Program 1
8.35 „Domator" - Rady na życzenie - Mieszkanie z pomysłem
8.50 „Domowe przedszkole"
9.15 Dziennik
9.25 DT - Dodatek gospodarczy
9.40 „Synowie i córki Jakuba Szklarza" (12) -„Niedzielna zmiana"
10.35 „Domator" - Rady na życzenie
16.00 Dziennik
16.05 „Gazeta rolnicza"
16.25 Dla dzieci: „Tik-Tak"
16.50 Kino Tik-Taka: „Cudowna podróż" (35) - serial anim.
17.15 Teleexpress
17.30 „Kontakt stulecia-, cz. 1 - dramat polityczny prod. ZSRR
18.35 Raport - wyd. specjalne
18.50 „10 minut"
19.00 Dobranoc: „Przygody Bączka i Pączka'"
19.10 „Stop" - Telewizyjny klub konsumentów
19.30 Dziennik
20.05 „Synowie i córki Jakuba Szklarza" (12) - „Niedzielna zmiana" - serial CSRS
21.00 Kroniki PAT - tak było..
21.15 Konferencja prasowa rzecznika rządu
21.30 Studio Sport - Memoriał Bronisława Malinowskiego
22.10 „Leksykon polskiej muzyki rozrywkowej"
22.50 Dziennik
Program 2
17.25 Program dnia
17.30 „Szokujące nowości. U progu sztuki współczesnej" (15) - serial dok.
18.00 Telerama
18.30 „Na początku był puch" - rep. o Zofii Arslwańskiej - dyrektorze Zakładów Odzieżowych „Warmia"
19.00 „Wojna domowa" (6) - „Trójka klasowa" - serial TP
19.30 „Blisko nieba" - „Na skrzydłach" -mag. poświęcony sportom lotniczym
20.00 „Non stop kolor"
21.00 „Powtórka z historii"
21.30 Panorama dnia
21.45 „Hrabina Cosel" (3) - serial NRD
22.35 Studio „Solidarność"
23.20 Komentarz dnia
Program 1 (ZSRR)
4.30 120 minut — pr. inf.-muz.
6.35 I. Grekowa, P. Lungin „Wdowi statek” — spektakl teatru im. Mossowietu
13.35 Budapeszteński Festiwal S. Rachmaninowa: tańce symfoniczne opus 45
14.10 W cyklu „Rolnicze horyzonty”: „saty — kronika cichej wsi", „Syberia na ekranie" — filmy dok.
14.40 „Kotek imieniem Hau” — film anim.
15.00 „Witaj, muzyko"
14.45 „Spotkanie ludzi interesu" cz. 1
16.45 Dziś na świecie
17.00 VI Międzynarodowy Konkurs Baletowy w Moskwie
17.30 „Rezonans”: „Europejskie problemy i nowe myślenie polityczne"
19.00 Dziennik „Wriemia"
19.40 „Ani minuty spokoju" — pr. o twórczości kompozytora W. Dobrynina
21.00 Dziś na świecie
21.15 Mistrzostwa Europy w koszykówce mężczyzn: Włochy — ZSRR — relacja z Jugosławii
22.35 „Granica państwowa", odc. 4, „Czerwony piasek" — film tv
23.55 Wiadomości
0.00 Magazyn sportowy
0.30 „Zaprasza Wiaczesław Mależyk"