FANDOM


Tvp1 hdv

05:20 TELEZAKUPY
06:00 Elif s.II - odc. 283 (Elif, bolum 283) - txt. str. 777; serial kraj prod.Turcja (2014); Dla małoletnich od lat 12
06:55 Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem s.II - Murat IV, odc. 146 (Muhtesem Yüzyil. Kösem, Murad IV, bolum 146) - txt. str. 777; serial kostiumowy kraj prod.Turcja (2016); Dla małoletnich od lat 12
07:50 Agropogoda; magazyn; STEREO, 16:9
08:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
08:10 Pogoda poranna; STEREO, 16:9, Na żywo
08:15 Kwadrans polityczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
08:35 ALARM!; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
09:05 Ranczo s.I - odc. 4 (seria I, odc. 4) - Otrzeźwienie - txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
10:05 Komisarz Alex s.VI - odc. 69 (seria VI, odc. 4) - Bratobójstwo - txt. str. 777; serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
11:05 Dr Quinn - seria VI, odc. 10/22 (Dr. Quinn, Medicine Woman s. VI ep. 10, Civil Wars) - txt. str. 777; serial obyczajowy kraj prod.USA (1997); Dla małoletnich od lat 12
12:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
12:15 Agrobiznes; STEREO, 16:9, Na żywo
12:25 Agropogoda; magazyn; STEREO, 16:9
12:30 Rok w zagrodzie - Nowoczesne systemy utrzymania bydła mlecznego; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:45 Natura w Jedynce - Planeta lasów. Kraina bagien (Jungle Planet. The Eternal Swamps. Florida) - txt. str. 777; film dokumentalny kraj prod.Hiszpania (2017); Dla małoletnich od lat 7
13:20 Dookoła świata - Haga; cykl reportaży; Dla małoletnich od lat 12
13:50 Elif s.II - odc. 284 (Elif, bolum 284) - txt. str. 777; serial kraj prod.Turcja (2014); Dla małoletnich od lat 12
14:40 Opole 2018 na bis /29/; koncert; Dla małoletnich od lat 12
15:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
15:10 Pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
15:15 ALARM!; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
15:40 Leśniczówka - odc. 4 - txt. str. 777; Dla małoletnich od lat 12
16:05 Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem s.II - Murat IV, odc. 147 (Muhtesem Yüzyil. Kösem, Murad IV, bolum 147) - txt. str. 777; serial kostiumowy kraj prod.Turcja (2016); Dla małoletnich od lat 12
17:00 Teleexpress - txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
17:15 Pogoda; STEREO, 16:9
17:25 Jaka to melodia? - odc. 3590; teleturniej muzyczny; Bez ograniczeń wiekowych
17:55 Korona królów - odc 29 - txt. str. 777; telenowela historyczna TVP; Dla małoletnich od lat 12
18:25 Korona królów - odc 30 - txt. str. 777; telenowela historyczna TVP; Dla małoletnich od lat 12
18:50 Jeden z dziesięciu - 17/103; teleturniej; Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości - txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
20:05 Pogoda - txt. str. 777; STEREO, 16:9
20:08 Pogoda dla żeglarzy; STEREO, 16:9
20:10 ALARM!; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:25 Sport - txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
20:35 The Wall. Wygraj marzenia - /15/; teleturniej; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:35 Big Music Quiz - (2); teleturniej muzyczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:35 DISCOPOLAND - (1); program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:10 Ekstradycja I - odc. 6/6 - txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
00:20 Bling Ring (Bling Ring) - txt. str. 777 86'; film obyczajowy kraj prod.USA (2013); reż.:Sofia Coppola; wyk.:Emma Watson, Claire Julien, Taissa Farmiga, Georgia Rock, Israel Broussard; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
02:00 Cudze szczęście - txt. str. 777 88'; film obyczajowy kraj prod.Polska (1997); reż.:Mirosław Bork; wyk.:Danuta Stenka, Susanne Luning, Maciej Robakiewicz, Oliver Stritzel, Jan Machulski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:40 Porcelana w składzie słonia - txt. str. 777 43'; film TVP kraj prod.Polska (1984); reż.:Andrzej Czekalski; wyk.:Henryk Bista, Artur Barciś, Kalina Jędrusik, Witold Pyrkosz, Leon Niemczyk; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:30 Notacje - Gerard Cieślik. Kocham piłkę; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:40 Zakończenie dnia
Tvp2 hd

05:25 Koło fortuny - odc. 62 ed. 3; teleturniej; Bez ograniczeń wiekowych
06:00 Na dobre i na złe - odc. 672 - Moment krytyczny - txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
06:55 Afryka od kuchni - odc. 3/13 Lamu (Tales From The Bush Larder 2, ep. 3 Lamu); cykl dokumentalny kraj prod.USA (2013); Dla małoletnich od lat 12
07:20 Makłowicz w podróży - Sardynia (169) Costa Smeralda; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:55 Pytanie na śniadanie; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
11:00 Panorama; STEREO, 16:9, Na żywo
11:05 Pogoda Flesz; STEREO, 16:9, Na żywo
11:10 Pytanie na śniadanie Extra; Dla małoletnich od lat 12
11:25 Rodzinka.pl s.IX - odc. 186 "Rachunki trzeba płacić" sezon 9 - txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
11:55 Barwy szczęścia - odc. 1865 - txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
12:30 Koło fortuny - odc. 63 ed. 3; teleturniej; Bez ograniczeń wiekowych
13:05 Tylko z Tobą - odc 164 (Asla Vazgecmem); serial obyczajowy kraj prod.Turcja (2015); Dla małoletnich od lat 12
14:00 Coś dla Ciebie; magazyn
14:25 Makłowicz w podróży - Sardynia (171) Górska Barbagia; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:55 Postaw na milion s.I - odc. 130; teleturniej; Bez ograniczeń wiekowych
16:00 Koło fortuny - odc. 64 ed. 3; teleturniej; Bez ograniczeń wiekowych
16:35 Familiada - odc. 2412; teleturniej; Bez ograniczeń wiekowych
17:10 Czarna Perła - Odc 42/67 (Siyah Inci); serial obyczajowy kraj prod.Turcja (2017); Dla małoletnich od lat 12
18:00 Panorama - txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
18:25 Pogoda; STEREO, 16:9
18:30 Sport Telegram; STEREO, 16:9, Na żywo
18:35 Rodzinka.pl s.V - odc. 120 "Dorastanie" - txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
19:05 Wszystko przed nami - odc. 5 - txt. str. 777; telenowela TVP; Dla małoletnich od lat 12
19:35 Barwy szczęścia - odc. 1865 - txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
20:10 Podwójne uderzenie (Double Impact) 105'; film fabularny kraj prod.USA (1991); reż.:Sheldon Lettich; wyk.:Jean Claude VanDamme, Geoffrey Lewis, Alan Scarfe; Dla małoletnich od lat 16
22:05 Kryminalne zagadki Las Vegas s.XV - s. XV, odc. 6/18 (Crime Scene Investigation XV ep. 6) - txt. str. 777; serial sensacyjny kraj prod.Kanada, USA (2014); Dla małoletnich od lat 16
22:55 Kryminalne zagadki Las Vegas s.XV - s. XV, odc. 7/18 (Crime Scene Investigation XV ep. 7) - txt. str. 777; serial sensacyjny kraj prod.Kanada, USA (2014); Dla małoletnich od lat 16
23:50 Julie de Maupin - cz. 1/2 (Julie, Chevalier de Maupin, 1 partie) - txt. str. 777; film kostiumowy kraj prod.Włochy, Francja (2004); Dla małoletnich od lat 12
01:40 Kontakt - odc. 3/8 (Contact); serial kryminalny kraj prod.Francja (2016); Dla małoletnich od lat 12
02:40 Wakacje z Kabaretem - Szczecin 2014. - (1) Wakacje Jasia Kowalskiego - txt. str. 777; program rozrywkowy; Dla małoletnich od lat 12
03:45 Wakacje z Kabaretem - Szczecin 2014. - (2) Wakacje Janka Kowalskiego - txt. str. 777; program rozrywkowy; Dla małoletnich od lat 12
04:40 Zakończenie dnia
75px-TVP3 logo 2016

06:00 TELEZAKUPY
06:30 Podlasia portret podróżny; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:50 Listy do PRL - u - List motywacyjny; felieton; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
07:00 OTV - PASMO LOKALNE
09:05 Sprawa dla reportera; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:55 Nożem i widelcem - odc. 208 - Szaszłyk z krewetek szarych na sałatce z mango, miruna ze szparagami; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:15 Mój pies i inne zwierzaki; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:25 Pogoda - 20.07 - 1; STEREO, 16:9
10:30 Dla niesłyszących - Co niesie dzień - JM; STEREO, 16:9, Na żywo
10:45 Rączka gotuje - SKOCZÓW; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:15 Wolontariusz rocznik '21; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
11:30 Korupcja w państwie Putina (Putin's Elites - Corruption in the Kremlin / Putins leere Kassen - Krise und Korruptionn bedrohen den Kreml); film dokumentalny kraj prod.Niemcy (2016); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:20 Tajemnice Książnicy Pomorskiej - Księgozbiór Gimnazjum Mariackiego; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:30 OTV - PASMO LOKALNE
13:00 Kredyt zaufania; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:15 Dla niesłyszących - Co niesie dzień - JM; STEREO, 16:9, Na żywo
13:35 Agrobiznes; STEREO, 16:9
13:45 Agropogoda; magazyn; STEREO, 16:9
13:50 Listy do PRL - u - List motywacyjny; felieton; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:00 OTV - PASMO LOKALNE
15:05 Podlasia portret podróżny; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:35 Moja Praca; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:55 Polska z Miodkiem - (78) Grudziądz; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:00 Dla niesłyszących - Telekurier - JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
16:25 Pogoda - 20.07 - 2; STEREO, 16:9
16:30 Kryminalna Siódemka; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:45 Dziennik regionów - tematy dnia; STEREO, 16:9
17:00 Zawody w zawody - Magia obrazu; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:30 OTV - PASMO LOKALNE
20:00 Moja Praca; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:30 Zawody w zawody - Magia obrazu; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:00 OTV - PASMO LOKALNE
21:35 Podlasia portret podróżny; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
21:55 Polska z Miodkiem - (78) Grudziądz; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:00 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów - JM; STEREO, 16:9, Na żywo
22:20 Echa dnia; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:40 Pogoda - 20.07 - 3; STEREO, 16:9
22:45 Kryminalna Siódemka; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:05 Dla niesłyszących - Telekurier - JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:35 Korupcja w państwie Putina (Putin's Elites - Corruption in the Kremlin / Putins leere Kassen - Krise und Korruptionn bedrohen den Kreml); film dokumentalny kraj prod.Niemcy (2016); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:25 Powrót do przeszłości - odc. 6 - Radio w łazience; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:40 Podlasia portret podróżny; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:05 Polska z Miodkiem - (80) Żarów, Bielawa, Dzierżoniów; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:20 Sprawa dla reportera; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:10 Mój pies i inne zwierzaki; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
02:25 Nożem i widelcem - odc. 208 - Szaszłyk z krewetek szarych na sałatce z mango, miruna ze szparagami; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
02:40 Rączka gotuje - SKOCZÓW; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:10 Wolontariusz rocznik '21; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
03:25 Kredyt zaufania; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:35 Felieton z regionów - Lato nad Wartą; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:45 Echa dnia; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:05 Agrobiznes; STEREO, 16:9
04:25 Listy do PRL - u - List motywacyjny; felieton; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
04:30 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów - JM; STEREO, 16:9
05:00 Dla niesłyszących - Telekurier - JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:25 Polska z Miodkiem - (80) Żarów, Bielawa, Dzierżoniów; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
05:35 Moja Praca; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:00 Zakończenie programu
Tvp3lodz

06:00 TELEZAKUPY
06:30 Podlasia portret podróżny; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:50 Listy do PRL - u - List motywacyjny; felieton; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
07:00 Kulturalni w Łodzi i regionie; Bez ograniczeń wiekowych
07:13 Koło historii - Rotunda zamojska cela śmierci; cykl reportaży; Dla małoletnich od lat 12
07:39 Strefa Książki; magazyn o książkach; Dla małoletnich od lat 12
07:50 Strefa Książki; magazyn o książkach; Dla małoletnich od lat 12
08:03 Świadkowie nieznanych historii - Emigranci stanu wojennego; program publicystyczny; Dla małoletnich od lat 12
08:29 Zostań policjantem; felieton; Bez ograniczeń wiekowych
08:31 Autofan; magazyn motoryzacyjny; Bez ograniczeń wiekowych
08:44 Świadkowie czasu - Pacowa Chata; Bez ograniczeń wiekowych
09:05 Sprawa dla reportera; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:55 Nożem i widelcem - odc. 208 - Szaszłyk z krewetek szarych na sałatce z mango, miruna ze szparagami; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:15 Mój pies i inne zwierzaki; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:25 Pogoda - 20.07 - 1; STEREO, 16:9
10:30 Dla niesłyszących - Co niesie dzień - JM; STEREO, 16:9, Na żywo
10:45 Rączka gotuje - SKOCZÓW; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:15 Wolontariusz rocznik '21; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
11:30 Korupcja w państwie Putina (Putin's Elites - Corruption in the Kremlin / Putins leere Kassen - Krise und Korruptionn bedrohen den Kreml); film dokumentalny kraj prod.Niemcy (2016); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:20 Tajemnice Książnicy Pomorskiej - Księgozbiór Gimnazjum Mariackiego; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:30 Odkryj Małopolskę... na rowerze - Rowerem pod prąd - Pogórze Wielickie; cykl reportaży; Bez ograniczeń wiekowych; Proponujemy urozmaiconą trasę, której pierwszą część wyznacza rzeka Wisła, a drugą malownicze wzniesienia Pogórza Wielickiego. Podczas wycieczki zwiedzamy między innymi Opactwo Benedyktynów w Tyńcu oraz zabytkowe kościoły na Szlaku Architektury Drewnianej.
12:40 Łódzkie drogi ku wolności - Prof. Stanisław Gorzuchowski; Bez ograniczeń wiekowych
12:48 Strefa Książki; Dla małoletnich od lat 12
13:00 Kredyt zaufania; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:15 Dla niesłyszących - Co niesie dzień - JM; STEREO, 16:9, Na żywo
13:35 Agrobiznes; STEREO, 16:9
13:45 Agropogoda; magazyn; STEREO, 16:9
13:50 Listy do PRL - u - List motywacyjny; felieton; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:00 Depozyt wiary; Bez ograniczeń wiekowych
14:25 Szlakiem miejsc niezwykłych - Pomniki Historii - Zamość i Poznań; reportaż; Dla małoletnich od lat 12
14:40 Łódzkie drogi ku wolności - Henryk Marczak, kustosz pamięci; Bez ograniczeń wiekowych
14:46 Łódzkie rozsmakowane w tradycji; Bez ograniczeń wiekowych
15:05 Podlasia portret podróżny; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:35 Moja Praca; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:55 Polska z Miodkiem - (78) Grudziądz; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:00 Dla niesłyszących - Telekurier - JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
16:25 Pogoda - 20.07 - 2; STEREO, 16:9
16:30 Kryminalna Siódemka; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:45 Dziennik regionów - tematy dnia; STEREO, 16:9
17:00 Zawody w zawody - Magia obrazu; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:30 Poznaj swoją naturę - Bieszczadzkie tropy; cykl reportaży; Bez ograniczeń wiekowych
17:56 Zostań policjantem; felieton; Bez ograniczeń wiekowych
18:00 Łodzią po Regionie; Bez ograniczeń wiekowych
18:21 Łódzkie drogi ku wolności - A. Słowik, J. Kropiwnicki; Bez ograniczeń wiekowych
18:30 Łódzkie Wiadomości Dnia - JM; Bez ograniczeń wiekowych
18:50 Sport; Bez ograniczeń wiekowych
18:56 Pogoda; Bez ograniczeń wiekowych
19:00 Łodzią po Regionie; Bez ograniczeń wiekowych
19:29 Autofan; magazyn motoryzacyjny; Bez ograniczeń wiekowych
19:42 Pogadajmy bez ogródek; felieton; Bez ograniczeń wiekowych
19:47 Projekt Lisowice; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Moja Praca; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:30 Zawody w zawody - Magia obrazu; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:02 Łódzkie Wiadomości Dnia podsumowanie; program publicystyczny; Bez ograniczeń wiekowych
21:20 Sport; Bez ograniczeń wiekowych
21:27 Pogoda; Bez ograniczeń wiekowych
21:35 Podlasia portret podróżny; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
21:55 Polska z Miodkiem - (78) Grudziądz; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:00 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów - JM; STEREO, 16:9, Na żywo
22:20 Echa dnia; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:40 Pogoda - 20.07 - 3; STEREO, 16:9
22:45 Kryminalna Siódemka; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:05 Dla niesłyszących - Telekurier - JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:35 Korupcja w państwie Putina (Putin's Elites - Corruption in the Kremlin / Putins leere Kassen - Krise und Korruptionn bedrohen den Kreml); film dokumentalny kraj prod.Niemcy (2016); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:25 Powrót do przeszłości - odc. 6 - Radio w łazience; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:40 Podlasia portret podróżny; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:05 Polska z Miodkiem - (80) Żarów, Bielawa, Dzierżoniów; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:20 Sprawa dla reportera; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:10 Mój pies i inne zwierzaki; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
02:25 Nożem i widelcem - odc. 208 - Szaszłyk z krewetek szarych na sałatce z mango, miruna ze szparagami; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
02:40 Rączka gotuje - SKOCZÓW; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:10 Wolontariusz rocznik '21; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
03:25 Kredyt zaufania; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:35 Felieton z regionów - Lato nad Wartą; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:45 Echa dnia; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:05 Agrobiznes; STEREO, 16:9
04:25 Listy do PRL - u - List motywacyjny; felieton; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
04:30 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów - JM; STEREO, 16:9
05:00 Dla niesłyszących - Telekurier - JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:25 Polska z Miodkiem - (80) Żarów, Bielawa, Dzierżoniów; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
05:35 Moja Praca; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:55 Zakończenie dnia
Polsat HD 2009

05:00 Disco gramy
06:00 Nowy dzień z Polsat News
07:45 Trudne sprawy, odc.551
08:45 Malanowski i Partnerzy, odc.563
09:15 SuperPies, odc.6
09:45 Dzień. który zmienił moje życie, odc.82
10:45 Dlaczego ja?, odc.695
11:45 Gliniarze, odc.206
12:45 Trudne sprawy, odc.603
13:45 Sekrety rodziny, odc.29
14:45 Dlaczego ja?, odc.658
15:50 Wydarzenia
16:10 Pogoda
16:15 Interwencja
16:40 Gliniarze, odc.148
17:40 Sekrety rodziny, odc.30
18:50 Wydarzenia
19:20 Sport
19:25 Pogoda
19:30 Świat według Kiepskich, odc.23
20:05 Gwiezdne wojny: Część III - Zemsta Sithów
23:00 Umów się ze mną. Take me out, odc.6
00:35 Przeklęty
02:35 "Kabaretowa Ekstraklasa" odc.120
03:20 Tajemnice losu, odc.3058
75px-TVN HD Logo 2012

05:10 Uwaga!, odc. 5376
05:35 Mango
06:50 W-11 Wydział Śledczy, odc. 1059
07:30 W-11 Wydział Śledczy, odc. 1061
08:20 Doradca smaku 8 - Pierś przepiórki z konfiturą z cebuli, odc. 36/40
08:30 Kuchenne rewolucje, sez. 7, odc. 10/15
09:30 Szkoła, odc. 326
10:30 Ukryta prawda, odc. 584
11:30 SOS Ekipy w akcji, odc. 54/60
12:30 19 +, odc. 226
13:00 19 +, odc. 227
13:30 W-11 Wydział Śledczy, odc. 1062
14:15 W-11 Wydział Śledczy, odc. 1063
15:00 Kuchenne rewolucje, sez. 3, odc. 7/12
16:00 Szkoła, odc. 327
17:00 SOS Ekipy w akcji, odc. 55/60
18:00 Ukryta prawda, odc. 585
19:00 Fakty, odc. 7506
19:35 Sport, odc. 7489
19:45 Pogoda, odc. 7486
19:50 Uwaga!, odc. 5377
20:00 Człowiek ze stali
23:00 Zakładnik
01:25 Drzewo Jozuego
03:35 Uwaga!, odc. 5377
03:50 Moc Magii, odc. 194/250
TV 4 HD od 01.10.2015

06:00 Detektywi w Akcji, odc.152
07:05 Kacper: Szkoła postrachu, odc.9
07:35 Kacper: Szkoła postrachu, odc.10
08:00 Drużyna A, odc.4
09:00 Detektyw Monk, odc.15
10:00 Na Patrolu, odc.1
10:30 Na Patrolu, odc.2
11:00 Drużyna A, odc.5
12:00 Detektyw Monk, odc.16
13:00 Galileo, odc.670
14:00 Galileo, odc.671
15:00 Esmeralda, odc.44
16:00 Esmeralda, odc.45
17:00 Esmeralda, odc.46
18:00 Policjantki i Policjanci, odc.398
19:00 Policjantki i Policjanci, odc.399
20:00 Wiking
22:55 Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny, odc.181
23:55 Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny, odc.182
01:00 Operacja Delta Force
03:00 Disco Polo Life, odc.816
04:00 Top 10 lista przebojów, odc.1053
05:00 Top 10 lista przebojów, odc.1057
23a176eca99bb383abcef54b2b750ad0

05:00 Kontrakt na miłość, sez. 1, odc. 2
07:05 Dziesięć przykazań, sez. 1, odc. 104
08:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 2, odc. 89
09:00 Gliniarz i prokurator, sez. 1, odc. 13: To nie ja
10:00 Gliniarz i prokurator, sez. 1, odc. 14: Trudna miłość
11:00 Kobra - oddział specjalny, sez. 19, odc. 12: Sprawa Stillera
12:00 Kobra - oddział specjalny, sez. 19, odc. 13: Ostatnia noc
13:00 Agenci NCIS: Los Angeles, sez. 7, odc. 16: Matrioszka, część II
13:55 Agenci NCIS: Los Angeles, sez. 7, odc. 17: Zemsta po latach
14:55 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 1, odc. 20: 20
15:55 Kobra - oddział specjalny, sez. 19, odc. 14: Skok
17:00 Kobra - oddział specjalny, sez. 19, odc. 15: Obrońca
18:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 2, odc. 90
19:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 2, odc. 91
20:00 Wielka Zabawa TV Puls w Dolinie Charlotty
23:35 Spartakus: Krew i piach, sez. 1, odc. 3: Legendy
00:55 Spartakus: Krew i piach, sez. 1, odc. 4: Otchłań
01:55 Dyżur, sez. 3, odc. 35
02:20 Na jedwabnym szlaku, sez. 1, odc. 4: Kulinarny zachwyt
03:00 Na jedwabnym szlaku, sez. 1, odc. 6: Lekcja religii
03:45 Kontrakt na miłość, sez. 1, odc. 3
TVN 7 HD logo

05:15 Ukryta prawda, odc. 284
06:20 Szpital, odc. 361
07:15 Sąd rodzinny, odc. 80
08:15 Zaklinaczka duchów, sez. 4, odc. 16/23
09:15 Magda M., sez. 2, odc. 14
10:20 Mango Telezakupy
11:55 Ukryta prawda, odc. 636
12:55 Sąd rodzinny, odc. 81
13:55 Sędzia Anna Maria Wesołowska, odc. 535
14:55 Szpital, odc. 362
15:55 Zaklinaczka duchów, sez. 4, odc. 17/23
16:55 Magda M., sez. 2, odc. 15
18:00 Dr House II, odc. 18/24
19:00 Ukryta prawda, odc. 637
20:00 Zbuntowana księżniczka
22:10 Kull Zdobywca
00:15 Rush, odc. 3/10
01:15 Uprowadzona, odc. 8/10
02:20 Moc Magii, odc. 194/250
04:30 Druga strona medalu, sez. 3, odc. 6/8
800px-TVP Polonia logo.svg

06:05 Czas honoru - odc. 8* - Odwet - txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
07:00 Wędrowanie bez plecaka - Szlak uzdrowisk i źródeł mineralnych (3); magazyn turystyczny; Bez ograniczeń wiekowych
07:25 Domisie - Bazylmen ratuje świat; program dla dzieci; Bez ograniczeń wiekowych
07:55 Pytanie na śniadanie; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
11:00 Panorama; STEREO, 16:9, Na żywo
11:05 Pogoda Flesz; STEREO, 16:9, Na żywo
11:10 Pytanie na śniadanie Extra; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:25 Polonia 24; STEREO, 16:9
11:50 Halo Polonia; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:40 Polska z Miodkiem - (24) Bydgoszcz; felieton; Bez ograniczeń wiekowych
12:50 Wiadomości; STEREO, 16:9
13:00 Krótka historia - (193) Karol "Walter" Świerczewski; felieton; Bez ograniczeń wiekowych
13:10 Trzecia połowa - odc. 6 - txt. str. 777; serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
13:35 Wolny ekran - szorty - odc. 84 short 02; Dla małoletnich od lat 7
13:45 Pogoda na piątek - odc. 14; serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
14:40 Komisarz Alex s.X - odc. 122 (seria X odc. 5) - Śmiertelne złoto - txt. str. 777; serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
15:30 Turystyczna Jazda - odc. 84 Park Krajobrazowy Gór Żytawskich; Dla małoletnich od lat 12; Dzisiaj Turystyczna Jazda odwiedza Góry Żytawskie - miejsce, gdzie stykają się granice Czech, Polski i Niemiec. Będzie sporo informacji dotyczących Parku Krajobrazowego Gór Żytawskich. Przybliżymy też prawdziwą turystyczną perełkę, znajdującą się tuż za naszą granicą, jaką jest...ciuchcia wąskotorowa.
15:45 Wiadomości; STEREO, 16:9
15:55 Wilnoteka (Wilnoteka); magazyn kraj prod.Litwa (2018); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:20 XXX Międzynarodowy Festiwal Zespołów Cygańskich Romane Dyvesa. Gorzów Wielkopolski 2018 - część (2); Bez ograniczeń wiekowych
17:10 Baw się słowami - Kwiat paproci s. III; magazyn; Dla małoletnich od lat 7
17:20 Krótka historia - (203) Ignacy Mościcki; felieton; Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Teleexpress - txt. str. 777; STEREO, 16:9
17:55 Okrasa łamie przepisy - Smaki zaklęte w nalewki - txt. str. 777; magazyn kulinarny; Bez ograniczeń wiekowych
18:25 Gwiazdy, gwiazdki, gwiazdeczki. Melodie sprzed lat /5/ - Andrzej i Eliza; Bez ograniczeń wiekowych
18:50 Polska z Miodkiem - (24) Bydgoszcz; felieton; Bez ograniczeń wiekowych
18:55 Trzecia połowa - odc. 6 - txt. str. 777; serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
19:25 Wolny Ekran - (101); magazyn; Dla małoletnich od lat 7
19:45 Dobranocka - Kulfon co z ciebie wyrośnie - odc. 21 - Lodowe królestwo; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
19:50 Dobranocka - Cała Polska Czyta dzieciom - Czytanie przed spaniem - Bajki Aleksandra Fredry; widowisko kameralne; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
20:30 Pogoda; STEREO, 16:9
20:35 Sport; STEREO, 16:9
20:45 Czas honoru - Powstanie - odc. 6* "Dziewczyna z tulipanami" - txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
21:35 Przepis dnia - /363/; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
21:45 Polonia 24; STEREO, 16:9, Na żywo
22:05 Halo Polonia; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
22:45 Z biegiem lat, z biegiem dni - Kraków 1905 - txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
23:50 Polska z Miodkiem - (24) Bydgoszcz; felieton; Bez ograniczeń wiekowych
23:55 Trzeci Oddech Kaczuchy - To już 36 lat!; widowisko kameralne; Dla małoletnich od lat 12
00:25 Gen innowacyjności - txt. str. 777; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:45 Wiadomości 19.30 - w tłumaczeniu na język angielski; STEREO, 16:9
01:20 Domisie - Bazylmen ratuje świat; program dla dzieci; Bez ograniczeń wiekowych
01:50 Dobranocka za oceanem - Kulfon co z ciebie wyrośnie - odc. 21 - Lodowe królestwo; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Wiadomości - txt. str. 777; STEREO, 16:9
02:30 Sport; STEREO, 16:9
02:35 Czas honoru - Powstanie - odc. 6* "Dziewczyna z tulipanami" - txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
03:30 Trzecia połowa - odc. 6 - txt. str. 777; serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
03:55 Krótka historia - (203) Ignacy Mościcki; felieton; Bez ograniczeń wiekowych
04:05 Polonia 24; STEREO, 16:9
04:20 Halo Polonia; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:55 Ocaleni; reality show; Dla małoletnich od lat 16
05:45 Działo się w Krakowie - 20.07.2017; felieton; Bez ograniczeń wiekowych
05:50 Zakończenie programu
TVP ABC 2010

04:40 Domisie - Kto się czubi, ten się lubi; program dla dzieci; Bez ograniczeń wiekowych
05:10 Smerfy - Złoty nosorożec, odc. 253 (The Golden Rhino); serial animowany kraj prod.Belgia (1988); Bez ograniczeń wiekowych
05:40 Wissper - Rycz lwie! Rycz!, odc. 18 (Roar, Lion, Roar); serial animowany kraj prod.Niemcy, Wielka Brytania, Irlandia (2015); Bez ograniczeń wiekowych
05:45 Wissper - Śpiew pandy, odc. 19 (Pitch Perfect Panda); serial animowany kraj prod.Niemcy, Wielka Brytania, Irlandia (2015); Bez ograniczeń wiekowych
05:55 Rodzina Treflików - Przepis na ciasto, odc. 26; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
06:05 Andy i prehistoryczne przygody - Skorupa jajka Argentynozaura, odc. 1 (ARGENTINOSAURUS & EGGSHELL); serial kraj prod.Wielka Brytania (2016); Bez ograniczeń wiekowych
06:25 Strażak Sam, seria 6 - Płomienne zorze, odc. 3 (Hearts on Fire); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); Bez ograniczeń wiekowych
06:40 Słoń Beniamin - Duch, odc. 6 (Bejmanin Blümchen als Gespenst); serial animowany kraj prod.Niemcy (1991); Bez ograniczeń wiekowych
07:15 Smerfy - Jajeczna przygoda malarza, odc. 252 (Painter's Egg - Celent Adventure); serial animowany kraj prod.Belgia (1988); Bez ograniczeń wiekowych
07:40 Rodzina Rabatków - Sukienka na specjalną okazję, odc. 44 (The Bellflowers United); film animowany kraj prod.Francja (2005); Bez ograniczeń wiekowych
08:10 Stacyjkowo - Zosia i syrena, odc. 18 (Zephie’s Zoomaround); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2008); Bez ograniczeń wiekowych
08:20 Pszczółka Maja - Więcej wiary w siebie, odc. 109 (QUESTION OF CONFIDENCE); serial animowany kraj prod.Polska, Niemcy (2017); Bez ograniczeń wiekowych
08:35 Super Wings - Wielki występ, odc. 52 (Acting Up) - AD; serial animowany kraj prod.Korea Połudn. (2015); Bez ograniczeń wiekowych
08:55 Masza i niedźwiedź - Hit sezonu, odc. 29 (One Hit Wonder) - AD; serial animowany kraj prod.Rosja (2014); Bez ograniczeń wiekowych
09:00 Masza i niedźwiedź - Eliksir wzrostu, odc. 30 (Growing Potion) - AD; serial animowany kraj prod.Rosja (2014); Bez ograniczeń wiekowych
09:10 Dziwne przygody Koziołka Matołka - odc. 2 - Kucharz okrętowy; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
09:25 Domisie - Pysia Niechcemisia; program dla dzieci; Bez ograniczeń wiekowych
09:50 Margolcia i Miś zapraszają dziś - odc. 138 Bałagan i sprzątanie; Bez ograniczeń wiekowych
10:10 To Timmy! - Porządki Timmiego, odc. 40 (Tidy Timmy); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2009); Bez ograniczeń wiekowych
10:25 Wissper - Latający struś, odc. 20 (Ostrich Away!); serial animowany kraj prod.Niemcy, Wielka Brytania, Irlandia (2015); Bez ograniczeń wiekowych
10:30 Wissper - Pieśń wielorybów, odc. 21 (Whale Song Sing - A - Long); serial animowany kraj prod.Niemcy, Wielka Brytania, Irlandia (2015); Bez ograniczeń wiekowych
10:40 Rodzina Treflików - Kłamstewko, odc. 27; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
10:55 Andy i prehistoryczne przygody - Kieł Mamuta Włochatego, odc. 2 (WOOLLY MAMMOTH & TUSK); serial kraj prod.Wielka Brytania (2016); Bez ograniczeń wiekowych
11:10 Yakari - Aksamit poroża Wapiti, odc. 14 (Yakari and Antler Velvet); serial animowany kraj prod.Francja (2016); Bez ograniczeń wiekowych
11:30 Słoń Beniamin - Nowy mieszkaniec zoo, odc. 7 (Banjamin Blümchen und das Nilpferdbaby); serial animowany kraj prod.Niemcy (1991); Bez ograniczeń wiekowych
12:00 Smerfy - Złoty nosorożec, odc. 253 (The Golden Rhino); serial animowany kraj prod.Belgia (1988); Bez ograniczeń wiekowych
12:30 Rodzina Rabatków - Restauracja U Cynii, odc. 45 (At Zinia’s Place); film animowany kraj prod.Francja (2005); Bez ograniczeń wiekowych
13:00 Stacyjkowo - Nocny dyżur Koko, odc. 19 (Koko On Call); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2008); Bez ograniczeń wiekowych
13:10 Pszczółka Maja - Filipie ratuj królową!, odc. 110 (FLIP SAVES THE QUEEN); serial animowany kraj prod.Polska, Niemcy (2017); Bez ograniczeń wiekowych
13:25 Super Wings - Latawiec, odc. 1 (The Right Kite) - AD; serial animowany kraj prod.Korea Połudn. (2015); Bez ograniczeń wiekowych
13:40 Krecik i panda - Potwór w jaskini, odc. 28 (Ball and Cave Monster); film animowany kraj prod.Chiny, Polska, Czechy (2016); Bez ograniczeń wiekowych
13:55 Dzień, w którym Heniś poznał... - Dzień, w którym Heniś poznał... piłeczkę golfową, odc. 29 (The Day Henry Met... a Golf ball); serial animowany kraj prod.Irlandia (2017); Bez ograniczeń wiekowych
14:00 Świnka Peppa, seria VI - Bezludna Wyspa, odc. 2 (Desert Island); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2017); Bez ograniczeń wiekowych
14:15 Księga Ksiąg - Jonasz (Jonah); serial animowany kraj prod.USA (2013); Dla małoletnich od lat 7
14:45 My Little Pony, seria II - Super Szybki Wyciskacz Soku 6000, odc. 15 (The Super Speedy Cider Squeezy 6000); serial animowany kraj prod.Kanada, USA (2012); Bez ograniczeń wiekowych
15:10 Margolcia i Miś zapraszają dziś - odc. 139 Pyszne warzywa; Bez ograniczeń wiekowych
15:30 To Timmy! - Timmy na kempingu, odc. 45 (Timmy goes Camping); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2009); Bez ograniczeń wiekowych
15:45 Domisie - Kto się czubi, ten się lubi; program dla dzieci; Bez ograniczeń wiekowych
16:10 Nela Mała Reporterka - odc. 61 Piknik w dżungli - txt. str. 777 AD; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
16:30 Shimmer i Shine - Życzeniodziny, odc. 20 (Happy Wishaversary); serial animowany kraj prod.USA (2015); Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Wissper - Powolna małpka, odc. 22 (The Slow Slow Loris); serial animowany kraj prod.Niemcy, Wielka Brytania, Irlandia (2015); Bez ograniczeń wiekowych
17:05 Wissper - Hipopotamy na zmiany!, odc. 23 (Hipp - no!); serial animowany kraj prod.Niemcy, Wielka Brytania, Irlandia (2015); Bez ograniczeń wiekowych
17:15 Rodzina Treflików - Dziki zachód, odc. 28; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Andy i prehistoryczne przygody - Pióro z ogona Epidexipteryxa, odc. 3 (EPIDEXIPTERYX & TAIL FEATHER); serial kraj prod.Wielka Brytania (2016); Bez ograniczeń wiekowych
17:50 Strażak Sam, seria 7 - Egzamin strażaka, odc. 2 (Pontypandy Extreme); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); Bez ograniczeń wiekowych
18:00 Słoń Beniamin - Latarnik, odc. 8 (Benjamin Blümchen als Leuchtturmwarter); serial animowany kraj prod.Niemcy (1991); Bez ograniczeń wiekowych
18:35 Smerfy - Straszny błąd Ważniaka, odc. 254 (Brainy's Beastly Boo Boo); serial animowany kraj prod.Belgia (1988); Bez ograniczeń wiekowych
19:00 Wieczorynka - Rodzina Rabatków - Królikozaur, odc. 46 (The Bunnyosaurus); film animowany kraj prod.Francja (2005); Bez ograniczeń wiekowych
19:25 Wieczorynka - Stacyjkowo - Wyprawa z Olgą, odc. 20 (Outward Bound Olwin); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2008); Bez ograniczeń wiekowych
19:35 Wieczorynka - Pszczółka Maja - Tajemnica wielkiej kuli, odc. 111 (BALLIE WALLIE MYSTERY); serial animowany kraj prod.Polska, Niemcy (2017); Bez ograniczeń wiekowych
19:50 Wieczorynka - Super Wings - Teatr cieni, odc. 2 (Shadow Play) - AD; serial animowany kraj prod.Korea Połudn. (2015); Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wieczorynka - Masza i niedźwiedź - Lekcje jazdy, odc. 55 (.) - AD; serial animowany kraj prod.Rosja (2016); Bez ograniczeń wiekowych
20:15 Yakari - Na tropie pumy, odc. 15 (The Path of the Puma); serial animowany kraj prod.Francja (2016); Bez ograniczeń wiekowych
20:30 Inazuma Eleven - Zagrajmy w piłkę!, odc. 1 (Let’s Play Soccer!) kraj prod.Japonia (2008); Dla małoletnich od lat 7
20:55 Nowe przygody Lucky Luke’a - Liki Liki powraca, odc. 45 (The Return Of Liki Liki); serial animowany kraj prod.Francja (2001); Dla małoletnich od lat 7
21:25 Trzy Szalone Zera - odc. 13 - Wielki dzień (Wielki dzień) - txt. str. 777; serial kraj prod.Polska, Niemcy (1999); Bez ograniczeń wiekowych
22:00 Magiczne drzewo - odc. 2 - Kostka - txt. str. 777 AD; serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
22:25 Przygody Bolka i Lolka - Wakacje nad morzem, odc. 40; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
22:40 Zakochaj się w Polsce - odc. 53 Zielona Góra - txt. str. 777; magazyn; Dla małoletnich od lat 7
00:20 Zakończenie dnia
TVP HD

05:55 Makłowicz w podróży - Podróż 14 (55) Irlandia - Wokół Dublina; magazyn kulinarny; Bez ograniczeń wiekowych
06:25 Makłowicz w podróży - Podróż 14 (56) Irlandia - Galway; magazyn kulinarny; Bez ograniczeń wiekowych
07:00 Saga prastarej puszczy - Opowieść o żuku: potęga karła - txt. str. 777; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
08:05 Rodzinka.pl s.III - odc. 59 "Młodość nie zna strachu" - txt. str. 777; serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
08:35 Rodzinka.pl s.III - odc. 60 "Gwiazda rocka" - txt. str. 777; serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
09:10 Ojciec Mateusz s.VII - odc. 89 (seria VII, odc. 7) - Śpiewak - txt. str. 777; serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
10:05 Ojciec Mateusz s.VII - odc. 90 (seria VII, odc. 8) - Zabawa - txt. str. 777; serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
10:55 Wspaniałe stulecie (s. 4) - odc. 301 (s. 4, odc. 82) (Muhtesem Yüzyil (Magnificent Century), ep. 301 (s. 4, ep. 82)) - txt. str. 777; serial kostiumowy kraj prod.Turcja (2014); Dla małoletnich od lat 12
12:00 Ojciec Mateusz s.IX - odc. 118 (seria IX odc. 10) Znikająca asystentka - txt. str. 777; serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
12:55 Ranczo s.VIII - odc. 97 (seria VIII, odc. 6) - Nowatorska terapia - txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:55 M jak miłość - odc. 1361 - txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
14:55 Ranczo s.IV - odc. 45 (seria IV, odc. 6) - Wymiana międzypokoleniowa - txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
15:55 Ranczo s.IV - odc. 46 (seria IV, odc. 7) - Dzieci śmieci - txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:00 Saga prastarej puszczy - Opowieść o dziku: Cena niezależności - txt. str. 777; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
18:05 Ojciec Mateusz s.XII - odc. 153 - Na zakręcie (Ojciec Mateusz XII odc. 6) - txt. str. 777; serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
18:55 Ranczo s.VII - odc. 79 (seria VII, odc. 1) - Wielbicielka z Warszawy - txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:55 Rodzinka.pl s.III - odc. 61 "Biznes is biznes" - txt. str. 777; serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
20:25 Rodzinka.pl s.III - odc. 62 "Walka z lenistwem" - txt. str. 777; serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
20:55 Makłowicz w podróży - Makłowicz w podróży. Podróż 48 Hiszpania - "Prowincja Kordoba" (187); magazyn kulinarny; Bez ograniczeń wiekowych
21:35 Stawka większa niż życie - odc. 9/18 - Genialny plan pułkownika Krafta - txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
22:45 Stawka większa niż życie - odc. 10/18 - W imieniu Rzeczypospolitej - txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
23:55 U Pana Boga za miedzą - txt. str. 777; komedia; Dla małoletnich od lat 12
02:00 Zabójcza namiętność (Girl Obsessed) - txt. str. 777 85' kraj prod.Kanada (2015); reż.:Anthony Lefresne; wyk.:Daveigh Chase, Rick Roberts, Sydney Penny, Melanie Scrofano; Dla małoletnich od lat 16
03:35 Wojenne dziewczyny s.II - odc. 25 (seria II odc. 12) - txt. str. 777 42'; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
04:20 Zakończenie programu
TVPH on screen 2014-present

06:50 Był taki dzień - 20 lipca; felieton; Bez ograniczeń wiekowych
07:00 Historia Polski - Tadeusz Komorowski "Bór"; Dla małoletnich od lat 7
08:05 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - (44) - Israelitas - txt. str. 777; cykl reportaży; Dla małoletnich od lat 12
08:40 Klasztory polskie - Norbertanki zwierzynieckie
09:20 Blisko, coraz bliżej - odc. 12 Złota lilijka. Rok 1932; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
10:50 Design po sowiecku. Od szklanki do Biełaza (Design po sowiecku. Od szklanki do Biełaza); film dokumentalny kraj prod.Białoruś (2016); Dla małoletnich od lat 12
11:25 Podróże z historią s.V - odc. 47 Skarb polskich pól - txt. str. 777 AD; cykl dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
12:00 Taśmy bezpieki - Zabójstwa polityczne w PRL cz. 1; Dla małoletnich od lat 12
12:35 Każdy Serb jest Radovanem; film dokumentalny; reż.:Anna Waśniewska; Dla małoletnich od lat 12
13:20 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii. - Bez śladu; Dla małoletnich od lat 7
13:50 Sensacje XX wieku - 24 godziny Igora Guzenko - txt. str. 777; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
14:50 Encyklopedia II wojny światowej - Kwatery Hitlera; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 7
15:30 Dawne światy - odc. 6/8 Syria. Śpiące słońca. (Syria, the Mesopotamian revolution); serial dokumentalny kraj prod.Francja (2007); Dla małoletnich od lat 12
16:30 Historia Polski - Zestrzelony nad Czechosłowacją - txt. str. 777; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 7
17:30 jakoś leci
18:00 Czas honoru - Powstanie - odc. 2 "Godzina W" - txt. str. 777 AD; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
19:00 "Sensacje XX wieku" - Największy wróg Hitlera (Największy wróg Hitlera); widowisko kraj prod.Polska, Wielka Brytania (2015); Dla małoletnich od lat 12
19:55 Niecała nieprawda czyli PRL w DTV - odc. 29; magazyn; Dla małoletnich od lat 7
20:30 Najdziwniejsza broń na świecie - Latający żołnierz. Odc. 2/6 (World's Weirdest Weapons); serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2012); Dla małoletnich od lat 12
21:30 Blisko, coraz bliżej - odc. 13 Niespokojna granica. Rok 1939; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
23:00 Szerokie tory. Krymscy Tatarzy; Dla małoletnich od lat 7
23:35 Moi Rollingstonsi 49'; film dokumentalny kraj prod.Polska (2014); reż.:Jan Sosiński, Jan Sosiński; Dla małoletnich od lat 12
00:40 Wiedźmin - odc. 9/13 Świątynia Melitele - txt. str. 777; serial fantastyczno-przygodowy; Dla małoletnich od lat 12
01:40 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - (44) - Israelitas - txt. str. 777; cykl reportaży; Dla małoletnich od lat 12
02:20 Czas honoru - Powstanie - odc. 2 "Godzina W" - txt. str. 777 AD; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
03:15 Zakończenie dnia
TVP Info HD 2017

05:55 Powitanie - Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
05:59 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:23 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
06:29 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:52 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
06:59 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:22 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
07:29 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:53 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
08:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
08:10 Minęła 8; STEREO, 16:9, Na żywo
08:59 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:23 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
09:29 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:52 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
09:59 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
10:24 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
10:29 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
10:54 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
10:59 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
11:29 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
11:54 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
12:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
12:10 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
12:29 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
12:53 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
12:59 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
13:29 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
13:52 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
13:59 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
14:29 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
14:54 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
15:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
15:10 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
15:29 Dla niesłyszących - Serwis Info Dzień - JM; STEREO, 16:9, Na żywo
15:52 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
16:00 Panorama Info; STEREO, 16:9, Na żywo
16:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
17:00 Teleexpress - txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
17:15 Teleexpress Extra - txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
17:32 O co chodzi; magazyn publicystyczny; STEREO, 16:9, Na żywo
18:00 Panorama - txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
18:24 Serwis Info Wieczór; STEREO, 16:9, Na żywo
18:43 Widziane z Polski; magazyn; STEREO, 16:9, Na żywo
19:00 Serwis Info Wieczór; STEREO, 16:9, Na żywo
19:30 Wiadomości - txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
19:58 Gość Wiadomości - txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
20:13 Forum; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Na żywo
21:00 Nie da się ukryć; magazyn; STEREO, 16:9, Na żywo
21:28 Flesz Info Wieczór; STEREO, 16:9, Na żywo
21:40 STUDIO LOTTO
21:49 W tyle wizji; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Na żywo
22:24 Flesz Info Wieczór; STEREO, 16:9, Na żywo
22:30 W tyle wizji; STEREO, 16:9, Na żywo
23:00 INFO Wieczór; STEREO, 16:9, Na żywo
23:30 W akcji; STEREO, 16:9, Na żywo
23:50 Serwis Info Wieczór; STEREO, 16:9, Na żywo
00:08 Pogoda Info; STEREO, 16:9
00:15 Wiadomości - txt. str. 777; STEREO, 16:9
00:43 Gość Wiadomości - txt. str. 777; STEREO, 16:9
01:00 Forum; program publicystyczny; STEREO, 16:9
01:50 Nie da się ukryć; magazyn; STEREO, 16:9
02:18 Flesz Info Wieczór; STEREO, 16:9
02:30 Teleexpress - txt. str. 777; STEREO, 16:9
02:45 Teleexpress Extra - txt. str. 777; STEREO, 16:9
03:02 O co chodzi; magazyn publicystyczny; STEREO, 16:9
03:33 Pod skrzydłami motyla... w Pienińskim Parku Narodowym - txt. str. 777; film dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:21 Podróże z historią s.I - odc. 8 Zamek czy lepianka - dylematy średniowiecza - txt. str. 777; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:48 W tyle wizji; program publicystyczny; STEREO, 16:9
05:23 Flesz Info Wieczór; STEREO, 16:9
05:29 W tyle wizji; STEREO, 16:9
360px-TVP Kultura logo 2015

08:00 Chuligan Literacki; magazyn o książkach; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:30 Studio Kultura - Rozmowy - Janusz Drzewucki; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:50 Zakochany anioł - txt. str. 777; komedia romantyczna kraj prod.Polska (2005); reż.:Artur Więcek "Baron"; wyk.:Krzysztof Globisz, Anna Radwan-Gancarczyk, Jerzy Trela, Janusz Gajos, Mieczysław Grąbka, Marta Bizoń, Kamil Bera; Dla małoletnich od lat 12
10:35 Anioł dziwnych przypadków (StrAngel: The Angel of the Odd); film animowany kraj prod.Niemcy (2013); Dla małoletnich od lat 12
11:00 Panny i wdowy - odc. 5/5 - txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
11:55 Sława i chwała - odc. 1 Verborgenheit - txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
13:05 Studio Kultura - Rozmowy - Janusz Drzewucki; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:25 46 Międzynarodowy Festiwal Muzyki Współczesnej Warszawska Jesień 2003. Nowa Generacja; koncert; Bez ograniczeń wiekowych
14:30 Antyfonie - Jacek Sienkiewicz; film dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
15:00 Chłopiec na galopującym koniu - txt. str. 777 72'; film obyczajowy kraj prod.Polska (2006); reż.:Adam Guziński; wyk.:Piotr Bajor, Aleksandra Justa, Krzysztof Lis, Krzysztof Radkowski, Anna Seniuk, Małgorzata Hajewska, Teresa Sawicka, Bartłomiej Bobrowski, Anna Sarna, Stanisław Penksyk; Dla małoletnich od lat 12
16:30 Bo oszalałem dla niej - txt. str. 777 98'; komediodramat kraj prod.Polska (1980); reż.:Sylwester Chęciński; wyk.:Zdzisław Wardejn, Gabriela Kownacka, Ignacy Gogolewski, Witold Pyrkosz, Witold Skaruch, Wiesław Drzewicz; Dla małoletnich od lat 12
18:20 Wanda Czełkowska; reportaż; Dla małoletnich od lat 12
18:45 Dziewczyna i chłopak - Tomek i Tosia - txt. str. 777; serial TVP; Bez ograniczeń wiekowych
19:40 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9, Na żywo
20:00 Na wschód od Hollywood - Władcy wojny (The War Lords / Tau ming chong) 113'; dramat historyczny kraj prod.Chiny, Hongkong (2007); reż.:Peter Chan; wyk.:Jet Li, Andy Lau, Takeshi Kaneshiro, Jinglei Xu, Xiaodong Guo; Dla małoletnich od lat 16
22:10 Świat w dokumencie - Jak zmienić świat (How to Change the World); film dokumentalny kraj prod.Kanada, Wielka Brytania, Holandia (2015); Dla małoletnich od lat 12
00:05 Dziennik filozofa - 119; felieton; Dla małoletnich od lat 12
00:20 46 Międzynarodowy Festiwal Muzyki Współczesnej Warszawska Jesień 2003. Nowa Generacja; koncert; Bez ograniczeń wiekowych
01:25 Persona (Persona); dramat kraj prod.Szwecja (1966); Dla małoletnich od lat 12
03:00 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9
03:15 Maestro Rodziński; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
04:30 Teledyski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:25 Afisz kulturalny - 19 - 22 lipca; Dla małoletnich od lat 12
05:45 Zakończenie dnia
Tvprozrywka

06:40 Okrasa łamie przepisy - Nowe spojrzenie na ziemniaka - txt. str. 777; magazyn kulinarny; Bez ograniczeń wiekowych
07:15 Śpiewające fortepiany - (48); Bez ograniczeń wiekowych
08:20 Kabaretowy Klub Dwójki - (43) - PKP - txt. str. 777; widowisko rozrywkowe; Dla małoletnich od lat 12
09:15 Koło fortuny - odc. 222 ed. 4; teleturniej; Bez ograniczeń wiekowych
09:50 Kierunek Kabaret - /52/ - Kierowniku, masz pożyczyć złotówkę?; Dla małoletnich od lat 12
10:50 Muzeum Polskiej Piosenki - /22/ - "Oko za oko" - Justyna Steczkowska; Bez ograniczeń wiekowych
11:05 LIKE A MAGIC - Magiczny świat Luca /38/ (LIKE A MAGIC) kraj prod.Francja (2016); Dla małoletnich od lat 12
11:35 Życie to Kabaret - N jak Neo - Nówka /cz. 1/; program rozrywkowy; Dla małoletnich od lat 12
12:40 Życie to Kabaret - N jak Neo - Nówka /cz. 2/; program rozrywkowy; Dla małoletnich od lat 12
13:40 Śpiewające fortepiany - (49); Bez ograniczeń wiekowych
14:45 Kabaretowa Mapa Polski - 35. Wieczory Humoru i Satyry Lidzbark 2014 - Neo - Nówka i goście /1/ - txt. str. 777; widowisko rozrywkowe; Dla małoletnich od lat 12; .
15:40 Kabaretowa Mapa Polski - Kabaretowe wakacje z duchami 3 - 2013. Ducholand (1) - txt. str. 777; widowisko; Dla małoletnich od lat 12
16:50 Kabaretowa Mapa Polski - Kabaretowe wakacje z duchami 3 - 2013. Ducholand reaktywacja (2) - txt. str. 777; widowisko; Dla małoletnich od lat 12
17:55 Okrasa łamie przepisy - Polskie steki po amerykańsku - txt. str. 777; magazyn kulinarny; Bez ograniczeń wiekowych
18:35 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - odc. 20 - zupa z małpy - txt. str. 777; cykl reportaży; Dla małoletnich od lat 12
19:10 Makłowicz w podróży - Makłowicz w podróży. Austria. Krems i Dolina Wachau.; magazyn kulinarny; Bez ograniczeń wiekowych
19:40 Rodzina wie lepiej - /30/; teleturniej; Dla małoletnich od lat 12
20:15 Śpiewające fortepiany - (50); Bez ograniczeń wiekowych
21:15 Postaw na milion - odc. 165; teleturniej; Bez ograniczeń wiekowych
22:15 The Wall. Wygraj marzenia - /6/; teleturniej; Dla małoletnich od lat 12
23:15 Taka to robota czyli kabaretowy przegląd zawodów - (10) - Urzędnik cz. 2; program rozrywkowy; Dla małoletnich od lat 12
00:15 Koło fortuny - odc. 221 ed. 4; teleturniej; Bez ograniczeń wiekowych
00:50 Kabaretowa Mapa Polski - Kabaretowy Klub Dwójki na wakacjach w tropikach (1); widowisko; Dla małoletnich od lat 12
01:50 Kabaretowa Mapa Polski - Kabaretowy Klub Dwójki na wakacjach w wielkim mieście (2); widowisko; Dla małoletnich od lat 12
02:50 Kabaretowa Mapa Polski - Kabaretowy Klub Dwójki na wakacjach pod gruszą (3); widowisko; Dla małoletnich od lat 12
03:50 Rozrywka Retro - Festiwal Polskiej Piosenki - Witebsk' 88 /cz. 1/; widowisko rozrywkowe; Bez ograniczeń wiekowych
04:55 Zakończenie dnia
TVP Seriale

05:50 Ja to mam szczęście! - odc. 3 - txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
06:20 Na sygnale - odc. 64 "Pole rażenia" - txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP; Dla małoletnich od lat 12
06:50 Na sygnale - odc. 65 "Majka podfruwajka" - txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP; Dla małoletnich od lat 12
07:25 Czterdziestolatek - odc. 3/21 - Wpadnij, kiedy zechcesz, czyli bodźce stępione - txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
08:25 M jak miłość s.I - odc. 845; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
09:25 O mnie się nie martw s.VII - s. VII odc. 3/13 - txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
10:20 Rodzinka.pl s.V - odc. 128 "Używki są dla mądrych" - txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
10:50 Rodzinka.pl s.V - odc. 129 "Wigilia" - txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
11:30 Ranczo s.IX - odc. 107 (seria IX, odc. 3) - W szponach zdrowia - txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
12:25 Ranczo s.IX - odc. 108 (seria IX, odc. 4) - Gambit geniusza - txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
13:25 Ojciec Mateusz s.XIX - odc. 241 - Remont (Ojciec Mateusz XIX odc. 3) - txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
14:25 Ojciec Mateusz s.XIX - odc. 242 - Filmowcy (Ojciec Mateusz XIX odc. 4) - txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
15:20 Na dobre i na złe - odc. 86 - Dwa serca; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
16:15 Na sygnale - odc. 65 "Majka podfruwajka" - txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP; Dla małoletnich od lat 12
16:45 Ranczo s.IX - odc. 109 (seria IX, odc. 5) - Potęga mediów - txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
17:45 Ranczo s.IX - odc. 110 (seria IX, odc. 6) - Boska cząstka - txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
18:45 Ja to mam szczęście! - odc. 4 - txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
19:20 Ojciec Mateusz s.XIX - odc. 243 - Narzeczona (Ojciec Mateusz XIX, odc. 5) - txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
20:20 Komisarz Alex s.X - odc. 123 (seria X odc. 6) - Wszystko w rodzinie - txt. str. 777; serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
21:15 Ranczo s.IX - odc. 111 (seria IX, odc. 7) - Istotny dysonans - txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
22:15 Ranczo s.IX - odc. 112 (seria IX, odc. 8) - Demony Kusego - txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
23:05 Ojciec Mateusz s.XIX - odc. 244 - Sparring (Ojciec Mateusz XIX, odc. 6) - txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
23:55 O mnie się nie martw s.VII - s. VII odc. 4/13 - txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
00:55 Oficerowie - odc. 12/13 - Słowo honoru - txt. str. 777; serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 16
01:50 Oficerowie - odc. 13/13 - Oddany chleb - txt. str. 777; serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 16
02:45 Czterdziestolatek - odc. 3/21 - Wpadnij, kiedy zechcesz, czyli bodźce stępione - txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
03:45 M jak miłość s.I - odc. 845; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
04:45 Rodzinka.pl s.V - odc. 128 "Używki są dla mądrych" - txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
05:20 Zakończenie dnia
Tvpsporthd

06:05 Mundial 2018: - 1/8F: Francja - Argentyna (1/8F: Francja - Argentyna) kraj prod.Szwajcaria (2018); STEREO, 16:9
08:20 Mistrzostwa Europy Strongman - Kalisz; reportaż; STEREO, 16:9
09:10 Skoki Narciarskie - Letnia Grand Prix - Wisła - meldunek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:40 Mundial 2018: - FINAŁ: Francja - Chorwacja (FINAŁ: Francja - Chorwacja) kraj prod.Szwajcaria (2018); STEREO, 16:9
12:00 Mundial 2018: - Podsumowanie Mundialu (Podsumowanie Mundialu) kraj prod.Szwajcaria (2018); STEREO, 16:9
14:00 (1 gem 1-3) Tenis ziemny - Turniej WTA - Bukareszt - 1/4F - 1 (Turniej WTA - Bukareszt - 1/4F - 1) kraj prod.Szwajcaria (2018); STEREO, 16:9, Na żywo
16:10 Skoki Narciarskie - Letnia Grand Prix - Wisła - meldunek; STEREO, 16:9, Na żywo
16:40 Lekkoatletyka - Mistrzostwa Polski - Lublin dz. 1; STEREO, 16:9, Na żywo
20:00 (1 gem 1-3) Tenis ziemny - Turniej WTA - Bukareszt - 1/4F - 3 (Turniej WTA - Bukareszt - 1/4F - 3) kraj prod.Szwajcaria (2018); STEREO, 16:9, Na żywo
22:10 Sportowy Wieczór - JM; STEREO, 16:9, Na żywo
22:45 Tenis ziemny - Turniej WTA - Bukareszt - 1/4F - 2 (Turniej WTA - Bukareszt - 1/4F - 2) kraj prod.Szwajcaria (2018); STEREO, 16:9
00:15 Lekkoatletyka - Mistrzostwa Polski - Lublin dz. 1; STEREO, 16:9
03:00 Piłka nożna - International Champions Cup (1): Manchester City - Borussia Dortmund (International Champions Cup (1): Manchester City - Borussia Dortmund) kraj prod.Szwajcaria (2018); STEREO, 16:9, Na żywo
05:05 Sportowy Wieczór - JM; STEREO, 16:9
05:40 Zakończenie programu
TVP 4K

17:00 Mundial 2018: - Francja - Australia (Francja - Australia) kraj prod.Szwajcaria (2018); STEREO, 16:9
17:55 Mundial 2018: - Francja - Australia (Francja - Australia) kraj prod.Szwajcaria (2018); STEREO, 16:9
19:00 Mundial 2018: - Argentyna - Islandia (Argentyna - Islandia) kraj prod.Szwajcaria (2018); STEREO, 16:9
19:55 Mundial 2018: - Argentyna - Islandia (Argentyna - Islandia) kraj prod.Szwajcaria (2018); STEREO, 16:9
21:00 Mundial 2018: - Peru - Dania (Peru - Dania) kraj prod.Szwajcaria (2018); STEREO, 16:9
21:55 Mundial 2018: - Peru - Dania (Peru - Dania) kraj prod.Szwajcaria (2018); STEREO, 16:9
23:00 Zakończenie dnia
Logo polsat romans

06:00 Przyjaciółki, odc.134
07:00 Przyjaciółki, odc.27
08:00 Świat według Kiepskich, odc.511
08:30 Pierwsza miłość, odc.2625
09:15 Pierwsza miłość, odc.2626
10:00 Gliniarze, odc.79
11:00 Gliniarze, odc.80
12:00 Pielęgniarki, odc.81
13:00 Nasz Nowy Dom, odc.59
14:00 Przyjaciółki, odc.28
15:00 Przyjaciółki, odc.29
16:00 Na ratunek 112, odc.80
16:30 Pierwsza miłość, odc.2627
17:15 Pierwsza miłość, odc.2628
18:00 To nie koniec świata !, odc.9
19:00 To nie koniec świata !, odc.10
20:00 Przyjaciółki, odc.30
21:00 Mercy
22:55 Eryk Wiking
00:55 Zdrady, odc.39
01:55 Rodzina zastępcza, odc.319
02:55 Gliniarze, odc.80
03:55 Na ratunek 112, odc.80
04:25 Świat według Kiepskich, odc.467
04:55 Pierwsza miłość, odc.1832
Polsat-2-hd

6:00 Dzień, który zmienił moje życie Odcinek: 70
7:00 Dlaczego ja? Odcinek: 737
8:00 Słoiki Odcinek: 45
9:00 Drwale i inne opowieści Bieszczadu Odcinek: 40
9:30 Stołeczna drogówka Odcinek: 39
10:00 Na ratunek 112 Odcinek: 137
10:30 Gliniarze Odcinek: 137
11:30 Poznaj swoje prawa Odcinek: 35
12:30 Małolaty Odcinek: 49
13:30 Stołeczna drogówka Odcinek: 40
14:00 Świat według Kiepskich Odcinek: 384
14:30 Świat według Kiepskich Odcinek: 385
15:00 Świat według Kiepskich Odcinek: 386
15:30 Trudne sprawy Odcinek: 632
16:30 Poznaj swoje prawa Odcinek: 36
17:30 Malanowski i Partnerzy Odcinek: 44
18:00 Malanowski i Partnerzy Odcinek: 45
18:30 Malanowski i Partnerzy Odcinek: 46
19:00 Gliniarze Odcinek: 138
20:05 Wydarzenia
20:45 6 kul
23:05 Życzenie śmierci IV
1:10 Kabaretowa Ekstraklasa Odcinek: 3
2:00 Wydarzenia
2:30 Interwencja
2:45 Interwencja
3:00 Wystarczy chcieć
3:30 Echo lasu Odcinek: 68
4:00 Atleci
4:30 SuperLudzie Odcinek: 17
5:00 Atleci
5:30 Atleci
Polonia1 - Logo HQ

06:00 Teledyski
06:35 Celeste II
07:30 Nieźle klikinięci
07:45 Klub Hawaje
08:15 Telezakupy
10:35 Telezakupy
15:00 Telezakupy
16:35 Klejnot TV
20:50 Rogacz
22:45 Różowa noc
05:50 Koniec programu
TTV HD – 1. logo-0

05:05 Sąd rodzinny, odc. 201
06:00 Defacto 5-Flesz, odc. 7/15
06:15 Express, odc. 7589
06:30 DeFacto, sez. 4, odc. 6/32
07:00 Ukryta prawda, odc. 54/72
08:00 Kossakowski. Inicjacja, odc. 2/9
08:30 Damy i wieśniaczki. Ukraina, sez. 3, odc. 14/20
09:30 Gogglebox. Przed telewizorem, sez. 4, odc. 8/14
10:15 Idealna niania, sez. 8, odc. 4/6
10:55 Polowanie na mieszkanie, odc. 3/8
11:25 Sędzia Anna Maria Wesołowska, odc. 383
12:20 Kartoteka, sez. 9, odc. 15/30
13:20 Kartoteka, sez. 9, odc. 16/30
14:20 Zamiana żon. Ukraina, odc. 9/10
15:45 Express, odc. 7590
16:00 Pogoda, odc. 7759
16:05 Uwaga!, odc. 5376
16:25 Defacto, sez. 8, odc. 12/15
16:55 DeFacto 2 - Flesz, odc. 2/15
17:10 Anatomia głupoty według Richarda Hammonda, sez. 3, odc. 2/20
17:45 Express, odc. 7591
18:00 Pogoda, odc. 7760
18:05 Nauka jazdy, sez. 3, odc. 4/13
18:40 Kossakowski. Inicjacja, odc. 4/9
19:10 Kossakowski. Inicjacja, sez. 4, odc. 7/12
19:45 Express, odc. 7592
20:00 Pogoda, odc. 7761
20:05 DeFacto, sez. 5, odc. 7/12
20:35 Damy i wieśniaczki. Rosja, odc. 4/8
21:45 Express, odc. 7593
21:58 Pogoda, odc. 7762
22:00 Królowe życia, sez. 3, odc. 2/12
22:50 Królowe życia, sez. 3, odc. 3/12
23:35 Nauka jazdy, sez. 3, odc. 3/13
00:05 Nauka jazdy, sez. 3, odc. 4/13
00:35 Usterka, sez. 4, odc. 8/20
01:05 Damy i wieśniaczki. Za granicą, odc. 8/16
02:05 Mój pierwszy..., odc. 5/10
02:35 Mój pierwszy..., odc. 6/10
03:05 Ostre cięcie, sez. 3, odc. 12
03:45 Ola w trasie, sez. 3, odc. 7/9
04:15 Ola w trasie, sez. 3, odc. 8/9
04:45 DeFacto 4 - Flesz, odc. 6/16
MTV HD

06:00 MTV Budzi!
07:50 Faking It: New Flames, sez. 3, odc. 10
08:20 Taki Lajf: Loverboy, sez. 2, odc. 8
09:15 Dziara za dziarę: 201, sez. 2, odc. 1
10:05 Dziara za dziarę: 202, sez. 2, odc. 2
11:05 Dziara za dziarę: 203, sez. 2, odc. 3
12:00 Dziara za dziarę: 204, sez. 2, odc. 4
13:00 Are You The One?: Akcja w girlandach, sez. 3, odc. 6
13:55 Are You The One?: Masło orzechowe i zazdrość, sez. 3, odc. 7
14:50 Amazingness: Sezon 1 Odcinek 2, sez. 1, odc. 2
15:10 Amazingness: Sezon 1 Odcinek 3, sez. 1, odc. 3
15:40 Fear Factor: The Old College Try, sez. 1, odc. 12
16:35 Teen Mom: Young & Pregnant: Chwała i przepych, sez. 1, odc. 11
17:25 Taki Lajf: 105, sez. 1, odc. 5
18:15 World Stage: V Festival Highlights 2017
19:10 Are You The One?: Eleven is the Magic Number, sez. 5, odc. 10
20:05 MTV Movies Special - Mission Impossible: Fallout
20:35 Ex na plaży: 202, sez. 2, odc. 2
21:00 'Siesta Key': Messy Messy Kelsey, sez. 1, odc. 7
22:00 Million Dollar Baby: 108, sez. 1, odc. 8
23:00 Dziara za dziarę: 309, sez. 3, odc. 9
23:55 Warsaw Shore 9
00:55 Million Dollar Baby: 108, sez. 1, odc. 8
01:50 Single AF: S01E07, sez. 1, odc. 7
02:50 Single AF: S01E08, sez. 1, odc. 8
03:50 Dziara za dziarę: 101, sez. 1, odc. 1
04:50 Night Videos
TV6 HD

06:00 Top 10 lista przebojów, odc.1039
07:00 Buffy postrach wampirów, odc.17
08:00 Przygody Merlina, odc.9
09:00 Wszystko o psach, odc.3
10:00 Galileo, odc.81
11:00 Krytyczna decyzja, odc.7
11:30 Krytyczna decyzja, odc.8
12:00 Miodowe Lata, odc.1
12:30 Miodowe Lata, odc.2
13:05 Miodowe Lata, odc.3
13:40 Mistrz kuchni: Juniorzy, odc.13
14:15 Strażnik Teksasu, odc.124
15:15 Czarodziejki, odc.157
16:15 Medicopter 117, odc.22
17:15 Buffy postrach wampirów, odc.18
18:15 Miodowe Lata, odc.4
18:50 Miodowe Lata, odc.5
19:25 Miodowe Lata, odc.6
20:00 Galileo, odc.82
21:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc.13
22:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc.14
22:55 Underground
02:25 Włatcy móch, odc.75
03:00 Top 10 lista przebojów, odc.1039
04:00 Disco Polo Life, odc.823
05:00 Disco Polo Life, odc.826
Super Polsat HD

06:00 Ameryka marzeń, odc.13
07:00 13 Demonów Scooby-Doo, odc.5
07:30 13 Demonów Scooby-Doo, odc.6
08:00 Pierwsza klasa, odc.14
08:30 Pierwsza klasa, odc.15
09:00 Magazyn Atleci Polsat Sport 2018
09:35 Superpuchar Polski 2018 Legia Warszawa - Arka Gdynia 14.07.2018
11:55 "Kabaretowa Ekstraklasa"
12:10 Piekarz
14:00 Ameryka marzeń, odc.11
15:00 Ameryka marzeń, odc.12
16:00 Ameryka marzeń, odc.13
17:05 Kabaret na żywo, odc.26
19:00 W rytmie serca, odc.22
20:00 Polsat SuperHit Festiwal 2017: Radiowy Przebój Roku
22:35 Polsat SuperHit Festiwal 2017: Jubileusz Ewy Farnej
23:40 Spider-Man 2
02:10 Kabaret na żywo, odc.26
04:05 "Kabaretowa Ekstraklasa" odc. 38-156, odc.60
04:30 Malanowski i Partnerzy, odc.709
05:00 Ameryka marzeń, odc.3
Atm-rozrywka.svg

06:00 DISCO GRAMY!
07:00 TV Okazje, odc.19
07:25 Awantura o kasę, odc.148
08:25 Awantura o kasę, odc.149
09:20 Gra w ciemno, odc.15
10:20 Pierwsza miłość, odc.2677
11:05 Ewa gotuje, odc.234
11:35 Ewa gotuje, odc.235
12:00 Pielęgniarki, odc.239
13:00 Słoiki, odc.9
14:00 Małolaty, odc.42
15:00 Daleko od noszy, odc.166
15:30 Daleko od noszy, odc.167
16:00 Świat według Kiepskich, odc.5
16:30 Świat według Kiepskich, odc.6
17:00 Ally McBeal, odc.47
18:00 Ally McBeal, odc.48
19:00 Słoiki, odc.9
20:00 24 godziny, odc.63
21:00 24 godziny, odc.64
21:55 Świat według Kiepskich, odc.466
22:25 Świat według Kiepskich, odc.467
22:55 Peep Show, odc.14
23:30 Peep Show, odc.15
00:00 Słoiki, odc.34
01:00 TV Okazje, odc.19
01:30 Graczykowie - Buła i spóła, odc.71
02:00 Małolaty, odc.46
03:00 Pielęgniarki, odc.104
04:00 Disco Gramy, odc.3433
05:00 Disco Gramy, odc.3434
1474119617logo Polsat Caf HD logo

06:00 Uciekające panny młode, odc.9
07:00 Bolesna prawda o botoksie
08:00 Superniania podbija świat, odc.7
09:00 Małolaty, odc.11
10:00 Szpital dziecięcy, odc.37
11:00 Shopping Queen odc.25
12:00 Lombard z Beverly Hills, odc.16
12:30 Aleja Sław, odc.154
13:00 Proza życia (dokument)
14:00 Dziwaczne obsesje, odc.6
14:30 Dziwne uzależnienia, odc.5
15:00 Medium z Hollywood, odc.4
16:00 Make Me Over - Wielka Zmiana, odc.10
17:00 Nasz Nowy Dom, odc.52
18:00 Szpital dziecięcy, odc.38
19:00 Dzień. który zmienił moje życie, odc.134
20:00 Skrzywdzone, odc.8
21:00 Gwiazdy na dywaniku, odc.291
21:30 Zoom na miasto, odc.240
22:00 Gry małżeńskie, odc.20
23:00 Zdrady, odc.69
00:00 Materialiski
01:00 Z kamerą u Kardashianów, odc.5
02:00 Ciekawość: Tajemnice kobiecego orgazmu
03:00 Czar nagości, odc.5
04:00 Nagi interes, odc.3
04:30 Historie spod igły, odc.3
05:00 Kleopatra, krew i zdrada
4eb2e35122dc5fa1b1b4bf36f78de975

06:00 Taaaka ryba, odc.81
06:30 Taaaka ryba, odc.82
07:00 Pogromcy mitów, odc.32
08:00 Pogromcy mitów, odc.4
09:00 Najśmieszniejsze filmiki świata, odc.28
09:30 Najśmieszniejsze filmiki świata, odc.29
10:00 Najśmieszniejsze filmiki świata, odc.30
10:30 Malanowski i Partnerzy, odc.767
11:00 Malanowski i Partnerzy, odc.768
11:30 Malanowski i Partnerzy, odc.769
12:00 Pogromcy mitów, odc.33
13:00 TOP 20 - Umrzesz ze śmiechu, odc.35
14:00 Hardkorowy lombard, odc.29
14:30 Hardkorowy lombard, odc.30
15:00 Umrzesz ze śmiechu - wpadki i wypadki, odc.31
15:30 Umrzesz ze śmiechu - wpadki i wypadki, odc.32
16:00 TOP 20 - Umrzesz ze śmiechu, odc.36
17:00 Wojny kontenerowe, odc.10
17:30 W kręgu zła: Ludzie Hitlera, odc.3
18:30 Skarby III Rzeszy, odc.12
19:00 Skarby III Rzeszy, odc.5
19:30 Skarby III Rzeszy, odc.6
20:00 Hardkorowy lombard, odc.16
20:30 Więzienny świat, odc.12
21:30 Chłopaki do wzięcia, odc.148
22:00 Więzienie, odc.5
22:30 Łowca pedofilów, odc.6
23:00 Chłopaki do wzięcia, odc.100
23:30 Posłuszne żony
01:00 Instytut Rosyjski: Kary
03:00 Kama Sutra, odc.33
04:00 Stołeczna drogówka, odc.44
04:30 997 - Fajbusiewicz na tropie, odc.33
05:00 997 - Fajbusiewicz na tropie, odc.34
05:30 997 - Fajbusiewicz na tropie, odc.35
Canal+ HD (2013-)

06:00 Nie przegap, odc. 201
06:10 Łapu Capu, odc. 172
06:15 Po prostu przyjaźń
08:30 Łapu Capu Extra, odc. 6
09:00 Paterson
10:55 Romantik
11:20 Szpiedzy z sąsiedztwa
13:05 Aktualności Filmowe+ wywiad z Romanem Polańskim, odc. 53
13:55 Siła przetrwania
15:30 Drzewo i Ja
16:05 Lowriders
17:40 Umysł w ogniu
19:10 Nie przegap, odc. 201
19:20 Łapu Capu, odc. 173
19:25 Strażacy
21:00 Bezlitosny
23:05 Leatherface
00:30 Ciemniejsza strona Greya
02:25 Tam gdzie żyją Eskimosi
03:55 Granice wytrzymałości
04:15 Tam i z powrotem
HBO HD (2012-)

06:00 Do szaleństwa
07:30 Munio: Strażnik Księżyca
08:55 Uniwersytet Potworny
10:40 Snowden
12:55 Moje najlepsze wesele
14:25 Beatriz na kolacji
15:45 Tu i teraz, odc. 7
16:40 Tu i teraz, odc. 8
17:35 Filmy i gwiazdy, odc. 497
18:05 Świadek oskarżenia, cz. 1
19:05 Świadek oskarżenia, cz. 2
20:10 Six II, odc. 3
21:00 Kontra: Odwet, odc. 7
21:50 Supersamiec
23:45 Mężczyzna imieniem Ove
01:40 Cena honoru
03:50 Bezdroża
Planete 2014

06:45 Naturalnie Polska 3, odc. 3
07:15 Naturalnie Polska 3, odc. 4
07:45 Zagadka ciemnej energii
08:45 Co z tym klimatem?
09:45 Marszandzi Hitlera. Pakt z diabłem
11:00 Zabić Hitlera! Diabelne szczęście zbrodniarza
12:00 Jak Hitler stworzył własne Hollywood, odc. 1
13:00 Jak Hitler stworzył własne Hollywood, odc. 2
14:00 Ni Boga ni pana. Historia anarchizmu, odc. 2: Ziemia i wolność
15:00 Ni Boga ni pana. Historia anarchizmu, odc. 3: Pamięć o pokonanym
16:00 Wędrówki Kontynentów, odc. 3: Ziemia Pacyfiku
17:00 Witajcie w przyszłości, odc. 2: Sport jutra
18:00 Świat z góry 5, odc. 11: Od Półwyspu Troja do Mertoli
18:30 Świat z góry 5, odc. 12: Od gór Sierra Nevada do La Mangi
19:00 Polska z góry 2, odc. 4
19:30 Polska z góry 2, odc. 5
20:00 Ekopatrol, odc. 4
20:30 Ekopatrol, odc. 5
21:00 360° – świat bez granic, odc. 21: Paryż: motocykle marki Blitz
22:00 360° – świat bez granic, odc. 22: Kanada, historia przez Indian pisana...
23:00 360° – świat bez granic, odc. 23: Moher, włókno dobrej nadziei
00:00 360° – świat bez granic, odc. 24: Grecja, wspinaczka na Olimp
01:00 360° – świat bez granic, odc. 25: Tasmania – sympatyczny diabeł
02:00 360° – świat bez granic, odc. 26: Wenezuela, pioruny znad Catatumbo
02:55 Ciemność w Tatrach
03:00 Duje – wiatr halny
200px-T52

05:50 Disco Bandżo Mix
06:50 Nieźle kliknięci
08:15 Telezakupy
15:50 Nieźle kliknięci
16:00 Władca zwierząt sez.3, odc. 15/22
16:50 Ucieczka w kosmos sez.2, odc. 18/22
17:50 City Lights
18:15 Lol - Śmiech na tysiąc sposobów
18:50 Rodzinna sielanka
20:30 Lol - Śmiech na tysiąc sposobów
21:05 Wydział do spraw specjalnych sez.6, odc. 4/13
22:00 Złap świat aplikacji
22:35 Na osi, odc. 185
23:15 Rosnące pożadanie
00:50 Nieźle kliknięci bez filtra
01:30 Przed Ołtarzem
03:30 Przebudzenie wiosny
05:20 Lol - Śmiech na tysiąc sposobów
05:35 Nocny patrol II
Toya TV

10:00 TV Okazje
11:00 Pogoda dla Łodzi
11:03 TOYA Traffic
11:05 Toya lajf
11:35 Sport, sport, sport
11:50 Prosto z miasta
12:00 Pogoda dla Łodzi
12:05 Punkt widzenia
12:15 Tak jak w kinie
12:55 Pora na seniora
13:00 Pogoda dla Łodzi
13:02 TOYA Traffic
13:05 TV Okazje
13:35 Pressufka
13:50 Nasze sprawy
14:00 Pogoda dla Łodzi
14:05 Tu mieszkam
14:15 Co jest grane?
15:00 Pogoda dla Łodzi
15:02 TOYA Traffic
15:05 Prześwietlenie
15:35 Pod lupą
15:45 Sport amator
15:55 Łódź rewitalizacja
16:00 Pogoda dla Łodzi
16:02 TOYA Traffic
16:15 Wydarzenia flesz
16:20 Migawka
16:25 Zdarzyło się w Łodzi
16:30 Punkt widzenia
16:40 Lekcja stylu z Monnari
16:45 Pressufka
17:00 Nasze sprawy
17:15 Wydarzenia
17:30 Wydarzenia sport
17:35 Pogoda dla Łodzi
17:40 Punkt widzenia
17:50 Wytwórnia
18:00 Cztery łapy
18:15 Wydarzenia flesz
18:20 Podsłuchane w tramwaju
18:25 Sport flesz
18:30 Łodzianie z importu
19:15 Wydarzenia flesz
19:20 Pod lupą
19:30 Sport flesz
19:35 Toya lajf
20:05 Lekcja stylu z Monnari
20:15 Wydarzenia
20:30 Wydarzenia sport
20:35 Pogoda dla Łodzi
20:40 Punkt widzenia
20:50 Zdarzyło się w Łodzi
20:55 Wytwórnia
21:05 Łódź z lotu ptaka
21:15 Wydarzenia flesz
21:20 Po godzinach
21:50 Motomagazyn
22:00 Tu zaszła zmiana
22:05 Łódź z lotu ptaka
22:15 Wydarzenia flesz
22:20 Sport amator
22:30 Sport flesz
22:40 Pora na seniora
22:45 Wydarzenia
23:00 Wydarzenia sport
23:10 Punkt widzenia
23:20 Zdarzyło się w Łodzi
23:25 Łodzianie z importu
Cropped-ntl-fav-1

06:10 Telesprzedaż TV Okazje
07:00 Lista Śląskich Szlagierów
07:45 Bilans
08:00 Echa przeszłości
08:30 Oczami Twórcy
08:45 Kurier
09:00 28 Sekund
09:30 Nie ma lipy
10:00 Toolbox
10:30 Cruiser
11:00 Kobieta na zakręcie
11:30 Mechanik
12:00 Lista Śląskich Szlagierów
12:30 Telesprzedaż TV Okazje
13:00 Miasto Kobiet
14:00 Odrobina Polski
14:30 Selekcja
15:00 Telesprzedaż TV Okazje
15:45 Kurier
16:00 W więzieniu
16:30 Afganistan
17:00 Ale urwał
17:30 Agentka do zadań specjalnych
18:00 Lista Śląskich Szlagierów
18:45 Na Osi
19:15 Brawo Disco Polo
19:30 Kurier
19:45 Sport Pogoda
20:00 Rozmowa Dnia
20:15 RZECZ o …
20:40 Kurier
21:00 Bez oporów
21:30 Mechanik
22:00 Hedonista
22:30 Ten jeden dzień
23:00 Telesprzedaż TV Okazje
WTK

6:00 Puls dnia - serwis informacyjny
6:20 Serwis komunikacyjny
6:25 Magazyn specjalny
6:30 Otwarta antena
6:50 Masz prawo
6:55 Poranek WTK
7:10 Serwis komunikacyjny
7:15 Pogoda
7:20 Serwis komunikacyjny
7:25 Qulturalny Poznań
7:30 Poznań minuta po minucie
7:40 Sport
7:55 Magazyn specjalny
8:00 Poranne powitanie
8:10 Serwis komunikacyjny
8:15 Pogoda
8:20 Serwis komunikacyjny
8:25 Qulturalny Poznań
8:30 Poznań minuta po minucie
8:40 Sport
9:00 Poznań minuta po minucie
9:10 Serwis komunikacyjny
9:15 Pogoda
9:20 Serwis komunikacyjny
9:25 Qulturalny Poznań
9:30 Serwis komunikacyjny
9:35 Pogoda
9:40 Sport
9:50 Poznań minuta po minucie
10:00 Puls dnia - serwis informacyjny
10:20 Gość wieczoru WTK
10:30 Puls dnia - serwis informacyjny
10:35 Pogoda
10:40 Otwarta antena
11:00 Puls dnia - serwis informacyjny
11:20 Na zdrowie
11:35 Serwis komunikacyjny
11:40 Gość wieczoru WTK
11:50 Pogoda
11:55 Qulturalny Poznań
12:00 Puls dnia - serwis informacyjny
12:20 Pogoda
12:25 Serwis komunikacyjny
12:30 Arcydzieła, arcymyśli
13:30 Pogoda
13:35 Sport
13:45 Ratajski fyrtel kultury
14:05 Pogoda
14:10 Serwis komunikacyjny
14:15 Wybitne postacie Uniwersytetu
14:35 Serwis komunikacyjny
14:40 Gość wieczoru WTK
14:50 Serwis komunikacyjny
14:55 Qulturalny Poznań
15:00 Pogoda
15:05 Serwis komunikacyjny
15:10 Magazyn specjalny
15:15 Gość wieczoru WTK
15:25 Serwis komunikacyjny
15:30 Sport
15:40 Serwis komunikacyjny
15:45 Gość wieczoru WTK
15:55 Qulturalny Poznań
16:00 Pogoda
16:05 Serwis komunikacyjny
16:10 Magazyn specjalny
16:15 Połykacze książek
16:30 Serwis komunikacyjny
16:35 Pogoda
16:40 MMAgazyn
16:55 Wieczór WTK
17:05 Serwis komunikacyjny
17:10 Qulturalny Poznań
17:15 Pogoda
17:20 Qulturalny Poznań
17:25 Serwis komunikacyjny
17:30 Puls dnia - serwis informacyjny
17:35 Sport
17:40 Qulturalny Poznań
17:45 Serwis komunikacyjny
17:50 Pogoda
17:55 Sport
18:00 Puls dnia - serwis informacyjny
18:20 Gość wieczoru WTK
18:30 Puls dnia - serwis informacyjny
18:35 Serwis komunikacyjny
18:40 Gość wieczoru WTK
18:50 Pogoda
18:55 Serwis komunikacyjny
19:00 Puls dnia - serwis informacyjny
19:15 Rozprawa
19:30 Puls dnia - serwis informacyjny
19:35 Ratajski fyrtel kultury
19:50 Gość wieczoru WTK
20:00 Puls dnia - serwis informacyjny
20:25 Pogoda
20:30 Puls dnia - serwis informacyjny
20:35 Otwarta antena
21:00 Puls dnia - serwis informacyjny
21:25 Pogoda
21:30 Puls dnia - serwis informacyjny
21:35 Serwis komunikacyjny
21:40 Sport
21:50 Magazyn specjalny
21:55 Qulturalny Poznań
22:00 Puls dnia - serwis informacyjny
22:20 Pogoda
22:25 Serwis komunikacyjny
22:30 Puls dnia - serwis informacyjny
22:35 Połykacze książek
22:50 Pogoda
22:55 Qulturalny Poznań
23:00 Puls dnia - serwis informacyjny
23:20 Rozprawa
23:35 Otwarta antena
23:55 Sport
0:00 Puls dnia - serwis informacyjny
0:25 Pogoda
0:30 Puls dnia - serwis informacyjny
0:35 Serwis komunikacyjny
0:40 Sport
0:50 Magazyn specjalny
0:55 Qulturalny Poznań
1:00 Puls dnia - serwis informacyjny
1:15 MMAgazyn
1:30 Puls dnia - serwis informacyjny
1:35 Ratajski fyrtel kultury
1:50 Gość wieczoru WTK
2:00 Puls dnia - serwis informacyjny
2:20 Gość wieczoru WTK
2:30 Puls dnia - serwis informacyjny
2:35 Otwarta antena
2:55 Qulturalny Poznań
3:00 Puls dnia - serwis informacyjny
3:25 Pogoda
3:30 Puls dnia - serwis informacyjny
3:35 Serwis komunikacyjny
3:40 Gość wieczoru WTK
3:50 Magazyn specjalny
3:55 Qulturalny Poznań
4:00 Puls dnia - serwis informacyjny
Tvs-logo-retina

06:10 Propozycje do szlagierowej listy
06:25 Przegląd prasy
06:30 Telezakupy
07:35 Kulinarny poranek
07:55 Spotkanie z balladą
09:10 Kobieta za ladą
10:05 Don Matteo
11:25 Święta wojna
11:55 Szlagierowa telesprzedaż
12:30 Telezakupy
14:35 Przegląd prasy
14:45 Don Matteo
16:00 Silesia Flesz + Pogoda
16:10 Turyści
16:40 Propozycje do szlagierowej listy
17:15 Święta wojna
17:45 Silesia Flesz + Pogoda
18:00 Weekend z TVS
18:35 Spotkanie z balladą
19:50 Muzyczna pocztówka TVS
20:00 Silesia Flesz + Pogoda
20:15 Weekend z TVS
20:30 Koncert życzeń
21:30 Śląska karuzela
22:25 Silesia Flesz + Pogoda
22:45 Spotkanie z balladą
23:50 Koncert w TVS
01:10 Śląska karuzela
02:00 Księgowa w kuchni
Tv trwam-1-

06:00 Odwagi, ja jestem
07:50 Kolory Świętości - Św. Prorok Eliasz
07:55 Kartka z kalendarza
08:00 Informacje dnia
08:15 Polski Punkt Widzenia
08:40 Słowo Życia - rozważanie Ewangelii dnia
08:45 Super Księga 2 - Wspaniały prezent odc. 19
09:10 Z wędką nad wodę w Polskę i Świat
09:35 Święty na każdy dzień
09:45 Duc in altum
10:00 Informacje dnia
10:15 Rozmowy niedokończone
11:25 100 cudownych miejsc na świecie
11:35 Nasz Max i jego przygoda z Biblią - Przedstawienie dla burmistrza odc. 3
12:00 Anioł Pański
12:03 Informacje dnia
12:20 Wspinaczka w Tajlandii
13:10 Effetha - okno na świat
13:55 Święty na każdy dzień
14:00 Święty Józef, w imieniu Ojca
14:55 Słowo Życia - rozważanie Ewangelii dnia
15:00 Modlitwa w Godzinie Miłosierdzia Koronką do Bożego Miłosierdzia
15:20 Mocni w wierze
15:50 Ma się rozumieć
16:00 Informacje dnia
16:10 Siódmy sakrament
16:35 Świat na wyciągnięcie ręki. Podróż na Polinezję. odc. 17
17:00 Boliwia odc. 4
17:30 Okiem kamery
18:00 Anioł Pański
18:05 Informacje dnia
18:15 Westerplatte Młodych
18:55 Przegląd katolickiego tygodnika "Niedziela"
19:00 Warto zauważyć… w mijającym tygodniu
19:30 Latający dom - Owoce
20:00 Informacje dnia
20:20 Różaniec
20:50 100 cudownych miejsc na świecie
21:00 Apel Jasnogórski z kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej na Jasnej Górze
21:20 Informacje dnia
21:40 Polski Punkt Widzenia
22:00 Zamzan - odyseja misyjna
22:30 Uczeń i mistrz
00:00 Programy powtórkowe
Tv-republika

7:00 Polska na dzień dobry
8:52 Kalendarz historyczny
9:10 Telezakupy
9:40 W punkt
10:00 Telezakupy
10:30 Otwartym tekstem
11:00 Telezakupy
11:15 Wolne głosy wieczorem
11:40 Telezakupy
11:55 10.04.2010. Fakty
12:10 Telezakupy
12:25 Ekonomia raport
12:45 Telezakupy
13:00 Polska na dzień dobry
13:10 Telezakupy
13:25 Polska na dzień dobry
13:40 Telezakupy
13:55 Z Wiejskiej na gorąco
14:05 Telezakupy
14:20 Kalendarz historyczny
14:30 Telezakupy
15:00 Republika po południu
15:20 Telezakupy
15:35 Republika po południu
15:55 Telezakupy
16:10 Republika po południu
16:30 Telezakupy
16:45 Republika po południu
17:20 Wolne głosy
18:30 Zawód: Żołnierz
18:50 Z Wiejskiej na gorąco
19:00 Dzisiaj - serwis informacyjny
19:30 Prognoza pogody
19:40 Świat wieczorem
20:00 Pod przykryciem
20:30 Geopolityczny tygiel
20:50 Sport w Republice
21:00 Gry tajnych służb
21:30 Kulisy manipulacji
22:00 Poland Daily
22:10 Poland Daily - Weather
22:13 Poland Daily - Business
22:20 Ekonomia raport
22:50 Suma dnia
23:25 Geopolityczny tygiel
23:50 Z Wiejskiej na gorąco
0:00 Poland Daily
0:10 Poland Daily - Weather
0:13 Poland Daily - Business
0:25 Ekonomia raport - flesz
0:45 Pod przykryciem
1:10 Wolne głosy
2:00 Poland Daily
2:10 Poland Daily - Weather
2:13 Poland Daily - Business
2:30 Dzisiaj - serwis informacyjny
3:10 Dokument w Republice
3:50 Świat wieczorem
4:00 Poland Daily
4:10 Poland Daily - Weather
4:13 Poland Daily - Business
4:30 Dokument w Republice
5:15 Dokument w Republice
5:50 Dokument w Republice
M6 hd

6:05 Le petit roi Macius
7:20 Glee Odcinek: 19 Sezon: 5
8:05 Glee Odcinek: 20 Sezon: 5
9:00 M6 Boutique
10:00 Desperate Housewives Odcinek: 9 Sezon: 6
10:50 Desperate Housewives Odcinek: 10 Sezon: 6
11:45 Desperate Housewives Odcinek: 11 Sezon: 6
12:40 Météo
12:45 Le 12.45
13:25 Météo
13:30 Scènes de ménages
13:50 La boutique des secrets
15:45 La boutique des secrets
17:30 Les reines du shopping
18:40 Chasseurs d'appart'
19:45 Le 19.45
20:10 Météo
20:25 En famille Sezon: 7
21:00 Bull Odcinek: 13 Sezon: 1
21:50 Bull Odcinek: 14 Sezon: 1
22:40 Bull Odcinek: 15 Sezon: 1
23:30 NCIS: Enquêtes spéciales Odcinek: 15 Sezon: 11
0:25 NCIS: Enquêtes spéciales Odcinek: 16 Sezon: 11
1:10 NCIS: Enquêtes spéciales Odcinek: 17 Sezon: 11
2:05 Météo
2:10 Programmes de la nuit
Eurosport 1 HD

06:00 Tour de France Dziś
07:00 Watts
07:30 Słowacja
08:00 Major League Soccer - MLS Highlights
08:30 Tour de France - Etap 12
10:05 Anatomy Of
10:30 IGRZYSKA OLIMPIJSKIE
11:00 IGRZYSKA OLIMPIJSKIE
12:00 Legends Live On
12:30 Tour de France Dziś
13:25 Tour de France Extra
13:30 Tour de France - Etap 13
15:30 Tour de France - Etap 13
17:30 Tour de France Extra
17:45 Watts
18:30 Słowacja
19:00 Tour de France - Etap 13
19:55 WIADOMOŚCI EUROSPORTU
20:00 IGRZYSKA OLIMPIJSKIE
21:00 Tour de France Dziś
22:15 Watts
23:00 FIA Rajdowe Mistrzostwa Europy, Cypr
23:30 WIADOMOŚCI EUROSPORTU
23:35 Tour de France - Etap 13
01:30 Watts
02:00 FIA Championship, Nowy Jork
03:00 Tour de France - Etap 13
05:00 IGRZYSKA OLIMPIJSKIE
Eurosport 2 HD 2015

06:00 Mistrzostwa Świata, Indonezja
06:30 Mistrzostwa Świata, Indonezja
07:00 Tour de France - Etap 12
08:30 Watts
09:00 Słowacja
09:30 Watts - Najlepsze z kolarstwa
10:00 Tour de France - Etap 12
12:30 Mistrzostwa Świata, Indonezja
13:15 Mistrzostwa Świata, Indonezja
14:00 Major League Soccer - 20. kolejka: Los Angeles FC (USA) - Portland Timbers (USA)
15:30 Watts
16:00 Mistrzostwa Świata, Indonezja
16:30 Mistrzostwa Świata, Indonezja
17:15 Watts
17:30 Ekstraklasa, Polska - 1. kolejka: Miedz Legnica (Polska) - Pogoń Szczecin (Polska)
20:05 Słowacja
20:35 Watts
20:55 WIADOMOŚCI EUROSPORTU
21:00 Mistrzostwa Świata, Indonezja
21:30 Mistrzostwa Świata, Indonezja
22:15 Tour de France - Etap 13
23:30 Mistrzostwa Świata, Indonezja
00:15 Mistrzostwa Świata, Indonezja
00:55 WIADOMOŚCI EUROSPORTU
01:00 Watts
01:30 Tour de France - Etap 13
03:00 Mistrzostwa Świata, Indonezja
03:45 Mistrzostwa Świata, Indonezja
04:30 Watts
05:00 Tour de France Dziś
Sport1 Germany 2013

6:00 Teleshopping
6:30 Teleshopping
7:00 Teleshopping
7:30 Teleshopping
8:00 Teleshopping
8:30 Teleshopping
9;00 Teleshopping
10:00 Teleshopping
10:30 Teleshopping
11:00 Teleshopping
11:30 Teleshopping
12:00 Teleshopping
12:30 Teleshopping
13:00 Teleshopping
13:30 Teleshopping
14:30 Storage Hunters Odcinek: 53
15:00 Storage Hunters Odcinek: 54
15:30 Buy It, Fix It, Sell It - Alte Stücke, neuer Glanz Odcinek: 9
16:00 Buy It, Fix It, Sell It - Alte Stücke, neuer Glanz Odcinek: 10
16:30 Container Wars Odcinek: 14
17:00 Container Wars Odcinek: 15
17:30 Storage Wars - Die Geschäftemacher Odcinek: 146
17:55 Beachvolleyball: Studierenden-WM
18:25 Beachvolleyball: Europmeisterschaften
19:40 Beachvolleyball: Europmeisterschaften
20:45 Beachvolleyball: Europmeisterschaften
21:30 Beachvolleyball: Europmeisterschaften
22:00 Die PS-Profis - Im Einsatz Odcinek: 16
23:00 Crazy in Love
0:30 Sport-Clips
0:45 Teleshopping-Nacht
1:00 Sport-Clips
1:05 Teleshopping-Nacht
1:20 Sport-Clips
1:50 Teleshopping-Nacht
2:00 Sport-Clips
2:05 Teleshopping-Nacht
2:20 Sport-Clips
3:00 Sport-Clips
3:05 Teleshopping-Nacht
3:20 Sport-Clips
3:25 Teleshopping-Nacht
3:35 Sport-Clips
4:05 Teleshopping-Nacht
4:20 Sport-Clips
4:25 Teleshopping-Nacht
4:35 Torn
Das Erste HD Corner-Logo 2015

5:30 ZDF-Morgenmagazin Odcinek: 3279
9:00 Tagesschau
9:05 Live nach Neun Odcinek: 47
9:55 Rote Rosen Odcinek: 2693
10:44 Tagesschau
10:45 Meister des Alltags Odcinek: 20
11:15 Gefragt - Gejagt Odcinek: 263
12:00 Tagesschau
12:15 ARD-Buffet Odcinek: 126
13:00 ARD-Mittagsmagazin Odcinek: 63
14:00 Tagesschau
14:10 Rote Rosen Odcinek: 2694
15:00 Tagesschau
15:10 Sturm der Liebe Odcinek: 2959
16:00 Tagesschau
16:05 Radsport: Tour de France
17:30 Brisant Odcinek: 7035
18:00 Gefragt - Gejagt Odcinek: 265
18:50 Quizduell - Der Olymp Odcinek: 221
19:45 Wissen vor acht - Werkstatt Odcinek: 77
19:50 Wetter vor acht
19:55 Börse vor acht
20:00 Tagesschau
20:15 Einmal Bauernhof und zurück
21:45 Tagesthemen
22:00 Polizeiruf 110 Odcinek: 334 Sezon: 42
23:30 Ein Fall für Annika Bengtzon Odcinek: 1
1:00 Nachtmagazin
1:20 Einmal Bauernhof und zurück
2:53 Tagesschau
2:55 Ein Fall für Annika Bengtzon Odcinek: 1
4:25 Geheimnisvolle Orte Odcinek: 5
5:13 Tagesschau
5:15 Brisant Odcinek: 7035
Arte 2017 logo

5:00 Ben Harper et Charlie Musselwhite en concert à La Cigale
6:15 Arte reportage
7:10 Arte journal junior
7:15 360°- Géo
8:00 Invitation au voyage
8:40 Les plus belles routes d'Allemagne Odcinek: 2
9:25 Pesticide et santé : l'équation sans solution
10:10 La mémoire de la planète Odcinek: 3
11:05 Chapeau melon et bottes de cuir Odcinek: 6 Sezon: 8
11:55 Chapeau melon et bottes de cuir Odcinek: 7 Sezon: 8
12:50 Arte Journal
13:00 Arte regards
13:35 Lettre d'une inconnue
15:05 Un taxi pour Tobrouk
16:32 Invitation au voyage
17:15 X:enius
17:45 Paysages d'ici et d'ailleurs
18:15 Les éléphants du désert
19:00 Un billet pour le Balkan Express Odcinek: 5
19:45 Arte Journal
20:05 28 minutes
20:52 La minute vieille Odcinek: 9 Sezon: 7
20:55 Ondes de choc
22:05 Ondes de choc
23:09 Summer of Lovers
23:10 Prince
0:05 Prince : Sign 'o' the Times
1:25 Des hommes stylés Odcinek: 2
1:35 Bande à part
3:10 Paysages d'ici et d'ailleurs Sezon: 2
3:40 Arte Journal
4:00 Arte regards
4:25 Fin des progammes
220px-BR Fernsehen HD Logo 2016

6:00 Dahoam is Dahoam Odcinek: 2154
6:30 Sturm der Liebe Odcinek: 2958
7:20 Tele-Gym
7:35 Panoramabilder / Bergwetter
8:30 Tele-Gym
8:45 Spürnase, Fährtensau & Co. Odcinek: 9 Sezon: 1
9:35 Leopard, Seebär & Co. Odcinek: 110 Sezon: 3
10:25 Erdmännchen - Ein unschlagbares Team
11:10 Querbeet Classix
11:55 Alpine Traumziele
13:25 In aller Freundschaft Odcinek: 742 Sezon: 19
14:10 Kunst + Krempel
14:40 Wer weiß denn sowas? Odcinek: 242 Sezon: 3
15:30 Schnittgut. Alles aus dem Garten Odcinek: 50
16:00 Rundschau
16:15 Wir in Bayern
17:30 Abendschau - Der Süden
17:30 Frankenschau aktuell
18:00 Abendschau
18:30 Rundschau
19:00 Unser Land Odcinek: 75
19:30 Bayern feiern
20:00 Tagesschau
20:15 Die Bergpolizei - Ganz nah am Himmel Odcinek: 1 Sezon: 2
21:10 Die Bergpolizei - Ganz nah am Himmel Odcinek: 14 Sezon: 2
22:00 Rundschau Magazin
22:15 Grünwald - Sommer-Spezial
23:00 Schnell ermittelt Odcinek: 40 Sezon: 4
23:45 Frühstück bei Tiffany
1:35 Rundschau Nacht
1:45 Wir in Bayern
3:00 Frankenschau aktuell
3:30 Abendschau - Der Süden
4:00 Abendschau
4:30 Grünwald - Sommer-Spezial
5:15 Unser Land Odcinek: 75
5:50 Space Night
Kabel eins 2015

6:00 The Mentalist Odcinek: 135 Sezon: 6
6:45 Ghost Whisperer - Stimmen aus dem Jenseits Odcinek: 12 Sezon: 1
7:45 Ghost Whisperer - Stimmen aus dem Jenseits Odcinek: 13 Sezon: 1
8:40 Beauty and the Beast Odcinek: 29 Sezon: 2
9:35 Navy CIS: L.A. Sezon: 1
10:30 Navy CIS Odcinek: 15 Sezon: 2
11:25 Without a Trace - Spurlos verschwunden Odcinek: 14 Sezon: 2
12:15 Numb3rs - Die Logik des Verbrechens Odcinek: 49 Sezon: 3
13:05 Castle Odcinek: 1 Sezon: 1
14:05 The Mentalist Odcinek: 136 Sezon: 6
14:55 Navy CIS: L.A. Odcinek: 7 Sezon: 1
15:50 News
16:00 Navy CIS Odcinek: 39 Sezon: 2
16:55 Abenteuer Leben täglich Odcinek: 2988
17:55 Mein Lokal, Dein Lokal - Der Profi kommt Odcinek: 659
18:55 Achtung Kontrolle! Wir kümmern uns drum
20:15 Navy CIS: L.A. Odcinek: 14 Sezon: 6
21:15 Navy CIS: New Orleans Odcinek: 78 Sezon: 4
22:15 Navy CIS Odcinek: 3 Sezon: 10
23:10 Navy CIS Odcinek: 11 Sezon: 10
0:00 Navy CIS Odcinek: 12 Sezon: 7
0:55 Late News
1:00 Navy CIS: L.A. Odcinek: 14 Sezon: 6
1:45 Navy CIS: New Orleans Odcinek: 78 Sezon: 4
2:30 Late News
2:35 Without a Trace - Spurlos verschwunden Odcinek: 153 Sezon: 7
3:15 Medium - Nichts bleibt verborgen Odcinek: 111 Sezon: 6
3:55 Medium - Nichts bleibt verborgen Odcinek: 112 Sezon: 6
4:35 Navy CIS Odcinek: 3 Sezon: 10
5:15 Navy CIS Odcinek: 11 Sezon: 10
Mdr Fernsehen HD Logo 2017

5:45 Brisant Odcinek: 7033
6:25 Biwak Odcinek: 4
6:50 Rote Rosen Odcinek: 2693
7:40 Sturm der Liebe Odcinek: 2958
8:28 MDR aktuell
8:30 In aller Freundschaft - Die jungen Ärzte Odcinek: 72
9:20 Wer weiß denn sowas? Odcinek: 239
10:03 Länder kompakt
10:05 Elefant, Tiger & Co. Odcinek: 445
10:55 MDR aktuell
11:00 MDR um elf
11:45 In aller Freundschaft Odcinek: 670
12:30 Ich denke oft an Piroschka
14:00 MDR um zwei Odcinek: 1141
14:59 MDR aktuell
15:00 Frau Holle
16:00 MDR um vier Odcinek: 3639
16:30 MDR um vier Odcinek: 3640
17:00 MDR um vier Odcinek: 3641
17:45 MDR aktuell
18:05 Wetter für 3
18:10 Brisant Odcinek: 7035
18:54 Unser Sandmännchen
19:00 MDR Regional
19:30 MDR aktuell
19:50 Elefant, Tiger & Co. Odcinek: 783
20:15 Die Stars der Goldenen Henne 2018
21:45 MDR aktuell
22:00 Riverboat Highlights
0:08 MDR aktuell
0:10 MDR Kultur Odcinek: 24
0:25 Mankells Wallander Odcinek: 13 Sezon: 1
1:55 Kann ja noch kommen
2:08 MDR aktuell
2:10 Elefant, Tiger & Co. Odcinek: 783
2:33 MDR aktuell
2:35 Biwak Odcinek: 3
3:00 Biwak Odcinek: 4
3:25 SachsenSpiegel
3:55 Sachsen-Anhalt Heute
4:25 Thüringen-Journal
4:55 Flusslandschaften Odcinek: 3
NDR HD

6:00 Sesamstraße Odcinek: 2767
6:20 Land im Gezeitenstrom Odcinek: 5
7:20 Rote Rosen Odcinek: 2693
8:15 Rund um den Michel
9:00 Nordmagazin
9:30 Hamburg Journal
10:00 Schleswig-Holstein Magazin
10:30 buten un binnen
11:00 Hallo Niedersachsen
11:30 Wie geht das? Odcinek: 124
12:00 Brisant Odcinek: 7034
12:25 In aller Freundschaft Odcinek: 524
13:10 In aller Freundschaft - Die jungen Ärzte Odcinek: 93
14:00 NDR//aktuell
14:15 die nordstory
15:15 mareTV Odcinek: 233
16:00 NDR//aktuell
16:20 Wer weiß denn sowas? Odcinek: 61 Sezon: 2
17:10 Eisbär, Affe & Co. Odcinek: 200
18:00 Ländermagazine
18:06 buten un binnen | sportblitz
18:13 buten un binnen | wetter
18:15 Meine Reise - Deine Reise Odcinek: 2 Sezon: 1
18:45 DAS!
19:30 Ländermagazine
20:00 Tagesschau
20:15 die nordstory
21:15 Plastik in jeder Welle
21:45 NDR//aktuell
22:00 Tietjen und Bommes Odcinek: 269
0:00 NDR Comedy Spezial Odcinek: 1
1:00 Tietjen und Bommes Odcinek: 269
3:00 Tagesschau - Vor 20 Jahren
3:15 Nordmagazin
3:45 Schleswig-Holstein Magazin
4:15 Hamburg Journal
4:45 buten un binnen
5:15 DAS!
ProSieben HD 2015

4:50 Mom Odcinek: 27 Sezon: 2
5:10 Mom Odcinek: 28 Sezon: 2
5:30 Mike & Molly Odcinek: 23 Sezon: 3
5:45 2 Broke Girls Sezon: 4
6:05 2 Broke Girls Sezon: 4
6:35 The Big Bang Theory Odcinek: 2 Sezon: 4
7:00 The Big Bang Theory Odcinek: 66 Sezon: 4
7:30 The Big Bang Theory Odcinek: 4 Sezon: 4
7:55 Two and a Half Men Odcinek: 32 Sezon: 2
8:20 Two and a Half Men Odcinek: 33 Sezon: 2
8:50 Two and a Half Men Odcinek: 34 Sezon: 2
9:15 The Middle Odcinek: 23 Sezon: 1
9:45 The Middle Odcinek: 24 Sezon: 1
10:10 Mike & Molly Odcinek: 71 Sezon: 4
10:35 How I Met Your Mother Odcinek: 33 Sezon: 2
11:05 How I Met Your Mother Odcinek: 34 Sezon: 2
11:30 2 Broke Girls Sezon: 4
12:00 2 Broke Girls Sezon: 4
12:25 Mom Odcinek: 7 Sezon: 2
12:55 Mom Odcinek: 8 Sezon: 2
13:20 Two and a Half Men Odcinek: 34 Sezon: 2
13:50 Two and a Half Men Odcinek: 11 Sezon: 2
14:15 Two and a Half Men Odcinek: 12 Sezon: 2
14:40 The Middle Odcinek: 25 Sezon: 2
15:10 The Middle Odcinek: 2 Sezon: 2
15:35 The Big Bang Theory Odcinek: 68 Sezon: 4
16:05 The Big Bang Theory Odcinek: 6 Sezon: 4
16:30 The Big Bang Theory Odcinek: 7 Sezon: 4
17:00 taff
18:00 Newstime
18:10 Die Simpsons Odcinek: 7 Sezon: 18
18:40 Die Simpsons Odcinek: 386 Sezon: 18
19:05 Galileo
20:15 Pacific Rim
22:50 Aeon Flux
0:30 Disaster L.A.
2:05 Watch Me - das Kinomagazin Odcinek: 131
2:15 ProSieben Spätnachrichten
2:20 Starship Troopers: Invasion
4:00 Disaster L.A.
RBB Fernsehen HD 2017

5:35 Panda, Gorilla & Co. Odcinek: 297 Sezon: 8
6:25 Rote Rosen Odcinek: 2693
7:15 tierisch gut! Odcinek: 16
8:00 Brandenburg aktuell
8:30 Abendschau
9:00 In aller Freundschaft Odcinek: 751 Sezon: 19
9:45 In aller Freundschaft - Die jungen Ärzte Odcinek: 40 Sezon: 1
10:35 Giraffe, Erdmännchen & Co. Odcinek: 201 Sezon: 5
11:25 Panda, Gorilla & Co. Odcinek: 298 Sezon: 8
12:15 Traumflug durch Afrika Odcinek: 2
13:00 rbb aktuell
13:10 Verrückt nach Meer Odcinek: 115 Sezon: 4
14:00 ARD-Mittagsmagazin Odcinek: 63
15:00 Land im Gezeitenstrom Odcinek: 10
16:00 rbb aktuell
16:15 Wer weiß denn sowas? Odcinek: 70
17:00 rbb aktuell
17:05 Giraffe, Erdmännchen & Co. Odcinek: 202 Sezon: 5
17:55 Unser Sandmännchen
18:00 rbb UM6 - Das Ländermagazin
18:27 rbb wetter
18:30 zibb
19:27 rbb wetter
19:30 Abendschau
20:00 Tagesschau
20:15 Die Stars der Goldenen Henne
21:45 rbb aktuell
22:00 Riverboat Highlights
0:10 Musikladen Odcinek: 25
1:15 Musikladen Odcinek: 26
2:20 Abendschau
2:50 Brandenburg aktuell
3:20 zibb
4:05 Sommerzeit mit Panda, Gorilla & Co. Odcinek: 5
4:45 rbb UM6 - Das Ländermagazin
5:15 Berlin erwacht - Sommer
RTL HD 2017

6:00 Guten Morgen Deutschland Odcinek: 1
8:30 Gute Zeiten, schlechte Zeiten Odcinek: 6554
9:00 Unter uns Odcinek: 5903
9:30 Betrugsfälle
10:00 Hebammen im Einsatz Odcinek: 20 Sezon: 1
11:00 Hebammen im Einsatz Odcinek: 25 Sezon: 1
12:00 Punkt 12
14:00 Der Blaulicht-Report
15:00 Verdachtsfälle
16:00 Verdachtsfälle
17:00 Betrugsfälle
17:30 Unter uns Odcinek: 5904
18:00 Explosiv - Das Magazin Odcinek: 466
18:30 Exclusiv - Das Star-Magazin
18:45 RTL aktuell Odcinek: 11035
19:03 Wetter
19:05 Alles was zählt Odcinek: 2982
19:40 Gute Zeiten, schlechte Zeiten Odcinek: 6555
20:15 Die ultimative Chart-Show Odcinek: 143
0:00 RTL Nachtjournal
0:27 RTL Nachtjournal - Das Wetter
0:30 Die ultimative Chart-Show Odcinek: 143
4:10 Verdachtsfälle
5:00 Verdachtsfälle
RTLII-HD

5:20 Privatdetektive im Einsatz Odcinek: 24
6:05 Privatdetektive im Einsatz Odcinek: 25
7:05 Sterne von Berlin - Die jungen Polizisten Odcinek: 19
8:05 Sterne von Berlin - Die jungen Polizisten Odcinek: 20
9:00 Frauentausch Odcinek: 230
11:00 Die Geissens - Eine schrecklich glamouröse Familie! Odcinek: 40
12:00 Die Geissens - Eine schrecklich glamouröse Familie! Odcinek: 41
13:00 Hilf mir! Jung, pleite, verzweifelt ... Odcinek: 456
14:00 Köln 50667 Odcinek: 1406
15:00 Berlin - Tag & Nacht Odcinek: 1735
16:00 Hilf mir! Jung, pleite, verzweifelt ... Odcinek: 283
17:00 Hilf mir! Jung, pleite, verzweifelt ... Odcinek: 3
18:00 Köln 50667 Odcinek: 1407
19:00 Berlin - Tag & Nacht Odcinek: 1736
20:00 RTL II News Odcinek: 9039
20:10 RTL II Wetter Odcinek: 6753
20:15 Daylight
22:30 Train to Busan
0:55 Flug 7500
2:10 Daylight
4:00 Der Supersturm - Die Wetter-Apokalypse
SAT.1 HD Logo 2016

5:30 Sat.1-Frühstücksfernsehen
9:00 Mediashop TV
10:00 Klinik am Südring Odcinek: 80 Sezon: 1
11:00 Im Namen der Gerechtigkeit - Wir kämpfen für Sie! Odcinek: 225
12:00 Anwälte im Einsatz Odcinek: 296
13:00 Anwälte im Einsatz Odcinek: 63
14:00 Auf Streife Odcinek: 928
15:00 Auf Streife - Berlin Odcinek: 249
16:00 Klinik am Südring Odcinek: 84 Sezon: 1
17:30 Sat.1 Regional
17:30 Schicksale - und plötzlich ist alles anders Odcinek: 761
18:00 Auf Streife - Die Spezialisten Odcinek: 508
19:00 Genial daneben - Das Quiz Odcinek: 5 Sezon: 1
19:55 Sat.1 Nachrichten
20:15 Reingelegt - Die lustigsten Comedy-Fallen der Welt
22:20 Knallerfrauen
22:50 Knallerfrauen
23:20 Ladykracher
23:50 Pastewka Odcinek: 7 Sezon: 5
0:20 Pastewka Odcinek: 46 Sezon: 5
0:50 Sechserpack Odcinek: 43 Sezon: 4
1:15 Sechserpack Odcinek: 44 Sezon: 4
1:40 Sechserpack Odcinek: 45 Sezon: 4
2:05 Die dreisten drei - Die Comedy-WG
2:30 Die dreisten drei - Die Comedy-WG
2:50 Die dreisten drei - Die Comedy-WG
3:10 Die dreisten drei - Die Comedy-WG
3:35 Knallerfrauen
3:55 Sechserpack Odcinek: 43 Sezon: 4
4:15 Sechserpack Odcinek: 44 Sezon: 4
4:40 Sechserpack Odcinek: 45 Sezon: 4
5:00 Die dreisten drei - Die Comedy-WG
3sat HD

6:15 Inseln im Strom - vergessenes Paradies im Ärmelkanal
6:35 Wilde Überlebenskünstler Odcinek: 8
7:20 Kulturzeit kompakt
7:30 Alpenpanorama
9:00 ZIB
9:07 Kulturzeit kompakt
9:15 El Greco und die Moderne
9:45 Weltreisen
10:15 Markus Lanz Odcinek: 1147
11:32 Vera. Das kommt in den besten Familien vor Odcinek: 12 Sezon: 2
12:18 Asiatische Küchengeheimnisse
12:30 Sehen statt Hören
13:00 ZIB
13:18 Panamericana Odcinek: 1
13:59 Panamericana Odcinek: 2
14:40 Panamericana Odcinek: 3
15:22 Panamericana Odcinek: 4
16:03 Panamericana Odcinek: 5
16:44 Panamericana Odcinek: 6
17:26 Panamericana Odcinek: 7
18:08 Route 66 - Straße des amerikanischen Traums Odcinek: 66
19:00 heute
19:21 Kulturzeit kompakt
19:30 Dschingis Khans Kinder
20:00 Tagesschau
20:15 Gefährliche Bluttransfusionen - Was hilft gegen das Risiko?
20:59 makro Odcinek: 262
21:29 auslandsjournal extra Odcinek: 61
22:00 ZIB 2
22:27 Cleaner - Sein Geschäft ist der Tod
23:50 22 Kugeln - Die Rache des Profis
1:43 10vor10
2:11 Oliver Welke und Dietmar Wischmeyer: Im Herzen jung!
3:11 Rainald Grebe: Halleluja Wuhlheide
4:40 Pufpaffs Happy Hour Odcinek: 41
5:25 Pufpaffs Happy Hour Odcinek: 42
Super RTL HD logo 2013

5:45 Lenny der Laster Odcinek: 39
5:55 Peter Hase Odcinek: 89
6:10 Peter Hase Odcinek: 90
6:25 Noddy, der kleine Detektiv Odcinek: 9
6:35 Noddy, der kleine Detektiv Odcinek: 10
6:45 Peppa Pig Odcinek: 126
6:55 Paw Patrol - Helfer auf vier Pfoten Odcinek: 57
7:25 Caillou Odcinek: 151 Sezon: 4
7:50 Peppa Pig Odcinek: 127
8:00 TOGGO Ferienspaß
8:05 Grizzy & die Lemminge Odcinek: 9
8:30 Grizzy & die Lemminge Odcinek: 11
8:55 Grizzy & die Lemminge Odcinek: 10
9:20 Grizzy & die Lemminge Odcinek: 12
9:40 Grizzy & die Lemminge Odcinek: 14
10:05 Grizzy & die Lemminge Odcinek: 13
10:40 Zak Storm - Super Pirat Odcinek: 13
11:10 Zak Storm - Super Pirat Odcinek: 9
11:35 Zak Storm - Super Pirat Odcinek: 11
12:05 Zak Storm - Super Pirat Odcinek: 12
12:40 Zak Storm - Super Pirat Odcinek: 15
13:05 Spirit: wild und frei Odcinek: 3
13:35 Angelo! Odcinek: 5
14:10 Scooby-Doo! Odcinek: 38
14:35 Zak Storm - Super Pirat Odcinek: 12
15:00 Sally Bollywood Odcinek: 43
15:25 ALVINNN!!! und die Chipmunks Odcinek: 40
15:50 Camp Sumpfgrund Odcinek: 3
16:15 Mr. Bean - Die Cartoon-Serie Odcinek: 12
16:45 Zig & Sharko - Meerjungfrauen frisst man nicht! Odcinek: 45
17:15 Scooby-Doo! Odcinek: 39
17:45 Zak Storm - Super Pirat Odcinek: 5
18:10 Sally Bollywood Odcinek: 48
18:45 Woozle Goozle Odcinek: 33
19:15 Angelo! Odcinek: 15
19:45 Grizzy & die Lemminge Odcinek: 15
20:15 Voll auf die Nuss
21:55 Dr. House Odcinek: 69
22:50 Royal Pains Odcinek: 69
0:00 Infomercials
VOX-Logo 2013

6:00 CSI: NY Odcinek: 14 Sezon: 1
6:45 Verklag mich doch! Odcinek: 176
7:45 Verklag mich doch! Odcinek: 259
8:45 Verklag mich doch! Odcinek: 449
9:50 Verklag mich doch! Odcinek: 476
10:50 vox nachrichten
11:00 4 Hochzeiten und eine Traumreise Odcinek: 448
12:00 Shopping Queen Odcinek: 1358
13:00 Zwischen Tüll und Tränen Odcinek: 127
14:00 Mein Kind, dein Kind - Wie erziehst du denn? Odcinek: 152
15:00 Shopping Queen Odcinek: 1359
16:00 4 Hochzeiten und eine Traumreise Odcinek: 449
17:00 Zwischen Tüll und Tränen Odcinek: 381
18:00 First Dates - Ein Tisch für zwei Odcinek: 24 Sezon: 1
19:00 Das perfekte Dinner Odcinek: 3111
20:00 Prominent! Odcinek: 141
20:15 Law & Order: Special Victims Unit Odcinek: 379 Sezon: 17
21:15 Law & Order: Special Victims Unit Sezon: 17
22:10 Law & Order: Special Victims Unit Odcinek: 339 Sezon: 15
23:05 Chicago P.D. Odcinek: 63 Sezon: 4
0:00 vox nachrichten
0:20 Medical Detectives - Geheimnisse der Gerichtsmedizin Odcinek: 103
1:20 Medical Detectives - Geheimnisse der Gerichtsmedizin Odcinek: 112
2:05 Medical Detectives - Geheimnisse der Gerichtsmedizin Odcinek: 81
2:55 Medical Detectives - Geheimnisse der Gerichtsmedizin Odcinek: 91
3:35 Medical Detectives - Geheimnisse der Gerichtsmedizin Odcinek: 63
4:20 Medical Detectives - Geheimnisse der Gerichtsmedizin Odcinek: 7 Sezon: 1
4:45 auto mobil
640px-WDR Fernsehen HD Logo 2016

6:20 Lokalzeit aus Bonn
6:50 Lokalzeit aus Duisburg
7:20 Erlebnisreisen
7:35 Lust auf Backen Odcinek: 38 Sezon: 3
8:05 Rennschwein Rudi Rüssel Odcinek: 29
8:35 Schloss Einstein Odcinek: 768
9:00 Schloss Einstein Odcinek: 769
9:25 Schloss Einstein Odcinek: 770
9:50 Aktuelle Stunde
10:35 Lokalzeit
11:05 Seehund, Puma & Co. Odcinek: 26 Sezon: 2
11:55 Giraffe, Erdmännchen & Co. Odcinek: 28 Sezon: 1
12:45 WDR aktuell
13:10 Lust auf Backen Odcinek: 19 Sezon: 2
13:40 Servicezeit Odcinek: 4
14:10 Pferdesport: CHIO Aachen
16:00 WDR aktuell
16:15 Pferdesport: CHIO Aachen
17:00 Hier und heute Odcinek: 223
18:00 WDR aktuell / Lokalzeit
18:15 Servicezeit Odcinek: 2
18:45 Aktuelle Stunde
19:30 Lokalzeit
20:00 Tagesschau
20:15 Die Eifel lebt! - Eine Region entdeckt sich neu
21:00 Unser Westen Odcinek: 25 Sezon: 3
21:45 WDR aktuell
22:00 Kölner Treff Odcinek: 464
23:30 Geheimniskrämer Odcinek: 7 Sezon: 1
0:30 Kölner Treff Odcinek: 464
2:00 Lokalzeit aus Köln
2:30 Lokalzeit aus Aachen
3:00 Lokalzeit aus Düsseldorf
3:25 Lokalzeit Bergisches Land
3:55 Lokalzeit Ruhr
4:25 Lokalzeit aus Dortmund
4:55 Lokalzeit Münsterland
5:25 Lokalzeit OWL
5:50 Lokalzeit Südwestfalen
ZDF HD Logo

5:30 ZDF-Morgenmagazin Odcinek: 3279
9:00 heute Xpress
9:05 Volle Kanne - Service täglich Odcinek: 4526
10:30 Notruf Hafenkante Odcinek: 134 Sezon: 6
11:15 SOKO Stuttgart Odcinek: 25 Sezon: 2
12:00 heute
12:10 drehscheibe Odcinek: 132
13:00 ARD-Mittagsmagazin Odcinek: 63
14:00 heute - in Deutschland
14:15 Die Küchenschlacht Odcinek: 2363
15:00 heute Xpress
15:05 Bares für Rares Odcinek: 604 Sezon: 8
16:00 heute - in Europa
16:10 Die Rosenheim-Cops Odcinek: 274 Sezon: 13
17:00 heute
17:10 hallo deutschland Odcinek: 124
17:50 Leute heute Odcinek: 125
18:05 SOKO Kitzbühel Odcinek: 181 Sezon: 14
19:00 heute
19:20 Wetter
19:25 Bettys Diagnose Odcinek: 44 Sezon: 4
20:15 Der Alte Odcinek: 402
21:15 Letzte Spur Berlin Odcinek: 34 Sezon: 4
22:00 heute-journal
22:30 Danke Deutschland! Odcinek: 3 Sezon: 1
22:55 aspekte
23:40 heute+
23:55 Columbo Odcinek: 23 Sezon: 3
1:00 Letzte Spur Berlin Odcinek: 34 Sezon: 4
1:45 Der Alte Odcinek: 402
2:45 SOKO Kitzbühel Odcinek: 181 Sezon: 14
3:30 Notruf Hafenkante Odcinek: 134 Sezon: 6
4:10 Die Rosenheim-Cops Odcinek: 274 Sezon: 13
4:55 hallo deutschland Odcinek: 124
MTV Music Europe

06:00 MTV NIE MÓW DO MNIE RANO
08:00 MTV HITS
11:00 MTV HITS
13:00 MTV EUROPEAN TOP 10
13:50 MTV HITS
16:00 MTV CLUB CHART TOP 10
16:50 MTV DANCE
19:00 MTV DANCE
21:00 MTV DANCE
23:00 MTV DANCE
01:00 MTV DANCE
02:00 MTV DANCE
MTV Rocks Europe

6:00 AM Mayhem
10:00 Supermassive Anthems!
13:00 Biggest! Hottest! Loudest!
18:00 Ultimate 21st Century Anthems!
21:00 100% Rock Party Classics!
2:00 All Night Session
4:00 Teleshopping
Eska TV logo

06:00 Zranione uczucia
08:00 Dzień dobry
09:00 Eska On The Beach
10:00 Eska On The Beach
11:00 Eska On The Beach
12:00 Eska On The Beach
13:00 Hity Na Czasie
14:00 Hity Na Czasie
15:00 Przesłuchanie
16:00 10 hitow 1 po 2
17:00 Hity Na Czasie
18:00 Projekt Kamper
19:00 Eska On The Beach
20:00 Eska On The Beach
21:00 Impreska
00:00 POLSKA NOC
Discovery Life HD

06:00 Słodki biznes: Fryzjerzy i byki
06:25 Wielki świat małych ludzi: Życie ciężarnej
07:10 Siostry mimo wszystko: Radosne nowiny
08:00 Wielkie wesela amerykańskich Romów: Druhny i ich szaleństwa
09:00 Masterchef: Gordon Ramsay: Najlepsza trzydziestka w akcji
10:00 Słodki biznes: Tulipany i łatwizna
10:30 Słodki biznes: Druga rocznica , Dzień Świętego Patryka
11:00 In vitro: Szansa na szczęście, odc. 1
12:00 Wiza na miłość: dalsze losy, odc. 9
13:00 Wielki świat małych ludzi: Bliźniacze życie
14:00 Masterchef: Gordon Ramsay: Zjazd rodzinny
15:00 Słodki biznes: Mydło, sonograf i niespodzianka!
15:30 Słodki biznes: Rekwizyty, ciasta i impreza!
16:00 Siostry mimo wszystko: Joe i Kendra mówią „Tak!"
18:00 In vitro: Szansa na szczęście, odc. 1
19:00 Słodki biznes: Na cukrowych stokach
19:30 Słodki biznes: Odbudowa i surowe ryby
20:00 Wiza na miłość: dalsze losy, odc. 10
21:00 Seks-wypadki: Zabawa kulturystów
22:00 Mieszkając z duchem: Kradzież z włamaniem
23:00 Duchy: Kłamliwa gra
00:00 Wyspa miłości, odc. 37
01:00 Seks-wypadki: Pięć razy i żadnej przyjemności
02:00 Wyzwanie - pierwsze dziecko: Pytanie odmieniające życie
03:00 Włoska randka w łóżku, odc. 32
03:25 Włoska randka w łóżku, odc. 33
03:50 Wyspa miłości, odc. 16
04:40 Ciąża z zaskoczenia: Dziecko i gorset
05:10 Sześć razy córka: Przeprowadzka?
NOWA TV POL

06:00 Federacja, sez. 3, odc. 20
06:20 Daleko od noszy: Drugi tytuł, odc. 8
06:45 Daleko od noszy: Gwiazda reklamy, odc. 9
07:10 24 godziny online.pl, odc. 618
07:50 Słoiki: Wnuczek, sez. 1, odc. 9
08:55 Nowa Rewia Kabaretowa: Kabaret Nowaki, odc. 6
09:20 Mamuśki, odc. 13
09:50 Daleko od noszy: Sensacja goni tragedię, odc. 1
10:20 Daleko od noszy: Czarna kaszelnica, odc. 2
10:50 Halo Hans!: Przesyłka z Londynu, odc. 11
11:50 Nowa Rewia Kabaretowa: Kabaret Nowaki, odc. 4
12:40 Truckersi przez Australię, sez. 3, odc. 13
13:35 Piloci w australijskim buszu, odc. 1
14:35 Akcja renowacja USA, sez. 4, odc. 16
15:05 Akcja renowacja USA, sez. 4, odc. 17
15:30 Kryptonim szef, sez. 4, odc. 15
16:25 Wojny magazynowe, sez. 6, odc. 6
16:55 Wojny magazynowe, sez. 6, odc. 7
17:25 Fabryka jedzenia, sez. 3, odc. 21
17:50 Fabryka jedzenia, sez. 3, odc. 22
18:30 24 godziny online.pl, odc. 619
18:55 Prognoza pogody, odc. 201
19:00 Smaki Agaty, sez. 2, odc. 7
19:05 Kryptonim szef, sez. 8, odc. 7
20:00 Kieszonkowe
22:10 Wydział operacji specjalnych: Zemsta, odc. 13
23:05 Odzyskać honor, odc. 1
00:05 24 godziny online.pl, odc. 61
00:30 Prognoza pogody, odc. 201
00:45 Detektyw Cain: Samobójstwo, sez. 2, odc. 1
01:50 Modowa sprawa narodowa, odc. 5
02:50 Nowa Rewia Kabaretowa: The Best of Nowa Rewia Kabaretowa, odc. 39
03:30 Sala operacyjna: Guz piersi to nie wyrok, sez. 1, odc. 10
03:50 Redakcja: Dział Śledczy: Wyrachowanie, sez. 2, odc. 3
04:55 Redakcja: Dział Śledczy: Dom starców, sez. 2, odc. 4
METRO POL

06:00 WideoNews, odc. 120
06:05 Złote przeboje na dzień dobry, odc. 2
07:05 Rozmowy w toku, odc. 60
08:20 WideoNews, odc. 118
08:30 Różowa Pantera s1, sez. 1, odc. 15
09:00 Szyfry i spiski s2, sez. 2, odc. 6
10:05 Dom na Alasce s3, sez. 3, odc. 15
10:35 Handlarze s1, sez. 1, odc. 8
11:15 Kto da więcej? S3b, odc. 6
11:45 Co było dalej? s2, sez. 2, odc. 1
12:15 Nagi instynkt przetrwania s1B, sez. 1, odc. 10
13:15 Lekarze s5, sez. 5, odc. 55
14:15 Prawo Agaty s5, sez. 5, odc. 55
15:10 Tajemnice Laury s1, sez. 1, odc. 12
16:10 Handlarze s1, sez. 1, odc. 10
17:00 Złomowisko PL S2, odc. 3
18:00 Gorączka złota s5, sez. 5, odc. 14
19:00 Co było dalej? s1, sez. 1, odc. 4
19:30 Jak to jest zrobione? s13, odc. 23
20:00 Goło i wesoło
22:00 Edward Nożycoręki
00:10 Złomowisko PL S1, odc. 4
01:10 Operacja: LOT s1, sez. 1, odc. 5
02:15 Ekspedycja - odkrywcy drugiej natury, odc. 3
03:00 Prawo Agaty s3, sez. 3, odc. 31
04:00 Wędkarstwo nasze hobby, odc. 7
04:30 Wędkarstwo nasze hobby, odc. 8
05:00 Wędkarstwo nasze hobby, odc. 9
05:30 Wędkarstwo nasze hobby, odc. 10
HGTV

05:55 Maja w ogrodzie, odc. 56
06:25 Maja w ogrodzie, odc. 57
06:55 Bitwa o dom, odc. 1/13
07:55 Nowa Maja w ogrodzie, odc. 20/39
08:25 Akademia ogrodnika, odc. 20/39
08:30 Niech wygra dom, odc. 3/8
09:00 Poszukiwacze domów, odc. 7/13
09:30 Poszukiwacze domów, odc. 8/13
10:00 Na dobrych fundamentach, odc. 8/11
11:00 Dom na miarę, odc. 5/6
11:30 Dom na miarę, odc. 4/6
12:00 Moje miasto, mój dom, odc. 10/11
13:00 Nowe życie na wyspie, odc. 11/14
13:30 Projektowanie na zawołanie, odc. 10/13
14:00 Stary dom, nowe wnętrze, odc. 25/45
15:00 Remontujemy dom nad jeziorem, odc. 9/13
16:00 Mały dom, duże możliwości, odc. 4/14
16:30 Drugie życie mebli, odc. 2/8
17:00 Dom od nowa, odc. 2/14
17:30 Dom od nowa, odc. 3/14
18:00 Operacja renowacja, odc. 2/7
19:00 Łowcy domów do remontu, odc. 12/13
20:00 Dorota inspiruje, odc. 8
21:00 Luksusowe minidomy, odc. 9/13
21:30 Luksusowe minidomy, odc. 8/13
22:00 Wielkie remonty, odc. 1/14
22:30 Wielkie remonty, odc. 2/14
23:00 Odlotowy ogród, odc. 1/13
23:30 Nowa Maja w ogrodzie, odc. 20/39
00:00 Akademia ogrodnika, odc. 20/39
00:05 Zgłoś remont, odc. 6/8
01:05 Nowe życie na Bahamach, odc. 7/14
01:35 Maja w ogrodzie, odc. 10
02:05 Maja w ogrodzie, odc. 23
02:35 Maja w ogrodzie, odc. 18
03:05 Maja w ogrodzie, odc. 47
03:35 Maja w ogrodzie, odc. 23
04:05 Maja w ogrodzie, odc. 59
04:35 Maja w ogrodzie, odc. 10
05:05 Maja w ogrodzie, odc. 23
FoodNetLogo

06:15 Wyżerka na plaży, odc. 5/6
06:45 Wyżerka na plaży, odc. 6
07:15 5 topowych restauracji, odc. 4/13
07:45 Przyjęcia Patricii Heaton, odc. 6/10
08:15 Wiem, co jem i wiem, co kupuję, odc. 6/8
09:00 Wiem, co jem i wiem, co kupuję, odc. 7/8
09:45 Dwóch głodnych facetów, odc. 2/10
10:15 Czas na grillowanie!, odc. 13
10:45 Czas na grillowanie!, odc. 1/7
11:15 Dziewczyny z wypiekami, odc. 3/8
11:45 Kulinarny rejs po Polsce, odc. 8/27
12:15 Sexy kuchnia Magdy Gessler, odc. 6/9
12:45 MasterChef, odc. 2/14
14:15 Wypieki z Anną Olson, odc. 5/20: Batony – zdrowie i rozpusta
14:45 Wypieki z Anną Olson, odc. 6/20: Karmel
15:15 Kobieta na Dzikim Zachodzie, odc. 1/13: Stanton i Paige
15:45 Kobieta na Dzikim Zachodzie, odc. 2/13: Impreza dla absolwentek
16:15 Kuchenne rewolucje, odc. 7/8
17:15 Wiem, co jem, odc. 9/16
17:45 Jak zrobić biznes na jedzeniu, odc. 3/8
18:45 Ratunku, mój biznes pada!, odc. 5/6
19:15 Ratunku, mój biznes pada!, odc. 6
19:45 Sklepowi złodzieje, odc. 5/6
20:15 Sklepowi złodzieje, odc. 6
20:45 Najbrudniejsze restauracje, odc. 3/7
21:15 Kuchenne rewolucje, odc. 8
22:15 Nieprawdopodobne potrawy, odc. 11/13
22:45 Mistrzowie pizzy, odc. 3/7
23:15 Zjeść i zwariować, odc. 3/6
23:45 Zjeść i zwariować, odc. 4/6
00:15 Najdziwniejsze restauracje Ameryki, odc. 5/6
00:40 Najdziwniejsze restauracje Ameryki, odc. 6
01:10 Iron Chef: Ameryka, odc. 11/20
02:05 Na ratunek restauracjom, odc. 11/26: Rap's
02:55 Posiekani, odc. 13: Najlepsi wśród mistrzów: wielki finał
03:45 Lokalne smaki według Amy, odc. 6
04:10 Kuchnia prosto z serca, odc. 1/6
04:35 Nieprawdopodobne potrawy, odc. 11/13
05:00 Mistrzowie pizzy, odc. 3/7
05:25 Wyżerka na plaży, odc. 6
05:50 Tajemniczy klient, odc. 2/13: Koktajlowa porażka
Travel Channel International (2017)

05:50 Piękno Ameryki, odc. 4/8: Kanion rzeki Columbia
06:20 Piękno Ameryki, odc. 5/8: Florida Keys
06:50 Kolejkowy zawrót głowy – cały świat, odc. 4/7
07:20 Kolejkowy zawrót głowy – cały świat, odc. 5/7
07:50 Tanie podróżowanie, odc. 3/6
08:20 Tanie podróżowanie, odc. 4/6
08:50 Kobieta na krańcu świata, odc. 5/8
09:20 Dziewczyna na horyzoncie, odc. 6
09:50 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 5/20: Manila
10:50 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 6/26
11:20 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 7/26
11:50 Międzynarodowi poszukiwacze domów, odc. 6/13: Wstrząśnięci, lecz nie powstrzymani w Christchurch w Nowej Zelandii
12:20 Międzynarodowi poszukiwacze domów, odc. 7/13: Wycieczka do Puerto Penasco
12:50 Międzynarodowi poszukiwacze domów, odc. 6/13: Witaj, La Serena
13:20 Międzynarodowi poszukiwacze domów, odc. 7/13: Oto my w Santiago
13:50 Życie w chacie z bali, odc. 5/13
14:20 Walka o bagaż, odc. 5/26: New Jersey
14:50 Ekstremalne kampery, odc. 2/4: Jeszcze większe, jeszcze lepsze
15:50 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 6/13: Warszawa
16:20 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 7/13: Dublin
16:50 Kobieta na krańcu świata - kulisy
17:20 Dziewczyna na horyzoncie, odc. 5/6
17:50 Smakuj świat z Pascalem, odc. 1/9
18:20 Smakuj świat z Pascalem, odc. 2/9
18:50 Kampery gwiazd, odc. 7/11
19:20 Kampery gwiazd, odc. 8/11
19:50 Ekstremalne kampery, odc. 3/6: Entegra Cornerstone, Renegade Ikon, Global Expedition Vehicles - Pangea
20:50 Zarobić na kamperach, odc. 5/12
21:50 Seksowne plaże z Bridget, odc. 12/13
22:50 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 1/13: Ateny
23:20 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 2/13: Florencja
23:50 Poszukiwacze kamieni szlachetnych, odc. 3/14: Brazylia: topaz imperialny i akwamaryn
00:50 Walka o bagaż, odc. 4/13: Wielkie transakcje
01:15 Walka o bagaż, odc. 5/13: Wydatki pogrzebowe
01:40 Najwspanialsze trasy motocyklowe świata, odc. 5: Cotswolds
02:30 Seksowne plaże z Bridget, odc. 12/13
03:20 Historie o duchach, odc. 4/13
04:05 Muzealne tajemnice, odc. 13: Z jak zaginiony, Renoir za 7 dolarów i sekret na strychu
04:50 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 4/13: Londyn
05:15 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 5/13: Boston
05:40 Koniec programu
Discovery-channel-hd

06:00 Brytyjskie aukcje w ciemno, odc. 6
06:25 Łowcy staroci, odc. 3
07:10 Kosmiczny biznes, odc. 3
08:00 Wojny magazynowe: Kanada: Aniołki Paulie'ego: na pełnych obrotach
08:30 Wojny magazynowe: Kanada: Gdzie podział się mój kontener?
09:00 Stacja Alaska: Strefa lawin
10:00 Gorączka złota: rzeka skarbów: Tsunami w głębi lądu
11:00 Bimbrownicy: Zabierz mnie nad rzekę
12:00 10 dni, by przeżyć: Boliwia: pustynia Atacama
13:00 Nagi instynkt przetrwania: Nadzy od kulis
14:00 Ekstremalna Alaska: Krew, pot i piwo
15:00 Złomowisko PL 2, odc. 6
16:00 Auto - reaktywacja: Mistrz pickupów
17:00 Operacja: lot, odc. 3
18:00 Przystanek Bieszczady 2, odc. 4
19:00 Złomowisko PL 5, odc. 5
20:00 Złomowisko PL 5, odc. 13
21:00 Fani czterech kółek: FSM Syrena 105
22:00 Auto - reaktywacja: Ach, ten Datsun
23:00 Złomowisko PL 6, odc. 4
00:00 Fani czterech kółek: Karmann Ghia
01:00 Auto - reaktywacja: Chevrolet Impala, 1965
02:00 Niechciani w Gas Monkey: Sześciocyfrowe marzenie
02:50 Stacja Alaska: Wielki mróz
03:40 Superciężka pomoc drogowa, odc. 6
04:30 Łowcy okazji: Podbój Waszyngtonu
05:00 Garaż rzeczy znalezionych, odc. 7
05:30 Od destrukcji do produkcji: Miedziane garnki, sukienki i drogi
ONTV

6:00 Wake up man
8:00 Video jogging
9:30 Stop klatka VDJ
9:45 VJ JAGO
11:45 Stop klatka VDJ
12:00 Nice day
15:00 VJ JAGO
17:00 By KAMYK
19:00 Stop klatka VDJ
19:15 Video jogging
22:45 Stop klatka VDJ
23:00 VJ JAGO
3:00 VJ KAMYK
National Geographic HD

06:00 Katastrofa w przestworzach, odc. 1 - Pechowy pas startowy
07:00 Autostrada przez piekło, odc. 4 - Święta w piekle
08:00 Plemienna szkoła przetrwania, odc. 8 - W spienionych wodach
09:00 Anatomia głupoty według Richarda Hammonda, odc. 13 - Sztuczki na nartach i przejażdżki nad wodą
09:30 Anatomia głupoty według Richarda Hammonda, odc. 14 - Rakiety z butelek i kopniaki z anten
11:00 Katastrofa w przestworzach, odc. 1 - Lot śmierci
12:00 Katastrofa w przestworzach, odc. 10 - Zaginiony w Himalajach
13:00 Bractwo Aryjskie
14:00 Sensacje XX wieku, odc. 5 - Szabla polska
15:00 Samoloty bojowe, odc. 5 - Silniki odrzutowe
16:00 Bękarty wojny - historia prawdziwa
17:00 Przedziwna planeta Ziemia, odc. 4 - Początek
18:00 Za milion lat, odc. 4 - Połączenie umysłów
19:00 Ucieczki przez druty. Podziemny schron
20:00 Tajne służby w akcji
21:00 Historia od podszewki, odc. 3 - Mroczne sekrety CIA
22:00 Strefa 51: Tajne archiwa CIA
23:00 Tajne kroniki Azji, odc. 2 - Upadek prezydenta Suharto
00:00 Tajemnicze bunkry Hitlera
01:00 Samoloty bojowe, odc. 7 - Bitwa o Midway
02:00 Wielkie konstrukcje, odc. 67 - Mechaniczne miasto
03:00 Saperskie polowania, odc. 4
04:00 Megalotnisko w Dubaju, odc. 1 - Kolekcja milionów dolarów
05:00 Katastrofa w przestworzach, odc. 4 - Tajemniczy ogień
Cartoon Network HD

06:00 Ben 10 - Penny
06:25 Superciapy - Noobie Noobie Boo!
06:55 Niesamowity świat Gumballa - Bransoleta
07:20 Niesamowity świat Gumballa - Granica
07:50 Kicia Rożek - Hide N' Seek
08:15 Młodzi Tytani: Akcja! - BBCYFSHIPBDAY
10:05 Niesamowity świat Gumballa - Obietnica
10:35 Niesamowity świat Gumballa - Boombox
11:00 Kicia Rożek - Hide N' Seek
11:30 Między nami, Misiami! - Nasze rzeczy
11:55 Młodzi Tytani: Akcja! - Demon Prom
12:50 Grizzy i lemingi - Domowe roboty
13:20 Królikula - Szczęśliwa łapka
13:45 Niesamowity świat Gumballa - Bransoleta
14:15 Niesamowity świat Gumballa - Granica
14:40 Młodzi Tytani: Akcja! - Gofry
15:10 Kicia Rożek - Hide N' Seek
15:35 Klopsiki i inne zjawiska pogodowe
16:00 Niesamowity świat Gumballa - Obietnica
16:30 Niesamowity świat Gumballa - Boombox
16:55 Młodzi Tytani: Akcja! - BBCYFSHIPBDAY
17:25 Kicia Rożek - Hide N' Seek
17:50 Angelo rządzi - Pen Pal
18:20 Nowe Zwariowane Melodie - Sądny dzień
18:45 Tom i Jerry Show - Kocia terapia
19:15 Wyluzuj, Scooby-Doo! - Greece is the Word
19:40 The Mr. Bean Animated Series - Sterta śmieci
20:10 Ben 10 - Penny
20:35 Atomówki - Męstwo 2: Więcej męstwa
21:05 Niesamowity świat Gumballa - Auto
21:30 Niesamowity świat Gumballa - Lodówka
22:00 Laboratorium Dextera - Dziura w serze
22:25 Jam Łasica - Full Mounty, The
22:40 Chojrak, Tchórzliwy Pies - Dzwonnik z Nikąd
22:55 Ninjago: Mistrzowie Spinjitzu - Szpiedzy są wśród nas
23:20 Ninjago: Mistrzowie Spinjitzu - Zaklęcie
23:45 NEXO KNIGHTS - March of The Colossus
00:05 NEXO KNIGHTS - The Fall
00:30 Niesamowity świat Gumballa - Trójkąt
00:50 Niesamowity świat Gumballa - Powrót
01:15 Niesamowity świat Gumballa - Ekipa
01:35 Kroniki Shaolin - Znak Smoczych Dusz
02:00 Kroniki Shaolin - Poleć Smokiem!
02:20 Ninjago: Mistrzowie Spinjitzu - Szpiedzy są wśród nas
02:45 Ninjago: Mistrzowie Spinjitzu - Zaklęcie
03:05 NEXO KNIGHTS - March of The Colossus
03:25 NEXO KNIGHTS - The Fall
03:50 Kroniki Shaolin - Nowy Mnich na Bloku
04:10 Kroniki Shaolin - Dziewczyna zwana Willow
04:35 Niesamowity świat Gumballa - Dzieciaki
04:55 Niesamowity świat Gumballa - Trener
05:20 Angelo rządzi - The Note King
05:40 Angelo rządzi - School Council
TNT HD 2016

06:00 Agenci NCIS - sezon 1 - Żywcem pogrzebana
06:55 Różowe lata siedemdziesiąte - sezon 2 - Laurie Moves Out
07:20 Różowe lata siedemdziesiąte - sezon 2 - Eric's Stash
07:50 Chłopiec z zielonymi włosami
09:25 Eko-jaja
11:15 Więzień Brubaker
13:55 Złoto Dla Zuchwałych
16:50 Tajny wyścig
19:00 Przyjemniaczek
21:00 Dorwać Cartera
23:05 Człowiek prezydenta
00:50 Człowiek prezydenta 2
02:25 Amerykanin na Riwierze
04:00 Obywatel Kane
TV5Monde logo

4:00 TV5Monde, Le Journal
4:20 Météo
4:24 Les Belges du bout du monde Odcinek: 9
4:51 Un livre, un jour Odcinek: 5512
4:54 C dans l'air
6:00 TV5Monde, Le Journal
6:10 L'invité
6:19 Le journal de l'économie
6:23 Météo
6:26 La recette de Guy Martin Odcinek: 28 Sezon: 1
6:30 Télématin
6:54 Merci Professeur Odcinek: 31
6:57 La minute verte Odcinek: 29 Sezon: 2
7:00 Télématin
7:30 Télématin
7:47 L'invité
7:56 Vestiaires Sezon: 4
8:00 Journal Radio Canada
8:26 TV5Monde, Le Journal
8:40 Les souvenirs de Mamette Odcinek: 5 Sezon: 1
8:52 Les souvenirs de Mamette Odcinek: 6 Sezon: 1
9:05 Jamie a des tentacules Odcinek: 15 Sezon: 2
9:18 K3 Odcinek: 15 Sezon: 1
9:30 Le Journal de Rémy Odcinek: 15 Sezon: 1
9:33 Vert d'envie ! Odcinek: 5 Sezon: 1
9:55 L.A. Story Odcinek: 10 Sezon: 1
9:59 Passe-moi les jumelles! Odcinek: 14 Sezon: 5
10:25 Proverbes du monde Odcinek: 15 Sezon: 1
10:28 Sel et diesel Odcinek: 2 Sezon: 1
10:55 Chacun sa terre Sezon: 2
11:00 TV5Monde, Le Journal
11:14 Météo
11:18 Plus belle la vie Odcinek: 2919 Sezon: 12
11:43 Un livre, un jour Odcinek: 5512
11:45 Tout le monde veut prendre sa place
12:30 La France du bout du monde
13:23 Les sentinelles du climat Sezon: 1
13:30 Journal belge
13:59 Jusqu'au dernier Odcinek: 5
14:49 Jusqu'au dernier Odcinek: 6
15:46 Sentinelles de la nature Odcinek: 3 Sezon: 3
15:54 Cut Odcinek: 24 Sezon: 4
16:21 La chanson de l'été Odcinek: 9
16:26 Questions pour un champion
16:58 Passe-moi les jumelles! Odcinek: 3
18:00 64 minutes, le monde en français, 2e partie
18:23 Le journal de l'économie : Entreprises
18:26 Météo
18:29 L'invité
18:38 Le cas du Dr Laurent
20:30 Journal
20:56 Météo
21:00 Chambre 327 Odcinek: 1
22:27 Journal suisse
22:54 Le journal du Tour Odcinek: 13
23:03 Météo
23:06 Tour de France à la voile Odcinek: 15
23:09 Le voyage de Monsieur Perrichon
0:35 Acoustic Odcinek: 14 Sezon: 16
1:02 TV5Monde, Le Journal Afrique
1:29 Tabous et Interdits Odcinek: 3 Sezon: 1
2:17 TV5Monde, Le Journal
2:37 Météo
2:41 Scientastik Odcinek: 3 Sezon: 1
3:31 Vues sur Loire Odcinek: 5
TVN Fabuła HD

06:00 ShortStory - A. Barciś, odc. 10/11
06:10 Prosto w serce, odc. 155/196
06:45 Prosto w serce, odc. 156/196
07:20 Prawo Agaty, sez. 6, odc. 5
08:20 39 i pół, odc. 2/13
09:20 Detektywi, odc. 811
10:00 Zabójcza broń, odc. 9/18
11:00 Andrzej Sołtysik przedstawia LONGPLAY, sez. 3, odc. 5/10
11:30 Na Wspólnej, sez. 9, odc. 1394
12:05 Na Wspólnej, sez. 9, odc. 1395
12:40 Prawo Agaty, sez. 6, odc. 6
13:40 Zabójcza broń, odc. 10/18
14:40 ShortStory 2 - Kulesza, sez. 2, odc. 8/12
14:45 Columbo, odc. 1/6
16:50 Beethoven VI: Wielka ucieczka
18:55 Maska
21:00 Sex Story
23:20 A momenty były?, odc. 1/12
23:35 Babskie wakacje
01:20 Szkoła Filmowa LONGPLAY-Janda cz.1, odc. 48
01:50 Dziewczyny z Hollywood, sez. 3, odc. 1/8
02:05 Ukryta prawda, odc. 467
03:05 Ukryta prawda, odc. 468
04:05 Ukryta prawda, odc. 469
05:05 Kocham. Enter, odc. 2/44
13 Ulica HD

06:00 Napisała: Morderstwo: Napad, sez. 7, odc. 8
07:00 Akta zbrodni: Obroża, odc. 65
07:30 Akta zbrodni: Miłosny czworokąt, odc. 66
08:00 Akta zbrodni: Zdradziecki strzęp, odc. 67
08:30 Akta zbrodni: Wyprawa w góry, odc. 68
09:00 Kobra - oddział specjalny: Unicestwiony - część pierwsza, sez. 20, odc. 2
10:00 Kobra - oddział specjalny: Unicestwiony - część druga, sez. 20, odc. 3
11:00 Zabójcze umysły: Wykonawca, sez. 5, odc. 7
12:00 Zabójcze umysły: Niewolnik obowiązku, sez. 5, odc. 10
13:00 Morderstwa w Midsomer: Świąteczne łowy, sez. 16, odc. 1
15:00 Zabójcze umysły: Odwet, sez. 5, odc. 11
16:00 Zabójcze umysły: Ryzykowny interes, sez. 5, odc. 13
17:00 Kobra - oddział specjalny: Igranie z ogniem, sez. 20, odc. 4
18:00 Kobra - oddział specjalny: Strach, sez. 20, odc. 5
19:00 Zabójcze umysły: Pasożyt, sez. 5, odc. 14
20:00 Zabójcze umysły: Wróg publiczny, sez. 5, odc. 15
21:00 Prawo i porządek: Sekcja Specjalna: Żołnierska przysługa, sez. 15, odc. 16
22:00 Zaprzysiężeni: Zarządzanie ryzykiem, sez. 8, odc. 19
23:00 Zaprzysiężeni: Uważaj na siebie, sez. 8, odc. 20
00:00 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas: Zagadkowe morderstwa, sez. 12, odc. 13
01:00 Morderstwa w Midsomer: Szkolne morderstwa, sez. 15, odc. 6
03:00 Morderstwa w Midsomer: Świąteczne łowy, sez. 16, odc. 1
05:00 Napisała: Morderstwo: Napad, sez. 7, odc. 8
Cbs-action-logo

06:00 Ulice San Francisco - Seria 2, odc. 10
07:00 Largo - Seria 2, odc. 8
08:00 Gliniarz i prokurator - Seria 4, odc. 14
09:00 Martwa strefa - Seria 3, odc. 4
10:00 Detektyw w sutannie - Seria 3, odc. 15
11:00 Detektyw w sutannie - Seria 3, odc. 16
12:00 JAG - Wojskowe Biuro Śledcze - Seria 5, odc. 15
13:00 Nieśmiertelny - Seria 5, odc. 6
14:00 Koniec świata - Seria 1, odc. 2
16:00 Gliniarz i prokurator - Seria 4, odc. 15
17:00 Ulice San Francisco - Seria 2, odc. 11
18:00 Largo - Seria 2, odc. 9
19:00 Rycerze Okrągłego Stołu: Pokolenie przyszłości
21:00 Naziści z wnętrza Ziemi
23:00 Halloween 2
01:00 Deadwood - Seria 2, odc. 9
02:00 Deadwood - Seria 2, odc. 10
02:50 Detektyw w sutannie - Seria 3, odc. 15
03:40 Detektyw w sutannie - Seria 3, odc. 16
04:30 JAG - Wojskowe Biuro Śledcze - Seria 5, odc. 15
05:15 Gliniarz i prokurator - Seria 3, odc. 25
NGW HD

06:00 Walki zwierząt, odc. 2 - Krwawe potyczki
07:00 Walki zwierząt, odc. 3 - Dzika awantura
08:00 Atak rekina 4, odc. 4 - Hawajska czarna seria
09:00 Atak rekina 4, odc. 5 - Strach w Meksyku
10:00 Walki zwierząt, odc. 7 - Walki kotów
11:00 Walki zwierząt, odc. 6 - Niebezpieczne spotkania
12:00 Walki zwierząt, odc. 2 - Krwawe potyczki
13:00 Walki zwierząt, odc. 3 - Dzika awantura
14:00 Walki zwierząt, odc. 4 - Walka na śmierć i życie
15:00 Walki zwierząt, odc. 7 - Walki kotów
16:00 Walki zwierząt, odc. 6 - Niebezpieczne spotkania
17:00 Walki zwierząt, odc. 5 - Walka o terytorium
18:00 Atak rekina 4, odc. 6 - Potwór z San Francisco
19:00 Kto pokona rekina?
20:00 Borneo: dzikie i niezwykłe
21:00 Atak rekina 4, odc. 6 - Potwór z San Francisco
22:00 Kto pokona rekina?
23:00 Walki zwierząt, odc. 5 - Walka o terytorium
00:00 Walki zwierząt, odc. 2 - Krwawe potyczki
01:00 Walki zwierząt, odc. 3 - Dzika awantura
02:00 Walki zwierząt, odc. 4 - Walka na śmierć i życie
03:00 Walki zwierząt, odc. 7 - Walki kotów
04:00 Walki zwierząt, odc. 6 - Niebezpieczne spotkania
05:00 Walki zwierząt, odc. 5 - Walka o terytorium
Disney xd us

06:00 Marvel's Spider-Man, sez. 1, odc. 25
06:32 Szczury laboratoryjne, sez. 3, odc. 65
07:00 Kacze opowieści, sez. 1, odc. 5
07:32 Greenowie w wielkim mieście S1 Splits, sez. 1, odc. 13
07:45 Furiki, sez. 1, odc. 12
08:00 Fineasz i Ferb, sez. 3, odc. 92
08:25 Fineasz i Ferb, sez. 1, odc. 20
08:50 Myszka Miki, sez. 2, odc. 30
08:55 Prawo Milo Murphy'ego, sez. 1, odc. 2
09:20 Prawo Milo Murphy'ego, sez. 1, odc. 4
09:45 Fineasz i Ferb S2 Splits, sez. 2, odc. 77
10:00 Wodogrzmoty Małe, sez. 2, odc. 23
10:25 Wodogrzmoty Małe, sez. 2, odc. 24
10:50 Myszka Miki, sez. 1, odc. 9
10:55 Myszka Miki, sez. 2, odc. 29
11:00 Szczury laboratoryjne, sez. 3, odc. 62
11:32 Szczury laboratoryjne, sez. 3, odc. 63
12:00 Fineasz i Ferb, sez. 1, odc. 26
12:32 Fineasz i Ferb, sez. 1, odc. 18
13:00 Penn Zero: Bohater na pół etatu, sez. 2, odc. 22
13:30 Furiki, sez. 1, odc. 4
14:00 Pokémon Seria: Słońce i Księżyc, sez. 20, odc. 45
14:32 Supa Strikas S5, sez. 5, odc. 59
15:00 Anna i Androidy, sez. 1, odc. 15
15:32 Fineasz i Ferb, sez. 4, odc. 118
16:00 Kacze opowieści, sez. 1, odc. 12
16:32 Wielka szóstka: Powrót Baymaxa, sez. 1, odc. 9
17:00 Greenowie w wielkim mieście S1, sez. 1, odc. 9
17:32 Furiki, sez. 1, odc. 8
18:00 Szczury laboratoryjne, sez. 3, odc. 64
18:32 Szczury laboratoryjne, sez. 3, odc. 65
19:00 Jedenastka, sez. 1, odc. 40
19:32 Mech-X4, sez. 1, odc. 15
20:00 Kacze opowieści, sez. 1, odc. 6
20:32 Wielka szóstka: Powrót Baymaxa, sez. 1, odc. 3
20:55 Marvel's Spider-Man, sez. 1, odc. 4
21:20 Star Wars: Rebelianci, sez. 1, odc. 3
21:45 Fineasz i Ferb, sez. 4, odc. 199
22:00 Furiki, sez. 1, odc. 19
22:15 Greenowie w wielkim mieście S1 Splits, sez. 1, odc. 1
22:30 Fineasz i Ferb, sez. 4, odc. 200
22:45 Myszka Miki, sez. 1, odc. 11
22:50 Duch i nas dwóch, sez. 1, odc. 11
23:15 Duch i nas dwóch, sez. 1, odc. 12
23:40 RANDY CUNNINGHAM – NASTOLETNI NINJA, sez. 1, odc. 19
00:05 RANDY CUNNINGHAM – NASTOLETNI NINJA, sez. 1, odc. 20
00:30 Szczeżujski, sez. 1, odc. 7
00:55 Szczeżujski, sez. 1, odc. 8
01:20 Falsyfikot, sez. 1, odc. 7
01:45 Falsyfikot, sez. 1, odc. 8
02:10 Era Ronków, sez. 1, odc. 7
02:35 Era Ronków, sez. 1, odc. 8
03:00 Szczeżujski, sez. 1, odc. 7
03:25 Szczeżujski, sez. 1, odc. 8
03:50 Duch i nas dwóch, sez. 1, odc. 7
04:15 Duch i nas dwóch, sez. 1, odc. 8
04:40 Falsyfikot, sez. 1, odc. 20
05:00 Strażnicy galaktyki, sez. 1, odc. 19
05:25 Myszka Miki, sez. 2, odc. 37
05:30 Myszka Miki, sez. 2, odc. 38
05:35 MARVEL AVENGERS: ZJEDNOCZENI, sez. 1, odc. 4
Cbs reality logo

06:00 Patrol na plaży Bondi - Seria 5, odc. 6
06:30 Patrol na plaży Bondi - Seria 5, odc. 7
07:00 Strzegąc granic - Seria 9, odc. 6
07:30 Strzegąc granic - Seria 9, odc. 7
08:00 Hardcorowy Lombard - Seria 6, odc. 2
08:30 Hardcorowy Lombard - Seria 6, odc. 3
09:00 Na straży prawa - Seria 10, odc. 1
09:30 Na straży prawa - Seria 10, odc. 2
10:00 Na straży prawa - Seria 10, odc. 3
10:30 Na straży prawa - Seria 10, odc. 4
11:00 Szkoła beznadziejnych kierowców - Seria 2, odc. 4
12:00 Hardcorowy Lombard - Seria 6, odc. 2
12:30 Hardcorowy Lombard - Seria 6, odc. 3
13:00 Hardcorowy Lombard - Seria 3, odc. 1
13:30 Hardcorowy Lombard - Seria 3, odc. 2
14:00 Na straży kanadyjskich granic - Seria 1, odc. 8
14:30 Na straży kanadyjskich granic - Seria 1, odc. 9
15:00 Strzegąc granic - Seria 6, odc. 3
15:30 Strzegąc granic - Seria 6, odc. 4
16:00 Domowe metamorfozy - Seria 2, odc. 23
16:30 Domowe metamorfozy - Seria 2, odc. 24
17:00 Hardcorowy Lombard - Seria 6, odc. 2
17:30 Hardcorowy Lombard - Seria 6, odc. 3
18:00 Hardcorowy Lombard - Seria 3, odc. 1
18:30 Hardcorowy Lombard - Seria 3, odc. 2
19:00 Na straży kanadyjskich granic - Seria 1, odc. 8
19:30 Na straży kanadyjskich granic - Seria 1, odc. 9
20:00 Strzegąc granic - Seria 6, odc. 3
20:30 Strzegąc granic - Seria 6, odc. 4
21:00 Tropami zbrodni - Seria 1, odc. 8
22:00 Demony z miasta aniołów - Seria 1, odc. 2
23:00 Na miejscu zbrodni - Seria 5, odc. 6
00:00 Na miejscu zbrodni - Seria 5, odc. 7
01:00 Zabójcze żony - Seria 3, odc. 6
02:00 Nastolatkowie XXL - Seria 2, odc. 16
02:45 Nastolatkowie XXL - Seria 2, odc. 17
03:30 Dorwać śmieciarza - Seria 1, odc. 1
04:20 Piraci drogowi - Seria 1, odc. 3
04:45 Piraci drogowi - Seria 1, odc. 4
05:10 Excused: odpadasz - Seria 2, odc. 41
05:35 Excused: odpadasz - Seria 2, odc. 42
Deutsche Welle symbol 2012

6:00 DW News
6:02 The Day
6:30 Eco@Africa
7:00 DW News
7:02 Business
7:15 Nelson Mandela - A Life for Liberty
8:00 DW News
8:30 Eco@Africa
9:00 DW News
9:30 Kick off! Life
10:00 DW News
10:30 Eco@Africa
11:00 DW News
11:15 The Money Deluge - How the Rich Get Richer
12:00 DW News
12:30 euromaxx
13:00 DW News
13:15 Business
13:30 Kick off! Life
14:00 DW News
14:30 Eco@Africa
15:00 DW News
15:15 Business
15:30 euromaxx
16:00 DW News
17:00 DW News
17:15 Yemen - Kids and the War
18:00 DW News
18:30 Kick off! Life
19:00 DW News
19:15 Business
19:30 Focus on Europe
20:00 DW News
21:00 DW News
21:15 Europe in Concert
22:00 DW News
22:30 The Day
23:00 DW News
23:15 Shift
23:30 Focus on Europe
0:00 DW News
0:02 The Day
0:30 euromaxx
1:00 DW News
1:02 Business
1:15 Treasures of the World - Heritage of Mankind
1:30 popXport
2:00 DW News
2:02 The Day
2:30 euromaxx
3:00 DW News
3:02 Business
3:15 Europe in Concert
4:00 DW News
4:02 The Day
4:30 Welcome to Bangkok - Unusual Highlights from Asia's Most Exciting City
5:00 DW News
5:02 Business
5:15 Secrets of the Stone Age Odcinek: 2
Bloomberg Television

6:00 Bloomberg Daybreak: Europe
7:30 Bloomberg Markets: European Open
9:00 Bloomberg Surveillance
12:00 Bloomberg Daybreak: Americas
14:00 Bloomberg Markets: The Open
15:00 Bloomberg Markets: Americas
16:00 Bloomberg Markets: European Close
17:00 Bloomberg Technology
18:00 Bloomberg Real Yield
18:30 Bloomberg Markets: Americas
20:00 Bloomberg Markets: Rules & Returns
20:30 What'd You Miss?
22:00 Bloomberg Technology
23:00 The David Rubenstein Show: Peer to Peer Conversations
23:30 Bloomberg ETF IQ
0:00 Bloomberg Commodities Edge
0:30 Bloomberg Real Yield
1:00 Best of Bloomberg Daybreak: Middle East
2:00 Bloomberg Markets: Rules & Returns
2:30 The David Rubenstein Show: Peer to Peer Conversations
3:00 Bloomberg Best
4:00 Bloomberg Technology
5:00 The David Rubenstein Show: Peer to Peer Conversations
5:30 Bloomberg ETF IQ
BBC World News logo (box)

6:00 The Briefing
6:30 Business Briefing
6:45 The Briefing
7:00 BBC World News
7:30 BBC World News
7:45 World Business Report
8:00 BBC World News
8:30 BBC Business Live
9:00 Legend of the Golden Man: Secrets of the Steppes
9:30 HARDtalk
10:00 GMT
10:30 Sue Barker's Wimbledon Greats Odcinek: 2
11:00 GMT
11:30 World Business Report
11:45 Sport Today
12:00 GMT
12:30 GMT
13:00 Impact
13:30 Impact
14:00 Impact
14:30 Talking Business with Aaron Heslehurst
15:00 Impact
15:30 HARDtalk
16:00 BBC World News
16:30 World Business Report
16:45 Sport Today
17:00 BBC World News
17:40 Reporters
18:00 BBC World News
18:30 BBC Focus on Africa
19:00 World News Today
19:30 Sport Today
20:00 World News Today
20:30 HARDtalk
21:00 World News Today
21:30 The Travel Show
22:00 BBC World News America
22:30 BBC World News America
23:00 BBC World News
23:30 Newsnight
0:00 BBC World News
0:30 Our World
1:00 BBC World News
1:30 Vice News This Week
2:00 BBC World News
2:30 Talking Books
3:00 BBC World News
3:30 Toothless in Virginia
4:00 BBC World News
4:30 The Travel Show
5:00 BBC World News
5:30 Our World
CNN (2014)

6:00 CNN Newsroom
9:30 Inside Africa
10:00 Amanpour
10:30 African Voices
11:00 New Day
12:00 CNN Talk
12:30 World Sport
13:00 News Stream (with World Sport)
14:00 CNNMoney with Maggie Lake
15:00 International Desk (with World Sport)
16:00 International Desk
16:15 Marketplace Africa
16:30 CNN Talk
17:00 Quest Express
17:30 Inside Africa
18:00 Wolf
19:00 Amanpour
19:30 State of America with Kate Bolduan
20:00 Hala Gorani Tonight
21:00 Quest Means Business
22:00 Amanpour
22:30 World Sport
23:00 State of America with Kate Bolduan
23:30 CNN Talk
0:00 CNN Newsroom
0:30 World Sport
1:00 Anderson Cooper 360
2:00 Cuomo Prime Time
3:00 CNN Talk
3:30 Inside Africa
4:00 Amanpour
4:30 State of America with Kate Bolduan
5:00 CNN Newsrom
5:30 World Sport
France 24

6:00 Le journal Odcinek: 1156
6:20 L'info éco Odcinek: 58
6:30 Le journal Odcinek: 1157
6:50 Sports Odcinek: 20
7:00 Le journal Odcinek: 1158
7:14 Rappel des titres Odcinek: 381
7:15 Dans la presse Odcinek: 39
7:20 Extrait magazine Odcinek: 58
7:30 Le journal Odcinek: 1159
7:45 L'info éco Odcinek: 59
7:50 Sports Odcinek: 20
8:00 Le journal Odcinek: 1160
8:20 Focus Odcinek: 20
8:30 Le journal Odcinek: 1161
8:50 L'info éco Odcinek: 59
9:00 Le journal Odcinek: 1162
9:10 Le décryptage Odcinek: 39
9:15 Rappel des titres Odcinek: 385
9:16 Le journal Odcinek: 5
9:20 Dans la presse Odcinek: 40
9:30 Le journal Odcinek: 1163
9:50 Focus Odcinek: 20
10:00 Le journal Odcinek: 1164
10:15 Les observateurs Odcinek: 3
10:21 Pas 2 quartier Odcinek: 4
10:30 Le journal Odcinek: 1165
10:45 Sports Odcinek: 20
10:50 Dans les hebdos Odcinek: 4
11:00 Le journal Odcinek: 1166
11:15 Mode Odcinek: 5
11:21 Vous êtes ici Odcinek: 4
11:30 Le journal Odcinek: 1167
11:45 L'invité de l'éco Odcinek: 4
12:00 Le journal Odcinek: 1168
12:10 Element terre Odcinek: 4
12:16 À l'affiche Odcinek: 15
12:30 Le journal Odcinek: 1169
12:40 Le Paris des arts Odcinek: 4
13:00 Le journal Odcinek: 1170
13:14 Rappel des titres Odcinek: 387
13:15 L'invité du jour Odcinek: 40
13:20 Sports Odcinek: 20
13:30 Le journal Odcinek: 1171
13:45 Rappel des titres Odcinek: 388
13:46 La chronique du jour Odcinek: 20
13:51 Extrait magazine Odcinek: 59
14:00 Le journal Odcinek: 1172
14:14 Rappel des titres Odcinek: 389
14:15 Focus Odcinek: 20
14:30 Le journal Odcinek: 1173
14:44 Rappel des titres Odcinek: 390
14:45 Chronique culture Odcinek: 20
14:50 Sports Odcinek: 20
15:00 Le journal Odcinek: 1174
15:15 La semaine de l'éco (1re partie) Odcinek: 3
15:30 Le journal Odcinek: 1175
15:45 La semaine de l'éco (1re partie) Odcinek: 5
16:00 Le journal Odcinek: 1176
16:15 Actuelles Odcinek: 5
16:30 Le journal Odcinek: 1177
16:45 Le gros mot de l'éco Odcinek: 4
17:00 Le journal Odcinek: 1178
17:15 À l'affiche Odcinek: 15
17:30 Le journal Odcinek: 1179
17:45 7 jours en france Odcinek: 3
18:00 Le journal Odcinek: 1180
18:15 Rappel des titres Odcinek: 391
18:16 Le fait du jour Odcinek: 16
18:30 Le journal Odcinek: 1181
18:44 Rappel des titres Odcinek: 392
18:45 Économie Odcinek: 77
18:50 Chronique sports Odcinek: 20
19:00 Le journal Odcinek: 1182
19:10 Une semaine dans le monde (2e partie) Odcinek: 4
19:30 Flash Odcinek: 50
19:32 Une semaine dans le monde (2e partie) Odcinek: 4
20:00 Le journal Odcinek: 1183
20:14 Rappel des titres Odcinek: 393
20:15 Économie Odcinek: 78
20:20 Chronique sports Odcinek: 20
20:30 Le journal Odcinek: 1184
20:44 Rappel des titres Odcinek: 394
20:45 Économie / Un oeil sur les médias Odcinek: 39
20:50 Focus Odcinek: 20
21:00 Le journal Odcinek: 1185
21:15 Rappel des titres Odcinek: 395
21:16 Économie Odcinek: 79
21:21 Extrait magazine Odcinek: 60
21:30 Le journal Odcinek: 1186
21:42 Rappel des titres Odcinek: 396
21:45 TV5Monde, Le Journal Afrique Odcinek: 39
22:00 Le journal Odcinek: 1187
22:14 Rappel des titres Odcinek: 397
22:15 Économie Odcinek: 80
22:20 Économie / Un oeil sur les médias Odcinek: 40
22:30 Le journal 1Odcinek: 1188
22:42 Rappel des titres Odcinek: 398
22:45 TV5Monde, Le Journal Afrique Odcinek: 40
23:00 Le journal Odcinek: 1189
23:14 Rappel des titres Odcinek: 399
23:15 Économie / Un oeil sur les médias Odcinek: 20
23:30 Le journal Odcinek: 1190
23:45 Rappel des titres Odcinek: 400
23:46 Chronique sports 1Odcinek: 20
23:51 Focus Odcinek: 20
0:00 Le journal Odcinek: 1191
0:11 Une semaine dans le monde (2e partie) Odcinek: 4
0:30 Flash Odcinek: 51
0:32 Une semaine dans le monde (2e partie) Odcinek: 4
1:00 Le journal Odcinek: 1192
1:15 TV5Monde, Le Journal Afrique Odcinek: 40
1:30 Le journal Odcinek: 1193
1:45 À l'affiche Odcinek: 15
2:00 Le journal Odcinek: 1194
2:15 L'invité de l'éco Odcinek: 4
2:30 Le journal Odcinek: 1195
2:45 7 jours en france Odcinek: 3
3:00 Le journal Odcinek: 1196
3:11 Une semaine dans le monde (2e partie) Odcinek: 4
3:30 Flash Odcinek: 52
3:32 Une semaine dans le monde (2e partie) Odcinek: 4
4:00 Le journal Odcinek: 1197
4:15 Actuelles Odcinek: 5
4:30 Le journal Odcinek: 1198
4:45 À l'affiche Odcinek: 15
5:00 Le journal Odcinek: 1199
5:15 7 jours en france Odcinek: 3
5:30 Le journal Odcinek: 1200
5:45 TV5Monde, Le Journal Afrique Odcinek: 40
MCM (2017-.n.v.)

6:00 Classic Rap
7:00 Don't Stop the Music
8:00 Don't Stop the Music
9:00 Don't Stop the Music
10:00 Don't Stop the Music
11:00 Don't Stop the Music
11:55 Joe & Nico Odcinek: 78 Sezon: 1
12:00 Futurama Odcinek: 8 Sezon: 8
12:25 Futurama Odcinek: 9 Sezon: 8
12:50 Futurama Odcinek: 10 Sezon: 8
13:12 Kinky & Cosy Odcinek: 59 Sezon: 1
13:15 The Late Late Show with James Corden Odcinek: 139 Sezon: 4
13:56 Joe & Nico Odcinek: 184 Sezon: 1
14:00 Don't Stop the Music
15:00 Don't Stop the Music
16:00 Don't Stop the Music
17:00 Don't Stop the Music
18:00 Joe & Nico Odcinek: 115 Sezon: 1
18:05 Kinky & Cosy Odcinek: 22 Sezon: 1
18:07 Kinky & Cosy Odcinek: 3 Sezon: 1
18:09 Kinky & Cosy Odcinek: 74 Sezon: 1
18:11 Kinky & Cosy Odcinek: 11 Sezon: 1
18:15 Family Guy Odcinek: 8 Sezon: 14
18:39 Family Guy Odcinek: 9 Sezon: 14
19:03 Family Guy Odcinek: 10 Sezon: 14
19:26 Startup Heroes Odcinek: 16 Sezon: 1
19:30 Hoff the Record Odcinek: 3 Sezon: 1
20:00 The Late Late Show with James Corden Odcinek: 139 Sezon: 4
20:40 Joe & Nico Odcinek: 6 Sezon: 1
20:45 Bob's Burgers Odcinek: 9 Sezon: 1
21:08 Bob's Burgers Odcinek: 10 Sezon: 1
21:33 Bob's Burgers Odcinek: 11 Sezon: 1
21:56 Bob's Burgers Odcinek: 12 Sezon: 1
22:20 Bob's Burgers Odcinek: 21 Sezon: 3
22:43 Bob's Burgers Odcinek: 22 Sezon: 3
23:06 Bob's Burgers Odcinek: 23 Sezon: 3
23:28 Startup Heroes Odcinek: 16 Sezon: 1
23:30 The Late Late Show with James Corden Odcinek: 140 Sezon: 4
0:15 Classic Rap
1:00 Classic Rap
2:01 Top 50 Hebdo Odcinek: 11 Sezon: 1
3:30 Classic Rap
4:00 Classic Rap
5:00 Classic Rap
Aljazeera eng

6:00 News Live
6:30 My Tunisia
7:00 Al Jazeera World
8:00 News Live
8:30 Inside Story Odcinek: 200
9:00 News Live
9:30 The Stream Odcinek: 116
10:00 News Live
10:30 101 East
11:00 Newshour
12:00 News Live
12:30 Inside Story Odcinek: 200
13:00 Snow of the Andes
14:00 Newshour
15:00 News Live
15:30 The Stream Odcinek: 116
16:00 Newsgrid
17:00 News Live
17:30 Plo - History Of A Revolution
18:00 News Live
18:30 Inside Story Odcinek: 201
19:00 Newshour
20:00 News Live
20:30 Rewind
21:00 Head to Head
22:00 Newshour
23:00 News Live
23:30 Counting the Cost Odcinek: 29
0:00 Newshour
1:00 News Live
1:30 Inside Story Odcinek: 201
2:00 Snow of the Andes
3:00 Newshour
4:00 News Live
4:30 101 East
5:00 News Live
5:30 Talk to Al Jazeera
CBS Europa

05:50 Indyjskie lato S2 9/10
06:45 Indyjskie lato S2 10/10
07:45 Strażnik opowieści 1/2
09:35 Strażnik opowieści 2/2
11:25 Ach te piękne kobietki
13:15 Odnaleziony skarb
15:05 Babka z zakalcem
17:00 Kate i Leopold
19:15 Miłości wieczna radość
21:00 Oczy anioła
23:00 Skradzione serca
00:55 Na tych samych falach
02:40 Barry Munday
04:30 Paparazzi
VH1 Classic

5:00 Wake Me Up Before You Go Go
8:00 We Are the 80s
12:00 Smells Like the 90s
16:00 Flashback Fridays
20:00 Welcome To The Weekend!
23:00 All Night Long!
RÚV logo

13:00 Z Gold Coast RÚV: wyniki 2007-2008 (4 z 27)
13:50 Książki i miejsca
14:00 W ogrodzie z Gurrý (2 z 6)
14:30 Spustoszenie narodu (1 z 8)
15:20 The Beatles Forever - Norwegian Wood
15:30 Jaskółka oknówka (1 z 8)
16:00 Urocze wzornictwo (1 z 2)
16:30 Drogi leżą dla wszystkich ośmiu
17:50 Táknmálsfréttir
18:00 KrakkaRÚV
18:01 Żaba i jego przyjaciele (14 z 26)
18:08 Rán i Sævar (12 z 52)
18:19 Letibjorn i klejnoty (2 z 26)
18:25 Mój tor sportowy - Sleeds (2 z 5)
19:00 Aktualności
19:25 Sport
19:30 Pogoda
19:40 Obowiązek animacja (2 z 7)
20:20 Grobowiec Tutankamona (2 z 4)
21:10 Séra Brown (3 z 5)
22:00 I wtedy nie było żadnych (2 z 2)
23:30 Ojciec chrzestny: część II
2:45 Wiadomości radiowe zgodnie z harmonogramem
TF1 2013

6:25 Tfou
8:35 Météo
8:40 Téléshopping
9:25 Météo
9:30 Petits secrets entre voisins
10:05 Petits secrets entre voisins
10:35 Demain nous appartient Odcinek: 250 Sezon: 1
11:05 Les feux de l'amour Odcinek: 7490
11:55 Petits plats en équilibre été
12:00 Les douze coups de midi
12:55 L'affiche du jour
13:00 Journal
13:35 Petits plats en équilibre été
13:40 Au cœur des Restos du cœur
13:45 Météo
13:50 Météo des plages
13:55 Le chant du destin
15:35 Destin brisé : Toni Braxton une chanteuse sacrifiée
17:10 Quatre mariages pour une lune de miel
18:15 Bienvenue à l'hôtel
19:20 Demain nous appartient Odcinek: 251 Sezon: 1
19:55 Météo
20:00 Journal
20:35 Petits plats en équilibre été
20:40 Météo
20:45 My Million
20:50 Petits plats en équilibre
20:55 Nos chers voisins
21:00 Un village à la diète Odcinek: 1
23:05 Un village à la diète Odcinek: 2
0:40 Tirage de l'Euro Millions
0:45 Programmes de la nuit
France 2 2018

6:00 Le 6h info
6:25 Journal
6:30 Télématin
7:00 Journal 07h00
7:10 Télématin
8:00 Journal 08h00
8:10 Télématin
8:42 Météo 2
8:44 Journal 09h00
8:48 Télématin
9:25 Top Models Odcinek: 7501
9:50 Au rythme de la vie Odcinek: 6079
10:15 Au rythme de la vie Odcinek: 6080
10:41 Météo outremer
10:50 Motus
11:20 Les z'amours
12:00 Tout le monde veut prendre sa place
12:53 Météo 2
13:00 Journal 13h00
13:40 Météo 2
13:43 Consomag
13:55 Ça commence aujourd'hui
14:51 Le théâââtre !
14:53 Tour de France à la voile
15:00 Cyclisme - Tour de France
17:45 Vélo club
18:40 N'oubliez pas les paroles!
19:20 N'oubliez pas les paroles!
19:54 Météo 2
20:00 Journal 20h00
20:36 Météo 2
20:40 Météo des plages
20:42 Bien évidemment
20:44 Image du Tour
20:45 D'art d'art
20:48 La chanson de l'été
20:55 Parents mode d'emploi
21:00 Cherif Odcinek: 1 Sezon: 4
22:00 Cherif Odcinek: 2 Sezon: 4
22:55 Chérif Odcinek: 1 Sezon: 1
23:50 Cherif Odcinek: 2 Sezon: 1
0:45 Vous souvenez-vous ?
2:12 Dans quelle éta-gère
2:15 Météo outremer
2:20 Au rythme de la vie Odcinek: 6079
2:40 Au rythme de la vie Odcinek: 6080
3:05 Ça commence aujourd'hui
4:00 Grandeurs nature
4:50 La vie kiwi
5:15 Le vent des profondeurs
5:30 Tout le monde veut prendre sa place
800px-France 3 - logo 2018.svg

6:00 Ludo
6:02 À table les enfants Sezon: 1
6:07 Snoopy et la bande des Peanuts Sezon: 1
6:08 Snoopy et la bande des Peanuts Sezon: 1
6:09 Snoopy et la bande des Peanuts Sezon: 1
6:15 Shaun le mouton Odcinek: 13 Sezon: 4
6:20 Shaun le mouton Odcinek: 14 Sezon: 4
6:25 Shaun le mouton Odcinek: 15 Sezon: 4
6:35 Shaun le mouton Odcinek: 15 Sezon: 4
6:40 Boule et Bill Odcinek: 23 Sezon: 1
6:55 Boule et Bill Odcinek: 24 Sezon: 1
7:05 Boule et Bill Odcinek: 25 Sezon: 1
7:15 Boule et Bill Odcinek: 26 Sezon: 1
7:30 Tom et Jerry Show Odcinek: 74 Sezon: 2
7:35 Tom et Jerry Show Odcinek: 75 Sezon: 2
7:45 Tom et Jerry Show Odcinek: 76 Sezon: 2
7:50 Tom et Jerry Show Odcinek: 77 Sezon: 2
8:00 Tom et Jerry Show Odcinek: 78 Sezon: 2
8:05 Tom et Jerry Show Odcinek: 1 Sezon: 2
8:15 Tom et Jerry Show Odcinek: 2 Sezon: 2
8:18 Ludo vacances
8:20 Trop cool, Scooby-Doo! Odcinek: 4 Sezon: 2
8:45 Trop cool, Scooby-Doo! Odcinek: 5 Sezon: 2
9:05 Les Dalton Odcinek: 20 Sezon: 4
9:15 Les Dalton Odcinek: 8 Sezon: 4
9:20 Les Dalton Odcinek: 35 Sezon: 3
9:30 Les Dalton Odcinek: 19 Sezon: 3
9:35 Les Dalton Odcinek: 20 Sezon: 3
9:45 Les Dalton Odcinek: 30 Sezon: 3
9:50 Les Dalton Odcinek: 5 Sezon: 3
10:00 Titeuf
10:20 Anatole Latuile Sezon: 1
10:35 Anatole Latuile Sezon: 1
10:44 En sortant de l'école
10:48 Consomag
10:55 Les carnets de Julie Sezon: 1
11:50 Météo
12:00 12/13 Journal régional
12:25 12/13 Journal national
12:50 Météo
12:55 Cyclisme
15:10 Un cas pour deux Odcinek: 6 Sezon: 36
16:15 Des chiffres et des lettres
16:50 Personne n'y avait pensé!
17:30 Slam
18:15 Questions pour un champion
19:00 19/20 Journal régional
19:18 19/20: Edition locale
19:30 19/20 Journal national
20:00 Météo
20:05 Le journal du Tour
20:16 Tout le sport
20:18 On a la solution !
20:19 Tour de France à la voile
20:20 Météo régionale
20:35 Plus belle la vie Odcinek: 3585 Sezon: 14
20:59 Météo des plages
21:05 Thierry Le Luron, le miroir d'une époque
22:50 On refait le sketch
23:45 Météo
23:50 Soir/3
0:10 Météo régionale
0:20 Le tigre de Tasmanie
0:35 The Last Well
0:55 Sun of a Beach
1:00 Arekara (La vie après)
1:16 Berceuse pour 17 gratte-ciels, 192 immeubles et 13 851 habitants
1:20 La télé des années 80 Odcinek: 2
3:25 La vie secrète des chansons Odcinek: 20
4:19 Jardins de saison
4:22 Jardins de saison
4:30 Les matinales
4:55 Questions pour un champion
5:35 Plus belle la vie Odcinek: 3585 Sezon: 14
Canal film

06:00 Interludium w Pradze
07:45 Nie przegap, odc. 201
07:55 Łapu Capu, odc. 172
08:00 Biała sukienka
09:10 Nowożeńcy
10:45 Księga wielkich życzeń
12:20 Nie przegap, odc. 201
12:30 Łapu Capu, odc. 172
12:35 Siła i honor
14:40 Upadli
16:10 Tunel
18:20 Alibi.com
19:50 Nie przegap, odc. 201
20:00 Na krawędzi
22:05 Autopsja Jane Doe
23:30 Podwójny kochanek
01:15 Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie
02:50 Łapu Capu Extra, odc. 5
03:20 Paryżanka
03:45 Aktualności Filmowe+, odc. 22
04:15 Dług
Canal seriale

06:00 Nie przegap, odc. 201
06:10 Łapu Capu, odc. 172
06:15 Oliver Stone vs Władimir Putin, odc. 3
07:15 Zakładnicy z metra, odc. 5
08:00 Zakładnicy z metra, odc. 6
08:45 Aktualności Filmowe+, odc. 22
09:15 Paryżanka
09:35 Gratis
09:45 Zabójcza broń, sez. 2, odc. 13
10:30 Zabójcza broń, sez. 2, odc. 14
11:15 Psy gończe
11:45 Gratis
12:00 Uprowadzona 2, odc. 11
12:45 Uprowadzona 2, odc. 12
13:30 Historie Miłosne
14:55 Drzewo i Ja
15:25 Uwięzieni
15:35 Historia lasu, odc. 2
16:30 Lucyfer, sez. 3, odc. 20
17:15 Zabójcza broń, sez. 2, odc. 20
18:10 Ślub po czterdziestce, odc. 3
19:05 Ślub po czterdziestce, odc. 4
20:00 Lucyfer, sez. 3, odc. 15
20:45 Lucyfer, sez. 3, odc. 16
21:30 Grzesznica, odc. 5
22:15 Grzesznica, odc. 6
23:00 KRUK. Szepty słychać po zmroku, odc. 3
23:55 KRUK. Szepty słychać po zmroku, odc. 4
00:50 La Zona, odc. 3
01:45 La Zona, odc. 4
02:40 Łapu Capu Extra, odc. 2
03:10 „Kruk” – making of serialu
03:30 Knives Out
05:00 Aktualności Filmowe+, odc. 22
05:30 Łapu Capu Extra, odc. 4
Canal family new

06:00 Raj na ziemi – ostatnia nadzieja, odc. 4
06:50 Tarapaty
08:20 Łapu Capu Extra, odc. 6
08:50 Nie przegap, odc. 201
09:05 Prawie święta
10:55 Fantastyczna Czwórka
12:40 Ptaszek i gąsienica
12:45 O co biega?
13:15 Rio
14:50 Nie przegap, odc. 201
15:00 Łapu Capu, odc. 171
15:05 Nowożeńcy
16:40 Raj na ziemi – ostatnia nadzieja, odc. 5
17:30 Fałszywa dwunastka 2
19:00 Pomocnik Kupidyna
20:30 Laski na gigancie
22:30 Narodziny legendy
00:40 Moje pieczone kurczaki
01:45 Romantik
02:10 Dzikie róże
03:45 Długi weekend
05:00 Łapu Capu Extra, odc. 5
05:30 Świetne wieści
Canal sport

06:00 O co biega?
06:30 Soccerbox Gary'ego Neville'a: Robbie Fowler
07:00 Magazyn Speedway Grand Prix Szwecji
08:00 Premier League World
08:30 Golf European Tour: Finał Scottish Open
13:40 Szczypiorniak wersja lato vol. 3
14:15 Gala LOTTO Ekstraklasy
17:00 LOTTO Ekstraklasa: Naj.naj
17:35 LOTTO Ekstraklasa: Podsumowanie sezonu 2017/2018
18:00 Premier League: Watford - Chelsea
20:00 Super Piątek
20:25 Ekstraklasa: Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk
22:30 Super Piątek
23:00 Sport News+
23:15 Premier League: Podsumowanie sezonu 2017/2018
01:05 Czarny charakter: Szkółka żużlowa Janusza Kołodzieja
01:40 Rugby Puchar Sześciu Narodów: Anglia - Irlandia
03:50 Ekstraklasa: Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk
Canal sport2

06:00 LOTTO Ekstraklasa: Lech Poznań - Legia Warszawa
08:00 Bundesliga Highlights Show
09:00 Magazyn FIA WRC: Podsumowanie rajdu Sardynii
10:00 LOTTO Ekstraklasa: Górnik Zabrze - Wisła Kraków
12:30 Cavaliada Tour: Speed&Music, Warszawa
14:00 Soccerbox Gary'ego Neville'a: Robbie Fowler
14:35 Premier League: Podsumowanie sezonu 2017/2018
16:30 Premier League World
17:00 O co biega?
17:35 Turniej Sokolika - reportaż
18:00 Magazyn Speedway Grand Prix Szwecji
19:00 Magazyn FIA WRC: Podsumowanie rajdu Sardynii
20:00 Rugby Puchar Sześciu Narodów: Anglia - Irlandia
22:10 Tomasz Gollob - reportaż
23:00 Super Piątek
23:25 Ekstraklasa: Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk
01:30 Super Piątek
02:05 Sport News+
Canal discovery

06:00 Dla siebie, dla świata. Odc. 7, odc. 7
06:50 4 razy sztuka s.3 , odc. 20
07:40 O co biega?, odc. 14
08:10 NIE PRZEGAP, odc. 201
08:20 Kobiety w mundurach , odc. 5
08:45 Kobiety w mundurach , odc. 6
09:10 Grecy - ludzie morza , odc. 2
10:05 Ekstremalne nurkowanie , odc. 3
11:00 Twarze, plaże, odc. 1
12:35 Komiks - Superbohater PRL - 5 Jerzy Wróblewski, odc. 5
13:00 Zycie na podium 2 - Mirosław Rybaczewski, odc. 2
14:00 Ameryka - ziemia obiecana , odc. 3
15:00 Świat według Kaczora Donalda, odc. 1
16:35 Kobiety w mundurach , odc. 1
17:00 Koleją przez świat odc. 3 - Syberia, odc. 3
17:50 NIE PRZEGAP, odc. 201
18:00 Krew na koronie Anglii , odc. 3
19:00 Pojedynek z samym sobą, odc. 1
20:30 Duchy Trzeciej Rzeszy, odc. 1
21:30 Singielki, odc. 1
22:40 Najniebezpieczniejszy zawód świata s.14 , odc. 10
23:30 Sport wczoraj i dziś, odc. 1
00:30 Mała Brytania z przyczepą , odc. 3
01:25 Pokolenie mistrzów odc. 6 - Dorota Masłowska, odc. 6
01:50 Życie na podium - Robert Korzeniowski, odc. 2
02:40 O co biega?, odc. 5
03:10 Powrót do przeszłości s.2 - 1. Najazd barbarzyńców, odc. 1
04:00 Ptaki śpiewają w Kigali, odc. 1
Canal 4K Ultra HD

17:55 Pearl Jam - Let's Play Two
20:00 Wersal. Prawo krwi 3 odc. 4
21:00 FIFA WC 4K Argentyna - Chorwacja
23:00 Premier League: Crystal Palace - Manchester City
00:55 Kruk. Szepty słychać po zmroku odc. 6
Teletoon 2014

05:00 teleTOON+ Play 3, odc. 8
05:10 teleTOON+ Play 3, odc. 9
05:20 teleTOON+ Play 3, odc. 10
05:25 teleTOON+ Play 3, odc. 11
05:35 teleTOON+ Play 3, odc. 12
05:45 teleTOON+ Play 3, odc. 13
05:55 teleTOON+ Play 3, odc. 14
06:05 Brejk, odc. 28: odc.28
06:30 teleTOON+ Play 8, odc. 4
06:40 Triki Tiki 3, odc. 9
06:50 Deserownia 3, odc. 10
07:00 Pan Peabody i Sherman Show 2, odc. 20
07:25 Bajgiel i Becia Show, odc. 41: Rumpelsmrodsztyk
07:35 Bajgiel i Becia Show, odc. 42: Plater będzie platerować
07:50 Oggy i karaluchy 7
07:55 Oggy i karaluchy 7
08:10 Talking Tom and Friends, odc. 49
08:20 Talking Tom and Friends, odc. 50
08:35 Pound Puppies: Psia Paczka 3, odc. 24
09:00 The Littlest Pet Shop 3, odc. 6
09:25 Sissi – młoda cesarzowa, odc. 24
09:50 Mia i ja 3, odc. 6
10:15 Kuu Kuu Harajuku, odc. 11
10:25 Kuu Kuu Harajuku, odc. 12
10:40 Siostry, odc. 26
10:50 Siostry, odc. 27: odc.27
11:05 Lexi i Lottie: Bliźniaczki na tropie, odc. 24
11:30 Petz Klub, odc. 43
11:45 Petz Klub, odc. 44
12:00 Mirette na tropie, odc. 46
12:10 Mirette na tropie, odc. 1
12:25 Oggy i Karaluchy 5, odc. 62
12:35 Oggy i Karaluchy 5, odc. 63
12:45 Super 4, sez. 2, odc. 37
12:55 Super 4, sez. 2, odc. 38
13:15 Pan Peabody i Sherman Show 2, odc. 6
13:45 Talking Tom and Friends, odc. 45
13:55 Talking Tom and Friends, odc. 46
14:10 Pound Puppies: Psia Paczka 2, odc. 10
14:35 Littlest Pet Shop 2, odc. 4
15:00 Sissi – młoda cesarzowa, odc. 24
15:30 Mia i ja 1, odc. 24: Łzy radości
16:00 Kuu Kuu Harajuku 2, odc. 9
16:10 Kuu Kuu Harajuku 2, odc. 10
16:25 K3, odc. 5: Macki morza
16:35 K3, odc. 6: Kolka i upadki
16:50 Mirette na tropie, odc. 2
17:05 Lexi i Lottie: Bliźniaczki na tropie, odc. 26
17:30 Pound Puppies: Psia Paczka 1, odc. 24
17:55 Littlest Pet Shop 4, odc. 24: Jak panda z pandą
18:20 Sissi – młoda cesarzowa, odc. 24: odc.24
18:50 Kuu Kuu Harajuku, odc. 13: Wodna Baby
19:00 Kuu Kuu Harajuku, odc. 14: Music w ZOO
19:15 Siostry, odc. 40
19:25 Siostry, odc. 41
19:40 Talking Tom and Friends, odc. 51
19:50 Talking Tom and Friends, odc. 52
20:05 Bajgiel i Becia Show, odc. 43: Brat nie brat
20:15 Bajgiel i Becia Show, odc. 44: Matczyny gniew
20:30 Pan Peabody i Sherman Show 2, odc. 20
20:55 Oggy i karaluchy 7
21:05 Oggy i karaluchy 7
21:15 Mia i ja 2, odc. 2: Za kurtyną
21:45 Akademia tańca 5, odc. 20
22:10 Deserownia 3, odc. 11
22:15 Deserownia 3, odc. 12
22:25 Deserownia 3, odc. 1
22:30 Triki Tiki 3, odc. 5
22:40 Triki Tiki 3, odc. 6
22:50 TeleTOON+ Play 7, odc. 8
23:00 TeleTOON+ Play 7, odc. 9
23:10 TeleTOON+ Play 7, odc. 10
23:20 Deserownia 2, odc. 1
23:30 Deserownia 2, odc. 2
23:40 Deserownia 2, odc. 3
23:45 Deserownia 2, odc. 4
23:55 Triki Tiki 2, odc. 4
00:05 Triki Tiki 2, odc. 5
00:15 Triki Tiki 2, odc. 6
00:25 teleTOON+ Sport, odc. 15
00:30 teleTOON+ Sport, odc. 16
00:40 teleTOON+ Gry 3, odc. 3
00:45 teleTOON+ Gry 3, odc. 4
00:50 teleTOON+ Gry 3, odc. 5
00:55 teleTOON+ Gry 3, odc. 6
01:05 Brejk, odc. 29: odc.29
01:30 Brejk, odc. 30: odc.30
Mezzo (2009)

6:00 Intermezzo
8:30 Festiwal Jazz sous les pommiers 2015
10:19 Lucky Thompson w Blue Note
11:00 Międzynarodowy Festiwal Jazzowy w Montrealu 2015
11:55 Intermezzo
12:30 Utwory Prokofiewa i Czajkowskiego pod batutą Jurija Temirkanowa
14:00 A. Dvorak, "Stabat Mater"
15:23 Intermezzo
16:30 Thomas Lebrun "Lied Ballet"
17:00 Lied Ballet
18:15 Thomas Lebrun i filozofia tańca
19:50 Intermezzo
20:30 Berliner Philharmoniker
22:01 Continuo ou la vision d'un futur
22:56 Intermezzo
23:30 The Here and After
0:30 Rendez-vous de l'Erdre 2013
1:30 Festiwal Jazz à Vienne 2014
2:00 Festiwal Jazz sous les pommiers 2015
3:45 Paris Jazz Festival 2013
4:40 Intermezzo
Fashion TV 2009

6:00 Model Talk
6:25 F-People
6:30 Make-up
6:55 Fashion Week
7:00 Top Models
7:25 F-People
7:30 Top Models
7:55 Fashion Week
8:00 Designers
8:25 F-People
8:30 Make-up
8:55 Fashion Week
9:00 FTV Special
9:25 F-People
9:30 FTV Special
9:55 Fashion Week
10:00 Fashion Kids
10:25 F-People
10:30 Fashion Kids
10:55 Fashion Week
11:00 Fashion Films
11:25 F-People
11:30 Fashion Films
11:55 Fashion Week
12:00 Top Photoshoots
12:25 F-People
12:30 Top Photoshoots
12:55 Fashion Week
13:00 Designers
13:25 F-People
13:30 Bridal
13:55 Fashion Week
14:00 FTV Special
14:25 F-People
14:30 FTV Special
14:55 Fashion Week
15:00 Fashion Destination
15:25 F-People
15:30 Fashion Destination
15:55 Fashion Week
16:00 Top Photoshoots
16:25 F-People
16:30 Top Photoshoots
16:55 Fashion Week
17:00 Fashion Cool
17:25 F-People
17:30 Fashion Cool
17:55 Fashion Week
18:00 FTV Special
18:25 F-People
18:30 FTV Special
18:55 Fashion Week
19:00 Top Models
19:25 F-People
19:30 Top Models
19:55 Fashion Week
20:00 Top Photoshoots
20:25 F-People
20:30 Top Photoshoots
20:55 Fashion Week
21:00 FTV Special
21:25 FTV Special
21:55 F-Parties
22:00 Top Photoshoots
22:30 Top Photoshoots
22:55 F-Parties
23:00 Top Models
23:30 Top Models
23:55 F-Parties
0:00 Midnite Haute
0:30 Midnite Haute
0:55 F-Parties
1:00 Fashion Films
1:30 Fashion Films
1:55 F-Parties
2:00 Top Photoshoots
2:30 Top Photoshoots
2:55 F-Parties
3:00 Top Models
3:30 Top Models
3:55 F-Parties
4:00 Swimwear
4:30 Swimwear
4:55 F-Parties
5:00 Designers
5:30 Designers
5:55 F-Parties
Eleven Sports 1 HD

05:00 Serie A TIM - Juventus - Atalanta
07:00 Bundesliga - Werder Brema - Bayern Monachium
09:00 Magazyn - #ElevenF1 ep. 37
10:00 Magazyn - GP Confidental
10:30 Magazyn - Studio
10:55 FORMULA 1 EMIRATES GROSSER PREIS VON DEUTSCHLAND 2018 - 1. sesja treningowa
12:30 Magazyn - Studio
13:00 Magazyn - #ElevenF1 ep. 37
14:00 Magazyn - GP Confidental
14:30 Magazyn - Studio
14:55 FORMULA 1 EMIRATES GROSSER PREIS VON DEUTSCHLAND 2018 - 2. sesja treningowa
16:30 Magazyn - Studio
17:00 Magazyn - #ElevenF1 ep. 37
18:00 FORMULA 1 EMIRATES GROSSER PREIS VON DEUTSCHLAND 2018 - 1. sesja treningowa
19:30 FORMULA 1 EMIRATES GROSSER PREIS VON DEUTSCHLAND 2018 - 2. sesja treningowa
21:00 Magazyn - LaLiga Docs 2
22:00 Magazyn - GP Confidental
22:30 Magazyn - The best of ELEVEN
22:45 Magazyn - #ElevenF1 ep. 38
23:45 Magazyn - The best of ELEVEN
00:00 FORMULA 1 EMIRATES GROSSER PREIS VON DEUTSCHLAND 2018 - 1. sesja treningowa
01:30 Magazyn - GP Confidental
02:00 Magazyn - LaLiga Docs 5
03:00 LaLiga Santander - FC Barcelona - Athletic Club
Eleven Sports 2 HD

05:00 LaLiga Santander - Malaga CF - FC Barcelona
07:00 Magazyn - LaLiga Docs 3
08:00 Serie A TIM - Juventus - Atalanta
10:00 Magazyn - Iniesta Interview
11:00 SkiStar Swedish Open - Mecze 1/4 finału w Bastad
19:00 Magazyn - LaLiga Promoted Teams
20:00 Serie A TIM - Torino - Juventus
22:00 LaLiga Santander - Sevilla FC - FC Barcelona
00:00 Magazyn - #ElevenF1 ep. 43
01:00 Bundesliga - Bayern Monachium - Bayer Leverkusen
03:00 Serie A TIM - Juventus - Atalanta
Eleven Sports 3 HD

05:00 Serie A TIM - SSC Napoli - Genoa
07:00 LaLiga Santander - Eibar - Real Madrid
09:00 Magazyn - LaLiga Santander Best Goals 17/18
10:00 Bundesliga - FC Augsburg - Borussia Dortmund
12:00 Magazyn - LaLiga Promoted Teams
13:00 Serie A TIM - US Sassuolo Calcio - SSC Napoli
15:00 Serie A TIM - AC Milan - SSC Napoli
17:00 Magazyn - The LaLiga Santander Champions
18:00 LaLiga Santander - Real Madrid - Girona FC
20:00 Serie A TIM - SSC Napoli - Genoa
22:00 Bundesliga - Borussia Dortmund - Shalke 04
00:00 Serie A TIM - SSC Napoli - Chievo Verona
02:00 Magazyn - Iniesta INTERVIEW
03:00 Bundesliga - Borussia Dortmund - TSG 1899 Hoffenheim
Eleven Sports 4 HD

05:00 Bundesliga - Borussia Dortmund - Shalke 04
07:00 Serie A TIM - US Sassuolo Calcio - SSC Napoli
09:00 Magazyn - Bundesliga HL W 34
10:00 LaLiga Santander - Real Madrid - Girona FC
12:00 Bundesliga - FC Augsburg - Borussia Dortmund
14:00 LaLiga Santander - Las Palmas - Real Madrid
16:00 Bundesliga - Borussia Dortmund - TSG 1899 Hoffenheim
18:00 Serie A TIM - SSC Napoli - Chievo Verona
20:00 LaLiga Santander - Real Madrid - Atletico Madrid
22:00 Serie A TIM - AC Milan - SSC Napoli
00:00 Magazyn - LaLiga Santander Best Goals 17/18
01:00 Bundesliga - FC Augsburg - Borussia Dortmund
03:00 Serie A TIM - SSC Napoli - Genoa
E 2012

06:00 Rob & Chyna: Więzi i więzy
07:00 Rob & Chyna: Drobne trudności
08:00 E! Wiadomości
09:00 Plastyczna fuszerka: Kłopotliwa pupa
10:00 Plastyczna fuszerka: Silikonowa fuszerka
11:00 Plastyczna fuszerka: Duże nie zawsze jest piękne
12:00 Plastyczna fuszerka: Piersi z New Jersey
13:00 Plastyczna fuszerka: Lubię duże pupy
14:00 Plastyczna fuszerka: Parodia brody
15:00 Plastyczna fuszerka: Mama wie lepiej
16:00 Plastyczna fuszerka: Wciąż mi mało
17:00 Plastyczna fuszerka: Kłopotliwa pupa
18:00 Plastyczna fuszerka: Silikonowa fuszerka
19:00 Plastyczna fuszerka: Duże nie zawsze jest piękne
20:00 Plastyczna fuszerka: Niesforne implanty
21:00 Plastyczna fuszerka: Idealna klatka
22:00 Z kamerą u Kardashianów: Nie-przyjaciele
23:00 E! Wiadomości
00:00 Siostry Bella: Przyszła pani Cena
01:00 Siostry Bella: Zanotuj w kalendarzu
02:00 E! Wiadomości
03:00 Błędy natury: Bliźniaczy kłopot
04:00 Błędy natury: Krzywy przedziałek
05:00 Błędy natury: Lekarz pacjentem
BBC Brit

06:00 The Best Of Top Gear 2006/07 - seria 1, odc. 4
07:00 Niezwykła broń - Seria 1, odc. 1
08:00 Szef jak szpieg USA - Seria 7, odc. 7
09:00 Szef jak szpieg USA - Seria 7, odc. 8
10:00 Top Gear - Seria 22, odc. 2
11:20 Top Gear - Seria 22, odc. 3
12:40 Hardkorowi wędkarze - Seria 1, odc. 1
13:40 Niezwykła broń - Seria 1, odc. 1
14:40 The Best Of Top Gear 2006/07 - seria 1, odc. 4
15:40 Jak kupić najdroższe auta świata? - Seria 1, odc. 3
16:40 Dragons' Den: Jak zostać milionerem - Seria 12, odc. 11
17:45 Mała Brytania - seria 1, odc. 5
18:20 Top Gear - Seria 22, odc. 4
19:40 Top Gear - Seria 22, odc. 5
21:00 Guy Martin i inteligentne pojazdy
22:00 The Best Of Top Gear 2006/07 - seria 1, odc. 4
23:00 Dragons' Den: Jak zostać milionerem - Seria 12, odc. 12
00:00 Mała Brytania - seria 1, odc. 6
00:40 Uwaga, żart! - Serie 1, odc. 3
01:20 Hardkorowi wędkarze - Seria 1, odc. 1
02:15 Szef jak szpieg USA - Seria 7, odc. 7
03:00 Szef jak szpieg USA - Seria 7, odc. 8
03:45 Jak kupić najdroższe auta świata? - Seria 1, odc. 3
04:35 Dragons' Den: Jak zostać milionerem - Seria 12, odc. 11
05:30 Mała Brytania - seria 1, odc. 5
BBC Earth

06:00 Dzika Nowa Zelandia - Seria 1, odc. 3
07:00 Koszmary natury - Seria 3, odc. 9
07:30 Koszmary natury - Seria 3, odc. 10
08:00 Wyprawa do Birmy - Seria 1, odc. 1
09:00 Cuda przyrody - Seria 2, odc. 1
10:00 Życie na pustkowiu - Seria 3, odc. 3
11:00 Kto nas odchudza - Seria 1, odc. 1
12:00 Cała prawda o alkoholu
13:00 Planeta Ziemia - seria 1, odc. 7
14:10 Koszmary natury - Seria 3, odc. 10
14:50 W okowach mrozu - Seria 5, odc. 6
15:50 Życie na pustkowiu - Seria 3, odc. 3
16:50 Cała prawda o jedzeniu - seria 1, odc. 3
17:55 Ucieczka od cywilizacji - Seria 2, odc. 2
18:55 Ziemia 2050 - Seria 2, odc. 24
19:25 Natura matką wynalazków - Seria 1, odc. 24
19:55 Zabójcza pogoda - Seria 1, odc. 7
20:55 W okowach mrozu - Seria 5, odc. 7
21:55 W okowach mrozu - Seria 5, odc. 8
23:00 Zabójcza pogoda - Seria 1, odc. 8
00:00 Temperatura: moc lodu i ognia - Seria 1, odc. 1
01:00 Kto nas odchudza - Seria 1, odc. 2
01:55 Wyprawa do Birmy - Seria 1, odc. 1
02:50 Życie na pustkowiu - Seria 3, odc. 3
03:35 W okowach mrozu - Seria 5, odc. 7
04:25 W okowach mrozu - Seria 5, odc. 8
05:15 Ucieczka od cywilizacji - Seria 2, odc. 2
TLC HD

06:00 Nasz pierwszy dom: Wytrwałość w Portland
06:25 Wiza na miłość: dalsze losy, odc. 8
07:10 Drugie życie wiejskich posiadłości: powrót: Powrót do River Hill
08:00 Salon sukien ślubnych: Tak ubiera się dama
09:00 Muzułmańskie miss
10:00 Najpierw chirurg, potem ślub, odc. 5
10:30 Najpierw chirurg, potem ślub, odc. 6
11:00 Przywrócić piękno, odc. 6
12:00 Mała piękność: Konkurs Miss Mardi Gras Madness
13:00 Sześć razy córka: Rodzinny budżet
14:00 Salon Sukien Ślubnych: Wielka Brytania: Nerwy i załamania
14:30 Salon Sukien Ślubnych: Wielka Brytania: Trudne wybory
15:00 Dr Christian i wstydliwe choroby, odc. 5
16:00 Historie wielkiej wagi: Renee
18:00 Kilogramy zbędnej skóry: Tamika i Emily, Jose
19:00 Rodzina wagi ciężkiej: Część 2
21:00 Najgorsze tatuaże Ameryki: Bariera językowa
21:30 Dr Pryszczylla: Zaklinaczka tłuszczaków
22:30 Tajemnice prostytucji, odc. 1
23:30 James Patterson - Kryminalne opowieści: Matka wszystkich morderstw
00:30 Przywrócić piękno, odc. 6
01:30 Medium z Long Island: Wskoczyć do środka
02:00 Urodzie na ratunek, odc. 5
03:00 Wstydliwa otyłość: Za drzwiami sypialni
03:50 Mała piękność: Cambrie kontra Jaimie: akt urodzenia
04:40 Nowe życie, odc. 2
05:30 Nasz pierwszy dom: Potyczka na Cape Cod
DTX HD

06:00 Kraksa TV, odc. 16
06:25 Kraksa TV, odc. 17
06:50 Szkoła przetrwania: Dominikana
07:35 Aukcja w ciemno, odc. 3
08:00 Wojny magazynowe: Kanada: Aukcja charytatywna
08:30 Wojny magazynowe: Kanada: Zły dzień Bogarta
09:00 Jak to się stało?, odc. 7
09:30 Jak to się stało?, odc. 8
10:00 Samochód na życzenie: Ford Falcon dla Joe Jonasa
11:00 Niechciani w Gas Monkey: Chevrolet Nova, część 2
12:00 Dieselmania: Chevrolet El Camino
13:00 Fani czterech kółek: Lotus Elise
14:00 Fani czterech kółek: Z samochodowego archiwum
15:00 Aukcja w ciemno, odc. 7
15:30 Aukcja w ciemno, odc. 8
16:00 Fail Army - parada wypadków, odc. 7
16:30 Fail Army - parada wypadków, odc. 8
17:00 Auto - reaktywacja: Zgnieciony mustang
18:00 Japońskie klasyki: Witajcie w JDM Legends!
19:00 Wyprawa po cztery kółka: Szwecja
20:00 Fani czterech kółek: Noble M12 GTO 2.5
21:00 Celnicy na straży Europy, odc. 20
21:30 Celnicy na straży Europy, odc. 19
22:00 Uliczne wyścigi: Nowy Orlean: Nowy Orlean: Poszukiwacze zaginionego Arkansas
23:00 Aukcja w ciemno, odc. 11
23:30 Aukcja w ciemno, odc. 12
00:00 Fail Army - parada wypadków, odc. 13
00:30 Kraksa TV, odc. 13
01:00 Dorwać komandosa: Mongolia
02:00 Uliczne wyścigi: Nowy Orlean: Alabama!
02:48 New York Ink: Temperatura wrzenia
03:36 poTURBOwani: Mercury Cugar Jamesa z 1968 roku
04:24 Ekstremalny off-road: Kto wygrał?
05:12 Kubańskie moto-zabytki: Żegnaj silniku
Discovery Science HD 2017

06:00 Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki: Ciężarówki Scania, niesamowite techniki śledcze
06:25 Zagadki Ziemi: Odkrycie Sodomy
07:10 Jak to jest zrobione?: Tajski grill, maski i płetwy do nurkowania, fagoty
07:35 Jak to jest zrobione?: Pojazdy opancerzone, lekkie konstrukcje i powiększenia rzeźb
08:00 Fabryki smaku USA: Fast food z Florydy
08:30 Jak działają maszyny?, odc. 2
09:30 Jak to jest zrobione?: Rowery górskie, karabiny z dźwignią spustową
10:00 Od destrukcji do produkcji, odc. 2
10:30 Jak z niczego zrobić coś, odc. 1
11:00 Megastatki: Wodowanie
12:00 Mega ładunki, odc. 5
13:00 Fabryki smaku: Rybne paluszki
13:30 Fabryki smaku: Raz w dziurkę
14:00 Jak to jest zrobione?: Czujniki ciśnienia oleju, drukowanie w dużym formacie
14:30 Jak to jest zrobione?: Przenośne sceny koncertowe, maskara
15:00 Jak z niczego zrobić coś, odc. 3
15:30 Jak z niczego zrobić coś, odc. 4
16:00 Jak działa wszechświat?: Na krańcach Układu Słonecznego
17:00 Kataklizmy pogodowe, odc. 1
18:00 Zagadki Ziemi: Tajemnica kamiennego lasu
19:00 Prawda czy fałsz - pogromcy mitów: Gry wideo
20:00 Jak to jest zrobione?: Zapałki, pługi rolnicze, podjazdy teleskopowe, perły hodowlane
20:30 Jak to jest zrobione?: Podkłady mostów kolejowych, filtry membranowe, dwupłat
21:00 Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki, odc. 20
21:30 Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki: Pancerne samochody, sztuczne choinki
22:00 Fabryki smaku USA: Piklowane papryczki pepperoni
22:30 Fabryki smaku: Słodkie i kwaśne
23:00 Zagadki Ziemi: Korea Północna w ogniu
00:00 Jak to jest zrobione?: Drony komercyjne, rybki akwariowe, sprzęt do czyszczenia pasów startowych i lotki do badmintona
00:30 Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki: Dzwony, Sprzątanie po huraganie, Daktyle
01:00 Jak to jest złożone?: Superstadion od środka
01:30 Fabryka przedmiotów domowych: Czas na młotki
02:00 Inżynieria ekstremalna: Most w Zatoce San Francisco
02:48 Witajcie w przyszłości: Walka
03:36 W sieci eksperymentów: Demolition Derby
04:24 Niezwykły kosmos : Supermasywne czarne dziury
05:12 NASA - archiwum tajemnic: Klątwa Czerwonej Planety
ARD alpha

6:00 Bob Ross - The Joy of Painting Odcinek: 320 Sezon: 25
6:30 Englisch für Anfänger Odcinek: 15
7:00 Hablamos Espanol Odcinek: 23
7:30 Grundkurs Mathematik Odcinek: 7
8:00 Tele-Gym
8:15 Panoramabilder
9:30 Die Geschichte des Südwestens Odcinek: 5
10:00 Grips Deutsch Odcinek: 36
10:15 Grips Deutsch Odcinek: 37
10:30 Campus Magazin
11:00 Planet Wissen Odcinek: 224
12:05 Tagesgespräch
13:00 Mama-Shooter
13:30 nacht:sicht Odcinek: 7
14:00 Timster auf der Gamescom 2015
14:15 Länder - Menschen - Abenteuer
15:00 Die Sendung mit der Maus Odcinek: 2166
15:30 Wissen macht Ah! Odcinek: 359 Sezon: 12
15:55 Koch-Charts Odcinek: 65
16:00 Hoch vom Turm - St. Peter zu München
16:30 Gut zu wissen Odcinek: 27 Sezon: 1
17:00 Quarks & Co. Odcinek: 528
17:45 Gesundheit!
18:15 Planet Wissen Odcinek: 320
19:15 Gefühlswelten Odcinek: 11
19:30 alpha-demokratie-weltweit Odcinek: 47 Sezon: 1
20:00 Tagesschau
20:15 Krieg und Frieden - Deutsch-sowjetische Skizzen
21:45 Black-Adder II Odcinek: 5 Sezon: 2
22:15 Black-Adder II Odcinek: 6 Sezon: 2
22:45 Europa-Reportage Odcinek: 12
23:15 The Day
23:40 English bite-size Odcinek: 5
23:45 Die Tagesschau vor 20 Jahren
0:00 Bob Ross - The Joy of Painting Odcinek: 208 Sezon: 16
1:30 alpha-Centauri Odcinek: 76 Sezon: 4
1:45 Space Night Classics
2:30 alpha-Centauri Odcinek: 77 Sezon: 4
2:45 Gut zu wissen Odcinek: 27 Sezon: 1
3:15 Gesundheit!
3:45 Quarks & Co. Odcinek: 528
4:30 Planet Wissen Odcinek: 320
5:30 alpha-demokratie-weltweit Odcinek: 47 Sezon: 1
SWR Fernsehen

5:25 Aktueller Bericht
5:35 Reisetipp
6:00 SWR Aktuell Rheinland-Pfalz
6:27 Rheinland-Pfalz Wetter
6:30 SWR Aktuell Baden-Württemberg
6:57 Baden-Württemberg Wetter
7:00 Total phänomenal Odcinek: 9
7:15 Total phänomenal Odcinek: 10
7:30 Vom Ahorn bis zur Zwiebel Odcinek: 48
7:35 Oma kocht am besten Odcinek: 2
8:05 Das Saarlandwetter
8:10 Aktueller Bericht
8:45 Aus christlicher Sicht
8:50 Paarduell Odcinek: 21
9:35 Elefant, Tiger & Co. Odcinek: 390
10:25 Das Waisenhaus für wilde Tiere Odcinek: 53
11:15 Die Alpen von oben Odcinek: 5
12:00 Wer weiß denn sowas? Odcinek: 165
12:45 Meister des Alltags Odcinek: 31
13:15 In aller Freundschaft Odcinek: 404
14:00 Eisenbahn-Romantik Odcinek: 900
14:30 Eisenbahn-Romantik Odcinek: 768
15:15 Expedition in die Heimat Odcinek: 185
16:00 Aktuell
16:04 Baden-Württemberg Wetter
16:05 Kaffee oder Tee
17:00 Aktuell
17:05 Kaffee oder Tee
18:00 Aktuell
18:10 Rheinland-Pfalz Wetter
18:12 Baden-Württemberg Wetter
18:15 Fahr mal hin
18:45 Das Saarlandwetter
18:50 Wir im Saarland
19:20 Aktueller Bericht
19:30 Aktuell
19:57 Das Saarlandwetter
20:00 Tagesschau
20:15 Expedition in die Heimat Odcinek: 186
21:00 Handwerkskunst! Odcinek: 1
21:45 Aktuell
22:00 Nachtcafé Odcinek: 844
23:30 Nachtcafé Classics Odcinek: 2
0:00 Annemie Hülchrath & Til Schweiger Odcinek: 1
0:30 Annemie Hülchrath & Ute Lemper Odcinek: 2
1:00 Nachtcafé Odcinek: 844
2:30 Nachtcafé Classics Odcinek: 2
3:00 Nachtcafé - Das Beste
4:30 Elstner-Classics Odcinek: 91
5:00 Elstner-Classics Odcinek: 92
5:20 Aktueller Bericht
5:30 Elstner-Classics Odcinek: 95
Kanal 5

05.35 Extreme couponing
06.00 Railroad Alaska
06.45 Tunnelbanan
07.35 Extreme couponing
08.05 Trafikpoliserna Köpenhamn
09.05 Top chef masters
10.05 Grey's anatomy
11.05 Sofias änglar
12.05 Ellen DeGeneres show
13.00 Böda camping
14.00 Ullared
15.00 The big bang theory
15.30 The big bang theory
16.00 Sofias änglar
17.00 Böda camping
18.00 Ullared
19.00 The big bang theory
19.30 The big bang theory
20.00 Ett jobb för Berg
21.00 Ett päron till farsa: Nästa generation
23.00 The big bang theory
23.30 The big bang theory
00.00 CSI NY
00.55 Tunnelbanan
01.55 Criminal minds
02.40 Arga snickaren VIP
03.25 CSI NY
04.10 Ellen DeGeneres show
04.55 Wahlgrens värld
TV4 Szwecja logo.svg

05:10 Halv åtta hos mig
05:40 Husakuten
06:45 Nyhetsmorgon
10:00 Dr Phil
10:55 Dr Phil
11:55 Hela England bakar
12:55 Doktorn kan komma
13:55 Djurparkens hemligheter
14:55 Husjägarna
15:55 En plats i solen: Sommarsol
16:55 Bonde söker fru
17:50 V75 med Matteus och Mormor
17:55 Veterinärerna
18:50 Keno
19:00 TV4Nyheterna
19:15 Sporten
19:20 TV4Vädret
19:30 Brännvin i kikar'n
22:00 TV4Nyheterna och Sporten
22:05 TV4Vädret
22:10 G - som i gemenskap
00:30 Full metal jacket
03:00 Shanghai knights
RTP Internacional Logotipo 2016

5:59 Manchetes 3
6:30 Bom Dia Portugal
10:00 7 Maravilhas à Mesa
13:00 Jornal da Tarde
14:00 Hora dos Portugueses (Diário)
14:14 Sim, Chef!
14:43 Agora Nós
16:40 Fabrico Nacional
17:07 SMS - Ser Mais Sabedor
17:30 Portugal em Direto
19:08 O Preço Certo
19:59 Telejornal
20:57 Hóquei em Patins: Campeonato da Europa
22:32 Curso de Cultura Geral
23:24 Manual de Instruções
23:48 A Cidade na Ponta dos Dedos
0:00 24 Horas
1:00 Lusa Music Box
1:37 O Último Apaga a Luz
2:23 Notícias do Atlântico
3:25 Aqui Tão Longe
4:10 Sociedade Civil
5:12 Janela Indiscreta
5:43 Hora dos Portugueses (Diário)
TVN24HD

5:55 Powitanie poranka
6:00 Serwis informacyjny, pogoda
6:15 Serwis informacyjny, pogoda
6:30 Serwis informacyjny, pogoda
6:45 Serwis informacyjny, pogoda
7:00 Serwis informacyjny, pogoda
7:15 Serwis informacyjny, pogoda
7:30 Serwis informacyjny, pogoda
7:45 Serwis informacyjny, pogoda
8:00 Serwis informacyjny, pogoda
8:15 Serwis informacyjny, pogoda
8:30 Serwis informacyjny, pogoda
8:45 Serwis informacyjny, pogoda
9:00 Serwis informacyjny, pogoda
9:15 Serwis informacyjny, pogoda
9:30 Serwis informacyjny, pogoda
9:45 Serwis informacyjny, pogoda
10:00 Serwis informacyjny, pogoda
12:00 Fakty w południe
13:00 Serwis informacyjny, pogoda
15:00 15 na żywo
16:00 Fakty po południu
17:30 Teleserwis
18:00 Tak jest
19:00 Serwis informacyjny, pogoda
19:25 Fakty po Faktach
20:30 Teleserwis
21:00 Polska i świat
22:00 Szkło kontaktowe
23:00 Dzień po dniu
23:45 Bilans dnia
0:00 Fakty po Faktach
1:00 Teleserwis
1:35 Szkło kontaktowe
2:40 Maja w ogrodzie
3:15 Dokument
4:30 Maja w ogrodzie
4:55 Fakty po Faktach
TVN 24 BIS

05:50 FAKTY O ŚWIECIE
06:55 SERWIS INFORMACYJNY
07:10 FAKTY PO FAKTACH
07:45 SERWIS INFORMACYJNY
08:10 KROPKA NAD I
08:40 SERWIS INFORMACYJNY
09:10 24 GODZINY
09:55 SERWIS INFORMACYJNY
10:20 ŚWIAT
11:35 SERWIS INFORMACYJNY
12:10 DZIEŃ NA ŚWIECIE
12:25 SERWIS INFORMACYJNY
12:35 DZIEŃ NA ŚWIECIE
12:55 SERWIS INFORMACYJNY
13:10 DZIEŃ NA ŚWIECIE
13:25 SERWIS INFORMACYJNY
13:40 DZIEŃ NA ŚWIECIE
13:55 SERWIS INFORMACYJNY
14:05 DZIEŃ NA ŚWIECIE
14:25 SERWIS INFORMACYJNY
14:40 DZIEŃ NA ŚWIECIE
14:55 SERWIS INFORMACYJNY
15:30 ŚWIAT
16:55 BILANS
17:25 BIZNES DLA LUDZI
17:55 SERWIS INFORMACYJNY
18:20 24 GODZINY PO POŁUDNIU
19:00 FAKTY
19:25 FAKTY PO FAKTACH
19:55 FAKTY O ŚWIECIE
21:00 24 GODZINY
21:50 DZIEŃ NA BIS
22:55 FAKTY O ŚWIECIE
00:00 BIZNES DLA LUDZI
00:40 REPORTAŻ W TVN24
01:40 DRUGIE ŚNIADANIE MISTRZÓW
02:25 BIZNES DLA LUDZI
03:00 XSIĘGARNIA
03:25 TYDZIEŃ NA RYNKACH
03:55 TEMAT TYGODNIA
04:55 TYDZIEŃ NA RYNKACH
05:30 TEMAT TYGODNIA
6ba881491268165ad11eee84a1fe260c

06:00 Nowy dzień z Polsat News
08:45 GRAFFITI
09:00 Nowy dzień z Polsat News
10:00 INFORMACJE
10:30 INFORMACJE
10:55 POGODA
11:00 INFORMACJE
11:30 INFORMACJE
11:55 POGODA
12:00 INFORMACJE
12:30 INFORMACJE
12:55 POGODA
13:00 INFORMACJE
13:30 INFORMACJE
13:55 POGODA
14:00 INFORMACJE
14:30 INFORMACJE
14:55 POGODA
15:00 NEWSTELEGRAF
15:50 WYDARZENIA
16:10 WIĘCEJ WYDARZEŃ
16:30 INFORMACJE
17:00 INFORMACJE
17:25 POGODA
17:30 INFORMACJE
18:00 BIZNES INFORMACJE
18:20 POGODA
18:25 INTERWENCJA
18:50 WYDARZENIA
19:15 WIĘCEJ WYDARZEŃ
19:30 INFORMACJE
19:55 POGODA
20:00 TAK CZY NIE
21:00 INFORMACJE
21:25 POGODA
21:30 INFORMACJE
22:00 WYDARZENIA
23:00 INFORMACJE
23:30 INFORMACJE
23:55 POGODA
00:00 TAK CZY NIE
00:50 WYDARZENIA
01:40 INTERWENCJA
Polsat Jim Jam

06:00 Stacyjkowo, sez. 1, odc. 21
06:10 Stacyjkowo, sez. 1, odc. 22
06:25 Woolly i Pip, sez. 1, odc. 9
06:30 Woolly i Pip, sez. 1, odc. 10
06:38 Ranger Rob, sez. 1, odc. 47
06:54 Ptyś i Bill, sez. 1, odc. 10
07:06 Ptyś i Bill, sez. 1, odc. 11
07:18 Ptyś i Bill, sez. 1, odc. 12
07:35 My Little Pony: Przyjaciele nigdy nie są daleko
08:00 Dinopociąg, sez. 1, odc. 6
08:33 Zwierzynalia, sez. 1, odc. 26
08:40 Strażnicy Miasta, sez. 2, odc. 17
08:51 Strażnicy Miasta, sez. 2, odc. 18
09:08 Zwierzynalia, sez. 1, odc. 9
09:12 Strażak Sam, sez. 5, odc. 11
09:22 Strażak Sam, sez. 5, odc. 12
09:37 Tropiciele zagadek, sez. 1, odc. 10
10:05 Badanamu Nursery Rhymes, sez. 1, odc. 13
10:07 Badanamu Talk, sez. 1, odc. 2
10:13 Badanamu Pop, sez. 1, odc. 16
10:16 Messy Jedzie Do Okido, sez. 1, odc. 51
10:27 Messy Jedzie Do Okido, sez. 1, odc. 52
10:42 Hugo, co to znaczy?, sez. 1, odc. 37
10:48 Hugo, co to znaczy?, sez. 1, odc. 38
10:54 Badanamu TV Show (ABC), sez. 1, odc. 6
11:02 Tygrysek Percy i Jego Opowieści, sez. 1, odc. 20
11:17 Tomek i Przyjaciele, sez. 8, odc. 20
11:30 Popelki, sez. 1, odc. 6
11:54 Popelki, sez. 1, odc. 7
12:18 Popelki, sez. 1, odc. 8
12:46 Zwierzynalia, sez. 1, odc. 21
12:50 Zwierzynalia, sez. 1, odc. 22
12:54 Artur, sez. 1, odc. 20
13:11 Dinopociąg, sez. 1, odc. 20
13:39 Kajtuś, sez. 5, odc. 24
14:01 Badanamu TV Show (ABC), sez. 1, odc. 7
14:05 Badanamu Nursery Rhymes, sez. 1, odc. 14
14:07 Badanamu Talk, sez. 1, odc. 3
14:14 Badanamu Pop, sez. 1, odc. 17
14:16 Messy Jedzie Do Okido, sez. 1, odc. 49
14:27 Messy Jedzie Do Okido, sez. 1, odc. 50
14:41 Hugo, co to znaczy?, sez. 1, odc. 41
14:47 Hugo, co to znaczy?, sez. 1, odc. 42
14:57 Badanamu Pop, sez. 1, odc. 19
15:00 My Little Pony Przyjaźń to magia, sez. 2, odc. 9
15:26 Truskaweczka, sez. 3, odc. 4
16:16 Woolly i Pip, sez. 1, odc. 11
16:21 Woolly i Pip, sez. 1, odc. 12
16:31 Stacyjkowo, sez. 1, odc. 19
16:41 Stacyjkowo - Zdobywcy odznak, sez. 1, odc. 6
16:45 Stacyjkowo - Zdobywcy odznak, sez. 1, odc. 7
16:53 Zwierzynalia, sez. 1, odc. 17
17:00 Strażnicy Miasta, sez. 1, odc. 7
17:14 Strażnicy Miasta, sez. 1, odc. 8
17:28 Strażak Sam, sez. 5, odc. 13
17:38 Strażak Sam, sez. 5, odc. 14
17:54 Zwierzynalia, sez. 1, odc. 19
18:00 Bob na budowie: Drogi i mosty
19:03 Dinopociąg, sez. 2, odc. 20
19:31 My Little Pony Przyjaźń to magia, sez. 2, odc. 10
19:57 Kajtuś, sez. 5, odc. 25
20:24 Ptyś i Bill, sez. 1, odc. 18
20:36 Ptyś i Bill, sez. 1, odc. 19
20:52 Transformers: Misja Autobotów, sez. 1, odc. 17
21:18 Dziki świat braci Kratt, sez. 1, odc. 5
21:45 Ranger Rob, sez. 1, odc. 49
22:15 Dinopociąg, sez. 2, odc. 1
22:45 Tropiciele zagadek, sez. 1, odc. 4
23:15 Badanamu Nursery Rhymes, sez. 1, odc. 15
23:18 Badanamu Talk, sez. 1, odc. 5
23:25 Badanamu Pop, sez. 1, odc. 20
23:28 Messy Jedzie Do Okido, sez. 1, odc. 51
23:39 Messy Jedzie Do Okido, sez. 1, odc. 52
23:54 Hugo, co to znaczy?, sez. 1, odc. 47
00:00 Hugo, co to znaczy?, sez. 1, odc. 48
00:11 Badanamu TV Show (ABC), sez. 1, odc. 25
00:16 To Timmy - Pociag Timmy'ego, sez. 1, odc. 21
00:26 To Timmy - Maskotka Timmy'ego, sez. 1, odc. 22
00:41 Jarmies, sez. 2, odc. 16
00:54 Jarmies, sez. 2, odc. 17
01:11 Ćwierkajace historie, sez. 1, odc. 15
01:22 Ćwierkajace historie, sez. 1, odc. 16
01:33 Ćwierkajace historie, sez. 1, odc. 17
01:49 Dziki świat braci Kratt, sez. 1, odc. 28
02:12 Dziki świat braci Kratt, sez. 1, odc. 29
02:35 Dziki świat braci Kratt, sez. 1, odc. 30
02:58 Strażnicy Miasta, sez. 1, odc. 9
03:12 Strażnicy Miasta, sez. 1, odc. 10
03:26 Tropiciele zagadek, sez. 1, odc. 3
03:50 Strażak Sam, sez. 2, odc. 3
04:00 Strażak Sam, sez. 3, odc. 1
04:10 Kajtuś, sez. 5, odc. 3
04:34 Popelki, sez. 1, odc. 8
04:58 Kit i Kate, sez. 1, odc. 7
05:03 Kit i Kate, sez. 1, odc. 8
05:08 Truskaweczka, sez. 2, odc. 2
05:49 To Timmy - Strazak Timmy, sez. 3, odc. 12
ČT1

6:00 Královna Černá růže
6:59 Studio 6
9:00 To je vražda, napsala Odcinek: 20 Sezon: 4
9:45 To je vražda, napsala Odcinek: 21 Sezon: 4
10:35 Po stopách hvězd
11:05 Vyprávěj
12:00 Zprávy ve 12
12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
12:30 Horákovi
13:20 Arabela Odcinek: 10
13:50 Banánové rybičky
14:20 Na kus řeči
15:05 Příběhy slavných
16:00 Jsou hvězdy, které nehasnou
17:00 Cestománie
17:30 AZ-kvíz
18:00 Události v regionech
18:25 Toulavá kamera
18:55 Události za okamžik a počasí
19:00 Události
19:50 Branky, body, vteřiny
20:00 Princezna ze mlejna 2
21:55 Všechnopárty
22:49 Výsledky losování Šťastných 10
22:50 Galashow 60
0:00 Taggart Odcinek: 36 Sezon: 13
2:10 AZ-kvíz
2:35 Dobré ráno
5:05 Šaty dělaj člověka
5:15 Etiketa
5:30 Události v regionech
ČT2

5:59 Dobré ráno
8:30 Margaret Thatcherová: Železná lady
10:00 To byl můj život?? Odcinek: 4
10:55 Zázračná planeta: Gorilí tlupa a já Odcinek: 1
11:45 Království divočiny
12:20 Kamera na cestách
13:10 Postřehy odjinud
13:20 Až na konec antického světa
13:50 GEN - Galerie elity národa
14:05 Šílený svět studené války
15:00 Velká vlastenecká válka
15:50 Dokud nás víra nerozdělí Odcinek: 2
16:15 Podivnosti světa Odcinek: 3
17:05 Majestátní Alpy Odcinek: 1
17:55 Je váš pes génius? Odcinek: 2
18:45 Večerníček
18:55 Putování za vínem
19:20 Náboženství světa
19:40 Postřehy odjinud
19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce
20:00 Zázračná planeta: Život na Zemi Odcinek: 4
20:55 Objevování pravdy Sezon: 2
21:45 Případ Kettering Odcinek: 3
22:35 Sestřička
0:10 Most Odcinek: 3 Sezon: 3
1:10 Antropocén - věk člověka
2:05 Ta naše povaha česká
2:30 Přísně tajné vraždy
2:45 Zatopené osudy
3:00 Na hranici tradic
3:30 Folklorní magazín
3:50 Náš venkov
4:20 Sabotáž
4:45 Přidej se
4:55 Divnopis
5:00 Turnov - srdce Českého ráje, město drahokamů a českého granátu
5:30 Divočina bez hranic Odcinek: 12
Nova 2017

5:55 Snídaně s Novou
8:35 Novashopping
8:50 Případy pro Lauru Odcinek: 17
9:45 Kriminálka Anděl Odcinek: 13 Sezon: 2
10:55 Co na to Češi
11:45 Tescoma s chutí
12:00 Polední televizní noviny
12:30 Správná dvojka Odcinek: 9 Sezon: 3
12:50 Ordinace v růžové zahradě Odcinek: 250 Sezon: 2
14:05 Můj přítel Monk Odcinek: 1 Sezon: 3
15:00 Můj přítel Monk Odcinek: 2 Sezon: 3
15:55 Námořní vyšetřovací služba Odcinek: 10 Sezon: 13
16:57 Odpolední Počasí
17:00 Odpolední Televizní noviny
17:20 Co na to Češi
18:15 Helena Odcinek: 18
18:50 Hospoda Odcinek: 20
19:30 Televizní noviny
20:20 Deník princezny II: Královské povinnosti
22:30 Dannyho parťáci III
0:55 Můj přítel Monk Odcinek: 1 Sezon: 3
1:45 Můj přítel Monk Odcinek: 2 Sezon: 3
2:25 Námořní vyšetřovací služba Odcinek: 10 Sezon: 13
3:25 Co na to Češi
4:05 Ordinace v růžové zahradě Odcinek: 250 Sezon: 2
5:00 Novashopping
Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.