FANDOM


TVP 1 HD

05:10 Wodnikowe Wzgórze: Dom na Wzgórzu (2)

05:35 Telezakupy

05:55 Kawa czy herbata?

08:00 Wiadomości

08:05 Pogoda

08:09 Polityka przy kawie

08:30 Billy-kot: Billy staje się kotem (1)

08:55 Telezakupy

09:30 Natura w Jedynce: Niedźwiedzie polarne w ukrytej kamerze (2-ost.) - film dokumentalny (Wielka Brytania,2010)

10:35 My, wy, oni

11:05 Plebania (1447)

11:30 Moda na sukces (5798)

12:00 Wiadomości

12:05 Agrobiznes

12:30 Natura w Jedynce: Goryle górskie: Królestwo wśród chmur (1/3) - film dokumentalny (Wielka Brytania,2010)

13:35 Jaka to melodia?

14:05 Klan (2418)

14:30 Wszystko przed nami (82)

15:00 Wiadomości

15:10 Pogoda

15:25 Ja wam pokażę! (3/13)

16:25 Moda na sukces (5799)

17:00 Teleexpress

17:15 Pogoda

17:20 Jaka to melodia?

17:50 Klan (2419)

18:25 Prawdziwe życie

18:40 Wszystko przed nami (83)

19:10 Wieczorynka: Mikołajek: Dżodżo (7)

19:30 Wiadomości

20:00 Sport

20:10 Droga do Rio

20:15 Pogoda

20:30 Ojciec Mateusz 9: Powrót po latach (112)

21:20 Sprawa dla reportera

22:20 Elżbieta Jaworowicz. Tak było - tak jest - magazyn

22:40 Anatomia prawdy (12/13)

23:35 Zagubieni 6 (12/18)

00:20 Wszystko przed nami (83)

00:50 Zdaniem obrony: Jeździec na ogniu (3/5)

02:15 Notacje: Jan Venulet. Nigdy nie wyjechałem z Polski

02:30 Sprawa dla reportera

03:15 Zagadkowa Jedynka

04:20 Zakończenie programu

TVP 2 HD

06:00 Telezakupy

06:20 Złotopolscy: Podstęp (74)

06:50 Dwójka Dzieciom: Eliasz: Na warcie (15)

07:05 M jak miłość (168)

08:00 Pytanie na śniadanie

08:50 Panorama

09:00 Pytanie na śniadanie

09:30 Pogoda

09:40 Pytanie na śniadanie

10:10 Pogoda

10:15 Pytanie na śniadanie

10:45 Barwy szczęścia (904)

11:20 Na dobre i na złe: Cena przyjaźni (14)

12:15 Pożyteczni.pl - magazyn

12:50 "Ja to mam szczęście!" - ulubione skecze

13:05 Wojciech Cejrowski - boso przez świat: Zupa z małpy

13:40 Postaw na milion

14:40 Ja to mam szczęście! (32)

15:10 Rodzinka.pl: Rodzicielskie rozterki (13)

15:45 Panorama kraj

16:00 Pogoda

16:10 Na dobre i na złe: Chory z miłości (516)

17:05 Castle 2 (23/58)

18:00 Panorama

18:35 Sport telegram

18:40 Pogoda

18:50 Jeden z dziesięciu

19:25 Ja to mam szczęście! (32)

20:05 Barwy szczęścia (905)

20:40 Dr House 8 (160)

21:35 Dr House 8 (161)

22:35 Kocham kino: Poważny człowiek - czarna komedia (Francja,Wielka Brytania,USA,2009)

00:30 Świat bez tajemnic: Zaginione mumie - film dokumentalny (USA,2010)

01:30 Świat bez tajemnic: Klinika - film dokumentalny (Polska,2006)

02:10 Polska śmierć - film kryminalny (Polska,1994)

03:30 Art Noc: Justyna Steczkowska. Szamański koncert

04:15 Zakończenie programu

TVN HD

04:55 Uwaga!

05:15 Rozmowy w toku: Wykrywacz kłamstw sprawdzi, ile zarabia mój stary!

06:10 Mango

07:15 Na Wspólnej (1731)

07:50 Doradca smaku (13) - magazyn kulinarny

08:00 Dzień dobry TVN

11:10 Ukryta prawda (154)

12:10 Kocham. Enter: Macocha (28)

13:10 Szpital (28)

14:10 W-11 - Wydział Śledczy: Krzyki (1010)

14:50 Kocham. Enter: Wspólnicy (29)

15:50 Rozmowy w toku: Jak wygonić leniwego syna do pracy?

16:55 Szpital (29)

17:55 Ukryta prawda (155)

18:55 Doradca smaku (14) - magazyn kulinarny

19:00 Fakty

19:30 Sport

19:40 Pogoda

19:50 Uwaga!

20:05 Na Wspólnej (1732)

20:45 W-11 - Wydział Śledczy: Przeklęty dom (1011)

21:30 Kuchenne rewolucje: Gospoda Nasza Chata Smaków, Babi Dół (4/15)

22:30 Odważna - thriller (Australia,USA,2007)

01:00 Superwizjer

01:35 Uwaga!

01:50 Arkana magii (871)

03:10 Rozmowy w toku: Jak wygonić leniwego syna do pracy?

04:05 Zakończenie programu

TVN 7 HD

05:05 Pascal: po prostu gotuj: Wędzone, pieczone, smażone (11/16)

05:35 We dwoje (3) - program rozrywkowy

06:55 Męski typ: Janusz Lewandowski (3/4)

07:25 Brzydula (197)

07:55 Brzydula (198)

08:25 Sąd rodzinny: Misja (207)

09:25 Sędzia Anna Maria Wesołowska: Połączenie rodziny (290)

10:25 Agenci NCIS 6 (10/25)

11:25 Mango

13:00 Sąd rodzinny: Chora miłość (208)

14:00 Sędzia Anna Maria Wesołowska: Noc spadających gwiazd (291)

14:55 Dr House 3 (3/24)

15:55 Ostry dyżur (48-ost.)

16:55 Brzydula (199)

17:30 Brzydula (200)

18:05 Agenci NCIS 6 (11/25)

19:00 Dr House 3 (4/24)

20:00 Komediowy czwartek: Kasamowa - komedia sensacyjna (USA,1997)

22:05 Mentalista 2 (13/23)

23:05 Plotka - dramat obyczajowy (USA,2000)

01:00 Arkana magii

03:05 Druga strona medalu 2: Cherie Blair (3/7)

03:30 Druga strona medalu 2: Jan Mela (4/7)

03:55 Druga strona medalu 2: Sarah Ferguson (5/7)

04:20 Druga strona medalu 2: Ewa Kopacz (6/7)

04:45 Zakończenie programu

TVN Style HD

05:35 Usterka (8/18) - serial fabularno-dokumentalny

06:05 Kuchnia Nigelli (3/13) - magazyn kulinarny

06:45 Taniec - marzenie mojej mamy (3/13) - serial dokumentalny (USA,2011)

07:45 Maja w ogrodzie (14/52) - magazyn ogrodniczy

08:10 Akademia ogrodnika (14/44) - magazyn ogrodniczy

08:15 Ugotowani 3 (8/12)

09:15 Polowanie na synową (3/9) - program rozrywkowy (Australia,2012)

10:15 Kuchenne rewolucje 4: Stara Kuźnia, Magnuszew (9/14)

11:15 66 - co nas szokuje (3/8) - program rozrywkowy

11:45 Psi trener 2 (1/13) - serial dokumentalny (Kanada)

12:15 Sekrety chirurgii (3/12) - reality show

13:15 Pyszna Wielkanoc (3/4) - magazyn kulinarny

13:45 Idealna niania 2 (2/11) - serial dokumentalny

14:30 Pani Gadżet 5 (2/13) - magazyn poradnikowy

15:00 O tym się mówi (5/14) - magazyn kulinarny

15:15 Trinny i Susannah ubierają Polskę (3/8)

16:15 Kuchenne rewolucje 5: Namaste India, Zielona Góra (11/14)

16:45 Klinika urody 3 (3/12) - magazyn poradnikowy

17:15 Ugotowani 3 (9/12)

18:15 Wiem, co jem i wiem, co kupuję 2 (3/13)

19:00 Stylowy magazyn (3/12) - magazyn poradnikowy

19:45 Kobieta na krańcu świata 4: Kobieta wampir (3/8)

20:15 O Matko! (3/9)

20:45 Śmiertelna otyłość (2/6) - serial dokumentalny

21:45 Idealna niania 2 (3/11) - serial dokumentalny

22:30 Pani Gadżet 5 (3/13) - magazyn poradnikowy

23:00 Po mojemu, Wojciech Cejrowski 4 (3/8) - program rozrywkowy

23:30 Smakuj świat z Pascalem 3 (3/8) - magazyn kulinarny

00:00 Ludzie-olbrzymy - film dokumentalny

01:05 Klinika urody 3 (3/12) - magazyn poradnikowy

01:35 Kobieta na zakręcie 3 (2/6)

02:05 W roli głównej: Ewa Minge (16)

02:30 W roli głównej: Tomasz Jacyków (1/17)

02:55 W roli głównej: Joanna Senyszyn (2/17)

03:20 W roli głównej: Agnieszka Chylińska (3/17)

03:45 Wiem, co jem 2: Truskawki (14/15)

04:10 Wiem, co jem 2: Ogórki (15-ost.)

04:35 Wiem, co jem 3: Bułki (1/16)

05:00 Zakończenie programu

TVN Turbo HD

06:00 Wypadek - przypadek 7 (1/13) - magazyn

06:30 Sam tego nie rób (3/12) - program rozrywkowy

07:05 Polak potrafi 11 (1/12) - program rozrywkowy

07:35 Moto-On 10 (1/10) - magazyn motoryzacyjny

08:05 W sieci monitoringu (3/12) - program rozrywkowy

08:35 Legendy PRL 12 (2/13) - magazyn motoryzacyjny

09:05 Gadżet 9 (11/12) - program rozrywkowy

09:40 Konwój (1/5)

10:30 Drwale 2 (3/13)

11:25 Uwaga! Pirat! 10 (3/13) - magazyn

12:15 Parszywa dwudziestka - serial dokumentalny

13:10 Wypadek - przypadek 8 (14/15) - magazyn

13:40 Usterka (17/18) - serial fabularno-dokumentalny

14:15 Nauka jazdy (14/29) - serial fabularno-dokumentalny

14:45 Zakup kontrolowany 15 (2/12) - magazyn motoryzacyjny

15:45 W sieci monitoringu (3/12) - program rozrywkowy

16:10 Wariaci na kółkach 2 (2/13) - program rozrywkowy (USA,2012)

16:40 Jazda polska, czyli jak przetrwać na polskich drogach 9 (8/10) - magazyn motoryzacyjny

17:10 Samochód marzeń - kup i zrób 3 (2/14) - magazyn motoryzacyjny

18:00 Raport Turbo

18:20 Pogoda dla kierowców

18:30 Żelazny turniej (3/10)

19:25 Raport Turbo

19:45 Pogoda dla kierowców

19:55 Parszywa dwudziestka - serial dokumentalny

20:50 W sieci monitoringu (3/12) - program rozrywkowy

21:15 Gadżet 9 (11/12) - program rozrywkowy

21:50 Ice Road Truckers: Drogi śmierci (4/10)

22:45 Wariaci na kółkach 2 (3/13) - program rozrywkowy

23:20 Samochód marzeń - kup i zrób 3 (2/14) - magazyn motoryzacyjny

00:10 Expert Sex 3 (18/26) - program erotyczny

00:50 Akademik rozpusty (3/26) - program erotyczny

01:30 Stosunkowo udana noc - program erotyczny

02:45 Telezakupy erotyczne

03:25 Telezakupy erotyczne

03:55 Zakup kontrolowany 11 (14/15) - magazyn motoryzacyjny

04:55 Na osi - magazyn motoryzacyjny

05:25 Zakończenie programu

TTV

06:00 Czarno na białym - magazyn

06:35 Blisko ludzi

07:05 Uwaga! po Uwadze

07:55 Rozmowy w toku

08:50 Studio TTV 2 (5/15) - program publicystyczny

09:50 Orzeł czy reszka?: Stolica Kambodży - Phnom Penh (11/16)

10:50 Ostra pobudka z Kim 2 (11/13) - reality show (Kanada,2009)

11:20 Sędzia Anna Maria Wesołowska

12:25 Blisko ludzi

12:55 Rozmowy w toku

13:50 Bez recepty - magazyn medyczny

14:50 Uwaga! po Uwadze

15:40 Czarno na białym - magazyn

16:15 Na granicy prawa (3/6) - serial dokumentalny (Wielka Brytania,2012)

17:15 Blisko ludzi

17:45 Express

18:00 Pogoda

18:05 Świat bez granic: Narkotykowe złoto Kambodży (2/10)

18:30 Miłosny biznes (12/20) - serial dokumentalny (Australia,2011)

19:30 Sport raport

19:45 Express

20:00 Pogoda

20:05 Uwaga! po Uwadze

20:45 W ostatniej chwili (10/11) - serial dokumentalny

21:15 Nieobliczalni lokatorzy (3/10) - program rozrywkowy (Polska,2011)

21:45 Express

22:00 Pogoda

22:05 Graniczni przestępcy - film dokumentalny (USA,2012)

23:05 Superwizjer

23:35 Nie do wiary (13/16) - magazyn popularnonaukowy

00:05 W ostatniej chwili (10/11) - serial dokumentalny

00:35 Zdrady (6-ost.) - serial dokumentalny (USA,2012)

01:30 Kossakowski. Szósty zmysł (12-ost.) - serial dokumentalny (Polska,2012)

02:00 Rozmowy w toku

02:50 Superwizjer

03:15 Druga twarz (5/13) - reality show

04:10 Kartoteka 3 (7/13) - serial fabularno-dokumentalny

05:05 Kossakowski. Szósty zmysł (12-ost.) - serial dokumentalny (Polska,2012)

05:30 Zakończenie programu

TVN 24 HD

05:55 Serwis informacyjny, Prognoza pogody

06:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody

06:15 Serwis informacyjny, Prognoza pogody

06:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody

06:45 Serwis informacyjny, Prognoza pogody

07:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody

07:15 Serwis informacyjny, Prognoza pogody

07:30 Jeden na jeden - poranny wywiad TVN 24

10:00 Serwis informacyjny, Serwis sportowy, Serwis ekonomiczny, Prognoza pogody

10:15 Serwis informacyjny, Serwis sportowy, Serwis ekonomiczny, Prognoza pogody

10:30 Serwis informacyjny, Serwis sportowy, Serwis ekonomiczny, Prognoza pogody

10:45 Serwis informacyjny, Serwis sportowy, Serwis ekonomiczny, Prognoza pogody

11:00 Serwis informacyjny, Serwis sportowy, Serwis ekonomiczny, Prognoza pogody

11:30 Serwis informacyjny, Serwis sportowy, Serwis ekonomiczny, Prognoza pogody

12:00 Serwis informacyjny, Serwis sportowy, Serwis ekonomiczny, Prognoza pogody

12:30 Serwis informacyjny, Serwis sportowy, Serwis ekonomiczny, Prognoza pogody

13:00 Serwis informacyjny, Serwis sportowy, Serwis ekonomiczny, Prognoza pogody

13:30 Serwis informacyjny, Serwis sportowy, Serwis ekonomiczny, Prognoza pogody

14:00 Serwis informacyjny, Serwis sportowy, Serwis ekonomiczny, Prognoza pogody

14:30 Serwis informacyjny, Serwis sportowy, Serwis ekonomiczny, Prognoza pogody

15:00 15 na żywo

16:00 Fakty po południu

17:30 Teleserwis, Prognoza pogody

18:00 Tak jest

19:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody

19:26 Fakty po Faktach

20:00 Kropka nad i

20:30 Czarno na białym

21:00 Teleserwis, Prognoza pogody

21:30 Polska i świat

22:00 Szkło kontaktowe

23:00 Dzień po dniu

00:00 Fakty po Faktach

00:40 Kropka nad i

01:05 Czarno na białym

01:30 Szkło kontaktowe

02:20 Maja w ogrodzie

02:45 Ciąg dalszy nastąpił

03:35 Inny punkt widzenia

04:15 Polska i świat

04:35 Maja w ogrodzie

05:00 Fakty po Faktach

05:35 Kropka nad i

Polsat HD

05:00 Wstawaj! Gramy!

06:00 Nowy Dzień z Polsat News

08:00 Sylwester i Tweety na tropie 4 (22)

08:25 Gang Misia Yogi (11)

08:55 I kto tu rządzi?: Praca popłaca (34)

09:30 Świat według Kiepskich: Śmietnik historii (186)

10:00 Trudne sprawy (14)

11:00 Dlaczego ja? (188)

12:00 Wzór 5 (87)

13:00 Dom nie do poznania (11)

14:00 Pierwsza miłość (1670)

14:45 Trudne sprawy (285)

15:50 Wydarzenia

16:10 Prognoza pogody

16:15 Interwencja

16:30 Malanowski i partnerzy (513)

17:00 Dlaczego ja? (391)

18:00 Pierwsza miłość (1671)

18:50 Wydarzenia

19:20 Sport

19:25 Prognoza pogody

19:30 Świat według Kiepskich (371)

20:00 Zdrady (4)

21:00 Przyjaciółki 2 (17)

22:00 Na krawędzi (4/13)

23:00 Dwie prawdy - dramat obyczajowy (Wielka Brytania,2005)

01:00 Zakończenie programu (przerwa techniczna)

TV 4

05:10 Dekoratornia

05:30 Triumf miłości (96)

06:25 4music - magazyn muzyczny

07:30 Gliniarz i prokurator (44)

08:30 Komisarz Rex (6)

09:30 Otchłań namiętności (63)

10:30 Otchłań namiętności (64)

11:30 I Like It - magazyn muzyczny

12:30 Winx Club 4

13:00 TV Market

13:20 Dziewczyny z fortuną

15:00 Komisarz Rex (7)

16:00 Gliniarz i prokurator (45)

17:00 Otchłań namiętności (65)

18:00 Otchłań namiętności (66)

19:00 Galileo (337) - program popularnonaukowy

20:00 Dzika planeta - horror SF (USA,Kanada,2007)

21:55 Nożownik - dramat sensacyjny (USA,2003)

23:55 Mistrz kuchni: Juniorzy (10)

01:00 Zakończenie programu

Kuchnia+ HD

06:00 Para w kuchni: Kalmary (24)

06:30 Kuroniowie rozgryzają (3) - magazyn poradnikowy

07:00 Adam po pracy (3) - magazyn kulinarny

07:30 Babeczki wielkanocne (4) - magazyn kulinarny

08:00 Łakocie Bożeny Sikoń (5) - magazyn kulinarny

08:15 Telesprzedaż

09:20 Top Chef: Mistrzowie 3 (7) - reality show (USA,2011)

10:10 Telesprzedaż

10:40 Żołądek czy rozsądek? 3 (7) - serial dokumentalny (Australia,2010)

11:05 Nuta egzotyki na co dzień 2: Fermentowana czarna fasola (19)

11:30 Telesprzedaż

12:00 Babeczki wielkanocne (4) - magazyn kulinarny

12:30 ATELIER SMAKU na bursztynowym szlaku (1) - magazyn kulinarny (Polska,2012)

12:45 Telesprzedaż

13:20 Nagi szef: Ciepłe bułeczki (13)

14:00 Jimmy Doherty i plony Ziemi: USA (3)

15:00 Kuchnia z Okrasą: Mistrzowie i ryby (73)

15:30 Babeczki wielkanocne (3) - magazyn kulinarny

16:00 Hit: 15 minut Jamiego (3) - serial dokumentalny (Wielka Brytania,2012)

16:30 Żołądek czy rozsądek? 3 (8) - serial dokumentalny (Australia,2010)

17:00 Nuta egzotyki na co dzień 2: Czerwona pomarańcza (20)

17:30 Domowy kucharz 2 (23) - magazyn kulinarny (Kanada,2009)

18:00 Nagi szef: Urodzinowy grill (14)

18:30 W interesie mięsożercy (2) - magazyn poradnikowy (Australia,2009)

19:00 Hit: Kuchnia z Okrasą: Kuchnia młodej żony (74)

19:30 Bitchin' Kitchen: Po imprezie (5)

20:00 Hit: Kuchnia jak życie 2: Cote Vermeille (8)

20:30 Hit: Top Chef: Mistrzowie 3 (8) - reality show (USA,2011)

21:30 Premiera: 15 minut Jamiego (4) - serial dokumentalny (Wielka Brytania,2012)

22:00 Restauracja 2 (5) - reality show (Wielka Brytania,2008)

23:05 Restauracja 2 (6) - reality show (Wielka Brytania,2008)

00:05 Inteligentne jedzenie - film dokumentalny (Wielka Brytania,2006)

00:35 Tak, jak należy - film krótkometrażowy (Włochy,2009)

00:55 Ostatnia wieczerza - film dokumentalny (Szwecja,2005)

02:00 Słodki drań 2: Regionalne smakołyki (2)

02:30 Po-smak Turcji (3) - magazyn kulinarny

03:00 Jakubiak w sezonie 4 (3) - magazyn kulinarny

03:30 Mammaryla (9) - magazyn poradnikowy

04:00 Ł'apetyt (1) - magazyn kulinarny

04:30 Dziki obiad Łukasza Łuczaja (3) - magazyn kulinarny

04:45 Przez dziurkę od sera (3) - magazyn poradnikowy

05:00 Dietosfera (3) - magazyn poradnikowy

05:30 Koszer macher (5) - serial dokumentalny

Polsat 2

05:55 Nowy Dzień z Polsat News

07:40 Awantura o kasę - teleturniej

08:35 Gra w ciemno - teleturniej

09:30 Rodzina zastępcza plus: Testy uczuć (218)

10:30 Daleko od noszy: Wynalazek częściowo zepsuty (159)

11:00 Rodzina zastępcza: Wielka wygrana (13)

11:30 Synowie, czyli po moim trupie!: Wykradziona tajemnica (23)

12:00 Graczykowie, czyli Buła i spóła (60)

12:30 Rodzina zastępcza: Testy parapsychologiczne (14)

13:00 Daleko od noszy: Rodzina chwilowo zastępcza (160)

13:30 Świat według Kiepskich: Gumowy interes (11)

14:00 Rodzina zastępcza plus: Meandry psychoterapii (219)

15:00 Graczykowie: Walentynki (49)

15:30 Rodzina zastępcza: Duch w piwnicy (35)

16:00 Daleko od noszy: Materiał na panią doktor (163)

16:30 Mamuśki: Próba generalna (6)

17:00 Rodzina zastępcza plus: Obudzone demony (178)

18:00 Malanowski i partnerzy: Terror na osiedlu (383)

18:30 Malanowski i partnerzy: W pułapce uczuć (384)

19:00 Dlaczego ja?: Młodemu małżeństwu grozi rozpad z powodu niespełnionego macierzyństwa (164)

20:00 Wydarzenia

20:35 Interwencja

21:00 Trudne sprawy: Narzeczony zdradza swoją przyszłą żonę z jej przyjaciółką na wieczorze kawalerskim (163)

22:00 Rodzina zastępcza plus: Meandry psychoterapii (219)

23:00 Świat według Kiepskich: Kamasuntra (223)

23:30 Rodzina zastępcza: Mszyce i ludzie (67)

00:00 Szpital na perypetiach: Angielski pacjent (3)

00:30 Dlaczego ja?: Młodemu małżeństwu grozi rozpad z powodu niespełnionego macierzyństwa (164)

01:30 Trudne sprawy: Narzeczony zdradza swoją przyszłą żonę z jej przyjaciółką na wieczorze kawalerskim (163)

02:30 Wydarzenia

03:10 Interwencja

03:25 Pierwsza miłość (1670)

04:00 Świat według Kiepskich: Gumowy interes (11)

04:30 Looksus - magazyn lifestylowy

05:00 Gotowe na zmiany: Krystyna (15)

05:30 Poławiacze (33) - serial dokumentalny

TVP HD

07:15 Barwy szczęścia (896)

07:50 Rodzinka.pl: Hazard (15)

08:20 Rodzinka.pl: O miłości (16)

08:55 Makłowicz w podróży: Podróż 3. Niemcy. Dolna Saksonia - Na saksy

09:25 Wojciech Cejrowski - boso przez świat: Południowy Tyrol

09:55 Ja to mam szczęście! (25)

10:30 Galeria (46)

11:00 U Pana Boga za piecem - komedia (Polska,1998)

12:50 Ranczo 4: Wymiana międzypokoleniowa (45)

13:50 Ojciec Mateusz 9: Festyn (111)

14:40 Makłowicz w podróży: Podróż 3. Niemcy. Dolna Saksonia - Na saksy

15:15 Wojciech Cejrowski - boso przez świat: Południowy Tyrol

15:45 Ja to mam szczęście! (25)

16:20 Ojciec Mateusz 6: Eden (70)

17:10 Ojciec Mateusz 6: Powrót Piotra (71)

18:10 Ojciec Mateusz 9: Festyn (111)

19:00 Ranczo 4: Wymiana międzypokoleniowa (45)

19:55 Rodzinka.pl: Człowiek uczy się całe życie (17)

20:25 Teo-ria smaku Teo Vafidisa - magazyn kulinarny

21:00 Rodzinka.pl: Pytania egzystencjalne (81)

21:35 Rodzinka.pl: Idzie lato (82)

22:05 Rodzinka.pl: Orzeł czy pilot (83)

22:35 Rodzinka.pl: W jakim wieku? (84)

23:15 Kariera Nikodema Dyzmy (6/7)

00:25 Psy 2. Ostatnia krew - film sensacyjny (Polska,1994)

02:10 Koncerty w radiowej Czwórce: Marika - koncert

02:15 Zakończenie programu

TVP Seriale

06:35 Sąsiedzi: Program noworoczny (112)

07:05 Sąsiedzi: Sposób na tremę (113)

07:35 Sąsiedzi: Smak pieniędzy (114)

08:05 Telezakupy

08:30 Czterdziestolatek: Kozioł ofiarny, czyli rotacja (13/21)

09:35 Na dobre i na złe: Kłusownik (119)

10:35 Savannah (21)

11:25 Telezakupy

11:45 Ranczo: Ksiądz z inicjatywą (3)

12:50 Ranczo: Otrzeźwienie (4)

13:50 M jak miłość (593)

14:50 Czterdziestolatek: Sprawa Małkiewicza, czyli kamikadze (14/21)

15:50 Sąsiedzi: Niespodziewany gość (115)

16:20 Sąsiedzi: Dobra żona (116)

16:50 Ranczo: Wieść gminna (5)

17:50 Ranczo: Racja gminy (6)

18:55 Na dobre i na złe: Uratujcie moją mamę (120)

19:55 Czterdziestolatek: Kosztowny drobiazg, czyli rewizyta (15/21)

21:10 Ranczo: Podwójny agent (7)

22:10 Ranczo: Kozy ofiarne (8)

23:05 Rodzinka.pl: Święta, święta i po świętach (8)

23:40 Na dobre i na złe: Chory z miłości (516)

00:40 Szpiedzy w Warszawie (2/4)

01:30 Szpiedzy w Warszawie (3/4)

02:20 Savannah (21)

03:05 Zakończenie programu

TVP Info

05:55 Poranek TVP Info

06:00 Serwis info

06:10 Pogoda

06:15 Poranek TVP Info

06:26 Pogoda

06:30 Serwis info

06:41 Pogoda

06:45 Poranek TVP Info

07:00 Serwis info

07:09 Pogoda

07:12 Poranek TVP Info

07:30 Serwis info

07:41 Pogoda

07:45 Poranek TVP Info

08:00 Serwis info

08:03 Gość poranka

08:17 Pogoda

08:20 Poranek TVP Info

08:30 Serwis info

08:40 Pogoda

08:43 Poranek TVP Info

09:00 Serwis info

09:06 Pogoda

09:10 Gość poranka

09:20 Poranek TVP Info

09:30 Serwis info

09:40 Pogoda

09:45 Serwis sportowy

09:50 Poranek TVP Info

10:00 Serwis info

10:10 Biznes - otwarcie dnia

10:19 Pogoda

10:21 Poranek TVP Info

10:30 Serwis info

10:41 Pogoda

10:45 Gość poranka

10:55 Serwis sportowy

11:00 Serwis info

11:20 Serwis sportowy

11:25 Pogoda

11:30 Serwis info

11:50 Pogoda

11:55 Serwis sportowy

12:00 Serwis info

12:20 Biznes

12:27 Pogoda

12:30 Serwis info

12:50 Pogoda

12:55 Serwis sportowy

13:00 Serwis info

13:25 Pogoda

13:30 Serwis info

13:50 Pogoda

13:55 Serwis sportowy

14:00 Serwis info

14:10 Raport z Polski

14:24 Pogoda

14:30 Serwis info

14:50 Pogoda

14:55 Serwis sportowy

15:00 Serwis info

15:11 Pogoda

15:15 Rozmowa dnia

15:30 Serwis info

15:50 Pogoda

15:55 Serwis sportowy

16:00 Raport z Polski

16:25 Pogoda

16:30 Serwis info

16:51 Biznes

17:00 Program lokalny

20:00 Minęła dwudziesta

20:45 Infoexpress

21:00 Pogoda

21:06 Telekurier

21:22 Felieton TVP Info: Festiwal zawodów - felieton

21:30 Serwis info

21:41 Pogoda

21:45 Program lokalny

22:15 Studio LOTTO

22:24 Serwis info

22:30 Jan Pospieszalski: Bliżej

23:15 Info Dziennik

23:41 Pogoda

23:50 Sportowy wieczór

00:13 Berlusconi: Gwiazdor polityki - film dokumentalny (Wielka Brytania,2010)

01:05 60 lat razem: Dzikowska (26)

01:12 Minęła dwudziesta

01:55 Infoexpress

02:05 Telekurier

02:21 Pogoda

02:25 Serwis info

02:32 Jan Pospieszalski: Bliżej

03:13 Info Dziennik

03:37 Pogoda

03:42 Sportowy wieczór

03:52 Euroexpress

04:00 Berlusconi: Gwiazdor polityki - film dokumentalny (Wielka Brytania,2010)

04:49 Tu kobiety (11)

05:02 60 lat razem: Danuta Holecka (4)

05:10 Reportaż TVP Info: Granica - reportaż

05:23 Eurosąsiedzi

05:35 Raport z Polski

05:50 Zakończenie programu

TVP Kultura

08:00 Informacje kulturalne

08:20 Na chwilę - film dokumentalny (Polska,2004)

09:10 Łowca - ostatnie starcie - film SF (Polska,1993)

10:50 Na wyrywki z rozrywki: Komedianci: Zbigniew Zapasiewicz - film dokumentalny (Polska,2000)

11:15 Na wyrywki z rozrywki: Magiczny świat starej piosenki wg Danuty Żelechowskiej i Jana Zagozdy - film dokumentalny (Polska,2005)

11:40 Na wyrywki z rozrywki: Dziewczyny, bądźcie dla nas dobre na wiosnę - widowisko

12:40 Libera - Przewodnik po sztuce: Joseph Beuys (10) - magazyn kulturalny

12:50 Informacje kulturalne

13:15 David Fray gra koncerty fortepianowe Mozarta - muzyka klasyczna

14:15 Łowca - ostatnie starcie - film SF (Polska,1993)

16:00 Studio Kultura - rozmowy: Wojciech Mazolewski

16:35 Sztuka czytania (11) - magazyn

17:10 Na chwilę - film dokumentalny (Polska,2004)

17:45 Teraz animacje!: Małpa - film animowany (Irlandia,2002)

18:25 Szkatułka z Hongkongu - film sensacyjny (Polska,1983)

19:30 Widzi Misie: Bajkonurrr, czyli w świecie książek dla dzieci - magazyn kulturalny

19:35 Widzi Misie: Miś Uszatek: Kąpiel 

19:45 Widzi Misie: Ferdynand Wspaniały: Niebezpieczny nocleg (3/7) 

20:20 Hala odlotów: Himalaizm (26) - talk show 

21:10 Mad Men 2 (12/13) 

22:15 Art of Freedom - film dokumentalny (Polska,2011) 

23:40 Sensacyjne lata 90.: Wirus - film sensacyjny (Francja,Wielka Brytania,Polska,1996) 

01:25 Hala odlotów: Himalaizm (26) - talk show 

02:20 Kino nocne: Wyśnione życie aniołów - dramat obyczajowy (Francja,1998) 

04:15 Zakończenie programu 

TVP Polonia

06:05 Kultura, głupcze - magazyn kulturalno-społeczny

06:40 Notacje: Jan Matyjaszkiewicz. Ja cesarz

06:55 Jak to działa?: Woda

07:25 Żegnaj, Rockefeller (2/13)

08:00 Pytanie na śniadanie

08:50 Panorama

09:00 Pytanie na śniadanie

09:30 Pogoda

09:40 Pytanie na śniadanie

10:10 Pogoda

10:15 Pytanie na śniadanie

10:40 Polonia w komie:Majorka - Kalina (196)

10:45 Pogoda.pl

11:00 Polonia 24

11:30 Pogoda.pl

11:40 Wszystko przed nami (44)

12:05 Barwy szczęścia (780)

12:35 Wiadomości

12:50 M jak miłość (960)

13:40 Kabaretowy Klub Dwójki: Czy kochamy seriale?

14:45 Tajemnice Watykanu: Bazylika nad grobem (5/14)

15:15 Załoga Eko: Segregacja dzięki wsparciu z Unii Europejskiej? (6)

15:45 Złotopolscy: Ojciec chrzestny (649)

16:15 Kultura, głupcze - magazyn kulturalno-społeczny

16:55 Wszystko przed nami (44)

17:20 Polonia w komie: Turcja - Maks (197)

17:30 Teleexpress

17:55 Wideoteka dorosłego człowieka: Beata Kozidrak

18:55 Informacje kulturalne

19:15 Barwy szczęścia (780)

19:45 Dobranocka: Przygody kota Gotfryda: Szczyt góry (42)

20:00 Wiadomości

20:25 Sport

20:35 Pogoda.pl

20:55 Trzeci oficer: Pułapka (2/13)

22:00 Polonia 24

22:30 Pogoda.pl

22:45 Instynkt: Droga do sławy (6/13)

23:40 Bez jednego drzewa las lasem zostanie - film dokumentalny (Polska,2011)

00:45 Wszystko przed nami (44)

01:15 Żegnaj, Rockefeller (2/13)

01:40 Dobranocka za oceanem: Przygody kota Gotfryda: Szczyt góry (42)

02:00 Wiadomości

02:25 Sport

02:30 Pogoda.pl

02:50 Trzeci oficer: Pułapka (2/13)

03:45 Polonia 24

04:15 Pogoda.pl

04:20 Polonia w komie: Turcja - Maks (197)

04:30 Barwy szczęścia (780)

05:05 Bez jednego drzewa las lasem zostanie - film dokumentalny (Polska,2011)

TVP Historia

07:30 Dziennik Telewizyjny - 21.03.1988

08:05 Podróże kulinarne Roberta Makłowicza: Wiosenny smak

08:35 Flesz historii (122)

09:00 Czas honoru 4: Złoty konwój (52)

09:55 Filmy o filmach: "Eroika" - reportaż (Polska,1998)

10:20 Wojciech Cejrowski - boso przez świat: Kava - a nie kawa

10:50 Powtórka z życia: Telewizja

11:10 Zaproszenie: Nieznany środek Polski - Wieluń, Sieradz

11:40 Perecowicze - film dokumentalny (Polska,2009)

12:45 Ex libris

13:15 Tajemnice początków Polski: Wyspa władców

14:10 Każdy powinien mieć swoje dzieciństwo - film dokumentalny (Polska,1993)

15:00 Byłem żołnierzem Wehrmachtu: Hrabia von Moltke

15:30 Rok obrzędowy: Woda i słowo

16:05 Muzyka blaszanych instrumentów - film dokumentalny (Polska,1996)

17:00 Czas honoru 5: Koniec i początek (53)

18:00 Polska i świat z historią w tle: Polsko - niemiecka wojna plakatowa

18:25 Flesz historii (122)

18:45 Kalendarium historyczne: Mikołaj Kopernik - tajemnica grobu - reportaż (Polska,2005)

19:10 Dziennik Telewizyjny - 21.03.1988

19:45 Historia faszyzmu: Wojna w Etiopii (3)

20:30 Czarnobylski szlak profesora Bondarzewskiego - reportaż (Polska,2010)

20:55 Szerokie tory: Jeden dzień z życia żebraczki w Moskwie

21:30 Powstanie styczniowe - A gdyby tak...: film dokumentalny (Polska,2012)

22:05 Spór o historię: Narodziny państwa Polan

22:45 Ostatni lot kapitana Medweckiego - reportaż

23:05 Paragraf 148 - kara śmierci: Przypadkowi mordercy

23:40 Paragraf 148 - kara śmierci: Zapałczany łepek

00:15 Boża podszewka: Juryszki Wileńskie, rok 1914 (4/15)

01:20 Listy gończe: Śmierć kuratorki

01:50 Pamiętnik rodzinny: Pierwszy krzyk (1)

02:20 Tryptyk Narwiański - Kresowa ballada 1935 - film dokumentalny (Polska,1985)

03:50 Zakończenie programu

TV Puls

06:00 Dyżur (26) - serial dokumentalny

06:30 Menu na miarę (9) - program lifestylowy

07:00 Całkiem nowe przygody Toma i Jerry'ego (9)

07:30 Timon i Pumba (17)

08:00 Strażnik pierścienia 2 (1)

09:00 Xena: wojownicza księżniczka (1)

10:00 Codzienna 2 m. 3 (35)

10:30 Codzienna 2 m. 3 (36)

11:00 Miami Medical (8)

12:00 Gliniarz z Memphis 2 (8)

13:00 Sekrety i kłamstwa (21) - reality show (Chorwacja,Serbia)

14:00 Tropem drapieżników (6)

15:00 Przeżyć atak! (9) - serial dokumentalny

16:00 Xena: wojownicza księżniczka (2)

17:15 Gliniarz z Memphis 2 (9)

18:00 Miami Medical (9)

19:00 Pingwiny z Madagaskaru (1)

19:30 Pingwiny z Madagaskaru (2)

20:00 Jaskiniowiec z Kalifornii - komedia obyczajowa (USA,1992)

21:55 Wyspa grozy - horror (Kanada,Niemcy,USA,2005)

23:55 Biegun zagłady - film SF (USA,Kanada,2009)

01:40 Zobacz to!

Superstacja

06:15 Ja Panu nie przerywałem - program publicystyczny Piotra Gursztyna i Piotra Szumlewicza

06:40 Telesprzedaż

07:15 Informacje dnia, Pogoda

07:40 Telesprzedaż

08:15 Informacje dnia, Pogoda

08:40 Telesprzedaż

09:15 Informacje Dnia, Meteo Raport

09:40 Telesprzedaż

10:15 Informacje dnia, Pogoda

10:40 Telesprzedaż

11:15 Informacje dnia, Pogoda

11:40 Telesprzedaż

12:15 Informacje dnia, Pogoda

12:40 Telesprzedaż

13:15 Informacje dnia, Pogoda

13:40 Telesprzedaż

14:15 Informacje dnia, Pogoda

14:40 Codzienna radość życia - serial dokumentalny

15:15 Informacje dnia, Pogoda

15:40 Raport

15:55 Bez ograniczeń - talk show publicystyczny Jacka Zimnika

16:15 Informacje dnia, Pogoda

16:40 Raport

16:55 Bez ograniczeń - talk show publicystyczny Jacka Zimnika

17:15 Informacje dnia, Pogoda i Sport

17:40 Raport

18:15 Informacje dnia, Pogoda i Sport

18:40 Raport

19:15 Informacje dnia, Pogoda i Sport

19:45 Rozmowa dnia - program publicystyczny Janiny Paradowskiej

20:15 Informacje dnia, Pogoda i Sport

20:45 Krzywe zwierciadło - talk show rozrywkowy Kuby Wątłego

21:15 Informacje dnia, Pogoda i Sport

21:45 Nie ma żartów - talk show Elizy Michalik

22:15 Finał dnia - codzienny magazyn informacyjny

22:45 Ja Panu nie przerywałem - program publicystyczny Piotra Gursztyna i Piotra Szumlewicza

23:17 Bez ograniczeń - talk show publicystyczny Jacka Zimnika

00:30 Krzywe zwierciadło - talk show rozrywkowy Kuby Wątłego

01:00 Nocne pasmo powtórkowe

TVN CNBC

06:00 Blajer mówi: Biznes

07:00 Pieniądze od rana

08:00 Dzień na rynkach

11:00 Wartość!

12:00 TVN CNBC CR

14:00 Godzina dla pieniędzy

15:00 Rynki dnia

18:00 Blajer mówi: Biznes

19:00 Godzina dla pieniędzy

19:30 Biznes w sieci

20:00 Blajer mówi: Biznes

21:00 Bilans

22:30 90 minut

00:00 Bilans

01:30 90 minut

03:00 Notowania giełdowe i kursy walut

TVN Meteo

06:00 Szczegółowa prognoza pogody dla Polski

06:08 Prognoza pogody dla Europy

06:15 Prognoza pogody dla Polski

06:25 Prognoza pogody dla Europy

06:29 Zestawienie prognozowanej pogody dla 52 polskich miast

06:30 Szczegółowa prognoza pogody dla Polski

06:44 Zestawienie prognozowanej pogody dla 52 polskich miast

06:45 Prognoza pogody dla Polski

06:47 Prognoza pogody dla kurortów europejskich

06:59 Zestawienie prognozowanej pogody dla 52 polskich miast

07:00 Szczegółowa prognoza pogody dla Polski

07:08 Prognoza pogody dla Europy

07:15 Prognoza pogody dla Polski

07:25 Prognoza pogody dla Europy

07:29 Zestawienie prognozowanej pogody dla 52 polskich miast

07:30 Szczegółowa prognoza pogody dla Polski

07:44 Zestawienie prognozowanej pogody dla 52 polskich miast

07:45 Prognoza pogody dla Polski

07:47 Prognoza pogody dla kurortów europejskich

07:59 Zestawienie prognozowanej pogody dla 52 polskich miast

08:00 Szczegółowa prognoza pogody dla Polski

08:08 Prognoza pogody dla Europy

08:15 Prognoza pogody dla Polski

08:25 Prognoza pogody dla Europy

08:29 Zestawienie prognozowanej pogody dla 52 polskich miast

08:30 Szczegółowa prognoza pogody dla Polski

08:44 Zestawienie prognozowanej pogody dla 52 polskich miast

08:45 Prognoza pogody dla Polski

08:47 Prognoza pogody dla kurortów europejskich

08:59 Zestawienie prognozowanej pogody dla 52 polskich miast

09:00 Szczegółowa prognoza pogody dla Polski

09:08 Prognoza pogody dla Europy

09:15 Prognoza pogody dla Polski

09:25 Prognoza pogody dla Europy

09:29 Zestawienie prognozowanej pogody dla 52 polskich miast

09:30 Szczegółowa prognoza pogody dla Polski

09:44 Zestawienie prognozowanej pogody dla 52 polskich miast

09:45 Prognoza pogody dla Polski

09:47 Prognoza pogody dla kurortów europejskich

09:59 Zestawienie prognozowanej pogody dla 52 polskich miast

10:00 Szczegółowa prognoza pogody dla Polski

10:08 Prognoza pogody dla Europy

10:15 Prognoza pogody dla Polski

10:25 Prognoza pogody dla Europy

10:29 Zestawienie prognozowanej pogody dla 52 polskich miast

10:30 Szczegółowa prognoza pogody dla Polski

10:44 Zestawienie prognozowanej pogody dla 52 polskich miast

10:45 Prognoza pogody dla Polski

10:47 Prognoza pogody dla kurortów europejskich

10:59 Zestawienie prognozowanej pogody dla 52 polskich miast

11:00 Szczegółowa prognoza pogody dla Polski

11:05 Prognoza pogody dla Europy

11:15 Prognoza pogody dla Polski

11:17 Prognozy pogody dla Polski, świata i Europy

11:29 Zestawienie prognozowanej pogody dla 52 polskich miast

11:30 Szczegółowa prognoza pogody dla Polski

11:44 Zestawienie prognozowanej pogody dla 52 polskich miast

11:45 Prognoza pogody dla Polski

11:47 Prognoza pogody dla kurortów europejskich

11:59 Zestawienie prognozowanej pogody dla 52 polskich miast

12:00 Telesprzedaż

14:00 Szczegółowa prognoza pogody dla Polski

14:05 Prognoza pogody dla Europy

14:14 Zestawienie prognozowanej pogody dla 52 polskich miast

14:15 Prognoza pogody dla Polski

14:17 Prognozy pogody dla Polski, świata i Europy

14:29 Zestawienie prognozowanej pogody dla 52 polskich miast

14:30 Szczegółowa prognoza pogody dla Polski

14:35 Prognoza pogody dla kurortów europejskich

14:44 Zestawienie prognozowanej pogody dla 52 polskich miast

14:45 Prognoza pogody dla Polski

14:47 Prognozy pogody dla Polski, świata i Europy

14:59 Zestawienie prognozowanej pogody dla 52 polskich miast

15:00 Szczegółowa prognoza pogody dla Polski

15:05 Prognoza pogody dla Europy

15:14 Zestawienie prognozowanej pogody dla 52 polskich miast

15:15 Prognoza pogody dla Polski

15:22 Prognozy pogody dla Polski, świata i Europy

15:29 Zestawienie prognozowanej pogody dla 52 polskich miast

15:30 Szczegółowa prognoza pogody dla Polski

15:35 Prognoza pogody dla kurortów europejskich

15:44 Zestawienie prognozowanej pogody dla 52 polskich miast

15:45 Prognoza pogody dla Polski

15:47 Prognozy pogody dla Polski, świata i Europy

15:59 Zestawienie prognozowanej pogody dla 52 polskich miast

16:00 Szczegółowa prognoza pogody dla Polski

16:05 Prognoza pogody dla Europy

16:20 Prognozy pogody dla Polski, świata i Europy

16:29 Zestawienie prognozowanej pogody dla 52 polskich miast

16:30 Szczegółowa prognoza pogody dla Polski

16:44 Zestawienie prognozowanej pogody dla 52 polskich miast

16:45 Prognoza pogody dla Polski

16:47 Prognozy pogody dla Europy

16:59 Zestawienie prognozowanej pogody dla 52 polskich miast

17:00 Szczegółowa prognoza pogody dla Polski

17:05 Prognoza pogody dla Europy

17:14 Zestawienie prognozowanej pogody dla 52 polskich miast

17:15 Prognoza pogody dla Polski

17:17 Prognozy pogody dla Polski, świata i Europy

17:29 Zestawienie prognozowanej pogody dla 52 polskich miast

17:30 Szczegółowa prognoza pogody dla Polski

17:44 Zestawienie prognozowanej pogody dla 52 polskich miast

17:45 Prognoza pogody dla Polski

17:54 Zestawienie prognozowanej pogody dla 52 polskich miast

17:55 Dokument w Meteo - film dokumentalny

18:59 Zestawienie prognozowanej pogody dla 52 polskich miast

19:00 Szczegółowa prognoza pogody dla Polski

19:05 Prognozy pogody dla Europy

19:14 Zestawienie prognozowanej pogody dla 52 polskich miast

19:15 Prognoza pogody dla Polski

19:17 Prognozy pogody dla Polski, świata i Europy

19:29 Zestawienie prognozowanej pogody dla 52 polskich miast

19:30 Szczegółowa prognoza pogody dla Polski

19:44 Zestawienie prognozowanej pogody dla 52 polskich miast

19:45 Prognoza pogody dla Polski

19:50 Prognozy pogody dla Polski, świata i Europy

19:54 Zestawienie prognozowanej pogody dla 52 polskich miast

19:55 Dokument w Meteo - film dokumentalny

20:59 Zestawienie prognozowanej pogody dla 52 polskich miast

21:00 Meteo News - magazyn informacyjny

21:30 Pogoda Meteo News

21:49 Prognoza pogody dla Polski

21:54 Zestawienie prognozowanej pogody dla 52 polskich miast

21:55 Dokument w Meteo - film dokumentalny

22:59 Zestawienie prognozowanej pogody dla 52 polskich miast

23:00 Szczegółowa prognoza pogody dla Polski

23:05 Prognozy pogody dla Europy

23:14 Zestawienie prognozowanej pogody dla 52 polskich miast

23:15 Prognoza pogody dla Polski

23:23 Prognoza pogody dla kurortów europejskich

23:29 Zestawienie prognozowanej pogody dla 52 polskich miast

23:30 Szczegółowa prognoza pogody dla Polski

23:35 Prognozy pogody dla Polski, świata i Europy

23:45 Prognoza pogody dla Polski

23:52 Prognozy pogody dla Polski, świata i Europy

23:59 Zestawienie prognozowanej pogody dla 52 polskich miast

00:00 Telesprzedaż

01:00 Szczegółowa prognoza pogody dla Polski

01:05 Maja w ogrodzie

01:44 Zestawienie prognozowanej pogody dla 52 polskich miast

01:45 Prognoza pogody dla Polski

01:47 Prognoza pogody dla kurortów europejskich

01:57 Prognoza dla polskich kurortów narciarskich

01:59 Zestawienie prognozowanej pogody dla 52 polskich miast

02:00 Dokument w Meteo - film dokumentalny

02:59 Zestawienie prognozowanej pogody dla 52 polskich miast

03:00 Dokument w Meteo - film dokumentalny

03:59 Zestawienie prognozowanej pogody dla 52 polskich miast

04:00 Szczegółowa prognoza pogody dla Polski

04:05 Maja w ogrodzie

04:36 Prognoza pogody dla Europy

04:44 Zestawienie prognozowanej pogody dla 52 polskich miast

04:45 Prognoza pogody dla Polski

04:50 Prognoza pogody dla Europy

04:59 Zestawienie prognozowanej pogody dla 52 polskich miast

05:00 Szczegółowa prognoza pogody dla Polski

05:05 Maja w ogrodzie

05:29 Zestawienie prognozowanej pogody dla 52 polskich miast

05:30 Szczegółowa prognoza pogody dla Polski

05:35 Prognoza pogody dla Europy

05:39 Prognoza pogody dla Świata

05:41 Prognoza dla alpejskich kurortów europejskich

05:44 Zestawienie prognozowanej pogody dla 52 polskich miast

05:45 Prognoza pogody dla Polski

05:47 Prognoza pogody dla Europy

05:55 Prognoza pogody dla kurortów światowych

05:57 Prognoza pogody dla kurortów europejskich

05:59 Zestawienie prognozowanej pogody dla 52 polskich miast

TV 6

06:10 4music - magazyn muzyczny

07:00 Eva Luna (25)

07:50 Winx Club (3)

08:35 Galileo EXTRA (34) - program popularnonaukowy

09:40 Mam talent! - wersja amerykańska (37)

10:40 Telesprzedaż

11:10 You Can Dance - wersja amerykańska (14) - program rozrywkowy

12:00 Ryzykanci 4 (13)

13:00 Telesprzedaż

13:40 4music - magazyn muzyczny

14:45 Ryzykanci 4 (14)

15:50 Rodzice na skraju załamania nerwowego (14) - serial dokumentalny (Francja,2007)

17:00 Dekoratornia

17:30 Dekoratornia

18:00 Mam talent! - wersja amerykańska (38)

19:00 Eva Luna (26)

20:00 Galileo EXTRA (35) - program popularnonaukowy

21:00 Otchłań - film katastroficzny (Kanada,USA,2000) 

22:55 Zbrodnie, które wstrząsnęły Ameryką Łacińską - serial dokumentalny (Argentyna,2008) 

23:55 STOP Drogówka - magazyn policyjny 

00:55 Big Brother 5 - extra - reality show 

01:25 mała Czarna - talk show 

02:15 Big Brother 5 - prosto z domu - reality show 

02:35 Big Brother 5 - reality show 

03:20 Zakończenie programu 

Polsat Biznes

05:45 Nie daj się fiskusowi - program informacyjny

06:00 Nowy Dzień

09:00 Biznes Informacje

09:30 Ekonomiści kontra politycy - magazyn ekonomiczny

10:00 Biznes Informacje

10:30 Świat w pigułce - magazyn turystyczny

11:00 Biznes Informacje

11:10 Urodzeni handlowcy - magazyn

12:00 Biznes Informacje

12:10 Współczesne technologie - magazyn

12:45 Nie daj się fiskusowi - program informacyjny

13:00 Biznes Informacje

13:15 Zoom na giełdę - magazyn ekonomiczny

14:00 Biznes Informacje

14:15 Interwencja bis - magazyn reporterów

15:00 Biznes Informacje

15:05 Państwo w państwie - magazyn

15:50 Wydarzenia

16:10 Biznesowa rozmowa "Wydarzeń"

16:30 Zoom na giełdę - magazyn ekonomiczny

17:00 Biznes Informacje

17:15 Zoom na giełdę - magazyn ekonomiczny

18:00 Biznes Informacje

18:05 Kto ma rację? - magazyn

18:30 Biznes Informacje

18:50 Wydarzenia

19:20 Sport

19:29 Pogoda

19:30 Świat w pigułce - magazyn turystyczny

20:00 Top 10 - 10 najważniejszych wydarzeń dnia - program informacyjny

20:30 Ekonomiści kontra politycy - magazyn ekonomiczny

21:00 Biznes Informacje

21:10 Państwo w państwie - magazyn

22:00 Top 10 - 10 najważniejszych wydarzeń dnia - program informacyjny

22:30 Ekonomiści kontra politycy - magazyn ekonomiczny

23:00 Biznes Informacje

23:10 Horyzont zdarzeń - magazyn

23:30 Deluxe - magazyn lifestylowy

00:00 Top 10 - 10 najważniejszych wydarzeń dnia - program informacyjny

00:30 Ekonomiści kontra politycy - magazyn ekonomiczny

01:00 Urodzeni handlowcy - magazyn

Polsat News

06:00 Serwis informacyjny

06:15 Serwis informacyjny, Sport, Pogoda

06:30 Serwis informacyjny

06:45 Serwis informacyjny, Sport, Pogoda

07:00 Serwis informacyjny

07:15 Serwis informacyjny, Sport, Pogoda

07:30 Serwis informacyjny

07:45 Serwis informacyjny, Sport, Pogoda

08:00 Serwis informacyjny

08:15 Serwis informacyjny, Sport, Pogoda

08:30 Serwis informacyjny

08:45 Serwis informacyjny

08:50 Graffiti

09:00 Serwis informacyjny

09:15 Serwis informacyjny, Sport, Pogoda

09:30 Serwis informacyjny

09:45 Serwis informacyjny, Sport, Pogoda

10:00 Serwis informacyjny, Pogoda

10:30 Serwis informacyjny, Pogoda

11:00 Serwis informacyjny, Pogoda

11:30 Serwis informacyjny, Pogoda

11:45 Graffiti

12:00 Serwis informacyjny, Pogoda

12:30 Serwis informacyjny, Pogoda

13:00 Serwis informacyjny, Pogoda

13:30 Serwis informacyjny, Pogoda

14:00 Serwis informacyjny, Pogoda

14:10 Pogoda

14:15 Magazyn "Polska"

14:30 Serwis informacyjny, Pogoda

15:00 Serwis informacyjny, Sport, Pogoda

15:30 Serwis informacyjny

15:35 Giełda komentarzy

15:50 Wydarzenia popołudniowe

16:10 Rozmowa "Wydarzeń"

16:30 Serwis informacyjny, Pogoda

17:00 Serwis informacyjny, Sport, Pogoda

17:30 Serwis informacyjny, Pogoda

18:00 Serwis informacyjny, Pogoda

18:30 Biznes Informacje

18:50 Wydarzenia

19:15 Gość "Wydarzeń"

19:35 Interwencja

19:55 Pogoda

20:00 To był dzień

21:00 Serwis informacyjny, Pogoda

21:15 To był dzień na świecie

21:45 Magazyn "Polska"

22:00 Wydarzenia, opinie, komentarze

22:45 Sportowe podsumowanie dnia

23:00 Serwis informacyjny, Pogoda

23:15 Gość "Wydarzeń"

23:35 To był dzień

00:35 Biznes Informacje

00:55 Interwencja

01:15 Programy powtórkowe

BBC Entertainment

06:00 Najsłabsze ogniwo: Gwiazdy sitcomów

07:05 Totalna rozgrywka 5 (6) - reality show (Wielka Brytania,Australia,2011)

08:15 Totalna rozgrywka 5 (7) - reality show (Wielka Brytania,Australia,2011)

09:20 Allo, Allo 5 (16)

09:55 Allo, Allo 5 (17)

10:30 Wesele po grecku (3)

11:30 Zapraszam do stołu 5 (27) - magazyn kulinarny (Wielka Brytania,2009)

12:30 Kuchenne wyzwania (13)

13:30 Domy - ekstremalne metamorfozy 7: Rodzina Trippów (8)

15:00 Zapraszam do stołu: Wielka porcja 7 (2)

17:00 Kuchenne wyzwania 2 (1)

18:00 Totalna rozgrywka 5 (8) - reality show (Wielka Brytania,Australia,2011)

19:00 Domy - ekstremalne metamorfozy 7: Rodzina Powellów (15)

20:30 Prawdziwe przekręty 6 (4)

21:00 Zapraszam do stołu 5 (28) - magazyn kulinarny (Wielka Brytania,2009)

22:00 Kuchenne wyzwania (1)

23:00 Zapraszam do stołu: Wielka porcja 6

01:00 Allo, Allo 5 (16)

01:35 Allo, Allo 5 (17)

02:10 Najsłabsze ogniwo

03:00 Totalna rozgrywka 5 (6) - reality show (Wielka Brytania,Australia,2011)

03:55 Totalna rozgrywka 5 (7) - reality show (Wielka Brytania,Australia,2011)

04:50 Prawdziwe przekręty 6 (4)

05:15 Najsłabsze ogniwo

CANAL+ HD

07:00 Nie przegap

07:10 Łapu-capu

07:15 Basket+

07:25 Simpsonowie 23 (18)

08:00 Zwykła przeciętność - film dokumentalny (Dania,2011)

08:55 Azyl - dramat obyczajowy (Polska,1978)

10:40 Miraż - dramat sensacyjny (USA,1965)

12:35 Łowca trolli - film fantasy (Norwegia,2010)

14:25 Król sokołów - baśń filmowa (Francja,Niemcy,Węgry,Słowacja,Czechy,Polska,2009)

16:10 Konsul z Bordeaux - dramat obyczajowy (Portugalia,2011)

17:50 Hamlet 2 - komedia (USA,2008)

19:25 Simpsonowie 23 (19)

19:50 Basket+

20:00 Smash: Seksbomba (15)

20:45 Nie przegap

20:55 Łapu-capu

21:00 Premiera: Kabul Kitchen (11)

21:35 Wojna i miłość (1/2) - miniserial (Wielka Brytania,2012)

23:10 Carlos (3-ost.) - dramat kryminalny (Francja,Niemcy,2010)

01:10 Rozdroże Café - dramat obyczajowy (Polska,2005)

03:05 Muzyka

03:30 Aktualności filmowe

04:00 Muzyka

04:30 Łapu-capu extra

05:00 Aktualności filmowe

05:30 Muzyka

06:00 Łapu-capu extra

06:30 Muzyka

Canal+ Film HD

08:20 Nie przegap

08:30 Awantura o spadek - komedia (Wielka Brytania,1993)

09:55 Beethoven. Świąteczna przygoda - film familijny (Kanada,USA,2011)

11:25 Simpsonowie 23 (18)

11:50 Basket+

12:00 Smash: Pokazy przedpremierowe (14)

12:45 Nie przegap

12:55 Łapu-capu

13:00 Nad rzeką, której nie ma - film psychologiczny (Polska,1991)

14:30 Ekspres - bohater futbolu - film biograficzny (Niemcy,USA,2008)

16:35 Kurator - komedia kryminalna (Wielka Brytania,2001)

18:10 Belcanto - komediodramat (Polska,2010)

20:00 Łup - thriller (Francja,2011)

21:45 Musimy porozmawiać o Kevinie - dramat psychologiczny (Wielka Brytania,USA,2011)

23:35 Red Hill - thriller (Australia,2010)

01:10 Kabul Kitchen (11)

01:45 Fate/Zero 2 (12) - serial anime

02:10 SuperDeser: Chłopiec w bańce - film krótkometrażowy (Irlandia,2011)

02:45 Księstwo - dramat obyczajowy (Polska,2011)

04:45 Muzyka

05:00 Łapu-capu extra

05:30 Muzyka

06:00 Aktualności filmowe

06:30 Muzyka

CANAL+ Gol HD

07:00 Piłka nożna: Liga+ Extra - magazyn ligi polskiej

08:45 Piłka nożna: Liga angielska - mecz: Everton FC - Manchester City

11:00 Piłka nożna: T-Mobile Ekstraklasa - mecz: Wisła Kraków - Pogoń Szczecin

13:30 Piłka nożna: T-Mobile Ekstraklasa - mecz: Śląsk Wrocław - Podbeskidzie Bielsko-Biała

16:00 Piłka nożna: Liga francuska - mecz: AS Saint-Etienne - Paris Saint-Germain

18:00 Sport+ Extra - magazyn sportowy

19:45 Piłka nożna: Liga angielska - mecz: Manchester United - Reading FC

21:50 Piłka nożna: Liga+ - magazyn ligi polskiej

23:15 Piłka nożna: Liga francuska - mecz: Stade Reims - Stade Rennes

01:15 Muzyka

CANAL+ 3D

07:00 Nie przegap

07:10 Łapu-capu

07:15 Basket+

07:25 Simpsonowie 23 (18)

08:00 Zwykła przeciętność - film dokumentalny (Dania,2011)

08:55 Azyl - dramat obyczajowy (Polska,1978)

10:40 Miraż - dramat sensacyjny (USA,1965)

12:35 Łowca trolli - film fantasy (Norwegia,2010)

14:25 Król sokołów - baśń filmowa (Francja,Niemcy,Węgry,Słowacja,Czechy,Polska,2009)

16:10 Konsul z Bordeaux - dramat obyczajowy (Portugalia,2011)

17:50 Hamlet 2 - komedia (USA,2008)

19:25 Simpsonowie 23 (19)

19:50 Basket+

20:00 Smash: Seksbomba (15)

20:45 Nie przegap

20:55 Łapu-capu

21:00 Premiera: Kabul Kitchen (11)

21:35 Wojna i miłość (1/2) - miniserial (Wielka Brytania,2012)

23:10 Carlos (3-ost.) - dramat kryminalny (Francja,Niemcy,2010)

01:10 Rozdroże Café - dramat obyczajowy (Polska,2005)

03:05 Muzyka

03:30 Aktualności filmowe

04:00 Muzyka

04:30 Łapu-capu extra

05:00 Aktualności filmowe

05:30 Muzyka

06:00 Łapu-capu extra

06:30 Muzyka

Canal+ Sport HD

07:00 Basket+

07:10 Rugby: Puchar Sześciu Narodów - mecz: Włochy - Irlandia

09:10 1 na 1: Siejewicz, Musiał, Krasny - magazyn sportowy

09:30 Piłka nożna: Liga+ - magazyn ligi polskiej

10:55 Piłka nożna: Liga angielska - mecz: Southampton FC - Liverpool FC

13:00 Basket+

13:10 Piłka nożna: Liga hiszpańska - mecz: Osasuna Pampeluna - Atletico Madryt

15:05 1 na 1 - magazyn sportowy

15:30 Euroleague Show - magazyn koszykarski

16:00 Rugby: Puchar Sześciu Narodów - mecz: Francja - Szkocja

18:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska - mecz: Real Madryt - Real Mallorca

20:00 Premiera: Koszykówka mężczyzn: NBA Action - magazyn sportowy

20:40 Koszykówka: Euroliga mężczyzn - mecz fazy Top 16: FC Barcelona Regal - Caja Laboral

22:45 Koszykówka: Euroliga mężczyzn - mecz fazy Top 16: Unicaja Malaga - CSKA Moskwa

00:45 Koszykówka mężczyzn: NBA Action - magazyn sportowy

01:15 Witamy w klubie!: Sędziowie - magazyn piłkarski

02:05 Piłka nożna: Premiership - magazyn ligi angielskiej

03:00 CANAL+ KO: Sporty walki: MMA Bellator 93 - sporty walki

05:30 Muzyka

nPremium HD

06:10 Premium Box Office (29) - magazyn kulturalny

06:40 Premium De Lux (20) - magazyn motoryzacyjny

07:10 Twarzą w twarz (9)

08:00 Tech Premium (21) - magazyn popularnonaukowy

08:30 Premium Box Office (29) - magazyn kulturalny

09:00 W tonacji Premium (9) - program muzyczny

09:50 Wybór matki - dramat obyczajowy (Kanada,2011)

11:20 Azjatycki podziemny krąg - film dokumentalny (USA,2012)

12:15 Tech Premium (26) - magazyn popularnonaukowy

12:45 Pan Popper i jego pingwiny - komedia (USA,2011)

14:20 W tonacji Premium (47) - program muzyczny

15:10 Stan zagrożenia - film sensacyjny (USA,1994)

17:30 Hollywood Buzz - magazyn filmowy

18:00 Wybór matki - dramat obyczajowy (Kanada,2011)

19:30 Premium De Lux (54) - magazyn motoryzacyjny

20:00 Genialny wynalazek - komedia obyczajowa (USA,2009)

21:30 Paranormal Activity 3 - horror (USA,2011)

22:55 Dziewczyna moich koszmarów - komedia romantyczna (USA,2007)

00:50 Strefa zrzutu - film sensacyjny (USA,1994)

02:30 Przepis na życie (8)

03:15 Premium Box Office (29) - magazyn kulturalny

03:45 W tonacji Premium (20) - program muzyczny

04:35 Tech Premium (20) - magazyn popularnonaukowy

05:05 Premium De Lux (27) - magazyn motoryzacyjny

05:35 Premium De Lux (29) - magazyn motoryzacyjny

05:55 Zakończenie programu

nPremium 2 HD

08:10 Premium Box Office (29) - magazyn kulturalny

08:40 Premium De Lux (20) - magazyn motoryzacyjny

09:10 Twarzą w twarz (9)

10:00 Tech Premium (21) - magazyn popularnonaukowy

10:30 Premium Box Office (29) - magazyn kulturalny

11:00 W tonacji Premium (9) - program muzyczny

11:50 Wybór matki - dramat obyczajowy (Kanada,2011)

13:20 Azjatycki podziemny krąg - film dokumentalny (USA,2012)

14:15 Tech Premium (26) - magazyn popularnonaukowy

14:45 Pan Popper i jego pingwiny - komedia (USA,2011)

16:20 W tonacji Premium (47) - program muzyczny

17:10 Stan zagrożenia - film sensacyjny (USA,1994)

19:30 Hollywood Buzz - magazyn filmowy

20:00 Wybór matki - dramat obyczajowy (Kanada,2011)

21:30 Premium De Lux (54) - magazyn motoryzacyjny

22:00 Genialny wynalazek - komedia obyczajowa (USA,2009)

23:30 Paranormal Activity 3 - horror (USA,2011)

00:55 Dziewczyna moich koszmarów - komedia romantyczna (USA,2007)

02:50 Strefa zrzutu - film sensacyjny (USA,1994)

04:30 Przepis na życie (8)

05:15 Premium Box Office (29) - magazyn kulturalny

05:45 W tonacji Premium (20) - program muzyczny

06:35 Tech Premium (20) - magazyn popularnonaukowy

07:05 Premium De Lux (27) - magazyn motoryzacyjny

07:35 Premium De Lux (29) - magazyn motoryzacyjny

07:55 Zakończenie programu

nSport HD

09:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów - rewanżowy mecz 1/8 finału: FC Barcelona - AC Milan

11:00 Przegląd Ligowy - magazyn piłkarski

12:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów - rewanżowy mecz 1/8 finału: Paris Saint-Germain - Valencia CF

14:00 Piłka nożna: Liga włoska - mecz: Torino FC - Lazio Rzym

16:00 Magazyn Ligi Mistrzów - magazyn piłkarski

16:30 Legia - stawka większa niż mecz - serial dokumentalny

17:00 Konferencje - magazyn sportowy

17:30 Zagraj to jeszcze raz - magazyn sportowy

18:00 Piłka nożna: Liga Europejska - rewanżowy mecz 1/8 finału: Zenit Sankt Petersburg - FC Basel

20:00 Piłka nożna: Liga Europejska - rewanżowy mecz 1/8 finału: Girondins Bordeaux - Benfica Lizbona

22:00 Legia - stawka większa niż mecz - serial dokumentalny

22:30 Zagraj to jeszcze raz - magazyn sportowy

23:00 Poniedziałkowy program piłkarski - magazyn

01:00 Zakończenie programu

Ale Kino+ HD

08:00 Przygoda z piosenką - komedia (Polska,1968)

09:50 Wielki błękit - dramat przygodowy (Francja,Włochy,USA,1988)

12:20 Akcja pod Arsenałem - dramat wojenny (Polska,1978)

14:10 Z rubryki kryminalnej: Czerwona wilczyca (3)

15:55 ostatni seans: Akeelah i jej nauczyciel - dramat obyczajowy (USA,2006)

18:00 Z moich ust - thriller (Francja,2001)

20:10 Kino Mówi: Miasta: Nocny kowboj - dramat obyczajowy (USA,1969)

22:30 ostatni seans: Elizabeth - dramat kostiumowy (Wielka Brytania,1998)

00:45 Fargo - dramat sensacyjny (Wielka Brytania,USA,1996)

02:25 Słodko-gorzki - dramat obyczajowy (Polska,1996)

04:00 Wtorek - komedia (Polska,2002)

05:30 Szwedzka robota - film krótkometrażowy (Polska,2011)

05:55 Zakończenie programu

MiniMini+ HD

05:00 Dzieciaki MiniMini (6) - program dla dzieci

05:25 Księżycowy Jim (20)

05:45 Piesek Dali (1)

05:55 Mały Pingwinek Popolo (1)

06:05 Uki (37) - program dla dzieci

06:10 Mały miś Kuba (26)

06:20 Lulu i inne zwierzaki (46)

06:30 DipDap (28)

06:35 MiniAbecadło (2) - program dla dzieci

06:40 Kitka i Pompon (2)

06:50 Strażak Sam 6 (20)

07:00 Tomek i przyjaciele (13)

07:15 Rycerz Mike (22)

07:25 Kochane zwierzaki (4) - program dla dzieci

07:30 Maleńcy (13)

07:40 MiniCyferki (4) - program dla dzieci

07:45 Chcę umieć! (8) - program dla dzieci

07:50 Uki (49) - program dla dzieci

07:55 Opowieści Kota Śpiocha (4) - program dla dzieci

08:00 Nawet nie wiesz, jak bardzo Cię kocham (2)

08:20 Peppa 4 (4)

08:25 Kotka Pusia (32)

08:40 Troskliwe Misie: Witamy w Krainie Troskliwości (6)

09:10 Kot Prot na wszystko odpowie w lot (19, 20)

09:35 Rycerz Mike (1)

09:50 Kitka i Pompon (1)

10:05 Rastamysz (27)

10:15 Świat słów (34)

10:30 Niezwykłe przygody Berta i Erniego 2 (23)

10:35 Bawmy się, Sezamku 3 (16) - program dla dzieci (USA)

11:00 Księżycowy Jim (21)

11:20 Król Maciuś Pierwszy (2)

11:45 Tomek i przyjaciele 16 (12)

11:55 Przygody Adasia i Tosi (25)

12:10 Wielka rodzina (4)

12:20 Chuck i przyjaciele (6)

12:45 My Little Pony: Przyjaźń to magia (7)

13:05 Abby i latająca szkoła wróżek (3)

13:15 Niedźwiedź w dużym niebieskim domu (17) - program dla dzieci

13:40 Mały miś Kuba (37)

13:50 Uki (50) - program dla dzieci

13:55 Bob Budowniczy 18 (16)

14:05 Peppa 4 (5)

14:10 Marta mówi! (5)

14:35 Rastamysz (33)

14:50 Rajdek - mała wyścigówka 2 (6)

15:00 My Little Pony: Przyjaźń to magia (9)

15:30 Lulu i inne zwierzaki (39)

15:40 Mały miś Kuba (14)

15:50 Wielka rodzina (5)

16:00 Strażak Sam 6 (21)

16:10 Nawet nie wiesz, jak bardzo Cię kocham (3)

16:20 Troskliwe Misie: Witamy w Krainie Troskliwości (7)

16:50 Bawmy się, Sezamku 3 (16) - program dla dzieci (USA)

17:15 Kot Prot na wszystko odpowie w lot (1, 2)

17:40 Chuck i przyjaciele 2 (7)

18:05 Tomek i przyjaciele 15 (17)

18:15 Rycerz Mike (2)

18:25 Przygody Adasia i Tosi (26)

18:35 Peppa (19)

18:40 Kitka i Pompon (14)

19:00 Kotka Pusia (32)

19:15 Maleńcy (12)

19:25 Marta mówi! (39)

19:55 My Little Pony: Przyjaźń to magia 2 (4)

20:20 Stacyjkowo 2 (18)

20:30 Niedźwiedź w dużym niebieskim domu (20) - program dla dzieci

20:55 Czytanka na dobranoc - program dla dzieci

21:00 Zakończenie programu

TeleTOON+ HD/HYPER+ HD

06:00 Hot Wheels: Battle Force 5: Fuzja (21)

06:25 teleTOON+ sport (38) - program dla dzieci

06:30 Ninjago - mistrzowie spinjitzu (23)

06:55 Księga dżungli (46)

07:05 teleTOON+ gry (39) - program dla dzieci

07:10 Pok i Mok (35)

07:20 Gawayn 2 (17)

07:35 Liga Złośliwców (31)

08:00 Transformers: Rescue Bots (24)

08:25 Klub Bystrzaków (7)

08:35 Klub Bystrzaków (8)

08:50 Bolt i Blip (15)

09:15 Zig i Sharko (22)

09:25 Pound Puppies: Psia Paczka (23)

09:50 Potwory i ja (10)

10:15 Wakfu 2 (24)

10:40 Triki Tiki (10) - program dla dzieci

10:50 Dolina Koni (12)

11:15 Mia i ja (7)

11:40 Sally Bollywood (23)

12:05 Gormiti 3 - Nowa ewolucja (8)

12:30 Daltonowie (32)

12:35 Daltonowie (33)

12:45 Pok i Mok (36)

12:55 Księga dżungli (11)

13:05 Księga dżungli (12)

13:20 teleTOON+ gry (40) - program dla dzieci

13:25 Spike team (23)

13:55 Koszykarze (2)

14:20 Sherlock Jak (12)

14:30 Sherlock Jak (13)

14:50 Bolt i Blip (20)

15:15 Pound Puppies: Psia Paczka (2)

15:40 Mój kumpel anioł (5)

16:05 Klub Bystrzaków (5)

16:15 Klub Bystrzaków (6)

16:35 Ninjago - mistrzowie spinjitzu (16)

17:00 Transformers: Rescue Bots (25)

17:30 Nina Patalo (55)

17:35 Nina Patalo (56)

17:45 Spike team (25)

18:10 Groove High (22)

18:40 Mój kumpel anioł 2 (9)

19:00 Mój kumpel anioł 2 (10)

19:25 Sadie J (2)

19:55 Straszny Larry (7)

20:10 Titeuf 2 (24)

20:35 Przygody Sary Jane 2 (7)

21:00 Przygody Sary Jane 2 (8)

21:30 HYPER - PROGRAM POŚWIĘCONY GROM KOMPUTEROWYM: Fresh Air - Aliens: Colonial Marines

21:50 Technology (31) - magazyn

22:10 Replay - magazyn komputerowy

22:25 Fresh Air: Crysis 3

22:40 Hyper Express (83) - magazyn

22:55 Replay - magazyn komputerowy

23:15 REVIEW TERRITORY Classic (60) - magazyn komputerowy

23:45 GAME FACTORY Classic - magazyn 

00:00 Fresh Air Classic - magazyn

00:30 Fresh Air Classic - magazyn

01:00 Zakończenie programu

Planete+ HD

06:45 Współczesny świat: Dokoła Wojtek Polska 4 (1/7) - serial dokumentalny (Polska,2012)

07:20 Współczesny świat: Dokoła Wojtek Polska 4 (2/7) - serial dokumentalny (Polska,2012)

08:00 Współczesny świat: Dokoła Wojtek Polska 4 (3/7) - serial dokumentalny (Polska,2012)

08:40 Współczesny świat: Dokoła Wojtek Polska 4 (4/7) - serial dokumentalny (Polska,2012)

09:15 Współczesny świat: Cisza - film dokumentalny (Polska,1999)

09:40 Współczesny świat: Świat widziany inaczej - Słowiński Park Narodowy - film przyrodniczy (Polska,2004)

10:20 Współczesny świat: Fabryka luksusu (7/9) - serial dokumentalny (Francja,2011)

10:50 Współczesny świat: Fabryka luksusu (8/9) - serial dokumentalny (Francja,2011)

11:20 Współczesny świat: Fabryka luksusu (9-ost.) - serial dokumentalny (Francja,2011)

11:55 Nauka i technika: Kanadyjskie szerszenie: Na minimalnej wysokości (7/8)

12:50 Nauka i technika: Kanadyjskie szerszenie: Ostra amunicja (8-ost.)

13:45 Historia: Z dziejów Cesarstwa Rzymskiego: Lata wstrząsów (4-ost.)

14:50 Filmowe dochodzenia: Ofiary mody - film dokumentalny (Niemcy,2011)

15:50 Współczesny świat: Narciarska szkoła życia (3/6) - serial dokumentalny (Norwegia,2011)

16:25 Współczesny świat: Narciarska szkoła życia (4/6) - serial dokumentalny (Norwegia,2011)

17:00 Społeczeństwo: Wędrówka po wybrzeżach Bałtyku 2 (3/5) - serial dokumentalny (Francja,Niemcy,2010)

18:00 Społeczeństwo: Wędrówka po wybrzeżach Bałtyku 2 (4/5) - serial dokumentalny (Francja,Niemcy,2010)

19:05 Społeczeństwo: Oblicza islamu: Wiara i kultura (1/4)

19:40 Społeczeństwo: Oblicza islamu: Mężczyźni i kobiety (2/4)

20:15 Premiera. Współczesny świat: Badacze natury: Mądrość kruka (8-ost.)

20:30 Premiera. Współczesny świat: Viva Maria! - film dokumentalny (Polska,2010)

20:55 Premiera. Historia: Medyceusze: Narodziny dynastii (1/4)

21:55 Premiera. Historia: Medyceusze: Wawrzyniec Wspaniały (2/4)

23:00 Portrety: Profesor od serca. Zbigniew Religa - film dokumentalny (Polska,2010)

00:05 Seans Planete+: Spoczywaj w pokoju - film dokumentalny (Niemcy,2010)

01:45 Współczesny świat: Kroniki kryminalne: Chorąży z tajnej jednostki (25/35)

02:15 Współczesny świat: Kroniki kryminalne: Bestia z Ukrainy (26/35)

02:45 Współczesny świat: Kroniki kryminalne: Łowcy niewolników (27/35)

03:15 Zakończenie programu

Domo+ HD

06:00 Green Touch (9)

06:15 Domowa odnowa (5)

06:45 Martha 6 (100)

07:35 Gardeners' World 3 (16)

08:10 Nieruchomość o szczebel wyżej 3 (9)

09:10 Faceci od dekorowania 2 (9)

09:35 Dział stylu 3 (6)

10:00 Tajemnice kolorów (11)

10:30 Telesprzedaż

12:50 Gardeners' World 3 (17)

13:25 Boskie wnętrza (1)

13:50 Wielkie projekty: Australia (8)

14:50 Domy według Novogratzów (9)

15:15 Żyjąc w slumsach

16:15 Green Touch (10)

16:25 Pierwszy dom (6)

16:50 Domowi burzyciele 3 (6)

17:15 Nieruchomość o szczebel wyżej 3 (10)

18:15 Tajemnice kolorów (12)

18:45 Boskie wnętrza (2)

19:10 Wielkie projekty: Australia 8 (9)

20:05 Faceci od dekorowania 2 (10)

20:35 Gardeners' World 3 (18)

21:10 Domowi burzyciele 3 (6)

21:35 Dział stylu 3 (7)

22:00 Domy według Novogratzów (10)

22:30 Bezczelnie perfekcyjny 5 (2)

23:20 Mój dom jest najpiękniejszy 2 (2)

00:15 Nieruchomość o szczebel wyżej 3 (10)

01:10 Sztukomaniak (9)

01:25 Eko-dom (3)

01:50 Martha 6 (101)

02:35 Zakończenie programu

FOX HD

05:40 Simpsonowie 8 (19)

06:10 Simpsonowie 8 (20)

06:40 Glee 3 (5)

07:35 Mental: Zagadki umysłu (8)

08:35 The Listener: Słyszący myśli (9)

09:30 Breakout Kings (9)

10:30 Przebudzenie (7)

11:25 Mental: Zagadki umysłu (9)

12:25 To nie moje życie (11)

13:20 Dollhouse 2 (2)

14:20 Glee 3 (6)

15:15 Simpsonowie 18 (5)

15:45 Simpsonowie 18 (6)

16:15 Kości 4 (25)

17:10 Przebudzenie (8)

18:10 The Listener: Słyszący myśli (10)

19:05 Breakout Kings (10)

20:05 Kości 4 (26)

21:00 The Booth at the End (1)

21:30 The Booth at the End (2)

22:00 Trawka 7 (1)

22:30 Trawka 7 (2)

23:00 Breaking Bad 3 (1)

00:55 Skazany na śmierć 2 (1)

01:50 To nie moje życie (11)

02:45 Breaking Bad 3 (1)

03:30 Zakończenie programu

FOX Life HD

05:15 Zaklinacz dusz 5: Stare grzechy mają długie cienie (16)

06:00 Rita daje czadu 2: Potajemne zgłoszenie (19)

06:30 W stylu gwiazd (4)

07:30 Grey's Anatomy: Chirurdzy 8: Co by było, gdyby (13)

08:25 Grey's Anatomy: Chirurdzy 8: Tylko miłość (14)

09:25 Czarodziejki 8: Vaya Con Leos (10)

10:25 America's Next Top Model 11: Zniewalające spojrzenie (5)

11:20 Miłosna szkoła przetrwania 4: Sekrety i kłamstwa (8)

12:20 Czarodziejki 8: Pan i Pani Czarodzieje (11)

13:15 Gotowe na wszystko 7: Proszony obiad (23)

14:15 90210 4: Maskarada (7)

15:10 Lista ex: Sztuka dla sztuki (7)

16:10 Magia kłamstwa 2: Zdemaskowany (20)

17:10 Gotowe na wszystko 8: Sekrety, których nie chcę poznać (1)

18:10 W stylu gwiazd: Projekt dla The Saturdays (5)

19:05 Czarodziejki 8: Zemsta czarownicy (12)

20:00 Magia kłamstwa 2: Ciemność i jasność (21)

21:00 Premiera: Anatomia prawdy 3: Mentalność mafii (4)

22:00 Premiera: Szkarłatna wdowa: Kontakt (2)

22:55 W stylu gwiazd (6)

23:55 America's Next Top Model 11: Naturalne piękno (6)

00:50 Bogate życie w New Jersey 4: Afera striptizowa (20)

01:50 Moje chłopaki 4: Moi mężczyźni (9)

02:15 Gwiazdy pod lupą: Harrison Ford (6)

02:45 X Factor. Edycja amerykańska 2 (10) - reality show (USA,2012)

03:30 Zakończenie programu

AXN HD

06:00 Zagadki z przeszłości (16)

07:00 Obrońca 3 (15)

08:00 Castle 2 (6)

09:00 Przygody Merlina 4 (9)

10:00 Komisarz Rex 8 (10)

11:00 Zagadki z przeszłości (17)

12:00 Obrońca 3 (16)

13:00 Dr House 7 (18)

14:00 Komisarz Rex 8 (11)

15:00 Przygody Merlina 4 (10)

16:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 8 (15)

17:00 Agenci NCIS: Los Angeles 3 (6)

18:00 Castle 2 (7)

19:00 Dr House 7 (19)

20:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 8 (16)

21:00 CSI: Kryminalne zagadki Miami 10 (3)

22:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 9 (12)

23:00 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas 13 (12)

00:00 Agenci NCIS: Los Angeles 4 (3)

01:00 CSI: Kryminalne zagadki Miami 10 (3)

02:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 9 (12)

02:45 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas 13 (12)

03:45 Blok promocyjny AXN

MGM HD

09:05 Projekt Manhattan - dramat wojenny (USA,1989)

11:00 Okruchy marzeń - dramat (USA,1970)

12:40 Jak dojść na szczyt i się nie zmęczyć - komedia (USA,1967)

14:40 Zagadka Donalda Stracheya - thriller (USA,Kanada,2008)

16:05 Eddie i Krążowniki II - dramat (USA,Kanada,1989)

17:50 Fabryka marzeń - dramat obyczajowy (USA,2004)

19:30 Przysługa, zegarek i bardzo duża ryba - komedia (Wielka Brytania,Francja,USA,1991)

21:00 Łódź X-1 - dramat wojenny (Wielka Brytania,1969)

22:30 Kuffs - komedia sensacyjna (USA,1992)

00:10 Gotyk - horror (Wielka Brytania,1986)

01:35 Nie taka głupia - film obyczajowy (USA,1986)

03:20 Equus - dramat psychologiczny (Wielka Brytania,USA,1977)

Kino Polska

06:00 Mniejsze niebo - dramat psychologiczny (Polska,1980)

08:00 Mango

09:00 Nad Niemnem (1/2)

10:30 Nad Niemnem (2-ost.)

12:20 Życie na gorąco: Saloniki (2/9)

13:55 Mango

14:30 Stawka większa niż życie: Wielka wsypa (7)

15:35 Stawka większa niż życie: Genialny plan pułkownika Krafta (8)

16:45 Zmiennicy: Nasz najdroższy (15-ost.)

17:55 Pogranicze w ogniu (1/24)

19:10 Ogniem i mieczem (4-ost.)

20:15 Kryminalne czwartki: Ekstradycja 2 (8/9)

21:25 Kryminalne czwartki: Ekstradycja 2 (9-ost.)

22:35 Wielki Szu - dramat sensacyjny (Polska,1982)

00:30 Jak to się robi - komedia (Polska,1973)

02:00 Mango

03:00 Instrukcja obsługi PRL: Żubry - film dokumentalny (Polska,1964)

03:10 Instrukcja obsługi PRL: Bąki, bączki, ślepowrony - film dokumentalny (Polska,1978)

03:20 Instrukcja obsługi PRL: Wiosna - film dokumentalny (Polska,1976)

03:30 Instrukcja obsługi PRL: Kobiety wsi i miast: Na wycieczkę - film dokumentalny (Polska,1963)

03:40 Instrukcja obsługi PRL: Po pracy odpoczynek i rozrywki - film dokumentalny (Polska,1971)

03:50 Instrukcja obsługi PRL: Mrówcze szlaki - film dokumentalny (Polska,1956)

04:00 Instrukcja obsługi PRL: Szapito - film dokumentalny (Polska,1985)

04:25 Instrukcja obsługi PRL: Skarb Bałtyku - film dokumentalny (Polska,1958)

04:40 Instrukcja obsługi PRL: Nad Bałtykiem zielonym - film dokumentalny (Polska,1960)

04:50 Instrukcja obsługi PRL: Pracujemy pod wodą - film dokumentalny (Polska,1951)

05:10 Zakończenie programu

FilmBox

06:10 Wakacje marzeń - komedia (USA,2006)

08:00 Mango

09:00 Miłość dodaje skrzydeł - western (USA,2009)

10:50 Matador - film dokumentalny (USA,Hiszpania,2008)

12:20 Mango

13:00 Bezimienni bohaterowie - dramat katastroficzny (USA,2002)

14:50 Horatio Hornblower: Równe szanse - film przygodowy (Wielka Brytania)

16:50 Horatio Hornblower: Egzamin na porucznika - film przygodowy (Wielka Brytania,1998)

19:00 Człowiek z miasta - komediodramat (USA,2006)

21:15 Komediowe czwartki: Wnuk Gagarina - komedia obyczajowa (Rosja,2007)

23:00 Julia - dramat kryminalny (Francja,USA,Meksyk,Belgia,2008)

02:00 Mango

03:00 Markiza de Pompadour - królewska faworyta (1/2) - film historyczny (Francja,2006)

Polsat Film

05:15 Zza kamery...

07:15 Samo życie (1517)

07:35 Samo życie (1518)

08:05 Samo życie (1519)

08:35 Samo życie (1520)

09:05 Samo życie (1521)

09:35 Pierwsza miłość (1150)

10:15 Pierwsza miłość (1151)

11:00 D'Artagnan - film przygodowy (Niemcy,Luksemburg,Wielka Brytania,USA,2001)

13:05 Lot w kosmos - film przygodowy (USA,Niemcy,2001)

15:10 Pięć dziewczyn z Teksasu - dramat obyczajowy (USA,2008)

17:05 Zakon - film przygodowy (USA,2001)

18:55 Powrót na błękitną lagunę - film przygodowy (USA,1991)

21:00 Romantyczny czwartek: Brzydka prawda - komedia romantyczna (USA,2009)

23:00 Zakładnik - film sensacyjny (USA,2004)

00:30 Zakończenie programu (przerwa techniczna)

Comedy Central

06:00 Graczykowie, czyli Buła i spóła: Kumulacja (21)

06:35 Graczykowie, czyli Buła i spóła: Podstęp (22)

07:00 Daleko od noszy (1)

07:35 Daleko od noszy (2)

08:00 Teoria wielkiego podrywu 5: The Rothman Disintegration (17)

08:30 Teoria wielkiego podrywu 5: Werewolf Transformation (18)

08:55 Teoria wielkiego podrywu 5: The Weekend Vortest (19)

09:25 Teoria wielkiego podrywu 5: The Transporter Malfunction (20)

09:50 Zwariowany świat Malcolma 4 - Malcolm Holds His Tongue (7)

10:20 Pingwiny z Madagaskaru 2: Zakazany wynalazek/Fajny wózek (13)

10:45 Pingwiny z Madagaskaru 2: Przedświąteczna gorączka (14)

11:15 Kasia i Tomek 3 (10)

11:45 Hoży doktorzy: My Two Dads (5)

12:10 Teoria wielkiego podrywu 5: The Friendship Contraction (15)

12:35 Dwóch i pół 5: Help Daddy Find His Toenail (6)

13:00 Różowe lata siedemdziesiąte 4: That '70s Musical (24)

13:25 Różowe lata siedemdziesiąte 4: Eric's False Alarm (25)

13:55 Sposób użycia 6 (12)

14:30 Hoży doktorzy: My Bad (6)

14:55 Jak poznałem waszą matkę 7: The Magician's Code (18)

15:25 Pingwiny z Madagaskaru 2: Wykonać robotę/Brylantowy król (15)

15:50 Pingwiny z Madagaskaru 2: Knujemy/Czarodziejski pędzel (16)

16:20 Różowe lata siedemdziesiąte 4: Everybody Loves Casey (26)

16:50 Różowe lata siedemdziesiąte 4: Love Wisconsin Style (27)

17:15 Jak poznałem waszą matkę 7: The Best Man (19)

17:45 Teoria wielkiego podrywu 6: The 43 Peculiarity (8)

18:10 Dwóch i pół 5: Is There a Mrs. Waffles? (8)

18:35 Dwóch i pół 5: Tight's Good (9)

19:00 Pingwiny z Madagaskaru 3: Best Foes/Night of the Vesuviuses (8)

19:25 Hoży doktorzy: My Super Ego (7)

19:55 Sposób użycia 6 (13)

20:30 Melissa i Joey: Boy Toys 'R' Us (4)

20:55 Różowe lata siedemdziesiąte 5: Going to California (1)

21:25 Różowe lata siedemdziesiąte 5: I Can't Quit You Baby (2)

21:50 Jak poznałem waszą matkę 7: The Naked Truth (20)

22:15 Teoria wielkiego podrywu 6: The 43 Peculiarity (8)

22:50 Dwóch i pół 5: Tight's Good (9)

23:15 Kasia i Tomek 3 (14)

23:45 Kasia i Tomek 3 (15)

00:10 Daleko od noszy (1)

00:40 Daleko od noszy (2)

01:05 Comedy Central prezentuje: Stand Up: Maciej Ziętara, Przemysław Pilarski (4)

01:40 Comedy Central prezentuje: Stand Up: Wojciech Fiedorczuk, Davaa Tse (5)

02:10 Spadkobiercy (8) - program rozrywkowy

03:00 Kasia i Tomek 3 (14)

03:25 Kasia i Tomek 3 (15)

03:50 Comedy Central prezentuje: Stand Up: Maciej Ziętara, Przemysław Pilarski (4)

04:15 Comedy Central prezentuje: Stand Up: Wojciech Fiedorczuk, Davaa Tse (5)

04:45 Graczykowie, czyli Buła i spóła: Podstęp (22)

05:10 Spadkobiercy (9) - program rozrywkowy

Comedy Central Family

06:00 Daleko jeszcze? 3: The Career Day Episode (23)

06:25 Daleko jeszcze? 3: The House Sitter's Episode (24)

06:55 Tak, kochanie 3: Space Jam (13)

07:25 Tak, kochanie 3: Let's Get Jaggy with It (14)

07:50 Diabli nadali: Best Man (13)

08:15 Diabli nadali: Dog Days (14)

08:50 Wszyscy kochają Raymonda

09:15 Wszyscy kochają Raymonda 8: Jazz Records (10)

09:45 Dharma i Greg: The Ex-Files (5)

10:10 Dharma i Greg: Yoga and Boo Boo (6)

10:35 Pępek świata: The Interview (13)

11:00 Pępek świata: The Yelling (14)

11:30 Jim wie lepiej 4 (27)

12:00 Jim wie lepiej 7: Jim Almighty (1)

12:30 Tak, kochanie 3: House of Cards (15)

12:55 Tak, kochanie 3: Hustlin' Hughes (16)

13:25 On, ona i dzieciaki 4: What Do You Know? (28)

13:50 On, ona i dzieciaki 4: The Baby Part 1 (29)

14:15 Moja rodzinka 5: Dentist To The Stars (10)

14:55 Moja rodzinka 5: A Wife Less Ordinary (11)

15:35 Mike i Molly 2: The Rehearsal (22)

15:55 Mike i Molly 2: The Wedding (23)

16:20 On, ona i dzieciaki 4: What Do You Know? (28)

16:50 On, ona i dzieciaki 4: The Baby Part 1 (29)

17:20 Dharma i Greg: Indian Summer (7)

17:45 Dharma i Greg: Mr. Montgomery Goes to Washington (8)

18:10 Pępek świata: Valentine's Day (15)

18:40 Pępek świata: The Bee (16)

19:10 Jim wie lepiej 7: The Hot Wife (2)

19:35 Jim wie lepiej 7: Safety Last (3)

20:00 Moja rodzinka 5: The Book Of Love (12)

20:35 Moja rodzinka 5: Going Dental (13)

21:15 On, ona i dzieciaki 4: The Baby Part 2 (30)

21:45 On, ona i dzieciaki 5: Fantasy Camp Part 1 (1)

22:10 Seks w wielkim mieście 2: The Chicken Dance (7)

22:45 Seks w wielkim mieście 2: The Man, the Myth, the Viagra (8)

23:15 Podmiejski czyściec: Pilot (1)

23:40 Podmiejski czyściec: The Barbecue (2)

00:05 Diabli nadali: Best Man (13)

00:35 Diabli nadali: Dog Days (14)

01:00 Wszyscy kochają Raymonda

01:25 Wszyscy kochają Raymonda 8: Jazz Records (10)

01:50 Daleko jeszcze? 3: The Career Day Episode (23)

02:10 Daleko jeszcze? 3: The House Sitter's Episode (24)

02:35 Frasier 3: Crane vs. Crane (19)

02:55 Frasier 3: Police Story (20)

03:20 Byle do przodu 3: Still Auctioning (5)

03:50 Byle do przodu 3: Still Cooking (6)

04:00 Frasier 3: Crane vs. Crane (19)

04:20 Frasier 3: Police Story (20)

04:45 Alf: On the Road Again (11)

05:10 Alf: Going Out of My Head Over You (20)

05:30 Alf: Lookin' Through the Windows (21)

TCM

06:00 Haiti - wyspa przeklętych - melodramat (Francja,USA,1967)

09:00 Zapomniana przeszłość - dramat obyczajowy (USA,1951)

10:25 Easy Living - dramat obyczajowy (USA,1949)

12:00 Jak zdobywano Dziki Zachód - western (USA,1969)

15:00 Wiatr nad Everglades - film przygodowy (USA,1958)

16:50 Gdzie są szpiedzy - komedia przygodowa (Wielka Brytania,1965)

19:00 Człowiek Mackintosha - film sensacyjny (USA,Wielka Brytania,1973)

21:00 Ostatni samuraj - dramat kostiumowy (USA,2003)

00:00 Człowiek Mackintosha - film sensacyjny (USA,Wielka Brytania,1973)

01:55 TCM Shorts: Nowy Jork na planie: Michael Rapaport - wywiad (USA.2011)

02:05 Stacja zachód - western (USA,1948)

03:30 Ostatni samuraj - dramat kostiumowy (USA,2003)

Universal Channel

06:00 Las Vegas 5: Psychiatra (2)

07:00 Bez powrotu: Don z żywych trupów (8)

08:00 Punkt krytyczny 5: Własny świat (6)

09:00 Świry 3: Nie ma to jak zawody (7)

10:00 Słoneczny patrol 5: Czerowny podmuch (9)

11:00 Strażnik Teksasu 7: Rajski szlak (9)

12:00 Detektyw Monk 2: Pan Monk idzie do szkoły (1)

13:00 Bez powrotu: Dobry glina, martwy glina (9)

14:00 Punkt krytyczny 5: Pod powierzchnią (7)

15:00 Świry 3: Gus wchodzi do banku (8)

16:00 Słoneczny patrol 5: Ja, zbir (10)

17:00 Bez powrotu: Na ratunek (10)

18:00 Detektyw Monk 2: Pan Monk w Meksyku (2)

19:00 Punkt krytyczny 5: Troska o swoich (8)

20:00 Świry 3: Świąteczna radość (9)

21:00 CSI: Kryminalne zagadki Miami 7: Dym w oczy (14)

22:00 Hawaii 5.0 3: Zła kobieta (8)

23:00 Whitney: Pierwsza randka (2)

23:30 Faceci z dzieciakami: Nowa dziewczyna Chrisa (2)

00:00 Californication 5: Wyjście (3)

00:35 Californication 5: Czekając na cud (4)

01:10 Pierwsza liga - komedia (USA,1989)

03:10 Siostra Jackie: Żonkil (5)

03:40 Siostra Jackie: Malutkie banieczki (6)

04:10 Strażnik Teksasu 7: Rajski szlak (9)

05:05 Las Vegas 4: Bohaterowie (17)

Sci-Fi Universal

06:10 Łowcy duchów: Wydział międzynarodowy 2: Zamek Hamleta (20)

07:10 Łowcy duchów: Wydział międzynarodowy 2: Duchy Europy Wschodniej: Ukraina i Polska (21)

08:10 Prawda czy fałsz: Zjawiska paranormalne: Opiekun/Kamieniarz (6)

09:10 Buffy, postrach wampirów 7: Wspomnienia z dzieciństwa (17)

10:10 Buffy, postrach wampirów 7: Niegrzeczne dziewczynki (18)

11:10 Gwiezdne wrota 4: Drobne zwycięstwa (1)

12:10 Prawda czy fałsz: Zjawiska paranormalne: Nawiedzony dom/Świetlisty intruz (7)

13:10 Kyle XY 2: Lista to życie

14:10 Buffy, postrach wampirów 7: Miasto duchów (19)

15:10 Buffy, postrach wampirów 7: Zbliżenie (20)

16:10 Prawda czy fałsz: Zjawiska paranormalne: Symfonia duchów/Dziwny humanoid (8)

17:10 Gwiezdne wrota 4: Druga strona medalu (2)

18:10 Kyle XY 2: Na krawędzi (4)

19:10 Nasiona destrukcji - film SF (USA,Kanada,2011)

21:00 Factor 8 - film katastroficzny (Niemcy,2009)

22:50 Góra strachu - film SF (USA,2010)

00:40 Buffy, postrach wampirów 7: Wspomnienia z dzieciństwa (17)

01:40 Linia uskoku - film katastroficzny (USA,2004)

03:10 Łowcy duchów: Wydział międzynarodowy 2: Zamek Hamleta (20)

04:10 Łowcy duchów: Wydział międzynarodowy 2: Duchy Europy Wschodniej: Ukraina i Polska (21)

History HD

06:00 Gwiazdy lombardu 6 (2)

06:30 Wojny magazynowe 2 (8)

07:00 Z odzysku (7)

08:00 Gwiazdy lombardu 5 (3)

08:30 Amerykańscy naprawiacze 3 (7)

09:00 Gwiazdy lombardu 6 (2)

09:30 Wojny magazynowe 2 (8)

10:00 Starożytni kosmici 3 (10)

11:00 Starożytni kosmici 4 (7)

12:00 Biznes pogrzebowy (5)

13:00 Gwiazdy lombardu 5 (3)

13:30 Amerykańscy naprawiacze 3 (7)

14:00 Z odzysku (7)

15:00 Starożytni kosmici 4 (7)

16:00 Biznes pogrzebowy (5)

17:00 Gwiazdy lombardu 5 (3)

17:30 Amerykańscy naprawiacze 3 (7)

18:00 Z odzysku (7)

19:00 Gwiazdy lombardu 6 (2)

19:30 Wojny magazynowe 2 (8)

20:00 Starożytni kosmici 3 (10)

21:00 Ludzie gór (8)

22:00 Starożytni kosmici 2 (8)

23:00 Gwiazdy lombardu 6 (2)

23:30 Wojny magazynowe 2 (8)

00:00 Starożytni kosmici 3 (10)

01:00 Ludzie gór (8)

02:00 Starożytni kosmici 3 (10)

03:00 Z odzysku (7)

04:00 Gwiazdy lombardu 5 (3)

04:30 Amerykańscy naprawiacze 3 (7)

05:00 Starożytni kosmici 3 (9)

BBC Knowledge HD

06:00 Top Gear 19 (6)

07:20 Zajrzeć w kosmos (3)

08:20 Sekrety Biblii (9)

09:25 Nieziemska podróż Ziemi (2)

10:30 Szef jak szpieg 3 (5)

11:30 Top Gear 10 (2)

12:35 Sekrety Biblii (9)

13:35 Top Gear 19 (6)

14:55 Nieziemska podróż Ziemi (2)

16:00 Szef jak szpieg 3 (5)

17:00 Top Gear 16 (5)

18:00 Top Gear 10 (2)

19:00 Zobaczyć gwiazdy - film dokumentalny

20:00 Szef jak szpieg 3 (6)

21:00 Top Gear 10 (3)

22:00 Top Gear 19 (7)

23:20 Obłędna nauka (1)

00:25 Top Gear 10 (3)

01:30 Szef jak szpieg 3 (6)

02:30 Sekrety Biblii (9)

03:20 Praktykant 4 (10) - serial dokumentalny (Wielka Brytania,2008)

04:15 Top Gear 16 (5)

05:10 Dzieje religii chrześcijańskiej (1)

Discovery Channel HD

06:00 W sieci eksperymentów: Niewiarygodne wyczyny

07:00 Gorączka złota: Złote zauroczenie

08:00 Fani czterech kółek: BMW 840

09:00 Prawda czy fałsz - pogromcy mitów: Zakrzywione pociski

10:00 Łowcy okazji (20)

10:30 Łowcy okazji (19)

11:00 Broń na sprzedaż: Armatka/Karabin z wojny secesyjnej

12:00 Gorączka złota: Za kulisami

13:00 Fani czterech kółek: TVR S2 (1)

13:30 Fani czterech kółek: TVR S2 (2)

14:00 Aukcja w ciemno (1) - serial dokumentalny

14:30 Aukcja w ciemno (7) - serial dokumentalny

15:00 Jak to jest zrobione? (9)

15:30 Jak to jest zrobione? (10)

16:00 Wirtualna (nie)prawda (1)

17:00 Szkoła przetrwania: Sahara (1)

18:00 Prawda czy fałsz - pogromcy mitów: Papierowa zbroja

19:00 Łowcy okazji: Ukryte w magazynach

19:30 Łowcy okazji (12)

20:00 Aukcja w ciemno (6) - serial dokumentalny

20:30 Aukcja w ciemno (7) - serial dokumentalny

21:00 Premiera: Gorączka złota (10)

22:00 Premiera: Morze złota (2)

23:00 Gorączka złota: Po sezonie

00:00 Fani czterech kółek: Volvo P1800S

01:00 Aukcja w ciemno (8) - serial dokumentalny

01:30 Łowcy okazji (12)

02:00 O krok od śmierci: Spacer do piekła

03:00 Amerykański hot rod: Pojedynek hot-rodów (3)

03:50 Gorączka złota (10) - serial dokumentalny

04:40 Morze złota (2) - serial dokumentalny (USA,2013)

05:30 Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki (6)

National Geographic Channel HD

06:00 Narkotyki: Marihuana

07:00 Pradawne archiwum X: Pismo Inków

08:00 Zjawiska paranormalne: Potwory z morskich głębin

09:00 Autostrada przez piekło: Śmierć na autostradzie Coquihalla

10:00 Apokalipsa: II wojna światowa: Punkt zwrotny

11:00 Skarby w ruinach: Miasto widmo w Connecticut

11:30 Skarby w ruinach: Loża masońska w Nowym Jorku

12:00 Koszmarna wyprawa: Z Hollywood do piekła

13:00 Koszmarna wyprawa: Droga do piekła

14:00 Najcięższe więzienia w Stanach: Drapieżnik za kratkami

15:00 Tajemnice III Rzeszy: Pieniądze Hitlera

16:00 Najgroźniejsze zwierzęta świata: Miejska dżungla

17:00 Katastrofa w przestworzach: Cel zniszczony

18:00 Megafabryki: Szybka kolej

19:00 Wielka ucieczka (1/2) - serial dokumentalny

20:00 Uzależnieni: Heroina

21:00 Premiera: Tabu: Przedziwne kolekcje

22:00 Premiera: Narkotyki: Narkomani na Hawajach

23:00 Premiera: Ucieczka ze świata amiszów: Zderzenie kultur

00:00 Narkotyki: Ketamina

01:00 Tabu: Przedziwne kolekcje

02:00 Narkotyki: Narkomani na Hawajach

02:55 Ucieczka ze świata amiszów: Zderzenie kultur

03:45 Licytuj i niszcz: Internat

04:15 Tabu: Przedziwne kolekcje

05:05 Narkotyki: Narkomani na Hawajach

Nat Geo Wild HD

06:00 Niebezpieczne spotkania: Powrót do jaskini pytona

07:00 Polowanie na wodne potwory: Inwazja kałamarnic

08:00 Niewidoczni myśliwi: Niewidzialny człowiek

09:00 Zaklinacz psów: Hodowla pełna okrucieństwa

10:00 Na pomoc ludziom i zwierzętom: Tańce z niedźwiedziami

11:00 Niebezpieczne spotkania: Kraina jadowitych zwierząt

12:00 Polowanie na ludożerców: Tygrys na wolności

13:00 Dzika Rosja: Linia podziału

14:00 Zambezi: Nieposkromiona rzeka

15:00 Polowanie na wodne potwory: Olbrzym z Nilu

16:00 Zaklinacz psów: Boo i Brittany Dawg

17:00 Gepardy: Walka z przeciwnościami - film dokumentalny

18:00 Premiera: Ekstremalny ranking zwierząt: Atak

19:00 Niepokonani: Mistrzowie kamuflażu

20:00 Człowiek na polowaniu: Zabójcy z Kalahari

21:00 Ekstremalny ranking zwierząt: Atak

22:00 Niepokonani: Mistrzowie kamuflażu

23:00 Ekstremalny ranking zwierząt: Zabić zapachem

00:00 Gepardy: Walka z przeciwnościami - film dokumentalny

01:00 Ekstremalny ranking zwierząt: Atak

02:00 Niepokonani: Mistrzowie kamuflażu

03:00 Człowiek na polowaniu: Zabójcy z Kalahari

04:00 Sekrety łosia - film przyrodniczy (Wielka Brytania,2007)

05:00 Ekstremalny ranking zwierząt: Zabić zapachem

Animal Planet HD

06:00 Szalony zwierzyniec (8)

06:25 Przewodnik po rasach psów 4

06:50 Przewodnik po rasach psów 4

07:15 O psach, kotach i innych pupilach 3

08:10 Dziwaczne stworzenia 2

09:05 Najdziksza Arktyka

10:00 Policja dla zwierząt w Filadelfii 2

10:55 Dzikie życie w Shamwari (7)

11:20 Na ratunek przyrodzie 7 (6)

11:50 Weterynarz bez granic

12:45 Na posterunku 4 (4)

13:40 Najdziksza Arktyka

14:30 Dom dla szympansa 2

15:00 Szalony zwierzyniec (9)

15:30 O psach, kotach i innych pupilach 3

16:25 Zwierzęta nie z tej ziemi 3 (5)

16:50 Zwierzęta nie z tej ziemi 3 (6)

17:20 Kocim okiem

17:45 Zawód: pies (1)

18:15 Małpie życie 3 (20)

18:40 Weterynarz z antypodów 4 (11)

19:10 Dzikie życie w Shamwari (8)

19:35 Dom dla szympansa 2

20:05 Najdziksza Ameryka Łacińska

21:00 Władca dziczy (7)

21:55 Dzika Brytania z Rayem Mearsem (4)

22:50 Psy na służbie

23:45 Niezwykłe robale

00:10 Niezwykłe robale

00:35 Dzikość bez cenzury

01:25 Najdziksza Ameryka Łacińska

02:15 Władca dziczy (7)

03:05 Dzika Brytania z Rayem Mearsem (4)

03:55 Dzikie życie w Shamwari (8)

04:20 Dom dla szympansa 2

04:45 Weterynarz bez granic

05:35 Na ratunek przyrodzie 7 (7)

Discovery Historia

06:00 MiG-25 - porwanie - film dokumentalny

07:00 Archeolog detektyw: Śmierć w starożytności

08:00 Magazynek: Vis

08:30 Magazynek: Kubuś

09:00 Świat Darwina (3-ost.)

10:00 Polskie kroniki filmowe - ciąg dalszy: Muzyka chodnikowa

10:30 Zwarte szeregi, czyli z archiwum Czołówki: Teczka personalna

11:00 HMS Edinburgh i radzieckie złoto - film dokumentalny

12:00 Archeolog detektyw: Duch królowej

13:00 Magazynek: Volkswagen Kubelwagen

13:30 Magazynek: Mosin

14:00 Świat Darwina (2/3)

15:00 Polskie kroniki filmowe - ciąg dalszy: Ekologia

15:30 Zwarte szeregi, czyli z archiwum Czołówki: Pan dziad z lirą

16:00 Historia śmigłowca - film dokumentalny

17:00 Archeolog detektyw: Ludzka ofiara

18:00 Magazynek: Sten

18:30 Magazynek: T-34

19:00 Tajemnica weneckiej galery (1/2) - film dokumentalny

20:00 Polskie kroniki filmowe - ciąg dalszy: Dworzec Centralny

20:30 Zwarte szeregi, czyli z archiwum Czołówki: Żołnierskie słowo

21:00 Premiera: Tutanchamon - prawda skrywana w grobowcu: Życie i śmierć

23:00 Twórcy map (2)

00:00 Bardzo ściśle tajne: Pętla Nestorowa

00:30 Bardzo ściśle tajne: Pierwsza publiczna egzekucja w Radzieckiej Ukrainie

01:00 Polskie kroniki filmowe - ciąg dalszy: Dworzec Centralny

01:30 Zwarte szeregi, czyli z archiwum Czołówki: Żołnierskie słowo

02:00 Tutanchamon - prawda skrywana w grobowcu: Życie i śmierć

03:50 Twórcy map (2/3)

04:40 Bardzo ściśle tajne: Pętla Nestorowa

05:05 Bardzo ściśle tajne: Pierwsza publiczna egzekucja w Radzieckiej Ukrainie

05:30 Wkoło Wisły: Tyniec

Discovery World

06:00 Piekielne regaty (1)

07:00 Legendarne samoloty bojowe 9

08:00 Wydarzenia, które wstrząsnęły światem 2

09:00 Amerykański hot-rod (3)

10:00 Samochody - klasyka gatunku

10:30 Tajemnicze samochody (2)

11:00 Tajemnice chrześcijaństwa

12:00 Wojna rosyjska

13:00 Piekielne regaty (3)

14:00 Legendarne samoloty bojowe 9

15:00 Wydarzenia, które wstrząsnęły światem 2

16:00 Amerykański hot-rod (1)

17:00 Samochody - klasyka gatunku

17:30 Tajemnicze samochody (4)

18:00 Tajemnice chrześcijaństwa

19:00 Na krawędzi wojny

20:00 Kolaboranci Trzeciej Rzeszy (9)

21:00 Ulubieńcy Hitlera (1)

22:00 Kim był Jezus?

23:00 Krew dla bogów

00:00 Wynalazek Goebbelsa (1)

01:00 Ulubieńcy Hitlera (1)

02:00 Kim był Jezus?

03:00 Krew dla bogów

03:50 Wynalazek Goebbelsa (1)

04:40 Kolaboranci Trzeciej Rzeszy (9)

05:30 Narodziny samochodu (10)

Discovery Science

06:00 Gadget Show (98)

06:30 Gadget Show (99)

07:00 Precz z teorią! (6) - program rozrywkowy

07:30 Naukowy zawrót głowy (8) - serial dokumentalny (USA,2010)

08:00 Fantastyka w laboratorium: Wehikuł czasu

08:30 Tajniki techniki (8)

09:00 Kosmiczne wyzwania: Tytan

10:00 Zagadki wszechświata z Morganem Freemanem: Czy jesteśmy sami?

11:00 Jak to jest zrobione? (13)

11:30 Jak to jest zrobione?: Dekoracyjne sombrera/Sosy do sałatek/Kapiszonowce/Medycyna regeneracyjna

12:00 Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki: Wieża Eiffla/Snowboardy

12:30 Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki: Kawa bezkofeinowa/Wędzone jedzenie/Napęd wodny

13:00 Gadżety świata (14) - serial dokumentalny (USA,2012)

13:30 Precz z teorią! (6) - program rozrywkowy

14:00 Inżynieria ekstremalna: Elektrownia w Rio de Janeiro

15:00 Jak to jest zrobione?: Szczotki do rur/Ser pleśniowy Stilton/Liczniki elektryczności/Teleskopy

15:30 Jak to jest zrobione?: Sztuczne ryby/Syreny alarmowe/Gotowe kanapki/Świeczki

16:00 Prawda czy fałsz - pogromcy mitów: Kanalizacyjna katastrofa

17:00 Wojny na złomowisku: Hot rody

18:00 Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki: Empire State Building/Wydobycie miedzi

18:30 Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki: Myśliwiec/Baseball/Samochód sportowy

19:00 Jak to jest zrobione?: Poręcze schodów ruchomych/Markery/Struny gitary/Peruki

19:30 Jak to jest zrobione?: Tradycyjne łuki/Ekspresy do kawy/Maskotki/Hamak

20:00 Prawda czy fałsz - pogromcy mitów: Kwadratowe koła

21:00 Tajniki techniki (13)

21:30 Premiera: Fabryki smaku (1)

22:00 Premiera: Fabryki smaku (2)

22:30 Jak zmieniliśmy świat: Telefony komórkowe

23:30 Maszyny do zadań specjalnych: Helikopter, łódź podwodna

00:30 Tajniki techniki (3)

01:00 Jak to jest zrobione? (11)

01:30 Jak to jest zrobione? (12)

02:00 Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki: Airbus/Piła łańcuchowa

02:30 Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki: Zapory wodne/Mikroukłady

03:00 Fabryki smaku (1)

03:25 Fabryki smaku (2)

03:50 Jak zmieniliśmy świat: Telefony komórkowe

04:40 Maszyny do zadań specjalnych: Helikopter, łódź podwodna

05:30 Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki: Złoto/Windy/Kije golfowe

Animal Planet

06:00 O psach, kotach i innych pupilach: Świnka miniaturowa, kapibara, koza karłowata, osioł miniaturowy, jeż, skunks

07:00 Zabójcze zwierzęta: Jaszczurki

07:30 Zabójcze zwierzęta: Głowonogi

08:00 Na ratunek przyrodzie (7)

08:30 Na ratunek przyrodzie (8)

09:00 Lecznica dla zwierząt (7)

09:30 Lecznica dla zwierząt (8)

10:00 Rekordy zwierząt: Najbardziej oślizłe

11:00 Policja dla zwierząt w Houston: Walka o przetrwanie

12:00 Na posterunku (6)

13:00 Policja dla zwierząt w San Francisco: Odkrycie w ogrodzie

14:00 O psach, kotach i innych pupilach: Bengalski, kartuski, turecki van, kot balijski, snowshoe, amerykański kot domowy

15:00 Zabójcze zwierzęta: Indie (1)

15:30 Zabójcze zwierzęta: Indie (2)

16:00 Życie: Łowcy i łowieni (7/10)

17:00 Przeżyć koszmar: Śmiertelny zwój/Fatalna przeprawa

18:00 Dzikość bez cenzury: Atak marlina

19:00 Zabójcze zwierzęta: Brazylia (1)

19:30 Zabójcze zwierzęta: Brazylia (2)

20:00 Premiera: Tropem tygrysa (1)

21:00 Walka o przetrwanie: Taktyka

21:30 Walka o przetrwanie: Kanciarze i oszuści

22:00 Policja dla zwierząt w San Francisco: Kolekcjoner węży

23:00 Policja dla zwierząt w Phoenix: W obronie ofiary

00:00 Premiera: Policja dla zwierząt w Nowym Jorku: Akcja ratunkowa w środku nocy

01:00 Tropem tygrysa (1)

02:00 Walka o przetrwanie: Taktyka

02:30 Walka o przetrwanie: Kanciarze i oszuści

03:00 Policja dla zwierząt w San Francisco: Kolekcjoner węży

03:50 Policja dla zwierząt w Phoenix: W obronie ofiary

04:40 Policja dla zwierząt w Nowym Jorku: Akcja ratunkowa w środku nocy

05:30 Małpie życie (8)

BBC CBeebies

06:00 Baby Jake (21)

06:10 Przygody Rozi (23)

06:25 Charlie i Lola 3 (13)

06:40 ZingZillas 2 (37) - program dla dzieci

06:50 Śmichy-chichy (1)

07:00 Brzęcz, jak wiesz (37) - program dla dzieci

07:05 Duży i Mały 3 (14) - serial dla dzieci

07:20 Wesoła farma 2 (14)

07:30 Andy i zwierzęta świata (34) - program dla dzieci (Wielka Brytania,2012)

07:45 Kwizerr 2 (5) - teleturniej

08:10 Kucharz duży, kucharz mały 3 (15) - program dla dzieci

08:30 Nadjeżdża Pan Robótka 2 (8) - serial dla dzieci

08:50 Ogródek Pana Warzywko (9) - serial dla dzieci

09:10 ZingZillas 2 (42) - program dla dzieci

09:25 Charlie i Lola 3 (13)

09:35 Kieszonkowy dziadek 2 (12) - program dla dzieci

09:50 Kieszonkowy dziadek 2 (13) - program dla dzieci

10:00 Teletubisie 10 (12) - serial dla dzieci

10:25 Waybuloo (93) - serial animowany

10:45 Pajączek Woolly i mała Tig (3) - serial dla dzieci

10:55 Pajączek Woolly i mała Tig (4) - serial dla dzieci

11:00 Przygody Rozi (22) - serial animowany

11:10 Potrafię gotować (25) - program dla dzieci

11:25 ZingZillas: ZingBop (8) - program dla dzieci

11:30 Andy i zwierzęta świata (33) - program dla dzieci (Wielka Brytania,2012)

11:45 Kwizerr 2 (4) - teleturniej

12:10 Kucharz duży, kucharz mały 3 (14) - program dla dzieci

12:30 Nadjeżdża Pan Robótka 2 (7) - serial dla dzieci

12:50 Ogródek Pana Warzywko (8) - serial dla dzieci

13:10 ZingZillas 2 (41) - program dla dzieci

13:25 Charlie i Lola 3 (12)

13:35 Kieszonkowy dziadek 2 (10) - program dla dzieci

13:50 Kieszonkowy dziadek 2 (11) - program dla dzieci

14:00 Teletubisie 10 (13) - serial dla dzieci

14:25 Waybuloo (94) - serial animowany

14:45 Pajączek Woolly i mała Tig (5) - serial dla dzieci

14:55 Pajączek Woolly i mała Tig (6) - serial dla dzieci

15:00 Przygody Rozi (23) - serial animowany

15:15 Potrafię gotować (26) - program dla dzieci

15:30 ZingZillas: ZingBop (9) - program dla dzieci

15:35 Andy i zwierzęta świata (33) - program dla dzieci (Wielka Brytania,2012)

15:50 Kwizerr 2 (5) - teleturniej

16:15 Kucharz duży, kucharz mały 3 (15) - program dla dzieci

16:35 Nadjeżdża Pan Robótka 2 (8) - serial dla dzieci

16:55 Ogródek Pana Warzywko (9) - serial dla dzieci

17:15 ZingZillas 2 (42) - program dla dzieci

17:30 Charlie i Lola 3 (13)

17:40 Kieszonkowy dziadek 2 (12) - program dla dzieci

17:55 Kieszonkowy dziadek 2 (13) - program dla dzieci

18:05 ZingZillas: ZingBop (8) - program dla dzieci

18:15 Potrafię gotować (25) - program dla dzieci

18:30 Przygody Rozi (19) - serial animowany

18:45 Przygody Rozi (20) - serial animowany

18:55 Pajączek Woolly i mała Tig (8) - serial dla dzieci

19:05 Teletubisie 10 (12) - serial dla dzieci

19:30 Czas na opowieść: Zakupy z tatą (3)

19:40 Waybuloo (93) - serial animowany

20:00 Dobranocny ogród 2 (9)

20:30 Nadjeżdża Pan Robótka 2 (7) - serial dla dzieci

20:50 Ogródek Pana Warzywko (8) - serial dla dzieci

21:10 ZingZillas 2 (41) - program dla dzieci

21:25 Charlie i Lola 3 (12)

21:35 Kieszonkowy dziadek 2 (10) - program dla dzieci

21:50 Kieszonkowy dziadek 2 (11) - program dla dzieci

22:00 Teletubisie 10 (13) - serial dla dzieci

22:25 Waybuloo (94) - serial animowany

22:45 Pajączek Woolly i mała Tig (5) - serial dla dzieci

22:50 Pajączek Woolly i mała Tig (6) - serial dla dzieci

22:55 Przygody Rozi (23) - serial animowany

23:10 Potrafię gotować (26) - program dla dzieci

23:25 ZingZillas: ZingBop (9) - program dla dzieci

23:30 Andy i zwierzęta świata (34) - program dla dzieci (Wielka Brytania,2012)

23:45 Kwizerr 2 (5) - teleturniej

00:10 Kucharz duży, kucharz mały 3 (15) - program dla dzieci

00:30 Nadjeżdża Pan Robótka 2 (8) - serial dla dzieci

00:50 Ogródek Pana Warzywko (9) - serial dla dzieci

01:10 ZingZillas 2 (42) - program dla dzieci

01:25 Charlie i Lola 3 (13)

01:35 Kieszonkowy dziadek 2 (12) - program dla dzieci

01:50 Kieszonkowy dziadek 2 (13) - program dla dzieci

02:00 Teletubisie 10 (12) - serial dla dzieci

02:25 Waybuloo (93) - serial animowany

02:45 Pajączek Woolly i mała Tig (3) - serial dla dzieci

02:50 Pajączek Woolly i mała Tig (4) - serial dla dzieci

03:00 Przygody Rozi (22) - serial animowany

03:10 Potrafię gotować (25) - program dla dzieci

03:25 Andy i zwierzęta świata (33) - program dla dzieci (Wielka Brytania,2012)

03:40 Kwizerr 2 (4) - teleturniej

04:05 Kucharz duży, kucharz mały 3 (14) - program dla dzieci

04:25 Nadjeżdża Pan Robótka 2 (7) - serial dla dzieci

04:45 Kieszonkowy dziadek 2 (10) - program dla dzieci

05:00 Teletubisie 10 (14) - serial dla dzieci

05:25 Waybuloo (95) - serial animowany

05:50 Małe duże koty (5) - program dla dzieci

Polsat JimJam

06:00 Barney i przyjaciele (711)

06:30 Wobbly Land (4)

06:35 Pingu (119)

06:40 Małe planety (24)

06:45 Pingu (120)

06:50 Jarmies (16)

07:05 Zabawy Bolka i Lolka

07:15 Bolek i Lolek: Uwaga pożar

07:25 Mały miś (17)

07:55 Reksio

08:05 Porwanie Baltazara Gąbki (8)

08:15 Podróże z Aleksandrem i Emilią (39)

08:45 Cyrk Antosia (36)

08:50 W rodzinie zwierzątek (12)

09:05 Farma Beniamina (24)

09:10 A może nad morze? (19)

09:15 Świnka Chudzinka (20)

09:25 Małpka wie - nauczy Cię (23)

09:35 Kacper (43)

09:45 Igloo-Gloo (7)

10:00 Dougie w przebraniu (11)

10:10 Barney i przyjaciele (711)

10:40 Wobbly Land (4)

10:45 Jarmies (16)

11:00 Tu i Tam (4)

11:15 Oswald (3)

11:27 Oswald (4)

11:40 O rety! Psoty Dudusia Wesołka (10)

12:05 Zwariowane zwierzaki (45)

12:10 Kot James (51)

12:15 Puchaty ogród (41)

12:23 Puchaty ogród (42)

12:30 W rodzinie zwierzątek (12)

12:45 Farma Beniamina (24)

12:50 A może nad morze? (19)

12:55 Mio Mao (61)

13:00 Mio Mao (62)

13:05 Świnka Chudzinka (20)

13:15 Małpka wie - nauczy Cię (4)

13:25 Bob Budowniczy (6)

13:35 Bolek i Lolek: Uwaga pożar

13:45 Bolek i Lolek: Uwaga pożar

13:55 Timothy: Timothy idzie do szkoły (25)

14:25 Reksio

14:35 Porwanie Baltazara Gąbki (8)

14:50 Stepujący koń Marvin (17)

15:20 Dougie w przebraniu (11)

15:30 Wobbly Land (4)

15:35 Małpka wie - nauczy Cię (23)

15:45 Pingu (119)

15:50 Małe planety (24)

15:55 Pingu (120)

16:00 W rodzinie zwierzątek (12)

16:15 Farma Beniamina (24)

16:20 A może nad morze? (19)

16:25 Kot James (51)

16:30 Tomek i przyjaciele (25)

16:37 Tomek i przyjaciele (26)

16:45 Bob Budowniczy (7)

16:55 Strażak Sam (11)

17:05 Jarmies (16)

17:20 Mio Mao (61)

17:25 Mio Mao (62)

17:30 Świnka Chudzinka (20)

17:40 Cyrk Antosia (36)

17:45 Puchaty ogród (41)

17:53 Puchaty ogród (42)

18:00 Świnka Chudzinka (20)

18:10 Pingu (119)

18:15 Małe planety (24)

18:20 Pingu (120)

18:25 Oswald (3)

18:37 Oswald (4)

18:50 Reksio

19:00 Bolek i Lolek: Uwaga pożar

19:10 Bolek i Lolek: Uwaga pożar

19:20 Podróże z Aleksandrem i Emilią (40)

19:50 Miś Kudłatek (3)

20:00 Porwanie Baltazara Gąbki (8)

20:10 Mały miś (8)

20:40 Małe planety (24)

20:45 Tork (7)

20:52 Tork (8)

21:00 Małpka wie - nauczy Cię (23)

21:10 A może nad morze? (19)

21:15 W rodzinie zwierzątek (12)

21:30 Farma Beniamina (24)

21:35 O rety! Psoty Dudusia Wesołka (10)

22:00 Bob Budowniczy (7)

22:10 Tomek i przyjaciele (25)

22:17 Tomek i przyjaciele (26)

22:25 Bob Budowniczy (8)

22:35 Strażak Sam (11)

22:45 Igloo-Gloo (7)

23:00 Kacper (43)

23:10 Dougie w przebraniu (11)

23:20 Barney i przyjaciele (711)

23:50 Zwariowane zwierzaki (14)

23:55 Tu i Tam (4)

00:10 Oswald (3)

00:22 Oswald (4)

00:35 Kot James (51)

00:40 Mio Mao (61)

00:45 Mio Mao (62)

00:50 Świnka Chudzinka (20)

01:00 Cyrk Antosia (36)

01:05 Małpka wie - nauczy Cię (23)

01:15 Bob Budowniczy (7)

01:25 Tomek i przyjaciele (25)

01:32 Tomek i przyjaciele (26)

01:40 Bob Budowniczy (8)

01:50 Strażak Sam (11)

02:00 Jarmies (16)

02:15 Puchaty ogród (41)

02:23 Puchaty ogród (42)

02:30 O rety! Psoty Dudusia Wesołka (10)

02:55 A może nad morze? (19)

03:00 W rodzinie zwierzątek (12)

03:15 Farma Beniamina (24)

03:20 Igloo-Gloo (7)

03:35 Pingu (119)

03:40 Małe planety (24)

03:45 Pingu (120)

03:50 O rety! Psoty Dudusia Wesołka (10)

04:15 Jarmies (16)

04:30 Bob Budowniczy (9)

04:40 Tomek i przyjaciele (32)

04:47 Tomek i przyjaciele (33)

04:50 Bob Budowniczy (10)

05:05 Strażak Sam (12)

05:15 Małpka wie - nauczy Cię (24)

05:25 Igloo-Gloo (8)

05:40 Kacper (44)

05:50 Dougie w przebraniu (12)

Disney Channel

06:00 Amerykański smok Jake Long

06:25 Odlotowe agentki

06:50 Kim Kolwiek

07:15 Przygody Timmy'ego

07:40 W.I.T.C.H.

08:05 Jessie

08:30 Taniec rządzi! 2

08:55 Słoneczna Sonny

09:20 Nadzdolni

09:45 Czarodzieje z Waverly Place

10:10 Powodzenia, Charli

10:40 Jessie

11:05 Austin i Ally

11:35 Hannah Montana

12:00 Nadzdolni

12:25 Taniec rządzi! 2

12:55 Czarodzieje z Waverly Place

13:20 Nadzdolni

13:50 Powodzenia, Charlie

14:15 Jessie

14:45 Wodogrzmoty Małe

15:10 W.I.T.C.H.

15:35 Taniec rządzi! 2

16:00 Violetta

16:50 Hannah Montana Forever

17:20 Powodzenia, Charlie

17:45 Do dzwonka Cafe

18:00 Jessie

18:25 Taniec rządzi! 2

18:50 Austin i Ally

19:35 Powodzenia, Charlie

20:00 Violetta

20:50 Jessie

21:15 Wkręty z górnej półki - program rozrywkowy

21:30 Nadzdolni

22:00 Hannah Montana

22:25 Taniec rządzi! 2

22:50 Czarodzieje z Waverly Place

23:15 Z innej beczki

23:40 H2O - wystarczy kropla wody

00:05 Nie ma to jak hotel

00:30 Szczypta magii

00:55 Wymiennicy

01:20 Stitch

01:45 Odlotowe agentki

02:10 Szczypta magii

02:35 Wymiennicy]

03:00 Stitch

03:25 Odlotowe agentki

03:50 Szczypta magii

04:20 Wymiennicy

04:45 Stitch

05:10 Odlotowe agentki

05:35 Szczypta magii

Disney XD

06:00 Akwalans

06:10 Akwalans

06:25 Pokémon: Rival Destinies

06:50 Slugterra

07:15 Szczury laboratoryjne

07:40 Fineasz i Ferb

08:05 Zwierzęta w bieliźnie

08:30 Lękosław Wiewiórka

08:55 Zeke i Luther 2

09:20 Dzieciak kontra Kot 2

09:45 Przygody Timmy'ego

10:10 Fineasz i Ferb

10:35 Z kopyta

11:00 Just Kidding - program rozrywkowy

11:25 Mr Young 2

11:50 Zeke i Luther 2

12:15 Pokémon: Rival Destinies

12:40 Nie ma to jak statek

13:05 Fineasz i Ferb

13:30 Lękosław Wiewiórka

13:55 Z kopyta

14:20 Leci królik

14:45 Ja w kapeli

15:10 Fineasz i Ferb

15:25 Fineasz i Ferb

15:35 Fineasz i Ferb

16:00 Fort Boyard: Ostateczne starcie 2 - reality show

16:25 Crash & Bernstein

16:50 Fineasz i Ferb

17:00 Fineasz i Ferb

17:15 Lękosław Wiewiórka

17:40 Fort Boyard - Ultimate Challenge 2 - reality show

18:05 Zwierzęta w bieliźnie

18:30 Szczury labolatoryjne

18:55 Slugterra

19:20 Z kopyta

19:45 Moja niania jest wampirem 2

20:10 Crash & Bernstein

20:35 Fineasz i Ferb

20:45 Fineasz i Ferb

21:00 Max Steel

21:25 Fineasz i Ferb

21:50 Przygody Timmy'ego

22:15 Nie ma to jak hotel

22:40 Nie ma to jak hotel

23:10 Just Kidding - program rozrywkowy

23:35 Aaron Stone

00:00 Zakończenie programu

Nickelodeon

06:00 Olivia (32)

06:10 Dora poznaje świat 4 (16)

06:35 SpongeBob Kanciastoporty 6 (14)

07:00 SpongeBob Kanciastoporty 6 (15)

07:25 Pingwiny z Madagaskaru 2 (5)

07:50 Pingwiny z Madagaskaru 2 (29)

08:15 Wróżkowie chrzestni 6 (5)

08:40 Dora poznaje świat 7 (8)

09:05 Umizoomi 2 (13)

09:35 Tickety Toc (13)

09:45 Struś Oliwia (35)

09:50 Struś Oliwia (36)

10:00 Bąbelkowy świat gupików (15)

10:25 Dora poznaje świat 4 (11)

10:50 Klub Winx 4 (8)

11:15 SpongeBob Kanciastoporty (20)

11:40 Turbo Dudley - psi agent 2 (4)

12:05 Kung Fu Panda - legenda o niezwykłości 2 (9)

12:30 Pingwiny z Madagaskaru 2 (31)

12:55 Fanboy i Chum Chum (19)

13:20 Wróżkowie chrzestni 8 (5)

13:45 Wróżkowie chrzestni 8 (6)

14:10 iCarly 2 (14)

14:40 Victoria znaczy zwycięstwo (10)

15:05 Tess kontra chłopaki (10)

15:30 Turbo Dudley - psi agent (19)

15:55 Robot i potwór (5)

16:15 Pingwiny z Madagaskaru (9)

16:40 SpongeBob Kanciastoporty 8 (16)

17:10 Fred: the Show (10)

17:20 iCarly 3 (8)

17:25 iCarly 3 (9)

17:45 iCarly 2 (42)

18:10 Wróżkowie chrzestni 5 (15)

18:35 SpongeBob Kanciastoporty 3 (8)

18:55 SpongeBob Kanciastoporty 2 (3)

19:20 Pingwiny z Madagaskaru (21)

19:40 iCarly (16)

20:10 Fred: The Show (11)

20:25 SpongeBob Kanciastoporty 2 (10)

20:50 SpongeBob Kanciastoporty 2 (10)

21:05 SpongeBob Kanciastoporty (7)

21:25 Pingwiny z Madagaskaru 2 (25)

21:50 Cheeese (21)

22:05 Cheeese (22)

22:15 Jimmy Neutron: mały geniusz 2 (7)

22:40 Planeta Sheena (20)

23:05 Danny Phantom 2 (14)

23:25 SpongeBob Kanciastoporty 6 (14)

23:50 SpongeBob Kanciastoporty 5 (18)

00:00 Rodzina zastępcza

00:25 Rodzina zastępcza

00:50 Rodzina zastępcza

01:15 Rodzina zastępcza

01:40 Rodzina zastępcza

02:05 Rodzina zastępcza

02:30 Rodzina zastępcza

02:55 Rodzina zastępcza

03:20 Rodzina zastępcza

03:50 Rodzina zastępcza

04:15 Rodzina zastępcza

04:40 Rodzina zastępcza

05:00 Rodzina zastępcza

05:30 Rodzina zastępcza

Cartoon Network

06:00 Laboratorium Dextera

06:15 Atomówki

06:30 Eliot Kid

07:00 Tom i Jerry

07:15 Niesamowity świat Gumballa

07:40 Johnny Test

08:05 Ben 10

08:30 Inazuma Eleven

08:55 Angelo rządzi

09:05 Bakugan: Świat Mechtoganów

09:30 Looney Tunes Show

09:55 Garfield Show

10:25 Tom i Jerry

10:35 Cartoon Toon Toon: Chowder

11:25 Cartoon Toon Toon: Młodzi Tytani

12:15 Chojrak - tchórzliwy pies

12:40 Looney Tunes Show

13:05 Pora na przygodę

13:30 Scooby-Doo

13:55 Ed, Edd i Eddy

14:20 Wyspa Totalnej Porażki

14:45 Niesamowity świat Gumballa

15:10 Garfield Show

15:40 Johnny Test

16:05 Tom i Jerry

16:25 Redakai: W poszukiwaniu Kairu

16:50 Pora na przygodę

17:15 Scooby-Doo i Brygada Detektywów

17:40 Zwyczajny serial

18:05 Tom i Jerry

18:10 Plan Totalnej Porażki

18:35 Niesamowity świat Gumballa

19:00 Jeźdźcy smoków

19:25 Transformers Prime

19:50 Beyblade: Metal Masters

20:15 Zwyczajny serial

20:40 Tom i Jerry

20:45 Jam Łasica

21:00 Hero 108

21:25 Garfield Show

21:50 Chop Socky Chooks: Kung Fu Kurczaki

22:15 Robotboy

22:40 Bliźniaki Cramp

23:05 Hero 108

23:30 Garfield Show

23:55 Eliot Kid

00:20 Robotboy

00:45 Bliźniaki Cramp

01:10 Hero 108

01:35 Chop Socky Chooks: Kung Fu Kurczaki

02:00 Eliot Kid

02:15 Bliźniaki Cramp

02:40 Robotboy

03:00 Eliot Kid

03:35 Chop Socky Chooks: Kung Fu Kurczaki

04:00 Pora na przygodę

04:25 Bliźniaki Cramp

04:50 Ben 10: Ultimate Alien

05:15 Hero 108

05:40 Niesamowity świat Gumballa

Eurosport HD

08:30 Curling kobiet: Mistrzostwa Świata w Rydze - mecz fazy grupowej: Chiny - Kanada

10:30 Watts

10:45 Skoki narciarskie: Zawody Pucharu Świata w Planicy - kwalifikacje

12:00 Kolarstwo: Wyścig dookoła Katalonii - 3. etap

12:45 Biegi narciarskie: Zawody Pucharu Świata w Sztokholmie - biegi sprinterskie stylem klasycznym kobiet i mężczyzn

13:30 Curling kobiet: Mistrzostwa Świata w Rydze - mecz fazy grupowej: Niemcy - Szwecja

15:30 Kolarstwo: Wyścig dookoła Katalonii - 4. etap

17:00 Piłka nożna - mecz reprezentacji młodzieżowych: Niemcy - Hiszpania

18:00 Biegi narciarskie: Zawody Pucharu Świata w Sztokholmie - biegi sprinterskie stylem klasycznym kobiet i mężczyzn

19:00 Skoki narciarskie: Zawody Pucharu Świata w Oslo

20:00 Total K.O. - magazyn sportów walki

21:00 Total K.O. - magazyn sportów walki

22:00 Total K.O. - magazyn sportów walki

23:00 Poker: European Poker Tour

00:00 Skoki narciarskie: Zawody Pucharu Świata w Planicy - kwalifikacje

01:00 Kolarstwo: Wyścig dookoła Katalonii - 4. etap

01:30 Zakończenie programu

Eurosport 2 HD

06:30 Piłka nożna: Liga niemiecka - mecz: Borussia Dortmund - SC Freiburg

07:30 Piłka nożna: Liga niemiecka - mecz: VFL Volfsburg - Fortuna Düsseldorf

08:30 Kolarstwo: Wyścig dookoła Katalonii - 3. etap

09:30 Piłka nożna - mecz towarzyski: Turcja - Czechy

10:15 Piłka nożna - mecz towarzyski: Holandia - Włochy

10:45 Watts

11:00 Biegi narciarskie: Zawody Pucharu Świata w Sztokholmie - biegi sprinterskie stylem klasycznym kobiet i mężczyzn

12:00 Skoki narciarskie: Zawody Pucharu Świata w Planicy - kwalifikacje

13:00 Ski pass - magazyn narciarski

13:15 Kolarstwo: Wyścig dookoła Katalonii - 3. etap

14:15 Piłka nożna: World Tour - piłka nożna/futsal

15:15 Baseball: World Classic - mecz finałowy

16:45 Mobil 1 The Grid - magazyn motoryzacyjny

17:00 Karambol: AGIPI Masters - kwalifikacje

18:00 Karambol: AGIPI Masters - mecze ćwierćfinałowe

20:00 Armwrestling - sporty siłowe

20:30 Rope skipping: Zawody w Antwerpii - sporty zręcznościowe

21:00 Karambol: AGIPI Masters - mecze ćwierćfinałowe

23:00 Skoki narciarskie: Zawody Pucharu Świata w Planicy - kwalifikacje

00:00 Kolarstwo: Wyścig dookoła Katalonii - 4. etap

01:00 Piłka nożna: Liga niemiecka - mecz: Bayer Leverkusen - Bayern Monachium

02:00 Piłka nożna: Liga niemiecka - mecz: Eintracht Frankfurt - VfB Stuttgart

03:00 Curling kobiet: Mistrzostwa Świata w Rydze - mecz fazy grupowej: Niemcy - Szwecja

05:00 Baseball: World Classic - mecz finałowy

TVP Sport

08:20 Telezakupy

08:45 Hokej na lodzie: Polska Liga Hokejowa - mecz finałowy fazy play-off: Comarch Cracovia - JKH GKS Jastrzębie

10:45 Telezakupy

11:10 Piłka nożna: Liga Mistrzów - rewanżowy mecz 1/8 finału: Malaga CF - FC Porto

13:15 Piłka nożna: Liga Mistrzów - rewanżowy mecz 1/8 finału: Bayern Monachium - Arsenal Londyn

15:20 Z archiwum TVP

15:25 Hokej na lodzie: Polska Liga Hokejowa - mecz finałowy fazy play-off: Comarch Cracovia - JKH GKS Jastrzębie

17:35 Wygraj z kontuzją: Kolano (3/12) - magazyn

18:10 Hokej na lodzie: Polska Liga Hokejowa - mecz finałowy fazy play-off: Comarch Cracovia - JKH GKS Jastrzębie

21:05 Borussia Dortmund TV

22:10 Z archiwum TVP

22:30 Zwarcie - program publicystyczny

23:00 Sportowy wieczór

23:20 Hokej na lodzie: Polska Liga Hokejowa - mecz finałowy fazy play-off: Comarch Cracovia - JKH GKS Jastrzębie

01:20 Zakończenie programu

Polsat Play

06:00 Wstawaj! Gramy!

07:00 Piąty wymiar (15)

07:30 Random (15)

08:00 Kolekcjonerzy (15)

08:30 Monoślad (10)

09:00 Najbardziej przerażające pościgi na świecie (2)

10:00 Najbardziej szokujące (5)

11:00 Chwile grozy (3)

12:00 Taaaka ryba (42)

12:30 Wędkarskie przygody Johna Wilsona (1)

13:00 Malanowski i partnerzy (391)

13:30 Malanowski i partnerzy (392)

14:00 Najbardziej szokujące (2)

15:00 Nokaut (5)

15:30 Świat według Bundych (95)

16:00 Świat według Bundych (96)

16:30 W obliczu śmierci - GOPR (15)

17:00 Najbardziej sensacyjne nagrania policyjne na świecie (3)

18:00 Policyjne taśmy (5)

18:30 Granice kariery (3)

19:00 Najbardziej szokujące (3)

20:00 Auto-egzekucja (9)

20:30 Najbardziej przerażające pościgi na świecie (3)

21:30 Gliniarze (24)

22:00 Na rauszu przez świat (4)

22:30 Śmierć na 1000 sposobów (6)

23:00 Lekcje miłości (3) - serial erotyczny

23:45 Fuck VIP: Furia - film erotyczny (Francja,2008)

01:00 Zakończenie programu (przerwa techniczna)

Polsat Sport News

06:45 Sportowe podsumowanie dnia

07:00 Sport Flash

07:05 Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzów - mecz 1/8 finału: BM Atletico Madryt - Füchse Berlin

08:00 Sport Flash

08:05 Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzów - mecz 1/8 finału: BM Atletico Madryt - Füchse Berlin

09:00 Sport Flash

09:05 Piłka nożna: Liga hiszpańska - mecz: FC Barcelona - Rayo Vallecano

10:00 Sport Flash

10:05 Piłka nożna: Liga hiszpańska - mecz: FC Barcelona - Rayo Vallecano

11:00 Sport Flash

11:05 Cafe Futbol

12:00 Sport Flash

12:05 Cafe Futbol

13:00 Sport Flash

13:05 Piłka nożna: Liga holenderska - mecz: PSV Eindhoven - RKC Waalwijk

14:00 Sport Flash

14:05 Piłka nożna: Liga holenderska - mecz: PSV Eindhoven - RKC Waalwijk

15:00 Sport Flash

15:05 Piłka nożna: Liga holenderska - mecz: AZ Alkmaar - Ajax Amsterdam

16:00 Sport Flash

16:05 Piłka nożna: Liga holenderska - mecz: AZ Alkmaar - Ajax Amsterdam

17:00 Sport Flash

17:05 Magazyn Liga

18:00 Sport Flash

18:05 Magazyn alpejski

19:00 Sport Flash

19:05 Piłka ręczna: Liga Mistrzów - mecz 1/8 finału: Pick Szeged - VIVE Targi Kielce

20:00 Sport Flash

20:05 Piłka ręczna: Liga Mistrzów - mecz 1/8 finału: Pick Szeged - VIVE Targi Kielce

21:00 Sport Flash

21:05 Piłka nożna: Liga niemiecka - mecz: Bayer Leverkusen - Bayern Monachium

22:00 Sport Flash

22:05 Piłka nożna: Liga niemiecka - mecz: Bayer Leverkusen - Bayern Monachium

23:00 Sportowe podsumowanie dnia

23:15 Bundesliga

01:15 Zakończenie programu

Orange Sport

06:00 Focus dnia - program sportowy

06:30 Świat Arsenalu - magazyn piłkarski

07:00 Sport raport 24

08:00 Sport raport 24

09:00 Ani słowa o polityce: Iwona Guzowska (16) - magazyn

09:30 Focus dnia - program sportowy

10:00 Sport raport

10:10 Sporty walki: TNA Impact Wrestling - TNA PPV Lockdown 2013

11:00 Sport raport

11:10 Sporty walki: TNA Impact Wrestling - TNA PPV Lockdown 2013

12:00 Sport raport

12:10 Sporty walki: TNA Impact Wrestling - TNA PPV Lockdown 2013

13:00 Sport raport

13:10 Sporty walki: TNA Impact Wrestling - TNA PPV Lockdown 2013

14:00 Sport raport

14:10 Mobil 1 The Grid (3) - magazyn motoryzacyjny

14:40 Top Gol Liga Sagres - magazyn piłkarski

15:00 Sport raport

15:15 Piłka nożna: Real Madryt TV - mecz: Real Madryt - Real Mallorca

16:00 Sport raport

16:15 Piłka nożna: Real Madryt TV - mecz: Real Madryt - Real Mallorca

17:00 Sport raport

17:10 Juras w UFC - kulisy gali UFC on Fuel 7 w Londynie - reportaż

17:30 Focus dnia - program sportowy

18:00 Sport raport

18:15 Sporty walki: Gala UFC 158 - walka: Georges St-Pierre - Nick Diaz

19:00 Sport raport

19:10 Sporty walki: Gala UFC 158 - walka: Georges St-Pierre - Nick Diaz

20:00 Sport raport

20:10 Sporty walki: Gala UFC 158 - walka: Georges St-Pierre - Nick Diaz

21:00 Sport raport

21:15 Fight raport (26) - magazyn sportów walki

21:45 Akademia z Jerzym Dudkiem - reportaż

22:00 Sport raport 24

23:00 Orange Sport dokument: Escobarów dwóch - film dokumentalny (Kolumbia,USA,2010)

01:00 PRIDE (5) - program sportowy

02:00 Piłka nożna: Real Madryt TV - mecz: Real Madryt - Real Mallorca

03:30 Orange Sport dokument: Cristiano Ronaldo - trzy lat chwały - film dokumentalny

04:30 Orange Sport dokument: Kiedy gasną jupitery - Fabien Barthez - film dokumentalny

05:30 Orange Sport dokument: Ekstremalne sztuki walki (2) - serial dokumentalny

SportKlub

05:00 Magazyn ligi belgijskiej - magazyn piłkarski

06:00 Piłka nożna: Liga argentyńska - mecz: Godoy Cruz Mendoza - CA Lanus

08:00 As wywiadu (30) - magazyn sportowy

08:30 Sea Master (2) - magazyn żeglarski

09:00 Bowling: Zawody Weber Cup (10)

10:00 TeleMarketing

11:00 Studio Moderna

12:00 Piłka nożna: Liga argentyńska - mecz: Newell's Old Boys - River Plate Buenos Aires

14:00 Magazyn ligi belgijskiej - magazyn piłkarski

15:00 As wywiadu (30) - magazyn sportowy

15:30 Piłka nożna: Liga argentyńska - mecz: Godoy Cruz Mendoza - CA Lanus

17:30 Kolarstwo górskie: Cape Epic 2013 w RPA - 4. dzień

18:00 Żużel

20:00 As wywiadu (31) - magazyn sportowy

20:30 Historia futbolu - magazyn piłkarski

21:00 Inside Grand Prix (2) - magazyn motoryzacyjny

21:30 Rajdy terenowe: Australasian Safari 2012 (1)

22:30 Kolarstwo górskie: Cape Epic 2013 w RPA - 4. dzień

23:00 Bowling: Zawody Weber Cup (11) - bowling/kręgle

00:00 Teleshop

01:00 Magazyn ligi argentyńskiej - magazyn piłkarski

02:00 Żużel

04:00 Bowling: Zawody Weber Cup (11) - bowling/kręgle

FightKlub

05:00 Fighting Rookies (19) - magazyn sportów walki

06:00 WCK Full Rules Muay Thai (12) - magazyn sportów walki

07:00 Boks: Walka o interkontynentalny pas federacji IBF w Londynie - waga średnia: Simone Rotolo - Darren Barker

09:00 Boks: Walka z 1993 roku o mistrzowski pas federacji WBC w Londynie - waga superśrednia: Nigel Benn - Lou Gent

10:00 Boks: Gala z 1995 roku z Essex - waga lekka: David Tetteh - Billy Schwer

12:00 WCK Full Rules Muay Thai (12) - magazyn sportów walki

13:00 Studio Moderna

13:30 Boks: Walka o mistrzowski pas federacji WBO - waga lekka: Paul Weir - Jacob Matlala

15:00 Boks: Gala w San Antonio - waga lekkopółśrednia: Omar Figueroa - Henry Aurad

17:00 Boks: Walka z 1993 roku o mistrzowski pas federacji WBC w Londynie - waga superśrednia: Nigel Benn - Lou Gent

18:00 Boks: Walka o interkontynentalny pas federacji IBF w Londynie - waga średnia: Simone Rotolo - Darren Barker

20:00 WCK Full Rules Muay Thai (12) - magazyn sportów walki

21:00 King of the Cage: Cage Quest (2) - magazyn sportów walki

22:00 Boks: Walka z 1995 roku o mistrzowski pas federacji WBC w Belfaście - waga kogucia: Wayne McCullough - Johnny Bredahl

00:00 Boks: Walka o interkontynentalny pas federacji IBF w Londynie - waga średnia: Simone Rotolo - Darren Barker

02:00 King of the Cage: Cage Quest (2) - magazyn sportów walki

03:00 Boks: Walka z 1993 roku o mistrzowski pas federacji WBC w Londynie - waga superśrednia: Nigel Benn - Lou Gent

04:00 It's showtime (19) - magazyn sportów walki

BBC Lifestyle

06:00 Targowisko antyków 30 (25) - magazyn dla kolekcjonerów

07:00 Rick Stein i smak bluesa - film dokumentalny

08:00 Na ratunek domom 2 (1)

09:00 10 lat mniej - Nowa Zelandia (11) - serial dokumentalny (Nowa Zelandia)

09:30 10 lat mniej - Nowa Zelandia (12) - serial dokumentalny (Nowa Zelandia)

10:00 Ku... jak kucharz 5 (4) - serial dokumentalny (Wielka Brytania,2009)

11:00 Mistrz kuchni 6 (15)

11:30 Trish i wiejska kuchnia Francji (2) - program kulinarny

12:00 Rick Stein i smak bluesa - film dokumentalny

13:00 Kolacja dla dwojga (15) - program rozrywkowy

14:00 Pogotowie remontowe 19 (6)

14:30 Pogotowie remontowe 19 (7)

15:00 Ku... jak kucharz 5 (4) - serial dokumentalny (Wielka Brytania,2009)

16:00 Na ratunek domom 2 (2)

17:00 Mistrz kuchni 6 (15)

17:30 Trish i wiejska kuchnia Francji (2) - program kulinarny

18:00 Uczty Hestona 2 (5)

19:00 Kolacja dla dwojga (16) - program rozrywkowy

20:00 Puszyści kontra szczupli 4 (10)

21:00 Mistrz kuchni 6 (16)

22:00 Ku... jak kucharz 5 (5) - serial dokumentalny (Wielka Brytania,2009)

22:55 Puszyści kontra szczupli 4 (10)

00:00 Na ratunek domom 2 (2)

01:00 Kolacja dla dwojga (16) - program rozrywkowy

02:00 Gary Rhodes i bohaterowie kuchni 3 (4) - program kulinarny

02:45 Kulinarny poker (21) - magazyn kulinarny

03:30 Pogotowie remontowe 19 (6)

03:55 Pogotowie remontowe 19 (7)

04:20 Targowisko antyków 30 (25) - magazyn dla kolekcjonerów

05:15 Kulinarny poker (22) - magazyn kulinarny

Polsat Cafe

06:00 Kobieta Cafe: Tamara Arciuch. Jestem macho?

07:00 Pierwsza 10 Hollywood (57) - program rozrywkowy

07:30 Z tyłu sceny: Krzysztof Krawczyk

08:00 Gwiazdy w wielkim stylu: Cameron Diaz & Kristen Stewart (3)

08:30 Fabryka urody (57) - magazyn poradnikowy

09:00 Nieletnie matki (9) - serial dokumentalny

09:30 Plastikowy ideał (29) - serial dokumentalny

10:00 Aleja sław - magazyn

10:30 Fotorodzinka - magazyn

11:00 Kobieta Cafe: Nie oddam dziewictwa byle komu. Katarzyna Grochola

12:00 Zrozumieć kobietę: Anna Głogowska (11)

12:30 Jem i chudnę - magazyn lifestylowy

13:00 Doktor Oz radzi (9) - talk show

14:00 100 rzeczy, które irytują Twojego faceta (1) - program rozrywkowy

14:30 Jaka ona jest?: Małgorzata Braunek (28)

15:00 Szokujące operacje plastyczne - film dokumentalny (Wielka Brytania,2011)

16:00 Jem i chudnę - magazyn lifestylowy

16:30 100 rzeczy najważniejszych w życiu kobiety (2) - program rozrywkowy

17:00 Aleja sław - magazyn

17:30 Tak się robi w show-biznesie (8) - magazyn lifestylowy

18:00 Trudne sprawy (97)

19:00 Jaka ona jest?: Beata Tyszkiewicz (22)

19:30 100 rzeczy, które irytują Twojego faceta (2) - program rozrywkowy

20:00 Urodzić się mężczyzną, żyć jak kobieta - film dokumentalny (USA,2011)

21:00 Aleja sław - magazyn

21:30 Jaka ona jest?

22:00 Fotorodzinka (2) - magazyn

22:30 Zdrady - serial dokumentalny (USA,2008)

23:30 Dobrenocki (39) - magazyn poradnikowy

00:00 Miłość, żądze i...: Bikini (2)

01:00 Zakończenie programu (przerwa techniczna)

TLC

06:00 Łowcy promocji: Michelle i Tyler

06:30 Mistrzyni makijażu (18) - serial dokumentalny (Polska,2012)

07:00 Premiera: Mała piękność (11) - serial dokumentalny (USA,2012)

08:00 Panny młode z piekła rodem (14) - serial dokumentalny

09:00 Salon sukni ślubnych: Odpowiedni nastrój

09:30 Medium z Long Island: Żeglowanie z duchami

10:30 Wielki świat małych ludzi: Spróbuj jeszcze raz

11:00 Pokonać otyłość (4)

12:00 Chirurgia otyłości: Śmiertelnie chory

13:00 Nie mów pannie młodej: Alex i Kamila

14:00 Premiera: Panny młode z piekła rodem (10) - serial dokumentalny

15:00 Rodzina 2 + 8: Gorączka cukru

15:30 Biust w męskim wydaniu - film dokumentalny

16:30 Ciąża w tajemnicy (1)

17:30 Macierzyństwo za wszelką cenę - film dokumentalny

18:30 Medium z Long Island: Biedny Petey

19:00 Słodki biznes: Prezenter TV i 50. ślub

19:30 Słodki pojedynek (6)

20:30 Masterchef: Gordon Ramsay (19)

21:30 Premiera: Odchudzeni skalpelem - film dokumentalny

22:30 Premiera: Niebezpieczny seks (3)

23:30 Szokujące sekrety rodzinne (5)

00:30 Masterchef: Gordon Ramsay (1)

01:30 Moje paranoje: Smaczne kamienie/Ulubiona poduszka

02:00 Zagadki seksualności: Urodzona bez i załamany facet

02:30 Ciąża z zaskoczenia: Poród na stacji benzynowej

03:00 Honey Boo Boo: Rady wujka Poodle'a

03:50 Zwierzęta na receptę - film dokumentalny

04:40 Kolekcjomania: Czas z tym skończyć!

05:30 Salon sukni ślubnych: Ślub bez oświadczyn

Polsat Crime & Investigation Network

06:00 Miasto zbrodni (14)

06:30 Miasto zbrodni 2 (14)

07:00 Zbrodnia w centrum uwagi (67)

08:00 Historie kryminalne 2 (11)

09:00 Historie kryminalne (6)

10:00 Diabeł w moim domu (1)

11:00 Diabeł w moim domu (2)

12:00 Diabeł w moim domu (3)

13:00 Diabeł w moim domu (4)

14:00 Przerażeni nie na żarty 2 (16)

15:00 Kobiety, które zabijają 7 (21)

16:00 Zbrodnie, które wstrząsnęły Anglią 2 (3)

17:00 Zbrodnie, które wstrząsnęły Anglią 2 (4)

18:00 Zbrodnie, które wstrząsnęły Anglią 2 (5)

19:00 Zbrodnie, które wstrząsnęły Anglią 2 (6)

20:00 Podmiejski koszmar (8)

21:00 Przerażeni nie na żarty 3 (10)

22:00 Po 48 godzinach 2 (2)

23:00 Kobiety, które zabijają 6 (21)

23:30 Kobiety, które zabijają 6 (22)

00:00 Urodzeni, by zabijać 3 (6)

01:00 Przerażeni nie na żarty 3 (10)

02:00 Po 48 godzinach 2 (2)

03:00 Zbrodnie, które wstrząsnęły Anglią 2 (3)

04:00 Zbrodnie, które wstrząsnęły Anglią 2 (4)

05:00 Zagadkowe zgony (5)

05:30 Zagadkowe zgony (6)

VIVA Polska

06:00 Mega Top 10 - lista najchętniej oglądanych teledysków VIVY

06:55 Powerlista - teledyski

08:15 Viva Top 5 - pasmo muzyczne

08:35 Top 5 Best of Viva - pasmo muzyczne

09:00 VIVA Top 10 - teledyski

09:50 100% Viva - pasmo muzyczne

13:00 Mega Top 10 - lista najchętniej oglądanych teledysków VIVY

13:55 100% Viva - pasmo muzyczne

14:15 Top 5 Best of Viva - pasmo muzyczne

14:40 VIVA Top 10 - teledyski

15:30 Viva Top 5 - pasmo muzyczne

15:55 Excused: Bouncy B's (118)

16:15 Excused: Rock Me Your Red Lips (119)

16:45 Operacja: Stylówa 2 (4) - program reality

17:20 In & Out 2012 - Online exclusive 1 (1)

17:55 Operacja: Stylówa 2 (5) - program reality

18:30 VIVA ostre gadki: Związek (4)

19:00 Polska stówa (13) - 100 najpopularniejszych teledysków

19:35 Excused: A Jersey Shore Thing (120)

19:55 Excused: Mega Matt and Flexy Girl (121)

20:25 VIVA ostre gadki: Podryw i pierwsza randka (3)

20:55 Szał ciał PL - bardzo nietypowy konkurs

21:20 Szał ciał PL 2 - bardzo nietypowy konkurs

21:55 Excused: The Sweet Girl Vs. The Scrunch Butt (117)

22:20 Nieustraszeni: Sub Dive; Cricket Crunch; Speed Drop (6)

23:20 VIVA Pudelek: Sex jest trendy (4)

23:50 100 klipów, które wstrząsnęło Vivą (6) - program muzyczny

00:20 100% Viva - pasmo muzyczne

MTV Polska

06:00 Starter MTV - poranna play-lista

07:00 Top 7 at 7 - program muzyczny

07:30 MTV Breakfast Club - teledyski

07:55 MTV Kofeina - energetyzujące teledyski

08:35 TMF Fresh - zestawienie najnowszych klipów

09:10 Cribs 4 (4) - z wizytą u gwiazd

09:40 Futurama: Brannigan Begin Again (2)

10:10 Brzydkie Kaczątka International: Jamie (5)

11:00 Brzydkie Kaczątka International: Sobi (6)

12:00 Teen Cribs: Graham and Brittny (3)

12:25 Made 9: Geek to Chic: Rachel (9)

13:20 Licealne ciąże 4: Sabrina (10)

14:10 W sercu Hollywood: Chloe dąży do zgody (33)

15:05 Pogromcy nadwagi 2: Latrice (4)

16:00 Popland (3) - serial obyczajowy (Kolumbia,2011)

16:55 W sercu Hollywood: Współpraca (34)

17:40 Niemożliwe!: Johnny Knoxville (2)

18:05 Niemożliwe!: Big Black (3)

18:40 Wake Brothers: Weekend z babcią (10)

19:10 Strefa "P" 2 (6) - reality show

19:35 Inna 2: Another One Bites the Dust (7)

20:10 Operacja: Stylówa 2 (4) - program reality

20:35 Operacja: Stylówa 2 (5) - program reality

21:00 Państwo bardzo młodzi: Oscar and Jordan/Aipril and Mark (2)

22:00 Ekipa z New Jersey 3: Cancun Chaos: Top 10' (3)

23:00 Futurama: A Head in the Polls (3)

23:25 Futurama: Brannigan Begin Again (2)

23:55 Ekipa z New Jersey 4: Fist Pump, Push-Ups, Chapstick (6)

00:50 Ekipa z Newcastle 3 (2) - reality show

01:45 Wake Brothers: Weekend z babcią (10)

02:05 Mike Judge's Beavis & Butt-head: Time Machine/Massage (10)

02:25 Mike Judge's Beavis & Butt-head: School Test/Snitchers (11)

02:50 Don't Kill The Music - nocna play-lista

Eska TV

06:00 Hity na czasie

08:00 ESKA TV News

08:05 Hity na czasie

09:00 ESKA TV News

09:05 Hity na czasie

10:00 ESKA TV News

10:05 Hity na czasie

11:00 ESKA TV News

11:05 Hity na czasie

12:00 ESKA TV News

12:05 Hity na czasie

13:00 ESKA TV News

13:05 Miejska lista

14:00 ESKA TV News

14:05 smESKA

15:00 ESKA TV News

15:05 smESKA

16:00 ESKA TV News

16:05 Top 5

16:30 Szymorning

17:00 ESKA TV News

17:05 Hot plota

18:00 Zwolnienie z WF-u

18:30 ESKA TV News

19:00 Gorąca 20

21:00 Weekend z Jankesem

22:00 Kamera! Akcja! Gwiazdy!

23:00 Hity na czasie

01:00 Polska noc

RBL.TV

06:00 Powstanie

08:00 Pyta.pl

09:00 Szejker

11:00 Sok z buraków

12:00 Fejs czart

13:00 100% Rebel

15:00 Świeżyniec

16:00 Reaktor

17:00 Videostarcie

18:00 100% Rebel

19:00 Spikani

20:00 Szejker

22:00 Party rocking

01:00 Polisz rajd

4fun.tv

06:00 Popbudzik

09:00 Matura to bzdura

10:00 Hit Me

12:00 Lajk Czart

13:00 Non Stop Fresh

16:00 Hit Me

18:00 4fun Music

19:00 Chcesz-masz

20:00 Polskie - To lubię!

21:00 Non Stop Fresh

23:00 Hit Me

01:00 Nocny4fun

Fashion TV

06:00 Breakfast - magazyn mody

06:30 Breakfast - magazyn mody

07:00 Breakfast - magazyn mody

07:30 Designers - magazyn mody

07:55 F People - magazyn mody

08:00 I See It First - magazyn mody

08:30 I See It First - magazyn mody

08:55 F People - magazyn mody

09:00 Monthly Highlights - magazyn mody

09:30 Fashion Events - magazyn mody

09:55 F People - magazyn mody

10:00 F Men - magazyn mody

10:30 F Men - magazyn mody

10:55 F People - magazyn mody

11:00 I See It First - magazyn mody

11:30 I See It First - magazyn mody

11:55 F People - magazyn mody

12:00 Monthly Highlights - magazyn mody

12:30 Monthly Highlights - magazyn mody

12:55 F People - magazyn mody

13:00 I See It First - magazyn mody

13:30 Photographers - magazyn mody

13:55 F People - magazyn mody

14:00 Focus On Designers - magazyn mody

14:30 Focus On Designers - magazyn mody

14:55 F People - magazyn mody

15:00 Monthly Highlights - magazyn mody

15:30 Monthly Highlights - magazyn mody

15:55 F People - magazyn mody

16:00 I See It First - magazyn mody

16:30 I See It First - magazyn mody

16:55 F People - magazyn mody

17:00 Monthly Highlights - magazyn mody

17:30 Focus On Models - magazyn mody

17:55 F People - magazyn mody

18:00 Photographers - magazyn mody

18:30 Fashion Events - magazyn mody

18:55 F People - magazyn mody

19:00 Focus On Models - magazyn mody

19:30 I See It First - magazyn mody

19:55 F People - magazyn mody

20:00 F Men - magazyn mody

20:30 Model Talks - magazyn mody

20:55 F People - magazyn mody

21:00 I See It First - magazyn mody

21:30 I See It First - magazyn mody

21:55 F People - magazyn mody

22:00 Monthly Highlights - magazyn mody

22:30 Monthly Highlights - magazyn mody

22:55 F Parties - magazyn mody

23:00 I See It First - magazyn mody

23:30 Fashion Divas - magazyn mody

23:55 F Parties - magazyn mody

00:00 Midnite Haute - magazyn mody

00:30 Fashion Djs - magazyn mody

01:00 F Floor - magazyn mody

01:30 Lingerie - magazyn mody

01:55 F Parties - magazyn mody

02:00 F Hot - magazyn mody

02:30 Models - magazyn mody

02:55 Fashion Djs - magazyn mody

03:00 Photographers - magazyn mody

03:30 Swimwear - magazyn mody

03:55 F Parties - magazyn mody

04:00 I See It First - magazyn mody

04:25 I See It First - magazyn mody

04:30 Photographers - magazyn mody

04:55 F Parties - magazyn mody

05:00 Model Talks - magazyn mody

05:25 F Parties - magazyn mody

05:30 Monthly Highlights - magazyn mody

05:55 F People - magazyn mody

HBO HD

06:00 Świąteczny strajk - komedia (USA,2010)

07:25 Na planie - magazyn filmowy

07:50 Trocki - komedia (Kanada,2009)

09:45 Gorejący krzew (3-ost.) - film obyczajowy (Czechy,2013)

11:05 Stowarzyszenie Wędrujących Dżinsów - komedia (USA,2005)

13:00 Benek rozrabiaka - film familijny (Holandia,2011)

14:30 Czas wojny - dramat wojenny (USA,2011)

16:55 Idealne dni - komedia (Czechy,2011)

18:45 Piękna i bestia - melodramat (USA,2011)

20:10 Premiera: Liz i Dick - dramat biograficzny (USA,2012)

21:40 Co w trawce piszczy? - komedia kryminalna (USA,2009)

23:25 Raperzy z Malibu - komedia (USA,2003)

00:50 Kraina miodu i krwi - dramat wojenny (USA,2011)

03:00 Teksas: Pola śmierci - dramat kryminalny (USA,2011)

04:45 Bruce i Lloyd dorywają Smarta - komedia sensacyjna (USA,2008)

HBO 2 HD

06:00 Koty nie tańczą - film animowany (USA,1997)

07:20 Niedziele u Tiffany'ego - komedia romantyczna (USA,2010)

08:50 Przygody Tomka Sawyera - film przygodowy (Niemcy,2011)

10:40 Harry Potter i Insygnia Śmierci: część 2 - film przygodowy (USA,Wielka Brytania,2011)

12:50 Asystenci - komedia (USA,2009)

14:30 Opętanie - melodramat (USA,Wielka Brytania,2002)

16:10 Jack i Jill - komedia (USA,2011)

17:45 Niespokojni - melodramat (USA,2011)

19:15 Żelazna Dama - dramat biograficzny (Wielka Brytania,Francja,2011) 

21:00 Iluminacja 2 (8) 

21:30 Dziewczyny 2 (10) 

22:00 Gorejący krzew (3-ost.) - film obyczajowy (Czechy,2013) 

23:20 Spartakus: Wojna potępionych (1) 

00:15 Gra o tron 2 (9) 

01:10 Potwory morskie - dramat obyczajowy (Wielka Brytania,2011) 

02:55 Wściekła pięść: Powrót Chen Zenga - film sensacyjny (Hongkong,Chiny,2010) 

04:40 Kwestia smaku - film dokumentalny (USA,2011) 

HBO Comedy HD

10:00 Ricky Gervais Show 3 (11)

10:30 Jak nie być sobą 3 (7)

11:00 Do diabła z brzydalami - komedia (Hiszpania,2010)

12:45 Mały Nicky - komedia (USA,2010)

14:15 Podmiejski czyściec 2 (5)

14:35 Jak nie być sobą 3 (7)

15:05 Ricky Gervais Show 3 (11)

15:35 Do diabła z brzydalami - komedia (Hiszpania,2010)

17:25 Młodzi swaci - film familijny (USA,2011)

19:10 Ekipa 4 (5)

19:40 Ekipa 4 (6)

20:10 Premiera: Podmiejski czyściec 2 (6)

20:35 Operacja "Casablanca" - film kryminalny (Szwajcaria,Kanada,Francja,2010)

22:05 Słaba płeć - komediodramat (USA,2007)

00:00 Faceci w wielkim mieście 2 - komedia (Niemcy,2011)

01:50 Super - komedia sensacyjna (USA,2010)

03:25 Ekipa 4 (5)

03:50 Ekipa 4 (6)

04:30 Zakończenie programu

Cinemax HD

06:00 Bob Roberts - komediodramat (USA,Wielka Brytania,1992)

07:45 Płać i płacz - komedia romantyczna (Hiszpania,2009)

09:05 W książce i na ekranie - magazyn filmowy (Kanada,2009)

09:30 Stambuł - dramat obyczajowy (Węgry,Holandia,Irlandia,Turcja,2011)

11:10 Matnia - thriller (Wielka Brytania,1966)

13:00 Żony ze Stepford - film SF (USA,1975)

14:55 Samotny w obliczu prawa - dramat kryminalny (USA,1989)

16:45 Płać i płacz - komedia romantyczna (Hiszpania,2009)

18:10 Kochankowie Marii - dramat obyczajowy (USA,1984)

20:00 Tylko tu - dramat przygodowy (USA,2011)

22:05 Wysokie obcasy - komediodramat (Hiszpania,Francja,1991)

23:55 Zemsta w Bangkoku - dramat sensacyjny (Francja,Tajlandia,2011)

01:15 Świąteczna inwazja zombie - horror komediowy (USA,2011)

02:40 Mroczna suita: Totalna ruina - thriller (Francja,2009)

03:40 W książce i na ekranie - magazyn filmowy (Kanada,2009)

04:05 Żony ze Stepford - film SF (USA,1975)

Cinemax 2 HD

06:00 Przyszłość - komediodramat (Niemcy,USA,2011)

07:30 Nocny lot - komedia romantyczna (USA,2012)

08:55 Mały Fauss i duży Halsy - dramat przygodowy (USA,1970)

10:35 Marny rok - dramat obyczajowy (USA,2010)

12:10 Warto samemu wiązać buty - komediodramat (Szwecja,2011)

13:50 Tropem Marlowe'a - komedia kryminalna (USA,1998)

15:30 Bob Roberts - komediodramat (USA,Wielka Brytania,1992)

17:15 Nocny lot - komedia romantyczna (USA,2012)

18:40 Stambuł - dramat obyczajowy (Węgry,Holandia,Irlandia,Turcja,2011)

20:20 Zachować twarz - komedia obyczajowa (USA,2004)

22:00 Uciekinierzy (12)

22:50 Ostatnie namaszczenie Joego Maya - dramat obyczajowy (USA,2011)

00:35 Banshee (4)

01:30 Mo' Better Blues - dramat obyczajowy (USA,1990)

03:35 Zachować twarz - komedia obyczajowa (USA,2004)

05:10 Za drzwiami Actors Studio: Goldie Hawn

FilmBox HD

06:45 Tajemnice oceanu - film przyrodniczy (Wielka Brytania,Niemcy,2003)

08:15 Najlepsza debiutantka - komedia (Francja,2000)

09:55 Dwóch facetów w jednym - komedia fantasy (Francja,2008)

11:25 Pani Henderson - komedia muzyczna (Wielka Brytania,2005)

13:05 Mali agenci 3 - film przygodowy (USA,2003)

14:25 Sposób na złodzieja - komedia przygodowa (Dania,2008)

15:55 Ostatnie dni planety Ziemia - thriller SF (USA,2006)

17:20 Zuchwały Ho - dramat sensacyjny (Hongkong,1986)

19:00 Wszystko gra - dramat psychologiczny (Wielka Brytania,USA,Luksemburg,2005)

21:00 Latająca gilotyna - film sensacyjny (Hongkong,1975)

22:45 Na zabój (3)

23:15 Hit & Miss (3) - serial sensacyjny (Wielka Brytania,2012)

23:55 Kruk: Miasto Aniołów - horror (USA,1996)

01:20 Pocałunek Carmen - melodramat (Wielka Brytania,2010)

02:55 Tatuś - komediodramat (Francja,2005)

04:35 Wszystko gra - dramat psychologiczny (Wielka Brytania,USA,Luksemburg,2005)

FilmBox Extra

04:55 Włoskie wakacje - film familijny (Dania,Włochy,Niemcy,1999)

06:15 Dzielny pies Shiloh - film familijny (USA,Wielka Brytania,1999)

07:50 Za jakie grzechy - komedia romantyczna (Kanada,USA,2009)

09:25 Dwa światy - komedia fantasy (Francja,2007)

11:05 Wilk - film przygodowy (Francja,2009)

12:50 Pochmurne dni - dramat obyczajowy (Włochy,Szwajcaria,2007)

14:45 Wygnańcy (5) - serial SF (Wielka Brytania,2010)

15:40 Enzo Ferrari (1/2) - dramat biograficzny (Włochy,2002)

17:30 Enzo Ferrari (2-ost.) - dramat biograficzny (Włochy,2002)

19:20 Tajna miłość - komedia sensacyjna (Niemcy,2009)

21:00 SPInka na małym ekranie: White Material - dramat wojenny (Francja,Kamerun,2009)

23:05 Hindenburg (1/2) - dramat sensacyjny (Niemcy,2011)

00:45 Hindenburg (2-ost.) - dramat sensacyjny (Niemcy,2011)

02:15 Taniec Wiktorii - dramat obyczajowy (Hiszpania,2009)

04:20 Dzieciaki bez granic: wiele hałasu o szkołę - komedia (USA,2010)

05:50 Zakończenie programu

FilmBox Family

07:00 Bajki dla dzieci

07:15 Najlepsze lata 2 (7)

08:00 Niefortunna czarownica 5 (12)

08:20 Niefortunna czarownica 5 (13)

08:45 Klątwa Tutenchamona (1)

10:10 Klątwa Tutenchamona (2)

11:30 Ewa i ognisty Koń - dramat obyczajowy (Kanada,2005)

13:00 Bajki dla dzieci

14:00 Statek do Afryki - film obyczajowy (Kanada,2009)

15:25 Dolina cieni - dramat obyczajowy (Węgry,Włochy,Szwajcaria,2009)

16:50 Zakochane zwierzęta - film dokumentalny (Francja,2007)

18:15 Andre wspaniały - komedia (Francja,2000)

19:40 Rodzina pilnie poszukiwana - komedia (Niemcy,2004)

21:15 Najlepsza debiutantka - komedia (Francja,2000)

22:50 Zabawka - komedia (Francja,1976)

00:25 Zakończenie programu

CBS Drama

06:00 Poszukiwany: Projektant wnętrz (8) - serial dokumentalny

07:00 Joga dla zdrowia (1) - magazyn fitness

08:00 Lustro mody (5) - serial dokumentalny

08:30 Lustro mody (6) - serial dokumentalny

09:00 Dynastia 4 (17)

10:00 Melrose Place 3 (13)

11:00 Potyczki Amy 4 (11)

12:00 Jerycho (2)

13:00 Babeczkowe wojny 2 (1) - reality show

14:00 Lustro mody (5) - serial dokumentalny

14:30 Lustro mody (6) - serial dokumentalny

15:00 Dynastia 4 (17)

16:00 Potyczki Amy 4 (11)

17:00 Diwy z Dallas i ich córki (5) - serial dokumentalny (USA,2009)

17:30 Diwy z Dallas i ich córki (6) - serial dokumentalny (USA,2009)

18:00 Melrose Place 3 (13)

19:00 Jerycho (2)

20:00 Dynastia 4 (18)

21:00 Melrose Place 3 (14)

22:00 Biografie: Ikony mody: Rodzina Guccich

23:00 Jerycho (3)

00:00 Zostać artystą (3) - serial dokumentalny

01:00 Biografie: Ikony mody: Rodzina Guccich

02:00 Być jak Drag Queen (3) - reality show (USA,2010)

03:00 Diwy z Dallas i ich córki (5) - serial dokumentalny (USA,2009)

03:30 Diwy z Dallas i ich córki (6) - serial dokumentalny (USA,2009)

04:00 Zostać artystą (4) - serial dokumentalny

05:00 Babeczkowe wojny 2 (1) - reality show

CBS Reality

06:00 Port lotniczy - serial dokumentalny

06:30 Port lotniczy - serial dokumentalny

07:00 10 lat mniej - serial dokumentalny (USA)

07:30 10 lat mniej - serial dokumentalny (USA)

08:00 Pogromcy brudu (3)

08:30 Pogromcy brudu (4)

09:00 Medycyna sądowa (26)

09:30 Medycyna sądowa (27)

10:00 Sędzia Judy - reality show

10:30 Sędzia Judy - reality show

11:00 Szpitalne życie - serial dokumentalny (Wielka Brytania)

12:00 Szpitalne życie - serial dokumentalny (Wielka Brytania)

13:00 Pogromcy brudu (3)

13:30 Pogromcy brudu (4)

14:00 Piraci drogowi - serial dokumentalny

14:30 Piraci drogowi - serial dokumentalny

15:00 Sędzia Judy - reality show

15:30 Sędzia Judy - reality show

16:00 Jak ja wyglądam?! 2 (1) - serial dokumentalny

17:00 Medycyna sądowa (28)

17:30 Medycyna sądowa (29)

18:00 Narodziny co minutę (6)

19:00 Szpitalne życie - serial dokumentalny (Wielka Brytania)

20:00 Piraci drogowi - serial dokumentalny

20:30 Piraci drogowi - serial dokumentalny

21:00 Doktorzy od grubasów - serial dokumentalny

22:00 Dowody z mętnej wody (14) - serial dokumentalny

23:00 Zdrada - serial dokumentalny (USA,2008)

00:00 Jerry Springer - talk show

01:00 Jerry Springer - talk show

01:50 Dowody z mętnej wody (14) - serial dokumentalny

02:40 Nieuleczalni - serial dokumentalny

03:05 Nieuleczalni - serial dokumentalny

03:30 Przeżyłem - serial dokumentalny

04:20 Sedno zbrodni - serial dokumentalny

05:10 W obronie prawa - serial dokumentalny

05:35 W obronie prawa - serial dokumentalny

CBS Action

06:00 Strefa mroku (41) - serial fantasy

06:30 Strefa mroku (43) - serial fantasy

07:00 Gunsmoke 7 (19)

08:00 Hawaii Five-O 4 (5)

09:00 Star Trek (22)

10:00 4400 4 (2)

11:00 Gliniarz i prokurator (19)

12:00 Gunsmoke 7 (19)

13:00 Star Trek (22)

14:00 Hawaii Five-O 4 (5)

15:00 Gliniarz i prokurator (19)

16:00 Gunsmoke 7 (20)

17:00 4400 4 (2)

18:00 Hawaii Five-O 4 (6)

19:00 Star Trek (23)

20:00 Gliniarz i prokurator (20)

21:00 4400 4 (3)

22:00 Szogun (1)

23:00 Strefa mroku (44) - serial fantasy

23:30 Strefa mroku (45) - serial fantasy

00:00 Smash Cuts (1) - program rozrywkowy (USA,2011)

00:30 Smash Cuts (2) - program rozrywkowy (USA,2011)

01:00 Szogun (1)

02:00 Strefa mroku (44) - serial fantasy

02:30 Strefa mroku (45) - serial fantasy

03:00 Smash Cuts (1) - program rozrywkowy (USA,2011)

03:30 Smash Cuts (2) - program rozrywkowy (USA,2011)

04:00 Szogun (1)

05:00 Hawaii Five-O 4 (6)

Extreme Sports

06:00 Tread BMX (21)

06:30 Tread BMX (22)

07:00 Tread BMX (23)

07:30 Tread BMX (24)

08:00 Crusty Demons - on Tour (5)

08:30 Crusty Demons - on Tour (6)

09:00 Pinks: Lose the Race - Lose Your Ride (1)

09:30 Pinks: Lose the Race - Lose Your Ride (2)

10:00 Out of the Pond

11:00 Crusty Demons - on Tour (5)

11:30 Crusty Demons - on Tour (6)

12:00 AMA Motocross (1)

13:00 Gotta Grudge (1)

13:30 Gotta Grudge (2)

14:00 Out of the Pond

15:00 Pro Bull Riders (29)

16:00 Crusty Demons - on Tour (5)

16:30 Crusty Demons - on Tour (6)

17:00 Out of the Pond

18:00 WWE - Main Event (22)

19:00 Pinks: Lose the Race - Lose Your Ride (1)

19:30 Pinks: Lose the Race - Lose Your Ride (2)

20:00 Crusty Demons - on Tour (5)

20:30 Crusty Demons - on Tour (6)

21:00 Out of the Pond

22:00 Bamma (2)

23:00 Bamma (3)

00:00 Crusty Demons - on Tour (5)

00:30 Crusty Demons - on Tour (6)

00:55 Pinks: Lose the Race - Lose Your Ride (1)

01:20 Pinks: Lose the Race - Lose Your Ride (2)

01:45 Untracked (13)

02:10 Human Wrecking Balls (1)

02:35 Human Wrecking Balls (2)

03:00 Re:Evolution Of Sports (9)

03:30 Winter X Games 15 (4)

04:20 Summer Dew Tour (9)

05:10 Summer Dew Tour (12)

Travel Channel

06:00 Obieżyświat: Antarktyda (5)

07:00 Bez barier: Pittsburgh (12)

08:00 Odjazdy: Brazylia - zupa z piranii (3)

09:00 Obieżyświat: Nigeria (6)

10:00 Gniewna planeta: Potrójne zagrożenie (1)

10:30 Gniewna planeta: Grota słoni (2)

11:00 Kucharze ekstremalni: Gotowanie w górach (3)

12:00 Kara dla żarłoka: Konkurs na sos w Austen (7)

12:30 Kara dla żarłoka: Zawody w smażeniu (8)

13:00 Międzynarodowi poszukiwacze domów: Malezja - rodzinne spotkanie w Penang (8)

13:30 Międzynarodowi poszukiwacze domów: Spotkanie w Londynie (9)

14:00 Międzynarodowi poszukiwacze domów 2: Szwajcaria - wieczne wakacje w Verbier (11)

14:30 Międzynarodowi poszukiwacze domów 3: Meksyk. Żyje się raz! (6)

15:00 Najwspanialsze trasy motocyklowe na świecie: Droga numer 66 (2)

16:00 Esencja podróży: Utah (3)

16:30 Esencja podróży: Las Vegas (5)

17:00 Obieżyświat: Obieżyświat - kulisy programu (1)

18:00 Obieżyświat: Holandia (8)

19:00 Niebezpieczne tereny: Boliwia (2)

20:00 Odjazdy: Madagaskar (9)

21:00 Podróż trzecią klasą: Wilno (2)

22:00 Najwspanialsze trasy motocyklowe na świecie: Droga numer 66 (2)

23:00 Esencja podróży: Utah (3)

23:30 Esencja podróży: Las Vegas (5)

00:00 Bez barier: Pittsburgh (12)

01:00 Odjazdy: Madagaskar (9)

02:00 Podróż trzecią klasą: Wilno (2)

03:00 Luksusowe podróże Varuna Sharmy: Lizbona (8)

04:00 Kucharze ekstremalni: Gotowanie w górach (3)

05:00 Kara dla żarłoka: Konkurs na sos w Austen (7)

05:30 Kara dla żarłoka: Zawody w smażeniu (8)

13th Street Universal

06:00 Zaprzysiężeni (13)

07:00 Nieustraszony (11)

08:00 Nieustraszony (12)

09:00 Napisała: morderstwo 5 (18)

10:00 Napisała: morderstwo 5 (19)

11:00 Prawo i porządek 20 (21)

12:00 Zaprzysiężeni (14)

13:00 Zaprzysiężeni (15)

14:00 Napisała: morderstwo 5 (20)

15:00 Napisała: morderstwo 5 (21)

16:00 Nowe gliny 3 (6)

17:00 Nowe gliny 3 (7)

18:00 Nieustraszony (13)

19:00 Prawo i porządek 20 (22)

20:00 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas 9 (21)

21:00 Dowody zbrodni 5 (14)

22:00 Witaj, morderco - thriller (USA,2011)

00:00 Urodzeni, by zabijać 4 (1)

01:00 Urodzeni, by zabijać 3 (6)

02:00 Prawo i porządek: sekcja specjalna 3 (11)

03:00 Prawo i porządek: sekcja specjalna 3 (12)

04:00 Prawo i porządek 20 (23)

05:00 Zaprzysiężeni (17)

Polonia 1

06:05 Benny Hill (33/59) - program rozrywkowy (Wielka Brytania)

07:05 Benny Hill (34/59) - program rozrywkowy (Wielka Brytania)

08:10 Obejmij mnie - komediodramat (USA,2008)

10:00 Pasmo programowe telewizji Top Shop

15:30 Łatwa kasa - Call TV - teleturniej

17:00 Polonia 1 - 20 lat!: Celeste (11/172) - telenowela (Argentyna,1991)

18:00 Pieska miłość (63/129) - telenowela (Kolumbia,USA,2010)

19:00 Szalony bankomat (21/26) - program rozrywkowy (Kanada,2010)

19:25 Ukryta kamera (17/30) - program rozrywkowy

20:00 Kino kobra: Odbicie - dramat kryminalny (Hiszpania,2008)

21:55 Nieźle kliknięci bez filtra - program rozrywkowy

22:30 Różowa noc - program erotyczny

05:50 Zakończenie programu

iTV

05:05 Lista Disco Polo Show - program rozrywkowy

06:15 Discostacja

07:30 Disco-Budzik - magazyn muzyczny

09:00 DJ Maślak Mix Show - pasmo muzyczne

09:20 Discostacja

10:35 Lista Disco Polo Show - program rozrywkowy

11:40 ITV Hits

11:50 Discomaniak - program muzyczny

12:25 ITV Hits

13:05 Śpiewaj z królem disco- program rozrywkowy

13:40 ITV Hits

14:05 Discostacja

15:20 ITV Hits

15:45 80' w ITV Hits - program muzyczny

16:10 ITV Hits

17:00 Discostacja: Hit po hicie - program rozrywkowy

18:15 Disco chata - program muzyczny

18:40 ITV Hits

19:00 Propozycje do listy "Muzycznej strefy" - program muzyczny

19:20 Rap kanapa - program muzyczny

20:00 EzoTV

00:05 Pasmo nocne - program erotyczny

TVS

07:00 Świat w pigułce

07:35 Świat na talerzu Andrew Zimmerna

08:25 Propozycje do Listy śląskich szlagierów

08:50 Bajkowa TVS

10:45 Wyprawy Corwina

11:40 Świat w pigułce

12:15 Telezakupy

14:15 Świat w pigułce

14:35 W klatce czasu

15:00 Katastrofy w przestworzach

16:00 Flesz Silesia Informacje

16:05 Cafe Silesia

17:30 Rytm regionu

17:45 Silesia Informacje

18:05 Meteopodróże

18:10 Bajkowa TVS

20:00 Silesia Informacje

20:25 Meteopodróże

20:30 Niesamowite historie

20:55 Katastrofy w przestworzach

21:55 Obiektywni w kulturze

22:55 Świat na talerzu Andrew Zimmerna

23:50 Świat w pigułce

00:30 Zakończenie programu

Tele 5

07:25 Ukryta kamera

08:00 Nieźle kliknięci

08:20 Telezakupy

12:05 Przesyłka specjalna - film obyczajowy (USA,2008)

13:55 W świecie mitów (9)

15:00 Z archiwum X 7 (11)

16:00 Młodzi muszkieterowie (6)

17:00 Zawodowcy (8)

18:00 Jednostka specjalna "Dunaj" (11)

18:55 Benny Hill - program rozrywkowy (Wielka Brytania)

20:00 Z archiwum X 7 (12)

21:00 Plusy dodatnie, plusy ujemne

21:35 Wyrównać rachunki - thriller (USA,2000)

23:25 Na tropie zbrodni (8)

00:35 Skok na seks - film erotyczny (USA,2011)

02:05 Nocny patrol

Polo TV

06:00 Hit dnia

06:05 Pobudka z Polo TV!

07:00 Power Play

07:05 Gramy na życzenie!

08:00 Hit dnia

08:05 Szalone lata 90.

09:00 Power Play

09:05 Tylko disco!

10:00 Przebojowe historie

10:08 Video Mix Sierockiego!

11:00 Przebojowe historie

11:13 Dance w Polo TV

12:00 Hit dnia

12:10 Dance w Polo TV

13:00 Vipo-disco polo hity

14:00 Hit dnia

14:14 Slide Show

15:00 Przebojowe historie

15:23 Przeboje na czasie

16:00 Przebojowe historie

16:13 Przeboje na czasie

17:00 Przebojowe historie

17:15 Wszystko mi disco!

18:05 Poczekalnia DPL

18:28 Lista przebojów DPL

19:00 Szalone lata 90.

20:00 Disco polo hit wszech czasów

21:30 Wieczorne granie na ekranie

22:00 Zakochane Polo TV

22:30 Pikantne Polo TV

23:00 Hit dnia

23:05 Przeboje na czasie

TV.Disco

05:45 Poranek disco polo

08:45 Disco polo max hity

10:45 Polomix

12:45 Disco polo max hity

13:45 Nagrody TV.DISCO 2012

14:45 Disco życzenia

16:45 Discomania

17:45 Disco polo max hity

19:45 Niech żyje bal

20:45 Polomix

22:45 Disco polo max hity

00:45 Nocny polo marek

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.