FANDOM


TVP 1
00:00 Wiadomości - skrót; ok.godz.9.00, 10.25, 13.40, 14.20
06:00 Kawa czy herbata; w tym Pogoda 6.30, 7.00, 7.30 oraz Wiadomości - skrót o 6.32, 7.02 , 7.32
08:00 Wiadomości
08:11 Pogoda
08:15 Cafe serio
08:25 Kawa czy herbata
09:05 Klasyka Animacji; Niedźwiedź Dreptak i jego wnuk; film anim.prod.rosyjskiej
09:20 Kulfon co z ciebie wyrośnie; odc.15 -Z bakteriami nie ma żartów; serial anim.prod.polskiej
09:30 Domisie; program dla dzieci
10:00 Ania z Zielonego Wzgórza; odc.16 - Pokaz pływacki; 2000  serial animowany prod. kanadyjskiej; reż: Liliane Andre
10:30 Moda na sukces; odc.2389; serial prod.USA (dolby surround)
10:50 Nic nie trwa wiecznie; odc.4-ost.; serial prod.USA
11:35 Telezakupy
11:50 Książki na jesień
12:00 Wiadomości
12:10 Agrobiznes; rolniczy program informacyjny
12:20 Wielkie sprzątanie
12:45 Plebania; odc.484; telenowela TVP (STEREO)
13:10 Klan; odc.887; telenowela TVP
13:35 Książki na jesień
13:40 Podróże z Caritas Polską; odc.5 -Otwórzcie drzwi rozumowi
14:05 Europa na wynos-Młodzież; odc.2 - Wolontariat Europejski; reportaż
14:20 W labiryncie; odc.73/120 - Bójka; serial TVP
14:53 Książki na jesień
15:00 Wiadomości
15:10 Bez pardonu; odc.15 - Córka za córkę; 2000  serial kryminalny prod. USA [za zgodą rodziców]
16:00 SexEmisja; odc.6 - Tolerancja wobec ludzi o innych orientacjach seksualnych; program dla młodych widzów
16:15 Szkoła pod Biegunem
16:25 Moda na sukces; odc.2389; serial prod.USA (dolby surround)
16:50 Sportowy Express
17:00 Teleexpress
17:20 Razem na Biegun. Antarktyda
17:30 Klan; odc.890; telenowela TVP
18:00 Jaka to melodia?; quiz muzyczny [stereo]
18:25 Rodzinka; odc.16-ost.  - Zabójcza perswazja; serial TVP [stereo]
19:00 Wieczorynka; Roztańczona Angelina; Dig i Dug; serial animowany prod. angielskiej [stereo]
19:30 Wiadomości
19:50 Sport
19:59 Pogoda
20:05 Prosto w oczy; program Moniki Olejnik
20:18 Pogoda
20:30 Gwiazdy na Gwiazdkę, mecz hokeja na lodzie; Gwiazdy NHL - reprezentacja Polski
22:10 Miej świadomość; Made in Poland; film dok.; reż: Marcin Koszałka
22:40 Wiadomości
22:55 To my; 2000  film fab.prod.polskiej; reż: Waldemar Szarek; wyk: Marta Dąbrowa,Rafał Cieszyński,Bronisław Wrocławski
00:25 Alfabet Tapiesa; film dok.prod.hiszpańsko-francusko-fińsko-norweskiej
01:20 Zakończenie programu

TVP 2
07:00 10 minut tylko dla siebie; magazyn
07:10 Na dobry początek; Kombi
07:20 Dwójka Dzieciom; WOW; odc.8/13; serial prod. polsko-niemieckiej
07:45 Dwójka Dzieciom; Tajemnica szyfru Marabuta; odc.8/10 - Na tratwie; serial animowany prod. polskiej
07:55 Dwójka Dzieciom; Przygód kilka wróbla Ćwirka; odc.31/39 - Czarna rodzinka; serial animowany prod. polskiej
08:05 Na dobre i na złe; odc.180 - Sprawdzian; serial prod. TVP
09:00 Pytanie na śniadanie; magazyn [w tym: Panorama 9.30 i Pogoda 9.32]
10:00 Lubię czytać; magazyn [stereo]
10:15 10 minut tylko dla siebie; magazyn
10:25 Podróże kulinarne Roberta Makłowicza; Tradycyjny smak (90); magazyn
10:50 Zimowy Show Kabaretowy, czyli Gwiazdy, Żarty i Śnieg (2)
11:45 Od przedszkola do Opola; Kolędy z udziałem Zespołu "Śląsk"; program rozrywkowy
12:15 Święta wojna; Święta miłości i dobroci odc.154; serial TVP
12:40 Telezakupy
13:00 Panorama
13:17 Pogoda
13:20 Przystanek praca; magazyn
13:30 Znaki czasu; magazyn
13:50 Podróż do ziemi obiecanej; odc.62/65; serial prod. USA
14:35 Gra z cieniem; teleturniej
15:05 Śpiewające Fortepiany; teleturniej muzyczny [stereo]
15:55 Pejzaż z Europą w tle; Budowa linii tramwajowej w Dublinie
16:00 Panorama
16:10 Film dla niesłyszących; M jak miłość; odc.278; serial TVP [stereo]
17:00 Angielski z Kevinem
17:05 Pejzaż z Europą w tle; Odbudowa Opactwa Tinten Abbey
17:10 Środa melomana; Grand Prix Jazz MELOMANI; Oskary Jazzowe za 2003 rok; wyk: Coltrane Quintet
17:40 Na drodze bezpiecznie; felieton
17:50 PROGRAM LOKALNY
18:30 Panorama
18:55 Pogoda
19:05 Jeden z dziesięciu; teleturniej
19:35 Ale jazda!; magazyn
20:00 Panorama flesz
20:05 M jak miłość; odc.279; serial TVP (stereo)
20:55 Kulisy serialu "M jak miłość"
21:00 Komornicy; odc.6; serial dok.prod.polskiej (za zgodą rodziców)
21:35 Drogowy Raport Dwójki; magazyn
22:00 Panorama
22:20 Biznes
22:25 Sport-telegram
22:34 Pogoda
22:40 S jak szpieg; Francuski łącznik; reportaż
23:10 Alibi na środę; Obcy w moim domu; Stranger inMy Home; 1996  thriller psychologiczny prod.USA (tylko dla dorosłych); reż: Farhad Mann; wyk: Veronica Hamel,Joe Penny,Daniel Hugh Kelly
00:35 Zapisy pamięci; Gdy zaczynaliśmy; film dokumentalny Tadeusza Pikulskiego
01:00 Zapisy pamięci; Pierwsze lata; film dokumentalny Tadeusza Pikulskiego
01:25 Zakończenie programu

Polsat
6.00 Piosenka na życzenie
6.45 TV Market
7.00 Zwariowany świat Malcolma (52) - serial
7.30 Zbuntowany anioł (18) - telenowela, Argentyna
8.30 Interwencja
8.50 Rodzina zastępcza (67) - serial
9.20 13. posterunek (24) - serial
10.00 Wiesio szoł
10.15 Świat według Kiepskich (44) - serial
11.00 Najzabawniejsze zwierzęta świata
11.30 Samo życie (463) - serial obyczajowy
12.10 Zbuntowany anioł (19) - telenowela, Argentyna
13.00 TV Market
13.15 Auto Świat
13.45 Reba (2) - serial
14.15 Zwariowany świat Malcolma (53) - serial
14.45 Muzyczna winda
15.45 Wydarzenia
16.00 Pogoda
16.10 Interwencja - magazyn reporterów
16.30 Świat według Kiepskich (126) - serial
17.00 Jezioro marzeń (98) - serial dla młodzieży
17.55 Rodzina zastępcza (68) - serial obyczajowy
18.30 Wydarzenia
18.55 Sport
19.05 Pogoda
19.10 Samo życie (463) - serial obyczajowy
20.00 Dziupla Cezara (1) - serial komediowy
20.45 Wybuch - film sensacyjny, Peru-USA 1997, reż. Gwyneth Gibby, wyk. F. Murray Abraham, Gabriel Anselmi, Cyril O' Reilly, Patricia Velazques (ok. 21.30 Studio LOTTO)
23.05 Biznes wydarzenia
23.25 Pogoda
23.35 Kuba Wojewódzki - talk show
0.35 13. posterunek (24) - serial komediowy
1.10 Aquaz Music Zone - internetowy program muzyczny
5.00 Pożegnanie

TVN
6.20 Usterka
6.45 Telesklep
7.25 Uwaga! - magazyn
7.45 Prześwietlenie - magazyn
8.15 Najsłabsze ogniwo - teleturniej
9.00 Tele Gra - interaktywny teleturniej na żywo
10.00 Szybka forsa - interaktywny teleturniej na żywo
11.00 W-11 Wydział Śledczy - serial fabularno-dokumentalny
11.30 Rozmowy w toku - talk show
12.35 Na Wspólnej (387) - serial obyczajowy, Polska
13.05 Nash Bridges (8) - serial sensacyjny, USA
14.05 Serce z kamienia (78) - telenowela, Meksyk
14.55 Ostry dyżur VI (6) - serial obyczajowy, USA
15.55 Grzesznica (26) - telenowela, Meksyk
16.45 Fakty
17.00 Uwaga! - magazyn
17.15 W-11 Wydział Sledczy - serial fabularno-dok.
17.45 Bajkowe Odnawiamy Nadzieję - program Fundacji TVN
17.50 Rozmowy w toku - talk show
19.00 Fakty
19.30 Sport
19.40 Pogoda
19.45 Uwaga! (824) - magazyn
20.10 Najsłabsze ogniwo - teleturniej
21.00 Na Wspólnej (388) - serial obyczajowy, Polska
21.30 Zabójczy związek - film sensacyjny, USA 1998, reż. Paul Schneider, wyk. Patty Duke, Kelly Rowan, Robert Floyd, Rosemary Dunsmore, Dave Nichols
23.30 Bez śladu (22) - serial sensacyjny, USA
0.30 Camera Całe (16) - serial komediowy, Polska
0.40 Uwaga! - magazyn
1.00 Nic straconego

TVP 3
06:50 Echa dnia
07:15 Telezakupy
07:30 Kurier
07:40 Prognoza pogody
07:45 Program lokalny
08:00 Etniczne klimaty
08:30 Kurier
08:40 Prognoza pogody
08:45 Gość dnia
09:00 Gwiazdy Hollywoodu
09:30 Kurier
09:40 Prognoza pogody
09:45 W przyrodzie nic nie ginie: Żaba ważna jak człowiek
10:15 To jest temat
10:30 Kurier
10:40 Prognoza pogody
10:45 Telekurier
11:15 Gość dnia
11:30 Kurier
11:40 Prognoza pogody
11:45 Szanty Giżycko 2004
12:15 To jest temat
12:30 Kurier
12:35 Sfinks zagadki historii - film dokumentalny prod. niemieckiej
13:30 Kurier
13:45 Prognoza pogody
13:45 Agrobiznes
14:00 Teleplotki
14:30 Kurier
14:40 Prognoza pogody
14:45 To jest temat
15:00 Kacperek - film prod. polskiej
15:30 Kurier
15:40 Prognoza pogody
15:45 Labirynty kultury: Mistrz i Małgorzata
16:15 Rozmowa dnia
16:30 Kurier
16:40 Prognoza pogody
16:45 Program lokalny
17:30 Kurier
17:45 Prognoza pogody
17:50 Program lokalny
19:00 Etniczne klimaty
19:30 Telezakupy
19:45 Rozmowa dnia
20:00 Telekurier
20:30 Kurier
20:45 Echa dnia
21:10 Kurier sportowy
21:20 Studio pogoda
21:30 Kurier gospodarczy
21:40 Prognoza pogody
21:45 Program lokalny
22:30 Kurier
22:45 Studio pogoda
22:50 Książki z górnej półki - prezentacje
22:55 To jest temat
23:10 Chcę mieć wszystko - film prod. francuskiej
0:40 Zakończenie programu

TV 4
5.45 VIP - Wydarzenia i plotki
6.10 Kinomaniak - mag.
6.35 Modna moda - mag.
7.00 Muzyczne listy - mag.
8.00 TV Market
8.15 Przygody Jackie Chana - serial animowany
8.45 Jak dwie krople czekolady (101) - serial
9.15 Ja tylko pytam - talk show
10.15 Młodzieńcza miłość (80) - telenowela, Argentyna
11.15 W imieniu prawa
12.15 TV Market
12.30 Joker - talk show
13.30 Daję słowo - teleturniej
14.15 Muzyczne listy - magazyn
15.15 Przygody Jackie Chana - serial animowany
15.45 Anioł ciemności (61) - serial sensacyjny
16.45 Jak dwie krople czekolady (102) - serial komediowy
17.10 Młodzieńcza miłość (81) - telenowela, Argentyna
18.10 Daję słowo - teleturniej
19.00 Ja tylko pytam - talk show
20.00 Prywatny detektyw Jim Rockford: Fałszywe błogosławieństwo - dramat kryminalny, USA 1995, reż. Jeannot Szwarc, wyk. James Garner, Richard Romanus, Joe Santos (ok. 21.00 Wydarzenia)
22.05 Policjanci (1) - serial
23.35 Ludzie honoru - dramat, USA 1992, reż. Rob Reiner, wyk. Tom Cruise, Jack Nicholson, Demi Moore, Kevin Bacon
2.20 Co mówią gwiazdy
3.05 Muzyczne listy - mag.
3.55 Modna moda - mag.
4.20 Joker - talk show
5.10 Zakończenie próg.

TVN 7
5.30 Szybka forsa - teleturniej
6.25 Telesklep
7.00 Niesamowite historie (4) - serial science fiction, USA
7.30 Jak rozkochać milionera (5) - serial, USA
8.00 Ścieżki miłości (136) - telenowela, Meksyk
8.50 Przyjaciółki i rywalki (170) - telenowela, Meksyk
9.40 Córka przeznaczenia (80) - telenowela, Meksyk
10.35 Renegat (15) - serial sensacyjny, USA
11.35 Ścieżki miłości (137) - telenowela, Meksyk
12.25 Telesklep
14.25 Przyjaciółki i rywalki (171) - telenowela, Meksyk
15.20 Córka przeznaczenia (81) - telenowela, Meksyk
16.10 Olivier i przyjaciele (8) - serial komediowy, USA
16.40 Jak rozkochać milionera (6) - serial komediowy, USA
17.10 Medicopter 117 (2) - serial sensacyjny, Niemcy
18.10 Renegat (16) - serial sensacyjny, USA
19.10 Olivier i przyjaciele (9) - serial komediowy, USA
19.40 Niesamowite historie (5) - serial science fiction, USA
20.10 Najlepszy kumpel - komedia, USA 1981, reż. Billy Wilder, wyk. Walter Matthau, Jack Lemmon, Paula Prentiss, Klaus Kinski, Dana Elear
22.05 Prawo ulicy (5) - serial kryminalny, USA
23.15 Przerwa w podróży - film sensacyjny, USA 2001, reż. Alan McElroy, wyk. David Hasselhoff, Gregg Henry, Yvonne Scio
1.05 Red Light Extra - program erotyczny
1.35 Koniec programu

TVP Polonia
06:00 Kawa czy herbata; w tym Pogoda 6.30, 7.00, 7.30 oraz Wiadomoœci - skrót o 6.32, 7.02 , 7.32
08:00 Wiadomoœci
08:11 Pogoda
08:15 Cafe serio
08:25 Kawa czy herbata
09:03 Wiadomoœci - skrót
09:05 Budzik; program dla dzieci
09:30 Powrót do Wiklinowej Zatoki; odc.3/7 - Znowu razem; serial animowany dla dzieci
09:45 Powrót do Wiklinowej Zatoki; odc.4/7 - Smak wolnoœci; serial animowany dla dzieci
10:00 Kochaj mnie; odc.86; serial dokumentalny TVP [stereo]
10:25 30 ton! - lista, lista - lista przebojów; magazyn muzyczny [stereo]
10:55 Anna Dymna-spotkajmy się; magazyn
11:20 Polskie miasta i miasteczka; Przeworsk; reportaż
11:30 Plus minus - magazyn ekonomiczny
12:00 Wiadomoœci
12:15 Klan; odc.881 (22'); telenowela TVP [stereo]
12:40 Wieœci polonijne; magazyn
12:55 Plebania; odc.172 (25'); telenowela TVP [stereo]
13:20 Forum Polonijne; program publicystyczny
14:05 Piękniejsza Polska; magazyn
14:30 Tam gdzie jesteœmy; Polski Uniwersytet na obczyŸnie; reportaż
15:00 Animowany Œwiat WyobraŸni; Ja się zabiję; film anim.Aliny Maliszewskiej
15:15 Znaki czasu; program religijny
15:40 Zwierzowiec; PrzyjaŸń; magazyn
16:00 Budzik; program dla dzieci
16:25 Powrót do Wiklinowej Zatoki; odc.3/7 - Znowu razem; serial animowany dla dzieci
16:40 Powrót do Wiklinowej Zatoki; odc.4/7 - Smak wolnoœci; serial animowany dla dzieci
17:00 Teleexpress
17:15 Sportowy Express
17:25 Barbórka w Bolesławiu - reportaż
17:40 Nie tylko dla komandosów
18:05 Miliard w rozumie; teleturniej
18:30 Anna Dymna-spotkajmy się; magazyn
19:00 Dzieci samotnej gwiazdki - reportaż
19:15 Dobranocka; Lis Leon; odc.12/20 - Gwiazdka lisa Leona; serial animowany prod. polskiej
19:30 Wiadomoœci
19:53 Sport
19:59 Pogoda
20:05 Prosto w oczy; program Moniki Olejnik
20:23 Pogoda
20:25 Klan; odc.881 (22'); telenowela TVP
20:50 Rozmowy przy stole; program publicystyczny
21:20 Szkoła polska po latach; Niewinni czarodzieje; 1960  film fab. prod. polskiej (83'); reż: Andrzej Wajda; wyk: Krystyna Stypułkowska, Tadeusz Łomnicki, Wanda Koczeska
22:40 Włosi o powstaniu warszawskim - reportaż
23:00 Kochaj mnie; odc.86; serial dokumentalny TVP [stereo]
23:30 Panorama
23:50 Biznes
23:53 Sport-telegram
23:57 Pogoda
00:00 Miliard w rozumie; teleturniej
00:25 Anna Dymna-spotkajmy się; magazyn
00:50 Powrót do Wiklinowej Zatoki; odc.3/7 - Znowu razem; serial animowany dla dzieci
01:05 Powrót do Wiklinowej Zatoki; odc.4/7 - Smak wolnoœci; serial animowany dla dzieci
01:20 Dobranocka za oceanem; Lis Leon; odc.12/20 - Gwiazdka lisa Leona; serial animowany prod. polskiej
01:30 Wiadomoœci
01:50 Sport
01:54 Pogoda
01:55 Prosto w oczy; program Moniki Olejnik
02:09 Pogoda
02:15 Klan; odc.881 (22'); telenowela TVP [stereo]
02:40 Piękniejsza Polska; magazyn
03:00 Szkoła polska po latach; Niewinni czarodzieje; 1960  film fab. prod. polskiej (83'); reż: Andrzej Wajda; wyk: Krystyna Stypułkowska, Tadeusz Łomnicki, Wanda Koczeska
04:25 Włosi o powstaniu warszawskim - reportaż
04:45 Kochaj mnie; odc.86; serial dokumentalny TVP [stereo]
05:10 Rozmowy przy stole; program publicystyczny
05:40 Polskie miasta i miasteczka; Przeworsk; reportaż
05:45 Wiadomoœci
06:00 Zakończenie programu

Eurosport
08:30 X-Games 2004 - sporty ekstremalne 
09:30 Puchar Świata w Sankt Moritz - narciarstwo alpejskie 
10:30 Gooooal! - magazyn piłkarski 
11:00 Puchar Świata w Östersund - biathlon 
11:45 Puchar Świata w Östersund - biegi narciarskie 
12:15 Puchar Świata w Sankt Moritz - narciarstwo alpejskie 
13:15 Watts (1) - magazyn sportowy 
13:30 Eurogole - magazyn piłkarski 
14:30 World Challenge Cup w Moskwie - taniec sportowy 
15:30 Liga Mistrzów - najważniejsze wydarzenia - piłka nożna 
17:30 Puchar UEFA - najważniejsze wydarzenia - piłka nożna 
18:30 Magazyn olimpijski - magazyn sportowy
19:30 Zawody w Genewie - jeździectwo 
20:30 Puchar Świata w Londynie - jeździectwo 
22:00 Asian Tour - golf 
22:30 Antigua Week - żeglarstwo 
23:00 British Polo Championship 
23:30 Wednesday Selection - magazyn sportowy 
23:45 Watts - magazyn sportowy 
00:15 Wiadomości Eurosportu 
00:30 Mistrzostwa w tańcach latynoamerykańskich w Innsbrucku - taniec sportowy


HBO
06:30 świąteczna pułapka kino rodzinne, USA 2002, 91 min. 
08:05 Pokojówka na Manhattanie komedia romantyczna, USA 2002 
09:50 Cinema, cinema magazyn filmowy, USA 2004 
10:20 Tootsie komedia, USA 1982, 111 min. 
12:20 Peter Bell kino rodzinne, Holandia 2002 
14:10 Podglądając Hollywood-Charlie Sheen, magazyn filmowy, USA 
14:40 Dziwne ogrody dramat, Francja 2003, 92 min. 
16:20 Peter Gabriel-koncert we Włoszech W.Brytania 2003, 59 min.
17:25 świąteczna pułapka kino rodzinne, USA 2002, 91 min. 
19:00 Z powrotem w domu dramat, W.Brytania 2001, 98 min. 
20:30 Na planie magazyn filmowy, USA 2004 
21:00 Pokojówka na Manhattanie komedia romantyczna, USA 2002 
22:45 Ginostra dramat kryminalny, Francja/kopr. 
01:10 Płatne w całości dramat kryminalny, USA 2002 
02:45 Masa krytyczna film akcji, USA 2003, 83 min. 
04:10 Gwiazdy Hollywood-Angelina Jolie magazyn filmowy, USA 2002
04:35 Dziwne ogrody dramat, Francja 2003, 92 min.

HBO 2
06:30 To nie nasza wina komedia, Włochy 2003, 111 min. 
08:25 Podglądając Hollywood-Julia Roberts, magazyn filmowy, USA 
08:55 Barbershop komediodramat, USA 2002, 98 min. 
10:35 Poza sceną-rozmowy z gwiazdami HBO na stojaka! program rozrywkowy
11:00 Schyłek lata dramat, Włochy 2003, 82 min. 
12:25 Na planie magazyn filmowy, USA 2004 
13:00 Detektyw Foyle: Dekownicy kryminalny, W.Brytania 2002 
14:45 Gwiezdne wrota V, odc. 20 serial sci-fi, Kanada 2003
15:35 Pies, który czynił cuda kino rodzinne, USA 2003, 90 min. 
17:10 Nie ma jak w domu komedia, Francja 2000, 91 min. 
18:45 Cinema, cinema magazyn filmowy, USA 2004 
19:20 Kto pierwszy, ten lepszy komedia, USA 2002, 95 min. 
21:00 Tajniak film akcji, Francja 2002, 85 min. 
22:30 Jason X horror sci-fi, USA 2001, 87 min. 
00:00 Jakoś to będzie komedia romantyczna, USA 2001 
01:35 Lucia i seks dramat, Hiszpania 2002, 122 min.
03:40 Szalona miłość romantyczny, USA 1995, 92 min. 
05:20 Gwiezdne wrota V, odc. 20 serial sci-fi, Kanada 2003

Europa Europa
14.00 Więzień Rio (The Prisoner Of Rio) thriller, USA / Polska, 1989, 101 min
15.45 Grubas i spaślaczka (Fatboy And Twintub) film krótkometrażowy - komedia, Irlandia, 2001, 12 min
16.00 Maski (Masques) dramat, Francja, 1987, 97 min
17.40 Rekonstrukcja pionowych obiektów (Vertical Features Remake) film eksperymentalny, Wielka Brytania, 1976, 45 min
18.25 Bądźcie znowu razem (Cuando Vuelvas Mi Laso) dramat, Hiszpania, 1999, 93 min
20.00 Wolny dzień (A Day Out) film krótkometrażowy - dramat, Wielka Brytania, 2000, 9 min
20.30 łajdak (Der Mistkerl) familijny, Niemcy, 2001, 89 min
22.05 Kinski Paganini (Kinski Paganini) dramat, Włochy/Francja, 1989, 79 min
23.30 Niepokojące wizje (Troublantes Visions / Disturbing Insights) film erotyczny, Francja, 2001, 90 min
01.05 Głupota nie jest przeszkodą (Hulyeseg nem akadaly) komedia, Węgry, 1985, 80 min.

Reality TV
06.00 Patrol miejski (To Serve & Protect) (45 min.).
06.50 Trex (Trex) (25 min.).
07.15 Trex (Trex) (25 min.).
07.40 Stan zagrożenia (Code Red) (45 min.).
08.30 Rozbitkowie (Shipwrecked) (25 min.).
08.55 Rozbitkowie Extra (Shipwrecked Extra) (25 min.).
09.20 Sprawa Curtisa (Curtis Court) (25 min.)
09.45 Sprawa Curtisa (Curtis Court) (25 min.)
10.10 Szpital Księcia Alfreda (RPA) (25 min.).
10.35 Patrol miejski (To Serve & Protect) (45 min.).
11.25 Podniebni gliniarze (Chopper Coppers) (25 min.).
11.50 Dlaczego? (What Went Wrong) (25 min.).
12.15 Katastrofy (Disasters) (25 min.).
12.40 Trex (Trex) (25 min.).
13.05 Trex (Trex) (25 min.).
13.30 Stan zagrożenia (Code Red) (45 min.).
14.20 Sprawa Curtisa (Curtis Court) (25 min.)
14.45 Sprawa Curtisa (Curtis Court) (25 min.)
15.10 Z kronik policyjnych (Crime Strike) (25 min.).
15.35 Szpital Księcia Alfreda (RPA) (25 min.).
16.00 Podniebni gliniarze (Chopper Coppers) (25 min.).
16.25 Dlaczego? (What Went Wrong) (25 min.).
16.50 Gliniarze (Coppers) (25 min.).
17.15 Najdzielniejsi (The Bravest) (25 min.).
17.40 Katastrofy (Disasters) (25 min.).
18.05 Czyś Ty oszalał? (What Were You Thinking?) (50 min.).
19.00 Rozbitkowie (Shipwrecked) (25 min.).
19.30 Rozbitkowie Extra (Shipwrecked Extra) (25 min.).
20.00 Zdrada (Cheaters) (45 min.).
21.00 Anatomia przestępstwa (Anatomy of Crime) (50 min.).
22.00 Najdzielniejsi (The Bravest) (25 min.).
22.30 Katastrofy (Disasters) (25 min.).
23.00 Najdziwniejsze śluby świata (World's Most Outrageous Weddings) (55 min.).
00.00 Rozbitkowie (Shipwrecked) (25 min.).
00.25 Rozbitkowie Extra (Shipwrecked Extra) (25 min.).
00.50 Czyś Ty oszalał? (What Were You Thinking?) (50 min.).
01.40 Z kronik policyjnych (Crime Strike) (25 min.).
02.05 Zdrada (Cheaters) (45 min.).
02.55 Najdziwniejsze śluby świata (World's Most Outrageous Weddings) (50 min.).
03.45 Rozbitkowie (Shipwrecked) (25 min.).
04.10 Rozbitkowie Extra (Shipwrecked Extra) (25 min.).
04.35 Królewski Szpital Księcia Alfreda (RPA) (25 min.).
05.00 Gliniarze (Coppers) (25 min.).
05.25 Gliniarze (Coppers) (25 min.).

National Geographic
8:00 Okiem szympansa: Odcinek 1
8:30 Ogólne szalenstwo: Odcinek 21
9:00 Zejscie do piekla
10:00 Lowcy mórz: Zaginiona flota
11:00 Oaza kaszalotów
12:00 Okiem szympansa: Odcinek 1
12:30 Ogólne szalenstwo: Odcinek 21
13:00 Niesmiertely Egipt – w poszukiwaniu grobowców
14:00 Wielkie konstrukcje: Oaza luksusu
15:00 Wielkie konstrukcje: Autobahn
16:00 Oaza kaszalotów
17:00 W swiecie krokodyli: Opowiesc o smoku
17:30 Psie profesje: Jumpin' Jack, Beau i Dar
18:00 Okiem szympansa: Odcinek 5
18:30 Ogólne szalenstwo: Odcinek 21
19:00 Niesmiertely Egipt – w poszukiwaniu grobowców
20:00 Oaza kaszalotów
21:00 Wielkie konstrukcje: Las Vegas
22:00 Wielkie konstrukcje: Sears Tower
23:00 Lowcy mórz: Tragedia s/s „Princess Sophia
0:00 Wielkie konstrukcje: Las Vegas
1:00 Wielkie konstrukcje: Sears Tower

Animal Planet
06:00 Łowca krokodyli, Najniebezpieczniejsze węże Ameryki
07:00 Małpi biznes
07:30 Dziennik z życia wielkich kotów
08:00 Dzika Afryka, Jeziora i rzeki
09:00 Świat przyrody: Nosorożce - siła przetrwania
10:00 Policja dla zwierząt w Miami, Trzy nie takie małe świnki
11:00 Drapieżniki, Urodzeni mordercy
11:30 Sąsiedzi: Świnki też mogą latać
12:00 
12:30 Przewodnik po rasach psów, Bloodhoundy
13:00 Pogotowie dla zwierząt
13:30 Weterynarz
14:00 Cała prawda o, Wężach
15:00 Mamba
16:00 Gliniarze dla zwierząt w Detroit, Pułapka na koty
17:00 Najzabawniejsze zwierzęta świata
17:30 Najzabawniejsze zwierzęta świata
18:00 Łowca krokodyli, Gady z głębin: węże morskie
19:00 Małpi biznes
19:30 Dziennik z życia wielkich kotów
20:00 Cała prawda o, Wężach
21:00 Mamba
22:00 Gliniarze dla zwierząt w Detroit, Pułapka na koty
23:00 Od kołyski po grób, Słonie
00:00 
00:30 Przewodnik po rasach psów, Bloodhoundy
01:00 Pogotowie dla zwierząt
01:30 Weterynarz
02:00 Cała prawda o, Wężach
03:00 Mamba
04:00 Gliniarze dla zwierząt w Detroit, Pułapka na koty
05:00 Najzabawniejsze zwierzęta świata
05:30 Najzabawniejsze zwierzęta świata

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.