FANDOM


TVP 1
05:15 Moda na sukces - odc. 3472 (The Bold and the Beautiful ep. 3687); serial kraj prod.USA (2001)
05:35 Moda na sukces - odc. 3473 (The Bold and the Beautiful ep. 3688); serial kraj prod.USA (2001)
06:00 Kawa czy herbata? - w tym:  Wiadomości skrót 6:30,7:00,7:30; Biznesowa piątka 6.18; Pogoda 6:32,7:05,7:33
08:00 Wiadomości
08:10 Pogoda
08:15 Kwadrans po ósmej
08:30 Strażak Sam - Miłośnicy ptaków w opałach, odc. 7 (Fireman Sam // Twitchers in trouble, ep. 7); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2003)
08:40 Sąsiedzi - Śmieci odc. 27 (Generalni uklid); serial animowany kraj prod.Czechosłowacja (1982)
08:55 Domowe przedszkole - W Łowiczu; program dla dzieci
09:20 Lippy and Messy - DO-BE -DO
09:30 Ranczo pod Zieloną Siódemką - odc. 25 - Jak przeżyliśmy szok (Ranc u Zeleno Sedmy odc. 25 Jak Jsme Usichni Utrpeli Sok); serial komediowy kraj prod.CZECHY (2000)
10:00 Szkoła złamanych serc - odc. 123 (odc. 123); serial obyczajowy kraj prod.Australia (1998)
10:50 Bulionerzy - odc. 12 - Laska; serial komediowy TVP
11:15 Leśnym tropem - odc. 9; cykl reportaży
11:35 ZUS dla ciebie - odc. 58; program poradnikowy
11:40 TELEZAKUPY
12:00 Wiadomości
12:10 Agrobiznes
12:20 Plebania - odc. 890; telenowela TVP
12:45 Letni seans filmowy - Jan Serce - odc. 9/10 - Pożar serca; serial TVP
13:45 Rodzina jak z nut - odc. 7 - finał; widowisko muzyczne
14:30 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...
15:00 Wiadomości
15:10 Klan - odc. 1279; telenowela TVP
15:35 Dwie strony medalu - odc. 30; serial TVP
16:05 Tygrysy Europy - odc. 12/18 - Inwestor; serial komediowy TVP
17:00 Teleexpress
17:20 Celownik; magazyn
17:35 Moda na sukces - odc. 3474 (The Bold and the Beautiful ep. 3689); serial kraj prod.USA (2001)
18:00 Moda na sukces - odc. 3475 (The Bold and the Beautiful ep. 3690); serial kraj prod.USA (2001)
18:30 Dwie strony medalu - odc. 80; serial TVP
19:00 Wieczorynka - Małgosia i buciki - Zostań mistrzem 12 (Franny's Feet / Whiz Kid); serial animowany kraj prod.Kanada (2003)
19:30 Wiadomości
19:55 Sport
20:00 Pogoda
20:15 W krainie dreszczowców - Asteroida cz.2 (Asteroid ep. 2)  87'; film katastroficzny kraj prod.USA (1997)
21:50 Sprawa dla reportera
22:25 Teleexpress nocą
22:45 Bez pardonu III - odc. 17, Nie ma dymu bez ognia (District, The III - ep. 17, Where there's smoke); serial sensacyjny kraj prod.USA (2002)
23:30 Dobre, bo polskie - Alternatywy 4 - odc. 8/9 - Wesele; serial komediowy TVP
00:30 Dobre, bo polskie - Zmartwychwstanie Offlanda  27'; film TVP
01:00 Dobre, bo polskie - Kabaret Starszych Panów - Piosenki z cyklu "Divertimento"; widowisko
01:50 Możesz Więcej ; talk-show
02:30 Zakończenie programu

TVP 2
05:45 Statek miłości - s.2, odc. 8 cz.1/2 (34 cz. 1); telenowela kraj prod.USA (1978)
06:20 Statek miłości - s.2, odc. 8 cz.2/2 (34 cz. 2); telenowela kraj prod.USA (1978)
06:55 TELEZAKUPY
07:15 Dwójka Dzieciom - Hydronauci - Odc 5/26 Co słychać w morzu? (Odc 5/26 Sounds Of The Sea); serial animowany kraj prod.Francja, Wielka Brytania (2005)
07:30 Dwójka Dzieciom - Szaleństwo Majki Skowron - odc. 1 Ariel; serial TVP
08:00 Kopciuszek - odc. 1; serial obyczajowy TVP
08:30 Kopciuszek - odc. 2; serial obyczajowy TVP
09:00 Pytanie na śniadanie - lato - w tym Panorama: 10:00, 10:35 i Pogoda: 9:25,10:40
10:45 Święta wojna - Mistrz intelektu (182); serial TVP
11:10 Codzienna 2 m. 3 - odc. 37; serial komediowy TVP
11:40 Magnum - odc. 142/162 Kapu (MAGNUM P. I. s. 7 Kapu); serial kraj prod.USA (1986)
12:30 Klinika pod kangurem - Odc 16/25 (Out There) kraj prod.Wielka Brytania, USA, Australia (2004)
12:55 Raj na ziemi - Kraina Kanionów - odc. 24 (Living Edens); cykl dokumentalny kraj prod.USA (2002)
13:50 Starter- magazyn aktualności
14:05 Europa da się lubić - Na stanowisku
15:00 Detektyw w sutannie - s. 2, odc. 11/13 (19) Porwanie (Father Dowling Mysteries    s. 2, ep.  Sold Gold Headache); serial kryminalny kraj prod.USA (1990)
15:50 Wakacje z Dwójką - Flipper - odc. 9/44 Łódź podwodna (Flipper ep. Submersible); serial kraj prod.USA (1995)
16:35 Gliniarz i prokurator - s. 4, odc. 15/24 (71) Będę żył, póki nie umrę (Jake and the Fatman,  s.4, ep. 9014, I?LL LIVE ?TIL I DIE); serial sensacyjny kraj prod.USA (1990)
17:25 Biuro kryminalne -  Echa przeszłości; serial TVP
18:00 Program lokalny
18:30 Sport Telegram
18:35 Golf Pro Tour - odc. 6
18:38 Pogoda
18:45 Panorama
19:05 Smaczne Go! ; magazyn kulinarny
20:00 Hotel Babylon - odc. 8/8 (Hotel Babylon); serial kraj prod.Wielka Brytania (2006)
21:00 Czarne chmury - odc. 8/10; serial TVP
22:00 Panorama
22:20 Pogoda
22:25 Sport Telegram
22:30 Biznes
22:35 Wieczór Filmowy Kocham Kino - wstęp - (Dobranoc mamo, 10 minut później - Trąbka)
22:45 Wieczór filmowy Kocham Kino - Dobranoc, mamo (Night, Mother)  92'; dramat kraj prod.USA (1986)
Konserwacja nadajnika dla Warszawy i okolic od godz.1.00 do godz.7.00
00:20 Wieczór filmowy Kocham Kino - Dziesięć minut później: Trąbka (Ten Minutes Later: The Trumpet)  88'; film fabularny kraj prod.Hiszpania, Wielka Brytania, Niemcy, Finlandia, Chiny, Holandia (2002)
01:50 Noc Zagadek - Teleturniej Interaktywny
02:55 Zakończenie programu

TVP 3 Regionalna
06:00 Kurier - oraz 06:15, 06:30, 06:45, 07:00, 07:15, 07:30; Pogoda 06:17, 06:47, 07:17, Przegląd prasy 06:10, 06:22, 06:40, 06:52, 07:10, 07:22, 07:39; Serwis ekonomiczny 06:19, 06:49, 07:19; Serwis sportowy 06:13, 06:43, 07:13, 07:42; STEREO
07:45 OTV - PASMO LOKALNE
08:00 Kurier flesz; STEREO
08:02 Kurier Gość; STEREO
08:15 Kurier flesz; STEREO
08:17 Pogoda; STEREO
08:20 Serwis ekonomiczny; STEREO
08:23 Przegląd prasy; STEREO
08:26 Kamera Kuriera; STEREO
08:30 Kurier; STEREO
08:38 Przegląd prasy; STEREO
08:42 Serwis sportowy; STEREO
08:45 OTV - PASMO LOKALNE
09:00 Kurier; STEREO
09:08 Przegląd prasy; STEREO
09:12 Serwis sportowy; STEREO
09:15 Kurier flesz; STEREO
09:17 Pogoda; STEREO
09:19 Przegląd prasy; STEREO
09:22 Serwis ekonomiczny; STEREO
09:25 Kamera Kuriera; STEREO
09:30 Kurier; STEREO
09:54 Pogoda; STEREO
09:56 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:00 Serwis ekonomiczny; STEREO
10:04 Serwis sportowy; STEREO
10:08 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:11 Pogoda; STEREO
10:13 Kurier Gość; STEREO
10:25 Kamera Kuriera; STEREO
10:30 Kurier; STEREO
10:50 Pogoda; STEREO
10:53 Serwis sportowy; STEREO
10:57 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:01 Kurier Biznes; STEREO
11:26 Kamera Kuriera; STEREO
11:30 Kurier; STEREO
11:51 Pogoda; STEREO
11:52 Serwis ekonomiczny; STEREO
11:55 Serwis sportowy; STEREO
12:01 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:07 Kurier Świat; program publicystyczny; STEREO
12:30 Kurier; STEREO
12:51 Pogoda; STEREO
12:53 Serwis ekonomiczny; STEREO
12:56 Serwis sportowy; STEREO
13:02 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:06 Kurier Komentarze; STEREO
13:26 Kamera Kuriera; STEREO
13:30 Kurier; STEREO
13:52 Pogoda; STEREO
13:55 Serwis ekonomiczny; STEREO
13:59 Serwis sportowy; STEREO
14:05 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:09 Kurier Świat; program publicystyczny; STEREO
14:30 Kurier; STEREO
14:51 Pogoda; STEREO
14:55 Serwis ekonomiczny; STEREO
14:59 Serwis sportowy; STEREO
15:04 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:08 Kurier Komentarze; STEREO
15:30 Kurier; STEREO
15:55 Pogoda; STEREO
15:57 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:01 Serwis ekonomiczny; STEREO
16:05 Serwis sportowy; STEREO
16:12 Rozmowa dnia; STEREO
16:30 Dla niesłyszących - Kurier; STEREO
16:43 Pogoda; STEREO
16:45 OTV - PASMO LOKALNE
17:14 Rozmowa dnia; STEREO
17:30 Kurier; STEREO
17:55 Pogoda; STEREO
18:00 OTV - PASMO LOKALNE
20:00 Telekurier - .; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:30 Kurier; STEREO
20:49 Pogoda; STEREO
20:55 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO
21:30 Kurier; STEREO
21:43 Pogoda; STEREO
21:45 OTV - PASMO LOKALNE
22:15 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
22:30 Kurier; STEREO
22:43 Pogoda; STEREO
22:47 16/16 - Pierwsze kroki; cykl reportaży; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
23:06 Sportowy Wieczór; STEREO
23:30 Kurier; STEREO
23:50 Pogoda; STEREO
23:56 Miłość i władza - Bill Clinton i Hillary Rodham Clinton (Clintons)  43'; serial dokumentalny kraj prod.Niemcy (2006); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:40 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
Konserwacja nadajnika dla Warszawy i okolic od godz.1.00 do godz.7.00
00:52 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO
01:23 Kurier; STEREO
01:43 Pogoda; STEREO
01:46 Miłość i władza - Bill Clinton i Hillary Rodham Clinton (Clintons)  43'; serial dokumentalny kraj prod.Niemcy (2006); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:31 Zakończenie dnia

Polsat
06:00 Wstawaj! Gramy! (347) - rozrywka
06:45 Sekret Laury (137) - telenowela, Argentyna 2004
07:45 TV market
08:00 Wielka wygrana (75) - teleturniej
08:55 Graczykowie (52) - serial komediowy, Polska 2001
09:30 Daleko od noszy (106) - serial komediowy, Polska 2006
10:00 Czarodziejki (41) - serial fantastyczny, USA 1999
11:00 Dotyk anioła (42) - serial familijny, USA 1994
12:00 Pensjonat pod Różą 3 (41) - serial obyczajowy, Polska 2005
13:00 Jesteś moim życiem (160) - telenowela, Argentyna 2006
14:00 Miodowe lata 4 (64) - serial komediowy, Polska 2000
14:45 Benny Hill (39) - serial komediowy, Wielka Brytania 1985
15:15 Rodzina zastępcza (63) - serial komediowy, Polska 2001
15:50 Wydarzenia
16:15 Pogoda
16:25 Interwencja
16:55 Strażnik Teksasu (122) - serial sensacyjny, USA 1998
17:55 Miodowe lata 4 (65) - serial komediowy, Polska 2000
18:50 Wydarzenia
19:20 Sport
19:25 Pogoda
19:30 Rodzina zastępcza (64) - serial komediowy, Polska 2001
20:00 Mamuśki (15) - serial komediowy, Polska 2007
20:30 Mamuśki (16) - serial komediowy, Polska 2007
21:00 Zasady walki - film sensacyjny, USA/Kanada 2000 tylko dla dorosłych
21:55 Studio Lotto (w przerwie filmu)
23:20 Chirurdzy 2 (32) - serial obyczajowy, USA 2006
00:20 Threshold strategia przetrwania (8) - serial fantastyczny, USA 2005 tylko dla dorosłych
01:20 Dziewczyny w bikini (419) - quiz tylko dla dorosłych
02:20 Nocne randki (153) - rozrywka tylko dla dorosłych
05:00 Music Spot (127) - rozrywka

TVN
05:50 Telesklep
06:40 Pogoda na miłość 2 (18/23) - serial obyczajowy, USA 2004
07:35 Taniec z gwiazdami kulisy - rozrywka
08:05 Szymon Majewski Show - rozrywka
09:05 Wykręć numer - teleturniej interaktywny
10:05 Fabryka gry - teleturniej interaktywny
11:05 Telesklep
11:55 Zorro - serial animowany, Irlandia 1997
12:25 W-11 wydział śledczy - serial fabularno-dokumentalny, Polska 2007
13:05 Na Wspólnej (800) - serial obyczajowy, Polska 2007
13:30 Na Wspólnej (801) - serial obyczajowy, Polska 2007
13:55 Na Wspólnej (802) - serial obyczajowy, Polska 2007
14:20 Pogoda na miłość 2 (19/23) - serial obyczajowy, USA 2004
15:20 Prawo pożądania (133/143) - telenowela, Kolumbia 2005
16:20 Rozmowy w toku - talk show
17:30 Sędzia Anna Maria Wesołowska - serial fabularno-dokumentalny, Polska 2007
18:30 Detektywi - serial fabularno-dokumentalny, Polska 2007
19:00 Fakty
19:30 Pogoda
19:40 Sport
19:50 Uwaga!
20:15 W-11 wydział śledczy - serial fabularno-dokumentalny, Polska 2007
20:55 Detektyw Monk 4 (12/16) - serial kryminalny, USA 2005
21:55 Dowody zbrodni 3 (9/23) - serial kryminalny, USA 2005
22:55 Szymon Majewski Show - rozrywka
23:55 Projekt plaża nocą tylko dla dorosłych
00:25 Nie z tego świata 1 (19/22) - serial sf, USA 2005
01:25 Nocne igraszki - interaktywny program rozrywkowy tylko dla dorosłych
02:25 Telesklep
03:15 Uwaga!
03:35 Nic straconego - powtórki programów

TV 4
05.45 Automobilizm: Rajdowe Mistrzostwa Polski - rajd Subaru
06.05 Strażacy - serial dokumentalny
06.30 Drogówka - magazyn policyjny
06.55 Muzyczne listy - magazyn muzyczny
08.00 TV Market - magazyn reklamowy
08.30 Monster Warriors (19) - serial animowany
09.00 TiVi Sekcja - talk show
10.00 Saint-Tropez (21) - serial obyczajowy
11.05 Beverly Hills 90210 (40) - serial obyczajowy
12.05 Przetrwanie - teleturniej
12.45 Dekoratornia - magazyn wnętrzarski
13.20 Wygraj fortunę - program interaktywny
15.30 Arabela (9) - serial familijny
16.10 Beverly Hills 90210 (41) - serial obyczajowy
17.10 Talk2Szok - program rozrywkowy
18.10 Przetrwanie - teleturniej
18.50 Saint-Tropez (22) - serial obyczajowy
20.00 Kameleon: 2001 - thriller, USA 2001
22.00 Włatcy móch - serial animowany dla dorosłych
22.30 Czułe dranie - magazyn rozrywkowy
23.00 Nieczułe dranie - magazyn rozrywkowy
23.30 Kuba Wojewódzki - talk show
00.35 Wydarzenia, Sport, Prognoza pogody
01.15 Cała prawda - talk show
02.05 Muzyczne listy - program muzyczny
02.55 Rozmówki polsko-polskie - talk show
03.45 Zakończenie programu

TV Polonia
06:00 Kawa czy herbata? - w tym:  Wiadomości skrót 6:30,7:00,7:30; Biznesowa piątka 6.18; Pogoda 6:32,7:05,7:33; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Wiadomości; STEREO
08:10 Pogoda; STEREO
08:15 Kwadrans po ósmej; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
08:30 Nigdzie w świecie nie znajdziecie; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
08:45 Bajkonurrr, czyli w świecie książek dla dzieci; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:55 Podaruj serce; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
09:10 Ojczyzna polszczyzna - Know-How, Power i Deal; program prof.Jana Miodka; Bez ograniczeń wiekowych
09:25 Salon kresowy - Basia z Podlasia; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
09:45 Punkt widzenia - odc. 3; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
10:35 Żydzi w Powstaniu Warszawskim  57'; film dokumentalny; reż.:Anna Ferens, Anna Kowalewska Onaszkiewicz; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
11:30 Codzienna 2 m. 3 - odc. 45; serial komediowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:00 Wiadomości; STEREO
12:10 Klan - odc. 1273; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:35 Człowiek dwóch kontynentów  26'; film dokumentalny; reż.:Zygmunt Skonieczny; Dla małoletnich od lat 12
13:05 Warto kochać - odc. 25; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:50 Rozmowy na temat -  Tatry w albumach; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:00 41. Studencki Festiwal Piosenki "Ósmy grzech" - pieśni Włodzimierza Wysockiego; koncert; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:45 Lekcja polskiego kina  71'; film dokumentalny; reż.:Andrzej Wajda; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:55 Nigdzie w świecie nie znajdziecie; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
16:15 Do góry nogami; Bez ograniczeń wiekowych
16:40 Podaruj serce; reportaż
17:00 Teleexpress; STEREO
17:15 Taki pejzaż - Wielkie Jeziora Mazurskie. Krajobraz z lądolodem; cykl dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:35 Punkt widzenia - odc. 3; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
18:20 Nowa Tradycja - "Kwadrofonik"; koncert; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:35 Polska z bocznej drogi - Ludzie z Leśnej; Bez ograniczeń wiekowych
18:50 Codzienna 2 m. 3 - odc. 45; serial komediowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:15 Dobranocka - Dziwne przygody Koziołka Matołka - odc. 18 Pod piramidami; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości; STEREO
19:55 Sport; STEREO
20:00 Pogoda; STEREO
20:10 Klan - odc. 1273; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:35 Desperaci - nieznana historia PRL - u - Kryptonim "Podmuch"; cykl dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
21:00 Siedlisko - odc. 8/9; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
21:50 Myslovitz  - "Miłość w czasach popkultury"; koncert; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
22:45 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
23:10 Mieszkać w Europie - Design szwedzki; reportaż; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
23:30 Panorama; STEREO
23:45 Pogoda; STEREO
23:48 Sport Telegram; STEREO
23:50 Biznes; STEREO
23:55 Punkt widzenia - odc. 3; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
00:40 Polska z bocznej drogi - Klub dobrych serc; Bez ograniczeń wiekowych
00:50 Codzienna 2 m. 3 - odc. 45; serial komediowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:15 Dobranocka za oceanem - Dziwne przygody Koziołka Matołka - odc. 18 Pod piramidami; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
01:30 Wiadomości; STEREO
01:55 Sport; STEREO
02:00 Klan - odc. 1273; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:25 Desperaci - nieznana historia PRL - u - Kryptonim "Podmuch"; cykl dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:55 Siedlisko - odc. 8/9; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
03:45 Myslovitz  - "Miłość w czasach popkultury"; koncert; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
04:35 Sto tysięcy bocianów - odc.7; serial dokumentalny TVP; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
05:00 Polska z bocznej drogi - Ludzie z Leśnej; Bez ograniczeń wiekowych
05:10 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
05:35 Taki pejzaż - Wielkie Jeziora Mazurskie. Krajobraz z lądolodem; cykl dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
06:00 Zakończenie dnia

TVN 7
06:10 Maraton uśmiechu - rozrywka
06:35 Telesklep
07:40 Maraton uśmiechu - rozrywka
08:10 Tajniacy (13/16) - serial sensacyjny, USA 2003
09:10 Gorzka zemsta (46/188) - telenowela, Kolumbia 2003
10:05 Nocny kurs (18/22) - serial sensacyjny, USA 2002
11:05 Zabawa od kuchni - rozrywka
12:05 Telesklep
14:10 Gorzka zemsta (47/188) - telenowela, Kolumbia 2003
15:10 Nikita 2 (16) - serial kryminalny, USA 1997
16:10 Życie na fali 2 (17/24) - serial obyczajowy, USA 2004
17:10 Wyścig po kasę - teleturniej interaktywny
18:10 Nocny kurs (18/22) - serial sensacyjny, USA 2002
19:10 Życie na fali 2 (18/24) - serial obyczajowy, USA 2004
20:10 Tarzan na Manhattanie (5/8) - serial przygodowy, USA 2003
21:10 Wzbierająca burza - film biograficzny, Wielka Brytania 2002
23:10 Co za tydzień
23:40 Świat według Garpa - dramat obyczajowy, USA 1982 

TVP Kultura
09:00 Przewodnik (375) - magazyn kulturalny
09:05 Studio TVP Kultura Telekino - rozmowa
09:15 Telekino: Awatar, czyli zamiana dusz - film fantastyczny, Polska 1964
10:15 Andres Segovia. Pieśń gitary - film dokumentalny
11:05 JAJO wszędzie jest sztuka (21) - serial dokumentalny
11:35 JAJO wszędzie jest sztuka (22) - serial dokumentalny
12:00 Człowiek, który kochał śmiech. Wspomnienie o Kazimierzu Brusikiewiczu - reportaż
12:50 Kino krótkich filmów: Curriculum vitae - film animowany, Czechy 1986
13:00 Studio kultura Rozmowy - rozmowa
13:30 Jerozolima, moja miłość - film dokumentalny
14:40 Przewodnik (375) - magazyn kulturalny
14:45 Po drodze - film psychologiczny, Polska/Węgry 1979
16:30 Duet na Paoloncello i Petronone - film dokumentalny
17:00 Przewodnik (375) - magazyn kulturalny
17:05 Ivo Pogorelic - film dokumentalny
18:00 Salon filmowy TVP Kultura Peter Greenaway - publicystyka kulturalna
18:35 Kino krótkich filmów: Próby dla wymarłych organizmów - film animowany, Wielka Brytania 1989
18:50 Dziewczyna i chłopak (6/6) - serial przygodowy, Polska 1978
19:35 KFPP Opole '91 Cytadela - koncert
19:45 KFPP Opole '91 Delator - koncert
20:00 Studio kultura Rozmowy - rozmowa
20:05 Studio kultura Rozmowy (375) - rozmowa
20:30 Wujaszek Wania - dramat obyczajowy, Związek Radziecki 1970
22:05 Przewodnik - magazyn kulturalny
22:10 Cowboy Bebop (17/26) - serial animowany, Japonia 1998
22:40 Cowboy Bebop (18/26) - serial animowany, Japonia 1998
23:05 Strefa alternatywna: Studio alternatywne (4) - rozmowa
23:30 Strefa alternatywna: MW2 na sucho - reportaż 
23:50 Strefa alternatywna: Art Noc - program artystyczny
00:30 Studio kultura Rozmowy - rozmowa
00:35 Studio kultura Rozmowy - rozmowa
00:55 Przewodnik (375) - magazyn kulturalny
01:00 Kino nocne: Nosferatu wampir - horror, Niemcy 1978
02:40 Herbie Hancock, Joe Zawinul and Friedrich Gulda - koncert

Animal Planet
6:00    Na ratunek Zwierzęta
6:30    Młode i dzikie Zwierzęta
7:00    Raport Animal Planet Zwierzęta
7:30    Zwierzęta na małym i dużym ekranie Zwierzęta
8:00    Najzabawniejsze zwierzęta świata Zwierzęta
8:30    Najzabawniejsze zwierzęta świata Zwierzęta
9:00    Cudowne psy Zwierzęta
9:30    Małpi biznes Zwierzęta
10:00    Szympansie dzienniki Zwierzęta
10:30    Dzika przyroda Afryki Zwierzęta
11:00    Dorastanie... Zwierzęta
12:00    Policja dla zwierząt w Houston Zwierzęta
13:00    Najzabawniejsze zwierzęta świata Zwierzęta
13:30    Najzabawniejsze zwierzęta świata Zwierzęta
14:00    Małe zoo walczy! Zwierzęta
15:00    Początkujący weterynarze Zwierzęta
15:30    Początkujący weterynarze Zwierzęta
16:00    Z dziennika łowcy krokodyli Zwierzęta
16:30    Poskramiacz węży Zwierzęta
17:00    Policja dla zwierząt w Miami Zwierzęta
18:00    Cudowne psy Zwierzęta
18:30    Szympansie dzienniki Zwierzęta
19:00    Dzika przyroda Afryki Zwierzęta
19:30    Małpi biznes Zwierzęta
20:00    Rekordy zwierząt Zwierzęta
21:00    Wyprawy Corwina Zwierzęta
22:00    Policja dla zwierząt w Houston Zwierzęta
23:00    Życie zwierząt Zwierzęta
23:30    Niebezpieczne spotkania Zwierzęta
0:00    Najzabawniejsze zwierzęta świata Zwierzęta
0:30    Najzabawniejsze zwierzęta świata Zwierzęta
1:00    Rekordy zwierząt Zwierzęta
2:00    Wyprawy Corwina Zwierzęta
3:00    Cudowne psy Zwierzęta
3:30    Małpi biznes Zwierzęta

Edusat
6:00    Pasmo sportowe Relacja
7:40    Pasmo sportowe Relacja
7:58    Program dnia Zapowiedź programu
8:00    Podstawy kształtowania osobowości Program edukacyjny
8:50    Podstawy kształtowania osobowości Program edukacyjny
9:40    Spotkania z filozofią Program edukacyjny
10:10    Etyka zawodowa Program edukacyjny
10:55    Etyka zawodowa Program edukacyjny
11:40    Podstawy pedagogiki specjalnej Program edukacyjny
12:25    Program dnia Zapowiedź programu
12:30    Podstawy pedagogiki specjalnej Program edukacyjny
13:20    Koncert finałowy festiwalu OSP Krynica Muzyka
15:20    Podstawy kształtowania osobowości Program edukacyjny
16:10    Podstawy kształtowania osobowości Program edukacyjny
16:55    Program dnia Zapowiedź programu
17:00    Etyka zawodowa Program edukacyjny
17:50    Etyka zawodowa Program edukacyjny
18:40    Podstawy pedagogiki specjalnej Program edukacyjny
19:30    Podstawy pedagogiki specjalnej Program edukacyjny
20:20    Podróż do Indii Program krajoznawczy
21:25    Program dnia Zapowiedź programu
21:30    Pasmo sportowe Relacja
23:05    Pasmo sportowe Relacja
23:30    Podstawy kształtowania osobowości Program edukacyjny
0:20    Podstawy kształtowania osobowości Program edukacyjny
1:10    Etyka zawodowa Program edukacyjny
2:00    Etyka zawodowa Program edukacyjny
2:50    Podstawy pedagogiki specjalnej Program edukacyjny
3:40    Podstawy pedagogiki specjalnej Program edukacyjny

Extreme Sports
6:00    Gen://ex Sporty ekstremalne
6:30    FIFA Beach Soccer Sporty ekstremalne
7:30    Canadian Moto Cross Sporty ekstremalne
8:30    Cactus Garden Sporty ekstremalne
9:00    Egos & Icons Sum 41 Sporty ekstremalne
10:00    The Raid Adventure Race Sporty ekstremalne
10:30    The Enduro at Erzberg Sporty ekstremalne
11:30    Hangin' with... Dre Powell Sporty ekstremalne
12:00    Masters of Stone Sporty ekstremalne
13:00    Experience - Kajak Waterfalls Sporty ekstremalne
13:30    FIFA Beach Soccer Sporty ekstremalne
14:30    Gen://ex Sporty ekstremalne
15:00    Masters of Stone Sporty ekstremalne
16:00    Egos & Icons Sum 41 Sporty ekstremalne
17:00    Gen://ex Sporty ekstremalne
17:30    High Octane 2006 Sporty ekstremalne
18:00    The Raid Adventure Race Sporty ekstremalne
18:30    The Enduro at Erzberg Sporty ekstremalne
19:30    Hangin' with... Dre Powell Sporty ekstremalne
20:00    Egos & Icons Sum 41 Sporty ekstremalne
21:00    FIFA Beach Soccer Sporty ekstremalne
22:00    FIM World Motocross 2007 Sporty ekstremalne
23:00    Gen://ex Sporty ekstremalne
23:30    High Octane 2006 Sporty ekstremalne
0:00    Egos & Icons Sum 41 Sporty ekstremalne
1:00    Canadian Moto Cross Sporty ekstremalne
2:00    The Raid Adventure Race Sporty ekstremalne
2:30    Masters of Stone Sporty ekstremalne
3:30    FIFA Beach Soccer Sporty ekstremalne

Hyper
21:00    Tsubasa Chronicle Serial rysunkowy
21:30    Fresh Air Informacje
22:00    Fresh Air Informacje
22:15    Fresh Air Informacje
22:30    Fresh Air Informacje
23:00    Game Play Informacje
23:15    Tsubasa Chronicle Serial rysunkowy
23:45    Java Games Informacje
0:00    Hyper Classic Informacje
0:30    Klipy Informacje

Polsat 2
6:00    Komenda - odc. 97
6:30    Radość życia - odc. 11
7:00    Kalejdoskop tygodnia - odc. 381
7:30    Echo lasu - odc. 107
8:00    Pasjonaci - odc. 81
8:30    Wydarzenia - Wiadomości
9:00    Interwencja - odc. 871
9:25    Samo życie - Serial obyczajowy odc. 744; Reżyseria: Wojciech Pacyna, Wojciech Nowak, Maciej Pieprzyca, Jacek Sołtysiak (Polska 2006)
10:00    Gra w ciemno - Teleturniej odc. 336
10:40    Duża przerwa - Serial komediowy "Strajk" odc. 2; Reżyseria: Mirosław Bork (Polska 2000)
11:05    Interwencja - odc. 871
11:30    Wydarzenia - Wiadomości
12:00    Pierwsza miłość - Serial obyczajowy odc. 508; Reżyseria: Okił Khamidov, Paweł Chmielewski (Polska 2007)
12:35    Będziesz moja - Serial obyczajowy odc. 5; Reżyseria: Ewa Pytka (Polska 2006)
13:20    Komenda - odc. 97
13:45    Interwencja - odc. 871
14:15    Się kręci - odc. 17
14:45    Radość życia - odc. 11
15:15    Kalejdoskop tygodnia - odc. 381
15:40    Echo lasu - odc. 107
16:05    Pasjonaci - odc. 81
16:30    Wydarzenia - Wiadomości
17:00    Interwencja - odc. 871
17:25    Samo życie - Serial obyczajowy odc. 744; Reżyseria: Wojciech Pacyna, Wojciech Nowak, Maciej Pieprzyca, Jacek Sołtysiak (Polska 2006)
18:00    Gra w ciemno - Teleturniej odc. 336
18:40    Duża przerwa - Serial komediowy "Strajk" odc. 2; Reżyseria: Mirosław Bork (Polska 2000)
19:05    Interwencja - odc. 871
19:30    Wydarzenia - Wiadomości
20:00    Pierwsza miłość - Serial obyczajowy odc. 508; Reżyseria: Okił Khamidov, Paweł Chmielewski (Polska 2007)
20:35    Będziesz moja - Serial obyczajowy odc. 5; Reżyseria: Ewa Pytka (Polska 2006)
21:20    Komenda - odc. 97
21:45    Interwencja - odc. 871
22:15    Radość życia - odc. 11
22:45    Oblicza Ameryki - odc. 337
23:15    Kalejdoskop tygodnia - odc. 381
23:40    Echo lasu - odc. 107
0:05    Pasjonaci - odc. 81
0:30    Interwencja - odc. 872
1:00    Samo życie - Serial obyczajowy odc. 888; Reżyseria: Wojciech Pacyna, Wojciech Nowak, Maciej Pieprzyca, Jacek Sołtysiak (Polska 2007)
1:30    Oblicza Ameryki - odc. 337
2:00    Wydarzenia - Wiadomości
2:30    Gra w ciemno - Teleturniej odc. 337
3:15    Eureko, ja to wiem! - Teleturniej odc. 28

Cinemax
6:00    Szare dusze - Dramat Org: "Ames grises / Grey souls". Reżyseria: Yves Angelo (Francja 2005)
7:45    Kuzyni - Komedia Org: "Cousins". Reżyseria: Joel Schumacher (USA 1989)
9:35    Żona księdza - Komedia Org: "La Moglie del Prete / The Priest's Wife". Reżyseria: Dino Risi (Włochy 1971)
11:20    Wpływ księżyca - Komedia Org: "Moonstruck". Reżyseria: Norman Jewison (USA 1987)
13:00    Moje życie to film - Komedia Org: "Frame of Mind / The Movie Hero". Scenariusz i reżyseria: Brad T. Gottfred (USA 2003)
14:25    Najlepsze w Hollywood - Dziewczyny z charakterem - Program kulturalny
14:50    Kwiat passiflory - Film kryminalny Org: "Passion Flower". Reżyseria: Joseph Sargent (USA 1986)
16:25    3+3 - Dramat Org: "3&3 / Tales of Innocent Lives". Reżyseria: Savina Dellicour, Phil Dornfeld (USA 2005)
18:05    Kuzyni - Komedia Org: "Cousins". Reżyseria: Joel Schumacher (USA 1989)
20:00    Wieczór konesera - dziennikarze: Syndykat zbrodni - Thriller Org: "The Parallax View". Reżyseria: Alan Pakula (USA 1974)
22:00    Cwaniak - Dramat Org: "Street Smart". Reżyseria: Jerry Schatzberg (USA 1987)
23:35    Hotel El Cortez - Dramat Org: "El cortez / Three for the devil". Reżyseria: Stephen Purvis (USA 2006)
1:05    Zgaga - Komedia Org: "Heartburn". Reżyseria: Mike Nichols (USA 1986)
2:55    Carrie - Horror Reżyseria: David Carson (USA 2002)

4fun TV
6:00     4fun.hits
7:00     Teraz.pl
8:00     Parszywe pozycje
9:00     4fun.hits.new
10:00     4fun.hits
11:00     4fun'rocks
12:00     Teraz.pl
13:00     4fun.hits
14:00     Parszywe pozycje
15:00     Kartony
16:00     4fun'rocks
17:00     4fun.hits
18:00     Czat z gwiazdą
19:00     Interaktywna loża szyderców
20:00     Kartony
21:00     4fun.hiphop
22:00     4fun'rocks
23:00     Kartony
0:00     4fun'ocka
3:00     4fun.chill

BBC World
6:00     BBC News
6:30     World Business Report
7:00     BBC News
7:30     World Business Report
8:00     BBC News
8:30     World Business Report
8:45     Sport Today
9:00     BBC News
9:30     Click
10:00     BBC News
10:30     Hardtalk
11:00     BBC News
11:30     Fast Track
12:00     BBC News
12:30     World Business Report
12:45     Sport Today
13:00     World News Today
14:00     BBC News
14:30     World Business Report
14:45     Sport Today
15:00     BBC News
15:30     Asia Today
15:45     Sport Today
16:00     BBC News
16:30     Hardtalk
17:00     BBC News
17:30     Indian School
18:00     World News Today
19:00     BBC News
19:30     World Business Report
19:45     Sport Today
20:00     World News Today
21:00     BBC News
21:30     Talking Movies
22:00     BBC News
22:30     Hardtalk
23:00     BBC News
23:15     World Business Report
23:45     Sport Today
0:00     BBC News
0:30     Asia Today
0:45     World Business Report
1:00     BBC News
1:30     Hardtalk
2:00     BBC News
2:30     World Business Report
3:00     BBC News
3:30     Indian School
4:00     BBC News
4:30     World Business Report
4:45     Sport Today
5:00     BBC News
5:30     Hardtalk

Boomerang
6:00     Flintstonowie
7:00     Zwariowane melodie
8:00     Scooby Doo
9:00     Flintstonowie
10:00     Odlotowe wyścigi
11:00     Kocia ferajna
12:00     Dwa głupie psy
13:00     Niebezpieczna mysz
14:00     Hrabia Kaczula
15:00     Dastardly i Muttley
16:00     Zwariowane melodie
17:00     Tom i Jerry
18:00     Scooby i Scrappy Doo
19:00     Flintstonowie
20:00     Odlotowe wyścigi
21:00     Kocia ferajna
22:00     Dwa głupie psy
23:00     Niebezpieczna mysz
0:00     Hrabia Kaczula
1:00     Dastardly i Muttley
2:00     Zwariowane melodie
3:00     Tom i Jerry
4:00     Scooby Doo
5:00     Flintstonowie

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.