FANDOM


TVP 1
05:10 Pierwszy krzyk - odc. 21; cykl dokumentalny
05:35 Wstaje dzień; magazyn
05:40 Rolnictwo na świecie
06:00 Kawa czy herbata? - w tym:  Wiadomości skrót 6:30,7:00,7:30; Biznesowa piątka 6:18; Pogoda 6:32,7:05,7:33
08:00 Wiadomości
08:10 Pogoda
08:15 Kwadrans po ósmej
08:35 Nastoletni geniusze - odc. 15 (Wicked Science); serial kraj prod.Australia (2003)
09:00 Budzik - Jubileusz
09:30 Tom - Tom w Barcelonie odc. 12 (Tom - Tom in Barcelona); serial animowany kraj prod.Hiszpania (2005)
10:00 Jaka to melodia? - wydanie specjalne - [12]; teleturniej
10:50 Wielki świat małych odkrywców - Mam już zęby odc. 96; magazyn
11:05 ZUS dla ciebie - odc. 47; program poradnikowy
11:15 Obywatele mają głos - Studenci na barykadach (Grassroots); cykl dokumentalny kraj prod.Dania (2006)
11:45 Agrobiznes
12:00 Wiadomości
12:10 Moda na sukces - odc. 3329 (The Bold and the Beautiful ep. 3544); serial kraj prod.USA (2001)
12:30 Moda na sukces - odc. 3330 (The Bold and the Beautiful ep. 3545); serial kraj prod.USA (2001)
12:55 Klan - odc. 1269; telenowela TVP
13:20 Plebania - odc. 880; telenowela TVP
13:45 Jaka to melodia? - odc. 1444; teleturniej muzyczny
14:10 Bulionerzy - odc. 3 -  Zebranie
14:40 Zwierzowiec - Sukces odc. 73
15:00 Wiadomości
15:10 Sprawiedliwi - Moje wybory; cykl dokumentalny
15:30 Łossskot!; magazyn kulturalny
16:05 Moda na sukces - odc. 3331 (The Bold and the Beautiful ep. 3546); serial kraj prod.USA (2001)
16:30 Moda na sukces - odc. 3332 (The Bold and the Beautiful ep. 3547); serial kraj prod.USA (2001)
17:00 Teleexpress
17:20 Na celowniku; magazyn
17:35 Klan - odc. 1273 - txt.str.777; telenowela TVP
18:00 Jaka to melodia? - odc. 1445; teleturniej muzyczny
18:30 Plebania - odc. 884; telenowela TVP
19:00 Wieczorynka - Pani Pająkowa i jej przyjaciele ze Słonecznej Doliny - Pająk Przedrzeźniacz, odc. 35 (Mr. Mocking - bug, ep. 35); serial animowany kraj prod.Kanada (2004)
19:30 Wiadomości
19:55 Sport
20:05 Pogoda
20:20 Na własne oczy - Szafa  polska 1945 - 89  54'; film dokumentalny
21:20 Zaproszenie do Teatru Telewizji
21:25 Teatr Telewizji - Kobieta z przeszłości  64'; spektakl teatralny
22:40 Teraz Polska - wywiad z Piotrem Rubikem
22:55 Z refleksem; program publicystyczny
23:15 Regał; magazyn literacki
23:45 Egzorcysta II: Heretyk (Exorcist II:The Heretic)  112'; film fabularny kraj prod.USA (1977)
01:45 Polacy na Syberii - Tajemnice stepu; cykl dokumentalny
02:15 Zakończenie programu

TVP 2
05:35 Ocean Avenue - odc. 36/130 (Ocean Avenue ep.36); telenowela kraj prod.USA, Szwecja (2002)
06:20 Ocean Avenue - odc. 37/130 (Ocean Avenue ep.37); telenowela kraj prod.USA, Szwecja (2002)
07:05 TELEZAKUPY
07:20 Przystanek praca
07:35 Dwójka Dzieciom - Bibi Blocksberg - odc 10/26 Zawody lotnicze (Bibi Blocksberg ep. Das Wettfliegen); serial animowany kraj prod.Niemcy (2006)
08:05 Na dobre i na złe - odc. 226 Powrót
09:00 Pytanie na śniadanie - w tym Panorama: 10:00, 10:35 i Pogoda: 9:25,10:40
10:45 Codzienna 2 m. 3 - odc. 51; serial komediowy TVP
11:15 Magnum - odc. 80/162 Zasłużona kara (MAGNUM P. I. s. 4 Let the Punishment Fit the Crime); serial kraj prod.USA (1984)
12:05 Przygody Tarzana - odc 33/75 Tajemniczy szejk (Tarzan  ep. 209 Mysterious sheik); serial przygodowy kraj prod.Francja, Meksyk (1991)
12:35 Niesforne aniołki seria II - odc. 24 (Little angels); cykl dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2006)
13:05 Bliskie spotkania - odc. 1 (Up close& dangerous)  29'; serial dokumentalny kraj prod.USA (2006)
13:40 Znaki czasu ; magazyn
14:05 Smaczne Go! ; magazyn kulinarny
14:55 Dr Quinn - seria V, odc. 3/26 (Dr. Quinn, Medicine Woman s. V ep. 503); serial obyczajowy kraj prod.USA (1996)
15:45 Dla niesłyszących - Na dobre i na złe - odc. 296 Żółta koszulka; serial TVP
16:40 Syndrom szalonych rodziców - Szkoła - odc. 2 (Madness of modern families. School) kraj prod.Wielka Brytania (2005)
17:15 Z Dwójką bezpieczniej
17:30 Anna Dymna - spotkajmy się
18:00 Program lokalny
18:30 Sport Telegram
18:33 Polish Golf Pro Tour - odc. 1
18:35 Pogoda
18:45 Panorama
19:05 Jeden z dziesięciu - odc. 14/LIV; teleturniej
19:40 Starter - magazyn aktualności
20:05 M jak miłość - odc. 498; serial TVP
20:55 Kulisy serialu "M jak miłość" - odc. 256
21:05 Pogoda na piątek - odc. 18; serial obyczajowy TVP
22:00 Panorama
22:20 Pogoda
22:25 Sport Telegram
22:30 Biznes
22:35 Warto rozmawiać - Upaństwowiona skleroza
23:35 Kryminalne zagadki Las Vegas - s. V, odc. 15/25 (Crime Scene Investigation V, ep. 515); serial sensacyjny kraj prod.USA, Kanada (2004)
00:25 Kryminalne zagadki Las Vegas - s. V, odc. 16/25 (Crime Scene Investigation V, ep. 516); serial sensacyjny kraj prod.USA, Kanada (2004)
01:05 Wieczór artystyczny - Potęga symboli - Polskie kino między polityką a sztuką (.)  56'; film dokumentalny kraj prod.Polska, Niemcy (1998)
02:05 Zakończenie programu

TVP 3 Regionalna
06:00 Kurier - oraz 06:15, 06:30, 06:45, 07:00, 07:15, 07:30; Pogoda 06:17, 06:47, 07:17, Przegląd prasy 06:10, 06:22, 06:40, 06:52, 07:10, 07:22, 07:39; Serwis ekonomiczny 06:19, 06:49, 07:19; Serwis sportowy 06:13, 06:43, 07:13, 07:42; STEREO
07:45 OTV - PASMO LOKALNE
08:00 Kurier flesz; STEREO
08:03 Kurier Gość; STEREO
08:15 Kurier flesz; STEREO
08:18 Pogoda; STEREO
08:22 Serwis ekonomiczny; STEREO
08:26 Przegląd prasy; STEREO
08:30 Kurier; STEREO
08:39 Przegląd prasy; STEREO
08:42 Serwis sportowy; STEREO
08:45 OTV - PASMO LOKALNE
09:00 Kurier; STEREO
09:09 Przegląd prasy; STEREO
09:12 Serwis sportowy; STEREO
09:15 Kurier flesz; STEREO
09:17 Pogoda; STEREO
09:19 Przegląd prasy; STEREO
09:23 Serwis ekonomiczny; STEREO
09:30 Kurier; STEREO
09:53 Pogoda; STEREO
09:56 Serwis ekonomiczny; STEREO
10:00 Kurier flesz; STEREO
10:04 Serwis sportowy; STEREO
10:08 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:13 Kurier Gość; STEREO
10:30 Kurier; STEREO
10:46 Pogoda; STEREO
10:51 Serwis sportowy; STEREO
10:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:00 Kurier flesz; STEREO
11:04 Kurier Biznes; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:30 Kurier; STEREO
11:49 Pogoda; STEREO
11:52 Serwis ekonomiczny; STEREO
11:55 Serwis sportowy; STEREO
12:00 Kurier flesz; STEREO
12:05 Kurier Świat; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:22 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:30 Kurier; STEREO
12:48 Pogoda; STEREO
12:50 Serwis ekonomiczny; STEREO
12:54 Serwis sportowy; STEREO
13:00 Kurier flesz; STEREO
13:05 Kurier Komentarze; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:22 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:30 Kurier; STEREO
13:49 Pogoda; STEREO
13:51 Serwis ekonomiczny; STEREO
13:54 Serwis sportowy; STEREO
14:00 Kurier flesz; STEREO
14:05 Kurier Świat; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:21 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:24 Kamera Kuriera; STEREO
14:30 Kurier; STEREO
14:48 Pogoda; STEREO
14:51 Serwis ekonomiczny; STEREO
14:55 Serwis sportowy; STEREO
15:00 Kurier flesz; STEREO
15:06 Kurier Komentarze; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:21 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:30 Kurier; STEREO
15:56 Pogoda; STEREO
16:00 Kurier flesz; STEREO
16:04 Serwis ekonomiczny; STEREO
16:08 Serwis sportowy; STEREO
16:16 Rozmowa dnia; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:30 Dla niesłyszących - Kurier; STEREO
16:43 Pogoda; STEREO
16:45 OTV - PASMO LOKALNE
17:15 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:30 Kurier; STEREO
17:56 Pogoda; STEREO
18:00 OTV - PASMO LOKALNE
20:01 Telekurier - .; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:30 Kurier; STEREO
20:49 Pogoda; STEREO
20:56 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:30 Kurier; STEREO
21:43 Pogoda; STEREO
21:45 OTV - PASMO LOKALNE
22:16 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
22:30 Kurier; STEREO
22:38 Pogoda; STEREO
22:41 16/16 - Lekcja etyki; cykl reportaży; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
23:00 Kurier flesz; STEREO
23:04 Sportowy Wieczór; STEREO
23:30 Kurier; STEREO
23:52 Pogoda; STEREO
23:59 Hipopotam - król afrykańskich rzek (The Hippo: Africa`s King of the River); film dokumentalny kraj prod.Francja (2004); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:53 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:07 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:36 Kurier; STEREO
01:56 Pogoda; STEREO
01:59 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:11 Hipopotam - król afrykańskich rzek (The Hippo: Africa`s King of the River); film dokumentalny kraj prod.Francja (2004); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
03:02 Zakończenie dnia

TVP 3 Kraków
06:00 Kurier - oraz 06:15, 06:30, 06:45, 07:00, 07:15, 07:30; Pogoda 06:17, 06:47, 07:17, Przegląd prasy 06:10, 06:22, 06:40, 06:52, 07:10, 07:22, 07:39; Serwis ekonomiczny 06:19, 06:49, 07:19; Serwis sportowy 06:13, 06:43, 07:13, 07:42; STEREO
07:45 Kronika
07:55 Pogoda w regionie
08:00 Kurier flesz; STEREO
08:03 Kurier Gość; STEREO
08:15 Kurier flesz; STEREO
08:18 Pogoda; STEREO
08:22 Serwis ekonomiczny; STEREO
08:26 Przegląd prasy; STEREO
08:30 Kurier; STEREO
08:39 Przegląd prasy; STEREO
08:42 Serwis sportowy; STEREO
08:45 Nowohucka kronika filmowa
08:55 Co warto wiedzieć
09:00 Kurier; STEREO
09:09 Przegląd prasy; STEREO
09:12 Serwis sportowy; STEREO
09:15 Kurier flesz; STEREO
09:17 Pogoda; STEREO
09:19 Przegląd prasy; STEREO
09:23 Serwis ekonomiczny; STEREO
09:30 Kurier; STEREO
09:53 Pogoda; STEREO
09:56 Serwis ekonomiczny; STEREO
10:00 Kurier flesz; STEREO
10:04 Serwis sportowy; STEREO
10:08 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:13 Kurier Gość; STEREO
10:30 Kurier; STEREO
10:46 Pogoda; STEREO
10:51 Serwis sportowy; STEREO
10:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:00 Kurier flesz; STEREO
11:04 Kurier Biznes; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:30 Kurier; STEREO
11:49 Pogoda; STEREO
11:52 Serwis ekonomiczny; STEREO
11:55 Serwis sportowy; STEREO
12:00 Kurier flesz; STEREO
12:05 Kurier Świat; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:22 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:30 Kurier; STEREO
12:48 Pogoda; STEREO
12:50 Serwis ekonomiczny; STEREO
12:54 Serwis sportowy; STEREO
13:00 Kurier flesz; STEREO
13:05 Kurier Komentarze; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:22 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:30 Kurier; STEREO
13:49 Pogoda; STEREO
13:51 Serwis ekonomiczny; STEREO
13:54 Serwis sportowy; STEREO
14:00 Kurier flesz; STEREO
14:05 Kurier Świat; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:21 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:24 Kamera Kuriera; STEREO
14:30 Kurier; STEREO
14:48 Pogoda; STEREO
14:51 Serwis ekonomiczny; STEREO
14:55 Serwis sportowy; STEREO
15:00 Kurier flesz; STEREO
15:06 Kurier Komentarze; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:21 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:30 Kurier; STEREO
15:56 Pogoda; STEREO
16:00 Kurier flesz; STEREO
16:04 Serwis ekonomiczny; STEREO
16:08 Serwis sportowy; STEREO
16:16 Rozmowa dnia; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:30 Dla niesłyszących - Kurier; STEREO
16:43 Pogoda; STEREO
16:45 Pogoda w regionie
16:50 Czas reporterów
17:15 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:30 Kurier; STEREO
17:56 Pogoda; STEREO
18:00 Kronika
18:20 Tematy dnia
18:30 Okiem kamery
18:40 Studio TV Kraków
19:25 Co warto wiedzieć
19:30 Speed 2
19:40 Jedź bezpiecznie
19:50 Nowohucka kronika filmowa
20:00 Telekurier - .; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:30 Kurier; STEREO
20:49 Pogoda; STEREO
20:56 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:30 Kurier; STEREO
21:43 Pogoda; STEREO
21:45 Kronika
21:55 Pogoda w regionie
22:00 Okiem kamery
22:10 Co warto wiedzieć
22:16 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
22:30 Kurier; STEREO
22:38 Pogoda; STEREO
22:41 16/16 - Lekcja etyki; cykl reportaży; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
23:00 Kurier flesz; STEREO
23:04 Sportowy Wieczór; STEREO
23:30 Kurier; STEREO
23:52 Pogoda; STEREO
23:59 Hipopotam - król afrykańskich rzek (The Hippo: Africa`s King of the River); film dokumentalny kraj prod.Francja (2004); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:53 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:07 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:36 Kurier; STEREO
01:56 Pogoda; STEREO
01:59 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:11 Hipopotam - król afrykańskich rzek (The Hippo: Africa`s King of the River); film dokumentalny kraj prod.Francja (2004); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
03:02 Zakończenie dnia

TVP 3 Poznań
06:00 Kurier - oraz 06:15, 06:30, 06:45, 07:00, 07:15, 07:30; Pogoda 06:17, 06:47, 07:17, Przegląd prasy 06:10, 06:22, 06:40, 06:52, 07:10, 07:22, 07:39; Serwis ekonomiczny 06:19, 06:49, 07:19; Serwis sportowy 06:13, 06:43, 07:13, 07:42; STEREO
07:45 Teleskop - flesz
07:50 Okno na Wielkopolskę
08:00 Kurier flesz; STEREO
08:03 Kurier Gość; STEREO
08:15 Kurier flesz; STEREO
08:18 Pogoda; STEREO
08:22 Serwis ekonomiczny; STEREO
08:26 Przegląd prasy; STEREO
08:30 Kurier; STEREO
08:39 Przegląd prasy; STEREO
08:42 Serwis sportowy; STEREO
08:45 Bazar - wielkopolski magazyn gospodarczy
09:00 Kurier; STEREO
09:09 Przegląd prasy; STEREO
09:12 Serwis sportowy; STEREO
09:15 Kurier flesz; STEREO
09:17 Pogoda; STEREO
09:19 Przegląd prasy; STEREO
09:23 Serwis ekonomiczny; STEREO
09:30 Kurier; STEREO
09:53 Pogoda; STEREO
09:56 Serwis ekonomiczny; STEREO
10:00 Kurier flesz; STEREO
10:04 Serwis sportowy; STEREO
10:08 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:13 Kurier Gość; STEREO
10:30 Kurier; STEREO
10:46 Pogoda; STEREO
10:51 Serwis sportowy; STEREO
10:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:00 Kurier flesz; STEREO
11:04 Kurier Biznes; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:30 Kurier; STEREO
11:49 Pogoda; STEREO
11:52 Serwis ekonomiczny; STEREO
11:55 Serwis sportowy; STEREO
12:00 Kurier flesz; STEREO
12:05 Kurier Świat; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:22 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:30 Kurier; STEREO
12:48 Pogoda; STEREO
12:50 Serwis ekonomiczny; STEREO
12:54 Serwis sportowy; STEREO
13:00 Kurier flesz; STEREO
13:05 Kurier Komentarze; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:22 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:30 Kurier; STEREO
13:49 Pogoda; STEREO
13:51 Serwis ekonomiczny; STEREO
13:54 Serwis sportowy; STEREO
14:00 Kurier flesz; STEREO
14:05 Kurier Świat; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:21 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:24 Kamera Kuriera; STEREO
14:30 Kurier; STEREO
14:48 Pogoda; STEREO
14:51 Serwis ekonomiczny; STEREO
14:55 Serwis sportowy; STEREO
15:00 Kurier flesz; STEREO
15:06 Kurier Komentarze; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:21 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:30 Kurier; STEREO
15:56 Pogoda; STEREO
16:00 Kurier flesz; STEREO
16:04 Serwis ekonomiczny; STEREO
16:08 Serwis sportowy; STEREO
16:16 Rozmowa dnia; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:30 Dla niesłyszących - Kurier; STEREO
16:43 Pogoda; STEREO
16:45 Teleskop
17:00 Medycyna i ty
17:15 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:30 Kurier; STEREO
17:56 Pogoda; STEREO
18:00 Teleskop
18:20 Sport - Wielkopolska
18:25 Wydarzenia i opinie
18:50 Wielkopolski Informator Kulturalny
19:00 Reportaż społeczny
19:15 Teleskop
19:30 Retransmisje sportowe
20:01 Telekurier - .; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:30 Kurier; STEREO
20:49 Pogoda; STEREO
20:56 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:30 Kurier; STEREO
21:43 Pogoda; STEREO
21:45 Teleskop
22:10 Wiadomości sportowe - Wielkopolska
22:16 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
22:30 Kurier; STEREO
22:38 Pogoda; STEREO
22:41 16/16 - Lekcja etyki; cykl reportaży; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
23:00 Kurier flesz; STEREO
23:04 Sportowy Wieczór; STEREO
23:30 Kurier; STEREO
23:52 Pogoda; STEREO
23:59 Hipopotam - król afrykańskich rzek (The Hippo: Africa`s King of the River); film dokumentalny kraj prod.Francja (2004); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:53 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:07 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:36 Kurier; STEREO
01:56 Pogoda; STEREO
01:59 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:11 Hipopotam - król afrykańskich rzek (The Hippo: Africa`s King of the River); film dokumentalny kraj prod.Francja (2004); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
03:02 Zakończenie dnia

TVP 3 Warszawa
06:00 Kurier - oraz 06:15, 06:30, 06:45, 07:00, 07:15, 07:30; Pogoda 06:17, 06:47, 07:17, Przegląd prasy 06:10, 06:22, 06:40, 06:52, 07:10, 07:22, 07:39; Serwis ekonomiczny 06:19, 06:49, 07:19; Serwis sportowy 06:13, 06:43, 07:13, 07:42; STEREO
07:46 Telewizyjny Kurier Warszawski godz.; STEREO
07:57 Pogoda dla Warszawy i Mazowsza; STEREO
08:00 Kurier flesz; STEREO
08:03 Kurier Gość; STEREO
08:15 Kurier flesz; STEREO
08:18 Pogoda; STEREO
08:22 Serwis ekonomiczny; STEREO
08:26 Przegląd prasy; STEREO
08:30 Kurier; STEREO
08:39 Przegląd prasy; STEREO
08:42 Serwis sportowy; STEREO
08:46 Qadrans qltury; magazyn; STEREO
08:57 Pogoda dla Warszawy i Mazowsza; STEREO
09:00 Kurier; STEREO
09:09 Przegląd prasy; STEREO
09:12 Serwis sportowy; STEREO
09:15 Kurier flesz; STEREO
09:17 Pogoda; STEREO
09:19 Przegląd prasy; STEREO
09:23 Serwis ekonomiczny; STEREO
09:30 Kurier; STEREO
09:53 Pogoda; STEREO
09:56 Serwis ekonomiczny; STEREO
10:00 Kurier flesz; STEREO
10:04 Serwis sportowy; STEREO
10:08 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:13 Kurier Gość; STEREO
10:30 Kurier; STEREO
10:46 Pogoda; STEREO
10:51 Serwis sportowy; STEREO
10:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:00 Kurier flesz; STEREO
11:04 Kurier Biznes; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:30 Kurier; STEREO
11:49 Pogoda; STEREO
11:52 Serwis ekonomiczny; STEREO
11:55 Serwis sportowy; STEREO
12:00 Kurier flesz; STEREO
12:05 Kurier Świat; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:22 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:30 Kurier; STEREO
12:48 Pogoda; STEREO
12:50 Serwis ekonomiczny; STEREO
12:54 Serwis sportowy; STEREO
13:00 Kurier flesz; STEREO
13:05 Kurier Komentarze; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:22 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:30 Kurier; STEREO
13:49 Pogoda; STEREO
13:51 Serwis ekonomiczny; STEREO
13:54 Serwis sportowy; STEREO
14:00 Kurier flesz; STEREO
14:05 Kurier Świat; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:21 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:24 Kamera Kuriera; STEREO
14:30 Kurier; STEREO
14:48 Pogoda; STEREO
14:51 Serwis ekonomiczny; STEREO
14:55 Serwis sportowy; STEREO
15:00 Kurier flesz; STEREO
15:06 Kurier Komentarze; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:21 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:30 Kurier; STEREO
15:56 Pogoda; STEREO
16:00 Kurier flesz; STEREO
16:04 Serwis ekonomiczny; STEREO
16:08 Serwis sportowy; STEREO
16:16 Rozmowa dnia; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:30 Dla niesłyszących - Kurier; STEREO
16:43 Pogoda; STEREO
16:46 Wiadomości Kuriera; STEREO
16:50 Pogoda dla Warszawy i Mazowsza; STEREO
16:52 Wywiad Kuriera; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
16:58 E - lementarz ; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:15 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:30 Kurier; STEREO
17:56 Pogoda; STEREO
18:01 Telewizyjny Kurier Warszawski godz.; STEREO
18:12 Raport na gorąco; STEREO
18:15 Pogoda dla Warszawy i Mazowsza; STEREO
18:16 Telewizyjny Kurier Mazowiecki; STEREO
18:24 Wiadomości sportowe; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:30 Qadrans qltury; magazyn; STEREO
18:41 Za zamkniętymi drzwiami - Biblioteka Narodowa ; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
18:55 Teraz Mazowsze ; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
19:20 Mój pies i inne zwierzaki ; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:31 Kontr-o-wersje ; program publicystyczny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:01 Telekurier - .; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:30 Kurier; STEREO
20:49 Pogoda; STEREO
20:56 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:30 Kurier; STEREO
21:43 Pogoda; STEREO
21:46 Kurier Warszawy i Mazowsza; STEREO
21:56 Raport na gorąco; STEREO
21:59 Wiadomości sportowe; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
22:04 Pogoda dla Warszawy i Mazowsza; STEREO
22:05 Wywiad Kuriera ; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
22:16 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
22:30 Kurier; STEREO
22:38 Pogoda; STEREO
22:41 16/16 - Lekcja etyki; cykl reportaży; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
23:00 Kurier flesz; STEREO
23:04 Sportowy Wieczór; STEREO
23:30 Kurier; STEREO
23:52 Pogoda; STEREO
23:59 Hipopotam - król afrykańskich rzek (The Hippo: Africa`s King of the River); film dokumentalny kraj prod.Francja (2004); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:53 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:07 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:36 Kurier; STEREO
01:56 Pogoda; STEREO
01:59 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:11 Hipopotam - król afrykańskich rzek (The Hippo: Africa`s King of the River); film dokumentalny kraj prod.Francja (2004); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
03:02 Zakończenie dnia

Polsat
05.00 Music Spot
06.00 Wstawaj! Gramy! - program muzyany
06.50 Sidła miłości (97) - telenowela
07.45 TV Market - magazyn reklamowy
08.00 Wielka wygrana
08.55 Graczykowie (8) - serial komediowy
09.25 Rodzina zastępcza (96) - serial komediowy
10.00 Sekret Laury (73) - telenowela
11.00 Metamońozy - reality show
11.30 Samo życie (902) - serial obyczajowy
12.00 Zamieńmy się żonami - reality show
13.00 Jesteś moim życiem (97) - telenowela
14.00 Pierwsza miłość (511) - serial obyczajowy
14.45 Świat według Bundych (243) - serial komediowy
15.15 Rodzina zastępcza (97) - serial komediowy
15.50 Wydarzenia
16.15 Prognoza pogody
16.25 Interwencja - magazyn
17.00 Gra w ciemno - teleturniej
18.00 Pierwsza miłość (512) - serial obyczajowy
18.50 Wydarzenia
19.20 Sport, Prognoza pogody
19.30 Samo życie (903) - serial obyczajowy
20.00 Z Archiwum X (158) - serial sensacyjny
21.00 Za linią wroga - film sensacyjny, USA 2001
21.55 Studio LOTTO
23.20 Nieustraszeni - reality show
00.20 Bumerang - public.
01.00 Magazyn sportowy
03.00 Dziewczyny w bikini
04.00 Nocne randki
04.55 Zakończenie programu

TVN
05.30 Uwaga! - magazyn
05.50 Telesklep
06.40 Katastrofy w przestworzach (3) - serial fabularno-dokumentalny
07.35 Usterka - serial fabularno-dokumentalny
08.05 Sędzia Anna Maria Wesołowska - serial fabularno-dokumentalny
09.05 Wykręć numer - teleturniej
10.05 Fabryka gry - program rozrywkowy
11.05 Detektywi - serial fabularno-dokumentalny
11.40 Rozmowy w toku - talk show
12.50 Maraton uśmiechu - program rozrywkowy
13.20 W-11 - wydział śledczy - serial fabularno-dokumentalny
14.00 Katastrofy w przestworzach (4) - serial fabulamo-dokumentalny
15.00 Prawo pożądania (69) - telenowela
16.00 Fakty popołudniowe
16.15 Sędzia Anna Maria Wesołowska - serial fabularno-dokumentalny
17.15 Rozmowy w toku - talk show
18.25 Detektywi - serial fabularno-dokumentalny
19.00 Fakty
19.30 Sport, Pogoda
19.50 Uwaga! - magazyn
20.15 W-11 - wydział śledczy - serial fabularno-dokumentalny
20.55 Na Wspólnej (814) - serial obyczajowy
21.30 Szymon Majewski Show - program rozrywkowy
22.35 Bez śladu (18) - serial krym.
23.35 Firma - magazyn
00.05 Wydanie drugie poprawione - magazyn
00.35 Multikino - magazyn
01.00 Co za tydzień - magazyn
01.25 Uwaga! - magazyn
01.45 Nocne igraszki - program rozrywkowy
02.45 Telesklep
03.05 Nic straconego - powtórki

TV 4
05.45 V-max - magazyn motoryzacyjny
06.05 FIFA Futbol Mundial - magazyn
06.30 VIP - wydarzenia i plotki
06.55 Muzyczne listy - magazyn muzyczny
08.00 TV Market - magazyn reklamowy
08.30 FIFA Futbol Mundial - magazyn
09.00 Eksploracje - cykl popularnonaukowy
10.00 Jesteś moim życiem (185) - telenowela
11.05 Łowcy skarbów (52) - serial przygodowy
12.05 Gram.tv - mag. komputerowy
12.35 Kinomaniak - magazyn filmowy
13.05 VIP - wydarzenia i plotki
13.40 Wygraj fortunę - program interaktywny
15.20 Król szamanów (22) - serial animowany
15.50 Łowcy skarbów (53) - serial przygodowy
16.50 Kochaj mnie, kochaj! (7) -serial obyczajowy
17.50 Lingo - teleturniej
18.55 Jesteś moim życiem (186) - telenowela
20.00 Winny czy niewinny (5): The Case of Joe D'Ambrosio - serial dokumentalny
21.05 Anioły: Rzeczywistość czy fikcja - film dokumentalny, USA 2005
22.35 Valmont - dramat kostiumowy, Francja/USA/Wielka Brytania 1989
01.25 Automobilizm: Rajdowe Mistrzostwa Świata - rajd Włoch
02.15 Wydarzenia. Sport, Pogoda
02.50 Talk2Szok - pr. rozrywkowy
03.35 Muzyczne listy - program muzyczny
04.25 Kinomaniak - magazyn filmowy
04.50 Sztukateria - mag. kulturalny
05.10 Zakończenie programu

TV Polonia
06:00 Kawa czy herbata? - w tym:  Wiadomości skrót 6:30,7:00,7:30; Biznesowa piątka 6:18; Pogoda 6:32,7:05,7:33; Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Wiadomości; STEREO
08:10 Pogoda; STEREO
08:20 Kwadrans po ósmej; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
08:35 Jedyneczka - /Pamięć odc.133/; Bez ograniczeń wiekowych
09:00 My Wy Oni ; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
09:25 Misja dla Miłosierdzia; reportaż
09:45 Mój pierwszy raz - (46); talk-show; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:35 Biografie - Aktorzy M jak Miłość - W jak Witold Pyrkosz; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
11:00 Wydrzeć ziemi tajemnicę; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
11:35 Plebania - odc. 688; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:00 Wiadomości; STEREO
12:10 Klan - odc. 1217; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:35 "Czerwone Maki" Gwidona Boruckiego; reportaż; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
13:05 M jak miłość - odc. 452; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:50 Rozmowa z ... - Laureatami Fundacji Godła Promocyjnego "Teraz Polska"; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:00 Chłopi - odc. 10/13* Śmierć Boryny; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
14:50 Porozmawiajmy; Dla małoletnich od lat 7
15:45 Jedyneczka - /Pamięć odc.133/; Bez ograniczeń wiekowych
16:10 Między Odrą a Renem; Bez ograniczeń wiekowych
16:30 My Wy Oni ; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
17:00 Teleexpress; STEREO
17:15 Kinematograf; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:40 Nowosądecki skansen; Bez ograniczeń wiekowych
18:00 Z archiwum IPN - Wierzchowiny; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
18:30 Kościół i świat; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:35 Polska z bocznej drogi - Kilometr z góry, kilometr w dół; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:50 Plebania - odc. 688; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
19:15 Dobranocka - Przypadki zwierzojeża - Po drugiej stronie słońca; Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości; STEREO
19:55 Sport
20:05 Pogoda; STEREO
20:10 Klan - odc. 1217; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:35 Astrofizyka bez granic; reportaż; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
21:05 Sportowy tydzień; Bez ograniczeń wiekowych
21:40 Warto kochać - odc. 12; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:25 Uciekinier; film dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
23:30 Panorama; STEREO
23:45 Pogoda; STEREO
23:49 Sport Telegram
23:50 Biznes; STEREO
23:55 Nowosądecki skansen; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
00:10 Z archiwum IPN - Wierzchowiny; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:35 Polska z bocznej drogi - Kilometr z góry, kilometr w dół; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
00:50 Plebania - odc. 688; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:15 Dobranocka za oceanem - Przypadki zwierzojeża - Po drugiej stronie słońca; Bez ograniczeń wiekowych
01:30 Wiadomości; STEREO
01:55 Sport
02:00 Klan - odc. 1217; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:25 Astrofizyka bez granic; reportaż; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
02:55 Sportowy tydzień; Bez ograniczeń wiekowych
03:25 Warto kochać - odc. 12; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:05 Rozmowa z ... - Laureatami Fundacji Godła Promocyjnego "Teraz Polska"; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
04:15 Uciekinier  56'; film dokumentalny; reż.:Marek Tomasz Pawłowski; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
05:15 Zacisze gwiazd - (16) Ivan Komarenko; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
05:40 Salon kresowy - Przeprosiny Lwowa; reportaż; Dla małoletnich od lat 12
06:00 Zakończenie dnia

TVP Kultura
09:00 Przewodnik; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
09:05 Magda Umer - Mężczyźni jej życia cz. 1; widowisko artystyczne; Bez ograniczeń wiekowych
10:05 Archiwum Jazzu i Rocka - Poznań Jazz Fair `98 - koncert MANU DIBANGO; koncert; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:05 Więcej niż fikcja - Biały Diament (White Diamond); film dokumentalny kraj prod.Niemcy (2004); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:35 Kurt Elling w Fabryce Trzciny - koncert; koncert; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:00 Tygodnik Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:40 Kariera Nikodema Dyzmy - odc. 2/7; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
14:30 Diana Krall Trio (Diana Krall Trio); koncert kraj prod.Kanada (1996); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:30 Bariera  76'; film obyczajowy kraj prod.Polska (1966); reż.:Jerzy Skolimowski; wyk.:Joanna Szczerbic, Jan Nowicki, Tadeusz Łomnicki, Maria Malicka, Zdzisław Maklakiewicz, Ryszard Pietruski; Dla małoletnich od lat 12
16:50 Kino krótkich filmów - Kabaret; film animowany; Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Przewodnik; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:05 Muzyka jazzowa - Jane Monheit (Jane Monheit); koncert kraj prod.Kanada (2001); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:00 Teatr formatu pocztówki - telewizyjne początki Konrada Swinarskiego; film dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
19:00 Studio TVP Kultura - Telekino; Bez ograniczeń wiekowych
19:10 Telekino - Jak zdobyć pieniądze, kobietę i sławę; film fabularny; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Studio Kultura - Rozmowy; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
20:30 Bracia Karamazow cz. 1 (Bratja Karamazow cz. 1)  77'; dramat kraj prod.ZSRR (1969); reż.:Iwan Pyriew; wyk.:Michił Ulianow, Lionella Pyriewa, Kirył Ławrow, Andriej Miagkow, Walentin Nikulin, Mark Prudkin; Dla małoletnich od lat 12
21:45 Przewodnik; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
21:55 Rozmowy istotne - Krzysztof Michalski; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
22:20 Trójka do wzięcia; film fabularny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
23:00 Strefa - Czytanie dramatu - Noc ; widowisko kameralne; Dozwolone od lat 18
23:25 Strefa  - Wierszem 2 - Andrzej Szpindler; magazyn kulturalny; Dla małoletnich od lat 12
23:45 Strefa - Alfabet Polskiego Performance - Kinga Araya; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
00:15 Strefa - Różewicz audytywnie; Bez ograniczeń wiekowych
00:45 Strefa - Komix - Osiedle Swoboda 34; Dla małoletnich od lat 16
00:55 Przewodnik; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:00 Studio Kultura - Rozmowy; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:25 Kino nocne - Ame Agaru (Ame Agaru)  87'; dramat kraj prod.Japonia (1999); reż.:Takashi Koizumi; wyk.:Akira Terao, Yoshiko Miyazaki, Shiro Mifune, Mieko Horada, Fumi Dan; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:50 Łąka; widowisko poetyckie; Dla małoletnich od lat 12
03:20 Zakończenie programu

TVP Historia
14:30 Zakręty dziejów - Zamach majowy; program historyczny; Bez ograniczeń wiekowych
14:40 Prezydenci - Stanisław Wojciechowski; cykl dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
15:00 Zakręty dziejów - Zamach majowy; program historyczny; Bez ograniczeń wiekowych
15:15 Zamach majowy; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
15:40 Zakręty dziejów - Zamach majowy; program historyczny; Bez ograniczeń wiekowych
16:00 Najdłuższa wojna nowoczesnej Europy - odc. 4 Bazar czy rewolucja; Dla małoletnich od lat 12
17:00 Konflikty, bitwy, wojny - Dzień zwycięstwa - dzień klęski; program historyczny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:15 Ostatnie dni wojny; film dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:55 Konflikty, bitwy, wojny - Dzień zwycięstwa - dzień klęski; program historyczny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
18:30 Dzieje Polaków - Korona Pierwszych Piastów; program historyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Zakręty dziejów - Krzyżacy  83'; program historyczny; Bez ograniczeń wiekowych
21:30 Siła bezsilnych - Najwierniejszy z wiernych. Rzecz o Wojciechu Ziembińskim; cykl dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
21:45 Był taki ktoś; film dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
22:45 Siła bezsilnych - Najwierniejszy z wiernych. Rzecz o Wojciechu Ziembińskim; cykl dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
23:00 Zakończenie programu

Canal + Sport
07:00     Piłka nożna Liga+Extra - magazyn ligi polskiej
08:30     Sport+ - magazyn sportowy odc. 1
08:55     Piłka nożna Liga hiszpańska: Atletico Madryt - FC Barcelona
11:00     Sport+ - magazyn sportowy odc. 2
12:00     Koszykówka NBA Playoffs - finał Konferencji Zachodniej
14:15     Piłka nożna Finał Pucharu Anglii: Wstęp do meczu
14:55     Piłka nożna Finał Pucharu Anglii: Manchester United - Chelsea Londyn
17:00     Piłka nożna Finał Pucharu Anglii: Studio pomeczowe
18:00     Piłka nożna Gol+Gol - magazyn lig europejskich
19:00     Piłka nożna Klub kibica: Mecz Wisła Kraków - Groclin Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski
20:50     Piłka nożna Klub kibica: Mecz Arka Gdynia - Górnik Zabrze
22:40     Piłka nożna Klub kibica: Mecz Wisła Płock - ŁKS Łódź
00:30     Piłka nożna Gol+Gol - magazyn lig europejskich
01:30     Zakończenie programu (przerwa techniczna)

Canal +
06:05     Szkoła specjalna w Kenii - film dokumentalny reż. Heidi Ewing, Rachel Grady, wyk. USA 2005
07:10     Łapu-capu - chochliki telewizyjne
07:20     Nie przegap - magazyn informacyjny
07:30     Simpsonowie III - serial animowany odc. 20 USA 1989
08:00     Spacer po linie - dramat biograficzny reż. James Mangold, wyk. Joaquin Phoenix, Reese Witherspoon, Ginnifer Goodwin, Robert Patrick USA 2005
10:20     Port lotniczy - film katastroficzny reż. George Seaton, wyk. Burt Lancaster, Dean Martin, Jean Seberg, Jacqueline Bisset USA 1970
12:35     Pat Metheny na Festiwalu Jazzowym w Montrealu, rok 2005 - koncert
13:40     Drużyna specjalnej troski - komedia reż. Richard Linklater, wyk. Billy Bob Thornton, Greg Kinnear, Marcia Gay Harden, Sammi Kane Kraft USA 2005
15:35     Elizabethtown - komediodramat reż. Cameron Crowe, wyk. Orlando Bloom, Kirsten Dunst, Susan Sarandon, Alec Baldwin USA 2005
17:40     Ikonoklaści - Redford i Newman - serial dokumentalny odc. 1/8 USA 2005
18:25     Remont kapitalny - komedia reż. Brigitte Roüan, wyk. Carole Bouquet, Jean-Pierre Castaldi, Didier Flamand, Francoise Brion Francja/Wlk. Brytania 2005
20:00     Łapu-capu - chochliki telewizyjne
20:10     Simpsonowie III - serial animowany odc. 21 USA 1989
20:35     Nie przegap - magazyn informacyjny
20:45     Łapu-capu - chochliki telewizyjne
20:50     Minisport+ - newsy sportowe
21:00     Kosmiczna załoga - komedia SF reż. Dean Parisot, wyk. Tim Allen, Sigourney Weaver, Alan Rickman, Tony Shalhoub USA 1999
22:45     Premiera Ikonoklaści - Grazer i Redstone - serial dokumentalny odc. 3/8 USA 2005
23:35     13. dzielnica - film sensacyjny reż. Pierre Morel, wyk. Cyril Raffaelli, Dany Verissimo, David Belle, Tony D'Amario Francja 2004 

Polsat Sport
07:00     Żużel Ekstraliga - mecz Polonia Bydgoszcz - Marma Rzeszów
09:10     Rugby Puchar Heinekena - mecz finałowy London Wasps - Leicester Tigers
11:20     Piłka nożna Liga szkocka - mecz Celtic Glasgow - FC Hibernian Edynburg
13:30     Piłka nożna Liga włoska - mecz Cagliari Calcio - AS Roma
15:40     Koszykówka mężczyzn Dominet Bank Ekstraliga - 4. mecz finałowy BOT Turów Zgorzelec - Prokom Trefl Sopot
17:30     Punkt, set, mecz - magazyn siatkarski
18:30     Gol - magazyn piłkarski
20:10     Clip - magazyn sportowy
20:25     Żużel Liga angielska - mecz Coventry Bees - Swindon Robins
22:30     Piłka nożna Puchar Anglii - mecz finałowy Chelsea Londyn - Manchester United 
00:30     Total Rugby - magazyn sportowy

Canal + Sport 2
6:00    Weekendowy serwis sportowy - Inne
12:00    Weekendowy serwis sportowy - Inne
14:45    Wstęp do meczu - Gry zespołowe
15:15    Lech Poznań - Legia Warszawa - Orange Ekstraklasa
17:30    Liga+ extra - Magazyn piłkarski
19:00    Sport+ - odc. 1/2
19:25    Atletico Madryt - FC Barcelona - Liga hiszpańska
21:30    Sport+ - odc. 2/2
22:30    US Palermo - AC Siena - Liga włoska
0:20    Weekendowy serwis sportowy - Inne

Eurosport
8:30    Weekend w sportach motorowych Inne
9:00    Giro d'Italia Kolarstwo
10:00    Wyścig w Walencji Inne
11:00    Rajd Włoch Inne
11:30    Grand Prix Francji w Le Mans Inne
12:00    Grand Prix Francji w Le Mans Inne
13:00    Turniej WTA w Rzymie Tenis
14:00    Giro d'Italia Kolarstwo
15:00    Giro d'Italia Kolarstwo
17:30    Eurogole Magazyn piłkarski
18:15    Watts Magazyn sportowy
18:45    Droga do Roland Garros Tenis
19:00    Puchar Świata w Fürstenfeldbruck Inne
19:30    Haru Basho Inne
20:30    Zawody w Paryżu Inne
21:30    Fight Club Inne
23:45    Eurogole Magazyn piłkarski
0:30    Watts Magazyn sportowy
0:45    Droga do Roland Garros Tenis

Eurosport 2
7:30    Wiadomości poranne Wiadomości
10:00    Halowe Mistrzostwa Świata w Halifaksie Inne
11:00    Slagelse DT - HC Lada Togliatti Gry zespołowe
12:00    Wiadomości Wiadomości
14:00    Wyścig w Walencji Inne
15:00    Halowe Mistrzostwa Świata w Halifaksie Inne
16:00    Mistrzostwa Świata w Pekinie Inne
17:00    Slagelse DT - HC Lada Togliatti Gry zespołowe
18:00    Wiadomości Wiadomości
18:30    Liga hiszpańska Gry zespołowe
19:00    Weekend w sportach motorowych Inne
20:00    Wiadomości wieczorne Wiadomości
20:15    Pamesa Walencja - Real Madryt Gry zespołowe
21:45    Sydney Swans - FC Adelaide Futbol australijski
23:00    Wiadomości wieczorne Wiadomości
0:15    Wiadomości Wiadomości
1:00    Wiadomości Wiadomości
1:30    Philadelphia Soul - New Orleans VooDoo Gry zespołowe

Star TV
6:00    Lautstark - Neues in der Musikszene
7:00    Freestyle - Sport
8:00    Dateshow.ch - Rozrywka
8:30    Game TV - Computer- und Videospiele
9:30    Lautstark - Neues in der Musikszene
10:30    Freestyle - Sport
11:30    Dateshow.ch - Rozrywka
12:00    Game TV - Computer- und Videospiele
13:00    Swiss-Quiz - Teleturniej
18:00    Cinema Highlights - Film i teatr
18:30    Star News Magazin - Aktuelles über Stars, VIPs und Lifestyle
19:00    Impuls DVD News - News, Facts, Action
19:30    Making of - Hintergrundinformationen zu einer aktuellen DVD-Erscheinung
20:00    Fox DVD News - News, Facts, Action
20:30    Making of - Hintergrundinformationen zu einer aktuellen DVD-Erscheinung
21:00    Warner DVD News - Rock + Pop
21:30    Making of - Hintergrundinformationen zu einer aktuellen DVD-Erscheinung
22:00    Graf Yoster - Die Kunst, und wie man sie macht; (D 1994) Orig: "Graf Yoster gibt sich die Ehre"
22:30    Graf Yoster - Gangstermemoiren; Orig: "Graf Yoster gibt sich die Ehre". Regie: Michael Braun (D 1968)
23:00    Graf Yoster - Cosmos Oil 128 bezahlt; Orig: "Graf Yoster gibt sich die Ehre". Regie: Michael Braun (D 1986)
23:30    Star Call - Rozrywka
2:30    In Concert - Rock + Pop
3:00    In Concert - Rock + Pop
3:30    In Concert - Rock + Pop

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.