FANDOM


TVP 1
05:15 Pierwszy krzyk odc.6; cykl dokumentalny
05:40 Wstaje dzień; magazyn
05:45 Tak jak w Unii
06:00 Kawa czy herbata? - w tym:  Wiadomości skrót 6:30,7:00,7:30; Pogoda 6:32,7:05,7:33
08:00 Wiadomości
08:10 Pogoda
08:15 Kwadrans po ósmej
08:35 Czerwony traktorek - Szczęśliwy dzień kraj prod.Wielka Brytania (2002)
08:45 Czerwony traktorek - Na jeżyny  kraj prod.Wielka Brytania (2002)
08:55 Sali Mali II - Deszczowy dzień; serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2003)
09:05 Domowe przedszkole - Marzanka-zimy koleżanka; program dla dzieci
09:30 Domisiowe Bajki - O Nosaczach Obrażalskich
09:35 Teletubisie ; serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (1997)
10:05 Goryl, czyli ostatnie zadanie kraj prod.Polska (1989)
10:55 Mieszkać w Europie - Okna na świat; reportaż
11:15 Kinematograf; magazyn
11:45 Agrobiznes
12:00 Wiadomości
12:10 Moda na sukces odc.3255; serial kraj prod.USA (2001)
12:30 Moda na sukces odc.3256; serial kraj prod.USA (2001)
12:55 Klan odc.1234; telenowela TVP
13:20 Plebania odc.843; telenowela TVP
13:50 Jaka to melodia?; teleturniej muzyczny
14:15 Bulionerzy odc.47-Menago; serial komediowy TVP
14:40 Na misyjnym szlaku - Zobaczyć ich uśmiech; cykl reportaży
15:00 Wiadomości
15:10 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...
15:35 Wyjeżdżam - zostaję?; cykl reportaży
16:05 Moda na sukces odc.3257; serial kraj prod.USA (2001)
16:30 Moda na sukces odc.3258; serial kraj prod.USA (2001)
17:00 Teleexpress
17:20 Na celowniku; magazyn
17:30 Klan - odc. 1238 - (TXT - str.777); telenowela TVP
18:00 Jaka to melodia?; teleturniej muzyczny
18:30 Plebania odc.847; telenowela TVP
19:00 Wieczorynka - Muminki-Dwór dla dwojga ; serial animowany kraj prod.Holandia, Finlandia, Japonia (1990)
19:30 Wiadomości
19:55 Sport
20:05 Pogoda
20:20 W krainie dreszczowców - Laura - Śmierć zapisana w kartach odc.3 - (TXT - str.777); film fabularny kraj prod.Francja (2006)
22:05 Sprawa dla reportera
22:40 Z refleksem; program publicystyczny
23:00 Misja specjalna; magazyn
23:30 Przekręt odc. 1; serial sensacyjny kraj prod.Wielka Brytania (2004)
00:30 Koniec gry; film obyczajowy kraj prod.Polska (1991)
01:50 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...
02:15 Zakończenie programu

TVP 2
05:30 Statek miłości odc. 206/249; telenowela kraj prod.USA (1984)
06:15 Statek miłości odc. 207/249; telenowela kraj prod.USA (1984)
07:05 TELEZAKUPY
07:25 Do ciebie przyszli...; reportaż
07:40 Dwójka Dzieciom - Globert przedstawia niezwykły świat natury odc. 22/52; serial dokumentalny kraj prod.Niemcy, Wielka Brytania (2005)
08:05 Na dobre i na złe odc.185 - Ból serca
09:00 Pytanie na śniadanie - w tym Panorama: 09.45, 10.35 i Pogoda: 9.20,10.10,10.40
10:40 Święta wojna - The Kurczaks
11:10 Sąsiedzi - Próba sił; serial komediowy TVP
11:40 MŚ w łyżwiarstwie figurowym - Tokio
13:00 Niesforne aniołki s.II odc.7; cykl dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2006)
13:30 Jesteś tym, co jesz s.II odc.10; serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2005)
14:00 Europa da się lubić - Ciao Italia!
14:55 Dr Quinn s.III odc.24; serial kraj prod.USA (1995)
15:45 Program lokalny
16:00 Dla niesłyszących - Panorama
16:15 Dla niesłyszących - Pogoda
16:25 Dla niesłyszących - M jak miłość odc. 480; serial TVP
17:15 Dla niesłyszących - Kulisy serialu "M jak miłość" odc.239
17:20 Podróż za jeden uśmiech odc. 5/7-Królowa autostopu; serial przygodowy TVP
17:55 Zorro odc.18/78 - (TXT - str.777); serial kraj prod.USA (1957)
18:30 Program lokalny
18:45 Panorama
19:05 Jeden z dziesięciu - (TXT - str.777); teleturniej
19:40 Starter - magazyn aktualności
20:05 M jak miłość odc.481; serial TVP
20:55 Kulisy serialu "M jak miłość" odc.240
21:05 Magazyn Ekspresu Reporterów
22:00 Panorama
22:20 Biznes
22:25 Sport Telegram
22:35 Pogoda
22:40 Wieczór filmowy Kocham Kino - Czekolada - (TXT - str.777); film fabularny kraj prod.USA (2000)
00:50 Desperaci - nieznana historia PRL - u - Kryptonim "Podmuch"; cykl dokumentalny
01:15 Dzika Afryka - Sawanna; serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2001)
02:05 Elżbieta Zawacka - miałam szczęśliwe życie; film dokumentalny kraj prod.Polska (2005)
02:35 AUDIOTELE-Noc Zagadek - Teleturniej Interaktywny
03:40 Zakończenie programu

TVP 3 Regionalna
06:00 Kurier - oraz 06:15, 06:30, 06:45, 07:00, 07:15, 07:30; Pogoda 06:17, 06:47, 07:17, Przegląd prasy 06:12, 06:22, 06:42, 06:53, 07:12, 07:23, 07:40; Serwis ekonomiczny 06:19, 06:49, 07:19; Serwis sportowy 06:10, 06:40, 07:10, 07:38; STEREO
07:45 OTV - PASMO LOKALNE
07:55 Kurier flesz; STEREO
08:00 Kurier Gość; STEREO
08:15 Kurier flesz; STEREO
08:19 Pogoda; STEREO
08:20 Serwis ekonomiczny; STEREO
08:25 Przegląd prasy; STEREO
08:30 Kurier; STEREO
08:35 Przegląd prasy; STEREO
08:40 Serwis sportowy; STEREO
08:45 OTV - PASMO LOKALNE
09:00 Kurier; STEREO
09:05 Przegląd prasy; STEREO
09:10 Serwis sportowy; STEREO
09:15 Kurier flesz; STEREO
09:17 Pogoda; STEREO
09:20 Przegląd prasy; STEREO
09:23 Serwis ekonomiczny; STEREO
09:30 Kurier; STEREO
09:50 Pogoda; STEREO
09:55 Serwis ekonomiczny; STEREO
10:00 Kurier flesz; STEREO
10:03 Serwis sportowy; STEREO
10:05 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:10 Kurier Gość; STEREO
10:30 Kurier; STEREO
10:45 Pogoda; STEREO
10:48 Serwis ekonomiczny; STEREO
10:50 Serwis sportowy; STEREO
10:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:00 Kurier flesz; STEREO
11:04 Kurier Biznes; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:30 Kurier; STEREO
11:45 Pogoda; STEREO
11:49 Serwis ekonomiczny; STEREO
11:50 Serwis sportowy; STEREO
11:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:00 Kurier flesz; STEREO
12:04 Kurier Świat; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:30 Kurier; STEREO
12:45 Pogoda; STEREO
12:47 Serwis ekonomiczny; STEREO
12:50 Serwis sportowy; STEREO
12:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:00 Kurier flesz; STEREO
13:04 Kurier Komentarze; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:30 Kurier; STEREO
13:45 Pogoda; STEREO
13:48 Serwis ekonomiczny; STEREO
13:50 Serwis sportowy; STEREO
13:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:00 Kurier flesz; STEREO
14:04 Kurier Świat; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:30 Kurier; STEREO
14:45 Pogoda; STEREO
14:49 Serwis ekonomiczny; STEREO
14:50 Serwis sportowy; STEREO
14:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:00 Kurier flesz; STEREO
15:05 Kurier Komentarze; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:30 Kurier; STEREO
15:40 Pogoda; STEREO
15:45 OTV - PASMO LOKALNE
15:55 Pogoda; STEREO
16:00 Kurier flesz; STEREO
16:04 Serwis ekonomiczny; STEREO
16:05 Serwis sportowy; STEREO
16:10 Rozmowa dnia; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:30 Kurier; STEREO
16:50 Pogoda; STEREO
16:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Kurier flesz; STEREO
17:04 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:30 Kurier; STEREO
17:40 Pogoda; STEREO
17:45 OTV - PASMO LOKALNE
20:00 Telekurier ; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:30 Kurier; STEREO
20:45 Pogoda; STEREO
20:55 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:30 Kurier; STEREO
21:40 Pogoda; STEREO
21:45 OTV - PASMO LOKALNE
22:15 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
22:30 Kurier; STEREO
22:35 Pogoda; STEREO
22:40 16/16 - Piętno F - 6.4.0; cykl reportaży; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
23:00 Kurier flesz; STEREO
23:04 Sportowy Wieczór; STEREO
23:30 Kurier; STEREO
23:50 Pogoda; STEREO
23:55 Ostatnie dni sław - Editf Piaf odc. 7; cykl dokumentalny kraj prod.Francja (2005); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:45 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:15 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:45 Kurier; STEREO
02:00 Pogoda; STEREO
02:05 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:15 Ostatnie dni sław - Editf Piaf odc. 7; cykl dokumentalny kraj prod.Francja (2005); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
03:05 Zakończenie dnia

TV Polonia
06:00 Kawa czy herbata? - w tym:  Wiadomości skrót 6:30,7:00,7:30; Pogoda 6:32,7:05,7:33
; Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Wiadomości
08:10 Pogoda
08:15 Kwadrans po ósmej; Dla małoletnich od lat 12
08:35 Domisie - Przepraszam; program dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:00 Do ciebie przyszli...; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
09:15 Ojczyzna polszczyzna - Jastrzębie, Turze, Koźle, Końskie; program prof.Jana Miodka; Bez ograniczeń wiekowych
09:30 Salon kresowy - Kresowianka; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
09:45 Mój pierwszy raz ; talk-show; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:40 Telewizja 81. Weryfikacja; film dokumentalny kraj prod.Polska (2006); Dla małoletnich od lat 12
11:30 Plebania odc.645; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:00 Wiadomości
12:10 Klan odc.1192; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:35 Praca bez granic - Finlandia; reportaż; Dla małoletnich od lat 7
13:05 Sportowy tydzień; Bez ograniczeń wiekowych
13:35 Warto kochać odc. 3; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:25 Gapa złodziej; film dokumentalny kraj prod.Polska (2003); Dla małoletnich od lat 12
15:15 Mój Dekalog - Jarosław Kukulski; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
15:45 Domisie - Przepraszam; program dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:10 Magazyn Medyczny - Choroba Parkinsona; Dla małoletnich od lat 12
16:20 Zwierzowiec - Żbik-tygrys naszych lasów; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:40 Do ciebie przyszli...; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Teleexpress
17:15 Wzmacniacz - magazyn muzyczny ; Dla małoletnich od lat 12
17:40 Dzika Polska - .; serial dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:05 Studiuję w Polsce; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
18:35 Polska z bocznej drogi - Klub dobrych serc; Bez ograniczeń wiekowych
18:50 Plebania odc.645; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
19:15 Dobranocka - Marceli Szpak dziwi się światu-Trochę o strachach; Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości
19:55 Sport
20:05 Pogoda
20:10 Klan odc.1192; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:35 Polska racja; program publicystyczny; Dla małoletnich od lat 12
21:05 W stronę świata odc.3-Wojciech Rogalski; cykl dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
21:30 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...; Dla małoletnich od lat 12
22:00 Warto rozmawiać - Czy zburzyć Pałac Kultury i Nauki?; Bez ograniczeń wiekowych
22:55 Kraj lat dziecinnych; film dokumentalny kraj prod.Polska (2005); reż.:Ewa Szakalicka; Bez ograniczeń wiekowych
23:30 Panorama
23:50 Biznes
23:53 Sport Telegram
23:55 Pogoda
24:00 Podróże kulinarne Roberta Makłowicza - Cieszyńki smak ; Bez ograniczeń wiekowych
00:25 Studiuję w Polsce; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
00:50 Plebania odc.645; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:15 Dobranocka za oceanem - Marceli Szpak dziwi się światu-Trochę o strachach; Bez ograniczeń wiekowych
01:30 Wiadomości
01:55 Sport
02:00 Klan odc.1192; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:25 Polska racja; program publicystyczny; Dla małoletnich od lat 12
02:55 W stronę świata odc.3-Wojciech Rogalski; cykl dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
03:20 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...; Dla małoletnich od lat 12
03:45 Warto rozmawiać - Czy zburzyć Pałac Kultury i Nauki?; Bez ograniczeń wiekowych
04:45 Kraj lat dziecinnych; film dokumentalny kraj prod.Polska (2005); reż.:Ewa Szakalicka; Bez ograniczeń wiekowych
05:15 Mój Dekalog - Jarosław Kukulski; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
05:45 Polska z bocznej drogi - Klub dobrych serc; Bez ograniczeń wiekowych

TVP Kultura
09:00 Przewodnik
09:05 Prawo i pięść; film fabularny kraj prod.Polska (1964); reż.:Jerzy Hoffman, Edward Skórzewski; wyk.:Gustaw Holoubek, Wiesław Gołas, Zofia Mrozowska, Ewa Wiśniewska, Jerzy Przybylski, Hanna Skarżanka, Ryszard Pietruski; Dla małoletnich od lat 12
10:40 Archiwum Jazzu i Rocka - Jazz Jamboree '74 - McCoy Tyner; Bez ograniczeń wiekowych
11:25 Siedmiu Żydów z mojej klasy; film dokumentalny kraj prod.Polska (1991); Dla małoletnich od lat 12
12:10 Studio TVP Kultura - Telekino; Bez ograniczeń wiekowych
12:25 Telekino - Żółw; film obyczajowy kraj prod.Polska (1973); reż.:Andrzej Kotkowski; wyk.:Piotr Fronczewski, Władysław Kowalski, Jerzy Januszewicz, Marian Godlewski, Marek Kępiński, Ewa Lemańska, Anna Seniuk, Piotr Kąkolewski, Józef Nalberczak; Dla małoletnich od lat 12
13:00 Studio Kultura - Rozmowy; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:25 Chłopiec z Bamiyan; film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2003); reż.:Phil Grabsky; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
15:05 Wybaczenie; film fabularny kraj prod.Republika Południowej Afryki (2004); reż.:Ian Gabriel; wyk.:Quanita Adams, Arnold Vosloo, Christo Davids, Zane Meas, Lionel Newton; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:00 Przewodnik
17:05 Muzyka XX wieku - Ryszard Strauss - Cztery ostatnie pieśni; koncert; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:35 Kino krótkich filmów - Szajbus; film dokumentalny kraj prod.Polska (1985); Bez ograniczeń wiekowych
18:05 Born dead; film dokumentalny kraj prod.Polska (2004); reż.:Jacek Bławut; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
19:00 Galeria malarstwa polskiego - Bretonka na progu domu; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:05 Niewiarygodne przygody Marka Piegusa - Przygoda pierwsza czyli Niesamowite i niewiarygodne okoliczności, które sprawiły, że nie odrobiłem lekcji; serial przygodowy TVP kraj prod.Polska (1966); reż.:Mieczysław Waśkowski; wyk.:Grzegorz Roman, Bronisław Pawlik, Mieczysław Czechowicz, Ludwik Benoit, Krzysztof Litwin; Bez ograniczeń wiekowych
19:35 Niewiarygodne przygody Marka Piegusa - Przygoda druga czyli Niesamowite i niewiarygodne udręki, które nawiedziły mnie w klasie; serial przygodowy TVP; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Studio Kultura - Rozmowy; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
20:30 Teatr Telewizji - Przedstawienie Hamleta we wsi Głucha Dolna; spektakl teatralny kraj prod.Polska (1986); reż.:Olga Lipińska; wyk.:Janusz Gajos, Stanisława Celińska, Jerzy Turek, Janusz Rewiński, Marek Siudym, Beata Poźniak, Sylwester Maciejewski, Adam Ferency, Helena Kowalczykowa, Grażyna Dyląg; Dla małoletnich od lat 12
22:25 Sceny ze sceny; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
22:50 Muzyczna encyklopedia - Wieniawski - ostatni wirtuoz romantyzmu; film dokumentalny kraj prod.Polska (2006); reż.:Renata Suchowiejko, Alicja Popiel; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
23:35 Strefa - Alfabet Polskiego Performance; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:05 Strefa - Sztuka Natalii L.L.; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
00:35 Strefa - Poza Kontrolą - El Banda; koncert; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:00 Studio Kultura - Rozmowy; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:25 Kino nocne - Obywatel Kane; film fabularny kraj prod.USA (1941); reż.:Orson Welles; wyk.:Orson Welles, Herman Mankiewicz, Agnes Moorehead, Dorothy Comingore; Dla małoletnich od lat 12
03:20 Muzyka XX wieku według Simona Rattla; koncert kraj prod.Wielka Brytania (2000); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:45 Zakończenie programu

Polsat
06:00 Wstawaj! Gramy! - program muzyczny
06:50 Sidła miłości - telenowela Argentyna 2006
07:45 TV Market - magazyn reklamowy
08:00 Halo! Kasa! - teleturniej
08:55 Roseanne - serial komediowy USA 1988
09:25 Rodzina zastępcza - serial komediowy reż. Wojciech Adamczyk/Michał Kwieciński, Polska
10:00 Sekret Laury - telenowela reż. Federico Palazzo , Gabriel de Ciancio, Argentyna 2004
11:00 Ambush Makeover - reality show
11:30 Samo życie - serial obyczajowy reż. Wojciech Nowak/Wojciech Pacyna, Polska 2003
12:00 Dom nie do poznania - reality show
13:00 Jesteś moim życiem - serial obyczajowy reż. Rodolfo Antúnez, Jorge Bechara, Argentyna 2006
14:00 Pierwsza miłość - serial obyczajowy reż. Okił Khamidov, Paweł Chmielewski, Polska 2004
14:45 Świat według Bundych - serial komediowy reż. Linda Day, Amanda Bearse, USA 1991
15:15 Rodzina zastępcza - serial komediowy reż. Wojciech Adamczyk/Michał Kwieciński, Polska
15:45 Wydarzenia
16:15 Prognoza pogody
16:25 Interwencja - magazyn reporterów
17:00 Gra w ciemno - teleturniej
18:00 Pierwsza miłość - serial obyczajowy reż. Okił Khamidov, Paweł Chmielewski, Polska 2004
18:50 Wydarzenia
19:20 Sport
19:25 Prognoza pogody
19:30 Samo życie - serial obyczajowy reż. Wojciech Nowak/Wojciech Pacyna, Polska 2003
20:00 Piotr Bałtroczyk przedstawia - program rozrywkowy
21:00 Diamentowa afera - komedia reż. Les Mayfield, wyk. Martin Lawrence, Luke Wilson, Peter Greene, William Forsythe, David Chappelle, Nicole Parker, Graham Beckel USA 1999
21:55 Studio LOTTO (w przerwie filmu)
23:15 Chirurdzy - serial obyczajowy USA 2005
00:15     Nasze dzieci - talk-show
01:15     Magazyn sportowy
03:15     Nocne randki - program rozrywkowy 

TVN
05:35 Uwaga! - magazyn reporterów
05:55 Telesklep
06:45 Weronika Mars - serial kryminalny odc. 9/22 USA 2004
07:35 Usterka - serial fabularno-dokumentalny Polska
08:05 Sędzia Anna Maria Wesołowska - serial fabularno-dokumentalny Polska 2006
09:05 Wykręć numer - teleturniej
10:10 Fabryka gry - interaktywny program rozrywkowy
11:10 Detektywi: W ciemnościach - serial fabularno-dokumentalny Polska 2005
11:40 Rozmowy w toku - talk show
12:50 Na Wspólnej - serial obyczajowy odc. 779 Polska 2003
13:20 W11 - Wydział Śledczy: Święty - serial fabularno-dokumentalny Polska
14:00 Weronika Mars - serial kryminalny odc. 10/22 USA 2004
15:00 Prawo pożądania - telenowela odc. 28/143 reż. David Posada, USA/Kolumbia/Meksyk 2005
16:00 Fakty - wydanie popołudniowe
16:15 Sędzia Anna Maria Wesołowska - serial fabularno-dokumentalny Polska 2006
17:15 Rozmowy w toku: Jestem okropnym pedantem! - talk show
18:25 Detektywi: Pocałunek - serial fabularno-dokumentalny Polska 2005
19:00 Fakty
19:30 Sport - program informacyjny
19:40 Pogoda
19:50 Uwaga! - magazyn reporterów
20:15 W11 - Wydział Śledczy: Ostrze - serial fabularno-dokumentalny Polska
20:55 Na Wspólnej - serial obyczajowy odc. 780 Polska 2003
21:30 Krok od domu - serial kryminalny odc. 13/22 USA 2005
22:30 Teraz my! - program publicystyczny
23:15 Archiwum X - Śledztwa po latach: Zaginiona - serial fabularno-dokumentalny
00:15     Bez skazy - serial obyczajowy odc. 3/15 reż. Jamie Babbit, Scott Brazil, Elodie Keene, Nelson McCormick, Ryan Murphy, Michael, USA 2003
01:15     Nocne igraszki - program interaktywny
02:15     Telesklep
02:35     Uwaga! - magazyn reporterów
02:55     Nic straconego - programy powtórkowe 

TV 4
05.45 Sztukateria - mag. kulturalny
06.05 Kinomaniak - mag. filmowy
06.30 VIP - wydarzenia i plotki
06.55 Muzyczne listy - magazyn muzyczny
08.00 TV Market - mag. reklamowy
08.30 Super Robot Monkey Team Hyperforce Go! (15) - serial animowany
09.00 Pokemon (270) - serial animowany
09.30 Pensjonat Pod Różą (102): Układ (1) - serial obyczajowy
10.30 Jesteś moim życiem (142) - telenowela
11.35 Łowcy skarbów (13) - serial przygodowy
12.35 Dekoratornia - magazyn wnętrzarski
13.10 Wygraj fortunę - program interaktywny
15.20 Super Robot Monkey Team Hyperforce Go! (16) - serial animowany
15.50 Młodzieńaa miłość (118) - telenowela
16.50 Pensjonat Pod Różą (103): Układ (2) - serial obyczajowy
17.50 Łowcy skarbów (14) - serial przygodowy
18.55 Jesteś moim życiem (143) - telenowela
20.00 Komisarz Rex (22) - serial kryminalny
21.00 Kamieńska (3) - serial sensacyjny
22.05 Bestie z morza - thriller, USA 1999
00.05 Kuba Wojewódzki - talk show
01.10 Wydarzenia, Sport, Prognoza pogody
01.45 Muzyczne listy - program muzyczny
02.35 FIFA Futbol Mundial - mag.
03.00 V-max - mag. motoryzacyjny
03.20 Ja tylko pytam - talk show
04.05 Zakończenie programu

TVN 7
05.50 Maraton uśmiechu - program rozrywkowy
06.20 Telesklep
07.20 Maraton uśmiechu - program rozrywkowy
07.50 Brygada ratunkowa (14) - serial sensacyjny
08.50 Grzesznica (36) - telenowela
09.50 Ostry dyżur (18) - serial obycz.
10.50 Nash Bridges (82) - serial kryminalny
11.50 Strażnik kasy - pr. rozrywkowy
12.50 Telesklep
14.05 Grzesznica (37) - telenowela
15.05 Maraton uśmiechu - program rozrywkowy
16.05 Alf (35) - serial komediowy
16.35 Przyjaciele (16) - serial kom.
17.05 Ostry dyżur (19) - serial obyczajowy
18.05 Nash Bridges (83) - serial krym.
19.05 Alf (36) - serial komediowy
19.40 Przyjaciele (17) - serial kom.
20.10 Agenci NCIS (6) - serial krym.
21.10 Kolor odwagi - film obyczajowy, USA 1999
23.05 Miejskie torpedy - film sensacyjny. Hongkong 1997
00.45 Zakończenie programu

Viasat History
06:00 W poszukiwaniu Szekspira, odc. 4: serial 
07:00 Ian Fleming – twórca Bonda
08:00 Nieznany książę, odc. 2: serial
10:00 Sekrety Inków, odc. 1: serial
11:00 Historia romansem pisana, odc. 8: serial
12:00 W poszukiwaniu Szekspira, odc. 4: serial 
13:00 Ian Fleming – twórca Bonda
14:00 Nieznany książę, odc. 2: serial
16:00 Sekrety Inków, odc. 1: serial
17:00 Historia romansem pisana, odc. 8: serial
18:00 Dickens w Ameryce, odc. 5: serial
18:30 Historie w obrazach, odc. 5: serial
19:00 Życie i czasy papieża Jana Pawła II, odc. 1: serial
20:00 Dni, które wstrząsnęły światem, odc. 25: serial
21:00 Wielkie wpadki w historii wojskowości, odc. 3: serial
22:00 Bitwa jutlandzka, odc. 1: serial
23:00 Siła bez przemocy, odc. 1: serial

DSF
6:00    Poker - World Series of Poker 2004
7:00    Poker - World Series of Poker 2004
8:00    Hattrick - 2. Bundesliga
9:45    Bundesliga - Spieltaganalyse
11:00    Dauerwerbesendung - DSF Handy
11:05    Teleshopping - Werbesendung
11:30    Dauerwerbesendung - Program reklamowy
12:00    Teleshopping - Werbesendung
12:30    Dauerwerbesendung - Program reklamowy
13:00    Teleshopping - Werbesendung
13:15    Teleshopping - Werbesendung
13:30    Dauerwerbesendung - Program reklamowy
13:30    Motobike - Das Polo-Motorradmagazin (169)
14:30    D:SF - Das Sportquiz
17:30    Großer Preis von Australien - Das Rennen
18:30    Bundesliga aktuell - Fußballmagazin
20:00    1. Bundesliga - 25. Spieltag: SC Magdeburg - HSG Nordhorn
22:00    Männer-TV - Lifestylemagazin (38)
22:30    Männer-TV - Lifestylemagazin (40)
23:00    D:SF - Das Sportquiz
1:00    Dauerwerbesendung - Program reklamowy
1:30    Sport-Clips - Rozrywka
2:00    Dauerwerbesendung - Program reklamowy
2:30    Sport-Clips - Rozrywka
3:00    Dauerwerbesendung - Program reklamowy
3:30    Sport-Clips - Rozrywka

AXN Crime
12:00    Obrońca - Serial obyczajowy "Antarctica" odc. 22; (USA 2004) Org: "The Guardian"
13:00    Sprawiedliwość na 18 kołach - Serial sensacyjny "Just South of El Paso" odc. 7; Org: "18 Wheels of Justice". Reżyseria: Camilo Vila (USA 2001)
14:00    Złodziejska liga - Serial kryminalny odc. 4; (Argentyna 2005) Org: "Master Thieves"
15:00    Szczury wodne - Serial sensacyjny "One For The Social Workers" odc. 56; (Australia 1996-2001) Org: "Water Rats"
16:00    Bez pardonu - Serial kryminalny "Old Ghosts" odc. 12; Org: "The District". Reżyseria: Terry George (USA 2000)
17:00    Obrońca - Serial obyczajowy "Antarctica" odc. 22; (USA 2004) Org: "The Guardian"
18:00    Sprawiedliwość na 18 kołach - Serial sensacyjny "Just South of El Paso" odc. 7; Org: "18 Wheels of Justice". Reżyseria: Camilo Vila (USA 2001)
19:00    Złodziejska liga - Serial kryminalny odc. 4; (Argentyna 2005) Org: "Master Thieves"
20:00    Szczury wodne - Serial sensacyjny "One For The Social Workers" odc. 56; (Australia 1996-2001) Org: "Water Rats"
21:00    Bez pardonu - Serial kryminalny "Old Ghosts" odc. 12; Org: "The District". Reżyseria: Terry George (USA 2000)
22:00    Zabójczynie - Serial kryminalny odc. 20; (Argentyna 2005) Org: "Killer Women"
23:00    Sprawiedliwość na 18 kołach - Serial sensacyjny "Piękne wozy, szybkie kobiety" odc. 8; Org: "18 Wheels of Justice". Reżyseria: Stewart Rafill (USA 2001)
0:00    Złodziejska liga - Serial kryminalny odc. 5; (Argentyna 2005) Org: "Master Thieves"
1:00    Szczury wodne - Serial sensacyjny "Behind Closed Doors" odc. 57; (Australia 1999) Org: "Water Rats"
2:00    Bez pardonu - Serial kryminalny "Vigilante" odc. 13; (USA 2000) Org: "The District"

Zone Club
5:00    Strażnicy mody - odc. 4
5:30    Strażnicy mody - odc. 5
6:00    Szkoła jogi - Ćwiczenia jogi dla każdego odc. 43
6:25    Ćwiczenia na Karaibach - Poranne ćwiczenia na zdrowy początek dnia odc. 43
6:55    Sobota w kuchni - odc. 51
7:20    Mama na pełny etat - odc. 18
7:45    Tajemnice ogrodów - odc. 10
8:10    Areszt domowy - Metamorfozy źle urządzonych wnętrz odc. 18
8:35    Ekstremalne metamorfozy - odc. 32
9:35    Stylowe miejsca - Art'otel Dresden. Hotel Saratz odc. 17
10:00    Stylowe miejsca - Hotel Das Triest. De Witte Lelie odc. 18
10:25    10 lat mniej - Metamorfozy na ekranie odc. 8
10:55    Dziewczyny z Glamour'a - odc. 5
11:25    Strażnicy mody - odc. 13
11:55    Strażnicy mody - odc. 14
12:25    Randka na czas - odc. 49
12:55    E-miłość - odc. 30
13:20    E-miłość - odc. 31
13:45    Sobota w kuchni - odc. 50
14:10    Areszt domowy - Metamorfozy źle urządzonych wnętrz odc. 20
14:35    Lucy Sullivan wychodzi za mąż - odc. 3; Org: "Lucy Sullivan is Getting Married". Reżyseria: Sara Hellings, Brian Grant (Wielka Brytania 1999)
15:00    Lucy Sullivan wychodzi za mąż - odc. 4; Org: "Lucy Sullivan is Getting Married". Reżyseria: Sara Hellings, Brian Grant (Wielka Brytania 1999)
15:30    Jeden świat - Film dokumentalny
16:00    Jeden świat - Film dokumentalny
16:30    Panna młoda - księżniczka czy potwór - odc. 1
17:30    Zmień swój styl - Praktyczne wskazówki dotyczące zmiany aranżacji wnętrz odc. 4
18:30    Modny świat - Nowiny ze świata mody odc. 714
19:00    Mężczyźni o sobie - Przeżyj to sam odc. 5
19:30    Córeczka tatusia - odc. 1
20:00    10 lat mniej - Metamorfozy na ekranie odc. 34
20:30    Modny świat - Nowiny ze świata mody odc. 715
21:00    Ekstremalne metamorfozy - odc. 32
22:00    Potyczki Jerry'ego Springera - odc. 176
22:50    Co was kręci? - Film dokumentalny
23:40    Nawiedzone miejsca - odc. 3
0:30    Gwiazdy na plaży - odc. 5
0:55    Gwiazdy na plaży - odc. 6
1:20    Potyczki Jerry'ego Springera - odc. 176
2:05    Porozmawiajmy o seksie - odc. 35
3:00    Nawiedzone domy - odc. 5

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.