FANDOM


Logo


05:10 Vipo i przyjaciele - Tajemnica Skarbu Majów, odc. 22 (The Maya Treasure Mystery); serial animowany kraj prod.Niemcy, Hiszpania (2005)
05:35 Noddy w krainie zabawek - Niewidzialny Bampi, odc. 16 (Invisible Bampi); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2008)
06:00 Kawa czy herbata? - w tym:  Wiadomości skrót: 6:00,6:30, 7:00, 7:30,8.00; Pogoda 6:02,6:32, 7:02, 7:34,8.05
08:05 Polityka przy kawie
08:25 Detektywi na wakacjach - odc 3/5 Zasadzka; serial
09:00 Domisie - Wielkanocna przygoda; program dla dzieci
09:30 Psie opowieści czyli ochy i fochy - odc. 8 Życzliwość; program dla dzieci
09:50 Classic Childrens Tales - O chłopcu i wilku, odc. 5 (THE BOY WHO CRIED WOLF); film animowany kraj prod.Kanada (1996)
10:50 My Wy Oni; magazyn
11:20 TELEZAKUPY
12:00 Wiadomości
12:10 Agrobiznes
12:40 Siódme niebo, ser. XI - Boże Narodzenie, odc. 11 (Christmas); serial kraj prod.USA (2007)
13:35 Plebania - odc. 1686; telenowela TVP
14:05 Klan - odc. 2075 - txt.str.777; telenowela TVP
14:45 Smaki polskie; magazyn kulinarny
15:00 Wiadomości
15:10 Pogoda
15:15 Jaka to melodia? - odc. 2193; teleturniej muzyczny
15:50 Święty Augustyn - odc. 4/5 - Werdykt Ilariusza (Sant'Agostino ep. 4); serial kraj prod.Włochy, Polska (2010)
16:40 Celownik; magazyn
17:00 Teleexpress
17:20 Pogoda
17:25 Plebania - odc. 1687; telenowela TVP
17:55 Klan - odc. 2076 - txt.str.777; telenowela TVP
18:35 Jaka to melodia? - odc. 2194; teleturniej muzyczny
19:05 Wieczorynka - Księżycowy Miś - Powalone drzewo, odc. 14 (Fallen Tree); serial kraj prod.Niemcy (2007)
19:30 Wiadomości
20:00 Sport
20:10 Pogoda
20:25 Ojciec Mateusz - odc. 64 - Aukcja - txt.str.777; serial kryminalny TVP
21:25 Sprawa dla reportera
22:20 Wiesz co dobre - Światła stadionów (Friday Night Lights)  112'; dramat kraj prod.USA (2004)
00:25 Kino nocnych marków - Calcium Kid (Calcium Kid, The)  84'; komedia kraj prod.Wielka Brytania (2004)
02:00 Kino nocnych marków - Detoks - odc. 8 (The Cleaner - ep. Let It Ride); serial obyczajowy kraj prod.USA (2008)
02:55 Kino nocnych marków - Święty Jan Bosco, cz.2 (Mission to Love (a.k.a. Don Bosco) part 2); film biograficzny kraj prod.Włochy (2005)
04:35 Notacje - Władysław Stróżewski. Obowiązek Polaka; cykl dokumentalny
04:50 Zakończenie dnia

Logo-2

06:00 MASH - odc. 218 (MASH (s. IX, ep. 420 Show Business p. 2)); serial komediowy kraj prod.USA (1981)
06:35 Egzamin z życia - odc. 11; serial TVP
07:30 Na dobre i na złe - odc. 161 - Profesorski spór
08:30 Pytanie na śniadanie
10:50 Aleja gwiazd: Urszula Dudziak
11:15 TELEZAKUPY
11:45 Gilotyna - odc. 54; teleturniej
12:20 Zwariowany Fred (Drop Dead Fred)  94'; komedia familijna kraj prod.USA, Wielka Brytania (1991)
14:10 Barwy szczęścia - odc. 577 - txt.str.777; serial obyczajowy TVP
14:45 Zmiennicy - odc. 5/15 - Safari - txt.str.777; serial TVP
16:00 Panorama Świat
16:15 Gorący temat
16:20 Pogoda
16:30 Czas honoru - odc. 14 "Krzyż Walecznych" s. II; serial TVP
17:25 Gilotyna - odc. 95; teleturniej
18:00 Panorama
18:25 Sport Telegram
18:30 Pogoda
18:35 Bitwa na głosy - z planu - (37)
19:00 Zaklinacz dusz - odc. 8/22 (Ghost Whisperer ep. Homecoming); serial kraj prod.USA (2005)
19:55 Kabaretowy Klub Dwójki - posiedzenie rządu - (4); program rozrywkowy
20:10 Barwy szczęścia - odc. 578 - txt.str.777; serial obyczajowy TVP
20:45 Dr House - s. VI, odc. 120 (House M. D. , s. 6, ep. 10, Wilson) - txt.str.777; serial obyczajowy kraj prod.USA (2009)
21:45 Instynkt - odc. 8 "Wiatr we włosach" - txt.str.777; serial kryminalny TVP
22:40 Siostra Jackie - odc. 15 (Nurse Jackie s. II ep. 3 Candyland); serial obyczajowy kraj prod.USA (2010)
23:20 Po zmierzchu; program publicystyczny
00:10 Kocham Kino - magazyn filmowy Grażyny Torbickiej (Krzysztof Zanussi, nowa seria wydawnicza: "Literatura na ekranie")
00:35 Kocham kino na bis - Gra o miłość (For Love of the Game)  132'; dramat kraj prod.USA (1999)
03:05 Wieczór artystyczny - Lech Majewski. Świat według Bruegela; film dokumentalny
03:55 Noc z serialem - Tajemnica Enigmy - odc. 6/8 - Wyłączeni z gry; serial TVP
04:45 Noc z serialem - Sherlock Holmes i doktor Watson - odc. 12/24 - Skradziony list (.); serial kraj prod.Polska, Wielka Brytania (1983)
05:15 Noc z serialem - Sherlock Holmes i doktor Watson - odc. 13/24 - Ostatni akt (.); serial kraj prod.Polska, Wielka Brytania (1983)
05:45 Zakończenie dnia
TVP Łódź (do 2013)


05:55 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:08 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
06:12 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:23 Info Traffic; STEREO, 16:9, Na żywo
06:30 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:39 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
06:42 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:53 Info Traffic; STEREO, 16:9, Na żywo
07:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:07 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
07:10 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:23 Info Traffic; STEREO, 16:9, Na żywo
07:30 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:38 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
07:41 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:49 Twoja@sprawa; STEREO, 16:9, Na żywo
07:53 Info Traffic; STEREO, 16:9, Na żywo
08:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:03 Gość poranka; STEREO, 16:9, Na żywo
08:17 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
08:20 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:30 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:36 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
08:38 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:53 Info Traffic; STEREO, 16:9, Na żywo
09:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:07 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
09:11 Gość poranka; STEREO, 16:9, Na żywo
09:21 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:30 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:41 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
09:44 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
09:50 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
10:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
10:12 Biznes - otwarcie dnia; STEREO, 16:9, Na żywo
10:21 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
10:23 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
10:30 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
10:41 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
10:44 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
10:50 Gość poranka; STEREO, 16:9, Na żywo
11:00 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
11:19 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
11:25 Pogoda Info; STEREO, 16:9
11:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
11:50 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
11:54 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
12:00 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
12:17 Biznes; STEREO, 16:9, Na żywo
12:27 Pogoda Info; STEREO, 16:9
12:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
12:50 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
12:55 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
13:00 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
13:10 Raport z Polski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
13:26 Pogoda Info; STEREO, 16:9
13:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
13:50 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
13:55 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
14:00 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
14:22 Pogoda Info; STEREO, 16:9
14:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
14:50 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
14:55 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
15:00 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
15:10 Raport z Polski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
15:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
15:49 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
15:54 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
16:00 Rozmowa dnia; STEREO, 16:9, Na żywo
16:15 Biznes; STEREO, 16:9, Na żywo
16:25 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
16:30 Dla niesłyszących - Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
16:57 Pogoda Info; STEREO, 16:9
17:00 Nowoczesne technologie we włókiennictwie
17:15 Twoje popołudnie z TV Łódź
17:45 Twoje popołudnie z TV Łódź
18:15 Podaj cegłę
18:25 Łódzkie Wiadomości Dnia
18:50 Sport
19:00 Uniwerstytet przedszkole
19:10 Pogotowie reporterskie ŁWD
19:20 Rozmowa dnia
19:30 Postaw na swoim
19:40 Spotkanie w Brukseli
20:00 Serwis Info Wieczór; STEREO, 16:9, Na żywo
20:10 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
21:00 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
21:07 Telekurier; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
21:30 Serwis Info Wieczór; STEREO, 16:9, Na żywo
21:41 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
21:45 Łódzkie Wiadomości Dnia
22:15 LOSOWANIE LOTTO
22:24 Info Dziennik flesz; STEREO, 16:9, Na żywo
22:27 Pogoda Info; STEREO, 16:9
22:30 Info Dziennik - Gość; STEREO, 16:9, Na żywo
22:45 Info Dziennik; STEREO, 16:9, Na żywo
23:30 INFO Dziennik - Raport Dnia; STEREO, 16:9, Na żywo
23:44 Pogoda Info; STEREO, 16:9
23:50 Sportowy Wieczór; STEREO, 16:9
00:13 Matka Teresa. Pan mój i Bóg mój (Mother Teresa, Only God Matters); film dokumentalny kraj prod.Francja (2010); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:17 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
02:01 Telekurier; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:23 Info Dziennik flesz; STEREO, 16:9
02:30 Pogoda Info; STEREO, 16:9
02:35 Info Dziennik - Gość; STEREO, 16:9
02:49 Info Dziennik; STEREO, 16:9
03:30 INFO Dziennik - Raport Dnia; STEREO, 16:9
03:45 Sportowy Wieczór; STEREO, 16:9
03:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9
04:00 Listy gończe odc. 14; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:26 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
05:10 W labiryncie prawa odc. 8; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
05:34 Raport z Polski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12

120px-Logo Polsat.svg


5:00 Wstawaj! Gramy!
6:00 Nowy dzień z Polsat News
7:15 TV market
7:30 Kudłaty i Scooby-Doo na tropie
8:00 Miś Yogi
8:10 Miś Yogi
8:20 Miś Yogi
8:30 Nowe przygody Scooby'ego
9:00 Rodzina zastępcza plus
10:00 Daleko od noszy
10:30 Świat według Kiepskich
11:00 Malanowski i Partnerzy
11:30 Linia życia
12:00 Dom nie do poznania
13:00 Ostry dyżur
14:00 Pierwsza miłość
14:45 Trudne sprawy
15:50 Wydarzenia
16:10 Pogoda
16:15 Interwencja
16:30 Malanowski i Partnerzy
17:00 Dlaczego ja?
18:00 Pierwsza miłość
18:50 Wydarzenia
19:20 Sport
19:25 Pogoda
19:30 Linia życia
20:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku
21:00 Hotel 52
22:00 Szpilki na Giewoncie
23:00 Kobiecy Klub Zbrodni
0:00 Tajemnice Zoey
2:00 Program interaktywny

Logo-19


5:40 Uwaga!
6:00 Mango - Telezakupy
7:00 Granie na śniadanie
8:00 Prosto w serce
8:30 Dzień Dobry TVN
11:00 Na Wspólnej
11:35 Granie na ekranie
12:10 Mango - Telezakupy
12:40 Sędzia Anna Maria Wesołowska
13:40 W-11 - wydział śledczy
14:20 Detektywi
14:55 Detektyw Monk
15:55 Rozmowy w toku
16:55 Sąd rodzinny
17:55 Prosto w serce
18:25 Detektywi
19:00 Fakty
19:30 Sport
19:40 Pogoda
19:50 Uwaga!
20:05 Na Wspólnej
20:45 W-11 - wydział śledczy
21:30 Posejdon
23:30 Bez śladu
0:30 Multikino
0:55 Mentalista
1:55 Arkana magii
3:15 Uwaga!
3:35 Rozmowy w toku
4:30 Nic straconego

TV4


5:00 Dekoratornia - magazyn
5:20 Zbuntowani 2 - odc. 126, Meksyk 2005
6:10 Muzyczne listy - magazyn muzyczny
7:15 Słoneczny patrol - odc. 165, serial obyczajowy, USA 1989
8:20 Dziewczyny z fortuną - teleturniej
9:20 Morze miłości - odc. 150, Meksyk 2009
10:20 Osaczona - odc. 147, USA 2007
11:20 Nie igraj z aniołem - odc. 168, Meksyk 2008
12:20 Muzyczne listy - magazyn muzyczny
13:30 Dekoratornia - magazyn
14:00 Dziewczyny z fortuną - teleturniej
15:00 Galileo - odc. 47
16:00 Osaczona - odc. 148, USA 2007
17:00 Nie igraj z aniołem - odc. 169, Meksyk 2008
18:00 Różowa Pantera - odc. 77, serial animowany, USA 1969
18:30 Różowa Pantera - odc. 78, serial animowany, USA 1969
19:00 Morze miłości - odc. 151, Meksyk 2009
20:00 Fisher King - dramat obyczajowy, USA 1991
22:55 CSI: Kryminalne zagadki Miami 5 - odc. 19, USA 2006
23:55 CSI: Kryminalne zagadki Miami 5 - odc. 20, USA 2006
00:55 Królewska faworyta - dramat kostiumowy, Francja, Wielka Brytania, Austria, Włochy 1990
2:55 Muzyczne listy - magazyn muzyczny
3:45 KINOmaniak - magazyn filmowy
4:10 TV Market - magazyn reklamowy
4:40 Zakończenie programu

SK TVN7


4:45 B jak brzydula
5:15 B jak brzydula
5:45 Na Wspólnej
6:15 112 - na każde wezwanie
6:45 112 - na każde wezwanie
7:20 Top Model
8:20 Majka
8:50 Majka
9:20 J.A.G. - Wojskowe Biuro Śledcze
10:20 Zaklinaczka duchów
11:20 Telezakupy
12:55 Apetyt na kasę
13:55 B jak brzydula
14:25 B jak brzydula
14:55 Top Model
15:55 Majka
16:25 Majka
17:00 Ostry dyżur
18:00 Zaklinaczka duchów
19:00 J.A.G. - Wojskowe Biuro Śledcze
20:00 Prawo krwi
22:10 Odwróceni
23:10 Strażnicy Teksasu
1:00 Arkana magii
3:05 Zakończenie programu

TVP Polonia


06:00 Kawa czy herbata? - w tym:  Wiadomości skrót: 6:00,6:30, 7:00, 7:30,8.00; Pogoda 6:02,6:32, 7:02, 7:34,8.05; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
08:05 Polityka przy kawie; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
08:25 Szaleństwo Majki Skowron - odc. 3 Mirabelle; serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
09:00 Flota Zjednoczonych Sił - Najlepsi śpiewają Voo Voo cz. 2; Bez ograniczeń wiekowych
09:35 Kabaretowy Alfabet Dwójki - E jak Egida; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
09:55 Smaki polskie - Mazurek; magazyn kulinarny; Bez ograniczeń wiekowych
10:10 Barwy szczęścia - odc. 354; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:40 Makłowicz w podróży - Podróż 20 (79) Indie "Pociąg do jogi"; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:10 Dwie strony medalu - odc. 19; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:35 Opole 2009 na bis /25/; koncert; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
12:15 Plebania - odc. 1677; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:45 Złotopolscy - odc. 154* - Interes; Dla małoletnich od lat 12
13:15 Londyńczycy II - odc. 12/16; serial obyczajowy TVP; DOLBY SURROUND, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:05 Polska 24 - Informacje; STEREO, 16:9
14:30 Wilnoteka (Wilnoteka); magazyn kraj prod.Litwa (2011); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:45 Kabaret Moralnego Niepokoju przedstawia... "Bo to nie ma co"; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
15:45 Moje życie dla Niego  52'; film dokumentalny; reż.:Ewa Świecińska; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Teleexpress; STEREO, 16:9, Na żywo
17:25 Kabaretowy Klub Dwójki - (27); widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:20 Plebania - odc. 1677; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:45 Słownik polsko@polski - talk - show prof. Jana Miodka; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:15 Dobranocka - Miś Uszatek - Kołysanka; Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
20:00 Sport; STEREO, 16:9, Na żywo
20:15 Zagadkowa blondynka - (8); zabawa quizowa; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
21:10 Egzamin z życia - odc. 66; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:00 Pogoda; STEREO, 16:9
22:05 Polska 24 - Opinie; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:40 Ballada o Januszku - Lider zespołu; serial TVP; Dla małoletnich od lat 16
23:40 Opole 2008 na bis - recital Ryszarda Rynkowskiego; koncert; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:10 Spotkałem Papieża  34'; film dokumentalny; reż.:Grzegorz Sadurski; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
00:50 Plebania - odc. 1677; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:15 Dobranocka za oceanem - Miś Uszatek - Kołysanka; Bez ograniczeń wiekowych
01:30 Wiadomości; STEREO, 16:9
01:55 Sport; STEREO, 16:9
02:10 Ekstradycja III - odc. 7/10; serial TVP; Dla małoletnich od lat 16
03:05 Polska 24 - Opinie; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:30 Barwy szczęścia - odc. 354; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:00 Lepiej być piękną i bogatą (Lepiej być piękną i bogatą)  94'; komedia kraj prod.Niemcy, Polska (1993); reż.:Filip Bajon; wyk.:Marek Kondrat, Adrianna Biedrzyńska, Daniel Olbrychski, Ryszard Pietruski, Aleksander Bielawski, Anna Prucnal; Dla małoletnich od lat 12
05:45 Info jazda - odc. 16; magazyn; 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:00 Zakończenie dnia

SK PULS 1012


5:30 Telemarket
6:00 Hi Hi TV
6:30 MdM
7:00 Sędzia Judy
7:30 10 lat mniej
8:30 Burza uczuć
9:00 Duch Eleny
10:30 Pustynna miłość
11:30 Burza uczuć
12:30 Słodka szkoła Rachel
13:00 W blasku fleszy
13:30 Taki jest świat
14:00 Sędzia Judy
14:30 Przedziwny świat owadów
15:30 Bajki animowane
17:25 Byli sobie podróżnicy
18:00 Piotruś Pan i piraci
18:30 Yogi - łowca skarbów
19:00 Szczeniak zwany Scooby Doo
19:30 Tom i Jerry
20:00 Magiczna bransoletka
22:00 Goło i wesoło
22:30 Jerry Springer Show
23:30 Podniebny horror
0:30 Szpital - nagłe przypadki
1:30 Programy powtórkowe

Logo Polsat 2


6:00 Wydarzenia
6:35 Malanowski i Partnerzy
7:05 Gra w ciemno
8:00 Pierwsza miłość
8:45 Linia życia
9:15 Rodzina zastępcza plus
10:15 Pensjonat pod Różą
11:15 Gra w ciemno
12:05 Interwencja
12:30 Rodzina zastępcza
13:00 Daleko od noszy
13:30 Świat według Kiepskich
14:00 Rodzina zastępcza plus
15:00 Taaaka ryba
15:30 Kochankowie z internetu
16:00 Samo życie
16:30 Pensjonat pod Różą
17:35 Wydarzenia
18:00 Interwencja
18:30 Malanowski i Partnerzy
19:00 Dlaczego ja?
20:00 Wydarzenia
20:45 Pierwsza miłość
21:30 Linia życia
22:00 Rodzina zastępcza plus
23:00 Świat według Kiepskich
23:30 Rodzina zastępcza
0:00 Daleko od noszy
0:30 Malanowski i Partnerzy
1:00 Linia życia
1:30 Kobieta Cafe
2:15 Interwencja
2:30 Wydarzenia
3:00 Samo życie
3:25 Pierwsza miłość
4:00 Świat według Kiepskich
4:25 Drogówka
4:50 Taaaka ryba
5:15 Dlaczego ja?

250px-Tele 5


5:10 Anita
6:00 Telezakupy
9:00 Kosmica TV
12:00 Anita
13:05 Siły specjalne
14:05 Inferno
16:05 Ja chcę do mamy
16:50 Komandosi
17:55 Straż graniczna
18:25 Straż graniczna
18:55 Gorączka w mieście
20:00 Sensei
22:05 Do diabła z kryminałem
23:05 Lub czasopisma
23:20 Na tropie zbrodni
0:25 Odnaleziona miłość
2:10 Nocny patrol

Superstacja


7:15 Informacje dnia
7:40 Dzień dobry Polsko
8:05 Gość poranny w Dzień Dobry Polsko
8:15 Informacje dnia
8:40 Dzień dobry Polsko
8:55 Gość poranny w Dzień Dobry Polsko
9:15 Informacje dnia
9:40 Komentarz poranny w Dzień Dobry Polsko
9:55 Telesprzedaż
10:15 Informacje dnia
10:30 Telesprzedaż
10:45 Informacje dnia
11:00 Telesprzedaż
11:15 Informacje dnia
11:35 Raport - analizy i komentarze
12:15 Informacje dnia
12:35 Raport - analizy i komentarze
13:15 Informacje dnia
13:35 Raport - analizy i komentarze
14:15 Informacje dnia
14:30 Telesprzedaż
14:45 Informacje dnia
15:00 Telesprzedaż
15:15 Informacje dnia
15:40 Krzywe zwierciadło
16:15 Informacje dnia
16:40 Rozmowa dnia
17:15 Informacje dnia, pogoda i sport
17:40 Nie ma żartów
18:15 Informacje dnia, pogoda i sport
18:40 Teksty i konteksty
19:15 Informacje dnia, pogoda i sport
19:40 Krzywe zwierciadło
20:15 Informacje dnia, pogoda i sport
20:40 Rozmowa dnia
21:15 Informacje dnia, pogoda i sport
21:40 Nie ma żartów
22:15 Finał dnia
23:15 Bez ograniczeń
0:10 Nie ma żartów
1:00 Nocne pasmo powtórkowe

VIASAT HISTORY 2009-2013


6:00 Święta Matka Teresa od ciemności
7:00 Sekrety rodzinne Brytyjczyków
8:00 Sickert kontra Sargent
9:00 Czarnobrody i losy pirackiego statku
10:00 Hannibal - wróg Rzymu
11:30 Siła pieniądza - nieczyste zagrywki
12:00 Tajemnice cywilizacje: Inkowie, Majowie i Aztekowie
13:00 Norymberga - proces nazistów
14:00 Święta Matka Teresa od ciemności
15:00 Sekrety rodzinne Brytyjczyków
16:00 Oto cywilizacja
17:00 Pierwsi ludzie w kosmosie
18:00 Kobiety JF Kennedy'ego: szczegóły skandali
19:00 Kiedy Maurowie rządzili Europą
20:00 Tajemnice miasta Amazonii
21:00 Upadek twierdzy krzyżowców
22:00 42 sposoby na zabicie Hitlera
23:00 Sekrety rodzinne Brytyjczyków
0:00 Oto cywilizacja
1:00 Pierwsi ludzie w kosmosie
2:00 Kobiety JF Kennedy'ego: szczegóły skandali
3:00 Kiedy Maurowie rządzili Europą
4:00 Tajemnice miasta Amazonii
5:00 Kolonia

VIASAT EXPLORER 2009-2013


5:00 Supernarzędzia
6:00 Nurkowie wojskowi
6:30 Nurkowie wojskowi
7:00 Astronauta-bohater  pierwszy Chińczyk w kosmosie
8:00 Przygody z Sommerem
8:30 Przygody z Sommerem
9:00 Przestępczość w Nowej Zelandii
9:30 Przestępczość w Nowej Zelandii
10:00 Historia sekty Niebiańskie Wrota
11:00 Supernarzędzia
12:00 Nurkowie wojskowi
12:30 Nurkowie wojskowi
13:00 Astronauta-bohater  pierwszy Chińczyk w kosmosie
14:00 Przygody z Sommerem
14:30 Przygody z Sommerem
15:00 Przestępczość w Nowej Zelandii
15:30 Przestępczość w Nowej Zelandii
16:00 Historia sekty Niebiańskie Wrota
17:00 Drugie życie ciężarówki
17:30 Za kierowcą superaut
18:00 Morze Północne
19:00 Nowy księżyc
20:00 Egzotyczne wyzwania
21:00 Historia półświatka
22:00 Miliony Maclnytre'a
23:00 - 5:00 Pasmo amerykańskiego kanału erotycznego Spice

TVP KULTURA-logo-165549B8BD


08:05 Czysta chirurgia  55'; film TVP kraj prod.Polska (1977); reż.:Tadeusz Junak; wyk.:Zdzisław Kozień, Eugeniusz Kujawski, Sławomir Surowiec, Izabella Olszewska, Antoni Jurasz; Dla małoletnich od lat 12
09:15 Bara Bara  64'; film dokumentalny; reż.:Maria Zmarz - Koczanowicz, Michał Arabudzki; Dla małoletnich od lat 12
10:30 Chłopiec na galopującym koniu  72'; film obyczajowy kraj prod.Polska (2006); reż.:Adam Guziński; wyk.:Piotr Bajor, Aleksandra Justa, Krzysztof Lis, Krzysztof Radkowski, Anna Seniuk, Małgorzata Hajewska, Teresa Sawicka, Bartłomiej Bobrowski, Anna Sarna, Stanisław Penksyk; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:00 Lech Majewski. Świat według Bruegela  44'; film dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:50 Zurich zdobyty; reportaż; 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:10 Gwiazdy tamtych lat - Rena Rolska; film dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
13:40 Dziesięć przykazań cz. IV; felieton; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:50 Po nim (Apres Lui)  87'; dramat kraj prod.Francja (2007); reż.:Gaël Morel; wyk.:Catherine Deneuve, Élodie Bouchez, Guy Marchand; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:30 Linia życia - Karol Szymanowski /1882 - 1937/; reportaż; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:10 Kwiecień z Bergmanem - Jesienna sonata (Herbstsonate)  88'; dramat kraj prod.Francja, Szwecja, Niemcy, Wielka Brytania (1978); reż.:Ingmar Bergman; wyk.:Liv Ullman, Ingrid Bergman, Lena Nyman; Dla małoletnich od lat 12
17:45 Dziesięć przykazań cz. V; felieton; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:00 Konkurs Chopinowski w TVP Kultura - Yulianna Avdeeva gra Koncert fortepianowy e - moll op. 11; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:55 Tata zza żelaznej kurtyny  52'; film dokumentalny; reż.:Krzysztof Rzączyński; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:50 Miniatury muzyczne - Marcin Zdunik gra Sonatę A - dur Sergiusza Prokofiewa; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:05 Dziesięć przykazań cz. VI; felieton; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
20:20 Cała zima bez ognia (Tout un hiver sans feu)  87'; dramat obyczajowy kraj prod.Belgia, Szwajcaria, Polska (2004); reż.:Greg Zgliński; wyk.:Aurelien Recoing, Marie Matheron, Gabriela Muskała, Blerim Gjoci, Nathalie Boulim; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:00 Noc z literaturą - O naśladowaniu Jezusa Chrystusa wg Tomasza a Kempis; widowisko kameralne; Bez ograniczeń wiekowych
22:25 Noc z literaturą - Wielki Tydzień  92'; dramat kraj prod.Polska (1995); reż.:Andrzej Wajda; wyk.:Wojciech Malajkat, Magdalena Warzecha, Bożena Dykiel, Beata Fudalej, Jakub Przebindowski, Cezary Pazura, Wojciech Pszoniak, Agnieszka Kotulanka, Kryzsztof Stroiński, Radosław Pazura; Dla małoletnich od lat 12
00:05 Noc z literaturą - Czesław Miłosz - Bez tytułu; widowisko kameralne; Bez ograniczeń wiekowych
00:30 Noc z literaturą - Kamień na kamieniu  98'; dramat kraj prod.Polska (1995); reż.:Ryszard Ber, Waldemar Prokopowicz, Grażyna Szymańska, Katarzyna Romanis; wyk.:Jerzy Radziwiłowicz, Bożena Adamek, Adam Ferency, Janusz Michałowski, Bronisław Pawlik, Joanna Żółkowska, Paweł Gędełek, Ignacy Machowski, Stefan Popkowski, Bogusław Sochnacki; Dla małoletnich od lat 12
02:20 Czterdziesty pierwszy (Sorok pervyy)  87'; dramat kraj prod.ZSRR (1956); reż.:Grigorij Czuchraj; wyk.:Yu. Romanov, Muratbek Ryskulov; Dla małoletnich od lat 12
03:55 Sztuka mediów - odc. 12; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
04:40 Rozmowy istotne - Jerzy Kucia; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
05:05 Zakończenie dnia

SK TVPHIST


08:05 Dziennik telewizyjny - 21.04.1984; Bez ograniczeń wiekowych
08:35 Notacje - Elżbieta Ficowska. Światy poetyckie J. Ficowskiego; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:45 Zakręty dziejów - Europejska Wiosna Wolności; program historyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:00 Józef Bem cz. 2; film dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:25 Zakręty dziejów - Europejska Wiosna Wolności; program historyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:40 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii.; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
10:10 Rodzina Połanieckich - odc. 5/7 Spełnienie; serial TVP; Bez ograniczeń wiekowych
11:30 Z archiwum IPN - Polski Związek Powstańczy; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:00 Historyczne kalendarium dzienne - Powtórka z historii - Zygmunt Stary; program historyczny; Bez ograniczeń wiekowych
12:30 Historyczne kalendarium dzienne - Na celowniku terrorystów; reportaż; Dla małoletnich od lat 7
13:00 Historia obyczaju - Chata - cztery pory roku - wiosna; Bez ograniczeń wiekowych
13:20 Kolejki - Wielcy nieobecni; felieton; Bez ograniczeń wiekowych
13:35 Zapomniane pracownie - Lutnictwo; Bez ograniczeń wiekowych
14:00 Podróżnik - Droga do Galway; Bez ograniczeń wiekowych
14:20 Dzika Polska - Nasi bracia żurawie; serial dokumentalny; 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:45 Flesz historii - odc. 21; cykl reportaży; 16:9, Dla małoletnich od lat 7
15:05 Marsz żywych; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
16:00 Wspólnota w kulturze - Pastelowy świat Zygmunta Wiśniewskiego; Dla małoletnich od lat 7
16:30 Historyczne kalendarium dzienne - Maria Skłodowska - Curie; film dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
17:05 Rodzina Połanieckich - odc. 6/7 Zdrada; serial TVP; Bez ograniczeń wiekowych
18:35 Dawno temu - Aleksander Gierymski; cykl dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
18:50 Ex Libris - 48; magazyn; Dla małoletnich od lat 7
19:00 Dziennik telewizyjny - 21.04.1984; Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Zapisy pamięci - Panteon literacki; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Ślady - Leon Zdzisław Stroiński  50'; cykl dokumentalny; reż.:Hanna Etemadi; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
21:00 Spór o historię - Litwo Ojczyzno moja; debata; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:35 Rody fabrykanckie - Heinzlowie  30'; cykl reportaży; Bez ograniczeń wiekowych
22:05 Telewizyjny Słownik Biograficzny - Jan Rzepecki; felieton; Dla małoletnich od lat 12
22:35 Poczet nauki polskiej - Julian Krzyżanowski; cykl reportaży; Dla małoletnich od lat 7
23:10 Zagadki tamtych lat - odc. 2/9 - Kto obrabował bank na Jasnej?; cykl reportaży; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
23:35 Filmowa Encyklopedia Łodzi i okolic - Pałac Augusta Haertiga - cz.II Piotrkowska 236; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
23:50 Zakończenie dnia

TVP HD - Logo


07:15 Sygnały dnia; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
07:25 Mała wielka miłość - odc. 1/4; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:15 Sygnały dnia; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
08:30 Zawrócony  78'; film TVP; reż.:Kazimierz Kutz; wyk.:Zbigniew Zamachowski, Marek Kondrat, Marek Frąckowiak, Stanisław Górka, Henryk Bista, Zofia Rysiówna, Anna Waszczyk; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:50 Miniatury filmowe do muzyki klasycznej - Fryderyk Chopin-Preludia; film animowany; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:00 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - (60) - Południowy Tyrol; cykl reportaży; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:30 Doręczyciel odc.12/14 - Ucieczka; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:15 Skok  53'; film TVP; reż.:Piotr Starzak; wyk.:Kuba Snochowski, Adam Kamień, Ewa Gorzelak, Dominika Figurska, Robert Brzeziński, Adam Woronowicz, Jacek Braciak; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:10 Piłka nożna - Puchar Hiszpanii: FINAŁ: FC Barcelona - Real Madryt (Puchar Hiszpanii: FINAŁ: FC Barcelona - Real Madryt) kraj prod.Hiszpania (2011); STEREO
14:00 Miniatury filmowe do muzyki klasycznej - Czarodziejski flet - Uwertura; film animowany; 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:05 Obcy VI  30'; film TVP; reż.:Borys Lankosz; wyk.:Wojciech Klata, Grażyna Juchniewicz, Maria Garbowska, Zofia Perczyńska, Joachim Lamża, Karolina Dryzner; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:40 Apetyt na życie - odc. 25; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:10 Siostry - odc. 13/13 - Jesienne imieniny; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:00 Tydzień z życia mężczyzny  85'; film obyczajowy kraj prod.Polska (1999); reż.:Jerzy Stuhr; wyk.:Jerzy Stuhr, Gosia Dobrowolska, Danuta Szaflarska, Ewa Skibińska, Anna Samusionek, Krzysztof Stroiński, Jacek Romanowski, Małgorzata Drozd, Jacek Niesiołowski; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:30 Miłość nad rozlewiskiem - odc. 6/13; serial obyczajowy TVP; DOLBY SURROUND, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:20 Gilotyna - odc. 95; teleturniej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:45 Miniatury filmowe do muzyki klasycznej - Stanisław Moniuszko - Prząśniczka; film animowany; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:55 Szansa na Sukces - Irena Jarocka; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:45 Miniatury filmowe do muzyki klasycznej - Symfonia dziecięca; film animowany; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:55 Chichot losu - odc. 7/13 - Krew nie woda; serial TVP; DOLBY SURROUND, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:40 Miniatury filmowe do muzyki klasycznej - W. A. Mozart - Divertimento D-dur KV 205-Menuetto; film animowany; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:45 Dr House - s. VI, odc. 120 (House M. D. , s. 6, ep. 10, Wilson); serial obyczajowy kraj prod.USA (2009); 16:9, Dla małoletnich od lat 16
21:30 Miniatury filmowe do muzyki klasycznej - Nad pięknym modrym Dunajem; film animowany; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
21:45 Instynkt - odc. 8 "Wiatr we włosach"; serial kryminalny TVP; DOLBY SURROUND, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:35 Piłka nożna - Puchar Hiszpanii: FINAŁ: FC Barcelona - Real Madryt (Puchar Hiszpanii: FINAŁ: FC Barcelona - Real Madryt) kraj prod.Hiszpania (2011); STEREO
00:22 Zakończenie dnia

SK TVPSER


06:00 M jak miłość - odc. 97; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
06:45 Barwy szczęścia - odc. 35; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:15 Barwy szczęścia - odc. 36; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:45 Ranczo - odc. 18 - Europejski kandydat; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:40 Ranczo - odc. 19 - Rozwód z miłości; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:30 TELEZAKUPY
09:50 Przygody pana Michała - odc. 8/13 - Azja, syn Tuhaj - Beja; serial historyczno-przygodowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
10:20 Wojna domowa - odc. 8/15 Wizyta starszej pani; serial komediowy TVP; Bez ograniczeń wiekowych
11:15 Lokatorzy - odc. 19 Ojciec i syn; serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
11:50 Lokatorzy - odc. 20  Wszystko jest grą; serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
12:20 Lokatorzy - odc. 21 Średnia krajowa; serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
12:50 M jak miłość - odc. 98; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
13:40 Barwy szczęścia - odc. 37; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:10 Barwy szczęścia - odc. 38; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:40 Ranczo - odc. 20 - Diabelskie porachunki; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:35 Ranczo - odc. 21 - Jesienna burza; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:35 Lokatorzy - odc. 22 Nowy lokator; serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
17:05 Lokatorzy - odc. 23 Różnica wieku; serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
17:35 Lokatorzy - odc. 24 Lekcja botaniki; serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
18:10 M jak miłość - odc. 99; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
19:00 Barwy szczęścia - odc. 39; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:30 Barwy szczęścia - odc. 40; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:05 Doktor Martin - odc. 7/23 (Doc Martin); serial kraj prod.Wielka Brytania (2004); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:00 Ranczo - odc. 22 - Diler pierogów; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:00 Ranczo - odc. 23 - Do dobrego lepiej przymusić; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:00 Pitbull - odc. 12; serial policyjny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
23:55 Pitbull - odc. 13; serial policyjny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
00:50 Wojna domowa - odc. 7/15 Polski joga; serial komediowy TVP; Bez ograniczeń wiekowych
01:25 Wojna domowa - odc. 8/15 Wizyta starszej pani; serial komediowy TVP; Bez ograniczeń wiekowych
02:20 Zakończenie dnia

TVP Sport (do 12.01.2014)


07:55 Z piłką przez świat - Magiczna gra; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
08:50 Koszykówka mężczyzn - Tauron Basket Liga: Trefl Sopot - PGE Turów Zgorzelec; STEREO, 16:9
10:45 TELEZAKUPY
11:20 Żużel - Ekstraliga: Włókniarz Częstochowa - Falubaz Zielona Góra; STEREO, 16:9
13:20 Koszykówka mężczyzn - Tauron Basket Liga: Energa Czarni Słupsk - Asseco Prokom Gdynia; STEREO, 16:9
15:20 Piłka nożna - Puchar Hiszpanii: FINAŁ: FC Barcelona - Real Madryt (Puchar Hiszpanii: FINAŁ: FC Barcelona - Real Madryt) kraj prod.Hiszpania (2011); STEREO, 16:9
17:25 Droga do koszykarskiej sławy; STEREO, 16:9
18:00 Koszykówka kobiet - Ford Germaz Ekstraklasa: CCC Polkowice - Wisła Kraków; STEREO, 16:9
20:15 Piłka nożna - Puchar Polski: 1/2 finału: Legia Warszawa - Lechia Gdańsk; STEREO, 16:9
22:10 Ze sportowego archiwum - Ayrton Senna - przerwany wyścig; reportaż; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
23:00 Sportowy Wieczór; STEREO, 16:9
23:25 Koszykówka mężczyzn - Tauron Basket Liga: Trefl Sopot - PGE Turów Zgorzelec; STEREO, 16:9
01:25 Zakończenie dnia

Telewizja Toya


11:00 Pogoda dla Łodzi
11:05 Konfrontacje
11:50 Nasze sprawy
12:00 Pogoda dla Łodzi
12:05 Punkt widzenia
12:15 To & owo na ekranie
12:35 Z archiwum kina
12:45 Między nami
13:00 Pogoda dla Łodzi
13:05 Prosto z miasta
13:15 Sport - opinie
14:00 Pogoda dla Łodzi
14:05 Na zakręcie
14:50 Kosz pełen tradycji
15:00 Pogoda dla Łodzi
15:05 Mix filmowy
15:45 Kotłownia
16:00 Pogoda dla Łodzi
16:05 Wytwórnia
16:15 Więcej niż medycyna
16:25 Migawka
16:30 Punkt widzenia
16:40 Sekretna Łódź
16:45 Sport, sport, sport
17:00 Stylizacje
17:15 Wydarzenia
17:30 Wydarzenia sport
17:35 Pogoda dla Łodzi
17:40 Punkt widzenia
17:50 To jest kino
18:15 Wydarzenia - flesz
18:25 Świat oczami dziecka
18:30 Co tu jest grane w Łodzi?
19:15 Wydarzenia - flesz
19:20 Prosto z miasta
19:30 Sport flesz
19:35 Po godzinach
20:05 Migawka
20:15 Wydarzenia
20:30 Wydarzenia sport
20:35 Pogoda dla Łodzi
20:40 Punkt widzenia
20:50 Człowiek miesiąca
21:00 Sport, sport, sport
21:15 Wydarzenia - flesz
21:20 Toya Net
22:05 Więcej niż medycyna
22:15 Wydarzenia - flesz
22:20 Sport, sport, sport
22:30 Sport flesz
22:35 Migawka
22:45 Wydarzenia
23:00 Wydarzenia sport
23:10 Punkt widzenia
23:20 Co jest grane w Łodzi?

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.