TVP 1
6.30 Rok w ogrodzie
7.00 Agrolinia - pr. rolniczy
8.00 Wiadomości
8.10 Prognoza pogody
8.15 Plemię - serial sf
8.40 Ziarno - pr. dla dzieci
9.10 5-10-15 start! - pr. dla młodzieży
9.35 Walt Disney przedstawia: Starszy i mądrzejszy - film animowany; Cudowne dziecko i tajemnica w Riverton (1/2) - film dla młodzieży, USA 1974
10.55 Kolejka - lista przebojów
11.20 Cztery kąty z wyobraźnią: Oświetlenie - mag.
11.45 Podróżnik: Jema Al-Fna - mag.
12.05 Miliard w rozumie - teleturniej
12.30 Lasy i ludzie - mag.
13.00 Wiadomości
13.10 Zwierzęta świata: Fascynujący świat owadów (3): Mity i legendy - serial dokumentalny
13.40 Plebania (208) - serial
14.05 Królowa miecza (1): Przeznaczenie - serial przygodowy
14.55 Studio sport: Liga Światowa w siatkówce mężczyzn - mecz Polska-Rosja
17.00 Teleexpress
17.20 Studio sport: Zawody lekkoatletyczne i superligi - Florencja 2003
19.00 Wieczorynka: Król Maciuś Pierwszy, Gwiazdka Laury
19.30 Wiadomości
19.50 Sport, Pogoda
20.15 Jazon i Argonauci (1/2) - film przygodowy, USA 2000
21.50 Gwiazdy kontra gwiazdy (1) - program rozrywkowy
22.40 Amerykański ninja 5 - film sensacyjny, USA 1993
0.25 Poker z mafią - serial kryminalny
1.50 Twarda gra (12/26) - serial obyczajowy
2.30 Sekrety Weroniki - serial komediowy
3.00 Zakończenie programu

TVP 2
7.05 Echa tygodnia
7.35 Spróbujmy razem - magazyn dla niepełnosprawnych
8.00 M jak miłość (6) - serial obyczajowy
8.50 Kulisy morskiego świata (3) - serial dok.
9.20 Święta wojna: Dostawca szczęścia - serial komed. (powt.)
9.50 National Geographic proponuje: Fascynujący świat przemian
10.55 Jetsonowie - serial animowany
11.15 Flinstonowie: Skarb z Sierra Madrock - serial anim.
11.50 Mojżesz prawodawca (3-ost.) - serial historyczny
13.30 30 ton! Lista, lista - lista przebojów
14.00 Familiada - teleturniej
14.30 Złotopolscy (198): Lalki - telenowela
15.00 Piknik Dwójki w Olsztynie: Powitanie lata - 650 lat miasta (1)
16.05 Na dobre i na złe (86): Dwa serca - serial obyczajowy
17.00 III Międzynarodowy Festiwal Sztuki Cyrkowej - wieczór galowy
18.00 Program lokalny
18.30 Panorama
18.55 Prognoza pogody
19.05 Świat obok nas: Okrutne matki - film dokumentalny
20.05 Piknik Dwójki w Olsztynie: Powitanie lata - 650 lat miasta (2)
21.50 Słowo na niedzielę
22.00 Panorama
22.20 Sport telegram
22.25 Prognoza pogody
22.35 Cień wątpliwości - thriller, USA 1998
0.20 Zagłada z głębin - dramat wojenny, USA 2001
1.45 Nocny pociąg do Wenecji - thriller, niem. 1994
3.25 Zakończenie programu

Polsat
6.00 Poplista
7.00 Twój lekarz - magazyn
7.20 Wystarczy chcieć - magazyn medyczny
7.30 Magazyn religijny
8.00 Atomówki, Strażnicy czasu - seriale anim.
8.25 Smocze opowieści (24) - serial animowany
8.55 Hugo - pr. dla dzieci
9.30 Mop Man - mag. muz.
10.30 Pan i pani Loving - dramat obyczajowy, USA 1996
12.35 Pali się, moja panno - komedia, Czechy 1967
14.05 Najzabawniejsze zwierzęta świata
14.30 Promenada sukcesu - pr. publicystyczny
15.10 4 x 4 - magazyn motoryzacyjny
15.45 Informacje
16.00 Prognoza pogody
16.10 Przyjaciele (146) - serial komediowy
16.40 Roswell: W kręgu tajemnic (56): Panacea - serial sf
17.40 Szkoła przetrwania (19) - serial obycz.
18.45 Informacje, Sport
19.10 Prognoza pogody
19.10 JAG - Wojskowe Biuro Śledcze 2 (28) - serial sensacyjny
20.15 Świat według Kiepskich (67) - serial
20.50 Z kamerą wśród ludzi
21.30 Studio LOTTO
21.55 Fatalny romans - thriller, USA 1993
0.10 Klasa 1999 2: Zastępca - film sensac., USA 1994
1.50 Pali się, moja panno - komedia, Czechy 1967 (powt.)
3.05 Muzyka na bis
5.00 Zakończenie programu

TVN
6.00 Telesklep
7.40 Kapitan Planeta - serial animowany
8.30 Automaniak - mag.
9.00 Zdrowie - magazyn
9.30 Tele Gra - teleturniej
10.30 VIVA Polska!
12.35 Droga do gwiazd
13.40 Akademia policyjna (12/26) - serial komed.
14.40 Na Wspólnej (100-102) - serial (powt.)
16.05 Chwila prawdy - program rozrywkowy
17.20 Zmagania miast - teleturniej
18.30 Ale plama - program rozrywkowy
19.00 TVN Fakty
19.25 Sport
19.35 Pogoda
19.40 Uwaga! - magazyn
20.00 Kasia i Tomek - serial
20.30 We dwoje - teleturniej
21.45 Brudny Harry - film sensac., USA 1971
23.55 Kosmiczny szlak - film sf., ameryk.-irl. 1997
1.50 Nic straconego - programy powtórkowe

TVP 3 Katowice
Kurier, pogoda: 07:30, 08:30,09:30,11:30,12:30, 13:30,15:30,16:30,17:30, 18:30,20:30,21:30,22:30
06:30 Mordziaki
07:15 Telezakupy
07:45 Aktualnosci, pogoda
08:00 Z życia Kościoła
08:25 Prognoza pogody dla działkowców
08:45 Palce lizać
09:00 Świat
09:40 Północ w tajemniczym ogrodzie - film dla dzieci
11:45 Łańcut 2003 - koncert na flet i harfę
12:45 Kowalski i Schmidt
13:15 Telenowyny
13:50 Skutki noszenia kapelusza w maju - komedia obycz.
15:05 Zaproszenie - magazyn
15:45 Magazyn kulturalny
16:15 Aktualności, pogoda
16:45 Młodzież kontra
17:35 Świat
18:00 AktualnoścI, pogoda
18:20 Wiadomości sportowe
18:35 Regiony kultury
18:50 Polskie drogi - serial
20:55 Przegląd gospodarczy
21:20 Książka tygodnia
21:45 Aktualności, pogoda
22:00 Sobotni magazyn sportowy
23:05 J.F.K. - młode lata - dramat biograf.
00:40 Życie Kamila Kuranta - serial
01:40 Zakonczenie programu

TV 4
6.00 Mapety i ich goście (3) - serial dla dzieci
6.30 Alicja w krainie czarów (42) - serial animowany
7.00 V Max - magazyn motoryzacyjny
7.30 Kaskaderzy z Hollywood - serial
8.30 Przygody Maxa i Molly - serial
9.00 Alicja w krainie czarów (43) - serial animowany
9.30 Ania z Zielonego Wzgórza (34) - serial animowany
10.00 Biały Kieł (27) - serial przygodowy
10.30 Teraz Ty (7) - serial
11.00 Jak Pan może, Panie doktorze? (38) - serial komediowy
11.30 Rajdowe Mistrzodtwa Świata - Rajd Akropolu
12.30 VIP - wydarzenia i plotki
13.00 Krossem przez świat - magazyn turystyczny
13.30 V Max - magazyn motoryzacyjny
14.00 Balzac, cz. 2 - film biograficzny, Francja-Włochy-Niemcy 1999,
16.00 Jezioro marzeń (6) - serial
17.00 Policjanci z Miami (2) - serial kryminalny
18.00 JOKER - Program rozrywkowy
19.00 Różane wzgórze - dramat, USA 1997
21.00 Dziennik
21.20 Informacje sportowe
21.Ź7 Prognoza pogody
21.30 To się w głowie nie mieści - magazyn
22.00 Crime Story - serial kryminalny
23.00 Tragikomiczne wypadki z życia Titusa (1) - serial
23.30 Drogówka - magazyn policyjny
0.00 Rozkaz z góry - film akcji, USA 1999
1.45 Extraliga Żużlowa - zawody o drużynowe Mistrzostwo Polski
2.45 Strefa P - magazyn muzyczny
3.10 Zakończenie programu

TVN 7
6.00 Telesklep 
7.45 Sylwan - serial anim. 
8.10 Magiczni wojownicy - serial anim.
8.35 Casablanca - melodramat USA, 1942 (115 min) 
10.30 (na żywo) Łamisłówka - teleturniej 
11.35 Przyroda Ameryki - serial dok.
12.30 Legendy kung fu (12/22) - serial przygod. USA 
13.30 Czy boisz się ciemności? (57/91) - serial dla młodzieży kanad. (powt.)
14.35 Nauka jazdy - serial dok.
15.05 Nowe przygody Robin Hooda (14/26)- serial przy- god. USA
16.05 (na żywo) Trele morele - teleturniej
17.05 Tim - film obycz. austral., 1979 (100 min)
19.05 Kochane kłopoty (21-ost.) - serial obycz. USA
20.00 20 lat ... i ani dnia dłużej - kom. sens. USA (powt.)
21.50 Fotokłopoty - kom. obycz. USA, 1998 (105 min)
23.35 Pełnia życia - dramat krym. USA, 1986 (110 min)
1.25 Zakończenie programu 

TV Polonia
06:05 Tygrysy Europy; odc. 1/11 - Powrót z wakacji /53 min/; serial TVP
07:05 Echa tygodnia; (program w języku migowym)
07:35 Enklawy; Wydawnictwo i antykwariat; reportaż Kazimierza Bardzika
08:00 Wiadomości
08:12 Pogoda
08:15 Zaproszenie; program krajoznawczy Wojciecha Nowakowskiego
08:40 Ziarno; program redakcji katolickiej dla dzieci i rodziców
09:05 Flipper i Lopaka; Tajemnice Quetzo; serial animowany dla dzieci
09:30 Podróże kulinarne Roberta Makłowicza; Pasterski smak
10:00 Klan; odc. 708 /24 min./; telenowela TVP
10:20 Klan; odc. 709 /24 min./
10:45 Klan; odc. 710/24 min./
11:10 Ludzie listy piszą
11:30 Biografie; Zły - film dok. Jerzego Sztwiernia
12:25 Polska pielgrzymka u Papieża
12:40 Moja Polska, moja Europa
13:00 Wiadomości
13:10 Lalka; odc. 5/9 Widziadło /80 min./; 1977  serial prod. polskiej; reż: Ryszard Ber; wyk: Jerzy Kamas, Małgorzata Braunek, Bronisław Pawlik
14:30 Tam gdzie jesteśmy; Na końcu świata-reportaż A. Konarskiej i M. Zakrockiego
15:00 Święta wojna; odc. 58 -Kuzynek Bercik  /24 min./; serial TVP
15:30 Śniadanie na podwieczorek; program interaktywny
17:00 Teleexpress
17:15 Takie kino
17:25 Tygrysy Europy; odc.  1/11 - Powrót z wakacji /53 min./
18:20 Humor PRL-u; Zmiennicy; odc. 1/11-Ceny umowne /56 min./; 1986  serial kom. prod. polskiej; reż: Stanisław Bareja; wyk: Ewa Błaszczyk, Mieczysław Hryniewicz, Bronisław Pawlik, Paweł Nowisz
19:15 Dobranocka; Dinusie; Złoty król; serial animowany prod. USA
19:30 Wiadomości
19:50 Sport
19:59 Pogoda
20:05 Lalka; odc. 5/9 - Widziadło /80 min./
21:25 Skutki noszenia kapelusza w maju; 1993  komedia prod. polskiej /79 min./; reż: Krystyna Krupska - Wysocka; wyk: Wiesław Michnikowski, Barbara Krafftówna, Sławomira Łozińska, Katarzyna Chrzanowska
22:45 Dziewczyny do wzięcia; 1972  film fab. prod. polskiej /46 min./; reż: Janusz Kondratiuk; wyk: Ewa Szykulska, Ewa Pielach, Regina Regulska, Jan Stawarz i inni
23:35 Panorama
23:55 Sport-telegram
23:58 Pogoda
00:05 14 bajek z królestwa Lailonii według Leszka Kołakowskiego; Piękna twarz; serial anim.prod.polskiej
00:20 Tygrysy Europy; odc. 1/11 Powrót z wakacji /53 min./; serial TVP
01:15 Dinusie; Złoty król; serial animowany prod. USA
01:30 Wiadomości
01:49 Sport
01:57 Pogoda
02:00 Ucieczka; 1986  film fab.prod.polskiej /71 min./; reż: Tomasz Szadkowski; wyk: Adrianna Biedrzyńska,Zbigniew Zamachowski, Jerzy Stuhr
03:15 Lalka; odc. 5/9- Widziadło /80 min./; 1977  serial prod. polskiej; reż: Ryszard Ber; wyk: Jerzy Kamas, Małgorzata Braunek, Bronisław Pawlik
04:35 Humor PRL-u; Zmiennicy; odc. 1/11 Ceny umowne /56 min./; 1986  serial kom. prod. polskiej; reż: Stanisław Bareja; wyk: Ewa Błaszczyk, Mieczysław Hryniewicz, Bronisław Pawlik, Paweł Nowisz
05:35 Przeprowadzki; odc. 1/10-Kufer Liliany /53 min./; 2000  pilot serialu prod. TVP; reż: Leszek Wosiewicz; wyk: Krzysztof Banaszyk, Artur Janusiak, Małgorzata Kożuchowska
06:30 Dziewczyny do wzięcia
07:20 Film animowany; Parada; film anim.
07:40 Zakończenie programu

HBO
06:30    Koncert w Hyde Parku (Party In The Park) koncert, USA 2002, 120 min.
08:35    Pinokio - nowe przygody (The New Adventures Of Pinocchio) familijny, USA 1999, 84 min.
10:00    Na planie (On The Set Ep. 076) magazyn filmowy, USA 2003, 23 min.
10:25    Gang młodego Olsena (Olsen Gang Junior) familijny, Dania 2001, 82 min.
11:50    Podglądając Hollywood - Jim Carrey (Hollywood Raw Ep. 06 - Jim Carrey) dokumentalny, USA 2002, 25 min.
12:20    Słodki drań (Sweet And Lowdown) komedia, USA 1999, 91 min.
13:55    Spacer po Egipcie (Walking Across Egypt) dramat, USA 1999, 96 min.
15:35    Na planie filmu "Aniołki Charliego 2" (Making Of: Charlie's Angels 2) wieści z planu filmowego, USA 2003, 15 min.
15:50    Pamiętnik księżniczki (The Princess Diaries) familijny, USA 2001, 110 min.
17:45    Tytus, Romek i A'Tomek wśród złodziei marzeń familijny, Polska 2002, 73 min.
19:00    Koncert w Hyde Parku (Party In The Park) koncert, USA 2002, 120 min.
Super weekend
21:00    Premiera: Fenomen żonatego faceta 2, odc. 8 (The Mind Of The Married Man 18:) serial komediowy, USA 2002, 25 min.
21:30    HBO na stojaka! Odc. 42 program rozrywkowy, Polska 2001, 29 min.
22:00    Premiera: Zakazana namiętność (The Cat's Meow) dramat kryminalny, Kanada 2001, 109 min.
23:50    Kręgosłup diabła (The Devil's Backbone) horror, Meksyk 2001, 103 min.
01:35    Na pierwszy rzut oka (Things You Can Tell Just By Looking At Her) dramat, USA 2000, 104 min.
03:20    Cudowne lata 60. (Steal This Movie) dramat, USA 2000, 103 min.
05:05    Tytus, Romek i A'Tomek wśród złodziei marzeń familijny, Polska 2002, 73 min.

HBO 2
06:30    Wiadomość w komórce (Message In A Cell Phone) familijny, USA 2000, 79 min., reż. Eric Hendershot, wyk. Nick Whitaker, James Laub
07:50    Piękna i szalona (Crazy/Beautiful) romantyczny, USA 2001, 93 min., reż. John Stockwell, wyk. Kirsten Dunst, Jay Hernandez
09:25    Nędznicy (Les Miserables) dramat, Francja 1995, 162 min., reż. Claude Lelouch, wyk. Jean-Paul Belmondo, Michel Bounenah
12:10    Atlantyda: Zaginiony ląd (Atlantis: The Lost Empire) animowany, USA 2001, 91 min., reż. Gary Trousdale
13:45    Najpiękniejsza (Beautiful) komedia, USA 2000, 107 min., reż. Sally Field, wyk. Minnie Driver, Kathleen Turner
15:35    D'Artagnan (The Musketeer) film akcji, USA/Niemcy 2001, 99 min., reż. Peter Hyams, wyk. Catherine Denevue, Tim Roth
17:15    Kevin, władca Północy (Kevin Of The North) komedia, Kanada 2001, 100 min., reż. Bob Spiers, wyk. Skeet Ulrich, Leslie Nielsen
19:00    Gdzie serce twoje (Where The Heart Is) obyczajowy, USA 2000, 113 min., reż. Matt Williams, wyk. Natalie Portman, Ashley Judd
21:00    Get Carter (Get Carter) film akcji, USA 2000, 97 min., reż. Stephen Kay, wyk. Sylvester Stallone, Michael Caine, Mickey Rourke
22:40    Nos Aborygena (On The Nose) komedia, Kanada 2001, 100 min., reż. David Caffrey, wyk. Dan Aykroyd, Brenda Blethyn
00:25    Skok (Heist (2001)) kryminalny, USA 2001, 104 min., reż. David Mamet, wyk. Gene Hackman, Danny Devito
02:15    Grupa specjalna (The Elite) film akcji, USA 2000, 99 min., reż. Terry Cunningham, wyk. Jurgen Prochnow, Maxine Bahns
04:00    Cinema, cinema, odc. 25 (Cinema Cinema Cinema VI. (944) Ep. 25) magazyn filmowy, USA 2003, 23 min.
04:25    Najpiękniejsza (Beautiful) komedia, USA 2000, 107 min., reż. Sally Field, wyk. Minnie Driver, Kathleen Turner

Europa Europa
10.00 Randez - vous z Jeanem Gabinem: Narkotyk (La Horse) dramat sensacyjny, Francja/Włochy/Niemcy, 1970, 100 min
11.30 Eline Vere (Eline Vere) dramat, Francja / Belgia / Holandia, 1991, 79 min
13.30 Rozczarowana (Desenchantee, La) dramat, Francja, 1990, 78 min
14.55 Jak w zwierciadle (Through a Glass Darkly / Sasom i en Spegel) dramat psychologiczny, Szwecja, 1961, 86 min
16.35 Węgrzy (Magyarok) dramat, Węgry, 1977, 110 min
18.30 Nieobojętny cel (Cible Emouvante) komedia, Francja, 1993, 85 min
20.00 Kraina marzeń (O Dreamland) film krótkometrażowy, Wielka Brytania, 1953, 13 min
20.30 Z cyklu: Randez-vous z Jeanem Gabinem: Narkotyk (La Horse) dramat sensacyjny, Francja/Włochy/Niemcy, 1970, 100 min
22.15 Salon filmowy: Claude Chabrol - Udręka (L'Enfer) dramat, Francja, 1994, 100 min
00.00 Z archiwum seksu: świat rozkoszy (3 z 7) (The Sex Files: Pleasure World (3 of 7)) film erotyczny, Wielka Brytania, 1998, 90 min
01.35 Kto by się przejmował facetami (Manner Sind Zum Abgewohlen), dramat, Niemcy, 2000 / 2001, 90 min
03.10 Salon filmowy: Claude Chabrol - Udręka (L'Enfer) dramat, Francja, 1994, 100 min.

TMT
08.30 Nasze Życie, Nasze Zdrowie - magazyn medyczny, Polska 2002
09.00 "Prezydenci okresu postępu" - film dokumentalny, USA
09.30 Teraz Muzyczna Telewizja
10.00 TMT w krainie bajki - bajki animowane dla dzieci
11.30 Telezakupy
12.00 W garnku - poradnik kulinarny, Polska 2003
12.30 Pory Roku - poradnik, Polska 2003
13.30 Telezakupy
14.00 Twój dentysta radzi - poradnik medyczny, Polska 2003
14.30 "Cztery motywy Tajwańskiej sztuki ludowej" - film dokumentalny, Tajwan 2002
15.00 Telezakupy
15.30 Teraz Muzyczna Telewizja
16.30 Na czasie - magazyn muzyczny, Polska 2003
17.00 Z notatnika podróżnika - magazyn, Polska 2003
17.30 TV Yacht Klub - magazyn żeglarski, Polska 2003
18.00 V6 - magazyn motoryzacyjny, Polska 2003
18.30 Teraz Muzyczna Telewizja
19.00 TMT w krainie bajki - bajki animowane dla dzieci
20.00 Ludzie Sukcesu - magazyn, Polska 2003
20.30 "Wesele Chińskie" - film dokumentalny,Chiny
21.00 Babski Świat - magazyn dla pań, Polska 2003
21.30 Muzyczny Salon - program muzyczny, Polska 2003
22.00 Teraz Muzyczna Telewizja
22.30 "Bez urazy" (No Hard Feelings) - film sensacyjny, USA 1987., Reż: Charles Norton, wyst.: Holaday Mason, Kevin Bernhard, Tim Wallce.(92 min.)
00.15 Noc z TMT - program rozrywkowy, Polska 2001
01.00 koniec programu

Romantica
06.00    Calypso (Calypso) (Część 17) - telenowela, Wenezuela 1999, reż. Luis Alberto Lamata, wyk. Chiquinquira Delgado, Luis Fernandez, Johanna Morales, (60 min.).
07.00    Calypso (Calypso) (Część 18) - telenowela, Wenezuela 1999, reż. Luis Alberto Lamata, wyk. Chiquinquira Delgado, Luis Fernandez, Johanna Morales, (60 min.).
08.00    Calypso (Calypso) (Część 19) - telenowela, Wenezuela 1999, reż. Luis Alberto Lamata, wyk. Chiquinquira Delgado, Luis Fernandez, Johanna Morales, (60 min.).
09.00    Calypso (Calypso) (Część 20) - telenowela, Wenezuela 1999, reż. Luis Alberto Lamata, wyk. Chiquinquira Delgado, Luis Fernandez, Johanna Morales, (60 min.).
10.00    Calypso (Calypso) (Część 21) - telenowela, Wenezuela 1999, reż. Luis Alberto Lamata, wyk. Chiquinquira Delgado, Luis Fernandez, Johanna Morales, (60 min.).
11.00    Fortuna i miłość (Fortuna de Amor) (Część 14) - telenowela, Argentyna 2002, reż. Gaita Aragona, Diana Alvarez, wyk. Araceli Gonzales, Gustavo Bermudez, Romina Gaetani, Fabian Mazzei, (60 min.).
12.00    Fortuna i miłość (Fortuna de Amor) (Część 15) - telenowela, Argentyna 2002, reż. Gaita Aragona, Diana Alvarez, wyk. Araceli Gonzales, Gustavo Bermudez, Romina Gaetani, Fabian Mazzei, (60 min.).
13.00    Fortuna i miłość (Fortuna de Amor) (Część 16) - telenowela, Argentyna 2002, reż. Gaita Aragona, Diana Alvarez, wyk. Araceli Gonzales, Gustavo Bermudez, Romina Gaetani, Fabian Mazzei, (60 min.).
14.00    Fortuna i miłość (Fortuna de Amor) (Część 17) - telenowela, Argentyna 2002, reż. Gaita Aragona, Diana Alvarez, wyk. Araceli Gonzales, Gustavo Bermudez, Romina Gaetani, Fabian Mazzei, (60 min.).
15.00    Fortuna i miłość (Fortuna de Amor) (Część 18) - telenowela, Argentyna 2002, reż. Gaita Aragona, Diana Alvarez, wyk. Araceli Gonzales, Gustavo Bermudez, Romina Gaetani, Fabian Mazzei, (60 min.).
16.00    Calypso (Calypso) (Część 17) - telenowela, Wenezuela 1999, reż. Luis Alberto Lamata, wyk. Chiquinquira Delgado, Luis Fernandez, Johanna Morales, (60 min.).
17.00    Calypso (Calypso) (Część 18) - telenowela, Wenezuela 1999, reż. Luis Alberto Lamata, wyk. Chiquinquira Delgado, Luis Fernandez, Johanna Morales, (60 min.).
18.00    Calypso (Calypso) (Część 19) - telenowela, Wenezuela 1999, reż. Luis Alberto Lamata, wyk. Chiquinquira Delgado, Luis Fernandez, Johanna Morales, (60 min.).
19.00    Calypso (Calypso) (Część 20) - telenowela, Wenezuela 1999, reż. Luis Alberto Lamata, wyk. Chiquinquira Delgado, Luis Fernandez, Johanna Morales, (60 min.).
20.00    Calypso (Calypso) (Część 21) - telenowela, Wenezuela 1999, reż. Luis Alberto Lamata, wyk. Chiquinquira Delgado, Luis Fernandez, Johanna Morales, (60 min.).
21.00    Fortuna i miłość (Fortuna de Amor) (Część 14) - telenowela, Argentyna 2002, reż. Gaita Aragona, Diana Alvarez, wyk. Araceli Gonzales, Gustavo Bermudez, Romina Gaetani, Fabian Mazzei, (60 min.).
22.00    Fortuna i miłość (Fortuna de Amor) (Część 15) - telenowela, Argentyna 2002, reż. Gaita Aragona, Diana Alvarez, wyk. Araceli Gonzales, Gustavo Bermudez, Romina Gaetani, Fabian Mazzei, (60 min.).
23.00    Fortuna i miłość (Fortuna de Amor) (Część 16) - telenowela, Argentyna 2002, reż. Gaita Aragona, Diana Alvarez, wyk. Araceli Gonzales, Gustavo Bermudez, Romina Gaetani, Fabian Mazzei, (60 min.).
24.00    Fortuna i miłość (Fortuna de Amor) (Część 17) - telenowela, Argentyna 2002, reż. Gaita Aragona, Diana Alvarez, wyk. Araceli Gonzales, Gustavo Bermudez, Romina Gaetani, Fabian Mazzei, (60 min.).
01.00    Fortuna i miłość (Fortuna de Amor) (Część 18) - telenowela, Argentyna 2002, reż. Gaita Aragona, Diana Alvarez, wyk. Araceli Gonzales, Gustavo Bermudez, Romina Gaetani, Fabian Mazzei, (60 min.).

MiniMax
06.00      W jeżynowym grodzie: Morska opowieść odc. 5 
06.25      Tygrysek Etelbert: Etelbert i kłótliwe bliźniaki odc. 19 
06.30      Zaczarowany ołówek: Alarm w zoo odc. 3 
06.40      Zaczarowany ołówek: Opiekun ptaków odc. 4 
06.50      Zaczarowany ołówek: Powódź odc. 5 
07.00      Cyberłowcy: Kraina proporcji odc. 25 
07.25      Cyberłowcy: Nierówna bitwa odc. 26 
07.50      Traszka Neda 3: Regaty odc. 13 
08.20      Shadoki i Wielki Nic odc. 39 
08.25      Arnold: Czarodziej Arnoldini odc. 18 
08.50      Moje miasto: Rio de Janeiro odc. 22 
09.05      Crash Zone: Gry i gierki odc. 19 
09.30      W jeżynowym grodzie: Wysokie wzgórza odc. 7 
09.55      Tygrysek Etelbert: Etelbert i Skunks odc. 26 
10.00      Zaczarowany ołówek: Chodzi lis koło drogi odc. 9 
10.10      Zaczarowany ołówek: W starej szopie odc. 10 
10.20      Zaczarowany ołówek: W cieniu sosny odc. 11 
10.30      George Niewielki: Bliskie Spotkanie Ptasiego Stopnia odc. 3 
10.55      George Niewielki: Atak mrówek odc. 4 
11.20      Nieustraszeni ratownicy 3: Pierwsza misja Dzi odc. 2 
11.50      Shadoki i Wielki Nic odc. 46 
11.55      Arnold: Walentynki Arnolda odc. 25 
12.20      Moje podróżowanie: Guy z Izraela odc. 3 
12.35      Crash Zone: Tylne wejścia odc. 26 
13.00      W jeżynowym grodzie: Święto w rodzinie myszki odc. 6 
13.25      Tygrysek Etelbert: Etelbert i Surykatki odc. 20 
13.30      Zaczarowany ołówek: Zbłąkani w lesie odc. 6 
13.40      Zaczarowany ołówek: Katastrofa w lesie odc. 7 
13.50      Zaczarowany ołówek: Wilk morski odc. 8 
14.00      George Niewielki: Prezent dla Taty odc. 1 
14.25      George Niewielki: Nowy przyjaciel George'a odc. 2 
14.50      Nieustraszeni ratownicy 3: Bohaterowie odc. 1 
15.20      Shadoki i Wielki Nic odc. 40 
15.25      Arnold: Jednak przyjaciele odc. 19 
15.50      Moje miasto: Sankt Petersburg odc. 23 
16.05      Crash Zone: Z dziejów koszykówki odc. 20 
16.30      W jeżynowym grodzie: Wysokie wzgórza odc. 7 
16.55      Tygrysek Etelbert: Etelbert i Skunks odc. 26 
17.00      Podwieczorek u Mini i Maxa
17.30      George Niewielki: Bliskie Spotkanie Ptasiego Stopnia odc. 3 
17.55      George Niewielki: Atak mrówek odc. 4 
18.20      Nieustraszeni ratownicy 3: Pierwsza misja Dzi odc. 2 
18.50      Shadoki i Wielki Nic odc. 46 
18.55      Arnold: Walentynki Arnolda odc. 25 
19.20      Moje podróżowanie: Guy z Izraela odc. 3 
19.35      Crash Zone: Tylne wejścia odc. 26

Discovery Channel
09h00 Przygody w dżungli, Koniec trasy
09h25 Discovery dla dzieci, Owady
09h55 Łowcy tajemnic, Tajemnicze światła/Zginanie łyżek
10h20 Kiedy dinozaury rządziły w Chinach
11h15 W poszukiwaniu złota, Australia
12h10 Eurotunel
13h05 Wysypisko, Machina latająca
14h00 Przeszczepy
15h00 Rzymskie mumie
16h00 Nieznana historia Rzymu
17h00 Świat wyścigów, Małe łodzie
18h00 Wielkie bitwy, Austerlitz
18h30 Wielkie bitwy, Vimy Ridge
19h00 Hitler, Dowódca
20h00 Diagnoza nieznana, Nagła śmierć
21h00 Detektywi sądowi, Ślady winy
22h00 Opowieści z kostnicy, Terror na autostradzie
23h00 Z akt FBI, Potwarz
00h00 Miejsce zbrodni, Myśliwy
01h00 Urazówka - życie i śmierć w izbie przyjęć, Motorowe szaleństwa
02h00 Policjantki, Epizod 2

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA, o ile nie zaznaczono inaczej.