FANDOM


TVP 1
06.30    Wstań prawą nogą - magazyn poranny
07.00    Proszę o odpowiedź
07.15    Za czy przeciw
08.00    Byli sobie odkrywcy (22/26): Roald Amundsen i Biegun Północny - serial animowany, Francja/Kanada 1997 (26 min) (dubbing)
08.30    Teleranek
08.55    Ania z Zielonego Wzgórza - dalsze lata (Anne of Green Gables - The Continuing Story) (3/4) - serial obyczajowy, Kanada 1999
09.45    Kronika Filmowa - magazyn filmowy
10.05    PRL w kryminale: Gdzie jest trzeci król - film kryminalny, Polska 1966
11.30    Kolekcjoner: Na początku był cień - krótka historia pomiaru czasu (1) - cykl dokumentalny
12.00    Anioł Pański - transmisja z Watykanu
12.15    Czasy - katolicki magazyn informacyjny
12.25    Ludzki świat - magazyn
12.45    Tańce polskie: Tańce sieradzkie
13.00    Wiadomości
13.10    Tydzień
13.40    Archiwum gwiazd: Kameralnie sobie i innym - Bisy, bisy
14.10    Słoneczny patrol (Baywatch) (24) - serial przygodowy, USA 1995
14.50    Jeśli nie Oxford, to co? - teleturniej
15.20    Od przedszkola do Opola: Piosenki o miłości - program muzyczny
15.55    A to Polska właśnie
16.45    Anegdoty prezydenckie Longina Pastusiaka: Ulysses Grant
17.00    Teleexpress
17.20    Randka w ciemno - zabawa quizowa
18.05    Lokatorzy (3): Dzisiaj twoja kolej - serial komediowy, Polska 2000
18.35    Śmiechu warte - program rozrywkowy
19.00    Wieczorynka: I pies i wydra - serial animowany (25 min) (dubbing)
19.30    Wiadomości
19.50    Sport
19.55    Prognoza pogody
20.05    Hrabia Monte Christo (Le comte de Monte Cristo) (7/8) - serial przygodowy, Francja 1998
21.00    Pierwszy krzyk (21) - serial dokumentalny Wojciecha Szumowskiego (stereo)
21.30    Decyzja należy do ciebie: Życie i literatura - program publicystyczny [audiotele: tak - 0-70065580, nie - 0-70065590]
22.15    Sportowa niedziela
22.45    Blue Velvet - film kryminalny, USA 1986
00.40    Lokatorzy (3): Dzisiaj twoja kolej - serial komediowy, Polska 2000
01.10    Manufaktura ludzkiego ciała (2/3): Anatomia moralna doktora Ruyscha - film dokumentalny, Francja 1996
02.00    Zakończenie programu

TVP 2
07.05    Hrabia Monte Christo (Le comte de Monte Cristo) (7/8) - serial przygodowy, Francja 1998 (dla niesłyszących)
07.55    Słowo na niedzielę (dla niesłyszących)
08.00    Program lokalny
09.00    M.A.S.H. (161) - serial komediowy, USA 1980
09.30    Bogusław Kaczyński zaprasza: Muzyczne spotkania ze znakiem zapytania
10.00    Ulica Sezamkowa - program dla dzieci
10.30    Kręcioła - program dla młodzieży
10.50    W 80 dań dookoła świata z Robertem Makłowiczem: Smak tokaju - magazyn kulinarny
11.15    Bogusław Kaczyński zaprasza: Muzyczne spotkania ze znakiem zapytania - rozwiązanie zagadek
11.30    Wyprawa z National Geographic: Operatorzy na polu walki - film dokumentalny, USA 1995
12.00    Zawieszeni na drzewie (Sur un arbre perche) - komedia, Francja/Włochy 1970
13.30    Festiwal Kraków 2000 - magazyn
13.55    30 ton! Lista, lista - lista przebojów
14.30    Familiada - teleturniej
15.00    Złotopolscy (206): Spadkobierca - telenowela, Polska 1999
15.35    Bezludna wyspa - program rozrywkowy
16.30    Na dobre i na złe (14/26): Cena przyjaźni - serial obyczajowy, Polska 2000
17.30    7 dni świat - program publicystyczny
18.00    Program lokalny
18.30    Panorama
18.55    Święta wojna (5): Gwiazda serialu - serial komediowy, Polska 1999
19.20    Dwójkomania
19.30    Gol - magazyn piłkarski
20.00    Alfabet Józefowicza - program artystyczny
21.00    Panorama
21.20    Prognoza pogody
21.25    Sport telegram
21.30    Dwójkomania
21.35    Nowojorscy gliniarze (116) - serial sensacyjny, USA 1998
22.25    Audiotele - rozwiązanie konkursu
22.30    Studio Teatralne Dwójki - Debiuty 2000: Monolog o śmierci - sztuka Andrzeja Stasiuka, Polska 1999
23.15    Okna: Starość - program publicystyczny
23.55    Fizjologia małżeństwa: Rozmyślanie XIX - Wojna domowa. O migrenie - sztuka Honoriusza Balzaka, Polska 1998
00.15    Lekarze bez granic (Medecins des hommes) (3/6): Afganistan - zakazany kraj - serial obyczajowy, Francja 1995
01.45    Zakończenie programu

WOT
07.00 (WP) Wyspa dzieci (1/8) - serial dla młodzieży, W. Bryt. 1984 (25 min)
07.30 (WP) Świat ogrodów - serial dokumentalny
08.00 Moda i okolice - magazyn Anny Frankowskiej
08.20 Są takie miejsca - magazyn kulturalny
08.40 Na zdrowie - magazyn medyczny
09.00 (WP) Wierzę, wątpię, szukam - magazyn religijny
09.30 (WP) Złote rączki - serial dokumentalny
10.00 (WP) Budujemy mosty - teleturniej
10.30 (WP) Alfabet rzek polskich: Z jak Zgłowiączka - felieton
10.50 (WP) Spotkania z literaturą
11.30 (WP) Magazyn turystyczny
12.30 Mój pies i inne zwierzaki
12.40 Dawna Warszawa
13.00 Msza święta
14.00 Z archiwum Kuriera
14.10 Mazowsze - nowy rozdział
14.30 (WP) Narodziny Europy - serial dokumentalny
15.30 (WP) Leki z zielnej apteki
15.45 (WP) Reportaż
16.00 (WP) Kabaret - program rozrywkowy
16.40 (WP) Telekino - teleturniej filmowy
17.00 (WP) Program sportowy
18.00 Telewizyjny Kurier Warszawski
18.10 Kościół i świat - informator katolicki
18.30 (WP) Program sportowy
20.05 (WP) Pani inspektor (Maisie Raine) (3/6) - serial sensacyjny, W. Bryt. 1998
21.00 Gala ślubna: Cymbeline 2000 - reportaż Anny Frankowskiej
21.20 Raport ekologiczny
21.30 Wiadomości Kuriera
21.35 Sport w WOT
22.00 (WP) Życiorysy z refrenem
22.30 (WP) Pogrzeb świerszcza - dramat obyczajowy, Polska 1978
23.50 (WP) Stulecie lotnictwa - serial dokumentalny
00.45 Zakończenie programu

Polsat
06.00    Disco Polo Live (207) - program muzyczny
07.00    Twój lekarz - magazyn medyczny
07.15    Wystarczy chcieć
07.30    Jesteśmy - magazyn redakcji programów religijnych
08.00    Sok z żuka (Beetlejuice) (9) - serial animowany, USA 1989-92 (25 min) (dubbing)
08.30    Talent za talent - teleturniej dla młodzieży
09.00    Power Rangers (158) - serial fantastyczny, USA 1994 (25 min)
09.30    Benny Hill - program rozrywkowy
10.00    Disco Relax (278) - program muzyczny
11.00    Diabli nadali (The King of Queens) (3) - serial komediowy, USA 1998
11.30    Sabrina, nastoletnia czarownica (Sabrina, the Teenage Witch) (74) - serial dla młodzieży, USA 1997
12.00    Dharma i Greg (Dharma & Greg) (47-ost.) - serial komediowy, USA 1997
12.30    Hokus-pokus, czyli ważna sprawa (Hanky Panky) - komedia, USA 1982
14.25    Disco Polo Live (208) - program muzyczny
15.30    Dyżurny Satyryk Kraju - program Tadeusza Drozdy
16.00    Informacje
16.10    Prognoza pogody
16.20    Rodzina zastępcza (25) - serial komediowy, Polska 1998
16.50    Sekrety rodzinne - program rozrywkowy
17.20    Rycerz nocy (Night Man) (15) - serial sensacyjny, USA 1997
18.10    Słoneczny patrol (Baywatch) (99) - serial przygodowy, USA 1992
19.05    Idź na całość - show z nagrodami
20.00    Strażnicy miasta (Sons of Thunder) (2) - serial sensacyjny, USA 1999
20.50    Losowanie LOTTO
21.00    Oskarżeni (The Accussed) - dramat obyczajowy, USA 1988
22.55    Wyniki losowania LOTTO
23.00    Na każdy temat - talk show Mariusza Szczygła
00.05    FIFA TV - magazyn sportowy
00.35    Magazyn sportowy
01.50    Muzyka na BIS
05.00    Pożegnanie

TVN
06.50    Telesklep
07.50    Patrol Jin Jin (8) - serial animowany dla dzieci
08.15    Hutch miodowe serce (36) - serial animowany dla dzieci
08.40    Tęczowa kraina (10) - serial animowany dla dzieci
09.00    Twój problem nasza głowa - program na żywo dla dzieci
10.00    Szatański spisek Doktora Fu Manchu (The Fiendish Plot of Dr Fu Manchu) - komedia obyczajowa, USA 1980
12.00    Multikino - magazyn filmowy
12.30    Automaniak - magazyn motoryzacyjny
13.00    Start w TVN meta na scenie - program rozrywkowy
13.30    Z archiwum Nie do wiary - opowieści niesamowite
14.00    Gotuj z Kuroniem - magazyn kulinarny
14.30    Krótkie spięcie 2 (Short Circuit 2) - komedia sensacyjna, USA 1988
16.30    Ale plama - program rozrywkowy
16.45    Rodziców nie ma w domu (3) - serial, Polska
17.15    Mini Playback Show - program rozrywkowy
18.30    Zwariowana forsa - program rozrywkowy
19.00    TVN Fakty
19.20    Sport
19.25    Pogoda
19.30    Milionerzy - teleturniej
20.20    To było grane - program rozrywkowy
21.35    Pod napięciem - talk show
22.05    Wizjer TVN - magazyn sensacji i rozrywki
22.35    Wprost TV - magazyn
23.05    Ale plama - program rozrywkowy
23.20    Julia - film obyczajowy, USA 1977
01.30    Cela nr - reportaż
02.00    Granie na zawołanie - program rozrywkowy

Nasza TV
06.00 Muzyczna poczta - program muzyczny
07.00 Telesklep
08.00 Kobra - serial sensacyjny
09.00 Przygody Rin Tin Tina - serial przygodowy
10.05 Gorący temat - serial sensacyjny
11.00 Opowieści z klonowego miasteczka - serial animowany
11.30 Magiczny Kapelusz - serial animowany
12.00 Muzyczny regał - program muzyczny
12.30 Melanżeria - program muzyczny
13.00 60 minut
14.00 Przygody Rin Tin Tina - serial przygodowy
15.00 Opowieści z klonowego miasteczka - serial animowany dla dzieci
15.25 Magiczny Kapelusz - serial animowany
15.50 Kobra - serial sensacyjny
16.45 Kalambury - program rozrywkowy
17.15 Pani de Monsoreau - serial przygodowy
18.20 Gorący temat - serial sensacyjny
19.10 Szczury nabrzeża - serial sensacyjny
20.00 Szantaż (Unforgivable) - dramat obyczajowy, USA 1996
21.40 Kameleon 2 - serial SF
22.35 Super WiP - wydarzenia i plotki
22.55 Charlie przybywa nocą (The Night Brings Charlie) - horror, USA 1990
00.25 Super WiP - wydarzenia i plotki
00.55 Życie jak poker - telenowela
01.50 Zakończenie programu

TV Polonia
06.00    Czterdziestolatek - 20 lat później (2/15): Głodówka, czyli zamykanie parasola - serial komediowy, Polska 1993 (powt.)
07.05    Słowo na niedzielę
07.10    Portrety: Najpiękniejsze krajobrazy są w ludziach; Między ścieżką i miedzą - reportaż Henryka Jontasa
07.40    Złotopolscy (150,151): Trzy pułapki, Subtelności - telenowela, Polska 1999
08.35    Zwierzątka ze sklepiku (14/40) - serial animowany, USA 1994 (23 min) (dubbing)
09.00    Ala i As: Tajemniczy gość - program dla dzieci
09.30    Niedzielne muzykowanie: Chopin jakiego nie znamy: Listy Fryderyka - program Małgorzaty Jedynak-Pietkiewicz
10.00    Niedzielne muzykowanie: Album Chopinowski - Telewizyjne wydanie dzieł wszystkich Chopina (1) (stereo)
10.25    Przyjechałem malować prawdziwie - reportaż Jolanty Roman-Stefanowskiej
10.40    Wspomnień czar: Jego ekscelencja subiekt - komedia, Polska 1933
12.00    Anioł Pański - transmisja z Watykanu
12.15    Czasy - katolicki magazyn informacyjny
12.30    Świątynie pod otwartym niebem - film dokumentalny Andrzeja Różyckiego
13.00    Transmisja Mszy Świętej z Kościoła Podwyższenia Krzyża Świętego w Tczewie
14.05    Teatr familijny: Dalej niż na wakacje - sztuka Anny Onichimowskiej, Polska 1999
14.45    Tamtego 1989 roku (3-ost.): Nowy układ - film dokumentalny Jolanty Kessler-Chojeckiej i Gabriela Meretika
15.15    Polacy z Interioru - reportaż Bartka Konopki i Ewy Stankiewicz
15.30    Podwieczorek... z Polonią - program rozrywkowy
16.30    Magazyn polonijny z Niemiec
17.00    Teleexpress
17.15    Elżbieta, Królowa Anglii (5/6): Wyprawa na Anglię - serial historyczny, W. Bryt. 1971
18.45    Ludzie listy piszą
19.05    Dziennik Telewizyjny - program satyryczny Jacka Fedorowicza
19.15    Dobranocka: Przygody Bolka i Lolka - serial animowany, Polska (dubbing)
19.30    Wiadomości
19.50    Prognoza pogody i Sport
20.00    Alfabet gwiazd: Trzeba zabić tę miłość - film obyczajowy, Polska 1972
21.30    MdM po godzinach - program rozrywkowy
22.30    Panorama
22.50    Sport telegram
23.00    Dozwolone od lat 40-tu - program muzyczny
23.50    Sportowa niedziela
00.15    TV Polonia zaprasza - program dnia
00.20    Podwieczorek... z Polonią - program rozrywkowy (powt.)
01.20    Przygody Bolka i Lolka - serial animowany, Polska (powt.) (dubbing)
01.30    Wiadomości, Sport i Prognoza pogody (powt.)
02.00    Alfabet gwiazd: Trzeba zabić tę miłość - film obyczajowy, Polska 1972
03.30    MdM po godzinach - program rozrywkowy (powt.)
04.30    Panorama (powt.)
04.50    Sport telegram (powt.)
05.00    Dozwolone od lat 40-tu - program muzyczny (powt.)
05.50    Teledyski na życzenie (powt.)

RTL 7
06.20    Autostrada do Nieba - serial familijny, USA 1989
07.10    Teleshopping
08.10    Airwolf - serial sensacyjny, USA 1984
09.00    Odjazdowe kreskówki: SOS Croco, Kangoo, Dr Slump - filmy animowane
10.15    Zagubiony w czasie - serial SF, USA 1989
11.05    Zniknięcie Christiny (The Disappearance of Christina) - film sensacyjny, USA 1993
12.40    Ukryta kamera - program rozrywkowy
13.05    Legenda Wilhelma Tella - serial przygodowy, 1997
14.00    Autostrada do Nieba - serial familijny, USA 1989
14.55    Alfred Hitchcock przedstawia - serial sensacyjny, USA
15.20    Siódme niebo - serial familijny, USA
17.00    Serce i dusze (Heart and Souls) - komedia, USA 1993
18.50    7 minut - wydarzenia dnia - program informacyjny oraz prognoza pogody
19.00    To i Owo - magazyn kulturalny
19.10    Szczury nabrzeża - serial sensacyjny, Australia 1996
20.00    Szantaż (Unforgivable) - dramat obyczajowy, USA 1996
21.40    Kameleon 2 - serial SF, USA 1997
22.35    Misja specjalna (Deadly Takeover) - film sensacyjny, USA 1995
00.10    Airwolf - serial sensacyjny, USA 1984
01.00    Alfred Hitchcock przedstawia - serial sensacyjny, USA
01.25    Szantaż (Unforgivable) - dramat obyczajowy, USA 1996
02.50    Szczury nabrzeża - serial sensacyjny, Australia 1996
03.35    Misja specjalna (Deadly Takeover) - film sensacyjny, USA 1995

Polsat 2
06.00    Muzyka na bis
07.00    Soundtrack - program o muzyce filmowej
07.30    Jacek Ziobro Superstar - program rozrywkowy
08.00    Sekrety gwiazd: James Stewart - serial dokumentalny
09.00    Hawaje pięć-zero (98) - serial kryminalny, USA 1968-80
10.00    Zwierzęta z zielonego lasu (The Animals of Farthing Wood) (18) - serial animowany, W. Bryt. 1998 (25 min) (dubbing)
10.30    Super Dave (12) - serial animowany, Włochy 1992 (25 min) (dubbing)
11.00    Jackie Collins: rozmowy bez tajemnic (Jackie Collins) (11/30) - serial dokumentalny, USA 1998
11.30    Gość weselny (Member of the Wedding) - film obyczajowy, USA 1996
13.05    Safari w Hollywood (Hollywood Safari) (14) - serial przygodowy, USA 1997
14.00    Widmo (The Wraith) - film sensacyjny, USA 1986
15.45    Gość weselny (Member of the Wedding) - film obyczajowy, USA 1996
17.30    Benny Hill (71) - program rozrywkowy
18.00    Widmo (The Wraith) - film sensacyjny, USA 1986
19.50    Biznes tydzień
20.05    Kameleon (The Pretender) (7/22) - serial sensacyjny, USA
21.00    Gorączka w mieście (L.A. Heat 2) (21) - serial sensacyjny, USA 1998
21.50    Komisarz Rex (Komissar Rex) (53) - serial kryminalny, Niemcy 1997
22.45    Końcowa rozgrywka (The Final Alliance) - film sensacyjny, USA 1989
00.25    Soundtrack - program o muzyce filmowej
00.55    Rock MKK - program muzyczny
01.25    Afficionado - program muzyczny Jana Jakuba Nagabczyńskiego
02.00    Pożegnanie

Canal +
07.00    Rozkodowany Bugs Bunny - filmy animowane
08.00    Teletubbies - serial animowany (dubbing)
08.25    Szczepan i Irenka: Statystyczni - serial animowany
08.30    (K) Mistrzowie w świecie przyrody 3 - serial dokumentalny, Francja 1998
08.55    (K) Żądło (The Sting) - komedia sensacyjna, USA 1973
11.00    (K) Kapryśna miłość (Jilting Joe) - komedia, USA 1997
12.20    (K) Piłka nożna: liga angielska (Leeds United - Manchester United)
14.30    Szeroki horyzont - reportaż
15.20    Aktualności filmowe
15.50    (K) Mów co chcesz (Say Anything) - komedia, USA 1989
17.30    (K) Retrospekcja (Retroactive) - thriller SF, USA 1997
19.00    Diabelski Młyn - filmy animowane (dubbing)
19.20    Nie przegap
19.25    Sylwester i Tweety na tropie - serial animowany
19.50    Łapu Capu - chochliki telewizyjne
20.00    Kroniki Seinfelda - serial komediowy
20.35    Szczepan i Irenka: Wałek do włosów - serial animowany
20.40    13 Posterunek 2 (7) - serial komediowy
21.10    (K) Cezary 2000 - retransmisja
22.10    (K) Sport + - magazyn sportowy
00.10    (K) W dniu narodzin (Happy Birthday) - film obyczajowy, Rosja 1998
01.20    (K) Amistad - film przygodowy, USA 1997
03.50    (K) Wystarczył jeden dolar (Dollar for the Dead) - western, USA 1998
05.25    (K) Słodki rewanż (Sweet Revenge) - dramat obyczajowy, USA 1984

Rtl 2
05.25    Powrót Tarzana - serial przygodowy, USA 1996
07.15    Gwiazda bojowa Galaktyka - serial SF, USA 1978/80
08.10    Grom w raju - serial sensacyjny, USA 1994 (powt.)
09.00    Doktor Detroit (Doctor Detroit) - film kryminalny, USA 1983, reż. Michael Pressman, wyk. Dan Aykroyd, Howard Hesseman, Donna Dixon, Lynn Whitfield (86 min) (powt.)
10.15    Olej Lorenza (Lorenzo's Oil) - dramat psychologiczny, USA 1992, reż. George Miller, wyk. Nick Nolte, Susan Sarandon, Peter Ustinov, Kathleen Wilhoite (135 min) (powt.)
12.45    Dotyk anioła - serial fantastyczny, USA 1994
13.45    Najśmieszniejsze spoty reklamowe świata (powt.)
14.55    BRAVO TV - magazyn muzyczny
17.00    Aber Hallo! - show Franka Elstnera
18.00    Pełna chata - serial komediowy, USA 1987
18.30    In The House - serial komediowy, USA 1994/97
19.00    Bajer w Bel-Air - serial komediowy, USA 1990/96
19.30    Pan Złota Raczka - serial komediowy, USA 1991/98
20.00    Wiadomości
20.15    Beyond Belief: Fact Or Fiction - serial SF, USA 1998
21.15    Czynnik PSI - serial SF, Kanada 1996
22.15    Peep! - magazyn erotyczny
23.20    Sex For Fun - magazyn erotyczny
23.50    Strip! - show erotyczny
00.45    Najlepszy z najlepszych (Best of the Best) - film sensacyjny, USA 1989, reż. Robert Radler, wyk. Eric Roberts, James Earl Jones, Sally Kirkland, Christopher Penn (92 min) (powt.)
02.35    Die Redaktion - magazyn reporterów (powt.)
03.50    Invaders of the Lost Gold - film przygodowy, USA 1982, reż. Alan Birkinshaw, wyk. Stuart Whitman, Laura Gemser, Harold Sakata, Edmund Purdom (83 min) (powt.)

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.