FANDOM


TVP 1
05:20 TELEZAKUPY
05:55 TVP INFO w TVP1 - Info Poranek - Serwis info Poranek, Pogoda info, Gość Poranka; STEREO, 16:9, Na żywo
08:10 Polityka przy kawie; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
08:30 Wakacje z Jedynką - Supah Ninjas - Żmija, odc. 22 (.); serial kraj prod.USA (2011); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
08:55 Wakacje z Jedynką - Big Time Rush - Bardzo ważne buty, odc. 25 (odc. 6/s. II) (Big Time Sneakers); serial komediowy kraj prod.USA (2009); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
09:30 Wakacje z Jedynką - Magiczne drzewo - odc. 7 - Para -  txt. str. 777 AD; serial TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
10:10 Natura w Jedynce - Magia wielkiego błękitu cz. 6. Tajemnicza Ameryka Północna  41'; serial; reż.:Darek Sepiolo; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
10:55 Polskie Zwierzęta w niebezpieczeństwie - odc. 1 Motyl - niepylak apollo; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:10 Zwykła/niezwykła rodzinka - odc. 3/20 (No Ordinary Family, ep. 3, No Ordinary Ring) kraj prod.USA (2010); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
12:10 Agrobiznes; STEREO, 16:9, Na żywo
12:45 Natura w Jedynce -  Magia wielkiego błękitu cz. 7. Niesamowita Antarktyka  43'; serial; reż.:Darek Sepiolo; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
13:55 Wszystko przed nami - odc. 51 -  txt. str. 777; telenowela TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:25 Wszystko przed nami - odc. 52 -  txt. str. 777; telenowela TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
15:10 Pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
15:15 Polskie wakacje nad Soliną - Odc. 6; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:30 Klan - odc. 2572 -  txt. str. 777; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:55 MacGyver [ser. II] - odc. 11, W matni (MacGyver II, ep. 11, Phoenix Under Siege); serial kraj prod.USA (1986); Dla małoletnich od lat 12
17:00 Teleexpress; STEREO, 16:9, Na żywo
17:15 Pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
17:25 Mistrz grilla 2014 - /17/; felieton; Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Miłość nad rozlewiskiem - odc. 10/13 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; DOLBY SURROUND, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:30 Ranczo - odc. 65 (seria V, odc. 13) - Pakt z czartem -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; DOLBY SURROUND, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:30 Wiadomości -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
20:00 Sport -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
20:05 GOL T - Mobile Ekstraklasa; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:10 Kronika 71. Tour de Pologne; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:15 Pogoda -  txt. str. 777; STEREO, 16:9
20:30 W krainie dreszczowców - Druga szansa (Second Chances) -  txt. str. 777  86'; thriller kraj prod.Kanada (2009); reż.:JC Lord; wyk.:Melissa George, Ryan Scott Greene, Ellen Dubin; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:10 1920. Wojna i miłość - odc. 5/13 - Braterstwo -  txt. str. 777 AD; serial TVP; STEREO/5.1/AD, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:05 W garniturach - odc. 8/13 (Suits, ep. 7, Play the Man); serial kraj prod.USA (2011); STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:50 MacGyver [ser. II] - odc. 11, W matni (MacGyver II, ep. 11, Phoenix Under Siege); serial kraj prod.USA (1986); Dla małoletnich od lat 12
00:50 Druga szansa (Second Chances) -  txt. str. 777  86'; thriller kraj prod.Kanada (2009); reż.:JC Lord; wyk.:Melissa George, Ryan Scott Greene, Ellen Dubin; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:25 Notacje - Jadwiga Barańska. Nie grałam sama siebie; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
02:40 Empire Records (Empire Records)  86'; komedia kraj prod.USA (1995); reż.:Allan Moyle; wyk.: Anthony LaPaglia, Renée Zellweger, Liv Tyler, Maxwell Caulfield; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:15 Zakończenie dnia

TVP 2
05:55 Mikołajek - odc. 22 Latarka (Le Petit Nicolas ep. La lampe de poche); serial animowany kraj prod.Francja (2009); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:10 Mikołajek - odc. 23 Muzeum (Le Petit Nicolas ep. La musee de peintures); serial animowany kraj prod.Francja (2009); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:25 Wolność i wiara; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:55 M jak miłość - odc. 571; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:55 M jak miłość - odc. 572; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:55 Herkules - odc. 42 Pamięć nie blednie (Hercules: The Legendary Journeys ep. Not Fade Away); serial kraj prod.USA (1996); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
09:50 Czterdziestolatek - odc. 17/21 - Cwana bestia, czyli kryształ -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
11:00 Barwy szczęścia - odc. 1122 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:35 Na dobre i na złe - odc. 332 Niewybuch; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:40 Familiada - odc. 2095; teleturniej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:15 Na sygnale - odc 17/26 -  txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:45 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - Himba - życie bez wody -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:20 Szkoła życia - odc. 19 "Rozwód"; telenowela dokumentalna TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:10 Tancerze - odc. 12 U kresu sił; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:15 M jak miłość - odc. 1045; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:05 Herkules - odc. 42 Pamięć nie blednie (Hercules: The Legendary Journeys ep. Not Fade Away); serial kraj prod.USA (1996); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
18:00 Panorama; STEREO, 16:9, Na żywo
18:30 Sport Telegram; STEREO, 16:9, Na żywo
18:40 Pogoda; STEREO, 16:9
18:50 Jeden z dziesięciu - odc. 21/79 Wielki Finał; teleturniej; 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Ja to mam szczęście! - odc. 4 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
20:10 Ostre psy (Hot Fuzz) -  txt. str. 777  115'; komedia sensacyjna kraj prod.USA (2007); reż.:Edgar Wright; wyk.:Simon Pegg, Nick Frost, Jim Broadbent, Paddy Considine, Martin Freeman; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
22:20 Zabójcze umysły - odc. 54 (Criminal Minds s. 3 ep. Penelope); serial kraj prod.USA (2007); STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
23:10 Zabójcze umysły - odc. 55 (Criminal Minds s. 3 ep. True Night); serial kraj prod.USA (2007); STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
23:55 Świat bez fikcji - W drodze  43'; film dokumentalny; reż.:Leszek Dawid; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:55 Na linii strzału - odc. 39 (In Plain Sight s. III ep. 11); serial sensacyjny kraj prod.USA (2009); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
01:50 Ostre psy (Hot Fuzz)  115'; komedia sensacyjna kraj prod.USA (2007); reż.:Edgar Wright; wyk.:Simon Pegg, Nick Frost, Jim Broadbent, Paddy Considine, Martin Freeman; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
03:55 W drodze  43'; film dokumentalny; reż.:Leszek Dawid; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:55 Dr House - s. VIII, odc. 168 (House M. D. , s. 8, ep. Man of the House); serial obyczajowy kraj prod.USA (2011); STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:40 Zakończenie programu

TV Polonia
06:05 Lato Zet i Dwójki 2014 - (1) Zielona Góra; koncert; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:05 Słownik polsko@polski - talk - show prof. Jana Miodka (209); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:40 Ojciec Mateusz - odc. 33 (Ojciec Mateusz III odc. 7) - Najpiękniejsza -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:30 Ojciec Mateusz - odc. 34 (Ojciec Mateusz III odc. 8) - Skandal -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:20 Mistrz grilla 2014 - /16/; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:30 Baśnie i bajki polskie - odc. 17 - Kozucha kłamczucha; film animowany; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:50 Rodzina Leśniewskich - odc. 2* - Imieniny -  txt. str. 777; serial TVP; Bez ograniczeń wiekowych
10:25 Dzika Polska - Szaleńcy natury. Piastun żelaznej żaby; serial dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:00 Polonia 24; STEREO, 16:9
11:40 Dwie strony medalu - odc. 61 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:05 Bulionerzy - odc. 37/75 - Moda; serial komediowy TVP; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:30 Łamigłówka - Mazury 7; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:35 Wiadomości; STEREO, 16:9
12:50 Londyńczycy - odc. 7/13 -  txt. str. 777 AD; serial obyczajowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:50 POZNAŃ OPEN 2014 - finał turnieju tenisowego; STEREO, 16:9
14:55 Lato Zet i Dwójki 2014 - (1) Zielona Góra; koncert; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:00 Złotopolscy - odc. 991* - Wieści z Lwowa; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:30 Polskie wakacje nad Soliną; magazyn; 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:55 Dwie strony medalu - odc. 61 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:20 Polonia w Komie - Pasjonaci rowerowi - Jacek (523); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Teleexpress; STEREO, 16:9
17:45 Łamigłówka - Mazury 7; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:55 Bulionerzy - odc. 37/75 - Moda; serial komediowy TVP; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:30 Encyklopedia II wojny światowej - Armia Czerwona cz. 2; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 7
18:55 Czas honoru - odc. 27* seria III "Kolega z Rochester" -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:45 Dobranocka - Dixie - Odc 1 Budyniowe gaje; serial animowany; reż.:Roman Huszczo; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
20:25 Sport; STEREO, 16:9
20:35 Pogoda; STEREO, 16:9
20:40 Łamigłówka - Mazury 7; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:50 Nowa - odc. 11 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
21:45 Polonia w Komie - Birma - deszcz (524); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:00 Polonia 24; STEREO, 16:9, Na żywo
22:45 Fałszerze. Powrót sfory - odc. 2/14 -  txt. str. 777; serial sensacyjny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:35 Fałszerze. Powrót sfory - odc. 3/14 -  txt. str. 777; serial sensacyjny TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:25 Polskie wakacje nad Soliną; magazyn; 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:45 Dwie strony medalu - odc. 61 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:10 Łamigłówka - Mazury 7; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:15 Rodzina Leśniewskich - odc. 2* - Imieniny; serial TVP; Bez ograniczeń wiekowych
01:40 Dobranocka za oceanem - Dixie - Odc 1 Budyniowe gaje; serial animowany; reż.:Roman Huszczo; Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
02:25 Sport; STEREO, 16:9
02:30 Pogoda; STEREO, 16:9
02:45 Nowa - odc. 11; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
03:35 Polonia 24; STEREO, 16:9
04:10 Polonia w Komie - Birma - deszcz (524); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:20 Bulionerzy - odc. 37/75 - Moda; serial komediowy TVP; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
04:50 Gala Piosenki Biesiadnej - Biesiada Śląska (2); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
05:45 Polskie wakacje nad Soliną; magazyn; 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:05 Zakończenie dnia

TVP Lublin
06:30 Echa dnia; STEREO, 16:9
06:40 Pogoda - 22.07 - 1; STEREO, 16:9
06:45 Echa dnia - komentarze; STEREO, 16:9
07:00 Co niesie dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
07:25 Pogoda - 22.07 - 2; STEREO, 16:9
07:31 Akademia Domu i Wnętrza - Okna; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
07:45 Podaruj sobie czas odc. 6; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
08:00 Telekurier; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:30 Dzika Polska - Tańczyć jak żurawie; serial dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:00 Co niesie dzień; STEREO, 16:9
09:25 Pogoda - 22.07 - 2; STEREO, 16:9
09:30 Co u nas? -; STEREO, 16:9
09:35 Psi psycholog - odc. 16; telenowela dokumentalna TVP; 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:10 Jeże Pana Jerzego; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
10:25 Co u nas? -; STEREO, 16:9
10:30 Wokół nas - pogoda
10:35 Przystanek Ziemia; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:10 W ostatniej chwili - o komiksie w PRL - u; film dokumentalny; reż.:Mateusz Szlachtycz; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
12:20 Zaproszenie - Kociewie - sąsiedzi Kaszubów; Bez ograniczeń wiekowych
12:45 Wokół nas - pogoda
12:55 Agrobiznes; STEREO, 16:9
13:25 Przechowalnia - Uśmiechnij się właśnie komuś pomogłeś cz. II; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:20 Wokół nas - pogoda
14:25 Dziennik regionów - tematy dnia; STEREO, 16:9
14:35 Festiwal Jeździecki BABORÓWKO 2014; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:45 Jeże Pana Jerzego; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
16:00 Telekurier; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
16:25 Dziennik regionów - tematy dnia; STEREO, 16:9
16:35 Sprawa na dziś - odc. 29; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:10 Związek Pruski. Działo się w Kwidzynie w 1440 roku; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:31 Z Afisza - Machia; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:44 Zobacz, co słychać - ekstra - Pawkin; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
18:00 Lubelskie z pasją - Aktywny wypoczynek - Las Kamienny; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:03 Lubelskie - smakuj życie 6; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
18:29 Panorama Lubelska - wydanie główne -; STEREO, 16:9, Na żywo
18:50 Prognoza pogody
18:55 Akademia Domu i Wnętrza - Okna; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:09 Podaruj sobie czas odc. 6; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
19:25 Prosto z lasu - program przyrodniczy 2012 - Prosto z lasu 10/14; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych; Program prezentujący piękno polskich lasów oraz wszelkie problemy związane z ich ochroną a także zagospodarowaniem.
19:40 Światła ramp - Światła ramp, czyli rzecz o teatrze w Białymstoku; cykl dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
20:10 Przystanek Ziemia; magazyn; STEREO, 16:9
20:36 Z Afisza - Machia; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:48 Z Afisza - Bałdygowie; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:00 Echa dnia; STEREO, 16:9, Na żywo
21:10 Pogoda - 22.07 - 3; STEREO, 16:9
21:15 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
21:40 Echa dnia - komentarze; STEREO, 16:9, Na żywo
21:55 Pogoda - 22.07 - 4; STEREO, 16:9
22:00 Panorama Lubelska - wydanie wieczorne; STEREO, 16:9, Na żywo
22:22 Prognoza pogody
22:25 Wokół nas - pogoda
22:40 Telekurier; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:10 Pokazowe dzieci PRL - gdańskie pięcioraczki; film dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:15 Everyday English odc.235; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
00:35 Ahora espanol - nauka języka hiszpańskiego - odc. 204; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
00:50 Wokół nas - pogoda
00:55 Echa dnia; STEREO, 16:9
01:05 Pogoda - 22.07 - 3; STEREO, 16:9
01:10 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9
01:35 Echa dnia - komentarze; STEREO, 16:9
01:45 Pogoda - 22.07 - 4; STEREO, 16:9
01:55 Telekurier; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:20 Wokół nas - pogoda
02:25 Jeże Pana Jerzego; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
02:45 Przystanek Ziemia; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:10 Wokół nas - pogoda
03:20 Psi psycholog - odc. 16; telenowela dokumentalna TVP; 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:50 Związek Pruski. Działo się w Kwidzynie w 1440 roku; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:15 Nożem i widelcem - odc. 40 Makaron z cukinią, pomidorami i schabem, tarta owocowa; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
04:30 Podwodna Polska - Dąbrowskie Mazury; STEREO
04:55 Wokół nas - pogoda
05:05 W ostatniej chwili - o komiksie w PRL - u; film dokumentalny; reż.:Mateusz Szlachtycz; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
06:00 Wokół nas - pogoda
06:05 Telekurier; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12

TVP Katowice
06:30 Echa dnia; STEREO, 16:9
06:40 Pogoda -
06:45 Echa dnia - komentarze; STEREO, 16:9
07:00 Co niesie dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
07:25 Pogoda -
07:30 Aktualności Flesz Poranne
07:40 Poranek z TVP Katowice
08:00 Telekurier; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:30 Dzika Polska - Tańczyć jak żurawie; serial dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:00 Co niesie dzień; STEREO, 16:9
09:25 Pogoda -
09:30 Co u nas?
09:35 Psi psycholog - odc. 16; telenowela dokumentalna TVP; 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:10 Reportaż
10:25 Co u nas?
10:30 Wokół nas - pogoda
10:35 Przystanek Ziemia; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:10 W ostatniej chwili - o komiksie w PRL - u; film dokumentalny; reż.:Mateusz Szlachtycz; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
12:20 Zaproszenie - Kociewie - sąsiedzi Kaszubów; Bez ograniczeń wiekowych
12:45 Wokół nas - pogoda
12:55 Agrobiznes; STEREO, 16:9
13:25 Przechowalnia - Uśmiechnij się właśnie komuś pomogłeś cz. II; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:20 Wokół nas - pogoda
14:25 Dziennik regionów - tematy dnia; STEREO, 16:9
14:35 skrót z zawodów we Wszechstronnym Konkursie Konia Wierzchowego – „Festiwal Jeździecki Baborówko 2014- Międzynarodowe Zawody WKKW” -
15:45 Reportaż
16:00 Telekurier; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
16:25 Dziennik regionów - tematy dnia; STEREO, 16:9
16:35 Sprawa na dziś - odc. 29; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:10 Reportaż
17:30 Aktualności Flesz
17:33 POGODA
17:40 Magazyn Reporterów TVP Katowice - 23.04.2014; Dla małoletnich od lat 12
17:55 EkoAgent
18:30 Aktualności
18:50 Gość Aktualności
19:05 Wieczorne wiadomości sportowe
19:20 Magazyn Meteo
20:00 Ślązaków portret własny - Bogumiła Murzyńska; Bez ograniczeń wiekowych
20:25 Za miastem
20:40 Co, gdzie, kiedy?; magazyn
20:55 Gramy dla Was
21:00 Echa dnia; STEREO, 16:9, Na żywo
21:10 Pogoda -
21:15 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
21:40 Echa dnia - komentarze; STEREO, 16:9, Na żywo
21:55 Pogoda -
22:00 Aktualności Wieczorne
22:15 Wieczorny magazyn sportowy TVP Katowice
22:25 POGODA
22:25 Wokół nas - pogoda
22:40 Telekurier; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:10 Film dokumentalny- GDAŃSKIE PIĘCIORACZKI
00:15 Everyday English odc.235; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
00:35 Ahora espanol - nauka języka hiszpańskiego - odc. 204; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
00:50 Wokół nas - pogoda
00:55 Echa dnia; STEREO, 16:9
01:05 Pogoda -
01:10 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9
01:35 Echa dnia - komentarze; STEREO, 16:9
01:45 Pogoda -
01:55 Telekurier; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:20 Wokół nas - pogoda
02:25 Reportaż
02:45 Przystanek Ziemia; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:10 Wokół nas - pogoda
03:20 Psi psycholog - odc. 16; telenowela dokumentalna TVP; 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:50 Reportaż
04:15 Nożem i widelcem - odc. 40 Makaron z cukinią, pomidorami i schabem, tarta owocowa; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
04:30 Podwodna Polska - Dąbrowskie Mazury; STEREO
04:55 Wokół nas - pogoda
05:05 W ostatniej chwili - o komiksie w PRL - u; film dokumentalny; reż.:Mateusz Szlachtycz; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
06:00 Wokół nas - pogoda
06:05 Telekurier; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12

Polsat
06:00    Nowy dzień z Polsat News
08:20    13. posterunek (14)
09:00    Malanowski i Partnerzy (410)
09:30    Malanowski i Partnerzy (411)
10:00    Dzień, który zmienił moje życie (18)
11:00    Dlaczego ja? (464)
12:00    Pielęgniarki (39)
13:00    Trudne sprawy (32)
14:00    Miodowe lata (25)
14:45    Dzień, który zmienił moje życie (19)
15:50    Wydarzenia
16:10    Pogoda
16:15    Interwencja (2665)
16:45    Dlaczego ja? (404)
17:45    Trudne sprawy (26)
18:50    Wydarzenia
19:20    Sport
19:25    Pogoda
19:30    Świat według Kiepskich (253)
20:10    Akt odwagi
22:35    Niesłusznie skazany
00:20    Odwrócić przeznaczenie
02:35    Tajemnice losu
05:00    Wstawaj! Gramy! (2700)

TVN
06:30    Uwaga! (3933)
06:50    Mango - Telezakupy
07:55    Detektywi (928)
08:30    W-11 wydział śledczy (671)
09:10    Rozmowy w toku (2154)
10:10    Bitwa o dom (9)
11:10    Dr House (22)
12:10    Szpital (133)
13:10    Ukryta prawda (237)
14:10    W-11 wydział śledczy (1083)
14:55    Kuchenne rewolucje (6)
16:00    Rozmowy w toku (2155)
17:00    Ukryta prawda (238)
18:00    Szpital (134)
19:00    Fakty
19:30    Sport
19:40    Pogoda
19:50    Uwaga! (3935)
20:05    W-11 Wydział śledczy (1096)
20:50    Naciągacze
23:10    Kuba Wojewódzki (7)
00:10    Prawo Agaty (7)
01:10    Terminator: Kroniki Sary Connor (8)
02:10    Uwaga! (3935)
02:25    Sekrety magii (83)
03:45    Rozmowy w toku (2155)
04:45    Przerwa w nadawaniu

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.