FANDOM


TVP 1
06:00 Kawa czy herbata?; Bez ograniczeń wiekowych
w tym: Przegląd prasy o 6.15, 6.45, 7.15, 7.45; skrót Wiadomości o 6.30, 7.00, 7.30 , Pogoda o 6.32, 7.05, 7.34 oraz Był taki dzień o 6:34 i 7:36
08:00 Wiadomości
08:10 Pogoda
08:15 Kwadrans po ósmej; Dla małoletnich od lat 12
08:30 Kucyki z Gwiezdnego Wzgórza, seria II - Gdzie jest kotka? ; serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2000); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:40 Sąsiedzi - Kosa  ; serial animowany kraj prod.Czechosłowacja (1982); Bez ograniczeń wiekowych
08:45 Krecik - Krecik i węgiel ; serial animowany kraj prod.CZECHY (1995); Bez ograniczeń wiekowych
08:55 Zygzaki - Dziura; program dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:20 Fantaghiro - Czerwony Diament ; serial animowany kraj prod.Hiszpania (2000); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
09:50 Dzieci świata - Moja farma - Amira w Algierii; serial dokumentalny kraj prod.Francja (2005); reż.:Remi Duhamel; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
10:05 Dzieci świata - Mali mistrzowie - Anton, as sambo; serial dokumentalny kraj prod.Francja (1994); reż.:Eric Summer; Dla małoletnich od lat 7
10:20 Extr@ - język angielski dla młodzieży - Prawda czy wyzwanie  kraj prod.Wielka Brytania (2004); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:45 Zwierzęta świata - Pantanal - cudowna równina cz.1/2; film dokumentalny kraj prod.Japonia (2003); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:15 TELEZAKUPY
11:45 Agrobiznes
12:00 Wiadomości
12:10 Plebania - odc. 711; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:35 Plebania - odc. 712; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
13:00 Szczęściarz Antoni; komedia kraj prod.Polska (1960); reż.:Halina Bielińska, Włodzimierz Haupe; wyk.:Czesław Wołłejko, Teresa Szmigielówna, Kazimierz Opaliński, Leon Niemczyk, Edyta Wojtczak, Janusz Strachocki, Stanisław Daczyński, Jan Kobuszewski, Roman Kłosowski; Dla małoletnich od lat 12
14:20 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...; Dla małoletnich od lat 12
14:45 Twój sprzeciw ma znaczenie ; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
14:55 Był taki dzień - 22 sierpnia; felieton; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:00 Wiadomości
15:10 Europa XXL; Dla małoletnich od lat 12
15:15 Klan - odc.1103; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
15:40 Klan - odc.1104; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
16:05 Moda na sukces odc.2978; serial kraj prod.USA (1998); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
16:30 Moda na sukces odc.2979; serial kraj prod.USA (1998); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:00 Teleexpress
17:20 Na celowniku; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
17:30 Alternatywy 4 odc. 7/9 - Spisek; serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
18:35 Śmiechu warte; program rozrywkowy; Dla małoletnich od lat 12
19:00 Wieczorynka - Muminki - Zimowi goście ; serial animowany kraj prod.Holandia (1990); Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości
19:55 Sport
20:00 Pogoda
20:15 Zagubieni odc. 19; serial kraj prod.USA (2004); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
21:00 Zagubieni odc. 20; serial kraj prod.USA (2004); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
21:50 Zagubieni odc. 21 - Podróż; serial kraj prod.USA (2004); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
22:35 Wiadomości
22:50 Sport
22:55 Był taki dzień - 22 sierpnia; felieton; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
23:00 Twój sprzeciw ma znaczenie; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
23:10 Pieśń kata cz.1; dramat kraj prod.USA (1982); reż.:Lawrence Schiller; wyk.:Rosanna Arquette, Eli wallach, Tommy Lee Jones; Dla małoletnich od lat 16
00:45 Palenie zabija cz.1; film dokumentalny kraj prod.Francja (2004); reż.:Andres Jarach; Dla małoletnich od lat 12
01:15 8 Kontynent cz.I - Poszukiwacze przygód i Kozacy; cykl dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:05 Był taki dzień - 22 sierpnia; felieton; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
02:15 Zakończenie programu

TVP 2
05.40 Ocean Avenue (57/130) - telenowela, Szwecja/USA
06.25 Ocean Avenue (58/130) - telenowela, Szwecja/USA
07.10 Telezakupy
07.25 Kino bez rodziców: Kochanie,zmniejszyłem dzieciaki (27/66) - serial komediowy, USA
08.10 Na dobre i na złe (41): Echa przeszłości - serial obyczajowy, Polska
09.05 Śpiewające fortepiany - teleturniej
09.55 Wakacje z Dwójką: Raj na ziemi - Etosha - film dokumentalny, USA 2002
10.55 Telezakupy
11.10 M jak miłość (405) - serial obyczajowy, Polska (powt.)
12.00 Wakacje z Dwójką: Podróż za jeden uśmiech (3/7): Babciu, ratunku! - serial dla młodzieży, Polska
12.30 Wakacje z Dwójką: Ucieczka na Niedźwiedzią Górę - film przygodowy, USA 2000
14.00 Pejzaż z Europą w tle - reportaż
14.05 Lokatorzy: Seks w dużym mieście - serial komediowy, Polska
14.30 Znaki czasu - program religijny
14.50 Wydarzenia, wydarzenia... - magazyn kulturalny
15.05 Statek miłości 2 (7/26) - serial komediowy, USA
16.00 Panorama
16.20 Czterdziestolatek (15/21): Kosztowny drobiazg, czyli rewizyta - serial obyczajowy, Polska
17.25 Zorro (76/78) - serial przygodowy, USA
17.55 Prognoza pogody
18.00 Program lokalny
18.30 Panorama
18.50 Prognoza pogody
18.55 Zmiennicy (12/15): Obywatel Monte Chrislo - serial komediowy, Polska
20.00 Zmiennicy (13/15): Spotkania z Temidą - serial komediowy, Polska
21.05 Benefis Jerzego Bończaka - program artystyczny
22.00 Panorama
22.20 Biznes
22.25 Sport telegram
22.30 Prognoza pogody
22.40 Wieczór filmowy - Kocham kino: Łowca jeleni - dramat wojenny, USA 1978
01.45 Zdarzyło się w Mafekingu - film dokumentalny, Polska 2005
02.20 Lekcja muzyki - film dokumentalny, Polska 2006
02.50 Zakończenie programu

Polsat
6.00 Wstawaj! Gramy!
6.45 TV Market
7.00 Adam i Ewa (135) - serial
7.35 Czarodziejki (16) - serial animowany
8.00 Dom nie do poznania - reality show
9.00 Szpital na perypetiach (28) - serial
9.30 Świat według Bundych (98) - serial
10.05 Dziki: Pojedynek (16) - serial
10.55 Joan z Arkadii (36) - serial
11.55 Quizmania - teleturniej
12.45 TV Market
13.00 Benny Hill
13.30 Szpital na perypetiach (29) - serial
14.00 Samo życie (740) - serial
14.45 Rodzina zastępcza plus (217) - serial
15.45 Wydarzenia
16.05 Prognoza pogody
16.10 Interwencja
16.45 Dom nie do poznania - reality show
17.45 Rodzina zastępcza plus (218) - serial
18.45 Wydarzenia
19.15 Sport
19.20 Prognoza pogody
19.30 Samo życie (741) - serial
20.20 Sypiając z wrogiem - thriller, USA 1991
21.55 Studio LOTTO
22.25 24 godziny (34) - serial
23.25 Kuba Wojewódzki: Magdalena Schejbal, Nergal
0.25 Biznes wydarzenia, Pogoda
0.50 Dziewczyny w bikini
2.50 Love TV
4.20 Boom Box
5.30 Zakończenie programu

TVN
6.10 Uwaga!
6.30 Telesklep
7.25 Usterka
7.55 Rozmowy w toku - talk show
8.55 Wykręć numer - teleturniej
9.55 Fabryka gry
10.45 Telesklep
11.10 Detektywi - serial fabularno-dokumentalny
11.40 W-11 - wydział śledczy - serial fabularno-dokumentalny
12.20 Na Wspólnej (644-646) - serial
13.35 Najemnicy (6/17) - serial
14.30 Życie na fali (20) - serial
15.25 Barwy grzechu (157/160) - telenowela
16.25 Sędzia Anna Maria Wesołowska - serial fabularno-dokumentalny
17.25 Rozmowy w toku - talk show
18.30 Detektywi - serial fabularno-dokumentalny
19.00 Fakty
19.30 Sport
19.40 Pogoda
19.45 Uwaga!
20.10 W-11 - wydział śledczy - serial fabularno-dokumentalny
20.50 Dowody zbrodni (22/23) - serial
21.45 Bez śladu (20/24) - serial
22.40 Szymon Majewski Show: Jerzy Dudek i Kinga Rusin
23.40 Siłacze
0.45 Uwaga!
1.05 Nocne igraszki
2.05 Telesklep
2.30 Nic straconego

TVP 3 Gdańsk
6.20 Echa dnia
6.45 Telezakupy
7.00 Telekurier
7.25 Książki z górnej półki: „Trylogia” Gartha Nixa
7.30 Kurier
7.40 Prognoza pogody
7.45 Panorama, Prognoza pogody
8.00 Skrzynia czasu - reportaż
8.30 Kurier
8.35 Kurier gospodarczy
8.40 Kurier sportowy, Prognoza pogody
8.45 Gość dnia
9.00 Transmisja z obrad Senatu
16.00 Studio Senat
16.30 Kurier
16.40 Prognoza pogody
16.45 Panorama, Prognoza pogody, Sport
17.00 Kaszebe
17.30 Kurier
17.45 Prognoza pogody
17.50 Rozmowy o nadziei
18.00 Panorama, Sport, Prognoza pogody
18.30 Deptane po drodze
18.45 Bezpieczne związki
19.00 Tajemnice twórców map (1): 1507 rok - film dok. prod. USA
20.00 Telekurier
20.30 Kurier
20.50 Studio pogoda
21.00 Echa dnia
21.30 Kurier gospodarczy
21.40 Prognoza pogody
21.45 Panorama, Prognoza pogody
22.00 Motorsport
22.15 To jest temat: Rodzinny model do składania - magazyn
22.30 Kurier
22.45 Kurier sportowy
22.50 Studio pogoda
23.00 Skrót z relacji posiedzenia Senatu
23.30 Beria - powrót Stalina - film dok. prod. brytyjskiej
0.20 Felicity 4 (9/22) - serial prod. USA
1.10 Zamiana (2) - serial sensacyjny prod. brytyjskiej
2.20 Kurier
2.40 Kurier sportowy
2.45 Studio pogoda
2.55 Zakończenie programu

TV 4
05.45 Sztukateria - magazyn kulturalny
06.10 Kinomaniak - magazyn filmowy
06.35 VIP - wydarzenia i plotki
07.00 Muzyczne listy - magazyn muzyczny
08.00 TV Market - magazyn reklamowy
08.30 Pokemon (251) - serial animowany, Japonia/USA (powt.)
09.00 Psie serce (3): Pauza - serial obyczajowy, Polska (powt.)
09.55 Roseanne (65) - serial komediowy, USA (powt.)
10.25 Skrzydła (67) - serial komediowy, USA (powt.)
10.55 Ja tylko pytam: Operacje plastyczne - talk show
11.55 Daję słowo - teleturniej
12.45 Kasa na bank - teleturniej
13.45 Muzyczne listy - program muzyczny
14.45 Kasa na bank - teleturniej
15.15 Pokemon (252) - serial animowany, Japonia/USA (powt.)
15.45 Dekoratornia - magazyn wnętrzarski
16.15 Psie serce (4): Fiodor - serial obyczajowy, Polska
17.15 Roseanne (66) - serial komediowy, USA
17.45 Skrzydła (68) - serial komediowy, USA
18.15 Daję słowo - teleturniej
19.00 Ja tylko pytam: Sprzątam u państwa - talk show
20.00 Z Archiwum X (7) - serial sensacyjny, USA
21.00 Millennium (13) - serial sensacyjny, USA
22.00 Złodziejka (112) - film obyczajowy, Wielka Brytania 2005
00.00 Z Archiwum X (7) - serial sensacyjny, USA
01.00 Love TV - program rozrywkowy
01.55 Biznes Wydarzenia, Prognoza pogody
02.15 Muzyczne listy - magazyn muzyczny
03.05 Cellne Dion w Memphis (2) - koncert
03.55 Zakończenie programu

TVN 7
5.35 Strażnik kasy
6.30 Telesklep
7.20 Zawód glina (9/15) - serial
8.20 Zaklęte serce (135-ost.) - telenowela
9.10 Wyspa nadziei (20/22) - serial
10.05 Przystanek Alaska (37/110) - serial
11.05 Strażnik kasy
12.05 Telesklep
14.25 Zdradzona miłość (1/110) - telenowela
15.15 Wyspa nadziei (21/22) - serial
16.10 Kochane kłopoty (9) - serial
17.10 Seans filmowy
18.10 Przystanek Alaska (37/110) - serial
19.10 Kochane kłopoty (10) - serial
20.10 Rodzina Soprano (3/13) - serial
21.25 Negocjatorka - thriller, USA 2001
23.20 Crooklyn - film obyczajowy, USA 1994
1.35 Co za tydzień
2.00 Zakończenie programu

TV Polonia
06:00 Kawa czy herbata?; Bez ograniczeń wiekowych, w tym: Przegląd prasy o 6.15, 6.45, 7.15, 7.45; skrót Wiadomości o 6.30, 7.00, 7.30 , Pogoda o 6.32, 7.05, 7.34 oraz Był taki dzień o 6:34 i 7:36
08:00 Wiadomości
08:10 Pogoda
08:15 Kwadrans po ósmej; Dla małoletnich od lat 12
08:30 10 minut tylko dla siebie; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:40 Talent za talent - z Uccio de Santisem; program dla młodzieży; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
09:05 Noddy odc.15 - Magiczny proszek; serial animowany kraj prod. Wielka Brytania (2005); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:15 Noddy odc.16 - Rower dla Wielkouchego; serial animowany kraj prod. Wielka Brytania (2005); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:30 Tęczowa bajeczka - O karecie; Bez ograniczeń wiekowych
09:40 Stanisław Prauss; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
10:00 Trzecia granica odc. 8 - Porachunki; serial TVP kraj prod. Węgry, Polska (1975); Dla małoletnich od lat 12
10:45 Druga Rodzina - (Złote gody zespołu "Lachy"); reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
11:05 Zaproszenie
11:30 Przez granice Europy - Europejski Ceske Velenice-2 (Across the Border); film dokumentalny kraj prod. Austria, CZECHY (2004); Bez ograniczeń wiekowych
12:00 Wiadomości
12:10 Klan odc. 1105; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:35 Plebania odc. 498; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
13:00 Bal w Operze - Julian Tuwim - 24. Przegląd Piosenki Aktorskiej; koncert; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:50 Bank nie z tej Ziemi odc. 2/13 - Daj monetę; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
14:35 Na wileńskiej scenie (Na wileńskiej scenie); reportaż kraj prod. Litwa (2005); Bez ograniczeń wiekowych
14:55 "Na moście w Avignon" - piosenki Andrzeja Zaryckiego; koncert; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
15:45 Czy musieli zginąć...?; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
16:15 Ojczyzna polszczyzna - O Kutno, okrutne Kuteńko; program prof. Jana Miodka; Bez ograniczeń wiekowych
16:30 Talent za talent - z Uccio de Santisem; program dla młodzieży; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
17:00 Teleexpress
17:15 Trzecia granica odc. 8 - Porachunki; serial TVP kraj prod. Węgry, Polska (1975); Dla małoletnich od lat 12
18:05 Animowany świat wyobraźni - Fotoptak; film animowany; reż.: Longin Szmyd; Dla małoletnich od lat 12
18:15 Stanisław Prauss; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
18:30 Przez granice Europy - Europejski Ceske Velenice-2 (Across the Border); film dokumentalny kraj prod. Austria, CZECHY (2004); Bez ograniczeń wiekowych
19:00 Wieści Polonijne
19:15 Dobranocka - Miś Uszatek-Piasek Sahary; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości
19:55 Sport
20:00 Pogoda
20:10 Klan odc. 1105; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:35 Plebania odc. 498; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
21:00 Co nam w duszy gra - Duety miłosne cz.1; widowisko; wyk.: Edyta Jungowska, Joanna Zagdańska, Hanna Śleszyńska, Anna Godlewska, Krystyna Jamróz, Joanna Bartel, Michał Milowicz, Piotr Gąsowski, Robert Rozmus, Łukasz Żurek; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:55 Robert Rozmus show; widowisko; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:45 Dziewczęta z Ośrodka odc. 1- Nie było miejsca dla Ciebie; telenowela dokumentalna TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
23:10 Wakacje z... Mazury na każdą kieszeń; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
23:30 Panorama
23:50 Biznes
23:53 Sport Telegram
23:55 Pogoda
24:00 Na celowniku; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
00:15 Trzecia granica odc. 8 - Porachunki; serial TVP kraj prod. Węgry, Polska (1975); Dla małoletnich od lat 12
01:05 Animowany świat wyobraźni - Fotoptak; film animowany; reż.: Longin Szmyd; Dla małoletnich od lat 12
01:15 Dobranocka za oceanem - Miś Uszatek-Piasek Sahary; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
01:30 Wiadomości
01:55 Sport
02:00 Klan odc. 1105; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:25 Plebania odc. 498; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
02:50 Wieści Polonijne
03:05 Co nam w duszy gra - Duety miłosne cz.1; widowisko; wyk.: Edyta Jungowska, Joanna Zagdańska, Hanna Śleszyńska, Anna Godlewska, Krystyna Jamróz, Joanna Bartel, Michał Milowicz, Piotr Gąsowski, Robert Rozmus, Łukasz Żurek; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
03:55 Przez granice Europy - Europejski Ceske Velenice-2 (Across the Border); film dokumentalny kraj prod. Austria, CZECHY (2004); Bez ograniczeń wiekowych
04:25 Robert Rozmus show; widowisko; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
05:15 Dziewczęta z Ośrodka odc. 1 - Nie było miejsca dla Ciebie; telenowela dokumentalna TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
05:45 Wakacje z... Mazury na każdą kieszeń; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych

Tele 5
06:25 Stellina (Estrellita mia) telenowela 76/160 Argentyna 1987 wyst.: Andrea del Boca, Ricardo Darin, Osvaldo Laport, Alicia Aller, Pepe Novoa
07:10 Prognoza pogody
07:20 Książę Argai (Argai:The Prophecy) serial animowany dla dzieci 17/26 Francja 2000
07:50 Werdykt program sądowy produkcja własna 2002
08:20 Czynnik PSI (PSI Factor) serial science-fiction 31/88 Kanada 1996 wyst.: Dan Aykroyd, Nancy Anne Sakovich, Matt Frewer, Barclay Hope, Colin Fox, Soo Garay
09:10 Telezakupy
11:10 Stellina (Estrellita mia) telenowela 77/160 Argentyna 1987 wyst.: Andrea del Boca, Ricardo Darin, Osvaldo Laport, Alicia Aller, Pepe Novoa
12:00 Moje dziecko program poradnikowy produkcja własna 2002
12:30 Książę Argai (Argai:The Prophecy) serial animowany dla dzieci 17/26 Francja 2000
13:00 Waleczne serca (Heart of Courage) serial fabularno-dokumentalny Kanada 1992
13:25 Telezakupy
13:55 Prognoza pogody
14:05 Buon Appetito extra! program kulinarny produkcja własna 2005
14:20 Werdykt program sądowy produkcja własna 2002
15:25 Czynnik PSI (PSI Factor) serial science-fiction 55/88 Kanada 1996 wyst.: Dan Aykroyd, Nancy Anne Sakovich, Matt Frewer, Barclay Hope, Colin Fox, Soo Garay
16:20 The Club (powtórzenie) interaktywny program rozrywkowy produkcja własna 2006
17:05 Prognoza pogody
18:15 Gorączka w mieście (L.A. Heat) serial kryminalny 17/26 USA 1996 wyst.: Wolf Larson, Steven Williams, Dawn Radenbaugh, Renee Tenison, Kenneth Tigar
19:15 Klubowicze interaktywny program rozrywkowy produkcja własna 2006
19:25 Czarny sport - magazyn żużlowy (powtórzenie) program sportowy Polska 2006
19:55 Prognoza pogody
20:00 Sprawa Turnera (The Turner Affair) thriller Australia 2002 wyst.: David Patterson, Rachel Blakely, David Orth, Peter Kent
21:55 Prognoza pogody
22:00 Oblicza zbrodni (Blue Murder) serial kryminalny 22/26 Kanada 2001 wyst.: Maria del Mar, Joel S. Keller, Jeremy Ratchford, Mimi Kuzyk, David Eisner
23:00 Liga żużlowa retransmisja Polska 2006
00:05 Waleczne serca (Heart of Courage) serial fabularno-dokumentalny Kanada 1992
00:35 Dziewczyna z zasadami (The Pamela Principle) film erotyczny USA 1992 wyst.: J.K.Dumont, Veronica Cash, Shelby Lane
02:15 Rybia nocka

Canal +
7.05 Łapu Capu
7.15 Nie przegap
7.25 Diabelski Młyn
8.00 Spin City 6 (22) - serial
8.30 Na powierzchni (2/15) - serial
9.20 Buddyzm na Zachodzie - film dokumentalny
10.25 Trójkąt (1/3) - film przygodowy, USA/Wielka Brytania 2005
12.00 Faceci w butach - komediodramat, Australia/USA 2000
13.35 14 godzin - film sensacyjny, USA 2005
15.05 Ostatnia jazda - film sensacyjny, USA 2004
16.30 Infernal Affairs - piekielna gra 3 - film sensacyjny, Hongkong/Chiny 2003
18.30 Wojak Churchill - komedia, Wielka Brytania 2004
20.00 Diabelski Młyn
20.35 Nie przegap
20.45 Łapu Capu
21.00 PREMIERA: 4. piętro - komediodramat, Hiszpania 2003
22.45 Elektra - film sensacyjny, USA 2005
0.25 Molo - dramat psychologiczny, Polska 1968
1.55 Ekipa Ameryka: Policjanci z jajami - film animowany
3.30 Na złamanie karku - komediodramat, Czechy 2004

HBO
6.30 Graffiti Bridge - film muzyczny, USA 1990
8.40 Nieznośni smarkacze - komedia, Dania 2003
10.05 Powrót na Zieloną Wyspę - film obyczajowy, Irlandia/Wielka Brytania 2005
11.30 Zakochany bez pamięci - komediodramat, USA 2004
13.15 Szatański plan doktora Fu Manchu - komedia, USA/Wielka Brytania 1980
14.55 Pretty man, czyli chłopak do wynajęcia - komedia romantyczna, USA 2005
16.25 Connie i Carla - komedia, USA 2004
18.00 Widmo z głębin - thriller, USA 2005
19.35 Teoria okna - komedia, Kanada 2004
21.00 Premiera: Rodzina Soprano 6 (2) - serial
21.55 Sześć stóp pod ziemią (59) - serial
22.50 Sekretne okno - thriller, USA 2004
0.25 Pod presją - thriller, USA 1996
2.20 Zbrodnia ze snu - thriller, Kanada 2004
3.55 Na planie
4.30 Widmo z głębin - thriller, USA 2005

TVP Kultura
09:00 Przewodnik (112) - magazyn kulturalny
09:05 Lato z Prusem: Lalka (9/9) - serial obyczajowy, Polska 1977
10:25 Przeprowadzki (7/10) - serial obyczajowy, Polska 2000
11:20 Zaduszki - film psychologiczny, Polska 1961
12:55 Kino krótkich filmów: Bez tytułu - film animowany, Polska 1981
13:00 Studio kultura Informacje - magazyn kulturalny
13:10 Czesława Miłosza historia literatury polskiej XX wieku - film dokumentalny
14:10 List - dramat obyczajowy, Polska/Bośnia i Hercegowina 2001
15:00 Przewodnik (112) - magazyn kulturalny
15:05 Bunny Lake zniknęła - dramat psychologiczny, Wielka Brytania 1965
16:50 Kino krótkich filmów: Curriculum vitae - film animowany, Czechy 1986
17:00 Przewodnik (112) - magazyn kulturalny
17:05 Przeprowadzki (8/10) - serial obyczajowy, Polska 2000
18:00 Klasyczne tematy: W.A. Mozart Requiem - koncert
18:55 Kino krótkich filmów: Witkacego wywoływanie duchów - film animowany, Polska 1989
19:15 Wielcy ludzie, wielkie idee: Biografie Leonardo da Vinci - film dokumentalny
20:00 Studio kultura Informacje - magazyn kulturalny
20:05 Radio powstańcze "Błyskawica" (22) - film dokumentalny
20:10 Wakacje z Szekspirem: Burza - dramat obyczajowy, Wielka Brytania 1979 
21:40 Przewodnik (112) - magazyn kulturalny
21:45 JAJO wszędzie jest sztuka - serial dokumentalny
22:15 Jak żyć - film dokumentalny
23:35 Sztuka alternatywna: Video Art (12) - program artystyczny
00:00 Strefa alternatywna: Komix (74/99) - program artystyczny 
00:05 Czytanie dramatu (5/7) - program artystyczny 
00:30 Strefa alternatywna: Głośne czytanie (85/91) - portret artysty 
00:34 Strefa alternatywna: Voo Voo i przyjaciele w kamieniołomach - koncert
00:55 Przewodnik (112) - magazyn kulturalny
01:00 Studio kultura Informacje - magazyn kulturalny
01:10 Na życzenie widzów: Chłopcy - dramat obyczajowy, Polska 1973
02:35 San Francisco Jazz Collective 2006 - koncert

TV Puls
06:00 Jak to się robi? - program dla dzieci
06:30 Droga do Avonlea (3/65) - serial obyczajowy, Kanada 1989-1996
07:40 Puls wieczoru - program publicystyczny
08:20 Niewolnica Isaura (94/100) - telenowela, Brazylia 1976
08:50 Zachować dla przyszłości (2) - serial dokumentalny
09:20 Pamiętnik nastolatki - serial obyczajowy, Polska 1994
09:50 Telezakupy
10:30 Knieja - magazyn przyrodniczy
10:50 Telezakupy
11:50 Program religijny
12:20 Puls wieczoru - program publicystyczny
13:00 Jeździectwo w stylu western (8) - jeździectwo
13:40 Kiedy świnie latają - komedia, Niemcy/Holandia/USA 1993
15:35 A to jest wezwanie najważniejsze - film dokumentalny
16:05 Zachować dla przyszłości (2) - serial dokumentalny
16:35 Pamiętnik nastolatki - serial obyczajowy, Polska 1994
17:05 Niewolnica Isaura (95/100) - telenowela, Brazylia 1976
17:35 Droga do Avonlea (4/65) - serial obyczajowy, Kanada 1989-1996
18:40 Maurits Cornelis Escher metamorfozy - film dokumentalny
19:55 Puls wieczoru - program publicystyczny
20:40 Cud wiary dwa tysiące lat chrześcijańskiego dziedzictwa Ziemi Świętej (2) - serial dokumentalny
21:50 Tylko w duecie - komedia, Kanada 2000
00:00 Puls wieczoru - program publicystyczny
00:40 Jeździectwo w stylu western (9) - jeździectwo
01:20 Taaaka ryba
01:50 Pod prąd (4) - program publicystyczny
02:30 Europejskie ogrody zoologiczne - serial dokumentalny
03:00 Puls wieczoru - program publicystyczny

Eurosport
08:30 Watts - magazyn sportowy
09:00 Eurogole - magazyn piłkarski
09:30 Grand Prix Szwecji - żużel
10:30 Igrzyska Sportów Konnych w Niemczech - jeździectwo
12:30 Northern Ireland Trophy w Belfaście - snooker
14:30 Eurogole - magazyn piłkarski
15:00 UCI Pro-Tour Tour of Benelux - kolarstwo
16:30 Igrzyska Sportów Konnych w Niemczech - jeździectwo
17:30 Rajd Finlandii - rajd
18:30 Eurogole - magazyn piłkarski
19:00 Międzynarodowy mecz w Birmingham - lekkoatletyka
19:30 Grand Prix IAAF w Linzu - lekkoatletyka
22:00 Turniej międzynarodowy w Niemczech - boks
00:00 Puchar Świata w Malilli - żużel
01:00 Watts - magazyn sportowy

Eurosport 2
07:30 Wiadomości poranne
10:00 Wiadomości
13:00 Wiadomości
14:00 Kongo Francja - piłka nożna
15:00 Northern Ireland Trophy w Belfaście - snooker
17:00 UCI Pro-Tour Tour of Benelux - kolarstwo
17:55 News Flash
18:00 YOZ Xtreme - magazyn sportów ekstremalnych
18:30 Watts - magazyn sportowy
18:55 News Flash
19:00 USA Europe Tour Szwajcaria (1/2) - freestyle motocross
19:55 News Flash
20:00 UCI Pro-Tour Tour of Benelux - kolarstwo
20:55 News Flash
21:00 Grand Prix Czech - motocyklowe mistrzostwa świata
21:25 Grand Prix Czech - motocyklowe mistrzostwa świata
21:55 News Flash
22:00 Grand Prix Czech - motocyklowe mistrzostwa świata
23:00 Wiadomości wieczorne
01:00 Wiadomości
03:00 Wiadomości

Polsat Sport
07:00 Turniej ATP Masters Series w Cincinnati - tenis
09:00 Simplus Cup turniej kobiet w Sopocie - siatkówka plażowa
11:00 Inverness Caledonian Thistle Celtic Glasgow - piłka nożna
13:00 PSV Eindhoven NEC Nijmegen - piłka nożna
15:00 Sheffield United FC Liverpool - piłka nożna
17:00 Glasgow Rangers Heart of Midlothian - piłka nożna
19:00 Arsenal Londyn Aston Villa - piłka nożna
21:00 Crvena Zvezda Belgrad AC Milan - piłka nożna
23:00 Elitserien - żużel
00:00 Memoriał Henryka Łasaka/ Puchar Uzdrowisk Karpackich - kolarstwo

Hyper
21:00 Neon Genesis Evangelion (14) - serial animowany
21:20 Java Games
21:30 E3 Zone
22:00 Fresh Air
22:30 Fresh Air
23:00 Fresh Air
23:30 Game Play
23:45 Klipy
00:00 Hyper Classic
00:30 Neon Genesis Evangelion (13) - serial animowany

TCM
21:00 Uroda życia - film biograficzny, USA 1956
23:00 Piękny i zły - dramat obyczajowy, USA 1952 
00:55 Północno-zachodnie przejście - film przygodowy, USA 1940

TVN 24
05:30 Skrót informacji, prognoza pogody, sportowe podsumowanie dnia
06:00 Poranek TVN 24, serwis informacyjny, prognoza pogody, przegląd prasy
06:45 Skrót informacji, prognoza pogody
06:50 Przegląd prasy ekonomicznej
07:00 Serwis informacyjny, prognoza pogody, przegląd prasy
07:15 Skrót informacyjny, prognoza pogody
07:30 Serwis informacyjny, prognoza pogody, przegląd prasy
07:45 Skrót informacyjny, prognoza pogody, serwis sportowy, przegląd prasy
08:00 Serwis informacyjny, prognoza pogody, rozmowa poranka: K. Szumilas (PO)
08:15 Skrót informacyjny, prognoza pogody, przegląd prasy
08:30 Serwis informacyjny, prognoza pogody, przegląd prasy
08:45 Skrót informacyjny, prognoza pogody, przegląd prasy
08:50 Przegląd prasy ekonomicznej
09:00 Skrót informacji
09:03 Bilans giełdowy
09:10 Gość poranny: A.Lepper
09:30 Serwis informacyjny, prognoza pogody, gość: Z, Romaszewski (PiS)
09:45 Skrót informacji
09:50 Bilans giełdowy
10:00 Serwis informacyjny, serwis sportowy
10:30 Serwis informacyjny, prognoza pogody
10:45 Skrót informacji, serwis biznesowy
11:00 Serwis informacyjny, prognoza pogody, serwis sportowy
11:30 Serwis informacyjny, pogoda na lato
11:45 Skrót informacji, serwis biznesowy
12:00 Serwis informacyjny, prognoza pogody, serwis sportowy
12:30 Serwis informacyjny, pogoda na lato
12:45 Skrót informacji, serwis biznesowy
13:00 Serwis informacyjny, prognoza pogody, serwis sportowy
13:30 Serwis informacyjny, pogoda na lato
13:45 Skrót informacji, serwis biznesowy
14:00 Serwis informacyjny, prognoza pogody, serwis sportowy
14:30 Serwis informacyjny, pogoda na lato
14:45 Skrót informacji, serwis biznesowy
15:00 Serwis informacyjny, prognoza pogody, serwis sportowy, Internet 24
15:30 Serwis informacyjny, pogoda na lato
15:45 Serwis biznesowy
16:00 Serwis informacyjny, prognoza pogody, serwis sportowy
16:20 Bilans giełdowy
16:30 Raport popołudniowy, prognoza pogody
17:00 Bilans dnia, prognoza pogody
17:30 Serwis informacyjny, prognoza pogody
18:00 Serwis informacyjny, prognoza pogody, serwis sportowy
18:30 Serwis informacyjny, prognoza pogody, Internet 24
19:00 Fakty, ludzie, pieniądze 
20:00 Raport wieczorny, sportowe podsumowanie dnia, odc. 1
21:00 24 godziny, prognoza pogody
22:00 Szkło kontaktowe
23:00 Bilans dnia, prognoza pogody
23:30 Serwis informacyjny – podsumowanie
00:00 Skrót informacji, prognoza pogody, Szkło kontaktowe
00:30 Skrót informacji, prognoza pogody
01:00 24 godziny, serwis sportowy
02:00 Skrót informacji
02:30 Serwis informacyjny, Szkło kontaktowe
03:00 Skrót informacji, prognoza pogody, serwis sportowy
04:00 Serwis informacyjny, Szkło kontaktowe
04:30 24 godziny, prognoza pogody

AXN
06:00 Zdarzyło się jutro, Run Gary, Run, odc. 10; serial fantastyczny USA 1996-2000; wyk: Kyle Chandler, Fisher Stevens
06:50 Pokolenie mutantów, Age of Innocence, odc. 16; serial sf USA / Kanada 2003; wyk: Forbes March, Victoria Pratt
07:40 Star Trek - Enterprise, Pole minowe, odc. 3; serial sf USA 2001; reż.: James L. Conway; wyk: Scott Bakula, John Billingsley
08:30 Wyścig, Quit Following Us, odc. 5; serial dokumentalny USA 2003
09:20 Sheena, Maltaka Files, odc. 10; serial przygodowy USA 2002; reż.: John Guillerman; wyk: Gena Lee Nolin, John Allen Nelson
10:10 Zdarzyło się jutro, Run Gary, Run, odc. 10; serial fantastyczny USA 1996-2000; wyk: Kyle Chandler, Fisher Stevens
11:00 Star Trek - Enterprise, Pole minowe, odc. 3; serial sf USA 2001; reż.: James L. Conway; wyk: Scott Bakula, John Billingsley
11:50 Pokolenie mutantów, Age of Innocence, odc. 16; serial sf USA / Kanada 2003; wyk: Forbes March, Victoria Pratt
12:40 Wyścig, Quit Following Us, odc. 5; serial dokumentalny USA 2003
13:30 Sheena, Maltaka Files, odc. 10; serial przygodowy USA 2002; reż.: John Guillerman; wyk: Gena Lee Nolin, John Allen Nelson
14:20 Wydział spraw zamkniętych, Gavin Macinnis, odc. 14; serial sensacyjny USA 1998; wyk: Sharon Alexander, Julie Stewart
15:10 Zdarzyło się jutro, Rose, odc. 11; serial fantastyczny USA 1996-2000; wyk: Kyle Chandler, Fisher Stevens
16:00 Pokolenie mutantów, She‘s Come Undone, odc. 17; serial sf USA / Kanada 2003; wyk: Forbes March, Victoria Pratt
16:50 Star Trek - Enterprise, Stacja naprawcza, odc. 4; serial sf USA 2002; reż.: James L. Conway; wyk: Scott Bakula, John Billingsley
17:35 Wyścig, odc. 6; serial dokumentalny USA 2004
18:25 Premiera: Sheena, Stranded in The Jungle, odc. 11; serial przygodowy USA 2002; reż.: John Guillerman; wyk: Gena Lee Nolin, John Allen Nelson
19:15 Wydział spraw zamkniętych, Nancy Seniuk, odc. 15; serial sensacyjny USA 1998; wyk: Sharon Alexander, Julie Stewart
20:05 Regenesis, Priony, odc. 4; serial sf Kanada 2004; wyk: Peter Outerbridge, Maxim Roy
21:00 Podwójne życie; thriller USA 1995; reż.: David Madden; wyk: Linda Hamilton, James Belushi
22:45 Wydział spraw zamkniętych, Nancy Seniuk, odc. 15; serial sensacyjny USA 1998; wyk: Sharon Alexander, Julie Stewart
23:35 Regenesis, Priony, odc. 4; serial sf Kanada 2004; wyk: Peter Outerbridge, Maxim Roy
00:30 Podwójne życie; thriller USA 1995; reż.: David Madden; wyk: Linda Hamilton, James Belushi
02:15 Regenesis, Priony, odc. 4; serial sf Kanada 2004; wyk: Peter Outerbridge, Maxim Roy

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.