FANDOM


TVP 1
06:30 Rok w ogrodzie
07:00 Agrolinia
08:00 Wiadomości
08:12 Pogoda
08:15 Archiwum Zack'a; - Jestem za młody, żeby być swoim tatą; (Zack Files); serial prod. kanadyjskiej
08:35 Ziarno; program redakcji katolickiej dla dzieci i rodziców
09:00 Lippy & Messy; język angielski dla dzieci
09:10 Wirtul@ndia; program dla młodych widzów
09:35 Walt Disney przedstawia; Legenda Tarzana; serial animowany prod. USA
10:00 Walt Disney przedstawia; Zorro; serial przygodowy prod. USA; wyk: Guy Williams, Britt Lomond, Henry Calvin
10:55 Kolejka - Lista przebojów; (STEREO)
11:20 Spotkanie z Rodem Stewartem
11:45 Mieszkać z wyobraźnią; - Ciepły dom; magazyn
12:05 Podróżnik; - Bretania; magazyn turystyczny
12:30 Miliard w rozumie; teleturniej
13:00 Wiadomości
13:10 Polska w Białym Domu; odc. 8; program prof. Longina Pastusiaka
13:25 Zwierzęta świata: Psia konspiracja; cz. 1; (Natural World - The Canine Conspiracy); 2002  film dokumentalny prod. angielskiej /stereo/; reż: Mark Flowers
14:00 Niesamowite przygody Super Dave'a; (Extreme Adventures of Super Dave); 1999  komedia prod. USA (88'); reż: Peter MacDonald; wyk: Bob Einstein, Lorne Cameron, David Hoselton
15:30 Magazyn Ligi Mistrzów
16:00 Między nami; talk show Agnieszki Rosłoniak [audiotele: 0-700-45-601 tak, 0-700-45-602 nie]
16:30 Moda na sukces; odc. 2065; serial prod. USA
17:00 Teleexpress
17:20 Sportowy Express
17:25 Gość Jedynki
17:35 Plebania; odc. 354; serial TVP [stereo]
18:05 Sąsiedzi; - Kulisy demokracji; serial komediowy TVP [stereo]
18:35 Jaka to melodia?; quiz muzyczny [stereo]
19:05 Wieczorynka; Bob Budowniczy; Edi i Miś; serial animowany prod. angielskiej
19:30 Wiadomości
19:50 Sport
20:01 Pogoda
20:15 Gwiazda tygodnia: Leonardo Di Caprio; Człowiek w żelaznej masce; (The Man in the Iron Mask); 1998  film przygodowy prod. USA (127') [za zgodą rodziców]; reż: Randall Wallace; wyk: Leonardo Di Caprio, Jeremy Irons, John Malkovich, Gerard Depardieu
22:35 Festiwal Dialogu Czterech Kultur Łódź 2003 - wieczór żydowski; koncert (STEREO); reż: Janusz Józefowicz; wyk: Zespół Teatru Buffo oraz gościnnie: Sława Przybylska, Magda Umer, Justyna Szafran, Szymon Szurmiej, Michał Bogdanowicz
23:25 Bez odwrotu; (No Retreat, No Surrender); 1986  film akcji prod. USA (94') /za zgodą rodziców/; reż: Corey Yuan; wyk: Jean-Claude Van Damme, Kurt McKinney, J.W. Fails, Kathie Sileno i inni
01:05 Kino nocnych marków; Ostatni ślad; (Point Last Seen); 1998  film fabularny prod. USA (88'); reż: Elodie Keene; wyk: Linda Hamilton, Mary Kay Place, Kevin Kilner
02:40 Zakończenie programu

TVP 2
06:55 Studio urody; program popularyzujący zdrowy styl życia
07:05 Echa tygodnia; /dla niesłyszących/
07:35 Spróbujmy razem; magazyn dla niepełnosprawnych
08:00 M jak miłość; odc. 147; serial TVP (STEREO)
08:50 Wędrówki przyrodnicze; Magoty-jedyne małpy Europy
09:20 Ojczyzna-polszczyzna; Ryszard Kapuściński; program prof. Jana Miodka
09:40 Kręcioła; magazyn dla młodzieży (STEREO)
10:00 Kino bez rodziców; Flinstonowie; - Wyspa Freda; serial animowany prod. USA
10:30 Nie tylko dla siebie
10:45 Bezdomni - i ty możesz pomóc
10:55 Ostoja; magazyn łowiecki
11:20 Bezdomni - i ty możesz pomóc
11:30 Fandango; (Fandango); 1985  film fabularny prod. USA (87'); reż: Kevin Reynolds; wyk: Kevin Costner, Judd Nelson, Sam Robards, Chuck Bush
12:55 Bezdomni - i ty możesz pomóc
13:15 30 ton! - lista, lista - lista przebojów; magazyn muzyczny [stereo]
13:40 Bezdomni - i ty możesz pomóc
14:00 Familiada - odc. 1013; teleturniej
14:30 Złotopolscy; odc. 545 - Ty kochasz Marilyn Monroe; telenowela TVP
15:00 Marek Torzewski i przyjaciele; koncert [stereo]; wyk: Marek Torzewski, Agata Torzewska, Brathanki, Lady Pank, Blue Cafe, Paweł Kukiz
15:50 Bezdomni - i ty możesz pomóc
16:00 Śpiewające Fortepiany; teleturniej muzyczny [stereo]
16:50 Bezdomni - i ty możesz pomóc
17:00 Ryzykanci; reality show [stereo]
17:45 Bezdomni - i ty możesz pomóc
17:55 Ale Dwójka!
18:00 PROGRAM LOKALNY
18:30 Panorama
18:58 Pogoda
19:05 Rzeka dzieciństwa - koncert jubileuszowy Tadeusza Nalepy cz. 1; .; wyk: Tadeusz Nalepa z zespołem, Mira Kubasińska, Stanisław Sojka, Wojciech Mann, Krzysztof Materna, zespół ludowy Władysława Pagody z Kolbuszowej i inni
20:05 Kraj się śmieje; - Komplementy i inwektywy; program rozrywkowy [stereo]
21:00 Herbatka u Tadka; talk show
21:50 Słowo na niedzielę
22:00 Panorama
22:20 Sport-telegram
22:28 Pogoda
22:40 Rzeka dzieciństwa - koncert jubileuszowy Tadeusza Nalepy cz. 2
23:35 Wirus; 1996  film sensacyjny prod. polskiej (90') /tylko dla dorosłych/; reż: Jan Kidawa- Błoński; wyk: Cezary Pazura, Paulina Młynarska, Jan Englert
01:10 Straceńcy; (The Long Riders); 1980  western prod. USA (96') [tylko dla dorosłych]; reż: Walter Hill; wyk: David Carradine, Keith Carradine, James Keach, Stacy Keach i inni
02:50 Zakończenie programu

Polsat
6.00 Poplista
7.00 Twój lekarz - magazyn medyczny
7.15 Wystarczy chcieć - magazyn medyczny
7.30 Magazyn redakcji
8.00 Ed, Edd, Eddy (26), Strażnicy czasu (24) - seriale animowane
8.30 Piesek Poochini (16) - serial animowany
9.00 Hugo - program dla dzieci
9.30 Mop Man - program muzyczny
10.30 Samo życie (280-283) - serial obyczajowy
12.30 Czarny pies czy czarny kot - talk show
13.30 Domowa kawiarenka - magazyn kulinarny
14.00 Rodzina zastępcza (150): Potrzebę przestrzeni - serial komediowy (powt.)
14.30 Najzabawniejsze zwierzęta świata - program rozrywkowy
15.00 4 x 4 - magazyn motoryzacyjny
15.30 Fundacja Polsat
15.45 Informacje
16.00 Prognoza pogody
16.10 Niezakazane reklamy - program rozrywkowy
16.40 Idol 3 Extra - program rozrywkowy
17.30 Boston Public 2 (34) - serial obyczajowy
18.30 Informacje, Sport
19.00 Prognoza pogody
19.05 Rosyjska ruletka − teleturniej
20.00 Bar bez granic - gorące krzesła - reality show
21.30 Studio LOTTO
21.40 Miodowe lata 9 (122): Pokerowa zagrywka - serial komediowy
22.35 Bar bez granic - wyniki - reality show
23.00 Spotkanie 2 - film SF, USA 1998, reż. Kevin S. Tenney, wyk. Patrick Muldoon, Catherine Blythe
1.10 Wstrząsy - film SF, USA 1990, reż. Ron Underwood, wyk. Kevin Bacon, Fred Ward
3.05 Eksperyment Jasnowidz - magazyn (powt.)
4.00 Muzyka na bis
5.20 Zakończenie programu

TVN
6.00 Telesklep
7.40 Szczenięce lata Toma i Jerry'ego (3, 4/52) - serial animowany
8.30 Pan i Władca - kulisy produkcji (powt.)
9.00 Automaniak − magazyn motoryzacyjny
9.30 Tele Gra - teleturniej
10.30 VIVA Polska! - program muzyczny
11.30 Na Wspólnej (187-191) − serial obyczajowy (powt.)
13.45 Jak łyse konie - program rozrywkowy
15.00 Dla Ciebie wszystko - program rozrywkowy
16.20 Siłacze - program rozrywkowy
17.30 Twoja droga do gwiazd - program rozrywkowy
19.00 TVN Fakty
19.25 Sport
19.35 Pogoda
19.40 Uwaga! - magazyn
20.00 Miss agent - komedia, USA 2000, reż. Donald Petrie, wyk. Sandra Bullock, Michael Caine
22.20 Gala Boksu w Belfaście
0.20 Morderczy chłód - horror, USA 1985, reż. Wes Craven, wyk. Michael Beck, Beatrice Straight
2.15 Nic straconego − powtórki programów

TVP 3 Warszawa
06:50 Trójka dzieciom; Przygód kilka Wróbla Ćwirka   
07:00 Tajemnice szyfru Marabuta
07:10 Jeż Kleofas
07:20 Plastusiowy pamiętnik
07:30 Kurier
07:45 Telewizyjny Kurier Warszawski
08:00 Studio reportażu (powt.)
08:20 5 minut o...
08:25 Pogoda dla Warszawy i Mazowsza
08:30 Kurier
08:45 Kulturalny Wywiad      
09:00 Świat; magazyn międzynarodowy
09:30 Kurier
09:45 Gwiazdy Hollywoodu: Denzel Washington; film dokumentalny prod. USA, odc. 23/60
10:10 Rodzina Hartów na Dzikim Zachodzie; film fabularny prod. USA, 1993, odc. 12/15
11:00 Bądź zdrów!; magazyn
11:30 Kurier
11:45 Jazz w smokingach - Iława 2003
12:30 Kurier
12:45 Kowalski i Schmidt
13:15 Telenowyny
13:30 Koszykówka - Era Basket Liga: Czarni Słupsk - AZS Koszalin
15:30 Kurier
15:45 45 lat Telewizyjnego Kuriera Warszawskiego
16:00 Muzyka na Żywo - Jacek Majewski
16:15 Wiadomości Kuriera
16:30 Kurier    
16:45 Młodzież kontra  
17:30 Kurier    
17:35 Świat - Magazyn Międzynarodowy
18:00 Telewizyjny Kurier Warszawski
18:30 Kurier
18:35 Regiony Kultury   
18:50 Czterdziestolatek; polski film fabularny, 1974, odc. 7/21   
19:45 Podwodna Polska; reportaż
20:10 Gwiazdy Sportu: Tomasz Sikora  
20:30 Kurier
20:45 Studio Pogoda
20:55 Przegląd Gospodarczy   
21:20 Książka tygodnia
21:30 Kurier   
21:50 Wiadomości Kuriera      
22:00 Warszawa w polskim filmie fabularnym; program publiczstyczny, odc. 49
22:30 Kurier    
22:40 Kurier Sportowy
22:55 Studio Pogoda
23:05 07 zgłoś się; polski serial sensacyjny, 1981, odc. 12/21   
00:25 Całe zdanie nieboszczyka; rosyjski film fabularny, 1999, odc. 9/10
01:25 Zakończenie programu

TV 4
6.10 VIP - wydarzenia i plotki
6.35 V max - magazyn motoryzacyjny 
7.00 Xena, wojownicza księżniczka - serial przygod. USA 
8.00 W Prosiaczkowie - serial anim. 
8.30 Artur - serial anim. (powt.) 
9.30 Hoboczaki - serial anim. 
10.00 Droga do Avonlea (12) - serial obycz. kanad. 
11.00 Droga do sławy (3) - serial obycz. USA (powt.)
12.00 Magazyn golfowy 
12.30 Zwariowany świat Malcolma (12) - serial kom. USA 
13.00 VIP - wydarzenia i plotki 
13.30 V max - magazyn motoryzacyjny 
14.00 Polska Liga Siat- kówki - mecz: PZU AZ Olsztyn - Ivett Jastrzębie Borynia
16.00 Joker - program rozrywkowy (powt.)
17.00 Xena, wojownicza księżniczka - serial przygod. USA
18.00 Partnerki (12) - serial kom. USA (powt.)
19.00 Eryk wiking - kom. szwedz. Bryt., 1989, reż. Terry Jones, wyk.: Tim Robbins, Mickey Rooney, Eartha Kitt, Terry Jones (90 min)
21.00 Dziennik
21.20 Informacje sportowe i Prognoza pogody
21.30 Reporter - magazyn reportaży
22.00 Komenda - magazyn po- licyjny
22.30 Schwartza pomysły na życie (12) - serial kom. USA (powt.)
23.00 Diagnoza morderstwo (59) - serial krym. USA (powt.)
0.00 Pod kontrolą - thriller USA, 2002 (85 min)
1.45 To się w głowie nie mieści - magazyn
2.10 Sztukateria - magazyn
2.35 Zakończenie programu 

TVN 7
6.20 Telesklep 
8.20 Kto was tak urządził? - magazyn 
8.50 Czarny dzień w Black Rock - film sens. USA, 1955 (100 min) 
10.30 (na żywo) Łamisłówka - teleturniej 
11.30 Gdy wstanie świt - film przygod. USA (powt.) 
13.40 Agent (7/10) - reality show 
14.40 Na osi - program motoryzacyjny
15.10 (na żywo) Trele morele - teleturniej
16.10 Północ - Południe (10/24) - serial obycz. USA
17.10 Gwiazdkowy dar - film obycz. USA, 1995 (115 min)
19.05 Kochane kłopoty (22-ost.) - serial obycz. USA
20.00 Biały myśliwy, czarne serce - film obycz. USA, 1990 (135 min)
22.15 Twoja droga do gwiazd: Extra
22.45 Wojna da Vinciego - film sens. USA (powt.)
0.40 Więź - film sens. USA, 1996 (120 min)
2.40 Prezydencki poker (6/22) - serial obycz. USA
3.35 Zakończenie programu 

TV Polonia
06:00 Na dobre i na złe; odc. 145 - Wypadek; serial prod. TVP [stereo]
06:45 Bliżej nieba; reportaż Aleksandry Miedziejko i Leszka Platty
07:05 Echa tygodnia; (program w języku migowym)
07:40 Wieści polonijne
08:00 Wiadomości
08:12 Pogoda
08:15 Telewizyjny przewodnik po kraju. Para w Polskę; - Skoczów; magazyn
08:35 Ziarno; program redakcji katolickiej dla dzieci i rodziców
09:10 Wirtul@ndia; program dla młodych widzów
09:35 Flipper i Lopaka; - Pułapka; serial animowany dla dzieci
10:00 Mówi się...; program poradnikowy
10:20 Pamiętaj o mnie...; koncert życzeń
10:40 Podróże kulinarne Roberta Makłowicza; - Smak Słowacji
11:10 Książki z górnej półki; - Książka tygodnia; magazyn
11:20 Klan; odc. 747; telenowela TVP
11:40 Klan; odc. 748; telenowela TVP
12:00 Klan; odc. 749; telenowela TVP
12:30 Wideoteka Dorosłego Człowieka; program przypominający największe gwiazdy muzyki lat 60, 70 i 80
13:00 Wiadomości
13:10 Rzeka kłamstwa; odc. 2; 1988  serial TVP; reż: Jan Łomnicki; wyk: Jowita Miondlikowska, Marzena Trybała, Marta Klubowicz, Grzegorz Wons i inni
14:45 Tam gdzie jesteśmy; Polki w kraju hibiskusa; reportaż
15:15 Święta wojna; - Agencja reklamowa; serial prod. TVP; wyk: Krzysztof Hanke, Zbigniew Buczkowski, Joanna Bartel
15:40 Śniadanie na podwieczorek; program interaktywny
17:00 Teleexpress
17:20 Sportowy Express
17:30 Na dobre i na złe; odc. 145 - Wypadek; serial prod. TVP [stereo]
18:20 Droga; odc. 1 - Musisz to wypić do dna; 1973  serial prod. TVP; reż: Sylwester Chęciński; wyk: Wiesław Gołas
19:15 Dobranocka; Tajemnica szyfru Marabuta; odc. 4 - Niepokój i troska; serial animowany prod. polskiej
19:30 Wiadomości
19:51 Sport
20:01 Pogoda
20:05 Rzeka kłamstwa; odc. 2; 1988  serial TVP; reż: Jan Łomnicki; wyk: Jowita Miondlikowska, Marzena Trybała, Marta Klubowicz, Grzegorz Wons i inni
21:40 Jest sprawa; 2001  komedia obyczajowa prod. polskiej (85'); reż: Olaf Lubaszenko; wyk: Joanna Kurowska, Leszek Malinowski, Krzysztof Kowalewski, Jarosław Gruda, Tadeusz Huk
23:05 Pierwsza miłość; 1971  nowela filmowa prod. polskiej (26'); reż: Sylwester Chęciński; wyk: Magdalena Zawadzka, Wojciech Szymański, Wiesława Mazurkiewicz, Wanda Łuczycka
23:35 Panorama
23:55 Sport-telegram
23:59 Pogoda
00:10 Na dobre i na złe; odc. 145 - Wypadek; serial prod. TVP [stereo]
01:00 Salon lwowski; Wojciech Dzieduszycki. Przepis hrabiego na makaron; reportaż Jerzego Janickiego
01:15 Tajemnica szyfru Marabuta; odc. 4 - Niepokój i troska; serial animowany prod. polskiej
01:30 Wiadomości
01:49 Sport
01:57 Pogoda
02:00 Zajęcia dydaktyczne; 1980  film fabularny prod. polskiej (57'); reż: Ryszard Bugajski; wyk: Krzysztof Gordon, Anna Nehrebecka, Marek Bargiełowski, Stanisław Frąckowiak
03:00 Rzeka kłamstwa; odc. 2; 1988  serial TVP; reż: Jan Łomnicki; wyk: Jowita Miondlikowska, Marzena Trybała, Marta Klubowicz, Grzegorz Wons i inni
04:35 Droga; odc. 1 - Musisz to wypić do dna; 1973  serial prod. TVP; reż: Sylwester Chęciński; wyk: Wiesław Gołas
05:35 Jest sprawa; 2001  komedia obyczajowa prod. polskiej (85'); reż: Olaf Lubaszenko; wyk: Joanna Kurowska, Leszek Malinowski, Krzysztof Kowalewski, Jarosław Gruda, Tadeusz Huk
07:00 Pierwsza miłość; 1971  nowela filmowa prod. polskiej (26'); reż: Sylwester Chęciński; wyk: Magdalena Zawadzka, Wojciech Szymański, Wiesława Mazurkiewicz, Wanda Łuczycka
07:30 Święta wojna; - Agencja reklamowa; serial prod. TVP; wyk: Krzysztof Hanke, Zbigniew Buczkowski, Joanna Bartel
07:55 Zakończenie programu

TV Toya
14:05     Przebój tygodnia
14:10     Czekając na przyjaciela
14:25     Sport amator
14:40     Cały ten zgiełk
15:00     Kotłownia
15:30     Moda i uroda
15:45     Muzyczne spotkania
16:00     W cztery oczy
16:10     Weekendowy mix filmowy
17:00     Wydarzenia tygodnia
17:20     Pogoda dla Łodzi
17:25     Najlepsze z tygodnia
19:10     Mixtura
20:15     Wydarzenia tygodnia
20:35     Pogoda dla Łodzi
20:40     Przebój tygodnia
20:45     Videohity
21:00     Koncert
21:50     Studio Festiwalu gór
22:00     Pogoda dla Łodzi
22:05     Weekendowy mix filmowy
22:45     Wydarzenia tygodnia
23:05     Pogoda dla Łodzi
23:10     Mixtura

Hallmark
6:00 Świat Marka Twaina: Przygo- dy Tomka Sawyera i Hucka Finna - film przygod. kanad.-niem. 
7:30 Jak to było z Audrey - dramat USA 
9:15 Powódź: Szaleństwo rzeki - dramat USA 
11:00 Szpiedzy, cuda i nagie uda - komedia USA 
12:30 Świat Marka Twaina: Przygody Tomka Sawyera i Hucka Finna - film przygod. kanad.- niem. 
14:15 Jak to było z Audrey - dramat USA 
15:45 Powódź: Szaleń- stwo rzeki - dramat USA 
17:15 Szpie- dzy, cuda i nagie uda - komedia USA
19:00 Córki McLeoda: Przejmując cugle (5)- serial obycz.
20:00 Jordan (21) - serial sens. USA 
21:00 Bezlitosna ziemia - western USA
23:00 Skazaniec - western USA 
1:00 Jordan (21) - serial sens. USA
2:00 Bezlitosna ziemia - western USA

TCM
21:00     Historia Warner Brothers: 75 lat gwiazd filmowych      
21:45     Przygody Robin Hooda Film przygodowy Org: "The Adventures of Robin Hood". Reżyseria: William Keighley, Michael Curtiz (USA 1938)      
23:25     Zza kulis: Dougray Scott o Stevie McQueen
23:55     Cincinnati Kid Dramat Org: "The Cincinnati Kid". Reżyseria: Norman Jewison (USA 1965)      
1:35     Czarny dzień w Black Rock Dramat Org: "Bad Day at Black Rock". Reżyseria: John Sturges (USA 1955) 

Hyper
20:00     Fresh Air odc. 4      
20:30     Klipy
20:45     Science Fiction and Fantasy: Komiksy Kacprzaka odc. 2      
21:30     Tajne kody playa: Insane, World War II: Frontline Command odc. 14      
21:45     Klipy
22:00     Anime: "Wampir księżniczka Miyu" odc. 25      
22:30     Fresh Air odc. 6      
23:00     Z wizytą w Electronic Arts odc. 1      
23:30     Anime: "Wampir księżniczka Miyu" odc. 24 


Europa Europa
10.00 Z cyklu: Randez-vous z Gererdem Philipem: Wielkie manewry (Les Grandes Manoeuvres) film kostiumowy, Francja, 1955, 107 min
11.50 Mam dwadzieścia lat (Mnie Dwadcat Liet) dramat, ZSRR, 1964, 189 min
14.40 Wysłuchaj mej pieśni (Hear My Song) komedia, Wielka Brytania / Irlandia, 1992, 101 min
16.25 Biała królowa (Le Raine Blanche) komedia, Francja, 1990, 119 min
18.30 W poszukiwaniu błękitu (Azzurro) dramat, Szwajcaria / Włochy / Francja, 2000, 85 min
20.00 Spójrz na mnie (Se Mig Nu / Now Look At Me) film krótkometrażowy - dramat, Dania, 2001, 25 min
20.30 Z cyklu: Randez-vous z Gererdem Philipem: Wielkie manewry (Les Grandes Manoeuvres) film kostiumowy, Francja, 1955, 107 min
22.20 Salon filmowy: Jean Delannoy i Jean Cocteau - Wieczny powrót (L'Eernel Retour) dramat, Francja, 1943, 107 min
00.15 Emmanuelle 2000 (2 z 6): Emmanuelle w raju (Emmanuelle 2000 (2 of 6): Emmanuelle in Paradise) serial erotyczny, USA, 2000, 90 min
01.50 Gładka skóra (La Peau Douce) dramat, Francja/Portugalia, 1964, 113 min
03.50 Salon filmowy: Jean Delannoy i Jean Cocteau - Wieczny powrót (L'Eernel Retour) dramat, Francja, 1943, 107 min.

Club
06:00    Medycyna alternatywna
06:30    Miasta Świata
07:00    Weekendowi Wojownicy
07:25    Super Dieta
07:50    Hello Helou
08:15    Ślub w ciemno
09:10    Szalone Panny Młode
10:05    Spotkania z Roseanne
10:45    Swatka
11:10    Szkoła Yogi
11:35    Świat Fitnessu
12:00    Medycyna alternatywna
12:30    Miasta Świata
13:00    Weekendowi Wojownicy
13:25    Super Dieta
13:50    Hello Helou
14:15    Ślub w ciemno
15:10    Szalone Panny Młode
16:05    Spotkania z Roseanne
16:45    Swatka
17:10    Szkoła Yogi
17:35    Świat Fitnessu
18:00    Medycyna alternatywna
18:30    Miasta Świata
19:00    Prawdziwy seks w wielkim mieście L.A.
19:50    Prawdziwy seks w wielkim mieście L.A.
20:40    Prawdziwy seks w wielkim mieście L.A.
21:30    Prawdziwy seks w wielkim mieście L.A.
22:20    Potyczki Jerrego Springera
23:00    Potyczki Jerrego Springera
23:40    Randka z EX
00:10    Rozmowy o seksie
01:00    Sextaza
01:50    Weekendowi Wojownicy
02:15    Kulinarne Podróże 
02:40    Szkoła Gotowania
03:05    Podróże Loyda
03:30    Restauracje od kuchni
03:55    Szkoła Gotowania
04:20    Podróże Loyda
04:45    Super Dieta
05:10    Hello Helou
05:35    Cztery Pory Roku

Romantica
06.00    (Premiere) Fortuna i miłość (Fortuna de Amor) (Część 123) - telenowela, Argentyna 2002, reż. Gaita Aragona, Diana Alvarez, wyk. Araceli Gonzales, Gustavo Bermudez, Romina Gaetani, Fabian Mazzei, (55 min.).
06.50    (Premiere) Fortuna i miłość (Fortuna de Amor) (Część 124) - telenowela, Argentyna 2002, reż. Gaita Aragona, Diana Alvarez, wyk. Araceli Gonzales, Gustavo Bermudez, Romina Gaetani, Fabian Mazzei, (55 min.).
07.40    (Premiere) Fortuna i miłość (Fortuna de Amor) (Część 125) - telenowela, Argentyna 2002, reż. Gaita Aragona, Diana Alvarez, wyk. Araceli Gonzales, Gustavo Bermudez, Romina Gaetani, Fabian Mazzei, (55 min.).
08.35    (Premiere) Fortuna i miłość (Fortuna de Amor) (Część 126) - telenowela, Argentyna 2002, reż. Gaita Aragona, Diana Alvarez, wyk. Araceli Gonzales, Gustavo Bermudez, Romina Gaetani, Fabian Mazzei, (55 min.).
09.30    (Premiere) Fortuna i miłość (Fortuna de Amor) (Część 127) - telenowela, Argentyna 2002, reż. Gaita Aragona, Diana Alvarez, wyk. Araceli Gonzales, Gustavo Bermudez, Romina Gaetani, Fabian Mazzei, (55 min.).
10.25    (Classica) W sidłach namiętności (Sol de Tentacion) (Część 43) - telenowela, Wenezuela 1996, reż. Rafael Gomez, wyk. Natalia Streignard, Miguel de Leon, Ana Karina Manco, Fabiola Colmenares, (55 min.).
11.20    (Classica) W sidłach namiętności (Sol de Tentacion) (Część 44) - telenowela, Wenezuela 1996, reż. Rafael Gomez, wyk. Natalia Streignard, Miguel de Leon, Ana Karina Manco, Fabiola Colmenares, (55 min.).
12.15    (Classica) W sidłach namiętności (Sol de Tentacion) (Część 45) - telenowela, Wenezuela 1996, reż. Rafael Gomez, wyk. Natalia Streignard, Miguel de Leon, Ana Karina Manco, Fabiola Colmenares, (55 min.).
13.10    (Classica) W sidłach namiętności (Sol de Tentacion) (Część 46) - telenowela, Wenezuela 1996, reż. Rafael Gomez, wyk. Natalia Streignard, Miguel de Leon, Ana Karina Manco, Fabiola Colmenares, (55 min.).
14.05    (Classica) W sidłach namiętności (Sol de Tentacion) (Część 47) - telenowela, Wenezuela 1996, reż. Rafael Gomez, wyk. Natalia Streignard, Miguel de Leon, Ana Karina Manco, Fabiola Colmenares, (55 min.).
15.00    (First Kiss) Edgemont (Edgemont) (część 29) - telenowela, Kanada 2001, reż.Anthony Atkins, wyk. Myles Ferguson, Kristin Kreuk, Vanessa Kind, Sarah Lind, (30 min.).
15.30    (First Kiss) Edgemont (Edgemont) (część 30) - telenowela, Kanada 2001, reż.Anthony Atkins, wyk. Myles Ferguson, Kristin Kreuk, Vanessa Kind, Sarah Lind, (30 min.).
16.00    (First Kiss) Edgemont (Edgemont) (część 31) - telenowela, Kanada 2001, reż.Anthony Atkins, wyk. Myles Ferguson, Kristin Kreuk, Vanessa Kind, Sarah Lind, (30 min.).
16.30    (First Kiss) Edgemont (Edgemont) (część 32) - telenowela, Kanada 2001, reż.Anthony Atkins, wyk. Myles Ferguson, Kristin Kreuk, Vanessa Kind, Sarah Lind, (30 min.).
17.00    (First Kiss) Edgemont (Edgemont) (część 33) - telenowela, Kanada 2001, reż.Anthony Atkins, wyk. Myles Ferguson, Kristin Kreuk, Vanessa Kind, Sarah Lind, (30 min.).
17.30    (Premiere) Miłość inna niż mówią (El Amor No Es Como Lo Pintan) (część 127) - telenowela, Meksyk 2000, reż. Antulio Jimenez Pons, wyk. Vanessa Acosta, Arturo Beristain, Rosenda Montero, Manuel Valdez, (50 min.).
18.20    (Premiere) Miłość inna niż mówią (El Amor No Es Como Lo Pintan) (część 128) - telenowela, Meksyk 2000, reż. Antulio Jimenez Pons, wyk. Vanessa Acosta, Arturo Beristain, Rosenda Montero, Manuel Valdez, (50 min.).
19.10    (Premiere) Miłość inna niż mówią (El Amor No Es Como Lo Pintan) (część 129) - telenowela, Meksyk 2000, reż. Antulio Jimenez Pons, wyk. Vanessa Acosta, Arturo Beristain, Rosenda Montero, Manuel Valdez, (50 min.).
20.00    (Premiere) Miłość inna niż mówią (El Amor No Es Como Lo Pintan) (część 130) - telenowela, Meksyk 2000, reż. Antulio Jimenez Pons, wyk. Vanessa Acosta, Arturo Beristain, Rosenda Montero, Manuel Valdez, (50 min.).
20.50    (Premiere) Miłość inna niż mówią (El Amor No Es Como Lo Pintan) (część 131) - telenowela, Meksyk 2000, reż. Antulio Jimenez Pons, wyk. Vanessa Acosta, Arturo Beristain, Rosenda Montero, Manuel Valdez, (50 min.).
21.40    (Premiere) Kiedy będziesz moją (Cuando Seas Mia) (część 56) - telenowela, Meksyk 2001, reż. Rafael Gutierrez, wyk. Silvia Navarro, Sergio Basanez, Anette Michel, (50 min.).
22.30    (Premiere) Kiedy będziesz moją (Cuando Seas Mia) (część 57) - telenowela, Meksyk 2001, reż. Rafael Gutierrez, wyk. Silvia Navarro, Sergio Basanez, Anette Michel, (50 min.).
23.20    (Premiere) Kiedy będziesz moją (Cuando Seas Mia) (część 58) - telenowela, Meksyk 2001, reż. Rafael Gutierrez, wyk. Silvia Navarro, Sergio Basanez, Anette Michel, (50 min.).
00.10    (Premiere) Kiedy będziesz moją (Cuando Seas Mia) (część 59) - telenowela, Meksyk 2001, reż. Rafael Gutierrez, wyk. Silvia Navarro, Sergio Basanez, Anette Michel, (50 min.).
01.00    (Premiere) Kiedy będziesz moją (Cuando Seas Mia) (część 60) - telenowela, Meksyk 2001, reż. Rafael Gutierrez, wyk. Silvia Navarro, Sergio Basanez, Anette Michel, (50 min.).
01.50    (2nd Chance) Kochankowie (Amantes de Luna Llena) (Część 47) - telenowela, Wenezuela 2000, reż. Cesar Bolivar, wyk. Ruddy Rodriguez, Diego Bertie, Astrid Carolina Herrera, Carlos Mata, (50 min.).
02.40    (2nd Chance) Kochankowie (Amantes de Luna Llena) (Część 48) - telenowela, Wenezuela 2000, reż. Cesar Bolivar, wyk. Ruddy Rodriguez, Diego Bertie, Astrid Carolina Herrera, Carlos Mata, (50 min.).
03.30    (2nd Chance) Kochankowie (Amantes de Luna Llena) (Część 49) - telenowela, Wenezuela 2000, reż. Cesar Bolivar, wyk. Ruddy Rodriguez, Diego Bertie, Astrid Carolina Herrera, Carlos Mata, (50 min.).
04.20    (2nd Chance) Kochankowie (Amantes de Luna Llena) (Część 50) - telenowela, Wenezuela 2000, reż. Cesar Bolivar, wyk. Ruddy Rodriguez, Diego Bertie, Astrid Carolina Herrera, Carlos Mata, (50 min.).
05.10    (2nd Chance) Kochankowie (Amantes de Luna Llena) (Część 51) - telenowela, Wenezuela 2000, reż. Cesar Bolivar, wyk. Ruddy Rodriguez, Diego Bertie, Astrid Carolina Herrera, Carlos Mata, (50 min.).

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.