TVP 1
06.00 W rajskim ogrodzie: Na skałach Bretanii - magazyn
06.20 Lasy i ludzie - magazyn
06.35 Dzień dobry w sobotę - program poradnikowy
06.40 Ekonomika dla Kazika - magazyn rolniczy
06.50 Dzień dobry w sobotę - program poradnikowy
07.00 Rok w ogrodzie - magazyn
07.25 Dzień dobry w sobotę - program poradnikowy
08.00 Wiadomości, Prognoza pogody
08.15 Piosenkarnia - program dla dzieci
08.25 Cybermysz - program dla młodzieży
08.55 Ziarno - program dla młodzieży
09.25 5-10-15 - program dla dzieci i i młodzieży
09.50 Scooby, gdzie jesteś? (7): Nigdy nie małpuj małpoluda - serial animowany, USA
10.15 Szkoła złamanych serc (12/80) - serial obyczajowy
11.05 Program dla młodzieży
11.35 SF - symulator faktu: Paliwa - magazyn dla młodzieży
12.00 Zdobywcy - teleturniej
12.30 Program dla młodzieży
12.40 Parapet - program dla młodzieży
13.00 Wiadomości
13.10 Teatr Telewizji: Gra miłości i przypadku - sztuka Pierre'a Marivaux, Polska 2001
14.50 Stara baśń. Kiedy słońce było bogiem (1/3) - film historyczny, Polska 2003
15.45 Od przedszkola do Opola: Zespół Czarno-Czarni - program rozrywkowy
16.25 Moda na sukces (2624)
16.50 Sportowy Express
17.00 Teleexpress
17.20 Warto kochać (7) - serial obyczajowy, Polska
18.10 Wieczory Humoru i Satyry - Lidzbark 2005 (6) - program kabaretowy
18.25 Sąsiedzi (1): Podróż do Grecji - serial komediowy
19.00 Wieczorynka: O rety! Psoty Dudusia Wesołka - film animowany, USA
19.30 Wiadomości
19.50 Sport, Prognoza pogody
20.05 Wiedźmy (1/13): Czar Pragi - serial obyczajowy, Polska
21.00 50 lat Konkursu Piosenki Eurowizji - Kopenhaga 2005 - koncert
23.35 26. Lidzbarskie Wieczory Humoru i Satyry: Jubileusz Grupy MoCarta (2) - program kabaretowy
00.00 Około północy - magazyn
00.25 Kino nocnych marków: Moja krew (1/2) - dramat obyczajowy, Francja 2001
02.10 Sprawy rodzinne 2 (9)- serial obyczajowy, USA
02.55 Na starcie (7/8): Nieżywy dowód - serial obyczajowy, USA
03.40 Zakończenie programu

TVP 2
05.45 Złotopolscy (236): Babskie trio - serial obyczajowy
06.15 Dwójka dzieciom: Prawdziwe przygody profesora Thompsona (13/26): Nad Dunajem - serial animowany, Hiszpania
06.40 Echa tygodnia
07.10 Spróbujmy razem - magazyn dla niepełnosprawnych
07.35 Smak Europy - reportaż
07.45 M jak miłość (353) - serial obyczajowy, Polska
08.40 Mały człowiek (6-ost.): Zależności - serial dokumentalny, Wielka Brytania
09.35 Na dobre i na złe (228): Nieszczęsny skarb - serial obyczajowy, Polska
10.30 Wielka gra - teleturniej
11.25 Kręcioła - program dla młodzieży
11.45 30 ton! lista, lista - lista przebojów - program muzyczny
12.15 Kino bez rodziców: Kochanie, zmniejszyłem dzieciaki (34) - serial komediowy, USA
13.00 Program rozrywkowy
14.00 Familiada - teleturniej
14.35 Złotopolscy (707): Matki - serial obyczajowy, Polska
15.05 Śpiewające fortepiany - teleturniej muzyczny
16.00 Święta wojna (216): Podziemny krąg - serial komediowy, Polska
16.30 Cyrk Princess 2003 - widowisko cyrkowe
17.20 Duże dzieci - talk show
18.00 Program lokalny
18.30 Panorama
18.45 Prognoza pogody
18.55 Talki z resztą (6-ost.): Plotka - serial komediowy
19.25 To nie jest koniec świata (6) - telenowela dokumentalna
19.50 Panorama - flesz
19.55 15. Międzynarodowy Konkurs Chopinowski - koncert laureatów
21.15 Panorama - flesz
21.25 15. Międzynarodowy Konkurs Chopinowski - koncert laureatów
22.45 Słowo na niedzielę - program religijny
23.00 Panorama
23.20 Sport telegram
23.30 Prognoza pogody
23.40 Komora - dramat sensacyjny, USA 1996
01.35 Podróż w czasie - film SF, USA 1991
03.15 Zakończenie programu

Polsat
06.00 Pierwsza miłość (113, 114) - serial obyczajowy
07.30 Twój lekarz - magazyn
08.00 Transformery (26) - serial animowany, Japonia
08.25 Yu-gi-oh (47) - serial animowany, USA
09.00 Hugo familijny - program dla dzieci
09.30 Bravo - program rozrywkowy
10.00 Pasjonaci - magazyn motoryzacyjny
10.30 Samo życie (592-595) - serial obyczajowy
13.30 Na ostrzu noża - program kulinarny
14.00 Tango z aniołem (8): Prawda czy fałsz - serial obyczajowy
14.45 Słoneczny patrol (196) - serial przygodowy
15.45 Wydarzenia
16.10 Prognoza pogody
16.15 Jezioro marzeń (97) - serial obyczajowy, USA
17.15 Granice strachu - program rozrywkowy
18.15 Zakręcone (8) - serial komediowy
18.45 Wydarzenia
19.15 Sport
19.20 Prognoza pogody
19.30 X-Men - thriller SF, USA 2000, reż. Bryan Singer, wyk. Huck Jackman, Patrick Stewart, Ian McKellen, Annna Paquin
21.30 Studio LOTTO
21.55 Grasz czy nie grasz? - teleturniej
23.20 Formuła - komedia sensacyjna, Kanada/Wielka Brytania 2001, reż. Ronny Yu, wyk. Samuel L. Jackson, Robert Carlyle, Nigel Whitmey, Robert Jezek
01.00 Magazyn sportowy
03.00 Reebok Hip hop - magazyn muzyczny
04.30 Aquaz Music Zone - magazyn muzyczny
05.30 Zakończenie programu

TVN
6.25 Uwaga!
6.45 Telesklep
7.25 Automaniak - magazyn motoryzacyjny
7.55 Pascal: po prostu gotuj - magazyn kulinarny
8.30 (na żywo) Dzień dobry TVN - magazyn
10.30 VIVA Polska! - program muzyczny
11.40 Pascal: po prostu gotuj - magazyn kulinarny
12:15 Na Wspólnej (531) - serial obycz.
12:45 Na Wspólnej (532) - serial obycz.
13.15 Magda M. (7) - serial obycz.
14.15 Szymon Majewski Show - program rozrywkowy
15.15 Siłacze - program rozrywkowy
15.50 Anioł stróż (7) - serial komediowy
17.00 Karol. Człowiek, który został papieżem (1/2) - film biograficzny, Niemcy/Kanada/Francja/Polska/Włochy 2005 (120 min)
19.00 Fakty
19.25 Sport
19.35 Pogoda
19.45 Uwaga!
20.05 Niania (7) - serial komediowy
20.35 Kryminalni 6 (3) - serial kryminalny
21.40 John Q  - film sens., USA 2002 (145 min)
0.05 Nic straconego - programy powtórkowe

TV 4
05:45 Strefa P – magazyn muzyczny
06:10 Sztukateria – magazyn kulturalny
06:35 VIP – wydarzenia i plotki
07:00 Pokemon (84, 85) – serial animowany, USA/Japonia
08:00 Instynkt tropiciela – przewodnik po Polsce
08:30 Dekoratornia – magazyn wnętrzarski
09:00 Strefa P – magazyn muzyczny
09:30 Kinomaniak – magazyn filmowy
10:00 KOT, czyli Ktoś Ogromnie Tajemniczy – program rozrywkowy
11:00 FIFA Futbol Mundial – magazyn piłkarski
11:30 Punkt, set, mecz – magazyn siatkarski
12:00 Sztukateria – magazyn kulturalny
12:30 VIP – wydarzenia i plotki
13:00 Polska Liga Siatkówki: K.P. Polska Energia Sosnowiec – Jastrzębski Węgiel SSA
15:00 Dom nie do poznania (4) – reality show
16:00 Łabędziem być... – program rozrywkowy
17:00 Nacja – korporacja – program rozrywkowy
18:00 Wojownicze żółwie ninja III – film przygodowy, USA 1993
20:00 Bar Europa – reality show
21:30 TiVi-sekcja – talk show
22:30 Bar Europa – reality show
22:50 Wydarzenia
23:00 Dziki (5) – serial komediowy, Polska
23:50 Komenda – magazyn policyjny
00:20 Schwartza pomysły na życie (5) – serial obyczajowy
00:50 Drogówka – magazyn policyjny
01:15 Komenda – magazyn policyjny
01:40 Punkt, set, mecz – magazyn siatkarski
02:05 VIP – wydarzenia i plotki
02:30 Strefa P – magazyn muzyczny
02:55 Joker – talk show
03:45 Zakończenie programu

TVN 7
06:00 Telesklep
07:35 Droga do gwiazd
08:40 Gra na maksa, odc. 5: serial obyczajowy
09:40 Chwila prawdy - rozrywka
10:50 Rycerze Okrągłego Stołu: film przygodowy USA 1953
13:15 Usterka: dokument fabularyzowany
13:50 Na osi - magazyn motoryzacyjny
14:20 Ananasy z mojej klasy - rozrykwa
15:40 Nowe przygody Robin Hooda, odc. 8: serial przygodowy USA 1998
16:40 Goonies: film przygodowy USA 1985
19:00 Kochane kłopoty V, odc. 1: serial obyczajowy USA 2004
20:00 48 godzin: komedia sensacyjna USA 1982
22:05 Critters: film SF USA 1986
23:45 Kompania braci, odc. 6: serial wojenny Wielka Brytania/USA 2001
01:25 Nocne igraszki

TV Puls
6:05 Ksiądz Jerzy - film dokumentalny Polska 1985
7:15 Wolność słowa
7:50 Puls wieczoru - program publicystyczny
8:35 Taaaka ryba - wędkarstwo
9:10 Droga do Avonlea (42) - serial obyczajowy Kanada 1989
10:10 Telezakupy
11:40 Program religijny
13:20 Opowieści Maurycego Szwendaczka
13:40 Tama
14:15 Zdrowy Puls
14:45 żebro Adama - program publicystyczny
15:25 Mój braciszek świnka
17:20 Don Matteo (35)
18:30 Europejskie ogrody zoologiczne
19:05 To i hola - program muzyczny
19:30 Wolność słowa
20:10 Wielki świat - komedia Francja/Hiszpania 2000
22:20 Bez autocenzury - program publicystyczny
23:05 Wewnętrzna wojna - dramat psychologiczny USA 1996
1:10 Polne dusze - program publicystyczny
1:40 Europejskie ogrody zoologiczne
2:10 Puls żużla

TVP 3 Kielce
6.35 Wierzę, wątpię, szukam
7.00 Europa w zagrodzie
7.30 Kurier
7.45 Informacje
8.00 Magazyn publicystyczny
8.30 Kurier
8.45 OTV
9.00 Świat
9.30 Kurier
9.45 Przegląd gospodarczy
10.10 Eurinfo
10.30 Kurier
10.45 Budapeszt wiecznie młody
11.30 Kurier
11.45 Europa w zagrodzie
12.10 Panorama morza
12.30 Kurier
12.45 Kowalski i Schmidt
13.10 Telenowyny
13.30 Kurier
13.45 Muzyka - łączy pokolenia!?
14.30 Kurier
14.35 Dalajlama - narodziny boga
15.30 Kurier
15.45 Gwiazdy sportu
16.00 Przegląd gospodarczy
16.30 Kurier
16.45 Informacje
16.55 Przekladaniec świętokrzyski
17.30 Kurier
17.45 Regiony kultury. nowości
17.53 Co w puszczy piszczy
18.00 Informacje
18.18 Z obiektywem przez gminę
18.30 Kielce, moje miasto
19.00 Telemotor
19.30 Muzyka na żywo
20.00 Telekurier - na żywo
20.30 Kurier
20.45 La Scala - koncert legendarnej orkiestry z Mediolanu
21.30 Kurier
21.45 Informacje
22.00 7 minut. Rozmowa dnia
22.30 Kurier
22.50 Kurier sportowy
23.10 Proces lorda Lucana - dramat krym. 
0.30 W kręgu podejrzeń
2.05 Zakończenie programu

TVP 3 Wrocław
6.35 Wierzę, wątpię, szukam
7.00 Europa w zagrodzie
7.30 Kurier, prognoza pogody
7.45 Zatrzymane w kadrze
8.00 M2 on i ona
8.30 Kurier, prognoza pogody
8.45 Teraz wieś
9.00 Świat - magazyn międzynarodowy
9.30 Kurier, prognoza pogody
9.45 Przegląd gospodarczy
10.15 Eurinfo
10.30 Kurier, prognoza pogody
10.45 Budapeszt wiecznie młody - film dokumentalny, Belgia 1991
11.30 Kurier, prognoza pogody
11.45 Europa w zagrodzie
12.10 Panorama morza
12.30 Kurier, prognoza pogody
12.45 Kowalski i Schmidt
13.10 Telenowyny
13.30 Kurier, prognoza pogody
13.45 Muzyka łączy pokolenia
14.30 Kurier
14.35 Dalajlama - narodziny boga - film dokumentalny, Wielka Brytania 2004
15.30 Kurier, prognoza pogody
15.45 Gwiazdy sportu
16.00 Przegląd gospodarczy
16.30 Kurier, prognoza pogody
16.45 Więcej kultury
17.00 W kręgu wiary
17.30 Kurier, prognoza pogody
17.45 Regiony kultury. Nowości
18.00 Fakty - wydanie główne
18.20 Pogoda
18.25 Trzymaj z Trójką
18.30 Transmisja sportowa
20.00 Telekurier
20.30 Kurier
20.40 Studio Pogoda
20.45 Miasto do rozbiórki
21.10 Kolonia 2005 - reportaż
21.30 Kurier, prognoza pogody
21.45 Fakty
22.00 Pogoda
22.05 Sport
22.15 Moda i sztuka
22.30 Kurier, pogoda, sport
23.05 Proces lorda Lucana - dramat obyczajowy, Wielka Brytania 1994, reż. Richard Signy
0.30 W kręgu poderzeń (6) - serial kryminalny, Włochy 2000
2.05 Zakończenie programu

TV Polonia
06:00    Plebania, odc. 281; serial obyczajowy Polska 2003; reż.: Jerzy Łukaszewicz; wyk: Włodzimierz Matuszak, Katarzyna Łaniewska /stereo/
06:20    Plebania, odc. 282; serial obyczajowy Polska 2003; reż.: Jerzy Łukaszewicz; wyk: Włodzimierz Matuszak, Katarzyna Łaniewska
06:45    Plebania, odc. 283; serial obyczajowy Polska 2003; reż.: Jerzy Łukaszewicz; wyk: Włodzimierz Matuszak, Katarzyna Łaniewska /stereo/
07:10    Plebania, odc. 284; serial obyczajowy Polska 2003; reż.: Jerzy Łukaszewicz; wyk: Włodzimierz Matuszak, Katarzyna Łaniewska /stereo/
07:30    Plebania, odc. 285; serial obyczajowy Polska 2003; reż.: Jerzy Łukaszewicz; wyk: Włodzimierz Matuszak, Katarzyna Łaniewska /stereo/
08:00    Echa tygodnia
08:35    Awantura o Basię, Awantura szósta, czyli rzecz o idolu i siedmiu kołnierzykach, odc. 6; serial dla dzieci Polska 1996; reż.: Kazimierz Tarnas; wyk: Paulina Tworzyańska, Maria Kaniewska
09:05    Mówi się...; poradnik
09:25    Wieści polonijne; aktualności
09:40    Porozmawiajmy; rozmowa
10:30    Klan, odc. 974; telenowela Polska 2005; reż.: Jakub Ruciński, Ryszard Dreger, Paweł Karpiński; wyk: Zygmunt Kęstowicz, Agnieszka Kotulanka
10:50    Klan, odc. 975; telenowela Polska 2005; reż.: Jakub Ruciński, Ryszard Dreger, Paweł Karpiński; wyk: Zygmunt Kęstowicz, Agnieszka Kotulanka /stereo/
11:15    Klan, odc. 976; telenowela Polska 2005; reż.: Jakub Ruciński, Ryszard Dreger, Paweł Karpiński; wyk: Zygmunt Kęstowicz, Agnieszka Kotulanka /stereo/
11:55    XV Międzynarodowy Konkurs Chopinowski - finał, 4. dzień; koncert
13:00    Wiadomości
13:10    Na dobre i na złe, Kryzys, odc. 217; serial obyczajowy Polska 2005; reż.: Mariusz Malec; wyk: Małgorzata Foremniak, Artur Żmijewski /stereo/
14:00    Od przedszkola do Opola, Maryla Rodowicz; program dla dzieci /stereo/
14:30    Made in Poland; teleturniej
15:00    Raz na ludowo - koncert laureatów "Szansy na sukces", odc. 2 /stereo/
16:00    Śniadanie na podwieczorek; magazyn
17:00    Teleexpress
17:15    Sportowy Express; wiadomości sportowe
17:20    Książki z górnej półki - prezentacje, Książka tygodnia; magazyn kulturalny
17:30    Pamiętaj o mnie; program muzyczny
18:00    M jak miłość, odc. 283; serial obyczajowy Polska 2004; reż.: Roland Rowiński; wyk: Witold Pyrkosz, Teresa Lipowska
18:45    Ale jazda!; magazyn kulturalny
19:15    Miś Kudłatek, Na wsi
19:30    Wiadomości
20:00    XV Międzynarodowy Konkurs Chopinowski - koncert laureatów; koncert
23:00    W hołdzie Janowi Pawłowi II - Ciechocinek 2005; koncert /stereo/
23:50    Śniadanie na podwieczorek; magazyn
00:45    M jak miłość, odc. 283; serial obyczajowy Polska 2004; reż.: Roland Rowiński; wyk: Witold Pyrkosz, Teresa Lipowska
01:25    Dobranocka za oceanem: Miś Kudłatek, Na wsi
01:35    Wiadomości
01:55    Sport; wiadomości sportowe
02:05    Tanie pieniądze; film sensacyjny Polska 1986; reż.: Tomasz Lengren; wyk: Krzysztof Pieczyński, Bogusław Linda
03:40    Złoty Wołek - 50 lat Jana Wołka, Koncert z okazji 50 - lecia urodzin i 30 - lecia pracy artystycznej Jana Wołka; program artystyczny /stereo/
04:25    Tam, gdzie jesteśmy: Muzyka, moje życie; reportaż
05:00    W hołdzie Janowi Pawłowi II - Ciechocinek 2005; koncert /stereo/
06:00    Zakończenie programu

TVP Kultura
09:05    Kino krótkich filmów: Satiemania; film animowany Jugosławia 1978; reż.: Zdenko Gasparovic
09:20    Dorsz, czyli gdańskie miesiące; film dokumentalny Polska 1997
10:15    Kino krótkich filmów: Klatki; serial animowany
10:25    Paweł Huelle - metafizyka pamięci; film dokumentalny Polska 2004
11:00    Weiser; dramat psychologiczny Polska - Niemcy/Szwajcaria - USA 2000; reż.: Wojciech Marczewski; wyk: Marek Kondrat, Krystyna Janda /stereo/
12:35    Jazz Jamboree ’97, Ewa Bem pamięci Elli Fitzgerald; koncert /stereo/
13:05    Studio Kultura: Informacje; aktualności /stereo/
13:20    Monidło; film obyczajowy Polska 1969; reż.: Antoni Krauze; wyk: Henryk Hunko, Tadeusz Kwinta
14:00    Niepokoje wychowanka Torlessa; dramat społeczny Niemcy, Francja 1966; reż.: Volker Schloendorff; wyk: Spencer Treat Clark, Lotte Ledl
15:30    Jamie Cullum - Live z Cafe de Paris; koncert
16:15    Przewodnik; aktualności
16:30    JAJO: Wszędzie jest sztuka - Blisko domu; film dokumentalny USA 2005
17:00    Blok premierowy: Korzenie kultury - Huculszczyzna
17:10    Grzech; film dokumentalny Ukraina 1999
17:30    Studio kultura: Rozmowy
18:25    Kamienny krzyż; film obyczajowy Ukraina 1968; reż.: Leonid Osyka; wyk: Danil Ilczenko, Jekatierina Matejk
19:45    Studio Kultura: Informacje; aktualności /stereo/
20:00    XV Międzynarodowy Konkurs Chopinowski - koncert laureatów; koncert /stereo/
23:00    Więcej niż fikcja: Prawdziwa historia; film dokumentalny Holandia 2004 /stereo/
00:15    Taper 1; program muzyczny
00:40    Strefa alternatywna: Komix, Likwidator 5; magazyn kulturalny
00:45    Strefa alternatywna: Głośne Czytanie - Opowieści przebrane, odc. 1; literatura
00:50    Strefa alternatywna: Relax, Dobranocka; program artystyczny

Canal +
07:10 Łapu capu 
07:20 Diabelski młyn 
08:00 Teletubbies
08:25 Kryptonim „Cicero” – thriller, USA 1952 
10:10 Syreny – film fantastyczny, USA 2003
11:40 Detektyw Monk (3) 
12:30 Aktualności filmowe 
13:05 Legenda Kennedych – film dok.
14:05 W głębi oceanów – film dok. 
14:40 Asterix i Obelix – misja Kleopatra – komedia, Francja/Niemcy 2002 
16:30 Jeździec wielorybów – film obycz., Nowa Zelandia/Niemcy 2002
18:15 Wygraj randkę – komedia romantyczna, USA 2004
20:00 Premiera: Honey – komedia romant., USA 2003
21:40 Reporter – thriller, USA 1992
23:25 Immortal – kobieta pułapka– film fantast., Wlk. Bryt./Francja/Włochy 2004
01:15 Przesłanie 46664
02:20 Hazardzista – thriller, Kanada/Wlk. Bryt. 2003
04:05 Półmrok – thriller, USA 1998

HBO
06:30 Pod słońcem Toskanii – komedia, USA 2003 
08:20 Zobacz w HBO 
08:50 Lepiej późno niż później – komedia, USA 2003
10:55 Uśmiech Mony Lizy – film obyczajowy, USA 2003 
12:50 Na planie 
13:20 Tajemnica lotu 323 – dramat, USA 2004 
14:50 Cinema, cinema 
15:15 Wakacje Waltera – komedia, USA 2003
17:00 Nawiedzony dwór – komedia, USA 2003
18:30 Zobacz w HBO
19:00 Pod słońcem Toskanii – komedia, USA 2003
21:00 HBO na stojaka!
21:30 Oszukać przeznaczenie II – horror, USA 2003
23:00 Spokojny Amerykanin – dramat obyczajowy, USA 2002
00:40 Sexy Beast – komedia kryminalna, Wielka Brytania/Hiszpania 2000
02:10 Wszystko dla miłości – dramat obyczajowy, USA/Dania 2003
03:55 Lepiej późno niż później – komedia, USA 2003

TVN 24
05:10 Cały ten świat
06:00 Bilans
07:10 Studio 24
07:29 Serwis informacyjny co 30 minut od 7.30 do 22.00
07:30 Multikino
08:15 Portfel
08:45 Bez komentarza
09:15 Mały Hajtpark
09:30 Zdrowie
10:30 Styl
11:10 Cały ten świat, odc. 1
11:30 Cały ten świat, odc. 2
12:15 Mały Hajtpark
12:30 Automaniak
13:30 Bilans tygodnia
14:15 Mały Hajtpark
14:45 Bez komentarza
15:15 e-Life
15:30 Wydanie drugie poprawione 
16:15 Mały Hajtpark
16:40 Kalejdoskop tygodnia
17:10 Portfel
17:45 Studio 24
18:10 Raport
18:30 Zdrowie
19:00 Fakty
19:30 Styl
20:10 Cały ten świat, odc. 1
20:30 Cały ten świat, odc. 2
21:05 Magazyn sportowy: Magazyn sportowy
21:40 Mały Hajtpark
21:45 Kalejdoskop tygodnia
22:30 Firma
23:00 Bilans tygodnia
23:30 Zdrowie
00:00 Magazyn sportowy: Magazyn sportowy
00:35 Cały ten świat
01:30 Fakty
02:00 Firma
02:30 Raport
03:00 Bez komentarza
03:10 Kalejdoskop tygodnia
03:30 Automaniak
04:00 Fakty
04:30 Styl

Eurosport
05:15 Champ Car: Wyścigi samochodowe Zawody z cyklu World Series – Australia
08:30 YOZ – Youth Only Zone
09:00 Watts: Magazyn sportowy
09:15 Liga Mistrzów: Piłka nożna
10:15 Liga Mistrzów: Piłka nożna
11:15 Top 24 Clubs – ranking klubów
11:45 Grand Prix Turcji: Sporty motocyklowe Motocyklowe Mistrzostwa Świata – wstęp
12:15 Grand Prix Turcji: Sporty motocyklowe Motocyklowe Mistrzostwa Świata – trening 125 cc
13:00 Grand Prix Turcji: Sporty motocyklowe Motocyklowe Mistrzostwa Świata – trening przed Moto GP
14:00 Turniej WTA w Zurychu: Tenis Półfinał
16:30 Puchar Świata w Liege: Tenis stołowy 2. dzień
18:00 Puchar Świata w Düsseldorfie: Biegi narciarskie Sprint mężczyzn i kobiet
19:00 TNA Wrestling – zawody w USA: Sporty walki
19:30 TNA Wrestling – zawody w USA: Sporty walki
20:00 Fight Club: Sporty walki Superleague w Wiedniu
23:00 Rajd Korsyki: Rajd Rajdowe Mistrzostwa Świata – 2. dzień
23:30 YOZ – Youth Only Zone
00:00 Fight Club, odc. 1: Sporty walki K1 Final Elimination Osaka

Polonia 1
06:40 Tygrysia Maska: film
07:00 Super Dan: film
07:25 Prawo do narodzin, odc. 151: serial
08:10 Top shop
19:10 Urok namiętności: serial
19:35 Super Dan: film
20:05 Teresa: film
22:05 Ziemie biblijne
22:45 Erotyczna giełda 
22:55 Program erotyczny 
23:30 Seksplozja 
23:55 Night Shop
00:15 Night Shop 
00:25 Reflex 
00:35 Military Shop 
00:45 Erotyczna giełda 
01:00 Program erotyczny 
01:20 Reflex 
01:35 Program erotyczny
02:00 Night Shop 
02:10 Sex Flirty 
02:30 Night Shop 
02:45 Program erotyczny 
03:05 Night Shop 
03:20 Program erotyczny 
03:40 Night Shop
04:00 Sex Flirty 
04:15 Sex Flirty

HBO 2
06:30 Ostatni gwiezdny wojownik – film SF, USA 1984
08:15 Joe i Max – dramat obyczajowy, USA/Niemcy 2002
10:10 Samotny Strażnik – western, USA 2003
11:40 Zobacz w HBO
12:10 Ścigany przez wszystkich – komedia, Francja 2003
13:35 Schyłek lata – dramat obyczajowy, Włochy 2003
15:00 Kangur Jack – komedia, USA/Australia 2003
16:30 Cinema, cinema
16:55 Dziwne ogrody – komediodramat, Francja 2003
18:30 Starsza pani musi zniknąć – komedia, USA/Niemcy 2003
20:00 Niebezpieczny umysł – film biograficzny, USA/Niemcy/Kanada 2002
22:00 Deadwood, odc. 7 – serial obyczajowy
22:50 Odwet – thriller
00:40 Król Artur – film przygodowy, USA/Wielka Brytania/Irlania 2004
02:45 Łapówka – film sensacyjny, Francja 2003
04:35 Kangur Jack – komedia, USA/Australia 2003

Jetix
06:00 Hamtaro: serial
06:25 Wunschpunsch: serial
06:50 Szalony Jack, pirat: serial
07:15 Nowe przygody Lucky Luke'a: serial
07:40 A.T.O.M.: serial
08:05 A.T.O.M.: serial
08:30 Sonic X: serial
08:55 Odlotowe agentki: serial
09:20 W.I.T.C.H.: serial
09:45 Ach, ten Andy!: serial
10:10 Świat według Ludwiczka: serial
10:35 Jak dwie krople wody: serial
11:00 Power Rangers Dino Thunder: serial
11:25 Twój Jetix
13:55 Tutenstein: serial
14:20 MegaMan NT Warrior: serial
14:45 Pokémon: serial
15:10 Teenage Mutant Ninja Turtles: serial
15:35 Power Rangers Dino Thunder: serial
16:00 Sonic X: serial
16:25 Odlotowe agentki: serial
16:50 W.I.T.C.H.: serial
17:15 Ach, ten Andy!: serial
17:40 Jak dwie krople wody: serial
18:05 Nowe przygody rodziny Addamsów: serial
18:30 Tajemnicze opowieści Moville'a: serial
18:55 Eerie, Indiana: Inny wymiar: serial
19:20 Fantastyczna czwórka: serial
19:45 Iron Man: serial
20:10 Teknoman: serial
20:35 Kosmiczne Biuro Śledcze: serial
21:00 Silver Surfer: serial
21:25 M.A.S.K.: serial
21:50 Fantastyczna czwórka: serial
22:15 Iron Man: serial
22:40 Teknoman: serial
23:05 Kosmiczne Biuro Śledcze: serial
23:30 Silver Surfer: serial
23:50 Shin Chan: serial

Fashion TV
05:00 Modelki
05:30 Tendencje w modzie
05:55 F People
06:00 Fryzury i makijaże
06:30 Bielizna
06:55 F People
07:00 Weekend z...
07:30 Modelki
07:45 Urodziny
07:55 F People
08:00 Fotografowie mody
08:30 Weekend z...
08:55 F People
09:00 Horoskop
09:40 Tendencje w modzie
09:55 F People
10:00 Weekend z...
10:30 Hity sezonu
10:55 F People
11:00 F Men
11:30 Projektanci
11:55 F People
12:00 Weekend z...
12:30 Tygodnie mody
12:55 F People
13:00 Modelki
13:20 Urodziny
13:30 Projektanci mody
13:55 F People
14:00 Winter
14:30 Tygodni mody
14:55 F People
15:00 Weekend z...
15:30 F Men
15:55 F People
16:00 Nagrody Model Awards
16:30 First Face
16:55 F People
17:00 Horoskop
17:45 Fryzury i makijaże
17:55 F People
18:00 Weekend z...
18:30 Tygodnie mody
18:55 F People
19:00 Fotografowie mody
19:15 Tygodnie mody
19:55 F People
20:00 Tendencje w modzie
20:30 Tygodnie mody
20:55 F People
21:00 Weekend z...
21:30 Hity sezonu
21:55 F People
22:00 Hity sezonu
22:55 F People
23:00 First Face
23:30 Weekend z...
23:55 F People
00:00 Midnight Hot
00:55 F People
01:00 Tendencje w modzie
01:30 Stroje plażowe
01:55 F People
02:10 Fotografowie mody
02:30 Winter
02:55 F People
03:00 Weekend z...
03:30 Tygodnie mody
03:55 F People
04:00 Tygodnie mody
04:30 Fryzury i makijaże
04:55 F People

Hallmark
06:00 Głos serca, odc. 1: serial
07:45 Powrót do tajemniczego ogrodu: film
09:30 Magia zwyczajnych dni: film
11:15 Sercowe rozterki: film
13:00 Powrót do Providence II, odc. 23: serial
13:45 Głos serca, odc. 1: serial
15:30 Powrót do tajemniczego ogrodu: film
17:15 Magia zwyczajnych dni: film
19:15 Powrót do Providence II, odc. 23: serial
20:00 Znak czterech: film 
21:45 Prawo i porządek: Zbrodniczy zamiar, odc. 21
22:45 Henryk VIII, odc. 1: film
00:30 Go Big: film
02:30 Znak czterech: film
04:15 Henryk VIII, odc. 1: film

WTK
08:00 Puls dnia – serwis informacyjny
08:15 Sport: Wiadomości sportowe
08:25 Natura
08:50 Muzyczne pobudzenie
09:00 Puls dnia – serwis informacyjny
09:15 Sport: Wiadomości sportowe
09:25 Biznes Magazyn
10:00 Puls dnia – serwis informacyjny
10:15 Sport: Wiadomości sportowe
10:25 Muzyczne pobudzenie
10:30 Program lokalny
11:00 Kino
11:20 Temat dla prezydenta
11:55 Piękny obiekt pożądania
12:15 Natura
12:40 Granie na żądanie
14:10 Książka nie tylko do poduszki
14:30 Program lokalny
15:00 Kolejorz
15:35 Pogoda
15:40 Piękny obiekt pożądania
16:00 Kryminalny Poznań
16:20 Qulturalny Poznań
16:30 Program lokalny
17:00 Kino
17:20 8 dzień tygodnia
17:55 Pogoda
18:00 Puls dnia – serwis informacyjny
18:10 Spotkajmy się na Malcie
18:30 Puls dnia – serwis informacyjny
18:45 Pogoda
18:50 Qulturalny Poznań
19:00 Puls dnia – serwis informacyjny
19:05 Piękny obiekt pożądania
19:30 Puls dnia – serwis informacyjny
19:45 Pogoda
19:50 Qulturalny Poznań
20:00 Puls dnia – serwis informacyjny
20:05 Książka nie tylko do poduszki
20:25 Pogoda
20:30 Puls dnia – serwis informacyjny
20:45 Posnania – Arka Gdynia: Rugby Retransmisja
22:25 Pogoda
22:30 Puls dnia – serwis informacyjny
22:45 Motomania
23:05 Kryminalny Poznań
23:25 Pogoda
23:30 Puls dnia – serwis informacyjny
23:45 Posnania – Arka Gdynia: Rugby Retransmisja
01:25 Program lokalny

Polsat 2
05:00 Dekoratoria, odc. 2 
05:30 Magazyn sportowy: Studio sport
07:15 Muzyczne rozmaitości, odc. 150
08:30 Wydarzenia
09:00 Interwencja, odc. 522 
09:15 Gra w ciemno, odc. 4 
10:00 Bar Europa, odc. 12 
11:15 Bar Europa – wyniki, odc. 1 
11:30 Wydarzenia
12:00 Rodzina zastępcza plus, odc. 198: serial 
12:30 Zakręcone, odc. 2: serial 
13:00 Daleko od noszy, odc. 2: serial 
13:30 Tango z aniołem, odc. 2: serial
14:15 Exclusive, odc. 129 
14:45 Bravo, odc. 2
15:15 Muzyczne rozmaitości, odc. 150
16:30 Wydarzenia
16:45 Pogoda
17:00 Interwencja, odc. 522 
17:15 Gra w ciemno, odc. 4 
18:00 Bar Europa, odc. 12 
19:15 Bar Europa – wyniki, odc. 1 
19:30 Wydarzenia
20:00 Rodzina zastępcza plus, odc. 198: serial 
20:30 Zakręcone, odc. 2: serial 
21:00 Daleko od noszy, odc. 2: serial 
21:30 Tango z aniołem, odc. 2: serial
22:15 Exclusive, odc. 129 
22:45 Bravo, odc. 2
23:15 Muzyczne rozmaitości, odc. 150
00:30 Wydarzenia
01:00 Interwencja Extra, odc. 7 
01:25 Oblicza Ameryki, odc. 145
02:00 Kalejdoskop tygodnia, odc. 286 
02:30 Pensjonat pod Różą, odc. 69: serial 
03:30 Wydarzenia
04:00 Co z tą Polską?, odc. 46

Reality TV
05:00 Sprawa Curtisa: serial
05:25 Sprawa Curtisa: serial
06:00 Rozbitkowie: serial
06:25 Rozbitkowie – extra: serial
06:50 Przeżyłem: serial
07:40 Rozbitkowie: serial
08:05 Rozbitkowie – extra: serial
08:30 Policja
09:20 Najodważniejsi
09:45 Sprawa Curtisa: serial
10:10 Patrol miejski: serial
11:00 Czyś ty oszalał?: serial
11:50 Rozbitkowie: serial
12:15 Rozbitkowie – extra: serial
12:40 Łowcy nagród
13:05 Casting
13:30 Zwierzęce pogotowie
13:55 Przeżyłem: serial
14:45 Komornicy: serial
15:35 Sprawa Curtisa: serial
16:00 Najodważniejsi
16:25 Rozbitkowie: serial
16:50 Rozbitkowie – extra: serial
17:15 Policja: Nalot o świcie
18:05 Szpital dziecięcy: serial
19:00 Oko za oko
19:30 Oko za oko
20:00 Rekruci na życzenie: serial
21:00 Prawo i porządek
22:00 Komornicy: serial
23:00 S.A.S – tylko dla twardzieli
00:00 Czyś ty oszalał?: serial
00:50 Orgia
01:40 Prawo i porządek
02:30 Oko za oko
02:55 Oko za oko
03:20 Policja: Nalot o świcie
04:10 Patrol miejski: serial

Sat 1
05:10 Dwoje u Angeliki Kallwass
06:00 Ed: serial
07:00 Świat według Bonnie: serial
07:30 Hotel Gwiazda: serial
08:30 Klinika Rosenau: serial
09:30 Klinika Rosenau: serial
10:30 Miłość w Berlinie, odc. 161: serial
11:00 Miłość w Berlinie, odc. 162: serial
11:30 Miłość w Berlinie, odc. 163: serial
12:00 Miłość w Berlinie, odc. 164: serial
12:30 Miłość w Berlinie, odc. 165: serial
13:00 Reinecke Britt
14:00 Dwoje u Angeliki Kallwass
15:00 Sędzina Barbara Salesch
16:00 Sędzia Alexander Hold
16:00 Dziennik bawarski
17:00 Komisarze Niedrig i Kuhnt
17:30 K 11 – Policja w akcji
17:30 People
17:50 People Zoom
18:00 Joya w biegu
18:00 Lenßen & Partner
18:20 Joya w podróży
18:30 News
18:45 Magazyn aktualności
19:15 Komisarz Rex: serial
20:15 Mega Clever!
22:55 Znasz odpowiedź? – show
23:55 Co się tak gapisz?!
00:25 Morderca z Wannsee: film
02:05 Quiz Night
03:15 Komisarz Rex: serial
04:05 Policjanci z Kolonii: serial
04:55 Ed: serial

DSF
06:00 Reklama non-stop
06:30 Tuning-TV, odc. 42: Wyścigi samochodowe Die Welt der KFZ-Veredlung
07:00 Reportaże sportowe: Reportaż
07:15 Teleshopping
07:30 Teleshopping
08:30 Teleshopping
08:45 D:SF: Teleturniej sportowy Das Sportquiz
10:45 Magazyn samochodowy, odc. 125: Magazyn samochodowy
11:45 Sprawni inaczej
12:15 Hattrick: Piłka nożna
13:45 Talk show piłkarski: Piłka nożna
14:45 D:SF: Teleturniej sportowy Das Sportquiz
17:30 Caravaning-TV, odc. 64: Magazyn sportowy
18:00 Magazyn samochodowy, odc. 123: Magazyn samochodowy
19:00 Formuła 3: Wyścigi samochodowe
20:00 Tuning-TV, odc. 44: Wyścigi samochodowe Die Welt der KFZ-Veredlung
20:15 Motorvision pur, odc. 2: Magazyn samochodowy Das Automagazin
21:30 Tuning-TV pur, odc. 2: Wyścigi samochodowe Die Welt der KFZ-Veredlung
22:00 D:SF: Teleturniej sportowy Das Sportquiz
00:00 Sport-Clips
00:45 Reklama non-stop
01:15 Sport-Clips
01:45 Reklama non-stop
02:15 Sport-Clips
03:00 Reklama non-stop
03:30 Sport-Clips

TV Toya
13:00 Przed ligą: Magazyn sportowy
13:10 Cztery łapy
13:20 Mini rozmówki
13:30 Cały ten zgiełk
13:55 Sport amator: Magazyn sportowy
14:10 W cztery oczy
14:20 Strefa euro
14:35 Stylizacje
14:45 Łódzkie migawki
14:50 Niezapomniane przeboje filmowe
15:00 Kotłownia
15:20 Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy
16:05 To & owo na ekranie
16:25 Kurtyna
16:50 Nasze sprawy
16:55 Sondy na ulicach Łodzi
17:00 Kierunkowskaz
17:15 Wydarzenia
17:25 Pogoda dla Łodzi
17:30 II liga: Piłka nożna
19:10 Mixtura
20:15 Wydarzenia
20:25 Pogoda dla Łodzi
20:30 Weekendowy mix filmowy
21:10 Wieczór niezwykłości
22:05 Najlepsze z tygodnia
22:45 Wydarzenia
22:55 Pogoda dla Łodzi
23:00 Mixtura

MTV 06:00 – Budzik MTV – energetyzujące teledyski 07:00 – MTV News – serwis informacyjny 07:05 – Budzik MTV – energetyzujące teledyski 08:00 – MTV News – serwis informacyjny 08:05 – Wade Robson Project – konkurs taneczny 08:30 – Budzik MTV – energetyzujące teledyski 09:00 – MTV News – serwis informacyjny 09:05 – Budzik MTV – energetyzujące teledyski 10:00 – MTV News – serwis informacyjny 10:05 – Penetratorzy – sekrety alkowy 10:30 – MTV Dismissed – randka w ciemno 11:00 – Nowożeńcy – kulisy stanu małżeńskiego 11:30 – The Ashlee Simpson Show – program autorski 12:00 – Laguna Beach – reality soap opera 12:30 – Power Girls – tajniki pr’u 13:00 – MTV News – serwis informacyjny 13:05 – Hip Hop Candy – o dziewczynach z teledysków hiphopowych 16:00 – Power Girls – tajniki pr’u 18:00 – MTV News – serwis informacyjny 18:05 – MTV Making The Movie „Najdłuższy jard” – magazyn filmowy 18:30 – MTV Za Kulisami teledysku „Err time” Nelly’ego – jak powstają klipy 19:00 – All Access „Najbardziej szokujące momenty w karierze Britney Spears” 20:00 – MTV News – serwis informacyjny 20:05 – All Eyes On – spotkania z gwiazdami 20:30 – Fabulous Life of J.Lo & Marc – kulisy życia prywatnego słynnej pary 21:00 – MTV Wkręca – zaprasza Ashton Kutcher 22:00 – Pimp My Ride – wszystko o tuningu 23:00 – True Life „Jestem surferem” – problemy współczesnej młodzieży 00:00 – Viva La Bam – autorski program Bama Margery 00:30 – Wild Boyz – z kamerą wśród zwierząt 01:00 – Stankervision – rzeczywistość w krzywym zwierciadle 01:30 – Bezsenność z MTV – zasypianie przy ekranie

MTV Classic 06:00 – Miks muzyczny – największe hity 10:00 – 3 z 1 - teledyski jednego artysty / zespołu 11:00 – Hits Lista – notowanie hitów 13:00 – Miks muzyczny – największe hity 18:00 – Bytesize - gwiazdy wybierają teledyski 20:00 – MTV Live z Maroon 5– koncert 20:30 – MTV Live z Kelis – koncert 21:00 – VH1 Fashion Awards 2002 – retransmisja gali 23:00 – Miks muzyczny – największe hity

Europa Europa 10.00 Z cyklu: Rendez-vous z Yves Montandem: Vincent, Francois, Paul i inni (Vincent, Francois, Paul... et les autres) dramat, Francja, 1974, 109 min 12.00 Co za radość żyć! (Che gioia vivere!) komedia, Włochy, 1961, 112 min 14.00 Tango de Olvido (Tango de Olvido) film krótkometrażowy, Francja/Argentyna, 2002, 15 min 14.20 Krowa i więzień (La Vache et le Prisonnier) komedia, Francja/Włochy, 1959, 118 min 16.30 Maskotka (Kabala) dramat, Węgry, 1981, 100 min 18.20 Krupier (The Croupier) dramat, Francja/Niemcy/Wielka Brytania, 1998, 91 min 20.00 święty (Saint) film krótkometrażowy, Belgia, 1996, 11 min 20.30 Ośmiornica 5 (La Piovra) 5 Część V (2/10) serial kryminalny, Włochy, Francja, Austria, Niemcy, 1990, 61 min 21.40 Salon filmowy - Claude Chabrol: Landru (Landru) dramat kryminalny, Francja/Włochy, 1963, 114 min 23.45 Czego pragnie kobieta (Ce que femme veut - Gourou 2) Film erotyczny, Francja, 2003, 48 min 00.45 Wielki wódz (Le Grand Chef) komedia kryminalna, Francja / Włochy, 1959, 90 min 02.20 Co za radość żyć! (Che gioia vivere!) komedia, Włochy, 1961, 112 min 04.15 Salon filmowy - Claude Chabrol: Landru (Landru) dramat kryminalny, Francja/Włochy, 1963, 114 min.

TCM 21.00 Blow-Up - Drama Movie, European Origin, (1966) (107 mins) 22.50 Mogambo - Adventure, European Origin, (1953) (112 mins) 00.45 Anchors Aweigh - Musical, United States, (1945) (134 mins)

TMT 09.30 Teraz Muzyczna Telewizja (dla wszystkich) 10.00 Arm Power - magazyn sportowy, Polska 2005 (od lat 12) 10.30 Auto Klub - magazyn motoryzacyjny, Polska 2005 (od lat 12) 11.00 To nas dotyczy - magazyn, Polska 2005 (od lat 14) 12.00 Teraz Muzyczna Telewizja (dla wszystkich) 12.30 Telezakupy 13.00 Z notatnika podróżnika - magazyn turystyczny, Polska 2005 (od lat 12) 13.30 Yanomami - film dokumentalny, USA (dla wszystkich) 14.30 Twoje wnętrze - poradnik, Polska 2005 (od lat 12) 15.00 Pory roku - magazyn, Polska 2005 (od lat 12) 15.30 Lista przebojów TMT 16.00 Telezakupy 16.30 Na czasie - magazyn muzyczny, Polska 2005 (od lat 12) 17.00 Studio TMT - program kulturalno - rozrywkowy, Polska 2005 (od lat 16) 18.00 Teraz Muzyczna Telewizja (dla wszystkich) 18.30 Ciekawostki z Japonii - serial dokumentalny, Japonia (dla wszystkich) 19.00 TMT w krainie bajki - bajki animowane dla dzieci (dla wszystkich) 20.00 Dookoła wakacji - poradnik turystyczny, Polska 2005 (od lat 12) 20.30 Auto Plus TV - magazyn motoryzacyjny, Polska 2005 (od lat 12) 21.00 Babski świat - magazyn dla pań, Polska 2005 (od lat 12) 21.30 Muzyczny Salon 2 - magazyn muzyczny, Polska 2005 (dla wszystkich) 22.00 Amerykańsy prezydenci i TV (2/3) - serial dokumentalny, USA (od lat 16) 22.30 Krzyk milczenia (Cries of Silence) - dramat, USA 1997, reż.: Avery Crounse, wyst.: Kathlen York, Karen Black. (109 minut) (tylko dla dorosłych) 00.00 Teraz Muzyczna Telewizja (dla wszystkich) 00.30 zakończenie programu

Travel Channel 08:00 The Tourist 08:30 The Tourist 09:00 Globe Guides 09:30 Yatra - Indian Travels 10:00 The Thirsty Traveler 10:30 Floyd On Africa 11:00 Avventura - Journeys in Italian Cuisine 11:30 Avventura - Journeys in Italian Cuisine 12:00 Adventure Challenge 13:00 Planet Holiday 13:30 The Travel Bug 14:00 Globe Trekker 15:00 Globe Guides 15:30 Roadside Usa 16:00 Globe Guides 16:30 Yatra - Indian Travels 17:00 Treks in a Wild World 17:30 Ski America 18:00 The Travel Bug 18:30 Nick Sanders - Global Rider 19:00 Globe Trekker 20:00 Globe Guides 20:30 Yatra - Indian Travels 21:00 Planet Holiday 21:30 Distant Shores 22:00 Adventure Challenge 23:00 Globe Trekker 00:00 The Tourist 00:30 The Tourist 01:00 Globe Guides 01:30 Yatra - Indian Travels

Planete 05:45 Ginące gatunki Szczęśliwy jednorożek, odc. 10/20 06:15 Ginące gatunki Hipopotam, odc. 11/20 06:45 Ginące gatunki Słonie wśród chmur, odc. 12/20 07:20 Ginące gatunki Okiem pelikana, odc. 13/20 07:50 Ginące gatunki Tuńczyk i homar, odc. 14/20 08:25 Mistrzowie piłki Sanchez i Zamorano, odc. 2/26 08:55 Mistrzowie piłki Saviola i Aimar, odc. 3/26 09:25 Mistrzowie piłki Redondo i Simeone, odc. 4/26 09:55 Mistrzowie piłki Menotti i Cuper, odc. 5/26 10:25 Mistrzowie piłki Chilavert i Burgos, odc. 6/26 10:55 Starożytni Egipcjanie Morderstwo w świątyni, odc. 3/4 11:50 Starożytni Egipcjanie Bliźniaczki, odc. 4-ost. 12:45 Dookoła świata ze Stephanem Peyronem Kanały Patagonii, odc. 26/32 13:45 Dookoła świata ze Stephanem Peyronem Orinoko. Strażnicy rzeki, odc. 27/32 14:40 Słoń Ulisses 15:35 Dzieci wciąż są tutaj 17:05 Dookoła świata ze Stephanem Peyronem Yellowstone zimą, odc. 24/32 18:00 Dookoła świata ze Stephanem Peyronem Atchfalaya i jej mieszkańcy, odc. 25/32 19:00 Człowiek magnes 19:20 Bruce i ja 20:45 Siła obrazów. Leni Riefenstahl, odc. 1/2 22:25 Zabójstwa polityczne Śmierć w Sztokholmie 23:20 Zabójstwa polityczne Mahatma Gandhi - Męczennik Pokoju 00:20 Szkolne opowieści Tureckie liceum, odc. 9/12 00:50 Szkolne opowieści Szkoła ekonomiczna w Brzegu, odc. 10/12 01:20 Szkolne opowieści Gimnazjum KAIFU w Hamburgu, odc. 11/12 01:50 Szkolne opowieści Norweska szkoła integracyjna, odc. 12-ost. 02:20 Mistrzowie piłki Maradona i Cruyff, odc. 1/26 02:50 Seks upośledzonych

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA, o ile nie zaznaczono inaczej.