FANDOM


TVP 1
05:10 Moda na sukces - odc. 5589 (The Bold and the Beautiful ep. 5589); serial kraj prod.USA (2009)
05:30 TELEZAKUPY
06:00 Kawa czy herbata?
08:00 Wiadomości
08:05 Pogoda poranna
08:09 Polityka przy kawie
08:20 TELEZAKUPY
08:50 Disney! Cudowny Świat - Piorun (Bolt) -  txt. str. 777  92'; film animowany kraj prod.USA (2008)
10:35 Wojna domowa - odc. 13/15 - Młode talenty -  txt. str. 777; serial komediowy TVP
11:30 Jeden dzień z życia; cykl reportaży
12:00 Wiadomości
12:10 Agrobiznes
12:30 Klimaty i smaki; program poradnikowy
12:45 BBC w Jedynce - Ewolucja. cz 1. Wieloryb na czterech nogach (Evolutions. Meet the Animal ancestors) -  txt. str. 777  50'; film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2010)
13:50 Galeria - odc. 15; serial obyczajowy TVP
14:25 Klan - odc. 2232 -  txt. str. 777; telenowela TVP
15:00 Wiadomości
15:15 Pogoda
15:25 EUROexpress; magazyn
15:35 Celownik; magazyn
16:30 Moda na sukces - odc. 5590 (The Bold and the Beautiful ep. 5590); serial kraj prod.USA (2009)
17:00 Teleexpress
17:20 Pogoda
17:25 Galeria - odc. 16; serial obyczajowy TVP
17:55 Klan - odc. 2233 -  txt. str. 777; telenowela TVP
18:35 Jaka to melodia? - odc. 2364; teleturniej muzyczny
19:00 Zabawy z Lippy and Messy odc. 15; język angielski dla dzieci
19:10 Wieczorynka - Przygody Bolka i Lolka - Wakacje na wsi; serial animowany
19:30 Wiadomości
20:00 Sport
20:05 Rajd Lotos Baltic Cup - kronika
20:10 Pogoda
20:30 Teatr Telewizji - Kryptonim "Gracz" -  txt. str. 777  79'; spektakl teatralny
22:00 Czas na dokument - Czy piję za dużo? (Do I drink too much?)  52'; film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2009)
23:05 Terminator: Kroniki Sary Connor - odc. 24 (Terminator: The Sarah Connor Chronicles II, Desert Cantos 15); serial kraj prod.USA (2008)
24:00 Terminator: Kroniki Sary Connor - odc. 25 (Terminator: The Sarah Connor Chronicles II, Some Must Watch, While Some Must Sleep 16); serial kraj prod.USA (2008)
00:55 Kino nocnych marków - Nora Roberts  - W samo południe (Nora Roberts High Noon)  87'; serial kraj prod.USA (2009)
02:30 Notacje - Władysław Bartoszewski. Czy mi w tym pomożesz; cykl dokumentalny
02:40 Zagadkowa Jedynka
03:45 Zakończenie dnia

TVP 2
05:50 Dwie strony medalu - odc. 61; serial TVP
06:20 Coś dla Ciebie; magazyn
06:45 TELEZAKUPY
07:25 Na dobre i na złe - odc. 368 Śródziemnomorskie zapomnienie; serial TVP
08:30 Pytanie na śniadanie - Pytanie na śniadanie: 9.03, 9.06, 9.47, 10.20, 10.24
Panorama: 9:40
Pogoda: 9.00, 10.19
11:25 Obok nas; magazyn
11:55 Coś dla Ciebie; magazyn
12:20 Familiada - odc. 1925; teleturniej
12:55 Sąsiedzi - odc. 122 (348) Ukryte cierpienia; serial komediowy TVP
13:20 Dla niesłyszących - Lokatorzy odc. 92-Miłość do sztuki
13:55 Tak to leciało! - (109); teleturniej
15:00 Tancerze odc.23 - Pod wpływem chwili; serial obyczajowy TVP
16:00 Panorama Kraj
16:15 Pogoda
16:20 Świat bez tajemnic - Herkules wyrusza w świat  50'; film dokumentalny
17:25 Jeden z dziesięciu - odc. 8/68; teleturniej
18:00 Panorama
18:30 Sport Telegram
18:40 Pogoda
18:55 Licencja na wychowanie - odc. 38 - Bogata kobieta; serial obyczajowy TVP
19:30 Polska bez fikcji - Tylko tato - Waldemar (9/13); telenowela dokumentalna TVP
20:05 Barwy szczęścia - odc. 707 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP
20:40 M jak miłość - odc. 892; serial TVP
21:35 Kulisy serialu "M jak miłość" - odc. 631
21:50 TOMASZ LIS NA ŻYWO; talk-show
22:55 Poniedziałek z gwiazdami - Iris (Iris) -  txt. str. 777  86' kraj prod.USA, Wielka Brytania (2002)
00:35 Czy świat oszalał? - Nelson Mandela. W imię wolności (Nelson Mandela au nom de la liberte.); film dokumentalny kraj prod.Francja (2010)
01:40 TOMASZ LIS NA ŻYWO; talk-show
02:35 Iris (Iris)  86' kraj prod.USA, Wielka Brytania (2002)
04:05 Zakończenie programu

TVP Info

05:55 Poranek TVP Info

06:00 Serwis info

06:10 Pogoda

06:15 Poranek TVP Info

06:30 Serwis info

06:41 Pogoda

06:45 Poranek TVP Info

07:00 Serwis info

07:10 Pogoda

07:14 Poranek TVP Info

07:30 Serwis info

07:41 Pogoda

07:45 Poranek TVP Info

07:53 Twoja@sprawa

08:00 Serwis info

08:03 Gość poranka

08:17 Pogoda

08:20 Poranek TVP Info

08:30 Serwis info

08:40 Pogoda

08:43 Poranek TVP Info

09:00 Serwis info

09:06 Pogoda

09:10 Gość poranka

09:20 Poranek TVP Info

09:30 Serwis info

09:39 Pogoda

09:42 Serwis sportowy

09:47 Poranek TVP Info

10:00 Serwis info

10:10 Biznes - otwarcie dnia

10:19 Pogoda

10:21 Poranek TVP Info

10:30 Serwis info

10:41 Pogoda

10:43 Serwis sportowy

10:50 Gość poranka

11:00 Serwis info

11:20 Serwis sportowy

11:25 Pogoda

11:30 Serwis info

11:51 Pogoda

11:55 Serwis sportowy

12:00 Serwis info

12:20 Biznes

12:27 Pogoda

12:30 Serwis info

12:50 Pogoda

12:55 Serwis sportowy

13:00 Serwis info

13:10 Raport z Polski

13:26 Pogoda

13:30 Serwis info

13:50 Pogoda

13:55 Serwis sportowy

14:00 Serwis info

14:22 Pogoda

14:30 Serwis info

14:50 Pogoda

14:55 Serwis sportowy

15:00 Serwis info

15:10 Raport z Polski

15:30 Serwis info

15:49 Pogoda

15:54 Serwis sportowy

16:00 Rozmowa dnia

16:15 Biznes

16:25 Pogoda

16:30 Serwis info

16:56 Pogoda

17:00 Program lokalny

20:00 Serwis info

20:10 Minęła dwudziesta

21:00 Pogoda

21:06 Telekurier

21:30 Serwis info

21:41 Pogoda

21:45 Program lokalny

22:17 Serwis info

22:30 Info Dziennik

23:07 Pogoda

23:16 Sportowy wieczór

23:32 Arizona - film dokumentalny (Polska,1997)

00:35 Minęła dwudziesta

01:22 Telekurier

01:44 Serwis info

01:50 Info Dziennik

02:27 Pogoda

02:30 Sportowy wieczór

02:45 Studio Wschód

03:10 Raport z Polski

03:31 Tradycja nie umiera (7) - magazyn

03:58 Arizona - film dokumentalny (Polska,1997)

04:49 Telekurier

05:10 Teleplotki

05:34 Raport z Polski

05:50 Zakończenie programu

Polsat

05:00 Wstawaj! Gramy!

06:00 Nowy Dzień z Polsat News

07:15 TV Market

07:30 Miś Yogi (10)

07:40 Miś Yogi (11)

07:50 Miś Yogi (12)

08:00 Przygody Animków (81)

08:30 Pinky i Mózg (13)

09:00 Rodzina zastępcza plus: Wieczór poezji mafijnej (160)

10:00 Daleko od noszy: Jedną nogą w Anglii (117)

10:30 Świat według Kiepskich: Plan dnia (192)

11:00 Malanowski i partnerzy: Niewierna żona (197)

11:30 Dopóki śmierć nas nie rozłączy 3 (53)

12:00 Doktor Oz radzi (51) - talk show

13:00 Dom nie do poznania (199) - reality show

14:00 Pierwsza miłość (1449)

14:45 Trudne sprawy (56)

15:50 Wydarzenia

16:10 Prognoza pogody

16:15 Interwencja

16:30 Malanowski i partnerzy: Śmierć jeździ limuzyną (198)

17:00 Dlaczego ja? (115)

18:00 Pierwsza miłość (1450)

18:50 Wydarzenia

19:20 Sport

19:25 Prognoza pogody

19:30 Świat według Kiepskich: Impreza (265)

20:05 Megahit: Aniołki Charliego: Zawrotna szybkość - film sensacyjny (USA,2003)

22:20 Decydująca gra - thriller (Niemcy,Kanada,USA,2006)

00:20 Bestia (8)

01:30 Zagadkowa noc

03:00 Tajemnice losu

TVN

05:10 Uwaga!

05:25 Mango

07:30 Julia (35)

08:00 Dzień dobry TVN

11:05 Co za tydzień

11:40 39 i pół: Cienie na ścianie (33)

12:40 Ostry dyżur (27)

13:40 Ukryta prawda: Brat i siostra (5)

14:40 Detektywi: Tylko zabawa (907)

15:15 W-11 - Wydział Śledczy

15:55 Rozmowy w toku: 'Dawcy nerek', czyli motocykliści na wózkach

16:55 Ukryta prawda (6)

17:55 Julia (36)

18:25 Detektywi: Nasz idealny świat (908)

19:00 Fakty

19:30 Sport

19:40 Pogoda

19:50 Uwaga!

20:05 Na Wspólnej (1560)

20:45 W-11 Wydział Śledczy: Hasza (889)

21:30 Dowody zbrodni 6 (16)

22:25 Człowiek - cel (12-ost.)

23:20 Fringe: Na granicy światów 3 (5)

00:15 Co za tydzień

00:45 Uwaga!

01:00 Arkana magii

02:20 Rozmowy w toku: 'Dawcy nerek', czyli motocykliści na wózkach

03:15 Nic straconego

TV 4

05:00 Inspektor Gadżet (8)

05:25 Mój grzech (99)

06:05 Muzyczne listy - magazyn muzyczny

07:10 Słoneczny patrol (32)

08:15 Dziewczyny z fortuną

08:55 TV Market

09:15 Dzieci natury - serial przyrodniczy (Francja,1999)

09:50 Dzieci natury - serial przyrodniczy (Francja,1999)

10:25 Kiedy się zakocham... (138)

11:25 Kiedy się zakocham... (139)

12:25 Muzyczne listy - magazyn muzyczny

13:30 Inspektor Gadżet (9)

14:00 Dziewczyny z fortuną

15:00 Mój grzech (100)

16:00 Galileo - program popularnonaukowy

17:00 Kiedy się zakocham... (140)

18:00 Kiedy się zakocham... (141)

19:00 Triumf miłości (157)

20:00 Galileo - program popularnonaukowy

21:00 Spadkobiercy (30) - program rozrywkowy

22:00 Spadkobiercy (31) - program rozrywkowy

23:00 Miejski Łowca - komedia sensacyjna (Hongkong,USA,Japonia,1993)

01:05 mała Czarna - talk show

02:05 Selekcja 2008 - survival show

02:35 Selekcja 2008 - survival show

03:10 Gość "Wydarzeń"

03:20 To był dzień

04:10 To był dzień na świecie

04:35 Zakończenie programu

TV Puls

06:00 Muzyczny budzik - interaktywny poranek muzyczny

07:00 Burza uczuć (887)

08:00 Taki jest świat - program rozrywkowy

09:00 Dom: Jestem dla ciebie niedzielą (19)

11:00 Podniebny horror (1)

12:00 Taki jest świat - pod lupą - program rozrywkowy

13:00 Pomoc domowa 4 (19)

13:30 Pomoc domowa 4 (20)

14:00 Mój przyjaciel Ozzie - film przygodowy (Nowa Zealandia,Niemcy,2006)

16:00 Robin Hood (9)

17:00 Medicopter (49)

18:00 Junior TV: Piotruś Pan i piraci (34)

18:30 Junior TV: Myszorki na prerii (22)

19:00 Junior TV: Yogi: łowca skarbów (3)

19:30 Junior TV: Szczenięce lata Toma i Jerry'ego (4)

20:00 Wyprawa na Księżyc - film animowany (Belgia,USA,2008)

22:00 Starcie mutantów - film SF (USA,2010)

00:00 Goło i wesoło - program rozrywkowy

00:30 Brudna robota (19) - serial dokumentalny

01:30 Ekstradycja 3 (19)

02:30 Dyżur - serial dokumentalny

03:00 Z archiwum policji - serial dokumentalny

03:30 Zobacz to!

TVN 7

05:00 Druga strona medalu 2: Jan Mela (4)

05:30 Druga strona medalu 2: Sarah Fergusson (5)

06:00 Na Wspólnej (1254)

06:30 W roli głównej: Małgorzata Braunek (4) - talk show

07:00 W roli głównej: Marek Kondrat (5) - talk show

07:30 Magda M. (16)

08:30 Sędzia Anna Maria Wesołowska (13)

09:30 Przyjaciele (7)

10:00 Przyjaciele (8)

10:30 Bez śladu (18)

11:25 Mango

13:05 Detektyw Monk (9/16)

14:00 Sędzia Anna Maria Wesołowska (14)

15:00 Czerwony Orzeł 4 (9)

16:10 JAG - Wojskowe Biuro Śledcze (13)

17:10 Przyjaciele (9)

17:40 Przyjaciele (10)

18:10 Detektyw Monk (10/16)

19:05 Dr House (1/22)

20:00 True Story: Małżeństwo z nieznajomym - film obyczajowy (Kanada,2005)

22:00 Kobra - oddział specjalny (12)

23:00 Wróg u bram - dramat wojenny (Niemcy,USA,Irlandia,Wielka Brytania,2001)

01:40 Arkana magii

03:45 Misja Martyna 2: Na tropie giganta

04:15 Misja Martyna 2: Bungee wraca do domu

04:45 Zakończenie programu

TV 6

10:25 Digimon (43)

10:45 Digimon (44)

11:15 You Can Dance - wersja amerykańska (26) - program rozrywkowy

12:15 Mam talent! - wersja amerykańska (25)

13:15 TV Market

13:55 Muzyczne listy - magazyn muzyczny

15:00 Idol - wersja amerykańska (11) - program rozrywkowy

16:00 Muzyczne listy - magazyn muzyczny

17:10 Inspektor Gadżet (7)

17:40 M.A.S.K. (29)

18:05 You Can Dance - wersja amerykańska (27) - program rozrywkowy

19:00 Idol - wersja amerykańska (12) - program rozrywkowy

20:00 Big Brother 5 - start (1)

20:55 Big Brother 5 - start (2)

22:00 Big Brother 5 - start (3)

22:45 Big Brother 5 - reality show

23:45 Mam talent! - wersja amerykańska (26)

00:40 Big Brother 5 - extra - reality show

01:05 Regina (5)

01:30 Regina (6)

01:55 Big Brother 5 - prosto z domu - reality show

02:15 Zakończenie programu

Polsat Sport News

06:45 Sportowe podsumowanie dnia

07:00 Sport Flash

07:05 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga

08:00 Sport Flash

08:05 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga

09:00 Sport Flash

09:05 Piłka nożna: Liga Europejska - mecz 1/16 finału

10:00 Sport Flash

10:05 Piłka nożna: Liga Europejska - mecz 1/16 finału

11:00 Sport Flash

11:05 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga

12:00 Sport Flash

12:05 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga

13:00 Sport Flash

13:05 Piłka nożna: Liga holenderska

14:00 Sport Flash

14:05 Piłka nożna: Liga holenderska

15:00 Sport Flash

15:05 Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: Orlen Wisła Płock - Metalurg Skopje

16:00 Sport Flash

16:05 Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: Orlen Wisła Płock - Metalurg Skopje

17:00 Sport Flash

17:05 FIFA Futbol Mundial

17:30 Magazyn alpejski

18:00 Sport Flash

18:05 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga - mecz: Fart Kielce - Indykpol AZS UWM Olsztyn

19:00 Sport Flash

19:05 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga - mecz: Fart Kielce - Indykpol AZS UWM Olsztyn

20:00 Sport Flash

20:05 Trans World Sport

21:00 Sport Flash

21:05 Piłka ręczna: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: Bjerringbro - VIVE Targi Kielce

22:00 Sport Flash

22:05 Piłka ręczna: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: Bjerringbro - VIVE Targi Kielce

23:00 Sportowe podsumowanie dnia

23:15 Cafe Futbol

00:45 Zakończenie programu

Eska TV

06:00 ESKA.PL

07:00 Hot plota

08:00 Co się słucha

09:00 Poranny WF - program rozrywkowy

09:30 Hity na czasie

15:00 Hot plota

16:00 Top 5

16:30 Klipy Non Stop

17:00 Look Like a Star

18:00 School lista

19:00 Gorąca 20

21:00 Poranny WF - program rozrywkowy

21:30 Hity na czasie

00:00 Klipy Non Stop

TVP Kultura

08:00 Informacje kulturalne

08:15 Wróżby kumaka - film obyczajowy (Polska,Niemcy,2005)

10:00 Informacje kulturalne

10:10 Piękna nieznajoma - melodramat (Polska,Rosja,1993)

11:45 Każdy wie, kto za kim stoi - film dokumentalny (Polska,1983)

11:55 Informacje kulturalne

12:10 Władysław Broniewski "Most Poniatowskiego"

12:11 Władysław Broniewski "Mazowsze" 

12:14 Pamiętnik Władysława Broniewskiego - felieton (Polska,1984)

12:30 Być we Lwowie - film dokumentalny (Polska,1992)

13:40 Laureaci Konkursu im. Henryka Wieniawskiego: Aylen Pritchin gra Koncert skrzypcowy D-dur op. 35 Piotra Czajkowskiego - koncert

14:30 Pusty dom - dramat obyczajowy (Korea Południowa,Japonia,2004)

16:05 Jan Ptaszyn Wróblewski i przyjaciele (1) - koncert (Polska,2006)

16:25 Zbigniew Namysłowski - Air Condition: 22. Jazz Jamboree '80 - koncert

16:35 Międzynarodowy Festiwal Filmowy Etiuda&Anima - reportaż

17:15 Tęczowi wojownicy - film dokumentalny (Holandia,2009)

18:55 Jamiroquai na Avo Sesion - koncert (Szwajcaria,2010)

20:05 Informacje kulturalne

20:20 Dziedzictwo - dramat obyczajowy (Francja,Gruzja,2006)

21:50 Bez prądu: Closterkeller - koncert

22:55 Informacje kulturalne

23:15 Videogalerie: Czarna 1 (13)

00:10 Al z Alaski - BWA Warszawa - film dokumentalny (Polska,2004)

00:40 Kino nocne: Studio Kultura. Nieme kino szwedzkie

00:55 Kino nocne: Skarb rodu Arne - dramat historyczny (Szwecja,1919)

02:45 Informacje kulturalne

02:55 Egzorcyzmy Anneliese Michel - film dokumentalny (Polska,2007)

03:50 Pasmo kontemplacyjne (7)

05:50 Zakończenie programu

TVP Historia

08:00 Miejsce z historią: Jarosław. Polskie Carcassone

08:30 Sonda: Przepowiednia - program popularnonaukowy

09:05 Przedwiośnie: Szklane domy (2/6)

10:10 Konflikty, bitwy, wojny - Pod biało-czerwoną banderą 

10:20 Niszczyciele eskortowe - film dokumentalny (Polska,1993)

10:50 Konflikty, bitwy, wojny - Pod biało-czerwoną banderą

11:15 Ex libris

11:30 Spór o historię. Skąd się wzięła Polska? - debata

12:10 Pożegnanie cesarzy - film obyczajowy (Polska,1988)

13:25 Czarne tulipany - film dokumentalny (Polska,1997)

14:15 Ex libris

14:30 New Poland - film dokumentalny (Polska,2010)

15:30 Zaproszenie: Facecje toruńskie (1)

15:55 Polska i świat w reportażu: Góra Krzyży - reportaż (Polska,2005)

16:35 S jak szpieg: Szpieg na rozkaz

17:05 Notacje: Ks. bp Jan Bagiński. Dramat na Wołyniu

17:30 Przedwiośnie: Przyjaciele (3/6)

18:30 Sonda: Ruchome obrazki - program popularnonaukowy

19:05 Dziennik Telewizyjny - 20.02.1989

19:40 Program jubileuszowy. Polska 50, 40, 30, 20, 10 lat temu: Luty

20:10 Karate po polsku - dramat obyczajowy (Polska,1983)

21:50 Flesz historii (65)

22:15 Legendy dziennikarstwa: Zygmunt Kałużyński w filmie: Pół życia w ciemnościach - film dokumentalny (Polska,2003)

23:10 Kobiety Białego Domu: Abigail Adams

23:25 Dziennik Telewizyjny - 20.02.1989

00:00 Zakończenie programu

TV Polonia
06:05 Makłowicz w podróży - (83) Irlandia Północna - "Belfast"; magazyn kulinarny
06:40 Szansa na sukces - Koncert Laureatów 2011(2); widowisko
07:35 Badacze natury - odc. 7 Pogląd na pustułki; cykl reportaży
07:55 Urwisy z Doliny Młynów - Florek (Florek); serial TVP kraj prod.Niemcy, Polska (1985)
08:10 Urwisy z Doliny Młynów - Strachy (Strachy); serial TVP kraj prod.Niemcy, Polska (1985)
08:30 Pytanie na śniadanie - Pytanie na śniadanie: 9.03, 9.06, 9.47, 10.20, 10.24
Panorama: 9:40
Pogoda: 9.00, 10.19
11:15 Tygodnik.pl; magazyn
11:45 Galeria - odc. 4; serial obyczajowy TVP
12:05 Barwy szczęścia - odc. 527 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP
12:35 Wiadomości
12:50 Ranczo - odc. 63* - Przewroty kopernikańskie -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP
13:45 Salon Polonii; magazyn
14:35 Złotopolscy - odc. 371* Przypływy uczuć; telenowela TVP
15:10 Solo  55'; film dokumentalny
16:10 WOK - Wszystko o Kulturze (19); magazyn
17:00 Galeria - odc. 4; serial obyczajowy TVP
17:30 Teleexpress
17:55 Młynarski - Absolutnie. Fama 2000
18:50 Skarby nieodkryte; teleturniej
19:15 Barwy szczęścia - odc. 527 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP
19:45 Dobranocka - Bardzo przygodowe podróże Kulfona - odc. 8 - Zaginione miasto Inków; serial animowany
20:00 Wiadomości
20:25 Sport
20:35 Pogoda
20:55 Chichot losu - odc. 12/13* - Spadkobiercy -  txt. str. 777; serial TVP
22:00 Polonia 24
22:45 Co nam w duszy gra - Duety miłosne cz. 2; widowisko
23:45 TOMASZ LIS NA ŻYWO; talk-show
00:45 Galeria - odc. 4; serial obyczajowy TVP
01:15 Urwisy z Doliny Młynów - Florek (Florek); serial TVP kraj prod.Niemcy, Polska (1985)
01:25 Urwisy z Doliny Młynów - Strachy (Strachy); serial TVP kraj prod.Niemcy, Polska (1985)
01:45 Dobranocka za oceanem - Bardzo przygodowe podróże Kulfona - odc. 8 - Zaginione miasto Inków; serial animowany
02:00 Wiadomości
02:25 Sport
02:30 Pogoda
02:45 Chichot losu - odc. 12/13* - Spadkobiercy; serial TVP
03:35 Polonia 24
04:15 Barwy szczęścia - odc. 527; serial obyczajowy TVP
04:45 TOMASZ LIS NA ŻYWO; talk-show
05:45 Klimaty i smaki; program poradnikowy
06:05 Zakończenie dnia

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.