FANDOM


TVP 1
05:20 TELEZAKUPY
05:55 TVP INFO w TVP1 - Info Poranek - Serwis info Poranek, Pogoda info; STEREO, 16:9, Na żywo
07:40 Czas dla Ciebie. Motywator 60+; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
08:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
08:05 Pogoda poranna; STEREO, 16:9, Na żywo
08:10 Polityka przy kawie; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
08:30 Moda na sukces - odc. 6036 (The Bold and the Beautiful ep. 6036); serial kraj prod.USA (2011); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:05 Wspaniałe stulecie - odc. 26 (Muhtesem Yüzyil (Magnificent Century), ep. 26); serial kostiumowy kraj prod.Turcja (2011); 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:05 Ojciec Mateusz - odc. 58 (seria V, odc. 2) - Powódź -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:00 Drużyna A [ser. II] - odc. 7, Taksówkarskie wojny (The A - Team II, ep. 7, The Taxicab Wars); serial kraj prod.USA (1983); Dla małoletnich od lat 12
12:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
12:10 Agrobiznes; STEREO, 16:9, Na żywo
12:35 Przepis dnia - /170/; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:50 Natura w Jedynce - Moksgmol - biały baribal (Moksgm'ol - The Quest for the Spirit Bear); film dokumentalny kraj prod.Niemcy (2012); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
13:55 Jaka to melodia? - odc. 2968; teleturniej muzyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:25 Moda na sukces - odc. 6037 (The Bold and the Beautiful ep. 6037); serial kraj prod.USA (2011); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
15:10 Pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
15:20 Klan - odc. 2647 -  txt. str. 777; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:50 Wspaniałe stulecie - odc. 27 (Muhtesem Yüzyil (Magnificent Century), ep. 27); serial kostiumowy kraj prod.Turcja (2011); 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:00 Teleexpress; STEREO, 16:9, Na żywo
17:15 Pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
17:25 Jaka to melodia? - odc. 2969; teleturniej muzyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:55 Klan - odc. 2648 -  txt. str. 777; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:30 Świat się kręci - /232/; widowisko publicystyczne; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
19:15 Przepis dnia - /171/; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:30 Wiadomości -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
20:00 Sport -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
20:10 Pogoda -  txt. str. 777; STEREO, 16:9
20:30 Ojciec Mateusz - odc. 159 - Złoty interes (Ojciec Mateusz XII odc. 12) -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:25 Sprawa dla reportera -  txt. str. 777; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:25 Oglądaj z Andrzejem Fidykiem - Biało - Czerwoni z Chrząstawy -  txt. str. 777  52'; film dokumentalny; reż.:Krystian Kamiński; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:30 Do białego rana - odc. 23 (Up All Night, ep. 23, Hey Jealousy); serial kraj prod.USA (2012); STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
23:50 Do białego rana - odc. 24 (Up All Night, ep. 24, The Proposals); serial kraj prod.USA (2012); STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
00:25 Glina - odc. 5/25 -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
01:30 Sprawa dla reportera; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:30 Drużyna A [ser. II] - odc. 7, Taksówkarskie wojny (The A - Team II, ep. 7, The Taxicab Wars); serial kraj prod.USA (1983); Dla małoletnich od lat 12
03:25 Notacje - Jadwiga Piłsudska - Jaraczewska. Mój ojciec; cykl dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
03:40 Świat się kręci - /232/; widowisko publicystyczne; Dla małoletnich od lat 12
04:30 Zagadkowa Jedynka; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
05:00 Zakończenie dnia

TVP 2
06:05 M jak miłość - odc. 670; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:00 M jak miłość - odc. 671; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:00 Pytanie na śniadanie; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
11:15 Barwy szczęścia - odc. 1195 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:45 Na dobre i na złe - odc. 416 - Medyczny trójkąt; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:50 Na sygnale - odc 15/26 -  txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:20 Makłowicz w podróży - Podróż 38 Niemcy - Bawaria (142) - Ratyzbona; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:55 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - Portugalskie przyjemności -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:30 Postaw na milion - odc. 95; teleturniej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:25 Rodzinka.pl - odc. 98 "Ludwik żelazne ramię" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO/5.1/AD, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:00 Panorama Kraj; STEREO, 16:9, Na żywo
16:15 Pogoda Kraj; STEREO, 16:9
16:25 Na dobre i na złe - odc. 575 Operacja "Ślub"; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:25 Gala Nagrody Radia ZET im. Andrzeja Woyciechowskiego; Dla małoletnich od lat 7
18:00 Panorama; STEREO, 16:9, Na żywo
18:25 Sport Telegram; STEREO, 16:9, Na żywo
18:35 Pogoda; STEREO, 16:9
18:45 Jeden z dziesięciu - odc. 15/83; teleturniej; 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:25 Barwy szczęścia - odc. 1195 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:05 Barwy szczęścia - odc. 1196 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:40 Robin Hood (Robin Hood) -  txt. str. 777  134'; film przygodowo-historyczny kraj prod.USA, Wielka Brytania (2010); reż.:Ridley Scott; wyk.:Russell Crowe, Cate Blanchett, Max von Sydow, William Hurt; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:10 Kocham kino - Niczego nie żałuję - Edith Piaf (La mome (Passionate Life of Edith Piaf, The / Vie en rose, La / Zabec / Edith Piaf)) -  txt. str. 777  134'; film biograficzny kraj prod.Francja, Wielka Brytania, CZECHY (2007); reż.:Olivier Dahan; wyk.:Gérard Depardieu, Marion Cotillard, Sylvie Testud; STEREO / DOLBY E, Dla małoletnich od lat 12
01:40 Miłość i inne używki (Love and Other Drugs)  107'; film obyczajowy kraj prod.USA (2010); reż.:Edward Zwick; wyk.:Anne Hathaway, Jake Gyllenhaal, Oliver Platt, Judy Greer; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
03:40 Niczego nie żałuję - Edith Piaf (La mome (Passionate Life of Edith Piaf, The / Vie en rose, La / Zabec / Edith Piaf))  134'; film biograficzny kraj prod.Francja, Wielka Brytania, CZECHY (2007); reż.:Olivier Dahan; wyk.:Gérard Depardieu, Marion Cotillard, Sylvie Testud; STEREO / DOLBY E, Dla małoletnich od lat 12
05:55 Zakończenie dnia

TVP Szczecin
06:30 Echa dnia; STEREO, 16:9
06:40 Pogoda - 20.11 - 1; STEREO, 16:9
06:45 Echa dnia - komentarze; STEREO, 16:9
07:00 Raport z Polski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:20 Przechodzień codzienny -; STEREO, 16:9
07:31 Kronika wieczorna; STEREO, 16:9
07:49 Wokół Nas; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:00 Dla niesłyszących - Co niesie dzień -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
08:25 Pogoda - 20.11 - 2; STEREO, 16:9
08:30 Co u nas? -; STEREO, 16:9
08:35 Dla niesłyszących - Misja Integracja OPP -  JM; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
08:45 Mój pies i inne zwierzaki; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:05 Święta wojna - Wioska Katowice (312); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
09:35 Dla niesłyszących - Co niesie dzień -  JM; STEREO, 16:9
09:55 Pogoda - 20.11 - 2; STEREO, 16:9
10:00 Wokół nas - pogoda
10:00 Lider - odc. 28; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
10:30 Jedz na zdrowie - odc. 6; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
10:55 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii.; Dla małoletnich od lat 7
11:30 Eurosąsiedzi - odc. 208 (odc. 208); magazyn kraj prod.Polska, Niemcy (2014); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:45 Reportaż
12:05 Naszym okiem - odc. 8; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:05 Wokół nas - pogoda
13:10 Agrobiznes; STEREO, 16:9
13:40 Raport z Polski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:05 Operacja Życie - odc. 13; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:35 Dziennik regionów - tematy dnia; STEREO, 16:9
14:35 Co u nas? -; STEREO, 16:9
14:40 Przechodzień codzienny -; STEREO, 16:9
14:50 Uciekinier; film dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
16:00 Raport z Polski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
16:20 Dziennik regionów - tematy dnia; STEREO, 16:9
16:30 Relacje - odc. 50; magazyn ekonomiczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
16:55 Wokół nas - pogoda
17:00 Honor Inżyniera - odc. 5; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Magazyn Reporterów; cykl reportaży
17:45 Menu kulturalne; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
17:50 Gra w zielone; magazyn
17:56 Eco.express - Selektywna zbiórka odpadów; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
18:01 Kulisy - Judo; magazyn kulturalno-społeczny; Bez ograniczeń wiekowych
18:12 Kronika 18 lat wcześniej
18:27 Prognoza pogody; STEREO, 16:9
18:30 Kronika popołudniowa; STEREO, 16:9, Na żywo
18:51 Prognoza pogody; STEREO, 16:9
18:55 Wokół Nas; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:05 Telewizyjny przewodnik po kraju - Para w Polskę - Worek pełen skarbów - Bogatynia  odc. 4; Bez ograniczeń wiekowych
19:25 Zdarzyło się przed laty - Ryszard Liskowacki; felieton; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Prognoza pogody; STEREO, 16:9
20:02 Kronika popołudniowa; STEREO, 16:9
20:23 Prognoza pogody; STEREO, 16:9
20:25 Jazda na rower - Jazda na rower odc. 12; Bez ograniczeń wiekowych
20:36 Tatajka; felieton
20:40 Kronika 18 lat wcześniej
21:00 Echa dnia; STEREO, 16:9, Na żywo
21:10 Pogoda - 20.11 - 3; STEREO, 16:9
21:15 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
21:40 Echa dnia - komentarze; STEREO, 16:9, Na żywo
21:55 Pogoda - 20.11 - 4; STEREO, 16:9
22:02 Prognoza pogody; STEREO, 16:9
22:05 Kronika wieczorna; STEREO, 16:9, Na żywo
22:24 Prognoza pogody; STEREO, 16:9
22:25 Wokół nas - pogoda
22:40 Telekurier; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:15 Uciekinier; film dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:25 Święta wojna - Wioska Katowice (312); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
00:50 Wokół nas - pogoda
00:55 Echa dnia; STEREO, 16:9
01:05 Pogoda - 20.11 - 3; STEREO, 16:9
01:10 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9
01:35 Echa dnia - komentarze; STEREO, 16:9
01:45 Pogoda - 20.11 - 4; STEREO, 16:9
01:55 Telekurier; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:20 Wokół nas - pogoda
02:25 Raport z Polski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:50 Honor Inżyniera - odc. 5; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:20 Podwodna Polska - Przywrócić naturze - Foki; reportaż; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
03:45 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii.; Dla małoletnich od lat 7
04:15 Wokół nas - pogoda
04:20 Uciekinier; film dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
05:20 Telekurier; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:45 Raport z Polski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:05 Relacje - odc. 50; magazyn ekonomiczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
06:25 Zakończenie dnia

Polsat
6:00 Nowy dzień z Polsat News
8:00 Pielęgniarki Odcinek: 58 Sezon: 2
9:00 Malanowski i Partnerzy Odcinek: 610 Sezon: 12
9:30 Malanowski i Partnerzy Odcinek: 611 Sezon: 12
10:00 Dzień, który zmienił moje życie Odcinek: 58 Sezon: 2
11:00 Dlaczego ja? Odcinek: 550
12:00 Pielęgniarki Odcinek: 59 Sezon: 2
13:00 Trudne sprawy Odcinek: 19 Sezon: 3
14:00 Pierwsza miłość Odcinek: 1981
14:45 Dzień, który zmienił moje życie Odcinek: 59 Sezon: 2
15:50 Wydarzenia
16:10 Pogoda
16:15 Interwencja Odcinek: 2751
16:30 Malanowski i Partnerzy Odcinek: 8
17:00 Dlaczego ja? Odcinek: 321
18:00 Pierwsza miłość Odcinek: 1982
18:50 Wydarzenia
19:20 Sport
19:25 Pogoda
19:30 Świat według Kiepskich Odcinek: 381
20:05 Zdrady Odcinek: 12 Sezon: 4
21:05 Przyjaciółki Odcinek: 11 Sezon: 4
22:05 Na krawędzi Odcinek: 13 Sezon: 2
23:05 Poziom -2
1:10 Przerwa w nadawaniu

TVN
6:00 Uwaga! Odcinek: 4048
6:20 Mango - Telezakupy
7:25 Detektywi Odcinek: 631
8:00 Dzień Dobry TVN Odcinek: 1502
10:55 Na Wspólnej Odcinek: 1973
11:25 Szkoła Odcinek: 56
12:25 Szpital Odcinek: 284
13:25 Ukryta prawda Odcinek: 405
14:25 Ugotowani Odcinek: 47 Sezon: 7
15:00 Szkoła Odcinek: 57
16:00 Rozmowy w toku Odcinek: 2394
17:00 Ukryta prawda Odcinek: 406
18:00 Szpital Odcinek: 285
19:00 Fakty
19:35 Sport
19:45 Pogoda
19:50 Uwaga! Odcinek: 4049
20:10 Na Wspólnej Odcinek: 1974
20:50 Ugotowani Odcinek: 48 Sezon: 7
21:30 Kuchenne rewolucje Odcinek: 12 Sezon: 10
22:35 Komedia małżeńska
0:35 Superwizjer Odcinek: 1030
1:10 MTV Europe Music Awards 2014
2:10 MTV Europe Music Awards 2014
4:10 Sekrety magii Odcinek: 202

TV 4
6:00 Czyja wina? Odcinek: 13
7:05 Garfield Show Odcinek: 25
7:20 Garfield Show Odcinek: 26
7:35 Szczenięce lata Toma i Jerry'ego Odcinek: 1
8:05 Garfield Show Odcinek: 31
8:20 Garfield Show Odcinek: 32
8:35 Szczenięce lata Toma i Jerry'ego Odcinek: 4
9:00 Czyja wina? Odcinek: 14
10:00 Nie igraj z aniołem Odcinek: 135
11:00 Burza Odcinek: 56
12:00 Na patrolu Odcinek: 29
12:30 Sekrety sąsiadów Odcinek: 29
13:00 Policjantki i policjantki Odcinek: 29
14:00 STOP Drogówka Odcinek: 29
15:00 Dom nie do poznania Odcinek: 4
16:00 Nie igraj z aniołem Odcinek: 136
17:00 Burza Odcinek: 57
18:00 Na patrolu Odcinek: 30
18:30 Sekrety sąsiadów Odcinek: 30
19:00 Policjantki i policjanci Odcinek: 30
20:00 Mów mi Dave
21:55 Kołysanka
0:00 Spadkobiercy Odcinek: 75
1:00 Przerwa w nadawaniu

TV Puls
6:00 Złotopolscy Odcinek: 58
6:30 Złotopolscy Odcinek: 59
7:00 Nash Bridges Odcinek: 116 Sezon: 6
8:00 Gliniarz i prokurator Odcinek: 25 Sezon: 3
9:00 Tequila i Bonetti w Rzymie Odcinek: 17
10:00 Hela w opałach Odcinek: 6 Sezon: 4
10:30 Hela w opałach Odcinek: 7 Sezon: 4
11:00 Niania Odcinek: 118 Sezon: 8
11:30 Sekret Odcinek: 57
12:30 Zbuntowany anioł Odcinek: 261
13:30 Zbuntowany anioł Odcinek: 262
14:30 Jesteś moim życiem Odcinek: 45
15:30 Niania Odcinek: 119 Sezon: 8
16:00 Niania Odcinek: 120 Sezon: 8
16:30 Niania Odcinek: 121 Sezon: 8
17:00 Akademia policyjna Odcinek: 16
18:00 Gwiezdne wrota Odcinek: 10 Sezon: 7
19:00 Pingwiny z Madagaskaru Odcinek: 116
19:30 Pingwiny z Madagaskaru Odcinek: 117
20:00 Johnny English: reaktywacja
22:10 Na krawędzi
0:40 Dzieci kukurydzy V: Pola grozy
2:20 Zobacz to!
3:25 Dyżur Odcinek: 13
3:50 Taki jest świat Odcinek: 280
4:30 Z archiwum policji Odcinek: 10
4:55 Menu na miarę Odcinek: 9
5:15 Xena: wojownicza księżniczka Odcinek: 15 Sezon: 5

TVN 7
5:35 We dwoje  Odcinek: 2
7:00 Niewinna intryga Odcinek: 57
8:05 Sąd rodzinny Odcinek: 73
9:05 Sędzia Anna Maria Wesołowska Odcinek: 474
10:05 Czterej pancerni i pies Odcinek: 5
11:20 Mango - Telezakupy
12:55 Sąd rodzinny Odcinek: 74
13:55 Szpital Odcinek: 2
14:55 Sędzia Anna Maria Wesołowska Odcinek: 475
15:55 Julia Odcinek: 66
16:30 Brzydula Odcinek: 6
17:00 Kryminalni Odcinek: 6
18:05 Castle Odcinek: 21 Sezon: 2
19:00 Mentalista Odcinek: 22 Sezon: 2
20:00 Kangur Jack
21:45 Mentalista Odcinek: 16
22:50 Paranormal Activity
0:35 Kamuflaż Odcinek: 10
1:40 Sekrety magii Odcinek: 202
3:45 Druga strona medalu Odcinek: 8 Sezon: 3
4:20 Druga strona medalu Odcinek: 1 Sezon: 4
4:55 Druga strona medalu Odcinek: 2 Sezon: 4

Puls 2
6:00 Kasia i Tomek Odcinek: 17
6:30 Kasia i Tomek Odcinek: 18
7:00 Marta mówi! Odcinek: 19 Sezon: 2
7:20 Myszka Mickey i przyjaciele Odcinek: 23
8:00 Zwariowane melodie Odcinek: 52
8:05 Zwariowane melodie Odcinek: 53
8:10 Zwariowane melodie Odcinek: 54
8:20 Wojownicze zółwie ninja Odcinek: 7
9:00 Wojownicze zółwie ninja Odcinek: 8
9:20 Bąbelkowy świat gupików Odcinek: 7 Sezon: 2
10:00 Psi patrol Odcinek: 23
10:35 Lucky Luke Odcinek: 6
11:00 Reksio Odcinek: 27
11:10 Reksio Odcinek: 28
11:20 Pszczółka Maja Odcinek: 49
12:00 Zaczarowany ołówek Odcinek: 14
12:10 Klub Winx Odcinek: 612 Sezon: 6
12:45 Klub Winx Odcinek: 613 Sezon: 6
13:20 Myszka Mickey i przyjaciele Odcinek: 23
13:45 Barbie jako Roszpunka
15:20 Był sobie kosmos Odcinek: 25
16:00 Gumisie Odcinek: 7 Sezon: 4
16:35 Gumisie Odcinek: 8 Sezon: 4
17:00 Zwariowane melodie Odcinek: 52
17:05 Zwariowane melodie Odcinek: 53
17:10 Zwariowane melodie Odcinek: 54
17:20 Zwariowane melodie Odcinek: 55
17:25 Zwariowane melodie Odcinek: 56
17:35 Zwariowane melodie Odcinek: 57
18:00 Timon i Pumba Odcinek: 19
18:35 Timon i Pumba Odcinek: 20
19:00 Zorro Odcinek: 9
19:30 Aukcja w ciemno Odcinek: 25 Sezon: 3
20:00 Walka o bagaż Odcinek: 11
20:30 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas Odcinek: 12 Sezon: 2
21:30 Zbuntowany anioł Odcinek: 250
22:30 Sekret Odcinek: 57
23:30 Sekrety i kłamstwa Odcinek: 13
0:30 Sekundy grozy Odcinek: 23 Sezon: 2
1:00 Sekundy grozy Odcinek: 24 Sezon: 2
1:30 Rodzinny ogród Odcinek: 7
2:00 Z archiwum policji Odcinek: 13
2:30 Menu na miarę Odcinek: 7
3:00 Z archiwum policji Odcinek: 1
3:25 Menu na miarę Odcinek: 8
3:50 W blasku fleszy Odcinek: 7
4:15 JRG w akcji Odcinek: 1
4:40 Dyżur Odcinek: 22 Sezon: 2
5:05 JRG w akcji Odcinek: 4
5:30 Dyżur Odcinek: 25 Sezon: 2

TV 6
6:00 Szósty zmysł Odcinek: 837
7:00 STOP Drogówka Odcinek: 7
8:00 Galileo Odcinek: 410
9:00 Rodzina zastępcza plus Odcinek: 324
10:00 Komisarz Rex Odcinek: 13
11:00 Zaklinacz psów Odcinek: 1
12:00 Miodowe lata Odcinek: 117
12:50 Miodowe lata Odcinek: 118
13:45 Rodzina zastępcza plus Odcinek: 325
14:45 Mindfreak - iluzjonista Criss Angel Odcinek: 14
15:15 Strażnik Teksasu Odcinek: 25
16:15 Kosmos Odcinek: 2
17:15 Przygody Merlina Odcinek: 2
18:15 Miodowe lata Odcinek: 120
19:05 Miodowe lata Odcinek: 121
20:00 Galileo Odcinek: 411
21:00 Rude Tube Odcinek: 12
21:30 Prawdziwy wilkołak
23:25 Na krawędzi ciemności III Sezon: 3
1:30 Komisarz Rex Odcinek: 13
2:30 Włatcy móch Odcinek: 44
3:00 4music Odcinek: 675
4:00 STOP Drogówka Odcinek: 6
5:00 Istne szaleństwo Odcinek: 11

Polsat Sport News
7:00 Sport Flash
7:07 Trefl Sopot - Stelmet Zielona Góra
9:00 Sport Flash
9:07 Cafe Futbol
11:00 Sport Flash
11:07 Gruzja - Polska
13:00 Sport Flash
13:07 Halkbank SK - Noliko Maaseik
15:00 Sport Flash
15:07 Puchar Świata w Obihiro
17:00 Sport Flash
17:07 Hypo Tirol Innsbruck - VK Jihostroj Czeskie Budziejowice
19:00 Sport Flash
19:07 Słowacja - Finlandia
21:00 Sport Flash
21:07 Puncher
22:45 Sportowe podsumowanie dnia
23:00 Szkocja - Anglia
1:00 Sportowe podsumowanie dnia
1:15 Przerwa w nadawaniu

Eska TV
6:00 Dzień dobry
8:00 Poranna rozgrzewka
10:00 Hity na czasie
13:00 ESKA TV News
13:05 smESKA
14:00 ESKA TV News
14:05 Hity na czasie
15:00 ESKA TV News
15:05 G20
16:00 ESKA TV News
16:05 G20
17:00 ESKA TV News
17:05 Co się słucha
18:00 Hity na czasie
18:30 ESKA TV News
19:00 Przeleć z Pirowskim Europę
20:00 Przeglądarka
20:30 Hity na czasie
23:00 WCZORAJSI - czyli taśmy prawdy
23:30 Klipy "bez majtek"
0:00 Polska noc

TTV
5:10 Ukryta prawda Odcinek: 209
6:05 Express
6:20 Uwaga! Odcinek: 3472
6:40 Czarno na białym
7:15 Blisko ludzi
7:45 Kartoteka Odcinek: 4 Sezon: 3
8:45 Ukryta prawda Odcinek: 209
9:45 Podwójnie ugotowani Odcinek: 21
10:45 Sąd rodzinny Odcinek: 185
11:40 Sędzia Anna Maria Wesołowska Odcinek: 575
12:40 Blisko ludzi
13:15 Czarno na białym
13:50 Rozmowy w toku Odcinek: 2218
14:45 Tajemnice otyłości Odcinek: 8 Sezon: 2
15:45 Express
16:00 Pogoda
16:05 Wojny przewoźników Odcinek: 8 Sezon: 2
16:40 Wojny przewoźników Odcinek: 9 Sezon: 2
17:10 Blisko ludzi
17:45 Express
18:00 Pogoda
18:05 Emil - łowca fotoradarów Odcinek: 8
18:40 Kartoteka Odcinek: 8 Sezon: 6
19:45 Express
19:55 Pogoda
20:00 Handlarze Odcinek: 8
20:45 Wojny magazynowe Odcinek: 3 Sezon: 4
21:15 Wojny magazynowe Odcinek: 4 Sezon: 4
21:45 Express
21:55 Pogoda
22:00 Usterka Odcinek: 1 Sezon: 3
22:30 Przepustka Odcinek: 2
23:00 Tabu Polska Odcinek: 12
0:00 defacto Odcinek: 14
0:25 Ostre cięcie Odcinek: 12 Sezon: 4
1:10 Kartoteka Odcinek: 4 Sezon: 3
2:10 Uwaga! po Uwadze Odcinek: 347
2:55 Blisko ludzi
3:25 Rozmowy w toku Odcinek: 2218
4:20 Kossakowski. Inicjacja Odcinek: 4
4:50 Przerwa w nadawaniu

Polo TV
5:30 Disco polo music
6:00 Hit dnia
6:05 Pobudka z Polo tv!
7:00 Power Play
7:05 Pobudka z Polo tv!
8:00 Hit dnia
8:05 Najlepsze z najlepszych
9:00 Power Play
9:05 Najlepsze z najlepszych
10:00 Przebojowe historie
10:08 Video Mix Sierockiego
10:49 Najlepsze z najlepszych
11:00 Przebojowe historie
11:13 Dance w Polo tv
12:00 Hit dnia
12:10 Dance w Polo tv
13:06 Vipo-disco hity
14:00 Mistrz Kierownicy - najszybszy kierowca disco
15:00 Miłość w rytmie disco
15:23 Disco polo music
16:00 Przebojowe historie
16:13 Disco polo music
17:00 Przebojowe historie
17:15 Wszystko mi disco!
18:05 Poczekalnia DPL
18:28 Lista Przebojów DPL
19:00 Szalone lata 90.
20:00 Wieczorne granie na ekranie
21:20 Zakochane Polo tv
22:30 Pikantne Polo tv
23:05 Disco polo music

ATM Rozrywka
5:30 Wstawaj! Gramy!
6:30 Wstawaj! Gramy!
7:30 Casper Odcinek: 12
7:40 Kot Felix Odcinek: 16
7:50 Świnka Porky Odcinek: 6
8:00 Królik Bugs i przyjaciele Odcinek: 15
8:10 Królik Bugs i przyjaciele Odcinek: 16
8:20 Popeye i przyjaciele Odcinek: 12
8:30 Casper Odcinek: 13
8:40 Kot Felix Odcinek: 1
8:50 Kaczor Daffy Odcinek: 5
9:00 Królik Bugs i przyjaciele Odcinek: 17
9:10 Królik Bugs i przyjaciele Odcinek: 18
9:20 Popeye i przyjaciele Odcinek: 13
9:30 Czego się boją faceci, czyli seks w mniejszym mieście Odcinek: 9
10:10 Daleko od noszy Odcinek: 13
10:35 Daleko od noszy Odcinek: 14
11:00 Gra w ciemno Odcinek: 98
12:00 Awantura o kasę Odcinek: 99
12:55 Pierwsza miłość Odcinek: 1978
13:30 Ewa gotuje Odcinek: 144
14:00 Graczykowie Odcinek: 20
14:30 Graczykowie Odcinek: 21
15:00 Rodzina zastępcza plus Odcinek: 207
15:55 Świat według Kiepskich Odcinek: 128
16:25 Czego się boją faceci, czyli seks w mniejszym mieście Odcinek: 10
17:00 Daleko od noszy Odcinek: 2
17:30 Daleko od noszy Odcinek: 3
18:00 Złapać przemytnika Odcinek: 2
19:00 Gra w ciemno Odcinek: 99
20:00 Rodzina zastępcza plus Odcinek: 206
21:00 Fala zbrodni Odcinek: 99
22:00 Daleko od noszy Odcinek: 15
22:30 Daleko od noszy Odcinek: 16
23:00 Świat według Kiepskich Odcinek: 147
23:30 Świat według Kiepskich Odcinek: 148
0:05 Synowie Odcinek: 2
0:30 Daleko od noszy Odcinek: 15

TV Trwam
8:00 Informacje dnia
8:10 Polski punkt widzenia
8:40 Słowo życia - rozważanie Ewangelii dnia
8:45 Przygody Mobilków
9:00 Na zdrowie
9:25 Święty na każdy dzień
9:30 Namiot spotkania
10:00 Informacje dnia
10:15 Opowieść o świętym Augustynie
10:50 Myśląc ojczyzna
11:00 Posiedzenie Sejmu RP
13:00 Po stronie prawdy
14:00 Pokochać Boga
15:35 Elvis
15:50 Pytasz i wiesz
16:00 Informacje dnia
16:10 Z wędką nad wodę w Polskę i świat
16:35 Rejs z Chrześcijańską Szkołą pod Żaglami
16:55 Przegląd katolickiego tygodnika "Niedziela"
17:00 Słowo życia - rozważanie Ewangelii dnia
17:05 Święty na każdy dzień
17:10 Dziecko od poczęcia
17:30 Reportaż dnia
18:00 Anioł Pański
18:05 Informacje dnia
18:15 Rozmowy niedokończone
19:25 Święty na każdy dzień
19:30 Królewna Śnieżka
20:00 Informacje dnia
20:20 Różaniec
20:50 Głos Polski
21:00 Apel Jasnogórski z kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej na Jasnej Górze
21:20 Informacje dnia
21:40 Polski punkt widzenia
22:00 Król Dawid
23:00 Biblia. Natchnione przez Boga słowo Odcinek: 1
23:30 Sudan - niepewność jutra 
23:55 Święty na każdy dzień
0:00 Świat w obrazach
0:05 Słowo życia - rozważanie Ewangelii dnia
0:10 Informacje dnia
0:30 Reportaż dnia
1:00 Anioł Pański
1:05 Pytasz i wiesz
1:15 Rozmowy niedokończone
2:25 Święty na każdy dzień
2:30 Królewna Śnieżka
3:00 Informacje dnia
3:20 Różaniec
3:50 Głos Polski
4:00 Apel Jasnogórski z kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej na Jasnej Górze
4:20 Informacje dnia
4:40 Polski punkt widzenia
5:00 Siódmy sakrament
5:25 Słowo życia - rozważanie Ewangelii dnia
5:30 Naprotechnologia
5:55 Święty na każdy dzień
6:00 Nasze dzikie serca
7:30 Madonny kresowe w świątyniach Warszawy
7:55 Świat w obrazach

Stopklatka TV
6:00 Akademia Polskiego Filmu Odcinek: 13
6:40 Rodzina piratów Odcinek: 40 Sezon: 2
7:15 Prywatna historia kina Odcinek: 8
7:45 Pułapki umysłu Odcinek: 5
8:15 Pułapki umysłu Odcinek: 6
8:45 Historia oręża Odcinek: 13
9:45 Niedźwiadek
11:45 Królowa Śniegu Odcinek: 2
13:35 Tajniak z klasą
15:20 Klątwa Tutenchamona Odcinek: 1
17:15 Muszkieterowie Odcinek: 8
18:20 Herkules Odcinek: 1
20:00 W doborowym towarzystwie
22:20 Dziewczyny z przemytu Odcinek: 1
0:10 Arachnid - pajęczyna śmierci
2:05 Samowolka
3:25 Nic mnie nie dotknie
4:00 Za horyzont
4:40 Świerszcz
5:00 Kobra - oddział specjalny Odcinek: 27 Sezon: 2

Fokus TV
6:00 Wehikuł czasu Odcinek: 1121
6:10 Wielkie dziecięce przyjęcia Odcinek: 5
6:40 Teletubisie Odcinek: 20 Sezon: 14
7:15 Sąsiedzi Odcinek: 42
7:25 Projekt "Adrenalina" Odcinek: 11 Sezon: 2
8:00 Projekt "Adrenalina" Odcinek: 12 Sezon: 2
8:35 Najśmieszniejsze zwierzęta świata Odcinek: 25 Sezon: 7
9:10 Wehikuł czasu Odcinek: 1121
9:15 Jak to możliwe? Odcinek: 12 Sezon: 15
9:45 Pogotowie weterynaryjne Odcinek: 6
10:20 Pogotowie weterynaryjne Odcinek: 7
10:55 Wehikuł czasu Odcinek: 1121
11:00 Wychowanie to wyzwanie Odcinek: 5
12:00 Wychowanie to wyzwanie Odcinek: 6
13:00 Wychowanie to wyzwanie Odcinek: 7
14:00 Na ratunek rodzicom Odcinek: 2
14:35 Tajemnicze rafy Morza Czerwonego Odcinek: 5
15:10 Drobne gesty, wielkie sprawy Odcinek: 10 Sezon: 2
15:45 Piwnice Jukatanu - ogrody Belize Odcinek: 3
16:20 Wędkarz na tropie Odcinek: 9
16:55 Fabryka jedzenia Odcinek: 15 Sezon: 2
17:25 Dlaczego wypadek? Odcinek: 9
18:30 Godzina zero Odcinek: 16 Sezon: 3
19:30 Skandaliczny magazyn historyczny Odcinek: 9
20:00 Ostatnie 24 godziny
21:15 W szeregach mafii
22:20 Koszmar z sąsiedztwa Odcinek: 5
23:25 Wehikuł czasu Odcinek: 1121
23:30 Edukacja seksualna Odcinek: 4
0:35 Ekstremalni do bólu Odcinek: 19
1:10 Badacze natury Odcinek: 15
1:35 Wspaniały świat wędkarskich przygód Odcinek: 36
2:05 Lista Fokusa Odcinek: 63
2:35 Podwodny raj Borneo Odcinek: 15
3:00 Lista Fokusa Odcinek: 63
3:30 Wspaniały świat wędkarskich przygód Odcinek: 36
4:00 Lista Fokusa Odcinek: 17
4:30 Życie Bałtyku Odcinek: 11
5:00 Lista Fokusa Odcinek: 15
5:30 Życie Bałtyku Odcinek: 9

TVP ABC
05:35 Bolek i Lolek - Skrzyżowane szpady, odc. 4; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
05:50 Przygody Myszki - odc. 12 - Myszka i sowa; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
06:05 Smerfy - Uściski dla Marudy, odc. 79 (A Houg For A Grouchy); serial animowany kraj prod.Belgia (1988); Bez ograniczeń wiekowych
06:35 Jedynkowe Przedszkole - odc. 72; program dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
07:05 Podróże kapitana Klipera - Wyspa, odc. 5; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
07:20 Przygody Bolka i Lolka - Cygański wóz, odc. 56; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
07:25 Świnka Peppa, seria II - Warsztat pana Psa Lewarka, odc. 17 (Grandad dogs garage, ep. 17); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2005); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
07:35 Kaktus i Mały - Dlaczego w karmniku gości ptaków bez liku?; serial animowany; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:45 Baby Beetles - Baby Beetles, odc. 11; serial animowany; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:50 Przyjaciele lasu - odc. 1; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:05 Misiowanki - odc. 39 Misie na każdą porę roku (Bears for all season) kraj prod.Kanada (2002); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:30 Teledysk Biedronka Czerwony płaszczyk; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:40 Domisie - Strachowyj w tarapatach; program dla dzieci; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:05 Maks i Ruby - Maks u lekarza   odc.23 (Max's hechup); serial animowany kraj prod.Kanada (2002); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:35 Smerfy - Uściski dla Marudy, odc. 79 (A Houg For A Grouchy); serial animowany kraj prod.Belgia (1988); Bez ograniczeń wiekowych
10:05 Reksio - Reksio malarz, odc. 18; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
10:15 Listonosz Pat III - Listonosz Pat i zielony zając, odc. 10 (Postman Pat and the green rabbit); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2003); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:35 O czym one mówią - odc. 9; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:40 Jedynkowe Przedszkole - odc. 72; program dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:10 Świnka Peppa, seria II - Mgła, odc. 18 (Foggy day, ep. 18); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2005); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:15 Podróże kapitana Klipera - Szalony Roger w opałach, odc. 4; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
11:30 Przygody Bolka i Lolka - Byczek, odc. 55; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
11:35 Literkowe ABC; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:45 Kaktus i Mały - Dlaczego w karmniku gości ptaków bez liku?; serial animowany; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:50 Baby Beetles - Baby Beetles, odc. 11; serial animowany; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:55 Przyjaciele lasu - odc. 1; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:15 Mały Miś s. IV - Pierwszy mróz, odc. 57 (First frost) kraj prod.Kanada (1998); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:45 Domisie - Strachowyj w tarapatach; program dla dzieci; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:10 Teledysk ABC - Spacer to przygoda; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:15 Maks i Ruby - Cień odc. 22 (Maxs shadow); serial animowany kraj prod.Kanada (2002); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:45 Smerfy - Nicpoń z Wielką Księgą Zaklęć, odc. 78 (Scruple and the Great Book of Spells); serial animowany kraj prod.Belgia (1988); Bez ograniczeń wiekowych
14:15 Reksio - Reksio rozbitek, odc. 17; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
14:25 Listonosz Pat III - Listonosz Pat i dobra robota, odc. 9 (Postman Pat and the Job Well Done); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2003); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:40 O czym one mówią - odc. 9; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:50 Misja w kosmosie - odc. 12; program dla dzieci; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:05 Moliki książkowe; magazyn; 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:20 Billy - kot, seria II - Król szczurów, odc. 11 (King of the rats); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania, Francja (2003); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
15:50 Mama i ja - Kasztany; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
16:10 I kudłate i łaciate - odc. 15; program dla dzieci; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:25 Podróże kapitana Klipera - Suchary Szalonego Rogera, odc. 6; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
16:40 Przygody Bolka i Lolka - Imieniny Mamy, odc. 57; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
16:50 O czym one mówią - odc. 9; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:55 Nela Mała Reporterka - odc. 19 Olbrzymie żółwie -  txt. str. 777; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:15 ABC Wszystko wie - odc. 11; program dla dzieci; Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Misiowanki - Mama będzie pracować, odc. 2 (Mama’s new job) kraj prod.Kanada (2002); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:00 Domisie - Od hałasu puchną uszy; program dla dzieci; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:30 Maks i Ruby - Bajka Ruby   25 (Ruby writes a story); serial animowany kraj prod.Kanada (2002); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:00 Wieczorynka - Smerfy - Halloween u Smerfów, odc. 66 (Halloween) (Smurfs Halloween Special); serial animowany kraj prod.Belgia (1988); Bez ograniczeń wiekowych
19:20 Wieczorynka - Reksio - Reksio poszukiwacz, odc. 19; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wieczorynka - Listonosz Pat III - Listonosz Pat i ogromne motyle, odc. 11 (Postman Pat and the big butterflies); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2003); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:45 Wieczorynka - Wielka podróż Bolka i Lolka - Ptak śmierci, odc. 10; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
20:05 Bajeczki Maszy - org. Masha Tale's. Kogucik złoty grzebyczek, odc. 25 (Masha Tale's); film animowany kraj prod.ROSJA (2014); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:15 Billy - kot, seria II - A przedstawienie toczy się dalej, odc. 12 (The show must go on); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania, Francja (2003); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
20:45 Rodzina Leśniewskich - odc. 3/7 - Demostenes -  txt. str. 777; serial przygodowy TVP; Bez ograniczeń wiekowych
21:15 Na kłopoty... ABC - odc. 19; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
21:50 Masza i niedźwiedź - Pasiasty Przyjaciel, odc. 20 (.); serial animowany kraj prod.ROSJA (2012); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
22:00 Wajrak na tropie - Na falach dzikiego Bałtyku -  txt. str. 777; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:30 Jak to działa - program popularnonaukowy - odc. 11 Akumulatory -  txt. str. 777; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
23:05 Smerfy - Halloween u Smerfów, odc. 66 (Halloween) (Smurfs Halloween Special); serial animowany kraj prod.Belgia (1988); Bez ograniczeń wiekowych
23:30 Literkowe ABC  2'; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych

TVP Kultura
07:00 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9
07:25 Dom - odc. 9/25 - Po obu stronach muru -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
09:20 Świat w dokumencie - To nie Kalifornia (This ain't California); film dokumentalny kraj prod.Niemcy (2012); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:05 Kocur (Kater); film animowany kraj prod.Niemcy (2005); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
11:30 Rozmowy o literaturze i nie tylko... Iwan Wyrypajew; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:05 Szlakiem Kolberga - Stanisław Soyka; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:40 Powrót do ulubionych… - Godzina z... - Bohdanem Łazuką; Bez ograniczeń wiekowych
13:55 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9
14:20 Chleba naszego powszedniego -  txt. str. 777  50'; film TVP kraj prod.Polska (1974); reż.:Janusz Zaorski; wyk.:Bolesław Płotnicki, Małgorzata Pritulak, Kazimierz Krzaczkowski, Janusz Bukowski, Jan Himilsbah; Dla małoletnich od lat 12
15:25 Dom - odc. 9/25 - Po obu stronach muru -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
17:15 Świat w dokumencie - To nie Kalifornia (This ain't California); film dokumentalny kraj prod.Niemcy (2012); reż.:Marten Persiel; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:05 Magma  30'; film krótkometrażowy; reż.:Paweł Maślona; wyk.:Łukasz Simlat, Adam Nawojczyk, Mateusz Łysiak, Krzysztof Kocoł; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
19:50 Teraz animacje! - Paths of Hate; film animowany; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:20 Hala odlotów (s. III, odc. 9) - Skąd się bierze homofobia?; talk-show; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:15 Mad Men s. VI - odc. 9/13 (Mad men s. VI) -  txt. str. 777; serial kraj prod.USA (2013); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:15 Podróż na wschód - Kierowca dla Wiery (Woditiel dla Wiery) -  txt. str. 777  110'; dramat kraj prod.ROSJA, Ukraina (2004); reż.:Paweł Czuchraj; wyk.:Jelena Babienko, Bohdan Stupka, Igor Petrenko, Andriej Panin; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
00:20 Hala odlotów (s. III, odc. 9) - Skąd się bierze homofobia?; talk-show; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:20 Panorama kina polskiego - Moja krew  91'; dramat kraj prod.Polska (2009); reż.:Marcin Wrona; wyk.:Eryk Lubos, Luu De Luy, Wojciech Zieliński, Marek Piotrowski, Krzysztof Kolberger; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
03:05 Kino nocne - "Anna" i Wampir  92'; dramat kraj prod.Polska (1981); reż.:Janusz Kidawa; wyk.:Wirgiliusz Gryń, Joanna Kasperska, Edward Krawczyk, Leon Niemczyk, Edward Skarga, Henryk Stanek, Jerzy Trela, Adam Baumann, Jan Bógdoł, Janusz Bylczyński; Dla małoletnich od lat 16
04:45 Zakończenie dnia

TVP Historia
07:25 ..."swego nie znacie"... - Katalog zabytków - Świdnik - dwór; Dla małoletnich od lat 7
07:30 ..."swego nie znacie"... - Katalog zabytków - Pyrzyce; Bez ograniczeń wiekowych
07:55 Łabędzi śpiew syren (When the mermaids are singing); film dokumentalny kraj prod.Francja (2010); reż.:Corine Russo; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:00 Polonia Restituta - odc. 7; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
10:00 Cafe Historia - 25 lat "Wiadomości" TVP; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:20 Polska i świat z historią w tle - Półksiężyc, ciocia Zosia i Kaszebe; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:40 Dzika Polska - Pełna energii - Ciepło z głębi kniei; serial dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:10 Okrasa łamie przepisy - Chrupiący chleb z pieca -  txt. str. 777; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:45 Swietłana - cz. 1 (Svetlana cz. 1); film dokumentalny kraj prod.ROSJA (2008); reż.:Irina Giedrowicz; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:45 Generał Władysław Sikorski. Tajemnica śmierci; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
13:55 Portrety Wojenne - Józef Beck -  txt. str. 777; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:25 Ex Libris - odc. 190; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
14:45 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii.; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
15:15 Sensacje XX wieku - YPRES - początek koszmaru -  txt. str. 777; cykl dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
15:45 Sensacje XX wieku - Broń chemiczna; cykl dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
16:20 Flesz historii - odc. 208; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
16:40 Ex Libris - odc. 190; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
17:00 Noce i dnie - odc. 1/12 - Bogumił i Barbara -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
18:05 Kalendarium historyczne - Zwłoki nieznane; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
19:00 Wiadomości - wydania archiwalne - 20.11.1989; Bez ograniczeń wiekowych
19:45 Swietłana - cz. 2 (Swietłana cz. 2); film dokumentalny kraj prod.ROSJA (2008); 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:40 Flesz historii - odc. 208; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
21:00 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii.; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
21:35 Sensacje XX wieku - Prezydent dziękuje -  txt. str. 777; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 7
22:05 Sensacje XX wieku - Tragedia na pustyni; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 7
22:40 Szerokie tory - Jeden dzień z życia lidera zespołu mlodzieżowego w Petersburgu; reportaż; Dla małoletnich od lat 12
23:15 Kartki z PRL - u. Wokół stadionów; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
23:45 Wielkie napady PRL-u - odc. 5 - Napad w Bogucinie; Dla małoletnich od lat 12
00:15 Zanim zabrzmiała jej pieśń; reportaż; Dla małoletnich od lat 7
00:45 Naszaarmia.pl; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:15 Jeńcy; film dokumentalny; reż.:Wojciech Maciejewski; Dla małoletnich od lat 12
02:20 Polska i świat z historią w tle - Zamek w Montresor; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:55 Zakończenie dnia

TV Polonia
06:05 Świat się kręci - /231/; widowisko publicystyczne; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:00 Spotkanie; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:25 Klasa na obcasach - odc. 7; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
08:00 Pytanie na śniadanie; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
11:05 Dzika Polska - Lasy pełne życia - Odkrywanie niedźwiedzia; serial dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:40 Tak miało być - odc. 17; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:05 Barwy szczęścia - odc. 1133 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:30 Łamigłówka - Lubuskie 7; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:35 Wiadomości; STEREO, 16:9
12:50 M jak miłość - odc. 1082; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:45 Pogoda na piątek - odc. 21; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:35 Wilnoteka (Wilnoteka); magazyn kraj prod.Litwa (2014); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:55 Po prostu - program Tomasza Sekielskiego; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:45 Złotopolscy - odc. 1077* - Marzenie generała; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:15 Kultura, głupcze (113); magazyn kulturalno-społeczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:55 Tak miało być - odc. 17; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:20 Polonia w Komie - (610) Marsz Niepodległości; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Teleexpress; STEREO, 16:9
17:45 Łamigłówka - Lubuskie 7; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:55 Sensacje XX wieku - Najgłębsza tajemnica cz. 2; cykl dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
18:25 KucinAlina - (6) (KucinAlina) kraj prod.Włochy (2014); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:55 Barwy szczęścia - odc. 1133 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:25 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9
19:45 Dobranocka - Lis Leon - Poszukiwacze złota, odc. 11; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
20:25 Sport; STEREO, 16:9
20:40 Pogoda; STEREO, 16:9
20:45 Łamigłówka - Lubuskie 7; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:55 Komisarz Alex - odc. 64 (seria V, odc. 12) - Zabójczy sekret -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:45 Polonia w Komie - (611) Macedonia - autostop; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:00 Halo Polonia; magazyn; STEREO, 16:9
22:45 Trzeci oficer - odc. 11/13* - Rząd oficjalny -  txt. str. 777; serial sensacyjny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
23:40 Polskie ślady w Argentynie (Polskie ślady w Argentynie - Rastros Polacos); film dokumentalny kraj prod.Argentyna (2010); reż.:Lucas Trajtengartz; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:45 Tak miało być - odc. 17; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:10 Łamigłówka - Lubuskie 7; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:15 Sensacje XX wieku - Najgłębsza tajemnica cz. 2; cykl dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
01:45 Dobranocka za oceanem - Lis Leon - Poszukiwacze złota, odc. 11; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
02:25 Sport; STEREO, 16:9
02:35 Pogoda; STEREO, 16:9
02:45 Komisarz Alex - odc. 64 (seria V, odc. 12) - Zabójczy sekret; serial kryminalny TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:35 Polonia w Komie - (611) Macedonia - autostop; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:45 Barwy szczęścia - odc. 1133; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:15 Halo Polonia; magazyn; STEREO, 16:9
04:55 Polskie ślady w Argentynie (Polskie ślady w Argentynie - Rastros Polacos); film dokumentalny kraj prod.Argentyna (2010); reż.:Lucas Trajtengartz; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:40 Zapiski Łazęgi - Koloryt Grzmiącej; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
05:45 Wilnoteka (Wilnoteka); magazyn kraj prod.Litwa (2014); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:05 Zakończenie dnia

TVP Rozrywka
06:10 Humor w odcinkach - 10 Paranienormalnych historii /6/ - Konferansjerzy i festiwale; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:40 Makłowicz w podróży - Podróż 23 (88) Luksemburg - Belgia - Niemcy: Małe Wielkie Księstwo; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:10 Okrasa łamie przepisy - Końska dieta czyli owies i siano w kuchni -  txt. str. 777; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:45 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - (43) - Obrzęd żaby -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:15 Tylko Ty! - odc 10; teleturniej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:50 Familiada - odc. 2090; teleturniej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:30 Śpiewające fortepiany - (69); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:30 Kabaretowy Klub Dwójki - Kabaret Limo (57); widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:30 Życie to Kabaret - Hotel Polonia - Wielkie otwarcie (1); program satyryczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:30 Humor w odcinkach - Tygodnik Moralnego Niepokoju - 46; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:55 Humor w odcinkach - Tygodnik Moralnego Niepokoju - 47; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
13:30 Familiada - odc. 2091; teleturniej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:05 Humor w odcinkach - Słodkie życie - Poszukiwany /3/ -  txt. str. 777; sitcom; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:35 Tylko jeden skecz - "U lekarza" - Kabaret Dudek; program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:45 Kabaretowa Mapa Polski - 33. Wieczory Humoru i Satyry - Lidzbark Warmiński 2012 (1); widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12;
15:45 Kabaretowa Mapa Polski - 33. Wieczory Humoru i Satyry - Lidzbark Warmiński 2012 (2); widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12;
16:45 Życie to Kabaret - Dobry wieczór z Neo - Nówką - Lanie wody (2) -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:50 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - (102) - Śmiały -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:25 Makłowicz w podróży - Podróż 23 (89) Luksemburg - Belgia - Niemcy: Luksemburg - miasto stołeczne; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:55 Okrasa łamie przepisy - Z paleniska i z fajerki -  txt. str. 777; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:30 The Voice of Poland V - Kulisy /1/ - Kulisy w TVP Rozrywka; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:35 Humor w odcinkach - Słodkie życie - Jak zdobyć dziewczynę /4/ -  txt. str. 777; sitcom; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:15 Śpiewające fortepiany - (70); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:05 superSTARcie - Kulisy - (8); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
21:15 The Voice of Poland V seria - Live (15); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:55 The Voice of Poland V - Kulisy /2/ - Kulisy w TVP Rozrywka; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
23:00 Szperacze.tv - (15); program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
23:30 Kabaretowa Mapa Polski - Kabaretowa Noc Listopadowa 2012 - Pękajcie narody! (1); widowisko; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:35 Kabaretowa Mapa Polski - Kabaretowa Noc Listopadowa 2012 - Serwus, Polsko! (2); widowisko; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:40 Kabaretowa Mapa Polski - Kabaretowa Noc Listopadowa 2012 - Zjazd centrośmiechu (3); widowisko; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:40 Z archiwum kabaretu Tey czyli RetroTEYada odc. 6; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
03:25 Zakończenie dnia

TVP Info
05:55 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
05:59 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:06 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:10 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
06:15 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:29 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:35 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:40 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
06:45 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:59 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:05 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:10 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
07:15 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:29 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:34 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:40 Gość poranka; STEREO, 16:9, Na żywo
07:53 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:59 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:10 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:23 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
08:29 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:34 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:40 Gość poranka; STEREO, 16:9, Na żywo
08:53 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:59 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:06 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
09:11 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
09:15 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:29 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:36 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:40 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
09:45 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:59 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
10:22 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
10:29 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
10:40 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
10:45 Gość poranka; STEREO, 16:9, Na żywo
11:00 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
11:25 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
11:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
11:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9
12:00 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
12:25 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
12:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
12:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9
13:00 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
13:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
13:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9
14:00 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
14:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
14:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9
15:00 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
15:20 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
15:25 Pogoda Info; STEREO, 16:9
15:30 Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
16:30 Puls Polski; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
16:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
17:00 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
17:15 Teleexpress Extra; STEREO, 16:9, Na żywo
17:32 To jest temat; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
18:00 Dla niesłyszących - Twoje Info -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
18:24 Po przecinku; rozmowa; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
18:50 INFOrmacje
19:10 INFOrozmowa; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
19:30 INFObiznes; STEREO, 16:9, Na żywo
19:46 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
19:50 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
19:57 Dziś wieczorem; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
20:12 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
20:44 Flesz - Serwis Info; STEREO, 16:9, Na żywo
20:52 Pogoda Info; STEREO, 16:9
21:00 Serwis Info Wieczór; STEREO, 16:9, Na żywo
21:09 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
21:15 Puls Polski; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
21:40 STUDIO LOTTO; STEREO
21:50 Flesz - Panorama Dnia; STEREO, 16:9, Na żywo
21:51 Panorama Dnia; STEREO, 16:9, Na żywo
22:30 Jan Pospieszalski: Bliżej; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
23:15 Z dnia na dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
24:00 Sportowy Wieczór; STEREO, 16:9
00:15 Teleexpress Extra; STEREO, 16:9
00:40 To jest temat; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:20 Dziś wieczorem; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:35 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
02:07 Flesz - Serwis Info; STEREO, 16:9
02:15 Serwis Info Wieczór; STEREO, 16:9
02:25 Panorama Dnia; STEREO, 16:9
02:56 Pogoda Info; STEREO, 16:9
03:06 Pożyteczni.pl; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:35 Jan Pospieszalski: Bliżej; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:20 To jest temat; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:50 Z dnia na dzień; STEREO, 16:9
05:30 Puls Polski; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:50 Zakończenie dnia

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.