FANDOM


TVP 1
6.00 Kawa czy herbata?, w tym Wiadomości: 6.05, 6.30, 7.00, 7.30
8.00 Wiadomości
8.12 Pogoda
8.15 Woronicza 17
8.25 Przed Opolem
8.30 Przygody Misia Colargola - serial anim. prod. pol.
8.55 Jedyneczka - program dla dzieci
9.20 Bajeczki Jedyneczki - program dla dzieci
9.30 Eckhart - mysz o wielkim sercu - serial anim.
9.55 Przed Eurowizją
10.05 Nieustraszony (17) - serial
10.55 Kiosk przy Wspólnej - magazyn
11.05 360 stopni dookoła ciała - magazyn medyczny
11.25 Umrzeć za fuhrera - Kobiety nazistów (1) - film dok.
12.00 Wiadomości
12.10 Agrobiznes
12.20 Kontrasty
12.25 Samo życie
12.45 Klan (718) - telenowela TVP
13.10 Kundle i reszta - serial anim. prod. francuskiej
14.00 Plus minus - magazyn ekonomiczny
14.30 Rap na drodze - magazyn
14.45 Przed Eurowizją 2003
15.00 Wiadomości
15.10 Klasa prymusów
15.35 Bezpieczna Jedynka - magazyn
16.00 Rower Błażeja - magazyn dla młodzieży
16.20 Przed Opolem
16.30 Moda na sukces (1920) - serial prod. USA
16.50 Polak = Europejczyk
17.00 Teleexpress
17.20 Sportowy express
17.25 Gość Jedynki
17.40 Klan (719) - telenowela TVP
18.10 Obraz niekontrolowany
18.45 Książki na wiosnę
19.00 Wieczorynka
19.30 Wiadomości
19.55 Sport
20.06 Pogoda
20.20 Okruchy życia: Obudzone sumienie (2) - film obycz. USA (1999)
21.50 Jedynka w Europie
22.00 Kronika kryminalna Jedynki - Poza prawem
22.25 Słowackie referendum
23.04 Monitor Wiadomości
23.20 Kurs dnia
23.30 Czas na... kontrowersyjny dokument: Sekrety Fidela Castro
0.15 Potwór - komedia prod. włoskiej (1994)
2.10 Zakończenie programu

TVP 2
7.05 Studio urody
7.15 Dwójka dzieciom: Pandora i Platon - serial anim. prod. grecko-ang.
7.40 Dwójka dzieciom: Tajemnica szyfru Marabuta - serial anim.
7.50 Dwójka dzieciom: Przygody kota Filemona - serial anim.
8.00 Na dobre i na złe (64) - serial TVP
8.55 Pytanie na śniadanie - magazyn
10.30 Chłop Europie nie przepuści, zastanowi m się, a jużci
10.35 Magazyn Ekspresu Reporterów
11.25 Kulisy morskiego świata (7) - serial dok.
11.50 Sukces (23) - serial
12.15 Wideoteka dorosłego człowieka
12.50 Nagroda literacka Nike 2003
13.00 Panorama
13.15 Złotopolscy (172) - serial
13.40 Herbatka u Tadka - talk show
14.35 Euro-Quiz
15.05 Klinika Berlin Centrum (1) - serial niem. (2000)
16.00 Panorama
16.23 Pogoda
16.30 Złotopolscy (518) - telenowela TVP
16.55 Czy musiało tak być?
17.10 Jazda kulturalna
17.50 Program lokalny
18.30 Panorama
18.55 Pogoda
19.05 Jeden z dziesięciu - teleturniej
19.30 Prawdę mówiąc - zza kulis serialu
19.50 M jak miłość (145) - serial obyczajowy TVP
20.35 Studio sport - Finał Pucharu UEFA: FC Porto - Celtic Glasgow. w przerwie ok. 21.35 Panorama
23.00 Panorama
23.15 Sport-telegram
23.23 Pogoda
23.35 Kino Mocnych Wrażeń: Śmiertelnie mroźna zima - horror USA (1987)
1.15 W obronie prawa (16) - serial
2.00 Nagroda literacka Nike 2003
2.05 Zakończenie programu

Polsat
6.00  Piosenka na życzenie
7.00  Pokemon 2
7.25  Drogówka
7.55  Pod niebem Afryki − film USA
9.00  9 niezwykłych tygodni − serial nowej generacji
9.45  Samo życie − serial pol.
10.45  Awantura o kasę
11.45  Amor Latino
12.45  Luz Maria
13.45  Adam i Ewa − serial pol.
14.45  Tajemniczy rycerze
15.10 Świat według Kiepskich − serial pol.
15.45  Informacje
16.10  Samo życie − serial pol.
17.15  Życiowa szansa − teleturniej
18.10  Interwencja − reportaż
18.45  Informacje + sport
19.10  Prognoza pogody
19.15  Rosyjska ruletka − teleturniej
20.10  13 posterunek − serial pol.
21.00  Samo życie − serial pol.
21.30  Studio Lotto
21.45  Billy Madison − film USA
23.25  Biznes informacje
23.55  Prognoza pogody
0.00  Graffiti
0.15  Kłamcy − film USA
1.55  Aquaz Superchat na żywo
5.00 Pożegnanie

TVN
5.25  Kropka nad i
5.40 Ścieżki miłości − telenowela mesyk.
6.25  Telesklep
7.05  Przyjaciółki i rywalki − telenowela meksyk.
7.50  Wunschpunsch
8.15  Niesamowite opowiastki
8.40  Przygody Animków
9.05 Szczenięce lata Toma i Jerry'ego
9.30 Tele Gra − teleturniej
10.35  Telesklep
11.35  Rozmowy w toku
12.30  Na Wspólnej − serial pol.
13.05 Przygody Supermana − serial USA
14.00 Szczenięce lata Toma i Jerry'ego
14.25  Renegat IV − serial USA
15.25  Maraton uśmiechu
16.00 TVN Fakty, Pogoda
16.20 Przyjaciółki i rywalki − telenowela meksyk.
17.10 Ścieżki miłości − telenowela meksyk.
18.00  Rozmowy w toku
19.00  TVN Fakty
19.30  Sport
19.40  Pogoda
19.45  Uwaga!
20.10  Na Wspólnej − serial pol.
20.40  Jestem, jaki jestem
21.25  Jak łyse konie
22.40  Sextet
23.10  TVN Fakty
23.20  Kropka nad i
23.40  Sport
23.45  Europa Św. Patryka − magazyn o UE
0.15  Magia sukcesu − serial USA
1.10  Kryminalne gry
1.40  Superwizjer
2.05  Nic straconego

TVP 3 Regionalna
7.30-18.30 co godzinę, 20.30-22.30 Kurier
6.15 Program dnia
6.20 Żuraw i czapla
7.15 Telezakupy
7.45 Program lokalny
8.45 Gość dnia
9.00-16.00 Transmisja posiedzenia Sejmu RP
16.00 Program lokalny
16.45 Rozmowa dnia
17.00 Psychiatria bez lęku
17.50 Program lokalny
19.35 Sport, pogoda
19.45 Rozmowa dnia
20.00 Telekurier
20.45 Studio pogoda
20.50 Echa dnia
21.15 Eurotel
21.30 Kurier gospodarczy, pogoda
21.45 Program lokalny
22.15 To jest temat
22.45 Kurier sportowy
22.55 Studio pogoda
23.00 Listonosz losu
0.35 Wojny, bitwy, żołnierze
1.30 Zakończenie programu

TV 4
6.00 MODNA MODA - program poradnikowy 
6.30 KINOmaniaK - magazyn filmowy 
7.00 Muzyczne listy - magazyn muzyczny 
7.50 Artur (18) - serial animowany 
8.10 Psotny Bill (1) - serial animowany dla dzieci 
8.35 To się w głowie nie mieści - magazyn ciekawostek i sensacji 
9.00 Plaster miodu - teleturniej interaktywny
9.30 Dziki księżyc (97) - telenowela 
10.25 Zbuntowany anioł (179) - telenowela 
11.15 Teraz Ty (2) - serial komediowy 
11.45 Jak Pan może, Panie doktorze?(33) - serial komediowy 
12.10 MacGyver (35) - serial przygodowy
13.05 Strefa P - magazyn muzyczny 
13.35 Muzyczne listy - magazyn muzyczny 
14.30 Wspaniała podróż Nilsa Holgersona (7) - serial animowany 
15.00 Gęsia skórka (69) - serial dla dzieci 
15.30 Dziki księżyc (98) - telenowela 
16.30 Hoboczaki (14)- serial 
17.00 Z życia wzięte (50) - serial dokumentalny
17.30 Kolorowy dom (12) - serial komediowy
18.00 Zbuntowany anioł (180) - telenowela 
19.00 Morderstwo doskonałe - film kryminalny, USA 1986
21.00 Dziennik 
21.20 Informacje sportowe 
21.27 Prognoza pogody 
21.30 Komisarz Rex (91) - serial kryminalny 
22.30 KOT czyli Ktoś Ogromnie Tajemniczy - program rozrywkowy 
23.30 Życie jak sen (35) - serial komediowy 
0.00 Imię róży - dramat, RFN-Włochy-Francja 1986
2.25 X Laski - program rozrywkowy 
2.55 Muzyczne listy - magazyn muzyczny 
3.45 Strefa P - magazyn muzyczny 
3.10 KINOmaniaK - magazyn filmowy 
4.35 Zakończenie programu

TVN 7
6.35 Magiczni wojownicy
7.00 Wojowniczki z krainy marzeń
7.25 Krok za krokiem − serial USA
7.50 Potęga miłości − telenowela meksyk.
8.40 Prawo do szczęścia − telenowela meksyk.
9.30 Odlotowa małolata − serial USA
10.00 Z życia gwiazd − serial USA
10.30 Łamisłówka − teleturniej
11.15 Zatoka Marlina − serial USA
12.10 Virginia − telenowela meksyk.
13.05 Telesklep
14.50 Magiczni wojownicy
15.15 Wojowniczki z krainy marzeń
15.40 Odlotowa małolata − serial USA
16.10 Z życia gwiazd − serial USA
16.40 Krok za krokiem − serial USA
17.10 Zatoka Marlina − serial USA
18.10 Aktualności
18.20 Rebelianci − serial niem.
19.15 Drew Carey Show − serial USA
19.40 Baby Blues − serial USA
20.10 Pobożne życzenia − film USA
22.00 Komisarz Szympański − serial niem.
23.00 Jestem, jaki jestem − Extra
23.45 Cienie przeszłości − film USA
1.45 Miłość i honor − film USA
3.20 Drew Carey Show − serial USA
3.45 Baby Blues

TV Polonia
6.00 Kawa czy herbata?
8.00 Wiadomości
8.12 Pogoda
8.15 Woronicza 17
8.25 Klan (699) - serial
8.45 Eurotel- magazyn
9.00 Dziwne przygody Koziołka Matołka - serial anim.
9.05 Niezwykłe muzea
9.30 Powrót do Wiklinowej Zatoki - serial anim.
9.45 Zima w Wiklinowej Zatoce - serial anim.
10.02 Panorama
10.05 Plus minus - mag.
10.35 X Sektor - reportaż
11.00 Panorama
11.05 Forum
11.50 Pegaz - film anim.
12.00 Wiadomości
12.10 Wieści polonijne - magazyn
12.25 W 80 minut dookoła świata, czyli nieznany życiorys Jacka Wójcickiego (1)
13.10 Polonica: Żegnaj Moskwo - dramat wł. (1987)
14.45 Folkogranie
15.00 Wiadomości
15.10 Wieczór z Jagieiskim
15.45 Forum polonijne: Odpowiedzi na pytania
16.00 Klan (699) - serial
16.25 Rewizja nadzwyczajna
17.00 Teleexpress
17.20 Sportowy express
17.25 Gość Jedynki
17.40 Niezwykłe muzea
18.05 Powrót do Wiklinowej Zatoki - serial anim.
18.20 Zima w Wiklinowej Zatoce - serial anim.
18.35 Magazyn olimpijski
19.15 Dobranocka
19.30 Wiadomości
19.59 Sport
20.06 Pogoda
20.10 Klan (699) - serial
20.35 Polska karta
21.05 Polonica: Żegnaj Moskwo - dramat wł. (1987)
22.40 Forum polonijne: Odpowiedzi na pytania
23.00 Panorama
23.15 Sport-telegram
23.23 Prognoza pogody
23.30 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
24.00 Słowo daję
0.20 Monitor Wiadomości
0.35-6.00 Powtórki

Polonia 1
6:30    Przyjaciele Film animowany
7:20    Syrenka Maco Bajka dla dzieci
7:45    Top shop Program reklamowy
19:15    Celeste Telenowela Reżyseria: Raul Lecouna (Argentyna)     
20:00    Prawo do narodzin Telenowela Reżyseria: Raul Araiza (Meksyk 1981)     
20:30    Osławiona Thriller Org: "Notorious". Reżyseria: Alfred Hitchcock (USA 1946)     
22:30    Ziemie toskańskie Program dokumentalny
23:00    Seks show Erotyka
23:15    Seks - kulisy Erotyka
23:30    Seksplozja Erotyka
23:45    Eros Plaza Erotyka
0:00    Seks laski Erotyka
0:20    Military Shop Program reklamowy
0:25    Baba Jaga dla dorosłych Erotyka
0:40    Seks wspomnienia Erotyka
1:00    Night Shop Erotyka
1:15    Seks Polki Erotyka
1:25    Night Shop Erotyka
1:40    Seksnastki Erotyka
1:50    Playboy Erotyka
2:20    Dziewczyny z X-chata Erotyka
2:35    Crazy Cat Show Erotyka
2:50    Night Shop Erotyka

Avante
06:00    Ratownicy
06:30    Paintball
07:00    Wyścig
07:50    Podniebni Gliniarze
08:20    Łodzie i krajobrazy
08:50    World's Most Daring Rescues            
09:40    Bohaterowie
10:10    Paintball
10:35    Wielcy Wloscy Motocykliœci
12:00    24 godziny na pokładzie.
12:30    Ratownicy
13:00    Wyścig
13:50    Podniebni Gliniarze
14:20    Łodzie i krajobrazy
14:50    World's Most Daring Rescues            
15:40    Bohaterowie
16:10    Paintball
16:35    Świat samochodów
17:05    Horyzonty
17:30    24 godziny na pokładzie.
18:00    Lotnicze Pogotowie Ratunkowe
18:30    Zlota era wyscigów samochodowych
19:25    Apollo 13: Nieznane fakty
20:20    Ratownicy
20:50    Policjanci z Los Angeles
21:15    Kosmos Nieznany
21:45    Legendy lotnictwa wojskowego
22:10    Przyjaciele w przestworzach
22:40    Morski patrol
23:35    Policjanci z Los Angeles
00:00    Lotnicze Pogotowie Ratunkowe
00:30    Zlota era wyscigów samochodowych
01:25    Apollo 13: Nieznane fakty
02:20    Ratownicy
02:50    Policjanci z Los Angeles
03:15    Kosmos Nieznany
03:45    Legendy lotnictwa wojskowego
04:10    Przyjaciele w przestworzach
04:40    Morski patrol
05:35    Policjanci z Los Angeles

Europa Europa
14.00    Babymother (Babymother) musical Wielka Brytania, 1998 80 min.
15.25    Twarz (The Magician / Ansiktet) dramat Szwecja, 1958 100 min.
17.10    Futbol dawnych czasów (Regi Idok Focija) komedia Węgry, 1973 85 min.
18.35    Dalekie głosy, spokojne życie (Distant Voices, Still Lives) dramat psychologiczny Wielka Brytania, 1988 84 min.
20.00    Przed wystaw (Inside Out) film krótkometrażowy - dramat Wielka Brytania, 2001 16 min.
20.30    Wamp w szlafroku (Der Vamp Im Schlafrock) dramat Niemcy, 2000/2001 90 min.
22.05    Śmiertelne lato (L'Ete Meurtier) dramat Francja, 1983 133 min.
00.20    Niewidzialny (7 z 7). Czas na rozkosze (Butterscotch Series (7 of 7): How Sweet it is) film erotyczny Francja, 1997 90 min.
01.50    Krwawe cięcie (La Punalada) film przygodowy Hiszpania, 1989 114 min.

ZDF
9:00     Tagesschau
9:05     Volle Kanne - Service täglich: Verbrauchermagazin      
10:00     Tagesschau
10:03     Freunde fürs Leben: Abschiedsschmerzen; Regie: Brigitta Dresewski (D/A 1994)      
11:35     Praxis täglich: Gesundheitsmagazin      
12:00     Tagesschau
12:15     drehscheibe Deutschland: Deutschlandmagazin      
13:00     Tagesschau
13:05     ARD-Mittagsmagazin
14:00     heute - in Deutschland
14:15     Discovery - Die Welt entdecken
15:00     heute - Sport
15:10     Streit um drei: Alltagskonflikte vor Gericht      
16:00     heute - in Europa
16:15     Wunderbare Welt: Naturdokumentation      
17:00     heute - Wetter
17:15     hallo Deutschland: Boulevardmagazin      
17:45     Leute heute: Boulevardmagazin      
18:00     SOKO 5113: "Waffennarren" (1/22); Regie: Kai Borsche (D 1987)      
18:50     Lottoziehung am Mittwoch
19:00     heute
19:20     Wetter
19:25     Die Rettungsflieger: "Der Neue" (2/18); Regie und Drehbuch: Georg Schiemann (D 2000)
20:30     ZDF SPORTextra: UEFA-Cup: Finale: Celtic Glasgow - FC Porto      
22:45     Die Johannes-B.-Kerner-Show
23:45     heute nacht
0:00     Die Derrick-Nacht: Zum 80. Geburtstag von Horst Tappert: Derrick: Waldweg; Regie: Dietrich Haugk (D 1974)      
1:00     Die Derrick-Nacht: Zum 80. Geburtstag von Horst Tappert: Derrick: Die Tote in der Isar; Regie: Alfred Weidenmann (D 1983)
2:00     Die Derrick-Nacht: Zum 80. Geburtstag von Horst Tappert: Derrick: Anruf in der Nacht; Regie: Theodor Grädler (D 1987)      
3:00     Die Derrick-Nacht: Zum 80. Geburtstag von Horst Tappert: Derrick: Offener Fall; Regie: Zbynek Brynych (D 1991) 

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.