FANDOM


TVP 1
05:35 Noc Świętego Mikołaja; film TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:30 My Wy Oni; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:00 Transmisja Mszy Świętej z Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach; STEREO, 16:9, Transmisja
08:00 Tydzień; Bez ograniczeń wiekowych
08:30 Jak dzieci zawiesiły słońce na niebie; film dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:55 Ziarno. Izajasz i Boże Narodzenie; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:30 Nela Mała Reporterka - odc. 3 Smaki Tajlandii -  txt. str. 777; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:50 Stawka większa niż życie - odc. 14/18 - Edyta -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
10:55 Idą święta z Telewizyjną Jedynką i Radiem Zet; koncert; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:55 Między ziemią a niebem; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
12:00 Anioł Pański (Anioł Pański 505) kraj prod.Watykan (2014); STEREO, 16:9, Transmisja
12:10 Między ziemią a niebem; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
12:55 Ogniem i mieczem - odc. 3/4 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:00 Skoki Narciarskie - Puchar Świata - Engelberg - konkurs indywidualny ( studio ) (Puchar Świata - Engelberg - konkurs indywidualny) kraj prod.Szwajcaria (2014); STEREO, 16:9, Na żywo
14:15 Skoki Narciarskie - Puchar Świata - Engelberg - konkurs indywidualny ( 1 seria ) (Puchar Świata - Engelberg - konkurs indywidualny) kraj prod.Szwajcaria (2014); STEREO, 16:9, Na żywo
16:30 Rewia Gwiazd - odc. 5; talk-show; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:50 WF jest fajny; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Teleexpress; STEREO, 16:9, Na żywo
17:15 Pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
17:30 Komisarz Alex - odc. 29 (seria III, odc. 3) - Sekret -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:30 Jaka to melodia? - odc. 2994; teleturniej muzyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:20 Wiadomości naukowe - wydanie świąteczne; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
20:00 Sport -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
20:05 Kronika ME w piłce ręcznej kobiet; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:08 80. Plebiscyt na 10 Najlepszych Sportowców Polski – kandydaci; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:10 Szlachetna Paczka 2014; felieton; STEREO, 16:9
20:15 Pogoda -  txt. str. 777; STEREO, 16:9
20:25 Cisza nad rozlewiskiem - odc. 3/13 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:25 Zakochana Jedynka - Ona to on (SHE'S THE MAN) -  txt. str. 777  100'; komedia kraj prod.USA (2006); reż.:Andy Fickman; wyk.:Amanda Bynes, Channing Tatum, Jessica Lucas, James Kirk; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:20 Ultimatum Bourne'a (Bourne Ultimatum, The) -  txt. str. 777  110'; film sensacyjny kraj prod.USA (2007); reż.:Paul Greengrass; wyk.:Matt Damon, Julia Stiles, Paddy Considine; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:20 Nora Roberts - Angels Fall (Nora Roberts' Angels Fall); serial kraj prod.USA, Kanada (2006); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:10 Dni, które wstrząsnęły Polską - Grudzień 70; film dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
04:00 Zakończenie dnia

TVP 2
05:15 Dla niesłyszących - Słowo na niedzielę -  JM; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
05:30 Bliskie i groźne spotkania Steve'a - odc. 26 / 26 seria 2 (Deadly 60 - ep. 26 / 26 s. 2); serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2010); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:05 100% Natury - odc. 7 - Gmina Krośnice; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:35 Dla niesłyszących - M jak miłość - odc. 1102; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:30 Barwy szczęścia - odc. 1210 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:05 Barwy szczęścia - odc. 1211 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:40 A la show - (16) - Arkadiusz Jakubik; talk-show; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:20 Rodzinne oglądanie - Podróż na Hajnan z Nigelem Marvenem (Hainan Adventure With Nigel Marven) kraj prod.Wielka Brytania (2011); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:20 Kabaret Hrabi - Savoir vivre. Bon ton -  txt. str. 777; program kabaretowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:15 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - Oaza wolności -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:50 Makłowicz w podróży - Londyn "Tygiel kulinarny" (112); magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:30 Gwiazdy w południe - Jak rozpętałem II wojnę światową, cz. 3 - Wśród swoich -  txt. str. 777 AD  72'; komedia kraj prod.Polska (1970); reż.:Tadeusz Chmielewski; wyk.:Marian Kociniak, Władysław Kowalski, Kazimierz Rudzki, Jan Świderski, Lech Ordon, Krystyna Borowicz, Anna Głębicka, Zdzisław Kuźniar; MONO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
14:00 Familiada - odc. 2163; teleturniej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:35 Alternatywy 4 - odc. 1/9 - Przydział -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:50 Rejs z Kabaretem; widowisko; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:25 Na dobre i na złe - odc. 579 Detoks; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:25 Na sygnale - s. 2 odc. 15 "Deklaracja woli" -  txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:00 Panorama; STEREO, 16:9, Na żywo
18:30 Sport Telegram; STEREO, 16:9, Na żywo
18:35 Pogoda; STEREO, 16:9
18:50 Rodzinka.pl - odc. 107 "Wyścigi" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO/5.1/AD, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:25 Rodzinka.pl - odc. 108 "Zazdrość" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO/5.1/AD, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:05 Kabaretowa Scena Dwójki przedstawia - Hrabi Dracula; program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:10 O mnie się nie martw - odc. 5 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:00 O mnie się nie martw - odc. 6 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:55 Martwa cisza (Dead Silence)  85'; horror kraj prod.USA (2007); reż.:James Wan; wyk.:Ryan Kwanten, Amber Valletta, Donnie Wahlberg, Michael Fairman; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
00:35 Radio na fali (Pirate Radio (a.k.a. Boat That Rocked, The)) -  txt. str. 777; komedia kraj prod.Wielka Brytania, Francja, USA (2009); reż.:Richard Curtis; wyk.:Philip Seymour Hoffman, Bill Nighy, Rhys Ifans, Nick Frost, Kenneth Branagh, Tom Sturridge, Chris O'Dowd, Ralph Brown, Jack Davenport, January Jones; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
02:55 Magia kłamstwa - odc. 28 (Lie to me s. II ep. Teacher and Pupils); serial kraj prod.USA (2010); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:40 Zakończenie dnia

Polsat
5:00 Wstawaj! Gramy! Odcinek: 2846
6:00 Nowy dzień z Polsat News
7:45 Jeźdźcy smoków: Obrońcy Berk Odcinek: 3
8:15 Scooby Doo, gdzie jesteś?! Odcinek: 4
8:45 Scooby Doo, gdzie jesteś?! Odcinek: 5
9:10 Basil wielki mysi detektyw
10:45 Ale szopka!
12:50 Hot Shots II
14:45 10-lecie Kabaretu Skeczów Męczących
16:45 Tata sam w domu Odcinek: 2
17:45 Nasz nowy dom Odcinek: 27
18:50 Wydarzenia
19:20 Sport
19:25 Pogoda
19:30 Państwo w państwie Odcinek: 129
20:05 Bez litości Odcinek: 2
22:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku Odcinek: 13 Sezon: 7
23:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku Odcinek: 14 Sezon: 7
0:00 Natalee Holloway
2:00 Magazyn sportowy
4:00 Tajemnice losu Odcinek: 1845

TVN
5:30 Uwaga! Odcinek: 4079
5:50 Mango - Telezakupy
7:55 Maja w ogrodzie Odcinek: 51
8:25 Akademia ogrodnika Odcinek: 51
8:30 Dzień Dobry TVN Odcinek: 790
11:00 Co za tydzień Odcinek: 680
11:20 Kobieta na krańcu świata Odcinek: 6 Sezon: 5
11:50 Czarna owca
13:40 Kochaj i tańcz
16:10 Twoje, moje, nasze
18:00 Ugotowani Odcinek: 2 Sezon: 6
19:00 Fakty
19:25 Sport
19:35 Pogoda
19:45 Uwaga! Odcinek: 4080
20:00 Jeniec: Jak daleko nogi poniosą Odcinek: 2
21:50 Odwet
0:05 MasterChef Odcinek: 3 Sezon: 3
1:05 MasterChef Odcinek: 4 Sezon: 3
2:05 Uwaga! Odcinek: 4080
2:20 Sekrety magii Odcinek: 233
3:40 Przerwa w nadawaniu

TV 4
6:00 Komisarz Rex Odcinek: 2 Sezon: 13
7:05 Garfield Show Odcinek: 35
7:20 Garfield Show Odcinek: 36
7:40 Szczenięce lata Toma i Jerry'ego Odcinek: 32
8:10 Garfield Show Odcinek: 41
8:25 Garfield Show Odcinek: 42
8:45 Szczenięce lata Toma i Jerry'ego Odcinek: 35
9:20 Egipskie psiaki
11:10 Galileo Odcinek: 467
12:10 Galileo Odcinek: 441
13:20 Łapcie tę dziewczynę
15:00 7 krasnoludków - las to za mało
17:00 Krokodyl Dundee w Los Angeles
19:00 Galileo Odcinek: 469
20:00 Pogranicze
21:55 Obserwator
23:55 Joe i Max
2:20 Osobliwości kulturowe Odcinek: 2
3:20 Seks w wielkim mieście Odcinek: 50
4:00 4music Odcinek: 695
5:05 4music Odcinek: 698

TV Puls
6:00 Dyżur Odcinek: 42 Sezon: 3
6:30 Allo, Allo Odcinek: 12 Sezon: 5
7:00 Allo, Allo Odcinek: 13 Sezon: 5
7:35 Allo, Allo Odcinek: 14 Sezon: 5
8:05 Allo, Allo Odcinek: 15 Sezon: 5
8:45 Wojciech Cejrowski. Boso Karaiby Odcinek: 1
9:20 Wojciech Cejrowski. Boso Karaiby Odcinek: 2
10:00 Aukcja w ciemno Odcinek: 13 Sezon: 3
10:30 Aukcja w ciemno Odcinek: 14 Sezon: 3
11:00 Łowcy okazji Odcinek: 11 Sezon: 3
11:35 Mickey - bardziej bajkowe święta
12:55 Najpiękniejsze baśnie braci Grimm
14:20 Jurassic Park
16:50 Pracownik miesiąca
19:00 Pingwiny z Madagaskaru Odcinek: 121
19:30 Pingwiny z Madagaskaru Odcinek: 122
20:00 Nieuchwytny cel
22:05 Człowiek z blizną
1:35 Szczęki
4:05 Zobacz to!
4:50 Menu na miarę Odcinek: 1
5:15 Menu na miarę Odcinek: 5
5:35 Z archiwum policji Odcinek: 12

TVN 7
5:40 Szymon Majewski Show Odcinek: 13 Sezon: 12
6:45 Mango - Telezakupy
8:50 Violetta Odcinek: 68
9:50 Brzydula Odcinek: 27
10:25 Goonies
12:45 Spokojnie, to tylko awaria
14:30 Legalna blondynka
16:30 Czterej pancerni i pies Odcinek: 4
17:50 Czterej pancerni i pies Odcinek: 5
19:00 Agenci NCIS Odcinek: 5 Sezon: 8
20:00 Infiltracja
23:10 Czarna lista Odcinek: 13
0:10 Biały bizon
2:20 Sekrety magii Odcinek: 233
4:25 Druga strona medalu Odcinek: 8

Puls 2
5:50 Dyżur Odcinek: 8
6:25 Dyżur Odcinek: 9
7:00 Maszyna zmian Odcinek: 7
7:40 Proszę słonia
9:00 Najpiękniejsze baśnie braci Grimm
10:10 Pan Kleks w kosmosie Odcinek: 2
11:25 Boso przez świat Odcinek: 24
12:05 Boso przez świat Odcinek: 26
12:45 Boso przez świat Odcinek: 28
13:15 Boso przez świat Odcinek: 30
13:50 Boso przez świat Odcinek: 31
14:20 Boso przez świat Odcinek: 32
15:20 Wojciech Cejrowski. Boso Karaiby Odcinek: 2
16:00 Walka o bagaż Odcinek: 9 Sezon: 2
16:30 Walka o bagaż Odcinek: 10 Sezon: 2
17:00 Walka o bagaż Odcinek: 11 Sezon: 2
17:30 Aukcja w ciemno Odcinek: 1 Sezon: 2
18:00 Aukcja w ciemno Odcinek: 2 Sezon: 2
18:30 Łowcy okazji Odcinek: 26 Sezon: 2
19:00 Łowcy okazji Odcinek: 11 Sezon: 3
19:30 Gwiazdy lombardu Odcinek: 81 Sezon: 5
20:00 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas Odcinek: 21
20:55 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas Odcinek: 22
21:55 Kryminalne zagadki Odcinek: 1 Sezon: 4
22:55 Arrow Odcinek: 16
23:55 Allo, Allo Odcinek: 12 Sezon: 5
0:30 Allo, Allo Odcinek: 13 Sezon: 5
1:00 Allo, Allo Odcinek: 14 Sezon: 5
1:40 Allo, Allo Odcinek: 15 Sezon: 5
2:20 Menu na miarę Odcinek: 6
3:00 Z archiwum policji Odcinek: 7
3:25 Menu na miarę Odcinek: 7
3:50 Dyżur Odcinek: 5
4:15 JRG w akcji Odcinek: 10
4:40 Dyżur Odcinek: 6
5:05 JRG w akcji Odcinek: 9
5:30 Dyżur Odcinek: 3

TV 6
6:00 Rodzina zastępcza Odcinek: 42
6:30 Rodzina zastępcza Odcinek: 43
7:05 Mega Chichot Odcinek: 26
7:35 Benny Hill Odcinek: 78
8:10 Benny Hill Odcinek: 9
8:50 Przyjaciele z Kieszonkowa
9:05 Clementine
11:10 Telemaniak
13:25 Odyseusz i Wyspa Mgieł
15:20 Krwiożercy rój
17:00 Tajny dostęp: Supermocarstwo
19:00 Starcie tytanów Odcinek: 10
20:00 Włatcy móch Odcinek: 54
20:30 La Maviuta - gender romance Odcinek: 2
21:00 Śmierć na 1000 sposobów Odcinek: 8
21:30 Wrogie niebo Odcinek: 10
22:30 Inwazja zombie
23:35 Polowanie na rekina
1:25 Śmierć na 1000 sposobów Odcinek: 7
1:55 Włatcy móch Odcinek: 53
2:25 Włatcy móch Odcinek: 54
2:55 Ostatnia szansa Odcinek: 6
3:55 I Like It Odcinek: 23
5:00 Szósty zmysł Odcinek: 882

Polsat Sport News
7:00 Sport Flash
7:07 PGNiG Nafta Piła - Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza
9:00 Sport Flash
9:07 SK bank Legionovia Legionowo - BKS Aluprof Bielsko-Biała
11:00 Sport Flash
11:07 PSV - Go Ahead Eagles
13:00 Sport Flash
13:07 Trans World Sport
14:25 SBV Excelsior - AFC Ajax
16:30 Magazyn snowboardowy
17:00 Sport Flash
17:07 Puchar Świata w Pokljuce
19:00 Sport Flash
19:07 Magazyn alpejski Pucharu Świata
19:45 Wikana Start Lublin - AZS Koszalin
22:00 Sport Flash
22:07 Magazyn freestyle
22:45 Sportowe podsumowanie dnia
23:00 Puchar Świata w Pokljuce
0:00 Sportowe podsumowanie dnia
0:15 Puchar Świata w Pokljuce
1:00 Sportowe podsumowanie dnia
1:15 Przerwa w nadawaniu

Eska TV
8:00 Poranna rozgrzewka
10:00 Miejska lista
11:00 Przeglądarka
11:30 Hity na czasie
12:00 Co się słucha
13:00 Hity na czasie
14:00 Weekend specjalny - świąteczne must be
16:00 smESKA
17:00 Hity na czasie
20:00 Dance Chart
22:00 Hity na czasie
23:00 WCZORAJSI - czyli taśmy prawdy
23:30 Klipy "bez majtek"
0:00 Hity na czasie
2:00 Polska noc

TTV
5:10 Ukryta prawda Odcinek: 230
6:00 Express
6:15 Morgan Spurlock. Świat bez tajemnic Odcinek: 8
7:10 Cała prawda o jedzeniu. Extra Odcinek: 2 Sezon: 2
7:40 Szalone kuracje Odcinek: 5
8:10 Miejskie cwaniaczki Odcinek: 9 Sezon: 2
9:10 Świat bez fikcji Odcinek: 6 Sezon: 7
9:40 Usterka Odcinek: 9 Sezon: 3
10:10 Mój pierwszy... Odcinek: 1
10:40 Wojny magazynowe Odcinek: 6
11:05 Wojny przewoźników Odcinek: 5 Sezon: 3
11:35 Wojny przewoźników Odcinek: 6 Sezon: 3
12:05 Wojny magazynowe - Nowy Jork Odcinek: 3 Sezon: 2
12:35 Wojny magazynowe - Nowy Jork Odcinek: 4 Sezon: 2
13:00 Piekielna autostrada Odcinek: 8 Sezon: 2
14:00 Żywioły, które niosą śmierć Odcinek: 8
15:00 Ostre cięcie Odcinek: 4 Sezon: 4
15:45 Express
16:00 Pogoda
16:05 Usterka Odcinek: 5 Sezon: 3
16:40 Orzeł czy reszka? Odcinek: 9 Sezon: 4
17:45 Express
17:57 Pogoda
18:00 Wojny magazynowe - Teksas Odcinek: 5 Sezon: 4
18:30 Wojny magazynowe - Teksas Odcinek: 6 Sezon: 4
19:00 Handlarze Odcinek: 1
19:45 Express
19:55 Pogoda
20:00 Bogaci kasy nie liczą Odcinek: 7
21:00 defacto Odcinek: 18
21:30 defacto Odcinek: 13
22:00 Przepustka Odcinek: 7
22:30 Zabójcze dzieci Odcinek: 8
23:30 Bagaż osobisty Odcinek: 3
0:00 Korespondenci Odcinek: 4 Sezon: 2
0:30 Nie do wiary Odcinek: 8
0:55 Kartoteka Odcinek: 9 Sezon: 7
1:55 Kossakowski. Szósty zmysł. Rosja Odcinek: 4
2:25 Tabu Polska Odcinek: 12
3:25 Psie adopcje i nie tylko... Odcinek: 5 Sezon: 2
3:55 Psie adopcje i nie tylko... Odcinek: 6 Sezon: 2
4:25 Michniewicz. Inny świat Odcinek: 3
4:50 Przerwa w nadawaniu

Polo TV
6:00 Hit dnia
6:05 Weekend w Polo tv
7:00 Power Play
7:05 Weekend w Polo tv
8:00 Hit dnia
8:05 Weekend w Polo tv
9:00 Przebojowe historie
9:10 Najlepsze z najlepszych
10:20 Disco Relax
11:20 Dance w Polo tv
12:00 Hit dnia
12:05 Przebojowe historie
12:23 Szalone lata 90.
13:00 Weekend z...
13:14 Szalone lata 90.
14:00 Weekend z...
14:15 Dance w Polo tv
14:30 Disco Polo Live
15:20 Weekend z...
15:35 Kuchnia Polowa - najlepsze przepisy
16:05 Weekend z...
16:21 Top 20
17:15 Szalone lata 90.
17:48 Profesorre Toplalala
18:00 Gwiazdy Polo tv
19:06 Vipo-disco hity
20:06 Koncert w Polo tv
21:31 Disco polo music

ATM Rozrywka
5:30 Wstawaj! Gramy!
6:30 Wstawaj! Gramy!
7:30 Królik Bugs i przyjaciele Odcinek: 7
7:40 Królik Bugs i przyjaciele Odcinek: 8
7:50 Popeye i przyjaciele Odcinek: 9
8:00 Casper Odcinek: 12
8:10 Kot Felix Odcinek: 5
8:20 Kaczor Daffy Odcinek: 4
8:30 Królik Bugs i przyjaciele Odcinek: 13
8:40 Królik Bugs i przyjaciele Odcinek: 14
8:50 Popeye i przyjaciele Odcinek: 12
9:00 Pierwsza miłość Odcinek: 1995
9:35 Pierwsza miłość Odcinek: 1996
10:15 Pierwsza miłość Odcinek: 1997
11:00 Pierwsza miłość Odcinek: 1998
11:45 Pierwsza miłość Odcinek: 1999
12:30 Na rybę Odcinek: 9
13:00 Ewa gotuje Odcinek: 140
13:30 Ewa gotuje Odcinek: 141
14:00 Mamuśki Odcinek: 3
14:30 Mamuśki Odcinek: 4
15:00 Mamuśki Odcinek: 5
15:30 Mamuśki Odcinek: 6
16:00 Świat według Kiepskich Odcinek: 145
16:30 Świat według Kiepskich Odcinek: 146
17:00 Świat według Kiepskich Odcinek: 147
17:30 Świat według Kiepskich Odcinek: 148
18:10 Blizzard - latający renifer
20:00 Przypadkiem wcielony
22:00 Świat według Kiepskich Odcinek: 209
22:30 Świat według Kiepskich Odcinek: 210
23:00 Śmiertelnie seksowna
1:00 Mamuśki Odcinek: 8
1:30 Dobranoc ATM Odcinek: 2
2:00 Gra w ciemno Odcinek: 143
3:00 Awantura o kasę Odcinek: 72
4:00 Czas na kulturę Odcinek: 6
4:30 Wstawaj! Gramy!

TV Trwam
8:00 Słowo życia - rozważanie Ewangelii dnia
8:05 Polski punkt widzenia
8:30 Z Parlamentu Europejskiego
9:00 Spotkanie z Magdą Buczek
9:15 Przegląd tygodnika rodzin katolickich "Źródło"
9:20 Przegląd katolickiego tygodnika "Niedziela"
9:25 Święty na każdy dzień
9:30 Msza Święta
10:30 Kapucyni w Rosji
11:10 Opowieść o świętym Augustynie
11:45 Dobra wiara, dobre tricki
12:00 Anioł Pański z Ojcem Świętym Franciszkiem
12:20 Wieś - to też Polska
13:30 Sól ziemi
14:30 Niezwykłe stworzenia, które przeczą teorii ewolucji
15:50 Słowo życia - rozważanie Ewangelii dnia
15:55 Święty na każdy dzień
16:00 Informacje dnia
16:10 Koncert życzeń
17:00 Drabina Jakubowa Odcinek: 5
17:30 Reportaż dnia
18:00 Anioł Pański
18:05 Informacje dnia
18:15 Rozmowy niedokończone
19:25 Retrospekcja
19:30 Spartakus Odcinek: 5
20:00 Informacje dnia
20:20 Różaniec
20:50 Myśląc ojczyzna
21:00 Apel Jasnogórski
21:20 Informacje dnia
21:40 Vatican Magazine
22:10 Jak my to widzimy
22:40 Joanna d'Arc
23:40 Dzikie serce
0:00 Program dla USA i Kanady

Stopklatka TV
6:00 Rodzina piratów Odcinek: 36 Sezon: 2
6:35 Afryka. Dolina Serengeti
7:25 Dziesięć przykazań Odcinek: 2
9:15 Herkules Odcinek: 2
11:00 Męski sport
13:45 Prywatna historia kina Odcinek: 14
14:15 Wyścig z czasem
16:20 Kopalnie króla Salomona Odcinek: 1
18:20 Łatwy szmal
20:00 Tożsamość
21:55 Byle do woja
0:10 Kiss Kiss Bang Bang
2:20 Wielka wsypa
4:25 Brzydkie słowa
4:55 Zodiak
5:15 Kingston Avenue

Fokus TV
6:00 Wehikuł czasu Odcinek: 1221
6:10 Królowie podwodnego nieba Odcinek: 10
6:40 Podwodny raj Borneo Odcinek: 21
7:05 Sąsiedzi Odcinek: 5
7:20 Sąsiedzi Odcinek: 6
7:35 Rozmowy nieoswojone Odcinek: 5
8:10 Wehikuł czasu Odcinek: 1221
8:15 Najśmieszniejsze zwierzęta świata Odcinek: 8
8:45 Egzamin z przetrwania Odcinek: 13
9:45 Pogotowie weterynaryjne Odcinek: 16
10:15 Twój dom to zabójca? Odcinek: 2
10:50 Myślisz, że jesteś bezpieczny? Odcinek: 4
11:50 Człowiek ryba Odcinek: 1
12:45 Człowiek ryba Odcinek: 2
13:40 Kuchenni detektywi Odcinek: 7
14:05 Fabryka jedzenia Odcinek: 2 Sezon: 2
14:35 Tajemnice historii Odcinek: 9
15:05 Godzina zero Odcinek: 3
16:05 Teorie spiskowe Odcinek: 10
17:00 Akcje ratunkowe wszech czasów Odcinek: 6
18:00 Zaginiona flota Kolumba
19:05 Fabryka jedzenia Odcinek: 3 Sezon: 2
19:30 Mordercze przeprawy Odcinek: 10
20:00 Pamiętnik korespondenta wojennego
21:00 Skan ciał
22:00 Hannibal Odcinek: 1
23:00 Mroczne sekrety małżeńskie Odcinek: 5
23:25 Koszmar z sąsiedztwa Odcinek: 9
0:25 Badacze natury Odcinek: 4
0:45 Badacze natury Odcinek: 3
1:00 Królowie podwodnego nieba Odcinek: 10
1:30 Podwodny raj Borneo Odcinek: 21
2:00 Życie Bałtyku Odcinek: 10
2:30 Dzika Polska Odcinek: 1
3:00 Copernicus Odcinek: 7
3:30 Lista Fokusa Odcinek: 51
4:00 Lista Fokusa Odcinek: 60
4:30 Życie Bałtyku Odcinek: 21
5:00 Wspaniały świat wędkarskich przygód Odcinek: 43
5:30 Wspaniały świat wędkarskich przygód Odcinek: 44

TV Polonia
06:25 Barwy szczęścia - odc. 1146; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:50 Barwy szczęścia - odc. 1147 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:20 Barwy szczęścia - odc. 1148 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:45 Barwy szczęścia - odc. 1149 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:10 Na sygnale - s. 2 odc. 12 "Anatol szuka wolności" -  txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:40 Polacy tu i tam - Magazyn polonijny (78); magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:15 Łamigłówka
09:20 Kurs języka polskiego. Profesor Smok i przyjaciele - (14); widowisko; Bez ograniczeń wiekowych
09:50 Ziarno. Izajasz i Boże Narodzenie; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:20 Dylematu 5 - odc. 3/3 - Biznes -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:15 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:30 Las Story - odc. 12 -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:55 Między ziemią a niebem; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
12:00 Anioł Pański (Anioł Pański 505) kraj prod.Watykan (2014); STEREO, 16:9
12:10 Między ziemią a niebem; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
12:45 Pod Tatrami - Góralskie zaduszki; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:00 Transmisja Mszy Świętej - z kościoła pw. św. Wawrzyńca w Poznaniu; STEREO, 16:9, Transmisja
14:20 L jak Laskowik, T jak TEY - Z tyłu sklepu; Dla małoletnich od lat 12
15:05 Polonia w Komie - (615) Norwegia - Mateusz; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:20 Okrasa łamie przepisy - Wigilia u leśników -  txt. str. 777; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:50 Racja stanu - (2); STEREO, 16:9
16:25 Ballada o drewnie; film dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
16:55 Made in Poland; teleturniej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
17:25 Łamigłówka
17:30 Teleexpress; STEREO, 16:9
17:50 M jak miłość - odc. 1093; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:50 Idą święta z Telewizyjną Jedynką i Radiem Zet; koncert; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:45 Dobranocka - Przypadki zwierzojeża - Nie do pary; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
20:25 Sport; STEREO, 16:9
20:30 Pogoda; STEREO, 16:9
20:45 Chichot losu - odc. 3/13* - Niemożliwe -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:40 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:00 Tygodnik.pl; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
23:00 Dylematu 5 - odc. 3/3 - Biznes -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:55 Kurs języka polskiego. Profesor Smok i przyjaciele - (14); widowisko; Bez ograniczeń wiekowych
00:30 Skarby prowincji. Aleksandrów Kujawski; cykl reportaży; Bez ograniczeń wiekowych
00:45 Łamigłówka
00:50 M jak miłość - odc. 1093; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:45 Dobranocka za oceanem - Przypadki zwierzojeża - Nie do pary; Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
02:20 Sport; STEREO, 16:9
02:25 Pogoda; STEREO, 16:9
02:40 Chichot losu - odc. 3/13* - Niemożliwe; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:30 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:50 Tygodnik.pl; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:45 Kulturalni PL - (224); magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
05:40 Racja stanu - (2); STEREO, 16:9
06:10 Zakończenie dnia

TVP Info
05:55 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
05:59 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:10 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
06:15 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:29 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:40 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
06:45 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:59 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:10 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
07:15 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:29 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:35 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
07:40 Gość poranka; STEREO, 16:9, Na żywo
07:53 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:59 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:10 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
08:16 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:29 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:40 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
08:45 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:59 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:06 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
09:12 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
09:16 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:29 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:40 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
09:50 Woronicza 17; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
11:00 Serwis Info Dzień weekend; STEREO, 16:9, Na żywo
11:25 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
11:30 Serwis Info Dzień weekend; STEREO, 16:9, Na żywo
11:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9
12:00 Przegląd wydarzeń tygodnia; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
12:30 Serwis Info Dzień weekend; STEREO, 16:9, Na żywo
12:50 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
12:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9
13:00 Głos Mediów; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
13:30 Serwis Info Dzień weekend; STEREO, 16:9, Na żywo
13:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9
14:00 Tak to się robi; cykl reportaży; Dla małoletnich od lat 7
14:15 Reportaż TVP INFO - Liban: Granica wytrzymałości; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:30 Serwis Info Dzień weekend; STEREO, 16:9, Na żywo
14:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9
15:00 Kościół z bliska; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
15:30 Serwis Info Dzień weekend; STEREO, 16:9, Na żywo
15:45 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
15:50 Pogoda Info; STEREO, 16:9
15:55 Dla niesłyszących - Info Dzień -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
16:30 Puls Polski; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
16:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
17:00 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
17:15 Teleexpress Extra; STEREO, 16:9, Na żywo
17:32 Puls Polski; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
18:00 Konfrontacje; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:26 Sąsiedzi; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:53 INFOrmacje; STEREO, 16:9, Na żywo
19:10 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
19:16 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
19:22 Pożyteczni.pl; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:53 Dziś wieczorem; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
20:10 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
20:30 Serwis Info Wieczór weekend; STEREO, 16:9, Na żywo
20:40 Bez retuszu; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
21:40 STUDIO LOTTO
21:48 Flesz - Panorama Dnia; STEREO, 16:9, Na żywo
21:50 Panorama Dnia; STEREO, 16:9, Na żywo
22:47 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
22:55 Z dnia na dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
23:50 Sportowa niedziela; STEREO, 16:9
00:10 Teleexpress Extra; STEREO, 16:9
00:36 Woronicza 17; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:50 Bez retuszu; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:55 Panorama Dnia; STEREO, 16:9
03:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9
04:05 Dziś wieczorem; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:25 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:46 Z dnia na dzień; STEREO, 16:9
05:30 Puls Polski; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:54 Zakończenie dnia

TVP Kultura
07:00 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9
07:25 Crimen - odc. 6/6 -  txt. str. 777; serial historyczno-przygodowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
08:35 Klasyczne albumy rocka - Phil Collins - Face Value (Phil Collins - Face Value) kraj prod.USA (2007); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
09:45 Buddenbrookowie. Dzieje upadku rodziny (Buddenbrooks)  145'; film kostiumowy kraj prod.Niemcy (2008); reż.:Heinrich Breloer; wyk.:Armin Mueller-Stahl, Iris Berben, Jessica Schwarz, August Diehl; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:15 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9
12:35 Style życia - Pina (Pina); film dokumentalny kraj prod.Niemcy, Wielka Brytania, Francja (2011); reż.:Wim Wenders; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:25 Ten, który przyszedł  38'; film TVP kraj prod.Polska (1982); reż.:Jan Chodkiewicz; wyk.:Franciszek Trzeciak, Zygmunt Malanowicz; Dla małoletnich od lat 12
15:15 Hala odlotów (s. III, odc. 13) - Hejterzy czy krytycy; talk-show; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:10 Kiri Te Kanawa - koncert (Kiri Te Kanawa Concert); koncert kraj prod.Wielka Brytania, Niemcy (1991); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:15 Niedziela z... Janem Nowickim; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:10 Niedziela z...Janem Nowickim - Jeszcze nie wieczór -  txt. str. 777; film obyczajowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:10 Tamara i mężczyźni (Tamara Drewe) -  txt. str. 777  106'; komedia kraj prod.Wielka Brytania (2010); reż.:Stephen Frears; wyk.:Gemma Arterton, Roger Allam, Bill Camp; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:15 Studio Kultura - Filmy Tomasza Wolskiego - odc 3; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:20 Filmy Tomasza Wolskiego - Pałac -  txt. str. 777; film dokumentalny; reż.:Tomasz Wolski; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
23:55 Teraz animacje! - Przysłowia; film animowany; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:20 Kino nocne - Wszystkie niewidzialne dzieci (All the Invisible Children)  124'; dramat kraj prod.Francja, Włochy (2006); reż.:Ridley Scott, John Woo, Spike Lee, Emir Kusturica, Katia Lund, Mehdi Charef, Stefano Veneruso; wyk.:Francisco Anawake, Maria Grazia Cucinotta, Damaris Edwards, Vera Fernandez; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:40 Młoda Polska - Czego nikt nie wie  23'; film krótkometrażowy kraj prod.Polska (2008); reż.:Maciej Prykowski; wyk.:Katarzyna Kołeczek, Michał Czachor, K. Brzózka, Wojciech Chorąży, G. Filipowicz, Tomasz Król, Wojciech Malajkat, Marian Dziędziel, J. Fogiel; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:20 Liza Minnelli na Avo Session (Liza Minnelli plays Avo Session); koncert kraj prod.Szwajcaria (2011); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:40 Zakończenie dnia

TVP Historia
07:25 Kolędnicy znad Raby; film dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Historia Kościoła - Europa przed Soborem Trydenckim 3/9 (El Siglo de la Reformas); serial dokumentalny kraj prod.Hiszpania (2008); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:40 ..."swego nie znacie"... - Katalog zabytków - Krzeszow - Kościół Cystersów; Bez ograniczeń wiekowych
09:05 Kariera Nikodema Dyzmy - odc. 4/7 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:00 Śladami historii - Ślady pamięci (język migowy) -  JM; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
10:25 Z kabaretowego archiwum; Dla małoletnich od lat 12
10:45 Dzieje Kultury Polskiej - Edukacja i upadek (XVIII w); Bez ograniczeń wiekowych
11:50 Widziane na Ziemi - Maroko (Somewhere on the Earth); cykl dokumentalny kraj prod.Francja (2011); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:55 Najpiękniejsze zamki Francji - Wersal: zespół pałacowo - ogrodowo - parkowy (The Castle of The Loire Valley and The Ile de France); serial dokumentalny kraj prod.Francja (2012); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:05 Szerokie tory - Jeden dzień z życia producenta nabojów i handlarza bronią na Ukrainie; reportaż; Dla małoletnich od lat 12
14:40 Włóczęgi  92'; komedia kraj prod.Polska (1939); reż.:Michał Waszyński; wyk.:Antoni Vogelfanger, Kazimierz  Wajda, Stanisław Grolicki, Stanisława Stępniówna, Stanisława Wysocka, Stanisław Sielański, Helena Grossówna, Andrzej Bogucki, Zbigniew Rakowiecki, Antoni Fertner; Dla małoletnich od lat 7
16:20 Encyklopedia II wojny światowej - U - boot cz. 1; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 7
17:00 Kariera Nikodema Dyzmy - odc. 5/7 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:55 Koło historii - Tak żyć warto było; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:40 Ex Libris - odc. 195; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
19:00 Wiadomości - wydania archiwalne - 21.12.1990; Dla małoletnich od lat 7
19:30 Ostatni Warmiacy i Mazurzy - Pierwsza gwiazdka; cykl dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
19:45 8 Kontynent - cz.III Żołnierze i zesłańcy; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:40 Z kabaretowego archiwum; Dla małoletnich od lat 12
21:00 Dzwony wojny - odc. 1/4 (Passing Bells, The, ep. 1/4); serial kraj prod.Wielka Brytania, Polska (2014); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:50 Dzwony wojny - odc. 2/4 (Passing Bells, The, ep. 2/4); serial kraj prod.Wielka Brytania, Polska (2014); 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:45 Współpracowałem z TW Ewa - Max; film dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:20 Encyklopedia II wojny światowej - U - boot cz. 2; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 7
23:50 1920. Wojna i miłość - odc. 9/13 - Do broni -  txt. str. 777 AD; serial TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:50 Naszaarmia.pl; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:25 Najpiękniejsze zamki Francji - Wersal: zespół pałacowo - ogrodowo - parkowy (The Castle of The Loire Valley and The Ile de France); serial dokumentalny kraj prod.Francja (2012); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
02:35 Człowiek ze złotym obiektywem - Marek Karewicz; film dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:35 Zakończenie dnia

TVP Sport
08:00 Skeleton - Puchar Świata - Calgary - Kobiety, 2.przejazd (Puchar Świata - Calgary - Kobiety, 2.przejazd) kraj prod.Szwajcaria (2014); STEREO, 16:9
08:35 WF z mistrzem: Zimowy Narodowy; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:50 Skeleton - Puchar Świata - Calgary - Mężczyźni, 2.przejazd (Puchar Świata - Calgary - Mężczyźni, 2.przejazd) kraj prod.Szwajcaria (2014); STEREO, 16:9
09:30 Siatkówka mężczyzn - 1 Liga: KPS Banki Spółdzielcze z Grupy BPS Siedlce - KS Camper Wyszków; STEREO, 16:9
11:25 Bobsleje - Puchar Świata - Calgary - Czwórki mężczyzn, 1.przejazd (Puchar Świata - Calgary - Czwórki mężczyzn, 1.przejazd) kraj prod.Szwajcaria (2014); STEREO, 16:9
12:30 Jeździectwo - Rok na Wyścigach; relacja; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:30 Bobsleje - Puchar Świata - Calgary - Kobiety, 2.przejazd (Puchar Świata - Calgary - Kobiety, 2.przejazd) kraj prod.Szwajcaria (2014); STEREO, 16:9
14:10 Zawody lotnicze - Red Bull Air Race 2014 - podsumowanie (Red Bull Air Race 2014 - podsumowanie); relacja kraj prod.Austria (2014); STEREO, 16:9
15:05 80. Plebiscyt na 10 Najlepszych Sportowców Polski kandydaci; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:10 WF z mistrzem: Maja Włoszczowska; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:25 Piłka ręczna kobiet - Mistrzostwa Europy: mecz o 3 miejsce (Mistrzostwa Europy: mecz o 3 miejsce) kraj prod.Szwajcaria (2014); STEREO, 16:9, Na żywo
16:20 Piłka ręczna kobiet - Mistrzostwa Europy: mecz o 3 miejsce (Mistrzostwa Europy: mecz o 3 miejsce) kraj prod.Szwajcaria (2014); STEREO, 16:9, Na żywo
17:05 Mój najcenniejszy medal - Helena Pilejczyk; film dokumentalny; STEREO, 16:9
17:25 Mini Euro 2014; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:55 Piłka ręczna kobiet - Mistrzostwa Europy: Finał (Mistrzostwa Europy: Finał) kraj prod.Szwajcaria (2014); STEREO, 16:9, Na żywo
18:40 WF z mistrzem: Sebastian Mila; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:50 Piłka ręczna kobiet - Mistrzostwa Europy: Finał (Mistrzostwa Europy: Finał) kraj prod.Szwajcaria (2014); STEREO, 16:9, Na żywo
19:50 Oko w oko wywiad z Agnieszką Radwańską; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:25 Bobsleje - Puchar Świata - Calgary - Dwójki mężczyzn - (1. i 2. przejazd) (Puchar Świata - Calgary - Dwójki mężczyzn - (1. i 2. przejazd)) kraj prod.Szwajcaria (2014); STEREO, 16:9
21:25 Piłka ręczna kobiet - Mistrzostwa Europy: mecz o 3 miejsce (Mistrzostwa Europy: mecz o 3 miejsce) kraj prod.Szwajcaria (2014); STEREO, 16:9
22:10 Piłka ręczna kobiet - Mistrzostwa Europy: mecz o 3 miejsce (Mistrzostwa Europy: mecz o 3 miejsce) kraj prod.Szwajcaria (2014); STEREO, 16:9
23:00 Sportowa niedziela; STEREO, 16:9
23:25 Piłka ręczna kobiet - Mistrzostwa Europy: Finał (Mistrzostwa Europy: Finał) kraj prod.Szwajcaria (2014); STEREO, 16:9
00:20 Piłka ręczna kobiet - Mistrzostwa Europy: Finał (Mistrzostwa Europy: Finał) kraj prod.Szwajcaria (2014); STEREO, 16:9
01:15 Zakończenie dnia

TVP HD
07:00 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - (91) Rejs dla zuchwałych -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:35 Makłowicz w podróży - Podróż 12 Armenia - Erywań (47) -  txt. str. 777; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:10 Ja to mam szczęście! - odc. 23 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
08:40 Ja to mam szczęście! - odc. 24 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
09:15 Rodzinka.pl - odc. 116 "Dzieci nas wyprzedzają" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:45 Rodzinka.pl - odc. 117 "Powrót do szkoły" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:15 Rodzinka.pl - odc. 118 "Walentynki" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:45 Janosik - odc. 3/13 - W obcej skórze -  txt. str. 777; serial TVP; 16:9, Dla małoletnich od lat 7
11:40 Janosik - odc. 4/13 - Porwanie -  txt. str. 777; serial TVP; 16:9, Dla małoletnich od lat 7
12:35 Strefa 3D - Ogromne fale Tahiti (Ogromne fale Tahiti); reportaż kraj prod.Kanada (2010); STEREO, 3D, Bez ograniczeń wiekowych
13:35 50. KFPP Opole 2013 - Kabareton (2); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:40 Ocalony świat - odc. 3 Dlaczego głuszec żyje w głuszy? -  txt. str. 777; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:10 Polska Molskiej - odc. 3 Bieszczady; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:45 Ja to mam szczęście! - odc. 31 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
16:15 Ja to mam szczęście! - odc. 32 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
16:45 Mała wielka miłość - odc. 1/4 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:45 Mała wielka miłość - odc. 2/4 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:50 Okrasa łamie przepisy - Rewolucja gazowa w kuchni -  txt. str. 777; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:30 50. KFPP Opole 2013 - Gala jubileuszowa (1); STEREO / DOLBY E, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:30 Dzwony wojny - odc. 4/4 (Passing Bells, The, ep. 4/4); serial kraj prod.Wielka Brytania, Polska (2014); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:30 superSTARcie - (10); widowisko muzyczne; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:55 Operacja Samum -  txt. str. 777  88'; film sensacyjny kraj prod.Polska (1999); reż.:Władysław Pasikowski; wyk.:Marek Kondrat, Radosław Pazura, Anna Korcz, Bogusław Linda, Olaf Lubaszenko, Tadeusz Huk, Krzysztof Globisz, Tugrul Cetiner, Jerzy SkolimowskI; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
00:35 To ja, złodziej -  txt. str. 777  96'; komedia sensacyjna kraj prod.Polska (2000); reż.:Jacek Bromski; wyk.:Zbigniew Dunin-Kozicki, Janusz Gajos, Daniel Olbrychski, Anna Romantowska, Jan Frycz, Krzysztof Globisz, Krystyna Feldman, Bożena Dykiel, Kinga Preis, Maciej Kozłowski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
02:25 Dzięki Bogu już weekend - (1); program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:25 Strefa 3D - Zapach  3'; reportaż; STEREO, 3D, Bez ograniczeń wiekowych

TVP Seriale
05:40 Ojciec Mateusz - odc. 77 (seria VI, odc. 8) - Kolekcjoner -  AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:35 Dom - odc. 25/25 - Dziś każdy ma dwadzieścia lat; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
08:15 Noce i dnie - odc. 11/12 - U schyłku dnia -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
09:20 Ranczo - odc. 41(seria IV, odc. 2) - Sztormy emocjonalne -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:20 Ranczo - odc. 42 (seria IV, odc. 3) - Śluby i rozstania -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:20 Rodzinka.pl - odc. 65 "Nowe zwierzątko domowe" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:50 Rodzinka.pl - odc. 66 "Król jest nagi" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:20 Rodzinka.pl - odc. 67 "Komunikacja głupcze" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:55 Ojciec Mateusz - odc. 78 (seria VI, odc. 9) - Wyjazd -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:50 Ranczo - odc. 43 (seria IV, odc. 4) - Agent -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:50 Ranczo - odc. 44 (seria IV, odc. 5) - Polityka i czary -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:50 Ranczo - odc. 45 - Wymiana międzypokoleniowa -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:55 Dlaczego nie! -  txt. str. 777; komedia romantyczna; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:40 Ranczo - na planie serialu; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:00 Ojciec Mateusz - odc. 152 - Niania (Ojciec Mateusz XII odc. 5) -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:55 C. K. Dezerterzy - cz. I (.) -  txt. str. 777; komedia kraj prod.Polska, Węgry (1985); 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:35 C. K. Dezerterzy - cz. II (C. K. Dezerterzy - cz. II) -  txt. str. 777; komedia kraj prod.Polska, Węgry (1985); 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:55 Na dobre i na złe - odc. 579 Detoks; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:55 Na sygnale - s. 2 odc. 15 "Deklaracja woli" -  txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:35 Instynkt - odc. 1 "Diabelskie sztuczki" -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
01:30 07 zgłoś się - odc. 12/21 - Ścigany przez samego siebie; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
02:50 Alternatywy 4 - odc. 9/9 - Upadek; serial komediowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:15 Rodzinka.pl - odc. 69 "Słowa, słowa, słowa"; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:50 Rodzinka.pl - odc. 70 "Bratnia dusza"; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:20 Zakończenie dnia

TVP Rozrywka
06:30 Humor w odcinkach - Słodkie życie - Wolna chata /7/; sitcom; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:10 Śpiewające fortepiany - (54); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:05 Tylko jeden skecz - "Jak Kryształ", "Telefon Tuwima" - Kabaret Dudek; program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:20 MUZYKA MAŁEGO EKRANU: Karel Gott; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:15 Humor w odcinkach - Słodkie życie - Alimenty /9/ -  txt. str. 777; sitcom; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:45 Życie to Kabaret - Łowcy śmiechu - Koń Polski; program kabaretowy; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
10:40 Życie to Kabaret - Zimowy show kabaretowy czyli Gwiazdy, żarty i śnieg (1); Dla małoletnich od lat 12
11:35 Ale numer - /7/; program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:50 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - (60) - Południowy Tyrol -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:25 Okrasa łamie przepisy - Kuchnia wielkopolska - kefir -  txt. str. 777; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:55 Szperacze.tv - (11); program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:30 Kabaretowy Klub Dwójki - (9) - Media -  txt. str. 777; widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:20 Humor w odcinkach - Słodkie życie - Teleturniej /11/ -  txt. str. 777; sitcom; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:50 Słodko i wytrawnie - Sernik z białą czekoladą; felieton; STEREO / DOLBY E, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:05 Życie to Kabaret - Hotel Polonia - Wielkie otwarcie (1); program satyryczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:00 ZRÓB SOBIE GĘBĘ - TOMASZ BRODA PRZEDSTAWIA - Kazik Staszewski (10); felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:15 Festiwal cyrkowy w Monte Carlo 2012 odc. 2 (36rd International Circus Festival of Monte Carlo 2012) kraj prod.Monako (2012); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:10 A la show - (16) - Arkadiusz Jakubik; talk-show; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:45 Życie to Kabaret - Hotel Polonia - Wielkie otwarcie (2); program satyryczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:50 Dzieci i ryby -  txt. str. 777  95'; komedia kraj prod.Polska (1997); reż.:Jacek Bromski; wyk.:Anna Romantowska, Gabriela Kownacka, Krzysztof Stroiński, Jan Frycz, Cezary Pazura, Daniel Olbrychski; Dla małoletnich od lat 12
20:30 Sylwester z Europą - (3); felieton; Bez ograniczeń wiekowych
20:55 Humor w odcinkach - I kto to mówi? - (2); widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:35 Śpiewające fortepiany - (56); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
22:35 Niezapomniane Koncerty - Goran Bregovic i Orkiestra Weselno Pogrzebowa; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
23:15 Tylko jeden skecz - Kabaret Ani Mru Mru, Łowcy. B i kabaret Mumio; program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:35 Kabaretowa Mapa Polski - Opole 2001 - Kabareton /1/; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:40 Kabaretowa Mapa Polski - Opole 2009 - Kabareton /1/; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:35 Kabaretowa Mapa Polski - Opole 2009 - Kabareton /2/; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:30 Sylwester z Europą - (3); felieton; Bez ograniczeń wiekowych
02:55 MUZYKA MAŁEGO EKRANU: Karel Gott; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:50 Zakończenie dnia

TVP Regionalna
07:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie... - odc. 360; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:15 Zjazd z Kasprowego; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:35 Raport z Polski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:05 Rok w ogrodzie; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:35 Rączka gotuje; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:00 Dla niesłyszących - Misja Integracja OPP -  JM; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
09:20 Mój pies i inne zwierzaki; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:30 Co u nas? - odc. II; STEREO, 16:9
09:35 Paragon - odc. 8; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:55 Pogoda - 21.12 - 1; STEREO, 16:9
10:00 OTV - PASMO LOKALNE
11:00 Glob - Magazyn Nowości Naukowych - odc. 35; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:35 Kultowe rozmowy - odc. 58 - Bogdan Główczewski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:00 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
12:05 Głos Regionów; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
13:05 Czytanie Puszczy - odc. 2 Droga do siebie; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych; Drugim z bohaterów cyklu jest Todar - Zmicier Wajciuszkiewicz, jeden z najwybitniejszych artystów Białorusi.
13:35 Siatkówka mężczyzn - 1 Liga: KPS Banki Spółdzielcze z Grupy BPS Siedlce - KS Camper Wyszków; STEREO, 16:9
15:25 Powrót do przeszłości - odc. 17 - (Nie) trzeźwy poniedziałek; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:40 Jedz na zdrowie - odc. 3 skrót 1; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
15:45 Echa tygodnia - kraj; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:00 Młodzież kontra; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7, Na żywo
16:55 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
17:00 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii. - W ruinach dawnej gajówki; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
17:30 OTV - PASMO LOKALNE
21:00 Echa tygodnia - kraj; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
21:10 Pogoda - 21.12 - 2; STEREO, 16:9
21:15 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
21:40 Pogoda - 21.12 - 3; STEREO
21:45 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie... - odc. 360; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:00 OTV - PASMO LOKALNE
23:00 Dla niesłyszących - Telekurier extra -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:35 Brat Owad (Bug Brother)  49'; film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2006); reż.:Jamie Robertson; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
00:35 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii. - W ruinach dawnej gajówki; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
01:00 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
01:05 Echa tygodnia - kraj; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:15 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9
01:40 Pogoda - 21.12 - 3; STEREO, 16:9
01:40 Awatar, czyli zamiana dusz  59'; film TVP kraj prod.Polska (1964); reż.:Janusz Majewski; wyk.:Wanda Koczeska, Jan Machulski, Henryk Boukołowski, Gustaw Holoubek, Kazimierz Rudzki, Krzysztof Litwin, Lucjan Zitrig, Ryszard Kotys, Stefania Kołodziejczyk, Inni Broński Bronisław i; Dla małoletnich od lat 12
02:45 Powrót do przeszłości - odc. 17 - (Nie) trzeźwy poniedziałek; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
02:55 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
03:00 Dla niesłyszących - Telekurier extra -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:30 Głos Regionów; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:25 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
04:30 Brat Owad (Bug Brother); film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2006); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
05:20 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
05:25 Dla niesłyszących - Telekurier extra -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:50 Po obu stronach Odry. Sąsiedzi pod lupą. - Mroczny świat podziemi; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:05 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii. - W ruinach dawnej gajówki; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
06:25 Zakończenie dnia

TVP ABC
05:40 Bolek i Lolek na wakacjach - Kłusownik, odc. 8; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
05:55 Przygody Myszki - odc. 9 - Zimowa wycieczka; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
06:10 Smerfy - Siostra Smerf, odc. 29 (Sister Smurf); serial animowany kraj prod.Belgia (1988); Bez ograniczeń wiekowych
06:40 Masz wiadomość! - odc. 14; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:10 Król Maciuś Pierwszy, seria II - Wesołe miasteczko, odc. 17 (Felix Goes To The Fun Fair); serial animowany kraj prod.Niemcy, Francja, Polska (2007); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
07:25 Przygody Bolka i Lolka - Przygoda na dwóch kółkach, odc. 30; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
07:35 Śpiewaj z nami - Podróże na burzowej chmurze, odc. 3; teledysk; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
07:40 Nela Mała Reporterka - odc. 2 Morskie skarby Zanzibaru -  txt. str. 777; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:55 Przyjaciele lasu - odc. 6; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:15 Lubię to; program dla dzieci; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:25 Baby Beetles - Baby Beetles, odc. 16; serial animowany; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:30 ABC Wszystko wie - odc. 16; program dla dzieci; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:40 Domisie - Bardzo ważne słowo przepraszam; program dla dzieci; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:10 Mały Miś s. III - Mały Miś i potwór morski, odc. 51 (Littler bear and the sea monster...); serial animowany kraj prod.Kanada (1998); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:40 Smerfy - Siostra Smerf, odc. 29 (Sister Smurf); serial animowany kraj prod.Belgia (1988); Bez ograniczeń wiekowych
10:10 Reksio - Reksio i świerszcz, odc. 50; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
10:25 Pszczółka Maja - Podstęp, odc. 74 (Doc Slick); serial animowany kraj prod.Niemcy (2013); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:40 Teledysk ABC - Pora na zimowy spot; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:45 Masz wiadomość! - odc. 14 -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:15 Ziarno. Izajasz i Boże Narodzenie; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:45 Nela Mała Reporterka - odc. 2 Morskie skarby Zanzibaru -  txt. str. 777; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:00 Przyjaciele lasu - odc. 6; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:15 Misiowanki - odc.  38 Dla wszystkich pizza (And papa?s pizza) kraj prod.Kanada (2002); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:45 Domisie - Bardzo ważne słowo przepraszam; program dla dzieci; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:15 Mały Miś s. III - Przyjaciele na niepogodę, odc. 50 (Rainy day friends); serial animowany kraj prod.Kanada (1998); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:50 Smerfy - Dobry, zły i smerfny, odc. 28 (The good, the bad and the smurfy); serial animowany kraj prod.Belgia (1988); Bez ograniczeń wiekowych
14:20 Reksio - Reksio i wrona, odc. 49; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
14:30 Pszczółka Maja - Podstęp, odc. 74 (Doc Slick); serial animowany kraj prod.Niemcy (2013); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:50 Margolcia i Miś zapraszają dziś - odc. 13 Jadą Misie; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:10 Dlaczego? Po co? Jak? - odc. 9; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:25 Mali światowcy - odc. 6; talk-show; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:55 Petersburski Music Show - odc. 10; program muzyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:25 Król Maciuś Pierwszy, seria II - Latający Erazm, odc. 18 (The flying Erasmus); serial animowany kraj prod.Niemcy, Francja, Polska (2007); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:40 Przygody Bolka i Lolka - Przyjaciele bobrów, odc. 31; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
16:50 Świnka Peppa, seria II - Mroźny zimowy dzień, odc. 52 (Cold Winter Day, ep. 52); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2005); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Papierowy teatrzyk - Pani Zima; magazyn; Dla małoletnich od lat 7
17:15 Tom and Keri - Stop the Bus, odc. 16; serial animowany; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Misiowanki - Kłopoty w szkole, odc. 1 (Trouble at school) kraj prod.Kanada (2002); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:00 Domisie - Na przekór; program dla dzieci; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:30 Mały Miś s. III - Obraz, odc. 52 (The painting); serial animowany kraj prod.Kanada (1998); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:55 Śpiewaj z nami - Miś Fantazy, odc. 2; teledysk; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:00 Wieczorynka - Smerfy - Plaga na Smerfy, odc. 32 (The blue plaque); serial animowany kraj prod.Belgia (1988); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:20 Wieczorynka - Reksio - Reksio i sroka, odc. 51; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wieczorynka - Pszczółka Maja - Podarunek z wysoka, odc. 75 (The Gift From Above); serial animowany kraj prod.Niemcy (2013); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:40 Wieczorynka - Miś Kudłatek - Kolorowe psoty, odc. 12; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
19:50 Wieczorynka - Cała Polska Czyta dzieciom - Straszydło; widowisko kameralne; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:05 Bajeczki Maszy - org. Masha Tale's. Wierzchołki i korzonki, odc. 7 (Masha Tale's); film animowany kraj prod.ROSJA (2014); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:15 Mali światowcy - odc. 6; talk-show; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:45 Mama - nic - odc. 2/4 - Ucieczka -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
21:15 Na kłopoty... ABC - odc. 22; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
21:50 Masza i niedźwiedź - Hokus - pokus!, odc. 25 (.); serial animowany kraj prod.ROSJA (2012); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
22:00 SOS dla czterech łap - odc. 3; telenowela dokumentalna TVP; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:20 Teledysk ABC - Teledysk ABC - Święta Bożego Narodzenia z TVP ABC; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:30 Jak to działa - program popularnonaukowy - odc. 44 Kosmetyki -  txt. str. 777; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
23:00 Smerfy - Plaga na Smerfy, odc. 32 (The blue plaque); serial animowany kraj prod.Belgia (1988); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
23:25 Literkowe ABC; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
23:30 Zakończenie dnia

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.