FANDOM


TVP 1
06:10 Warto kochać - odc. 32; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:00  Transmisja Mszy Świętej z Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie -  Łagiewnikach
07:55 Sprawy Nasze Powszednie - odc. 11 Cierpliwość; Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Tekwondo i miłość (Taekwondo and love) kraj prod.Norwegia (2004); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
08:15 Fifi - Doskonały obraz odc. 11 (Perfect picture); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2005); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:30 Domisie - Nie rezygnuj; program dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:55 Lippy and Messy -  Birdland; język angielski dla dzieci; Bez ograniczeń wiekowych
09:00 Teleranek - magazyn; Dla małoletnich od lat 7
09:30 Kodołamacze - odc. 6; teleturniej; Bez ograniczeń wiekowych
10:00 Dzieci świata - Moje smakołyki - Renymol w Indiach (There's No Food Like My Food (6). Renymol in India); cykl dokumentalny kraj prod.Francja (2000); Bez ograniczeń wiekowych
10:15 Teleranek - studio; Dla małoletnich od lat 7
10:30 Siódme niebo, seria VI - Do licha odc. 8 (7th Heaven ser. VI - Ay Carumba ep. 8) kraj prod.USA (2001); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
11:15 Dzień z PIT - em; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
11:25 Tydzień; Bez ograniczeń wiekowych
11:55 Między ziemią a niebem ; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
12:00 Regina Coeli (Regina Coeli 156) kraj prod.Watykan (2007)
12:15 Między ziemią a niebem ; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
12:50 Sprawy Nasze Powszednie - odc. 11 Cierpliwość; Bez ograniczeń wiekowych
13:00 Wiadomości
13:10 Wywiad i opinie; program publicystyczny; Dla małoletnich od lat 12
13:35 Dzień z PIT - em ; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
13:40 Wielki napad na pociąg (The First Great Train Robbery)  105'; film fabularny kraj prod.Wielka Brytania (1979); reż.:Michael Crichton; wyk.:Lesley-Anne Down, Sean Connery, Donald Sutherland, Wayne Sleep, Robert Lang; Dla małoletnich od lat 12
15:30 Dzień z PIT - em ; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
15:40 BBC w Jedynce - Planeta Ziemia, seria II - odc. 2/6 Wielkie równiny (Planet Earth (II 2/6) Great Plains) - txt.str.777; serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2006); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:35 Przed Eurowizją - [odc. 3]; Bez ograniczeń wiekowych
16:50 Dzień z PIT - em ; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:00 Teleexpress
17:20 Jaka to melodia? - wydanie specjalne - [11]; teleturniej; Bez ograniczeń wiekowych
18:15 Faceci do wzięcia - Sumo życie; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
18:45 Przed Opolem - odc. 8; Dla małoletnich od lat 12
19:00 Wieczorynka - Gumisie - Czarodziejska Czapka, odc 6 (Disney's Adventure of the Gummi Bears / A Gummi by any other name ep. 6); serial animowany kraj prod.USA (1992); Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości
19:50 Sport
20:05 Pogoda
20:15 Ranczo - odc. 18 - Europejski kandydat - txt.str.777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:15 Zakochana Jedynka - Nora Roberts - Niebo Montany (Nora Roberts' Montana Sky); serial kraj prod.USA, Kanada (2006); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
23:00 Czterdziesty sezon Kabaretu pod Egidą - cz. 1; widowisko; Dla małoletnich od lat 12
23:55 Uczta kinomana - Słoń (Elephant)  78'; dramat kraj prod.USA (2003); reż.:Gus van Sant; wyk.:Alex Frost, Eric Deulen, Elias McConnell; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
01:20 Kinematograf; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
01:50 Kolekcja kinomana - Kochankowie (Amants, Les); film fabularny kraj prod.Francja (1958); Dla małoletnich od lat 16
03:20 Zakończenie programu

TVP 2
05:45 Dla niesłyszących - Słowo na niedziele ; Bez ograniczeń wiekowych
05:50 Dla niesłyszących - Lokatorzy - odc. 129 (130) Ciszej nad tą trumną; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
06:15 Dla niesłyszących - Lokatorzy - odc. 130 (131) Złota rączka; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
06:45 Złotopolscy - odc. 851 Rozwód jak w banku; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
07:10 Złotopolscy - odc. 852 Malowanie; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
07:40 M jak miłość - odc. 489; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:30 Sto tysięcy bocianów - odc. 13; serial dokumentalny TVP; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:55 Poezja łączy ludzi - Mój ulubiony wiersz: "Spójrzmy prawdzie w oczy" (S. Barańczak); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:00 Zacisze InGrid; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:35 Dookoła Siebie - magazyn Joanny Brodzik -Czy mogą się szybciej uczyć?; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:00 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - Z kamerą i strzelbą do dzikich plemion; cykl reportaży; Bez ograniczeń wiekowych
10:30 Wstęp do filmu National Geographic; Bez ograniczeń wiekowych
10:40 Miesiąc z National Geographic - Opowieści zza grobu - Król- wojownik- odc.3 (Tales from the tomb. Egypt' s warrior king) - txt.str.777; serial dokumentalny kraj prod.USA (2005); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
11:35 Podróże kulinarne Roberta Makłowicza - (201) Dubrownicki smak; 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:05 Gwiazdy w południe - Gwiazda Południa (The Southern Star)  101'; film przygodowy kraj prod.Wielka Brytania, Francja (1969); reż.:Didney Hayers; wyk.:George Segal, Ursula Andress, Orson Welles, Ian Hendry, Michael Constatine; Dla małoletnich od lat 12
14:00 Familiada -  odc.1396 - txt.str.777; teleturniej; Bez ograniczeń wiekowych
14:30 Złotopolscy - odc. 854 Zemsta Moniki; telenowela TVP; Dla małoletnich od lat 12
15:05 Szansa na Sukces - Violetta Villas; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:05 Na dobre i na złe - odc. 292 Po znajomości; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:05 Egzamin z życia - odc. 76; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:00 Program lokalny
18:25 Starter - Magazyn aktualności ; Dla małoletnich od lat 12
18:45 Panorama; STEREO
19:00 Pogoda; STEREO
19:10 Mój pierwszy raz - (47); talk-show; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
20:05 Zagrajmy w kabaret - (1); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:00 Wieczór z Bondem - Żyj i pozwól umrzeć (Live and let die) - txt.str.777  116'; film sensacyjny kraj prod.Wielka Brytania (1973); reż.:Guy Hamilton; wyk.:Roger Moore, Yaphet Kotto, Jane Saymour; Dla małoletnich od lat 12
23:05 Panorama; STEREO
23:20 Pogoda; STEREO
23:25 Sport Telegram
23:30 Kocham Kino - magazyn Grażyny Torbickiej; Dla małoletnich od lat 12
00:05 VI Międzynarodowy Konkurs Wokalny im. Stanisława Moniuszki - koncert laureatów; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:05 Ogród sztuk - Hamlet; program Kamili Dreckiej; Bez ograniczeń wiekowych
01:30 Niebezpieczna gra (Dangerous game); dramat kraj prod.USA (1993); STEREO, Dozwolone od lat 18
03:15 Program dnia
03:20 Zakończenie dnia

TVP 3 Kraków
06:13 Półkowniki - Czarna seria; cykl dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
06:51 Integracja; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
07:00 Wierzę, wątpię, szukam; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
07:30 Kurier; STEREO
07:42 Pogoda; STEREO
07:45 Kronika
07:55 Pogoda
08:00 Bez krawata - Krakowski Salon Polityczny
08:30 Kurier; STEREO
08:42 Pogoda; STEREO
08:45 Rola
09:00 Espresso; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:30 Kurier; STEREO
09:44 Pogoda; STEREO
09:47 Serwis sportowy; STEREO
09:53 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:58 Kuchnia nie tylko polityczna; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:30 Kurier; STEREO
10:48 Pogoda; STEREO
10:50 Serwis sportowy; STEREO
10:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:01 Teleplotki; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
11:30 Kurier; STEREO
11:48 Pogoda; STEREO
11:50 Serwis sportowy; STEREO
11:56 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:00 Telewizja Objazdowa; cykl reportaży; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:30 Kurier; STEREO
12:48 Pogoda; STEREO
12:50 Serwis sportowy; STEREO
12:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:00 Półkowniki - Puste krzesła; cykl dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
13:24 Kamera Kuriera; STEREO
13:30 Kurier; STEREO
13:48 Pogoda; STEREO
13:50 Serwis sportowy; STEREO
13:54 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:00 Teleplotki; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
14:30 Kurier; STEREO
14:35 Pogoda; STEREO
14:39 Puchar Polski w siatkówce - finał kobiet ( studio ); STEREO
16:30 Kurier; STEREO
16:43 Pogoda; STEREO
16:45 Pogoda w regionie
16:50 Jedź bezpiecznie
17:00 Burzliwe tete a tete
17:17 Pogoda; STEREO
17:19 Serwis sportowy; STEREO
17:24 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Kurier; STEREO
17:56 Pogoda; STEREO
18:00 Kronika
18:20 Kronika tygodnia
18:30 Wisła Can Pack - Lotos Gdynia
20:30 Kurier; STEREO
20:45 Pogoda; STEREO
20:50 Młodzież kontra; widowisko; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
21:30 Kurier; STEREO
21:42 Pogoda; STEREO
21:45 Kronika
22:00 Kronika sportowa
22:15 Jedź bezpiecznie
22:30 Kurier; STEREO
22:53 Pogoda; STEREO
23:00 Sportowa niedziela; STEREO
23:59 Kuchnia nie tylko polityczna; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
00:31 Teleplotki; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:57 Młodzież kontra; widowisko; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:32 Telewizja Objazdowa; cykl reportaży; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:57 Kurier; STEREO
02:19 Pogoda; STEREO
02:23 Zakończenie dnia

Polsat
06.00 Pierwsza miłość (429, 430) - serial obyczajowy
07.25 Sonic X (62, 63) - serial anim.
08.15 Power Rangers (321) - serial SF
08.40 Sheena (31) - serial sens.
09.40 Dotyk anioła (32) - serial obyczajowy
10.40 Anastazja - film animowany
12.50 Wyznania małoletniej gwiazdy - komedia, USA 2004
14.45 Jak oni śpiewają - program rozrywkowy
16.45 Świat według Kiepskich (252): Z odzysku - serial komediowy
17.15 Świat według Kiepskich (253): Dom kultury - serial komediowy
17.45 Rodzina zastępcza plus (254): Przeciek niekontrolowany - serial komediowy
18.50 Wydarzenia
19.15 Sport. Prognoza pogody
19.25 13 posterunek (16) - serial komediowy
20.00 Skazany na śmierć (14) - serial sensacyjny
21.00 CSI: Kryminalne zagadki Miami 3 (12) - serial sens.
21.55 Studio LOTTO
22.00 Prawo miasta (7) - serial sensacyjny
23.00 Gotowe na wszystko (19) - serial komediowy
00.00 Magazyn sportowy
02.00 Dziewczyny w bikini
03.00 Nocne randki
04.45 Music Spot
05.40 Zakończenie programu

TVN
05.35 Uwaga! - magazyn
05.55 Telesklep
07.35 Niania 4 (6): Mieszkanie z Jolką - serial komediowy
08.10 Dzień dobry i zdrowy - magazyn
08.30 Dzień dobry TVN - mag.
10.55 Kawa na ławę - magazyn
11.40 Beethoven 4 - film familijny, USA 2001
13.35 W krzywym zwierciadle: Strzelając śmiechem - komedia, USA 1993
15.15 Niania 4 (6): Mieszkanie z Jolką - serial komediowy
15.45 Co za tydzień - magazyn
16.10 Magda M. 4 (48) - serial obyczajowy
17.10 Stawka większa niż życie (3): Ściśle tajne - serial wojenny
18.30 Hela w opałach 2 (22): Kochana Hela - serial kom.
19.00 Fakty
19.25 Sport. Prognoza pogody
19.45 Uwaga! - magazyn
20.00 Taniec z gwiazdami - program rozrywkowy
21.40 Kuba Wojewódzki - talk show
22.40 Superwizjer - magazyn
23.15 Magazyn Orange Ekstraklasa
00.30 Carriers - dramat sensacyjny, USA 1997
02.20 Telesklep
02.40 Nic straconego - powtórki

TV 4
05.50 V-max - mag. motoryzacyjny
06.15 FIFA Futbol Mundial - mag.
06.40 VIP - wydarzenia i plotki
07.05 Kasa na bank-teleturniej
09.05 Druga księga dżungli. Mowgli i Baloo - film przygodowy, USA 1997
11.00 Galileo - magazyn popularnonaukowy
12.00 Ja się zastrzelę! (15) - serial komediowy
12.30 Dekoratornia - magazyn wnętrzarski
13.00 Joan z Arkadii (2) - serial
14.00 Wszystko o zwierzętach (15): Bert. bóbr - serial dok.
14.30 VIP - wydarzenia i plotki
15.00 Koszykówka: Polska Liga Koszykówki - mecz
17.20 Talk2Szok - pr. rozrywkowy
18.20 Latający cyrk Monty Pythona - serial komediowy
19.00 Galileo - magazyn popularnonaukowy
20.00 Swobodny lot - dramat sensacyjny, Kanada/Niemcy/USA 1999
22.00 Ciemna strona miasta - dramat obycz., USA 1999
00.30 Czułe dranie - magazyn rozrywkowy
01.00 Nieczułe dranie - magazyn rozrywkowy
01.35 Wydarzenia, Sport, Pogoda
02.10 Drogówka - mag. policyjny
02.35 Kinomaniak - mag. filmowy
02.55 VIP - wydarzenia i plotki
03.20 Sztukateria - mag. kulturalny
03.40 Renee Fleming "Głos dla wszystkich" - koncert
04.10 TV Market - mag. reklamowy
04.25 Zakończenie programu

TV Polonia
06:00 Przebojowe Polki - (6); widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:50 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
07:10 Śniadanie na podwieczorek; Bez ograniczeń wiekowych
08:10 M jak miłość - odc. 443; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:00 Słowo na niedzielę - Słowo na niedzielę 168; Bez ograniczeń wiekowych
09:05 Ziarno - Ziarno 172; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
09:30 Mordziaki - Groźny olbrzym odc.3; Bez ograniczeń wiekowych
09:55 Moliki książkowe-czyli-co czytać dziecku - odc. 14; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
10:05 Palce lizać; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:20 Rok Karola Szymanowskiego - Zakopiańska Akademia Sztuki (Karol Szymanowski); reportaż; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:35 Rok Karola Szymanowskiego - Karol Szymanowski. II Koncert skrzypcowy; Bez ograniczeń wiekowych
11:00 Dwie strony medalu - odc. 41; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:25 Tajemnice ikony; Bez ograniczeń wiekowych
11:55 Między ziemią a niebem ; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
12:00 Regina Coeli  (Regina Coeli 156) kraj prod.Watykan (2007)
12:15 Między ziemią a niebem; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
13:00 Transmisja Mszy Świętej - z kościoła św. Wojciecha w Borui Kościelnej
14:05 Zmiennicy - odc. 14/15* - Pocałuj mnie, Kasiu; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
15:05 Wywiad i opinie; program publicystyczny; Dla małoletnich od lat 12
15:25 Pochmurne Alpy, szczęśliwi ludzie - Polacy w Liechtensteinie; reportaż; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:40 Lwów - Tam i u mnie; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
16:35 Zaproszenie - Pocztówki z wędrówki; Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Teleexpress
17:15 Rozmowy na temat - Rozmowa  z Hanną Kaniastą (Made in Poland - Nowy design z Polski); Bez ograniczeń wiekowych
17:25 Rodzina jak z nut - odc. 3; widowisko muzyczne; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:15 Palce lizać; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:30 M jak miłość - odc. 444; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:15 Dobranocka - Król Maciuś Pierwszy - odc. 20 - Królewscy sąsiedzi (Le petit Roi Macius, "Les voisins Royaux" ep. 20) kraj prod.Francja, Polska (2002); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości
19:50 Sport
20:05 Pogoda
20:10 Oficerowie - odc. 6/13* Paparazzi; serial kryminalny TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
21:00 Oczywiście - odc. 6; widowisko; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
21:15 Mój pierwszy raz - (42); talk-show; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
22:05 Dziękujemy za solidarność - Tadeusz Jarski - Jarzębowski; felieton; Dla małoletnich od lat 7
22:15 Bzik kulturalny; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:45 Apteka pod Orłem; film dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
23:30 Zacisze gwiazd - (7) Piotr Cyrwus; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
24:00 M jak miłość - odc. 444; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:45 Ziarno - Ziarno 172; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
01:15 Dobranocka za oceanem - Król Maciuś Pierwszy - odc. 20 - Królewscy sąsiedzi (Le petit Roi Macius, "Les voisins Royaux" ep. 20) kraj prod.Francja, Polska (2002); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:30 Wiadomości
01:50 Sport
02:00 Oficerowie - odc. 6/13* Paparazzi; serial kryminalny TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
02:45 Zaproszenie - Pocztówki z wędrówki; Bez ograniczeń wiekowych
03:05 Zmiennicy - odc. 14/15* - Pocałuj mnie, Kasiu; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
04:05 Lwów - Tam i u mnie; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
05:00 Dwie strony medalu - odc. 41; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:25 Pochmurne Alpy, szczęśliwi ludzie - Polacy w Liechtensteinie; reportaż; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
05:45 Oczywiście - odc. 6; widowisko; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
06:00 Zakończenie dnia

TVP Kultura
09:05 Niewiarygodne przygody Marka Piegusa - Przygoda dziewiąta czyli nieprawdopodobny rozwój akcji doprowadzony do niespodziewanego finału; serial przygodowy TVP; Bez ograniczeń wiekowych
09:30 Zezowate szczęście  107' kraj prod.Polska (1959); reż.:Andrzej Munk; wyk.:Bogumił Kobiela, Maria Ciesielska, Helena Dąbrowska, Barbara Kwiatkowska, Krystyna Karkowska, Barbara Połomska, Irena Stalończyk, Tadeusz Bartosik, Henryk Bąk, Mariusz Dmochowski; Dla małoletnich od lat 12
11:20 Malta 2006 - koncert Voo Voo cz. 1; 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:55 Ostatnie zwycięstwo (Last Victory); film dokumentalny kraj prod.Holandia (2003); 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:25 "Dwie skały" - piosenki Jacka Kaczmarskiego; koncert; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:00 Hrabina Cosel - Kamaryla, odc. 1; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
15:50 Osjan - koncert; Bez ograniczeń wiekowych
16:20 Tygodnik Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Dziewczyny do wzięcia; film TVP; Bez ograniczeń wiekowych
17:45 Studio Międzynarodowego Konkursu Wokalnego im. S. Moniuszki - (9); Bez ograniczeń wiekowych
18:00 Międzynarodowy Konkurs Wokalny im. S. Moniuszki - Koncert Laureatów; Bez ograniczeń wiekowych
21:00 Atak na posterunek 13 (Assault on Precinct 13); film fabularny kraj prod.USA (1976); Dla małoletnich od lat 16
22:35 Archiwum Jazzu i Rocka - Alek Mrożek - program muz. z płyty solowej "Shagya"; Bez ograniczeń wiekowych
23:00 Strefa - Czytanie dramatu - Kaj i Cyganeczka; widowisko kameralne; Dla małoletnich od lat 16
23:25 Strefa - Fala; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 16
00:45 Strefa - Komix - Osiedle Swoboda 23; Dla małoletnich od lat 16
01:00 John i Yoko (John and Yoko's Year Of Peace); film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2000); Dla małoletnich od lat 12
01:50 Kino nocne - Obietnica (La promesse); dramat kraj prod.Belgia, Francja, Luksemburg (1995); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
03:20 Bez prądu - Hey; koncert; Bez ograniczeń wiekowych
04:20 Zakończenie programu

SVT1
10.10 Evas funkarprogram
10.25 Lilla sportspegeln
10.50 Grand Prix
11.25 Inför Eurovision Song Contest 2007
12.25 Stina!
13.25 Bror och syster
14.25 Kobra
14.55 The day I got the sack
15.20 Quirks
15.25 Soñaba con una aventura
15.35 Courts de francais: Sur la route
15.55 Världen
16.55 När gräsrötterna tar över
17.25 Barnet och orden
17.55 Anslagstavlan
18.00 Pippi Långstrump
18.30 Wild Kids
19.30 Rapport
20.05 Bara på skoj!
20.30 Sportspegeln
21.15 Agenda
22.10 Nya drömjobbet
22.40 Vetenskap - forskare mot alla odds
23.10 Rapport
23.20 Höök
00.20 Brottskod: Försvunnen
01.20 No broadcast

SVT2
10.00 Gudstjänst
10.45 Förfest hos Gabriel
11.15 Landet runt
12.20 Hallå Europa
12.50 The Comeback
13.20 Det känns som fredag
14.20 Carin 21:30
14.50 Filmkrönikan
15.20 Vetenskapsmagasinet
15.50 Tokyo Superstars
16.50 Ridsport: Världscupfinal i Las Vegas
17.50 Sportnytt
17.55 Regionala nyheter
18.00 Aktuellt
18.15 Sverige!
19.00 Möte med Nina Stemme
20.00 Kan man dö i himlen?
21.00 Aktuellt
21.15 Regionala nyheter
21.20 Six Feet Under
22.15 Livsluft
23.10 Ridsport: Världscupfinal i Las Vegas
00.10 No broadcast

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.