FANDOM


TVP 1
05:20 TELEZAKUPY
05:55 TVP INFO w TVP1 - Info Poranek - Serwis info Poranek, Pogoda info; STEREO, 16:9, Na żywo
07:40 ZUS dla Ciebie - /23/; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
08:05 Pogoda poranna; STEREO, 16:9, Na żywo
08:10 Polityka przy kawie; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
08:30 Kawałek Kina - Kawałek lata; film dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:05 Quo vadis? - odc. 2/6 -  txt. str. 777; serial TVP; DOLBY SURROUND, Dla małoletnich od lat 12
10:05 Ojciec Mateusz - odc. 59 (seria V, odc. 3) - Kryminał -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:50 Notacje - Jadwiga Piłsudska - Jaraczewska. Kiedy zaczęłam latać; cykl dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:05 Drużyna A [ser. II] - odc. 8, Związkowcy (The A - Team II, ep. 8, Labor Pains); serial kraj prod.USA (1983); Dla małoletnich od lat 12
12:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
12:10 Agrobiznes; STEREO, 16:9, Na żywo
12:25 Innowacje w rolnictwie - Rolnictwo dla klimatu; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:40 Przepis dnia - /171/; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:50 Natura w Jedynce - Tajemnice grzybów (Mystery of wild mushrooms); film dokumentalny kraj prod.Korea Połudn. (2010); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
13:55 Jaka to melodia? - odc. 2969; teleturniej muzyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:30 Moda na sukces - odc. 6038 (The Bold and the Beautiful ep. 6038); serial kraj prod.USA (2011); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
15:10 Pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
15:15 Klan - odc. 2648 -  txt. str. 777; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:50 Sprawa dla reportera -  txt. str. 777; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:00 Teleexpress; STEREO, 16:9, Na żywo
17:15 Pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
17:20 Jaka to melodia? - odc. 2970; teleturniej muzyczny; Bez ograniczeń wiekowych
17:55 Klan - odc. 2649 -  txt. str. 777; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:30 Świat się kręci - /233/; widowisko publicystyczne; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
19:15 Przepis dnia - /172/; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:30 Wiadomości -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
20:00 Sport -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
20:15 Pogoda -  txt. str. 777; STEREO, 16:9
20:30 Afryka - za głosem serca - cz. 1 (Afrika - Wohin mein Herz mich trägt, teil. 1) -  txt. str. 777; serial obyczajowy kraj prod.Niemcy (2006); reż.:Michael Steinke; wyk.:Sophie Schütt, Carolina Vera-Squella, Eva Maria Meineke, Tim Bergmann, Daniel Morgenroth; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:30 Weekendowy Hit Jedynki - Oszukana (Changeling) -  txt. str. 777  135'; dramat obyczajowy kraj prod.USA (2008); reż.:Clint Eastwood; wyk.:Angelina Jolie, Jeffrey Donovan, Jason Butler Harner, John Malkovich; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
24:00 Terra Nova - odc. 12/13 (Terra Nova, ep. 12) -  txt. str. 777; serial kraj prod.USA (2011); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:00 Tajemnica twierdzy szyfrów - odc. 8/13 -  txt. str. 777 AD; serial sensacyjny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:00 Do białego rana - odc. 23 (Up All Night, ep. 23, Hey Jealousy); serial kraj prod.USA (2012); STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
02:25 Do białego rana - odc. 24 (Up All Night, ep. 24, The Proposals); serial kraj prod.USA (2012); STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
02:50 Drużyna A [ser. II] - odc. 8, Związkowcy (The A - Team II, ep. 8, Labor Pains); serial kraj prod.USA (1983); Dla małoletnich od lat 12
03:45 Notacje - Jadwiga Piłsudska - Jaraczewska. Kiedy zaczęłam latać; cykl dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
03:55 Świat się kręci - /233/; widowisko publicystyczne; Dla małoletnich od lat 12
04:45 Zakończenie dnia

TVP 2
06:05 M jak miłość - odc. 671; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:00 M jak miłość - odc. 672; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:00 Pytanie na śniadanie; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
11:10 Barwy szczęścia - odc. 1196 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:45 Na dobre i na złe - odc. 417 - Dzień singla; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:45 Na sygnale - odc 16/26 -  txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:15 Makłowicz w podróży - Podróż 4. Mołdawia - Człowiek i natura (17) -  txt. str. 777 AD; magazyn kulinarny; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:50 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - Gdzieś w Afryce -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:25 Kabaretowa Scena Dwójki przedstawia - Kabaret Młodych Panów (1); program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:25 Rodzinka.pl - odc. 99 "Święty Walenty" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO/5.1/AD, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:00 Panorama Kraj; STEREO, 16:9, Na żywo
16:20 Pogoda Kraj; STEREO, 16:9
16:25 Reporter Polski - Flesz; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
16:30 Na sygnale - odc 22/26 -  txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:55 Na sygnale - odc 23/26 -  txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:25 Reporter Polski; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
18:00 Panorama; STEREO, 16:9, Na żywo
18:30 Sport Telegram; STEREO, 16:9, Na żywo
18:40 Pogoda; STEREO, 16:9
18:50 Jeden z dziesięciu - odc. 16/83; teleturniej; 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:25 Barwy szczęścia - odc. 1196 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:05 O mnie się nie martw - odc. 12 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:05 superSTARcie - (8); widowisko muzyczne; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
22:40 superSTARcie - Kulisy - (8); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
22:55 Kryminalne zagadki Las Vegas - s. XIII, odc. 11/22 (Crime Scene Investigation XIII ep. Dead Air) -  txt. str. 777; serial sensacyjny kraj prod.USA, Kanada (2012); STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
23:50 Robin Hood (Robin Hood) -  txt. str. 777  134'; film przygodowo-historyczny kraj prod.USA, Wielka Brytania (2010); reż.:Ridley Scott; wyk.:Russell Crowe, Cate Blanchett, Max von Sydow, William Hurt; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:15 Kabaretowa Scena Dwójki przedstawia - Kabaret Czesuaf i goście; program kabaretowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:20 Ofiary losu (Screwed)  78'; komedia kraj prod.USA (2000); reż.:Scott Alexander; wyk.:Norm Macdonald, Dave Chappelle, Elaine Stritch; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:50 Kryminalne zagadki Las Vegas - s. XIII, odc. 11/22 (Crime Scene Investigation XIII ep. Dead Air); serial sensacyjny kraj prod.USA, Kanada (2012); STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
05:30 Zakończenie dnia

TVP Warszawa
06:30 Echa dnia; STEREO, 16:9
06:40 Pogoda - 21.11 - 1; STEREO, 16:9
06:45 Echa dnia - komentarze; STEREO, 16:9
07:00 Raport z Polski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:20 Przechodzień codzienny - 17.11-Skojarzenia i podteksty(pakiet45); STEREO, 16:9
07:31 Pogoda; STEREO, 16:9
07:33 Porozmawiajmy o...; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
07:53 Był taki dzień - 21 listopada; felieton; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
07:57 Pogoda; STEREO, 16:9
08:00 Dla niesłyszących - Co niesie dzień - JM; STEREO, 16:9, Na żywo
08:25 Pogoda - 21.11 - 2; STEREO, 16:9
08:30 Co u nas? -; STEREO, 16:9
08:35 Rok w ogrodzie; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:05 Święta wojna - (313) Skansen; Dla małoletnich od lat 12
09:35 Dla niesłyszących - Co niesie dzień - JM; STEREO, 16:9
09:55 Pogoda - 21.11 - 2; STEREO, 16:9
10:00 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
10:05 Relacje - odc. 50; magazyn ekonomiczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
10:30 Dekorady; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:55 Rusz się człowieku - odc. 54; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:30 Polacy tu i tam - Magazyn polonijny (73); magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:05 Uciekinier; film dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
13:10 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
13:10 Agrobiznes; STEREO, 16:9
13:35 Jedz na zdrowie - odc. 6 skrót 1; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
13:40 Raport z Polski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:05 Operacja Życie - odc. 14; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:35 Dziennik regionów - tematy dnia; STEREO, 16:9
14:35 Co u nas? -; STEREO, 16:9
14:40 Przechodzień codzienny - 17.11-Skojarzenia i podteksty(pakiet45); STEREO, 16:9
14:50 Obrona Lwowa; film dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
15:50 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
16:00 Raport z Polski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
16:20 Dziennik regionów - tematy dnia; STEREO, 16:9
16:30 Paragon - odc. 6; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:55 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
17:00 Pod wspólnym niebem; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:30 Kurier Mazowiecki; STEREO, 16:9, Na żywo
17:43 Pogoda; STEREO, 16:9
17:46 E - lementarz; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:59 Szkoła przetrwania; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:05 Kronika waw.pl; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:09 Pogoda; STEREO, 16:9
18:12 Qadrans qltury - w co się bawić; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:30 Telewizyjny Kurier Warszawski; STEREO, 16:9, Na żywo
18:44 Raport na gorąco; STEREO, 16:9
18:48 Pogoda; STEREO, 16:9
18:51 Wywiad Kuriera; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7, Na żywo
19:05 Wieczór mistrzów - Barbara Krafftówna cz. I; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
19:55 Kronika Warszawska - Kronika lata' 80; film dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
20:05 Raport na gorąco; STEREO, 16:9
20:07 Pogoda; STEREO, 16:9
20:10 Wieczór mistrzów - Barbara Krafftówna cz. II; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
20:57 Pogoda; STEREO, 16:9
21:00 Echa dnia; STEREO, 16:9, Na żywo
21:10 Pogoda - 21.11 - 3; STEREO, 16:9
21:15 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów - JM; STEREO, 16:9, Na żywo
21:40 Echa dnia - komentarze; STEREO, 16:9, Na żywo
21:55 Pogoda - 21.11 - 4; STEREO, 16:9
22:00 Kurier Warszawy i Mazowsza; STEREO, 16:9, Na żywo
22:13 Raport na gorąco; STEREO, 16:9
22:16 Pogoda; STEREO, 16:9
22:19 Wiadomości sportowe; STEREO, 16:9, Na żywo
22:24 Kronika waw.pl; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:30 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
22:40 Telekurier; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:15 Wstęp wolny - z kulturą - odc. 52; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
23:40 Raport z Polski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:05 Eurosąsiedzi - odc. 208 (odc. 208); magazyn kraj prod.Polska, Niemcy (2014); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:15 Przechodzień codzienny - 17.11-Skojarzenia i podteksty(pakiet45); STEREO, 16:9
00:25 Święta wojna - (313) Skansen; Dla małoletnich od lat 12
00:50 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
00:55 Echa dnia; STEREO, 16:9
01:05 Pogoda - 21.11 - 3; STEREO, 16:9
01:10 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów - JM; STEREO, 16:9
01:35 Echa dnia - komentarze; STEREO, 16:9
01:45 Pogoda - 21.11 - 4; STEREO, 16:9
01:55 Telekurier; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:20 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
02:25 Raport z Polski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:50 Pod wspólnym niebem; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:25 Dekorady; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:50 Rusz się człowieku - odc. 54; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:15 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
04:25 Obrona Lwowa; film dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
05:20 Telekurier; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:45 Raport z Polski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:05 Wstęp wolny - z kulturą - odc. 52; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
06:30 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
06:30 Podwodna Polska Jezioro Hańcza; STEREO
06:55 Zakończenie dnia

Polsat
6.00 Nowy dzień z Polsat News
8.00 Pielęgniarki
9.00 Malanowski i Partnerzy
10.00 Dzień, który zmienił moje życie
11.00 Dlaczego ja?
12.00 Pielęgniarki
13.00 Trudne sprawy
14.00 Pierwsza miłość
14.45 Dzień, który zmienił moje życie
15.50 Wydarzenia, Pogoda
16.15 Interwencja
16.30 Malanowski i Partnerzy
17.00 Dlaczego ja?
18.00 Pierwsza miłość
18.50 Wydarzenia, Sport, Pogoda
19.30 Świat według Kiepskich
20.05 Noc w muzeum - komedia, USA, Wielka Brytania, 2006
22.20 Operacja Dunaj - komedia, Czechy Polska, 2009
0.45 Lista klientów - dramat obyczajowy USA, 2010
2.25 Tajemnice losu
5.00 Wstawaj! Gramy

TVN
6.00 Uwaga! - program interwencyjny
6.20 Mango - Telezakupy
7.25 Detektywi - program kryminalny
8.00 Dzień dobry TVN - magazyn
10.55 Na Wspólnej - serial obyczajowy
11.25 Szkoła - serial
12.25 Szpital - program obyczajowy
13.25 Ukryta prawda - magazyn obyczajowy
14.25 Ugotowani - program kulinarny
15.00 Szkoła - serial
16.00 Rozmowy w toku - talk show
17.00 Ukryta prawda - magazyn obyczajowy
18.00 Szpital - program obyczajowy
19.00 Fakty, Sport, Pogoda
19.50 Uwaga! - program interwencyjny
20.00 Saga Zmierzch: Przed świtem Część II - horror, USA 2012
22.25 Oszukać przeznaczenie V - horror, USA, Kanada 2011
0.25 Kuba Wojewódzki - talk show
1.30 Uwaga! - program interwencyjny
1.45 Sekrety Magii
3.05 Rozmowy w toku - talk show

TV 4
6:00 Czyja wina? Odcinek: 14
7:05 Garfield Show Odcinek: 27
7:20 Garfield Show Odcinek: 28
7:35 Szczenięce lata Toma i Jerry'ego Odcinek: 2
8:05 Garfield Show Odcinek: 33
8:20 Garfield Show Odcinek: 34
8:35 Szczenięce lata Toma i Jerry'ego Odcinek: 5
9:00 Czyja wina? Odcinek: 15
10:00 Nie igraj z aniołem Odcinek: 136
11:00 Burza Odcinek: 57
12:00 Tata sam w domu Odcinek: 12
13:00 Kłamczuch Odcinek: 11
14:00 STOP Drogówka Odcinek: 30
15:00 Dom nie do poznania Odcinek: 5
16:00 Nie igraj z aniołem Odcinek: 137
17:00 Burza Odcinek: 58
18:00 Pogromcy duchów II
20:25 Bez litości
22:15 STOP Drogówka
23:25 Swatka z krainy fantazji
1:05 Zagadki kryminalne Odcinek: 10
2:05 Seks w wielkim mieście Odcinek: 31
2:50 Seks w wielkim mieście Odcinek: 32
3:25 Dekoratornia
4:00 4music Odcinek: 676
5:00 Mała czarna Odcinek: 23

TV Puls
6:00 Złotopolscy Odcinek: 59
6:30 Złotopolscy Odcinek: 60
7:00 Nash Bridges Odcinek: 117 Sezon: 6
8:00 Gliniarz i prokurator Odcinek: 26 Sezon: 3
9:00 Tequila i Bonetti w Rzymie Odcinek: 18
10:00 Hela w opałach Odcinek: 7 Sezon: 4
10:30 Hela w opałach Odcinek: 8 Sezon: 4
11:00 Niania Odcinek: 120 Sezon: 8
11:30 Sekret Odcinek: 58
12:30 Zbuntowany anioł Odcinek: 262
13:30 Zbuntowany anioł Odcinek: 263
14:30 Jesteś moim życiem Odcinek: 46
15:30 Niania Odcinek: 121 Sezon: 8
16:00 Niania Odcinek: 122 Sezon: 8
16:30 Niania Odcinek: 123 Sezon: 8
17:00 Akademia policyjna Odcinek: 17
18:00 Gwiezdne wrota Odcinek: 11 Sezon: 7
19:00 Pingwiny z Madagaskaru Odcinek: 117
19:30 Pingwiny z Madagaskaru Odcinek: 118
20:00 Na krawędzi
22:30 Prowokacja
0:25 Piątek trzynastego IX: Jason idzie do piekła
2:15 Dyżur Odcinek: 13
3:00 JRG w akcji Odcinek: 8
3:25 Dyżur Odcinek: 14 Sezon: 2
3:50 JRG w akcji Odcinek: 9
4:15 Menu na miarę Odcinek: 1
4:40 Z archiwum policji Odcinek: 10
5:05 Dyżur Odcinek: 12
5:30 Z archiwum policji Odcinek: 12

TVN 7
5:35 We dwoje Odcinek: 3
7:00 Niewinna intryga Odcinek: 58
8:05 Sąd rodziny Odcinek: 74
9:05 Sędzia Anna Maria Wesołowska Odcinek: 475
10:05 Czterej pancerni i pies Odcinek: 6
11:20 Mango - Telezakupy
12:55 Sąd rodzinny Odcinek: 75
13:55 Szpital Odcinek: 3
14:55 Sędzia Anna Maria Wesołowska Odcinek: 476
15:55 Julia Odcinek: 67
16:30 Brzydula Odcinek: 7
17:00 Kryminalni Odcinek: 7
18:05 Castle Odcinek: 22 Sezon: 2
19:00 Mentalista Odcinek: 23 Sezon: 2
20:00 Superman III
22:40 Niania w akcji
1:15 Czarna lista Odcinek: 8
2:10 Sekrety magii Odcinek: 203
4:20 Druga strona medalu Odcinek: 3 Sezon: 4
4:55 Druga strona medalu Odcinek: 4 Sezon: 4

Puls 2
6:00 Kasia i Tomek Odcinek: 19
6:30 Kasia i Tomek Odcinek: 20
7:00 Marta mówi! Odcinek: 20 Sezon: 2
7:15 Myszka Mickey i przyjaciele Odcinek: 24
7:20 Zwariowane melodie Odcinek: 55
7:25 Zwariowane melodie Odcinek: 56
7:35 Zwariowane melodie Odcinek: 57
8:00 Zwariowane melodie Odcinek: 55
8:05 Zwariowane melodie Odcinek: 56
8:10 Zwariowane melodie Odcinek: 57
8:20 Wojownicze żółwie ninja Odcinek: 8
9:00 Wojownicze zółwie ninja Odcinek: 9
9:20 Bąbelkowy świat gupików Odcinek: 8 Sezon: 2
10:00 Psi patrol Odcinek: 24
10:35 Lucky Luke Odcinek: 7
11:00 Reksio Odcinek: 29
11:10 Reksio Odcinek: 30
11:20 Pszczółka Maja Odcinek: 50
11:55 Zaczarowany ołówek Odcinek: 15
12:05 Zaczarowany ołówek Odcinek: 16
12:15 Klub Winx Odcinek: 613 Sezon: 6
12:50 Klub Winx Odcinek: 614 Sezon: 6
13:30 Myszka Mickey i przyjaciele Odcinek: 24
13:55 Barbie i sekret wróżek
15:15 Był sobie kosmos Odcinek: 26
16:00 Gumisie Odcinek: 8 Sezon: 4
16:35 Gumisie Odcinek: 9 Sezon: 4
17:00 Zwariowane melodie Odcinek: 55
17:05 Zwariowane melodie Odcinek: 56
17:10 Zwariowane melodie Odcinek: 57
17:20 Zwariowane melodie Odcinek: 58
17:25 Zwariowane melodie Odcinek: 59
17:35 Zwariowane melodie Odcinek: 60
18:00 Timon i Pumba Odcinek: 20
18:35 Timon i Pumba Odcinek: 21
19:00 Zorro Odcinek: 10
19:30 Łowcy okazji Odcinek: 16 Sezon: 2
20:00 Łowcy okazji Odcinek: 22 Sezon: 2
20:30 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas Odcinek: 13 Sezon: 2
21:30 Zbuntowany anioł Odcinek: 251
22:30 Sekret Odcinek: 58
23:30 Spartakus: Zemsta Odcinek: 6 Sezon: 2
0:35 W poszukiwaniu mistrzów Odcinek: 4
1:35 Menu na miarę Odcinek: 9
2:00 Z archiwum policji Odcinek: 2
2:30 Menu na miarę Odcinek: 10
3:00 Z archiwum policji Odcinek: 3
3:25 Menu na miarę Odcinek: 11
3:50 W blasku fleszy Odcinek: 8
4:15 JRG w akcji Odcinek: 3
4:40 Dyżur Odcinek: 24 Sezon: 2
5:00 Plecak pełen przygód Odcinek: 13
5:25 Dyżur Odcinek: 28 Sezon: 2

TV 6
6:00 Szósty zmysł Odcinek: 839
7:00 STOP Drogówka Odcinek: 8
8:00 Galileo Odcinek: 411
9:00 Rodzina zastępcza plus Odcinek: 325
10:00 Komisarz Rex Odcinek: 14
11:00 Zaklinacz psów Odcinek: 2
12:00 Miodowe lata Odcinek: 120
12:50 Miodowe lata Odcinek: 121
13:45 Rodzina zastępcza plus Odcinek: 326
14:45 Mindfreak - iluzjonista Criss Angel Odcinek: 15
15:15 Strażnik Teksasu Odcinek: 26
16:15 Kosmos Odcinek: 3
17:15 Przygody Merlina Odcinek: 3
18:15 Miodowe lata Odcinek: 122
19:05 Miodowe lata Odcinek: 110
20:00 Galileo Odcinek: 412
21:00 Śmierć na 1000 sposobów Odcinek: 7
21:35 Ludzie mafii
23:35 Królestwo węża
1:25 Komisarz Rex Odcinek: 14
2:30 Śmierć na 1000 sposobów Odcinek: 6
3:00 4music Odcinek: 676
4:00 STOP Drogówka Odcinek: 7
5:00 Istne szaleństwo Odcinek: 12

Polsat Sport News
7:00 Sport Flash
7:07 Trefl Sopot - Stelmet Zielona Góra
9:00 Sport Flash
9:07 Słowacja - Finlandia
11:00 Sport Flash
11:07 Cucina Lube Banca Marche Treia - Paris Volley
13:00 Sport Flash
13:07 Halkbank SK - Noliko Maaseik
15:00 Sport Flash
15:07 Budvanska Rivijera Budva - Berlin Recycling Volleys
17:00 Sport Flash
17:07 Hypo Tirol Innsbruck - VK Jihostroj Czeskie Budziejowice
19:00 Sport Flash
19:07 Puchar Świata w Seulu
21:00 Sport Flash
21:07 Grand Prix w Abu Zabi
22:45 Sportowe podsumowanie dnia
23:00 Puncher
0:00 Sportowe podsumowanie dnia
0:15 Atleci
1:00 Sportowe podsumowanie dnia
1:15 Przerwa w nadawaniu

Eska TV
6:00 Dzień dobry
8:00 Poranna rozgrzewka
10:00 Hity na czasie
13:00 ESKA TV News
13:05 smESKA
14:00 ESKA TV News
14:05 Hity na czasie
15:00 ESKA TV News
15:05 G20
16:00 ESKA TV News
16:05 G20
17:00 ESKA TV News
17:05 Polska lista
18:00 Hity na czasie
18:30 ESKA TV News
19:00 Hity na czasie
20:00 Dance Chart
22:00 Freshmix
0:00 Gorące granie
2:00 Polska noc

TTV
5:30 Blisko ludzi
6:05 Express
6:20 Uwaga! Odcinek: 3472
6:40 Czarno na białym
7:15 Blisko ludzi
7:45 Kartoteka Odcinek: 5 Sezon: 3
8:45 Ukryta prawda Odcinek: 210
9:45 Podwójnie ugotowani Odcinek: 22
10:45 Sąd rodzinny Odcinek: 186
11:40 Sędzia Anna Maria Wesołowska Odcinek: 576
12:40 Blisko ludzi
13:15 Czarno na białym
13:50 Rozmowy w toku Odcinek: 2219
14:45 Żony oligarchów Odcinek: 1
15:45 Express
16:00 Pogoda
16:05 Wojny magazynowe Odcinek: 19 Sezon: 5
16:40 Wojny magazynowe Odcinek: 20 Sezon: 5
17:10 Blisko ludzi
17:45 Express
18:00 Pogoda
18:05 Mój pierwszy raz Odcinek: 9
18:40 Licytuj i niszcz Odcinek: 7
19:10 Licytuj i niszcz Odcinek: 8
19:45 Express
20:00 Pogoda
20:05 Wojny magazynowe - Teksas Odcinek: 9 Sezon: 3
20:35 Wojny magazynowe - Teksas Odcinek: 10 Sezon: 3
21:10 defacto Odcinek: 5
21:45 Express
21:55 Pogoda
22:00 Handlarze Odcinek: 9
22:45 Usterka Odcinek: 1 Sezon: 3
23:15 Usterka Odcinek: 13 Sezon: 2
23:45 Kulisy płatnego seksu Odcinek: 3
0:15 Kulisy porno biznesu Odcinek: 6 Sezon: 3
0:45 Ostre cięcie Odcinek: 5 Sezon: 3
1:30 Usterka Odcinek: 14 Sezon: 2
2:00 Kartoteka Odcinek: 5 Sezon: 3
3:00 Blisko ludzi
3:30 Rozmowy w toku Odcinek: 2219
4:25 Przerwa w nadawaniu

Polo TV
5:30 Disco polo music
6:00 Hit dnia
6:05 Pobudka z Polo tv!
7:00 Power Play
7:05 Pobudka z Polo tv!
8:00 Hit dnia
8:05 Najlepsze z najlepszych
9:00 Power Play
9:05 Najlepsze z najlepszych
10:00 Przebojowe historie
10:10 Disco Polo Live
11:00 Przebojowe historie
11:13 Dance w Polo tv
12:00 Hit dnia
12:10 Dance w Polo tv
13:00 Hit dnia
13:14 Disco polo music
14:00 Hit dnia
14:11 Disco Relax
15:00 Przebojowe historie
15:23 Disco polo music
16:00 Przebojowe historie
16:13 Disco polo music
17:00 Top 20
17:52 Disco polo music
18:05 Poczekalnia DPL
18:28 Lista Przebojów DPL
19:00 Szalone lata 90.
20:00 Strefa nowości Polo tv
21:08 Wieczorne granie na ekranie
22:00 Zakochane Polo tv
22:30 Pikatne Polo tv
23:00 Hit dnia
23:05 Disco polo music

ATM Rozrywka
6:00 Czas na kulturę
6:30 Wstawaj! Gramy!
7:30 Casper Odcinek: 14
7:40 Kot Felix Odcinek: 2
7:50 Świnka Porky Odcinek: 7
8:00 Królik Bugs i przyjaciele Odcinek: 19
8:10 Królik Bugs i przyjaciele Odcinek: 20
8:20 Popeye i przyjaciele Odcinek: 14
8:30 Casper Odcinek: 15
8:40 Kot Felix Odcinek: 3
8:50 Kaczor Daffy Odcinek: 6
9:00 Królik Bugs i przyjaciele Odcinek: 21
9:10 Królik Bugs i przyjaciele Odcinek: 22
9:20 Popeye i przyjaciele Odcinek: 15
9:30 Czego się boją faceci, czyli seks w mniejszym mieście Odcinek: 10
10:10 Daleko od noszy Odcinek: 15
10:35 Daleko od noszy Odcinek: 16
11:05 Gra w ciemno Odcinek: 99
12:00 Awantura o kasę Odcinek: 100
12:55 Pierwsza miłość Odcinek: 1979
13:30 Ewa gotuje Odcinek: 145
14:00 Graczykowie Odcinek: 22
14:30 Graczykowie Odcinek: 23
15:00 Rodzina zastępcza plus Odcinek: 208
15:55 Świat według Kiepskich Odcinek: 90
16:25 Czego się boją faceci, czyli seks w mniejszym mieście Odcinek: 11
17:00 Daleko od noszy Odcinek: 4
17:30 Daleko od noszy Odcinek: 5
18:00 Granica Odcinek: 1
19:00 Gra w ciemno Odcinek: 100
20:00 Rodzina zastępcza plus Odcinek: 207
21:00 Fala zbrodni Odcinek: 100
22:00 Daleko od noszy Odcinek: 17
22:30 Daleko od noszy Odcinek: 18
22:55 Świat według Kiepskich Odcinek: 149
23:30 Świat według Kiepskich Odcinek: 150
0:00 Synowie Odcinek: 3
0:30 Daleko od noszy Odcinek: 17
1:00 Daleko od noszy Odcinek: 18
1:30 Gra w ciemno Odcinek: 114
2:30 Awantura o kasę Odcinek: 43
3:30 Linia życia Odcinek: 81
4:00 Linia życia Odcinek: 82
4:30 Wstawaj! Gramy!

TV Trwam
8:00 Informacje dnia
8:10 Polski punkt widzenia
8:40 Słowo życia - rozważanie Ewangelii dnia
8:45 Królewna Śnieżka
9:10 Z wędką nad wodę w Polskę i świat
9:35 Święty na każdy dzień
9:45 Duc in altum
10:00 Informacje dnia
10:15 Rozmowy niedokończone
11:25 Głos Polski
11:35 Infekcja
11:55 Święty na każdy dzień
12:00 Anioł Pański
12:03 Informacje dnia
12:20 Oratorium o Bronisławie Markiewiczu
13:40 Sanktuarium św. Michała Archanioła i bł. ks. Bronisława Markiewicza
14:00 Król Dawid
15:00 Modlitwa w Godzinie Miłosierdzia z Koronką do Bożego Narodzenia
15:20 Chociażby wasze grzechy były jak szkarłat, nad śnieg wybieleją
15:50 Pytasz i wiesz
16:00 Informacje dnia
16:10 Siódmy sakrament
16:35 Naprotechnologia Odcinek: 6
17:00 Na tropie
17:30 Reportaż dnia
18:00 Anioł Pański
18:05 Informacje dnia
18:15 Westerplatte młodych
18:55 Przegląd katolickiego tygodnika "Niedziela"
19:00 Warto zauważyć... w mijającym tygodniu
19:30 Kopciuszek
20:00 Informacje dnia
20:20 Różaniec
20:50 Myśląc ojczyzna
21:00 Apel Jasnogórski z kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej na Jasnej Górze
21:20 Informacje dnia
21:40 Polski punkt widzenia
22:00 Nasze dzikie serca
23:30 Święty na każdy dzień
23:35 Madonny kresowe w świątyniach Warszawy
0:00 Świat w obrazach
0:05 Słowo życia - rozważanie Ewangelii dnia
0:10 Informacje dnia
0:30 Niezwykłości przyrody Nowej Zelandii
1:00 Anioł Pański
1:05 Święty na każdy dzień
1:15 Westerplatte młodych
1:55 Słowo życia - rozważanie Ewangelii dnia
2:00 Warto zauważyć… w mijającym tygodniu
2:30 Kopciuszek
3:00 Informacje dnia
3:20 Różaniec
3:50 Myśląc ojczyzna
4:00 Apel Jasnogórski z kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej na Jasnej Górze
4:20 Biblio ojczyzna moja
4:40 Polski punkt widzenia
5:00 Mocni w wierze
5:30 W imię miłości
7:05 Urugwaj
7:20 Powrót do Domu Ojca
7:55 Świat w obrazach

Stopklatka TV
6:00 Akademia Polskiego Filmu Odcinek: 13
6:40 Rodzina piratów Odcinek: 40 Sezon: 2
7:15 Prywatna historia kina Odcinek: 8
7:45 Pułapki umysłu Odcinek: 5
8:15 Pułapki umysłu Odcinek: 6
8:45 Historia oręża Odcinek: 13
9:45 Niedźwiadek
11:45 Królowa Śniegu Odcinek: 2
13:35 Tajniak z klasą
15:20 Klątwa Tutenchamona Odcinek: 1
17:15 Muszkieterowie Odcinek: 8
18:20 Herkules Odcinek: 1
20:00 W doborowym towarzystwie
22:20 Dziewczyny z przemytu Odcinek: 1
0:10 Arachnid - pajęczyna śmierci
2:05 Samowolka
3:25 Nic mnie nie dotknie
4:00 Za horyzont
4:40 Świerszcz
5:00 Kobra - oddział specjalny Odcinek: 27 Sezon: 2

Fokus TV
6:00 Wehikuł czasu Odcinek: 1121
6:10 Wielkie dziecięce przyjęcia Odcinek: 5
6:40 Teletubisie Odcinek: 20 Sezon: 14
7:15 Sąsiedzi Odcinek: 42
7:25 Projekt "Adrenalina" Odcinek: 11 Sezon: 2
8:00 Projekt "Adrenalina" Odcinek: 12 Sezon: 2
8:35 Najśmieszniejsze zwierzęta świata Odcinek: 25 Sezon: 7
9:10 Wehikuł czasu Odcinek: 1121
9:15 Jak to możliwe? Odcinek: 12 Sezon: 15
9:45 Pogotowie weterynaryjne Odcinek: 6
10:20 Pogotowie weterynaryjne Odcinek: 7
10:55 Wehikuł czasu Odcinek: 1121
11:00 Wychowanie to wyzwanie Odcinek: 5
12:00 Wychowanie to wyzwanie Odcinek: 6
13:00 Wychowanie to wyzwanie Odcinek: 7
14:00 Na ratunek rodzicom Odcinek: 2
14:35 Tajemnicze rafy Morza Czerwonego Odcinek: 5
15:10 Drobne gesty, drobne sprawy Odcinek: 10 Sezon: 2
15:45 Piwnice Jukatanu - ogrody Belize Odcinek: 3
16:20 Wędkarz na tropie Odcinek: 9
16:55 Fabryka jedzenia Odcinek: 15 Sezon: 2
17:25 Dlaczego wypadek? Odcinek: 9
18:30 Godzina zero Odcinek: 16 Sezon: 3
19:30 Skandaliczny magazyn historyczny Odcinek: 9
20:00 Ostatnie 24 godziny
21:15 W szeregach mafii
22:20 Koszmar z sąsiedztwa Odcinek: 5
23:25 Wehikuł czasu Odcinek: 1121
23:30 Edukacj a seksualna Odcinek: 4
0:35 Ekstremalni do bólu Odcinek: 19
1:10 Badacze natury Odcinek: 15
1:35 Wspaniały świat wędkarskich przygód Odcinek: 36
2:05 Lista Fokusa Odcinek: 63
2:35 Podwodny raj Borneo Odcinek: 15
3:00 Lista Fokusa Odcinek: 63
3:30 Wspaniały świat wędkarskich przygód Odcinek: 36
4:00 Lista Fokusa Odcinek: 17
4:30 Życie Bałtyku Odcinek: 11
5:00 Lista Fokusa Odcinek: 15
5:30 Życie Bałtyku Odcinek: 9

TVP ABC
05:35 Bolek i Lolek - Pogromca zwierząt, odc. 5; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
05:50 Przygody Myszki - odc. 13 - Myszka nad wodą; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
06:05 Smerfy - Halloween u Smerfów, odc. 66 (Halloween) (Smurfs Halloween Special); serial animowany kraj prod.Belgia (1988); Bez ograniczeń wiekowych
06:30 Mama i ja - Kasztany; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
06:50 I kudłate i łaciate - odc. 15; program dla dzieci; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:05 Podróże kapitana Klipera - Suchary Szalonego Rogera, odc. 6; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
07:20 Przygody Bolka i Lolka - Imieniny Mamy, odc. 57; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
07:30 Nela Mała Reporterka - odc. 19 Olbrzymie żółwie -  txt. str. 777; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:50 ABC Wszystko wie - odc. 11; program dla dzieci; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:05 Misiowanki - Mama będzie pracować, odc. 2 (Mama’s new job) kraj prod.Kanada (2002); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:40 Domisie - Od hałasu puchną uszy; program dla dzieci; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:10 Maks i Ruby - Bajka Ruby   25 (Ruby writes a story); serial animowany kraj prod.Kanada (2002); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:40 Smerfy - Halloween u Smerfów, odc. 66 (Halloween) (Smurfs Halloween Special); serial animowany kraj prod.Belgia (1988); Bez ograniczeń wiekowych
10:10 Reksio - Reksio poszukiwacz, odc. 19; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
10:20 Listonosz Pat III - Listonosz Pat i ogromne motyle, odc. 11 (Postman Pat and the big butterflies); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2003); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:35 O czym one mówią - odc. 9; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:40 Mama i ja - Kasztany; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
11:00 I kudłate i łaciate - odc. 15; program dla dzieci; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:20 Podróże kapitana Klipera - Wyspa, odc. 5; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
11:30 Przygody Bolka i Lolka - Cygański wóz, odc. 56; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
11:45 Nela Mała Reporterka - odc. 19 Olbrzymie żółwie -  txt. str. 777; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:05 ABC Wszystko wie - odc. 11; program dla dzieci; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:15 Misiowanki - odc. 39 Misie na każdą porę roku (Bears for all season) kraj prod.Kanada (2002); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:45 Domisie - Od hałasu puchną uszy; program dla dzieci; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:15 Maks i Ruby - Maks u lekarza   odc.23 (Max's hechup); serial animowany kraj prod.Kanada (2002); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:45 Smerfy - Uściski dla Marudy, odc. 79 (A Houg For A Grouchy); serial animowany kraj prod.Belgia (1988); Bez ograniczeń wiekowych
14:15 Reksio - Reksio malarz, odc. 18; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
14:30 Listonosz Pat III - Listonosz Pat i zielony zając, odc. 10 (Postman Pat and the green rabbit); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2003); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:45 O czym one mówią - odc. 9; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:55 Petersburski Music Show - odc. 4; program muzyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:25 Billy - kot, seria II - A przedstawienie toczy się dalej, odc. 12 (The show must go on); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania, Francja (2003); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
15:55 Zygzaki - Świat; program dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:30 Podróże kapitana Klipera - Uczeń Wielkiego Smoka, odc. 7; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
16:40 Przygody Bolka i Lolka - Czarna bandera, odc. 58; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
16:50 O czym one mówią - odc. 9; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Margolcia i Miś zapraszają dziś - Foka gra fokstrota odc. 3; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:15 A ja jestem - Pelikan; Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Misiowanki - Najlepszy przyjaciel misia, odc. 4 (Trouble with Pets) kraj prod.Kanada (2002); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:00 Domisie - Ruszaj się, Domisiaku; program dla dzieci; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:30 Maks i Ruby - Ruby gra na pianinie 1 (Ruby's piano practice) kraj prod.Kanada (2002); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:00 Wieczorynka - Smerfy - Smerf, który chciał być królem, odc. 81 (Smurf who would be king); serial animowany kraj prod.Belgia (1988); Bez ograniczeń wiekowych
19:25 Wieczorynka - Reksio - Reksio ratownik, odc. 20; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wieczorynka - Listonosz Pat III - Listonosz Pat i latające talerze, odc. 12 (Postman Pat and the flying saucers); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2003); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:45 Wieczorynka - Domisiowa wieczorynka - Nowe szaty cesarza; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
20:10 Bajeczki Maszy - org. Masha Tale's. Złoty garbusek, odc. 26 (Masha Tale's); film animowany kraj prod.ROSJA (2014); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:20 Billy - kot, seria II - Fałszywy ton, odc. 13 (Tuneless); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania, Francja (2003); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
20:50 Rodzina Leśniewskich - odc. 4/7 - Agata -  txt. str. 777; serial przygodowy TVP; Bez ograniczeń wiekowych
21:25 Duże dzieci - (47); talk-show; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
22:15 Masza i niedźwiedź - Oddychać, nie oddychać!, odc. 22 (.); serial animowany kraj prod.ROSJA (2012); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
22:25 Las Story - odc. 5 -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:50 Jak to działa - program popularnonaukowy - odc. 12 Nośniki pamięci -  txt. str. 777; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
23:15 Smerfy - Smerf, który chciał być królem, odc. 81 (Smurf who would be king); serial animowany kraj prod.Belgia (1988); Bez ograniczeń wiekowych
23:45 Literkowe ABC  2'; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych

TVP Kultura
07:15 Dom - odc. 10/25 - Nie przesadza się starych drzew -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
08:50 ARTE w TVP Kultura - Ojcostwo dla dwóch (Father's Birth)  51'; film dokumentalny kraj prod.Francja (2013); reż.:Delphine Lanson; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:55 Przystań -  txt. str. 777  77'; film TVP kraj prod.Polska (1997); reż.:Jan Hryniak; wyk.:Maja Ostaszewska, Rafał Królikowski, Jan Machulski, Edyta Olszówka, Artur Żmijewski, Tomasz Popławski, Marek Perepeczko, Karol Strasburger, Teresa Lipowska; Dla małoletnich od lat 12
11:30 Niedziela z... Ewą Kasprzyk; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:20 Powrót do ulubionych… - Obrazy i obrazki; recital; Bez ograniczeń wiekowych
13:00 Chomik  30'; film krótkometrażowy; reż.:Bartłomiej Ignaciuk; wyk.:Marcin Perchuć, Paweł Wilczak, Magdalena Celówna, Wacław Bogdański, Adrian Gąsior, Magdalena Różczka; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:45 Bo oszalałem dla niej -  txt. str. 777  98'; komediodramat kraj prod.Polska (1980); reż.:Sylwester Chęciński; wyk.:Zdzisław Wardejn, Gabriela Kownacka, Ignacy Gogolewski, Witold Pyrkosz, Witold Skaruch, Wiesław Drzewicz; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:40 Dom - odc. 10/25 - Nie przesadza się starych drzew -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
17:15 ARTE w TVP Kultura - Ojcostwo dla dwóch (Father's Birth); film dokumentalny kraj prod.Francja (2013); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:25 Przystań -  txt. str. 777  77'; film TVP kraj prod.Polska (1997); reż.:Jan Hryniak; wyk.:Maja Ostaszewska, Rafał Królikowski, Jan Machulski, Edyta Olszówka, Artur Żmijewski, Tomasz Popławski, Marek Perepeczko, Karol Strasburger, Teresa Lipowska; Dla małoletnich od lat 12
20:00 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9
20:20 Wieczór kinomana - Do ciebie, człowieku (Du levande)  89'; komediodramat kraj prod.Szwecja, Niemcy, Francja, Dania, Norwegia, Japonia (2007); reż.:Roy Andersson; wyk.:Elisabeth Helander, Jorgen Nohall, Jan Wikbladh, Bjorn Englund; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
22:05 Tygodnik Kulturalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:00 Mad Men s. VI - odc. 9/13 (Mad men s. VI) -  txt. str. 777; serial kraj prod.USA (2013); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
24:00 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9
00:25 Jazz noc - Clayton - Hamilton Jazz Orchestra i John Pizzarelli na Avo Session (Clayton - Hamilton Jazz Orchestra i John Pizzarelli na Avo Session); koncert kraj prod.Szwajcaria (2007); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:35 Wieczór kinomana - Do ciebie, człowieku (Du levande)  89'; komediodramat kraj prod.Szwecja, Niemcy, Francja, Dania, Norwegia, Japonia (2007); reż.:Roy Andersson; wyk.:Elisabeth Helander, Jorgen Nohall, Jan Wikbladh, Bjorn Englund; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
03:20 5 minut wolności (5 Minutes of Freedom)  51'; film dokumentalny kraj prod.ROSJA (2012); reż.:Kirill Sakharnov, Ksenia Sakharnova; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:25 Teledysk
05:00 Zakończenie dnia

TVP Historia
07:25 ..."swego nie znacie"... - Katalog zabytków - Darłowo - fara; Bez ograniczeń wiekowych
07:35 ..."swego nie znacie"... - Katalog zabytków - Drzewica; Bez ograniczeń wiekowych
07:55 Śmiałkowie górnego Mekongu (The adventurers of the upper Mekong); film dokumentalny kraj prod.Francja (2010); reż.:Christophe Cousin; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:00 Noce i dnie - odc. 1/12 - Bogumił i Barbara -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
10:05 Kartki z PRL - u. Wokół stadionów; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
10:40 Droga na dalekie południe (The Austral road); film dokumentalny kraj prod.Francja (2010); reż.:Emilio Pacull; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
11:40 Ostatni Warmiacy i Mazurzy - Tu czy tam; cykl dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
11:55 Swietłana - cz. 2 (Swietłana cz. 2); film dokumentalny kraj prod.ROSJA (2008); 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:55 Jeńcy; film dokumentalny; reż.:Wojciech Maciejewski; Dla małoletnich od lat 12
14:00 Polska i świat z historią w tle - Zamek w Montresor; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:40 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii.; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
15:15 Sensacje XX wieku - Prezydent dziękuje -  txt. str. 777; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 7
15:45 Sensacje XX wieku - Tragedia na pustyni; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 7
16:25 Spór o historię - Jak to z Krymem było; debata; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:00 Noce i dnie - odc. 2/12 - Piotruś i Teresa -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
18:10 Kalendarium historyczne - Lekcja historii; program dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:00 Wiadomości - wydania archiwalne - 21.11.1989; Bez ograniczeń wiekowych
19:45 Ostatni korespondent; film dokumentalny kraj prod.Polska (2014); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:40 Ostatni Warmiacy i Mazurzy - Szkoła Polska; cykl dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
21:00 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii.; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
21:35 Sensacje XX wieku - Osaczeni odc. 1; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 7
22:10 Sensacje XX wieku - Osaczeni odc. 2; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 7
22:45 Szerokie tory - Jeden dzień z życia bojówkarza organizacji neofaszystowskiej w Moskwie; reportaż; Dla małoletnich od lat 12
23:15 Wielkie napady PRL-u - odc. 6 - Janosik z Podlasia; Dla małoletnich od lat 12
23:45 Reporterzy Dwójki przedstawiają - Gorzki smak soli; Dla małoletnich od lat 7
00:10 Był dwór; reportaż; Dla małoletnich od lat 7
00:35 Naszaarmia.pl; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:10 Towarzysz Wiesław od agitatora do dyktatora; film dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:15 Rody Polskie - Lubomirscy; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
03:05 Zakończenie dnia

TV Polonia
06:05 Świat się kręci - /232/; widowisko publicystyczne; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:00 KucinAlina - (6) (KucinAlina) kraj prod.Włochy (2014); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:30 Między nami bocianami - odc. 12 - Zapominalscy; serial animowany; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Pytanie na śniadanie; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
11:00 Halo Polonia; magazyn; STEREO, 16:9
11:40 Gorący temat - odc. 1/16 Porwanie; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:05 Na sygnale - s. 2 odc. 8 "Ukrainka na czarno" -  txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:25 Łamigłówka - Lubuskie 8; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:35 Wiadomości; STEREO, 16:9
12:50 M jak miłość - odc. 1083; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:50 Komisarz Alex - odc. 64 (seria V, odc. 12) - Zabójczy sekret -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:40 Zapiski Łazęgi - Borne Sulinowo; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:50 Operacja Życie - odc. 38 -  txt. str. 777; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:25 Złotopolscy - odc. 1078* - Siła plotki; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:00 Hala odlotów (s. III, odc. 9) - Skąd się bierze homofobia?; talk-show; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:55 Gorący temat - odc. 1/16 Porwanie; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:20 Polonia w Komie - (611) Macedonia - autostop; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Teleexpress; STEREO, 16:9
17:50 Łamigłówka - Lubuskie 8; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:55 Sensacje XX wieku - Ambasador Andropow informuje -  txt. str. 777; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 7
18:25 Okrasa łamie przepisy - Polskie warzywa prosto z pola -  txt. str. 777; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:55 Na sygnale - s. 2 odc. 8 "Ukrainka na czarno" -  txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:25 Skarby prowincji - Bazylika Mniejsza Wincentego a' Paulo w Bydgoszczy; cykl reportaży; Bez ograniczeń wiekowych
19:45 Dobranocka - Marceli Szpak dziwi się światu - Spotkanie; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
20:30 Sport; STEREO, 16:9
20:40 Pogoda; STEREO, 16:9
20:45 Łamigłówka - Lubuskie 8; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:50 Na dobre i na złe - odc. 568 Oswoić ból; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:00 Obywatel Piszczyk -  txt. str. 777  101'; komedia kraj prod.Polska (1988); reż.:Andrzej Kotkowski; wyk.:Jerzy Stuhr, Maria Pakulnis, Kazimierz Kaczor, Krzysztof Zaleski, Krystyna Tkacz, Grzegorz Warchoł, Janusz Bukowski, Andrzej Szczepkowski, Jerzy Zass, Irena Kownas; Dla małoletnich od lat 12
23:50 Polonia w Komie - (612) Kanada - Grzegorz; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:05 Opole 2014 - Przeżyjmy to jeszcze raz; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:45 Gorący temat - odc. 1/16 Porwanie; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:10 Łamigłówka - Lubuskie 8; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:15 Sensacje XX wieku - Ambasador Andropow informuje; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 7
01:45 Dobranocka za oceanem - Marceli Szpak dziwi się światu - Spotkanie; Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
02:25 Sport; STEREO, 16:9
02:35 Pogoda; STEREO, 16:9
02:45 Na dobre i na złe - odc. 568 Oswoić ból; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:45 Na sygnale - s. 2 odc. 8 "Ukrainka na czarno"; serial fabularyzowany TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:05 Polonia w Komie - (612) Kanada - Grzegorz; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:20 Obywatel Piszczyk  101'; komedia; reż.:Andrzej Kotkowski; wyk.:Jerzy Stuhr, Maria Pakulnis, Kazimierz Kaczor, Krzysztof Zaleski, Krystyna Tkacz, Grzegorz Warchoł, Janusz Bukowski, Andrzej Szczepkowski, Jerzy Zass, Irena Kownas; Dla małoletnich od lat 12
06:00 Opole 2014 - Przeżyjmy to jeszcze raz; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:35 Zakończenie dnia

TVP Rozrywka
06:05 Humor w odcinkach - 10 Paranienormalnych historii /7/ - Numery Półkowniki; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:35 Makłowicz w podróży - Podróż 23 (89) Luksemburg - Belgia - Niemcy: Luksemburg - miasto stołeczne; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:05 Okrasa łamie przepisy - Z paleniska i z fajerki -  txt. str. 777; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:40 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - (102) - Śmiały -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:10 Tylko Ty! - odc 11; teleturniej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:45 Familiada - odc. 2091; teleturniej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:25 superSTARcie - (6); widowisko muzyczne; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:35 Ale numer - /9/; program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:50 Życie to Kabaret - Kabaret na lato - Marian i Hela; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
11:25 Życie to Kabaret - Kraj się śmieje - Wszystkiego najlepszego czyli cnoty i zalety cz. 1; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:25 Szperacze.tv - (15); program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:55 A la show - (11) - Jerzy Kryszak; talk-show; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:30 Familiada - odc. 2092; teleturniej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:05 Humor w odcinkach - Słodkie życie - Jak zdobyć dziewczynę /4/ -  txt. str. 777; sitcom; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:40 Kabaretowa Mapa Polski - Kabaretowa Noc Listopadowa 2012 - Pękajcie narody! (1); widowisko; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:45 Kabaretowa Mapa Polski - Kabaretowa Noc Listopadowa 2012 - Serwus, Polsko! (2); widowisko; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:45 Kabaretowa Mapa Polski - Kabaretowa Noc Listopadowa 2012 - Zjazd centrośmiechu (3); widowisko; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:50 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - (44) - Israelitas -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:20 Makłowicz w podróży - Podróż 24 (90) Niemcy: Badeńska prowincja; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:55 Okrasa łamie przepisy - Jabłka ze Starych Jabłonek -  txt. str. 777; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:30 The Voice of Poland V - Kulisy /1/ - Kulisy w TVP Rozrywka; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:35 Humor w odcinkach - Słodkie życie - Sąsiedzi /5/ -  txt. str. 777; sitcom; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:15 Dzięki Bogu już weekend - (19); program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:15 Szperacze.tv - (14); program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
21:45 Postaw na milion - odc. 74; teleturniej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:35 The Voice of Poland V - Kulisy /2/ - Kulisy w TVP Rozrywka; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:45 Życie to Kabaret - Kabaret Moralnego Niepokoju przedstawia - Wszystko co najlepsze (wieczór 2); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
23:50 Życie to Kabaret - Kabaret Paranienormalni - Niebezpiecznie śmieszni; program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:35 Kabaretowa Mapa Polski - XII Mazurska Noc Kabaretowa - Mrągowo 2010 - TROPICIELE TALENTÓW (1); widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:50 Kabaretowa Mapa Polski - XII Mazurska Noc Kabaretowa - Mrągowo 2010 - TROPICIELE TALENTÓW (2); widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:00 Rozrywka Retro - Przeboje babci, mamy oraz moje; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:55 Zakończenie dnia

TVP Info
05:55 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
05:59 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:06 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:10 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
06:15 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:29 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:35 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:40 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
06:45 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:59 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:05 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:09 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
07:15 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:29 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:34 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:40 Gość poranka; STEREO, 16:9, Na żywo
07:53 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:59 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:10 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:23 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
08:29 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:34 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:40 Gość poranka; STEREO, 16:9, Na żywo
08:53 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:59 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:06 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
09:11 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
09:15 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:29 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:36 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:40 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
09:45 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:59 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
10:22 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
10:29 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
10:40 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
10:45 Gość poranka; STEREO, 16:9, Na żywo
11:00 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
11:25 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
11:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
11:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9
12:00 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
12:25 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
12:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
12:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9
13:00 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
13:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
13:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9
14:00 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
14:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
14:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9
15:00 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
15:20 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
15:25 Pogoda Info; STEREO, 16:9
15:30 Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
16:30 Puls Polski; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
16:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
17:00 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
17:15 Teleexpress Extra; STEREO, 16:9, Na żywo
17:32 To jest temat; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
18:00 Puchar Świata - Klingenthal - kwalifikacje; STEREO, 16:9, Na żywo
19:00 INFOrmacje; STEREO, 16:9, Na żywo
19:10 INFOrozmowa; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
19:30 INFObiznes; STEREO, 16:9, Na żywo
19:45 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
19:50 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
19:57 Dziś wieczorem; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
20:12 Forum; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
20:44 Flesz - Serwis Info; STEREO, 16:9, Na żywo
20:52 Pogoda Info; STEREO, 16:9
21:00 Serwis Info Wieczór; STEREO, 16:9, Na żywo
21:09 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
21:15 Kod dostępu; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
21:40 STUDIO LOTTO; STEREO
21:50 Flesz - Panorama Dnia; STEREO, 16:9, Na żywo
21:51 Panorama Dnia; STEREO, 16:9, Na żywo
22:49 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
22:55 Z dnia na dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
23:45 Sportowy Wieczór; STEREO, 16:9
24:00 Teleexpress Extra; STEREO, 16:9
00:25 To jest temat; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:55 Dziś wieczorem; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:10 Forum; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:42 Flesz - Serwis Info; STEREO, 16:9
01:55 Serwis Info Wieczór; STEREO, 16:9
02:15 Panorama Dnia; STEREO, 16:9
03:09 Pogoda Info; STEREO, 16:9
03:20 Dziś wieczorem; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:35 Forum; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:07 Flesz - Serwis Info; STEREO, 16:9
04:11 To jest temat; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:45 Z dnia na dzień; STEREO, 16:9
05:30 Kod dostępu; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:50 Zakończenie dnia

TVN 24
6:00 Serwis informacyjny, pogoda
6:15 Skrót informacji
6:30 Serwis informacyjny, pogoda
6:45 Skrót informacji
7:00 Serwis informacyjny, pogoda
7:15 Skrót informacji
7:30 Jeden na jeden
7:45 Skrót informacji
8:00 Serwis informacyjny, pogoda
8:15 Skrót informacji
8:30 Serwis informacyjny, pogoda
8:45 Serwis informacyjny, pogoda
9:00 Serwis informacyjny, pogoda
9:15 Serwis informacyjny, pogoda
9:30 Serwis informacyjny, pogoda
9:45 Serwis informacyjny, pogoda
10:00 Serwis informacyjny, sport, biznes, pogoda
10:30 Serwis informacyjny, sport, biznes, pogoda
11:00 Serwis informacyjny, sport, biznes, pogoda
11:30 Serwis informacyjny, sport, biznes, pogoda
12:00 Serwis informacyjny, sport, biznes, pogoda
12:30 Serwis informacyjny, sport, biznes, pogoda
13:00 Serwis informacyjny, sport, biznes, pogoda
13:30 Serwis informacyjny, sport, biznes, pogoda
14:00 Serwis informacyjny, sport, biznes, pogoda
14:30 Serwis informacyjny, sport, biznes, pogoda
15:00 15 na żywo
16:00 Fakty po południu
17:30 Teleserwis, pogoda
18:00 Tak jest
19:00 Serwis informacyjny, pogoda
19:26 Fakty po Faktach
20:00 Piaskiem po oczach
20:30 Czarno na białym
21:00 Dwie prawdy
21:30 Polska i świat
22:00 Szkło kontaktowe
23:00 Dzień po dniu
0:00 Fakty po Faktach
0:45 Piaskiem po oczach
1:15 Film dokumentalny
2:20 Film dokumentalny
3:20 Ciąg dalszy nastąpił
3:50 Film dokumentalny
5:00 Maja w ogrodzie
5:40 Piaskiem po oczach

Polsat News 2
6:00 Poranek z Polsat News
10:00 Serwis informacyjny
10:20 Pogoda
10:30 Publicystyka
11:00 Serwis informacyjny
11:20 Pogoda
11:30 Publicystyka
12:00 Serwis informacyjny
12:20 Pogoda
12:30 Publicystyka
13:00 Serwis informacyjny
13:20 Pogoda
13:30 Publicystyka
14:00 Serwis informacyjny
14:20 Pogoda
14:30 Publicystyka
15:00 Serwis informacyjny
15:15 Pogoda
15:25 Publicystyka
15:35 Światowidz
15:50 Wydarzenia
16:15 Rozmowa "Wydarzeń"
16:30 Zoom na giełdę
17:00 Serwis informacyjny
17:10 Pogoda
17:20 Zoom na giełdę
18:00 Rozmowa polityczna
18:50 Wydarzenia
19:15 Gość "Wydarzeń"
19:45 Światowidz
20:00 Prawy do Lewego, Lewy do Prawego
21:00 To był dzień na świecie
22:00 WidziMiSię
0:50 Światowidz
1:00 Informacje dnia
1:45 Arts of Crafts
2:00 To był dzień na świecie
3:00 Informacje dnia
3:40 Eko Polska
4:00 Przerwa w nadawaniu

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.