FANDOM


TVP 1
05:10 Bokserka  26'; film dokumentalny kraj prod.Polska (2005)
05:40 Wstaje dzień; magazyn
05:45 Tak jak w Unii
06:00 Kawa czy herbata? - w tym:  Wiadomości skrót 6.30,7.00,7.30; Pogoda 6.32,7.05,7.33
08:00 Wiadomości
08:10 Pogoda
08:15 Kwadrans po ósmej
08:35 Teletubisie - odc. 118/156 (Teletubbies, season VII Haircut); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (1997)
09:00 Domowe przedszkole - Baba Jaga u dentysty; program dla dzieci
09:30 Lippy and Messy  - Bookland; język angielski dla dzieci
09:35 Ferie z Jedynką
10:05 Szkoła złamanych serc - odc. 51 (odc. 51); serial obyczajowy kraj prod.Australia (1995)
10:55 Dwie strony medalu - odc. 18; serial TVP
11:20 Dwie strony medalu - odc. 19; serial TVP
11:45 Agrobiznes
12:00 Wiadomości
12:10 Moda na sukces - odc.3217 (The Bold and the Beautiful ep.3432); serial kraj prod.USA (2000)
12:35 Moda na sukces - odc.3218 (The Bold and the Beautiful ep.3433); serial kraj prod.USA (2000)
13:00 Klan - odc. 1218; telenowela TVP
13:25 Plebania - odc. 827; telenowela TVP
13:50 Jaka to melodia? - odc.1393; teleturniej muzyczny
14:15 Sąsiedzi - Patrycja i Superman; serial komediowy TVP
14:40 Na misyjnym szlaku - Napo; cykl reportaży
15:00 Wiadomości
15:10 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...
15:35 W imię sprawiedliwości; magazyn
16:05 Moda na sukces - odc.3219 (The Bold and the Beautiful ep.3434); serial kraj prod.USA (2000)
16:30 Moda na sukces - odc.3220 (The Bold and the Beautiful ep.3435); serial kraj prod.USA (2000)
17:00 Teleexpress
17:20 Na celowniku; magazyn
17:35 Klan - odc. 1222 - (txt s.777); telenowela TVP
18:00 Jaka to melodia? - odc. 1394; teleturniej muzyczny
18:30 Plebania - odc. 831; telenowela TVP
19:00 Wieczorynka - Muminki - Primadonna  43 (The prima donna); serial animowany kraj prod.Holandia, Finlandia, Japonia (1990)
19:30 Wiadomości
19:55 Sport
20:05 Pogoda
20:20 W krainie dreszczowców - Siła przetrwania (The Survivors Club) - (txt s.777)  84'; thriller kraj prod.USA, Kanada (2004)
21:55 Sprawa dla reportera
22:30 Z refleksem; program publicystyczny
22:50 Misja specjalna; magazyn
23:15 Sylwester z Jedynką na bis - [ cz.1 ]
00:10 Sylwester z Jedynką na bis - [ cz.2 ]
01:05 Złote runo  81'; komedia kraj prod.Polska (1996)
02:30 Zakończenie dnia

TVP 2
05:35 Statek miłości - odc. 166/249; telenowela kraj prod.USA (1983)
06:20 Statek miłości - odc. 167/249; telenowela kraj prod.USA (1983)
07:10 TELEZAKUPY
07:25 Zima na wesoło; reportaż
07:40 Dwójka Dzieciom - Globert przedstawia niezwykły świat natury - Odc. 2 (Mari Haemmer prasentiert National Geographic World); cykl dokumentalny kraj prod.Niemcy, Wielka Brytania (2004)
08:05 Na dobre i na złe - odc.165, Siostra zakonna; serial TVP
09:00 Pytanie na śniadanie - w tym Panorama: 9.55, 10.50 ; Pogoda: 9.25,10.25,10.55
10:59 Święta wojna - Nieszczęścia Ernesta (242); serial TVP
11:25 Sąsiedzi - odc. 26 (199) Iloraz wdzięku; serial komediowy TVP
11:50 Magnum - odc. 26/162 Wspomnienia nie umierają (część 1) (MAGNUM P. I. s. 2 23 Memories Are Forever (1)); serial kraj prod.USA (1981)
12:50 Allo, Allo - odc. 78/84 (Allo, Allo s. VIII ep. 7); serial komediowy kraj prod.Wielka Brytania (1992)
13:20 Pokochaj mnie i moje dzieci - odc 5 (Whites); cykl dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2005)
13:55 Viva Najpiękniejsi 2006; widowisko
15:05 Dr Quinn - seria III, odc. 7 (Dr Quinn, Medicine Woman s. III); serial kraj prod.USA (1994)
16:00 Dla niesłyszących - Panorama
16:10 Dla niesłyszących - Pogoda
16:15 Parada oszustów  - Tajny detektyw; serial TVP
17:10 Z Dwójką bezpieczniej
17:20 Dlaczego... -  program reporterski
17:40 Dolina Kreatywna - co słychać? (39)
17:45 Program lokalny
18:15 Zorro - odc. 7/78 (.) - (txt s.777); serial kraj prod.USA (1957)
18:45 Panorama
19:10 Biznes
19:15 Sport Telegram
19:20 Pogoda
19:30 Jeden z dziesięciu -  odc.13/LIII - (txt s.777); teleturniej
20:05 M jak miłość - odc. 473; serial TVP
20:55 Kulisy serialu "M jak miłość" - odc. 232
21:05 Magazyn Ekspresu Reporterów
22:00 Panorama
22:20 Sport Telegram
22:30 Pogoda
22:35 Desperaci - nieznana historia PRL - u - Cel: Bierut; cykl dokumentalny
23:10 Liga Mistrzów - skróty
24:00 Wieczór Filmowy Kocham Kino - wstęp - (Nóż w wodzie)
00:05 Wieczór filmowy Kocham Kino - Nóż w wodzie  90'; film fabularny kraj prod.Polska (1961)
01:40 Żyć i umrzeć w Beverly Hills (Homicide 90210); film dokumentalny kraj prod.USA (2001)
02:25 "Tańcz mnie po miłości kres..."  - koncert piosenek Leonarda Cohena (39. Studencki Festiwal Piosenki)
03:20 Zakończenie programu

TVP 3 Warszawa
06:00 Kurier - oraz 06:15, 06:30, 06:45, 07:00, 07:15, 07:30; Pogoda 06:17, 06:47, 07:17, Przegląd prasy 06:12, 06:22, 06:42, 06:53, 07:12, 07:23, 07:40; Serwis ekonomiczny 06:19, 06:49, 07:19; Serwis sportowy 06:10, 06:40, 07:10, 07:38; STEREO
07:45 Telewizyjny Kurier Warszawski godz. 7.45 - Telewizyjny Kurier Warszawski godz. 7.45 51; STEREO
07:55 Pogoda dla Warszawy i Mazowsza - Pogoda dla Warszawy i Mazowsza 51; STEREO
08:00 Kurier; STEREO
08:05 Kurier Gość; STEREO
08:15 Kurier flesz; STEREO
08:18 Pogoda; STEREO
08:20 Serwis ekonomiczny; STEREO
08:24 Przegląd prasy; STEREO
08:25  Kamera Kuriera; STEREO
08:30 Kurier; STEREO
08:35 Przegląd prasy; STEREO
08:40 Serwis sportowy; STEREO
08:45 Qadrans qltury - Qadrans qltury 36 20.; magazyn; STEREO
08:55 Pogoda dla Warszawy i Mazowsza - Pogoda dla Warszawy i Mazowsza 51; STEREO
09:00 Kurier; STEREO
09:10 Przegląd prasy; STEREO
09:13 Serwis sportowy; STEREO
09:15 Kurier flesz; STEREO
09:17 Pogoda; STEREO
09:20 Serwis ekonomiczny; STEREO
09:23 Przegląd prasy; STEREO
09:25  Kamera Kuriera; STEREO
09:30 Kurier; STEREO
09:45 Pogoda; STEREO
09:48 Serwis ekonomiczny; STEREO
09:50 Serwis sportowy; STEREO
09:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:55 Kurier flesz; STEREO
10:00 Żyjące morze - Dzika rafa koralowa (Living sea, the); serial dokumentalny kraj prod.USA (1995); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
10:30 Kurier; STEREO
10:45 Pogoda; STEREO
10:47 Serwis ekonomiczny; STEREO
10:50 Serwis sportowy; STEREO
10:53 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:55 Kurier flesz; STEREO
11:00 Władcy Majów, cz. I (Lords of the Maya); film dokumentalny kraj prod.USA (1997); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
11:30 Kurier; STEREO
11:45 Pogoda; STEREO
11:46 Serwis ekonomiczny; STEREO
11:50 Serwis sportowy; STEREO
11:54 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:55 Kurier flesz; STEREO
12:00 Magazyn majsterkowicza - odc. 11 (Do it yourself); cykl dokumentalny kraj prod.Irlandia (2003); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
12:30 Kurier; STEREO
12:45 Pogoda; STEREO
12:46 Serwis ekonomiczny; STEREO
12:50 Serwis sportowy; STEREO
12:53 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:55 Kurier flesz; STEREO
13:00 Telekurier; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
13:30 Kurier; STEREO
13:45 Pogoda; STEREO
13:47 Serwis ekonomiczny; STEREO
13:50 Serwis sportowy; STEREO
13:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:59 Kurier flesz; STEREO
14:00 Żyjące morze - Dzika rafa koralowa (Living sea, the); serial dokumentalny kraj prod.USA (1995); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
14:30 Kurier; STEREO
14:45 Pogoda; STEREO
14:49 Serwis ekonomiczny; STEREO
14:50 Serwis sportowy; STEREO
14:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:59 Kurier flesz; STEREO
15:00 Władcy Majów, cz. I (Lords of the Maya); film dokumentalny kraj prod.USA (1997); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
15:30 Kurier; STEREO
15:55 Pogoda; STEREO
15:58 Serwis ekonomiczny; STEREO
16:00 Serwis sportowy; STEREO
16:05 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:10 Rozmowa dnia; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:25 Kamera Kuriera; STEREO
16:30 Kurier; STEREO
16:40 Pogoda; STEREO
16:45 Wiadomości Kuriera - Wiadomości Kuriera 51; STEREO
16:45 Pogoda dla Warszawy - Pogoda dla Warszawy 51 28.; STEREO
16:50 Wywiad Kuriera - Wywiad Kuriera - 20.02.2007 godz. 16: 50; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
17:00 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:25 Serwis sportowy; STEREO
17:30 Kurier; STEREO
17:40 Pogoda; STEREO
17:45 Telewizyjny Kurier Mazowiecki - Telewizyjny Kurier Mazowiecki 51; STEREO
17:50 Wiadomości sportowe - (20.02.2007 - 1; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:55 Pogoda dla Warszawy i Mazowsza - Pogoda dla Warszawy i Mazowsza 51; STEREO
18:00 Telewizyjny Kurier Warszawski godz. 18.00 - Telewizyjny Kurier Warszawski godz. 18.00 51; STEREO
18:10 Raport na gorąco; STEREO
18:15 Qadrans qltury - Qadrans qltury 36 20.; magazyn; STEREO
18:30 Po twojej stronie - PO twojej stronie 20.02.; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
18:55 Wierzę, wątpię, szukam; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:25 Tele Motor Sport - Tele Motor Sport (WOT) prem. 16.; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:40 Studio reportażu - Bezdomność niejedno ma imię; Dla małoletnich od lat 7
20:00 Telekurier; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:30 Kurier; STEREO
20:50 Pogoda; STEREO
20:55 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:30 Kurier; STEREO
21:40 Pogoda; STEREO
21:45 Kurier Warszawy i Mazowsza - Kurier Warszawy i Mazowsza 51; STEREO
21:55 Raport na gorąco; STEREO
21:55 Wiadomości sportowe - (20.02.2007 - 2; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
22:00 Pogoda dla Warszawy i Mazowsza - Pogoda dla Warszawy i Mazowsza 51; STEREO
22:05 Wywiad Kuriera - Wywiad Kuriera - 20.02.2007 godz. 22: 05; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
22:15 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
22:30 Kurier; STEREO
22:40 Pogoda; STEREO
22:45 Sportowy Wieczór; STEREO
23:10 Ostatnie dni sław - Charles de Gaulle, odc. 3 (Final Days of an Icon); cykl dokumentalny kraj prod.Francja (2005); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:05 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:30 Kurier; STEREO
00:35 Pogoda; STEREO
00:40 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:10 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:20 Telekurier; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:45 Ostatnie dni sław - Charles de Gaulle, odc. 3 (Final Days of an Icon); cykl dokumentalny kraj prod.Francja (2005); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:40 Zakończenie dnia

Polsat
06.00 Wstawaj! Gramy! - program muzyczny
06.50 Sidła miłości (36) - telenowela
07.45 TV Market - magazyn reklamowy
08.00 Halo! Kasa! - teleturniej
08.55 Roseanne (25) - serial kom.
09.25 Rodzina zastępcza (35): Duch w piwnicy - serial komediowy
10.00 Sekret Laury (14) - telenowela
11.00 Dharma i Greg (36) - serial komediowy
11.30 Samo życie (839) - serial obyczajowy
12.00 Dom nie do poznania - reality show
12.55 Jesteś moim życiem (36) - telenowela
13.55 Pierwsza miłość (448) - serial obyczajowy
14.45 Świat według Bundych (176) - serial komediowy
15.15 Rodzina zastępcza (36): Kameralny wieaór - serial komediowy
15.50 Wydarzenia
16.15 Prognoza pogody
16.25 Interwencja - magazyn
17.00 Gra w ciemno - teleturniej
18.00 Pierwsza miłość (449) - serial obyczajowy
18.50 Wydarzenia
19.20 Sport
19.25 Prognoza pogody
19.30 Samo życie (840) - serial obyczajowy
20.00 Piękna i geniusz - reality show
21.00 Ulubieńcy Ameryki - komedia obyczajowa, USA 2001, reż. Joe Roth, wyk. Billy Crystal, Catherine Zeta-Jones, John Cusack, Julia Roberts
21.55 Studio LOTTO
23.20 Chirurdzy (7) - serial obyczajowy
00.20 Nasze dzieci - talk show
01.20 Magazyn sportowy
03.20 Nocne randki
05.55 Zakończenie programu

TVN
05.35 Uwaga! - magazyn
05.55 Telesklep
06.45 Weronika Mars (12) - serial kryminalny
07.35 Usterka - serial fabularno-dokumentalny
08.05 Sędzia Anna Maria Wesołowska - serial fabulamo-dokumentalny
09.05 Wykręć numer - teletumiej
10.05 Fabryka gry - program rozrywkowy
11.10 Detektywi - serial fabularno-dokumentalny
11.40 Rozmowy w toku - talk show
12.50 W-11 - wydział śledczy - serial fabularno-dokumentalny
13.30 Na Wspólnej (763) - serial obyczajowy
14.00 Weronika Mars (13) - serial kryminalny
15.00 Prawo pożądania (8) - telenowela
16.00 Fakty popołudniowe
16.15 Sędzia Anna Maria Wesołowska - serial fabularno-dokumentalny
17.15 Rozmowy w toku - talk show
18.25 Detektywi - serial fabularno-dokumentalny
19.00 Fakty
19.30 Sport
19.40 Pogoda
19.50 Uwaga! - magazyn
20.15 W-11 - wydział śledczy - serial tabularno-dokumentalny
20.55 Na Wspólnej (764) - serial obyczajowy
21.30 Krok od domu (9) - serial kryminalny
22.30 Teraz my! - magazyn
23.15 28 sekund - serial fabularno-dokumentalny
23.45 Co za tydzień - magazyn
00.10 Siłacze - pr. rozrywkowy
01.15 Uwaga! - magazyn
01.35 Nocne igraszki - program rozrywkowy
02.35 Telesklep
03.25 Nic straconego - programy powtórkowe

TV 4
05.45 Sztukateria - magazyn kulturalny
06.05 Kinomaniak - magazyn filmowy
06.30 VIP - wydarzenia i plotki
06.55 Muzyczne listy - magazyn muzyczny
08.00 TV Market - mag. reklamowy
08.30 Power Rangers (495) - serial animowany
09.00 Pokemon - serial animowany
09.30 Pensjonat Pod Różą (87): Tatuś - serial obyczajowy
10.30 Jesteś moim życiem (122) - telenowela
11.35 Za wszelką cenę - reality show
12.35 Dekoratornia - magazyn wnętrzarski
13.10 Express do fortuny - program interaktywny
15.20 Power Rangers (496) - serial animowany
15.50 Młodzieńcza miłość (98) - telenowela
16.50 Pensjonat Pod Różą (88): Habibi - serial obyczajowy
17.50 Za wszelką cenę - reality show
18.55 Jesteś moim życiem (123) - telenowela
20.00 Komisarz Rex (16) - serial kryminalny
21.05 Zagadki historii (2): J.F. Kennedy: Śladem tajemniczej kuli - serial dok.
22.05 Tropem Alice - thriller, Niemcy/Wielka Brytania/Kanada 1999, reż. Paul Marcus, wyk. Kiefer Sutherland
00.10 Wydarzenia, Sport, Prognoza pogody
00.50 Automobilizm: Rajdowe Mistrzostwa Świata - rajd Szwecji
01.45 IV władza - pr. publicystyczny
02.35 Muzyczne listy - program muzyczny
03.25 FIFA Futbol Mundial- mag.
03.50 V-max - mag. motoryzacyjny
04.10 Ja tylko pytam - talk show
04.55 Zakończenie programu

TVN 7
06.00 Maraton uśmiechu - program rozrywkowy
06.30 Telesklep
07.30 Maraton uśmiechu - program rozrywkowy
08.00 Brygada ratunkowa (10) - serial sensacyjny
09.00 Grzesznica (16) - telenowela
09.55 Lekarze marzeń (12) - serial obyczajowy
10.55 Przystanek Alaska (85) - serial obyczajowy
11.55 Strainik kasy - pr. rozrywkowy
12.55 Telesklep
14.15 Grzesznica (17) - telenowela
15.10 Maraton uśmiechu - program rozrywkowy
16.10 Drew Carey Show (14) - serial komediowy
16.40 Pępek świata (11) - serial komediowy
17.10 Lekarze marzeń (13) - serial obyczajowy
18.10 Przystanek Alaska (85) - serial obyczajowy
19.10 Drew Carey Show (15) - serial komediowy
19.40 Pępek świata (12) - serial komediowy
20.10 Agenci NCIS (2) - seiial kryminalny
21.10 Ostateczne rozwiązanie - dramat wojenny, USA/Wielka Brytania 2001, reż. Frank Pierson, wyk. Kenneth Branagh, Stanley Tucci, Colin Firth, Barnaby Kay
23.10 Pif-paf! Jesteś trup! - dramat, USA/Kanada 2002, reż. Guy Ferland, wyk. Ben Foster, Thomas Cavanagh, Janel Moloney, Jane McGregor
00.55 Zakończenie programu

TV Polonia
06:00 Kawa czy herbata? - w tym:  Wiadomości skrót 6.30,7.00,7.30; Pogoda 6.32,7.05,7.33 ; Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Wiadomości
08:10 Pogoda
08:15 Kwadrans po ósmej; Dla małoletnich od lat 12
08:35 Domisie - Przedrzeźnianie; program dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:00 Zima na wesoło; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
09:15 Salon kresowy - Jechać do Lwowa; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
09:30 Romane Dyvesa czyli cygańskie dni Gorzów 2006; koncert; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:20 Viva Najpiękniejsi 2006; widowisko; Bez ograniczeń wiekowych
11:30 Klan - odc.1180; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:00 Wiadomości
12:10 Plebania - odc. 625; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:35 Praca bez granic - Norwegia; reportaż; Dla małoletnich od lat 7
13:05 Sportowy tydzień; Bez ograniczeń wiekowych
13:35 Wiedźmy - odc. 12/13 - Jak struś z psem; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:30 Księżna Pani; film dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:15 Mój Dekalog - Irena Santor; Dla małoletnich od lat 12
15:45 Domisie - Przedrzeźnianie; program dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:15 Magazyn Medyczny - Dorosłe Dzieci Alkoholików; Dla małoletnich od lat 12
16:30 Klan - odc.1180; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:00 Teleexpress
17:15 Ring; talk-show; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:55 Po emisji...; Bez ograniczeń wiekowych
18:05 Dzika Polska - Śladami króla podmokłych kniei.; serial dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:35 Studiuję w Polsce - odc. 15; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:00 Na Polesiu; reportaż; Dla małoletnich od lat 7
19:15 Dobranocka - Marceli Szpak dziwi się światu - Marceli Szpak zbiera grzyby; Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości
19:55 Sport
20:05 Pogoda
20:10 Plebania - odc. 625; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:35 Polska racja; program publicystyczny; Dla małoletnich od lat 12
21:05 Kochaj mnie - odc.166; telenowela dokumentalna TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
21:30 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...; Dla małoletnich od lat 12
22:00 Warto rozmawiać - Korupcja - choroba przewlekła; Bez ograniczeń wiekowych
23:00 Był sobie mur; Dla małoletnich od lat 12
23:30 Panorama
23:50 Biznes
23:53 Sport Telegram
23:55 Pogoda
24:00 Klan - odc.1180; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:25 Dzika Polska - Śladami króla podmokłych kniei.; serial dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
00:50 Studiuję w Polsce - odc. 15; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:15 Dobranocka za oceanem - Marceli Szpak dziwi się światu - Marceli Szpak zbiera grzyby; Bez ograniczeń wiekowych
01:30 Wiadomości
01:55 Sport
02:00 Plebania - odc. 625; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:25 Polska racja; program publicystyczny; Dla małoletnich od lat 12
02:55 Kochaj mnie - odc.166; telenowela dokumentalna TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
03:20 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...; Dla małoletnich od lat 12
03:45 Warto rozmawiać - Korupcja - choroba przewlekła; Bez ograniczeń wiekowych
04:40 Był sobie mur; Dla małoletnich od lat 12
05:05 Mój Dekalog - Irena Santor; Dla małoletnich od lat 12
05:30 Na Polesiu; reportaż; Dla małoletnich od lat 7
06:00 Zakończenie dnia

Discovery Channel
06.00 Mistrzowie inżynierii: Most nad zaporą Hoovera
07.00 Najniebezpieczniejszy zawód świata: Na krawędzi
08.00 Miejscy odkrywcy: Chicago
09.00 Amerykański hot-rod: Woodie '42 (2)
10.00 Amerykański chopper: Motocykl dla Carrolla Shelby (2)
11.00 Wojny na złomowisku: Łódź wyścigowa
12.00 Mistrzowie inżynierii: Most nad zaporą Hoovera
13.00 Najniebezpieczniejszy zawód świata: Na krawędzi
14.00 Miejscy odkrywcy: Chicago
15.00 Jak to jest zrobione? (48)
15.30 Jak to jest zrobione? (49)
16.00 Superjazda: Amatorzy driftingu
17.00 Amerykański hot-rod: Woodie '42 (3)
18.00 Amerykański chopper: Motocykl Lincoln (1)
19.00 Prawda czy fałsz - pogromcy mitów: Grząski grunt
20.00 Mistrzowie inżynierii: Terminal South Ferry
21.00 Chłopiec, któremu odpadała skóra
22.00 Winny czy niewinny? (3)
23.00 Piloci myśliwców
00.00 Godzina zero: Zamach bombowy na Bali
01.00 Inżynieria ekstremalna: Budowa lotniska w Hongkongu
02.00 Superjazda: Maszyny z Hollywoodu
03.00 Amerykański hot-rod: Woodie '42 (3)
04.00 Amerykański chopper: Mototyki Uncoln (1)
05.00 Wojny na złomowisku

Canal +
07.00 Minisport + - newsy sportowe
07.10 Łapu Capu - chochliki telewizyjne
07.15 Nie przegap - magazyn informacyjny
07.25 Diabelski Młyn - filmy anim.
08.00 Aktualności filmowe - magazyn filmowy
08.30 Joey 2 (18) - serial komediowy
09.00 Rozminować - film dokumentalny, USA/lslandia/Nowa Zelandia 2004, reż. Brian Liu
10.10 Bardzo długa podrói poślubna - komedia, USA 2005, reż. John Schultz
11.45 Siostry - komediodramat, USA 2005, reż. Curtis Hanson
14.00 Bariera -film psychologiczny, Polska 1966, reż. Jerzy Skolimowski, wyk. Joanna Szczerbic
15.20 Strażnik Teksasu - próba ognia - film sensacyjny, USA 2005
16.55 King Kong - film przygodowy, USA/Nowa Zelandia 2005
20.00 Diabelski Młyn - filmy anim.
20.35 Nie przegap - magazyn informacyjny
20.45 Łapu Capu - chochliki telewizyjne
20.50 Minisport + - newsy sportowe
21.00 Premiera: Paradise Now - dramat, Palestyna/Francja/Niemcy/Holandia/lzrael 2005, reż. Hany Abu-Assad, wyk. Kais Nashif, Ali Suliman, Lubna Ażabili
22.40 Wszystko gra - dramat, USA/Wielka Brytania 2005, reż. Woody Allen, wyk. Jonathan Rhys Meyers, Scarlett Johansson
00.50 Ósmy dzień tygodnia - dramat obyczajowy. Polska/RFN 1958
02.15 "Titanic" - melodramat, USA 1997, reż. James Cameron

HBO
06.30 Rozdanie nagród BAFTA - relacja
08.35 Nagroda AFI: Sean Connery - relacja
10.05 Zazdrosny Bóg - dramat obyczajowy, Wielka Brytania 2005, reż. Steven Woodcock, wyk. Mairead Carty, Denise Welch
11.40 Potyczki z Jeannie - komedia, USA 1994, reż. James L. Brooks, wyk. Albert Brooks, Julie Kavner
13.35 Sky High - komedia sensacyjna, USA 2005, reż. Mike Mitchell, wyk. Michael Angarano
15.15 Czarownica - komedia romantyczna, USA 2005, reż. Nora Ephron, wyk. Nicole Kidman
16.55 Jack Błyskawica - komedia, Australia/USA 1994, reż. Simon Wincer, wyk. Beverly D'Angelo
18.30 Premiera: Czas na mnie - komedia, USA 2005, reż. Jeff Hare
20.10 Szara ciężarówka w kolorze czerwonym - komedia, Serbia i Czarnogóra/Niemcy/Słowenia  2004, reż. Srdjan Koljevic, wyk. Srdjan Todorovic, Aleksandra Balmazovic, Dragan Bjelogrlic
21.55 Premiera: Deadwood 3 (4) - serial obyczajowy
22.50 Inkasent - film sensacyjny, Dania 2004, reż. Lasse Spang Olsen, wyk. Kim Bodnia, Iben Hjejle, Klaus Sondam, Erik Clausen
00.15 Wiara ojców - film wojenny, USA 2005, reż. Peter Markle
01.45 Milion za noc - dramat, USA 2004, reż. James Toback
03.05 Pracownik miesiąca - komedia, USA 2004, reż. Mitch Rouse
04.40 Jack Błyskawica - komedia, Australia/USA 1994, reż. Simon Wincer, wyk. Beverly D'Angelo

TVP Kultura
09:00 Przewodnik; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
09:05 Zaduszki  93'; film TVP kraj prod.Polska (1961); reż.:Tadeusz Konwicki; wyk.:Ewa Krzyżewska, Edmund Fetting, Elżbieta Czyżewska, Beata Tyszkiewicz, Jadwiga Chojnacka, Franciszek Pieczka, Włodzimierz Boruński, Aleksander Sewruk, Andrzej May, Kazimierz Opaliński; Dla małoletnich od lat 12
10:40 Richard Bona w Fabryce Trzciny; koncert; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:25 Kino krótkich filmów - The Clearing (The Clearing); nowela kraj prod.Wielka Brytania (1993); reż.:Alexis Bistikas; Bez ograniczeń wiekowych
11:35 Uczniowie "Łoma"  19'; film dokumentalny kraj prod.Polska (1992); Bez ograniczeń wiekowych
12:00 Studio TVP Kultura - Telekino; Bez ograniczeń wiekowych
12:15 Telekino - W domu  40'; film fabularny kraj prod.Polska (1975); reż.:Andrzej Barański; wyk.:Zygmunt Zintel, Hanna Biedrzyńska, Gilbert Nsangata, Alicja Sobieraj, Kazimierz Wichniarz, Ewa Zdzieszyńska; Dla małoletnich od lat 7
13:00 Studio Kultura - Rozmowy; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:30 Ludzkie, arcyludzkie (Human trop human)  69'; film dokumentalny kraj prod.Francja (1974); reż.:Louis Malle; Dla małoletnich od lat 12
14:45 Kino krótkich filmów - Sąd ostateczny - Hans Memling; film animowany kraj prod.Polska (1994); Dla małoletnich od lat 12
14:55 Przewodnik; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
15:00 Mój wujaszek (Mon oncle)  110'; komedia kraj prod.Francja (1958); reż.:Jacques Tati; wyk.:Jacques Tati, Jean-Pierre Zola, Becourt Alain, Adrienne Servantie, Lucien Fregis, Betty Schneider; Dla małoletnich od lat 12
16:50 Kino krótkich filmów - Zdarzenie; film animowany kraj prod.Polska (1987); reż.:Hieronim Neumann; Dla małoletnich od lat 12
17:00 Przewodnik; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
17:05 Muzyka XX wieku - Gidon Kremer i Kremerata Musica (Festiwal Dialogu Czterech Kultur); koncert; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:05 Kino krótkich filmów - Byłem generałem Wehrmachtu; film dokumentalny kraj prod.Polska (1988); reż.:Jacek Bławut; Dla małoletnich od lat 12
18:25 Tajne taśmy SB; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
19:00 Podróż za jeden uśmiech - odc. 1/7 Pechowy dzień; serial przygodowy TVP kraj prod.Polska (1970); reż.:Stanisław Jędryka; wyk.:Henryk Gołębiewski, Filip  Łobodziński, Jolanta Zykun, Jan Machulski, Alina Janowska, Jerzy Cnota, Janusz Kłosiński, Bogusław Sochnacki, Henryk Bąk; Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Podróż za jeden uśmiech - odc. 2/7 Hotel pod gwiazdami; serial przygodowy TVP; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Studio Kultura - Rozmowy; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
20:30 Teatr Telewizji - Trzy opowiadania; autor: Antoni Czechow  48'; spektakl teatralny kraj prod.Polska (1966); reż.:Georgij Towstonogow; wyk.:Mieczysław Pawlikowski, Tadeusz Łomnicki, Andrzej Szenajch; Dla małoletnich od lat 12
21:15 Przewodnik; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
21:20 Sceny ze sceny; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:50 Kino krótkich filmów - Historia londyńska (The London story); film obyczajowy kraj prod.Wielka Brytania (1980); reż.:Sally Potter; Dla małoletnich od lat 12
22:05 Sztuka fortepianu cz. 1 (Art of Piano/ Art du Piano); film dokumentalny kraj prod.Francja (1999); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
23:00 Strefa -  Alfabet Polskiego Performance - Kinga Araya; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
23:30 Strefa - Strange fish (Strange fish); film baletowy kraj prod.Wielka Brytania (1992); STEREO, Dozwolone od lat 18
00:30 Strefa - Muzyka Boba Marleya w Strefie Alternatywnej kraj prod.Polska (2006); Bez ograniczeń wiekowych
00:55 Przewodnik; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
01:00 Studio Kultura - Rozmowy; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:25 Kino nocne - Dziewczęta z Saint Cyr (Saint Cyr)  114'; dramat kraj prod.Francja, Belgia, Niemcy (2000); reż.:Patricia Mazuy; wyk.:Isabelle Huppert, Jean Pierre Kalfon, Simon Reggiani, Anne Marev; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
03:20 Legendy polskiego punk rocka; koncert; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:00 Zakończenie programu

Tele 5
05:30 Czynnik PSI - serial/science-fiction Kanada 2000 (odc. 80)
06:25 Prawo do narodzin - serial/telenowela (odc. 89)
06:50 Prawo do narodzin - serial/telenowela (odc. 90)
07:15 Prognoza pogody - program/pogoda
07:25 Moja piękna grubaska - serial/telenowela Wenezuela 2002 (odc. 93)
08:25 Cyrograf - serial/sensacyjny Kanada 2004 (odc. 11)
09:15 Telezakupy - program/Telezakupy
11:10 Buster - film/kryminalny W.Brytania 1988
12:55 Prawo do narodzin - serial/telenowela (odc. 91)
13:20 Prawo do narodzin - serial/telenowela (odc. 92)
13:45 Telezakupy - program/Telezakupy
14:20 Brygada Acapulco - serial/sensacyjny USA 1993 (odc. 11)
15:15 Czynnik PSI - serial/science-fiction Kanada 2000 (odc. 78)
16:15 Cyrograf - serial/sensacyjny Kanada 2004 (odc. 12)
17:10 Prognoza pogody - program/pogoda
17:20 Moja piękna grubaska - serial/telenowela Wenezuela 2002 (odc. 94)
18:20 Brygada Acapulco - serial/sensacyjny USA 1993 (odc. 12)
19:15 Waleczne serca - serial/fabularno-dokumentalny Kanada 1992
19:30 Waleczne serca - serial/fabularno-dokumentalny Kanada 1992
19:55 Prognoza pogody - program/pogoda
20:00 Odmienić los - film/obyczajowy Kanada 1994
21:55 Prognoza pogody - program/pogoda
22:00 Oblicza zbrodni - serial/kryminalny Kanada 2002 (odc. 47)
23:00 Gorączka w mieście - serial/kryminalny USA 1996 (odc. 16)
00:00 Waleczne serca - serial/fabularno-dokumentalny Kanada 1992
00:30 Grzeszne wyznania - film/erotyczny USA 2004
02:10 Rybia nocka - program/inne

TV Puls
5:55    Puls wieczoru - Informacje
6:30    Godzina miłosierdzia - Informacje
7:00    Opactwa i klasztory - Dokument Monastery w Bułgarii odc. 19/26
7:30    Wieczny płomień miłości - Telenowela odc. 35; Org: "Gitanas". Reżyseria: Jorge Fons (Meksyk 2004)
8:30    Kobieta w lustrze - Telenowela odc. 35; (Kolumbia 2004) Org: "La Mujer en el espejo"
9:30    Bianka - droga do szczęścia - Telenowela odc. 13; Org: "Bianca - Wege zum Glück". Reżyseria: Tanja Roitzheim (Niemcy 2004-2005)
10:25    Telezakupy - Program reklamowy
11:45    Wolność Słowa - Informacje
12:15    Wideowizyty - Węgry odc. 2
12:35    Kopernik - Film biograficzny Reżyseria: Ewa Petelska, Czesław Petelski (Polska 1972)
15:00    Władca zwierząt - Serial fantastyczny "Strażnik" odc. 14; Org: "Beastmaster". Reżyseria: Pino Amenta, Peter Andrikidis (Kanada/USA 1999-2002)
16:00    Wieczny płomień miłości - Telenowela odc. 36; Org: "Gitanas". Reżyseria: Jorge Fons (Meksyk 2004)
17:00    Kobieta w lustrze - Telenowela odc. 36; (Kolumbia 2004) Org: "La Mujer en el espejo"
18:00    Bianka - droga do szczęścia - Telenowela odc. 14; Org: "Bianca - Wege zum Glück". Reżyseria: Tanja Roitzheim (Niemcy 2004-2005)
19:00    Wideowizyty - Węgry odc. 3
19:25    Opactwa i klasztory - Hurez w Rumunii odc. 20/26
20:00    Puls wieczoru - Informacje
20:45    Wielkie tajemnice - odc. 8
21:45    Pod prąd - Informacje
22:35    Władca zwierząt - Serial fantastyczny "Strażnik" odc. 14; Org: "Beastmaster". Reżyseria: Pino Amenta, Peter Andrikidis (Kanada/USA 1999-2002)
23:30    Żebro Adama - Informacje
0:00    Puls wieczoru - Informacje
0:40    Sekrety archeologii - Zapomniane cywilizacje Anatolii odc. 11
1:10    Taaaka ryba - Informacje
1:40    Wideowizyty - Węgry odc. 3
2:10    Opactwa i klasztory - Monastery w Bułgarii odc. 19/26
2:40    Puls wieczoru - Informacje
3:20    Octava Dies - Wiadomości watykańskie

TCM
21:00    Córka Ryana - Dramat Org: "Ryan's Daughter". Reżyseria: David Lean (Wielka Brytania 1970)
0:10    Czarny dzień w Black Rock - Dramat Org: "Bad Day at Black Rock". Reżyseria: John Sturges (USA 1955)
1:30    Mały Cezar - Film sensacyjny Org: "Little Caesar". Reżyseria: Mervyn Le Roy (USA 1930)

Ale Kino!
08:00     Przeboje i podboje - komedia romantyczna reż. Stephen Frears, wyk. John Cusack, Iben Hjejle, Jack Black, Todd Louiso USA/ Wlk. Brytania 2000
10:00     Wojny domowe - komediodramat reż. Damien O'Donnell, wyk. Om Puri, Linda Bassett, Jordan Routledge, Archie Panjabi Wlk. Brytania 1999
11:45     Świat na talerzu - komedia reż. Rob Sitch, wyk. Sam Neill, Kevin Harrington, Tom Long, Patrick Warburton Australia 2000
13:35     ostatni seans Prom - film sensacyjny reż. Jerzy Afanasjew, wyk. Wojciech Siemion, Elżbieta Starostecka, Henryk Bąk, Lech Skolimowski Polska 1970
14:50     Apostoł - dramat psychologiczny reż. Robert Duvall, wyk. Robert Duvall, Farrah Fawcett, Miranda Richardson, Todd Allen USA 1997
17:10     Azjatycka odyseja filmowa: Nowa Zelandia - film dokumentalny
18:15     Strzały na Broadwayu - komedia reż. Woody Allen, wyk. John Cusack, Dianne Wiest, Jennifer Tilly, Chazz Palminteri USA 1994
20:00     Krajobraz po bitwie - dramat psychologiczny reż. Andrzej Wajda, wyk. Daniel Olbrychski, Stanisława Celińska, Aleksander Bardini, Tadeusz Janczar Polska 1970
21:55     Bezlitośni ludzie - komedia kryminalna reż. Jim Abrahams, David Zucker, Jerry Zucker, wyk. Danny DeVito, Bette Midler, Helen Slater, Judge Reinhold USA 1986
23:35     ale krótkie! Trylogia Joanny Quinn - filmy krótkometrażowe 
00:15     Księżniczka i wojownik - dramat obyczajowy reż. Tom Tykwer, wyk. Franka Potente, Benno Furmann, Joachim Król, Lars Rudolph Niemcy 2000
02:30     Koniec wakacji - film psychologiczny reż. Marcin Krzyształowicz, wyk. Anna Szymczak, Beata Fudalej, Roman Gancarczyk, Adam Ferency Polska 2003

Canal + Film
08:30     Good Night and Good Luck - dramat polityczny reż. George Clooney, wyk. David Strathairn, Jeff Daniels, George Clooney, Alex Borstein USA 2005
10:05     Łapu-capu extra - chochliki telewizyjne
10:35     Kłopotliwy gość - komedia reż. Jerzy Ziarnik, wyk. Bronisław Pawlik, Barbara Krafftówna, Barbara Ludwiżanka, Wiesław Gołas Polska 1971
12:00     Diabelski młyn - filmy animowane
12:35     Minisport+ - newsy sportowe
12:45     Łapu-capu - chochliki telewizyjne
12:50     Nie przegap - magazyn informacyjny
13:00     Tajna wojna CIA w Europie - film dokumentalny reż. Arnaud Muller, Steeve Baumann, wyk. Francja 2006
13:55     Aktualności filmowe - magazyn filmowy
14:25     Fantastyczna czwórka - film fantasy reż. Tim Story, wyk. Ioan Gruffudd, Jessica Alba, Chris Evans, Michael Chiklis USA/Niemcy 2005
16:10     Zbrodniarz i panna - film kryminalny reż. Janusz Nasfeter, wyk. Zbigniew Cybulski, Ewa Krzyżewska, Edmund Fetting, Piotr Pawłowski Polska 1963
17:35     Elton John - The Red Piano w Las Vegas - koncert
18:20     Kevin sam w domu - komedia reż. Chris Columbus, wyk. Macaulay Culkin, Joe Pesci, Daniel Stern, John Heard, Roberts Blossom, Catherine O'Hara, Angela Goethals USA 1990
20:00     Przez 24 godziny IV - serial sensacyjny odc. 13/24 USA 2004
20:45     Joey II - serial komediowy odc. 18 reż. Kevin Bright, USA 2004
21:10     Miasto gniewu - dramat sensacyjny reż. Paul Haggis, wyk. Karina Arroyave, Dato Bakhtadze, Sandra Bullock, Don Cheadle USA/Niemcy 2004
23:00     Tajemniczy samuraj - serial animowany dla dorosłych odc. 11 reż. Shinichirô Watanabe, Japonia 2004
23:25     Paradise Now - dramat polityczny reż. Hany Abu-Assad, wyk. Lubna Azabal, Hamza Abu-Aiaash, Kais Nashif, Lotuf Neusser Francja/Niemcy/Holandia/Izrael 2005 
00:55     Dolina cieni - horror reż. Michael J. Bassett, wyk. Jamie Bell, Rúaidhrí Conroy, Mike Downey, Laurence Fox Wlk. Brytania/ Niemcy/ Francja/ Włochy 2002
02:30     Doom - horror SF reż. Andrzej Bartkowiak, wyk. Karl Urban, The Rock, Rosamund Pike, Dexter Fletcher Wlk. Brytania/Czechy/Niemcy/USA 2005
04:15     Rozmowy z innymi kobietami - komediodramat reż. Hans Canosa, wyk. Aaron Eckhart, Helena Bonham Carter, Brian Geraghty, Yury Tsykun USA 2005

Canal + Sport
07:00     Gol+Gol - magazyn lig europejskich
07:45     Koszykówka Euroliga: CSKA Moskwa - Joventut Badalona
09:45     Minisport+ - newsy sportowe
10:00     Piłka nożna Liga francuska: St.Etienne - Rennes
12:00     Piłka nożna Liga hiszpańska: Saragossa - Villarreal
13:55     Sport+ - magazyn sportowy
15:25     Piłka nożna Liga hiszpańska: Valencia - Barcelona
17:25     Piłka nożna Liga hiszpańska: Sevilla - Atletico
19:20     Nie przegap - magazyn informacyjny
19:30     Łapu-capu - chochliki telewizyjne
19:40     1 na 1: Savo Milosevic
20:00     Koszykówka NBA All-Star Weekend: Mecz Wschód - Zachód
23:45     Piłka nożna Liga włoska: Palermo - Chievo
01:45     Osaczony - thriller reż. Florent Emilio Siri, wyk. Bruce Willis, Kevin Pollak, Jimmy Bennett, Michelle Horn USA/ Niemcy 2005
03:45     11:14 - komediodramat reż. Greg Marcks, wyk. Hilary Swank, Colin Hanks, Rachael Leigh Cook, Henry Thomas USA/Kanada 2003
05:15     Miłosna zagrywka - komedia romantyczna reż. Bobby Farrelly, Peter Farrelly, wyk. Drew Barrymore, Jimmy Fallon, Jason Spevack, Jack Kehler USA 2005

Cartoon Network
06:00     Atomówki - serial animowany
06:35     Laboratorium Dextera - serial animowany
07:00     Dom dla zmyślonych przyjaciół pani Foster - serial animowany
07:25     Robotboy - serial animowany
07:50     Ed, Edd i Eddy - serial animowany
08:15     Pet Alien - serial animowany
08:40     Kryptonim: Klan na drzewie - serial animowany
09:05     Bliźniaki Cramp - serial animowany
09:30     Dom dla zmyślonych przyjaciół pani Foster - serial animowany
10:00     Tom i Jerry - serial animowany
10:30     Zwariowane melodie - serial animowany
10:55     Flintstonowie - serial animowany
11:20     Scooby Doo - serial animowany
11:45     Kryptonim: Klan na drzewie - serial animowany
12:10     Atomówki - serial animowany
12:35     Laboratorium Dextera - serial animowany
13:00     Chojrak - tchórzliwy pies - serial animowany
13:25     Johnny Bravo - serial animowany
13:50     Ed, Edd i Eddy - serial animowany
14:15     Bliźniaki Cramp - serial animowany
14:40     Atomówki - serial animowany
15:05     Laboratorium Dextera - serial animowany
15:30     Dom dla zmyślonych przyjaciół pani Foster - serial animowany
15:55     Bernard - serial animowany
16:00     Pet Alien - serial animowany
16:25     Kryptonim: Klan na drzewie - serial animowany
16:50     Robotboy - serial animowany
17:10     Mój partner z sali gimnastycznej jest małpą - serial animowany
17:30     Baranek Shaun - serial animowany
17:40     Ed, Edd i Eddy - serial animowany
18:00     Podwójne życie Jagody Lee - serial animowany
18:30     Xiaolin - pojedynek mistrzów - serial animowany
18:55     Bernard - serial animowany
19:00     Ben 10 - serial animowany
19:25     Teen Titans - serial animowany
19:50     Liga Sprawiedliwych - serial animowany
20:10     Transformers Energon - serial animowany
20:40     Scooby Doo - serial animowany 

MTV Polska
06:00     Starter - klipy na dobry początek dnia
07:00     Penetratorzy - sekrety alkowy
07:30     Wade Robson Project - konkurs tańca
08:00     Starter - klipy na dobry początek dnia
09:00     Odliczanka MTV - hity jednego artysty lub zespołu
10:00     True Life: Miejska cheerleaderka - cała prawda o młodzieży
11:00     True Life: Cierpię na syndrom Tourrette'a - cała prawda o młodzieży
12:00     True Life: Mieszkam na Staten Island - cała prawda o młodzieży
13:00     True Life: Zazdroszczę swojemu rodzeństwu - cała prawda o młodzieży
14:00     Parental Control - przemówić dziecku do rozsądku
14:30     MTV Maxxx Hits - notowanie
15:30     Klasa MTV - z kamerą w szkolnych murach
16:00     Bazar MTV - magazyn o modzie
16:30     Penetratorzy - sekrety alkowy
17:00     Date My Mom - rodzice testują kandydatów na przyszłych partnerów swoich dzieci
17:30     Road Rules - MTV w podróży
18:30     Made - MTV spełnia marzenia widzów
19:30     Parental Control - przemówić dziecku do rozsądku
20:00     Odliczanka MTV - hity jednego artysty lub zespołu
21:00     Uparty jak Hogan - reality show
21:30     MTV za kulisami: Touch the sky Kanye West - jak się kręci teledyski
22:00     Droga do sławy - P. Diddy szuka nowych talentów
23:00     MTV Play - program interaktywny 
00:00     Zakład - ile zrobisz dla kasy?
01:00     Bezsenność z MTV - klipy dla nocnych marków

National Geographic Channel
08:00     Bitwa arktycznych olbrzymów - film dokumentalny
09:00     Tuż przed tragedią: Katastrofa promu z Zeebrugge - serial dokumentalny
10:00     Katastrofa w przestworzach: Atak nad Bagdadem - serial dokumentalny
11:00     Wielkie konstrukcje - serial dokumentalny
12:00     Tuż przed tragedią: Kolizja na pasie startowym - serial dokumentalny
13:00     Bitwa arktycznych olbrzymów - film dokumentalny
14:00     Tuż przed tragedią: Katastrofa promu z Zeebrugge - serial dokumentalny
15:00     Katastrofa w przestworzach: Atak nad Bagdadem - serial dokumentalny
16:00     Psie profesje: Nyack, Cinder i Clancy - serial dokumentalny
16:30     W świecie krokodyli: Toksyczne krokodyle - serial dokumentalny
17:00     Czysta nauka: Gniewne niebo - serial dokumentalny
18:00     Wielkie konstrukcje: Statek olbrzym - serial dokumentalny
19:00     Bitwa arktycznych olbrzymów - film dokumentalny
20:00     I co wy na to? - serial dokumentalny odc. 7
20:30     Niezwykłe ujęcia - serial dokumentalny odc. 2
21:00     Premiera Tuż przed tragedią: Titanic - serial dokumentalny
22:00     Katastrofa w przestworzach: Brak kontroli - serial dokumentalny
23:00     Wierzyć, nie wierzyć?: UFO - serial dokumentalny 
00:00     Tuż przed tragedią: Titanic - serial dokumentalny
01:00     Katastrofa w przestworzach: Brak kontroli - serial dokumentalny

Polsat Sport
07:00     Punkt, set, mecz - magazyn siatkarski
08:00     FC Liverpool TV - magazyn piłkarski
10:00     Gol - magazyn piłkarski
11:30     Trans World Sport - magazyn sportowy
12:30     Koszykówka mężczyzn Dominet Bank Ekstraliga - mecz Energa Czarni Słupsk - AZS Gaz Ziemny Koszalin
14:30     Siatkówka mężczyzn Polska Liga Siatkówki - mecz J.W. Construction AZS Politechnika Warszawska - Resovia Rzeszów
16:30     Taniec towarzyski Mistrzostwa Polski w Gliwicach
18:30     4x10 - magazyn koszykarski
19:30     Boks Gala w Londynie
21:00     Puncher - magazyn bokserski
21:30     Piłka nożna Liga hiszpańska - skrót meczu Valencia CF - FC Barcelona
22:30     Piłka nożna Liga włoska - mecz Lazio Rzym - AC Torino 
00:30     FIFA Futbol Mundial - magazyn piłkarski

TVN 24
05:30     Powitanie Poranka TVN 24
05:45     Skrót informacji
06:00     Serwis informacyjny - magazyn informacyjny
06:15     Skrót informacji
06:30     Serwis informacyjny - magazyn informacyjny
06:45     Skrót informacji
07:00     Serwis informacyjny - magazyn informacyjny
07:15     Skrót informacji
07:25     Biznes - program publicystyczny
07:30     Serwis informacyjny - magazyn informacyjny
07:45     Skrót informacji
08:00     Serwis informacyjny - magazyn informacyjny
08:05     Rozmowa Poranka TVN 24
08:15     Skrót informacji
08:30     Serwis informacyjny - magazyn informacyjny
08:45     Szkło kontaktowe - skrót
09:00     Serwis informacyjny - magazyn informacyjny
09:05     Bilans giełdowy - program ekonomiczny
09:30     Serwis informacyjny - magazyn informacyjny
09:45     Skrót informacji
09:50     Przegląd wydarzeń tygodnia - program publicystyczny
10:00     Serwis informacyjny - magazyn informacyjny
10:30     Serwis informacyjny - magazyn informacyjny
10:45     Serwis biznesowy
11:00     Serwis informacyjny - magazyn informacyjny
11:15     Serwis sportowy
11:30     Serwis informacyjny - magazyn informacyjny
11:45     Serwis biznesowy
12:00     Serwis informacyjny - magazyn informacyjny
12:15     Serwis sportowy
12:30     Serwis informacyjny - magazyn informacyjny
12:45     Serwis biznesowy
13:00     Serwis informacyjny - magazyn informacyjny
13:15     Serwis sportowy
13:30     Serwis informacyjny - magazyn informacyjny
13:45     Serwis biznesowy
14:00     Serwis informacyjny - magazyn informacyjny
14:15     Serwis sportowy
14:30     Serwis informacyjny - magazyn informacyjny
14:45     Serwis biznesowy
15:00     Serwis informacyjny - magazyn informacyjny
15:15     Serwis sportowy
15:30     Serwis informacyjny - magazyn informacyjny
15:45     Serwis biznesowy
16:00     Bilans dnia - magazyn ekonomiczny
16:30     Raport popołudniowy
17:10     Prosto z Polski - magazyn informacyjny
17:30     24 godziny - magazyn informacyjny
18:30     Serwis informacyjny - magazyn informacyjny
18:40     Skaner polityczny - magazyn
19:00     Fakty, ludzie, pieniądze
20:00     Kropka nad i - program publicystyczny
20:30     Raport wieczorny
21:00     24 godziny - magazyn informacyjny
22:00     Szkło kontaktowe - program rozrywkowy
23:00     Serwis informacyjny - magazyn informacyjny
23:10     Bilans dnia - magazyn ekonomiczny
23:30     Serwis informacyjny - podsumowanie 
00:00     Skrót informacji
00:05     Kropka nad i - program publicystyczny
00:30     Skrót informacji
00:40     Skaner polityczny - magazyn
01:00     Serwis informacyjny - podsumowanie
01:30     24 godziny - magazyn informacyjny
02:30     Szkło kontaktowe - program rozrywkowy
03:30     Skrót filmowy
03:35     Bilans - magazyn ekonomiczny
04:00     Serwis informacyjny - podsumowanie
04:30     24 godziny - magazyn informacyjny

VIVA Polska
06:00     Planet VIVA - najnowsze hity
09:00     VIVA górą
09:30     O co kaman - program muzyczny
09:40     Planet VIVA - najnowsze hity
10:30     Tom kultury - magazyn kulturalny
10:40     Planet VIVA - najnowsze hity
10:50     VIVA górą
11:00     Kocha, nie kocha
11:30     Parot
12:00     VIVA górą
12:10     Zajefajnick - gra SMS-owa
12:30     Rendez-vous - program rozrywkowy
12:40     Kocha, nie kocha
13:00     VIVA górą
13:10     Parot
13:30     Sobotwór - gra SMS-owa
14:00     Tom kultury - magazyn kulturalny
14:10     Planet VIVA - najnowsze hity
14:40     Shibuya - karaoke show
15:00     In & Out - wiadomości ze świata show biznesu
15:50     Tom kultury - magazyn kulturalny
16:00     VIVAMAT - program prowadzony wbrew wszelkim regułom
17:00     Street Charts - lista przebojów
17:50     Rendez-vous - program rozrywkowy
18:00     Parot
18:30     Sobotwór - gra SMS-owa
19:00     VIVA górą
19:10     Kocha, nie kocha
19:30     Zajefajnick - gra SMS-owa
19:50     Tom kultury - magazyn kulturalny
20:00     VIVA Hits Polska
20:50     VIVA górą
21:00     Planet VIVA - najnowsze hity
21:30     O co kaman - program muzyczny
21:40     Planet VIVA - najnowsze hity
21:50     VIVA górą
22:00     Ring Charts - notowanie dzwonków SMS-owych
22:50     Rendez-vous - program rozrywkowy
23:00     Kocha, nie kocha - Extreme
23:30     Parot - Extreme 
00:00     VIVA górą
00:10     Hitbuster - program muzyczny
01:00     Nightrider

BBC Prime
06:10     Kucharz duży, kucharz mały - program dla dzieci     
06:30     Tikkabilla - program dla dzieci     
07:00     Roztańczone Beebies - program dla dzieci     
07:15     Tweenies - program dla dzieci     
07:35     Balamory - program dla dzieci     
07:55     Teletubisie - serial animowany     
08:20     Fimbles - program dla dzieci     
08:40     Kucharz duży, kucharz mały - program dla dzieci     
09:00     Co by tu zmienić? - magazyn poradnikowy     
09:30     Tony i Giorgio - program kulinarny     
10:00     Brygada ogrodowa - magazyn poradnikowy     
10:30     Inwazja na ogród - program ogrodniczy     
11:00     Rok w ogrodzie Kew - program przyrodniczy     
11:30     Wielkie koty - pamiętnik - program przyrodniczy     
12:30     Jedn± nog± w grobie - serial komediowy     
13:00     Oszaleć przez Alice - serial komediowy     
13:30     Całuj mnie, Kate - serial komediowy     
14:00     Duma i uprzedzenie - serial kostiumowy     
15:00     Szpital Holby - serial obyczajowy     
16:00     Duzi, silni chłopcy - magazyn     
16:30     Co by tu zmienić? - magazyn poradnikowy     
17:00     Forsa na strychu - program hobbystyczny     
17:30     Ogrody małych miast - program poradnikowy     
18:00     Oszaleć przez Alice - serial komediowy     
18:30     Całuj mnie, Kate - serial komediowy     
19:00     Mieszkać we Francji - program poradnikowy     
20:00     Dalziel i Pascoe - serial sensacyjny     
21:00     Absolutna władza - serial komediowy     
21:30     Palarnia - serial komediowy     
22:00     Mała Brytania - serial komediowy     
22:30     Dwa piwa i paczka czipsów - serial komediowy     
23:00     Dalziel i Pascoe - serial sensacyjny     
00:00     Jedn± nog± w grobie - serial komediowy     
00:30     Absolutna władza - serial komediowy     
01:00     Palarnia - serial komediowy     
01:30     Oszaleć przez Alice - serial komediowy     
02:00     Całuj mnie, Kate - serial komediowy     
02:30     EastEnders - serial komediowy     
03:00     Dalziel i Pascoe - serial sensacyjny     
04:00     Szpital Holby - serial obyczajowy     
05:00     Inwazja na ogród - program ogrodniczy     
05:30     Balamory - program dla dzieci     
05:50     Tweenies - program dla dzieci 

Zone Reality
06:00     Szpital Księcia Alfreda - serial dokumentalny     
06:25     Dlaczego? - serial dokumentalny     
06:50     Na przekór wszystkiemu - serial dokumentalny     
07:15     Nieznane opowie¶ci z izby przyjęć - film dokumentalny     
08:05     Nadludzkie zdolno¶ci - serial dokumentalny     
08:55     Oko za oko - serial dokumentalny     
09:25     Rozbitkowie - serial dokumentalny     
09:50     Rozbitkowie Extra - serial dokumentalny     
10:15     Zwierzęce pogotowie - serial dokumentalny     
10:40     Zwierzęce cuda - film dokumentalny     
11:30     Wzgórze odkupienia - film dokumentalny     
12:20     Zoo - serial dokumentalny     
12:45     Dlaczego? - serial dokumentalny     
13:10     Szpital Księcia Alfreda - serial dokumentalny     
13:35     Nieznane opowie¶ci z izby przyjęć - film dokumentalny     
14:25     Nadludzkie zdolno¶ci - serial dokumentalny     
15:15     Oko za oko - serial dokumentalny     
15:40     Zwierzęce pogotowie - serial dokumentalny     
16:10     Zwierzęce cuda - film dokumentalny     
17:00     Helikopter w akcji - serial dokumentalny     
17:30     Spotkanie ze ¶mierci± - serial dokumentalny     
18:00     Szpital Księcia Alfreda - serial dokumentalny     
18:30     Przechytrzyć ¶mierć - serial dokumentalny     
19:00     Przechytrzyć ¶mierć - serial dokumentalny     
19:30     Szpital pediatryczny - serial dokumentalny     
20:00     Nadchodzi pomoc - serial dokumentalny     
21:00     Nieznane opowie¶ci z izby przyjęć - film dokumentalny     
22:00     Helikopter w akcji - serial dokumentalny     
22:30     Spotkanie ze ¶mierci± - serial dokumentalny     
23:00     Szpital Księcia Alfreda - serial dokumentalny     
23:30     Szpital pediatryczny - serial dokumentalny     
00:00     Nadchodzi pomoc - serial dokumentalny     
00:50     Nieznane opowie¶ci z izby przyjęć - film dokumentalny     
01:40     Zadziwiaj±cy ¶wiat - serial dokumentalny     
02:30     Zdrada - serial dokumentalny     
03:20     Zwierzęce pogotowie - serial dokumentalny     
03:45     Zwierzęce cuda - film dokumentalny     
04:35     Dlaczego? - serial dokumentalny     
05:00     Cisza przed burz± - serial dokumentalny 

Eurosport
08:30 Watts: Magazyn sportowy
08:45 Eurogole
09:30 Mistrzostwa Europy w Bansku: Biathlon Bieg indywidualny mężczyzn
11:00 Turniej WTA w Dubaju: Tenis 2. dzień
13:15 Mistrzostwa Europy w Bansku: Biathlon Bieg indywidualny kobiet
14:30 Puchar Świata w Titisee-Neustadt: Skoki narciarskie Konkurs na skoczni HS 142
15:00 Puchar Świata w Titisee-Neustadt: Skoki narciarskie Konkurs na skoczni HS 142
16:00 Turniej WTA w Dubaju: Tenis 2. dzień
19:30 Eurogole
20:15 S. Peter – J. Toney: Boks Walka w wadze ciężkiej o mistrzostwo świata federacji NABF w Hollywood
22:00 Halowy mityng w Sztokholmie: Lekkoatletyka
00:00 Rajd Norwegii: Rajdowe Mistrzostwa Świata Podsumowanie
01:00 Winterpark Weekend

Discovery Civilisation
09:00 Mumie – zatrzymane w czasie
09:55 Niewyjaśnione historie: serial
10:50 Wiek wojen, odc. 5: serial
11:45 Pola bitew, odc. 2: serial
12:40 Tajemnice starożytnych imperiów: serial
13:35 Łowcy duchów: serial
14:05 Wiek wojen, odc. 5: serial
15:00 Mumie – zatrzymane w czasie
15:55 Niewyjaśnione historie: serial
16:50 Wiek wojen, odc. 5: serial
17:45 Pola bitew, odc. 2: serial
18:40 Tajemnice starożytnych imperiów: serial
19:35 Łowcy duchów: serial
20:05 Wiek wojen, odc. 5: serial
21:00 Mumie – zatrzymane w czasie
21:55 Niewyjaśnione historie: serial
22:50 Wiek wojen, odc. 5: serial
23:45 Pola bitew, odc. 2: serial
00:40 Tajemnice starożytnych imperiów: serial
01:35 Łowcy duchów: serial
02:05 Wiek wojen, odc. 5: serial

Discovery Travel & Living
09:00 Wielkie projekty, odc. 3: serial
09:55 Wielka wyprawa – Karaiby
10:20 Na szlaku
10:50 Życie w mieście
11:45 Człowiek za burtą: serial
12:10 Maniacy sportów motorowych: serial
12:40 Podróże na chybił trafił, odc. 3
13:05 Koleje z dawnych lat: serial
13:35 Klub wędkarski Buena Vista, odc. 7
14:05 Życie w mieście
15:00 Wielkie projekty, odc. 3: serial
15:55 Wielka wyprawa – Karaiby
16:20 Na szlaku
16:50 Życie w mieście
17:45 Człowiek za burtą: serial
18:10 Maniacy sportów motorowych: serial
18:40 Podróże na chybił trafił, odc. 3
19:05 Koleje z dawnych lat: serial
19:35 Klub wędkarski Buena Vista, odc. 7
20:05 Życie w mieście
21:00 Wielkie projekty, odc. 4: serial
21:55 Wielka wyprawa – Karaiby
22:20 Na szlaku
22:50 Śnieżny patrol
23:15 Śnieżny patrol
23:45 Nowi odkrywcy
00:40 Podróże na chybił trafił, odc. 4
01:05 Koleje z dawnych lat: serial
01:35 Klub wędkarski Buena Vista, odc. 8
02:05 Śnieżny patrol
02:30 Śnieżny patrol

Discovery Science
05:10 Spojrzenie w przyszłość, odc. 8: serial
06:00 Lotnicze szaleństwo, odc. 6: serial
06:25 Lotnicze szaleństwo, odc. 7: serial
06:50 Podróż do wnętrza Ziemi, odc. 2
07:40 Czas przyszły
08:10 Nowe Roswell
09:00 Planeta żywiołów
09:55 Podróż do wnętrza Ziemi, odc. 2
10:45 Czas przyszły
11:10 Krytycznym okiem: serial
12:00 Lotnicze szaleństwo, odc. 6: serial
12:25 Lotnicze szaleństwo, odc. 7: serial
12:50 Podróż do wnętrza Ziemi, odc. 2
13:40 Czas przyszły
14:10 Nowe Roswell
15:00 Planeta żywiołów
15:55 Podróż do wnętrza Ziemi, odc. 2
16:45 Czas przyszły
17:10 Krytycznym okiem: serial
18:00 Wielka niewiadoma, odc. 3: serial
18:25 Podniebne wyścigi: serial
18:50 Jak to jest zrobione?, odc. 60: serial
19:15 Jak to jest zrobione?, odc. 73: serial
19:40 Czas przyszły
20:10 Wszechświat: serial
21:00 W sercu żywiołów: serial
21:30 W sercu żywiołów: serial
21:55 Jak to jest zrobione?, odc. 60: serial
22:20 Jak to jest zrobione?, odc. 73: serial
22:45 Czas przyszły
23:10 Spojrzenie w przyszłość, odc. 8: serial
00:00 Wielka niewiadoma, odc. 3: serial
00:25 Podniebne wyścigi: serial
00:50 Jak to jest zrobione?, odc. 60: serial
01:15 Jak to jest zrobione?, odc. 73: serial
01:40 Czas przyszły
02:10 Wszechświat: serial
03:00 W sercu żywiołów: serial
03:30 W sercu żywiołów: serial
03:55 Jak to jest zrobione?, odc. 60: serial
04:20 Jak to jest zrobione?, odc. 73: serial
04:45 Czas przyszły

Planete
06:45 Piłka w grze, odc. 1: serial 
07:20 Piłka w grze, odc. 2: serial 
07:55 Piłka w grze, odc. 3: serial 
08:30 Opiekunowie niezwykłych gatunków, odc. 13: serial 
09:00 Piłka w grze, odc. 4: serial 
09:35 Piłka w grze, odc. 5: serial
10:10 Stwory, potwory, cudaki, odc. 4: serial 
11:05 Stwory, potwory, cudaki, odc. 5: serial 
12:00 Operoterapia 
12:55 Znakomitości, odc. 4: serial 
13:45 Opiekunowie niezwykłych gatunków, odc. 3: serial 
14:15 2000 lat chrześcijaństwa, odc. 2 
15:05 Oscar Niemeyer – architekt stulecia 
16:15 Mój świat tańca, odc. 6: serial
16:45 Z życia niskich ludzi, odc. 3: serial 
17:15 Historia futbolu, odc. 11: serial
18:15 Wyspy zapomnienia, odc. 8: serial 
18:45 Rycerze, odc. 8: serial 
19:45 Heil, Volksvagen 
20:15 Opiekunowie niezwykłych gatunków, odc. 28: serial 
20:45 Piramida Cheopsa 
21:45 Mrówki – tajemnicza siła przyrody 
22:45 Loty doświadczalne, odc. 3: serial 
23:45 Katastrofy lotnicze, odc. 1: serial 
00:40 Era metamfetaminy 
01:30 Weekend, odc. 10: serial
02:05 Weekend, odc. 5: serial 
02:35 Wyspy zapomnienia, odc. 3: serial 

Animal Planet
05:00 Policja dla zwierząt w Phoenix
06:00 Niewiarygodne filmy o zwierzętach, odc. 20
06:30 Młode i dzikie
07:00 Rezydencja surykatek
07:30 Dzika przyroda Afryki, odc. 6
08:00 Najzabawniejsze zwierzęta świata, odc. 23
08:30 Najzabawniejsze zwierzęta świata, odc. 24
09:00 Na pomoc zwierzętom, odc. 76
09:30 Na ratunek przyrodzie, odc. 11
10:00 Austin Stevens: Twarzą w twarz z niebezpieczeństwem
11:00 Życie zwierząt
11:30 Walka o przetrwanie
12:00 Policja dla zwierząt w Houston
13:00 Dziennik z życia wielkich kotów, odc. 7
13:30 Dzika przyroda Afryki, odc. 6
14:00 Niezwykły świat pingwinów, odc. 2
15:00 Gibony – życie rodzinne
15:30 Zwierzęta od A do Z
16:00 Łowca krokodyli
17:00 Policja dla zwierząt w Houston
18:00 Zwierzęta na małym i dużym ekranie
18:30 Na pomoc zwierzętom, odc. 77
19:00 Dziennik z życia wielkich kotów, odc. 7
19:30 Dzika przyroda Afryki, odc. 7
20:00 Niezwykły świat pingwinów, odc. 2
21:00 Kryminalne zagadki świata zwierząt, odc. 3
22:00 Policja dla zwierząt w Phoenix
23:00 Na posterunku
23:30 Pogotowie dla zwierząt
00:00 Steve Irwin i weterynarze XXI wieku
01:00 Niezwykły świat pingwinów, odc. 2
02:00 Kryminalne zagadki świata zwierząt, odc. 3
03:00 Łowca krokodyli
04:00 Policja dla zwierząt w Houston

CNN
06:00 CNN Today
09:00 Business International
10:00 World News
10:30 World Sport: Magazine
11:00 Larry King
12:00 Business International
13:00 World News Asia
14:00 World News
14:30 World Sport: Magazine
15:00 World News Asia
16:00 Your World Today
20:00 Insight
20:30 World Business Today
21:00 World News Europe
21:30 World Business Today
22:00 World News Europe
22:30 World Sport: Magazine
23:00 Business International
00:00 Insight
00:30 World Sport: Magazine
01:00 CNN Today
03:30 World Sport: Magazine
04:00 Anderson Cooper 360

Jetix
06:00 Kapitan Flamingo: serial
06:25 Odlotowe agentki: serial
06:50 Odlotowe agentki: serial
07:15 The Far Out Adventures of Team Galaxy: serial
07:35 A.T.O.M.: serial
08:00 Power Rangers SPD: serial
08:25 Power Rangers SPD: serial
08:50 Shuriken School: serial
09:10 Pucca: serial
09:35 Król Szamanów: serial
10:00 Jerry i paczka: serial
10:25 Jerry i paczka: serial
10:50 W.I.T.C.H.: serial
11:15 Tutenstein: serial
11:40 Ach, ten Andy!: serial
12:00 Ach, ten Andy!: serial
12:25 Odlotowe agentki: serial
12:50 The Far Out Adventures of Team Galaxy: serial
13:15 Kapitan Flamingo: serial
13:35 Świat według Ludwiczka: serial
14:00 Świat według Ludwiczka: serial
14:20 Jerry i paczka: serial
14:25 Pucca: serial
14:45 Shuriken School: serial
15:05 Power Rangers SPD: serial
15:30 Power Rangers SPD: serial
15:55 Galactik Football: serial
16:20 W.I.T.C.H.: serial
16:45 W.I.T.C.H.: serial
17:10 OBAN Star Racers: serial
17:35 Odlotowe agentki: serial
18:00 Odlotowe agentki: serial
18:25 The Far Out Adventures of Team Galaxy: serial
18:50 Galactik Football: serial
19:15 Planet Sketch: serial
19:25 Naruto: serial
19:50 Król Szamanów: serial
20:15 Dark Oracle: serial
20:40 Galactik Football: serial
21:05 Naruto: serial
21:30 OBAN Star Racers: serial
21:55 Dark Oracle: serial
22:20 A.T.O.M.: serial
22:45 Król Szamanów: serial
23:10 Naruto: serial
23:35 X-Men: serial

Zone Europa
08:00 Adam i Ewa: film 
09:45 Ośmiornica, odc. 2: serial
10:50 Faust: film
12:30 Podboje wodzian: film
12:45 Czarny Korsarz: film
14:50 Dni pomiędzy: film
16:55 Diva: film
18:55 Ośmiornica, odc. 2: serial
20:00 Kontrakt rysownika: film 
21:50 Sens życia według Monty Pythona: film
23:40 Cinemania, odc. 199
00:05 Emmanuelle, odc. 1: serial 
01:45 Duch zwany Dorlis: film
02:35 Kontrakt rysownika: film

Fashion TV
05:00 Tygodnie mody
05:30 Moda dookoła świata
05:55 F People
06:00 Stroje plażowe
06:30 First Face
06:45 Fotografowie mody
07:00 Stroje plażowe
07:30 Moda i muzyka
07:45 Modelki
07:55 F People
08:00 Fotografowie mody
08:30 Tendencje w modzie
08:45 Moda i film
08:55 F People
09:00 Tygodnie mody
09:30 Wydarzenia ze świata mody
09:45 First Face
09:55 F People
10:00 Moda dookoła świata
10:30 Tygodnie mody
10:55 F People
11:00 Modelki
11:30 Tendencje w modzie
11:55 F People
12:00 Fotografowie mody
12:30 Wydarzenia ze świata mody
12:45 Moda i film
12:55 F People
13:00 Tygodnie mody
13:30 Modelki
13:55 F People
14:00 Fotografowie mody
14:30 Tygodnie mody
14:55 F People
15:00 Projektanci mody
15:30 Tygodnie mody
15:55 F People
16:00 Modelki
16:30 Fotografowie mody
16:55 F People
17:00 Nagrody Model Awards
17:30 Fryzury i makijaże
17:55 F People
18:00 Projektanci mody
18:30 Fotografowie mody
18:55 F People
19:00 Tygodnie mody
19:30 Modelki
19:45 Fryzury i makijaże
19:55 F People
20:00 Tygodnie mody
20:30 Wydarzenia ze świata mody
20:45 Moda i film
20:55 F People
21:00 Tygodnie mody
21:30 Moda i film
21:45 Modelki
21:55 F People
22:00 Tygodnie mody
22:30 Moda i muzyka
22:45 Fryzury i makijaże
22:55 F People
23:00 Przeznaczenie mody
23:30 Tygodnie mody
23:55 F People
00:00 Midnight Hot
00:50 F Party
01:00 First Face
01:30 Bielizna
01:45 Fotografowie mody
01:55 F Party
02:00 F Hot
02:30 Stroje plażowe
02:55 F Party
03:00 Modelki
03:30 Tendencje w modzie
03:55 F Party
04:00 Moda i film
04:30 Tygodnie mody
04:55 F Party

Kino Polska
06:00 Wypowiedź: Stanisław Różewicz
06:15 Echo: film
08:05 Ja, Komediant, odc. 3
09:10 Comedie Polonaise
09:45 Mały, wielki teatr 
10:25 Baza ludzi umarłych: film
12:15 Konwój
13:10 Ja, komediant, odc. 1
14:10 Aleksander Zelwerowicz
14:35 Będzie teatr pierwszy
14:50 Byłem aktorem szeregowym
15:10 Test pilota Pirxa: film
16:45 Maszyna Trurla
17:05 Stawka – życie po życiu
17:20 Stawka większa niż życie, odc. 16: serial 
18:25 Stawka większa niż życie, odc. 17: serial 
19:25 Sprawa Lorda Jima
19:35 Bomba: film
20:05 Czwartki ubogich: film
21:40 Hokus-pokus
21:55 Wygrać – przegrać
22:15 Autoportret
22:40 Jesteś tam: film
23:05 Baza ludzi umarłych: film
00:50 Konwój
01:40 Listopad
02:10 El Missionero

Hallmark Channel
06:00 Merlin, odc. 1: film 
08:00 Grace i Glorie: film
10:00 Dzień jak dzień, odc. 15: serial
11:00 Ed, odc. 22: serial 
12:00 Jackie, Ethel i Joan: Kobiety Kennedych, odc. 2: serial
14:00 Grace i Glorie: film
16:00 Dzień jak dzień, odc. 15: serial
17:00 Ed, odc. 22: serial 
18:00 Jackie, Ethel i Joan: Kobiety Kennedych, odc. 2: serial
20:00 Nawiedzona: film
22:00 Babski oddział, odc. 20: serial
23:00 Ucieczka z Edenu: film
01:00 Nawiedzona: film
03:00 Babski oddział, odc. 20: serial
04:00 Merlin, odc. 1: film 

Pro 7
05:15 taff – magazyn o wszystkim
06:00 Dom aukcyjny
07:00 Do It Yourself – SOS
07:30 Lepsze odżywianie – lepsze życie
08:30 Przez żołądek do serca
09:00 Wyznanie winy
10:00 Talk, talk, talk
11:00 Talk, talk, talk
11:00 Teletip Shop
12:00 Avenzio – piękniej żyć
13:00 SAM
14:00 W niemieckiej rodzinie
15:00 Lepsze odżywianie – lepsze życie
16:00 Charmed – Urocze czarownice: serial
17:00 taff – magazyn o wszystkim
17:55 Wiadomości
18:05 Simpsonowie: serial
18:30 Simpsonowie: serial
19:00 Galileo – magazyn naukowy
19:45 Przez żołądek do serca
20:15 Extreme-Activity
21:15 Gotowe na wszystko
22:15 Grey's Anatomy – Chirurdzy: serial
23:10 TV total – program rozrywkowy
00:10 Uwaga! – porady (nie)poważne, odc. 3
01:05 Talk, talk, talk
01:50 Magazyn kinowy
02:00 Night-Loft
03:30 Wiadomości
03:35 TV total – program rozrywkowy
04:20 Świat wiedzy

RTL 2
05:10 Hör mal, wer da hämmert!: serial
05:55 Cosby, odc. 36: serial
06:50 Infomercial
09:00 Frauentausch
11:00 Die Superhausfrau
11:30 Big Brother – Das Haus
12:40 MegaMan NT Warrior: serial
13:05 Xiaolin Showdown: serial
13:35 Pokito
13:40 Pokémon: serial
14:10 Pokémon: serial
14:35 Yu-Gi-Oh! GX: serial
15:00 Pokito
15:10 Galactik Football
15:40 Naruto
16:00 Alf: serial
17:00 Immer wieder Jim: seria
18:00 Hör mal, wer da hämmert!: serial
19:00 Big Brother – Das Haus
20:00 RTL II News
20:15 Zuhause im Glück, odc. 1
22:15 exklusiv – die reportage
23:15 exklusiv – die reportage
00:15 RTL II News
00:30 Forbidden TV
00:30 Dog – Der Kopfgeldjäger
01:25 Akte Mord
02:25 Ungeklärte Morde
03:25 Die Schule der Shaolin: film

Sat 1
05:30 SAT.1-Telewizja śniadaniowa
10:00 Teleshop
10:00 Vera
11:00 W samo południe
11:00 Miłość w Berlinie, odc. 481: serial
11:30 W samo południe
12:00 Sędzia Alexander Hold
12:25 Sędzia Alexander Hold
13:00 Reinecke Britt
13:20 Reinecke Britt
14:00 Dwoje u Angeliki Kallwass
14:15 Dwoje u Angeliki Kallwass
15:00 Sędzina Barbara Salesch
15:10 Sędzina Barbara Salesch
16:00 Sędzia Alexander Hold
16:05 Sędzia Alexander Hold
17:00 Komisarze Niedrig i Kuhnt
17:30 Wieczór z Sat.1
17:30 Joya w biegu
17:50 Joya w podróży
18:00 Lenßen & Partner
18:30 News
18:50 Magazyn aktualności
19:15 Miłość w Berlinie, odc. 482: serial
19:45 K 11 – Policja w akcji
20:15 Niebo nad Australią: film
23:00 Akta 07/08
00:00 Wielka przeprowadzka, odc. 8
00:55 Wiadomości
01:25 Perypetie Janine, odc. 3: serial
01:50 Quiz Night
02:30 Zapytajmy gwiazd
03:30 Jezioro marzeń: serial
04:15 Dziwna para: serial
04:40 Sędzia Alexander Hold

TVP 3 Bydgoszcz
06:00 Kurier - oraz 06:15, 06:30, 06:45, 07:00, 07:15, 07:30; Pogoda 06:17, 06:47, 07:17, Przegląd prasy 06:12, 06:22, 06:42, 06:53, 07:12, 07:23, 07:40; Serwis ekonomiczny 06:19, 06:49, 07:19; Serwis sportowy 06:10, 06:40, 07:10, 07:38
07:45 Zbliżenia
07:50 Felieton
08:00 Kurier, odc. 63 
08:05 Kurier, odc. 63 
08:15 Kurier, odc. 63 
08:18 Prognoza pogody, odc. 63 
08:20 Serwis ekonomiczny, odc. 63 
08:24 Przegląd prasy, odc. 63 
08:25 Kamera Kuriera 
08:30 Kurier, odc. 63 
08:35 Przegląd prasy, odc. 63 
08:40 Serwis sportowy: Wiadomości sportowe 
08:45 Goniec prowincjonalny 
09:00 Kurier, odc. 63 
09:10 Przegląd prasy, odc. 76 
09:13 Serwis sportowy: Wiadomości sportowe 
09:15 Kurier, odc. 63 
09:17 Prognoza pogody, odc. 63 
09:20 Serwis ekonomiczny, odc. 60 
09:23 Przegląd prasy, odc. 77 
09:25 Kamera Kuriera 
09:30 Kurier, odc. 63 
09:40 Prognoza pogody, odc. 63 
09:45 Serwis ekonomiczny, odc. 60 
09:50 Serwis sportowy: Wiadomości sportowe 
09:53 Serwis kulturalny, odc. 99
09:55 Kurier, odc. 63 
10:00 Żyjące morze, odc. 1: serial 
10:30 Kurier, odc. 63 
10:45 Prognoza pogody, odc. 63 
10:47 Serwis ekonomiczny, odc. 60 
10:50 Serwis sportowy: Wiadomości sportowe 
10:53 Serwis kulturalny, odc. 100
10:55 Kurier, odc. 63 
11:00 Władcy Majów, odc. 1 
11:30 Kurier, odc. 63 
11:40 Prognoza pogody, odc. 63 
11:45 Serwis ekonomiczny, odc. 60 
11:50 Serwis sportowy: Wiadomości sportowe 
11:54 Serwis kulturalny, odc. 99
11:55 Kurier, odc. 63 
12:00 Magazyn majsterkowicza, odc. 11 
12:30 Kurier, odc. 63 
12:45 Prognoza pogody, odc. 63 
12:46 Serwis ekonomiczny, odc. 60 
12:50 Serwis sportowy: Wiadomości sportowe 
12:53 Serwis kulturalny, odc. 100
12:55 Kurier, odc. 63 
13:00 Telekurier, odc. 411 
13:30 Kurier, odc. 63 
13:45 Prognoza pogody, odc. 63 
13:47 Serwis ekonomiczny, odc. 60 
13:50 Serwis sportowy: Wiadomości sportowe 
13:54 Serwis kulturalny, odc. 99
13:55 Kurier, odc. 63 
14:00 Żyjące morze, odc. 1: serial 
14:30 Kurier, odc. 63 
14:45 Prognoza pogody, odc. 63 
14:49 Serwis ekonomiczny, odc. 60 
14:50 Serwis sportowy: Wiadomości sportowe 
14:55 Serwis kulturalny, odc. 100
14:59 Kurier, odc. 63 
15:00 Władcy Majów, odc. 1 
15:30 Kurier, odc. 63 
15:55 Prognoza pogody, odc. 63 
15:58 Serwis ekonomiczny, odc. 58 
16:00 Serwis sportowy: Wiadomości sportowe 
16:05 Serwis kulturalny, odc. 99
16:10 Rozmowa dnia, odc. 345
16:20 Kamera Kuriera 
16:30 Kurier, odc. 69 
16:40 Prognoza pogody, odc. 69 
16:45 Zbliżenia
17:00 Plus minus, odc. 113 
17:25 Serwis sportowy: Wiadomości sportowe 
17:30 Kurier 
17:40 Prognoza pogody 
17:45 Zbliżenia
18:10 Rozmowa dnia
18:30 Zimowe co nieco 
18:40 Nie tylko euro
19:00 Jest sprawa 
19:30 Everyday English, odc. 6 
19:45 Ahora Espanol, odc. 6
20:00 Telekurier, odc. 412 
20:30 Kurier, odc. 63 
20:50 Prognoza pogody 
20:55 Trzeci wymiar, odc. 64 
21:30 Kurier 
21:40 Prognoza pogody
21:45 Zbliżenia
22:15 Plus minus, odc. 113 
22:30 Kurier 
22:40 Prognoza pogody 
22:45 Sportowy wieczór 
23:10 Ostatnie dni sław, odc. 3: serial 
00:05 Plus minus, odc. 113 
00:30 Kurier 
00:40 Prognoza pogody 
00:45 Trzeci wymiar, odc. 64 
01:15 Plus minus, odc. 113 
01:25 Telekurier, odc. 412 
01:50 Ostatnie dni sław, odc. 3: serial 

TVP 3 Gdańsk
06:00 Kurier - oraz 06:15, 06:30, 06:45, 07:00, 07:15, 07:30; Pogoda 06:17, 06:47, 07:17, Przegląd prasy 06:12, 06:22, 06:42, 06:53, 07:12, 07:23, 07:40; Serwis ekonomiczny 06:19, 06:49, 07:19; Serwis sportowy 06:10, 06:40, 07:10, 07:38
07:45 Panorama
08:00 Kurier, odc. 63 
08:05 Kurier, odc. 63 
08:15 Kurier, odc. 63 
08:18 Prognoza pogody, odc. 63 
08:20 Serwis ekonomiczny, odc. 63 
08:24 Przegląd prasy, odc. 63 
08:25 Kamera Kuriera 
08:30 Kurier, odc. 63 
08:35 Przegląd prasy, odc. 63 
08:40 Serwis sportowy: Wiadomości sportowe 
08:45 Apetyt na pracę 
09:00 Kurier, odc. 63 
09:10 Przegląd prasy, odc. 76 
09:13 Serwis sportowy: Wiadomości sportowe 
09:15 Kurier, odc. 63 
09:17 Prognoza pogody, odc. 63 
09:20 Serwis ekonomiczny, odc. 60 
09:23 Przegląd prasy, odc. 77 
09:25 Kamera Kuriera 
09:30 Kurier, odc. 63 
09:40 Prognoza pogody, odc. 63 
09:45 Serwis ekonomiczny, odc. 60 
09:50 Serwis sportowy: Wiadomości sportowe 
09:53 Serwis kulturalny, odc. 99
09:55 Kurier, odc. 63 
10:00 Żyjące morze, odc. 1: serial 
10:30 Kurier, odc. 63 
10:45 Prognoza pogody, odc. 63 
10:47 Serwis ekonomiczny, odc. 60 
10:50 Serwis sportowy: Wiadomości sportowe 
10:53 Serwis kulturalny, odc. 100
10:55 Kurier, odc. 63 
11:00 Władcy Majów, odc. 1 
11:30 Kurier, odc. 63 
11:40 Prognoza pogody, odc. 63 
11:45 Serwis ekonomiczny, odc. 60 
11:50 Serwis sportowy: Wiadomości sportowe 
11:54 Serwis kulturalny, odc. 99
11:55 Kurier, odc. 63 
12:00 Magazyn majsterkowicza, odc. 11 
12:30 Kurier, odc. 63 
12:45 Prognoza pogody, odc. 63 
12:46 Serwis ekonomiczny, odc. 60 
12:50 Serwis sportowy: Wiadomości sportowe 
12:53 Serwis kulturalny, odc. 100
12:55 Kurier, odc. 63 
13:00 Telekurier, odc. 411 
13:30 Kurier, odc. 63 
13:45 Prognoza pogody, odc. 63 
13:47 Serwis ekonomiczny, odc. 60 
13:50 Serwis sportowy: Wiadomości sportowe 
13:54 Serwis kulturalny, odc. 99
13:55 Kurier, odc. 63 
14:00 Żyjące morze, odc. 1: serial 
14:30 Kurier, odc. 63 
14:45 Prognoza pogody, odc. 63 
14:49 Serwis ekonomiczny, odc. 60 
14:50 Serwis sportowy: Wiadomości sportowe 
14:55 Serwis kulturalny, odc. 100
14:59 Kurier, odc. 63 
15:00 Władcy Majów, odc. 1 
15:30 Kurier, odc. 63 
15:55 Prognoza pogody, odc. 63 
15:58 Serwis ekonomiczny, odc. 58 
16:00 Serwis sportowy: Wiadomości sportowe 
16:05 Serwis kulturalny, odc. 99
16:10 Rozmowa dnia, odc. 345
16:20 Kamera Kuriera 
16:30 Kurier, odc. 69 
16:40 Prognoza pogody, odc. 69 
16:45 Panorama
17:00 Plus minus, odc. 113 
17:25 Serwis sportowy: Wiadomości sportowe 
17:30 Kurier 
17:40 Prognoza pogody 
17:45 Panorama, studio sport, pogoda
18:15 Bez cięcia 
18:45 Świat zamieszkały 
19:10 4 & 2
19:20 Oto człowiek
19:30 Postawione na głowie 
20:00 Telekurier, odc. 412 
20:30 Kurier, odc. 63 
20:50 Prognoza pogody 
20:55 Trzeci wymiar, odc. 64 
21:30 Kurier 
21:40 Prognoza pogody
21:45 Panorama
22:00 Apetyt na pracę 
22:15 Plus minus, odc. 113 
22:30 Kurier 
22:40 Prognoza pogody 
22:45 Sportowy wieczór 
23:10 Ostatnie dni sław, odc. 3: serial 
00:05 Plus minus, odc. 113 
00:30 Kurier 
00:40 Prognoza pogody 
00:45 Trzeci wymiar, odc. 64 
01:15 Plus minus, odc. 113 
01:25 Telekurier, odc. 412 
01:50 Ostatnie dni sław, odc. 3: serial 

TVP 3 Kraków
06:00 Kurier - oraz 06:15, 06:30, 06:45, 07:00, 07:15, 07:30; Pogoda 06:17, 06:47, 07:17, Przegląd prasy 06:12, 06:22, 06:42, 06:53, 07:12, 07:23, 07:40; Serwis ekonomiczny 06:19, 06:49, 07:19; Serwis sportowy 06:10, 06:40, 07:10, 07:38
07:45 Kronika
07:55 Pogoda w regionie
08:00 Kurier, odc. 63 
08:05 Kurier, odc. 63 
08:15 Kurier, odc. 63 
08:18 Prognoza pogody, odc. 63 
08:20 Serwis ekonomiczny, odc. 63 
08:24 Przegląd prasy, odc. 63 
08:25 Kamera Kuriera 
08:30 Kurier, odc. 63 
08:35 Przegląd prasy, odc. 63 
08:40 Serwis sportowy: Wiadomości sportowe 
08:45 Kalejdoskop regionalny
08:50 Co warto wiedzieć
08:55 Pogoda
09:00 Kurier, odc. 63 
09:10 Przegląd prasy, odc. 76 
09:13 Serwis sportowy: Wiadomości sportowe 
09:15 Kurier, odc. 63 
09:17 Prognoza pogody, odc. 63 
09:20 Serwis ekonomiczny, odc. 60 
09:23 Przegląd prasy, odc. 77 
09:25 Kamera Kuriera 
09:30 Kurier, odc. 63 
09:40 Prognoza pogody, odc. 63 
09:45 Serwis ekonomiczny, odc. 60 
09:50 Serwis sportowy: Wiadomości sportowe 
09:53 Serwis kulturalny, odc. 99
09:55 Kurier, odc. 63 
10:00 Żyjące morze, odc. 1: serial 
10:30 Kurier, odc. 63 
10:45 Prognoza pogody, odc. 63 
10:47 Serwis ekonomiczny, odc. 60 
10:50 Serwis sportowy: Wiadomości sportowe 
10:53 Serwis kulturalny, odc. 100
10:55 Kurier, odc. 63 
11:00 Władcy Majów, odc. 1 
11:30 Kurier, odc. 63 
11:40 Prognoza pogody, odc. 63 
11:45 Serwis ekonomiczny, odc. 60 
11:50 Serwis sportowy: Wiadomości sportowe 
11:54 Serwis kulturalny, odc. 99
11:55 Kurier, odc. 63 
12:00 Magazyn majsterkowicza, odc. 11 
12:30 Kurier, odc. 63 
12:45 Prognoza pogody, odc. 63 
12:46 Serwis ekonomiczny, odc. 60 
12:50 Serwis sportowy: Wiadomości sportowe 
12:53 Serwis kulturalny, odc. 100
12:55 Kurier, odc. 63 
13:00 Telekurier, odc. 411 
13:30 Kurier, odc. 63 
13:45 Prognoza pogody, odc. 63 
13:47 Serwis ekonomiczny, odc. 60 
13:50 Serwis sportowy: Wiadomości sportowe 
13:54 Serwis kulturalny, odc. 99
13:55 Kurier, odc. 63 
14:00 Żyjące morze, odc. 1: serial 
14:30 Kurier, odc. 63 
14:45 Prognoza pogody, odc. 63 
14:49 Serwis ekonomiczny, odc. 60 
14:50 Serwis sportowy: Wiadomości sportowe 
14:55 Serwis kulturalny, odc. 100
14:59 Kurier, odc. 63 
15:00 Władcy Majów, odc. 1 
15:30 Kurier, odc. 63 
15:55 Prognoza pogody, odc. 63 
15:58 Serwis ekonomiczny, odc. 58 
16:00 Serwis sportowy: Wiadomości sportowe 
16:05 Serwis kulturalny, odc. 99
16:10 Rozmowa dnia, odc. 345
16:20 Kamera Kuriera 
16:30 Kurier, odc. 69 
16:40 Prognoza pogody, odc. 69 
16:45 Kronika
16:50 Kalejdoskop regionalny
17:00 Plus minus, odc. 113 
17:25 Serwis sportowy: Wiadomości sportowe 
17:30 Kurier 
17:40 Prognoza pogody 
17:45 Kronika
18:00 Pogoda
18:05 Tematy dnia
18:10 Okiem kamery
18:20 Co warto wiedzieć
18:25 Studio otwarte TV Kraków
19:00 Czas reporterów
19:20 Kalejdoskop regionalny
19:30 Rola
19:40 Magazyn medyczny
19:55 Co warto wiedzieć
20:00 Telekurier, odc. 412 
20:30 Kurier, odc. 63 
20:50 Prognoza pogody 
20:55 Trzeci wymiar, odc. 64 
21:30 Kurier 
21:40 Prognoza pogody
21:45 Kronika
21:55 Pogoda
22:00 Okiem kamery
22:10 Co warto wiedzieć
22:15 Plus minus, odc. 113 
22:30 Kurier 
22:40 Prognoza pogody 
22:45 Sportowy wieczór 
23:10 Ostatnie dni sław, odc. 3: serial 
00:05 Plus minus, odc. 113 
00:30 Kurier 
00:40 Prognoza pogody 
00:45 Trzeci wymiar, odc. 64 
01:15 Plus minus, odc. 113 
01:25 Telekurier, odc. 412 
01:50 Ostatnie dni sław, odc. 3: serial 

TVP 3 Łódź
06:00 Kurier - oraz 06:15, 06:30, 06:45, 07:00, 07:15, 07:30; Pogoda 06:17, 06:47, 07:17, Przegląd prasy 06:12, 06:22, 06:42, 06:53, 07:12, 07:23, 07:40; Serwis ekonomiczny 06:19, 06:49, 07:19; Serwis sportowy 06:10, 06:40, 07:10, 07:38
07:45 Łódzkie Wiadomości Dnia
07:57 Pogoda 
08:00 Kurier, odc. 63 
08:05 Kurier, odc. 63 
08:15 Kurier, odc. 63 
08:18 Prognoza pogody, odc. 63 
08:20 Serwis ekonomiczny, odc. 63 
08:24 Przegląd prasy, odc. 63 
08:25 Kamera Kuriera 
08:30 Kurier, odc. 63 
08:35 Przegląd prasy, odc. 63 
08:40 Serwis sportowy: Wiadomości sportowe 
08:45 Łódzkie Wiadomości Dnia
09:00 Kurier, odc. 63 
09:10 Przegląd prasy, odc. 76 
09:13 Serwis sportowy: Wiadomości sportowe 
09:15 Kurier, odc. 63 
09:17 Prognoza pogody, odc. 63 
09:20 Serwis ekonomiczny, odc. 60 
09:23 Przegląd prasy, odc. 77 
09:25 Kamera Kuriera 
09:30 Kurier, odc. 63 
09:40 Prognoza pogody, odc. 63 
09:45 Serwis ekonomiczny, odc. 60 
09:50 Serwis sportowy: Wiadomości sportowe 
09:53 Serwis kulturalny, odc. 99
09:55 Kurier, odc. 63 
10:00 Żyjące morze, odc. 1: serial 
10:30 Kurier, odc. 63 
10:45 Prognoza pogody, odc. 63 
10:47 Serwis ekonomiczny, odc. 60 
10:50 Serwis sportowy: Wiadomości sportowe 
10:53 Serwis kulturalny, odc. 100
10:55 Kurier, odc. 63 
11:00 Władcy Majów, odc. 1 
11:30 Kurier, odc. 63 
11:40 Prognoza pogody, odc. 63 
11:45 Serwis ekonomiczny, odc. 60 
11:50 Serwis sportowy: Wiadomości sportowe 
11:54 Serwis kulturalny, odc. 99
11:55 Kurier, odc. 63 
12:00 Magazyn majsterkowicza, odc. 11 
12:30 Kurier, odc. 63 
12:45 Prognoza pogody, odc. 63 
12:46 Serwis ekonomiczny, odc. 60 
12:50 Serwis sportowy: Wiadomości sportowe 
12:53 Serwis kulturalny, odc. 100
12:55 Kurier, odc. 63 
13:00 Telekurier, odc. 411 
13:30 Kurier, odc. 63 
13:45 Prognoza pogody, odc. 63 
13:47 Serwis ekonomiczny, odc. 60 
13:50 Serwis sportowy: Wiadomości sportowe 
13:54 Serwis kulturalny, odc. 99
13:55 Kurier, odc. 63 
14:00 Żyjące morze, odc. 1: serial 
14:30 Kurier, odc. 63 
14:45 Prognoza pogody, odc. 63 
14:49 Serwis ekonomiczny, odc. 60 
14:50 Serwis sportowy: Wiadomości sportowe 
14:55 Serwis kulturalny, odc. 100
14:59 Kurier, odc. 63 
15:00 Władcy Majów, odc. 1 
15:30 Kurier, odc. 63 
15:55 Prognoza pogody, odc. 63 
15:58 Serwis ekonomiczny, odc. 58 
16:00 Serwis sportowy: Wiadomości sportowe 
16:05 Serwis kulturalny, odc. 99
16:10 Rozmowa dnia, odc. 345
16:20 Kamera Kuriera 
16:30 Kurier, odc. 69 
16:40 Prognoza pogody, odc. 69 
16:45 Rafał Sobiczewski w Atlasie
17:00 Plus minus, odc. 113 
17:25 Serwis sportowy: Wiadomości sportowe 
17:30 Kurier 
17:40 Prognoza pogody 
17:45 Łódzkie Wiadomości Dnia
18:00 Sport: Wiadomości sportowe 
18:05 Pogoda 
18:15 Rozmowa dnia
18:25 W zdrowym ciele zdrowy duch 
18:40 Nie pozwól na to 
18:55 Filmowa encyklopedia Łodzi i okolic
19:10 Dobry wieczór
19:30 Łódzkie forum 
20:00 Telekurier, odc. 412 
20:30 Kurier, odc. 63 
20:50 Prognoza pogody 
20:55 Trzeci wymiar, odc. 64 
21:30 Kurier 
21:40 Prognoza pogody
21:45 Łódzkie Wiadomości Dnia
21:58 Pogoda 
22:00 Rozmowa dnia 
22:15 Plus minus, odc. 113 
22:30 Kurier 
22:40 Prognoza pogody 
22:45 Sportowy wieczór 
23:10 Ostatnie dni sław, odc. 3: serial 
00:05 Plus minus, odc. 113 
00:30 Kurier 
00:40 Prognoza pogody 
00:45 Trzeci wymiar, odc. 64 
01:15 Plus minus, odc. 113 
01:25 Telekurier, odc. 412 
01:50 Ostatnie dni sław, odc. 3: serial 

TVP 3 Lublin
06:00 Kurier - oraz 06:15, 06:30, 06:45, 07:00, 07:15, 07:30; Pogoda 06:17, 06:47, 07:17, Przegląd prasy 06:12, 06:22, 06:42, 06:53, 07:12, 07:23, 07:40; Serwis ekonomiczny 06:19, 06:49, 07:19; Serwis sportowy 06:10, 06:40, 07:10, 07:38
07:45 Panorama Lubelska 
08:00 Kurier, odc. 63 
08:05 Kurier, odc. 63 
08:15 Kurier, odc. 63 
08:18 Prognoza pogody, odc. 63 
08:20 Serwis ekonomiczny, odc. 63 
08:24 Przegląd prasy, odc. 63 
08:25 Kamera Kuriera 
08:30 Kurier, odc. 63 
08:35 Przegląd prasy, odc. 63 
08:40 Serwis sportowy: Wiadomości sportowe 
08:45 Panorama Lubelska 
09:00 Kurier, odc. 63 
09:10 Przegląd prasy, odc. 76 
09:13 Serwis sportowy: Wiadomości sportowe 
09:15 Kurier, odc. 63 
09:17 Prognoza pogody, odc. 63 
09:20 Serwis ekonomiczny, odc. 60 
09:23 Przegląd prasy, odc. 77 
09:25 Kamera Kuriera 
09:30 Kurier, odc. 63 
09:40 Prognoza pogody, odc. 63 
09:45 Serwis ekonomiczny, odc. 60 
09:50 Serwis sportowy: Wiadomości sportowe 
09:53 Serwis kulturalny, odc. 99
09:55 Kurier, odc. 63 
10:00 Żyjące morze, odc. 1: serial 
10:30 Kurier, odc. 63 
10:45 Prognoza pogody, odc. 63 
10:47 Serwis ekonomiczny, odc. 60 
10:50 Serwis sportowy: Wiadomości sportowe 
10:53 Serwis kulturalny, odc. 100
10:55 Kurier, odc. 63 
11:00 Władcy Majów, odc. 1 
11:30 Kurier, odc. 63 
11:40 Prognoza pogody, odc. 63 
11:45 Serwis ekonomiczny, odc. 60 
11:50 Serwis sportowy: Wiadomości sportowe 
11:54 Serwis kulturalny, odc. 99
11:55 Kurier, odc. 63 
12:00 Magazyn majsterkowicza, odc. 11 
12:30 Kurier, odc. 63 
12:45 Prognoza pogody, odc. 63 
12:46 Serwis ekonomiczny, odc. 60 
12:50 Serwis sportowy: Wiadomości sportowe 
12:53 Serwis kulturalny, odc. 100
12:55 Kurier, odc. 63 
13:00 Telekurier, odc. 411 
13:30 Kurier, odc. 63 
13:45 Prognoza pogody, odc. 63 
13:47 Serwis ekonomiczny, odc. 60 
13:50 Serwis sportowy: Wiadomości sportowe 
13:54 Serwis kulturalny, odc. 99
13:55 Kurier, odc. 63 
14:00 Żyjące morze, odc. 1: serial 
14:30 Kurier, odc. 63 
14:45 Prognoza pogody, odc. 63 
14:49 Serwis ekonomiczny, odc. 60 
14:50 Serwis sportowy: Wiadomości sportowe 
14:55 Serwis kulturalny, odc. 100
14:59 Kurier, odc. 63 
15:00 Władcy Majów, odc. 1 
15:30 Kurier, odc. 63 
15:55 Prognoza pogody, odc. 63 
15:58 Serwis ekonomiczny, odc. 58 
16:00 Serwis sportowy: Wiadomości sportowe 
16:05 Serwis kulturalny, odc. 99
16:10 Rozmowa dnia, odc. 345
16:20 Kamera Kuriera 
16:30 Kurier, odc. 69 
16:40 Prognoza pogody, odc. 69 
16:45 Panorama Lubelska 
16:50 Gość Trójki
17:00 Plus minus, odc. 113 
17:25 Serwis sportowy: Wiadomości sportowe 
17:30 Kurier 
17:40 Prognoza pogody 
17:45 Panorama Lubelska
18:05 Prognoza pogody 
18:15 Zdarzenia 
18:30 Potrafisz... 
18:45 Rok w ogrodzie
19:05 Agro wieści
19:25 Strefa zgniotu 
19:45 Gość Trójki
20:00 Telekurier, odc. 412 
20:30 Kurier, odc. 63 
20:50 Prognoza pogody 
20:55 Trzeci wymiar, odc. 64 
21:30 Kurier 
21:40 Prognoza pogody
21:45 Panorama Lubelska 
22:05 Prognoza pogody 
22:15 Plus minus, odc. 113 
22:30 Kurier 
22:40 Prognoza pogody 
22:45 Sportowy wieczór 
23:10 Ostatnie dni sław, odc. 3: serial 
00:05 Plus minus, odc. 113 
00:30 Kurier 
00:40 Prognoza pogody 
00:45 Trzeci wymiar, odc. 64 
01:15 Plus minus, odc. 113 
01:25 Telekurier, odc. 412 
01:50 Ostatnie dni sław, odc. 3: serial 

TVP 3 Poznań
06:00 Kurier - oraz 06:15, 06:30, 06:45, 07:00, 07:15, 07:30; Pogoda 06:17, 06:47, 07:17, Przegląd prasy 06:12, 06:22, 06:42, 06:53, 07:12, 07:23, 07:40; Serwis ekonomiczny 06:19, 06:49, 07:19; Serwis sportowy 06:10, 06:40, 07:10, 07:38
07:45 Teleskop
07:50 Wiadomości sportowe – Wielkopolska: Wiadomości sportowe
08:00 Kurier, odc. 63 
08:05 Kurier, odc. 63 
08:15 Kurier, odc. 63 
08:18 Prognoza pogody, odc. 63 
08:20 Serwis ekonomiczny, odc. 63 
08:24 Przegląd prasy, odc. 63 
08:25 Kamera Kuriera 
08:30 Kurier, odc. 63 
08:35 Przegląd prasy, odc. 63 
08:40 Serwis sportowy: Wiadomości sportowe 
08:45 Moto wizje
09:00 Kurier, odc. 63 
09:10 Przegląd prasy, odc. 76 
09:13 Serwis sportowy: Wiadomości sportowe 
09:15 Kurier, odc. 63 
09:17 Prognoza pogody, odc. 63 
09:20 Serwis ekonomiczny, odc. 60 
09:23 Przegląd prasy, odc. 77 
09:25 Kamera Kuriera 
09:30 Kurier, odc. 63 
09:40 Prognoza pogody, odc. 63 
09:45 Serwis ekonomiczny, odc. 60 
09:50 Serwis sportowy: Wiadomości sportowe 
09:53 Serwis kulturalny, odc. 99
09:55 Kurier, odc. 63 
10:00 Żyjące morze, odc. 1: serial 
10:30 Kurier, odc. 63 
10:45 Prognoza pogody, odc. 63 
10:47 Serwis ekonomiczny, odc. 60 
10:50 Serwis sportowy: Wiadomości sportowe 
10:53 Serwis kulturalny, odc. 100
10:55 Kurier, odc. 63 
11:00 Władcy Majów, odc. 1 
11:30 Kurier, odc. 63 
11:40 Prognoza pogody, odc. 63 
11:45 Serwis ekonomiczny, odc. 60 
11:50 Serwis sportowy: Wiadomości sportowe 
11:54 Serwis kulturalny, odc. 99
11:55 Kurier, odc. 63 
12:00 Magazyn majsterkowicza, odc. 11 
12:30 Kurier, odc. 63 
12:45 Prognoza pogody, odc. 63 
12:46 Serwis ekonomiczny, odc. 60 
12:50 Serwis sportowy: Wiadomości sportowe 
12:53 Serwis kulturalny, odc. 100
12:55 Kurier, odc. 63 
13:00 Telekurier, odc. 411 
13:30 Kurier, odc. 63 
13:45 Prognoza pogody, odc. 63 
13:47 Serwis ekonomiczny, odc. 60 
13:50 Serwis sportowy: Wiadomości sportowe 
13:54 Serwis kulturalny, odc. 99
13:55 Kurier, odc. 63 
14:00 Żyjące morze, odc. 1: serial 
14:30 Kurier, odc. 63 
14:45 Prognoza pogody, odc. 63 
14:49 Serwis ekonomiczny, odc. 60 
14:50 Serwis sportowy: Wiadomości sportowe 
14:55 Serwis kulturalny, odc. 100
14:59 Kurier, odc. 63 
15:00 Władcy Majów, odc. 1 
15:30 Kurier, odc. 63 
15:55 Prognoza pogody, odc. 63 
15:58 Serwis ekonomiczny, odc. 58 
16:00 Serwis sportowy: Wiadomości sportowe 
16:05 Serwis kulturalny, odc. 99
16:10 Rozmowa dnia, odc. 345
16:20 Kamera Kuriera 
16:30 Kurier, odc. 69 
16:40 Prognoza pogody, odc. 69 
16:45 Teleskop
17:00 Plus minus, odc. 113 
17:25 Serwis sportowy: Wiadomości sportowe 
17:30 Kurier 
17:40 Prognoza pogody 
17:45 Teleskop – wydanie główne
18:10 Wydarzenia i opinie
18:35 Afisz 
18:50 Poznań – cooltura.tvp.pl
19:00 Sen o Poznaniu
19:15 Teleskop
19:30 Afisz 
19:50 Wielkopolski Informator Kulturalny
20:00 Telekurier, odc. 412 
20:30 Kurier, odc. 63 
20:50 Prognoza pogody 
20:55 Trzeci wymiar, odc. 64 
21:30 Kurier 
21:40 Prognoza pogody
21:45 Teleskop
22:05 Wiadomości sportowe – Wielkopolska: Wiadomości sportowe
22:15 Plus minus, odc. 113  
22:30 Kurier 
22:40 Prognoza pogody 
22:45 Sportowy wieczór 
23:10 Ostatnie dni sław, odc. 3: serial 
00:05 Plus minus, odc. 113 
00:30 Kurier 
00:40 Prognoza pogody 
00:45 Trzeci wymiar, odc. 64 
01:15 Plus minus, odc. 113 
01:25 Telekurier, odc. 412 
01:50 Ostatnie dni sław, odc. 3: serial 

TVP 3 Rzeszów
06:00 Kurier - oraz 06:15, 06:30, 06:45, 07:00, 07:15, 07:30; Pogoda 06:17, 06:47, 07:17, Przegląd prasy 06:12, 06:22, 06:42, 06:53, 07:12, 07:23, 07:40; Serwis ekonomiczny 06:19, 06:49, 07:19; Serwis sportowy 06:10, 06:40, 07:10, 07:38
07:45 Aktualności
08:00 Kurier, odc. 63 
08:05 Kurier, odc. 63 
08:15 Kurier, odc. 63 
08:18 Prognoza pogody, odc. 63 
08:20 Serwis ekonomiczny, odc. 63 
08:24 Przegląd prasy, odc. 63 
08:25 Kamera Kuriera 
08:30 Kurier, odc. 63 
08:35 Przegląd prasy, odc. 63 
08:40 Serwis sportowy: Wiadomości sportowe 
08:45 Kalejdoskop
09:00 Kurier, odc. 63 
09:10 Przegląd prasy, odc. 76 
09:13 Serwis sportowy: Wiadomości sportowe 
09:15 Kurier, odc. 63 
09:17 Prognoza pogody, odc. 63 
09:20 Serwis ekonomiczny, odc. 60 
09:23 Przegląd prasy, odc. 77 
09:25 Kamera Kuriera 
09:30 Kurier, odc. 63 
09:40 Prognoza pogody, odc. 63 
09:45 Serwis ekonomiczny, odc. 60 
09:50 Serwis sportowy: Wiadomości sportowe 
09:53 Serwis kulturalny, odc. 99
09:55 Kurier, odc. 63 
10:00 Żyjące morze, odc. 1: serial 
10:30 Kurier, odc. 63 
10:45 Prognoza pogody, odc. 63 
10:47 Serwis ekonomiczny, odc. 60 
10:50 Serwis sportowy: Wiadomości sportowe 
10:53 Serwis kulturalny, odc. 100
10:55 Kurier, odc. 63 
11:00 Władcy Majów, odc. 1 
11:30 Kurier, odc. 63 
11:40 Prognoza pogody, odc. 63 
11:45 Serwis ekonomiczny, odc. 60 
11:50 Serwis sportowy: Wiadomości sportowe 
11:54 Serwis kulturalny, odc. 99
11:55 Kurier, odc. 63 
12:00 Magazyn majsterkowicza, odc. 11 
12:30 Kurier, odc. 63 
12:45 Prognoza pogody, odc. 63 
12:46 Serwis ekonomiczny, odc. 60 
12:50 Serwis sportowy: Wiadomości sportowe 
12:53 Serwis kulturalny, odc. 100
12:55 Kurier, odc. 63 
13:00 Telekurier, odc. 411 
13:30 Kurier, odc. 63 
13:45 Prognoza pogody, odc. 63 
13:47 Serwis ekonomiczny, odc. 60 
13:50 Serwis sportowy: Wiadomości sportowe 
13:54 Serwis kulturalny, odc. 99
13:55 Kurier, odc. 63 
14:00 Żyjące morze, odc. 1: serial 
14:30 Kurier, odc. 63 
14:45 Prognoza pogody, odc. 63 
14:49 Serwis ekonomiczny, odc. 60 
14:50 Serwis sportowy: Wiadomości sportowe 
14:55 Serwis kulturalny, odc. 100
14:59 Kurier, odc. 63 
15:00 Władcy Majów, odc. 1 
15:30 Kurier, odc. 63 
15:55 Prognoza pogody, odc. 63 
15:58 Serwis ekonomiczny, odc. 58 
16:00 Serwis sportowy: Wiadomości sportowe 
16:05 Serwis kulturalny, odc. 99
16:10 Rozmowa dnia, odc. 345
16:20 Kamera Kuriera 
16:30 Kurier, odc. 69 
16:40 Prognoza pogody, odc. 69 
16:45 Niezwykli
17:00 Plus minus, odc. 113 
17:25 Serwis sportowy: Wiadomości sportowe 
17:30 Kurier 
17:40 Prognoza pogody 
17:45 Aktualności
18:15 Kalejdoskop
18:30 Parnas 
18:45 Kilka żywotów cerkwi
19:15 Nie ma, że boli – 20 lat na scenie
19:30 Everyday English 
20:00 Telekurier, odc. 412 
20:30 Kurier, odc. 63 
20:50 Prognoza pogody 
20:55 Trzeci wymiar, odc. 64 
21:30 Kurier 
21:40 Prognoza pogody
21:45 Aktualności
22:00 Kalejdoskop
22:15 Plus minus, odc. 113 
22:30 Kurier 
22:40 Prognoza pogody 
22:45 Sportowy wieczór 
23:10 Ostatnie dni sław, odc. 3: serial 
00:05 Plus minus, odc. 113 
00:30 Kurier 
00:40 Prognoza pogody 
00:45 Trzeci wymiar, odc. 64 
01:15 Plus minus, odc. 113 
01:25 Telekurier, odc. 412 
01:50 Ostatnie dni sław, odc. 3: serial 

TVP 3 Szczecin
06:00 Kurier - oraz 06:15, 06:30, 06:45, 07:00, 07:15, 07:30; Pogoda 06:17, 06:47, 07:17, Przegląd prasy 06:12, 06:22, 06:42, 06:53, 07:12, 07:23, 07:40; Serwis ekonomiczny 06:19, 06:49, 07:19; Serwis sportowy 06:10, 06:40, 07:10, 07:38
07:45 Kronika
07:50 Szczeciński przegląd informacji ewentualnie kulturalnych
08:00 Kurier, odc. 63 
08:05 Kurier, odc. 63 
08:15 Kurier, odc. 63 
08:18 Prognoza pogody, odc. 63 
08:20 Serwis ekonomiczny, odc. 63 
08:24 Przegląd prasy, odc. 63 
08:25 Kamera Kuriera 
08:30 Kurier, odc. 63 
08:35 Przegląd prasy, odc. 63 
08:40 Serwis sportowy: Wiadomości sportowe 
08:45 Kronika
09:00 Kurier, odc. 63 
09:10 Przegląd prasy, odc. 76 
09:13 Serwis sportowy: Wiadomości sportowe 
09:15 Kurier, odc. 63 
09:17 Prognoza pogody, odc. 63 
09:20 Serwis ekonomiczny, odc. 60 
09:23 Przegląd prasy, odc. 77 
09:25 Kamera Kuriera 
09:30 Kurier, odc. 63 
09:40 Prognoza pogody, odc. 63 
09:45 Serwis ekonomiczny, odc. 60 
09:50 Serwis sportowy: Wiadomości sportowe 
09:53 Serwis kulturalny, odc. 99
09:55 Kurier, odc. 63 
10:00 Żyjące morze, odc. 1: serial 
10:30 Kurier, odc. 63 
10:45 Prognoza pogody, odc. 63 
10:47 Serwis ekonomiczny, odc. 60 
10:50 Serwis sportowy: Wiadomości sportowe 
10:53 Serwis kulturalny, odc. 100
10:55 Kurier, odc. 63 
11:00 Władcy Majów, odc. 1 
11:30 Kurier, odc. 63 
11:40 Prognoza pogody, odc. 63 
11:45 Serwis ekonomiczny, odc. 60 
11:50 Serwis sportowy: Wiadomości sportowe 
11:54 Serwis kulturalny, odc. 99
11:55 Kurier, odc. 63 
12:00 Magazyn majsterkowicza, odc. 11 
12:30 Kurier, odc. 63 
12:45 Prognoza pogody, odc. 63 
12:46 Serwis ekonomiczny, odc. 60 
12:50 Serwis sportowy: Wiadomości sportowe 
12:53 Serwis kulturalny, odc. 100
12:55 Kurier, odc. 63 
13:00 Telekurier, odc. 411 
13:30 Kurier, odc. 63 
13:45 Prognoza pogody, odc. 63 
13:47 Serwis ekonomiczny, odc. 60 
13:50 Serwis sportowy: Wiadomości sportowe 
13:54 Serwis kulturalny, odc. 99
13:55 Kurier, odc. 63 
14:00 Żyjące morze, odc. 1: serial 
14:30 Kurier, odc. 63 
14:45 Prognoza pogody, odc. 63 
14:49 Serwis ekonomiczny, odc. 60 
14:50 Serwis sportowy: Wiadomości sportowe 
14:55 Serwis kulturalny, odc. 100
14:59 Kurier, odc. 63 
15:00 Władcy Majów, odc. 1 
15:30 Kurier, odc. 63 
15:55 Prognoza pogody, odc. 63 
15:58 Serwis ekonomiczny, odc. 58 
16:00 Serwis sportowy: Wiadomości sportowe 
16:05 Serwis kulturalny, odc. 99
16:10 Rozmowa dnia, odc. 345
16:20 Kamera Kuriera 
16:30 Kurier, odc. 69 
16:40 Prognoza pogody, odc. 69 
16:45 Kronika
16:47 Menu kulturalne
16:50 Wokół nas 
17:00 Plus minus, odc. 113 
17:25 Serwis sportowy: Wiadomości sportowe 
17:30 Kurier 
17:40 Prognoza pogody 
17:45 Kronika
18:05 Kronika
18:10 Menu kulturalne
18:15 Kronika
18:30 Wokół nas 
18:40 Zielona wyspa
18:55 Kątem oka
19:25 O nich bez nich
20:00 Telekurier, odc. 412 
20:30 Kurier, odc. 63 
20:50 Prognoza pogody 
20:55 Trzeci wymiar, odc. 64 
21:30 Kurier 
21:40 Prognoza pogody
21:45 Kronika
22:00 Znani od kuchni
22:15 Plus minus, odc. 113 
22:30 Kurier 
22:40 Prognoza pogody 
22:45 Sportowy wieczór 
23:10 Ostatnie dni sław, odc. 3: serial 
00:05 Plus minus, odc. 113 
00:30 Kurier 
00:40 Prognoza pogody 
00:45 Trzeci wymiar, odc. 64 
01:15 Plus minus, odc. 113 
01:25 Telekurier, odc. 412 
01:50 Ostatnie dni sław, odc. 3: serial 

TVP 3 Wrocław
06:00 Kurier - oraz 06:15, 06:30, 06:45, 07:00, 07:15, 07:30; Pogoda 06:17, 06:47, 07:17, Przegląd prasy 06:12, 06:22, 06:42, 06:53, 07:12, 07:23, 07:40; Serwis ekonomiczny 06:19, 06:49, 07:19; Serwis sportowy 06:10, 06:40, 07:10, 07:38
07:45 Fakty – wydanie poranne
08:00 Kurier, odc. 63 
08:05 Kurier, odc. 63 
08:15 Kurier, odc. 63 
08:18 Prognoza pogody, odc. 63 
08:20 Serwis ekonomiczny, odc. 63 
08:24 Przegląd prasy, odc. 63 
08:25 Kamera Kuriera 
08:30 Kurier, odc. 63 
08:35 Przegląd prasy, odc. 63 
08:40 Serwis sportowy: Wiadomości sportowe 
08:45 Fakty – komentarze
09:00 Kurier, odc. 63 
09:10 Przegląd prasy, odc. 76 
09:13 Serwis sportowy: Wiadomości sportowe 
09:15 Kurier, odc. 63 
09:17 Prognoza pogody, odc. 63 
09:20 Serwis ekonomiczny, odc. 60 
09:23 Przegląd prasy, odc. 77 
09:25 Kamera Kuriera 
09:30 Kurier, odc. 63 
09:40 Prognoza pogody, odc. 63 
09:45 Serwis ekonomiczny, odc. 60 
09:50 Serwis sportowy: Wiadomości sportowe 
09:53 Serwis kulturalny, odc. 99
09:55 Kurier, odc. 63 
10:00 Żyjące morze, odc. 1: serial 
10:30 Kurier, odc. 63 
10:45 Prognoza pogody, odc. 63 
10:47 Serwis ekonomiczny, odc. 60 
10:50 Serwis sportowy: Wiadomości sportowe 
10:53 Serwis kulturalny, odc. 100
10:55 Kurier, odc. 63 
11:00 Władcy Majów, odc. 1 
11:30 Kurier, odc. 63 
11:40 Prognoza pogody, odc. 63 
11:45 Serwis ekonomiczny, odc. 60 
11:50 Serwis sportowy: Wiadomości sportowe 
11:54 Serwis kulturalny, odc. 99
11:55 Kurier, odc. 63 
12:00 Magazyn majsterkowicza, odc. 11 
12:30 Kurier, odc. 63 
12:45 Prognoza pogody, odc. 63 
12:46 Serwis ekonomiczny, odc. 60 
12:50 Serwis sportowy: Wiadomości sportowe 
12:53 Serwis kulturalny, odc. 100
12:55 Kurier, odc. 63 
13:00 Telekurier, odc. 411 
13:30 Kurier, odc. 63 
13:45 Prognoza pogody, odc. 63 
13:47 Serwis ekonomiczny, odc. 60 
13:50 Serwis sportowy: Wiadomości sportowe 
13:54 Serwis kulturalny, odc. 99
13:55 Kurier, odc. 63 
14:00 Żyjące morze, odc. 1: serial 
14:30 Kurier, odc. 63 
14:45 Prognoza pogody, odc. 63 
14:49 Serwis ekonomiczny, odc. 60 
14:50 Serwis sportowy: Wiadomości sportowe 
14:55 Serwis kulturalny, odc. 100
14:59 Kurier, odc. 63 
15:00 Władcy Majów, odc. 1 
15:30 Kurier, odc. 63 
15:55 Prognoza pogody, odc. 63 
15:58 Serwis ekonomiczny, odc. 58 
16:00 Serwis sportowy: Wiadomości sportowe 
16:05 Serwis kulturalny, odc. 99
16:10 Rozmowa dnia, odc. 345
16:20 Kamera Kuriera 
16:30 Kurier, odc. 69 
16:40 Prognoza pogody, odc. 69 
16:45 Fakty
17:00 Plus minus, odc. 113 
17:25 Serwis sportowy: Wiadomości sportowe 
17:30 Kurier 
17:40 Prognoza pogody 
17:45 Fakty 
18:05 Sport: Wiadomości sportowe
18:10 Pogoda
18:15 Gość Faktów
18:30 Telewizyjny klub seniora
19:00 Profesor Miodek odpowiada
19:15 Nauka dla praktyka
19:30 Pasmo zdarzeń
19:45 Praca – Tygodnik Telewizyjny
20:00 Telekurier, odc. 412 
20:30 Kurier, odc. 63 
20:50 Prognoza pogody 
20:55 Trzeci wymiar, odc. 64 
21:30 Kurier 
21:40 Prognoza pogody
21:45 Fakty – wydanie wieczorne
22:05 Sport: Wiadomości sportowe
22:10 Pogoda
22:15 Plus minus, odc. 113 
22:30 Kurier 
22:40 Prognoza pogody 
22:45 Sportowy wieczór 
23:10 Ostatnie dni sław, odc. 3: serial 
00:05 Plus minus, odc. 113 
00:30 Kurier 
00:40 Prognoza pogody 
00:45 Trzeci wymiar, odc. 64 
01:15 Plus minus, odc. 113 
01:25 Telekurier, odc. 412 
01:50 Ostatnie dni sław, odc. 3: serial 

DSF
06:00 Hattrick: Piłka nożna
08:00 Reklama non-stop
08:30 Reportaże sportowe: Reportaż
08:45 Magazyn samochodowy, odc. 171: Magazyn samochodowy
09:45 Bundesliga: Piłka nożna
11:00 Reklama non-stop
11:05 Teleshopping
11:30 Reklama non-stop
12:00 Teleshopping
12:30 Reklama non-stop
13:00 Teleshopping
13:15 Teleshopping
13:30 Poker: Reportaż World Open 2006 (5)
14:30 D:SF: Teleturniej sportowy
17:30 Stoke – wydanie specjalne: Magazyn sportowy
18:00 Reportaże sportowe: Reportaż
18:30 Bundesliga – aktualności: Piłka nożna
19:45 Reportaże sportowe: Reportaż
20:15 Magazyn samochodowy, odc. 169: Magazyn samochodowy
21:15 Motobike – motocykle, odc. 167: Sporty motocyklowe
21:45 Reportaże sportowe: Wyścigi samochodowe
22:15 Coś dla mężczyzn, odc. 38: Magazyn sportowy
22:45 Coś dla mężczyzn: Magazyn sportowy
23:00 D:SF: Teleturniej sportowy
00:00 Sport Clips
00:45 Reklama non-stop
01:15 Sport Clips
01:45 Reklama non-stop
02:15 Sport Clips
03:00 Reklama non-stop
03:30 Sport Clips

Euronews
06:00 Frühstücksfernsehen
11:00 News & Lifestyle
13:00 Mittagsnachrichten
15:00 News & Lifestyle
19:00 Nachrichten und Analysen
20:40 Perspectives
20:50 Das Abendmagazin
21:00 Nachrichten und Analysen
21:40 Perspectives
21:50 Das Abendmagazin
22:00 Nachrichten und Analysen
22:30 Perspectives I
23:00 News & Sport: Sportnews Nachrichten des Tages, Analysen, Sportergebnisse des Abends
23:30 Perspectives II
00:00 Spätnachrichten

TV Toya
14:40 Konfrontacje
15:25 Mixtura
16:15 Stylizacje
16:25 Punkt widzenia
16:35 Sport, sport, sport: Magazyn sportowy
17:00 Człowiek miesiąca
17:15 Wydarzenia
17:30 Sport: Wiadomości sportowe
17:35 Pogoda dla Łodzi
17:40 Punkt widzenia
17:50 Prosto z miasta
18:00 Cztery łapy
18:15 Wydarzenia – flesz
18:20 Nasze sprawy
18:30 Sport – opinie
19:15 Wydarzenia – flesz
19:20 Mixtura
20:15 Wydarzenia
20:30 Sport: Wiadomości sportowe
20:35 Pogoda dla Łodzi
20:40 Punkt widzenia
20:50 Prosto z miasta
21:00 Kościół w służbie człowieka
21:15 Wydarzenia – flesz
21:20 Bufet radiowo-telewizyjny
22:15 Wydarzenia – flesz
22:20 Patrol
22:30 Sondy na ulicach Łodzi
22:35 Łódzkie migawki
22:45 Wydarzenia
23:00 Sport: Wiadomości sportowe
23:05 Pogoda dla Łodzi
23:10 Punkt widzenia
23:20 Sport – opinie

Zig Zap/Hyper
06:00 Kosmiczni Ścigacze, odc. 11: serial
06:25 Gruby pies Mendoza, odc. 26: serial
06:50 Maqlatura
07:00 Ekstremalne kaczory, odc. 70: serial
07:10 Szał na Amandę, odc. 22: serial
07:40 Bratz, odc. 15: serial
08:05 Sabrina, odc. 22: serial
08:30 Sabrina, odc. 23: serial
08:55 Skyland – początek nowego świata, odc. 8: serial
09:20 Martin Tajemniczy, odc. 13: serial
09:45 Wybraniec smoka, odc. 19: serial
10:10 Kod Lyoko, odc. 45: serial
10:35 Karol do kwadratu, odc. 26: serial
11:00 Maqlatura
11:10 Kosmiczni Ścigacze, odc. 12: serial
11:40 Pinky i Mózg, odc. 1: serial
12:10 Ekstremalne kaczory, odc. 71: serial
12:20 Wielka płyta
12:50 Ekstremalne kaczory, odc. 64: serial
13:00 6 w pracy, odc. 1: serial
13:30 Lizzie McGuire, odc. 11: serial
14:00 Klinika pod kangurem, odc. 19: serial
14:30 Degrassi – nowe pokolenie, odc. 11: serial
15:00 Maqlatura
15:10 Bratz, odc. 16: serial
15:35 Sabrina, odc. 24: serial
16:00 Sabrina, odc. 25: serial
16:20 Wybraniec smoka, odc. 20: serial
16:25 Trollz, odc. 22: serial
16:55 Martin Tajemniczy, odc. 14: serial
17:45 Kod Lyoko, odc. 46: serial
18:10 Karol do kwadratu, odc. 1: serial
18:35 Ekstremalne kaczory, odc. 65: serial
18:45 6 w pracy, odc. 2: serial
19:10 Lizzie McGuire, odc. 12: serial
19:35 Klinika pod kangurem, odc. 20: serial
20:00 Degrassi – nowe pokolenie, odc. 12: serial
20:25 Szał na Amandę, odc. 23: serial
20:50 Maqlatura
21:00 Paranoia Agent, odc. 6: serial
21:20 Java Games
21:30 Game Factory
21:45 Making of "Artur i Minimki"
22:00 Klipy
22:45 Xyber World
23:00 Hall of Fame
23:15 Klipy
23:30 Game Play
23:45 Klipy
00:00 Hyper Classic
00:30 Paranoia Agent, odc. 5: serial

Zone Club
05:00 E-miłość, odc. 22
05:30 Terapia szokowa, odc. 6
06:00 Szkoła jogi, odc. 23
06:25 Ćwiczenia na Karaibach, odc. 24: Fitness Poranne ćwiczenia na zdrowy początek dnia
06:55 Sobota w kuchni, odc. 31
07:20 Współczesne wnętrza, odc. 11
07:45 Podróże Loyda, odc. 6
08:10 Mama na pełny etat, odc. 24
08:35 Ekstremalne metamorfozy, odc. 20
09:35 Zmień swój styl, odc. 6
10:25 10 lat mniej, odc. 13
10:55 Hollywood za wszelką cenę, odc. 4
11:25 Terapia szokowa, odc. 6
11:55 Terapia szokowa, odc. 7
12:25 Mama na pełny etat, odc. 25
12:55 Dom na miarę, odc. 10
13:45 Sobota w kuchni, odc. 30
14:10 Przez żołądek do zdrowia, odc. 6
14:35 Poradnik Tany Byron, odc. 34
15:30 Zmień swój styl, odc. 2
16:30 Strzał w dziesiątkę, odc. 13
17:30 Udawacze, odc. 53
18:30 Modny świat, odc. 709
19:00 Mężczyźni o sobie, odc. 1
19:30 Hollywood za wszelką cenę, odc. 3
20:00 10 lat mniej, odc. 30
20:30 Modny świat, odc. 710
21:00 Ekstremalne metamorfozy, odc. 20
22:00 Potyczki Jerry'ego Springera, odc. 148 
22:50 Samotność w Atlancie, odc. 3
23:40 Nawiedzone miejsca, odc. 9
00:30 Tuckerville, odc. 24
00:55 Tuckerville, odc. 25
01:20 Potyczki Jerry'ego Springera, odc. 148 
02:05 Porozmawiajmy o seksie, odc. 14
03:00 Zdrada, odc. 7: serial
04:00 Tajniki seksu, odc. 2
04:30 Nawiedzone miejsca, odc. 7

3sat
05:15 Cieszyć się życiem
06:00 Teletext 3sat
06:15 Przegląd programów TV
06:20 Magazyn kulturalny
07:00 Nano – technologie przyszłości
07:30 Panorama alpejska
09:00 Wiadomości
09:05 Magazyn kulturalny
09:45 Nano – technologie przyszłości
10:15 Mówiąc otwarcie
11:10 Magazyn europejski
11:40 Technika na potrzeby odnowy biologicznej
12:10 Ludzie i ich historie
13:00 Wiadomości
13:15 Spór o obrazy – rozmowy o kulturze
14:15 W niedzielę
14:45 Religie w szerokim obiektywie
15:35 Hundertwasser w Uelzen
15:45 Wędrówki górskie na Teneryfie
16:30 Podróżniczm szlakiem: Szkocja, odc. 3
17:15 Arka Noego
17:45 Z życia Szwajcarii
18:00 Reportaż ZDF
18:30 Nano – technologie przyszłości
19:00 Wiadomości
19:20 Magazyn kulturalny
20:00 Wiadomości
20:15 Lovers: film
21:45 Christina Stürmer – portret gwiazdy
22:30 Dziecięcy świat: film
00:50 Wiadomości telewizji szwajcarskiej
01:20 Total normal, odc. 7
01:45 Nano – technologie przyszłości
02:15 Magazyn kulturalny
02:55 Spojrzenie z boku
03:00 Z życia Szwajcarii
03:15 JazzBaltica 2002
04:30 Godzina gwiazd – filozofia

ARD
05:00 Weltreisen
05:30 Morgenmagazin
09:00 Tagesschau
09:05 Elefant, Tiger & Co.
09:55 ARD-Wetterschau
10:00 Tagesschau
10:03 Brisant
10:30 Hochwürden erbt das Paradies: film
12:00 Tagesschau um zwölf
12:15 ARD-Buffet
13:00 ARD-Mittagsmagazin
14:00 Tagesschau
14:10 Rote Rosen, odc. 63: serial
15:00 Tagesschau
15:10 Sturm der Liebe, odc. 324: serial
16:00 Tagesschau
16:10 Elefant, Tiger & Co.
17:00 Tagesschau
17:15 Brisant
17:47 Tagesschau
17:55 Verbotene Liebe, odc. 2866: serial
18:20 Marienhof, odc. 3042: serial
18:50 Pssst ..., odc. 3
19:20 Das Quiz
19:50 Das Wetter im Ersten
19:55 Börse im Ersten
20:00 Tagesschau
20:15 Um Himmels Willen, odc. 5: serial
21:05 In aller Freundschaft: serial
21:50 Plusminus
22:15 Tagesthemen
22:43 Das Wetter im Ersten
22:45 Menschen bei Maischberger
00:00 Nachtmagazin
00:20 Die Platinbande: film
02:05 Tagesschau
02:10 Der Kater lässt das Mausen nicht: film
03:55 Sturm der Liebe, odc. 324: serial
04:45 Die schönsten Bahnstrecken Europas

Arte
08:00 Kulturjournal
08:15 Mit offenen Karten
08:25 Ich habe ihn gefragt, was er all die Jahre gemacht hat
08:30 Man muss warten können
08:35 Karambolage
08:50 Archäologen, Plünderer und die Königin von Saba
09:40 Mit offenen Karten
09:55 Karambolage
10:05 Chic
10:35 Zapping international
11:05 Willkommen bei ..., odc. 7
11:30 Mode, Mädchen und ein Mann, odc. 2
12:00 Die Sammlung
12:10 Willkommen bei ..., odc. 12
12:35 Chic
13:05 WunderWelten
14:00 Drillinge und dann ..., odc. 2
14:30 Künstler hautnah
15:00 ReGenesis, odc. 13: serial
15:45 ReGenesis, odc. 14: serial
16:30 Aufbruch
16:50 Töchter des Hindukusch
17:35 WunderWelten
18:30 Heimliche Wahrzeichen, odc. 2
19:00 Coiba
19:45 Info
20:00 Kulturjournal
20:10 Meteo
20:15 Ganz schön wild, odc. 2
20:40 Abidjan, Pulverfass Westafrikas
21:40 Fragen an mein Heimatland
22:30 Gesprächsrunde
22:45 Der Boxer und die Friseuse: film
00:15 Info
00:30 Panorama
01:30 Tracks
02:25 Der gespiegelte Blick
03:00 Sendepause

Bayern 3
06:00 Englisch für Anfänger
06:15 Englisch für Anfänger
06:30 Wissen, wos lang geht, odc. 2
07:00 Le petit gnome, odc. 2
07:15 Tele-Gym: Fitness
07:30 Aktuelle Panoramabilder
09:00 Tele-Gym: Fitness
09:15 Sturm der Liebe: serial
10:05 München narrisch
13:00 Fastnacht in Franken
16:00 Rundschau
16:05 Wir in Bayern
17:15 Jenseits der Pappnasen
17:45 Die Abendschau live
18:43 Abend-Programm
18:45 Rundschau
19:00 Weiß-blau klingts am schönsten
21:00 Rundschau-Magazin
21:15 Ob Fasching, Fastnacht, Karneval
23:00 Ein bisschen Spaß muss sein
00:00 Zur Sache, Schätzchen: film
01:15 Die Löwin und ihr Jäger: film
02:50 Planet Erde
02:55 Space-Night
03:30 Mathematik
04:00 Englisch für Anfänger
04:15 Englisch für Anfänger
04:30 Mathematik

SF 2
05:45 Roboclip
06:30 Grufthotel Grabesruh: serial
06:50 American Dragon: serial
07:15 Schwammkopf: serial
07:40 SMS-Galaxy
07:50 Die Gameshow
08:20 Kim Possible: serial
08:45 Hier ist Ian: serial
09:05 Pucca: serial
09:25 Schwuler Blick macht Heteros schick, odc. 12
10:10 Tessa – Leben für die Liebe, odc. 7: serial
11:00 Grufthotel Grabesruh: serial
11:20 American Dragon: serial
11:50 Schwammkopf: serial
12:10 SMS-Galaxy
12:20 Die Gameshow
12:50 Kim Possible: serial
13:15 Hier ist Ian: serial
13:40 Pucca: serial
14:00 Die Simpsons: serial
14:25 Alle hassen Chris, odc. 3: serial
14:45 Meine wilden Töchter, odc. 2: serial
15:10 Mein cooler Onkel Charlie, odc. 12: serial
15:30 Roboclip
15:50 Neues aus Entenhausen: serial
16:10 Lazy Town – Los gehts, odc. 2
16:35 Pettersson und Findus: serial
16:45 Gschichtli: film
17:00 Alle hassen Chris, odc. 4: serial
17:25 Die Simpsons: serial
17:50 Family Guy: serial
18:15 Mein cooler Onkel Charlie: serial
18:40 Schwuler Blick macht Heteros schick
19:25 Friends: serial
20:00 Music-Star
20:35 Fußball: Fußball Champions League
23:05 Alarmstufe: Rot: film
00:45 Auf der Flucht – Die Jagd geht weiter, odc. 2: serial
01:25 Music-Star
02:00 Fußball: Fußball Champions League
03:40 Alarmstufe: Rot: film

SF 1
05:35 DOK
06:30 News-Schlagzeilen und Meteo
07:30 Wetterkanal
09:30 Design Suisse, odc. 9
09:40 Design Suisse, odc. 10
09:55 Natürliche Heilmittel, odc. 3
10:00 Schätze der Welt – Erbe der Menschheit
10:15 Schätze der Welt – Erbe der Menschheit
10:30 nano
11:00 Puls
11:35 Reporter
12:00 Wege zum Glück, odc. 320: serial
12:40 Glanz und Gloria
12:55 Meteo
13:00 Tagesschau
13:15 5 gegen 5
13:45 al dente
14:55 Aeschbacher
15:50 Glanz und Gloria
16:05 Rote Rosen, odc. 63: serial
16:55 Wege zum Glück, odc. 321: serial
17:45 Telesguard
18:00 Tagesschau
18:10 Meteo
18:15 5 gegen 5
18:40 Glanz und Gloria
18:59 Tagesschau-Schlagzeilen
19:00 Schweiz aktuell
19:25 SF-Börse
19:30 Tagesschau
19:50 Meteo
20:00 Ein Fall für zwei, odc. 5: serial
21:05 Kassensturz
21:50 10vor10
22:15 Meteo
22:20 Club
23:45 Tagesschau
00:00 Edel & Starck
00:45 Kassensturz
01:20 5 gegen 5
01:45 Club
03:00 Edel & Starck
03:45 Swiss view
04:35 Sternstunde Philosophie

ORF 1
05:15 Popular, odc. 5: serial
06:00 Harry und sein Eimer voller Dinos: serial
06:10 Calimero: serial
06:30 Zirkus um Confetti
06:45 Als die Tiere den Wald verließen, odc. 2: serial
07:10 Kim Possible, odc. 12: serial
07:30 Die Schlümpfe: serial
07:55 Full House: serial
08:20 Eine himmlische Familie: serial
09:05 Gilmore Girls: serial
09:45 Malcolm mittendrin: serial
10:10 Columbo: serial
11:40 Die Schlümpfe: serial
12:05 Tarzan, odc. 11: serial
12:30 Kim Possible: serial
12:50 W.i.t.c.h., odc. 6: serial
13:15 Norman Normal: serial
13:40 Angela Anaconda: serial
14:05 Drachenschatz
14:30 Tom und Jerry: serial
14:35 Mini Lei Lei
15:25 Jim hat immer Recht: serial
15:45 Newsflash
15:50 Reba: serial
16:15 Eine himmlische Familie: serial
17:00 Gilmore Girls: serial
17:40 Newsflash
17:50 Charmed – Zauberhafte Hexen: serial
18:30 Malcolm mittendrin: serial
19:00 Die Simpsons: serial
19:30 Zeit im Bild und Kultur
19:53 Wetter
20:00 Sport: Sportnews
20:15 Fußball: Fußball Champions League
20:35 Fußball: Fußball Champions League
22:50 Fußball: Fußball Champions League
23:55 Ich, beide und sie: film
01:40 Familie Klumps und der verrückte Professor: film
03:15 Police Academy VII – Mission in Moskau: film
04:30 Law & Order – Aus den Akten der Straße: serial

ORF 2
05:30 Wie wirds?
05:40 Gut beraten Österreich
06:00 Text aktuell
07:00 TW1-Frühstückswetter
07:30 Wetter-Panorama
09:00 Zeit im Bild
09:05 Frisch gekocht
09:30 Reich und schön: serial
09:50 Reich und schön: serial
10:10 Wege zum Glück, odc. 320: serial
10:55 Dr. Stefan Frank – Der Arzt, dem die Frauen vertrauen: serial
11:45 Wetterschau
12:00 Newton
12:25 Hohes Haus
12:55 Seitenblicke
13:00 Zeit im Bild
13:15 Das Steirerland im Narrengewand
14:25 Wege zum Glück, odc. 321: serial
15:10 Sturm der Liebe, odc. 324: serial
16:00 Die Barbara-Karlich-Show
17:00 Zeit im Bild
17:10 Willkommen Österreich
18:20 Wie wirds?
18:30 Gut beraten Österreich
19:00 Bundesland heute
19:30 Zeit im Bild und Kultur
19:53 Wetter
20:00 Seitenblicke
20:15 Villacher Fasching 2007
22:20 Zeit im Bild 2
22:45 Männer im gefährlichen Alter: film
00:10 Zeit im Bild 3
00:30 Der Job, odc. 2: serial
00:50 Dr. Stefan Frank – Der Arzt, dem die Frauen vertrauen: serial
01:35 Thema
02:20 Die Barbara-Karlich-Show
03:20 Seitenblicke
03:25 Land und Leute
03:55 Der Job, odc. 2: serial
04:15 Willkommen Österreich

HR 3
05:05 Hessenschau
05:35 Service: Familie
06:00 Straße frei?
07:50 Tele-Gym: Fitness
08:05 Mit der "Sea Cloud II" von Edinburgh nach Hamburg
08:50 nix wie raus ...
09:00 Landesschau Baden-Württemberg
10:00 Fastnacht aus Nordhessen
12:00 Meilensteine der Naturwissenschaft und Technik, odc. 13
12:15 Menschen und Natur
12:20 Wissen macht Ah!
12:45 Blue Water High, odc. 22: serial
13:10 Servicetipp
13:15 Koch-Kunst mit Vincent Klink
13:45 Servicezeit: Essen und Trinken
14:15 Ein Monat, ich und mein Ziel
14:45 Casino Carneval
17:00 hessen aktuell
17:10 Naturwelten
18:00 Maintower
18:20 Brisant
18:45 Keno-Show
18:50 Service: Reisen
19:15 Alle Wetter!
19:30 Hessenschau
19:58 hessenschauwetter
20:00 Tagesschau
20:15 Die Männer vom K3: serial
21:45 Hessenjournal
22:15 6. Internationales Militärmusikfestival
23:45 Ein Mann besiegt die Angst: film
01:05 Hessenjournal
01:35 Paris Blues: film
03:10 Hessenbilder
03:35 Maintower
04:00 Alle Wetter!
04:15 Hessenschau
04:45 Service: Reisen

Kabel 1
05:15 Jede Menge Familie: serial
05:40 Jede Menge Familie: serial
06:00 Alle unter einem Dach: serial
06:30 Bill Cosby Show: serial
07:00 Chaos City: serial
07:30 Infomercials
08:30 Abenteuer Alltag
09:05 Abenteuer Leben
09:35 Teletip Shop
09:35 Unsere kleine Farm: film
10:35 Quiz-Taxi
11:05 Alle lieben Raymond: serial
11:35 Alle lieben Raymond: serial
12:05 King of Queens: serial
12:35 King of Queens: serial
13:00 Eine schrecklich nette Familie: serial
13:30 Eine schrecklich nette Familie: serial
14:00 Bill Cosby Show: serial
14:30 Bill Cosby Show: serial
15:05 Roseanne: serial
15:35 Roseanne: serial
16:05 Eine schrecklich nette Familie: serial
16:35 Eine schrecklich nette Familie: serial
17:05 Nachrichten
17:15 Abenteuer Alltag
17:45 Abenteuer Leben
18:15 King of Queens: serial
18:45 King of Queens: serial
19:15 Quiz-Taxi
19:45 Quiz-Taxi
20:15 Vier Hochzeiten und ein Todesfall: film
22:35 Abenteuer Leben
23:25 BIZZ
00:15 Abenteuer Auto
01:10 Kinotipp
01:25 Filmquiz
02:25 Stunde der Sterne
03:30 Das Model und der Schnüffler: serial
04:20 Mini-Max: serial
04:40 M.A.S.H.: serial

MDR
06:45 Länderzeit
07:15 Tagebuch einer Gänsemutter, odc. 7
07:30 Klemens und Klementinchen, odc. 7: serial
07:45 Lexi-TV
08:45 Hänsel und Gretel: film
09:35 Beckmann
10:50 Windrose
11:15 Schlager-Charts
11:20 Mach dich ran!
11:45 MDR um zwölf
12:30 Wildes Rio
13:15 Reisereportage
14:00 Dabei ab zwei
14:30 Lexi-TV
15:30 nano
16:00 Hier ab vier
16:30 Der MDR-Garten
17:00 Das Neueste
17:10 Talk und Spiel
17:40 Mit Rat & Tat
17:55 Fiffi & Co.
18:15 MDR aktuell
18:20 Brisant
18:52 Unser Sandmännchen: film
18:57 Wetter für 3
19:00 Sachsen-Anhalt heute
19:00 Thüringen-Journal
19:00 SachsenSpiegel
19:00 Länderzeit
19:30 MDR aktuell
19:50 Einfach genial!
20:15 Umschau
20:45 Schuften im Schnee, odc. 2
21:15 Echt!
21:45 MDR aktuell
22:05 Mahlzeit DDR, odc. 2
22:50 Polizeiruf 110
00:10 Tagesthemen
00:40 Der große Kukakö-Rosenmontagsumzug
02:40 Überflieger Nonstop
03:00 SachsenSpiegel
03:30 Sachsen-Anhalt heute
04:00 Thüringen-Journal
04:30 Hier ab vier

Eurosport Deutsch
08:30 WATTS: Magazin Die elektrisierende Wochenshow
08:45 Eurogoals: Fußball Das Wochenende in den europäischen Ligen
09:30 Biathlon: Biathlon Europameisterschaften
11:00 Tennis: Tennis WTA-Turnier
13:15 Biathlon: Biathlon Europameisterschaften
14:30 Skispringen: Skispringen Weltcup
15:00 Skispringen: Skispringen Weltcup
16:00 Tennis: Tennis WTA-Turnier
19:30 Eurogoals: Fußball Das Wochenende in den europäischen Ligen
20:15 Boxen: Boxen EM-Kampf im Leichtmittelgewicht
22:00 Leichtathletik: Leichtathletik IAAF Indoor Permit Meeting
00:00 Rallye: Rallye FIA-Weltmeisterschaft
01:00 Wintersport: Magazin Winterpark Weekend
01:30 Sendepause


Eurosport 2
07:30    Wiadomości poranne
10:00    Unicaja Malaga Real Madryt Liga hiszpańska sezon zasadniczy
11:30    Liga hiszpańska
12:00    Wiadomości
14:00    RK Krim Mercator Lublana Aalborg DH Liga Mistrzyń 5. kolejka fazy grupowej
15:00    Halowe Mistrzostwa Świata w Lizbonie
16:00    Unicaja Malaga Real Madryt Liga hiszpańska sezon zasadniczy
17:30    Liga hiszpańska
18:00    Wiadomości
18:30    Liga hiszpańska
19:00    Euroleague Basketball Show
19:30    Wiadomości wieczorne
20:00    Halowe Mistrzostwa Świata w Lizbonie
21:00    Euro Tour w Maladze
22:00    Halowy Puchar Świata mężczyzn w Wiedniu Finał
23:00    Wiadomości wieczorne
23:15    New Japan League
00:15    Wiadomości
01:00    Wiadomości

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.