TVP 1
05:20 TELEZAKUPY
05:55 Klan - odc. 2977 -  txt. str. 777; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:25 Jaka to melodia? - odc. 3372; teleturniej muzyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:55 Natura w Jedynce - Cudowny świat przyrody. Tajemniczy plac zabaw. Kotiki nowozelandzkie. (Nature Wonder Land VIII. Secret Playground New Zealand Fur Seal New Zealand); serial dokumentalny kraj prod.Japonia (2014); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
07:20 Natura w Jedynce - Cudowny świat przyrody. Morscy akrobaci. Delfiny. Japonia. (Nature Wonder Land VIII. Sea Performers, Dolphin, Japan); serial dokumentalny kraj prod.Japonia (2014); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
08:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
08:10 Pogoda poranna; STEREO, 16:9, Na żywo
08:15 Kwadrans polityczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
08:55 Grzech Fatmagül - odc. 50 (Fatmagul'un Sucu Ne? bolum 50) -  txt. str. 777; serial kraj prod.Turcja (2011); 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:55 Dom nad rozlewiskiem - odc. 13/13 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; DOLBY SURROUND, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:55 Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem - odc. 77 (Muhtesem Yüzyil. Kösem, bolum 77) -  txt. str. 777; serial kostiumowy kraj prod.Turcja (2015); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
12:10 Agrobiznes; STEREO, 16:9, Na żywo
12:35 Agropogoda; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:40 Przepis dnia - /397/; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:45 Relacja z uroczystości Grekokatolickich - Święto Narodzenia Przenajświętszej Bogurodzicy; STEREO, 16:9
13:55 Grzech Fatmagül - odc. 51 (Fatmagul'un Sucu Ne? bolum 51) -  txt. str. 777; serial kraj prod.Turcja (2011); 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
15:10 Pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
15:20 Obserwator - /odc. 13/; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:00 Komisarz Alex - odc. 75 (seria VI, odc. 10) - Księżycowy zabójca -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:00 Teleexpress -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
17:15 Pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
17:25 Jaka to melodia? - odc. 3373; teleturniej muzyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:50 Przepis dnia - /398/; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:00 Klan - odc. 2978 -  txt. str. 777; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:35 Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem - odc. 78 (Muhtesem Yüzyil. Kösem, bolum 78) -  txt. str. 777; serial kostiumowy kraj prod.Turcja (2015); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:30 Wiadomości -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
20:05 Sport -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
20:08 GOL; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:10 Wyścigi samochodowe - Mistrzostwa Europy - Rallycross; relacja; STEREO, 16:9
20:15 Pogoda -  txt. str. 777; STEREO, 16:9
20:30 Rozdarte serca - odc. 27 (Paramparca (Broken Pieces) bolum 27) -  txt. str. 777; serial obyczajowy kraj prod.Turcja (2014); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:25 Komisja morderstw - odc. 4/12 - Niezłomny -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
22:20 Chodzi o pieniądze - /11/; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:50 Firmowe ewolucje - /13/; reality show; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:30 Obława -  txt. str. 777  87'; dramat kraj prod.Polska (2012); reż.:Marcin Krzyształowicz; wyk.:Marcin Dorociński, Maciej Stuhr, Sonia Bohosiewicz, Weronika Rosati, Andrzej Zieliński; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
01:10 Komisja morderstw - odc. 4/12 - Niezłomny -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
02:05 Umarłem, aby żyć -  txt. str. 777  88'; dramat wojenny kraj prod.Polska (1984); reż.:Stanisław Jędryka; wyk.:Zygmunt Hubner, Halina Łabonarska, Marek Walczewski, Wojciech Wysocki, Jerzy Zass,  Anna Ciepielewska,  Joanna Jedryka, Ryszarda Hanin; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
03:45 Notacje - Jerzy Krusenstern. Byłem obrońcą Grodna; cykl dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
03:55 Hrabina Cosel - Upadek, odc. 3 -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
04:55 Zakończenie dnia

TVP 2
06:00 Rodzinka.pl - odc. 84 "W jakim wieku?" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO/5.1/AD, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:35 U przyjaciół; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:00 M jak miłość - odc. 1152 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:00 Pytanie na śniadanie; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:00 Barwy szczęścia - odc. 1496 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:35 Na dobre i na złe - odc. 235 Podwójne życie; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:40 Tylko z Tobą - odc 50 (Asla Vazgecmem); serial obyczajowy kraj prod.Turcja (2015); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:40 Rodzinka.pl - odc. 178 "Mimo wszystko miłość" sezon 8 -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO/5.1/AD, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:10 Makłowicz w podróży. Kuba - Droga do Santiago; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:45 Cesarzowa Ki - odc. 17 (Empress Ki); serial kraj prod.Korea Połudn. (2013); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:40 Panorama Kraj; STEREO, 16:9, Na żywo
16:00 Pogoda Kraj; STEREO, 16:9
16:10 Dla niesłyszących - M jak miłość - odc. 1238 -  txt. str. 777 JM; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:05 Tylko z Tobą - odc 51 (Asla Vazgecmem); serial obyczajowy kraj prod.Turcja (2015); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:00 Panorama; STEREO, 16:9, Na żywo
18:30 Sport Telegram; STEREO, 16:9, Na żywo
18:40 Pogoda; STEREO, 16:9
18:50 Jeden z dziesięciu - odc. 17/94; teleturniej; 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:25 Barwy szczęścia - odc. 1496 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:05 Barwy szczęścia - odc. 1497 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:40 M jak miłość - odc. 1239 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:35 Kulisy serialu "M jak miłość" - odc. 972; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:50 Magazyn Ekspresu Reporterów; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
22:55 Świat bez fikcji - Ocaleni z katastrofy lotniczej (I survived a fatal flight)  44' kraj prod.Wielka Brytania (2013); reż.:James Gray; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:50 The best of Ani Mru Mru; program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:05 Psychoza - odc 5/20 (Bates Motel ep. Ocean View); serial kraj prod.USA (2013); STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
01:55 Psychoza - odc 6/20 (Bates Motel ep. The Truth); serial kraj prod.USA (2013); STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
02:50 Magazyn Ekspresu Reporterów; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:50 Ocaleni z katastrofy lotniczej (I survived a fatal flight)  44' kraj prod.Wielka Brytania (2013); reż.:James Gray; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:50 Licencja na wychowanie - odc. 69 - Elliot Billy; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:15 Zakończenie programu

TVP 3
07:00 OTV - PASMO LOKALNE
08:00 Dla niesłyszących - Co niesie dzień -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
08:10 Pogoda - 20.09 - 1; STEREO, 16:9
08:15 Kreatywni 7; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
08:30 TELEZAKUPY
08:55 Dla niesłyszących - Telekurier -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:30 Czas na Pracę! Praca na Czasie! - odc. 126; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
09:55 Pogoda - 20.09 - 2; STEREO, 16:9
10:00 Dla niesłyszących - Co niesie dzień -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
10:15 Sport w Regionach - flash; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
10:25 Plebania - odc. 701; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
10:55 Gdzie jest Prezydent?; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:15 Z Andrusem po Galicji - Krosno; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:45 Głos Regionów; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:35 Pogoda - 20.09 - 3; STEREO, 16:9
12:45 Dziennik regionów - tematy dnia; STEREO, 16:9, Na żywo
13:00 Sport w Regionach - flash; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
13:05 TELEZAKUPY
13:25 Agrobiznes; STEREO, 16:9
13:55 Historie szczęśliwe odc. 7; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:20 Żołnierze bez imperium  50'; film dokumentalny; reż.:Marek Widarski; Dla małoletnich od lat 12
15:20 Rybak z pasją; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:35 Polska samorządna - odc. 124; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
16:00 Dla niesłyszących - Telekurier -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
16:25 Pogoda - 20.09 - 4; STEREO, 16:9
16:30 Ziołowa apteka - Pokrzywa oczyszcza; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:45 Dziennik regionów - tematy dnia; STEREO, 16:9, Na żywo
17:00 Sport w Regionach - flash; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
17:10 TELEZAKUPY
17:30 OTV - PASMO LOKALNE
22:00 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
22:25 Pogoda - 20.09 - 5; STEREO, 16:9
22:30 Sport w Regionach; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
22:40 Echa dnia; STEREO, 16:9
23:05 Dla niesłyszących - Telekurier -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:35 Żołnierze bez imperium  50'; film dokumentalny kraj prod.Polska (1993); reż.:Marek Widarski; Dla małoletnich od lat 12
00:30 Zapiski Łazęgi - Wrzosowiska, Żubry i.; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:50 Polska samorządna - odc. 124; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
01:25 Głos Regionów; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:20 Ziołowa apteka - Pokrzywa oczyszcza; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
02:40 Żołnierze bez imperium; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
03:35 Drewniane czary - mary; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:55 Echa dnia; STEREO, 16:9
04:15 Sport w Regionach; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
04:25 Pogoda - 20.09 - 5; STEREO, 16:9
04:30 Żar; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
04:50 Historie szczęśliwe odc. 7; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:10 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9
05:40 Dla niesłyszących - Telekurier -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:05 Plebania - odc. 701; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
06:30 Z Andrusem po Galicji - Krosno; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:55 Zakończenie dnia

TVP 3 Kraków
07:00 Pogoda; STEREO, 16:9
07:01 Nowy dzień z TVP Kraków - co, gdzie, kiedy; magazyn; STEREO, 16:9
07:41 Pogoda; STEREO, 16:9
07:42 TELEZAKUPY
08:00 Dla niesłyszących - Co niesie dzień -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
08:10 Pogoda - 20.09 - 1; STEREO, 16:9
08:15 Kreatywni 7; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
08:30 TELEZAKUPY
08:55 Dla niesłyszących - Telekurier -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:30 Czas na Pracę! Praca na Czasie! - odc. 126; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
09:55 Pogoda - 20.09 - 2; STEREO, 16:9
10:00 Dla niesłyszących - Co niesie dzień -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
10:15 Sport w Regionach - flash; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
10:25 Plebania - odc. 701; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
10:55 Gdzie jest Prezydent?; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:15 Z Andrusem po Galicji - Krosno; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:45 Głos Regionów; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:35 Pogoda - 20.09 - 3; STEREO, 16:9
12:45 Dziennik regionów - tematy dnia; STEREO, 16:9, Na żywo
13:00 Sport w Regionach - flash; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
13:05 TELEZAKUPY
13:25 Agrobiznes; STEREO, 16:9
13:55 Historie szczęśliwe odc. 7; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:20 Żołnierze bez imperium  50'; film dokumentalny; reż.:Marek Widarski; Dla małoletnich od lat 12
15:20 Rybak z pasją; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:35 Polska samorządna - odc. 124; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
16:00 Dla niesłyszących - Telekurier -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
16:25 Pogoda - 20.09 - 4; STEREO, 16:9
16:30 Ziołowa apteka - Pokrzywa oczyszcza; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:45 Dziennik regionów - tematy dnia; STEREO, 16:9, Na żywo
17:00 Sport w Regionach - flash; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
17:10 TELEZAKUPY
17:30 Kronika - zapowiedź
17:33 Pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
17:35 Nowohucka Kronika Filmowa; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:43 Ze skarbca wielickiego muzeum - odc. 5 Bałwany Solne, Transport; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:54 SMAKI I SMACZKI MAŁOPOLSKICH POKOLEŃ - cz. 3; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych; Cykl poświęcony jest sieci Dziedzictwa Kulinarnego Małopolski. W tym odcinku przedstawiamy gospodarstwo pasieczne Janusza Kasztelewicza, wytwórnię soków, tłocznię Antoniego Pawłowskiego i winnicę Zofii Michałowskiej.
18:06 Na rynku pracy - Dobry klimat dla przedsiębiorczości: - 30, 50+; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12; Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego organizuje szereg spotkań, warsztatów i szkoleń przeznaczonych dla bezrobotnych oraz poszukujących pracy, a także adresowanych do pracodawców.
18:15 Małopolska - to lubię - III - odc. 14; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:30 Kronika - program informacyjny; STEREO, 16:9, Na żywo
18:52 Pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
18:56 Tematy dnia; STEREO, 16:9, Na żywo
19:06 Kontrapunkt - W pułapce wojny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12; film dokumentalny, ukazujący dramatyczne położenie chrześcijan syryjskich w trakcie wojny domowej trwającej od 2011 roku; zdjęcia do filmu były realizowane w lipcu 2013 na pograniczu Libanu i Syrii;
19:46 Na Swoim - odc. 5; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:56 Pogoda; STEREO, 16:9
19:57 Raport pogodowy 2016; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:00 TELEZAKUPY
20:30 Kronika flesz; STEREO, 16:9
20:34 Blisko ludzi - odc. 3; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
20:57 Pogoda; STEREO, 16:9
20:59 Raport pogodowy 2016; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
21:00 Małopolski Szlak Kulinarny - odc. 21/2016 - Grupa Scandale Pajda Klesyk; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
21:10 KARPACKIE PODRÓŻE MAŁE I DUŻE - Regietów, Stara Baśń Grybów; magazyn turystyczny; STEREO, 16:9
21:30 Kronika - program informacyjny; STEREO, 16:9, Na żywo
21:44 Pogoda; STEREO, 16:9
21:46 Na Pogórzu; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych; Cykl reportaży, prezentujących życie społeczne i kulturalne gmin Powiatu Tarnowskiego. W programie materiały z uroczystości samorządowych oraz portrety ciekawych postaci.
21:54 Omiń korki 2016; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:00 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
22:25 Pogoda - 20.09 - 5; STEREO, 16:9
22:30 Sport w Regionach; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
22:40 Echa dnia; STEREO, 16:9
23:05 Dla niesłyszących - Telekurier -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:35 Żołnierze bez imperium  50'; film dokumentalny kraj prod.Polska (1993); reż.:Marek Widarski; Dla małoletnich od lat 12
00:30 Zapiski Łazęgi - Wrzosowiska, Żubry i.; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:50 Polska samorządna - odc. 124; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
01:25 Głos Regionów; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:20 Ziołowa apteka - Pokrzywa oczyszcza; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
02:40 Żołnierze bez imperium; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
03:35 Drewniane czary - mary; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:55 Echa dnia; STEREO, 16:9
04:15 Sport w Regionach; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
04:25 Pogoda - 20.09 - 5; STEREO, 16:9
04:30 Żar; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
04:50 Historie szczęśliwe odc. 7; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:10 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9
05:40 Dla niesłyszących - Telekurier -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:05 Plebania - odc. 701; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
06:30 Z Andrusem po Galicji - Krosno; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:55 Zakończenie dnia

Polsat
5:00 Disco gramy - program muzyczny
6:00 Nowy dzień z Polsat News - program informacyjny
8:00 Trudne sprawy (336) - serial paradokumentalny
9:00 Malanowski i partnerzy (709) - serial fabularno-dokumentalny
9:30 Malanowski i partnerzy (710) - serial fabularno-dokumentalny
10:00 Dzień, który zmienił moje życie (71) - serial paradokumentalny
11:00 Dlaczego ja? (268) - serial paradokumentalny
12:00 Pielęgniarki (267) - serial paradokumentalny
13:00 Trudne sprawy (648) - serial paradokumentalny
14:00 Pierwsza miłość (2334) - serial obyczajowy
14:45 Dlaczego ja? (694) - serial paradokumentalny
15:50 Wydarzenia - magazyn informacyjny
16:10 Pogoda - program informacyjny
16:15 Interwencja - magazyn reporterów
16:30 Na ratunek 112 (17) - serial paradokumentalny
17:00 Gliniarze (17) - serial paradokumentalny
18:00 Pierwsza miłość (2335) - serial obyczajowy
18:50 Wydarzenia - magazyn informacyjny
19:20 Sport - magazyn sportowy
19:25 Pogoda - program informacyjny
19:30 Świat według Kiepskich (427) - serial komediowy
20:05 Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia 6 (3) - reality show
21:35 Transporter 3 - film sensacyjny, Francja/Wielka Brytania 2008
23:50 Snajper: Dziedzictwo - film sensacyjny, Bułgaria/USA 2014
2:00 Tajemnice losu - program rozrywkowy

TVN
5:40 Uwaga! - magazyn reporterów
6:10 Mango - telezakupy
7:15 Singielka (150) - telenowela
7:50 Doradca smaku (10) - magazyn kulinarny
8:00 Dzień Dobry TVN - magazyn
10:55 Kuchenne rewolucje: Restauracja Rybka, Gdańsk (3) - program rozrywkowy
12:00 Szkoła (309) - serial paradokumentalny
13:00 Szpital (546) - serial paradokumentalny
14:00 Ukryta prawda (657) - serial paradokumentalny
15:00 Rozmowy w toku: Czy SMS to powód do zdrady? (2622) - talk-show
16:00 Szkoła (310) - serial paradokumentalny
17:00 Ukryta prawda (658) - serial paradokumentalny
18:00 Szpital (547) - serial paradokumentalny
19:00 Fakty - magazyn informacyjny
19:35 Sport - magazyn sportowy
19:45 Pogoda - magazyn informacyjny
19:50 Uwaga! - magazyn reporterów
20:10 Doradca smaku (11) - magazyn kulinarny
20:15 Na Wspólnej (2345) - serial obyczajowy
20:55 Singielka (151) - telenowela
21:30 Top Model (3) - reality show
22:30 Kuba Wojewódzki (3/14) - talk-show
23:30 Superwizjer - magazyn reporterów
0:05 Kuchenne rewolucje: Cieszyński Browar Mieszczański (2/15) - program rozrywkowy
1:05 Partnerki 3 (7) - serial kryminalny
2:05 Uwaga! - magazyn reporterów
2:30 Klub Magii (256)
3:50 Rozmowy w toku (2622) - talk-show

TV 4
6:00 Nie igraj z aniołem (146) - serial obyczajowy
7:00 Scooby Doo: Gdzie jesteś? (1/17) - serial animowany
7:30 Looney Tunes Show 2 (15) - serial animowany
7:55 Scooby Doo: Gdzie jesteś? (4) - serial animowany
8:25 Looney Tunes Show 2 (18) - serial animowany
8:55 Nieśmiertelny (13) - serial przygodowy
10:00 Po prostu Maria (11) - telenowela
11:00 Moja nadzieja (149) - telenowela
12:00 Detektywi w akcji (88) - serial fabularny
13:00 Policjantki i Policjanci (193) - serial obyczajowy
14:00 STOP Drogówka - magazyn policyjny
15:00 Dom nie do poznania (161) - reality show
16:00 Moja nadzieja (150) - telenowela
17:00 Po prostu Maria (12) - telenowela
18:00 Detektywi w akcji (89) - serial fabularny
19:00 Policjantki i Policjanci (194) - serial obyczajowy
20:00 Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (10) - serial kryminalny
21:00 W pułapce - film sensacyjny, USA 2013
23:00 Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (9) - serial kryminalny
0:00 Spadkobiercy (62) - program rozrywkowy
1:05 Spadkobiercy (63) - program rozrywkowy
2:10 Interwencja - magazyn reporterów
2:35 Tak czy nie? - magazyn
3:00 Puncher - magazyn sportów walki
4:00 Atleci - magazyn lekkoatletyczny
4:30 European Tour Weekly - magazyn golfowy
5:00 Top 10 - lista przebojów - program muzyczny

TV Polonia
06:05 Ojciec Mateusz - odc. 69 (seria V, odc. 13) - Ogrodnik -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:55 Z Andrusem po Galicji - Mielec; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:30 Mali światowcy - odc. 14; talk-show; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Pytanie na śniadanie; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
10:55 Salonowiec - Takt; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:10 Polonia 24; STEREO, 16:9
11:40 Halo Polonia; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:25 Krótka historia - (91) Obrona przed agresją ZSRR; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:35 Wiadomości; STEREO, 16:9
12:50 Barwy szczęścia - odc. 1462 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:25 Bodo - odc. 2 -  txt. str. 777; serial biograficzny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:30 Portrety Wojenne - ORP Orzeł - Jan Grudziński -  txt. str. 777; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:55 Portrety Wojenne - Zdzisław Pacak - Kuźmirski -  txt. str. 777; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:25 Z Andrusem po Galicji - Mielec; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:55 Sonda 2 - (23) -  txt. str. 777; program popularnonaukowy; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:30 Galeria - odc. 80; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:55 Mali światowcy - odc. 14; talk-show; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:20 Krótka historia - (92) Układ Warszawski; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Teleexpress -  txt. str. 777; STEREO, 16:9
17:50 Polska z Miodkiem - (119) Drezdenko; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:55 Niedziela z....kinem Krzysztofa Kieślowskiego; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:40 Pod Tatrami - Targi Produktów Regionalnych; magazyn; 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:55 Barwy szczęścia - odc. 1462 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:25 250 lat teatru publicznego w Polsce - Tadeusz Kantor tworzy "Umarłą klasę", 1975; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:45 Dobranocka - Dziwny świat kota Filemona - Co kto lubi, odc. 11; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
20:30 Sport; STEREO, 16:9
20:40 Pogoda; STEREO, 16:9
20:50 Ojciec Mateusz - odc. 146 - Wesele (Ojciec Mateusz XI odc. 12) -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:50 Polonia 24; STEREO, 16:9, Na żywo
22:20 Halo Polonia; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
23:05 Koło historii - Moja dusza należy do Polski; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:45 Lato z Radiem cz. 2 Otwock; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:10 Z Andrusem po Galicji - Mielec; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:35 Polska z Miodkiem - (119) Drezdenko; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:45 Galeria - odc. 80; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:15 Mali światowcy - odc. 14; talk-show; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:45 Dobranocka za oceanem - Dziwny świat kota Filemona - Co kto lubi, odc. 11; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
02:30 Sport; STEREO, 16:9
02:35 Pogoda; STEREO, 16:9
02:45 Ojciec Mateusz - odc. 146 - Wesele (Ojciec Mateusz XI odc. 12) -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:35 Krótka historia - (92) Układ Warszawski; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:45 Barwy szczęścia - odc. 1462 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:10 Polska z Miodkiem - (119) Drezdenko; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:20 Polonia 24; STEREO, 16:9
04:50 Halo Polonia; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:30 Nad Niemnem - Magazyn Polaków na Białorusi  odc.153; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:50 250 lat teatru publicznego w Polsce - Tadeusz Kantor tworzy "Umarłą klasę", 1975; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:05 Zakończenie dnia

TVP ABC
05:25 Opowieści Nowego Testamentu - Dom na skale, odc. 8 (Built upon the Rock); serial animowany kraj prod.USA (1999); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
05:55 Peg + kot - Problem z pizzą, odc. 19 (The Pizza Problem); serial animowany kraj prod.Kanada (2014); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:15 Pan Toti - Pan Toti i niby bomba, odc. 20 (.); serial animowany kraj prod.Polska, Słowacja (2013); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:25 Hip - Hip i Hurra - Wielkie małe gwiazdy, odc. 19; serial animowany; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:40 Bali - Nocuję u Tamary!, odc. 19 (I'm sleeping at Tamara's!); serial animowany kraj prod.Francja (2006); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
06:55 Tree Fu Tom - Łowcy skarbu, odc. 19 (.); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:25 Mój przyjaciel królik - Tajemnica znikających żołędzi, odc. 20 (The Misterious Acorn Mystery); serial animowany kraj prod.Kanada (2008); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
07:55 Smerfy - Przyjaciel Pasibrzucha, odc. 123 (Bigmouth's Friend); serial animowany kraj prod.Belgia (1984); Bez ograniczeń wiekowych
08:20 Stacyjkowo - Wilson na warcie, odc. 104 (.); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2010); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:30 Stacyjkowo - Akcja na wysokości, odc. 105 (.); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2010); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:45 Tupcio Chrupcio - Strach przed burzą, odc. 20 (What a Fear of the Storm); serial animowany kraj prod.Niemcy (2014); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:00 Masza i niedźwiedź - Pasiasty Przyjaciel, odc. 20 (.) -  AD; serial animowany kraj prod.ROSJA (2012); STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
09:05 Masza i niedźwiedź - Oddychać, nie oddychać!, odc. 22 (.) -  AD; serial animowany kraj prod.ROSJA (2012); STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
09:15 Przygody Bolka i Lolka - Wycieczka w góry, odc. 6; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
09:30 Domisie - odc. 317 Kot - Strachowyj; program dla dzieci; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:00 O czym one mówią - odc. 101; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:05 Moliki książkowe - .; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:20 Bardzo przygodowe podróże Kulfona - odc. 1 - Złoty bumerang; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
10:25 Świnka Peppa, seria V - Hałaśliwa noc, odc. 23 (The noisy night, ep. 23); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2009); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:30 Świnka Peppa, seria V - Studnia życzeń, odc. 24 (The wishing well, ep. 24); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2009); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:40 Peg + kot - Problem z pizzą, odc. 19 (The Pizza Problem); serial animowany kraj prod.Kanada (2014); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:55 Pan Toti - Pan Toti i niby bomba, odc. 20 (.); serial animowany kraj prod.Polska, Słowacja (2013); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:05 Hip - Hip i Hurra - Wielkie małe gwiazdy, odc. 19; serial animowany; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:25 Bali - Nocuję u Tamary!, odc. 19 (I'm sleeping at Tamara's!); serial animowany kraj prod.Francja (2006); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:40 Tree Fu Tom - Łowcy skarbu, odc. 19 (.); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:10 My Little Pony, seria I - W zielonym ci nie do twarzy, odc. 20 (Green Isn't Your Color); serial animowany kraj prod.USA, Kanada (2011); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:40 Smerfy - Smerfy wojujące z ogniem, odc. 140 (Fire - Fighting Smurfs); serial animowany kraj prod.Belgia (1984); Bez ograniczeń wiekowych
13:05 Stacyjkowo - Wilson na warcie, odc. 104 (.); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2010); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:15 Stacyjkowo - Akcja na wysokości, odc. 105 (.); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2010); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:30 Tupcio Chrupcio - Strach przed burzą, odc. 20 (What a Fear of the Storm); serial animowany kraj prod.Niemcy (2014); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:40 Masza i niedźwiedź - Pasiasty Przyjaciel, odc. 20 (.) -  AD; serial animowany kraj prod.ROSJA (2012); STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
13:45 Masza i niedźwiedź - Oddychać, nie oddychać!, odc. 22 (.) -  AD; serial animowany kraj prod.ROSJA (2012); STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
13:55 Cypisek, syn rozbójnika Rumcajsa - Jak Cypisek zniszczył swoje pierwsze botki, odc. 2 (.); serial animowany kraj prod.Czechosłowacja (1972); Bez ograniczeń wiekowych
14:05 Cypisek, syn rozbójnika Rumcajsa - Jak Cypisek bawił się z Wodnikiem, odc. 3 (.); serial animowany kraj prod.Czechosłowacja (1972); Bez ograniczeń wiekowych
14:15 Tom and Keri - Good Night, odc. 20; serial animowany; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:25 Nela Mała Reporterka - odc. 38 Podróż do plemienia Galeb -  txt. str. 777 AD; magazyn; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:40 O czym one mówią - odc. 101; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:50 Mali światowcy - odc. 28 Co, gdzie, kiedy? - ABC wiedzy o świecie cz. 2; talk-show; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:20 Moliki książkowe - odc. 2 Domowi odkrywcy; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
15:30 Bardzo przygodowe podróże Kulfona - odc. 3 - Lekarstwo na przecieplenie; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
15:35 Świnka Peppa, seria V - Pożegnalne przyjęcie Madam Gazeli, odc. 26 (Madame Gazelle's leaving party, ep. 26); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2009); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:40 Świnka Peppa, seria III - Praca i zabawa, odc. 1 (Work and Play); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2008); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:50 Domisie - odc. 318 Proszę, pomóż mi; program dla dzieci; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:25 Supa Strikas - Mecz o honor, odc. 26 (Bringing Down The House); serial animowany kraj prod.Republika Południowej Afryki (2008); 16:9, Dla małoletnich od lat 7
16:50 O czym one mówią - odc. 101; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Peg + kot - Problem z toaletą, odc. 20 (The Potty Problem); serial animowany kraj prod.Kanada (2014); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:15 Pan Toti - Pan Toti i magiczna latarka, odc. 21 (.); serial animowany kraj prod.Polska, Słowacja (2013); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:25 Hip - Hip i Hurra - Zagadkowe zniknięcie Kolii, odc. 20; serial animowany; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:40 Noksu - Na każdą pogodę, odc. 20 (.); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:50 Bali - Nie chcę nowych butów!, odc. 20 (I don't want new shoes!); serial animowany kraj prod.Francja (2006); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:05 Tree Fu Tom - Wielkie porządki, odc. 20 (.); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:30 My Little Pony, seria I - Impas, odc. 21 (Over a Barrel); serial animowany kraj prod.USA, Kanada (2011); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:00 Wieczorynka - Smerfy - Gdzie jest las, odc. 141 (I Smerf To The Trees); serial animowany kraj prod.Belgia (1984); Bez ograniczeń wiekowych
19:25 Wieczorynka - Stacyjkowo - Nieustraszony Wilson, odc. 106 (.); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2010); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:35 Wieczorynka - Stacyjkowo - Ekipa do zadań specjalnych, odc. 108 (.); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2010); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:45 Wieczorynka - Tupcio Chrupcio - W pracowni taty, odc. 21 (In Dad’s Crib); serial animowany kraj prod.Niemcy (2014); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:50 Wieczorynka - Czytanie przed spaniem - Kryształowa kula; widowisko kameralne; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Masza i niedźwiedź - Podrzutek, odc. 23 (.) -  AD; serial animowany kraj prod.ROSJA (2012); STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
20:10 Masza i niedźwiedź - Smacznego!, odc. 24 (.) -  AD; serial animowany kraj prod.ROSJA (2012); STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
20:20 Supa Strikas - Upalne strzały, odc. 27 (Hot Shots); serial animowany kraj prod.Republika Południowej Afryki (2008); 16:9, Dla małoletnich od lat 7
20:45 Billy - kot - Włamywacz, odc. 13 (Cat Burglar); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania, Francja (2001); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
21:15 Cypisek, syn rozbójnika Rumcajsa - Jak Rumcajs z Cypiskiem uratowali źródełko, odc. 4 (.); serial animowany kraj prod.Czechosłowacja (1972); Bez ograniczeń wiekowych
21:20 Cypisek, syn rozbójnika Rumcajsa - Jak Rumcajs z Cypiskiem krzesali iskry, odc. 5 (.); serial animowany kraj prod.Czechosłowacja (1972); Bez ograniczeń wiekowych
21:30 Przygody Bolka i Lolka - Biwak, odc. 7; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
21:45 Moda na rodzinę - odc. 8; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:05 Okrasa łamie przepisy - Nowe spojrzenie na ziemniaka -  txt. str. 777; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:40 Jak to działa - odc. 30 Woda -  txt. str. 777; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
23:05 Zakończenie dnia

TVP HD
07:00 Klan - odc. 2608 -  txt. str. 777; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:30 Klan - odc. 2609 -  txt. str. 777; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:05 Rodzinka.pl - odc. 71 "24 godziny" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:35 Rodzinka.pl - odc. 72 "Wszystko i każdy ma swoją cenę" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:10 Ranczo - odc. 109 (seria IX, odc. 5) - Potęga mediów -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:10 Ojciec Mateusz - odc. 74 (seria VI, odc. 5) - Druga szansa -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:55 Klan - odc. 2610 -  txt. str. 777; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:25 Klan - odc. 2611 -  txt. str. 777; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:55 O mnie się nie martw - s. V odc. 2/13 -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:55 U Pana Boga w ogródku - odc. 2/12 -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:50 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - (83) Życie codzienne Indian -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:20 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - (84) Męska rzecz -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:55 Ranczo - odc. 83 (seria VII, odc. 5) - Model życia artysty -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:55 Ranczo - odc. 84 (seria VII, odc. 6) - Słowa senatora -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:55 Rolnik szuka żony seria III - odc. 2; widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:45 Ja to mam szczęście! - ulubione skecze - odc. 1; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
18:00 Ojciec Mateusz - odc. 75 (seria VI, odc. 6) - Zanik pamięci -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
18:55 Ranczo - odc. 110 (seria IX, odc. 6) - Boska cząstka -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:55 Rodzinka.pl - odc. 73 "Rodzic uczy, rodzic radzi, rodzic nigdy Cię nie zdradzi" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:25 Rodzinka.pl - odc. 74 "Wolna chata" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:55 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - (57) - Tabu -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
21:35 Na dobre i na złe - odc. 642 - "I że Cię nie opuszczę...". -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:35 Artyści - odc. 2 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
23:40 Rodzinka.pl - odc. 35 "Koniec świata" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; DOLBY SURROUND, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:10 Rodzinka.pl - odc. 36 "Czy siedzi z nami pilot" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; DOLBY SURROUND, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:40 Młodzi lekarze - odc. 2 -  txt. str. 777; telenowela dokumentalna TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:40 Podróże z historią - odc. 3 Na straży Gdańska -  txt. str. 777; cykl dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
02:10 Podróże z historią - odc. 4 U Tatarów -  txt. str. 777; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
02:45 Las Story - odc. 2 -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:15 Mapa ginącego świata - odc. 2 Madagaskar. Parkiet na wagę złota i łez -  txt. str. 777; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:45 Elita - najlepsi z najlepszych - odc. 6  18'; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:03 Zakończenie programu

TVP Historia
06:20 Powstańcy - Dzień 51; Dla małoletnich od lat 12
06:25 Komunikaty Wojenne (23); felieton; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
06:35 Telewizyjny Kurier Kielecki - 09.04.1970; Dla małoletnich od lat 7
06:55 Ziemia - Podwodny świat cz. 3. Mohamed Hasbella, Elphinstone i Wrota Majów -  txt. str. 777; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
07:55 Sensacje XX wieku - Wallenberg -  txt. str. 777; cykl dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
08:55 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - odc. 17 - W drodze do dżungli -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:25 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii. - Józef Wybicki - reaktywacja; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
09:55 Dzieci Hitlera - odc 4/5 (Krieg); serial dokumentalny kraj prod.Niemcy (2000); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
11:00 Polska walcząca - Sarid; film dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:00 Msza za miasto Grodno  30'; program dokumentalny kraj prod.Polska (1995); reż.:Zbigniew Kowalewski; Bez ograniczeń wiekowych
12:35 Koło historii - Silniejszy od warunków; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:25 Szlakiem smaków - odc. 7 (Food Odyssey) -  txt. str. 777; serial dokumentalny kraj prod.Korea Połudn. (2014); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:35 Wspaniałe stulecie (s. 3) - odc. 173 (s. III, odc. 46) (Muhtesem Yüzyil (Magnificent Century) ep. 173); serial kostiumowy kraj prod.Turcja (2014); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:30 Encyklopedia II wojny światowej - Mołotow -  txt. str. 777; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 7
15:55 Pierwsza wojna światowa - odc. 7 Odległe fronty (World War I (The War to End Wars 1914 - 1918)); serial dokumentalny kraj prod.USA (2008); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
16:50 Jak orły  56'; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
18:00 Ośmiornica - s. 2 odc. 6/6 (La Piovra); serial kraj prod.Włochy (1984); Dla małoletnich od lat 12
19:15 Sensacje XX wieku - Wojna polsko - bolszewicka 1920 rok -  txt. str. 777; widowisko kameralne; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:10 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii. - Skarb z rzecznych odmętów - finał; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
20:40 Pacyfik w ogniu. Odc. 2/3 (WWII in the Pacific) kraj prod.Niemcy (2015); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:45 Czas honoru - odc. 17 "Serwus, panowie" s. II -  txt. str. 777 AD; serial TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:45 Pierwsza wojna światowa - odc. 8 Rewolta (World War I (The War to End Wars 1914 - 1918)); serial dokumentalny kraj prod.USA (2008); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
23:35 Rok spokojnego słońca (Rok spokojnego słońca)  105'; dramat kraj prod.Polska, Niemcy, USA (1984); reż.:Krzysztof Zanussi; wyk.:Maja Komorowska, Scott Wilson, Hanna Skarżanka, Ewa Dałkowska, Vadim Glovna, Daniel Webb, Zbigniew Zapasiewicz, Tadeusz Bradecki, Jerzy Nowak, Jerzy Stuhr; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:35 Ośmiornica - s. 2 odc. 6/6 (La Piovra); serial kraj prod.Włochy (1984); Dla małoletnich od lat 12
02:50 Czas honoru - odc. 17 "Serwus, panowie" s. II -  txt. str. 777 AD; serial TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:50 Wspaniałe stulecie (s. 3) - odc. 173 (s. III, odc. 46) (Muhtesem Yüzyil (Magnificent Century) ep. 173); serial kostiumowy kraj prod.Turcja (2014); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:45 Zakończenie programu

TVP Info
05:55 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:05 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:07 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
06:12 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:15 Flesz Info - Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:16 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:22 Przegląd Prasy Info; STEREO, 16:9, Na żywo
06:30 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:33 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:35 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
06:40 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:45 Flesz Info - Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:46 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:53 Przegląd Prasy Info; STEREO, 16:9, Na żywo
07:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:05 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:07 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
07:13 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:15 Flesz Info - Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:16 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:22 Przegląd Prasy Info; STEREO, 16:9, Na żywo
07:30 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:33 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:35 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
07:40 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:44 Flesz Info - Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:45 Gość poranka; STEREO, 16:9, Na żywo
08:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:05 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:07 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
08:12 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:15 Flesz Info - Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:16 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:30 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:33 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:35 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
08:40 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:45 Flesz Info - Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:46 Info Poranek - Gość; STEREO, 16:9, Na żywo
09:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:05 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:07 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
09:13 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:15 Flesz Info - Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:16 Info Poranek - Gość; STEREO, 16:9, Na żywo
09:30 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:33 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:35 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
09:40 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:45 Flesz Info - Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:46 Info Poranek - Gość; STEREO, 16:9, Na żywo
10:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
10:15 Gość poranka; STEREO, 16:9, Na żywo
10:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
10:53 Pogoda Info; STEREO, 16:9
11:00 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
11:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
11:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9
12:00 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
12:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
12:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9
13:00 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
13:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
13:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9
14:00 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
14:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
14:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9
15:00 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
15:25 Pogoda Info; STEREO, 16:9
15:30 Gość Dnia; STEREO, 16:9, Na żywo
15:38 Dla niesłyszących - Info Dzień -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
16:30 Puls Polski; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
16:56 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
17:00 Flesz Info; STEREO, 16:9, Na żywo
17:15 Teleexpress Extra -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
17:32 Extra świat; magazyn; STEREO, 16:9, Na żywo
17:50 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
18:00 To jest temat; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
18:27 Cztery strony; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Na żywo
18:50 Serwis Info Wieczór; STEREO, 16:9, Na żywo
19:00 INFO kraj - serwis regionalny; STEREO, 16:9, Na żywo
19:30 INFObiznes; STEREO, 16:9, Na żywo
19:47 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
19:57 Dziś wieczorem; STEREO, 16:9, Na żywo
20:12 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Na żywo
20:51 Pogoda Info; STEREO, 16:9
21:00 Panorama Info; STEREO, 16:9, Na żywo
21:23 Pogoda Info; STEREO, 16:9
21:30 Puls Polski; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
21:40 STUDIO LOTTO
21:50 W tyle wizji; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Na żywo
22:35 Studio świat.; magazyn; STEREO, 16:9, Na żywo
22:56 Na pierwszej stronie; STEREO, 16:9
23:00 INFO Wieczór; STEREO, 16:9, Na żywo
23:35 Pogoda Info; STEREO, 16:9
23:45 Sportowy Wieczór; STEREO, 16:9
24:00 Serwis Info Wieczór; STEREO, 16:9, Na żywo
00:10 Teleexpress Extra -  txt. str. 777; STEREO, 16:9
00:35 Dziś wieczorem; STEREO, 16:9
00:50 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO, 16:9
01:35 INFO kraj - serwis regionalny; STEREO, 16:9
02:05 Studio świat.; magazyn; STEREO, 16:9
02:35 INFO Wieczór; STEREO, 16:9
03:10 Pogoda Info; STEREO, 16:9
03:15 Cztery strony; program publicystyczny; STEREO, 16:9
03:35 Sportowy Wieczór; STEREO, 16:9
03:50 Dziś wieczorem; STEREO, 16:9
04:05 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO, 16:9
04:50 To jest temat; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:18 W tyle wizji; program publicystyczny; STEREO, 16:9
05:50 Zakończenie dnia

TVP Kultura
07:00 Teledysk; Dla małoletnich od lat 12
07:25 Afisz kulturalny - 19 - 21 września; Dla małoletnich od lat 12
07:45 Studio Kultura - Rozmowy - Literacki Sopot - prof. Anna Grzegorczyk; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:00 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9
08:15 Nagroda Literacka Gdynia 2016 - reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:50 Amerykańskie kino nieme - Szalone żony; felieton; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:55 Szalone żony (Foolish wives); film obyczajowy kraj prod.USA (1922); Dla małoletnich od lat 12
11:30 Dom - odc. 17/25 - Komu gra ta orkiestra -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
13:15 Almanya (Almanya - Willkommen in Deutschland)  97'; komediodramat kraj prod.Niemcy (2011); reż.:Yasemin Samdereli; wyk.:Vedat Erincin, Fahri Ogun Yardim, Lilay Huser, Demet Gul; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:00 Design - Kafetiera Conica (La cafetiere conica); cykl dokumentalny kraj prod.Francja (2005); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:30 Zapomniani, odzyskani - odc. 25 - Michał Czajkowski; Dla małoletnich od lat 12
15:35 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9
15:55 Tygodnik Kulturalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:50 Anna i wilki (Ana y los lobos)  95'; dramat obyczajowy kraj prod.Hiszpania (1973); reż.:Carlos Saura; wyk.:Geraldine Chaplin, Fernando Fernán Gómez, José María Prada, José Vivó, Rafaela Aparicio; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:40 Portrety - Nieobecność  66'; film dokumentalny kraj prod.Polska (2014); reż.:Magdalena Łazarkiewicz; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:00 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9
20:20 Miesiąc ze Stanisławą Celińską - 51 minut; spektakl teatralny; reż.:Łukasz Barczyk; wyk.:Stanisława Celińska, Adam Woronowicz, Bogusław Sochnacki; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
21:20 Chuligan Literacki (22); magazyn o książkach; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:55 Klasyka na nowo - Baryton  92'; film obyczajowy kraj prod.Polska (1984); reż.:Janusz Zaorski; wyk.:Zbigniew Zapasiewicz, Piotr Fronczewski, Janusz Bylczyński, Marcin Troński, Zofia Saretok, Igor Śmiałowski, Małgorzata Pieczyńska, Jan Englert, Aleksander Bardini, Kalina Jędrusik; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:40 Kino nocne - We mgle (V tumane/In the fog)  122'; dramat kraj prod.ROSJA, Niemcy, Białoruś, Holandia, Łotwa (2012); reż.:Siergiej Łoźnica; wyk.:Vladimir Svirskiy, Vladislav Abashin, Sergei Kolesov, Nikita Peremotovs; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
01:55 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9
02:15 Legendy rocka  - Amy Winehouse (Amy Winehouse); cykl dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2015); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:45 Bitwa o literaturę. Nowa literatura dziecięca albo postshrekizm; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:15 Chuligan Literacki (22); magazyn o książkach; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:50 Porno  78'; film obyczajowy kraj prod.Polska (1989); reż.:Marek Koterski; wyk.:Zbigniew Rola, Agnieszka Wójcik, Katarzyna Figura, Bogusław Linda, Henryk Bista; Dozwolone od lat 18
05:20 Teledyski; Dla małoletnich od lat 12
05:45 Zakończenie dnia

TVP Rozrywka
05:50 Humor w odcinkach - Święta wojna - (298) Jesień Średniowiecza; serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
06:25 Ale numer - /2/; program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:40 Familiada - odc. 2227; teleturniej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:10 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - (61) - Areszt -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:45 Okrasa łamie przepisy - Gotowanie na biwaku -  txt. str. 777; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:15 Jeden z dziesięciu - odc. 4/90; teleturniej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:50 Kabaretowy Klub Kanapowy - wydanie specjalne (13); program kabaretowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:50 Dubidu - odc. 22; quiz muzyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:50 Muzeum Polskiej Piosenki - /89/ - "Zaproście mnie do stołu" - Elżbieta Wojnowska; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:10 Kierunek Kabaret - Nie zapominajmy o piosenkach kabaretowych! /2/; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:05 Kochanie, ratujmy nasze dzieci - kulisy - (1); felieton; 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:10 Życie to Kabaret - Dobry wieczór z Neo - Nówką - Ale jaja; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:15 Życie to Kabaret - Dobry wieczór z Neo - Nówką - Lanie wody -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:15 Familiada - odc. 2227; teleturniej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:45 Kabaretowa Mapa Polski - Opole 2009 - Kabareton /2/; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:45 Kabaretowa Mapa Polski - Latający Klub 2 na wakacjach w Lubelskiem 2015 - (1); program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:50 Kabaretowa Mapa Polski - Latający Klub 2 na wakacjach w Lubelskiem 2015 - (2).; program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:50 Okrasa łamie przepisy - W krainie papryki -  txt. str. 777; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:25 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - (97) - Plemiona z przeszłości -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:55 Makłowicz w podróży - Makłowicz w podróży. Podróż 45 - Kuba (173) Hawana; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:35 KabareTOP czyli kabaretowa lista przebojów - (72); program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:15 Śpiewające fortepiany - (42); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:25 Kabaretowy Klub Dwójki - Pora relaksu, jak się odstresować (16); widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:25 Bake off - Ale ciacho! - (3); widowisko; Bez ograniczeń wiekowych
23:25 Bake off - Ale przepis - (3); Bez ograniczeń wiekowych
23:40 KabareTOP czyli kabaretowa lista przebojów - (72); program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:15 Muzeum Polskiej Piosenki - /88/ - "Taki cud i miód" - Danuta Błażejczyk; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:30 Niezapomniane Koncerty - Festiwal Kultury Żydowskiej w Krakowie - Szalom na Szerokiej 2016 - Koncert Finałowy (26. Festiwal Kultury Żydowskiej w Krakowie) (1); koncert; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:35 Niezapomniane Koncerty - Festiwal Kultury Żydowskiej w Krakowie - Szalom na Szerokiej 2016 - Koncert Finałowy (26. Festiwal Kultury Żydowskiej w Krakowie) (2); koncert; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
02:35 Olga Lipińska zaprasza - (2); talk-show; 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:30 Rozrywka Retro - Gwiazdy Festiwali Sopockich /1/ - Demis Roussos; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:20 Zakończenie dnia

TVP Seriale
05:50 Bulionerzy - odc. 12/75 - Laska; serial komediowy TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
06:30 Janosik - odc. 12/13 - Pobili się dwaj górale -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
07:25 Wspaniałe stulecie (s. 4) - odc. 309 (s. 4, odc. 90) (Muhtesem Yüzyil (Magnificent Century), ep. 309 (s. 4, ep. 90)) -  txt. str. 777; serial kostiumowy kraj prod.Turcja (2014); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:25 M jak miłość - odcinek 384; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
09:25 Komisarz Alex - odc. 94 (seria VIII, odc. 3) - Czarownice -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:15 Rodzinka.pl - odc. 55 "Wirtualni przyjaciele" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:45 Rodzinka.pl - odc. 56 "Instrukcja obsługi" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:25 Ranczo - odc. 45 (seria IV, odc. 6) - Wymiana międzypokoleniowa -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:25 Ranczo - odc. 46 (seria IV, odc. 7) - Dzieci śmieci -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:25 Ojciec Mateusz - odc. 187 - Uciekinier (Ojciec Mateusz XV odc. 1) -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:20 Ojciec Mateusz - odc. 188 - Przeznaczenie (Ojciec Mateusz XV odc. 2) -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:15 Na dobre i na złe - odc. 326 Na przystanku; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:10 Rodzinka.pl - odc. 57 "Nudzi mi się" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:40 Ranczo - odc. 47(seria IV, odc. 8) - W samo południe -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:45 Ranczo - odc. 48 (seria IV, odc. 9) - Bohaterski strajk -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:45 Rodzinka.pl - odc. 58 "Pstrykasz więc jesteś" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:20 Ojciec Mateusz - odc. 189 - Przemiana (Ojciec Mateusz XV odc. 3) -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:20 Wspaniałe stulecie (s. 4) - odc. 310 (s. 4, odc. 91) (Muhtesem Yüzyil (Magnificent Century), ep. 310 (s. 4, ep. 91)) -  txt. str. 777; serial kostiumowy kraj prod.Turcja (2014); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:15 Ranczo - odc. 49 (seria IV, odc. 10) - Debata -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:20 Ranczo - odc. 50 (seria IV, odc. 11) - Kontratak -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:20 Ojciec Mateusz - odc. 190 - Weryfikacja (Ojciec Mateusz XV odc. 4) -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:10 O mnie się nie martw - s. V odc. 3/13 -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:05 Czas honoru - odc. 51 "Dziewczyna z perłą" -  txt. str. 777 AD; serial TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:55 Czas honoru - odc. 52 "Złoty konwój" -  txt. str. 777 AD; serial TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:55 Janosik odc.12/13 - Pobili się dwaj górale -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
03:50 M jak miłość - odcinek 384; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
04:50 Bulionerzy - odc. 12/75 - Laska; serial komediowy TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
05:15 Zakończenie dnia

TVP Sport
07:50 Tenis ziemny - Turniej ATP - Pekao Open - Szczecin - Finał gry pojedyńczej; STEREO, 16:9
08:50 Hokej na lodzie - Puchar Świata - Kanada 2016: Rosja - Ameryka; STEREO, 16:9
11:00 Festiwal Biegowy Krynica 2016; felieton; STEREO, 16:9
11:35 Siatkówka mężczyzn - Turniej Kobyłka 2016 - Finał; STEREO, 16:9
13:25 Tenis ziemny - Puchar Davisa: Niemcy - Polska: gra podwójna; STEREO, 16:9
15:00 Piłka nożna - Futsal: Ekstraklasa: FC TORUŃ - REKORD Bielsko - Biała; STEREO, 16:9
16:30 4-4-2 - magazyn piłkarski -  JM; magazyn piłkarski; STEREO, 16:9
16:55 4-4-2 - magazyn piłkarski -  JM; magazyn piłkarski; STEREO, 16:9
17:30 Letnie Igrzyska Paraolimpijskie - Nasze Rio; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:00 Letnie Igrzyska Paraolimpijskie - Rio 2016 - Ceremonia zamknięcia (Rio 2016 - Ceremonia zamknięcia) -  JM kraj prod.Szwajcaria (2016); STEREO, 16:9
19:40 Festiwal Biegowy Krynica 2016; felieton; STEREO, 16:9
20:15 Piłkarski diament; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:45 Letnie Igrzyska Paraolimpijskie - Nasze Rio; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
21:00 Hokej na lodzie - Puchar Świata - Kanada 2016: Finlandia - Szwecja; STEREO, 16:9, Na żywo
23:40 Sportowy Wieczór; STEREO, 16:9
23:50 GOL; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
23:55 Piłka nożna - Liga Europejska: faza grupowa: (2) - Southampton FC - Sparta Praga; STEREO, 16:9
02:00 Hokej na lodzie - Puchar Świata - Kanada 2016: Kanada - USA; STEREO, 16:9, Na żywo
04:40 Letnie Igrzyska Paraolimpijskie - Nasze Rio; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
05:00 Zakończenie dnia

TVS
5:45 Pasión Morena
6:45 Przegląd prasy
7:00 Telezakupy
8:05 Bajkowa TVS
8:40 Muzyczny budzik
8:55 Mały koncert życzeń
9:55 Bajkowa TVS
10:40 Columbo
12:10 Skrzydła
12:45 Telezakupy
14:50 Przegląd prasy
15:00 Na oczach świadków
15:35 Pasión Morena
16:40 Propozycje do szlagierowej listy
17:05 Schlesien Journal
17:20 Fabryki w Polsce
17:40 Skrzydła
18:10 Propozycje do małej listy TVS
18:30 Bajkowa TVS
19:55 Propozycje do szlagierowej listy
20:20 Columbo
21:50 Skrzydła
22:20 Na oczach świadków
22:50 Tajemnice czarnych skrzynek
23:50 Schlesien Journal
0:05 Fabryki w Polsce
0:25 Muzyczny wieczór
0:55 Emisja nocna

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA, o ile nie zaznaczono inaczej.