FANDOM


TVP 1
05:10 Wymarzone muzeum fuehrera odc.12; cykl dokumentalny kraj prod.ROSJA (2005)
05:40 Wstaje dzień; magazyn
05:45 Europa bez miedzy
06:00 Kawa czy herbata? - w tym:  Wiadomości skrót 6:30,7:00,7:30; Pogoda 6:32,7:05,7:33
08:00 Wiadomości
08:10 Pogoda
08:15 Kwadrans po ósmej
08:35 Kopciuszek - Koń ; serial animowany kraj prod.Japonia (1995)
09:00 Domowe przedszkole - Skąd się bierze woda w kranie; program dla dzieci
09:30 Teletubisie ; serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (1997)
10:00 Skarby Damaszku odc.2; serial kraj prod.Włochy (1998)
10:50 Kwadrans na kawę - Mamo nie tucz mnie
11:15 Polacy na Syberii - Polscy Rockefellerzy; cykl dokumentalny kraj prod.Polska (2005)
11:45 Agrobiznes
12:00 Wiadomości
12:10 Moda na sukces odc.3259; serial kraj prod.USA (2001)
12:30 Moda na sukces odc.3260; serial kraj prod.USA (2001)
12:55 Klan odc.1236; telenowela TVP
13:20 Plebania odc.845; telenowela TVP
13:50 Jaka to melodia?; teleturniej muzyczny
14:15 Przyjaciele; talk-show
14:30 My Wy Oni ; magazyn
15:00 Wiadomości
15:10 Laboratorium XXI wieku ; magazyn
15:35 Podróżnik - Wasini
16:05 Moda na sukces odc.3261; serial kraj prod.USA (2001)
16:30 Moda na sukces odc.3262; serial kraj prod.USA (2001)
17:00 Teleexpress
17:20 Na celowniku; magazyn
17:30 Klan - odc. 1240 - (TXT - str.777); telenowela TVP
18:00 Jaka to melodia?; teleturniej muzyczny
18:30 Plebania odc.849; telenowela TVP
19:00 Babcia Róża i Gryzelka - Teatrzyk; program dla dzieci
19:15 Wieczorynka - Miś Uszatek-Nakrętka; serial animowany
19:30 Wiadomości
19:55 Sport
20:05 Pogoda
20:10 Pogoda dla kierowców
20:20 Fałszerze. Powrót sfory odc.3/14 - (TXT - str.777); serial sensacyjny TVP
21:15 Fałszerze. Powrót sfory odc.4/14 - (TXT - str.777); serial sensacyjny TV
22:10 Lekcja białoruskiego; film dokumentalny kraj prod.Polska (2006)
23:10 Z refleksem; program publicystyczny
23:35 Łossskot!; magazyn kulturalny
00:05 Tabu; dramat kraj prod.Japonia, Francja, Wielka Brytania (1999)
01:40 Telewizja 81. Weryfikacja; film dokumentalny kraj prod.Polska (2006)
02:35 Zakończenie programu

TVP 2
05:25 Statek miłości odc. 210/249; telenowela kraj prod.USA (1984
06:15 Statek miłości odc.211/249; telenowela kraj prod.USA (1984)
07:05 TELEZAKUPY
07:20 Ojczyzna polszczyzna - Jedno czy dwa "i"; program prof.Jana Miodka
07:40 Dwójka Dzieciom - Globert przedstawia niezwykły świat natury odc. 24/52; serial dokumentalny kraj prod.Niemcy, Wielka Brytania (2005)
08:05 Na dobre i na złe odc.187 - Rodzinne uzależnienie
09:00 Pytanie na śniadanie - w tym Panorama: 09.45, 10.35 i Pogoda: 9.20,10.10,10.40
10:40 Święta wojna - Ber-Cing
11:10 Sąsiedzi - Żyła złota; serial komediowy TVP
11:40 MŚ w łyżwiarstwie figurowym - Tokio (program dowolny mężczyzn)
12:35 Kopciuszek odc.49; serial obyczajowy TVP
13:00 Dom Małych Krzykaczy odc. 4; serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2005)
14:05 Dubidu ; quiz muzyczny
14:55 Dr Quinn s.III odc.26 kraj prod.USA (1995)
15:45 Program lokalny
16:00 Dla niesłyszących - Panorama
16:10 Dla niesłyszących - Pogoda
16:20 Przebojowe Polki - prezentacje (2)
16:25 Przebojowe Polki (2); widowisko rozrywkowe
17:20 Podróż za jeden uśmiech odc.7/7-Pożegnanie z Dudusiem; serial przygodowy TVP
18:00 Biuro kryminalne II odc.19; serial TVP
18:30 Program lokalny
18:45 Panorama
19:05 mc 2 - Maszyna czasu Manna i Materny
20:00 Genialny klan; dramat kraj prod.USA (2001)
21:50 Już w sobotę mecz - Polska - Azerbejdżan
22:00 Panorama
22:20 Biznes
22:25 Sport Telegram
22:30 Jeździecki PŚ Sygnity Toyota World Cup 2007 - kronika
22:35 Pogoda
22:45 Pitbull odc.8; serial policyjny TVP
23:35 Magazyn kryminalny 997 - Michała Fajbusiewicza
00:05 Czy świat oszalał? - Koniec królów; film dokumentalny kraj prod.USA (2004)
01:00 Małopole, czyli świat odc.1/3; serial TVP kraj prod.Polska (2001)
01:50 Pół na pół odc.23/23; serial komediowy kraj prod.USA (2002)
02:10 Abby odc.1/9; serial komediowy kraj prod.USA (2003)
02:30 AUDIOTELE-Noc Zagadek - Teleturniej Interaktywny
03:30 Zakończenie dnia

TVP 3 Regionalna
06:00 Kurier - oraz 06:15, 06:30, 06:45, 07:00, 07:15, 07:30; Pogoda 06:17, 06:47, 07:17, Przegląd prasy 06:12, 06:22, 06:42, 06:53, 07:12, 07:23, 07:40; Serwis ekonomiczny 06:19, 06:49, 07:19; Serwis sportowy 06:10, 06:40, 07:10, 07:38; STEREO
07:45 OTV - PASMO LOKALNE
07:55 Kurier flesz; STEREO
08:00 Kurier Gość; STEREO
08:15 Kurier flesz; STEREO
08:17 Pogoda; STEREO
08:20 Serwis ekonomiczny; STEREO
08:25 Przegląd prasy; STEREO
08:30 Kurier; STEREO
08:35 Przegląd prasy; STEREO
08:40 Serwis sportowy; STEREO
08:45 OTV - PASMO LOKALNE
09:00 Kurier; STEREO
09:05 Przegląd prasy; STEREO
09:10 Serwis sportowy; STEREO
09:15 Kurier flesz; STEREO
09:17 Pogoda; STEREO
09:20 Przegląd prasy; STEREO
09:24 Serwis ekonomiczny; STEREO
09:30 Kurier; STEREO
09:50 Pogoda; STEREO
09:55 Serwis ekonomiczny; STEREO
10:00 Kurier flesz; STEREO
10:05 Serwis sportowy; STEREO
10:10 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:14 Kurier Gość; STEREO
10:30 Kurier; STEREO
10:45 Pogoda; STEREO
10:48 Serwis ekonomiczny; STEREO
10:50 Serwis sportowy; STEREO
10:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:00 Kurier flesz; STEREO
11:04 Kurier Biznes; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:30 Kurier; STEREO
11:45 Pogoda; STEREO
11:49 Serwis ekonomiczny; STEREO
11:50 Serwis sportowy; STEREO
11:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:00 Kurier flesz; STEREO
12:05 Kurier Świat; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:20 Serwis Kulturalny
12:30 Kurier; STEREO
12:45 Pogoda; STEREO
12:47 Serwis ekonomiczny; STEREO
12:50 Serwis sportowy; STEREO
12:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:00 Kurier; STEREO
13:05 Kurier Komentarze; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:20 Serwis Kulturalny
13:30 Kurier; STEREO
13:45 Pogoda; STEREO
13:48 Serwis ekonomiczny; STEREO
13:50 Serwis sportowy; STEREO
13:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:00 Kurier flesz; STEREO
14:10 Kurier Świat; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:30 Kurier; STEREO
14:45 Pogoda; STEREO
14:49 Serwis ekonomiczny; STEREO
14:50 Serwis sportowy; STEREO
14:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:00 Kurier flesz; STEREO
15:05 Kurier Komentarze; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:30 Kurier; STEREO
15:40 Pogoda; STEREO
15:45 OTV - PASMO LOKALNE
15:55 Pogoda; STEREO
16:00 Kurier flesz; STEREO
16:03 Serwis ekonomiczny; STEREO
16:05 Serwis sportowy; STEREO
16:10 Rozmowa dnia; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:30 Kurier; STEREO
16:50 Pogoda; STEREO
16:54 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Kurier flesz; STEREO
17:02 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:30 Kurier; STEREO
17:40 Pogoda; STEREO
17:45 OTV - PASMO LOKALNE
20:00 Telekurier - .; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:30 Kurier; STEREO
20:40 Pogoda; STEREO
20:49 Ślizg; magazyn
20:55 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:30 Kurier; STEREO
21:40 Pogoda; STEREO
21:45 OTV - PASMO LOKALNE
22:15 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
22:30 Kurier; STEREO
22:35 Pogoda; STEREO
22:40 Patrol 3; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
23:00 Kurier; STEREO
23:05 Sportowy Wieczór; STEREO
23:30 Kurier; STEREO
23:50 Pogoda; STEREO
23:54 Życie za murem odc. 4-Partia bez narodu; film dokumentalny kraj prod.Niemcy (2004); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
00:45 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:15 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:45 Kurier; STEREO
02:05 Pogoda; STEREO
02:07 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:20 Życie za murem odc. 4-Partia bez narodu; film dokumentalny kraj prod.Niemcy (2004); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
03:10 Zakończenie dnia

Polsat
06.00 Wstawaj! Gramy! - program muzyczny 
06.50 Sidła miłości (58) - telenowela 
07.45 TV Market - mag. reklamowy 
08.00 Halo! Kasa! - teleturniej 
08.55 Roseanne (47) - serial komediowy 
09.25 Rodzina zastępcza (57): Igraszki z magią - serial komediowy 
10.00 Sekret Laury (36) - telenowela 
11.00 Ambush Makeover - reality show 
11.30 Samo życie (861) - serial obyczajowy 
12.00 Dom nie do poznania - reality show 
13.00 Jesteś moim życiem (58) - telenowela 
14.00 Pierwsza miłość (470) - serial obyczajowy 
14.45 Świat według Bundych (198) - serial komediowy 
15.15 Rodzina zastępcza (58): Prawo jazdy - serial komediowy 
15.45 Wydarzenia 
16.15 Prognoza pogody 
16.25 Interwencja - magazyn 
17.00 Gra w ciemno - teleturniej 
18.00 Pierwsza miłość (471) - serial obyczajowy 
18.50 Wydarzenia 
19.20 Sport 
19.25 Prognoza pogody 
19.30 Samo życie (862) - serial obyczajowy 
20.00 Messiah: Zemsta będzie moja (1) - thriller, Wielka Brytania 2002, reż. David Richards, wyk. Ken Stott, Neil Dudgeon, Michelle Forbes, Frances Grey 
21.55 Studio LOTTO 
22.00 Mamuśki (4): Nazwisko - serial obyczajowy 
22.30 Co z tą Polską? - program Tomasza Lisa 
23.30 Prawo miasta (3) - serial sensacyjny 
00.30 Dziewczyny w bikini - program rozrywkowy 
03.30 Nocne randki 
05.55 Zakończenie programu  

TVN
05.35 Uwaga! - magazyn 
05.55 Telesklep 
06.45 Weronika Mars (11) - serial kryminalny 
07.35 Maraton uśmiechu - program rozrywkowy 
08.05 Sędzia Anna Maria Wesołowska - serial fabularno-dokumentalny 
09.05 Wykręć numer - teleturniej 
10.05 Fabryka gry - program rozrywkowy 
11.05 Detektywi- serial fabularno-dokumentalny 
11.40 Rozmowy w toku - talk show 
12.50 Na Wspólnej (781) - serial obyczajowy 
13.20 W-11 - wydział śledczy- serial fabularno-dokumentalny 
14.00 Weronika Mars (12) - serial kryminalny 
15.00 Prawo pożądania (30) - telenowela 
16.00 Fakty popołudniowe 
16.15 Sędzia Anna Maria Wesołowska - serial fabularno-dokumentalny 
17.15 Rozmowy w toku - talk show 
18.25 Detektywi - serial fabularno-dokumentalny 
19.00 Fakty 
19.30 Sport 
19.40 Pogoda 
19.50 Uwaga! - magazyn 
20.15 W-11 - wydział śledczy - serial fabularno-dokumentalny 
20.55 Na Wspólnej (782) - serial obyczajowy 
21.30 Karol. Człowiek. który został papieżem (2-ost.) - film biograficzny, Francja/Kanada/Niemcy/Polska/Włochy 2005, reż. Giacomo Battiato, wyk. Piotr Adamczyk, Małgorzata Bela, Raoul Bova 
23.30 Kryminalni 6 (67): Nie zabijaj - serial kryminalny 
00.30 Automaniak max - program motoryzacyjny 
01.00 Magda M. (45) - serial obycz. 
02.00 Nocne igraszki - program rozrywkowy 
03.00 Telesklep 
03.20 Uwaga! - magazyn 
03.40 Nic straconego - powtórki  

TV 4
05.45 Sztukateria - magazyn kulturalny
06.05 Kinomaniak - magazyn filmowy
06.30 VIP - wydarzenia i plotki
06.55 Muzyczne listy - magazyn muzyczny
08.00 TV Market - magazyn reklamowy
08.30 Super Robot Monkey Team Hyperforce Go! (17) - serial animowany
09.00 Pokemon (272) - serial animowany
09.30 Pensjonat Pod Różą (104): Transakcja (1) - serial obyczajowy
10.30 Jesteś moim życiem (144) - telenowela
11.35 Łowcy skarbów (15) - serial przygodowy
12.35 V-max - magazyn motoryzacyjny
13.10 Express do fortuny - program interaktywny
15.20 Super Robot Monkey Team Hyperforce Go! (18) - serial animowany
15.50 Młodzieńcza miłość (120) - telenowela
16.50 Pensjonat Pod Różą (105): Transakcja (2) - serial obyczajowy
17.50 Łowcy skarbów (16) - serial przygodowy
18.55 Jesteś moim życiem (145) - telenowela
20.00 Włatcy móch: Mikołajki - serial animowany dla dorosłych
20.30 Policyjne opowieści - serial fabularno-dokumentalny
21.00 Lara Croft: Tomb Raider - film przygodowy, USA 2001
23.10 Tajemnice armii - thriller, USA/Indie 2002
01.15 Wydarzenia, Sport, Prognoza pogody
01.55 Casino Night - program interaktywny
02.55 Muzyczne listy - program muzyczny
03.55 FIFA Futbol Mundial - magazyn
04.10 V-max - magazyn motoryzacyjny
04.30 Zakończenie programu

TV Polonia
06:00 Kawa czy herbata? - w tym:  Wiadomości skrót 6:30,7:00,7:30; Pogoda 6:32,7:05,7:33
; Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Wiadomości
08:10 Pogoda
08:15 Kwadrans po ósmej; Dla małoletnich od lat 12
08:35 Budzik - Gubimy, znajdujemy; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:00 Raj; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
09:25 Ostoja ; magazyn przyrodniczy; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:50 Zacisze gwiazd - Piotr Skarga; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:15 Oto jest pytanie; teleturniej; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:40 Skarbiec magazyn historyczno - kulturalny; Bez ograniczeń wiekowych
11:05 Studiuję w Polsce; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
11:30 Plebania odc.647; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:00 Wiadomości
12:10 Złotopolscy odc.816-Prosto w oczy; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:35 Wieści Polonijne
13:05 Egzamin z życia odc.68; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:50 Sześcioro dzieci, koty i pies; Dla małoletnich od lat 12
14:05 Zakręcony tydzień; widowisko; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:30 Od przedszkola do Opola - Piotr Rubik; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:00 Polacy; widowisko publicystyczne; Dla małoletnich od lat 12
15:45 Budzik - Gubimy, znajdujemy; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:10 Kwadrans na kawę - Mamo nie tucz mnie; Dla małoletnich od lat 12
16:30 Raj; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
17:00 Teleexpress
17:15 Oto jest pytanie; teleturniej; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:45 Ostoja - odc. 26; magazyn przyrodniczy; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:10 Było, nie minęło; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
18:35 Sześcioro dzieci, koty i pies; Dla małoletnich od lat 12
18:50 Plebania odc.647; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
19:15 Dobranocka - Lis Leon - Balon; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości
19:55 Sport
20:05 Pogoda
20:10 Pogoda dla kierowców
20:15 Złotopolscy odc.816-Prosto w oczy; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:40 Z daleka, a z bliska; Bez ograniczeń wiekowych
21:30 Teatr TV - Dwa teatry; spektakl teatralny; reż.:Gustaw Holoubek; wyk.:Gustaw Holoubek, Joanna Szczepkowska, Krzysztof Kowalewski, Marzena Trybała, Piotr Fronczewski, Piotr Adamczyk, Rafał Mohr, Teresa Budzisz Krzyżanowska, Magdalena Zawadzka, Sylwia Zmitrowicz; Dla małoletnich od lat 12
22:45 Zwyczajny bohater (ks.Ignacy Skorupka); film dokumentalny kraj prod.Polska (2005); Dla małoletnich od lat 12
23:30 Panorama
23:50 Biznes
23:53 Sport Telegram
23:55 Pogoda
24:00 Oto jest pytanie ; teleturniej; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
00:25 Palce lizać; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
00:50 Plebania odc.647; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:15 Dobranocka za oceanem - Lis Leon - Balon; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
01:30 Wiadomości
01:55 Sport
02:00 Złotopolscy odc.816-Prosto w oczy; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:25 Z daleka, a z bliska; Bez ograniczeń wiekowych
03:15 Teatr TV - Dwa teatry; spektakl teatralny; Dla małoletnich od lat 12
04:30 Było, nie minęło; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
04:55 Sześcioro dzieci, koty i pies; Dla małoletnich od lat 12
05:10 Zwyczajny bohater (ks.Ignacy Skorupka); film dokumentalny kraj prod.Polska (2005); Dla małoletnich od lat 12

TVN 7 
05:50 Maraton uśmiechu - rozrywka 
06:20 Telesklep 
07:20 Maraton uśmiechu - rozrywka 
07:50 Nie ma sprawy (14) - serial komediowy, USA 2000-2004 
08:50 Grzesznica (38/95) - telenowela, Meksyk 2003 
09:50 Ostry dyżur 8 (20/22) - serial obyczajowy, USA 2001 
10:50 Nash Bridges (84/122) - serial sensacyjny, USA 1996-2001 
11:50 Strażnik kasy - interaktywny program rozrywkowy 
12:50 Telesklep 
14:05 Grzesznica (39/95) - telenowela, Meksyk 2003 
15:05 Maraton uśmiechu - rozrywka 
15:35 Maraton uśmiechu - rozrywka 
16:05 Alf (37/100) - serial komediowy, USA 1986 
16:35 Przyjaciele 10 (18) - serial komediowy, USA 2003 
17:05 Ostry dyżur 8 (21/22) - serial obyczajowy, USA 2001 
18:05 Nash Bridges (85/122) - serial sensacyjny, USA 1996-2001 
19:05 Alf (38/100) - serial komediowy, USA 1986 
19:40 Joey (1/24) - serial komediowy, USA 2004 
20:10 Szczęki Zemsta - thriller, USA 1987 
22:10 Kobra oddział specjalny 10 (5/16) - serial sensacyjny, Niemcy 2006 
23:15 Cyborg - film sf, USA 1989

TVP Kultura 
09:00 Przewodnik - magazyn kulturalny 
09:05 Bobby McFerrin - koncert 
10:05 Kobieta Łazarz - film krótkometrażowy, Wielka Brytania 1991 
10:35 Muzyka źródeł: Folkogranie na Długim Targu. Festiwal Folkowy Europejskiej Unii Radiowej - koncert 
11:00 Klasyka filmowego dokumentu: Gasherbrum Świecąca Góra - film dokumentalny 
11:45 Strefa sztuki: Jan Cybis - reportaż 
12:30 Jazz Jamboree '70 - koncert 
13:05 Studio kultura Rozmowy - rozmowa 
13:30 Nazywam się Sabina Spielrein - film dokumentalny 
15:05 Obietnica - film obyczajowy, Belgia 1995 
16:35 Przed nami Jazz Yatra Bombaj '78 - reportaż 
17:00 Przewodnik - magazyn kulturalny 
17:05 Nie pytaj mnie Tomek Lipiński i TILT - koncert 
17:45 Kino krótkich filmów: Łaciata krowa - film animowany, Holandia 1983 
17:55 Mats Ek - film dokumentalny 
18:55 Sprawa Romana Bara - film dokumentalny 
19:50 Bajkonurrr, czyli w świecie książek dla dzieci (12) - literatura 
20:00 Studio kultura Rozmowy - rozmowa 
20:30 Kino jest sztuką: Zapach zielonej papai - dramat obyczajowy, Wietnam/Francja 1993 
22:05 Przewodnik - magazyn kulturalny 
22:10 Następny seans filmowy (12) - magazyn filmowy 
22:40 Strefa alternatywna: Na cętce źrenicy Ewa Kuryluk - film dokumentalny 
23:25 Strefa alternatywna: Spacer z Pawłem Althamerem - film dokumentalny 
00:15 Strefa alternatywna: Komix (76) - program artystyczny 
00:20 Strefa alternatywna: Komix (77) - program artystyczny 
00:24 Strefa alternatywna: Komix (78) - program artystyczny 
00:25 Strefa alternatywna: Komix (79) - program artystyczny 
00:30 Strefa alternatywna: Poza Kontrolą (7) - koncert 
00:55 Przewodnik - magazyn kulturalny 
01:00 Studio kultura Rozmowy - rozmowa 
01:25 Kino nocne: Między złem a głębokim, błękitnym oceanem - dramat obyczajowy, Wlk. Brytania/Francja/Belgia 1995 
02:50 Strange fish - opera

TV Puls
05:55 Puls wieczoru - program publicystyczny
06:30 Program religijny
07:30 Żebro Adama - program publicystyczny
08:00 Wieczny płomień miłości (56) - telenowela, Meksyk 2004
08:50 Kobieta w lustrze (56) - telenowela, Kolumbia 2004
09:40 Bianka droga do szczęścia (35) - telenowela, Niemcy 2004-2005
10:30 Telezakupy
11:50 Taaaka ryba
12:15 Wideowizyty (3) - serial dokumentalny
12:35 Zamki i warownie (7/13) - serial dokumentalny
13:05 "...Cóżeś ty za pani..." - film wojenny, Polska 1979
15:00 Amatorzy przygód (10) - serial przygodowy, Kanada 2002
16:00 Wieczny płomień miłości (57) - telenowela, Meksyk 2004
17:00 Kobieta w lustrze (57) - telenowela, Kolumbia 2004
18:00 Bianka droga do szczęścia (36) - telenowela, Niemcy 2004-2005
18:55 Wideowizyty (4) - serial dokumentalny
19:25 Sekrety archeologii (21) - serial dokumentalny
20:00 Puls wieczoru - program publicystyczny
20:45 Przygoda noworoczna - film obyczajowy, Polska 1963 
22:10 Amatorzy przygód (10) - serial przygodowy, Kanada 2002
23:00 Taaaka ryba
23:30 Zamki i warownie (7/13) - serial dokumentalny
00:00 Puls wieczoru - program publicystyczny
00:40 Wideowizyty (4) - serial dokumentalny
01:00 Audiencja generalna
02:20 Octava Dies
02:50 Puls wieczoru - program publicystyczny
03:30 Pod prąd - program publicystyczny

Eurosport
08:15 Mistrzostwa Świata w Tokio - łyżwiarstwo figurowe
12:30 Puchar Świata w Planicy - loty narciarskie
13:30 Mistrzostwa Świata w Tokio - łyżwiarstwo figurowe
15:00 Rosja Szwecja - curling
16:30 Puchar Świata w Planicy - loty narciarskie
17:30 Mistrzostwa Świata w Tokio - łyżwiarstwo figurowe
19:00 Mistrzostwa Świata w Tokio - łyżwiarstwo figurowe
21:00 S. Ibragimow J. Mora - boks
22:00 W. Senczenko A. Jeskin - boks
23:00 European Tour w Londynie - poker
00:00 Fight Club - sporty walki
01:00 Test Drive - magazyn sportów motorowych

Eurosport 2
07:30 Wiadomości poranne
10:00 Francja Argentyna - piłka nożna
10:45 Polska Słowacja - piłka nożna
11:30 Program 5 - magazyn sportowy
12:00 Wiadomości
14:00 Australia Dania - piłka nożna
15:15 Francja Argentyna - piłka nożna
16:00 Program 9 - magazyn sportowy
16:30 Puchar Świata w karambolu w Sluiskil - bilard
17:30 Liga Mistrzyń - siatkówka
18:00 Wiadomości
18:30 Puchar Świata Japonia - narciarstwo dowolne
19:00 Puchar Świata w Calgary - snowboard
19:30 Wiadomości wieczorne
20:00 Puchar Świata w karambolu w Sluiskil - bilard
21:00 Belgia Czechy - piłka nożna
21:45 Aalborg DH Hypo Niederösterreich - piłka ręczna
23:00 Wiadomości wieczorne
23:15 Francja Argentyna - piłka nożna
00:00 Philadelphia Soul Colorado Crush - futbol amerykański
02:30 Wiadomości

Polsat Sport
07:00 Puchar Świata - narciarstwo alpejskie
07:30 Puchar Świata - snowboard
08:00 Puchar Świata - narciarstwo dowolne
08:30 European Tour Weekly - golf
09:00 Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich (1/2) - taniec towarzyski
11:00 Clip - magazyn sportowy
11:10 Mistrzostwa Polski w tańcach standardowych - taniec towarzyski
13:10 Cagliari Calcio Chievo Werona - piłka nożna
15:15 Clip - magazyn sportowy
15:30 Krótka piłka (1/2) - magazyn siatkarski
15:45 Krótka piłka (2/2) - magazyn siatkarski
16:00 J.W. Construction AZS Politechnika Warszawska Wkręt-Met Domex AZS Częstochowa - siatkówka
18:00 Futbol Mundial - magazyn piłkarski
18:30 Puncher (6) - magazyn bokserski
19:00 4 x 10 (7) - magazyn koszykarski
19:30 Resovia SSA Rzeszów KS Jastrzębski Węgiel S.A. - siatkówka
20:00 Resovia SSA Rzeszów KS Jastrzębski Węgiel S.A. - siatkówka
22:00 Barça TV: Recreativo Huelva FC Barcelona - piłka nożna
22:30 PSV Eindhoven Ajax Amsterdam - piłka nożna
00:30 Przed sezonem - żużel

Canal + Sport
07:00 Ligue 1 - magazyn piłkarski
07:30 Premiership - magazyn piłkarski
08:00 Prokom Trefl Sopot Efes Pilsen Stambuł - koszykówka
10:30 Manchester United FC Middlesbrough - piłka nożna
12:30 Włochy Irlandia - rugby
14:30 Ligue 1 - magazyn piłkarski
15:00 Premiership - magazyn piłkarski
15:30 Prokom Trefl Sopot Efes Pilsen Stambuł - koszykówka
18:00 Serie A - magazyn piłkarski
18:30 Primera División - magazyn piłkarski
19:00 Joey 2 (22/22) - serial komediowy, USA 2005
19:30 NBA Action! - magazyn koszykarski
20:10 Olympiakos Pireus Joventut Badalona - koszykówka
22:10 Serie A - magazyn piłkarski
22:40 Primera División - magazyn piłkarski
23:15 AFC Fiorentina AS Roma - piłka nożna
01:15 Prokom Trefl Sopot Efes Pilsen Stambuł - koszykówka
03:45 Ligue 1 - magazyn piłkarski
04:15 Premiership - magazyn piłkarski
04:45 1 na 1 - magazyn sportowy
05:10 Dzięki tobie, Winn-Dixie - komedia, USA 2005

Ale Kino!
08:00 Wszystkie filmy prezydentów (2) - film dokumentalny
08:55 Nieciekawa historia - dramat psychologiczny, Polska 1982
10:50 Świat na talerzu - komedia, Australia 2000
12:40 Osa - film krótkometrażowy
13:15 Azjatycka odyseja filmowa - film dokumentalny
14:15 Gabriel - film krótkometrażowy
14:35 Wojna plemników - komedia, USA/Francja 2001
16:20 Prawdziwa słodycz - dramat obyczajowy, Kanada 1991
18:05 Spotkanie ze szpiegiem - film sensacyjny, Polska 1964
20:00 Ale świat: Hathi - film obyczajowy, Kanada 1998
21:45 Dobry gliniarz - dramat kryminalny, USA 1990
23:35 Tacy jak my - komediodramat, Australia 1994
01:20 Opiekun - dramat wojenny, Dania/Wielka Brytania/Czechy 2001
03:05 Azjatycka odyseja filmowa - film dokumentalny

AXN
06:20 Sliders: Piąty wymiar 4 (12) - serial sf, USA 1998
07:15 Skazani za niewinność (1) - serial kryminalny, USA 2006
08:10 Wyścig 7 (8) - serial dokumentalny, USA 2005
09:05 Robinsonowie Thailand 5 (5) - serial dokumentalny, USA 2002
10:00 Herkules (3) - serial przygodowy, USA 1995
10:55 Sliders: Piąty wymiar 4 (12) - serial sf, USA 1998
11:50 Wyścig 7 (8) - serial dokumentalny, USA 2005
12:45 Skazani za niewinność (1) - serial kryminalny, USA 2006
13:40 Robinsonowie Thailand 5 (5) - serial dokumentalny, USA 2002
14:35 Herkules (3) - serial przygodowy, USA 1995
15:30 Sliders: Piąty wymiar 4 (13) - serial sf, USA 1998
16:25 Skazani za niewinność (2) - serial kryminalny, USA 2006
17:20 Wyścig 7 (9) - serial dokumentalny, USA 2005
18:15 Robinsonowie Tajlandia 5 (6) - serial dokumentalny, USA 2002
19:10 Herkules (4) - serial przygodowy, USA 1995
20:05 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 3 (3) - serial kryminalny, USA 2006
21:00 Zabójcze umysły 2 (4) - serial kryminalny, USA 2006
22:00 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas 6 (9/23) - serial sensacyjny, USA/Kanada 2005
23:00 Skazani za niewinność (13) - serial kryminalny, USA 2006
00:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 3 (3) - serial kryminalny, USA 2006
00:55 Zabójcze umysły 2 (4) - serial kryminalny, USA 2006
01:50 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas 6 (9/23) - serial sensacyjny, USA/Kanada 2005 
02:45 Skazani za niewinność (13) - serial kryminalny, USA 2006

Zone Europa
08:00 Przedmieścia - czarna komedia, Hiszpania 1996
09:45 Ośmiornica 10 (4/4) - serial kryminalny, Włochy/Niemcy/Szwecja 1999 
10:45 Współlokatorki - film obyczajowy, Wielka Brytania/Francja 1997
12:20 Pożegnanie z filmem: Amerykańscy przyjaciele - komediodramat, Wielka Brytania 1991
14:00 Przygody Gerarda - komedia, Wielka Brytania/Włochy 1970
15:40 Literatura na małym ekranie: Wielce skromny bohater - komediodramat, Francja 1996
17:30 Cinemania (204) - magazyn filmowy
17:55 Ośmiornica 10 (4/4) - serial kryminalny, Włochy/Niemcy/Szwecja 1999 
18:55 Mroczna strona - dramat sądowy, Hiszpania 1991
20:00 Cotton Club - film kryminalny, USA 1984
22:15 Pożegnanie z filmem: Amerykańscy przyjaciele - komediodramat, Wielka Brytania 1991
23:55 Hotel pod Amorem - film erotyczny, Francja 1998
01:35 Daj się zaczarować - film erotyczny, Francja 2002
02:25 Cotton Club - film kryminalny, USA 1984

Hallmark Channel
06:00 Sercowe rozterki - dramat obyczajowy, USA 1994
08:00 Zniewolenie. Prawdziwe losy Fanny Kemble - dramat obyczajowy, USA 2000
10:00 Dzień jak dzień 4 (16) - serial obyczajowy, USA 2001
11:00 Wzywam pogotowie górskie (3) - serial przygodowy, USA 1995
12:00 Potyczki Amy (9) - serial obyczajowy, USA 1999
13:00 Christy: wybory serca (1/2) - serial obyczajowy, USA 2001
15:00 Zniewolenie. Prawdziwe losy Fanny Kemble - dramat obyczajowy, USA 2000
17:00 Dzień jak dzień 4 (16) - serial obyczajowy, USA 2001
18:00 Wzywam pogotowie górskie - film przygodowy, USA 1994
19:00 Potyczki Amy (9) - serial obyczajowy, USA 1999
20:00 Czerwona obora - dramat obyczajowy, USA 2004
22:00 Oddział duchów (2) - serial kryminalny, Wielka Brytania 2005
23:00 Takie czasy - film sensacyjny, USA 1998
01:00 Czerwona obora - dramat obyczajowy, USA 2004
03:00 Oddział duchów (2) - serial kryminalny, Wielka Brytania 2005
04:00 Wzywam pogotowie górskie - film przygodowy, USA 1994

Canal +
07:00 Minisport +
07:10 Łapu capu
07:15 Nie przegap
07:25 Diabelski młyn - magazyn filmów animowanych
08:00 Hollywood z kanapy na plan - film dokumentalny
09:20 Szachowe dzieciństwo - dramat obyczajowy, USA 1993
11:15 Superdeser: Braterstwo - film krótkometrażowy
11:45 Doborowa jednostka - komedia, USA 1997
13:40 Kraj świata - film psychologiczny, Polska 1993
15:05 Sky Fighters - film sensacyjny, Francja 2005
16:50 Bardzo długa podróż poślubna - komedia, USA 2005
18:25 SpongeBob Kanciastoporty - film animowany, USA 2004
20:00 Łapu capu
20:10 Simpsonowie 2 (1) - serial animowany
20:35 Nie przegap
20:45 Łapu capu
20:50 Minisport +
21:00 Premiera: U nas w Filadelfii 2 (1) - serial komediowy, USA 2006
21:30 Premiera: Przez 24 godziny 4 (18/24) - serial sensacyjny, USA 2005
22:20 Tajemnica Brokeback Mountain - dramat obyczajowy, USA 2005
00:40 Reinkarnacja - horror, Japonia 2005
02:15 Conan barbarzyńca - film fantastyczny, USA 1982
04:20 Czas surferów - komedia sensacyjna, Polska 2005

Canal + Film
08:30 Ósmy dzień tygodnia - dramat obyczajowy, Polska 1958
09:55 Łapu capu ekstra - rozrywka
10:25 Tygrysy murawy - komedia, USA 2005
12:00 Diabelski młyn - magazyn filmów animowanych
12:35 Minisport +
12:45 Łapu capu
12:50 Nie przegap
13:00 Miłość buja w obłokach - komedia romantyczna, Francja 2005
14:45 Nie w naszym imieniu - film dokumentalny
15:50 Pianista - dramat wojenny, Francja/Niemcy/Polska/W. Bryt 2002
18:15 Antidotum - komedia, Francja 2005
20:00 Wszystko gra - dramat kryminalny, Wielka Brytania/USA 2005
22:00 Jak Ostatnia Wieczerza - film dokumentalny
23:00 U nas w Filadelfii 2 (1) - serial komediowy, USA 2006
23:25 Przez 24 godziny 4 (18/24) - serial sensacyjny, USA 2005
00:20 Tajemniczy samuraj (15) - serial animowany, Japonia 2004
00:45 Superdeser: Naga - film krótkometrażowy
01:20 Ten dzień powrócił - thriller, USA 2005
02:50 Francuski łącznik II - film sensacyjny, USA 1975

HBO
06:30 Wszystko dla pieniędzy - komedia, Francja 2004
08:00 Cinema, cinema - magazyn filmowy
08:30 Nowojorskie opowieści - komediodramat, USA 1989
10:30 Zabójcza blondynka - komedia romantyczna, USA 2004
12:00 Magia życia - film obyczajowy, USA 2004
13:30 Piękny bokser - dramat obyczajowy, Tajlandia 2003
15:25 Piżama party - komedia, USA 2004
16:55 Afrykańska farma - film obyczajowy, Afryka Południowa 2004
18:35 Po zachodzie słońca - film przygodowy, USA 2004
20:10 Premiera: Braterstwo broni - dramat wojenny, Korea Południowa 2004
22:35 Yamakasi II: Synowie wiatru - film sensacyjny, Francja/Hiszpania/W. Brytania 2004
00:10 Silver City - dramat obyczajowy, USA 2004
02:15 Kawa i papierosy - komedia, USA/Japonia/Włochy 2003
03:50 Po zachodzie słońca - film przygodowy, USA 2004
05:35 Cinema, cinema - magazyn filmowy

HBO 2
06:30 Motel Niagara - film obyczajowy, Kanada 2005
08:15 Przedstawienie - komedia, USA 1993
09:50 Czerwone jak niebo - film biograficzny, Włochy 2005
11:30 Oszukani - dramat obyczajowy, Kanada 2003
13:05 Donald Trump historia nieautoryzowana - film biograficzny, USA 2005
14:30 Ocean's Twelve: Dogrywka - komedia kryminalna, USA /Australia 2004
16:30 Tata i jego czwórka - komedia, Dania 2005
18:00 Komórka - film sensacyjny, USA 2004
19:35 W krzywym zwierciadle: Poszukiwacze złota - komedia, USA 2003
21:00 Diukowie Hazzardu - komedia, USA 2005
22:45 HBO na stojaka! Gdzie diabeł nie może (4) - kabaret i satyra
23:15 Szemrany interes - komedia kryminalna, Australia 2002
00:50 Tombstone - western, USA 1993
03:00 Pitbull - film kryminalny, Polska 2005
04:40 W krzywym zwierciadle: Poszukiwacze złota - komedia, USA 2003

Cartoon Network
06:00 Atomówki - serial dla dzieci, USA 1998
06:35 Laboratorium Dextera - serial dla dzieci, USA
07:00 Dom dla zmyślonych przyjaciół pani Foster - serial dla dzieci
07:25 Robotboy - serial dla dzieci
07:50 Ed, Edd i Eddy - serial dla dzieci, USA 1999
08:15 Pet Alien - serial dla dzieci
08:40 Kryptonim: Klan na drzewie - serial dla dzieci, USA 2002
09:05 Bliźniaki Cramp - serial dla dzieci, USA 2001
09:30 Dom dla zmyślonych przyjaciół pani Foster - serial dla dzieci
10:00 Tom i Jerry - serial dla dzieci
10:30 Zwariowane melodie - serial dla dzieci
10:55 Flintstonowie - serial dla dzieci, USA
11:20 Scooby Doo - serial dla dzieci
11:45 Kryptonim: Klan na drzewie - serial dla dzieci, USA 2002
12:10 Atomówki - serial dla dzieci, USA 1998
12:35 Laboratorium Dextera - serial dla dzieci, USA
13:00 Chojrak tchórzliwy pies - serial dla dzieci, USA 1997-2002
13:25 Johnny Bravo - serial dla dzieci, USA 1997
13:50 Ed, Edd i Eddy - serial dla dzieci, USA 1999
14:15 Bliźniaki Cramp - serial dla dzieci, USA 2001
14:40 Atomówki - serial dla dzieci, USA 1998
15:05 Laboratorium Dextera - serial dla dzieci, USA
15:30 Dom dla zmyślonych przyjaciół pani Foster - serial dla dzieci
15:55 Bernard - serial dla dzieci
16:00 Pet Alien - serial dla dzieci
16:25 Kryptonim: Klan na drzewie - serial dla dzieci, USA 2002
16:50 Robotboy - serial dla dzieci
17:10 Mój partner z sali gimnastycznej jest małpą - serial dla dzieci
17:30 Baranek Shaun - serial dla dzieci
17:40 Ed, Edd i Eddy - serial dla dzieci, USA 1999
18:00 Podwójne życie Jagody Lee - serial dla dzieci
18:30 Xiaolin: pojedynek mistrzów - serial dla dzieci
18:55 Bernard - serial dla dzieci
19:00 Ben 10 - serial dla dzieci
19:25 Teen Titans - serial dla dzieci
19:50 Liga sprawiedliwych - serial dla dzieci
20:10 Transformers Energon - serial dla dzieci
20:40 Scooby Doo - serial dla dzieci
21:05 Scooby Doo - serial dla dzieci
21:30 Flintstonowie - serial dla dzieci, USA
21:55 Flintstonowie - serial dla dzieci, USA
22:20 Tom i Jerry - serial dla dzieci
23:10 Zwariowane melodie - serial dla dzieci
00:00 Johnny Bravo - serial dla dzieci, USA 1997
00:50 Krowa i kurczak - serial dla dzieci, USA 1997-1999
01:40 Laboratorium Dextera - serial dla dzieci, USA
02:30 Jam łasica - serial dla dzieci, USA 1999
03:00 Krowa i kurczak - serial dla dzieci, USA 1997-1999
03:25 Mroczni i źli - serial dla dzieci, USA 2001
03:50 Zło w potrawce - serial dla dzieci
04:05 Kryptonim: Klan na drzewie - serial dla dzieci, USA 2002
04:20 Johnny Bravo - serial dla dzieci, USA 1997
04:45 Atomówki - serial dla dzieci, USA 1998
05:10 Laboratorium Dextera - serial dla dzieci, USA
05:35 Ed, Edd i Eddy - serial dla dzieci, USA 1999

Zig Zap/Hyper
06:00 Histeria (11) - serial animowany, USA 1998
06:25 Pinky i Mózg (27) - serial animowany, USA 1995-1998
06:50 Maqlatura - magazyn dziecięcy
07:00 Ekstremalne kaczory (12) - serial animowany, Francja
07:10 Szał na Amandę (8) - serial młodzieżowy, USA
07:40 Przymierzalnia: Friday Wear (31) - serial animowany, Francja
07:45 Przymierzalnia - program dla młodzieży
07:50 Przymierzalnia: Ruby Gloom (2) - serial animowany, USA
08:10 Przymierzalnia - program dla młodzieży
08:15 Przymierzalnia: Zoey 101 (2) - serial młodzieżowy, USA 2005
08:40 Przymierzalnia - program dla młodzieży
08:45 Przymierzalnia: To tylko gra (12) - serial młodzieżowy, USA 2003
09:05 Przymierzalnia - program dla młodzieży
09:10 Przymierzalnia: Friday Wear (32) - serial animowany, Francja
09:20 Martin Tajemniczy 2 (14) - serial animowany, USA
09:45 Wybraniec smoka (22) - serial animowany, USA
10:10 Kod Lyoko (23) - serial animowany, Francja
10:35 Karol do kwadratu (4) - serial animowany, Kanada 2005
11:00 Maqlatura - magazyn dziecięcy
11:10 Histeria (12) - serial animowany, USA 1998
11:40 Pinky i Mózg (28) - serial animowany, USA 1995-1998
12:10 Ekstremalne kaczory (19) - serial animowany, Francja
12:20 Wielka płyta - program dla młodzieży
12:50 Ekstremalne kaczory (12) - serial animowany, Francja
13:00 6 w pracy 3 (5) - serial animowany, Kanada
13:30 Lizzie McGuire 2 (13) - serial młodzieżowy, USA
14:00 Gwiazda od zaraz 2 (20) - serial młodzieżowy, USA
14:30 Degrassi nowe pokolenie (41) - serial młodzieżowy, Kanada
15:00 Maqlatura - magazyn dziecięcy
15:10 Bratz (15) - serial animowany, USA
15:35 Sabrina (65) - serial animowany, USA
16:00 Sabrina (1) - serial animowany, USA
16:25 Trollz (8) - serial animowany, USA
16:55 Martin Tajemniczy 2 (15) - serial animowany, USA
17:20 Wybraniec smoka (23) - serial animowany, USA
17:45 Kod Lyoko (24) - serial animowany, Francja
18:10 Karol do kwadratu (5) - serial animowany, Kanada 2005
18:35 Ekstremalne kaczory (13) - serial animowany, Francja
18:45 6 w pracy 3 (6) - serial animowany, Kanada
19:10 Lizzie McGuire 2 (14) - serial młodzieżowy, USA
19:35 Gwiazda od zaraz 2 (21) - serial młodzieżowy, USA
20:00 Degrassi nowe pokolenie (42) - serial młodzieżowy, Kanada
20:25 Szał na Amandę (9) - serial młodzieżowy, USA
20:50 Maqlatura - magazyn dziecięcy
21:00 Full Metal Alchemist (22) - serial animowany
21:30 Ściągawki
21:45 Replay
22:00 Game Factory
22:15 Making of "300 Spartan" - reportaż
22:30 Fresh Air
23:00 Game Play
23:15 Full Metal Alchemist (21) - serial animowany
23:45 Klipy
00:00 Hyper Classic
00:30 Klipy

Jetix
06:00 Kapitan Flamingo - serial dla dzieci
06:25 Odlotowe agentki - serial dla dzieci
06:50 Odlotowe agentki - serial dla dzieci
07:15 The Far Out Adventures of Team Galaxy - serial dla dzieci
07:35 A.T.O.M. - serial dla dzieci
08:00 Power Rangers SPD - serial dla dzieci
08:25 Power Rangers SPD - serial dla dzieci
08:50 Shuriken School - serial dla dzieci
09:10 Pucca - serial dla dzieci
09:35 Yin Yang Yo - serial dla dzieci
10:00 Jerry i paczka - serial animowany
10:25 Jerry i paczka - serial animowany
10:50 W.I.T.C.H. - serial animowany
11:15 Tutenstein - serial animowany
11:40 Ach, ten Andy! - serial dla dzieci
12:00 Ach, ten Andy! - serial dla dzieci
12:25 Odlotowe agentki - serial dla dzieci
12:50 The Far Out Adventures of Team Galaxy - serial dla dzieci
13:15 Kapitan Flamingo - serial dla dzieci
13:35 Świat według Ludwiczka - serial animowany
14:00 Świat według Ludwiczka - serial animowany
14:20 Jerry i paczka - serial animowany
14:45 Shuriken School - serial dla dzieci
15:05 Yin Yang Yo - serial dla dzieci
15:30 Power Rangers SPD - serial dla dzieci
15:55 Galactik Football - serial dla dzieci
16:20 W.I.T.C.H. - serial animowany
16:45 W.I.T.C.H. - serial animowany
17:10 OBAN Star Racers - serial dla dzieci
17:35 Odlotowe agentki - serial dla dzieci
18:00 Odlotowe agentki - serial dla dzieci
18:25 The Far Out Adventures of Team Galaxy - serial dla dzieci
18:50 Galactik Football - serial dla dzieci
19:15 Planet Sketch - serial dla dzieci
19:25 Naruto - serial dla dzieci
19:50 Król Szamanów - serial animowany
20:15 Dark Oracle - serial dla dzieci
20:40 Galactik Football - serial dla dzieci
21:05 Naruto - serial dla dzieci
21:30 OBAN Star Racers - serial dla dzieci
21:55 Dark Oracle - serial dla dzieci
22:20 A.T.O.M. - serial dla dzieci
22:45 Król Szamanów - serial animowany
23:10 Król Szamanów - serial animowany
23:35 X-Men - serial animowany

TVN Turbo
06:00 Szybcy i stylowi
06:30 Prawdziwe maszyny
07:00 Automundial
07:30 Vitadierct
08:00 Szybka jazda
08:30 28 sekund - serial fabularno-dokumentalny, Polska 2007
09:00 Toolbox
09:30 Wędkarstwo męskie hobby
10:00 Dakar 2007
10:30 Uwaga! Pirat!
11:00 Gadżet 2
11:30 Automaniak max
12:30 Grand Prix na torze
13:00 Zakup kontrolowany 3
14:00 Monster House 2 (30)
15:00 Rentgen 2.0
15:30 Dakar 2007
16:00 Sporrrt
16:30 Kaskaderzy i amatorzy - rozrywka
17:00 Operacja tuning
17:30 Raport Turbo
17:45 Uwaga! Pirat!
18:15 Automundial
18:45 Prawdziwe maszyny
19:15 28 sekund - serial fabularno-dokumentalny, Polska 2007
19:45 Raport Turbo
20:00 Operacja tuning
20:30 Szybcy i stylowi
21:00 Raport Turbo
21:15 Szybka jazda
21:45 Policyjne taśmy 3
22:15 Kaskaderzy i amatorzy - rozrywka
22:45 Raport Turbo
23:00 Sporrrt
23:30 Turbo erotyk - erotyka 
00:00 Turbo erotyk - erotyka 
00:30 Turbo granie - rozrywka 
02:30 Turbo erotyk - erotyka 
03:00 Nocny gracz - teleturniej interaktywny
04:00 Gadżet 2
04:30 Szybcy i stylowi

Kino Polska
08:00 Stawka większa niż życie: Ściśle tajne, czyli za kulisami - film dokumentalny
08:20 Stawka większa niż życie (5/18) - serial wojenny, Polska 1966
09:20 Stawka większa niż życie (7/18) - serial wojenny, Polska 1966
10:25 Bal w Pieskowej Skale - film dokumentalny
10:50 Profesjonalizm - film dokumentalny
11:10 Seans: Czasy i obyczaje: Krab i Joanna - film obyczajowy, Polska 1980
12:45 Seans: Czasy i obyczaje: Rybacy północnego Atlantyku - film dokumentalny
13:00 Seans: Czasy i obyczaje: Rybacy mówią - film dokumentalny
13:20 Seans: Czasy i obyczaje: Bo ryba sama nie przyjdzie - reportaż
13:40 Seans: Czasy i obyczaje: Cezary w miastach - film krótkometrażowy, Polska 2002
14:10 W obiektywie: Wypowiedź: Jan Laskowski - wypowiedź
14:20 W obiektywie: Dziura w ziemi - film obyczajowy, Polska 1970
16:05 W obiektywie: Debiut 1 - film krótkometrażowy, Polska 1979
16:30 W obiektywie: Bomba - film krótkometrażowy, Polska 1975
16:45 W obiektywie: Obrazki z podróży - film krótkometrażowy, Polska 1959
17:00 Stawka większa niż życie: Jak się robi Klossa - film dokumentalny
17:25 Stawka większa niż życie (8/18) - serial wojenny, Polska 1967
18:20 Stawka większa niż życie (9/18) - serial wojenny, Polska 1967
19:30 Kobieta z ciemności - film krótkometrażowy, Polska 2004
20:05 Seans: Poprawka z historii: Komentarz: Paweł Wieczorkiewicz - magazyn filmowy
20:15 Seans: Poprawka z historii: Katastrofa w Gibraltarze - dramat wojenny, Polska 1983
23:10 Seans: Czasy i obyczaje: Krab i Joanna - film obyczajowy, Polska 1980
00:40 Seans: Czasy i obyczaje: Rybacy północnego Atlantyku - film dokumentalny
01:10 W obiektywie: Wypowiedź: Jan Laskowski - wypowiedź
01:20 W obiektywie: Dziura w ziemi - film obyczajowy, Polska 1970
06:05 Seans z przymrużeniem kamery: Komentarz: Jacek Federowicz - magazyn filmowy
06:10 Seans z przymrużeniem kamery: Tysiąc talarów - komedia, Polska 1959


Polonia 1
06:35     Syrenka Maco - serial animowany odc. 8     
06:55     Tygrysia maska - serial animowany odc. 45     
07:20     Celeste 2 - telenowela odc. 13     
08:10     Top Shop - magazyn reklamowy     
19:00     Celeste 2 - telenowela odc. 14     
19:50     Namiętno¶ci - telenowela odc. 117     
20:45     Most na rzece Kwai - dramat wojenny odc. 1/2     
22:25     ¦wiat jest piękny - serial dokumentalny     
22:45     Zaniedbywana mężatka - magazyn erotyczny     
23:00     Polskie Foki - magazyn erotyczny     
23:35     Ania - magazyn erotyczny     
23:40     News - program erotyczny     
23:50     Amore TV - magazyn erotyczny     
00:00     Turbo Sex Hotel - program erotyczny     
00:10     Erotyczne sensacje - program erotyczny     
00:30     Kasia - magazyn erotyczny     
00:35     Maksymalne perwersje - program erotyczny     
00:45     Reflex - magazyn erotyczny     
00:55     Erotyczna giełda - program erotyczny     
01:10     Ogłoszenia towarzyskie - magazyn erotyczny     
01:25     Sex hotel - program erotyczny     
01:45     Zaniedbywana mężatka - magazyn erotyczny     
02:00     Night Shop - magazyn erotyczny     
02:10     Foki Ewa - program erotyczny     
02:30     Night Shop - magazyn erotyczny     
02:40     Oferty towarzyskie - program erotyczny     
03:00     Sex hotel - program erotyczny     
03:20     Night Shop - magazyn erotyczny  TVN 24
05:30 Powitanie poranka TVN 24
05:45 Skrót informacji
06:00 Serwis informacyjny
06:15 Skrót informacji
06:30 Serwis informacyjny
06:45 Skrót informacji
07:00 Serwis informacyjny
07:15 Skrót informacji
07:25 Biznes
07:30 Serwis informacyjny
07:45 Skrót informacji
08:00 Serwis informacyjny
08:10 Rozmowa poranka
08:15 Skrót informacji
08:30 Serwis informacyjny
08:45 Szkło kontaktowe – skrót
09:00 Serwis informacyjny
09:10 Gość poranny
09:30 Serwis informacyjny
09:45 Skrót informacji
09:50 Przegląd wydarzeń zagranicznych
10:00 Serwis informacyjny – dzień na żywo
10:15 Serwis sportowy: Wiadomości sportowe
10:30 Serwis informacyjny
10:45 Serwis biznesowy
11:00 Serwis informacyjny
11:15 Serwis sportowy: Wiadomości sportowe
11:30 Serwis informacyjny
11:45 Serwis biznesowy
12:00 Serwis informacyjny
12:15 Serwis sportowy: Wiadomości sportowe
12:30 Serwis informacyjny
12:45 Serwis biznesowy
13:00 Serwis informacyjny
13:15 Serwis sportowy: Wiadomości sportowe
13:30 Serwis informacyjny
13:45 Serwis biznesowy
14:00 Serwis informacyjny
14:15 Serwis sportowy: Wiadomości sportowe
14:30 Serwis informacyjny
14:45 Serwis biznesowy
15:00 Serwis informacyjny
15:15 Serwis sportowy: Wiadomości sportowe
15:20 InterNET 24
15:30 Serwis informacyjny
15:45 Serwis biznesowy
16:00 Bilans dnia
16:20 InterNET 24
16:30 Raport popołudniowy
17:10 Prosto z Polski
17:30 24 godziny
18:30 Serwis informacyjny
18:40 Skaner polityczny
19:00 Fakty, ludzie, pieniądze – wieczór 
20:00 Kropka nad i
20:30 Raport wieczorny
21:00 24 godziny
22:00 Szkło kontaktowe
23:00 Serwis informacyjny
23:10 Bilans dnia
23:30 Serwis informacyjny – podsumowanie dnia
00:00 Skrót informacji – powtórki
00:05 Kropka nad i
00:30 Skrót informacji
00:40 Skaner polityczny
01:00 Serwis informacyjny – podsumowanie dnia
01:30 24 godziny
02:30 Szkło kontaktowe
03:30 Skrót informacji
03:35 Bilans
04:00 Serwis informacyjny – podsumowanie dnia
04:30 24 godziny

MTV Deutsch
06:00 Kickstart
09:00 Hot Music
12:30 Pimp My Ride
13:30 MTV Noise
14:15 Flavor of Love
15:15 MTV Masters
16:10 Newsmag
16:20 Total Request Live
17:20 MTV Newstracks
18:00 Date My Mom
19:00 American Dad
19:30 Family Guy: serial
20:00 Newsmag
20:10 MTV Noise
21:00 Bam's Unholy Union
22:00 South Park: serial
22:30 Drawn Together: serial
23:00 Newsmag
23:10 brand: neu
00:00 South Park: serial
00:30 Ali G – In Da USA
01:00 Night Videos

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.