TVP 1
6.00 Kawa czy herbata, w tym Wiadomości: 6.05, 6.30, 7.00, 7.30
8.00 Wiadomości
8.12 Pogoda
8.15 Woronicza 17
8.25 Przed Opolem
8.30 Przygody Tin−Tina − serial franc.−kanad.
8.55 Jedyneczka
9.20 Bajeczki Jedyneczki
9.35 Super Rupert − serial kanad.
10.00 Przed Eurowizją
10.10 Nieustraszony − serial USA
11.00 Szansa na życie − felieton
11.15 ZUS radzi
11.25 Złączone na całe życie, cz. 1 −film USA
12.00 Wiadomości
12.10 Agrobiznes
12.20 W drodze do Unii
12.45 Klan − telenowela TVP
13.10 Lokatorzy − serial TVP
13.40 Wykrywacz kłamstw − quiz rozrywkowy
14.10 Przed Eurowizją
14.20 Jestem ze wsi... chcę być w Unii− reportaż
14.35 Zawodowy list gończy
14.50 Przed Opolem
15.00 Wiadomości
15.10 Zawsze po 21−szej
15.40 Otwarte drzwi − magazyn katolicki
16.05 Rower Błażeja
16.25 Przed Opolem
16.30 Moda na sukces − serial USA
16.55 Polak = Europejczyk
17.00 Teleexpress
17.20 Sportowy Express
17.30 Gość Jedynki
17.40 Klan − telenowela TVP
18.10 Forum − program publ.
19.00 Wieczorynka: Trzy misie
19.30 Wiadomości
19.59 Sport
20.05 Pogoda
20.20 Pamiętna noc − film USA
21.50 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
22.25 Jedynka w Europie − felieton
22.30 Czas na... kontrowersyjny dokument: Labirynt − film dok.
23.05 Monitor Wiadomości
23.20 Plus minus − magazyn ekonomiczny
23.55 Seans na życzenie: Dwóch ojców − film USA
1.40 Zakończenie programu

TVP 2
7.10 Studio urody
7.15 Dwójka Dzieciom: Pandora i Platon − serial grecko−ang.
7.40 Dwójka Dzieciom: Marceli Szpak dziwi się światu
7.45 Dwójka Dzieciom: Przygody Kota Filemona
8.00 Na dobre i na złe − serial TVP
8.50 Pytanie na śniadanie − magazyn (w tym Panorama: 9.00, 10.00, Prognoza pogody: 9.30)
10.25 Tata Show − rodzinne widowisko rozrywkowe
11.15 Po prostu żyć
11.35 Zielona karta − telenowela TVP
12.00 Sukces − serial TVP
12.30 Kochaj mnie − telenowela TVP
13.00 Panorama
13.15 Złotopolscy − telenowela TVP
13.40 Europa da się lubić... − talk show
14.35 Euro−Quiz − program dla młodzieży
15.00 Czarne chmury − serial TVP
16.00 Panorama
16.22 Pogoda
16.25 Złotopolscy − telenowela TVP
16.55 Szansa na sukces
17.50 Program lokalny
18.30 Panorama
18.55 Pogoda
19.00 Jeden z dziesięciu − teleturniej
19.30 Ogród sztuk
19.55 Prawdę mówiąc − zza kulis serialu
20.10 M jak miłość − serial TVP
21.00 Magazyn Ekspresu Reporterów
21.50 Chłop Europie nie przepuści, zastanowim się, a jużci − felieton
22.00 Panorama
22.20 Sport−telegram
22.27 Pogoda
22.35 Wieczór filmowy Kocham Kino: Egoiści − dramat pol.
0.30 Wieczór artystyczny: Biennale Sztuki Mediów - WRO' 02
1.20 Zakończenie programu

Polsat
6.00 Piosenka na życzenie
7.00 Beyblade
7.25 Interwencja − reportaż
7.55 Słoneczny patrol 8
8.55 9 niezwykłych tygodni
9.45 J.A.G. Wojskowe Biuro Śledcze
10.45 Rosyjska ruletka − teleturniej
11.45 Amor Latino − telenowela argent.
12.45 Luz Maria
13.45 Adam i Ewa − serial pol.
14.45 Pokemon 2
15.10 13 posterunek − serial pol.
15.45 Informacje
16.10 Samo życie − serial pol.
17.15 Życiowa szansa − teleturniej
18.10 Drogówka
18.45 Informacje + sport
19.10 Prognoza pogody
19.15 Awantura o kasę − teleturniej
20.15 13 posterunek − serial pol.
21.00 Samo życie − serial pol.
21.30 Studio Lotto
21.45 Prezydent − miłość w Białym Domu − film USA
0.00 Biznes informacje
0.20 Prognoza pogody
0.25 Graffiti
0.40 Stroszek − film niem.
2.35 Aquaz Superchat na żywo
5.00 Pożegnanie

TVN
5.25 Kropka nad i
5.40 Ścieżki miłości − telenowela mesyk.
6.25 Telesklep
7.05 Przyjaciółki i rywalki − telenowela meksyk.
7.50 Wunschpunsch
8.15 Niesamowite opowiastki
8.40 Przygody Animków
9.05 Szczenięce lata Toma i Jerry'ego
9.30 Tele Gra − teleturniej
10.35 Telesklep
11.35 Rozmowy w toku
12.30 Na Wspólnej − serial pol.
13.05 Jestem, jaki jestem
13.55 Szczenięce lata Toma i Jerry'ego
14.25 Renegat IV − serial USA
15.25 Maraton uśmiechu
16.00 TVN Fakty, Pogoda
16.20 Przyjaciółki i rywalki − telenowela meksyk.
17.10 Ścieżki miłości − telenowela meksyk.
18.00 Rozmowy w toku
19.00 TVN Fakty
19.30 Sport
19.40 Pogoda
19.45 Uwaga!
20.10 Na Wspólnej − serial pol.
20.40 Mój mąż, mój wróg − film USA
22.35 Kryminalne gry
23.10 TVN Fakty
23.20 Kropka nad i
23.40 Sport
23.45 Kasia i Tomek − serial pol.
0.15 Cela
0.45 Nic straconego − powtórki

TVP 3 Katowice
6.20 Żuraw i czapla − film pol.
7.15 Telezakupy
7.30 Kurier, prognoza pogody
7.45 Aktualności + Pogoda
8.00 Studio pod bukiem
8.10 Schlesien Journal
8.30 Kurier, prognoza pogody
8.45 Gość dnia
9.00 Życie obok nas − film ang.
9.30 Kurier, prognoza pogody
9.45 Kawalerki − film pol.
10.15 Wojenne dni Warszawy − film pol.
10.30 Kurier, prognoza pogody
10.45 Telekurier
11.15 Gość dnia
11.30 Kurier, prognoza pogody
11.45 Z Wałęsą na ryba
12.30 Kurier
12.35 Malowanie obrazów − to proste − film irland.
13.30 Kurier, prognoza pogody
13.50 Agrobiznes
14.00 Świat − magazyn międzynarodowy
14.30 Kurier, prognoza pogody
14.45 To jest temat
15.00 Lizze McGuire − film USA
15.30 Kurier, prognoza pogody
15.45 Gramy dla was
16.00 Magazyn medyczny
16.15 Aktualności + pogoda
16.30 Kurier, prognoza pogody
16.45 Rozmowa dnia
17.00 Kwartet − magazyn Regionów Czwórki Wyszehradzkiej
17.30 Kurier, prognoza pogody
17.50 Wizytówki
18.00 Aktualności + Pogoda
18.20 Wiadomości sportowe
18.30 Kurier kulturalny
18.40 Prognoza pogody
18.45 Raport z akcji − magazyn
19.10 Bliżej Europy
19.30 Kurier, sport
19.40 Prognoza pogody
19.45 Rozmowa dnia
20.00 Telekurier
20.30 Kurier
20.45 Studio pogoda
20.50 Echa dnia
21.15 Eurotel
21.30 Kurier gospodarczy
21.40 Prognoza pogody
21.45 Aktualności + Pogoda
21.55 Wiadomości sportowe
22.00 Porozmawiajmy
22.15 Patrol Trójki
22.30 Kurier
22.45 Kurier sportowy
22.55 Studio pogoda
23.00 Detektywi z kamerą − film hiszp.
23.45 Jak kłamać w Ameryce − film USA
1.25 Cel podróży - film austral.
2.15 Zakończenie programu

TV 4
6.00 Strefa P - magazyn
6.30 Super VIP - wydarzenia i plotki
7.00 Muzyczne listy
7.50 Wspaniała podróż Nilsa Holgersona - serial anim.
8.10 Gęsia skórka (68) - serial
8.35 Kolorowy dom (11) - serial
9.00 Plaster miodu
9.30 Dziki księżyc (96) - serial
10.25 Zbuntowany anioł (178) - serial
11.15 Biały Kieł (22) - serial
11.45 Zakręcony (19) - serial
12.00 MacGyver - serial
13.05 Super VIP - wydarzenia i plotki
13.35 Muzyczne listy - mag.
14.30 Artur - serial anim.
15.00 Psotny Bill - serial anim.
15.30 Dziki księżyc (97) - serial
16.30 Hoboczaki (13) - serial
17.00 Egzamin z życia (18) - serial
17.30 To się w głowie nie mieści - magazyn
18.00 Zbuntowany anioł (179) - serial
19.00 Piąty wymiar (2) - serial
20.00 Millennium (15) - serial
21.00 Dziennik
21.20 Informacje sportowe
21.27 Prognoza pogody
21.30 Viper (14) - serial
22.30 Joker - talk show
23.30 Cień wątpliwości - dramat krym. USA (1996), wyk. Peter Coyote, Sten Eirik, Brooke Johnson, Joe Lando
1.15 O czym mówią gwiazdy (5) - serial dok.
2.05 X Laski
2.35 Muzyczne listy - magazyn
3.25 Muzyczny VIP - mag.
3.50 Modna moda

TVN 7
6.35 Magiczni wojownicy
7.00 Wojowniczki z krainy marzeń
7.25 Krok za krokiem − serial USA
7.50 Potęga miłości − telenowela meksyk.
8.40 Prawo do szczęścia − telenowelameksyk.
9.30 Odlotowa małolata − serial USA
10.00 Z życia gwiazd − serial USA
10.30 Łamisłówka − teleturniej
11.15 Zatoka Marlina − serial USA
12.10 Virginia − telenowela meksyk.
13.05 Telesklep
14.50 Magiczni wojownicy
15.15 Wojowniczki z krainy marzeń
15.40 Odlotowa małolata − serial USA
16.10 Z życia gwiazd − serial USA
16.40 Krok za krokiem − serial USA
17.10 Zatoka Marlina − serial USA
18.10 Aktualności
18.20 Brygada ratunkowa − serial USA
19.15 Drew Carey Show − serial USA
19.40 Baby Blues − serial USA
20.10 Zapomniane grzechy − film USA
22.00 Rebelianci − serial USA
23.00 Na ratunek
23.30 Pobożne życzenia − film USA
1.15 Cienie przeszłości − film USA
3.05 Drew Carey Show − serial USA
3.30 Baby Blues − serial USA
3.55 Zakończenie programu

TV Polonia
6.00 Kawa czy herbata, w tym Wiadomości: 6.05, 6.30, 7.00, 7.30
8.00 Wiadomości
8.12 Pogoda
8.15 Woronicza 17
8.25 Klan − telenowela TVP
8.45 Eurotel
9.00 Dziwne przygody Kozioła Matołka
9.10 Budzik − program dla dzieci
9.30 Słoneczna włócznia − serial pol.−niem.
10.00 Panorama
10.05 Spotkania z literaturą: "...Odejść w tło..." Kazimiera Iłłakowiczówna
10.30 Biedny nie jest gorszy − reportaż
11.00 Panorama
11.05 Ze sztuką na ty: Hybrydy − reportaż
11.35 Słynne koncerty: Luigi Boccherini − Koncert wiolonczelowy G−dur
12.00 Wiadomości
12.10 Plebania − serial TVP
12.35 Sportowy tydzień
13.05 Święta wojna − serial TVP
13.30 Pamiętaj o mnie... − koncert życzeń
13.55 Aniołki, odc. 1 − telenowela dok.
14.20 Folkogranie: Tukros
15.00 Wiadomości
15.10 Benefis Wojciecha Młynarskiego
15.45 Smak Europy
16.00 Klan − telenowela TVP
16.25 Ciąg dalszy nastąpił − „W poszukiwaniu tabu” − film dok.
17.00 Teleexpress
17.20 Sportowy Express
17.30 Gość Jedynki
17.40 Budzik
18.05 Zgadnij odpowiedz
18.10 Słoneczna włócznia
18.35 Obserwator wojskowy − reportaż
19.00 Wieści polonijne − magazyn
19.15 Dobranocka
19.30 Wiadomości
19.59 Sport
20.05 Pogoda
20.10 Klan − telenowela TVP
20.35 Plebania - serial TVP
21.00 Wideoteka Dorosłego Człowieka
21.40 Aniołki, odc. 1 − telenowela dok.
22.10 Ze sztuką na ty: Hybrydy, (2)
22.35 Słowo daję, Wyspa getto
23.00 Panorama
23.20 Sport−telegram
23.23 Prognoza pogody
23.30 Forum
0.20 Monitor Wiadomości
0.40 Plus minus
1.15 Zaczarowany ołówek
1.30 Wiadomości
1.57 Sport
2.02 Pogoda
2.10 Klan − telenowela TVP
2.35 Wieści polonijne
2.50 Plebania − serial TVP
3.15 Wideoteka Dorosłego Człowieka
3.55 Aniołki − telenowela dok.
4.20 Plus minus − mag. ekonomiczny
4.50 Ojczyzna−polszczyzna
5.05 Ze sztuką na ty: Hybrydy
5.35 Monitor Wiadomości
5.50 Klatka
6.00 Zakończenie programu

Canal + żółty
08:30 Tylko samotni - komedia USA 1991 
10:15 Noc poślubna 
10:25 15 sierpnia - komedia Francja 2001 
12:00 Minisport + 
12:10 Łapu capu - magazyn 
12:15 Nie przegap 
12:25 Diabelski młyn - filmy animowane 
13:00 Podniebne wędrówki (2) - serial dok. Francja 2002 
13:55 Aktualności filmowe - magazyn 
14:25 Napoleon Bonaparte (3) - dramat USA/Włochy/Francja/Kanada 2002 
16:10 Hollywoodzkie kulisy - Planeta małp - film dokumentalny USA 2001 
16:40 Klakier - dramat psychologiczny Polska 1982
18:10 Czy ja mógłbym cię okłamać? II - komedia Francja 2001 
20:00 Polowanie na "Czerwony Październik" - film sensacyjny USA 1989 
22:15 Wirtualny skok - film sensacyjny Chiny 2000 
23:45 27 utraconych pocałunków - film obyczajowy Gruzja/Niemcy/Francja/GB 2001 
01:20 Detektyw Monk (7) - serial sensac. USA 2002 
02:05 Spin City 5 (13) - serial kom. USA 2000 
02:30 Kropla słońca - dramat Niemcy/Kanada/Węgry 1999


Avante
06:00    Świat samochodów
06:30    Horyzonty
06:55    Krytyczne Sytuacje
07:20    Wielcy Wloscy Motocykliœci
08:50    Z Pekinu do Paryża
09:20    Przyjaciele w przestworzach
09:50    Bohaterowie
10:20    Najemcy
10:45    Świat samochodów
11:15    Horyzonty
11:40    Magnum
12:30    Świat samochodów
13:00    Horyzonty
13:25    Krytyczne Sytuacje
13:50    Wielcy Wloscy Motocykliœci
15:20    Z Pekinu do Paryża
15:50    Przyjaciele w przestworzach
16:20    Bohaterowie
16:45    Najemcy
17:10    Magnum
18:00    Ratownicy
18:30    Paintball
19:00    Wyścig
19:50    Podniebni Gliniarze
20:20    Łodzie i krajobrazy
20:50    World's Most Daring Rescues            
21:40    Bohaterowie
22:10    Magnum
23:00    Peep Show
23:30    24 godziny na pokładzie.
00:00    Ratownicy
00:30    Paintball
01:00    Peep Show
01:30    Wyścig
02:20    Podniebni Gliniarze
02:50    Łodzie i krajobrazy
03:20    World's Most Daring Rescues            
04:10    Bohaterowie
04:35    Apollo 13: Nieznane fakty
05:30    24 godziny na pokładzie.

Europa Europa
14.00    Po burzy (Despues De La Tormenta) dramat Hiszpania / Argentyna, 1991 95 min.
16.00    Uśmiech nocy (Smiles of a Summer Night / Sommarnattens Leende) komedia erotyczna Szwecja, 1955 108 min.
18.00    Wspaniałe pokolenie (A Nagy Generacio / The Great Generaion) dramat Węgry, 1986 109 min.
20.00    Około piątej (Round About Five) film krótkometrażowy Wielka Brytania, 2001 7 min.
20.30    Trucizna (Puro Veneno / Tot Veri) thriller Hiszpania, 1995 89 min.
22.05    Zapomnij o Ameryce (Vergiss America) film obyczajowy Niemcy, 2000 90 min.
23.40    Czarni baronowie (Cerni Baroni) komedia Czechy, 1992 99 min.
01.25    Blue (Blue) film eksperymentalny Wielka Brytania, 1993 74 min.

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA, o ile nie zaznaczono inaczej.