FANDOM


Logo


06:00 Warto kochać - odc. 31; serial TVP
06:45 Receptury klasztorne - odc. 17 Naleśniki maltańskie; magazyn
07:00 Dzień dobry w sobotę; program poradnikowy
07:30 Rok w ogrodzie
08:00 Wiadomości
08:10 Pogoda
08:15 Studio 5-10-15 - studio
08:30 Były sobie odkrycia - Nasi przodkowie Chińczycy (Once upon a time...); serial animowany kraj prod.Francja (1992)
09:00 Ziarno ; magazyn
09:25 Studio 5-10-15 - studio
09:45 Kadra 2012; magazyn
10:00 89 PLUS - MŁODOŚĆ PASJA SKAUTING - Kochać to czasownik; magazyn
10:20 Studio 5-10-15 - studio
10:35 Kogutto - odc. 17; magazyn muzyczny
11:00 Siedmiu wspaniałych II - Konwój - część 1, odc. 5 (Magnificent Seven II, ep. 8, Wagon Train 1); serial przygodowy kraj prod.USA (1999)
11:50 Kuchnia z Okrasą - Smak Podlasia
12:15 Zwierzęta świata - Łowcy małp  1/2 (Monkey Hunters) - txt.str.777; film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2004)
12:45 Budzimy do życia - odc. 4; felieton
13:00 Wiadomości
13:20 Od przedszkola do Opola - Zbigniew Zamachowski
14:00 Jak mamę kocham, nie kłamię 2 (La verite si je mens 2)  105'; film fabularny kraj prod.Francja (2001)
15:50 Sekrety Rodzinne - odc. 7; talk-show
16:40 ZAP - szybki magazyn popkulturalny; magazyn
17:00 Teleexpress
17:20 EURO 2012 - kulisy wyboru; reportaż
17:35 Sąsiedzi - Na wariackich papierach; serial komediowy TVP
18:05 Śmiechu warte - odc. 579; program rozrywkowy
18:30 Dwie strony medalu - odc. 43 - txt.str.777; serial TVP
19:00 Wieczorynka - Przygody Myszki Miki i Kaczora Donalda - Ptaszek Pluta, odc. 2 (Adventures of Mickey and Donald / Pluto's Fledgling ep. 2); serial animowany kraj prod.USA (1982)
19:30 Wiadomości
19:50 Sport
20:05 Pogoda
20:15 Hit na sobotę - Ja wam pokażę! - txt.str.777  112'; komedia kraj prod.Polska (2005)
22:25 Męska rzecz... - Gorączka (Heat); film sensacyjny kraj prod.USA (1996)
01:20 Kino nocnych marków - Prawo i bezprawie 3 - odc.18 (Law & Order, Special Victims Unit ser.3, ep.20, Guilt); serial kryminalny kraj prod.USA (2001)
02:05 Kino nocnych marków - Prawo i bezprawie 3 - odc.19 (Law & Order, Special Victims Unit ser.3, ep.19, Justice); serial kryminalny kraj prod.USA (2001)
02:45 Karol Szymanowski - Pieśni kurpiowskie i I Kwartet smyczkowy; widowisko muzyczne
03:25 Zakończenie programu

Logo-2


06:10 Dla niesłyszących - Echa Panoramy
06:45 Dwójka Dzieciom - Dziwne przygody Koziołka Matołka - odc. 9 Czarny Bill
06:55 Spróbujmy razem; magazyn dla niepełnosprawnych
07:20 Magazyn Ligi Mistrzów
07:55 M jak miłość - odc. 488; serial TVP
08:45 Śniadanie z Dwójką
09:15 Pogoda
09:20 Śniadanie z Dwójką
09:45 Panorama
09:50 Śniadanie z Dwójką
10:10 Pogoda
10:15 Śniadanie z Dwójką
10:30 Panorama
10:34 Pogoda
10:35 Zaklęty świat anoreksji (I Love Being Anorexic) - txt.str.777; film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2005)
11:35 Na dobre i na złe - odc. 291 Wielka wyprawa; serial TVP
12:30 Egzamin z życia - odc. 75; serial TVP
13:20 Niesforne aniołki seria II - odc. 19 (Little angels - Craven Family); cykl dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2005)
14:00 Familiada -  odc.1395 - txt.str.777; teleturniej
14:30 Złotopolscy - odc. 853 Remont nie jest najważniejszy; telenowela TVP
15:05 Smaczne Go! ; magazyn kulinarny
15:55 Święta wojna - (263) Propaganda sukcesu
16:25 Codzienna 2 m. 3 - odc. 47; serial komediowy TVP
16:55 Wielki Poker - odc. 4; teleturniej
18:00 Program lokalny
18:25 Starter - Magazyn aktualności
18:45 Panorama
19:00 Pogoda
19:10 Europa da się lubić - Euro - Europa
20:00 Przebojowe Polki - (7); widowisko rozrywkowe
21:00 Mocne Kino - Przebłyski pamięci (Time lapse)  84'; film fabularny kraj prod.USA (2001)
22:35 Słowo na niedzielę
22:45 Panorama
23:05 Pogoda
23:10 Sport Telegram
23:15 Amerykański ninja IV - unicestwienie (American ninja 4 The annihilation)  95'; film sensacyjny kraj prod.USA (1991)
00:55 Zakończenie dnia

120px-Logo Polsat.svg


06:00     Pierwsza miłość - serial obyczajowy reż. Okił Khamidov, Paweł Chmielewski, Polska 2004
06:40     Serial komediowy
07:10     Jesteśmy - magazyn religijny
07:25     Sonic X - serial animowany
08:00     Hugo - program dla dzieci
08:30     Kochanie, zmniejszyłem dzieciaki - serial przygodowy reż. David Grossman, USA 1997
09:30     Pasjonaci - magazyn motoryzacyjny
10:00     Rodzina zastępcza plus - serial komediowy reż. Wojciech Adamczyk/Michał Kwieciński, Polska
11:00     Ciepła czapka - dramat obyczajowy reż. Steven Schachter, wyk. William H. Macy, Ned Beatty, Marcia Bennett, Tyrone Benskin USA 2004
12:45     Czarodziejki - serial obyczajowy reż. Shannen Doherty, Gilbert Adler i inni, USA 1998
13:45     Dom nie do poznania - reality show
14:45     Się kręci - program rozrywkowy
15:15     Radość życia - program Fundacji Polsat
15:45     Piotr Bałtroczyk przedstawia - program rozrywkowy
16:45     I kto tu rządzi - serial komediowy Polska 2007
17:15     I kto tu rządzi - serial komediowy Polska 2007
17:45     Grasz czy nie grasz - teleturniej
18:50     Wydarzenia
19:15     Sport
19:20     Prognoza pogody
19:25     13 posterunek - serial komediowy reż. Maciej Ślesicki, Polska 1997
20:00     Jak oni śpiewają - program rozrywkowy
21:55     Studio LOTTO (w przerwie programu)
22:15     Diabolique - thriller reż. Jeremiah Chechik, wyk. Sharon Stone, Isabelle Adjani, Chazz Palminteri, Kathy Bates USA 1996 
00:40     Życie w trójkącie 2: Puszka Pandory - thriller reż. Rob Hardy, wyk. Monica Calhoun, Michael Jai White, Chrystale Wilson, Kristoff St. John USA 2002
02:30     Dziewczyny w bikini - program rozrywkowy
03:30     Nocne randki - program rozrywkowy
05:00     Music Spot - program muzyczny
05:40     TV Market - magazyn reklamowy

Logo-19


05:35     Uwaga! - magazyn reporterów
05:55     Telesklep
07:35     Automaniak Max - magazyn motoryzacyjny
08:10     Dzień dobry i zdrowy - magazyn fitness
08:30     Dzień dobry TVN - magazyn
10:55     Pascal: po prostu gotuj - magazyn kulinarny
11:30     Stawka większa niż życie: Hotel Excelsior - serial wojenny odc. 2/12 reż. Janusz Morgenstern, Polska 1966
12:45     Hela w opałach: Kup samochód i daj buzi - serial komediowy odc. 21 Polska 2006
13:20     Na Wspólnej - serial obyczajowy odc. 794-797 Polska 2003
15:10     Szymon Majewski Show - program rozrywkowy
16:15     Taniec z gwiazdami - program rozrywkowy
17:55     Pascal: po prostu gotuj - magazyn kulinarny
18:30     Maraton uśmiechu - program rozrywkowy
19:00     Fakty
19:25     Sport - program informacyjny
19:35     Pogoda
19:45     Uwaga! - magazyn reporterów
20:00     Niania: Mieszkanie z Jolką - serial komediowy odc. 52 reż. Jurek Bogajewicz, Polska 2005
20:35     Kryminalni - serial kryminalny odc. 72 reż. Piotr Wereśniak, Ryszard Zatorski, Polska 2004
21:45     Co z oczu, to z serca - komedia kryminalna reż. Steven Soderbergh, wyk. George Clooney, Jennifer Lopez, Ving Rhames, Dennis Farina USA 1998
00:15     Relikt - horror reż. Peter Hyams, wyk. Penelope Ann Miller, Tom Sizemore, Linda Hunt, James Whitmore USA/ Wlk. Brytania/ Niemcy/ Japonia/ Nowa Zelandia 1997
02:25     Telesklep
02:45     Nic straconego - programy powtórkowe 

TVP3 Regionalna


06:41 Zdrowie na Żywo; magazyn medyczny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
07:06 Rozmówki Wschodniograniczne; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
07:30 Kurier; STEREO
07:42 Pogoda; STEREO
07:45 OTV - PASMO LOKALNE
08:30 Kurier; STEREO
08:42 Pogoda; STEREO
08:45 OTV - PASMO LOKALNE
09:01 Auto - Skaner; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:30 Kurier; STEREO
09:48 Pogoda; STEREO
09:52 Serwis sportowy; STEREO
09:57 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:02 Było, nie minęło; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
10:30 Kurier; STEREO
10:47 Pogoda; STEREO
10:50 Serwis sportowy; STEREO
10:56 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:01 Zdrowie na Żywo; magazyn medyczny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
11:30 Kurier; STEREO
11:46 Pogoda; STEREO
11:47 Serwis sportowy; STEREO
11:53 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:59 Kamera Kuriera; STEREO
12:04 Świat - magazyn międzynarodowy; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:30 Kurier; STEREO
12:45 Pogoda; STEREO
12:49 Serwis sportowy; STEREO
12:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:00 Uwierz w dokument - odc. 65; film dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
13:30 Kurier; STEREO
13:47 Pogoda; STEREO
13:50 Serwis sportowy; STEREO
13:56 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:02 Auto - Skaner; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:30 Kurier; STEREO
14:48 Pogoda; STEREO
14:51 Serwis sportowy; STEREO
14:57 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:02 Było, nie minęło; Dla małoletnich od lat 12
15:30 Kurier; STEREO
15:49 Pogoda; STEREO
15:52 Serwis sportowy; STEREO
16:02 Europa; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:30 Kurier; STEREO
16:43 Pogoda; STEREO
16:45 OTV - PASMO LOKALNE
17:15 Studio Wschód; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Kurier; STEREO
17:34 Studio Wschód; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:57 Pogoda; STEREO
18:00 OTV - PASMO LOKALNE
20:01 30 minut ekstra; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:30 Kurier; STEREO
20:47 Pogoda; STEREO
20:52 Studio Świat - .; cykl reportaży; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:30 Kurier; STEREO
21:43 Pogoda; STEREO
21:45 OTV - PASMO LOKALNE
22:30 Kurier; STEREO
22:54 Pogoda; STEREO
23:00 Sportowy Wieczór; STEREO
23:25 Studio Wschód; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
23:39 Studio Wschód; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
23:58 Europa; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
00:25 30 minut ekstra; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:50 Studio Świat - .; cykl reportaży; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:23 Kurier; STEREO
01:45 Pogoda; STEREO
01:49 Zakończenie dnia

Tvp3warszawa


06:41 Zdrowie na Żywo; magazyn medyczny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
07:06 Rozmówki Wschodniograniczne; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
07:30 Kurier; STEREO
07:42 Pogoda; STEREO
07:45 Telewizyjny Kurier Warszawski godz.; STEREO
07:57 Pogoda dla Warszawy i Mazowsza; STEREO
08:00 Qltura ; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
08:26 Pogoda dla Warszawy i Mazowsza; STEREO
08:30 Kurier; STEREO
08:42 Pogoda; STEREO
08:45 Kronika Warszawska; film dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
09:01 Auto - Skaner; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:30 Kurier; STEREO
09:48 Pogoda; STEREO
09:52 Serwis sportowy; STEREO
09:57 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:02 Było, nie minęło; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
10:30 Kurier; STEREO
10:47 Pogoda; STEREO
10:50 Serwis sportowy; STEREO
10:56 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:01 Zdrowie na Żywo; magazyn medyczny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
11:30 Kurier; STEREO
11:46 Pogoda; STEREO
11:47 Serwis sportowy; STEREO
11:53 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:59 Kamera Kuriera; STEREO
12:04 Świat - magazyn międzynarodowy; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:30 Kurier; STEREO
12:45 Pogoda; STEREO
12:49 Serwis sportowy; STEREO
12:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:00 Uwierz w dokument - odc. 65; film dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
13:30 Kurier; STEREO
13:47 Pogoda; STEREO
13:50 Serwis sportowy; STEREO
13:56 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:02 Auto - Skaner; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:30 Kurier; STEREO
14:48 Pogoda; STEREO
14:51 Serwis sportowy; STEREO
14:57 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:02 Było, nie minęło; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
15:30 Kurier; STEREO
15:49 Pogoda; STEREO
15:52 Serwis sportowy; STEREO
16:02 Europa; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:30 Kurier; STEREO
16:43 Pogoda; STEREO
16:47 Wiadomości Kuriera; STEREO
16:51 Pogoda dla Warszawy i Mazowsza; STEREO
16:54 Studio reportażu - TAKA SYTUACJA; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
17:15 Studio Wschód; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Kurier; STEREO
17:34 Studio Wschód; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:57 Pogoda; STEREO
18:01 Telewizyjny Kurier Warszawski godz.; STEREO
18:11 Raport na gorąco; STEREO
18:15 Pogoda dla Warszawy i Mazowsza; STEREO
18:16 Telewizyjny Kurier Mazowiecki; STEREO
18:23 Wiadomości sportowe; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:30 W wielkim świecie; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
18:45 Miasto w komie ; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
19:00 Qltura; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
19:34 Tak się bawi Warszawa  - Budzimy; program rozrywkowy; Dla małoletnich od lat 7
20:01 30 minut ekstra; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:30 Kurier; STEREO
20:47 Pogoda; STEREO
20:52 Studio Świat - .; cykl reportaży; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:30 Kurier; STEREO
21:43 Pogoda; STEREO
21:46 Kurier Warszawy i Mazowsza; STEREO
21:56 Raport na gorąco; STEREO
21:58 Wiadomości sportowe; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
22:05 Pogoda dla Warszawy i Mazowsza; STEREO
22:06 Kuźnia talentów; magazyn; Dla małoletnich od lat 7
22:30 Kurier; STEREO
22:54 Pogoda; STEREO
23:00 Sportowy Wieczór; STEREO
23:25 Studio Wschód; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
23:39 Studio Wschód; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
23:58 Europa; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
00:25 30 minut ekstra; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:50 Studio Świat - .; cykl reportaży; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:23 Kurier; STEREO
01:45 Pogoda; STEREO
01:49 Zakończenie dnia

Logo-tv3krakow


06:41 Zdrowie na Żywo; magazyn medyczny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
07:06 Rozmówki Wschodniograniczne; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
07:30 Kurier; STEREO
07:42 Pogoda; STEREO
07:45 Kronika
​07:55 Pogoda w regionie
​08:00 Kalejdoskop regionalny
​08:10 Magazyn medyczny
​08:25 Co warto wiedzieć
08:30 Kurier; STEREO
08:42 Pogoda; STEREO
08:45 Rekomendacje kulturalne
09:01 Auto - Skaner; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:30 Kurier; STEREO
09:48 Pogoda; STEREO
09:52 Serwis sportowy; STEREO
09:57 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:02 Było, nie minęło; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
10:30 Kurier; STEREO
10:47 Pogoda; STEREO
10:50 Serwis sportowy; STEREO
10:56 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:01 Zdrowie na Żywo; magazyn medyczny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
11:30 Kurier; STEREO
11:46 Pogoda; STEREO
11:47 Serwis sportowy; STEREO
11:53 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:59 Kamera Kuriera; STEREO
12:04 Świat - magazyn międzynarodowy; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:30 Kurier; STEREO
12:45 Pogoda; STEREO
12:49 Serwis sportowy; STEREO
12:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:00 Uwierz w dokument - odc. 65; film dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
13:30 Kurier; STEREO
13:47 Pogoda; STEREO
13:50 Serwis sportowy; STEREO
13:56 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:02 Auto - Skaner; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:30 Kurier; STEREO
14:48 Pogoda; STEREO
14:51 Serwis sportowy; STEREO
14:57 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:02 Było, nie minęło; Dla małoletnich od lat 12
15:30 Kurier; STEREO
15:49 Pogoda; STEREO
15:52 Serwis sportowy; STEREO
16:02 Europa; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:30 Kurier; STEREO
16:43 Pogoda; STEREO
16:45 Pogoda w regionie
​16:50 80 lat Radia Kraków
17:15 Studio Wschód; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Kurier; STEREO
17:34 Studio Wschód; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:57 Pogoda; STEREO
18:00 Kronika
​18:20 Tematy dnia
​18:30 Co warto wiedzieć
​18:35 Bez krawata - Krakowski Salon Polityczny
​19:00 Wisła Can Pack - Lotos Gdynia
20:01 30 minut ekstra; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:30 Kurier; STEREO
20:47 Pogoda; STEREO
20:52 Studio Świat - .; cykl reportaży; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:30 Kurier; STEREO
21:43 Pogoda; STEREO
21:45 Kronika
​22:00 Kronika sportowa
​22:15 Speed 2
22:30 Kurier; STEREO
22:54 Pogoda; STEREO
23:00 Sportowy Wieczór; STEREO
23:25 Studio Wschód; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
23:39 Studio Wschód; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
23:58 Europa; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
00:25 30 minut ekstra; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:50 Studio Świat - .; cykl reportaży; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:23 Kurier; STEREO
01:45 Pogoda; STEREO
01:49 Zakończenie dnia

TV4 logo z 2006 roku


05.50 V-max - mag. motoryzacyjny
06.10 FIFA Futbol Mundial - mag.
06.35 Gram.tv - mag. komputerowy
07.00 Na topie - wywiad z...
08.00 Kasa na bank - teleturniej
10.00 FIFA Futbol Mundial - mag.
10.30 Gram.tv - mag. komputerowy
11.00 Sztukateria - mag. kulturalny
11.30 V-max - mag. motoryzacyjny
12.00 Ja się zastrzelę (14) - serial
12.30 Szaleńczy pościg - komedia, USA 1987
14.30 Pracująca dziewczyna (11) - serial komediowy
15.00 Siatkówka: Polska Liga Siatkówki - mecz
17.20 Arabela (32) - serial familijny
18.00 Świat według "Gwiezdnych wojen" (3) - serial dok.
19.05 Kinomaniak - mag. filmowy
19.35 Drogówka - mag. policyjny
20.05 Włóczęga z Beverly Hills - komedia, USA 1986
22.15 Kuba Wojewódzki - talk show
23.15 Kamieńska (8) - serial sens.
00.20 Czułe dranie - magazyn rozrywkowy
00.50 Nieczułe dranie - magazyn rozrywkowy
01.25 Winny ay niewinny (5): The Case of Emily Reasonover - serial dokumentalny
02.10 Wydarzenia, Sport, Pogoda
02.45 Drogówka - mag. policyjny
03.05 Na topie - wywiad z...
03.30 Kinomaniak - mag. filmowy
03.50 Sztukateria - mag. kulturalny
04.15 TV Market - mag. reklamowy
04.30 Zakończenie programu

TVP Polonia


06:00 Plebania - odc. 663; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
06:25 Plebania - odc. 664; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
06:45 Plebania - odc. 665; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
07:10 Plebania - odc. 666; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
07:35 Plebania - odc. 667; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
08:00 Dla niesłyszących - Echa Panoramy; STEREO
08:35 Święta wojna - Las Aptekas (247); Dla małoletnich od lat 12
09:00 Mówi się .... ; Bez ograniczeń wiekowych
09:20 Słoneczna włócznia - odc. 5 - Tajemniczy ślad; serial kraj prod.Polska (2000); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:45 Było, nie minęło; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
10:10 Z daleka, a z bliska; Bez ograniczeń wiekowych
10:55 Dziękujemy za solidarność - Tadeusz Jarski - Jarzębowski; felieton; Dla małoletnich od lat 7
11:10 Dwie strony medalu - odc. 40; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:30 Opowieści wiatru i morza; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
11:50 Wędrówki po Polsce - Zamki; Bez ograniczeń wiekowych
12:05 Podróże kulinarne Roberta Makłowicza - Kaczawski smak (195); 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:30 Codzienna 2 m. 3 - odc. 13; serial komediowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:00 Wiadomości
13:10 Na dobre i na złe - odc. 280 Miłość w trzy miesiące; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:00 Salon kresowy - Geofizyk z Kulikowa; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
14:15 Dzika Polska - Tatrzańskie przebudzenie; serial dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
14:40 Made in Poland; teleturniej; Bez ograniczeń wiekowych
15:05 Duże dzieci - 23; talk-show; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:45 Joanna Słowińska z zespołem; koncert; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:00 Śniadanie na podwieczorek; Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Teleexpress
17:15 Nie tylko o ... - Rozmowa ze Sławkiem Pałacem i Martą Usiekniewicz (Izraelsko - Polskie Forum Dialogu); Bez ograniczeń wiekowych
17:20 EURO 2012 - kulisy wyboru
17:35 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:00 Odwiedziny na końcu świata (Odwiedziny na końcu świata); reportaż kraj prod.Australia (2007); Dla małoletnich od lat 12
18:30 M jak miłość - odc. 443; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:15 Dobranocka - Baśnie i bajki polskie - Bazyliszek; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości
19:50 Sport
20:05 Pogoda
20:10 Faustyna  73'; film fabularny kraj prod.Polska (1994); reż.:Jerzy Łukaszewicz; wyk.:Dorota Segda, Mirosława Dubrawska, Teresa Budzisz-Krzyżanowska, Danuta Szaflarska, Agnieszka Czekańska, Stanisława Celińska, Zofia Rysiówna, Krzysztof Wakuliński, Jerzy Łazewski, Maria Gładkowska; Dla małoletnich od lat 7
21:25 Przebojowe Polki - (6); widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:15 Dubidu - odc.24; quiz muzyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
23:05 Malarz  Kresów; Dla małoletnich od lat 7
23:35 Śniadanie na podwieczorek; Bez ograniczeń wiekowych
00:30 M jak miłość - odc. 443; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:15 Dobranocka za oceanem - Baśnie i bajki polskie - Bazyliszek; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:30 Wiadomości
01:50 Sport
02:00 Faustyna  73'; film fabularny kraj prod.Polska (1994); reż.:Jerzy Łukaszewicz; wyk.:Dorota Segda, Mirosława Dubrawska, Teresa Budzisz-Krzyżanowska, Danuta Szaflarska, Agnieszka Czekańska, Stanisława Celińska, Zofia Rysiówna, Krzysztof Wakuliński, Jerzy Łazewski, Maria Gładkowska; Dla małoletnich od lat 7
03:10 Odwiedziny na końcu świata (Odwiedziny na końcu świata); reportaż kraj prod.Australia (2007); Dla małoletnich od lat 12
03:40 Dzika Polska - Tatrzańskie przebudzenie; serial dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
04:05 Codzienna 2 m. 3 - odc. 13; serial komediowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:35 Malarz  Kresów; Dla małoletnich od lat 7
05:05 Dwie strony medalu - odc. 40; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:25 Opowieści wiatru i morza; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
05:45 Dziękujemy za solidarność - Tadeusz Jarski - Jarzębowski; felieton; Dla małoletnich od lat 7
06:00 Zakończenie dnia

TVP KULTURA-logo-165549B8BD


09:05 Los Zafiros - Szafiry - Muzyka czasu przełomu (Los Zafiros - Music From the Edge of Time); film dokumentalny kraj prod.USA (2003); DOLBY SURROUND, Bez ograniczeń wiekowych
10:05 Kino krótkich filmów - Jak Kozacy w hokeja grali (Jak Kozaki u hokej hraly); film animowany kraj prod.Ukraina (1995); Bez ograniczeń wiekowych
10:25 Jarocin po latach - Kobranocka; Dla małoletnich od lat 12
11:00 Klasyka filmowa - Jules i Jim (Jules et Jim)  101'; film fabularny kraj prod.Francja (1962); reż.:François Truffaut; wyk.:Jeanne Moreau, Oskar Werner, Henri Serre; Dla małoletnich od lat 12
13:00 Studio Kultura - Rozmowy; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:25 Głosy naszych czasów - Dawn Upshaw (Voices of Our Time - Dawn Upshaw); koncert kraj prod.Wielka Brytania (2000); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:20 Galeria malarstwa polskiego - Dziwny ogród; Bez ograniczeń wiekowych
14:30 Włodek Pawlik Trio "Anhelli"; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:00 Kino lektur szkolnych - Sen nocy letniej (Midsummer night's dream)  85'; komedia kraj prod.Wielka Brytania (2005); reż.:Ed Fraiman; wyk.:Imelda Staunton, Bill Paterson, Sharon Small, Lennie James, Johny Vegas; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
16:25 Fabryka; dramat; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:00 Studio Kultura ; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:15 Zezowate szczęście  107' kraj prod.Polska (1959); reż.:Andrzej Munk; wyk.:Bogumił Kobiela, Maria Ciesielska, Helena Dąbrowska, Barbara Kwiatkowska, Krystyna Karkowska, Barbara Połomska, Irena Stalończyk, Tadeusz Bartosik, Henryk Bąk, Mariusz Dmochowski; Dla małoletnich od lat 12
19:05 Urodzinowy koncert TVP Kultura 2006; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:45 Studio Kultura ; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Uroczystość wręczenia nagród TVP Kultura; koncert; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:25 Studio Kultura ; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:30 Koncert urodzinowy TVP Kultura (2. rocznica); koncert; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:00 Studio Międzynarodowego Konkursu Wokalnego im. S. Moniuszki - (8); Bez ograniczeń wiekowych
22:30 Wszystko o mojej matce (Todo sobre di madre)  97'; dramat kraj prod.Hiszpania, Francja (1999); reż.:Pedro Almodovar; wyk.:Cecila Roth, Eloy Azorin, Marisa Paredes, Toni Canto; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
00:10 Strefa - Mediokracja - Kartografia; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:00 Kino nocne - Samochody, które pożarły miasteczko Paryż (The cars that ate Paris); czarna komedia kraj prod.Australia (1974); Dla małoletnich od lat 16
02:20 THE BEST OF... - The be/a/st of... Acid Drinkers 2; koncert; Dla małoletnich od lat 12
03:05 Zakończenie programu

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.