FANDOM


TVP 1
05:15 Moda na sukces - odc. 3474 (The Bold and the Beautiful ep. 3689); serial kraj prod.USA (2001)
05:35 Moda na sukces - odc. 3475 (The Bold and the Beautiful ep. 3690); serial kraj prod.USA (2001)
06:00 Kawa czy herbata? - w tym:  Wiadomości skrót 6:30,7:00,7:30; Biznesowa piątka 6.18; Pogoda 6:32,7:05,7:33
08:00 Wiadomości
08:10 Pogoda
08:15 Kwadrans po ósmej
08:30 Sekretny świat misia Beniamina - Zmiana, odc. 25 (Secret Life of Beniamin Bear - Ben Between, ep. 25); serial animowany kraj prod.Kanada (2006)
08:55 Domisie - Domisiowy teatr; program dla dzieci
09:25 Lippy and Messy - DO-BE -DO
09:30 Ranczo pod Zieloną Siódemką - odc. 26 - Jak Elis pojechała rajdowo (Ranc u Zeleno Sedmy odc. 25 Jak Elis Jela Rallye); serial komediowy kraj prod.CZECHY (2000)
10:05 Szkoła złamanych serc - odc. 124 (odc. 124); serial obyczajowy kraj prod.Australia (1998)
10:50 Bulionerzy - odc. 13 -  Grupa; serial komediowy TVP
11:20 Pan Fasola - "Nowy pałac królowej", "Supermelon" 25 (Mr Bean the Animated Series ("A Royal Makeover", "Supermarrow")); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2005)
11:40 TELEZAKUPY
12:00 Wiadomości
12:10 Agrobiznes
12:20 Plebania - odc. 891; telenowela TVP
12:45 Letni seans filmowy - Upał  81'; komedia kraj prod.Polska (1964)
14:10 FAMA 2007; reportaż
14:30 Raj ; magazyn
15:00 Wiadomości
15:10 Klan - odc. 1280; telenowela TVP
15:35 Dwie strony medalu - odc. 31; serial TVP
16:05 Tygrysy Europy - odc. 13/18 - Reklamówka; serial komediowy TVP
17:00 Teleexpress
17:20 Celownik; magazyn
17:35 Moda na sukces - odc. 3476 (The Bold and the Beautiful ep. 3691); serial kraj prod.USA (2001)
18:00 Moda na sukces - odc. 3477 (The Bold and the Beautiful ep. 3692); serial kraj prod.USA (2001)
18:25 Faceci do wzięcia - Średnie medium; serial TVP
19:00 Wieczorynka - Bracia Koala - Bumerang Paty odc. 31 (Patty?s Boomerang ep. 31); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2005)
19:30 Wiadomości
19:55 Sport
20:05 Pogoda
20:15 Okruchy życia - Śmierć za śmierć (Lover's Revenge, A)  90'; film fabularny kraj prod.Kanada (2006)
21:50 Gorąca Jesień w Jedynce
22:00 Misja specjalna; magazyn śledczy
22:30 Teleexpress nocą
22:50 Oskarżeni (Accused, The)  105'; dramat kraj prod.USA (1988)
00:40 Dobre, bo polskie - 07 zgłoś się - odc. 9/21 - Rozkład jazdy; serial TVP
01:55 Dobre, bo polskie - Parada oszustów - odc. 3/4 - Tajny detektyw; serial TVP
02:40 Dobre, bo polskie - Jak zrobić coś z niczego - spotkanie z Adamem Słodowym - odc. 7 Praca. Technika - Automaty wokół nas; magazyn
03:10 Zakończenie programu

TVP 2
05:10 Statek miłości - s.2, odc. 9 (35); telenowela kraj prod.USA (1978)
05:55 Statek miłości - s.2, odc. 10 (36); telenowela kraj prod.USA (1978)
06:45 TELEZAKUPY
07:05 Dwójka Dzieciom - Hydronauci - Odc 6/26  Plamy ropy (Odc 6/26 Oily Feathers); serial animowany kraj prod.Francja, Wielka Brytania (2005)
07:35 Dwójka Dzieciom - Szaleństwo Majki Skowron - 0dc. 2 Zasadzka; serial TVP
08:00 Kopciuszek - odc. 3; serial obyczajowy TVP
08:30 Kopciuszek -  odc. 4; serial obyczajowy TVP
09:00 Pytanie na śniadanie - lato - w tym Panorama: 10:00, 10:35 i Pogoda: 9:25,10:40
10:45 Święta wojna - Gumowe ucho (183); serial TVP
11:15 Codzienna 2 m. 3 - odc. 38; serial komediowy TVP
11:40 Magnum - odc. 143/162 Czterdzieści (MAGNUM P. I. s. 7 (Forty)); serial kraj prod.USA (1986)
12:30 Klinika pod kangurem - Odc 17/25 (Out There) kraj prod.Wielka Brytania, USA, Australia (2004)
13:00 Ogród bogów (Garden of the gods)  52'; film dokumentalny kraj prod.Holandia (2005)
14:05 Europa da się lubić - Europa@com
14:55 Detektyw w sutannie - s. 2, odc. 12/13 (20) Dziedzictwo (Father Dowling Mysteries    s. 2, ep. Legacy); serial kryminalny kraj prod.USA (1990)
15:45 Wakacje z Dwójką - Flipper - odc. 10/44 Bracia (Flipper ep. With brothers like us); serial kraj prod.USA (1995)
16:40 Mecz towarzyski - Rosja - Polska ( studio )
17:00 Mecz towarzyski - Rosja - Polska ( I połowa )
18:00 Mecz towarzyski - Rosja - Polska ( II połowa )
19:00 Panorama
19:10 Dubidu - odc.20; quiz muzyczny
20:10 Obcy w moim domu (Stranger in my home)  87'; thriller kraj prod.USA (1996)
21:40 Kobieta pracująca radzi; program rozrywkowy
22:00 Panorama
22:15 Pogoda
22:25 Sport Telegram
22:30 Biznes
22:35 Alibi na środę - Przeklęta wyspa (Dead man's island)  84'; film fabularny kraj prod.USA (1995)
00:10 Desperaci - nieznana historia PRL - u - Kryptonim "Podmuch"; cykl dokumentalny
00:40 Eliminacje Mistrzostw Europy w piłce nożnej - skróty
01:40 Noc Zagadek - Teleturniej Interaktywny
02:40 Zakończenie dnia

TV Polonia
06:00 Kawa czy herbata? - w tym:  Wiadomości skrót 6:30,7:00,7:30; Biznesowa piątka 6.18; Pogoda 6:32,7:05,7:33; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Wiadomości; STEREO
08:10 Pogoda; STEREO
08:15 Kwadrans po ósmej; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
08:30 Ala i As - kto ładniejszy; program dla dzieci; Bez ograniczeń wiekowych
08:50 Rok w ogrodzie; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:10 Taki pejzaż - Wielkie Jeziora Mazurskie. Krajobraz z lądolodem; cykl dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:30 Polska z bocznej drogi - W Cieszynie fajnie jest.; Bez ograniczeń wiekowych
09:45 Punkt widzenia - odc. 4; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
10:30 XIII Festiwal Kultury Kresowej 2007 (2); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:30 Codzienna 2 m. 3 - odc. 46; serial komediowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:00 Wiadomości; STEREO
12:10 Klan - odc. 1274; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:35 Desperaci - nieznana historia PRL - u - Kryptonim "Podmuch"; cykl dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
13:05 Siedlisko - odc. 8/9; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
13:55 Myslovitz  - "Miłość w czasach popkultury"; koncert; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:45 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
15:10 Mieszkać w Europie - Design szwedzki; reportaż; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:30 W rajskim ogrodzie - Dolin Nepalu; Bez ograniczeń wiekowych
15:50 Ala i As - kto ładniejszy; program dla dzieci; Bez ograniczeń wiekowych
16:10 Laboratorium XXI wieku - odc.11; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:35 Rok w ogrodzie; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Teleexpress; STEREO
17:15 Dzika Polska - Zakochani w Puszczy.; serial dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:40 Punkt widzenia - odc. 4; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
18:25 Polska z bocznej drogi - W Cieszynie fajnie jest.; Bez ograniczeń wiekowych
18:40 Mój Kraków - Kościół Mariacki; felieton; Bez ograniczeń wiekowych
18:50 Codzienna 2 m. 3 - odc. 46; serial komediowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:15 Dobranocka - Kolorowy świat Pacyka - odc. 15 - Parowozik; Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości; STEREO
19:55 Sport; STEREO
20:05 Pogoda; STEREO
20:10 Klan - odc. 1274; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:35 Wieści Polonijne; STEREO
21:05 Marzenia do spełnienia - odc. 17; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
21:50 Mój pierwszy raz - (54); talk-show; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
22:40 Biznes z gwarancją; magazyn; STEREO
23:00 Espresso; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
23:30 Panorama; STEREO
23:45 Pogoda; STEREO
23:48 Sport Telegram; STEREO
23:50 Biznes; STEREO
23:55 Punkt widzenia - odc. 4; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
00:35 Polska z bocznej drogi - W Cieszynie fajnie jest.; Bez ograniczeń wiekowych
00:50 Codzienna 2 m. 3 - odc. 46; serial komediowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:15 Dobranocka za oceanem - Kolorowy świat Pacyka - odc. 15 - Parowozik; Bez ograniczeń wiekowych
01:30 Wiadomości; STEREO
01:55 Sport; STEREO
02:00 Klan - odc. 1274; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:25 Wieści Polonijne; STEREO
02:55 Marzenia do spełnienia - odc. 17; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
03:40 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
04:00 Biznes z gwarancją; magazyn; STEREO
04:20 Mój pierwszy raz - (54); talk-show; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
05:05 Espresso; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
05:30 Dzika Polska - Zakochani w Puszczy.; serial dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
06:00 Zakończenie dnia

Polsat
6:00 Wstawaj! Gramy! - program muzyczny
6:45 Sekret Laury - telenowela
7:45 TV Market - magazyn reklamowy
8:00 Wielka wygrana - teleturniej
8:55 Graczykowie - serial komediowy
9:30 Daleko od noszy - serial komediowy
10:00 Czarodziejki - serial obyczajowy
11:00 Dotyk anioła - serial obyczajowy
12:00 Pensjonat Pod Różą - serial obyczajowy
13:00 Jesteś moim życiem - serial obyczajowy
14:00 Miodowe lata - serial komediowy
14:45 Benny Hill - program rozrywkowy
15:15 Rodzina zastępcza - serial komediowy
15:50 Wydarzenia
16:15 Prognoza pogody
16:25 Interwencja - magazyn reporterów
16:55 Strażnik Teksasu - serial sensacyjny
17:55 Miodowe lata - serial komediowy
18:50 Wydarzenia
19:20 Sport
19:25 Prognoza pogody
19:30 Rodzina zastępcza - serial komediowy
20:00 Świat według Kiepskich - serial komediowy
20:30 Świat według Kiepskich - serial komediowy
21:00 Kłopoty z facetami - komedia romantyczna
21:55 Studio LOTTO (w przerwie filmu)
23:15 Weekend - thriller
1:05 Dziewczyny w bikini - program rozrywkowy
2:05 Nocne randki - program rozrywkowy

TVN
05:50     Telesklep
06:40     Pogoda na miłość - serial obyczajowy odc. 19/23 reż. Mark Schwahn, USA 2003
07:35     Hela w opałach: Kochana Hela - serial komediowy odc. 22 Polska 2006
08:05     Szymon Majewski Show: Hanna Smoktunowicz, Mariusz Pudzianowski - program rozrywkowy
09:05     Wykręć numer - teleturniej
10:05     Fabryka gry - interaktywny program rozrywkowy
11:05     Telesklep
11:55     Zorro - serial animowany odc. 15/26
12:25     W11 - Wydział Śledczy: Przemiana - serial fabularno-dokumentalny Polska
13:05     Na Wspólnej - serial obyczajowy odc. 803-805 Polska 2003
14:20     Pogoda na miłość - serial obyczajowy odc. 20/23 reż. Mark Schwahn, USA 2003
15:20     Prawo pożądania - telenowela odc. 134/143 reż. David Posada, USA/Kolumbia/Meksyk 2005
16:20     Rozmowy w toku: Zabiłam męża! Zabiłam matkę! - talk show
17:30     Sędzia Anna Maria Wesołowska - serial fabularno-dokumentalny Polska 2006
18:30     Detektywi: Gość - serial fabularno-dokumentalny Polska 2005
19:00     Fakty
19:30     Pogoda
19:40     Sport - program informacyjny
19:50     Uwaga! - magazyn reporterów
20:15     W11 - Wydział Śledczy: Bez powodu - serial fabularno-dokumentalny Polska
20:55     Szczęki - thriller reż. Steven Spielberg, wyk. Roy Scheider, Robert Shaw, Richard Dreyfuss, Lorraine Gary USA 1975
23:25     Mroczne miasto - thriller SF reż. Alex Proyas, wyk. Rufus Sewell, William Hurt, Kiefer Sutherland, Jennifer Connely USA 1997
01:30     Nocne igraszki - program interaktywny
02:30     Telesklep
03:20     Uwaga! - magazyn reporterów
03:40     Nic straconego - programy powtórkowe

TVN 7
06:10 Maraton uśmiechu - program rozrywkowy 
06:35 Telesklep
07:40 Maraton uśmiechu - program rozrywkowy 
08:10 Tarzan na Manhattanie - serial przygodowy 
09:10 Gorzka zemsta - telenowela 
10:05 Nocny kurs - serial sensacyjny 
11:05 Zabawa od kuchni - konkurs interaktywny 
12:05 Telesklep
14:10 Gorzka zemsta - telenowela 
15:10 Nikita - serial sensacyjny 
16:10 Życie na fali - serial obyczajowy 
17:10 Wyścig po kasę - teleturniej interaktywny 
18:10 Nocny kurs - serial sensacyjny 
19:10 Życie na fali - serial obyczajowy 
20:10 Amistad - dramat historyczny 
23:20 Kwaśne winogrona - komedia 
01:20 Śmierć w rodzinie - dramat obyczajowy 

TV 4
05:45 FIFA Futbol Mundial - magazyn piłkarski
06:05 Strażacy - serial dokumentalny
06:30 Drogówka - magazyn policyjny
06:55 Muzyczne listy - magazyn muzyczny
08:00 TV Market - magazyn reklamowy
08:30 Monster Warriors (20) - serial przygodowy
09:00 Tok2Szok - program publicystyczno-rozrywkowy
10:00 Saint-Tropez (22) - serial obyczajowy
11:05 Beverly Hills 90210 (41) - serial obyczajowy
12:05 Przetrwanie - teleturniej
12:45 Sztukateria - magazyn kulturalny
13:20 Wygraj fortunę - teleturniej
15:30 Arabela (10) - serial familijny
16:10 Beverly Hills 90210 (42) - serial obyczajowy
17:10 TiVi Sekcja - talk-show
18:10 Przetrwanie - teleturniej
18:50 Saint-Tropez (23) - serial obyczajowy
20:00 Łabędziem być... 2 (18) - reality show
21:00 Łabędziem być... 2: Miś Przekliniak - serial animowany dla dorosłych
22:35 Czułe dranie - tragicznie satyryczny magazyn rozrywkowy
23:05 Nieczułe dranie - magazyn rozrywkowy
23:35 Kuba Wojewódzki: Grzegorz Halama i Mirosław Baka - talk-show
00:40 Wydarzenia, sport, pogoda
01:15 Cała prawda - niezwykłe historie zwykłych ludzi - talk-show
02:05 Muzyczne listy - magazyn muzyczny
02:55 Rozmówki polsko-polskie - talk-show
03:45 Zakończenie programu

Tele 5
06:15 Bajka za bajką - serial animowany 
06:45 Zbuntowana - telenowela 
07:30 Pogoda
07:35 Zew krwi - serial przygodowy 
08:35 Andromeda - serial science fiction 
09:30 Buon Appetito! 3 - magazyn kulinarny 
10:15 Akademia fitnessu i kulturystyki - program sportowy 
10:40 Telezakupy
12:55 Zbuntowana - telenowela 
13:45 Telezakupy
14:20 Werdykt - program publicystyczny 
14:45 Waleczne serca - serial fabularno-dokumentalny 
15:15 Łowca - serial sensacyjny 
16:05 Bajka za bajką - serial animowany 
16:40 Lub czasopisma - program rozrywkowy 
16:55 Ty albo nikt - telenowela 
17:20 Pogoda
17:30 Zew krwi - serial przygodowy 
18:30 Andromeda - serial science fiction 
19:25 Waleczne serca - serial fabularno-dokumentalny 
19:55 Pogoda
20:00 Szalony miesiąc miodowy - komedia 
21:55 Pogoda
22:05 Lub czasopisma - program rozrywkowy 
22:20 Gorączka w mieście - serial kryminalny 
23:20 Mazurska Noc Kabaretowa "Mulatka" - program rozrywkowy 
00:25 Niebezpieczna zazdrość - film erotyczny 
03:10 Rybia nocka

TVP 3 Regionalna
06:00 Kurier - oraz 06:15, 06:30, 06:45, 07:00, 07:15, 07:30; Pogoda 06:17, 06:47, 07:17, Przegląd prasy 06:10, 06:22, 06:40, 06:52, 07:10, 07:22, 07:39; Serwis ekonomiczny 06:19, 06:49, 07:19; Serwis sportowy 06:13, 06:43, 07:13, 07:42; STEREO
07:45 OTV - PASMO LOKALNE
08:00 Kurier flesz; STEREO
08:02 Kurier Gość; STEREO
08:15 Kurier flesz; STEREO
08:18 Pogoda; STEREO
08:21 Serwis ekonomiczny; STEREO
08:24 Przegląd prasy; STEREO
08:27 Kamera Kuriera; STEREO
08:30 Kurier; STEREO
08:39 Przegląd prasy; STEREO
08:42 Serwis sportowy; STEREO
08:45 OTV - PASMO LOKALNE
09:00 Transmisja posiedzenia Sejmu RP; STEREO
16:02 Serwis ekonomiczny; STEREO
16:05 Serwis sportowy; STEREO
16:12 Rozmowa dnia; STEREO
16:30 Dla niesłyszących - Kurier; STEREO
16:43 Pogoda; STEREO
16:45 OTV - PASMO LOKALNE
17:14 Rozmowa dnia; STEREO
17:30 Kurier; STEREO
17:55 Pogoda; STEREO
18:00 OTV - PASMO LOKALNE
20:00 Telekurier - .; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:30 Kurier; STEREO
20:48 Pogoda; STEREO
20:56 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO
21:30 Kurier; STEREO
21:42 Pogoda; STEREO
21:45 OTV - PASMO LOKALNE
22:15 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
22:30 Kurier; STEREO
22:43 Pogoda; STEREO
22:46 16/16 - Dawcy; cykl reportaży; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
23:05 Sportowy Wieczór; STEREO
23:30 Kurier; STEREO
23:51 Pogoda; STEREO
23:56 Anatomia altruizmu (Kindness of Strangers, The)  55'; film dokumentalny kraj prod.Australia (2006); reż.:Rhian Skirving; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
00:51 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:03 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO
01:34 Kurier; STEREO
01:54 Pogoda; STEREO
01:57 Anatomia altruizmu (Kindness of Strangers, The)  55'; film dokumentalny kraj prod.Australia (2006); reż.:Rhian Skirving; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
02:53 Zakończenie dnia

TVP Kultura
09:00 Przewodnik; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
09:05 Aguirre - gniew boży (Aguirre, der zorn gottes)  90'; dramat kraj prod.Niemcy (1972); reż.:Werner Herzog; wyk.:Klaus Kinski, Cecilia Rivera, Ruy Guerra, Helena Rojo, Peter Berling; Dla małoletnich od lat 12
10:35 Kilian zawsze wraca (Postava k podpirani)  37'; film fabularny kraj prod.Czechosłowacja (1963); reż.:Pavel Juracek, Jan Schmidt; wyk.:Karel Vasicek, Consuela Moravkova, Ivan Ruzicka; Dla małoletnich od lat 12
11:15 Carnaval. Największe party świata; reportaż; Dla małoletnich od lat 12
12:05 Ivo Pogorelic (Ivo Pogorelic)  51'; film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (1997); reż.:Don Featherstone; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
13:00 Studio Kultura - Rozmowy; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:05 Studio Kultura - Rozmowy; Bez ograniczeń wiekowych
13:30 Reżyseria: Andriej Tarkowski (Regi Andrej Tarkovskij)  97'; film dokumentalny kraj prod.Szwecja (1988); reż.:Michal Leszczylowski; Dla małoletnich od lat 12
15:05 Przewodnik; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
15:10 Wujaszek Wania (Diadia Wania)  98'; film fabularny kraj prod.ZSRR (1970); reż.:Andriej Konczałowski; wyk.:Irina Anisimova-Wulf, Siergiej Bondarczuk, Władimir Butenko, Irina Kupczenko, Innokientij Smoktunowski; Dla małoletnich od lat 12
16:50 Kino krótkich filmów - George i Rosemary (George and Rosemary)  8'; film animowany kraj prod.Kanada (1987); reż.:David Fine, Alison Snowden; Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Przewodnik; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:05 Lou Reed i John Cale - Songs for Drella (Lou Reed and John Cale - Songs for Drella); koncert kraj prod.Wielka Brytania (1990); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:00 W oceanie (In the ocean)  52'; film dokumentalny kraj prod.Francja (2001); reż.:Frank Scheffer; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:55 KFPP Opole - '74 - Stan Borys; koncert; Bez ograniczeń wiekowych
19:05 Tajemnice Rosji - Upiory złotego kręgu  53'; film dokumentalny; reż.:Jerzy Śladkowski; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Studio Kultura - Rozmowy; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
20:30 Wszystko, co najważniejsze  98'; film fabularny kraj prod.Polska (1992); reż.:Robert Gliński; wyk.:Krzysztof Globisz, Ewa Skibińska, Adam Siemion, Marzena Trybała, Eugeniusz Priwieziencew, Karol Strasburger, Krzysztof Stroiński, Grażyna Barszczewska, Bogusław Linda, Karol Strasburger; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
22:05 Przewodnik; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
22:15 Klasyka filmowego dokumentu - Plac Republiki (Place de la Republique)  91'; film dokumentalny kraj prod.Francja (1974); reż.:Louis Malle; Bez ograniczeń wiekowych
23:45 Strefa - Magazyn Komix 21; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
00:15 Strefa - Płynąć - Izabella Gustowska; reportaż; Dla małoletnich od lat 12
00:30 Studio Kultura - Rozmowy; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
00:55 Przewodnik; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:00 Kino nocne - Ramones - Raw (Ramones - Raw)  105'; film dokumentalny kraj prod.USA (2005); reż.:John Cafiero; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:45 DAAB - To co najlepsze cz. 2; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
03:35 Zakończenie programu

TVP Historia
10:00 Konflikty, bitwy, wojny - Generał Grot - Rowecki; program historyczny; Dla małoletnich od lat 12
11:30 Zakręty dziejów - Zamach majowy; program historyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:00 Dzieje Polaków - Słowiański świt; program historyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:30 Kulisy III RP - Wojna na górze; cykl dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
15:30 Było, nie minęło; magazyn; Dla małoletnich od lat 7
16:00 Siła bezsilnych - Mord w Kielcach; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
17:30 Pogranicze w ogniu - odc. 19; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
18:30 Kontrowersje - Ostatni marszałek Rzeczypospolitej; program historyczny; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Konflikty, bitwy, wojny - Generał Grot - Rowecki; program historyczny; Dla małoletnich od lat 12
21:30 Dzieje Polaków - Korona Pierwszych Piastów; program historyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
23:00 Pogranicze w ogniu - odc. 19; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
24:00 Zakończenie programu

TVP Sport
08:50 10 minut tylko dla siebie; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:00 Magazyn bokserski - KO TV Classics (KO TV Classics); magazyn kraj prod.Wielka Brytania (2007); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
09:55 Piłkarskie MŚ do lat 17 - Haiti - Francja ( I poł ); STEREO
10:55 Piłkarskie MŚ do lat 17 - Haiti - Francja ( II poł ); STEREO
12:00 Tottenham TV - magazyn; STEREO
12:50 Tottenham TV  - Tottenham- Everton                                           ; STEREO
13:40 Tottenham TV -Derby - Tottenham; STEREO
14:35 Golf Pro Tour - Trójmiasto; Bez ograniczeń wiekowych
14:55 Piłka nożna - Młodzieżowe Eliminacje ME: Polska - Gruzja; STEREO
15:00 Piłka nożna - Młodzieżowe Eliminacje ME: Polska - Gruzja ( I poł. ); STEREO
15:55 Piłka nożna - Młodzieżowe Eliminacje ME: Polska - Gruzja ( II poł. ); STEREO
16:55 Piłkarskie MŚ do lat 17 - Argentyna - Honduras ( I poł. ); STEREO
17:45 Piłkarskie MŚ do lat 17 - Argentyna - Honduras ( II poł. ); STEREO
18:35 II liga piłki nożnej - Stal Stalowa Wola - Znicz Pruszków; transmisja; STEREO
18:45 II liga piłki nożnej - Stal Stalowa Wola - Znicz Pruszków  ( I poł. ); transmisja; STEREO
19:45 II liga piłki nożnej - Stal Stalowa Wola - Znicz Pruszków ( II poł. ); transmisja; STEREO
20:40 Eliminacje Mistrzostw Europy w piłce nożnej - Belgia - Serbia ( studio ); STEREO
20:45 Eliminacje Mistrzostw Europy w piłce nożnej - Belgia - Serbia ( I poł ) (Belgia - Serbia) kraj prod.Francja (2007); STEREO
21:45 Eliminacje Mistrzostw Europy w piłce nożnej - Belgia - Serbia ( II poł. ) (Belgia - Serbia) kraj prod.Francja (2007); STEREO
22:40 Golf Pro Tour - Trójmiasto; Bez ograniczeń wiekowych
23:00 Sportowy Wieczór; STEREO
23:25 Magazyn boksu zawodowego - KO TV (KO TV); magazyn kraj prod.Wielka Brytania (2007); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
23:55 Eliminacje Mistrzostw Europy w piłce nożnej - Armenia - Portugalia ( I poł ); STEREO
00:45 Eliminacje Mistrzostw Europy w piłce nożnej - Armenia - Portugalia ( II poł ); STEREO
01:40 Eliminacje Mistrzostw Europy w piłce nożnej - Finlandia - Kazachstan ( I poł ); STEREO
02:30 Eliminacje Mistrzostw Europy w piłce nożnej - Finlandia - Kazachstan ( II poł ); STEREO
03:25 Zakończenie dnia

TVN 24
05:30 Serwis informacyjny, pogoda
05:45 Serwis informacyjny, pogoda
06:00 Serwis informacyjny, pogoda
06:15 Serwis informacyjny, pogoda
06:30 Serwis informacyjny, pogoda
06:45 Serwis informacyjny, pogoda
07:00 Serwis informacyjny, pogoda
07:15 Serwis informacyjny, pogoda
07:30 Serwis informacyjny, pogoda
07:45 Serwis informacyjny, pogoda
08:00 Serwis informacyjny, pogoda
08:15 Serwis informacyjny, pogoda
08:30 Serwis informacyjny, pogoda
08:45 Serwis informacyjny, pogoda
09:00 Serwis informacyjny, pogoda
09:15 Serwis informacyjny, pogoda
09:30 Serwis informacyjny, pogoda
09:45 Serwis informacyjny, pogoda
10:00 Serwis informacyjny, pogoda
10:15 Serwis informacyjny, pogoda
10:30 Serwis informacyjny, pogoda
10:45 Serwis informacyjny, pogoda
11:00 Serwis informacyjny, sport, pogoda
11:30 Serwis informacyjny, sport, pogoda
12:00 Serwis informacyjny, sport, pogoda
12:30 Serwis informacyjny, sport, pogoda
13:00 Serwis informacyjny, sport, pogoda
13:30 Serwis informacyjny, sport, pogoda
14:00 Serwis informacyjny, sport, pogoda
14:30 Serwis informacyjny, sport, pogoda
15:00 Serwis informacyjny, sport, pogoda
15:30 Serwis informacyjny, sport, pogoda
16:00 Serwis informacyjny, sport, pogoda
16:30 Serwis informacyjny, sport, pogoda
16:50 Bilans dnia
17:10 Prosto z Polski
17:30 24 godziny
18:30 Skaner polityczny
19:00 Fakty, ludzie, pieniądze 
20:00 Kropka nad i
20:20 Polska i świat
22:00 Szkło kontaktowe
23:00 Dzień po dniu
23:10 Bilans dnia
23:25 Dzień po dniu
00:00 Powtórki programów

Zone Club
05:00 Design Challenge, odc. 1
05:30 Alternatywne style życia, odc. 12
06:00 Szkoła jogi, odc. 13
06:30 Ćwiczenia na Karaibach, odc. 36: Fitness Poranne ćwiczenia na zdrowy początek dnia
07:00 Sekrety kuchni wegetariańskiej, odc. 7
07:30 10 lat mniej, odc. 22
08:00 Sztuka i dusza, odc. 2
08:30 Obieżyświat, odc. 50
09:00 Ekstremalne metamorfozy, odc. 4
10:00 Podróże ze smakiem, odc. 6
11:00 Afrykańskie przysmaki, odc. 7
11:30 Stylowe miejsca, odc. 2
12:00 Dziewczyny z Glamour'a, odc. 3
12:30 Zrób to sama, odc. 9
13:00 Obieżyświat, odc. 31
13:30 Przewodnik po świecie, odc. 10
14:00 E-miłość, odc. 11
14:30 Podróże Loyda, odc. 5
15:00 10 lat mniej, odc. 41
15:30 Randka na czas, odc. 57
16:00 Randka na czas, odc. 58
16:30 W pogoni za szczęściem, odc. 15
17:30 Ślub – Instrukcja obsługi, odc. 3
18:30 Bazar, odc. 1
19:00 Tuckerville, odc. 13
19:30 Na ślubnym kobiercu, odc. 3
20:00 Pogromcy duchów w spódniczkach, odc. 8
20:30 Kulisy Hollywood, odc. 2
21:30 Opowieści o duchach, odc. 31
22:00 Potyczki Jerry'ego Springera, odc. 123 
23:00 Bazar, odc. 5
23:30 Gwiazdy na plaży, odc. 6
00:00 Porozmawiajmy o seksie, odc. 23
01:00 Potyczki Jerry'ego Springera, odc. 123 
02:00 Rozmowy o seksie, odc. 7 
03:00 Ekstremalne metamorfozy, odc. 12
04:00 Opowieści o duchach, odc. 30
04:30 Opowieści o duchach, odc. 31

Hyper
21:00    Tsubasa Chronicle - Serial rysunkowy odc. 6
21:30    Fresh Air - Test Drive Unlimited
22:00    Fresh Air - God of War II
22:15    Java Games - Informacje
22:30    Review territory - Informacje
23:00    Game Play - Informacje
23:15    Tsubasa Chronicle - Serial rysunkowy odc. 5
23:45    Game Factory - Splinter Cell Double Agent
0:00    Hyper Classic - Informacje
0:30    Klipy - Informacje

Ale Kino!
08:00    Za drzwiami Actors Studio
09:00    Radio Favela Dramat obyczajowy, Brazylia 2002, 105'
10:45    Czego nie widać Komedia, USA 1992, 110'
12:35    W ostatniej chwili Film krótkometrażowy, 25'
13:00    Pustynia Tatarów Film wojenny, Włochy / Francja / Iran 1976, 145'
15:25    Dziewczynka z hotelu Excelsior Film psychologiczny, Polska 1988, 105'
17:10    Za drzwiami Actors Studio
18:10    Poirot: Morderstwo w Mezopotamii Film kryminalny, Wielka Brytania 2001, 110'
20:00    Debiutant Dramat obyczajowy, USA 2002, 135'
22:15    Snajper Thriller, USA / Peru 1993, 105'
00:00    Kochankowie Marii Dramat obyczajowy, USA 1984, 115'
01:55    Krew z krwi, kość z kości Dramat obyczajowy, USA 1993, 125'

HBO
06:30    Pełnia szczęścia Komedia, Francja 2005, 90'
08:00    Droga do Ottawy Film obyczajowy, Kanada 2001, 95'
09:35    Na planie
10:10    Król narożnika Komediodramat, USA , 95'
11:45    Zrzęda Komedia, USA 2006, 105'
13:30    Zathura - kosmiczna przygoda Film fantastyczny, USA 2005, 100'
15:10    Wróć na scenę Komedia, Kanada 2006, 110'
17:00    Przysięga Film fantastyczny, Chiny 2005, 100'
18:40    Wyznania panny młodej Komedia romantyczna, USA 2005, 90'
20:10    Rzym (seria 2) serial, odc. 1
21:10    Rodzina Soprano (seria 6) serial, odc. 13
22:00    Randka na moście Komedia, USA 1996, 90'
23:30    Wyłącznie dla dorosłych Drag Kings w trasie
00:25    Republikanin Komedia romantyczna, USA 2005, 100'
02:05    Anonimowi krwiopijcy Komedia, USA 2003, 90'
03:35    Na planie
04:10    Wyznania panny młodej Komedia romantyczna, USA 2005, 90'
05:40    Cinema, cinema

HBO 2
06:30    Afrykańska farma Film obyczajowy, Afryka Południowa 2004, 100'
08:10    Na planie
08:40    Czerwone drzwi Komedia, USA 2005, 95'
10:15    Świąteczna rubryka Komedia romantyczna, USA 2005, 90'
11:45    Cinema, cinema
12:10    Nie wracaj w te strony Dramat obyczajowy, Francja / Niemcy / USA 2005, 120'
14:10    Gattaca - Szok przyszłości Film SF, USA 1997, 105'
15:55    Porwanie na żądanie Komedia, USA / Kanada 2005, 100'
17:35    Trzy siostry Film obyczajowy, USA 2005, 110'
19:25    Odkrycie profesora Krippendorfa Komedia, USA 1998, 95'
21:00    Bardzo długie zaręczyny Dramat obyczajowy, Francja / USA 2004, 130'
23:10    Wyłącznie dla dorosłych Król rzeki Thriller, Kanada / Wielka Brytania 2005, 100'
00:50    Morderstwo w bazie Presidio Film kryminalny, USA 2005, 85'
02:15    Wyłącznie dla dorosłych Obiekt pożądania Thriller, USA 2003, 90'
03:45    Cinema, cinema
04:15    Trzy siostry Film obyczajowy, USA 2005, 110'

Polsat 2
06:00    Drogówka
06:30    Duża przerwa serial, odc. 2
07:00    Awantura o kasę
07:40    Radość życia
08:05    Jesteśmy
08:30    Wydarzenia
09:00    Interwencja
09:25    Samo życie serial, odc. 742
10:00    Gra w ciemno
10:40    Kalejdoskop tygodnia
11:05    Interwencja
11:30    Wydarzenia
12:00    Pierwsza miłość serial, odc. 509
12:35    Drogówka
13:00    Awantura o kasę
13:45    Interwencja
14:15    Duża przerwa serial, odc. 2
14:45    Się kręci
15:10    Eureko, ja to wiem!
16:00    Jesteśmy
16:30    Wydarzenia
17:00    Interwencja
17:25    Samo życie serial, odc. 745
18:00    Gra w ciemno
18:40    Kalejdoskop tygodnia
19:05    Interwencja
19:30    Wydarzenia
20:00    Pierwsza miłość serial, odc. 509
20:35    Drogówka
21:00    Awantura o kasę
21:50    Interwencja
22:15    Duża przerwa serial, odc. 2
22:45    Radość życia
23:15    Wyłącznie dla dorosłych Nasze dzieci
00:05    Jesteśmy
00:30    Interwencja
01:00    Samo życie serial, odc. 889
01:30    Duża przerwa serial, odc. 2
02:00    Wydarzenia
02:30    Gra w ciemno
03:15    Radość życia
03:40    Oblicza Ameryki
04:15    Pierwsza miłość serial, odc. 510
05:00    Eureko, ja to wiem!
06:00    Sopot TOPtrendy Festiwal 2007
06:45    Zerwane więzi

Animal Planet
06:00    Na ratunek
06:30    Młode i dzikie
07:00    Raport Animal Planet
07:30    Zwierzęta na małym i dużym ekranie
08:00    Najzabawniejsze zwierzęta świata
08:30    Najzabawniejsze zwierzęta świata
09:00    Cudowne psy
09:30    Małpi biznes
10:00    Szympansie dzienniki
10:30    Dzika przyroda Afryki
11:00    Dorastanie...
12:00    Policja dla zwierząt w Houston
13:00    Najzabawniejsze zwierzęta świata
13:30    Najzabawniejsze zwierzęta świata
14:00    Rekordy zwierząt
15:00    Wyprawy Corwina
16:00    Z dziennika łowcy krokodyli
16:30    Poskramiacz węży
17:00    Policja dla zwierząt w Miami
18:00    Cudowne psy
18:30    Szympansie dzienniki
19:00    Dzika przyroda Afryki
19:30    Małpi biznes
20:00    Zwierzęta pod okiem kamery
21:00    Świat przyrody
22:00    Policja dla zwierząt w Houston
23:00    Życie zwierząt
23:30    Niebezpieczne spotkania
00:00    Najzabawniejsze zwierzęta świata
00:30    Najzabawniejsze zwierzęta świata
01:00    Zwierzęta pod okiem kamery
02:00    Świat przyrody
03:00    Cudowne psy
03:30    Małpi biznes
04:00    Policja dla zwierząt w Miami
05:00    Policja dla zwierząt w Houston

AXN
06:20    Wyścig (seria 6) serial, odc. 12
07:15    Herkules serial, odc. 9
08:10    Bez pardonu (seria 3) serial, odc. 3
09:05    Skazani za niewinność serial, odc. 2
10:00    V.I.P. (seria 3) serial, odc. 8
10:55    Wyścig (seria 6) serial, odc. 12
11:50    Bez pardonu (seria 3) serial, odc. 3
12:45    Herkules serial, odc. 9
13:40    Skazani za niewinność serial, odc. 2
14:35    V.I.P. (seria 3) serial, odc. 8
15:30    Wyścig (seria 6) serial, odc. 13
16:25    Herkules serial, odc. 10
17:20    Bez pardonu (seria 3) serial, odc. 4
18:15    Skazani za niewinność serial, odc. 3
19:10    V.I.P. (seria 3) serial, odc. 9
20:05    Syrena Horror, USA 2001, 100'
21:45    Puerto Vallarta Film sensacyjny, USA 2006, 130'
23:55    Syrena Horror, USA 2001, 100'
01:35    Puerto Vallarta Film sensacyjny, USA 2006, 115'

AXN Crime
12:00    Zagadki Cosby'ego serial, odc. 7
13:00    Złodziejska liga serial, odc. 13
14:00    Wydział zabójstw Baltimore serial, odc. 4
15:00    Tajne akcje CIA serial, odc. 9
16:00    Złodziejska liga serial, odc. 13
17:00    Zagadki Cosby'ego serial, odc. 7
18:00    Bez pardonu (seria 2) serial, odc. 3
19:00    Wydział zabójstw Baltimore serial, odc. 4
20:00    Tajne akcje CIA serial, odc. 9
21:00    Złodziejska liga serial, odc. 13
22:00    Babski oddział serial, odc. 7
23:00    CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku (seria 2) serial, odc. 20
00:00    Wydział zabójstw Baltimore serial, odc. 5
01:00    Tajne akcje CIA serial, odc. 10
02:00    CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku (seria 2) serial, odc. 20

AXN Sci-Fi
12:00    Martwa strefa serial, odc. 2
13:00    Star Trek: Enterprise (seria 3) serial, odc. 7
14:00    Sliders: Piąty wymiar serial, odc. 7
15:00    Star Trek: Następne pokolenie (seria 2) serial, odc. 19
16:00    Pokolenie mutantów (seria 3) serial, odc. 10
17:00    Martwa strefa serial, odc. 2
18:00    Star Trek: Enterprise (seria 3) serial, odc. 7
19:00    Sliders: Piąty wymiar serial, odc. 7
20:00    Star Trek: Następne pokolenie (seria 2) serial, odc. 19
21:00    Pokolenie mutantów (seria 3) serial, odc. 10
22:00    Lexx (seria 4) serial, odc. 16
23:00    Star Trek: Enterprise (seria 3) serial, odc. 8
00:00    Sliders: Piąty wymiar serial, odc. 8
01:00    Star Trek: Następne pokolenie (seria 2) serial, odc. 20
02:00    Pokolenie mutantów (seria 3) serial, odc. 11

BBC Prime
05:00    Forsa na strychu
05:30    Balamory
05:50    Tweenies
06:10    Duży kucharz, mały kucharz serial, odc. 4
06:30    Tikkabilla
07:00    Małe roboty serial, odc. 4
07:10    William i kalosze szczęścia
07:15    Tweenies
07:35    Balamory
07:55    Duży kucharz, mały kucharz serial, odc. 4
08:15    Show Roly'ego Mo serial, odc. 4
08:30    William i kalosze szczęścia
08:35    Teletubisie
09:00    Rywale ogrodowi
09:30    Małe aniołki
10:00    Małe aniołki
10:30    Forsa na strychu
11:00    Ogrodowe wyzwanie
11:30    Dzika przyroda
12:30    Pełna sielanka serial, odc. 4
13:00    Jak czas mija serial, odc. 3
13:30    Moja rodzinka serial, odc. 3
14:00    Vanity Fair serial, odc. 5
15:00    Zamieszanie serial, odc. 3
16:00    Rywale ogrodowi
16:30    Łowca okazji
17:15    Łowca okazji
18:00    Jak czas mija serial, odc. 4
18:30    Moja rodzinka serial, odc. 4
19:00    Tydzień, w którym nie było kobiet
19:30    Małomiasteczkowe ogrody
20:00    Zamieszanie serial, odc. 4
21:00    Tajniacy serial, odc. 5
22:00    Swiss Toni serial, odc. 5
22:30    Lenny Henry w rozsypce
23:00    Zamieszanie serial, odc. 4
00:00    Pełna sielanka serial, odc. 4
00:30    Tajniacy serial, odc. 5
01:30    Jak czas mija serial, odc. 4
02:00    Moja rodzinka serial, odc. 4
02:30    Eastenders serial, odc. 1264
03:00    Zamieszanie serial, odc. 4
04:00    Vanity Fair serial, odc. 5

Canal +
07:00    Łapu capu
07:10    Nie przegap
07:20    Simpsonowie (seria 2) serial, odc. 4
07:45    Łapu capu
08:00    Karol - Papież, który pozostał człowiekiem Film biograficzny, Włochy 2006, 155'
10:35    Duma i uprzedzenie Melodramat, Wielka Brytania 2005, 130'
12:45    Poirot - Karty na stół Film kryminalny, Wielka Brytania 2005, 100'
14:25    Epoka lodowcowa  II - Odwilż Film animowany, USA 2006, 100'
16:05    Detektyw Monk (seria 5) serial, odc. 15
16:55    Constans Film psychologiczny, Polska 1980, 95'
18:30    Bezcenna Jane Film SF, USA 2005, 90'
20:00    Łapu capu
20:10    Simpsonowie (seria 2) serial, odc. 5
20:35    Nie przegap
20:45    Łapu capu
21:00    Wybory Komedia, USA 1999, 110'
22:50    Refleksy Film krótkometrażowy, 35'
23:25    Siedem mieczy Film sensacyjny, Korea Południowa / Chiny 2005, 155'
02:00    Świetlik Komediodramat, USA 2005, 105'
03:45    Wyłącznie dla dorosłych Gniew Film sensacyjny, Polska 1997, 80'

Canal + Film
08:30    Klejnot Nilu Film przygodowy, USA 1985, 110'
10:20    Dowódca
12:00    Łapu capu
12:10    Simpsonowie (seria 2) serial, odc. 6
12:35    Nie przegap
12:45    Łapu capu
13:00    Iluminacja Film psychologiczny, Polska 1972, 90'
14:30    Jak w niebie Komedia romantyczna, USA 2005, 95'
16:05    Agent XXL  II Komedia sensacyjna, USA 2006, 95'
17:40    Klucze do domu Film obyczajowy, Włochy / Francja / Niemcy 2004, 110'
19:30    Tajniki przyrody
20:00    Zidane - portret z XXI wieku
21:35    Prowokacja Film sensacyjny, USA 2005, 90'
23:05    Wybory Komedia, USA 1999, 100'
00:45    Ukryty wymiar Film SF, USA / Wielka Brytania 1997, 95'
02:20    Sobowtór Film obyczajowy, Polska 2005, 70'
03:30    Jak być sobą Komediodramat, USA / Niemcy 2004, 105'

Cartoon Network
06:00    Dom dla zmyślonych przyjaciół pani Foster serial, odc. 6
06:25    Atomówki serial, odc. 6
06:50    Dom dla zmyślonych przyjaciół pani Foster serial, odc. 6
07:15    Bliźniaki Cramp serial, odc. 6
07:40    Dom dla zmyślonych przyjaciół pani Foster serial, odc. 6
08:05    Kudłaty i Scooby Doo na tropie serial, odc. 6
08:30    Dom dla zmyślonych przyjaciół pani Foster serial, odc. 6
08:55    Kryptonim: Klan na drzewie serial, odc. 6
09:20    Dom dla zmyślonych przyjaciół pani Foster serial, odc. 6
09:45    Ben 10 serial, odc. 6
10:10    Dom dla zmyślonych przyjaciół pani Foster serial, odc. 6
10:35    Podwójne życie Jagody Lee serial, odc. 6
11:00    Dom dla zmyślonych przyjaciół pani Foster serial, odc. 6
11:25    Ed, Edd i Eddy serial, odc. 6
11:50    Dom dla zmyślonych przyjaciół pani Foster serial, odc. 6
12:15    Laboratorium Dextera serial, odc. 6
12:40    Dom dla zmyślonych przyjaciół pani Foster serial, odc. 6
13:05    Atomówki serial, odc. 6
13:30    Dom dla zmyślonych przyjaciół pani Foster serial, odc. 6
13:55    Harcerz Lazlo serial, odc. 6
14:20    Dom dla zmyślonych przyjaciół pani Foster serial, odc. 6
14:45    Robotboy serial, odc. 6
14:55    Robotboy serial, odc. 6
15:10    Dom dla zmyślonych przyjaciół pani Foster serial, odc. 6
15:35    Mój partner z sali gimnastycznej jest małpą serial, odc. 6
16:00    Dom dla zmyślonych przyjaciół pani Foster serial, odc. 6
16:25    Johnny Test serial, odc. 6
16:50    Dom dla zmyślonych przyjaciół pani Foster serial, odc. 6
17:15    Wiewiórek serial, odc. 6
17:30    Baranek Shaun serial, odc. 6
17:40    Dom dla zmyślonych przyjaciół pani Foster serial, odc. 6
18:05    Ufolągi serial, odc. 6
18:30    Dom dla zmyślonych przyjaciół pani Foster serial, odc. 6
18:55    Xiaolin: pojedynek mistrzów serial, odc. 6
19:20    Dom dla zmyślonych przyjaciół pani Foster serial, odc. 6
19:45    Ben 10 serial, odc. 6
20:10    Dom dla zmyślonych przyjaciół pani Foster serial, odc. 6
20:35    Duel Masters serial, odc. 6
21:00    Scooby Doo serial, odc. 6
21:30    Flintstonowie serial, odc. 6
21:55    Flintstonowie serial, odc. 6
22:20    Tom i Jerry serial, odc. 6
23:10    Zwariowane melodie serial, odc. 6
00:00    Johnny Bravo serial, odc. 6
00:50    Krowa i kurczak serial, odc. 6
01:40    Laboratorium Dextera serial, odc. 6
02:30    Jam łasica serial, odc. 6
03:00    Krowa i kurczak serial, odc. 6
03:25    Mroczne przygody Billy'ego i Mandy serial, odc. 6
03:50    Zło w potrawce serial, odc. 6
04:05    Kryptonim: Klan na drzewie serial, odc. 6
04:20    Johnny Bravo serial, odc. 6
04:45    Atomówki serial, odc. 6
05:10    Laboratorium Dextera serial, odc. 6
05:35    Ed, Edd i Eddy serial, odc. 6

Cinemax
06:00    Kwiat passiflory Film kryminalny, USA 1986, 95'
07:35    W blasku Hollywood
08:00    3+3 Dramat obyczajowy, USA 2005, 100'
09:40    Ewa i Ognisty Koń Dramat obyczajowy, Kanada 2005, 90'
11:10    Pustynny kwiat Film obyczajowy, USA 1986, 105'
12:55    Etxebestowie w opałach Komedia, Hiszpania 2005, 95'
14:30    Kawa z gwiazdami
14:55    Annie Hall Komedia romantyczna, USA 1977, 95'
16:30    Jedni i drudzy Dramat obyczajowy, Francja 1981, 180'
19:30    Najlepsze w Hollywood - Inspirujące kobiety
20:00    Przepiórki w płatkach róży Dramat miłosny, Meksyk 1992, 120'
22:00    Ewa i Ognisty Koń Dramat obyczajowy, Kanada 2005, 90'
23:30    Rok smoka Film sensacyjny, USA 1985, 130'
01:40    Chwasty Dramat obyczajowy, USA 1987, 140'
04:00    Wyjść na prostą Dramat obyczajowy, Hiszpania 2006, 120'

Cinemax 2
06:00    Szare dusze Dramat obyczajowy, Francja 2005, 105'
07:45    Kuzyni Komedia, USA 1989, 110'
09:35    Żona księdza Komedia, Włochy 1971, 105'
11:20    Wpływ księżyca Komedia romantyczna, USA 1987, 100'
13:00    Moje życie to film Komedia romantyczna, USA 2003, 85'
14:25    Najlepsze w Hollywood - Dziewczyny z charakterem
14:50    Kwiat passiflory Film kryminalny, USA 1986, 95'
16:25    3+3 Dramat obyczajowy, USA 2005, 100'
18:05    Kuzyni Komedia, USA 1989, 115'
20:00    Syndykat zbrodni Thriller, USA 1974, 120'
22:00    Cwaniak Dramat kryminalny, USA 1987, 95'
23:35    Hotel El Cortez Dramat kryminalny, USA 2006, 90'
01:05    Zgaga Komedia, USA 1986, 110'
02:55    Carrie Horror, USA 2002, 130'
05:05    Najlepsze w Hollywood - Najlepiej opłacane aktorki
05:30    W blasku Hollywood

Comedy Central
07:00    Zdrówko! serial, odc. 419
07:25    Roseanne serial, odc. 309
07:50    Roseanne serial, odc. 310
08:15    Bill Cosby Show serial, odc. 407
08:40    Bill Cosby Show serial, odc. 409
09:00    On, ona i dzieciaki serial, odc. 110
09:25    On, ona i dzieciaki serial, odc. 111
09:50    Po dyżurze serial, odc. 117
10:15    Po dyżurze serial, odc. 118
10:40    Miłość z o.o. serial, odc. 106
11:05    Miłość z o.o. serial, odc. 107
11:30    Moja rodzinka serial, odc. 607
11:55    Moja rodzinka serial, odc. 101
12:15    Wszyscy kochają Raymonda serial, odc. 516
12:35    Wszyscy kochają Raymonda serial, odc. 517
13:00    Diabli nadali serial, odc. 323
13:25    Diabli nadali serial, odc. 324
13:45    On, ona i dzieciaki serial, odc. 112
14:15    On, ona i dzieciaki serial, odc. 201
14:30    Roseanne serial, odc. 311
14:55    Roseanne serial, odc. 312
15:20    Bill Cosby Show serial, odc. 410
15:45    Bill Cosby Show serial, odc. 411
16:10    Zdrówko! serial, odc. 420
16:35    Frasier serial, odc. 316
17:00    Wszyscy kochają Raymonda serial, odc. 518
17:25    Wszyscy kochają Raymonda serial, odc. 519
17:50    Diabli nadali serial, odc. 325
18:15    Diabli nadali serial, odc. 401
18:40    On, ona i dzieciaki serial, odc. 202
19:05    On, ona i dzieciaki serial, odc. 203
19:30    Miłość z o.o. serial, odc. 108
19:55    Miłość z o.o. serial, odc. 109
20:20    Moja rodzinka serial, odc. 102
20:45    Moja rodzinka serial, odc. 103
21:10    Terapia grupowa serial, odc. 104
21:35    Terapia grupowa serial, odc. 105
22:00    Seks w wielkim mieście serial, odc. 618
22:30    South Park serial, odc. 307
22:55    Chłopaki z baraków serial, odc. 506
23:20    Bobby kontra wapniaki serial, odc. 204
23:45    Kookły
00:10    South Park serial, odc. 305
00:40    Frasier serial, odc. 314
01:05    Frasier serial, odc. 315
01:30    Frasier serial, odc. 316
02:00    Hoży doktorzy serial, odc. 121
02:30    Hoży doktorzy serial, odc. 122
03:00    Bobby kontra wapniaki serial, odc. 204
03:30    Chłopaki z baraków serial, odc. 506

Discovery Channel
06:00    Wielkie projekty - genialni konstruktorzy
07:00    Wojny na złomowisku
08:00    Brainiac
09:00    Amerykański hot-rod
10:00    Prawda czy fałsz - pogromcy mitów
11:00    Fani czterech kółek
11:30    Fani czterech kółek
12:00    Wielkie projekty - genialni konstruktorzy
13:00    Wojny na złomowisku
14:00    Brainiac
15:00    Jak to jest zrobione?
15:30    Jak to jest zrobione?
16:00    Superjazda
17:00    Producenci motocykli
18:00    Amerykański chopper
19:00    Prawda czy fałsz - pogromcy mitów
20:00    Jak to jest zrobione?
20:30    Jak to jest zrobione?
21:00    Szkoła przetrwania
22:00    Brudna robota
23:00    Misja nie-zbędna
00:00    Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki
01:00    Wielkie projekty - genialni konstruktorzy
02:00    Superjazda
03:00    Amerykański hot-rod
04:00    Prawda czy fałsz - pogromcy mitów
05:00    Fani czterech kółek
05:30    Fani czterech kółek

Hallmark
06:00    Córeczka Johnny'ego Dramat obyczajowy, USA 1993, 120'
08:00    Dzień jak dzień (seria 3) serial, odc. 11
09:00    Co niesie życie Dramat obyczajowy, USA 2005, 120'
11:00    Potyczki Amy serial, odc. 20
12:00    Krew nie woda Dramat obyczajowy, USA 2005, 120'
14:00    Córki McLeoda (seria 2) serial, odc. 33
15:00    Czerwona obora Dramat obyczajowy, USA 2004, 120'
17:00    Potyczki Amy serial, odc. 20
18:00    Córki McLeoda (seria 2) serial, odc. 33
19:00    Żona wyrzutka Dramat obyczajowy, USA 2002, 120'
21:00    Wywiad serial, odc. 9
22:00    Wywiad serial, odc. 10
23:00    Takie czasy Film sensacyjny, USA 1998, 120'
01:00    Wywiad serial, odc. 9
02:00    Wywiad serial, odc. 10
03:00    Dzień jak dzień (seria 3) serial, odc. 11
04:00    Córeczka Johnny'ego Dramat obyczajowy, USA 1993, 90'

Kino Polska
06:10    Słońce wschodzi raz na dzień Film obyczajowy, Polska 1967, 105'
07:55    Ocalenie Film krótkometrażowy, Polska 1957, 25'
08:20    Cienie czasu
08:50    Brunet wieczorową porą Komedia, Polska 1976, 95'
10:25    Przyszłość zaczyna się dzisiaj
10:45    Polska 1974
11:15    Wypowiedź: Marian Terlecki
11:25    Kandydat
12:00    Droga
13:15    Zaczęło się w Gdańsku
13:40    Partia, pieniądze, rock'n'roll
14:50    Wypowiedź: Marta Meszaros, Jan Nowicki
15:30    Po drodze Film psychologiczny, Polska / Węgry 1979, 105'
17:15    Dwa pawie na złotych sznurkach
18:05    Szyfry Dramat psychologiczny, Polska 1966, 100'
19:45    Cyrk Skalskiego
20:15    Nie ma róży bez ognia Komedia, Polska 1974, 110'
22:05    Bez pieniędzy, czyli 24 godziny z życia Jana Himilsbacha
22:35    Gamoń Komedia, Polska 2006, 50'
23:25    Wypowiedź: Marian Terlecki
23:40    Kandydat
00:25    Droga
01:35    Zaczęło się w Gdańsku
01:50    Partia, pieniądze, rock'n'roll
02:45    Wypowiedź: Marta Meszaros, Jan Nowicki
03:10    Po drodze Film psychologiczny, Polska / Węgry 1979, 105'
04:55    Dwa pawie na złotych sznurkach
06:10    Komentarz: Stanisław Janicki
06:30    Cham Film obyczajowy, Polska 1931, 85'

National Geographic
08:00    Robale z piekła rodem
08:30    Hayden Turner - twarzą w twarz z naturą
09:00    Wielkie konstrukcje
10:00    Wielkie przeprowadzki
11:00    Katastrofa w przestworzach
12:00    Wierzyć nie wierzyć?
13:00    Ogólne szaleństwo
13:30    Ogólne szaleństwo
14:00    Wielkie konstrukcje
15:00    Wielkie przeprowadzki
16:00    Raje na Ziemi
17:00    Wierzyć nie wierzyć?
18:00    Wielkie konstrukcje
19:00    Jean-Michel Cousteau: Oceaniczne przygody
20:00    Tuż przed tragedią
21:00    Wielkie konstrukcje
22:00    Wielkie przeprowadzki
23:00    Katastrofa w przestworzach
00:00    Wielkie konstrukcje
01:00    Wielkie przeprowadzki

TV Biznes
07:00    Biznes dzisiaj
07:15    Podsumowanie sesji na GPW
07:30    Biznes dzisiaj
07:40    Nie daj się fiskusowi
08:00    Biznes dzisiaj
08:10    Przegląd prasy krajowej
08:15    Studio biznes - gość
08:30    Biznes dzisiaj
08:40    Przegląd prasy krajowej
08:45    Studio biznes - gość
09:00    Biznes dzisiaj
09:12    Waluty - komentarz
09:20    Poranna prognoza TV Biznes
09:30    Biznes dzisiaj
09:40    Przegląd prasy krajowej
09:45    Studio biznes - gość
10:00    Biznes dzisiaj
10:10    W drodze na listę
10:30    Biznes dzisiaj
10:40    Poranna prognoza TV Biznes
11:00    Biznes dzisiaj
11:10    Autofocus
11:30    Biznes dzisiaj
11:40    Studio biznes - gość
12:00    Biznes dzisiaj
12:10    Style i biznes
12:30    Biznes dzisiaj
12:40    Studio biznes - gość
13:00    Biznes dzisiaj
13:10    Indeks 7
13:30    Biznes dzisiaj
13:40    Studio biznes - gość
14:00    Biznes dzisiaj
14:10    Eurolinia
14:30    Biznes dzisiaj
14:40    Magazyn rowerowy
15:00    Biznes dzisiaj
15:10    e-Biznes
15:30    Biznes dzisiaj
15:40    Studio biznes - gość
16:00    Biznes dzisiaj
16:10    Auto zwiad
16:30    Biznes dzisiaj
16:40    Studio biznes - gość
17:00    Biznes dzisiaj
17:10    Książki i biznes
17:30    Biznes dzisiaj
17:40    Podsumowanie sesji na GPW
18:00    Biznes dzisiaj
18:10    Magazyn jeździecki
18:30    Biznes dzisiaj
18:40    Studio biznes - gość
19:00    Biznes dzisiaj
19:10    Finanse osobiste
19:30    Biznes dzisiaj
19:40    Studio biznes - gość
20:00    Biznes dzisiaj
20:10    Pociąg do biznesu
20:30    Biznes dzisiaj
20:40    Studio biznes - gość
21:00    Biznes Wydarzenia
21:21    Sport, pogoda
21:30    Rozmowa Biznes Wydarzeń
21:40    Studio biznes - gość
22:00    Biznes Wydarzenia - flesz
22:05    Godzina publicystów
23:00    Biznes Wydarzenia
23:10    Sektory, wektory, trendy
23:30    Biznes dzisiaj
23:40    Studio biznes - gość
00:00    Biznes dzisiaj
00:10    Studio biznes - gość
00:30    Biznes dzisiaj
00:40    Studio biznes - gość
01:00    Biznes dzisiaj

TV Puls
05:55    Program religijny
06:55    Wakacyjny puls wieczoru
07:30    Wdowa w bieli serial, odc. 9
08:30    Wdowa w bieli serial, odc. 10
09:30    Bianka - droga do szczęścia serial, odc. 140
10:30    Audiencja generalna
11:50    Wolność Słowa
12:20    Wakacyjny puls wieczoru
13:00    Ja, Klaudiusz serial, odc. 2
14:00    Ja, Klaudiusz serial, odc. 3
15:00    Autostrada do nieba serial, odc. 7 cz. 2
16:00    Wdowa w bieli serial, odc. 11
17:00    Wdowa w bieli serial, odc. 12
18:00    Bianka - droga do szczęścia serial, odc. 141
19:00    MacGyver serial, odc. 33
20:00    Wakacyjny puls wieczoru
20:45    Ukryty w słońcu Film psychologiczny, Polska 1980, 105'
22:30    Autostrada do nieba serial, odc. 7 cz. 2
23:30    MacGyver serial, odc. 33
00:20    Wakacyjny puls wieczoru

Zone Europa
08:00    Proces Dramat psychologiczny, Wielka Brytania 1993, 125'
10:05    Noworoczny koniec świata Komedia, Włochy 1998, 110'
11:55    Zbóje, rozdział  VII Komediodramat, Francja / Rosja / Szwajcaria 1996, 125'
14:00    Zawrót głowy Thriller psychologiczny, USA 1958, 135'
16:15    Niech żyje czcigodna pani Komedia, Włochy 1987, 110'
18:05    Mannowie - powieść stulecia Dramat obyczajowy, Niemcy 2001, 115'
20:00    Proces Dramat psychologiczny, Wielka Brytania 1993, 125'
22:05    Śmierć i dziewczyna Dramat obyczajowy, Wielka Brytania / USA / Francja 1994, 110'
23:55    Wyłącznie dla dorosłych Niezwykłe namiętności serial, odc. 7
01:35    Wyłącznie dla dorosłych Lekcje uwodzenia Film erotyczny, Francja 2003, 55'
02:30    Wyłącznie dla dorosłych Piękna wieś pięknie płonie Dramat wojenny, Jugosławia 1996, 125'

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.