TVP 1
6.00 Kawa czy herbata? (w tym: Kalendarium XX wieku)
7.45 V.I.P. - rozmowa Jedynki
8.00 "Moda na sukces" (224) - serial prod. USA
8.30 Powtórzenie na życzenie: Święto dzieci gór - reportaż z IV Festiwalu Dziecięcych Zespołów Regionalnych
9.00 Wiadomości
9.10 Mama i ja - program dla mamy i trzylatka
9.25 Gimnastyka oddechowa
9.30 Domowe przedszkole
9.55 Porozmawiajmy o dzieciach
10.05 "Doktor Quinn" (73) - serial prod. USA (powt.)
10.45 Muzyczna Jedynka
11.00 Programik dla zwierzątek
11.15 Dzieci takie, jak nasze
11.30 Droga do bogactwa: Gazele wzrostu
12.00 Wiadomości
12.10 Agrobiznes - rolniczy magazyn informacyjny
12.15 Moja firma
12.40 Zaczynamy!
12.45 Bezlitosna kamera: "Czerwony terror"
12.55 "Władcy umysłów" (4): "Jak sprzedawać politykę po amerykańsku" - film dok. prod. angielskiej
13.25 Siła tradycji - opowiada Szymon Kobyliński
13.40 Wojna na śmiech i życie: Władza odpoczywa
14.10 Czy wiesz, że...
14.15 Encyklopedia II wojny światowej: Montgomery
14.35 Tajna historia ZSRR: Potrzeba chwili (l)
14.50 Program dnia
15.00 Dla młodych widzów: Czad komando
15.30 "Moda na sukces" (224) - serial prod. USA (powt.)
16.00 Dla młodych widzów: Luz
16.25 Dla dzieci: Dziejnik - teleturniej historyczny
16.50 Kalendarium XX wieku
17.00 Teleexpress
17.20 Forum - program publicystyczny (audiotele: 0-70015011 - opcja nr l, 0-70015012 - opcja nr 2)
18.05 "Murphy Brown" (62/102) - serial prod. USA
18.35 Program jubileuszowy, czyli Polska l0, 20, 30, 40, 50 lat temu - maj
19.00 Wieczorynka (filmy przyrodnicze)
19.30 Wiadomości
20.10 Teatr Telewizji: Improwizacje wrocławskie - otwarcie Teatru Polskiego we Wrocławiu, wieczór galowy
22.05 Puls dnia
22.25 Tydzień prezydenta
22.35 MdM, czyli Mann do Materny Materna do Manna
23.05 Wiadomości
23.20 Gliny
23.40 Mistrzowie kina: "Czarodziejski flet" - film fab. prod. szwedzkiej (1975 r., 129 min)
1.50 Zakończenie programu

TVP 2
7.00 Panorama
7.10 Sport - telegram
7.15 Poranny magazyn Dwójki (w tym: Dziennik krajowy / Gość poranny)
7.50 Akademia Zdrowia Dwójki - program sportowo-rekreacyjny (audiotele: 0-70055660)
8.00 Program lokalny
8.30 "Zdrówko" (20/29) - serial komediowy prod. USA
9.00 Świat kobiet (audiotele: 0-70035277)
9.30 "Życie obok nas" (2/6): "Niezwykli przyjaciele" - serial dok. prod. ang.
10.00 Krzyżówka 13-latków - program dla dzieci
10.25 Familiada - teleturniej (powt.)
10.50 Multihobby
11.20 Wspólnota w kulturze: Adam Wyspiański: "Z Tatr na Antypody"
12.00 "Świat w połowie naszego stulecia" (3/7) - serial dok. prod. niemieckiej
13.00 Panorama
13.20 "Ta wspaniała rodzinka" (2/6) - serial prod. francuskiej
14.05 Clipol
14.35 Muzyczne nowości Dwójki
14.55 Powitanie
15.00 "Orson i Olivia" (8/26): "Tańczące oczy" - serial anim. prod. francuskiej
15.25 Akademia Zdrowia Dwójki - program sportowo-rekreacyjny (powt.)
15.35 Apetyt na zdrowie
16.00 Magazyn militarny
16.30 Magazyn piłkarski Gol (audiotele: 0-70035251-5)
17.00 "Władztwo mórz" (5/6): "Do kogo należą oceany" - serial dok. prod. angielskiej
18.00 Panorama
18.10 Program lokalny
19.05 Koło fortuny - teleturniej
19.30 Krzyżówka 13-latków - program dla dzieci (powt.)
20.00 M.A.S.H. (6/25) - serial komediowy prod. USA
20.30 Auto - magazyn motoryzacyjny
21.00 Panorama
21.30 Sport telegram
21.40 "Chłopcy z demobilu" (3/6) - serial prod. angielskiej
22.30 Magazyn literacki
23.00 Wywiad z Raymondem Barre'em
23.10 Wołanie o pomoc (zabójstwa w rodzinie)
23.40 "Podatek od marzeń" - film dok. Grzegorza Packa
24.00 Panorama
0.05 Koncert muzyki Krzysztofa Pendereckiego: Sinfonia Korea
0.50 Zakończenie programu

TV Kraków
8.00 Kronika
8.10 Kraków na dzień dobry
8.30 Zwierzęta z ginącego lasu - serial animowany dla dzieci (10)
8.55 Niebezpieczna - serial wenez. (65)
9.40 Wbrew wszystkim - serial dok. (10)
10.10 Hotel Du Lac - angielski film obyczajowy, 1988
11.45 Cyklomotoabecadło
12.00 Retransmisja TV Polonia
15.00 Program dnia, konkurs
15.10 Nature Knows Best - serial animowany dla dzieci
15.35 Życie zwierząt - Prognoza pogody - serial przyr.
16.05 Miód i pszczoły - franc. serial
16.30 Skrzydła bliżej marzeń
17.00 Wspólne sprawy - magazyn samorządowy
17.15 Niebezpieczna - serial wenez. (65)
18.10 Kronika
18.40 Magazyn regionalny z Tarnowa
19.00 Opinie - publicystyka polityczna
19.30 Rytmy przyrody - serial dok.-przyr.
20.00 Łódż ratunkowa - Trzech ludzi w łódce - angielski serial fab.
20.55 Poza rok 2000 - program popularnonaukowy (26)
21.50 Kronika
22.00 Sport
22.05 Magazyn sztuk pięknych
22.30 Alice - europejski magazyn kulturalny
22.55 Nasza antena
23.00 Wszystko za nic - chilijski film obyczajowy
0.45 Muzyka na dobranoc
1.00 Hejnał

Polsat
7.00 Dzień dobry z Polsatem
7.55 Poranne informacje
8.00 Polityczne graffiti
8.15 Klub Fitness Woman
8.30 Telewizja ONA (2/6) - amerykański serial komediowy
9.00 Czarodziejka z księżyca (53) - serial animowany dla dzieci
9.30 Kalambury - program rozrywkowy
10.00 Statek miłości (14) - amerykański serial obyczajowy
11.00 Disco Polo Live
12.00 Film fabularny
13.30 Dyżurny satyryk kraju - program Tadeusza Drozdy
14.00 Magazyn
14.30 Przygody Leona H. - program rozrywkowy
15.00 HALOGRA!MY
15.20 Ye!Ye!Ye! - program muzyczny dla dzieci
15.30 Historie biblijne (11) - serial animowany dla dzieci
16.00 Informacje
16.15 Czas na naturę - magazyn medycyny naturalnej
16.45 Alf (59/100) - amerykański serial komediowy
17.15 Kalambury - program rozrywkowy
17.45 Webster (98) - amerykański serial komediowy
18.15 Pomoc domowa (19) - amerykański serial komediowy
18.45 Napad z bronią w ręku (5/6) - amerykańsko-australijski serial sensacyjny
19.40 Losowania LOTTO
19.50 Informacje
20.05 Film na telefon: Dzieci z Times Square - film prod. USA (1986 r., 90 min), Jabberwocky - film prod. angielskiej (1977 r., 100 min)
21.50 Polityczne graffiti
22.00 Informacje i biznes informacje
22.25 Życie jak sen (73) - serial komediowy
22.50 Wieczór teatralny
23.50 Na każdy temat
0.50 Turbo Trans GRA!MY
1.20 Pożegnanie

TV Polonia
7.00 Panorama
7.10 Dzień dobry z Polski
8.30 Jest jak jest (17): "Co ty wiesz o miłości" - serial prod. polskiej
9.00 Wiadomości
9.10 Program dnia
9.15 "Krzyżówka szczęścia" - teleturniej (powt.)
9.45 Dog City (9): "Więcej życia" - serial animowany dla dzieci (powt.)
10.15 Radio Romans (18/32): Trefny temat - serial TVP (powt.)
10.45 "Uczmy się polskiego" (2)
11.15 Blok programów edukacyjnych: / Historia Polskiego Radia (12), / Nasza Generacja - "Zatracona osobowość"
12.00 Szczęśliwy brzeg - film fabularny prod. polskiej (1982, 95 min)
13.35 Najtrudniejsza Sciana - film podróżniczy A. Pietraszek (powt.)
14.05 "Auto-Moto-Klub" - magazyn sportów motorowych (powt.)
14.25 Rozmowa dnia
14.55 Powitanie, program dnia
15.00 Panorama
15.20 "Czytając Katechizm" (5)
15.40 W obronie robotników
16.00 Słona ziemia - reportaż Elżbiety Jaworskiej
16.20 Gość TV Polonia
16.30 Telewizyjne Wiadomości Literackie
17.00 Teleexpress
17.15 Szóstka na szóstkę - program dla dzieci
17.45 "Krzyżówka szczęścia" - teleturniej
18.15 Chłopi (6/13): Ogień - serial TVP
19.05 "Pamięci mojego dziadka" - film dokumentalny Grzegorza Siedleckiego
19.20 Dobranocka - Podróże do bajek
19.30 Wiadomości
20.00 Sportowy tydzień
20.20 Zaproszenie
20.40 Spojrzenia na Polskę - program publicystyczny
21.00 Panorama
21.30 Czarne białe i w kolorze: Czerwone i złote - film fabularny prod. polskiej (1969, 95 min)
23.05 Program na wtorek
23.10 Ballady z końca wieku
23.25 Juridiwyj - rzecz o Nikiforze - film dokumentalny Krzysztofa Jana Krzyżanowskiego
23.55 Mistrzowie batuty - Jan Krenz: Feliks Mendelsohn - Bartholdy - III Symfonia a - moll Szkocka
0.40 Panorama (powt.)
1.10 Program na wtorek
1.15 Zakończenie programu

TV Wisła
12.30 Zemsta - telenowela prod. wenezuelskiej (powt.)
13.30 Film dokumentalny (powt.)
14.30 Magazyn reporterów (powt.)
15.00 Dziwne sporty - magazyn sportowy (powt.)
15.30 T & T - serial dla młodzieży (powt.)
16.00 Klips - magazyn muzyczny (powt.)
16.30 Dzieciowisko - filmy animowane dla dzieci
17.00 Domino - teleturniej
17.30 Magazyn sportowy (powt.)
18.00 T & T - serial dla młodzieży
18.30 Filmy animowane dla dzieci
19.00 Zemsta - telenowela prod. wenezuelskiej
20.00 Tak czy nie - teleturniej
20.30 Piłkarski przekładaniec - program sportowy
22.30 Magazyn sportowy

PTK 2
14.25 Teleshoping
14.50 Atomic TV
16.50 Bobaskowo (3) - serial dla dzieci
17.15 Teleinformacje
17.30 Królik, struś i ferajna - serial dla dzieci
18.00 Jasper Carrots przedstawia (10) - serial komediowy
18.30 Maria (171) - telenowela
19.15 Heart & Soul - muzyka
20.00 Westgate (34) - serial romantyczny
21.00 TV Speedway Magazine - magazyn żużlowy
22.00 Teleinformacje
22.20 W pyle i we krwi (1) - film historyczno-obyczajowy prod. francusko-angielskiej (1992)
23.50 Dance Max
0.20 Muzyczne dobranoc

Canal +
7.00 Muzyczny Budzik - muzyczne hity (0)
7.30 Diabelski Młyn - filmy rysunkowe wytwórni Warnera (powt.) (0)
8.00 Nie przynoś mi kwiatów - serial amerykański (16)
8.25 UB 40 (koncert)
9.25 Nadzór - polski dramat obyczajowy, 1983
11.25 Krwawe życie - amerykański film sensacyjny, 1992
13.00 Na gapę - talk show (publiczność tel. 65.70.869), (powt.)
13.30 Tintin - francuski serial animowany dla dzieci (35)
14.00 Niedobra - włoski film obyczajowy, 1991
15.50 M. Butterfly - melodramat amerykański, 1993
17.30 Quasimodo - serial animowany dla dzieci (15)
17.55 News Plus -  program promocyjno-informacyjny (1) (0)
18.00 Diabelski Młyn - filmy rysunkowe wytwórni Warnera (0)
18.30 Mundial Futbol - magazyn piłki nożnej (powt.) (0)
18.55 Na gapę - talk show (publiczność tel. 65.70.869), wydanie specjalne - zamknięcie festiwalu w Cannes (0)
20.10 Zew wolności - amerykański dramat historyczno-obyczajowy, 1992
22.15 Sport+ (magazyn sportowy)
23.35 Zimny jak głaz - amerykański film akcji, 1991
1.05 Sirens-Syreny - komedia obyczajowa produkcji australijsko-angielskiej, 1994
2.35 Schodami w górę, schodami w dół... - polski film obyczajowy, 1988
(0) programy nie kodowane

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA, o ile nie zaznaczono inaczej.