FANDOM


TVP 1
05:20 TELEZAKUPY
05:55 TVP INFO w TVP1 - Info Poranek - Serwis info Poranek, Pogoda info; STEREO, 16:9, Na żywo
08:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
08:05 Pogoda poranna; STEREO, 16:9, Na żywo
08:10 Polityka przy kawie; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
08:35 Moda na sukces - odc. 6019 (The Bold and the Beautiful ep. 6019); serial kraj prod.USA (2011); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:05 Wspaniałe stulecie - odc. 8 (Muhtesem Yüzyil (Magnificent Century), ep. 8); serial kostiumowy kraj prod.Turcja (2011); 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:05 Ojciec Mateusz - odc. 36 (Ojciec Mateusz III odc. 6) - Świadek -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:00 MacGyver [ser. IV] - odc. 18, Renegat (MacGyver IV, ep. 18, Renegade); serial kraj prod.USA (1988); Dla małoletnich od lat 12
12:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
12:05 Agrobiznes; STEREO, 16:9, Na żywo
12:30 Edukacja Naturalnie! - Edukacja w zakresie świadomości ekologicznej i konsumenckiej; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:40 Przepis dnia - /147/; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:50 Natura w Jedynce - Enklawy dzikiej przyrody cz. 2. Serengeti (Nature’s Microworlds) -  txt. str. 777; cykl dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
13:35 Jaka to melodia? - odc. 2942; teleturniej muzyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:25 Okrasa łamie przepisy - Polskie warzywa prosto z pola -  txt. str. 777; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
15:15 Pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
15:20 Klan - odc. 2626 -  txt. str. 777; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:50 Wspaniałe stulecie - odc. 9 (Muhtesem Yüzyil (Magnificent Century), ep. 9); serial kostiumowy kraj prod.Turcja (2011); 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:00 Teleexpress; STEREO, 16:9, Na żywo
17:15 Pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
17:25 Jaka to melodia? - odc. 2943; teleturniej muzyczny; Bez ograniczeń wiekowych
17:55 Klan - odc. 2627 -  txt. str. 777; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:30 Świat się kręci - /210/; widowisko publicystyczne; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
19:15 Przepis dnia - /148/; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
19:30 Wiadomości -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
20:00 Sport -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
20:10 Pogoda -  txt. str. 777; STEREO, 16:9
20:20 Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o giełdzie ABC Inwestora; magazyn ekonomiczny; Dla małoletnich od lat 12
20:25 Teatr Telewizji - Perły Millennium - Wierność -  txt. str. 777; spektakl teatralny; reż.:Paweł Woldan, Paweł Woldan; wyk.:Łukasz Simlat, Wojciech Solarz, Mariusz Kiljan, Anna milewska, Ewa Dałkowska, Marek Bargiełowski, Wiktor Zborowski, Czesław Bogdański, Witold Dębicki, Paweł Nowisz; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:05 Święta wojna cz. 2. Krucjata do Jerozolimy (Der Heiliger Krieg. Holy War) -  txt. str. 777; serial kraj prod.Niemcy (2011); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:10 W obliczu przeznaczenia (Personal Effects)  105'; dramat kraj prod.USA, Niemcy, Kanada (2008); reż.:David Hollander; wyk.:Ashton Kutcher, Michelle Pfeiffer, Kathy Bates, Rob LaBelle; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
01:00 MacGyver [ser. IV] - odc. 18, Renegat (MacGyver IV, ep. 18, Renegade); serial kraj prod.USA (1988); Dla małoletnich od lat 12
02:00 Dwa księżyce  133'; film TVP kraj prod.Polska (1993); reż.:Andrzej Barański; wyk.:Bożena Adamek, Artur Barciś, Jerzy Bończak, Bożena Dykiel, Jan Frycz, Anna Polony, Joanna Szczepkowska, Stanisława Celińska, Henryk Bista, Maria Gładkowska; Dla małoletnich od lat 12
04:20 Świat się kręci - /210/; widowisko publicystyczne; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:05 Zakończenie dnia

TVP 2
05:40 M jak miłość - odc. 648; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:35 Coś dla Ciebie; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:05 M jak miłość - odc. 649; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:00 Pytanie na śniadanie; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
11:00 Barwy szczęścia - odc. 1177 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:35 Na dobre i na złe - odc. 395 Bierne zabijanie; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:40 WOK - Wszystko o Kulturze - (122); magazyn; Dla małoletnich od lat 12
13:15 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - Hacjenda -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:50 Ja to mam szczęście! - odc. 47 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
14:25 Pielgrzym Miłości - Jan Paweł II. Szukałem Was - odc. 2/2; serial dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:25 Rodzinka.pl - odc. 77 "Święta" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:00 Panorama Kraj; STEREO, 16:9, Na żywo
16:20 Pogoda Kraj; STEREO, 16:9
16:30 O mnie się nie martw - odc. 7 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:25 Reporter Polski; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
18:00 Panorama; STEREO, 16:9, Na żywo
18:30 Sport Telegram; STEREO, 16:9, Na żywo
18:40 Pogoda; STEREO, 16:9
18:50 Jeden z dziesięciu - odc. 14/82; teleturniej; 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:25 Barwy szczęścia - odc. 1177 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:05 Barwy szczęścia - odc. 1178 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
20:45 M jak miłość - odc. 1087; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:40 Kulisy serialu "M jak miłość" - odc. 821; Dla małoletnich od lat 12
21:50 TOMASZ LIS NA ŻYWO; talk-show; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
22:55 Czy świat oszalał? - Fabryka (The Factory); film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:55 Magia kłamstwa - odc. 20 (Lie to me s. II ep. 7 (Black Friday)); serial kraj prod.USA (2009); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:50 Nowa - odc. 1 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
01:45 Julia wraca do domu (Julie walking home)  114'; dramat obyczajowy kraj prod.Polska, Kanada, Niemcy (2002); reż.:Agnieszka Holland; wyk.:Miranda Otto, William Fichner, Maciej Stuhr, Maria Seweryn, Jerzy Nowak; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
03:50 TOMASZ LIS NA ŻYWO; talk-show; Dla małoletnich od lat 12
04:45 Fabryka (The Factory); film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2012); reż.:Michael Simkin; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:35 Zakończenie programu

TVP Katowice
06:35 Mamy to! (17)Drogi wodne; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:20 Naturalnie tak; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:25 Wokół nas - pogoda
07:30 Aktualności Flesz Poranne; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
08:00 Dla niesłyszących - Co niesie dzień -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
08:25 Pogoda
08:30 Co u nas? -; STEREO, 16:9
08:35 Przystanek Ziemia - odc. 59; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:00 Święta wojna - (289) Bercik z Bullerbyn; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
09:35 Dla niesłyszących - Co niesie dzień -  JM; STEREO, 16:9
09:55 Pogoda -
10:00 Wokół nas - pogoda
10:05 AgroSzansa - odc. 40; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
10:30 Młodzież kontra; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
11:35 Małe ojczyzny - Ballada tułacza; cykl reportaży
12:05 Saga prastarej puszczy - Opowieść o mrówce: samotność w tłumie; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
13:05 Wokół nas - pogoda
13:15 Agrobiznes; STEREO, 16:9
13:40 Raport z Polski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:05 Sekcja 998 - Basen, odc. 7; telenowela dokumentalna TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:35 Dziennik regionów - tematy dnia; STEREO, 16:9
14:35 Co u nas? -; STEREO, 16:9
14:40 Przechodzień codzienny -; STEREO, 16:9
14:50 Jestem gotowy na wszystko; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
16:00 Raport z Polski OPP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
16:20 Dziennik regionów - tematy dnia; STEREO, 16:9
16:30 Czas na Pracę! Praca na Czasie! - odc. 49; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
16:55 Wokół nas - pogoda
17:00 Łódź kreatywna - Agata Wojtkiewicz; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:15 Wokół ryb 2014 - odc. 2 - Stare jak nowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:30 Aktualności Flesz; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
17:33 POGODA; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
17:40 Forum Regionu
18:30 Aktualności; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:50 Gość Aktualności; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
19:05 Wieczorne wiadomości sportowe; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:20 Magazyn Meteo; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
20:00 Mama, tata równi w pracy
20:20 Schlesien Journal
20:35 Co, gdzie, kiedy?; magazyn
20:50 Gramy dla Was
21:00 Echa dnia; STEREO, 16:9, Na żywo
21:10 Pogoda -
21:15 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
21:40 Echa dnia - komentarze; STEREO, 16:9, Na żywo
21:55 Pogoda -
22:00 Aktualności Wieczorne; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
22:15 Wieczorny magazyn sportowy TVP Katowice; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
22:25 POGODA; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
22:25 Wokół nas - pogoda
22:40 Telekurier; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:15 Jestem gotowy na wszystko; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
00:25 Święta wojna - (289) Bercik z Bullerbyn; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
00:55 Wokół nas - pogoda
01:00 Echa dnia; STEREO, 16:9
01:10 Pogoda -
01:15 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9
01:40 Echa dnia - komentarze; STEREO, 16:9
01:50 Pogoda -
02:00 Telekurier; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:20 Wokół nas - pogoda
02:25 Raport z Polski OPP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:55 Łódź kreatywna - Agata Wojtkiewicz; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:10 Wokół ryb 2014
03:25 Saga prastarej puszczy - Opowieść o mrówce: samotność w tłumie; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
04:20 Wokół nas - pogoda
04:25 Jestem gotowy na wszystko; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
05:20 Telekurier; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:45 Raport z Polski OPP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:05 Czas na Pracę! Praca na Czasie! - odc. 49; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
06:25 Zakończenie dnia

Polsat
5:00 Wstawaj! Gramy! - program muzyczny
6:00 Nowy dzień z Polsat News - program informacyjny
8:00 Pielęgniarki (75) - serial paradokumentalny
9:00 Malanowski i partnerzy (564) - serial fabularno-dokumentalny
9:30 Malanowski i partnerzy (565) - serial fabularno-dokumentalny
10:00 Dzień, który zmienił moje życie (75) - serial paradokumentalny
11:00 Dlaczego ja? (527) - serial paradokumentalny
12:00 Pielęgniarki (76) - serial paradokumentalny
13:00 Trudne sprawy (487) - serial paradokumentalny
14:00 Pierwsza miłość (1959) - serial obyczajowy
14:45 Dzień, który zmienił moje życie (76) - serial paradokumentalny
15:50 Wydarzenia
16:10 Pogoda - program informacyjny
16:15 Interwencja - magazyn reporterów
16:30 Malanowski i partnerzy (673) - serial fabularno-dokumentalny
17:00 Dlaczego ja? (593) - serial paradokumentalny
18:00 Pierwsza miłość (1960) - serial obyczajowy
18:50 Wydarzenia
19:20 Sport
19:25 Pogoda - program informacyjny
19:30 Świat według Kiepskich (355) - serial komediowy
20:10 Megahit: Uprowadzona - film sensacyjny, Francja 2008
21:55 Krzyżowy ogień - film sensacyjny, USA 2011
0:05 Doktor T. i kobiety - komediodramat, Niemcy/USA 2000
2:45 Tajemnice losu - program rozrywkowy

TVN
6:00 Uwaga! - magazyn reporterów
6:20 Mango - telezakupy
7:25 Detektywi: Zawsze razem (609) - serial fabularno-dokumentalny
8:00 Dzień dobry TVN - magazyn
10:55 Szkoła (34) - serial paradokumentalny
12:00 Szpital (262) - serial paradokumentalny
13:00 Ukryta prawda (383) - serial paradokumentalny
14:00 Kuchenne rewolucje: Toruń - Pod Arsenałem (6) - program rozrywkowy
15:00 Szkoła (35) - serial paradokumentalny
16:00 Rozmowy w toku: Dzieciaka piastujesz, a mnie zaniedbujesz! - talk-show
17:00 Ukryta prawda (384) - serial paradokumentalny
18:00 Szpital (263) - serial paradokumentalny
19:00 Fakty
19:35 Sport
19:45 Pogoda
19:50 Uwaga! - magazyn reporterów
20:10 Na Wspólnej (1955) - serial obyczajowy
20:50 Ugotowani (29) - program kulinarno-rozrywkowy
21:30 Top Model (8) - reality show
22:30 Perfekcyjna pani domu (8) - program rozrywkowy
23:30 Prawo Agaty (7) - serial obyczajowy
0:30 Wybrani (5) - serial sensacyjny
1:30 Co za tydzień - magazyn informacyjny
2:00 Uwaga! - magazyn reporterów
2:20 Sekrety magii - interaktywny program rozrywkowy
3:40 Rozmowy w toku: Dzieciaka piastujesz, a mnie zaniedbujesz! - talk-show

TV 4
6:00 Zamiana żon: Tatarkowie vs. Wałęzowie (8) - reality show
7:05 Klub przyjaciół Myszki Miki (22) - serial animowany
7:35 Jake i piraci z Nibylandii (21) - serial animowany
8:05 Klub przyjaciół Myszki Miki (25) - serial animowany
8:35 Jake i piraci z Nibylandii (24) - serial animowany
9:00 Zamiana żon: Staciwowie vs. Świątkowie (9) - reality show
10:00 Nie igraj z aniołem (114) - serial obyczajowy
11:00 Burza (35) - serial obyczajowy
12:00 Na patrolu (12) - serial obyczajowy
12:30 Sekrety sąsiadów (12) - serial obyczajowy
13:00 Policjantki i policjanci (12) - serial obyczajowy
14:00 STOP Drogówka - magazyn policyjny
15:00 Dom nie do poznania (218) - reality show
16:00 Nie igraj z aniołem (115) - serial obyczajowy
17:00 Burza (36) - serial obyczajowy
18:00 Na patrolu (13) - serial obyczajowy
18:30 Sekrety sąsiadów (13) - serial obyczajowy
19:00 Policjantki i policjanci (13) - serial obyczajowy
20:00 Tata sam w domu (8) - reality show
21:00 Galileo (450) - program popularnonaukowy
22:00 Galileo (451) - program popularnonaukowy
23:00 Malanowski i partnerzy: Podwójna ofiara (474) - serial fabularno-dokumentalny
23:30 Malanowski i partnerzy: Mordercze fantazje (482) - serial fabularno-dokumentalny
0:05 Spadkobiercy (61) - program rozrywkowy
1:05 STOP Drogówka - magazyn policyjny
2:20 To był dzień - program informacyjny
3:20 Cafe Futbol - magazyn piłkarski
5:00 4music - magazyn muzyczny

TVN 7
5:25 We dwoje (12/17) - program rozrywkowy
6:45 Męski typ: Janusz Lewandowski (3/4) - talk-show
7:15 Magda M. (38) - serial obyczajowy
8:15 Sąd rodzinny: Przebieraniec (213) - serial fabularno-dokumentalny
9:15 Sędzia Anna Maria Wesołowska: Jazda ku śmierci (452) - serial fabularno-dokumentalny
10:15 Niewinna intryga (35/120) - telenowela
11:20 Mango - telezakupy
12:55 Sąd rodzinny: Niepotrzebna śmierć (214) - serial fabularno-dokumentalny
13:55 Szpital (141) - serial paradokumentalny
14:55 Sędzia Anna Maria Wesołowska: Nic do stracenia (543) - serial fabularno-dokumentalny
15:55 Magda M. (39) - serial obyczajowy
16:55 Rozkochane popołudnie: Julia (27) - serial obyczajowo-komediowy
17:30 Rozkochane popołudnie: Julia (28) - serial obyczajowo-komediowy
18:00 Castle (9/10) - serial kryminalny
19:00 Dr House 7 (21/23) - serial obyczajowy
20:00 Oko za oko - dramat sensacyjny, USA 1996
22:15 Wybrana (8/13) - serial SF
23:15 Dzień zagłady - film katastroficzny, USA 1998
1:45 Sekrety magii - interaktywny program rozrywkowy
3:50 Druga strona medalu: Anna Komorowska (2/7) - talk-show
4:20 Druga strona medalu: Cherie Blair (3/7) - talk-show

TVP Info
05:55 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
05:59 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:06 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:10 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
06:15 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:29 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:35 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:40 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
06:45 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:59 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:05 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:09 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
07:15 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:29 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:34 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:40 Gość poranka; STEREO, 16:9, Na żywo
07:53 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:59 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:10 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:23 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
08:29 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:34 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:40 Gość poranka; STEREO, 16:9, Na żywo
08:53 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:59 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:06 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
09:11 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
09:15 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:29 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:36 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:40 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
09:45 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:59 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
10:22 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
10:29 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
10:40 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
10:45 Gość poranka; STEREO, 16:9, Na żywo
11:00 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
11:25 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
11:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
11:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9
12:00 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
12:25 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
12:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
12:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9
13:00 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
13:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
13:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9
14:00 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
14:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
14:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9
15:00 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
15:25 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
15:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
15:50 Pogoda Info; STEREO, 16:9
15:55 Dla niesłyszących - Info Dzień -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
16:30 Puls Polski; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
16:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
17:00 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
17:15 Teleexpress Extra; STEREO, 16:9, Na żywo
17:30 To jest temat; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
18:00 Twoje Info; STEREO, 16:9, Na żywo
18:27 Po przecinku; rozmowa; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
18:50 INFOrmacje; STEREO, 16:9, Na żywo
19:10 INFOrozmowa; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
19:30 INFObiznes; STEREO, 16:9, Na żywo
19:45 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
19:50 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
19:57 Dziś wieczorem; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
20:12 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
20:44 Flesz - Serwis Info; STEREO, 16:9, Na żywo
20:52 Pogoda Info; STEREO, 16:9
21:00 Serwis Info Wieczór; STEREO, 16:9, Na żywo
21:08 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
21:15 Puls Polski; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
21:40 STUDIO LOTTO
21:50 Flesz - Panorama Dnia; STEREO, 16:9, Na żywo
21:51 Panorama Dnia; STEREO, 16:9, Na żywo
22:48 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
22:55 Z dnia na dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
23:45 Sportowy Wieczór; STEREO, 16:9
24:00 Teleexpress Extra; STEREO, 16:9
00:25 To jest temat; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:55 Dziś wieczorem; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:10 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:42 Flesz - Serwis Info; STEREO, 16:9
01:55 Serwis Info Wieczór; STEREO, 16:9
02:15 Panorama Dnia; STEREO, 16:9
03:08 Pogoda Info; STEREO, 16:9
03:20 Dziś wieczorem; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:35 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:07 Flesz - Serwis Info; STEREO, 16:9
04:10 To jest temat; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:45 Z dnia na dzień; STEREO, 16:9
05:30 Puls Polski; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:54 Zakończenie dnia

TV Polonia
06:10 "Zawsze gorzej może być" - koncert poświęcony pamięci Jerzego Wasowskiego (34. Przegląd Piosenki Aktorskiej); koncert; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:05 Nożem i widelcem - odc. 50 Duszona wołowina z warzywami, knedle ze śliwkami; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
07:25 Karino - odc. 7* - Droga do sławy -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
08:00 Pytanie na śniadanie; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
10:55 Polonia w Komie - (587) Azja w 7 miesięcy; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:10 Made in Poland; teleturniej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:40 Galeria - odc. 175; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:00 Barwy szczęścia - odc. 1114 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:25 Łamigłówka - Zachodniopomorskie 6; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:35 Wiadomości; STEREO, 16:9
12:50 Ranczo - odc. 98* (seria VIII, odc. 7) - Zbrodnia to niesłychana, pani zabija pana -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:45 Tygodnik.pl; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:40 Kulturalni PL - (215); magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:50 Złotopolscy - odc. 1054* - Nam tu takich nie potrzeba; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:20 Kocham Kino - magazyn filmowy Grażyny Torbickiej; Dla małoletnich od lat 12
16:55 Galeria - odc. 175; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:20 Polonia w Komie - (587) Azja w 7 miesięcy; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Teleexpress; STEREO, 16:9
17:50 Łamigłówka - Zachodniopomorskie 6; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:55 Sensacje XX wieku - Stalin - droga do władzy cz.1; cykl dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
18:25 Studio Wschód - Ślady kresowej pamięci; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:55 Barwy szczęścia - odc. 1114 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:25 Cafe Historia - Komisja Edukacji Narodowej; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:45 Dobranocka - Miś Uszatek - Jesienny spacer; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
20:25 Sport; STEREO, 16:9
20:35 Pogoda; STEREO, 16:9
20:40 Łamigłówka - Zachodniopomorskie 6; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:50 Dom nad rozlewiskiem - odc. 3/13 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:45 Polonia w Komie - (588) Walia - Artur ZZZ; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:00 Reporter Polski; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:30 Od ucha do ucha -  Kabaret  RAK - skecz "Polak przekorny"; program satyryczny; Dla małoletnich od lat 12
22:45 TOMASZ LIS NA ŻYWO; talk-show; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:45 Młodzi naukowcy 2014; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:20 Naszaarmia.pl; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:45 Galeria - odc. 175; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:10 Łamigłówka - Zachodniopomorskie 6; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:15 Sensacje XX wieku - Stalin - droga do władzy cz. 1; cykl dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
01:40 Dobranocka za oceanem - Notatnik przyrodniczy - Dlaczego grzyby zbieraliśmy na niby?; Bez ograniczeń wiekowych
01:45 Dobranocka za oceanem - Miś Uszatek - Jesienny spacer; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
02:25 Sport; STEREO, 16:9
02:30 Pogoda; STEREO, 16:9
02:45 Dom nad rozlewiskiem - odc. 3/13; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:40 Reporter Polski; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:05 Polonia w Komie - (588) Walia - Artur ZZZ; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:15 Barwy szczęścia - odc. 1114; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:45 TOMASZ LIS NA ŻYWO; talk-show; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:35 Młodzi naukowcy 2014; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:05 Zakończenie dnia

TVS
7:00 Telezakupy
8:35 Muzyczny budzik
8:50 Mały koncert życzeń
9:15 Bajkowa TVS
10:00 Express Silesia
11:30 Propozycje do Listy Śląskich Szlagierów
12:00 Wyprawy Jeffa Corwina
13:00 Świat na talerzu Andrew Zimmerna
13:55 Gdzie jesteś?
14:25 Niesamowite historie
15:00 Archeolog detektyw
15:55 Silesia Informacje
16:05 Muzyczne podróże
17:05 Schlesien Journal
17:20 Biznesklasa
17:45 Silesia Informacje
18:05 Bajkowa TVS
20:00 Silesia Informacje
20:30 Muzyczny kącik Damiana Holeckiego
21:05 My wam to zagramy
21:35 Muzyczne podróże
22:30 Muzyczne podróże
23:25 Policjanci z Maastricht
0:25 Świat na talerzu Andrew Zimmerna
1:25 Archeolog Detektyw
2:15 Dzieciak

TVP ABC
05:35 Bolek i Lolek wyruszają w świat - Na Dzikim Zachodzie, odc. 13; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
05:50 Pampalini, łowca zwierząt - Pampalini i Grizzly; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
06:05 Smerfy - Pudło brzydkich sztuczek, odc. 43 (The box of dirty tricks); serial animowany kraj prod.Belgia (1988); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
06:35 Papierowy teatrzyk - Świnka morska; magazyn; Dla małoletnich od lat 7
06:55 Tom and Keri - Five Cakes, odc. 7; serial animowany; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:05 Król Maciuś Pierwszy, seria II - Wielki magik, odc. 9 (The Great Magican); serial animowany kraj prod.Niemcy, Francja, Polska (2007); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
07:25 Przygody Bolka i Lolka - Zielone ścieżki, odc. 19; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
07:30 Literkowe ABC; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:35 Petersburski Music Show - odc. 6; program muzyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:05 Teledysk ABC - Teledysk ABC - Gruszka; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:10 Maks i Ruby - Maks spóźnia się na autobus 3 (Max misses the bus) kraj prod.Kanada (2002); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:35 Teledysk ABC - Piosenka Buni; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:40 Domisie - Strachowyj śmieciarz; program dla dzieci; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:15 Mój przyjaciel królik - Mysia Góra, odc. 18 (Mouse's Mountain); serial animowany kraj prod.Kanada (2008); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:40 Smerfy - Pudło brzydkich sztuczek, odc. 43 (The box of dirty tricks); serial animowany kraj prod.Belgia (1988); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:10 Reksio - Reksio i mrówki, odc. 52; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
10:25 Pszczółka Maja - Bezsenność Maksa, odc. 34 (Sleeples max); serial animowany kraj prod.Niemcy (2013); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:40 O czym one mówią - odc. 5; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:45 Papierowy teatrzyk - Świnka morska; magazyn; Dla małoletnich od lat 7
11:00 Tom and Keri - Five Cakes, odc. 7; serial animowany; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:15 Król Maciuś Pierwszy, seria II - Zespół, odc. 8 (The Band); serial animowany kraj prod.Niemcy, Francja, Polska (2007); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:30 Przygody Bolka i Lolka - Pali się, odc. 18; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
11:35 Teledysk ABC - Boogie Woogie; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:45 Petersburski Music Show - odc. 6; program muzyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:15 Maks i Ruby - Zabawa w chowanego 2 (Seek and Hide) kraj prod.Kanada (2002); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:45 Domisie - Strachowyj śmieciarz; program dla dzieci; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:15 Mój przyjaciel królik - Sposób na hałas, odc. 17 (Hazel's noise); serial animowany kraj prod.Kanada (2008); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:40 Teledysk ABC - My delfiny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:45 Smerfy - Smerfy na morzu, odc. 42 (Smurfs at the sea); serial animowany kraj prod.Belgia (1988); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:15 Reksio - Reksio i sroka, odc. 51; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
14:25 Pszczółka Maja - Bezsenność Maksa, odc. 34 (Sleeples max); serial animowany kraj prod.Niemcy (2013); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:40 O czym one mówią - odc. 5; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:45 Masz wiadomość! - odc. 6 -  txt. str. 777; Bez ograniczeń wiekowych
15:20 Billy - kot, seria II - Amulet Cerbera, odc. 23 (The Amulet of Cerberus); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania, Francja (2003); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
15:50 Jedyneczka - Gołębie; program dla dzieci; Bez ograniczeń wiekowych
16:20 Król Maciuś Pierwszy, seria II - Przygoda Hultaja, odc. 10 (Vagabonds Great Adventure); serial animowany kraj prod.Niemcy, Francja, Polska (2007); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:35 Przygody Bolka i Lolka - Bieg na przełaj, odc. 20; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
16:45 Teledysk ABC - Kaczuszki; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:50 O czym one mówią - odc. 5; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:55 Dla niesłyszących - SUPEŁKOWE ABC - odc. 6 -  JM; magazyn; 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Maks i Ruby - Pod namiotem 4 (Max?s camp out) kraj prod.Kanada (2002); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:00 Domisie - Nie rób drugiemu, co Tobie nie miłe; program dla dzieci; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:30 Mój przyjaciel królik - Wielki popis Małych Gąsek, odc. 19 (Gibble Goose Girls Galore); serial animowany kraj prod.Kanada (2008); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:55 Śpiewaj z nami - Miś Uszatek, odc. 1; teledysk; Bez ograniczeń wiekowych
19:00 Wieczorynka - Smerfy - Mały olbrzym, odc. 44 (The Little Giant); serial animowany kraj prod.Belgia (1988); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:20 Wieczorynka - Reksio - Reksio i bocian, odc. 53; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wieczorynka - Pszczółka Maja - Jaka miła osa, odc. 35 (What a Nice Wasp); serial animowany kraj prod.Niemcy (2013); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:40 Wieczorynka - Bolek i Lolek wyruszają w świat - W stepach Australii, odc. 1; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
20:05 Masza i niedźwiedź - Próba orkiestry, odc. 19 (.); serial animowany kraj prod.ROSJA (2012); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
20:15 Billy - kot, seria II - Kłopot z Bobem, odc. 24 (The trouble with Bob); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania, Francja (2003); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
20:45 Siedem stron świata - odc. 3/7 Rywale -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
21:15 1000 pierwszych dni - odc. 2; program poradnikowy; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
21:35 Mama, tata równi w pracy; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
21:55 Masza i niedźwiedź - Pasiasty Przyjaciel, odc. 20 (.); serial animowany kraj prod.ROSJA (2012); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
22:05 Ocalony świat - odc. 7 Cuda mikroświata -  txt. str. 777; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:40 Jak to działa - program popularnonaukowy - odc. 54 Implanty -  txt. str. 777; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
23:10 Smerfy - Mały olbrzym, odc. 44 (The Little Giant); serial animowany kraj prod.Belgia (1988); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
23:35 Literkowe ABC; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
05:35 Zakończenie dnia

4fun.tv
5:00 Muzyczna pobudka
9:00 Music 4fun
13:00 Playlista
14:00 StarClips
16:00 Music Express
18:00 Codzienna 20
20:00 Hot music
22:00 Music Express
0:00 Music Shaker
2:00 Polskanocka

TV.Disco
5:00 Poranek disco polo
8:00 Disco życzenia
10:00 Disco lista
12:00 Disco polo hity
14:00 Disco życzenia
17:00 Przeboje disco
18:00 Disco lista
20:00 Przeboje disco
22:00 Disco polo hity

Stars.TV
7:00 Best morning
10:00 Best 80's
11:00 Best decision
12:00 Best ballads
13:00 Best 3
14:00 Best 90's
15:00 Best afternoon
17:00 Best now
18:00 Best polish
19:00 Best decision
20:00 Best 90's
21:00 Best 80's
22:00 Best of the year
23:00 Best ballads
0:00 Best rock
1:00 Best polish

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.