FANDOM


TVP 1
7.00 Kawa czy herbata?
8.00 Wszyscy kochają Raymonda (33) - serial, USA
8.30 Wiadomości
8.40 Prognoza pogody
8.45 Dla dzieci: Lato z Hałabałą
9.10 Nasi bohaterowie (2): Ludwik Pasteur - serial anim.
9.35 VII Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej - Chodzież '98
10.00 Pierwsza Olimpiada (1/5) - serial, USA
10.55 35 x Sopot
11.15 Kadra czeka
11.30 Lato z Magazynem Notowań: Kawalerzysta
12.00 Wiadomości
12.10 Agrobiznes - rolniczy program informac.
12.20 Test - magazyn konsumenta
12.40 Klan (96.97) - telenowela, Polska
13.30 Kino letnie: Androcles i lew - komedia, USA
15.20 VII Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej - Chodzież '98
15.45 Byle do dzwonka (38/50) - serial, USA
16.15 Moda na sukces (671) - serial, USA
16.40 Twarzą w twarz z Europą
17.00 Teleexpress
17.25 Randka w ciemno - zabawa quizowa
18.10 Studio sport: ME w lekkiej atletyce
18.50 Flesz - Wiadomości i Prognoza pogody
19.00 Wieczorynka: Smerfy - serial anim.
19.30 Wiadomości, Sport i Prognoza pogody
20.10 Sopot Festival '98
22.05 Jaka Polska?
22.10 W centrum uwagi
22.30 Sopot Festival '98 - gwiazda wieczoru The Corrs
23.50 Wiadomości oraz Sport
24.00 Ja, Klaudiusz (11/13) - serial, W. Bryt.
1.45 Rzeźbiarka (112) - dramat, W. Bryt.
3.25 Zakończenie programu

TVP 2
7.00 Sport telegram /powt./
7.05 Dziennik krajowy
7.25 Kocham Lucy (36) - serial, USA
7.50 Studio urody
8.00 Program lokalny
8.35 Fitness Club (6/26) - serial, Polska
9.00 Pole niczyje (3/5) - serial obyczajowy, Polska
10.05 Wakacyjny kurs języka angielskiego
10.20 Jak kochały... (13-ost.): Coco Chanel - serial dok., USA
10.45 Legendy wyspy skarbów (9/26) - serial anim., W. Bryt.
11.10 Studio sport: ME w lekkiej atletyce - Budapeszt '98
12.00 Złoto Alaski (10/13) - serial, · Polska/Niemcy /Rosja
13.00 Panorama
13.20 Dziennik krajowy
13.40 Relaks z... TV Gdańsk
15.10 Przystanek Alaska (86) - serial, USA
16.00 Panorama
16.10 Animals - magazyn
16.35 5 x 5 - wygrajmy razem - teleturniej
17.05 Krzyżówka trzynastolatków - teleturniej
17.30 Program lokalny
18.00 Panorama
18.10 Program lokalny
18.35 Magia liter - teleturniej
19.05 Jaś Fasola - serial, W. Bryt.
19.35 Studio sport: ME w lekkiej atletyce - Budapeszt '98
20.55 Zmiennicy (7/15) - serial, Polska
22.00 Panorama
22.35 Sport telegram
22.45 Z archiwum X (5) - serial, USA
23.30 Z archiwum X (6) - serial, USA
0.20 Kulisy życiorysów: Alfred Kinsey - serial dok., W. Bryt.
1.10 Zakończenie programu

TV 3 Gdańsk
7.55 Program dnia
8.00 Panorama
8.10 Dzień dobry, tu Gdańsk
8.30 Maria z przedmieścia - serial obycz.
9.30 Tombik Buibi - serial anim.
9.55 Czy wiecie, że...?
10.20 Bractwo letniej przygody - serial dla młodz.
10.45 Wakacje Kamili
10.50 Mozart w podróży - serial dokum.
11.20 Przychodnia w Cardale - serial obycz.
12.10 Zabijać, aby żyć - serial dokum.
13.10 Co mnie gryzie?
13.30 Kość niezgody
13.55 Pasmo wspólne
15.10 Tombik Bili - serial anim.
15.40 Czy wiecie, że?
16.05 Bractwo jednej przygody
16.35 Serce Clarity - serial obycz.
17.20 Co, gdzie, kiedy w Trójmieście?
17.30 EOL - magazyn
18.00 PANORAMA (retransmisja z TVP 2)
18.10 Panorama lokalna - wydanie główne
18.30 Maria z przedmieścia - serial obycz.
19.30 Mozart w podróży
20.00 Przychodnia w Cardale - serial obycz.
20.50 Zabijać, aby żyć - serial dok.
21.45 Panorama - wydanie wieczorne
21.55 Punkt - temat dnia
22.05 45 minut - magazyn
22.50 Żona polityka - serial
23.50 Specjalistki - serial sens.
0.40 Zakończenie programu

Polsat
7.00 Poranek z Polsatem
7.45 Polityczne graffiti
7.55 Poranne informacje
8.00 Maska (17) - serial anim.
8.30 Znak Zorro (59) - serial, USA
9.00 Tarzan (59) - serial. USA
9.30 Żar młodości (513) - serial, Kanada
10.30 Przyjaciele (42) - serial, USA
11.00 Roseanne (89) - serial, USA
11.30 Komisarz Rex (13) - serial, Niemcy
12.30 Kalambury - program rozrywkowy
13.00 Rykowisko
13.30 Izba gmin - prog. public.
14.00 Program rozrywkowy
15.00 Garfield (61) - serial anim., USA
15.30 Lato z Polsatem
16.00 Informacje
16.15 Lato z Polsatem
16.45 Dziewięciu wspaniałych: gra-zabawa
17.15 Rykowisko
17.45 Przyjaciele (43) - serial, USA
18.15 Roseanne (90) - serial, USA
18.45 Informacje
19.00 Znak Zorro (60) - serial, USA
19.30 Tarzan (60) - seria, USA
20.00 Komputerowy świat (12) - serial SF, USA
20.50 Losowanie LOTTO
21.00 Herkules w labiryncie Minotaura - film, USA
22.40 Wyniki losowania LOTIO
22.45 Informacje
23.00 Polityczne graffiti
23.15 Biznes Tydzień
23.30 Silniejszy niż śmierć - horror, USA
1.25 Przytul mnie
2.25 DJ' S Club
3.05 Dance TV
3.35 Pożegnanie

TVN
6.45 Telesklep
7.15 Hardcastle i McCormick (40) - serial
8.15 Kucyki i przyjaciele (41) - serial
8.35 Zwierzątka ze sklepiku (21) - serial
9.00 Szkoła złamanych serc (224) - serial
9.30 Nieśmiertelny (61) - serial
10.30 Maktub (2) - serial
12.30 Manuela (65) - telenowela
13.30 Jolanda (159) - telenowela
14.00 Telesklep
14.30 Kucyki i przyjaciele (41) - serial anim.
14.55 Zwierzątka ze sklepiku (21) - serial anim.
15.20 W naszym kręgu - serial
15.45 Szkoła złamanych serc (224) - serial
16.15 Nieśmiertelny (61) - serial
17.15 TVN Fakty Regionalne
17.30 Co za dzień - program rozrywkowy
18.00 Magnum (40) - serial
19.00 TVN Fakty
19.25 Sport
19.30 Pauly (2) - serial
20.00 - 0.15 SUPERKINO
20.00 Oficer i dżentelmen - film obyczaj.
22.20 Nocny wartownik - film sensac.
1.50 Grająca szafa TVN
3.20 Magnum (40) - serial
4.10 Granie na ekranie

TV Polonia
7.00 Sport telegram
7.05 Podwieczorek - program rozrywkowy
8.00 Skarbiec - magazyn historyczno-kulturalny
8.30 Wiadomości
8.45 Znak orła (11/14) - serial
9.15 Misjonarze: Przez busz - film dokumentalny
9.45 Dziewczyna z Mazur (4/5) - serial
10.45 Krzyżówka szczęścia - teleturniej
11.10 Joanna Sarapata - film dokumentalny
11.35 Credo - magazyn katolicki
12.00 Wiadomości
12.15 Rzeka kłamstwa - serial
13.40 Bliżej sztuki: Teledysk
14.10 MdM - program rozrywkowy
14.45 Diariusz rządowy
15.00 Panorama
15.20 Program dnia
15.30 Dywan przez deskę - rep.
16.00 Hity satelity
16.30 Dla dzieci: Ala i As
16.45 Dla dzieci: Kolorowe nutki
16.50 Tata, a Marcin powiedział...
17.00 Teleexpress
17.15 Wielka gra - teletumiej
18.05 Dla dzieci: Tęczowa bajeczka
18.15 Komedia z pomyłek - komedia
18.45 Latamik (8) - magazyn kult.
19.15 Dobranocka: Olimpiada Bolka i Lolka
19.30 Wiadomości
19.55 Prognoza pogody
20.00 Sopot Festival '98
22.00 Panorama
22.30 Sopot Festival '98
23.45 Kisiel - reportaż
0.30 W centrum uwagi
0.45 Program dnia - Powitanie widzów amerykańskich
0.50 Olimpiada Bolka i Lolka - film anim.
1.00 Wiadomości, Sport i Prognoza pogody
1.30 Komedia z pomyłek - komedia
2.00 Latarnik (8) - magazyn
2.30 Panorama
3.05 Przypadki Piotra S. - dramat
4.30 Dwie Marie - film dok.
5.35 W centrum uwagi
5.50 Diariusz rządowy
6.05 Wielka gra - teleturniej
7.00 Zakończenie programu

RTL 7
7.00 Muzyka w RTL7
7.10 Campbellowie - serial
8.00 Teleshopping
8.30 Siódemka dzieciakom - seriale anim.
9.25 Słodka dolina - serial
9.45 Sunset Beach - serial
10.30 Król Edyp - film historyczny
12.10 E.Z. Streets - serial
12.55 Ukryta kamera - program rozrywkowy
13.30 Teleshopping
14.00 Campbellowie - serial
14.50 Słodka dolina - serial
15.10 Siódemka dzieciakom: Jajeczny świat dr. Suessa, Tajemnicze Złote Miasta, Superpies - seriale animowane
16.40 Ukryta kamera - program rozrywkowy
17.00 Robin Hood - serial
18.00 Sunset Beach - serial
18.50 7 minut - wydarzenia dnia - program informacyjny
19.00 Prawo i bezprawie - serial
19.55 Cienka niebieska linia - film sensacyjny
21.45 Palais Royal - film sensacyjny
23.20 Crime Story - serial
0.10 Wieczór z wampirem - talk-show prowadzony przez Wojciecha Jagielskiego
1.10 Prawo i bezprawie - serial
1.55 Crime Story - serial
2.45 Prognoza pogody
2.50 Muzyczny Kruszon - nocne granie na ekranie

Canal +
7.00 Szymon Mówi Show
7.05 Cyberia
7.15 Diabelski Młyn - filmy anim.
7.55 Łapu-capu
8.00 Świat według Dave'a - serial
8.30 (K) 13 posterunek - serial
9.00 (K) Wróć do korzeni - komedia
10.30 (K) Łowcy z wysp Salomona - film dok.
10.55 (K) Pod przysięgą - film sensac.
12.35 (K) Inteligencja zwierząt - serial
13.30 (K) Matylda - komedia
15.05 (K) Wyprawy z National Geographic - serial dok.
15.35 (K) Przybysze. Mroczny horyzont - film SF
17.05 (K) Hej Amold - serial anim.
17.35 (K) Szaleni Wikingowie - serial anim.
18.00-20.00 OKNO OTWARTE NA GAPĘ:
18.00 Nie Przegap
18.05 Diabelski Młyn - filmy animowane
18.45 Łapu-capu, Nie Przegap, Szymon Mówi Show
19.00 Lato filmów dokumentalnych: Poza utartym szlakiem - USA - progi rzeki Kolumbii
20.00 (K) Sypiać ze sobą - komedia
21.25 (K) Zapach niewidzialnego - film anim.
22.40 (K) Na jakiego pana masz ochotę - film dok.
23.35 (K) Co mówią gwiazdy... porno
23.45 (K) Stracić panowanie - film erot.
1.20 (K) Na pastwę pożądania - film erot.
2.55 (K) Pestka - film, Polska
4.25 (K) Maigret i sprawa skazańca - film krym.
6.05 (K) Dziesięć najbardziej jadowitych - film dok.

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.