FANDOM


TVP 1
05:15 TELEZAKUPY
05:50 TVP INFO w TVP1 - Info Poranek - Serwis info Poranek, Pogoda info; STEREO, 16:9, Na żywo
08:25 Wakacje z Jedynką - SpongeBob Kanciastoporty - Syrenamen i Skorupin IV, odc. 45 (.); serial animowany kraj prod.USA (2008); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
08:50 Wakacje z Jedynką - Wakacje z duchami - odc. 2/7 - Akcja stary kalosz -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:30 Wakacje z Jedynką - Wakacje z duchami - odc. 3/7 - Człowiek w plastikowej zbroi -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:10 Natura w Jedynce  - Zdumiewające Indie. cz. 4. Ghaty Zachodnie monsunowe góry (Wildest India)  52'; serial dokumentalny kraj prod.Holandia (2011); reż.:Richard Kirby; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
11:05 Przystań - odc. 9/13 - Zjazd klasowy -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
12:10 Agrobiznes; STEREO, 16:9, Na żywo
12:45 Natura w Jedynce  - Zdumiewające Indie. cz 5. Siedem sióstr (Wildest India)  52'; serial dokumentalny kraj prod.Holandia (2011); reż.:Richard Kirby; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
13:50 Wszystko przed nami - odc. 95 -  txt. str. 777; telenowela TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:25 Wszystko przed nami - odc. 96 -  txt. str. 777; telenowela TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
15:05 Pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
15:10 Polskie Wakacje - Nad Zatoką; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:25 Klan - odc. 2592 -  txt. str. 777; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:55 MacGyver [ser. III] - odc. 9, Śmiertelny konkurs (MacGyver III, ep. 9, Hell Week); serial kraj prod.USA (1987); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
16:45 ESKA Music Awards - Wielkie odliczanie!; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
17:00 Teleexpress; STEREO, 16:9, Na żywo
17:15 Pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
17:25 ESKA Music Awards - Wielkie odliczanie!; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
17:30 Nad rozlewiskiem... - odc. 1/13 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:30 Ranczo - odc. 81 (seria VII, odc. 3) - Podróż w czasie -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:20 ESKA Music Awards - Wielkie odliczanie!; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
19:30 Wiadomości -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
20:00 Sport -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
20:00 MŚ w rajdach samochodowych - Rajd Niemiec; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:07 Kronika 5. Memoriału Kamili Skolimowskiej; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:10 Pogoda -  txt. str. 777; STEREO, 16:9
20:20 ESKA Music Awards - Wielkie odliczanie!; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
20:30 ESKA Music Awards 2014; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo; Eska Music Awards 2013 koncert ze Szczecina, gala rozdania nagród radia muzycznego ESKA. W koncercie występują: Nelly Furtado, Sylwia Grzeszczak, Margaret, Robert M, Tommy La Verdi, Jula oraz zespół: LemON, Red Lips, Piersi.
21:55 ESKA Music Awards 2014; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo; Eska Music Awards 2013 koncert ze Szczecina, gala rozdania nagród radia muzycznego ESKA. W koncercie występują: Nelly Furtado, Sylwia Grzeszczak, Margaret, Robert M, Tommy La Verdi, Jula oraz zespół: LemON, Red Lips, Piersi.
23:10 Lato z Bardotką - Syn kochanej Karoliny (Fils de Caroline cherie, Le) -  txt. str. 777  104'; film kostiumowy kraj prod.Francja (1955); reż.:Jean Devaivre; wyk.:Brigitte Bardot, Jean-Claude Pascal, Magali Noel; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:05 MacGyver [ser. III] - odc. 9, Śmiertelny konkurs (MacGyver III, ep. 9, Hell Week); serial kraj prod.USA (1987); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:05 Zawrócony  78'; dramat kraj prod.Polska (1994); reż.:Kazimierz Kutz; wyk.:Zbigniew Zamachowski, Marek Kondrat, Marek Frąckowiak, Stanisław Górka, Henryk Bista, Zofia Rysiówna, Anna Waszczyk; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:30 Notacje - Maria Wiśniewska. Ja i Powstanie Warszawskie; cykl dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
03:45 Ale mądrale! - /6/; talk-show; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:35 Zakończenie dnia

TVP 2
05:55 Lokatorzy - odc. 97 (96) Ofiara własnego wdzięku; serial komediowy TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
06:30 Lokatorzy - odc. 98 Spotkanie z prawem; serial komediowy TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
07:05 M jak miłość - odc. 608; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:00 Pytanie na śniadanie - w tym: Panorama , Pogoda ; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
10:45 Czas honoru - Powstanie: nowi bohaterowie; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:50 Barwy szczęścia - odc. 1144 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:30 Na dobre i na złe - odc. 354 Relacja naoczna; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:30 Familiada - odc. 2119; teleturniej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:10 The Voice of Poland IV seria - Live (16); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:55 Rodzinka.pl - odc. 28 "Urocze nastolatki" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO/5.1/AD, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:25 Rodzinka.pl - odc. 29 "Dzień ojca" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO/5.1/AD, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:55 Czas honoru - Powstanie: Dziewczyna z granatem; STEREO / DOLBY E, 16:9
16:05 M jak miłość - odc. 1067; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:00 Kabaretowe Oczko - czyli XXI Przegląd Kabaretów PaKA 2005 (2); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:00 Panorama; STEREO, 16:9, Na żywo
18:30 Sport Telegram; STEREO, 16:9, Na żywo
18:40 Pogoda; STEREO, 16:9
18:50 Jeden z dziesięciu - odc. 22/75 Odcinek Specjalny; teleturniej; 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Ja to mam szczęście! - odc. 22 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
20:05 16 przecznic (16 Blocks) -  txt. str. 777  97'; film sensacyjny kraj prod.USA, Niemcy (2006); reż.:Richard Donner; wyk.:Bruce Willis, Mos Def, David Morse, David Zayas; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
22:05 Piłka nożna - Superpuchar Hiszpanii: Atletico Madryt - Real Madryt ( studio ); STEREO, 16:9, Na żywo
22:25 Piłka nożna - Superpuchar Hiszpanii: Atletico Madryt - Real Madryt ( 1 poł. ); STEREO, 16:9, Na żywo
23:40 Piłka nożna - Superpuchar Hiszpanii: Atletico Madryt - Real Madryt ( 2 poł. ); STEREO, 16:9, Na żywo
00:55 Kryminalne zagadki Las Vegas - s. XI, odc. 14/22 (Crime Scene Investigation XI, ep. All That Cremains) -  txt. str. 777; serial sensacyjny kraj prod.USA, Kanada (2011); STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
01:50 Ostatni dom po lewej (Last House on the Left)  108'; dramat kraj prod.USA (2009); reż.:Dennis Iliadis; wyk.:Garret Dillahunt, Sara Paxton, Spencer Treat Clark, Joshua Cox; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
03:55 Oficer - odc. 4/13 - Zakup kontrolowany; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
05:00 Kryminalne zagadki Las Vegas - s. XI, odc. 14/22 (Crime Scene Investigation XI, ep. All That Cremains); serial sensacyjny kraj prod.USA, Kanada (2011); STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
05:45 Zakończenie dnia

Polsat
6:00 Nowy dzień z Polsat News
8:15 13 posterunek Odcinek: 36
9:00 Malanowski i partnerzy Odcinek: 467 Sezon: 9
9:30 Malanowski i partnerzy Odcinek: 468 Sezon: 9
10:00 Dzień, który zmienił moje życie Odcinek: 40
11:00 Dlaczego ja? Odcinek: 486
12:00 Nasz nowy dom Odcinek: 9
13:00 Trudne sprawy Odcinek: 54 Sezon: 5
14:00 Miodowe lata Odcinek: 48
14:45 Dzień, który zmienił moje życie
15:50 Wydarzenia
16:10 Pogoda
16:15 Interwencja Odcinek: 2687
16:45 Dlaczego ja? Odcinek: 426
17:45 Trudne sprawy Odcinek: 49 Sezon: 6
18:50 Wydarzenia
19:20 Sport
19:25 Pogoda
19:30 Świat według Kiepskich Odcinek: 298
20:00 Polsat Sopot Festival 2014
20:45 Polsat Sopot Festival 2014
0:05 Robocop. Wyścig z czasem
2:05 Tajemnice losu

TVN
6:30 Uwaga! Odcinek: 3968
6:50 Mango - Telezakupy
7:55 Detektywi Odcinek: 590
8:30 W-11 wydział śledczy Odcinek: 697
9:10 Rozmowy w toku Odcinek: 2180
10:10 Milion w minutę Odcinek: 8
11:10 Dr House Odcinek: 22 Sezon: 2
12:10 Szpital Odcinek: 155
13:10 Ukryta prawda Odcinek: 259
14:10 W-11 wydział śledczy Odcinek: 1118
14:55 Kuchenne rewolucje Odcinek: 1 Sezon: 8
16:00 Rozmowy w toku Odcinek: 2181
17:00 Ukryta prawda Odcinek: 260
18:00 Szpital Odcinek: 156
19:00 Fakty
19:35 Sport
19:40 Pogoda
19:50 Uwaga! Odcinek: 3958
20:00 Harry Potter i Insygnia Śmierci: część I
23:05 Wyrok śmierci
1:15 Kuba Wojewódzki Odcinek: 11 Sezon: 8
2:15 Uwaga! Odcinek: 3958
2:30 Sekrety magii Odcinek: 114
3:50 Rozmowy w toku Odcinek: 2181
4:40 Przerwa w nadawaniu

TV Polonia
06:10 Latoteka - /4/; magazyn muzyczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:55 Przyjaciele lasu - odc. 3; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:10 Wilnoteka; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:25 Zapiski Łazęgi - Rybokarty; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:40 Ojciec Mateusz - odc. 79 - (seria VI, odc. 10) Rodzinne więzy -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:30 Ojciec Mateusz - odc. 80 (seria VI, odc. 11) - Adrenalina -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:20 Polonia w Komie - Węgry - Renata (546); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:30 Król Maciuś Pierwszy s. I - odc. 14 - Maciuś i prawdziwek (ep. 14 - Macius et le cepe) kraj prod.Francja, Polska (2002); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:40 Bąblandia - Deszczowe lusterko; serial animowany; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:50 Bajki Pana Bałagana - Nieprzemakalny kapturek; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
10:10 Smaki polskie - Wszystko o mące oraz naleśniki i makaron po polsku; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:25 Dzika Polska - Samiec nad samcami; serial dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:00 Polonia 24; STEREO, 16:9
11:40 Dwie strony medalu - odc. 80 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:05 Bulionerzy - odc. 60 - Krysia; serial komediowy TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:25 Łamigłówka - Świętokrzyskie 12; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:35 Wiadomości; STEREO, 16:9
12:50 M jak miłość - odc. 1057; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:50 Komisarz Alex - odc. 51 (seria IV, odc. 12) - Śmierć dziewczyny -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:45 Latoteka - /4/; magazyn muzyczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:30 Przyjaciele lasu - odc. 3; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:40 Smaki polskie - Gruszki na trzy sposoby; magazyn kulinarny; Bez ograniczeń wiekowych
16:00 Złotopolscy - odc. 1013* - Między młotem a kowadłem; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:30 Błękitne wakacje - magazyn żeglarski; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:55 Dwie strony medalu - odc. 80 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:20 Polonia w Komie - Węgry - Renata (546); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Teleexpress; STEREO, 16:9
17:45 Łamigłówka - Świętokrzyskie 12; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:55 Bulionerzy - odc. 60 - Krysia; serial komediowy TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
18:25 Encyklopedia II wojny światowej - Inwazja, której nie było cz. 2; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 7
18:55 Czas honoru - odc. 50* "Ostatnia podróż" -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:45 Dobranocka - Olimpiada Bolka i Lolka odc.9 - Siatkówka; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
20:25 Sport; STEREO, 16:9
20:35 Pogoda; STEREO, 16:9
20:40 Łamigłówka - Świętokrzyskie 12; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:50 Na dobre i na złe - odc. 555 - W biegu; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:45 Polonia w Komie - USA - Kasia i Nolan (547); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:00 Polonia 24; STEREO, 16:9, Na żywo
22:45 Łóżko Wierszynina  79'; dramat kraj prod.Polska (1997); reż.:Andrzej Domalik; wyk.:Piotr Fronczewski, Hanna Mikuć, Ewa Telega, Agnieszka Kruk, Władysław Kowalski, Mariusz Bonaszewski, Sławomir Orzechowski, Krzysztof Gosztyła, Krzysztof Zaleski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:10 XX Festiwal Kultury Kresowej 2014; reportaż; 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:45 Dwie strony medalu - odc. 80 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:10 Łamigłówka - Świętokrzyskie 12; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:15 Bajki Pana Bałagana - Nieprzemakalny kapturek; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
01:40 Dobranocka za oceanem - Bąblandia - Deszczowe lusterko; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
01:45 Dobranocka za oceanem - Olimpiada Bolka i Lolka odc.9 - Siatkówka; Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
02:25 Sport; STEREO, 16:9
02:30 Pogoda; STEREO, 16:9
02:45 Na dobre i na złe - odc. 555 - W biegu; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:40 Polonia 24; STEREO, 16:9
04:15 Polonia w Komie - USA - Kasia i Nolan (547); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:20 Bulionerzy - odc. 60 - Krysia; serial komediowy TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
04:55 Łóżko Wierszynina  79'; dramat kraj prod.Polska (1997); reż.:Andrzej Domalik; wyk.:Piotr Fronczewski, Hanna Mikuć, Ewa Telega, Agnieszka Kruk, Władysław Kowalski, Mariusz Bonaszewski, Sławomir Orzechowski, Krzysztof Gosztyła, Krzysztof Zaleski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:35 Zakończenie dnia

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.