FANDOM


TVP 1
6.00 Kawa czy herbata?
8.00 Wiadomości
8.10 Pogoda
8.15 Moda na sukces (2623) - serial
8.40 Animowane bajki świata - Zielony mędrzec
8.55 Bajeczki Jedyneczki
9.05 Jedyneczka
9.30 Mały rycerz El Cid - serial anim.
10.00 Don Matteo (5) - serial obyczajowy
10.55 Telezakupy
11.25 Wielkie sprzątanie
11.45 Agrobiznes
12.00 Wiadomości
12.10 Klan (988) - telenowela TVP
12.40 Plebania (590) - telenowela TVP
13.05 Jaka to melodia? - teleturniej muz.
13.25 Pan Fasola - film animowany
13.50 Pan Fasola - serial animowany
14.15 Kiosk przy Wspólnej
14.25 Glob 2005 - magazyn
14.50 Tele-Nowela
15.00 Wiadomości
15.10 Popołudnie z Jedynką - magazyn
15.15 Kuchnia z Okrasą
15.40 Popołudnie z Jedynką - magazyn
15.45 Tele-Nowela
15.50 Pogoda
15.52 Popołudnie z Jedynką - magazyn
15.57 Audycje komitetów wyborczych
16.25 Moda na sukces (2623) - serial
16.50 Sportowy Express
17.00 Teleexpress
17.20 Tak milo być (1) - serial obyczajowy
17.50 Śmiechu warte
18.10 Festiwal Jedynki w Sopocie na bis - Monika Brodka
18.25 Bulionerzy (40) - serial komediowy
19.00 Wieczorynka
19.30 Wiadomości
19.55 Sport
20.00 Pogoda
20.15 Prezydent dla Polski
21.40 Przygoda na rybach - komedia, USA 1997
23.20 Wiadomości
23.25 WIO - Wywiad i opinie - program publicystyczny
24.00 Glina (6) - serial kryminalny
1.00 Po godzinach
2.00 Kino nocnych marków: Legenda Czerwonego Smoka - film akcji, Hongkong -USA 2000
3.20 Tak, kochanie (24) - serial komediowy
3.45 Zakończenie dnia

TVP 2
6.00 Złotopolscy (235) - telenowela TVP
6.25 10 minut tylko dla siebie
6.40 Dwójka dzieciom: Kamienna tajemnica (7) - serial
7.00 Od przedszkola do Opola
7.30 Dwójka dzieciom: Teletubisie - anim.
8.00 Czterdziestolatek - dwadzieścia lat później (14) - serial
9.00 Pytanie na śniadanie (w tym Pogoda i Panorama)
9.30 Pogoda
10.00 Panorama
10.30 Pogoda
10.50 Pejzaż z Europą w tle
11.00 Panorama
11.05 Pogoda
11.10 M jak miłość (198) - serial
12.00 Podróże kulinarne Roberta Makłowicza - Piracki smak (115)
12.30 Studio Konkursu Chopinowskiego (22)
12.40 Telezakupy
13.00 Panorama
13.05 Pogoda
13.10 Spotkanie z Balladą - Jesień w Kopydłowie - Nadzieja (1)
14.05 Lokatorzy (26) - serial komediowy
14.40 Audycje komitetów wyborczych
15.05 Doktor z alpejskiej wioski (67) - serial obyczajowy
16.00 Panorama
16.15 Złotopolscy (705) - telenowela TVP
16.45 Złotopolscy (706) - telenowela TVP
17.15 Allo, allo (25) - serial komediowy
17.40 Z Dwójką bezpieczniej
17.55 Pogoda
18.00 Program lokalny
18.30 Panorama
18.55 Pogoda
19.05 Mazurska Noc Kabaretowa "K jak kabaret" (1)
19.55 Panorama flesz
20.00 Załóż się (1) - widowisko rozrywkowe
20.50 Załóż się (2) - widowisko rozrywkowe
21.40 Załóż się - Twój wybór - widowisko rozrywkowe
22.00 Panorama
22.20 Biznes
22.25 Sport Telegram
22.30 Pogoda
22.45 Biuro Kryminalne (5) - serial
23.40 Matrioszki (7) - serial sensacyjny
0.25 15. Międzynarodowy Konkurs Chopinowski - finał (4. dzień)
1.30 Następny dzień w raju - dramat obyczajowy, USA 1998
3.10 Zakończenie dnia

Polsat
6.00 Piosenka na życzenie
6.55 TV Market
7.10 Interwencja
7.30 Ja się zastrzelę 5 (88) - serial komediowy
8.00 Zbuntowany anioł (209) - telenowela, Argentyna
9.00 Gra w ciemno
10.00 Zakręcone (7) - serial komediowy
10.30 Czułość i kłamstwa (130) - serial obyczajowy
11.00 Samo życie (595) - serial obyczajowy
11.45 TV Market
12.00 Zbuntowany anioł (210) - telenowela, Argentyna
13.00 Na ostrzu noża
13.30 Szpital Księcia Alfreda (4) - serial dokumentalny
14.00 Pierwsza miłość (160) - serial obyczajowy
14.45 Kabareton (4)
15.45 Wydarzenia
16.05 Pogoda
16.10 Interwencja
16.30 Exclusive - najciekawsze historie świata
17.00 Gra w ciemno
18.00 Pierwsza miłość (161) - serial obyczajowy
18.45 Wydarzenia
19.15 Sport
19.20 Pogoda
19.30 I kto to mówi - komedia, USA 1989, wyk. John Travolta, Kirstie Alley, Olympia Dukakis, George Segal (ok. 21.30 Studio LOTTO)
21.40 Za wszelką cene (7) - reality show
22.40 Nieustraszeni (36)
23.40 Biznes Wydarzenia
0.00 Pogoda
0.10 Książe Jutlandii - dramat, Dania-Niemcy-Francja 1994, reż. Axel Gabriel, wyk. Christian Bale, Gabriel Byrne, Helen Mirren, Brian Cox, Steven Waddington
2.10 Aquaz Music Zone
5.30 Pożegnanie

TVN
6.00 Uwaga! - magazyn
6.20 Telesklep
7.00 Medicopter 117 (2) - serial sensacyjny, Niemcy
7.55 Gorzka zemsta (136) - telenowela, Kolumbia
8.50 Wykręć numer - teleturniej
10.10 Salon gier - teleturniej
11.15 Najsłabsze ogniwo - teleturniej
12.05 Rozmowy w toku - talk show
13.10 W-11 Wydział Śledczy - serial fabularno-dokumentalny
13.45 Medicopter 117 (3) - serial sensacyjny, Niemcy
14.45 Brygada ratunkowa (13) - serial sensacyjny, USA
15.45 Gorzka zemsta (137) - telenowela, Kolumbia
16.45 Fakty
17.00 Uwaga! - magazyn
17.15 Rozmowy w toku - talk show
18.25 W-11 Wydział Śledczy - serial fabularno-dokumentalny
19.00 Fakty
19.30 Sport
19.40 Pogoda
19.45 Uwaga! - magazyn
20.10 Władca pierścieni: Dwie wieże - film przygodowy, Nowa Zelandia-USA-Niemcy 2002, reż. Peter Jackson, wyk. Elijah Wood, Ian McKellen, Viggo Mortensen, Liv Tyler, Sean Astin, John Rhys-Davies, Bernard Hill, Christopher Lee, Billy Boyd, Dominic Monaghan, Orlando Bloom, Miranda Otto, David Wenham, Brad Dourif
23.40 Pitch Black - film science fiction, USA-Australia 2000, reż. David Twohy, wyk. Vin Diesel, Radha Mitchell, Cole Hauser, Keith David
1.55 Uwaga! - magazyn
2.15 Nic straconego

TVP 3 Gdańsk
7.30-9.30, 11.30-18.30, 20.30-22.30 co godzinę Kurier, Pogoda
6.10 Program dnia
6.15 Telezakupy
7.45 Panorama, Pogoda
8.00 Kwiaty i ogrody
8.15 Gość "3"
8.45 Gość dnia
9.00 Rzeka Jangcy
9.55 To jest temat
10.10 Telezakupy
10.45 Telekurier
11.15 Gość dnia
11.45 Muzyka łączy pokolenia
12.35 Żyjące morze
13.45 Filmówka
14.15 To jest temat
14.45 Zielonym do góry
15.00 Wierzę, wątpię, szukam
15.45 Rzeka Jangcy
16.10 Rozmowa dnia
16.45 Panorama, Pogoda, Sport
17.00 Motorsport
17.15 Puls Ziemi
17.50 Brulion kulturalny
18.00 Panorama, Sport, Pogoda, Punkt
18.30 Brulion kulturalny
19.00 Etos
19.25 Rodno zemia
20.00 XV Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny im. Fryderyka Chopina
22.45 Studio Pogoda
22.55 Kurier sportowy
23.05 Uwierz w dokument
23.45 Con Amore
1.30 Zakończenie prog.

TV 4
5.45 VIP - wydarzenia i plotki
6.10 Kinomaniak - magazyn
6.35 Sztukateria - magazyn
7.00 Muzyczne listy - magazyn
8.00 TV Market
8.15 Pokemon - serial animowany
8.45 Strefa P - magazyn
9.15 Bar Europa - reality show
9.45 Goście Michaela Parkinsona - talk show
10.15 Magazyn jeździecki
11.15 Kasa na bank - teleturniej
12.15 Bar Europa - reality show
13.15 A ku ku - program rozrywkowy
13.30 Taxi - teleturniej
14.15 Muzyczne listy - magazyn
15.15 Echo lasu
15.45 Psie serce (17) - serial obyczajowy
16.45 Punkt, set, mecz - magazyn
17.15 Detektor - raport Czwórki
17.45 Bar Europa - reality show
18.15 Taxi - teleturniej
19.00 Dom nie do poznania - reality show
20.00 Bar Europa - reality show
20.50 Nacja - korporacja - reality show
21.50 Cuda (5) - serial fantastyczny
22.50 Wydarzenia
23.00 Pałac Wagabundów (8) - serial obyczajowy
23.30 Playboy: Dziewczyna na telefon - program erotyczny
1.20 Nocne randki
2.20 Muzyczne listy - magazyn
3.10 Sztukateria - magazyn
3.35 Zakończenie programu

TVN 7
6.00 Nie ma sprawy (36) - serial obyczajowy, USA
6.55 Telesklep
7.30 Biały welon (129) - telenowela, Meksyk,
8.20 Mała księżniczka (101) - telenowela, Meksyk
9.15 Nie ma sprawy (37) - serial obyczajowy, USA
10.15 Tajemnice Smallville (7) - serial science fiction, USA-Kanada
11.15 Mania grania - interaktywny teleturniej na żywo
12.15 Telesklep
14.25 Mała księżniczka (102) - telenowela, Meksyk
15.20 Biały welon (129) - telenowela, Meksyk
16.10 Dwóch i pół (15) - serial komediowy, USA
16.40 Przyjaciele (21) - serial komediowy, USA
17.10 Kobra - oddział specjalny (9) - serial sensacyjny, Niemcy
18.10 Tajemnice Smallville (8) - serial science-fiction, USA-Kanada
19.10 Dwóch i pół (16) - serial komediowy, USA
19.40 Przyjaciele (22) - serial komediowy, USA
20.10 Druga szansa - film obyczajowy, USA 1984, reż. Jonathan Demme, wyk. Goldie Hawn, Kurt Russell, Christine Lahti, Fred Ward, Ed Harris
22.10 Poderzany - film sensacyjny, USA-Francja 2000, reż. Steven Hopkins, wyk. Gene Hackman, Morgan Freeman, Monica Bellucci, Thomas Jane, Nydia Caro 
0.25 Sześć stóp pod ziemią (2) - serial obyczajowy, USA
1.35 Nocne igraszki - interaktywny teleturniej na żywo
3.30 Koniec programu

TV Polonia
06:00 Kawa czy herbata?; Bez ograniczeń wiekowych
06:15 Przegląd prasy; Bez ograniczeń wiekowych
06:15 Kawa czy herbata?; Bez ograniczeń wiekowych
06:30 Wiadomości-skrót
06:30 Pogoda
06:30 Kawa czy herbata?; Bez ograniczeń wiekowych
06:45 Przegląd prasy; Bez ograniczeń wiekowych
06:45 Kawa czy herbata?; Bez ograniczeń wiekowych
07:00 Wiadomości-skrót
07:05 Pogoda
07:05 Kawa czy herbata?; Bez ograniczeń wiekowych
07:15 Przegląd prasy; Bez ograniczeń wiekowych
07:15 Kawa czy herbata?; Bez ograniczeń wiekowych
07:30 Wiadomości-skrót
07:35 Pogoda
07:35 Kawa czy herbata?; Bez ograniczeń wiekowych
07:45 Przegląd prasy; Bez ograniczeń wiekowych
07:45 Kawa czy herbata?; Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Wiadomości
08:10 Pogoda
08:15 Prosto w oczy
08:30 10 minut tylko dla siebie
08:40 TELEZAKUPY
08:55 Domisie - Dbajmy o przyrodę; program dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:20 Trzy dni, aby wygrać - odc. 4 - Pałacowy duch; serial obyczajowy; Dla małoletnich od lat 12
09:55 Raj ; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
10:15 Muzyka poważna; Bez ograniczeń wiekowych
10:55 15. Międzynarodowy Konkurs Chopinowski
11:20 Duże dzieci; talk show
12:00 Wiadomości
12:10 Złotopolscy - odc. 673* - Wróżka; telenowela TVP; Dla małoletnich od lat 12
12:40 Plebania - odc. 285; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:05 Polskie Recklinghausen 2005; reportaż
13:20 Hity satelity; Bez ograniczeń wiekowych
13:35 Teatr TV - Jesienny wieczór; Dla małoletnich od lat 12
14:35 Nowa Fala - o pokoleniu 68
15:00 Przeboje z filharmonii; koncert
15:10 Xięcia testament wschodni; film dok.
15:55 Domisie - Dbajmy o przyrodę; program dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:20 Trzy dni, aby wygrać - odc. 4 - Pałacowy duch; serial obyczajowy; Dla małoletnich od lat 12
16:45 Studio Konkursu Chopinowskiego
17:00 Teleexpress
17:15 Sportowy Express
17:20 Ojczyzna polszczyzna
17:35 TELEZAKUPY
17:50 Spotkania z profesorem Zinem - Geometria i rzeczywistość; Bez ograniczeń wiekowych
18:10 Święta wojna - Nocna zmiana (173); Bez ograniczeń wiekowych
18:35 Regionalia; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
19:00 Wieści polonijne
19:15 Dobranocka - Przygody Myszki - odc. 12 - Awantura z kretem; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości
19:55 Sport
20:00 Pogoda
20:15 Prezydent dla Polski
21:30 Złotopolscy - odc. 673* - Wróżka; telenowela TVP; Dla małoletnich od lat 12
21:55 Plebania - odc. 285; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
22:20 Hity satelity; Bez ograniczeń wiekowych
22:35 Na dobre i na złe - odcinek 217 Kryzys; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
23:25 Porozmawiajmy; Dla małoletnich od lat 7
00:10 Złoty Wołek - 50 lat Jana Wołka; koncert; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
00:55 Trzy dni, aby wygrać - odc. 4 - Pałacowy duch; serial obyczajowy; Dla małoletnich od lat 12
01:25 Dobranocka za oceanem - Przygody Myszki - odc. 12 - Awantura z kretem; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
01:40 Wiadomości
02:05 Sport
02:10 Złotopolscy - odc. 673* - Wróżka; telenowela TVP; Dla małoletnich od lat 12
02:35 Plebania - odc. 285; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
03:00 Wieści Polonijne
03:20 Hity satelity; Bez ograniczeń wiekowych
03:35 Na dobre i na złe - odcinek 217 Kryzys; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
04:25 Szansa na sukces - Raz na ludowo - Koncert laureatów cz.2; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
05:25 Święta wojna - Nocna zmiana (173); Bez ograniczeń wiekowych
05:40 Jest takie miejsce
06:00 Zakończenie dnia

CANAL+

07:00 Łapu capu 

07:20 Diabelski młyn 

08:00 Smok – historia Bruce’a Lee – film biograf., USA 1993 

10:05 Nadchodzi Polly – komedia romant., USA 2004

11:40 Trio z Belleville – film anim. 

13:10 Kiedy Otar odszedł – dramat, Francja/Belgia 2003

15:00 The Company – film obycz., Niemcy/USA 2003

17:00 Rosyjska arka – dramat wojenny, Rosja/Niemcy 2003

18:45 W głębi oceanów – film dokumentalny

19:25 Joey (3)

20:00 Diabelski młyn

20:40 Nie przegap

20:50 Łapu capu

21:00 Ja, Kuba – syberyjski mamut – film dokumentalny

22:40 8 dni – thriller, Kanada/ Francja 2003

00:10 Upadły anioł – thriller, Kanada/USA 2004

01:55 24 Hour Party People – komediodramat, Wlk. Bryt./Francja 2002

03:50 Tajna sieć (3)


HBO

06:30 George prosto z drzewa – komedia, USA 1997 

08:05 Podatkowi desperaci – komedia, Australia 2004 

09:45 Cinema, cinema

10:15 Peter Bell II – film dla młodzieży, Holandia 2003 

12:05 Gwiazdy Hollywood 

12:30 Jadłodajnia – komediodramat, Kanada 2003 

14:00 Na planie 

14:30 Zapomnienie – dramat, Kanada 2002 

16:00 Kot pani Ashboro – film obycz., Kanada 2003

17:30 Pogawędki z duchami – komedia, Irlandia

2002, reż. David Blair, wyk. David Kelly

19:00 George prosto z drzewa – komedia, USA 1997

20:30 Cinema, cinema

21:00 Peter Gabriel – koncert we Włoszech

22:00 Premiera: Kill Bill II – film sensacyjny, USA 2004

00:15 Veronica Guerin – thriller, USA 2003

01:50 Superprodukcja – komedia, Polska 2003

03:25 Mroczna plaża – horror, Australia 2003

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.