FANDOM


Tvp1 logo


6.00 Kawa czy herbata? (w tym: Kalendarium XX wieku / Sportowa apteka)
7.45 V.I.P. - rozmowa Jedynki
8.00 "Moda na sukces" (202) - serial prod. USA
8.30 Małe obracanie groszem
8.45 Dzieci dzieciom
9.00 Wiadomosci
9.10 Mama i ja - prog. dla mamy i trzylatka
9.25 Gimnastyka: Wyciągnij się, przeciągnij się
9.30 Domowe przedszkole
9.55 Porozmawiajmy o dzieciach
10.00 "Tancerze na lodzie" (6/9)
10.45 Muzyczna Jedynka
11.00 Poradnik petenta
11.15 Akademia zdrowia i urody
11.30 Nasze państwo - magazyn samorządowy
12.00 Wiadomości
12.10 Agrobiznes - rolniczy program informacyjny
12.15 Magazyn Notowań: Energia z ziemi / Pyrzyckie gejzery
Środy artystyczne
12.40 Chochlikowe psoty, czyli zmagania z gramatyką: Powtórka z liczebnika
13.00 Historia z myszką i komputerem (3): Miasto średniowieczne
13.25 "...mam muzykę w duszy" - reportaż
14.00 Zgadnij, wykaż się
14.05 Swego nie znacie... - katalog zabytków: Gryfów Sląski, kościół św. Jadwigi
14.15 Beneyto: Jestem surrealistą
14.20 Gość dnia
14.30 Historia Polskiego Radia (1) (powt.)
14.55 Program dnia
15.00 Kraina łagodności - program poetycko-muzyczny
15.30 "Moda na sukces" (202) - serial prod. USA (powt.)
16.00 Dla młodych widzów: Raj
16.25 Dla młodych widzów: Baw się z nami- turniej sportowy
16.50 Kalendarium XX wieku
17.00 Teleexpress
17.20 Miliard w rozumie - teleturniej
17.45 Z kamerą wsród zwierząt: Zakładamy akwarium
18.05 "Sukces" (6/9) - serial prod. TVP
19.00 Wieczorynka: "Madeline"
19.30 Wiadomości
20.10 Studio sport: Liga Mistrzów - ćwierćfinał: Panathinaikos Ateny - Legia Warszawa
22.30 Puls dnia
22.45 Sprawa dla reportera
23.25 Wiadomości
23.40 "Imperatyw" - film fab. prod. niemieckiej (1982 r.)
1.45 "Obrządki i obyczaje" (2): "Dojrzewanie" - film dok. prod. franc.
2.00 Zakończenie programu

TVP2 1992-2000


7.00 Panorama
7.10 Sport telegram
7.15 Poranny magazyn Dwójki (w tym: Dziennik krajowy / Gość poranny)
7.50 Akademia Zdrowia Dwójki - poranny program sportowo-rekreacyjny (audiotele: 070055666)
8.00 Program lokalny
8.30 "Beztroskie dni" (6/26) - serial prod. USA
9.00 Świat kobiet (audiotele: 070025277)
9.30 "Podwodne przygody" (1/8): "Morze Czerwone" - serial dok. prod. ang.
10.00 Truskawkowe studio - program dla dzieci
10.25 Dozwolone od lat 40. - lista przebojów starszych nastolatków (audiotele: 070075801-10,070075821-30)
11.15 Studio sport: Przed Mistrzostwami Świata w łyżwiarstwie figurowym
12.10 Departament sztuki
12.40 Mój mały świat - program Haliny Miroszowej
13.00 Panorama
13.20 "Lato w Lesmonie - Do Włoch" (2) - film fab. prod. niem.
14.10 Clipol
14.40 Muzyczne nowości Dwójki
14.55 Powitanie
15.00 "Podróż do wnętrza Ziemi z Willym Fogiem" (10/26) - serial anim. prod. hiszpańskiej
15.25 Akademia Zdrowia Dwójki (powt.)
15.35 Pejzaże wsi polskiej: Klechdy polskie
16.00 Zwierzęta wokół nas: Podaj łapę
16.30 5 x 5 wygrajmy razem - teleturniej (audiotele: 070025217)
17.00 Seans filmowy (audiotele: 070005033)
17.25 "Parafia księdza kustosza" - film dok.
17.55 Losowanie gier liczbowych Totalizatora Sportowego
18.00 Panorama
18.10 Program lokalny
19.05 Jeden z dziesięciu - teleturniej (audiotele: 070075800)
19.35 Truskawkowe studio - prog. dla dzieci
20.00 "Z archiwum X" - film fab. USA (1993 r.)
20.50 Podatki od 21 % do 45%: Budujący dom
21.00 Panorama
21.35 Ekspres reporterów
22.10 Teatr Dwójki (Scena Popularna): Agata Christie: "Pacjentka"
23.00 Studio sport: Liga Mistrzów (skróty)
24.00 Panorama
0.05 Lekcje mistrzowskie: Hermann Bauman
0.55 Zakończenie programu

151px-Tv-katowice-93.svg


6.00 Jak to zdrowo na sportowo (21) - serial dla młodzieży
6.30 Zwierzęta z ginącego lasu (22) - serial dla młodych widzów
7.00 Dzień dobry z Polski - retransmisja programu satelitarnego TV Polonia
9.00 Poranek z Telewizją Katowice - magazyn studyjno-filmowy
11.00 Program dnia
11.05 Namiętność - telenowela prod. wenez.
11.40 Dziś w Teletrójce - reportaż (powt.)
12.00 Aktualności (1)
12.05 Polowame na muchy - film obyczajowy prod. polskiej (powt.)
13.50 Doktor Oskar - reportaż (powt.)
14.20 Muzyczne promocje
14.35 Kleks - program dla dzieci
15.00 Aktualności (2)
15.05 Program dnia
15.10 Kot rozrabiaka (22) - serial animowany prod. francuskiej
15.35 W ZOO (2) - serial przyrodniczy dla dziecI i młodzieży
16.00 Piętnastolatki (61) - serial dla młodzieży
16.35 Dziś w Teletrójce - reportaż
16.50 Diabły i anioły
17.15 Niebezpieczna (22) - serial prod. wenezuelskiej
18.10 Aktualności - program informacyjny (wyd. główne)
18.40 Portrety miast - program Agencji Reklamy TV Katowice
18.45 Dziś w Teletrojce - rep. red. częstochowskiej
19.00 Ekspres Reporterów Aktualności
19.30 Białe studio (4) - program muzyczny
20.00 Inspektor Wycliffe (2) - serial
21.00 Reporterskim szlakiem
21.45 Muzyczne promocje
22.00 Aktualności (4)
22.05 Program na czwartek
22.10 Namiętność - telenowela (powt.)
22.40 Losy tragiczne i nieznane - reportaż
23.00 Mam rację - program Agencji DR Music
23.30 Sport
24.00 Wiecznie młodzi (11) - angielski serial komediowy
0.30 Tak, panie ministrze (4) - serial komediowy
1.00 Ekspres Reporterów Aktualności (powt.)
1.30 Noc filmowa: Ten wspaniały sport (6) - serial
2.00 Zakochałem się w Nowym Jorku - film fabularny prod. USA
3.30 Trudne decyzje - film fab. prod. USA
5.00 Peter Strohm (11) - serial kryminalny prod. niemieckiej
5.45 Muzyczna Teletrójka

Polsat-2


7.00 HALOGRA!MY
7.20 Ye! Ye! Ye! - program muzyczny dla dzieci
7.30 Kalambury - program rozrywkowy
8.00 Grand Prix (30) - serial animowany dla dzieci
8.20 Klub Lady Fitness
8.30 Skrzydła (125) - amerykański serial komediowy
9.00 Ziemia 2 (1/20) - amerykański serial s-f
10.00 Za wszelką cenę (113-114) - telenowela
10.55 Jesteśmy - program redakcji religijnej
11.30 Disco Relax
12.30 Dom bez okien - polski film fabularny (1962 r., 90 min)
14.00 Klip klaps - naj młodsza lista przebojów
14.30 4 x 4 - magazyn motoryzacyjny
15.00 HALOGRA!MY
15.20 Ye! Ye! Ye! - program muzyczny dla dzieci
15.30 Czarodziejka z księżyca (36) - serial animowany dla dzieci
16.00 Informacje
16.15 Link Journal - magazyn mody
16.45 Alf (17/100) - amerykański serial komediowy
17.15 Kalambury - program rozrywkowy
17.45 Van Dyke Show (7)
18.15 Gra o wszystko... z Billem Cosby - program rozrywkowy
18.45 Dallas (111) - amerykański serial obyczajowy
19.40 Losowania LOTTO
19.50 Informacje
20.05 One West Waikiki (5/21) - amerykański serial sensacyjny
21.00 Gliniarz i prokurator (40) - serial sens.
22.00 Informacje i biznes informacje
22.25 Dolina lalek (53/65) - serial amerykański
22.50 Plus minus - program publicystyczny
23.20 Sztuka sprawiedliwości - mag. prawniczy
23.50 Motowiadomości
0.20 PEMS - Polsat Europe Muslc Show - muzyczny show na żywo z udziałem gwiazd (telefon: 0-700-71-112)
1.20 Pożegnanie

SK TVPOL FIRST


7.00 Panorama
7.10 Dzień dobry z Polski
9.00 Wiadomości
9.10 Program dnia
9.15 Krzyżówka szczęścia - teleturniej (powt.)
9.45 Janka (10/15) - serial dla młodych widzów (powt.)
10.15 Jan Serce (8/10): Matylda - serial prod. polskiej (powt.)
11.15 Blok programów edukacyjnych
12.00 Wiadomości
12.10 Program dnia
12.15 Na kłopoty Bednarski (1): "Kurier z Ankary" - serial sensacyjny prod. polskiej (powt.)
13.15 "Zmierzch emigracji - rozmowy paryskie" (2) - film dok. Anny M. Mydlarskiej (powt.)
13.45 Historia - współczesność (powt.)
14.15 Niedokończony rozdział: "Tragiczna pomyłka" - film dok. Stanisława Falińskiego
14.25 Rozmowa dnia
14.55 Powitanie, program dnia
15.00 Panorama
15.20 Raj - program redakcji katolickiej
15.50 "Zbrodnia na Kołymie" (3): "Gorączka uranu" - film dok. Józefa Gębsklego
16.20 Gość TV Polonia
16.30 "Wspólna Europa" (2): "Europa konsumencka"
17.00 Teleexpress
17.15 Na polską nutę - program dla dzieci
17.45 Krzyżówka szczęścia - teleturniej
18.15 Lektury satelity: Pan Tadeusz Księga VIII - Zajazd
19.05 Fermentacja procesu - reportaż z obchodów święta winobrania w Zielonej Górze
19.20 Dobranocka: Bajki z mchu i paproci - film animowany dla dzieci
19.30 Wiadomości
20.00 Przegląd Fllmów o Sztuce: Prawdzie naprzeciw" - film Ewy Pytki
21.00 Panorama
21.30 Premiery satelity: Jeszcze tylko ten las - film fab. prod. polskiej, (1990 r., 87 min)
22.55 Program na czwartek
23.00 "I znów zapudłowali mnie, czyli Piosenki z Gułagu"
23.30 "Paryskie spotkanie z Diną Wierny"
23.45 Skrót meczu Panathinaikos Ateny - Legia Warszawa
23.50 Siedem grzechów głównych po góralsku - "Pijaństwo"
0.10 Spotkania baletowe: Mimetyzm, czyli zniknięcie Honoriusza Subrac
0.35 Panorama (powt.)
1.05 Zakończenie programu

Telewizja Kraków


8.00 Kronika
8.10 Kraków na dzień dobry
8.30 Czarnoksiężnik z krainy Oz - serial animowany dla dzieci (11)
8.55 Niebezpieczna - serial prod. wenez. (22)
9.40 Gniewni rocka - program muzyczny prod. amerykańskiej (7)
10.10 Dziesięć sekund do piekła, USA, 1959 (powt.)
11.45 Moja dziupla - magazyn
12.00 Retransmisja TV Polonia
15.00 Program dnia, konkurs
15.10 Kot rozrabiaka (22) - serial anim.
15.35 W zoo - serial przyrodniczy
16.00 Piętnastolatki - serial dla młodzieży
16.30 Cyklomotoabecadło
16.45 Małe kino
17.05 KIM - Krakowski Informator Muzyczny
17.15 Niebezpieczna - senal prod. wenez. (22)
18.10 Kronika
18.40 9 i 1/2 - magazyn reporterów
19.00 Kundel bury i kocury
19.15 Podpowiedzi w plenerze
19.30 Białe studio - pr. muz. (4)
20.00 Inspektor Wycliffe - Cztery walety - senal prod. ang. (2)
21.00 Cztery kąty - magazyn poradnikowy
21.15 Umversitas
21.30 Z medycyną na ty
21.50 Kronika
22.00 Sport
22.05 Paryskie pejzaże mody (13) - program o modzie
22.30 Zagadki przyszłości - serial dok. (15)
22.55 Nasza antena
23.00 Eroica - film prod. pol.
0.30 Muzyka na dobranoc
0.35 Hejnał

TV Wisła Logo


16.55 Powitanie - program dnia
17.00 Opowieści jazzowe (powt.)
17.30 Kariery - magazyn
18.00 Akademia modelek (65) - serial dla młodzieży prod. francuskiej
18.30 Serial animowany dla dzieci
19.00 Zemsta (86) - telenowela prod. wenezuelskiej
19.45 Zaczarowany domek - serial animowany dla dzieci
20.00 Sprawy wewnętrzne (12) - serial kryminalny prod. angielskiej
21.00 Reporter na tropie (12) - serial kryminalny prod. angielskiej
22.00 Magazyn podróżniczy (powt.)
22.30 Magazyn sportowy
23.00 Zemsta (86) (powt.)

Ptk2


16.30 Teleshoping
16.50 Krzysztof Kolumb (19): Zwycięstwo - serial dla dzieci
17.15 Teleinformacje
17.30 Westgate (25) - serial romantyczny
18.30 Maria (147) - telenowela
19.15 Haggard (11) - serial komediowy
19.40 Z planu filmowego (24) - magazyn kinowy
20.00 Nocny oddział - film sensacyjny prod. USA (1986)
21.45 Auto Majster - poradnik kierowcy
22.00 Teleinformacje
22.20 Klatka - thriller prod. USA (1988)
24.00 Disco Polo Mix
0.30 Muzyczne dobranoc

200px-Canal+ logo 1984


7.00 BBC News - serwis informacyjny BBC (0)
7.30 Diabelski Młyn - filmy rysunkowe wytwórni Warnera (powt.) (0)
8.00 Muzyczny budzik - muzyczne hity
8.30 Dzień dobry, panie Hitler - film dokumentalny
9.25 Daye - komedia amerykańska, 1993
11.25 Gdyby babcia miała wąsy - komedia produkcji duńsko-japońsko-niemiecko-amerykańskiej
13.00 Na gapę - talk show (publiczność tel. 65-70-869) (powt.)
13.30 Kleszczak - film animowany dla dzieci (5)
14.00 Nowicjusz - amerykańska komedia kryminalna, 1989
15.50 Białe piaski - amerykański film sensacyjny, 1992
17.30 Wezyr Nic-Po-Nim - serial animowany dla dzieci (26)
17.55 News Plus - program promocyjno-informacyjny (1) (0)
18.00 Diabelski Młyn - filmy rysunkowe wytwórni Warnera (0)
18.30 Parker Lewis - serial amerykański dla młodzieży (21) (0)
18.55 x 5 - minimagazyn regionalny (Łódż) (0)
19.00 Na gapę - talk show (publiczność tel. 65- -70-869) (0)
19.30 Kto tu rządzi? - serial amerykański (27) (0)
19.55 News Plus - program promocyjno-informacyjny (2) (0)
20.00 Ukryta namiętność - amerykański film obyczajowy, 1994
21.30 Słynne samochody - cykl dokumentalny: Buick
22.20 Filmy nagrodzone Oscarami: Ostatni Mohikanin - amerykański film historyczno-przygodowy, 1992
0.20 Zapasy z Hemingwayem - amerykański dramat obyczajowy, 1993
2.20 Pocztówki znad krawędzi - amerykański dramat psychologiczny
(0) - programy nie kodowane

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.