FANDOM


Program 1
7.05 TTR zajęcia wakacyjne, sem.II
7.25 TTR zajęcia wakacyjne, sem.IV
7.45 Po gospodarsku — mag. spraw wiejskich
8.15 Tydzień
8.55 Program dnia
9.00 Kino Teleferii: „Krzyżacy", cz. 2 — ost. — film fab. prod. polskiej
10.30 Wiadomości
10.35 „Ludy Ziemi" (5) „Campas" — serial dok. prod. hiszpańskiej
11.35 Kraj za miastem
12.05 Telewizyjny koncert życzeń
12.50 „Było, minęło, nie wróci" film dok.
13.30 Marek Sierocki zaprasza
13.55 Agromarket
14.35 Tupecik, czyli nasze nawiedzenie (Chodzież)
15.35 „Panna dziedziczka" (14) —serial prod. brazylijskiej
17.15 Teleexpress
17.30 Gdzie są taśmy z tamtych lat program Grzegorza Lasoty
18.30 Antena
19.00 Wieczorynka: „Trzy misie"
19.30 Dziennik
20.05 „światła kabaretów" (6) — serial prod. angielskiej
21.00 7 dni — świat
21.30 Sportowa niedziela
22.30 Kinomania — Małgorzata Braunek
23.00 Telegazeta

Program 2
11.00 Przegląd tygodnia (dla nie- słyszących)
11.35 Film dla niesłyszących: „Światła kabaretów" (6) — serial prod. ang.
12.30 Magazyn lotniczy — program wojskowy
13.00 Koncert życzeń (ze Szczecina)
13.25 Jutro poniedziałek
13.55 Powitanie
14.00 Polska Kronika Filmowa
14.10 100 pytań do... Jerzego Dudy Gracza
14.50 Aktualności kulturalne — 35 lat pracy artystycznej Henryka Grychnika
15.05 Polacy „Złota wilga" — film dok.
15.55 Być tutaj — gawęda prof. Wiktora Zina ’
16.10 Kino — OKO — Kalejdoskop filmowy
17.00 Konwój
17.30 Bliżej świata — przegląd telewizji satelitarnej
19.00 Goście Daniela Passenta: Sz. Jakubowicz i J. Korwin-Mikke — 1 XIII prezentacja malarzy krajów socjalistycznych
20.00 SPORT — piłka w grze
21.00 Spotkanie po latach — laureaci Festiwalu Piosenki Studenckiej
21.30 Panorama dnia
21.45 „Queenie" (4) — serial prod. amerykańsko-angielskiej
22.35 Komentarz dnia
22.40 Futorologia na dobranoc

Program 1 (ZSRR)
6.20 Aerobic
6.50 Losowanie totka
7.00 „Nieco wcześniej rano" — program dla dzieci
8.00 „Służę Związkowi Radzieckiemu"
9.30 „Dookoła świata" — magazyn TV
10.30 „Moc radości, czyli księga wielkich odkryć" — film fab. prod. radz.
11.35 „Kiosk muzyczny"
12.05 Dzień Floty Powietrznej ZSRR — rozmowa z naczelnym dowódcą sił powietrznych ZSRR
12.20 Filmy dok.
13.15 „Dzień otwartych drzwi"
14.00 „Kocham cię życie" — telewizyjny konkurs fotograficzny
14.05 Rep. z wystawy w Maneżu
14.40 VIII Międzynarodowy Festiwal Programów Telewizyjnych o twórczości ludowej „Raduga"— program z Urugwaju
15.00 „Godzina rolnicza"
16.00 „Panorama międzynarodowa"
16.45 Niedzielny przegląd filmowy
17.25 „Pociąg pospieszny" — film fab. prod. radz.
19.00 Dziennik „Wriemia"
19.40 „Dzień dobry, doktorze" — pr. publ.
19.55 Przegląd piłkarski
20.25 „Młode kino"
22.00 „Zwariowany dzień, czyli wesele Figara" — spektakl filmowy, część 1—2
0.50 „Czasy nie wybierają" — film muz.

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.