FANDOM


Program 1
8.50 „Domator" - Witamy w słoiku
9.00 Kino Teleferii: „Vasco da Gama ze wsi Rupcza" (4) - „Nielegalny pasażer" - serial przygodowy
10.00 Dt - wiadomości
10.10 Kronika Ogólnopolskiej Spartakiady Młodzieży
10.20 „Kojak w Budapeszcie" -film fab. prod. węgierskiej
16.45 Program dnia
16.50 „Tradycje w barwie i orężu wojskowym" - pr. wojskowy
17.15 Teleexpress
17.30 „Czterdziestolatek" - serial TP
18.30 Program publ.
18.50 „Bez granic" - „Lodowata kąpiel"
19.00 Dobranoc: Cypisek, syn rozbójnika Rumcajsa"
19.10 „Teraz" - tyg. gospodarczy
19.30 Dziennik telewizyjny
20.05 „Na własną rękę" - film kryminalny prod. francuskiej, reż. Jean-Claude Roy wyk.: Robert Dalba, Henry Silva, Andre Pousee
21.35 Kroniki PAT - Tak było...
21.50 „Pegaz"
22.40 Zoe Coleman - recital piosenkarski z Wielkiej Brytanii
23.05 Dt - Echa dnia

Program 2
17.55 Program dnia
18.00 Telerama
18.30 „Strachy na lachy" - serial anim.
19.00 „Miss Polonia od kuchni" - rep.
19.30 "Świat roślin" (4) - „Rośliny lecznicze" - serial przyr.
20.00 Wielki tenis
21.00 „Ekspres reporterów"
21.30 Panorama dnia
21.45 Kino studyjne „Dwójki": „Kto się boi, ucieka" - film fab. prod. czechosłowackiej
23.20 Komentarz dnia

Program 1 (ZSRR)
4.30 "120 minut" - pr. inf.-muz.
6.35 "Przygody kapitana Wrungella" - film anim" odc. 10-13
7.15 Święto Sztuki Narodowej Narodów Północy Syberii i Dalekiego Wschodu - transmisja z Chabarowska
7.45 "Planeta Satplljewa", "Dawid Kakabadze" - filmy dok.
8.35 Film muz.
9.05 Człowiek, ziemia, wszechświat
13.35 Koncert pieśni białoruskich - występ zespolu folklorystycznego "Wołoczewniki"
13.50 "Maliawkin i spółka" - film dla dzieci, odc. 2
14.55 "Dialog z komputerem"
15.40 "Uspokój mnie" - film dok.
15.50 "... do lat 16 i nie tylko" - pr. dla młodzieży
16.35 Dziś na świecie
16.50 Film dok. o wydarzeniach zachodzących na łotwie w okresie przebudowy
17.55 "Zabawa w detektywa" - spektakl tv, część 4 - "Codzienne dni inspektora"
19.00 Dziennik ,,Wriemia"
19.40 "Kto. jeśli nie my? Poszukiwania trwają" - o grupie "Poszukiwania" zajmującej się poszukiwaniem dzieci i rodziców, którzy zagubili się w czasie trzęsienia ziemi w Armenii
20.05 "Gwiazdy hiszpańskiej opery" - T. Bergansa. H. Arragall Oraz artystka ludowa ZSRR Z. Sotkilawa
20.55 Dziś na świecie
21.10 "Jego wysokość akordeon" spotkanie z W. Kowtunem
22.00 "Dzieci słońca" - film tv. odc. 1
23.30 Wiadomości
23.35 "Władimir Wysocki"' - część 1
0.35 "Tallinnskie zoo" - film dok.

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.