TVP 1
05:20 TELEZAKUPY
05:55 Tysiąc i jedna noc - odc. 28 (Binbir Gece (1001 Nights) ep. 28) -  txt. str. 777; serial obyczajowy kraj prod.Turcja (2006); 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:55 Natura w Jedynce - Bliżej niedźwiedzi cz. 1 (Great Bear Stakeout) -  txt. str. 777  51'; film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2013); reż.:Jeff Wilson, David Marks; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
08:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
08:10 Pogoda poranna; STEREO, 16:9, Na żywo
08:13 Polityka przy kawie; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
08:25 Cztery kąty, anioł piąty - Jodłowa; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
08:55 Blondynka - odc. 23 (seria II, odc. 10) - Urodzony po raz drugi -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:55 W sercu oceanu - odc. 5 (Corazón del oceano - cap. 5) -  txt. str. 777; serial kostiumowy kraj prod.Hiszpania (2011); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:00 Drużyna A [ser. IV] - odc. 18, Gorączka złota (The A - Team IV, ep. 18, The Duke of Whispering Pines); serial kraj prod.USA (1985); 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
12:10 Agrobiznes; STEREO, 16:9, Na żywo
12:30 Agropogoda; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:35 Smaki polskie - Sałatki z półgęskiem; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:55 Natura w Jedynce - Podróż przez życie cz. 2. Dorastanie (Life Story) -  txt. str. 777  49'; serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2014); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
14:00 Tysiąc i jedna noc - odc. 29 (Binbir Gece (1001 Nights) ep. 29) -  txt. str. 777; serial obyczajowy kraj prod.Turcja (2006); 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
15:10 Pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
15:20 Opole 2016 na bis /22/; koncert; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:35 Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem - odc. 48/72 (Muhtesem Yüzyil. Kösem, bolum 48) -  txt. str. 777; serial kostiumowy kraj prod.Turcja (2015); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:35 Studio Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016 - Diecezje; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
17:00 Teleexpress -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
17:15 Pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
17:30 Franciszek, jezuita - odc. 1 (Francisco, El Jesuita, cap. 1) -  txt. str. 777  42'; serial biograficzny kraj prod.Argentyna (2015); reż.:Matias Gueilburt; wyk.:Gustavo Yaniello, Sergio Calvo, Ramiro Boga, Maria Lia Bagnoli; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:30 Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem - odc. 49/72 (Muhtesem Yüzyil. Kösem, bolum 49) -  txt. str. 777; serial kostiumowy kraj prod.Turcja (2015); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:30 Wiadomości -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
20:00 Sport -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
20:05 Biało - czerwoni do Rio; felieton; STEREO, 16:9
20:10 Pogoda -  txt. str. 777; STEREO, 16:9
20:20 Studio Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016 - Diecezje; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
20:35 Ojciec Mateusz - odc. 148 - Ślady przeszłości (Ojciec Mateusz XII odc. 1) -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:25 Sprawa dla reportera -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:30 Szepty przeszłości - odc. 11/12 (Nouvelle Maud, La, ep. 11) -  txt. str. 777; serial kraj prod.Francja (2010); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:35 Szepty przeszłości - odc. 12/12 (Nouvelle Maud, La, ep. 12) -  txt. str. 777; serial kraj prod.Francja (2010); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:40 Transporter - odc. 7/12 (Transporter, ep. 7) -  txt. str. 777; serial kraj prod.Francja (2012); STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
01:30 Naszaarmia.pl - odc. 223; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:00 Lato z dokumentem - Najniższy Koszykarz Świata (Glance up) -  txt. str. 777  60'; film dokumentalny kraj prod.Hiszpania (2014); reż.:Oriol Martinez, Enric Ribes, Oriol Gisbert; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:10 Trwajcie - Janusz Kurtyka 2005 - 2010 -  txt. str. 777; film dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:10 Drużyna A [ser. IV] - odc. 18, Gorączka złota (The A - Team IV, ep. 18, The Duke of Whispering Pines); serial kraj prod.USA (1985); 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:05 Zakończenie dnia

TVP 2
06:25 Rodzinka.pl - odc. 29 "Dzień ojca" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO/5.1/AD, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:05 M jak miłość - odc. 1110 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:00 Pytanie na śniadanie - wakacyjnie - w tym: 8.50 Panorama; 9.35, 10.15 Pogoda ; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
10:55 Barwy szczęścia - odc. 1450 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:30 Na dobre i na złe - odc. 197 - Niepokojące objawy; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:30 O mnie się nie martw - s. III odc. 3/13 -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO/5.1/AD, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:30 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - Szafir -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:05 Przygarnij mnie - odc. 6; reality show; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:55 Na sygnale - odc. 74 "Być kobietą" -  txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:25 Rodzinka.pl - odc. 151 "Zima, zima...ach to TY!" sezon 6 -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO/5.1/AD, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:05 M jak miłość - odc. 1215 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:05 Tylko z Tobą - odc 19 (odc 19); serial obyczajowy kraj prod.Turcja (2015); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:00 Panorama; STEREO, 16:9, Na żywo
18:30 Sport Telegram; STEREO, 16:9, Na żywo
18:40 Pogoda; STEREO, 16:9
18:50 Jeden z dziesięciu - odc. 3/92; teleturniej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:25 Jeden z dziesięciu - odc. 4/92; teleturniej; 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:10 Kabaret pod gruszą - The best of Kabaret Młodych Panów; program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:30 Dziki cel (Wild Target)  93'; komedia kryminalna kraj prod.Wielka Brytania, Francja (2010); reż.:Jonathan Lynn; wyk.:Bill Nighy, Emily Blunt, Rupert Grint, Martin Freeman, Rupert Everett; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:20 Rozmowa z gwiazdą (Interview) -  txt. str. 777  80'; film obyczajowy kraj prod.Kanada, USA (2007); reż.:Steve Buscemi; wyk.:Steve Buscemi, Sienna Miller, MIchael Buscemi, ara Elders; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
00:55 Moja super eksdziewczyna (My Super Ex - Girlfriend) -  txt. str. 777  90'; komedia kraj prod.USA (2006); reż.:Ivan Reitmann; wyk.:Uma Thurmann, Anna Faris, Luke Wilson; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:40 Droga na drugą stronę (Droga na drugą stronę)  72'; film dokumentalny kraj prod.Polska, Rumunia (2011); reż.:Anca Damian; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:05 Art Noc: Republika - Nowe Sytuacje - Jarocin Live 2014; koncert; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:10 Rodzinka.pl - odc. 30 "Muzykoterapia" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO/5.1/AD, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:35 Zakończenie dnia

TVP 3
06:00 Sto tysięcy bocianów - odc. 18; serial dokumentalny TVP; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
06:30 Plebania - odc. 658; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
07:00 OTV - PASMO LOKALNE
08:15 Dla niesłyszących - Co niesie dzień -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
08:45 Dla niesłyszących - Telekurier -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:15 Przygody ekokonsumenta - odc. 5; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
09:35 TELEZAKUPY
10:05 Dla niesłyszących - Co niesie dzień -  JM; STEREO, 16:9
10:35 Lecznica pod św. Franciszkiem - Rogacz  23'; serial dokumentalny TVP kraj prod.Polska (2000); reż.:Teresa Kotlarczyk; Dla małoletnich od lat 12
11:05 EKOkonsument 5); STEREO, 16:9
11:15 Fundusze europejskie - jak to działa? - odc. 4; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:30 AgroSzansa - odc. 85; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
11:45 Kultowe rozmowy - odc. 93 - Bogdan Trojanek; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:15 Marzenia do spełnienia - odc. 10/34; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:40 Szepczący do koni; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:00 TELEZAKUPY
13:20 Dziennik regionów - tematy dnia; STEREO, 16:9
13:30 Agrobiznes; STEREO, 16:9
13:55 Plebania - odc. 659; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
14:30 Dziennik regionów - tematy dnia; STEREO, 16:9
14:35 Bory Tucholskie  45'; film dokumentalny kraj prod.Polska (2005); reż.:Jerzy Wosik, Rafał Ulatowski; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:25 Rogal daje radę; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:45 Dziennik regionów - tematy dnia; STEREO, 16:9
15:55 Pies milioner; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:10 TELEZAKUPY
16:30 Sto tysięcy bocianów - odc. 18; serial dokumentalny TVP; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Szlakiem podkarpackiej przyrody - Odc. 6 - Rymanów Zdrój; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:10 Turystyczna jazda - odc. 55 Miszkolc; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12; Magazyn Turystyczna Jazda po raz pierwszy z wizytą na Węgrzech. Odwiedzimy jedno z najatrakcyjniejszych węgierskich miast - Miszkolc, który posiada historyczne związki z Polską. Oprócz licznych nawiązań do historii, w dzisiejszym odcinku pojawią się także informacje na temat aktywnego wypoczynku.
17:20 Przechodzień codzienny
17:25 Dziennik regionów - tematy dnia; STEREO, 16:9
17:30 OTV - PASMO LOKALNE
22:15 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
22:45 Echa dnia; STEREO, 16:9, Na żywo
23:15 Dla niesłyszących - Telekurier -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:45 Fatima i świat - Fatima i Afryka (Fatima and Africa)  52'; cykl dokumentalny kraj prod.Portugalia (2013); 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:40 Zapiski Łazęgi - Jomsborg wrota pomorza; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:55 Czarny serial - Variola Vera - Czarna Ospa; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
01:25 Kultowe rozmowy - odc. 93 - Bogdan Trojanek; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:00 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9
02:25 Echa dnia; STEREO, 16:9
02:55 Dla niesłyszących - Telekurier -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:25 Fatima i świat - Fatima i Afryka (Fatima and Africa)  52'; cykl dokumentalny kraj prod.Portugalia (2013); 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:25 Szlakiem podkarpackiej przyrody - Odc. 4 - Prządki, Zamek Kamieniec; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:40 Lecznica pod św. Franciszkiem - Rogacz  23'; serial dokumentalny TVP kraj prod.Polska (2000); reż.:Teresa Kotlarczyk; Dla małoletnich od lat 12
05:10 Przechodzień codzienny
05:20 Marzenia do spełnienia - odc. 10/34; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
05:45 Legendy regionalne - Polskie Carcasonne odc. 1; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
05:55 Zakończenie dnia

Polsat
5:00 Disco gramy - program muzyczny
6:00 Nowy dzień z Polsat News - program informacyjny
7:45 Trudne sprawy (152) - serial paradokumentalny
8:45 Malanowski i partnerzy (625) - serial fabularno-dokumentalny
9:15 Malanowski i partnerzy (626) - serial fabularno-dokumentalny
9:45 Dzień, który zmienił moje życie (29) - serial paradokumentalny
10:45 Dlaczego ja? (226) - serial paradokumentalny
11:45 Pielęgniarki (164) - serial paradokumentalny
12:45 Trudne sprawy (492) - serial paradokumentalny
13:45 Małolaty (26) - serial paradokumentalny
14:45 Słoiki (28) - serial paradokumentalny
15:50 Wydarzenia - magazyn informacyjny
16:10 Pogoda - program informacyjny
16:15 Interwencja - magazyn reporterów
16:40 Dlaczego ja? (490) - serial paradokumentalny
17:40 Mój przepis na... (14) - magazyn kulinarny
17:45 Trudne sprawy (555) - serial paradokumentalny
18:50 Wydarzenia - magazyn informacyjny
19:20 Sport - magazyn sportowy
19:25 Pogoda - program informacyjny
19:30 Świat według Kiepskich (372) - serial komediowy
20:05 Wiara, Nadzieja, Miłość - koncert na Światowe Dni Młodzieży
22:05 Surprise, Surprise (1) - program rozrywkowy
23:25 Job, czyli ostatnia szara komórka - komedia obyczajowa, Polska 2006
1:45 Tajemnice losu - program rozrywkowy

TVN
5:45 Uwaga! - magazyn reporterów
6:15 Mango - telezakupy
8:00 Detektywi: Zagubiony talent (1018) - serial fabularno-dokumentalny
8:30 Doradca smaku (11) - magazyn kulinarny
8:40 Ugotowani (5) - program kulinarno-rozrywkowy
9:40 Kuchenne rewolucje: Imperium Smaku, Łódź (9) - program rozrywkowy
10:40 Szkoła (130) - serial paradokumentalny
11:40 Szpital (274) - serial paradokumentalny
12:40 Ukryta prawda (388) - serial paradokumentalny
13:40 W-11 - Wydział Śledczy: Zabójstwo na parkingu (895) - serial fabularno-dokumentalny
14:20 W-11 - Wydział Śledczy: Michał i Wojtek (896) - serial fabularno-dokumentalny
15:00 Kuchenne rewolucje: Sandomierz, Cubanita (1) - program rozrywkowy
16:00 Szkoła (131) - serial paradokumentalny
17:00 Ukryta prawda (389) - serial paradokumentalny
18:00 Szpital (275) - serial paradokumentalny
19:00 Fakty - magazyn informacyjny
19:35 Sport - magazyn sportowy
19:45 Pogoda - magazyn informacyjny
19:50 Uwaga! - magazyn reporterów
20:10 Doradca smaku (12) - magazyn kulinarny
20:15 Na Wspólnej (2312) - serial obyczajowy
20:55 Kuchenne rewolucje: Piaseczno, Gusto (6) - program rozrywkowy
21:55 Truman Show - komediodramat, USA 1998
0:05 Mission: Impossible 2 - film sensacyjny, Niemcy/USA 2000
2:35 Uwaga! - magazyn reporterów
3:00 Klub Magii (196)
4:20 Kuchenne rewolucje: Sandomierz, Cubanita (1) - program rozrywkowy
5:20 Nic straconego - programy powtórkowe

TV 4
6:00 Nie igraj z aniołem (103) - serial obyczajowy
7:05 Jake i piraci z Nibylandii (34) - serial animowany
7:35 Szczenięce lata Toma i Jerry'ego 3 (35) - serial animowany
8:05 Jake i piraci z Nibylandii (37) - serial animowany
8:35 Szczenięce lata Toma i Jerry'ego 3 (38) - serial animowany
9:05 Ninjago - mistrzowie spinjitzu (15) - serial animowany
9:35 Ninjago - mistrzowie spinjitzu (16) - serial animowany
10:00 Kosmos (16) - serial dokumentalny
11:00 Moja nadzieja (106) - telenowela
12:00 Detektywi w akcji: Przypadek opiekuńczy. Mój blok (44) - serial fabularny
13:00 Policjantki i Policjanci (160) - serial obyczajowy
14:00 STOP Drogówka - magazyn policyjny
15:00 Sekrety sąsiadów: Wyrachowana miłość (45) - serial obyczajowy
15:30 Sekrety sąsiadów: Kuchnia Marii (46) - serial obyczajowy
16:00 Dom nie do poznania 4 (118) - reality show
17:00 Moja nadzieja (107) - telenowela
18:00 Detektywi w akcji: Skradziony karp Koi. Najgorsza pizza w mieście (45) - serial fabularny
19:00 Policjantki i Policjanci (161) - serial obyczajowy
20:00 Wyspa skarbów (1/2) - film przygodowy, Irlandia/Wielka Brytania 2012
21:55 USS Seaviper - dramat wojenny, USA 2012
23:55 Spadkobiercy (36) - program rozrywkowy
1:00 Mega Chichot (29) - program rozrywkowy
1:30 Interwencja - magazyn reporterów
1:50 Interwencja - magazyn reporterów
2:10 Graffiti - program publicystyczny
2:30 Tak czy nie? - magazyn
3:00 Disco Polo Life (368) - program muzyczny
4:00 Top 10 - lista przebojów - program muzyczny
5:00 Top 10 - lista przebojów - program muzyczny

TV Polonia
06:05 Ojciec Mateusz - odc. 29 (Ojciec Mateusz II odc. 16) - Egzamin -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:55 Zapiski Łazęgi - Wokół jeziora Klukom; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:05 Flesz historii - odc. 295; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
07:25 Klasa na obcasach - odc. 4; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
08:00 Pytanie na śniadanie - wakacyjnie - w tym: 8.50 Panorama; 9.35, 10.15 Pogoda ; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
10:55 Krótka historia - (32) Śmierć Stalina; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:05 Polonia 24; STEREO, 16:9
11:35 Halo Polonia; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:35 Wiadomości; STEREO, 16:9
12:50 Barwy szczęścia - odc. 1428 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:25 M jak miłość - odc. 1209 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:20 Egzamin z życia - odc. 81; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:15 Wilnoteka; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:35 Jaster -  txt. str. 777  59'; film dokumentalny kraj prod.Polska (2013); reż.:Małgorzata Walczak, Marek Tomasz Pawłowski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:35 Studio Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016 - Diecezje; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
16:55 Galeria - odc. 48; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:20 Krótka historia - (33) Zofia Kossak-Szczucka; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Teleexpress -  txt. str. 777; STEREO, 16:9
17:50 Polska z Miodkiem - (39) Kluczbork; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:55 Saga rodów - Ród Bohosiewiczów; magazyn; STEREO, 16:9
18:25 Sonda 2 - (11) -  txt. str. 777; program popularnonaukowy; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:55 Barwy szczęścia - odc. 1428 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:25 Informacje kulturalne ekstra - Stanisław Zagórski; informator kulturalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:45 Dobranocka - Pies, kot i .. - Plecak; film animowany; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
20:25 Sport; STEREO, 16:9
20:35 Pogoda; STEREO, 16:9
20:50 Paradoks - odc. 5* Miłość -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:50 Polonia 24; STEREO, 16:9, Na żywo
22:20 Halo Polonia; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
23:20 Światowe Dni Młodzieży Kraków 2016 - Diecezje; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
23:35 Lato z Radiem cz. 1 Inowrocław; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:30 Polska z Miodkiem - (39) Kluczbork; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:30 Notacje - Witold Sadowy. Mistrzowie; cykl dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
00:45 Galeria - odc. 48; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:15 Klasa na obcasach - odc. 4; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:45 Dobranocka za oceanem - Pies, kot i .. - Plecak; film animowany; Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
02:25 Sport; STEREO, 16:9
02:30 Pogoda; STEREO, 16:9
02:45 Paradoks - odc. 5* Miłość -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:35 Krótka historia - (33) Zofia Kossak-Szczucka; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:45 Barwy szczęścia - odc. 1428 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:20 Polonia 24; STEREO, 16:9
04:50 Halo Polonia; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:40 Saga rodów - Ród Bohosiewiczów; magazyn; STEREO, 16:9
06:00 Polska z Miodkiem - (39) Kluczbork; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:05 Zakończenie dnia

TVP ABC
05:35 Tu mówią zwierzęta odc. 33 (We Are Talking Animals); serial kraj prod.Australia (2013); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:00 Świnka Peppa, seria III - Richard Królik przychodzi się pobawić, odc. 8 (Richard Rabbit Comes to Play); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2008); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:10 Masza i niedźwiedź - Eliksir wzrostu, odc. 30 (Growing Potion) -  AD; serial animowany kraj prod.ROSJA (2014); STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
06:15 Bajeczki Maszy - Wierzchołki i korzonki, odc. 7 (Masha Tale's); film animowany kraj prod.ROSJA (2014); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:25 Przygody Myszki - odc. 5 - Myszka i włóczęga; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
06:35 Listonosz Pat IV - Listonosz Pat i jego idealny obraz, odc. 13 (Postman Pat's perfect painting); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2003); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
06:55 Mój zwierzyniec - odc. 3 -  txt. str. 777; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:10 Przyjaciele lasu - odc. 9 -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:25 Bracia Koala - Nowy smak lodów Lory, odc. 26 (Lolly's new flavor); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2003); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
07:55 Przygody szewczyka Grzesia - Magiczny dar, odc. 26 (Magical gift); serial animowany kraj prod.Chorwacja (1995); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:25 Domisie - Domiś Chwalipiętuś; program dla dzieci; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:55 Smerfy - Zaklęty w kota, odc. 129 (Papa's Puppy Prescription); serial animowany kraj prod.Belgia (1984); Bez ograniczeń wiekowych
09:25 Stacyjkowo - Wyprawa z Olgą, odc. 20 (Outward Bound Olwin); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2008); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:40 Rodzina Rabatków - Słodka Fabiola, odc. 52 (Sweet Fabiola); film animowany kraj prod.Francja (2005); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:10 O czym one mówią - odc. 92; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:15 Świnka Peppa, seria III - Richard Królik przychodzi się pobawić, odc. 8 (Richard Rabbit Comes to Play); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2008); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:20 Masza i niedźwiedź - Eliksir wzrostu, odc. 30 (Growing Potion) -  AD; serial animowany kraj prod.ROSJA (2014); STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
10:30 Bajeczki Maszy - Wierzchołki i korzonki, odc. 7 (Masha Tale's); film animowany kraj prod.ROSJA (2014); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:40 Przygody Myszki - odc. 5 - Myszka i włóczęga; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
10:50 Listonosz Pat IV - Listonosz Pat i jego idealny obraz, odc. 13 (Postman Pat's perfect painting); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2003); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:10 Dlaczego? Po co? Jak? - odc. 14; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:30 Przyjaciele lasu - odc. 12 -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:45 Andy i zwierzęta świata - Flamingi, odc. 6 (Flamingos); dokument fabularyzowany kraj prod.Wielka Brytania (2010); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:00 Nie ma jak Rosie - Legenda o Czerwonej Pandzie, odc. 43 (Legend of the Red Panda); serial animowany kraj prod.USA (2013); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:15 Bracia Koala - Nowy smak lodów Lory, odc. 26 (Lolly's new flavor); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2003); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:45 Przygody szewczyka Grzesia - Magiczny dar, odc. 26 (Magical gift); serial animowany kraj prod.Chorwacja (1995); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:15 Smerfy - Zaklęty w kota, odc. 129 (Papa's Puppy Prescription); serial animowany kraj prod.Belgia (1984); Bez ograniczeń wiekowych
13:45 Stacyjkowo - Wyprawa z Olgą, odc. 20 (Outward Bound Olwin); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2008); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:55 Rodzina Rabatków - Słodka Fabiola, odc. 52 (Sweet Fabiola); film animowany kraj prod.Francja (2005); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:25 O czym one mówią - odc. 92; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:30 Świnka Peppa, seria III - Bieg fundowany, odc. 9 (Fun Run); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2008); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:40 Masza i niedźwiedź - Eliksir wzrostu, odc. 30 (Growing Potion) -  AD; serial animowany kraj prod.ROSJA (2014); STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
14:45 Bajeczki Maszy - Wierzchołki i korzonki, odc. 7 (Masha Tale's); film animowany kraj prod.ROSJA (2014); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:55 Nela Mała Reporterka - odc. 45 Podróż do wyspy tańczących krabów -  txt. str. 777 AD; magazyn; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:15 Supa Strikas - Luźny Joe gubi rytm, odc. 2 (Cool Joe Loses His Groove); serial animowany kraj prod.Republika Południowej Afryki (2008); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
15:40 Noksu - Ogryzki Noksu, odc. 37 (.); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:50 Wędrówki skrzata Borówki - Bagno (4); program dla dzieci; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:05 Przyjaciele lasu - odc. 13 -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:20 Domisie - Malinowy dzień; program dla dzieci; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:50 O czym one mówią - odc. 92; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Andy i zwierzęta świata - Pingwiny maskowe, odc. 7 (Chinstrap Penguins); dokument fabularyzowany kraj prod.Wielka Brytania (2010); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:15 Nie ma jak Rosie - Wyprawa na księżyc, odc. 44 (Reaching For The Moon); serial animowany kraj prod.USA (2013); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Przygody Myszki - odc. 6 - Imieniny cioci; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
17:45 Milly i Molly - odc 1/26 Poniedziałek (Milly, Molly ep. Monday); serial animowany kraj prod.Australia (2008); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:55 Teledysk ABC - My delfiny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:00 Bracia Koala - Grześ sportowiec, odc. 27 (George the sportsman); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2005); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:30 Misiowanki - Kłopoty w szkole, odc. 1 (Trouble at school); serial animowany kraj prod.Kanada (2002); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:00 Wieczorynka - Smerfy - Samolubne Smerfy, odc. 130 (Love Those Smurfs); serial animowany kraj prod.Belgia (1984); Bez ograniczeń wiekowych
19:25 Wieczorynka - Stacyjkowo - Bruno i smok, odc. 21 (Brewster And The Dragon); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2008); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:35 Wieczorynka - Rodzina Rabatków - Wielki wyścig, odc. 5 (BORN TO BE BUNNIES); film animowany kraj prod.Francja (2005); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:55 Wieczorynka - Cała Polska Czyta dzieciom - Dzień zabawy w chowanego; widowisko kameralne; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:05 Masza i niedźwiedź - Nowa miotła, odc. 31 (.) -  AD; serial animowany kraj prod.ROSJA (2014); STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
20:15 Bajeczki Maszy - Królewna żabka, odc. 8 (Masha Tale's); film animowany kraj prod.ROSJA (2014); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:25 Supa Strikas - Zaginiona gwiazda, odc. 3 (The Lost Star); serial animowany kraj prod.Republika Południowej Afryki (2008); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
20:55 Niewiarygodne przygody Marka Piegusa - Przygoda trzecia czyli nieprawdopodobne spiętrzenie wypadków wokół akcji "flaszka", czyli pierwsze spotkanie ze złodziejami tornistrów -  txt. str. 777; serial przygodowy TVP; Bez ograniczeń wiekowych
21:30 Polska Molskiej - odc. 4 Bydgoszcz -  txt. str. 777; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:00 Na kłopoty... ABC - odc. 39; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:35 Jak to działa - odc. 54 Implanty -  txt. str. 777; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
23:05 Literkowe ABC; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
23:10 Zakończenie dnia

TVP HD
07:00 Ja to mam szczęście! - odc. 52 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
07:30 Ja to mam szczęście! - odc. 1 -  txt. str. 777; serial TVP; reż.:Sylwerster Jakimow, Karol Klementewicz; wyk.:Kinga Preis, Jacek Braciak, Anna Seniuk, Tomek Karolak, Przemysław Sadowski, Zdzisław Wajdern, Antoni Królikowski, Natalia Idzikiewicz, Weronika Kosobudzka; DOLBY SURROUND, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
08:00 Rodzinka.pl - odc. 167 "Urlop Boskich"sezon 7 -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:35 Rodzinka.pl - odc. 168 "Będzie się działo" sezon 7 -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:05 Ranczo - odc. 66 (seria VI, odc. 1) - Szlifierze diamentów -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:00 Ojciec Mateusz - odc. 31 (Ojciec Mateusz III odc. 1) - Spa -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:00 U Pana Boga za piecem -  txt. str. 777  95'; komedia kraj prod.Polska (1998); reż.:Jacek Bromski; wyk.:Ira Łaczina, Jan Wieczorkowski, Krzysztof Dzierma, Andrzej Zaborski, Ania Janowska, Artur Krajewski, Alicja Bach, Iwona Szczęsna, Eliza Krasicka, Małgorzata Płońska; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:55 Okrasa łamie przepisy - Wędzony twaróg -  txt. str. 777; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:25 Okrasa łamie przepisy - Ziemniaki i dojrzewający ser -  txt. str. 777; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:00 O mnie się nie martw - s. IV odc. 5/13 -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:55 Ranczo - odc. 88 (seria VII, odc. 10) - Koniec świata w Wilkowyjach -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:55 Ranczo - odc. 89 (seria VII, odc. 11) - Czas konspiry -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:55 Akcja wakacje - /4/; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:30 Makłowicz w podróży - Podróż 7 Izrael - Jerozolima (27); magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:05 Ojciec Mateusz - odc. 32 (Ojciec Mateusz III odc. 2) - Pamięć -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:00 Ranczo - odc. 67 (seria VI, odc. 2) - Kozi róg -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:55 Rodzinka.pl - odc. 169 "Prawda w oczy kole" sezon 7 -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:25 Rodzinka.pl - odc. 170 "Trzeba dobrze (się) prowadzić" sezon 8 -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:00 Kryptonim Szef - /6/; reality show; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:55 Rodzinka.pl - odc. 173 "Czysto, czyściej, czyściuteńko" sezon 8 -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:30 Rodzinka.pl - odc. 108 "Zazdrość" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:05 Ogniem i mieczem - odc. 3/4 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:05 Rodzinka.pl - odc. 153 "Edukacja seksualna" sezon 6 -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:35 Rodzinka.pl - odc. 154 "Wiosno wrócisz?" sezon 6 -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:15 Miasto z morza -  txt. str. 777  113'; film obyczajowy kraj prod.Polska (2009); reż.:Andrzej Kotkowski; wyk.:Małgorzata Foremniak, Julia Pietrucha, Jakub Strzelecki, Paweł Domagała, Marian Dziędziel; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:15 Podróże z historią - odc. 6 Żyć jak Słowianin; cykl dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
03:45 Strefa 3D - Rafa Koralowa nocą; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:55 Zakończenie programu

TVP Historia
06:50 Makłowicz w podróży - Podróż 13 Austria - "Narty u Amadeusza" (51); magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:20 Był dwór  21'; reportaż kraj prod.Polska (1995); Dla małoletnich od lat 7
07:50 Najpiękniejsze zamki Francji - Azay - le - Rideau (The Castle of The Loire Valley and The Ile de France)  51'; serial dokumentalny kraj prod.Francja (2012); reż.:Jacques Vichet; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:00 Noce i dnie - odc. 10/12 - Rodzimy się i umieramy a życia wciąż wystarcza. -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
10:05 Historia żywa - Strażnicy żelaznych arsenałów; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
10:35 Dotknięcie anioła -  txt. str. 777  59'; film dokumentalny kraj prod.Polska (2015); reż.:Marek  Tomasz   Pawłowski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:45 Piotr Pierwszy. Testament - odc. 2/2 (Peter the Great. Testament)  108'; film kostiumowy kraj prod.ROSJA (2011); reż.:Vladimir Bortko; wyk.:A. Baluyev, I. Rozanova, S. Shakurov; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:50 Ex Libris - odc. 258; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
14:20 Pod skrzydłami motyla... w Pienińskim Parku Narodowym  45'; film dokumentalny kraj prod.Polska (2004); reż.:Ewa Banaszkiewicz, Regina Bachańska; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:10 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii.; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
15:45 Sensacje XX wieku - Beria - historia bezprawia cz. 3 -  txt. str. 777; cykl dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
16:10 Sensacje XX wieku - Operacja Suez '56 -  txt. str. 777; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
16:45 Towarzysz Wiesław od agitatora do dyktatora -  txt. str. 777  55'; film dokumentalny kraj prod.Polska (2014); reż.:Piotr Boruszkowski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:00 Noce i dnie - odc. 11/12 - U schyłku dnia -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
19:05 Była sobie Ziemia - Rolnictwo, odc. 15 (.); serial animowany kraj prod.Francja (2008); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
19:30 Muzeum Polskiej Piosenki - /85/ - "Za zdrowie pań" - Edward Hulewicz; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:45 Złoty pociąg.  48'; film dokumentalny kraj prod.Polska (2015); reż.:Wojciech Malinowski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:45 Sensacje XX wieku - Dwa żywioły. Pancerz cz. 2 -  txt. str. 777; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
21:15 Sensacje XX wieku - Dwa żywioły. Skrzydła -  txt. str. 777; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
21:50 Ściśle tajne. Tajemnice zbrodni wojennych - odc. 3/4 (The Level of Secrecy 18)  44'; serial dokumentalny kraj prod.Ukraina (2014); reż.:Oleg Rogoży, Włodzimierz Ribasja, Iłłarion Pawliukov; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:45 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii. - Historia bez zakończenia; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
23:20 Szerokie tory - Jeden dzień z życia rolnika w Gruzji; Dla małoletnich od lat 12
23:50 Miejsca Przeklęte; cykl dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:20 Miejsca Przeklęte; cykl dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:50 Zabić dziewczynkę (India: A Country that doesn't like Women) -  txt. str. 777; film dokumentalny kraj prod.Francja (2013); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:55 Polska z bocznej drogi - Pożegnanie; reportaż; Dla małoletnich od lat 12
02:20 Wspaniałe stulecie (s. 2) - odc. 79 (seria II, odc. 31) (Muhtesem Yüzyil (Magnificent Century), ep. 79); serial kostiumowy kraj prod.Turcja (2011); 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:20 Wspaniałe stulecie (s. 2) - odc. 80 (seria II, odc. 32) (Muhtesem Yüzyil (Magnificent Century), ep. 80); serial kostiumowy kraj prod.Turcja (2011); 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:20 Zakończenie programu

TVP Info
05:55 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:07 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
06:12 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:15 Flesz Info - Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:17 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:20 Przegląd Prasy Info; STEREO, 16:9, Na żywo
06:28 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
06:30 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:38 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:45 Flesz Info - Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:47 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:50 Przegląd Prasy Info; STEREO, 16:9, Na żywo
06:58 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
07:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:10 Przegląd Prasy Info; STEREO, 16:9, Na żywo
07:14 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:15 Flesz Info - Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:17 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:27 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
07:30 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:38 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:43 Flesz Info - Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:45 Gość poranka; STEREO, 16:9, Na żywo
08:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:08 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:15 Flesz Info - Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:17 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:27 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
08:30 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:38 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:45 Flesz Info - Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:47 Info Poranek - Gość; STEREO, 16:9, Na żywo
08:57 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
09:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:12 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:15 Flesz Info - Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:17 Info Poranek - Gość; STEREO, 16:9, Na żywo
09:28 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
09:30 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:39 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:45 Flesz Info - Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:47 Info Poranek - Gość; STEREO, 16:9, Na żywo
10:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
10:23 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
10:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
11:00 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
11:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
11:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9
12:00 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
12:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
12:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9
13:00 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
13:22 Pogoda Info; STEREO, 16:9
13:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
14:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
14:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9
15:00 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
15:25 Pogoda Info; STEREO, 16:9
15:30 Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
16:30 Puls Polski; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
16:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
16:58 Flesz Info; STEREO, 16:9, Na żywo
17:15 Teleexpress Extra -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
17:32 Extra świat; magazyn; STEREO, 16:9, Na żywo
17:40 To jest temat; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
18:00 Dla niesłyszących - Twoje Info -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
18:27 Po przecinku; rozmowa; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
18:50 Serwis Info Wieczór; STEREO, 16:9, Na żywo
19:10 Cztery strony; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Na żywo
19:30 INFObiznes; STEREO, 16:9, Na żywo
19:46 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
19:57 Dziś wieczorem; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
20:12 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
20:51 Pogoda Info; STEREO, 16:9
21:00 Panorama Info; STEREO, 16:9, Na żywo
21:33 Pogoda Info; STEREO, 16:9
21:40 STUDIO LOTTO; STEREO
21:50 W tyle wizji; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Na żywo
22:25 Studio świat.; magazyn; STEREO, 16:9, Na żywo
22:52 Pogoda Info; STEREO, 16:9
22:55 Na pierwszej stronie; STEREO, 16:9
23:00 Serwis Info Wieczór; STEREO, 16:9, Na żywo
23:30 Sportowy Wieczór; STEREO, 16:9
23:45 Teleexpress Extra -  txt. str. 777; STEREO, 16:9
00:10 Extra świat; magazyn; STEREO, 16:9
00:20 To jest temat; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:45 Dziś wieczorem; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:00 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:45 W tyle wizji; program publicystyczny; STEREO, 16:9
02:17 Studio świat.; magazyn; STEREO, 16:9
02:46 Pogoda Info; STEREO, 16:9
02:55 Serwis Info Wieczór; STEREO, 16:9
03:20 Sportowy Wieczór; STEREO, 16:9
03:35 Dziś wieczorem; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:50 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:25 Studio świat.; magazyn; STEREO, 16:9
04:57 To jest temat; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:22 W tyle wizji; program publicystyczny; STEREO, 16:9
05:50 Zakończenie dnia

TVP Kultura
07:35 Afisz kulturalny - 21 - 24 lipca; Dla małoletnich od lat 12
07:50 Kultura fizyczna - Saperki - cz. 4; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:00 Studio Kultura - Rozmowy - Marcin Sendecki; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:10 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9
08:25 34 Festiwal Szkół Teatralnych 23.05.2016; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:55 Design - Szwajcarski scyzoryk (Swiss Army Knife by Karl Elsener, 1897/ LE COUTEAU SUISSE SPARTAN)  25'; film dokumentalny kraj prod.Francja (2008); reż.:Helene Guetary; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:35 Chleba naszego powszedniego -  txt. str. 777  50'; film TVP; reż.:Janusz Zaorski; wyk.:Bolesław Płotnicki, Małgorzata Pritulak, Kazimierz Krzaczkowski, Janusz Bukowski, Jan Himilsbah; Dla małoletnich od lat 12
10:40 Najntisy - Słoneczny zegar -  txt. str. 777  107'; dramat kraj prod.Polska (1997); reż.:Andrzej Kondratiuk; wyk.:Iga Cembrzyńska, Andrzej Kondratiuk, Katarzyna Figura, Roman Mielczarek; Dla małoletnich od lat 12
12:40 Lalamido czyli porykiwania szarpidrutów - Ferie zimowe; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
13:10 Fronda - Kontrrewolucja młodych; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
13:50 Legendy Rocka - Rod Stewart (Rod Stewart); cykl dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2013); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:20 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9
14:40 Drzazgi -  txt. str. 777 AD  105'; film obyczajowy kraj prod.Polska (2008); reż.:Maciej Pieprzyca; wyk.:Karolina Piechota, Antoni Pawlicki, Marcin Hycnar, Krzysztof Ogłoza, Michał Pieczatowski, Marcin Łuczak, Agnieszka Judycka, Jacek Braciak, Krzysztof Globisz, Tomasz Karolak; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:40 Szczęśliwego Nowego Jorku -  txt. str. 777  91'; film obyczajowy kraj prod.Polska (1997); reż.:Janusz Zaorski; wyk.:Bogusław Linda, Cezary Pazura, Zbigniew Zamachowski, Janusz Gajos, Katarzyna Figura, Rafał Olbrychski, Danuta Stenka; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:25 Teraz animacje! - Powrót do natury  3'; film animowany kraj prod.Polska (1984); reż.:Zbigniew Stanisławski; Dla małoletnich od lat 12
18:28 Teraz animacje! - Donos  7'; film animowany kraj prod.Polska (1986); reż.:Bronisław Modrzyński; Dla małoletnich od lat 12
18:40 Prywatne życie arcydzieł - Rogier van der Weyden: Zdjęcie z krzyża (The Descent from the Cross)  49'; cykl dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2010); reż.:Mick Gold; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:40 Studio Kultura - Rozmowy - Marcin Sendecki; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:00 Informacje kulturalne ekstra - Prof. Piotr Gliński; informator kulturalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:25 Filmy, które zmieniły Amerykę - Hair (Hair)  115'; musical kraj prod.USA (1979); reż.:Milos Forman; wyk.:Treat Williams, John Savage, Beverly D'Angelo; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:35 Kino francuskie - Kiedy przeczytasz ten list (Quand tu liras cette lettre)  100'; film obyczajowy kraj prod.Francja (1953); reż.:Jean-Pierre Melville; wyk.:Claude Borelli, Daniel Cauchy, Robert Dalban, Yvonne de Bray; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:25 Informacje kulturalne ekstra - Prof. Piotr Gliński; informator kulturalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:55 Suita hawańska (Suite Habana)  82' kraj prod.Kuba, Hiszpania (2003); reż.:Fernando Pérez; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:30 Chrzest -  txt. str. 777  85'; dramat kraj prod.Polska (2010); reż.:Marcin Wrona; wyk.:Tomasz Schuchardt, Wojciech Zieliński, Natalia Rybicka, Adam Woronowicz; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
04:10 Dom Sary -  txt. str. 777  64'; film TVP; reż.:Zygmunt Lech, Aleksander Sajkow; wyk.:Hanna Balińska, Eugeniusz Kujawski, Zdzisław Kuźniar, Mirosław Krawczyk, Danuta Balicka; Dla małoletnich od lat 16
05:30 Teledyski; Dla małoletnich od lat 12
05:45 Zakończenie dnia

TVP Rozrywka
05:55 Humor w odcinkach - Święta wojna - (278) Kometa Hanysa; serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
06:25 Tylko jeden skecz - "Chińska restauracja 2" - Ani Mru Mru; program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:40 Makłowicz w podróży - Podróż 40 Malta (149) - Waleczna Valletta; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:15 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - Portugalskie przyjemności - odc. 26 -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:45 Okrasa łamie przepisy - Z ziemi włoskiej do Polski -  txt. str. 777; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:20 KabareTOP czyli kabaretowa lista przebojów - (63); program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:50 Kabaretowy Klub Dwójki - (5) - Ciach / Chatelet; widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:50 Śpiewające fortepiany - (13); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:55 Nie pogrywaj, graj po polsku /3/; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:20 Kabaretowy Klub Kanapowy - Paranienormalni kontra Formacja Chatelet (4); program kabaretowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:25 Życie to Kabaret - Hrabi Dracula (1) -  txt. str. 777; program satyryczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:20 Życie to Kabaret - Hrabi Dracula (2) -  txt. str. 777; program satyryczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:10 Humor w odcinkach - Tygodnik Moralnego Niepokoju - 26; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
14:45 Kabaretowa Mapa Polski - Wczasy z Kabaretem - Szczecin 2013 (1). All Inclusive; program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:45 Kabaretowa Mapa Polski - Wczasy z Kabaretem - Szczecin 2013 (2). Miss turnusu; program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:50 Kabaretowa Mapa Polski - Wczasy z Kabaretem - Szczecin 2013 (3). Na letnisko czy do wód; program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:50 Okrasa łamie przepisy - Złota dynia na talerzu -  txt. str. 777; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:25 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - Gdzieś w Afryce - odc. 27 -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:55 Makłowicz w podróży - Podróż 40 Malta (150) - Archipelag; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:35 KabareTOP czyli kabaretowa lista przebojów - (63); program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:15 Dubidu - odc. 5; quiz muzyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:20 Kabaretowy Klub Dwójki - (10) - Moda; widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:15 Piosenki z Komediowej Sceny Dwójki /18/; widowisko; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:25 Olga Lipińska zaprasza - (14); talk-show; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
23:20 Komediowa Scena Dwójki - (6); program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:20 Kabaretowa Mapa Polski - superPAKA czyli Kabareton 30 - lecia (Przegląd Kabaretów PaKA) 2014; widowisko; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:30 Kabaretowa Mapa Polski - superPAKA czyli Kabareton 30 - lecia (Przegląd Kabaretów PaKA) 2014; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:30 Kabaretowa Mapa Polski - superPAKA czyli Kabareton 30 - lecia (Przegląd Kabaretów PaKA) 2014; widowisko; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:30 Rozrywka Retro - Złote przeboje Marka Grechuty; Bez ograniczeń wiekowych
04:30 Zakończenie dnia

TVP Seriale
05:45 Rodzinka.pl - odc. 12 "Walka z nałogami" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:20 O mnie się nie martw - s. III odc. 2/13 -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:20 Wspaniałe stulecie (s. 4) - odc. 267 (s. 4, odc. 48) (Muhtesem Yüzyil (Magnificent Century), ep. 267 (s. 4, ep. 48)) -  txt. str. 777; serial kostiumowy kraj prod.Turcja (2014); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:20 M jak miłość - odc. 342; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
09:15 07 zgłoś się - odc. 15/21 - Skok śmierci -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
10:40 Rodzinka.pl - odc. 14 "Marzenia Kacperka" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:15 Ranczo - odc. 2 (seria I, odc. 2) - Goście z zaświatów -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:20 Ranczo - odc. 3 (seria I, odc. 3) - Ksiądz z inicjatywą -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:20 Ojciec Mateusz - odc. 144 - Poker (Ojciec Mateusz XI odc. 10) -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:15 Ojciec Mateusz - odc. 145 - Kurtka (Ojciec Mateusz XI odc. 11) -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:15 Na dobre i na złe - odc. 284 Za duży ciężar; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:10 Rodzinka.pl - odc. 15 "Hazard" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:40 Ranczo - odc. 4 (seria I, odc. 4) - Otrzeźwienie -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:40 Ranczo - odc. 5 (seria I, odc. 5) - Wieść gminna -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:45 Rodzinka.pl - odc. 16 "O miłości.." -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:25 Ojciec Mateusz - odc. 146 - Wesele (Ojciec Mateusz XI odc. 12) -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:20 Wspaniałe stulecie (s. 4) - odc. 268 (s. 4, odc. 49) (Muhtesem Yüzyil (Magnificent Century), ep. 268 (s. 4, ep. 49)) -  txt. str. 777; serial kostiumowy kraj prod.Turcja (2014); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:20 Ranczo - odc. 6 (seria I, odc. 6) - Racja gminy -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:25 Ranczo - odc. 7 (seria I, odc. 7) - Podwójny agent -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:25 Ojciec Mateusz - odc. 147 - Oskarżony (Ojciec Mateusz XI odc. 13) -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:25 O mnie się nie martw - s. III odc. 3/13 -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:25 Paradoks - odc. 7 Paluch -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:20 Paradoks - odc. 8 Profil -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:15 07 zgłoś się - odc. 15/21 - Skok śmierci -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
04:35 M jak miłość - odc. 342; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
05:25 Zakończenie dnia

TVP Sport
07:55 Żeglarstwo - Puchar Świata w Weymouth (Puchar Świata w Weymouth) kraj prod.Szwajcaria (2016); STEREO, 16:9
08:55 Multimedaliści - gwiazdy transmisji sportowych; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:00 Lekkoatletyka - Mistrzostwa Świata Juniorów - Bydgoszcz dz. 2; STEREO, 16:9
11:00 Wyścigi samochodowe - Samochodowe Mistrzostwa Polski KIA Lotos Race; relacja; STEREO, 16:9
11:30 Siatkówka plażowa - Plaża Open - Łódź - Finały Kobiet; STEREO, 16:9
12:25 Siatkówka plażowa - Plaża Open - Łódź - Finały Mężczyzn; STEREO, 16:9
13:35 Tytani szos -  txt. str. 777; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:25 Kolarstwo - Tour de Pologne - 5. etap: Wieliczka - Zakopane; STEREO, 16:9
15:25 Piłka nożna - el. Ligi Europejskiej: Partizan Belgrad - Zagłębie Lubin; STEREO, 16:9
17:25 Żeglarstwo - Extrem Sailing Series (Extrem Sailing Series) kraj prod.Szwajcaria (2016); STEREO, 16:9
18:00 Lekkoatletyka - Mistrzostwa Świata Juniorów - Bydgoszcz dz. 3; STEREO, 16:9, Na żywo
18:55 Piłka nożna - el. Ligi Europejskiej: IFK Goeteborg - Piast Gliwice; STEREO, 16:9, Na żywo
20:05 Piłka nożna - el. Ligi Europejskiej: IFK Goeteborg - Piast Gliwice; STEREO, 16:9, Na żywo
21:00 Piłka nożna - el. Ligi Europejskiej: KGHM Zagłębie Lubin - Partizan Belgrad; STEREO, 16:9, Na żywo
23:10 Sportowy Wieczór; STEREO, 16:9
23:35 Lekkoatletyka - Mistrzostwa Świata Juniorów - Bydgoszcz dz. 3; STEREO, 16:9
00:30 Triathlon - Garmin Elbląg 2016; relacja; STEREO, 16:9
01:05 Zakończenie dnia

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA, o ile nie zaznaczono inaczej.