FANDOM


Tvp1 logo

06.30 Proszę o odpowiedź - public.
06.45 Przystanek Unia - reportaż
07.35 Latające misie (5) - serial
08.05 Legenda o Wilhelmie Tellu (10) - serial
09.00 Teleranek na wakacjach - dla dzieci
09.30 Myślisz o kimś? - Wybierz teledysk!
10.00 50 lat TVP: Wojna domowa (5/15) - serial obyczajowy, Polska
10.30 Zabawy językiem polskim - teleturniej muzyczny
11.00 Od przedszkola do Opola - pr. muzyczny dla dzieci
11.30 Od A do Zdrowia - poradnik medyczny
12.00 Anioł Pański - transmisja
12.15 Książki na lato - magazyn
12.25 Tydzień - magazyn rolniczy
13.00 Wiadomości
13.10 50 lat TVP: Benefis Zenona Laskowika - Z tyłu sklepu - pr. artystyczny
14.40 De Funes coraz młodszy: Napad na bank - kom., Francja
16.05 Bezpieczna Jedynka
16.30 Manifesta 4 - program publicystyczny
17.00 Teleexpress
17.20 Sportowy Express
17.25 Dziennik telewizyjny - program satyryczny Jacka Fedorowicza
17.35 Lokatorzy - serial
18.05 Śmiechu warte - program rozrywkowy
18.30 Jaka to melodia? - quiz muz.
19.00 Wieczorynka: Myszka Miki i przyjaciele - serial animowany, USA
19.30 Wiadomości
19.50 Sport i prognoza pogody
20.05 CZAS NA DOKUMENT: WĘDRÓWKI Z BESTIAMI (3) - serial dokumentalny, Wlk. Bryt.
20.45 FALE NAMIĘTNOŚCI (2/2)- film obyczajowy, Włochy
22.30 UCZTA KINOMANA: MARKIZA - dramat Francja/Włochy/Hiszpania 1997
00.30 Sportowa Jedynka - magazyn
00.50 Mistrzostwa Polski w lekkoatletyce
01.20 Sokolnik zgłoś się - film dokumentalny
01.50 Zakończenie programu
CHUDA DWÓJKA

07.00 Film dla niesłyszących: Matki, żony i kochanki (14/22) - serial obyczajowy, Polska
07.55 Słowo na niedzielę
08.00 Program lokalny
09.00 M jak miłość (48) - serial obyczajowy, Polska
09.45 Nie tylko dla komandosów - program wojskowy
10.10 Smak Europy - program publicystyczny
10.25 Podróż przez Amerykę Południową (1) - serial dokumentalny Wielka Brytania 2000
11.20 Podróże kulinarne Roberta Makłowicza - magazyn kulinarny
11.45 Smak Europy - program publicystyczny
12.00 Miłość jest wspaniała - melodramat USA 1955
13.40 Smak Europy - program publicystyczny
14.00 Familiada - teleturniej
14.30 Złotopolscy (347) - telenowela, Polska
15.00 Bezludna wyspa - program rozrywkowy
16.00 Na dobre i na złe (91) - serial obyczajowy, Polska
17.00 Święta wojna (113) - serial komediowy, Polska
17.30 7 dni świat - program publicystyczny
18.00 Program lokalny
18.20 Prognoza pogody
18.30 Panorama
18.50 Smak Europy - program publicystyczny
19.05 Uwaga! Naciągacze - film dokumentalny Wielka Brytania 2000
20.00 Koń Polski i przyjaciele: Bomba w górę (2) - program rozrywkowy
21.05 Z ARCHIWUM X (4) - serial
22.00 Panorama
22.20 Sport telegram
22.28 Prognoza pogody
22.35 JEST JAK JEST (15/19) - serial obyczajowy, Polska
23.10 Święty grzech - spektakl teatralny Polska 2002
00.05 Narkomani - dramat USA 1970
01.55 Zakończenie programu
Polsat-2

06.00 Disco Polo Live (331) - magazyn muzyczny
07.00 4x4 - magazyn
07.30 Magazyn religijny
08.00 Seriale animowane: Smocze opowieści (32); Psotny Bill (6)
08.55 Szkoła przetrwania - program dla dzieci
09.30 Power Rangers (178) - serial fantastyczny
10.00 Disco Relax
11.00 Słoneczny patrol (122) - serial przygodowy
12.00 Winnetou wśród sępów - western, Niem./Fr./Wł./Jugosławia
13.40 Strażnicy miasta (1) - serial sensacyjny
14.35 Benny Hill - pr. rozrywkowy
15.05 Niewiarygodne, ale prawdziwe - film dokumentalny
15.30 Fundacja Polsat
15.45 Informacje
16.00 Polski Monopol Loteryjny Fortuna
16.05 Samo życie (75, 76) - serial obyczajowy
17.00 Program sportowy
18.45 Informacje, Sport
19.05 V.I.P. (63) - serial sensacyjny
20.00 Idol - program rozrywkowy
21.00 WIECZÓR FILMOWY Z KAWĄ GALA: Zmowa milczenia - dramat obyczajowy, USA 1995
21.30 Losowanie LOTTO
22.50 Profesjonaliści - film sensacyjny, Niemcy/USA 1994
01.05 Muzyka na BIS
05.00 Zakończenie programu
Logo-19

6.00 Telesklep
8.00 Szaleństwa Alvina wiewiórki [47/54] - serial anim.
8.35 Nowe przygody Guliwera [11/26] - serial anim.
9.10 Zakochany pingwin - film anim.
10.25 Na wschód od Edenu - film oby­czajowy USA
12.30 Północ Południe [20]- serial USA
13.30 Maraton uśmiechu
14.00 Legendy Kung-Fu [13]- serial
15.00 Styl - magazyn
15.30 Co za tydzień - magazyn
15.45 Dzikie Koty - komedia USA
17.45 Kto Was tak urządził? - magazyn
18.15 Król przedmieścia [3] - serial kom., Polska
19.00 TVN Fakty, sport, pogoda
19.35 Kwiaty we włosach
20.00 Milionerzy - teleturniej
20.45 Ananasy z mojej klasy: Paweł Wilczak, Renata Dancewicz
22.00 Adopcje - serial fabularno-doku­mentalny
22.30 Nie do wiary - opowieści niesamowite
23.05 Noktowizjer - magazyn
23.40 Granice - serial fabularno-doku­mentalny
0.10 Pamięć absolutna [4] - serial sens. USA
1.05 Nic straconego
Tvp3-poznan.svg

07:00 Tęczowy domek (36/40) - serial animowany
07:30 Kurier
07:40 Prognoza pogody
07:45 Danny opowiedz mi (35/52) - serial dla dzieci
08:00 Teleskop-flesz
08:05 Widnokrąg - magazyn
08:20 Tandem - czyli pary doskonałe w Scenie na Piętrze - Benefis - Marka Kondrata (2)
09:00 Teleplotki
09:30 Kurier
09:40 Prognoza pogody
09:45 Powrót Franka Jamesa - Film fabularny USA 1940
11:30 Kurier
11:35 Smaki świata (09/13) - serial dokumentalny
12:00 Wielkie romanse XX wieku - film dokumentalny
12:30 Kurier
12:40 Prognoza pogody
12:45 Warsztaty operowe - Jan Kiepura - 100-lecie urodzin
13:40 Cygańskie dni odc.3
14:30 Kurier
14:35 Elżbieta II - Trudny jubileusz odc.2 - angielski film dokumentalny 2002
15:30 Kurier
15:35 Prognoza pogody
15:40 Teleskop - flesz
15:45 Tandem - czyli pary doskonałe w Scenie na Piętrze - Benefis - Marka Kondrata (2)
16:30 Kurier
16:40 Prognoza pogody
16:45 Ogólnopolskie Spotkania Zamkowe w Olsztynie "Śpiewajmy poezję"
17:30 Kurier
17:35 Teleplotki
18:00 Teleskop - wydanie główne
18:15 Sport - wiadomości
18:20 Teleskop poznański
18:35 Europa za miedzą - Czy wykupią naszą ziemię?
18:50 Zew krwi - francuski film fabularny 1996
20:30 Kurier
20:45 Prognoza pogody
20:50 Od niedzieli do niedzieli
21:15 Książka tygodnia
21:30 Kurier
21:40 Prognoza pogody
21:45 Teleskop miejski
22:00 Sport - weekend magazyn
22:30 Kurier
22:45 Prognoza pogody
22:50 Eliminacje MP w siatkówce plażowej
23:50 Ekstraliga żużlowa ATLAS WROCŁAW - POLONIA BYDGOSZCZ
00:30 Windsurfing - Puchar Europy i MP
00:45 Sport - wiadomości
00:50 Zakończenie programu
TV 4 2000-2006 logo

5.55 Witajcie w Kapustowie!
6.25 Świniakowie z sąsiedztwa
6.55 Ania z Zielonego Wzgórza - ciąg dalszy (1) - film obycz. kanad. (powt.)
9.05 Smok Castillo
9.35 Ania z Zielonego Wzgórza
10.05 Przygody kucyka - film przygod. USA (powt.)
12.00 KINOmaniaK
12.30 Super VIP
13.00 A kuku
13.30 Na topie
14.00 Detektyw Blomquist żyje niebezpiecznie - film przygod. szwedz., 1997 (81 min)
15.35 Zaczarowany księżyc - film dok.
16.00 Rycerz nocy (19) - serial sens. kanad.-amer.
16.50 Policyjny klan (8) - serial sens. USA
17.45 Dziennik
17.55 Informacje sportowe i Prognoza pogody
18.05 Diabli nadali (24) - serial kom. USA
18.35 Nowe wcielenie (19) - serial sens. USA (powt.)
19.30 Mapety i ich goście (2) - serial dla dzieci USA
20.00 Dziewczyna z przymusu - komedia muzyczna kanad.- amer., 1993 (91 min)
21.55 Drogówka - magazyn
22.20 Supergol - magazyn
22.50 To się w głowie nie mieści
23.15 Na wirażu (3) - serial sens. kanad.
0.15 Jednoręki bokser - film sens. hong., 1971 (90 min)
2.05 Super VIP
2.35 Strefa P
3.10 Zakończenie programu
TVN 7 '02 - '08

7.10 Telesklep
8.40 Zorro
9.05 Grupa specjalna EKO
9.30 Yaiba - legendarny samuraj
9.55 Dragon Ball Z
10.20 Tajemnicza wyspa - serial USA
10.45 Z życia gwiazd - serial USA
11.15 Dr Stefan Frank - serial niem.
12.05 W blasku księżyca - film kanad.
13.35 Kea - papuga górska
14.35 Tenbit.pl Klub Przygód
15.25 Komando Małolat - serial niem.
16.20 Słoneczny patrol - serial USA
17.10 Rodzinna orkiestra - film USA
19.05 Zatoka szczęścia - serial USA
20.00 Zbrodnicze zamiary - film USA
21.50 Klub przygód Tenbitu odc. 2
22.30 Podwójne wcielenie - horror USA
0.45 Być pierwszą - film ang. (105 min.)
2.30 Koniec programu
Tvpoloniaekran

7.00 Słowo na niedzielę
7.05 M jak miłość [46] - serial TVP
7.50 Wiklina - reportaż
8.20 Biografie: Ja, który mam podwójne życie ... czyli dylemat Josepha Conrada [2] - film dok.
9.30 Halka - melodramat
11.00 Spółka rodzinna [7, 8/19] - serial TVP (powt.)
12.00 Anioł Pański
12.15 Madonny polskie
12.45 Koncerty w Zamku Królewskim w Warszawie - Antonio Vivaldi - Pory roku - Jesień
13.00 Transmisja Mszy świętej - Z kościoła św. Stanisława w Sokolnikach
14.00 Czterej pancerni i pies [20/21] - serial TVP
14.50 Graj z Kuroniem [3]
15.20 Święta wojna [11] - Artysta malarz - serial TVP
15.45 Biografie: Ja, który mam podwójne życie ... czyli dylemat Josepha Conrada [2] - film dok. (powt.)
17.00 Teleexpress
17.20 Sportowy Express
17.25 Dziennik telewizyjny - program Jacka Fedorowicza
17.35 M jak miłość [46] - serial TVP (powt.)
18.20 Nie tylko o ...
18.35 Potomkowie Polaków w Gruzji ­ reportaż
18.50 Kochamy polskie seriale - teleturniej
19.15 Dobranocka - Przygody Bolka i Lolka [26] - serial anim.
19.30 Wiadomości, sport, pogoda
20.00 Opowieści weekendowe - Niepisane prawa - film fab.
21.05 Szansa na sukces - Alicja Majewska
22.00 Panorama
22.20 Sport telegram
22.30 Ekstradycja [4/6] - serial prod. TVP
23.30 Co nam w duszy gra - Lato [3] - Fiesta
0.30 M jak miłość [46] - serial TVP
1.15 Przygody Bolka i Lolka [26] - serial anim. (powt.)
1.30 Wiadomości, sport, pogoda (powt.)
2.00 Spółka rodzinna [7, 8/19]- serial TVP (powt.)
3.00 Niepisane prawa - film fab.
3.55 Mój ślad w Telewizji - Jerzy Gruza (powt.)
4.00 Ekstradycja [4/6] - serial prod. TVP (powt.)
5.00 Panorama (powt.)
5.20 Sport telegram (powt.)
5.30 Zwierzenia kontrolowane - Łukasz i Paweł Golcowie (powt.)
6.00 Graj z Kuroniem [3] (powt.)
6.25 Pamiętaj o mnie ... - koncert życzeń (powt.)
7.00 Zakończenie programu

Le Cinema
14.00 Oświecenie gwarantowane (Erleuchtung Garantiert) film obyczajowy, Niemcy, 1999, 108 min
16.00 Cyrano i D'Artagnian (Cyrano Et D'Artagnian / Secret Mask Of D'Artagnian) dramat, Francja, 1963, 133 min
18.30 Czy słyszysz moje myśli? (Can You Hear Me Thinking?) dramat, Wielka Brytania, 1990, 85 min
20.00 Dokument. Festiwale, festiwale: Cannes 2002 cz II, Studio Company, 2002, 30 min
20.30 Pożegnanie Piotrusia Pana (Goodby Peter Pan) komedia, Włochy, 1989, 90 min
22.00 Przyjaciele Petera (Peter's Friends) komedia, Wielka Brytania, 1992, 90 min
00.00 Zapico (Zapico) thriller, Hiszpania, 1996, 90 min.

WTK

10.00 Puls dnia - serwis informacyjny
10.15 Bajki
10.30 Program lokalny
11.00 Muzyka z WTK
12.00 Puls Tygodnia - przegląd wydarzeń
12.30 Motomania - magazyn motoryzacyjny
12.50 Twoje atuty - z modą na ty
13.10 Na zdrowie - magazyn medyczny
13.40 Na pełnym morzu (56) - serial obyczajowy prod. szwedzkiej, 1992
14.15 Tajemnice urody - poradnik
14.30 Program lokalny
15.00 Wybory Miss Wielkopolski 2002 - powt. programu
16.30 Program lokalny
17.00 Artur i mamuśka (28) - serial komediowy, Australia 1987
17.30 Puls Tygodnia - przegląd wydarzeń
18.00 Bajki
18.10 Wyprawy kulinarne - magazyn
18.40 Puls dnia - serwis informacyjny (wydanie główne)
19.05 Pułapka (11) - serial kostiumowy
19.30 Europejskie ogrody zoologiczne: Dvur Karlove
20.00 Puls dnia - serwis informacyjny
20.20 Rozwód: ona - film obyczajowy, USA 1973
21.35 Weekend z Iglesiasem - program muzyczny
22.00 Program lokalny
22.30 Arena - magazyn sportowy
22.50 Z familijnego archiwum (3) - program genealogiczny
23.00 Zakończenie programu
Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.