TVP 1 HD
05:55 Klan - odc. 3041 -  txt. str. 777; telenowela TVP; Dla małoletnich od lat 12
06:20 Jaka to melodia? - odc. 3450; teleturniej muzyczny; Bez ograniczeń wiekowych
06:55 Natura w Jedynce -  Wielka Rafa Koralowa.cz. 3. Na rafie i poza nią (Great Barier Reef) -  txt. str. 777; cykl dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
08:10 Pogoda poranna; STEREO, 16:9, Na żywo
08:15 Kwadrans polityczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
08:35 Weterynarze z sercem - /15/; Dla małoletnich od lat 12
09:05 Grzech Fatmagül - odc. 115 (Fatmagul'un Sucu Ne? bolum 115) -  txt. str. 777; serial kraj prod.Turcja (2011); 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:10 Ranczo - odc. 13 (seria I, odc. 13) - Wielkie wybory -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:05 Złote serce - odc. 6 (Coracao d'Ouro, ep. 6) -  txt. str. 777; serial kraj prod.Portugalia (2015); Dla małoletnich od lat 12
12:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
12:10 Agrobiznes; STEREO, 16:9, Na żywo
12:25 Agropogoda; magazyn; STEREO, 16:9
12:30 Smaki polskie - Smaki polskiej wieprzowiny - hodowanie w dobrym stanie; magazyn kulinarny; Bez ograniczeń wiekowych
12:45 Natura w Jedynce - Berlin miejska dżungla (Wild Berlin); film dokumentalny kraj prod.Niemcy (2015); reż.:Rosie Koch, Roland Gockel; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
13:55 Grzech Fatmagül - odc. 116 (Fatmagul'un Sucu Ne? bolum 116) -  txt. str. 777; serial kraj prod.Turcja (2011); 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
15:10 Pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
15:15 Serce dla dzieci - miniaudycje; Bez ograniczeń wiekowych
15:20 Obserwator - odc. /65/; cykl reportaży; Dla małoletnich od lat 12
15:50 Płomień miłosierdzia
15:55 Ojciec Mateusz - odc. 47 (seria IV, odc. 4) - Tajemnicze śledztwo -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:45 Święta od kuchni - /13/; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
17:00 Teleexpress -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
17:15 Pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
17:25 Jaka to melodia? - odc. 3451; teleturniej muzyczny; Bez ograniczeń wiekowych
17:55 Święta od kuchni - /14/; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
18:05 Klan - odc. 3042 -  txt. str. 777; telenowela TVP; Dla małoletnich od lat 12
18:40 Złote serce - odc. 7 (Coracao d'Ouro, ep. 7) -  txt. str. 777; serial kraj prod.Portugalia (2015); Dla małoletnich od lat 12
19:30 Wiadomości -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
20:05 Sport -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
20:10 Rajd Dakar - 2016 - kronika; STEREO, 16:9
20:15 Pogoda -  txt. str. 777; STEREO, 16:9
20:30 Ojciec Mateusz - odc. 161 - Insulina (Ojciec Mateusz XIII odc. 1) -  txt. str. 777 AD  43'; serial kryminalny TVP; reż.:Filip Zylber; wyk.:Artur Żmijewski, Kinga Preis, Michał Piela, Rafał Cieszyński, Eryk Lubos, Piotr Polk, Artur Pontek, Piotr Miazga, Tamara Arciuch, Jędrzej Taranek; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:25 Sprawa dla reportera -  txt. str. 777; Dla małoletnich od lat 12
22:25 Warto rozmawiać; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
23:30 Dokument przed północą - Kulisy życia sprzątaczek (The Secret Life of CLEANERS Kulisy życia sprzątaczek) -  txt. str. 777; cykl dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2015); reż.:Arthur Cary
00:40 Sprawa dla reportera -  txt. str. 777; Dla małoletnich od lat 12
01:35 Londyńczycy II - odc. 14/16 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:30 Londyńczycy II - odc. 15/16 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:20 Krzemień - odc. 2/4 (Kremen, 2 seria) -  txt. str. 777; serial kraj prod.ROSJA (2012); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
04:15 Notacje - Ignacy Gogolewski. To był teatr Wyborny; cykl dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
04:30 Zagadkowa Jedynka; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
05:05 Zakończenie dnia

TVP 2 HD
05:55 Rodzinka.pl - odc. 149 "Nerwy w konserwy" sezon 6 -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO/5.1/AD, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:30 Dzika muzyka - odc. 26; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
07:05 M jak miłość - odc. 1220 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:00 Pytanie na śniadanie - w tym: Panorama i Pogoda; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
11:00 Barwy szczęścia - odc. 1562 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
11:35 Na dobre i na złe - odc. 288 Komplikacje; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
12:35 Tylko z Tobą - odc 111 (Asla Vazgecmem); serial obyczajowy kraj prod.Turcja (2015); Dla małoletnich od lat 12
13:35 Rodzinka.pl - odc. 64 "Wakacje w lubuskiem" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO/5.1/AD, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:05 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - wioska w dżungli -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:40 Imperium miłości - odc 14 (Kurt Seyit ve Sura); serial kostiumowy kraj prod.Turcja (2014); Dla małoletnich od lat 12
15:40 Panorama Kraj; STEREO, 16:9, Na żywo
15:55 Pogoda Kraj; STEREO, 16:9
16:05 Na dobre i na złe - odc. 657 - Nie jesteś sama -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
17:05 Tylko z Tobą - odc 112 (Asla Vazgecmem); serial obyczajowy kraj prod.Turcja (2015); Dla małoletnich od lat 12
18:00 Panorama; STEREO, 16:9, Na żywo
18:30 Sport Telegram; STEREO, 16:9, Na żywo
18:35 Pogoda; STEREO, 16:9
18:50 Jeden z dziesięciu - odc. 17/94; teleturniej; Bez ograniczeń wiekowych
19:25 Barwy szczęścia - odc. 1562 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
20:05 Barwy szczęścia - odc. 1563 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
20:45 Zakonnica w przebraniu 2: powrót do habitu (Sister Act 2: Back in the Habit) -  txt. str. 777  102'; komedia kraj prod.USA (1993); reż.:Bill Duke; wyk.:Whoopi Goldberg, Kathy Najimy, Barnard Hughes, Mary Wickes; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:45 Diabeł (Devil)  76'; thriller kraj prod.USA (2010); reż.:John Erick Dowdle; wyk.:Bojana Novakovic, Logan Marshall-Green, Jenny O'Hara, Bokeem Woodbine, Geoffrey Arend; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
00:15 Każdy chce być Włochem (Everybody Wants to Be Italian)  100'; komedia romantyczna kraj prod.USA (2007); reż.:Jason Todd Ipson; wyk.:Cerina Vincent, Jay Jablonski, Richard Libertini, Ben Livingston; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
02:00 Art Noc: Voo Voo (koncert); Bez ograniczeń wiekowych
02:55 Pogoda na piątek - odc. 4; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:45 Zakończenie dnia

TVP 3
07:00 OTV - PASMO LOKALNE
08:00 Dla niesłyszących - Co niesie dzień -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
08:10 Pogoda - 22.12 - 1; STEREO, 16:9
08:15 Zdarzenia - magazyn reporterów; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:55 Dla niesłyszących - Telekurier -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:30 Astronarium - (5) - "Gwiazdy kataklizmiczne"; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
09:55 Pogoda - 22.12 - 2; STEREO, 16:9
10:00 Dla niesłyszących - Co niesie dzień -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
10:15 Sport w Regionach - flash; STEREO, 16:9
10:25 Plebania - odc. 766; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
10:45 Zapiski Łazęgi - Pyrzyckie kościoły; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:55 Turystyczna jazda - odc. 44 - Jarmark Świąteczny i Norymberga; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12; Przeniesiemy się w świąteczną, wręcz bajkową atmosferę, związaną z jarmarkiem adwentowym w Norymberdze. Poznamy historię jednego z największych i najstarszych świątecznych jarmarków w Niemczech.
11:15 Pożyteczni.pl; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:45 Kwartet - magazyn regionów Czwórki Wyszehradzkiej - Prawie jak stolice; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:10 Kultowe rozmowy - odc. 144 Maria Sadowska; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:35 Pogoda - 22.12 - 3; STEREO, 16:9
12:45 Dla niesłyszących - Co niesie dzień -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
13:00 Sport w Regionach - flash; STEREO, 16:9
13:25 Agrobiznes; STEREO, 16:9
13:40 Zaczarowany Świat bombek; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:55 Kreatywni odc. 32; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
14:20 Strażnicy piątej ewangelii; film dokumentalny; reż.:Rafał Tichy; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:15 Odkrywanie Podkarpacia - Bieszczady dla narciarzy; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:35 Relacje - odc. 131; magazyn ekonomiczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
16:00 Dla niesłyszących - Telekurier OPP -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
16:30 Atlas kultury; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
16:45 Dziennik regionów - tematy dnia; STEREO, 16:9, Na żywo
17:00 Pogoda - 22.12 - 4; STEREO, 16:9
17:00 Sport w Regionach - flash; STEREO, 16:9
17:30 OTV - PASMO LOKALNE
22:00 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
22:20 Echa dnia; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:40 Pogoda - 22.12 - 5; STEREO, 16:9
22:45 Sport w Regionach; STEREO, 16:9
23:05 Dla niesłyszących - Telekurier OPP -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:35 Strażnicy piątej ewangelii; film dokumentalny; reż.:Rafał Tichy; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:30 Odkrywanie Podkarpacia - Bieszczady dla narciarzy; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:50 Relacje - odc. 131; magazyn ekonomiczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
01:25 Kwartet - magazyn regionów Czwórki Wyszehradzkiej - Prawie jak stolice; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:50 Kultowe rozmowy - odc. 144 Maria Sadowska; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:20 Atlas kultury; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
02:40 Strażnicy piątej ewangelii; film dokumentalny; reż.:Rafał Tichy; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:35 Zapiski Łazęgi - Zimowy zajączek; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:55 Echa dnia; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:15 Sport w Regionach; STEREO, 16:9
04:30 Turystyczna jazda - odc. 44 - Jarmark Świąteczny i Norymberga; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12; Przeniesiemy się w świąteczną, wręcz bajkową atmosferę, związaną z jarmarkiem adwentowym w Norymberdze. Poznamy historię jednego z największych i najstarszych świątecznych jarmarków w Niemczech.
04:50 Kreatywni odc. 32; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
05:10 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9
05:40 Dla niesłyszących - Telekurier OPP -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:05 Plebania - odc. 766; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
06:25 Sport w Regionach; STEREO, 16:9
06:35 Pożyteczni.pl; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych

Polsat
5.00     Disco Gramy
6.00     Nowy dzień z Polsat News
8.00     Trudne sprawy
9.00     Malanowski i Partnerzy
10.00     Dzień, który zmienił moje życie
11.00     Dlaczego ja?
12.00     Poznaj swoje prawa
13.00     Trudne sprawy
14.00     Pierwsza miłość
14.45     Dlaczego ja?
15.50     Wydarzenia, Pogoda
16.15      Interwencja
16.30     Na ratunek 112
17.00     Gliniarze
18.00     Pierwsza miłość
18.50     Wydarzenia, Sport, Pogoda
19.30     Świat według Kiepskich
20.05     12 mężczyzn z kalendarza - komedia romantyczna, USA, 2009
22.00     Obsesja - thriller, USA, 2009
0.15     Predator, cz. 1 - film akcji, USA, 1987
2.45     Tajemnice losu

TVN
5.15  Uwaga! - program interwencyjny
5.45  Mango - Telezakupy
6.50  Kuchenne rewolucje  
7.50  Doradca smaku  
8.00  Dzień Dobry TVN
10.55  Ukryta prawda - program obyczajowy  
12.00  Szkoła - serial  
13.00  19 + - serial
13.30  Szpital - program obyczajowy  
14.30  Kuchenne rewolucje  
15.30  Szkoła - serial  
16.30  19 + - serial  
17.00  Ukryta prawda - program obyczajowy
18.00  Szpital - program obyczajowy  
19.00  Fakty, Sport, Pogoda
19.50  Uwaga! - program interwencyjny
20.10  Doradca smaku  
20.15  Na Wspólnej - serial  
20.55  Kuchenne rewolucje - program kulinarno - rozrywkowy  
21.55  Po zachodzie słońca - film sensacyjny, USA 2004
0.00  Życie bez wstydu - reality show  
1.00  MasterChef - program rozrywkowy  
2.30  Uwaga! - program interwencyjny
2.55  Klub Magii
4.15  Nic straconego

TV 4
6.00  Nieśmiertelny
7.05  Tom i Jerry  
7.35  Klub przyjaciół Myszki Miki  
8.05  Tom i Jerry  
8.35  Klub przyjaciół Myszki Miki
9.00  Strażnik Teksasu
10.00  Dom nie do poznania  
11.00  Detektywi w akcji  
13.00  Policjantki i Policjanci
14.00  STOP Drogówka
15.00  Dom nie do poznania
16.00  Po prostu Maria
17.00  Droga do szczęścia  
18.00  Detektywi w akcji
19.00  Policjantki i Policjanci  
20.00  Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny  
21.00  Szkoła uwodzenia 3 - komediodramat, USA, 2004
22.50  Strażnik Indian Atakapa - film sensacyjny, USA, 2009
0.40  Spadkobiercy
1.45  Interwencja
2.15  Graffiti  
2.35  TAK czy NIE
3.00  Disco Polo Life
4.00  Top 10 lista przebojów
5.00  Top 10 lista przebojów

TV Puls
6:00 Gwiazdy polskiego kabaretu Odcinek: 34
7:00 Kobra - oddział specjalny Odcinek: 7 Sezon: 7
8:00 Kobra - oddział specjalny Odcinek: 8 Sezon: 14
9:00 Napisała: morderstwo Odcinek: 2 Sezon: 12
10:00 Napisała: morderstwo Odcinek: 3 Sezon: 12
11:00 Kobra - oddział specjalny Odcinek: 9 Sezon: 14
12:00 Słodka miłość Odcinek: 19
13:00 Sila: odnaleźć przeznaczenie Odcinek: 78
14:00 Dziesięć przykazań Odcinek: 176
15:00 Gwiazdy lombardu Odcinek: 140 Sezon: 8
15:30 13. posterunek Odcinek: 36 Sezon: 2
16:15 13. posterunek Odcinek: 37 Sezon: 2
17:00 Aukcja w ciemno Odcinek: 12 Sezon: 2
17:30 Aukcja w ciemno Odcinek: 13 Sezon: 2
18:00 Gwiazdy lombardu Odcinek: 107 Sezon: 6
18:30 Gwiazdy lombardu Odcinek: 108 Sezon: 6
19:00 Gwiazdy lombardu Odcinek: 141 Sezon: 8
19:30 Gwiazdy lombardu Odcinek: 142 Sezon: 8
20:00 Wesołych Świąt
21:55 Agenci bardzo specjalni
0:05 Z archwium policji Odcinek: 2
0:45 Dyżur Odcinek: 19 Sezon: 2
1:20 Menu na miarę Odcinek: 4
1:55 Dyżur Odcinek: 20 Sezon: 2
2:30 Z archiwum policji Odcinek: 4
3:00 Na jedwabnym szlaku Odcinek: 4
3:25 Na jedwabnym szlaku Odcinek: 5
3:50 Na jedwabnym szlaku Odcinek: 6
4:10 Taki jest świat Odcinek: 27 Sezon: 2
4:45 Z archiwum policji Odcinek: 5
5:10 Menu na miarę Odcinek: 5
5:20 Twój Puls Odcinek: 15

TVN 7
5.15  Ukryta prawda - program obyczajowy  
6.15  Szpital - program obyczajowy   
7.15  Sąd rodzinny
8.15  Zagubieni III - serial  
9.15  Magda M. - serial
10.15  Mango Telezakupy  
11.55  Ukryta prawda - program obyczajowy
12.55  Sąd rodzinny  
13.55  Szpital - program obyczajowy  
14.55  Sędzia Anna Maria Wesołowska
15.55  Zagubieni III - serial
16.55  Gotowe na wszystko III - serial  
17.55  Zaklinaczka duchów - serial  
19.00  Ukryta prawda - program obyczajowy
20.00  Przesyłka ekspresowa - komedia, USA 1998
21.50  Sposób na morderstwo - serial  
22.50  Nieproszeni goście - horror
0.40  Czarna lista - serial sensacyjny, USA  
1.40  Klub Magii
3.50  Ukryta prawda

Puls 2
6:00 Zaczarowany ołówek Odcinek: 31
6:05 Zaczarowany ołówek Odcinek: 32
6:30 Zaczarowany ołówek Odcinek: 33
6:35 Jake i piraci z Nibylandii Odcinek: 42 Sezon: 2
7:10 Jake i piraci z Nibylandii Odcinek: 43 Sezon: 2
7:35 Nowe przygody Kubusia Puchatka Odcinek: 4
8:00 Nowe przygody Kubusia Puchatka Odcinek: 5
8:35 Chip i Dale Odcinek: 15
9:00 Chip i Dale Odcinek: 16
9:35 Baranek Shaun Odcinek: 53
9:40 Baranek Shaun Odcinek: 54
9:45 Baranek Shaun Odcinek: 55
9:55 Baranek Shaun Odcinek: 56
10:00 Było sobie życie Odcinek: 10
10:35 Było sobie życie Odcinek: 11
11:00 Zaczarowany ołówek Odcinek: 36
11:05 Zaczarowany ołówek Odcinek: 37
11:15 Zaczarowany ołówek Odcinek: 38
11:40 Zaczarowany ołówek Odcinek: 39
11:50 Zaczarowany ołówek Odcinek: 1
12:00 Nowe przygody Lucky Luke'a Odcinek: 5
12:35 Nowe przygody Lucky Luke'a Odcinek: 6
13:00 Star Wars: Rebelianci Odcinek: 30 Sezon: 2
13:20 Star Wars: Rebelianci Odcinek: 31 Sezon: 2
14:00 Gumisie Odcinek: 11
14:35 Gumisie Odcinek: 12
15:00 Alvinnn!!! I wiewiórki Odcinek: 132
15:20 Alvinnn!!! I wiewiórki Odcinek: 133
15:35 Alvinnn!!! I wiewiórki Odcinek: 134
15:50 Alvinnn!!! I wiewiórki Odcinek: 135
16:00 Sylwester i Tweety na tropie Odcinek: 8 Sezon: 2
16:30 Sylwester i Tweety na tropie Odcinek: 1 Sezon: 3
17:10 SpongeBob Kanciastoporty Odcinek: 86
17:35 SpongeBob Kanciastoporty Odcinek: 87
18:00 Pingwiny z Madagaskaru Odcinek: 2 Sezon: 2
18:35 Pingwiny z Madagaskaru Odcinek: 3 Sezon: 2
19:00 Gumisie Odcinek: 13
19:35 Gumisie Odcinek: 1 Sezon: 2
20:00 Agenci NCIS: Los Angeles Odcinek: 8 Sezon: 3
20:55 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas Odcinek: 12 Sezon: 7
21:50 Agenci NCIS Odcinek: 15 Sezon: 6
22:45 Sezon na leszcza
0:25 JRG w akcji Odcinek: 2
1:00 Z archiwum policji Odcinek: 10
1:30 Menu na miarę Odcinek: 1
2:00 Z archiwum policji Odcinek: 11
2:30 Menu na miarę Odcinek: 2
3:00 Z archiwum policji Odcinek: 12
3:25 No problem! Odcinek: 3
3:50 W blasku fleszy Odcinek: 8
4:15 Na jedwabnym szlaku Odcinek: 1
4:40 Na jedwabnym szlaku Odcinek: 2
5:10 Dyżur Odcinek: 31 Sezon: 3
5:35 Dyżur Odcinek: 32 Sezon: 3

TV 6
6:00 Sekrety sąsiadów Odcinek: 67
6:30 Sekrety sąsiadów Odcinek: 68
7:00 Nieśmiertelny Odcinek: 15
8:00 Strażnik Teksasu Odcinek: 137
9:00 Galileo Odcinek: 514
10:00 Starcie bogów Odcinek: 10
11:00 Rodzina zastępcza plus Odcinek: 210
12:00 Miodowe lata Odcinek: 60
12:50 Miodowe lata Odcinek: 63
13:45 9. miesiąc Odcinek: 15
14:45 Dekoratornia Odcinek: 343
15:15 Czarodziejki Odcinek: 68
16:15 Strażnik Teksasu Odcinek: 138
17:15 Hawaii 5.0 Odcinek: 19
18:15 Miodowe lata Odcinek: 91
19:05 Miodowe lata Odcinek: 55
20:00 Galileo Odcinek: 515
21:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku Odcinek: 123
22:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku Odcinek: 124
22:55 Władca komarów
0:50 Frank i dżungla Odcinek: 3
2:00 STOP Drogówka Odcinek: 101
3:00 Top 10 lista przebojów Odcinek: 666
4:00 Disco Polo Life Odcinek: 473
5:00 Disco Polo Life Odcinek: 475

Polsat Sport News
7:00 Trans World Sport - magazyn sportowy
8:00 Sport Flash - program informacyjny
8:07 Magazyn snowboardowy - magazyn sportowy
9:00 Sport Flash - program informacyjny
9:07 Siatkówka mężczyzn - Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: Noliko Maaseik - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
10:00 Sport Flash - program informacyjny
10:07 Siatkówka mężczyzn - Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: Noliko Maaseik - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
11:00 Sport Flash - program informacyjny
11:07 Cafe Futbol - magazyn piłkarski
12:00 Sport Flash - program informacyjny
12:07 Cafe Futbol - magazyn piłkarski
13:00 Sport Flash - program informacyjny
13:07 Siatkówka mężczyzn - Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: Zenit Kazań - Paris Volley
14:00 Sport Flash - program informacyjny
14:07 Siatkówka mężczyzn - Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: Zenit Kazań - Paris Volley
15:00 Sport Flash - program informacyjny
15:07 Siatkówka mężczyzn - Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: PGE Skra Bełchatów - Azimut Modena
16:00 Sport Flash - program informacyjny
16:07 Siatkówka mężczyzn - Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: pge skra bełchatów - azimut modena
17:00 Polska 2017 - magazyn siatkarski
18:00 Sport Flash - program informacyjny
18:07 Sportowe podsumowanie roku 2016 - Koszykówka
19:00 Sport Flash - program informacyjny
19:07 Łyżwiarstwo figurowe - Stars on Ice: Japan - sport
20:30 Koszykówka mężczyzn - Turkish Airlines Euroliga - mecz: Baskonia Vitoria Gasteiz - FC Barcelona Lassa
22:40 Siatkówka mężczyzn - Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: Asseco Resovia Rzeszów - Berlin Recycling Volleys
0:50 Siatkówka mężczyzn - PlusLiga - mecz: Indykpol AZS Olsztyn - Jastrzębski Węgiel
3:00 Sporty walki - KSW - sport
6:00 Zakończenie programu

8TV
6:00 Program muzyczny
8:00 Kulinarne inspiracje Rachel Khoo: Londyn Odcinek: 3 Sezon: 1
8:30 Program muzyczny
14:00 Godzina z… Odcinek: 7
15:00 Trinny i Susannah ubierają Norwegię Odcinek: 16 Sezon: 2
16:00 Jej Szerokość Afrodyta Odcinek: 9 Sezon: 5
17:00 Jej Szerokość Afrodyta Odcinek: 10 Sezon: 5
18:00 The best of...
18:30 24 godziny online.pl
19:00 Program muzyczny
22:00 Taka sytuacja Odcinek: 1
22:30 Sala operacyjna: waga ciężka Odcinek: 1
23:00 Program muzyczny

TTV
5:05 Sędzia Anna Maria Wesołowska Odcinek: 516
6:00 Express
6:20 DeFacto Odcinek: 13 Sezon: 4
6:50 Ukryta prawda Odcinek: 485
7:50 Remont w stylu San Diego Odcinek: 4
8:50 Anatomia głupoty według Doroty Wellman Odcinek: 4
9:20 Damy i wieśniaczki. Ukraina Odcinek: 4
10:25 Usterka Odcinek: 1 Sezon: 3
10:55 Sąd rodzinny Odcinek: 29
11:50 Sędzia Anna Maria Wesołowska Odcinek: 519
12:45 Kartoteka Odcinek: 7 Sezon: 11
13:45 Cała prawda o jedzeniu Odcinek: 8 Sezon: 3
14:15 DeFacto. Lifestyle Odcinek: 4
14:40 Moje wielkie cygańskie wesele. Święta
15:45 Express
16:00 Pogoda
16:05 Uwaga! Odcinek: 4807
16:25 Detektywi. Na zlecenie Odcinek: 26
17:10 Usterka Odcinek: 11
17:45 Express
17:57 Pogoda
18:00 Remont w stylu Boston Odcinek: 8 Sezon: 2
19:00 Ostre cięcie Odcinek: 1 Sezon: 4
19:45 Express
19:57 Pogoda
20:00 DeFacto Odcinek: 5 Sezon: 5
20:35 Niszczycielskie żywioły Odcinek: 1
21:45 Express
21:57 Pogoda
22:00 Damy i wieśniaczki. PL Odcinek: 6
23:00 Wojny magazynowe: Miami Odcinek: 3
23:25 Wojny magazynowe: Miami Odcinek: 4
23:55 Anatomia głupoty według Doroty Wellman Odcinek: 12
0:25 Handlarze Odcinek: 7
1:05 Handlarze Odcinek: 8
1:50 Blisko ludzi
2:20 Blisko ludzi
2:50 Uwaga! po Uwadze Odcinek: 61
3:45 Ukryta prawda Odcinek: 56

Polo TV
5:30 Przeboje na czasie
6:00 Hit dnia
6:05 Pobudka z Polo tv!
7:00 Hit dnia
7:05 Pobudka z Polo tv!
8:00 Hit dnia
8:05 Najlepsze z najlepszych
9:00 Hit dnia
9:15 Disco Studio
10:49 Dance w Polo tv
11:00 Przebojowe historie
11:13 Dance w Polo tv
12:00 Hit dnia
12:10 Dance w Polo tv
13:00 Hit dnia
13:05 Dance w Polo tv
14:00 Hit dnia
14:15 Vipo Disco Polo Hity
15:00 Hit dnia
15:05 Przeboje na czasie
16:00 Hit dnia
16:13 Przeboje na czasie
17:00 Hit dnia
17:15 Disco Studio
19:15 Szalone lata 90.
19:34 The Best Of Disco Star
20:42 Polo TV od początku
22:19 Przeboje na czasie
23:00 Klejnot TV
0:00 Avenida Brasil - zranione uczucia
0:50 Przeboje na czasie

ATM Rozrywka
6:00 Disco gramy Odcinek: 3552
7:00 Słoiki Odcinek: 21
8:00 Bajer z Bel-Air Odcinek: 13
8:35 MacGyver Odcinek: 9
9:40 MacGyver Odcinek: 10
10:45 Pielęgniarki Odcinek: 132
11:45 Przyjaciółki Odcinek: 45
12:45 Pierwsza miłość Odcinek: 2395
13:30 Ewa gotuje Odcinek: 255
14:00 Ewa gotuje Odcinek: 256
14:30 Wysmakowani Odcinek: 37
14:40 Świat według Bundych Odcinek: 109
15:10 Świat według Bundych Odcinek: 110
15:40 Świat według Kiepskich Odcinek: 285
16:10 Świat według Kiepskich Odcinek: 286
16:40 Bajer z Bel-Air Odcinek: 16
17:10 Bajer z Bel-Air Odcinek: 17
17:50 MacGyver Odcinek: 15
19:00 Przyjaciółki Odcinek: 46
20:00 Hotel 52 Odcinek: 65
21:00 Świat według Bundych Odcinek: 111
21:30 Świat według Bundych Odcinek: 112
22:00 Świat według Kiepskich Odcinek: 372
22:30 Świat według Kiepskich Odcinek: 373
23:00 MacGyver Odcinek: 16
0:00 Pielęgniarki Odcinek: 133
1:00 Słoiki Odcinek: 21
2:00 Hotel 52 Odcinek: 66
3:00 Awantura o kasę Odcinek: 124
4:00 Disco gramy Odcinek: 3190
5:00 Disco gramy Odcinek: 3193

TV Trwam
6:00 Audiencja Generalna Ojca Świętego Franciszka z Watykanu
7:00 Po cóż są nam święci
7:10 Do góry nogami
7:55 Jestem owcą. Rekolekcje adwentowe na zakończenie roku Miłosierdzia
8:00 Informacje dnia
8:15 Polski punkt widzenia
8:40 Słowo życia - rozważanie Ewangelii dnia
8:45 Przygody Mobilków
9:00 Na zdrowie
9:25 Święty na każdy dzień
9:30 Bioetyczny detektyw
9:55 Słowo życia - rozważanie Ewangelii dnia
10:00 Informacje dnia
10:15 Rozmowy niedokończone
11:25 Myśląc ojczyzna
11:35 Ziemia Święta - 5. Ewangelia
11:55 Święty na każdy dzień
12:00 Anioł Pański
12:03 Informacje dnia
12:20 Po stronie prawdy
13:15 Spotkanie Ojca Świętego z członkami Kurii Rzymskiej
14:00 Opowieść o świętym Augustynie
14:35 Nadzieja zranionych serc
15:50 Pytasz i wiesz
16:00 Informacje dnia
16:10 Z wędką nad wodę w Polskę i świat
16:35 Przegląd tygodnika rodzin katolickich "Źródło"
16:40 Edward Stachura z tego świata
17:25 Przegląd katolickiego tygodnika "Niedziela"
17:30 Okiem kamery
17:55 W poszukiwaniu miłosiernego światła
18:00 Anioł Pański
18:05 Informacje dnia
18:15 Rozmowy niedokończone
19:25 Święty na każdy dzień
19:30 Superksięga
20:00 Informacje dnia
20:20 Różaniec
20:50 Głos Polski
21:00 Apel Jasnogórski z kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej na Jasnej Górze
21:20 Informacje dnia
21:40 Polski punkt widzenia
22:00 Święta Klara - roślinka św. Franciszka
22:55 Święty na każdy dzień
23:00 Sanktuarium świętej Anny w La Palud
23:55 Izba Pamięci Pułkownika Kuklińskiego
0:00 Słowo życia - rozważanie Ewangelii dnia
0:05 Świat w obrazach
0:10 Informacje dnia
0:30 Okiem kamery
0:55 W poszukiwaniu miłosiernego światła
1:00 Anioł Pański
1:05 Pytasz i wiesz
1:15 Rozmowy niedokończone
2:25 Święty na każdy dzień
2:30 Superksięga
3:00 Informacje dnia
3:20 Różaniec
3:50 Głos Polski
4:00 Apel Jasnogórski z kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej na Jasnej Górze
4:20 Informacje dnia
4:40 Polski punkt widzenia
5:00 Po stronie prawdy

Stopklatka TV
6:00 Prywatna historia kina Odcinek: 11
6:40 Na planie
7:15 Zaginiony świat Odcinek: 2 Sezon: 1
8:15 Rzeczpospolita babska
10:25 Umrzesz ze śmiechu - wpadki i wypadki Odcinek: 12
10:55 Umrzesz ze śmiechu - wpadki i wypadki Odcinek: 13
11:30 Katastrofy w przestworzach Odcinek: 76
12:35 Katastrofy w przestworzach Odcinek: 46
13:40 Pułapki umysłu Odcinek: 2 Sezon: 3
14:05 Szpital nadziei Odcinek: 10 Sezon: 4
15:00 Szpital nadziei Odcinek: 11 Sezon: 4
15:55 Zaginiony świat Odcinek: 3 Sezon: 1
16:55 Dwa miliony dolarów napiwku
19:00 Komisarz Rex Odcinek: 88 Sezon: 6
20:00 Święty interes
21:55 Powrót do domu
23:50 Pierwszy milion
1:55 Krótki film o zabijaniu
3:30 Defekt Odcinek: 3
4:40 Defekt Odcinek: 4

Fokus TV
6:05 Wędkarz na tropie Odcinek: 12
6:45 Wehikuł czasu
6:50 Jak to się robi? Odcinek: 4 Sezon: 1
7:20 Przyczyny katastrof lotniczych Odcinek: 2
8:15 Wehikuł czasu
8:20 Wajrak na tropie Odcinek: 7
8:50 Najgroźniejsze zwierzęta świata Odcinek: 2 Sezon: 2
9:50 Walki zwierząt Odcinek: 6 Sezon: 3
10:50 Handlarze bronią Odcinek: 7
11:50 50 sposobów na zabicie swojej mamy Odcinek: 3
12:50 Lądowanie w Normandii - podwodne odkrycia Odcinek: 1
13:50 Robert Redford i Dziki Zachód Odcinek: 3
14:55 Jak działają miasta Odcinek: 4 Sezon: 1
16:00 Wojny magazynowe Odcinek: 31 Sezon: 2
16:30 Wojny magazynowe Odcinek: 32 Sezon: 2
17:00 Poszukiwacze fortuny Odcinek: 6 Sezon: 3
18:00 Handlarze bronią Odcinek: 8
19:00 50 sposobów na zabicie swojej mamy Odcinek: 4
20:00 Elitarni Odcinek: 2
21:00 Rosja według Vinniego Jonesa Odcinek: 6
22:05 Top Guns: Superbroń Odcinek: 3
23:00 Niezwykłe statki Odcinek: 4 Sezon: 8
0:00 Ekstremalne loty Odcinek: 4
1:00 Tajemnice historii Odcinek: 9
1:40 Tajemnice historii Odcinek: 1
2:05 Pod lupą Odcinek: 9 Sezon: 2
2:30 Pod lupą Odcinek: 10 Sezon: 2
2:50 Prepersi - gotowi na wszystko Odcinek: 5
3:15 Prepersi - gotowi na wszystko Odcinek: 6
3:40 Redakcja: dział śledczy Odcinek: 20 Sezon: 2
4:25 Wspaniały świat wędkarskich przygód Odcinek: 44
4:45 Wspaniały świat wędkarskich przygód Odcinek: 45
5:10 Wspaniały świat wędkarskich przygód Odcinek: 46
5:30 Kołowrotek Odcinek: 8 Sezon: 1

TVP ABC
05:20 Smerfy - Opiekunowie Wielkich Stóp, odc. 145 (Bringing Up Bigfeet); serial animowany kraj prod.Belgia (1988); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
05:50 Nie ma jak Rosie - Kawiarenka u Misia, odc. 30 (Big Bear's Little Cafe); serial animowany kraj prod.USA (2013); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:05 Miś Kudłatek - Próba wierności, odc. 13; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
06:20 Baśnie i bajki polskie - odc. 16 - Zimowe wróżki -  txt. str. 777; film animowany; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:35 Charlie i Lola, seria 1 - Moje miasteczko, odc. 25 (My Little Town); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2006); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
06:50 Misiowanki - odc.  38 Dla wszystkich pizza (And papa?s pizza); serial animowany kraj prod.Kanada (2002); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
07:20 My Little Pony, seria I - Ptaszek na uwięzi, odc. 22 (A Bird in the Hoof); serial animowany kraj prod.USA, Kanada (2011); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:50 Smerfy - Pierwsze słowo Smerfusia, odc. 135 (Baby's Ferst Word); serial animowany kraj prod.Belgia (1984); Bez ograniczeń wiekowych
08:15 Tomek i przyjaciele, seria 14 - Henio i BHP, odc. 7 (Henry's Health and Safety); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:25 Tomek i przyjaciele, seria 14 - Specjalna Przesyłka Diesla, odc. 8 (Diesel's Special Delivery); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:40 Miś Uszatek - Robota na drutach, odc 70; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
08:55 Masza i niedźwiedź - Nowa miotła, odc. 31 (.) -  AD; serial animowany kraj prod.ROSJA (2014); STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
09:00 Masza i niedźwiedź - Słodkie życie, odc. 33 (La Dolce Vita) -  AD; serial animowany kraj prod.ROSJA (2014); STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
09:10 Bolek i Lolek na wakacjach - Strzelba i wędka, odc. 3; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
09:30 Domisie - Strony świata i wiatr; program dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:55 O czym one mówią - odc. 112; felieton; Bez ograniczeń wiekowych
10:00 Borówka skrzat wyrusza w świat - odc. 8 Rezerwat Przyrody Jasne; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
10:20 Świnka Peppa, seria III - Wesołe miasteczko, odc. 24 (Funfair); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2008); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:25 Świnka Peppa, seria III - Liczby, odc. 25 (Numbers); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2008); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:35 Nie ma jak Rosie - Kawiarenka u Misia, odc. 30 (Big Bear's Little Cafe); serial animowany kraj prod.USA (2013); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:50 Miś Kudłatek - Próba wierności, odc. 13; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
11:00 Baśnie i bajki polskie - odc. 16 - Zimowe wróżki -  txt. str. 777; film animowany; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:20 Charlie i Lola, seria 1 - Moje miasteczko, odc. 25 (My Little Town); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2006); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:40 Misiowanki - odc.  38 Dla wszystkich pizza (And papa?s pizza); serial animowany kraj prod.Kanada (2002); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:10 My Little Pony, seria I - Ptaszek na uwięzi, odc. 22 (A Bird in the Hoof); serial animowany kraj prod.USA, Kanada (2011); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:35 Smerfy - Skarżypyty, odc. 155 (Tattle - Tail Smurfs); serial animowany kraj prod.Belgia (1988); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:05 Tomek i przyjaciele, seria 14 - Henio i BHP, odc. 7 (Henry's Health and Safety); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:15 Tomek i przyjaciele, seria 14 - Specjalna Przesyłka Diesla, odc. 8 (Diesel's Special Delivery); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:30 Miś Uszatek - Robota na drutach, odc 70; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
13:40 Masza i niedźwiedź - Nowa miotła, odc. 31 (.) -  AD; serial animowany kraj prod.ROSJA (2014); STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
13:45 Masza i niedźwiedź - Słodkie życie, odc. 33 (La Dolce Vita) -  AD; serial animowany kraj prod.ROSJA (2014); STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
13:55 Przygody rozbójnika Rumcajsa - Jak Rumcajs niepokoił się o Hankę, odc. 21 (.); serial animowany kraj prod.Czechosłowacja (1967); Bez ograniczeń wiekowych
14:05 Przygody rozbójnika Rumcajsa - Jak Rumcajs poszedł do Kartuz po pszczoły, odc. 22 (.); serial animowany kraj prod.Czechosłowacja (1967); Bez ograniczeń wiekowych
14:15 Tom and Keri - Five Cakes, odc. 7; serial animowany; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:30 Andy i dinozaury - Odcisk Iguanodona, odc. 8 (Iguanodon Footprint); dokument fabularyzowany kraj prod.Wielka Brytania (2014); Bez ograniczeń wiekowych
14:45 Świnka Peppa, seria III - Polly i wyprawa łódką, odc. 11 (Pollys Boat Trip); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2008); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:50 Jedyneczka - Kraina inności; program dla dzieci; Bez ograniczeń wiekowych
15:20 Borówka skrzat wyrusza w świat - odc. 9 Rezerwat Przyrody Stawy Raszyńskie; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
15:35 Świnka Peppa, seria III - Roboty drogowe, odc. 26 (Digging Up The Road); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2008); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:40 Świnka Peppa, seria V - Ziemniaczane miasteczko, odc. 1 (Potato city, ep. 1); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2009); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:50 Domisie - Ruszaj się, Domisiaku; program dla dzieci; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:25 Rescue Bots, seria 1 - Czas robotów, odc. 25 (It's a Bot Time); serial animowany kraj prod.Kanada, USA (2012); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
16:50 O czym one mówią - odc. 112; felieton; Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Nela Mała Reporterka - odc. 23 Spacer po dnie morza -  txt. str. 777; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
17:15 Miś Kudłatek - Jesienna przygoda, odc. 6; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
17:25 Baśnie i bajki polskie - odc. 17 - Kozucha kłamczucha -  txt. str. 777; film animowany; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:45 Charlie i Lola, seria 1 - Ale ja jestem aligatorem, odc. 26 (But I Am An Alligator); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2006); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:05 Misiowanki - odc. 39 Misie na każdą porę roku (Bears for all season); serial animowany kraj prod.Kanada (2002); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:30 My Little Pony, seria I - Z kronik Znaczkowe Ligi, odc. 23 (The Cutie Mark Chronicles); serial animowany kraj prod.USA, Kanada (2011); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:00 Wieczorynka - Smerfy - Bardzo niesmerfne zawody, odc. 156 (The Most Unsmerfly Games); serial animowany kraj prod.Belgia (1988); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:25 Wieczorynka - Tomek i przyjaciele, seria 14 - Strzelające Korki, odc. 9 (Pop Goes Thomas); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:35 Wieczorynka - Tomek i przyjaciele, seria 14 - Wiktor się Zgadza, odc. 10 (Victor Says Yes); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:45 Wieczorynka - Miś Uszatek - Później, odc. 71; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
19:50 Wieczorynka - Czytanie przed spaniem - Kryształowa kula; widowisko kameralne; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:05 Masza i niedźwiedź - Uśmiech proszę, odc. 34 (.) -  AD; serial animowany kraj prod.ROSJA (2014); STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
20:10 Masza i niedźwiedź - Niełatwo być dzieckiem, odc. 35 (Kidding Around) -  AD; serial animowany kraj prod.ROSJA (2014); STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
20:20 Gwiezdne Wojny (Lego) - Kroniki Yody, cz. III: Atak Jedi (The Yoda Chronicles: Attack of the Jedi); serial animowany kraj prod.USA (2013); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
20:50 Rescue Bots, seria 1 - Spieszmy do przyszłości, odc. 26 (Bot To the Future); serial animowany kraj prod.Kanada, USA (2012); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
21:15 Listonosz Pat i tuba (Postman Pat and the tuba); film animowany kraj prod.Wielka Brytania (1991); Bez ograniczeń wiekowych
21:45 Moda na rodzinę - odc. 44 -  txt. str. 777; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
22:10 Podróże z historią - odc. 12 Prezydenckie siedziby -  txt. str. 777 AD; cykl dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
22:40 Jak to działa - odc. 117 Nanotechnologia -  txt. str. 777; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:10 Zakończenie dnia

TVP Kultura
07:20 Afisz kulturalny; Dla małoletnich od lat 12
07:50 Studio Kultura - Rozmowy - Piotr Płucienniczak; Dla małoletnich od lat 12
08:05 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9
08:25 Design - Fotel Paimio (Le Fauteuil Paimio); cykl dokumentalny kraj prod.Francja (2008); reż.:Peter   Schwerfel, Danielle Schirman; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:50 Design - Fiat 500 (La Fiat 500); cykl dokumentalny kraj prod.Francja (2005); reż.:Peter Schwerfel, Danielle Schirman; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:30 Pamiętnik znaleziony w garbie (Pamiętnik znaleziony w garbie) -  txt. str. 777  104'; dramat kraj prod.POLSKA, Kanada (1992); reż.:Jan Kidawa Błoński; wyk.:Olaf Lubaszenko, Katarzyna Skrzynecka, Marzena Trybała, Anna Majcher, Edward Linde Lubaszenko, Bogusław Linda, Andrzej Grabarczyk, Siergiej Jurskij, Olga Kabo, Aleksander Miedwiediew; Dla małoletnich od lat 12
11:30 Studio Kultura - Z biegiem lat z biegiem dni - Kraków 1914; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
11:30 Z biegiem lat, z biegiem dni - Kraków 1914 -  txt. str. 777  83'; serial TVP; reż.:Andrzej Wajda, Edward Kłosiński; wyk.:Anna Polony, Mieczysław Grabka, Ewa Kolasińska, Monika Niemczyk, Juliusz Grabowski, Jan Kochanowski, Izabella Olszewska, Bolesław Nowak, Jerzy Bińczycki, Magdalena Jarosz; Dla małoletnich od lat 12
13:05 Larp  27'; film krótkometrażowy; reż.:Kordian Kądziela; wyk.:Marcel Borowiec, Bartłomiej Firlet, Helena Ganjalyan, Adam Otręba; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:40 Tragarz puchu  86'; dramat; reż.:Stefan Szlachtycz; wyk.:Elżbieta Kijowska, Krzysztof Gosztyła, Ewa Sałacka Krauze; Dla małoletnich od lat 12
15:15 Daj mi to  26'; film dokumentalny; reż.:Andrzej Titkow; Dla małoletnich od lat 12
15:50 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9
16:05 Chuligan Literacki (35); magazyn o książkach; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:45 Wypełnić pustkę (Lemale et ha'halal)  86'; film obyczajowy kraj prod.Izrael (2012); reż.:Rama Burshtein; wyk.:Hadas Yaron, Yiftach Klein, Irit Sheleg, Chayim Sharir; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
18:25 Warunki i zasady użytkowania (Terms & Conditions May Apply); film dokumentalny kraj prod.USA (2013); reż.:Cullen Hoback; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:00 Pegaz - /30/; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
21:00 Panorama kina światowego - Palacz (Koczegar)  83'; dramat kraj prod.ROSJA (2010); reż.:Aleksiej Bałabanow; wyk.:Mikhail Skryabin, Aida Tumutova, Aleksandr Mosin; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
22:35 Dezerterzy - Jacek Cygan; rozmowa; Dla małoletnich od lat 12
23:10 Ulrich Seidl - reżyser przy pracy (Ulrich Seidl A Director At Work); film dokumentalny kraj prod.Austria (2012); reż.:Constantin Wulff; STEREO, 16:9, Dozwolone od lat 18
00:15 Kino nocne - Demakijaż  111'; film obyczajowy; reż.:Maria Sadowska, Anna Maliszewska, Dorota Lamparska; wyk.:Anita Jancia, Jan Wieczorkowski, Adam Woronowicz, Krzysztof Stroiński, Magdalena Cielecka; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
02:20 Dezerterzy - Jacek Cygan; rozmowa; Dla małoletnich od lat 12
02:50 Panorama kina światowego - Palacz (Koczegar)  83'; dramat kraj prod.ROSJA (2010); reż.:Aleksiej Bałabanow; wyk.:Mikhail Skryabin, Aida Tumutova, Aleksandr Mosin; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
04:25 Pussy Riot. (Pussy Riot.) -  txt. str. 777; film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2012); reż.:Mike Lerner, Maxim Pozdorovkin; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:40 Zakończenie dnia

TVP Historia
06:25 Obiektyw - Miasto w mieście; Dla małoletnich od lat 7
06:45 Pamięć Polski. I edycja Polskiej Listy Krajowej Programu UNESCO Pamięć Świata - Memoriał Ignacego Jana Paderewskiego do prezydenta Stanów Zjednoczonych Woodrowa Wilsona odc. 11; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 7
07:00 Ludzie rzeki - L`Amazone 1/2 (Le gens du Fleuve /The People of the River); serial dokumentalny kraj prod.Francja (2014); reż.:Morat Ait Habbouche; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:05 Nicolas Le Floch - Warszawska łezka cz. 1 (Nicolas Le Floch / La larme de Varsovie ep. 1)  46'; serial kraj prod.Francja (2012); reż.:Edwin Baily, Nicolas Picard Dreyfuss, Philippe Berenger; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:00 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - (83) Życie codzienne Indian -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:35 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii. - Dać świadectwo prawdzie; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
10:05 Nasz reportaż - Najdłuższa szychta; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
10:40 Reportaż - Dom gdzieś daleko; reportaż; Dla małoletnich od lat 12
11:00 Pamięć Polski. I edycja Polskiej Listy Krajowej Programu UNESCO Pamięć Świata - Kazania świętokrzyskie odc. 6; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 7
11:10 Tarcza Rzeczypospolitej; film dokumentalny; reż.:Adam Sikorski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:05 Codzienny PRL - Pustostany; reportaż; Dla małoletnich od lat 12
12:30 Karol. Urodzony, by być księciem - 1/2 (The Destiny of A Prince); film dokumentalny kraj prod.Francja (2012); reż.:Andrew Orr, Olivier Mille; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:40 Sensacje XX wieku - Stalin - droga do władzy /3/; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
14:05 Sensacje XX wieku - Stalin - droga do władzy /4/; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
14:35 Encyklopedia II wojny światowej - Kursk cz. 2 -  txt. str. 777; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 7
15:15 Dzieci Hitlera - odc 3/5 (Zucht); serial dokumentalny kraj prod.Niemcy (2000); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
16:10 Flesz historii - odc. 317; cykl reportaży; Dla małoletnich od lat 7
16:35 Strzaskany życiorys - opowieść żołnierza; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
17:45 Wspaniałe stulecie (s. 4) - odc. 240 (s. 4, odc. 21) (Muhtesem Yüzyil (Magnificent Century), ep. 240 (s. 4, ep. 21)) -  txt. str. 777; serial kostiumowy kraj prod.Turcja (2014); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:40 13 pierwszych dni - 22 grudnia 1981; cykl dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
19:00 Sensacje XX wieku - Najwyższa stawka cz. I; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
19:35 Sensacje XX wieku - Najwyższa stawka cz. II -  txt. str. 777; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
20:05 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii. - Prostek historia tajemna; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
20:35 Zagadka chińskich mumii (Chinas Mystery Mummies); film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2008); reż.:Rod Houston; Dla małoletnich od lat 12
21:40 Czas honoru - odc. 72 "Zakładniczka" -  txt. str. 777 AD; serial TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:40 Spór o historię - Oczarowani Hitlerem; debata; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:20 Mój przyjaciel wróg; film dokumentalny; reż.:Wanda Kościa; Dla małoletnich od lat 12
00:30 Rzeczpospolita partyzancka - Ostatni partyzant Rzeczypospolitej; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
01:40 Czas honoru - odc. 72 "Zakładniczka" -  txt. str. 777 AD; serial TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:40 Wspaniałe stulecie (s. 4) - odc. 240 (s. 4, odc. 21) (Muhtesem Yüzyil (Magnificent Century), ep. 240 (s. 4, ep. 21)) -  txt. str. 777; serial kostiumowy kraj prod.Turcja (2014); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:40 Nicolas Le Floch - Warszawska łezka cz. 1 (Nicolas Le Floch / La larme de Varsovie ep. 1)  46'; serial kraj prod.Francja (2012); reż.:Edwin Baily, Nicolas Picard Dreyfuss, Philippe Berenger; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:40 Zakończenie dnia

TVP Rozrywka
06:00 Humor w odcinkach - Tygodnik Moralnego Niepokoju - (80); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
06:30 Ale numer - /8/; program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:40 Familiada - odc. 2294; teleturniej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:15 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - (98) -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:45 Okrasa łamie przepisy - Lekko i dietetycznie z królikiem -  txt. str. 777; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:15 Jeden z dziesięciu - odc. 8/93; teleturniej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:50 Kabaretowy Klub Dwójki - (38) Cyganie; widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:50 Śpiewające fortepiany - (81); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:50 Muzeum Polskiej Piosenki - /112/ - "Ruchome piaski" - Varius Manx; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:00 Muzeum Polskiej Piosenki - /24/ - "Boskie Buenos" - Maanam; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:15 Rolnik szuka żony seria III - odc. 3; widowisko rozrywkowe; Bez ograniczeń wiekowych
12:15 Życie to Kabaret - Parodie, parodie - Wieczór parodii kabaretowych; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
13:15 Życie to Kabaret - Kabaret Nowaki - MODA NA NOWAKI; program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:10 Familiada - odc. 2294; teleturniej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:40 Kabaretowa Mapa Polski - XX Festiwal Kabaretu w Koszalinie 2014 - (1) Witamy w korporacji; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:45 Kabaretowa Mapa Polski - XX Festiwal Kabaretu w Koszalinie 2014 - (2) Awantura w korporacji; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:50 Kabaretowa Mapa Polski - XX Festiwal Kabaretu w Koszalinie 2014 - (3) Rewolucja w korporacji; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:50 Okrasa łamie przepisy - Konkurs na najlepsze piersi -  txt. str. 777; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:25 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - odc. 22 - Na południe -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:55 Makłowicz w podróży - Makłowicz w podróży. Podróż 49 Niemcy (192) "Brema"; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:40 Humor w odcinkach - Rodzina Trendych - Ślubu nie będzie (7); widowisko; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:15 Śpiewające fortepiany - (83); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:25 Kabaretowy Klub Dwójki - (39) Kicz -  txt. str. 777; widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:20 Kierunek Kabaret - Z cyklu "Typowe tematy" - PKP /16/; Dla małoletnich od lat 12
23:20 Sonda 2 - (27) -  txt. str. 777; program popularnonaukowy; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
23:50 Kabaretowa Mapa Polski - Lidzbarskie Wieczory Humoru i Satyry - Lidzbark 2015 - Kabareton pod gwiazdami /1/; widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12; ####################################################################
00:55 Kabaretowa Mapa Polski - Lidzbarskie Wieczory Humoru i Satyry - Lidzbark 2015 - Kabareton pod gwiazdami /2/; widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12; ####################################################################
02:00 Kabaretowa Mapa Polski - OPOLE 2016 na bis - Waldemar Malicki i Filharmonia Dowcipu; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:05 Rozrywka Retro - Kabaret POTEM przedstawia - Z Kolbergiem przez świat; Dla małoletnich od lat 12
04:05 Zakończenie dnia

TVP Info HD
05:55 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:10 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:12 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
06:17 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:30 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:35 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:37 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
06:42 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:45 Gość poranka; STEREO, 16:9, Na żywo
07:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:10 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:12 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
07:18 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:30 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:35 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:37 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
07:42 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:45 Gość poranka; STEREO, 16:9, Na żywo
08:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:10 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:12 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
08:17 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:30 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:35 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:37 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
08:42 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:10 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:12 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
09:18 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:30 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:35 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:37 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
09:42 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
10:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
10:15 Gość poranka; STEREO, 16:9, Na żywo
10:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
10:53 Pogoda Info; STEREO, 16:9
11:00 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
11:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
11:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9
12:00 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
12:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
12:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9
13:00 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
13:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
13:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9
14:00 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
14:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
14:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9
15:00 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
15:25 Pogoda Info; STEREO, 16:9
15:30 Dla niesłyszących - Info Dzień -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
16:10 INFO Kultura; STEREO, 16:9, Na żywo
16:30 Puls Polski; magazyn; STEREO, 16:9, Na żywo
16:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
17:00 Flesz Info; STEREO, 16:9, Na żywo
17:15 Teleexpress Extra -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
17:32 Extra świat; magazyn; STEREO, 16:9, Na żywo
17:50 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
18:00 To jest temat; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
18:25 Cztery strony; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Na żywo
18:50 Serwis Info Wieczór; STEREO, 16:9, Na żywo
19:00 INFO kraj - serwis regionalny; STEREO, 16:9, Na żywo
19:30 INFObiznes; STEREO, 16:9, Na żywo
19:47 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
19:57 Gość Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
20:12 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Na żywo
20:51 Pogoda Info; STEREO, 16:9
21:00 Panorama Info; STEREO, 16:9, Na żywo
21:26 Pogoda Info; STEREO, 16:9
21:30 Puls Polski; magazyn; STEREO, 16:9, Na żywo
21:40 STUDIO LOTTO
21:50 W tyle wizji; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Na żywo
22:30 W tyle wizji; STEREO, 16:9, Na żywo
23:00 INFO Wieczór; STEREO, 16:9, Na żywo
23:45 Studio świat.; magazyn; STEREO, 16:9, Na żywo
24:00 Teleexpress Extra -  txt. str. 777; STEREO, 16:9
00:30 Gość Wiadomości; STEREO, 16:9
00:45 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO, 16:9
01:26 Puls Polski; magazyn; STEREO, 16:9
01:40 INFO Wieczór; STEREO, 16:9
02:32 INFO kraj - serwis regionalny; STEREO, 16:9
02:59 Pogoda Info; STEREO, 16:9
03:05 Extra świat; magazyn; STEREO, 16:9
03:25 Cztery strony; program publicystyczny; STEREO, 16:9
03:43 Studio świat.; magazyn; STEREO, 16:9
03:55 W tyle wizji; program publicystyczny
04:35 W tyle wizji; STEREO, 16:9
05:05 Reportaż TVP INFO - Stop dopalaczom; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:33 Puls Polski; magazyn; STEREO, 16:9

Metro
6:00 WideoNews
6:05 Złote przeboje na dzień dobry
7:10 Uwaga, pożar
7:20 Nasz dziadzio
7:40 WideoNews
7:45 Spożywczaki i bazary Odcinek: 1 Sezon: 2
8:45 Ekstremalne odchudzanie Odcinek: 4
9:40 Mr. T i granice głupoty Odcinek: 15
10:15 Cztery poziomo Odcinek: 3
10:45 Dochodowy remont Odcinek: 2 Sezon: 6
11:15 Przemek Saleta: najcięższe zadania Odcinek: 6
12:15 Ekstremalne odchudzanie Odcinek: 5
13:10 Apetyt na miłość Odcinek: 2
13:45 Apetyt na miłość Odcinek: 3
14:20 Cztery poziomo Odcinek: 4
14:50 Mr. T i granice głupoty Odcinek: 16
15:20 Maluchem przez Afrykę Odcinek: 5
15:55 Przemek Saleta: najcięższe zadania Odcinek: 7
17:00 Wielkie przeprowadzki Odcinek: 2 Sezon: 2
17:30 Dochodowy remont Odcinek: 3 Sezon: 6
18:00 Wielkie, większe, największe Odcinek: 2 Sezon: 2
19:00 30 minut Jamiego Odcinek: 23
19:30 30 minut Jamiego Odcinek: 24
20:00 Paragraf 22
22:20 Zaraz wracam
0:10 Pod kopułą Odcinek: 2 Sezon: 2
1:05 Ciao Martina
1:30 Przypadki Pani Ani
2:00 Złote przeboje na dobranoc
5:00 Wędkarstwo nasze hobby Odcinek: 21
5:30 Wędkarstwo nasze hobby Odcinek: 22

Zoom TV
6:00 Obywatel Kuźniar Odcinek: 41
6:30 Obywatel Kuźniar Odcinek: 41
7:00 Kalejdoskop Polski Odcinek: 7
7:30 We love Poland Odcinek: 2
7:45 Świat według Jachimka Odcinek: 8
8:00 Szeptunka Odcinek: 32
8:30 Wiedźmy Odcinek: 34
9:05 Ezel Odcinek: 31
10:10 Mania chomikowania Odcinek: 17 Sezon: 3
11:30 Nowy uśmiech, nowe życie Odcinek: 2
12:00 Obywatel Kuźniar Odcinek: 41
12:30 Obywatel Kuźniar Odcinek: 41
13:00 Szeptunka Odcinek: 32
13:30 Wiedźmy Odcinek: 34
14:10 Bliżej! Magazyn reporterów Odcinek: 9
15:05 Król Maciuś Pierwszy Odcinek: 41 Sezon: 2
15:20 Pippi Langstrumpf Odcinek: 6
15:55 Mania chomikowania Odcinek: 18 Sezon: 3
16:25 Szeptunka Odcinek: 33
17:25 Wiedźmy Odcinek: 35
18:00 Obywatel Kuźniar Odcinek: 42
18:30 Obywatel Kuźniar Odcinek: 42
19:00 Świat według Jachimka Odcinek: 9
19:15 Gwiazdy Cejrowskiego Odcinek: 4
19:45 Na drogach Odcinek: 3
20:00 Szeptunka Odcinek: 35
20:30 Szeptunka Odcinek: 36
21:10 Bliżej! Magazyn reporterów Odcinek: 9
22:05 Duchy i ja Odcinek: 4
22:55 Kocha, lubi, prześladuje
23:50 Mania chomikowania Odcinek: 18 Sezon: 3
0:50 Obywatel Kuźniar Odcinek: 42
1:20 Obywatel Kuźniar Odcinek: 42
1:50 Bliżej! Magazyn reporterów Odcinek: 9
2:50 Świat według Jachimka Odcinek: 9
3:05 Gwiazdy Cejrowskiego Odcinek: 4
3:35 Na drogach Odcinek: 3
3:50 Kalejdoskop Polski Odcinek: 7
4:20 We love Poland Odcinek: 2
4:35 Świat według Jachimka Odcinek: 8
4:55 Bliżej! Magazyn reporterów Odcinek: 9

Nowa TV
6:00 Videomix Odcinek: 32
7:00 24 godziny online.pl Odcinek: 43
7:35 Tu i teraz Odcinek: 25
8:00 Detektyw Cain Odcinek: 7 Sezon: 4
9:15 Redakcja: dział śledczy Odcinek: 31 Sezon: 2
10:20 Na lodowym szlaku - zabójcze drogi: Andy Odcinek: 5 Sezon: 1
11:30 Nigel Slater: przepis dnia Odcinek: 1
12:05 Fabryka jedzenia Odcinek: 6 Sezon: 1
12:35 Trinny i Susannah ubierają Norwegię Odcinek: 31 Sezon: 1
13:00 Zranione uczucia Odcinek: 32
14:10 Mistrzowie drewna Odcinek: 6 Sezon: 1
15:10 Na lodowym szlaku - zabójcze drogi: Andy Odcinek: 6 Sezon: 1
16:15 Detektyw Cain Odcinek: 8 Sezon: 4
17:30 Redakcja: dział śledczy Odcinek: 32 Sezon: 2
18:30 24 godziny online.pl Odcinek: 44
18:55 Tu i teraz Odcinek: 26
19:15 Biało-czarne Odcinek: 3
19:30 Moda na sukces Odcinek: 6181
20:00 Miłość to nie wszystko
21:55 Stary, kocham Cię
0:05 24 godziny online.pl Odcinek: 44
0:35 Tu i teraz Odcinek: 26
0:55 Biało-czarne Odcinek: 3
1:10 Sala operacyjna Odcinek: 7 Sezon: 3
1:40 Prepersi - gotowi na wszystko Odcinek: 6
2:10 Videomix Odcinek: 32
3:00 Wajrak na tropie Odcinek: 10
3:25 Dzika Polska. Lasy pełne życia Odcinek: 4
3:50 Sensacje XX wieku Odcinek: 12
4:40 Pod lupą Odcinek: 6 Sezon: 4
5:05 Pod lupą Odcinek: 7 Sezon: 4
5:30 Pod lupą Odcinek: 5 Sezon: 2

WP
6:00 #dzieńdobryWP 09:00 Odcinek: 15
7:00 #dzieńdobryWP 10:00 Odcinek: 15
7:55 Młodzi lekarze Odcinek: 4 Sezon: 3
9:00 #dzieńdobryWP 09:00 Odcinek: 16
10:00 #dzieńdobryWP 10:00 Odcinek: 16
11:00 Sześć sióstr Odcinek: 16
12:05 Kobiety w czerni Odcinek: 16
13:10 World's Best Chefs Odcinek: 4
13:45 Kochanki Odcinek: 5
14:45 Kochanki Odcinek: 6
15:45 Młodzi lekarze Odcinek: 5 Sezon: 3
16:50 #dziejesię 16:50
17:05 Sześć sióstr Odcinek: 17
18:10 World's Best Chefs Odcinek: 5
18:50 #dziejesię 18:50
19:10 Pogoda
19:25 Kobiety w czerni Odcinek: 17
20:30 Upadek Odcinek: 3
21:40 Więźniowie wojny Odcinek: 3
22:45 Connected - połączeni Odcinek: 17
23:45 Kochanki Odcinek: 5
0:50 Kochanki Odcinek: 6
1:55 Connected - połączeni Odcinek: 17
3:00 #dzieńdobryWP 10:00 Odcinek: 17
3:55 Młodzi lekarze Odcinek: 4 Sezon: 3
5:00 Kobiety w czerni Odcinek: 16

TV Polonia
06:05 Ojciec Mateusz - odc. 123 - Napad (seria X odc. 2) -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:00 Studio Wschód - Święta u Górali Czadeckich; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:30 Załoga Eko - Skarby polskiej przyrody - odc. 17. Tajemnice Puszczy Białowieskiej; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Pytanie na śniadanie - w tym: Panorama i Pogoda; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
10:55 Muzeum Polskiej Piosenki - /75/ - "Jedwab" - Róże Europy; Bez ograniczeń wiekowych
11:10 Polonia 24; STEREO, 16:9
11:40 Halo Polonia; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:25 Krótka historia - (158) Marszałek Żukow; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:35 Wiadomości; STEREO, 16:9
12:50 Barwy szczęścia - odc. 1516 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:25 M jak miłość - odc. 1252 -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
14:20 Egzamin z życia - odc. 102; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:15 Wilnoteka (Wilnoteka); magazyn kraj prod.Litwa (2016); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:35 Las Story - odc. 23 -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:00 Jak to działa - odc. 105 Eksperymenty fizyczne -  txt. str. 777; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:30 Galeria - odc. 134; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:55 Załoga Eko - Skarby polskiej przyrody - odc. 17. Tajemnice Puszczy Białowieskiej; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:20 Krótka historia - (159) Struktura organizacyjna Armii Krajowej; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Teleexpress -  txt. str. 777; STEREO, 16:9
17:50 Polska z Miodkiem - (159) Kozienice, Pionki; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:55 Naszaarmia.pl - odc. 245; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
18:20 Historia żywa - Żołnierze Wielkiej Wojny; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
18:55 Barwy szczęścia - odc. 1516 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:25 Informacje kulturalne ekstra - Grzegorz Jarzyna; informator kulturalny; Dla małoletnich od lat 12
19:45 Dobranocka - Kolorowy świat Pacyka - odc. 1 - Papierowe konie; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
20:30 Sport; STEREO, 16:9
20:40 Pogoda; STEREO, 16:9
20:50 Komisarz Alex - odc. 79 (seria VII, odc. 1) - Śmierć przyszła dwa razy -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:50 Polonia 24; STEREO, 16:9, Na żywo
22:15 Halo Polonia; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
23:05 Humor w odcinkach - Tygodnik Moralnego Niepokoju - (70); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
23:40 Warto rozmawiać; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:35 Polska z Miodkiem - (159) Kozienice, Pionki; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:45 Galeria - odc. 134; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:15 Załoga Eko - Skarby polskiej przyrody - odc. 17. Tajemnice Puszczy Białowieskiej; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:40 Dobranocka za oceanem - Czytanie przed spaniem, czyli cała Polska czyta dzieciom; widowisko kameralne; Bez ograniczeń wiekowych
01:45 Dobranocka za oceanem - Kolorowy świat Pacyka - odc. 1 - Papierowe konie; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Wiadomości
02:30 Sport; STEREO, 16:9
02:35 Pogoda
02:45 Komisarz Alex - odc. 79 (seria VII, odc. 1) - Śmierć przyszła dwa razy -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:30 Zapiski Łazęgi - Cztery kościoły; felieton; Bez ograniczeń wiekowych
03:35 Krótka historia - (159) Struktura organizacyjna Armii Krajowej; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:45 Barwy szczęścia - odc. 1516 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:10 Polska z Miodkiem - (159) Kozienice, Pionki; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:20 Polonia 24; STEREO, 16:9
04:50 Halo Polonia; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:30 Saga rodów - Ród Czarneckich; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
05:50 Szlakiem miejsc niezwykłych - Pomniki historii - reportaż 7; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12

TVP HD
07:00 Klan - odc. 2742 -  txt. str. 777; telenowela TVP; Dla małoletnich od lat 12
07:30 Klan - odc. 2743 -  txt. str. 777; telenowela TVP; Dla małoletnich od lat 12
08:05 Rodzinka.pl - odc. 23 "Powrót" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; DOLBY SURROUND, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:35 Rodzinka.pl - odc. 24 "W szponach konsumpcji" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; DOLBY SURROUND, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:10 Ranczo - odc. 85 (seria VII, odc. 7) - Pojedynek czarownic -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:05 Ojciec Mateusz - odc. 141 - Wypadek (Ojciec Mateusz XI odc. 7) -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
10:55 Klan - odc. 2744 -  txt. str. 777; telenowela TVP; Dla małoletnich od lat 12
11:25 Klan - odc. 2745 -  txt. str. 777; telenowela TVP; Dla małoletnich od lat 12
11:55 M jak miłość - odc. 1260 -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
12:50 M jak miłość - odc. 1261 -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
13:50 Dekorady - Dekorady - odc. 17; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
14:25 Dekorady - Dekorady - odc. 18; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
14:55 Ranczo - odc. 35 (seria III, odc. 9) - Upadek obyczajów -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
15:55 Ranczo - odc. 36 (seria III, odc. 10) - Miedź brzęcząca -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:55 Makłowicz w podróży - Podróż 7 Izrael - Tel Awiw (30); magazyn kulinarny; Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Makłowicz w podróży - Podróż 8 Portugalia - "Morze i Tag" (31); magazyn kulinarny; Bez ograniczeń wiekowych
18:05 Ojciec Mateusz - odc. 142 - Cudowne dziecko (Ojciec Mateusz XI odc. 8) -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
18:55 Ranczo - odc. 86 (seria VII, odc. 8) - Droga na szczyt -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:50 Rodzinka.pl - odc. 25 "Kwestia zaufania" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; DOLBY SURROUND, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:25 Rodzinka.pl - odc. 26 "Wielka wyprzedaż" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; DOLBY SURROUND, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:55 Okrasa łamie przepisy - Pieczenie dzika -  txt. str. 777; magazyn kulinarny; Bez ograniczeń wiekowych
21:35 Rodzinka.pl - odc. 172 "Chłopaki kontra dziewczyny" sezon 8 -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:05 Rodzinka.pl - odc. 173 "Czysto, czyściej, czyściuteńko" sezon 8 -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:35 Dziewczyny ze Lwowa - odc. 1 "Raz kozie śmierć" -  txt. str. 777  44'; serial obyczajowy TVP; reż.:Wojciech Adamczyk; wyk.:Anna Maria Buczek, Anna Gorajska, Magda Wróbel, Katarzyna Ucherska, Marian Dziędziel, Marta Lipińska, Krzysztof Slemaszyk, Józef Pawłowski, Dorota Segda, Krzysztof Czeczot; Dla małoletnich od lat 12
23:35 Rodzinka.pl - odc. 117 "Powrót do szkoły" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:05 Rodzinka.pl - odc. 118 "Walentynki" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:35 Bobby (Bobby)  111'; dramat kraj prod.USA (2006); reż.:Emilio Estevez; wyk.:Anthony Hopkins, Demi Moore, Sharon Stone, Elijah Wood, Lindsay Lohan, William H. Macy, Joshua Jackson, Freddy Rodriguez, Nick Cannon; Dla małoletnich od lat 12
02:40 Pina (Pina)  99'; film dokumentalny kraj prod.Niemcy, Wielka Brytania, Francja (2011); reż.:Wim Wenders; Dla małoletnich od lat 12
04:30 Pasja ekstremalna - odc. 11; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
05:05 Zakończenie dnia

TVP Seriale
05:40 Statyści - odc. 3/6 -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
06:50 Statyści - odc. 4/6 -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
07:30 Kariera Nikodema Dyzmy - odc. 2/7 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:30 M jak miłość - odc. 450; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:30 Blondynka - odc. 54 (seria V, odc. 2) - Tutejsi i reszta -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
10:20 Rodzinka.pl - odc. 122 "Bo ja jestem perfekcyjna" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:55 Rodzinka.pl - odc. 123 "Podróż" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:30 Ranczo - odc. 112 (seria IX, odc. 8) - Demony Kusego -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:30 Ranczo - odc. 113 (seria IX, odc. 9) - Konie trojańskie -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:25 Ojciec Mateusz - odc. 55 (seria IV, odc. 12) - Spływ -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:20 Ojciec Mateusz - odc. 56 (seria IV, odc. 13) - Helena -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:15 Na dobre i na złe - odc. 392 Sztuka rozumienia; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:15 Rodzinka.pl - odc. 124 "Niebezpieczne sporty" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:45 Ranczo - odc. 114 (seria IX, odc. 10) - Zamrożony kapitał -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:40 Ranczo - odc. 115 (seria IX, odc. 11) - Brzytwa dla tonącego -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:40 Rodzinka.pl - odc. 125 "Pasje" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:15 Ojciec Mateusz - odc. 57(seria V, odc. 1) - Gwiazdeczka -  txt. str. 777 AD  43'; serial kryminalny TVP; reż.:Wojciech Nowak; wyk.:Artur Żmijewski, Piotr Polk, Michał Piela, Artur Pontek, Kinga Preis, Łukasz Lewandowski, Sławomir Orzechowski, Piotr Kozłowski, Rafał Cieszyński, Ludmiła Witkowska; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:15 Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem - odc. 64 (Muhtesem Yüzyil. Kösem, bolum 64) -  txt. str. 777; serial kostiumowy kraj prod.Turcja (2015); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:15 Ranczo - odc. 116 (seria IX, odc. 12) - Grzechy miłości -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:10 Ranczo - odc. 117 (seria IX, odc. 13) - Złoty róg -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:05 Ojciec Mateusz - odc. 58 (seria V, odc. 2) - Powódź -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:55 Na dobre i na złe - odc. 657 - Nie jesteś sama -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
01:00 Sprawiedliwi - odc. 3/7 - Grzech -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:55 Sprawiedliwi - odc. 4/7 - Żegota -  txt. str. 777; serial TVP; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:55 Kariera Nikodema Dyzmy - odc. 2/7 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:55 M jak miłość - odc. 450; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:55 Statyści - odc. 3/6 -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
05:25 Zakończenie dnia

TVP Sport
07:55 Piłka nożna - Bayern Monachium TV - Sv Darmstad - Bayern M; STEREO, 16:9
09:55 Piłka nożna - Bayern Monachium TV; STEREO, 16:9
10:20 Karate - Cocoro Cup 2016; reportaż; STEREO, 16:9
11:15 Lekkoatletyka dla każdego; magazyn; STEREO, 16:9
11:40 Pełnosprawni - odc. 185 -  JM; magazyn dla niepełnosprawnych; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:15 IO Rio 2016 - Gimnastyka sportowa - Finały; relacja; STEREO, 16:9
13:15 IO Rio 2016 - Tenis ziemny - singiel M FINAŁ: Del Potro - Murray; relacja; STEREO, 16:9
15:00 Piłka nożna - Barca TV FC Barcelona - RCD Espanol; STEREO, 16:9
17:40 Piłka nożna - Barca TV; STEREO, 16:9
18:20 Hokej na lodzie - PHL: Comarch Cracovia Kraków - GKS Tychy; STEREO, 16:9, Na żywo
20:55 Hokej na lodzie - Magazyn hokejowy NHL (Magazyn hokejowy NHL) kraj prod.Szwajcaria (2016); STEREO, 16:9
21:30 IO Rio 2016 - Kolarstwo MTB - cross kobiet; relacja; STEREO, 16:9
22:25 Zwarcie - .; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
23:00 Sportowy Wieczór; STEREO, 16:9, Na żywo
23:25 IO Rio 2016 - Siatkówka mężczyzn - Finał: Włochy - Brazylia; relacja; STEREO, 16:9
01:10 Zakończenie dnia

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA, o ile nie zaznaczono inaczej.