FANDOM


Program 1
8.05 Przez lądy i morza - czy sfinks stal na łąkach
8.35 „Domator" - Nasza poczta - Aerobik z Mariolą
8.50 „Domowe przedszkole"
9.15 Wiadomości
9.25 Wojna i film: „Virtuti" - film prod. polskiej
11.15 Drogi do niepodległej" Nie mamy ojczyzny, pamięć tylko ocalała'
12.00 Spotkania z literaturą, kl. 2 lic. - W. Szekspir: „Hamlet"
12.50 Wśród ludzi - społeczeństwo obywatelskie
13.30 TTR - Fizyka, sem. 1 - Przedmiot i metody fizyki;
14.00 Mechanizacja rolnictwa, sem. 1 - Wiadomości wstępne
15.00 Muzyka, kl. 1 - Co słyszysz?
15.30 NURT - Edukacja filmowa - Problemy współczesne w filmie 16.15 Program dnia - Wiadomości
16.20 Losowanie Express i Super Lotka
16.25 Dla młodych widzów: „Jim Hanson przedstawia świat teatru lalkowego" - spotkanie z Henkiem Boerwinkelem
17.15 Teleexpress
17.30 „Spojrzenia"
18.00 „TV Informator Wydawniczy"
18.20 „Dawniej niż wczoraj"'
18.50 „10 minut"
19.00 Dobranoc: „Kolorowy świat Pacyka"
19.10 „W Sejmie i Senacie"
19.30 Dziennik
20.05 Wojna i film: „Virtuti" - film prod. polskiej reż. Jacek Butrymowicz - wyk.: Kazi-mierz Wysota, Dorota Pomykała, Arkadiusz Bazak, Zbigniew Boczkowski
21.55 Kroniki PAT - Tak było....
22.10 „Raport"
22.40 Echa dnia

Program 2
17.25 Program dnia
17.30 „Krótkowzroczność" - reportaż
18.00 Telerama
18.30 „Folies Bergere" - program rozrywkowy
19.30 „Pomiędzy kiedyś i teraz" - Wiesław Szamborski - malarz, impresja filmowa
19.45 Rewelacja miesiąca: Michaił Barysznikow i American Ballet Theatre w balecie „Don Kichot" Minkusa - komentuje Bogusław Kaczyński
21.30 Panorama dnia
21.55 „W labiryncie" - serial TVP
22.25 „Telewizja nocą"
23.10 Komentarz dnia

Program 1 (ZSRR)
4.30 120 minut — pr. inf.-muz.
6.35 Filmy animowane
7.05 „Ośmiornica-3" (odc. 6 i 7)
9.55 Koncert
10.45 „Wokół świata" magazyn TV
11.45 8 Międzynarodowy Festiwal Programów Telewizyjnych o Twórczości Ludowej „Raduga" — „Ludowe rytmy Mali"
13.35 „Leningradzkie akwarele" — film muz.
14.05 TV filmy dokumentalne
14.45„Witaj, muzyko"
15.15 Film animowany
15.25 Godzina dla dzieci (z lekcją jęz. angielskiego)
16.25 Hokej. Spotkanie towarzyskie CSKA-Calgary Flames (Kanada) — transmisja ze Stadionu im. Lenina
17.05 Dziś na świecie
17.20 Hokej
19.00 Dziennik „Wriemia"
19.40 „Ośmiornica-3" (odc. 7)
20.35 Dziś na świecie
20.50 Koncert symfoniczny
21.45 „Kalina czerwona" — film fab.
23.34 TV film dok.

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.