FANDOM


TVP 1
05:05 TELEZAKUPY
05:45 Dr Quinn - seria IV, odc. 22/28 (Dr. Quinn, Medicine Woman s. IV ep. 22, Reunion) -  txt. str. 777; serial obyczajowy kraj prod.USA (1995); Dla małoletnich od lat 12
06:40 Natura w Jedynce - Lato niedźwiedzi polarnych (Polar Bear Summer); film dokumentalny kraj prod.Niemcy (2015); Dla małoletnich od lat 7
07:40 Podmuch energii; cykl reportaży; Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
08:10 Pogoda poranna; STEREO, 16:9, Na żywo
08:15 Kwadrans polityczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
08:40 Elif - odc. 73 (Elif, bolum 73) -  txt. str. 777; serial kraj prod.Turcja (2014); Dla małoletnich od lat 12
09:35 Wspaniałe stulecie (s. 3) - odc. 157 (s. III, odc. 30) (Muhtesem Yüzyil (Magnificent Century) ep. 157); serial kostiumowy kraj prod.Turcja (2014); Dla małoletnich od lat 12
10:35 Dr Quinn - seria IV, odc. 23/28 (Dr. Quinn, Medicine Woman s. IV, Woman of the Year) -  txt. str. 777; serial obyczajowy kraj prod.USA (1995); Dla małoletnich od lat 12
11:30 Obserwator - odc. /116/; cykl reportaży; Dla małoletnich od lat 12
12:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
12:10 Agrobiznes; STEREO, 16:9, Na żywo
12:30 Agropogoda; magazyn; STEREO, 16:9
12:35 To się opłaca - LEADER - turystyka na obszarach wiejskich; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:50 Natura w Jedynce - Gwadalkiwir. Wielka rzeka Hiszpanii (Guadalquivir the Great River) kraj prod.Austria (2014); Dla małoletnich od lat 7
14:00 Elif - odc. 74 (Elif, bolum 74) -  txt. str. 777; serial kraj prod.Turcja (2014); Dla małoletnich od lat 12
15:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
15:10 Pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
15:20 Teo - ria smaku Teo Vafidisa - odc. 11 -  txt. str. 777; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
15:45 Lista przebojów Jedynki - odc. 44; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:55 Czas honoru - odc. 11 Szanowny pan Gestapo -  txt. str. 777 AD; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
17:00 Teleexpress -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
17:20 Pogoda; STEREO, 16:9
17:30 Komisariat - odc. 30 Szalona dziewczyna; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
17:55 Jaka to melodia? - odc. 3507; teleturniej muzyczny; Bez ograniczeń wiekowych
18:40 Zraniona miłość - odc. 69 (Vatanim sensin (Wounded Love), bolum 69) -  txt. str. 777; serial kraj prod.Turcja (2016); Dla małoletnich od lat 12
19:30 Wiadomości -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
20:00 Sport -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
20:10 Pogoda -  txt. str. 777; STEREO, 16:9
20:20 Rozdarte serca - odc. 70 (Paramparca (Broken Pieces) bolum 70) -  txt. str. 777; serial obyczajowy kraj prod.Turcja (2014); Dla małoletnich od lat 12
21:15 Rozdarte serca - odc. 71 (Paramparca (Broken Pieces) bolum 71) -  txt. str. 777; serial obyczajowy kraj prod.Turcja (2014); Dla małoletnich od lat 12
22:15 El Principe - dzielnica zła - odc. 33 (El Principe, ep. 33) -  txt. str. 777; serial kraj prod.Hiszpania (2014); Dla małoletnich od lat 16
23:15 Warszawa. Zmartwychwstałe Miasto (DAN CRUICKSSHANK'S WARSAW) -  txt. str. 777  48' kraj prod.Wielka Brytania (2015); reż.:TIM DUNN; Dla małoletnich od lat 12
00:10 Z ciemności - zobaczyć świat - /1/; film dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
00:40 Zakazany Bóg (Dios prohibido, Un) -  txt. str. 777  134'; dramat kraj prod.Hiszpania (2013); reż.:Pablo Moreno; wyk.:Inigo Etayo, Jerónimo Salas, Alex Larumbe, Eneko Capapay, Guido Balzaretii; Dla małoletnich od lat 12
03:05 Dom - odc. 8/25 - Jak się łowi dzikie ptaki -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
04:45 Notacje - Antoni Tomiczek. Loty nad Warszawę  9'; cykl dokumentalny kraj prod.Polska (2007); Bez ograniczeń wiekowych
04:55 Zakończenie dnia

TVP 2
06:00 Rodzinka.pl - odc. 119 "Komunia" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
06:35 Dla Boga i ludzi; reportaż
07:05 M jak miłość - odc. 104; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
08:00 Pytanie na śniadanie - w tym: Panorama i Pogoda; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
10:50 Barwy szczęścia - odc. 1680 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
11:30 Na dobre i na złe - odc. 436 - Bez znieczulenia; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
12:30 Tysiąc i jedna noc - odc. 124 (Binbir Gece (1001 Nights) ep. 124) -  txt. str. 777; serial obyczajowy kraj prod.Turcja (2006); Dla małoletnich od lat 12
13:20 Na sygnale - odc. 23 -  txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP; Dla małoletnich od lat 12
13:50 Włoska kuchnia jak u babci - odc. 5/13 Sant’Angelo in Colle (Grandma's Boy, ep. 5 Sant’Angelo in Colle); cykl dokumentalny kraj prod.USA (2013); Bez ograniczeń wiekowych
14:20 Afryka od kuchni - odc. 5/13 Kalifi, Kenia (Tales From The Bush Larder 2, ep. 5 Kalifi, Kenya); cykl dokumentalny kraj prod.USA (2013); Dla małoletnich od lat 12
14:50 M jak miłość - odc. 1303 -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
15:50 Zmiennicy - odc. 12/15 - Obywatel Monte Christo; serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
17:05 Cena miłości - odc. 107 (Ask ve Ceza); serial kraj prod.Turcja (2011); Dla małoletnich od lat 12
18:00 Panorama -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
18:30 Sport Telegram; STEREO, 16:9, Na żywo
18:40 Pogoda; STEREO, 16:9
18:50 Jeden z dziesięciu - 20/98; teleturniej; Bez ograniczeń wiekowych
19:25 Barwy szczęścia - odc. 1680 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
20:05 Barwy szczęścia - odc. 1681 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
20:40 Na sygnale - odc. 146 "Opowiem ci bajkę" -  txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP; Dla małoletnich od lat 12
21:20 Bal maturalny (Prom) -  txt. str. 777  99'; film obyczajowy kraj prod.USA (2011); reż.:Joe Nussbaum; wyk.:Danielle Campbell, Aimee Teegarden, Jared Kusnitz, Yin Chang; Dla małoletnich od lat 12
23:15 Świat bez fikcji - YouTube' owa rewolucja (YouTube Revolution)  44'; film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2015); reż.:Jim Nally; Dla małoletnich od lat 12
00:10 Pułkownik Kwiatkowski -  txt. str. 777  122'; komediodramat kraj prod.Polska (1995); reż.:Kazimierz Kutz; wyk.:Marek Kondrat, Renata Dancewicz, Zbigniew Zamachowski, Adam Ferency, Artur Barciś; Dla małoletnich od lat 12
02:25 Zabójcze umysły - odc. 89 (Criminal Minds s. 4 Amplification); serial kraj prod.USA (2007); Dla małoletnich od lat 16
03:20 Zabójcze umysły - odc. 90 (Criminal Minds s. 4 To Hell and Back part 1); serial kraj prod.USA (2007); Dla małoletnich od lat 16
04:10 YouTube' owa rewolucja (YouTube Revolution)  44'; film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2015); reż.:Jim Nally; Dla małoletnich od lat 12
05:00 Zakończenie programu

TVP 3
07:00 OTV - PASMO LOKALNE
08:00 Dla niesłyszących - Co niesie dzień -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
08:10 Pogoda - 22.08 - 1; STEREO, 16:9
08:15 Nożem i widelcem - odc. 134 - Potrawka z szynki z dynią, ciasto z dyni ze skórką pomarańczową; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:30 TELEZAKUPY
08:55 Dla niesłyszących - Telekurier -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:30 Tańczący z naturą - Marsz na barszcz; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:55 Pogoda - 22.08 - 2; STEREO, 16:9
10:00 Dla niesłyszących - Co niesie dzień -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
10:25 Plebania - odc. 932; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:50 Drewniane czary - mary; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:05 Ludzkie sprawy - odc. 3; telenowela dokumentalna TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
11:40 Ziharon - koncert pamięci Żydów Lublina; transmisja; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:25 Mój pies i inne zwierzaki; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:45 Dla niesłyszących - Co niesie dzień -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
13:05 TELEZAKUPY
13:20 Agrobiznes; STEREO, 16:9
13:40 Agropogoda; magazyn; STEREO, 16:9
13:45 Muzykochanie; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:15 Klamra; dokument fabularyzowany; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:15 Nożem i widelcem - odc. 134 - Potrawka z szynki z dynią, ciasto z dyni ze skórką pomarańczową; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:35 Z Andrusem po Galicji - Limanowa; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:00 Dla niesłyszących - Telekurier -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
16:20 Pogoda - 22.08 - 3; STEREO, 16:9
16:30 Był sobie kurort...; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:45 Dziennik regionów - tematy dnia; STEREO, 16:9, Na żywo
17:00 TELEZAKUPY
17:30 OTV - PASMO LOKALNE
22:00 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
22:20 Echa dnia; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:40 Pogoda - 22.08 - 4; STEREO, 16:9
22:45 Był sobie kurort...; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:05 Dla niesłyszących - Telekurier -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:35 Klamra; dokument fabularyzowany; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:40 Z Andrusem po Galicji - Limanowa; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:20 Ziharon - koncert pamięci Żydów Lublina; transmisja; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:05 Mój pies i inne zwierzaki; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
02:20 Nożem i widelcem - odc. 134 - Potrawka z szynki z dynią, ciasto z dyni ze skórką pomarańczową; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
02:40 Klamra; dokument fabularyzowany; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:45 Echa dnia; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:05 Agrobiznes; STEREO, 16:9
04:30 Był sobie kurort...; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:50 Muzykochanie; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:10 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9
05:35 Dla niesłyszących - Telekurier -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:00 Plebania - odc. 932; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:20 Nożem i widelcem - odc. 134 - Potrawka z szynki z dynią, ciasto z dyni ze skórką pomarańczową; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:30 Tańczący z naturą - Marsz na barszcz; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:55 Zakończenie dnia

TV Polonia
06:05 Kabaretowe hity 2014; Dla małoletnich od lat 12
06:50 Krótka historia - (118) Operacja "Dunaj"; felieton; Bez ograniczeń wiekowych
06:55 Zakochaj się w Polsce - odc. 5 Twierdza Modlin -  txt. str. 777; magazyn; Dla małoletnich od lat 7
07:30 W Krainie Baśni - odc. 11 Sakiewka -  txt. str. 777; Bez ograniczeń wiekowych
07:50 Notatnik przyrodniczy - Dlaczego rak ucieka w spak..; Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Pytanie na śniadanie - w tym Panorama i Pogoda; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
10:45 Powstanie Warszawskie dzień po dniu - odc. 22; felieton; Dla małoletnich od lat 7
10:50 Skarby architektury drewnianej UNESCO - odc. 1 Lipnica Murowana; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych; Kościół w Lipnicy Murowanej: zachowany w całości z XV wieku, stojący w otoczeniu cmentarza. Reprezentuje jeden z najbardziej archaicznych typów kościoła gotyckiego, bez wieży. Kościół pokryty w całości polichromią: z XV i XVI wieku, a na ścianach nawy i na chórze dekoracje barokowe z motywami dekalogu i tańca śmierci. Perełką świątyni jest zachowany słup Światowida, pozostałość gontyny pogańskiej, a dziś wsparcie dla ołtarza. W kościele znajduje się stary pozytyw organowy przenośne organy.
11:05 Polonia 24; STEREO, 16:9
11:25 Halo Polonia; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:00 Pożyteczni.pl; magazyn
12:25 Krótka historia - (118) Operacja "Dunaj"; felieton; Bez ograniczeń wiekowych
12:35 Wiadomości; STEREO, 16:9
12:50 Barwy szczęścia - odc. 1652 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
13:25 Noce i dnie - odc. 12/12 - A potem nastąpi noc -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
14:25 Dziewczyna z klepsydry; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 7
15:25 Wiadomości; STEREO, 16:9
15:40 Smaki polskie - Ślimak z żeberek i szynka na szaro; magazyn kulinarny; Bez ograniczeń wiekowych
15:55 Baron24 - odc. 20 "Gwiazdka w przewodniku" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
16:30 Podróż za jeden uśmiech - odc. 7/7 - Pożegnanie z Dudusiem -  txt. str. 777; serial przygodowy TVP; Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Moliki książkowe - odc. 17 Autowypot; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
17:10 Notatnik przyrodniczy - Dlaczego rak ucieka w spak..; Bez ograniczeń wiekowych
17:20 Krótka historia - (217) Włodzimierz Lenin; felieton; Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Teleexpress; STEREO, 16:9
17:55 Błękitne wakacje - magazyn żeglarski; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
18:15 Powstanie Warszawskie dzień po dniu - odc. 22; felieton; Dla małoletnich od lat 7
18:25 Naszaarmia.pl - odc. 278; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
18:55 Barwy szczęścia - odc. 1652 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
19:25 Informacje kulturalne; informator kulturalny
19:45 Dobranocka - Lis Leon - Balon, odc. 13; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
20:30 Sport; STEREO, 16:9
20:35 Pogoda; STEREO, 16:9
20:45 Ojciec Mateusz - odc. 166 - Pogubieni (Ojciec Mateusz XIII odc. 6) -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
21:30 Powstanie Warszawskie dzień po dniu - odc. 22; felieton; Dla małoletnich od lat 7
21:45 Polonia 24; STEREO, 16:9, Na żywo
22:05 Halo Polonia; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
22:45 18 Przegląd Piosenki Aktorskiej - "Sukienki Miry" - piosenki Miry Zimińskiej; Bez ograniczeń wiekowych
23:45 Dzika Polska - Uroczysko blokowisko; serial dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
00:15 Baron24 - odc. 20 "Gwiazdka w przewodniku" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
00:45 Podróż za jeden uśmiech - odc. 7/7 - Pożegnanie z Dudusiem -  txt. str. 777; serial przygodowy TVP; Bez ograniczeń wiekowych
01:20 W Krainie Baśni - odc. 11 Sakiewka -  txt. str. 777; Bez ograniczeń wiekowych
01:40 Dobranocka za oceanem - Lis Leon - Balon, odc. 13; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
01:50 Dobranocka za oceanem - Cała Polska Czyta dzieciom - Skarb; widowisko kameralne; Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
02:30 Sport; STEREO, 16:9
02:35 Pogoda; STEREO, 16:9
02:40 Ojciec Mateusz - odc. 166 - Pogubieni (Ojciec Mateusz XIII odc. 6) -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
03:25 Powstanie Warszawskie dzień po dniu - odc. 22; felieton; Dla małoletnich od lat 7
03:40 Barwy szczęścia - odc. 1652 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
04:05 Krótka historia - (217) Włodzimierz Lenin; felieton; Bez ograniczeń wiekowych
04:15 Polonia 24; STEREO, 16:9
04:35 Halo Polonia; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:10 Nad Niemnem  - Magazyn Polaków na Białorusi odc.199; Dla małoletnich od lat 12
05:25 Dzika Polska - Uroczysko blokowisko; serial dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
05:50 Smaki polskie - Ślimak z żeberek i szynka na szaro; magazyn kulinarny; Bez ograniczeń wiekowych
06:05 Zakończenie dnia

TVP ABC
05:30 Smerfy - Nie rób drugiemu co tobie niemiłe, odc. 116 (Smurfs A Mile In My Shoes); serial animowany kraj prod.Belgia (1988); Bez ograniczeń wiekowych
06:00 Tu mówią zwierzęta - odc. 13 (We Are Talking Animals); serial kraj prod.Australia (2013); Bez ograniczeń wiekowych
06:30 Podróże z Aleksandrem i Emilią - Czekoladowy konkurs - Szwajcaria, odc. 9 (Swiss Chocolate Mouse); serial animowany kraj prod.Kanada (1998); Bez ograniczeń wiekowych
06:55 Świnka Peppa, seria V - Cienie, odc. 7 (Shadows, ep. 7); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2009); Bez ograniczeń wiekowych
07:05 Bajeczki Maszy - Złoty garbusek, odc. 26 (Masha Tale's); film animowany kraj prod.Rosja (2014); Bez ograniczeń wiekowych
07:10 Masza i niedźwiedź - Ruch koniem, odc. 28 (.) -  AD; serial animowany kraj prod.Rosja (2014); Dla małoletnich od lat 7
07:20 Bali - Jestem kucharzem!, odc. 8 (I'm the cook!); serial animowany kraj prod.Francja (2006); Bez ograniczeń wiekowych
07:35 To Timmy! - Timmy robi show, odc. 7 (Timmy Steals The Show); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2009); Bez ograniczeń wiekowych
07:50 Słoń Beniamin - Latarnik, odc. 8 (Benjamin Blümchen als Leuchtturmwarter); serial animowany kraj prod.Niemcy (1991); Bez ograniczeń wiekowych
08:20 Tabaluga - Kryształowa kula, odc. 49 (Scrying game); serial animowany kraj prod.Niemcy (1997); Bez ograniczeń wiekowych
08:55 Domisie - odc. 301 Kto późno przychodzi, ten sam sobie szkodzi; program dla dzieci; Bez ograniczeń wiekowych
09:25 Smerfy - Wielki płacz, odc. 168 (Crying Smurfs); serial animowany kraj prod.Belgia (1988); Bez ograniczeń wiekowych
09:55 Strażak Sam, seria 7 - Sam po służbie, odc. 10 (Off Duty Sam); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); Bez ograniczeń wiekowych
10:10 Rodzina Rabatków - Wyprawa do Wierzbowego Zakątka, odc. 11 (Kazoar the ogre); film animowany kraj prod.Francja (2005); Bez ograniczeń wiekowych
10:40 Świnka Peppa, seria V - Cienie, odc. 7 (Shadows, ep. 7); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2009); Bez ograniczeń wiekowych
10:45 Bajeczki Maszy - Złoty garbusek, odc. 26 (Masha Tale's); film animowany kraj prod.Rosja (2014); Bez ograniczeń wiekowych
10:50 Masza i niedźwiedź - Ruch koniem, odc. 28 (.) -  AD; serial animowany kraj prod.Rosja (2014); Dla małoletnich od lat 7
11:00 Milly i Molly - odc 7/26 Sekretne szaliki (Milly, Molly ep. Secret Scarves); serial animowany kraj prod.Australia (2008); Bez ograniczeń wiekowych
11:20 Tomek i przyjaciele, seria 13 - Dobre Uczynki Henia, odc. 18 (Henry's Good Deeds); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); Bez ograniczeń wiekowych
11:35 Moliki książkowe - odc. 6 Nuda; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
11:50 Noksu - Konkurs piosenki, odc. 11 (.); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); Bez ograniczeń wiekowych
11:55 Noksu - Śmieci, odc. 12 (.); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); Bez ograniczeń wiekowych
12:05 Bali - Jestem kucharzem!, odc. 8 (I'm the cook!); serial animowany kraj prod.Francja (2006); Bez ograniczeń wiekowych
12:20 To Timmy! - Timmy robi show, odc. 7 (Timmy Steals The Show); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2009); Bez ograniczeń wiekowych
12:35 Słoń Beniamin - Latarnik, odc. 8 (Benjamin Blümchen als Leuchtturmwarter); serial animowany kraj prod.Niemcy (1991); Bez ograniczeń wiekowych
13:05 Tabaluga - Kryształowa kula, odc. 49 (Scrying game); serial animowany kraj prod.Niemcy (1997); Bez ograniczeń wiekowych
13:40 Smerfy - Wielki płacz, odc. 168 (Crying Smurfs); serial animowany kraj prod.Belgia (1988); Bez ograniczeń wiekowych
14:05 Strażak Sam, seria 7 - Sam po służbie, odc. 10 (Off Duty Sam); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); Bez ograniczeń wiekowych
14:20 Rodzina Rabatków - Wyprawa do Wierzbowego Zakątka, odc. 11 (Kazoar the ogre); film animowany kraj prod.Francja (2005); Bez ograniczeń wiekowych
14:45 Świnka Peppa, seria V - Dzień Pokoju, odc. 8 (International day, ep. 8); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2009); Bez ograniczeń wiekowych
14:55 Bajeczki Maszy - Złoty garbusek, odc. 26 (Masha Tale's); film animowany kraj prod.Rosja (2014); Bez ograniczeń wiekowych
15:00 Masza i niedźwiedź - Ruch koniem, odc. 28 (.) -  AD; serial animowany kraj prod.Rosja (2014); Dla małoletnich od lat 7
15:10 Nela Mała Reporterka - odc. 28 Noc na morzu Południowochińskim -  txt. str. 777 AD; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
15:30 Gwiezdne Wojny (Lego) - Nowe Kroniki Yody, ep. 5: Wyścig po Holocrony (The New Yoda Chronicle: Race for the Holocronus); serial animowany kraj prod.USA (2014); Dla małoletnich od lat 7
15:55 Mój zwierzyniec - odc. 3 -  txt. str. 777; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
16:15 Noksu - Ostrożnie Julku, odc. 13 (.); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); Bez ograniczeń wiekowych
16:20 Noksu - Wodotrysk Monty'ego, odc. 14 (.); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); Bez ograniczeń wiekowych
16:30 Domisie - odc. 302 Domisiowy bohater; program dla dzieci; Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Milly i Molly - odc 8/26 Byczuś (Milly, Molly ep. Beefy); serial animowany kraj prod.Australia (2008); Bez ograniczeń wiekowych
17:15 Tomek i przyjaciele, seria 13 - Pszczoły, odc. 19 (Buzzy Bees); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Bali - Chcę być wysoki!, odc. 9 (I want to be tall!); serial animowany kraj prod.Francja (2006); Bez ograniczeń wiekowych
17:45 To Timmy! - Timmy chce beret, odc. 8 (Timmy Wants The Beret); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2009); Bez ograniczeń wiekowych
17:55 Słoń Beniamin - Biały nosorożec, odc. 9 (Da weisse Nashorn); serial animowany kraj prod.Niemcy (1991); Bez ograniczeń wiekowych
18:30 Tabaluga - Smocza góra, odc. 50 (Dragon Mountain); serial animowany kraj prod.Niemcy (1997); Bez ograniczeń wiekowych
19:00 Wieczorynka - Smerfy - Kukła Gargamela, odc. 169 (Gargamel’s Dummy); serial animowany kraj prod.Belgia (1988); Bez ograniczeń wiekowych
19:25 Wieczorynka - Strażak Sam, seria 7 - Pies pasterski, odc. 11 (Sheep Dog Trials); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); Bez ograniczeń wiekowych
19:35 Wieczorynka - Rodzina Rabatków - Muzyczna Przygoda, odc. 12 (Face the music); film animowany kraj prod.Francja (2005); Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wieczorynka - Czytanie przed spaniem - Chichotek i tajemniczy nieznajomy; widowisko kameralne; Bez ograniczeń wiekowych
20:10 Bajeczki Maszy - Wilk i siedem koźlątek, odc. 1 (Masha Tale's); serial animowany kraj prod.Rosja (2012); Bez ograniczeń wiekowych
20:20 Masza i niedźwiedź - Hit sezonu, odc. 29 (One Hit Wonder) -  AD; serial animowany kraj prod.Rosja (2014); Dla małoletnich od lat 7
20:30 Supa Strikas - Opanowanie piłki, odc. 13 (Ball Control); serial animowany kraj prod.Republika Południowej Afryki (2008); Dla małoletnich od lat 7
20:55 Gwiezdne Wojny (Lego) - Nowe Kroniki Yody, ep. 6: Nalot na Coruscant (The New Yoda Chronicles: Raid on Coruscant); serial animowany kraj prod.USA (2014); Dla małoletnich od lat 7
21:25 Inazuma Eleven - Przerażające Cyborgi!, odc. 8 (The Terryfying Soccer Cyborgs!) kraj prod.Japonia (2008); Dla małoletnich od lat 7
21:55 Maszyna zmian - Sobowtór -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
22:30 Okrasa łamie przepisy - Gęś w soli -  txt. str. 777; magazyn kulinarny; Bez ograniczeń wiekowych
23:00 Miniatury muzyczne; teledysk; Dla małoletnich od lat 7
23:00 Miniatury muzyczne; teledysk; Dla małoletnich od lat 7
05:25 Zakończenie dnia

TVP HD
06:25 Pasja ekstremalna - odc. 9; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
06:55 Wspaniałe stulecie (s. 2) - odc. 66 (seria II, odc. 18) (Muhtesem Yüzyil (Magnificent Century), ep. 66); serial kostiumowy kraj prod.Turcja (2011); Dla małoletnich od lat 12
08:00 Rodzinka.pl - odc. 202 "Suknia teściowej?" sezon 10 -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
08:30 Rodzinka.pl - odc. 203 "Daj żonie palec...!" sezon 10 -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
09:05 Ojciec Mateusz - odc. 215 - Gwiazdor (Ojciec Mateusz XVII odc. 3) -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
10:00 Ojciec Mateusz - odc. 216 - Sarkofag (Ojciec Mateusz XVII odc. 4) -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
10:55 Wspaniałe stulecie (s. 2) - odc. 67 (seria II, odc. 19) (Muhtesem Yüzyil (Magnificent Century), ep. 67); serial kostiumowy kraj prod.Turcja (2011); Dla małoletnich od lat 12
12:00 KFPP Opole - Opole 2016 - SuperJedynki; Dla małoletnich od lat 12
12:55 Kocham Cię, Polsko! - odc. (11); zabawa quizowa; Bez ograniczeń wiekowych
14:25 Teo - ria smaku Teo Vafidisa - (s. II odc. 1); magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
14:55 Ranczo - odc. 80 (seria VII, odc. 2) - Potęga immunitetu -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:55 Ranczo - odc. 81 (seria VII, odc. 3) - Podróż w czasie -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:55 Pierwsza randka - (9); Dla małoletnich od lat 12
18:05 Ojciec Mateusz - odc. 115 (seria IX odc. 7) Daleki krewny -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
18:55 Ranczo - odc. 51 (seria IV, odc. 12) - Fałszerze uczuć -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
19:55 Rodzinka.pl - odc. 204 "Lepiej dobrze żyć z teściową" sezon 10 -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
20:25 Rodzinka.pl - odc. 205 "Pogadajmy o facetach" sezon 10 -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
20:55 Okrasa łamie przepisy - Smaki zaklęte w nalewki -  txt. str. 777; magazyn kulinarny; Bez ograniczeń wiekowych
21:35 Rodzinka w komplecie - odc. 3 - Przeprowadzka (Ma femme, ma fille, un demenagement); komedia kraj prod.Francja (2012); Dla małoletnich od lat 12
23:10 Ja to mam szczęście! - ulubione skecze - Ja to mam szczęście! - ulubione skecze 11; Dla małoletnich od lat 7
23:20 Rodzinka.pl - odc. 127 "Kryzys" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
23:55 Rodzinka.pl - odc. 128 "Używki są dla mądrych" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
00:35 Tajemnica twierdzy szyfrów - odc. 2/13 -  txt. str. 777; serial sensacyjny TVP; Dla małoletnich od lat 12
01:30 Pitbull - odc. 21 -  txt. str. 777; serial policyjny TVP; Dla małoletnich od lat 16
02:30 Pitbull - odc. 22 -  txt. str. 777; serial policyjny TVP; Dla małoletnich od lat 16
05:55 Zakończenie dnia

TVP Historia
06:50 Był taki dzień - 22 sierpnia; felieton; Bez ograniczeń wiekowych
06:50 Powstańcy - Dzień 22; Dla małoletnich od lat 12
07:00 Historia Polski - Dawać świadectwo tamtym dniom; reportaż; Dla małoletnich od lat 12
07:50 Powstanie Warszawskie dzień po dniu - odc. 22; felieton; Dla małoletnich od lat 7
08:05 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - (68) Wenezuela - Boso ale w ostrogach -  txt. str. 777; cykl reportaży; Bez ograniczeń wiekowych
08:40 Zakochaj się w Polsce - odc. 38 Dęblin -  txt. str. 777; magazyn; Dla małoletnich od lat 7
09:10 W labiryncie - odc. 55 - Nóż; Dla małoletnich od lat 12
09:45 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii. - Radiostacja Babice; Dla małoletnich od lat 7
10:20 Żurawie: stworzone do latania (Born to Fly) -  txt. str. 777  46'; film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2011); Bez ograniczeń wiekowych
11:20 Kto wygra mecz  48' kraj prod.Polska (2012); reż.:Tadeusz Śmiarowski; Dla małoletnich od lat 12
12:15 Koło historii - Oko w oko ze zdrajcą; cykl reportaży; Dla małoletnich od lat 12
12:55 Made in USSR; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12; W grudniu 2016r. minęło 25 lat od rozpadu radzieckiego imperium.
To było wydarzenie epokowe! Punkt zwrotny w politycznej historii Europy, ale także w skali globalnej. Upadek ZSRR oznaczał koniec dwubiegunowego porządku międzynarodowego i całkowitą zmianę układu sił w świecie. W jednej chwili na mapie pojawiło się aż 15 nowych państw.
Celem filmu jest pokazanie, w czym się przejawia powrót do radzieckiej epoki w Rosji, która uważa się za spadkobierczynię ZSRR. Jaka jest wiedza na temat rzeczywistości tamtych czasów, jakie są przyczyny odradzania się ideałów radzieckiego imperium, oraz jakie wynikają z tego konsekwencje i zagrożenia. Dla Rosji i świata.
Zrozumienie sposobu myślenia Rosjan w tej kwestii jest niezwykle ważne dla zgłębienia ich postaw wobec konfliktu na Ukrainie i stosunku do państw Europy Zachodniej, w tym Polski.
14:00 Sensacje XX wieku - Stalowe Przymierze odc. 1; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
14:30 Sensacje XX wieku - Stalowe Przymierze odc. 2 -  txt. str. 777; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
15:00 Encyklopedia II wojny światowej - Skazani cz. 2; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 7
15:30 Wielka ucieczka. Drugie starcie (The Great Escape - The Reckoning)  47'; film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2009); reż.:Steve Westh; Dla małoletnich od lat 12
16:30 Historia Polski - Praski sierpień Wojska Polskiego; film dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
17:05 Oskarżenie; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
17:35 Pogranicze w ogniu - odc. 1/24; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
18:50 Powstanie Warszawskie dzień po dniu - odc. 22; felieton; Dla małoletnich od lat 7
19:00 Sensacje XX wieku - Stalowe Przymierze odc. 3 -  txt. str. 777; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
19:30 Sensacje XX wieku - Stalowe Przymierze odc. 4 -  txt. str. 777; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
20:00 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii. - Przed natarciem; Dla małoletnich od lat 7
20:35 Heinrich Himmler - anatomia zagłady (Heindrich Himmler)  51'; film dokumentalny kraj prod.Niemcy (2008); reż.:brak reżysera brak reżysera; Dla małoletnich od lat 16
21:40 1920. Wojna i miłość - odc. 12/13 - Przełom -  txt. str. 777 AD; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
22:35 "303" -  txt. str. 777  58'; film dokumentalny kraj prod.Polska (2016); reż.:Tomasz Magierski; Dla małoletnich od lat 12
23:45 Czarny Czwartek. Janek Wiśniewski padł -  txt. str. 777  105'; dramat kraj prod.Polska (2011); reż.:Antoni Krauze; wyk.:Michał Kowalski, Marta Kalmus, Marta Honzatko, Cezary Rybiński; Dla małoletnich od lat 12
01:45 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - (68) Wenezuela - Boso ale w ostrogach -  txt. str. 777; cykl reportaży; Bez ograniczeń wiekowych
02:20 1920. Wojna i miłość - odc. 12/13 - Przełom -  txt. str. 777 AD; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
03:15 Zakończenie dnia

TVP Info
05:55 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
05:59 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:09 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:11 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
06:16 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:29 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:34 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:36 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
06:41 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:45 Gość poranka; STEREO, 16:9, Na żywo
06:59 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:09 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:11 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
07:17 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:29 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:34 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:36 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
07:41 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:45 Gość poranka; STEREO, 16:9, Na żywo
07:59 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:09 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:11 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
08:16 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:29 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:34 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:36 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
08:41 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:45 Gość poranka; STEREO, 16:9, Na żywo
08:59 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:09 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:11 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
09:17 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:29 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:34 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:36 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
09:41 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:59 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
10:15 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
10:29 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
10:51 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
10:59 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
11:29 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
11:50 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
11:59 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
12:29 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
12:51 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
12:59 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
13:29 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
13:51 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
13:59 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
14:29 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
14:51 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
14:59 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
15:22 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
15:29 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
15:59 Dla niesłyszących - Serwis Info Dzień. -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
16:30 Panorama Info; STEREO, 16:9, Na żywo
16:51 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
17:00 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
17:15 Teleexpress Extra -  txt. str. 777; STEREO, Na żywo
17:32 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
18:00 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
18:30 Serwis Info Wieczór; STEREO, 16:9, Na żywo
19:00 To jest temat; magazyn; STEREO, 16:9, Na żywo
19:20 Serwis Info Wieczór; STEREO, 16:9, Na żywo
19:53 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
19:57 Gość Wiadomości -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
20:12 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Na żywo
21:00 Nie da się ukryć; magazyn; STEREO, 16:9, Na żywo
21:28 Flesz Info Wieczór; STEREO, 16:9, Na żywo
21:40 STUDIO LOTTO
21:50 W tyle wizji; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Na żywo
22:24 Flesz Info Wieczór; STEREO, 16:9, Na żywo
22:30 W tyle wizji; STEREO, 16:9, Na żywo
23:00 INFO Wieczór; STEREO, 16:9, Na żywo
23:30 W akcji; STEREO, 16:9, Na żywo
24:00 Serwis Info Wieczór; STEREO, 16:9, Na żywo
00:15 Nie da się ukryć; magazyn; STEREO, 16:9
00:43 Flesz Info Wieczór; STEREO, 16:9
00:59 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO, 16:9
02:00 Gość Wiadomości
02:21 Teleexpress Extra; STEREO, 16:9
02:45 W akcji; STEREO, 16:9
03:11 Światowiec - Macau; magazyn turystyczny; STEREO, 16:9
03:40 Ginące cywilizacje - Arka praojca - Dogoni z Mali odc. 12 (Enddangered civilisations); cykl dokumentalny kraj prod.Francja (1997); Dla małoletnich od lat 12
04:46 W tyle wizji; program publicystyczny; STEREO, 16:9
05:20 Flesz Info Wieczór; STEREO, 16:9
05:25 W tyle wizji; STEREO, 16:9
05:50 Zakończenie dnia

TVP Kultura
07:50 Studio Kultura - Rozmowy - Artur Szklener; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:00 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9
08:20 Chuligan Literacki; magazyn o książkach; Dla małoletnich od lat 12
08:45 Którędy po sztukę - Józef Robakowski; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
09:00 Autor wychodzi  40'; film TVP kraj prod.Polska (2006); reż.:Dominika Montean; wyk.:Kamilla Baar, Olgierd Łukaszewicz, Marcin Bosak, Jan Nowicki, Tadeusz Bradecki, Bodo Kox; Dla małoletnich od lat 12
09:55 Diabły, diabły -  txt. str. 777  81'; dramat psychologiczny kraj prod.Polska (1991); reż.:Dorota Kędzierzawska; wyk.:Danuta Szaflarska, Monika Niemczyk, Jerzy Łapiński, Krzysztof Plewka, Paweł Chwedoruk, Grzegorz Karabin, Maria Szoma, Wiesław Szoma, Justyna Ciemny; Dla małoletnich od lat 12
11:30 Resortowe lato - Kapitan Sowa na tropie - odc. 4/8 - Cichy pokoik -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
12:05 Resortowe lato - Kapitan Sowa na tropie - odc. 5/8 - Trzecia ręka -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
12:40 Resortowe lato - Kapitan Sowa na tropie - odc. 6/8 - Szantażysta -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
13:20 100 pytań do... Jerzego Waldorffa; Bez ograniczeń wiekowych
14:15 Złote koło -  txt. str. 777  93'; film kryminalny kraj prod.Polska (1971); reż.:Stanisław Wohl; wyk.:Teresa Lipowska, Ryszard Pietruski, Katarzyna Łaniewska, Krzysztof Janczar, Zofia Czerwińska, Zdzisław Maklakiewicz, Janusz Bukowski, Tadeusz Janczar; Dla małoletnich od lat 12
16:05 Wiktoryna czyli czy pan pochodzi z Beauvais? -  txt. str. 777  55'; film TVP kraj prod.Polska (1971); reż.:Jan Rutkiewicz; wyk.:Halina Kwiatkowska, Małgorzata Lorentowicz, Barbara Brylska, Stanisław Jasiukiewicz, Andrzej Kopiczyński, Kazimierz Opaliński, Barbara Marszałek, Kazimierz Fabisiak; Dla małoletnich od lat 12
17:10 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9
17:30 Diabły, diabły -  txt. str. 777  81'; dramat psychologiczny kraj prod.Polska (1991); reż.:Dorota Kędzierzawska; wyk.:Danuta Szaflarska, Monika Niemczyk, Jerzy Łapiński, Krzysztof Plewka, Paweł Chwedoruk, Grzegorz Karabin, Maria Szoma, Wiesław Szoma, Justyna Ciemny; Dla małoletnich od lat 12
19:05 Portrety - Jan Berdyszak; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
20:00 Studio Kultura - Rozmowy - Artur Szklener; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:20 Panorama kina światowego - Ilo Ilo (Ilo Ilo)  95'; dramat kraj prod.Singapur (2013); reż.:Anthony Chen; wyk.:Koh Jia Ler, Angeli Bayani, Tian Wen Chen, Yann Yann Yeo; Dla małoletnich od lat 12
22:10 Europa, Europa - Miłość (Amour)  122'; dramat kraj prod.Niemcy, Austria, Francja (2012); reż.:Michael Haneke; wyk.:Jean-Louis Trintignant, Emmanuelle Riva, Isabelle Huppert, Alexandre Tharaud, William Shimell; Dla małoletnich od lat 16
00:20 Studio Kultura - Rozmowy - Artur Szklener; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:35 Kino nocne - To ja, złodziej -  txt. str. 777  96'; komedia sensacyjna kraj prod.Polska (2000); reż.:Jacek Bromski; wyk.:Zbigniew Dunin-Kozicki, Janusz Gajos, Daniel Olbrychski, Anna Romantowska, Jan Frycz, Krzysztof Globisz, Krystyna Feldman, Bożena Dykiel, Kinga Preis, Maciej Kozłowski; Dla małoletnich od lat 16
02:25 Panorama kina światowego - Ilo Ilo (Ilo Ilo)  95'; dramat kraj prod.Singapur (2013); reż.:Anthony Chen; wyk.:Koh Jia Ler, Angeli Bayani, Tian Wen Chen, Yann Yann Yeo; Dla małoletnich od lat 12
04:15 Daniił Trifonow - magia muzyki (Daniil Trifonov The Magics of Music)  59'; film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2015); reż.:Christopher Nupen; Bez ograniczeń wiekowych
05:50 Zakończenie dnia

TVP Rozrywka
05:40 Humor w odcinkach - Tygodnik Moralnego Niepokoju - 52; Dla małoletnich od lat 12
06:10 Makłowicz w podróży - Makłowicz w podróży. Podróż 48 Hiszpania - "Prowincja Grenada" (188); magazyn kulinarny; Bez ograniczeń wiekowych
06:45 Okrasa łamie przepisy - Perliczka na nowo odkryta -  txt. str. 777; magazyn kulinarny; Bez ograniczeń wiekowych
07:20 Kraj się śmieje - "Nie bójmy się wioski"; Dla małoletnich od lat 12
08:20 Magiczny świat Luca /1/ (LIKE A MAGIC) kraj prod.Francja (2016); Dla małoletnich od lat 12
08:55 Kabaretowy Klub Dwójki - (69) - Hobby; widowisko rozrywkowe; Dla małoletnich od lat 12
09:50 Hity kabaretu - (9) Konczita i inne hity kabaretu Ani Mru Mru (1); program rozrywkowy; Dla małoletnich od lat 12
10:55 Muzeum Polskiej Piosenki - /42/ - "Zacznij od Bacha" - Zbigniew Wodecki; Bez ograniczeń wiekowych
11:05 Muzeum Polskiej Piosenki - /91/ - "Radość o poranku" - Grupa I; Bez ograniczeń wiekowych
11:20 Smaczne Go! - (8); magazyn kulinarny; Bez ograniczeń wiekowych
12:15 Życie to Kabaret - Scena Dobrego Humoru - "Z młodymi jak najbardziej" (2); program kabaretowy; Dla małoletnich od lat 12
13:15 Życie to Kabaret - Parodie, parodie - Wieczór parodii kabaretowych; Dla małoletnich od lat 12
14:10 Magiczny świat Luca /1/ (LIKE A MAGIC) kraj prod.Francja (2016); Dla małoletnich od lat 12
14:40 Kabaretowa Mapa Polski - Najśmieszniejsi nad morzem - Gwiazdy Festiwalu Kabaretu w Koszalinie; Dla małoletnich od lat 12
15:35 Kabaretowa Mapa Polski - Kabaretowe wakacje z duchami 3 - 2013. Ducholand (1) -  txt. str. 777; widowisko; Dla małoletnich od lat 12
16:45 Kabaretowa Mapa Polski - Kabaretowe wakacje z duchami 3 - 2013. Ducholand reaktywacja (2) -  txt. str. 777; widowisko; Dla małoletnich od lat 12
17:50 Okrasa łamie przepisy - Kapłony w Wilanowie -  txt. str. 777; magazyn kulinarny; Bez ograniczeń wiekowych
18:25 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - (83) Życie codzienne Indian -  txt. str. 777; cykl reportaży; Dla małoletnich od lat 12
18:55 Makłowicz w podróży - Makłowicz w podróży. Podróż 49 Niemcy (189) "Ostsee czyli Bałtyk"; magazyn kulinarny; Bez ograniczeń wiekowych
19:35 Humor w odcinkach - Tygodnik Moralnego Niepokoju - 52; Dla małoletnich od lat 12
20:15 Mój pierwszy raz - (odc. 7); Bez ograniczeń wiekowych
21:20 Kabaretowy Klub Dwójki - (26) - Mongolia; widowisko rozrywkowe; Dla małoletnich od lat 12
22:20 The best of Hrabi -  txt. str. 777; program rozrywkowy; Dla małoletnich od lat 12
23:30 Na festiwalowej scenie - Edyta Geppert; widowisko rozrywkowe; Bez ograniczeń wiekowych
23:55 Muzeum Polskiej Piosenki czyli historia jednego przeboju /6/; Bez ograniczeń wiekowych
00:55 Jest okazja - (4); widowisko; Dla małoletnich od lat 12
02:05 KabareTOP - "Szeptanka" - Bohdan Smoleń; Dla małoletnich od lat 12
02:25 Kierunek Wakacje - /7/ - Komediowy Śląsk; program rozrywkowy; Dla małoletnich od lat 12
03:15 Rozrywka Retro - Telepeerele - (6); widowisko rozrywkowe; Bez ograniczeń wiekowych
04:15 Zakończenie dnia

TVP Seriale
05:45 Wszystko przed nami - odc. 47 -  txt. str. 777; telenowela TVP; Dla małoletnich od lat 12
06:15 Na sygnale - odc. 14 -  txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP; Dla małoletnich od lat 12
06:45 Na sygnale - odc. 15 -  txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP; Dla małoletnich od lat 12
07:20 O mnie się nie martw - s. VI odc. 7/13 -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
08:15 M jak miłość - odc. 613; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
09:15 Janosik - odc. 2/13 - Zbójnickie prawa -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
10:05 Rodzinka.pl - odc. 98 "Ludwik żelazne ramię" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
10:35 Rodzinka.pl - odc. 99 "Święty Walenty" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
11:15 Ranczo - odc. 25 (seria II, odc. 12) - Plan awaryjny -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
12:15 Ranczo - odc. 26 (seria II, odc. 13) - Zgoda po polsku -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
13:20 Ojciec Mateusz - odc. 3 - Dług -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
14:15 Ojciec Mateusz - odc. 4 - Narkotyk -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
15:15 Na dobre i na złe - odc. 555 - W biegu; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
16:10 Na sygnale - odc. 15 -  txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP; Dla małoletnich od lat 12
16:40 Ranczo - odc. 27 (seria III, odc. 1) - Płomień duży i mały -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
17:40 Ranczo - odc. 28 (seria III, odc. 2) - Powrót demona -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
18:40 Rodzinka.pl - odc. 100 "Razem i osobno" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
19:15 Ojciec Mateusz - odc. 5 - Róża -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
20:15 Wspaniałe stulecie (s. 3) - odc. 135 (s. III, odc. 8) (Muhtesem Yüzyil (Magnificent Century) ep. 135); serial kostiumowy kraj prod.Turcja (2014); Dla małoletnich od lat 12
21:15 Ranczo - odc. 29 (seria III, odc. 3) - W kleszczach terroryzmu -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
22:15 Ranczo - odc. 30 (seria III, odc. 4) - Fakt prasowy -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
23:15 Ojciec Mateusz - odc. 6 - Anna -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
00:15 O mnie się nie martw - s. VI odc. 8/13 -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
01:05 Strażacy - odc. 10/10 -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
01:55 Strażacy - odc. 11 (seria II, odc. 1) - Stan gotowości -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
02:55 Janosik - odc. 2/13 - Zbójnickie prawa -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
03:50 M jak miłość - odc. 613; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
04:50 Rodzinka.pl - odc. 98 "Ludwik żelazne ramię" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
05:20 Zakończenie dnia

TVP Sport
08:00 Piłka nożna - Puchar Niemiec: 1 runda: FC Chemnitz - Bayern Monachium (Puchar Niemiec: 1 runda: FC Chemnitz - Bayern Monachium) kraj prod.Szwajcaria (2017); STEREO, 16:9
10:05 Jeździectwo - WKKW - Mistrzostwa Europy, Strzegom - dz. 3.: Cross; relacja; STEREO, 16:9
11:40 Triathlon - Magazyn - odc. 7 (odc. 7); magazyn kraj prod.Kanada (2017); STEREO, 16:9
12:40 Strongman - Międzynarodowe Mistrzostwa Polski - Szczawnica 2017; relacja; STEREO, 16:9
13:40 FINA Aquatics World- odc. 8 (FINA Aquatics World) -  JM kraj prod.Szwecja (2017); STEREO, 16:9
14:25 Piłka nożna - Liga Europy: 4. runda kwalifikacji: Legia Warszawa - Sheriff Tiraspol; STEREO, 16:9
16:30 4-4-2 - magazyn piłkarski -  JM; magazyn piłkarski; STEREO, 16:9
17:30 Pełnosprawni - odc. 216 -  JM; magazyn dla niepełnosprawnych; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:00 Tenis ziemny - Turniej WTA - New Haven - 1 runda: (1) (Turniej WTA - New Haven - 1 runda: (1)) kraj prod.Szwajcaria (2017); STEREO, 16:9, Na żywo
20:00 Tenis ziemny - Turniej WTA - New Haven - 1 runda: (2) (Turniej WTA - New Haven - 1 runda: (2)) kraj prod.Szwajcaria (2017); STEREO, 16:9, Na żywo
21:55 Gwiazdy Tenisa-odc. 11 (Gwiazdy Tenisa) -  JM kraj prod.Australia (2017); STEREO, 16:9
22:30 Sportowy Wieczór; STEREO, 16:9, Na żywo
23:00 Strongman - Międzynarodowe Mistrzostwa Polski - Szczawnica 2017; relacja; STEREO, 16:9
24:00 Boks - Gala boksu zawodowego Londyn: walka (3): Lee SELBY - Jonathan BARROS; STEREO, 16:9
00:45 Zakończenie dnia

TV Toruń
00:00 Przerwa
10:00 Aktualności Toruńskie
10:20 Pogoda dla Torunia
10:25 Rozmowa dnia
10:40 Wakacje w Toruniu - Puszczyk, puchacz, sowa
11:00 Okienko melomana - Muzyka na wodzie
11:25 Kobieta za kółkiem /2/
12:00 Powtórka programu
14:00 Droga po medal - koszykówka: PC Toruń - AZS Koszalin - powtórka
15:40 Cosmopolis w świecie Wiedźmina
16:00 Odkrywamy Parki Krajobrazowe Kujaw i Pomorza
16:30 Kobieta za kółkiem /2/
17:00 Wakacje w Toruniu - Puszczyk, puchacz, sowa
17:25 Nasze Sprawy - SM Kopernik
17:45 Aktualności Toruńskie
18:05 Pogoda dla Torunia
18:10 Rozmowa dnia
18:30 Kujawsko-Pomorskie mecenasem kultury - Święto Piernika
18:50 7 dni sportu
19:10 Wakacje w Toruniu - Puszczyk, puchacz, sowa
19:30 Okienko melomana - Muzyka na wodzie
20:00 Aktualności Toruńskie
20:20 Pogoda dla Torunia
20:25 Rozmowa dnia
20:45 Kujawsko-Pomorskie mecenasem kultury - Święto Piernika
21:10 Nasze Sprawy - SM Kopernik
21:25 Tim Michell w HRP Pamela
21:45 Aktualności Toruńskie
22:05 Pogoda dla Torunia
22:10 Rozmowa dnia
22:30 Droga po medal - koszykówka: PC Toruń - AZS Koszalin - powtórka

Polsat
5:00 Disco gramy Odcinek: 3787
6:00 Nowy dzień z Polsat News
7:50 Trudne sprawy Odcinek: 175
8:50 Malanowski i Partnerzy Odcinek: 636
9:20 Malanowski i Partnerzy Odcinek: 637
9:50 Dzień, który zmienił moje życie Odcinek: 2
10:50 Małolaty Odcinek: 50
11:50 Na ratunek 112 Odcinek: 99
12:20 Na ratunek 112 Odcinek: 100
12:50 Trudne sprawy Odcinek: 306
13:50 Słoiki Odcinek: 50
14:50 Dlaczego ja? Odcinek: 719
15:50 Wydarzenia
16:10 Pogoda
16:15 Interwencja Odcinek: 3450
16:40 Gliniarze Odcinek: 1
17:40 Trudne sprawy Odcinek: 234
18:50 Wydarzenia
19:20 Sport
19:25 Pogoda
19:30 Świat według Kiepskich Odcinek: 339
20:10 Szklana pułapka III
22:55 Arbitraż
1:10 Nie zadzieraj z fryzjerem
3:45 Tajemnice losu Odcinek: 2773

TVN
5:35 Uwaga! Odcinek: 5046
6:05 Mango - Telezakupy
7:10 W-11 - Wydział Śledczy Odcinek: 1004
7:50 Doradca smaku Odcinek: 36
8:00 19+ Odcinek: 105
8:35 Druga szansa Odcinek: 5 Sezon: 3
9:35 Kuchenne rewolucje Odcinek: 4 Sezon: 8
10:35 Ukryta prawda Odcinek: 495
11:35 Szpital Odcinek: 381
12:35 Kryminalni Odcinek: 11 Sezon: 2
13:40 W-11 - Wydział Śledczy Odcinek: 1011
14:20 W-11 - Wydział Śledczy Odcinek: 1012
15:00 Kuchenne rewolucje Odcinek: 12 Sezon: 12
16:00 Szkoła Odcinek: 238
17:00 Ukryta prawda Odcinek: 496
18:00 Szpital Odcinek: 382
19:00 Fakty
19:35 Sport
19:45 Pogoda
19:50 Uwaga! Odcinek: 5047
20:10 Doradca smaku Odcinek: 20
20:15 Na Wspólnej Odcinek: 2533
20:55 Jestem legendą
23:00 Jack Reacher
1:35 Pamiętniki wampirów Odcinek: 19 Sezon: 3
2:40 Uwaga! Odcinek: 5047
3:05 Moc magii Odcinek: 228
4:25 Nic straconego
5:35 Uwaga! Odcinek: 5047

Polsat 2
6:00 Dzień, który zmienił moje życie Odcinek: 82
7:00 Pielęgniarki Odcinek: 66
8:00 Awantura o kasę Odcinek: 208
8:50 Słoiki Odcinek: 47
9:50 Na ratunek 112 Odcinek: 107
10:20 Gliniarze Odcinek: 21
11:20 Poznaj swoje prawa Odcinek: 39
12:20 Szpital na perypetiach Odcinek: 23
12:50 I kto tu rządzi? Odcinek: 10
13:20 Świat według Kiepskich Odcinek: 403
13:50 Świat według Kiepskich Odcinek: 404
14:20 Świat według Kiepskich Odcinek: 405
14:50 Poznaj swoje prawa Odcinek: 40
15:50 Miodowe lata Odcinek: 110
16:40 Miodowe lata Odcinek: 111
17:30 Malanowski i Partnerzy Odcinek: 278
18:00 Malanowski i Partnerzy Odcinek: 279
18:30 Malanowski i Partnerzy Odcinek: 280
19:00 Gliniarze Odcinek: 22
20:05 Wydarzenia
20:45 Trudne sprawy Odcinek: 536
21:45 Dlaczego ja? Odcinek: 476
22:50 Świat według Kiepskich Odcinek: 373
23:20 I kto tu rządzi? Odcinek: 10
23:50 Zdrady Odcinek: 2
0:50 Na ratunek 112 Odcinek: 107
1:25 Gliniarze Odcinek: 22
2:30 Wydarzenia
3:00 Interwencja
3:20 Pierwsza miłość Odcinek: 2500
4:05 Świat według Kiepskich Odcinek: 403
4:35 Zdrady Odcinek: 15
5:35 Daleko od noszy Odcinek: 9

TVN 7
5:30 Szpital Odcinek: 131
6:30 W-11 - Wydział Śledczy Odcinek: 1155
7:15 Sąd rodzinny Odcinek: 64
8:15 Dr House Odcinek: 17 Sezon: 7
9:15 Brzydula Odcinek: 29
9:45 Brzydula Odcinek: 30
10:20 Mango - Telezakupy
11:55 Ukryta prawda Odcinek: 342
12:55 Sąd rodzinny Odcinek: 65
13:55 Sędzia Anna Maria Wesołowska Odcinek: 305
14:55 Szpital Odcinek: 132
15:55 Chirurdzy Odcinek: 18 Sezon: 2
16:55 Dr House Odcinek: 18 Sezon: 7
17:55 Brzydula Odcinek: 31
18:30 Brzydula Odcinek: 32
19:00 Ukryta prawda Odcinek: 343
20:00 Śmiertelna wyliczanka
22:35 48 godzin
0:30 Czysty geniusz Odcinek: 11
1:35 Moc magii Odcinek: 228
3:45 Druga strona medalu Odcinek: 4 Sezon: 4
4:15 Druga strona medalu Odcinek: 5 Sezon: 4
5:20 Ukryta prawda Odcinek: 343

ATM Rozrywka
6:00 Disco Gramy
7:00 Awantura o kasę Odcinek: 107
8:00 Pierwsza miłość Odcinek: 2502
8:40 Ewa gotuje Odcinek: 270
9:15 Ewa gotuje Odcinek: 271
9:45 Pitu Pitu Odcinek: 10
9:50 Pitu Pitu Odcinek: 11
9:55 Pitu Pitu Odcinek: 12
10:00 Daleko od noszy Odcinek: 106
10:30 Pielęgniarki Odcinek: 5
11:30 Doktor Martin Odcinek: 5 Sezon: 4
12:30 Słoiki Odcinek: 14
13:30 Małolaty Odcinek: 47
14:30 Lizzie McGuire Odcinek: 5 Sezon: 2
15:00 Lizzie McGuire Odcinek: 6 Sezon: 2
15:30 Świat według Bundych Odcinek: 158
16:00 Świat według Kiepskich Odcinek: 311
16:30 Świat według Kiepskich Odcinek: 312
17:00 Daleko od noszy Odcinek: 14 Sezon: 2
17:30 Daleko od noszy Odcinek: 15 Sezon: 2
18:00 Doktor Martin Odcinek: 6 Sezon: 4
19:00 Pielęgniarki Odcinek: 169
20:00 Słoiki Odcinek: 14
21:00 Fala zbrodni Odcinek: 14
22:00 Świat według Kiepskich Odcinek: 508
22:30 Świat według Kiepskich Odcinek: 509
23:00 Plebs Odcinek: 5 Sezon: 3
23:30 Plebs Odcinek: 6 Sezon: 3
24:00 Słoiki Odcinek: 47
1:00 Fala zbrodni Odcinek: 14
2:00 To nie koniec świata! Odcinek: 8
3:00 Awantura o kasę Odcinek: 99
4:00 Disco gramy
5:00 Disco gramy

TV 4
6:00 Niegrzeczny pies Odcinek: 2
7:00 Klub przyjaciół Myszki Miki Odcinek: 21
7:30 Kacper i przyjaciele Odcinek: 30
8:00 Klub przyjaciół Myszki Miki Odcinek: 24
8:30 Kacper i przyjaciele Odcinek: 33
9:00 Niegrzeczny pies Odcinek: 3
10:00 Twoja na zawsze Odcinek: 112
11:00 Detektywi w akcji Odcinek: 43
12:00 Detektywi w akcji Odcinek: 132
13:00 Policjantki i policjanci Odcinek: 290
14:00 STOP Drogówka Odcinek: 23
15:00 Dom nie do poznania Odcinek: 13
16:00 Twoja na zawsze Odcinek: 113
17:00 Hawaii 5.0 Odcinek: 18 Sezon: 2
18:00 Detektywi w akcji Odcinek: 44
19:00 Policjantki i policjanci Odcinek: 291
20:00 Sprawiedliwi - wydział kryminalny Odcinek: 96
21:00 SAGA: przekleństwo Cienia
23:10 Śmierć na 1000 sposobów Odcinek: 3
23:40 Śmierć na 1000 sposobów Odcinek: 4
0:05 Spadkobiercy Odcinek: 57
1:10 Ostatnia kryjówka bin Ladena
2:15 Graffiti
2:30 Tak czy nie
2:55 Disco Polo Life Odcinek: 607
3:55 Polska 2017
5:30 Atleci

TV 6
6:00 Dekoratornia Odcinek: 363
6:30 Dekoratornia Odcinek: 364
7:00 Nieśmiertelny Odcinek: 14
8:00 Strażnik Teksasu Odcinek: 105
9:00 Galileo Odcinek: 195
10:00 Superkot
11:00 Rodzina zastępcza Odcinek: 86
11:30 Rodzina zastępcza Odcinek: 87
12:00 Miodowe lata Odcinek: 23
12:50 Miodowe lata Odcinek: 85
13:45 Na patrolu Odcinek: 26
14:15 Disco Polo Life Odcinek: 569
15:15 Czarodziejki Odcinek: 128
16:15 Strażnik Teksasu Odcinek: 106
17:15 Dom nie do poznania Odcinek: 49
18:15 Miodowe lata Odcinek: 26
19:00 Miodowe lata Odcinek: 50
20:00 Galileo Odcinek: 196
21:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku Odcinek: 109
22:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku Odcinek: 110
23:00 Decydująca gra
1:00 Zagadki kryminalne Odcinek: 11
2:00 STOP Drogówka Odcinek: 128
3:00 Top 10 - lista przebojów Odcinek: 799
4:00 Disco Polo Life Odcinek: 598
5:00 Disco Polo Life Odcinek: 601

Super Polsat
6:00 Wydarzenia
6:30 Wydarzenia
7:00 Ania z Zielonego Wzgórza - dalsze losy Odcinek: 1
9:00 Słoneczna Stacja Odcinek: 4
9:30 Kabaretowa Ekstraklasa Odcinek: 34
10:00 To nie koniec świata! Odcinek: 12
11:00 Ślubna gorączka Odcinek: 6
12:00 Twoja twarz brzmi znajomo Odcinek: 34
14:00 Top Chef Odcinek: 47
15:30 Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia Odcinek: 55
17:00 Twoja twarz brzmi znajomo Odcinek: 35
19:00 Przyjaciółki Odcinek: 15
20:00 To nie koniec świata! Odcinek: 13
21:00 Powiedz TAK! Odcinek: 8
22:00 Twoja twarz brzmi znajomo Odcinek: 35
24:00 Top Chef Odcinek: 47
1:30 Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia Odcinek: 55
3:00 Przyjaciółki Odcinek: 15
4:00 Nasz nowy dom Odcinek: 74
5:00 Nasz nowy dom Odcinek: 75

Stopklatka TV
6:00 Prywatna historia kina Odcinek: 5
6:35 Na planie
6:55 Mikołajek Odcinek: 11 Sezon: 1
7:25 Złotopolscy Odcinek: 75
7:55 Wszystkie kobiety Mateusza
9:55 Niania Odcinek: 107 Sezon: 8
10:25 Niania Odcinek: 108 Sezon: 8
10:55 Niania Odcinek: 109 Sezon: 8
11:35 Katastrofy w przestworzach Odcinek: 66
12:40 Katastrofy w przestworzach Odcinek: 77
13:35 Pułapki umysłu Odcinek: 6 Sezon: 2
14:00 Umrzesz ze śmiechu - wpadki i wypadki Odcinek: 49
14:30 Umrzesz ze śmiechu - wpadki i wypadki Odcinek: 50
15:00 Umrzesz ze śmiechu - wpadki i wypadki Odcinek: 51
15:30 Szpital nadziei Odcinek: 14 Sezon: 2
16:40 Niania Odcinek: 110 Sezon: 8
17:05 Niania Odcinek: 111 Sezon: 8
17:40 Niania Odcinek: 112 Sezon: 8
18:05 Zaginiony świat Odcinek: 7 Sezon: 1
19:05 Zaginiony świat Odcinek: 8 Sezon: 1
20:00 Pogromcy duchów
22:20 Czas surferów
23:55 W imię króla III - ostatnie zadanie
1:45 Daleko od okna
4:05 Niania Odcinek: 44 Sezon: 3
4:40 Złotopolscy Odcinek: 75
5:15 Poezja pornpunkowa

Stars.TV
6:00 Best polish
7:00 Best polish
8:00 Best 00's
9:00 Best hits
10:00 Best 80's
11:00 Best 90's
12:00 Best ballads
13:00 Best hits
14:00 Best 80's
15:00 Best 90's
16:00 Best hits
17:00 Best 80's
18:00 Best 90's
19:00 Best hits
20:00 Best ballads
21:00 Best 80's
22:00 Best 90's
23:00 Best hits
24:00 Best polish
1:00 Best polish
2:00 Best polish
3:00 Best polish
4:00 Best polish
5:00 Best polish

Power TV
6:00 Power karaoke
7:00 Muzyczny poranek!
11:00 80's POWER
12:00 Power mix
14:00 90's POWER
15:00 Disco klasyka
16:00 Power mix
18:00 Extra klasyka
20:00 100% Power
24:00 Moc na noc

Polo TV
6:00 Hit dnia
6:05 Pobudka z Polo TV!
7:00 Hit dnia
7:05 Pobudka z Polo TV!
8:00 Hit dnia
8:05 Najlepsze z najlepszych
9:00 Hit dnia
9:15 Disco Studio
11:15 Dance w Polo TV
12:00 Hit dnia
12:10 Dance w Polo TV
13:00 Hit dnia
13:14 Przeboje na czasie
14:00 Hit dnia
14:10 Najlepsze z najlepszych
14:30 Przeboje na czasie
15:00 Hit dnia
15:05 Przeboje na czasie
16:00 Hit dnia
16:13 Przeboje na czasie
17:00 Hit dnia
17:15 Disco Studio
19:15 Prognoza pogody
19:30 Szalone lata 90.
20:00 Prognoza pogody
20:02 Disco Star
21:26 Dance w Polo TV
22:30 Prognoza pogody
22:32 Dance w Polo TV
23:00 Klejnot TV
24:00 Miłość w rytmie disco
0:30 Miłość w rytmie disco
1:00 Przeboje na czasie
5:30 Przeboje na czasie

WTK
6:00, 10:00, 11:00, 12:00, 17:30, 18:00, 18:30, 19:00, 19:30, 20:00, 20:30, 21:00, 21:30, 22:00, 22:30, 23:00, 24:00, 0:30, 1:00, 1:30, 2:00, 2:30, 3:00, 3:30, 4:00 Puls dnia - serwis informacyjny
6:20, 7:10, 7:20, 8:10, 8:20, 9:10, 9:20, 9:30, 10:30, 10:40, 11:35, 12:25, 12:35, 13:15, 13:30, 14:00, 14:30, 14:50, 15:05, 15:15, 15:25, 15:40, 16:05, 16:25, 16:35, 17:05, 17:25, 17:45, 18:35, 18:55, 21:35, 22:25, 23:35, 0:35, 1:35, 3:35 Serwis komunikacyjny
6:25, 7:55 Magazyn specjalny
6:30, 13:30, 20:30, 2:30 Otwarta antena
6:50, 12:30, 14:20 Masz prawo
6:55 Poranek WTK
7:15, 8:15, 8:35, 9:15, 9:35, 10:25, 11:50, 15:00, 15:20, 15:30, 16:00, 16:30, 16:50, 17:15, 17:50, 18:50, 20:25, 21:25, 21:50, 22:20, 23:50, 0:50, 3:25, 3:50 Pogoda
7:25, 8:25, 9:25, 10:55, 11:55, 13:55, 14:55, 15:35, 15:55, 17:10, 17:20, 17:40, 21:55, 22:55, 23:55, 0:55, 2:55, 3:55 Qulturalny Poznań
7:30, 8:30, 9:00, 9:50 Poznań minuta po minucie
7:40, 8:40, 9:40, 10:40, 12:40, 14:40, 17:35, 17:55, 19:15, 21:40, 23:40, 23:40, 0:40, 1:40 Sport
8:00 Poranne powitanie
11:20, 14:05, 1:15 Na zdrowie
11:40, 13:20, 14:20, 15:10, 15:45, 16:40, 18:20, 18:40, 19:50, 1:50, 2:20, 3:40 Gość wieczoru WTK
12:50 Kurier Pilski
16:10 Ratajski fyrtel kultury
16:55 Wieczór WTK
19:20 Na żywo z Poznania
19:35, 23:20 Z anteny Lech TV

Kino Polska
6:00 Joanna
8:25 TV Okazje
9:30 Stawka większa niż życie Odcinek: 11
10:50 Odwiedziny prezydenta
12:45 Trzeba zabić tę miłość
14:45 Stawka większa niż życie Odcinek: 11
15:55 Hallo Szpicbródka, czyli ostatni występ króla kasiarzy
18:00 Kabaretowy rejs Deluxe Odcinek: 7
19:00 Kabaretowy rejs Deluxe Odcinek: 10
20:00 Skazany na bluesa
22:10 Pod powierzchnią
23:50 Boisko bezdomnych
2:30 Magnat

Eurosport 1
5:45 Vuelta a España
7:15 China Championship w Kantonie
8:00 China Championship w Kantonie
8:30 China Championship w Kantonie
11:00 Rekordy olimpijskie
11:30 Rekordy olimpijskie
12:00 Rekordy olimpijskie
13:00 Letnia Uniwersjada w Tajpej
14:45 Vuelta extra
15:00 Vuelta a España
17:45 Vuelta extra
18:00 China Championship w Kantonie
19:55 Wiadomości Eurosportu
20:00 Vuelta a España
21:45 Superpuchar Porsche
22:00 Mistrzostwa Europy w Zandvoorcie
22:30 Mistrzostwa Świata w Paryżu
22:55 Wiadomości Eurosportu
23:00 CSI w Sankt Moritz
24:00 Vuelta a España
1:30 China Championship w Kantonie
3:00 Vuelta a España
4:30 China Championship w Kantonie
5:45 Vuelta a España

Canal +
6:00 Nie przegap Odcinek: 234
6:15 Niesamowity małpi świat Odcinek: 2
7:05 Taniec pustyni
8:45 O co biega? Odcinek: 11
9:15 Były sobie człowieki
10:55 Łapu-Capu Extra Odcinek: 4
11:25 Sprawa Kalinki
12:50 W tonacji+ Odcinek: 17
13:40 Urodzeni zwycięzcy
15:30 Aktualności filmowe+ Odcinek: 25
16:00 Nasze wielkie rodzinne wesele
17:40 Nie przegap Odcinek: 234
17:55 7 rzeczy, których nie wiecie o facetach
20:00 Studio Ligi Mistrzów UEFA
20:40 OGC Nice - SSC Napoli
22:45 Magazyn skrótów Ligi Mistrzów UEFA
24:00 Snajper: Reguły wojny
1:25 Głośniej od bomb
2:55 Nie ma zmiłuj
4:40 Mikołaj nieświęty

HBO
6:00 Gwiezdne wrota: arka prawdy
7:45 Angry Birds Film
9:25 Miles
10:55 Narodzenie
12:40 Na planie Odcinek: 34
13:10 Cydr z Rosie
14:50 Waterboys
16:25 Wielkie wino
18:05 Frida
20:10 Doktor Strange
22:05 Propozycja
23:50 Trumbo
2:00 I Saw the Light. Historia Hanka Williamsa
4:10 Propozycja

Polsat Romans
6:00 Pierwsza miłość Odcinek: 2088
6:45 Pierwsza miłość Odcinek: 2089
7:30 Nasz nowy dom Odcinek: 58
8:30 Dom nie do poznania Odcinek: 16
9:25 To nie koniec świata! Odcinek: 10
10:25 Gotowe na wszystko Odcinek: 25
11:20 Rodzina zastępcza plus Odcinek: 241
12:20 Hotel 52 Odcinek: 24
13:20 Nasz nowy dom Odcinek: 61
14:20 Dom nie do poznania Odcinek: 19
15:15 To nie koniec świata! Odcinek: 11
16:15 Gotowe na wszystko Odcinek: 26
17:15 Nieprawdopodobne, a jednak... Odcinek: 7
17:50 Wojna i pokój Odcinek: 4
20:00 Nasz nowy dom Odcinek: 67
21:00 Wszystkie Boże dzieci tańczą
22:50 Do widzenia, do jutra
0:45 Wojna i pokój Odcinek: 4
2:55 Nasz nowy dom Odcinek: 58
3:55 Zdrady Odcinek: 78
4:55 To nie koniec świata! Odcinek: 11

TV Toya
11:00 Pogoda dla Łodzi
11:02 TOYA Traffic
11:05 Sport, sport, sport
11:30 Dekoder
11:45 Łódź z lotu ptaka
11:50 Nasze sprawy
12:00 Pogoda dla Łodzi
12:05 Dla prawo- i leworęcznych
12:15 Tak jak w kinie
12:55 Migawka
13:00 Pogoda dla Łodzi
13:02 TOYA Traffic
13:05 Konfrontacje
13:50 Prosto z miasta
14:00 Pogoda dla Łodzi
14:05 Sport, sport, sport
14:25 Łódź z lotu ptaka
14:30 Po godzinach
15:00 TOYA Traffic
15:05 Koniunktura
15:15 Nasze sprawy
15:25 Łódź z lotu ptaka
15:30 Prześwietlenie
16:00 Pogoda dla Łodzi
16:02 TOYA Traffic
16:05 Migawka
16:15 Wydarzenia flesz
16:20 Łódź z lotu ptaka
16:25 Zdarzyło się w Łodzi
16:30 Punkt widzenia
16:40 Gospodarka, głupcze!
16:50 Cztery łapy
17:00 Prosto z miasta
17:15 Wydarzenia
17:30 Wydarzenia sport
17:35 Pogoda dla Łodzi
17:40 Punkt widzenia
17:50 Gust Polek
17:55 Pora na seniora
18:00 Migawka
18:15 Wydarzenia flesz
18:20 Zdarzyło się w Łodzi
18:25 Sport flesz
18:30 Bez etatu
19:15 Wydarzenia flesz
19:20 Smog talk
20:05 Sport flesz
20:15 Wydarzenia
20:30 Wydarzenia sport
20:35 Pogoda dla Łodzi
20:40 Punkt widzenia
20:50 Energia kina
20:55 Podsłuchane w tramwaju
21:00 Koniunktura
21:15 Wydarzenia flesz
21:20 Pod prąd
21:50 Nasze sprawy
22:00 Wytwórnia
22:15 Wydarzenia flesz
22:20 Prosto z miasta
22:30 Sport flesz
22:35 Migawka
22:45 Wydarzenia
23:00 Wydarzenia sport
23:10 Punkt widzenia
23:20 Zdarzyło się w Łodzi
23:25 Bez etatu

Sport 1
6:00 Teleshopping
13:00 Normal Odcinek: 33
13:30 Die PS-Profis - Mehr Power aus dem Pott Odcinek: 3
13:45 Poker Odcinek: 14
14:45 Hockey
16:30 Storage Wars - Die Geschäftemacher Odcinek: 124
17:00 Storage Wars - Die Geschäftemacher Odcinek: 77
17:30 Storage Wars - Die Geschäftemacher Odcinek: 78
18:00 Container Wars Odcinek: 17
18:30 Bundesliga aktuell
19:15 Scooore! - Internationales Fußball-Magazin Odcinek: 73 Sezon: 3
20:00 Poker Odcinek: 16
21:00 Storage Wars - Geschäfte in Texas Odcinek: 31
21:30 Storage Wars - Geschäfte in Texas Odcinek: 32
22:00 Sport1 Reportage
24:00 Die Pokerstars.de Latenight-Show
1:00 Sport-Clips
1:20 Sport-Clips
1:50 Teleshopping
2:00 Sport-Clips
2:05 Teleshopping
2:20 Sport-Clips
3:05 Teleshopping
3:20 Sport-Clips
3:25 Teleshopping
3:35 Sport-Clips
4:05 Teleshopping
4:20 Sport-Clips
4:25 Teleshopping
4:35 Sexy Roadtrip Odcinek: 1
5:45 Sport-Clips

Nowa TV
6:00 Video Mix Odcinek: 5
7:00 24 godziny online.pl Odcinek: 202
7:35 Tu i teraz Odcinek: 125
7:50 Federacja Odcinek: 3
8:00 Fatalne zaproszenie Odcinek: 6 Sezon: 2
9:05 No Limit Odcinek: 6 Sezon: 2
10:10 Jej Szerokość Afrodyta Odcinek: 8 Sezon: 5
11:10 Bywanie na dywanie Odcinek: 13
11:40 Trinny i Susannah ubierają Norwegię Odcinek: 28 Sezon: 1
12:10 Żony za kółkiem Odcinek: 18
13:15 Fabryka jedzenia Odcinek: 25 Sezon: 1
13:50 Jak to jest robione Odcinek: 2 Sezon: 3
14:20 Niesamowite zagadki medyczne Odcinek: 1 Sezon: 3
15:30 Szef jak szpieg - USA
16:25 Jej Szerokość Afrodyta Odcinek: 9 Sezon: 5
17:25 Wojny magazynowe Odcinek: 3 Sezon: 5
17:50 Wojny magazynowe Odcinek: 4 Sezon: 5
18:30 24 godziny online.pl Odcinek: 203
18:50 Prognoza pogody Odcinek: 173
18:55 Tu i teraz Odcinek: 126
19:30 Moda na sukces Odcinek: 6351
20:00 Geronimo: Amerykańska legenda
22:30 Operacja "Świt"
1:00 24 godziny online.pl Odcinek: 203
1:35 Prognoza pogody Odcinek: 173
1:40 Tu i teraz Odcinek: 126
2:05 Nowa JA! Odcinek: 1 Sezon: 2
2:35 Chiny: Historia i współczesność Odcinek: 3
3:50 Nowa TV - koncertowo
4:55 Redakcja: Dział Śledczy Odcinek: 11 Sezon: 2

Polsat Film
5:35 Malanowski i Partnerzy Odcinek: 674
6:05 Ewa gotuje Odcinek: 201
6:35 Przyjaciółki Odcinek: 42
7:35 Przyjaciółki Odcinek: 43
8:35 Czterej pancerni i pies: Rozstajne drogi; Brzeg morza
10:30 Rękopis znaleziony w Saragossie
14:25 Pies ojca chrzestnego
16:20 Odrzuceni
18:45 Kogel-mogel
21:00 Wieczny student III
23:05 Zasady walki II - Zdrada
1:10 Skazane Odcinek: 11
2:10 Skazane Odcinek: 12
3:10 Gliniarze Odcinek: 1
4:10 Gliniarze Odcinek: 2
5:10 Malanowski i Partnerzy Odcinek: 674
5:35 Malanowski i Partnerzy Odcinek: 675

TNT
6:00 Różowe lata siedemdziesiąte Sezon: 4
6:25 Różowe lata siedemdziesiąte Sezon: 4
6:55 Był tu Salvaje
9:00 Aladyn
11:00 Kręglogłowi
13:15 Król Ralph
15:15 W krzywym zwierciadle: Wakacje
17:15 W krzywym zwierciadle: Europejskie wakacje
19:15 Agenci NCIS Sezon: 2
20:10 Agenci NCIS Sezon: 2
21:00 Troja
0:25 Lśnienie
3:00 Zabójcza broń II
4:50 Czarowny kwiecień

Ale Kino +
8:00 Endeavour Odcinek: 2 Sezon: 4
9:40 Papierowe gody
11:20 Miłość od pierwszego ugryzienia
13:10 Umarli rzucają cień
15:25 Xavier Dolan: Niemożliwe nie istnieje
16:30 Eichmann Show
18:15 Nieprawdopodobna dziewczyna
20:10 Głowa w chmurach
22:30 Przerwane objęcia
0:50 Pasolini
2:15 "Anna" i wampir
3:50 Moloch
4:25 Oczy mojego ojca
4:55 Olena
5:10 Andrzej Wajda. Moje notatki z historii

Disco Polo Music
6:00 The Best of Disco Polo Music
6:30 Disco dance
7:00 Top 10 - Lista Przebojów
8:00 Disco Polo Music - gorące hity
9:00 Disco gramy
10:00 Piosenka na życzenie
11:00 Zawód gwiazda Odcinek: 32
11:30 Gwiazdy dla ciebie Odcinek: 84
12:00 The Best of Disco Polo Music
13:00 Disco Polo Life
14:00 Disco Polo Music - gorące hity
15:00 Disco gramy
16:00 Disco dance
17:00 Piosenka na życzenie
18:00 Top 10 - Lista Przebojów
19:00 Disco Polo Life
20:00 The Best of Disco Polo Music
21:00 Disco gramy
22:00 Piosenka na życzenie
23:00 Disco dance
24:00 Disco Polo Music - gorące hity
1:00 The Best of Disco Polo Music
2:00 Disco Polo Life
3:00 Disco Polo Music By Night
4:00 Disco Polo Music - gorące hity
5:00 Zawód gwiazda Odcinek: 6
5:30 Druga strona gwiazdy Odcinek: 50

Polonia 1
6:05 Yattaman Odcinek: 35
6:25 Rozgrywki z wyższych sfer Odcinek: 102
6:50 Celeste Odcinek: 24
7:35 Magiczna TV
8:50 Telezakupy
14:50 Zagadkowa wyspa
16:35 Klejnot TV
20:50 Wytańczyć marzenia Odcinek: 3
21:55 Akademia fitness
22:20 Nieźle kliknięci
22:45 Różowa noc

CBS Europa
5:40 Zamknięta księga
7:20 Szogun Odcinek: 1 Sezon: 1
8:20 Szogun Odcinek: 2 Sezon: 1
9:25 Tragedia Posejdona Odcinek: 1
11:15 Tragedia Posejdona Odcinek: 2
13:00 Żandarm w Nowym Jorku
15:00 Bezsenność w Seattle
17:00 Okrucieństwo nie do przyjęcia
18:55 Szogun Odcinek: 3 Sezon: 1
20:00 Szogun Odcinek: 4 Sezon: 1
21:00 Nieśmiertelny IV: Ostatnia rozgrywka
22:55 Ned Kelly
1:00 VI Batalion
3:35 Uwikłany
5:30 Taxi Odcinek: 6 Sezon: 3

Cinemax
6:00 Skrzypek
7:45 Bunkier
9:10 Kupię - zamienię
9:30 Adidas kontra Puma
11:30 Szklana szczęka
13:00 Victoria
14:40 Zanim zapadnie noc
16:55 Bunkier
18:20 Destrukcja
20:00 13 godzin: Tajna misja w Benghazi
22:25 Stacja Berlin Odcinek: 10
23:20 Robot Jeeg
1:20 Wielkie otwarcie
3:10 List do Boga
3:45 Problemski hotel
5:35 Komisja

Polsat Sport
7:00 Magazyn lekkoatletyczny
7:40 AFC Ajax - FC Groningen
9:50 GKS Tychy - Drutex Bytovia
12:00 Lokomotiv Daugavpils - Zdunek Wybrzeże Gdańsk
14:10 Magazyn Nice 1. ligi polskiej
15:40 NAC Breda - PSV
17:50 Górnik Łęczna - Stal Mielec
20:00 Atleci
20:30 Podbeskidzie Bielsko-Biała - Ruch Chorzów
23:00 Gala boksu zawodowego
1:30 Eliminacje Mistrzostw Świata w Rosji

AMC
4:55 Duże dziecko, wielki kłopot
6:15 Adventures of Hercules
8:00 Diablica
9:55 Josie i kociaki
11:50 Trzech małolatów ninja
13:45 Duże dziecko, wielki kłopot
15:20 United
17:15 Kasjerzy czy kasiarze?
19:05 Benny i Joon
21:00 Rain Man
23:35 Czekoladowa wojna
1:35 Dead Fish
3:35 Oblicza mordercy
5:25 Wielki interes

Canal + Sport
6:00 Ekstraklasa po godzinach
7:05 Ekstrapaka
8:00 Sport News+
8:15 Sport+
9:15 Manchester City - Everton FC
11:20 Liga+ Extra
13:55 Piast Gliwice - Korona Kielce
16:00 Ekstraklasa po godzinach
17:05 Ekstrapaka
18:00 Premier League Review - podsumowanie kolejki
19:00 ADAC Rajd Niemiec
20:05 European Tour - Fiji International w Sigatoce
20:40 Sevilla FC - Istanbul Basaksehir
23:00 Sport News+
23:15 Premier League Review - podsumowanie kolejki
0:15 O co biega?
0:55 OGC Nice - SSC Napoli
3:00 Ekstrapaka
4:00 NK Maribor - Hapoel Beer Szewa

Romance TV
5:30 Diagnoza Betty Odcinek: 16
6:15 Burza uczuć Odcinek: 1502
7:15 Tatusiowie na medal Odcinek: 39
8:15 Pary Odcinek: 7
8:20 Rosamunde Pilcher: Za wysoki lot Odcinek: 115
10:15 Burza uczuć Odcinek: 1502
11:15 Pary Odcinek: 6
11:20 Tatusiowie na medal Odcinek: 39
12:15 Nie całuj oszusta
14:05 Trojaczki
16:00 Tatusiowie na medal Odcinek: 40
16:55 Pary Odcinek: 4
17:00 Burza uczuć Odcinek: 1503
18:00 Pary Odcinek: 2
18:05 Miłość, dzieci i wielkie serce
20:00 Diagnoza Betty Odcinek: 17
21:00 Rosamunde Pilcher: Nie całuj adwokata
22:55 Rosamunde Pilcher: Miłość nie pyta o wiek Odcinek: 114
0:50 Tatusiowie na medal Odcinek: 40
1:45 Rosamunde Pilcher: Nie całuj adwokata
3:15 Pary Odcinek: 15
3:20 Rosamunde Pilcher: Miłość nie pyta o wiek Odcinek: 114
4:50 Diagnoza Betty Odcinek: 16
5:35 Diagnoza Betty Odcinek: 17

TV Puls
6:00 To moje życie! Odcinek: 100
7:00 Kobra - oddział specjalny Odcinek: 7 Sezon: 9
8:00 Rewir Odcinek: 11
9:00 Napisała: Morderstwo Odcinek: 13 Sezon: 7
10:00 Napisała: Morderstwo Odcinek: 14 Sezon: 7
11:00 Kobra - oddział specjalny Odcinek: 8 Sezon: 9
12:00 Agenci NCIS: Los Angeles Odcinek: 11 Sezon: 3
13:00 Agenci NCIS: Los Angeles Odcinek: 13 Sezon: 3
13:50 Zbuntowany anioł Odcinek: 147
14:50 Zbuntowany anioł Odcinek: 148
15:45 Agenci NCIS: Los Angeles Odcinek: 15 Sezon: 3
16:40 Rewir Odcinek: 12
17:40 Gwiazdy lombardu Odcinek: 181 Sezon: 10
18:00 Gwiazdy lombardu Odcinek: 408 Sezon: 17
18:30 Gwiazdy lombardu Odcinek: 409 Sezon: 17
19:00 Gwiazdy lombardu Odcinek: 411 Sezon: 17
19:30 Gwiazdy lombardu Odcinek: 412 Sezon: 17
20:00 Leon zawodowiec
22:40 Purpurowe rzeki
0:50 Ale numer! Odcinek: 9 Sezon: 2
1:20 Menu na miarę Odcinek: 6
1:55 Na jedwabnym szlaku Odcinek: 9
2:30 Biesiada na cztery pory roku Odcinek: 1
3:00 Biesiada na cztery pory roku Odcinek: 2
3:25 Biesiada na cztery pory roku Odcinek: 3
3:50 Biesiada na cztery pory roku Odcinek: 4
4:20 Menu na miarę Odcinek: 8
4:45 Z archiwum policji Odcinek: 5
5:10 Twój Puls Odcinek: 1
5:35 Menu na miarę Odcinek: 9

Puls 2
6:00 Było sobie życie Odcinek: 10
6:35 Jake i piraci z Nibylandii Odcinek: 91 Sezon: 3
7:10 Jake i piraci z Nibylandii Odcinek: 92 Sezon: 3
7:35 Baranek Shaun Odcinek: 7 Sezon: 5
7:40 Baranek Shaun Odcinek: 8 Sezon: 5
7:50 Baranek Shaun Odcinek: 9 Sezon: 5
8:00 Baranek Shaun Odcinek: 10 Sezon: 5
8:05 Baranek Shaun Odcinek: 11 Sezon: 5
8:15 Baranek Shaun Odcinek: 12 Sezon: 5
8:35 Oggy i karaluchy Odcinek: 29
8:40 Oggy i karaluchy Odcinek: 30
8:50 Oggy i karaluchy Odcinek: 31
9:00 Oggy i karaluchy Odcinek: 32
9:05 Oggy i karaluchy Odcinek: 33
9:15 Oggy i karaluchy Odcinek: 34
9:35 Pixie i Dixie Odcinek: 55
9:40 Pixie i Dixie Odcinek: 56
9:50 Pixie i Dixie Odcinek: 57
10:00 Zwariowane melodie Odcinek: 65
10:05 Zwariowane melodie Odcinek: 66
10:10 Zwariowane melodie Odcinek: 67
10:30 Zaczarowany ołówek Odcinek: 29
10:40 Zaczarowany ołówek Odcinek: 30
10:50 Zaczarowany ołówek Odcinek: 31
11:00 Reksio Odcinek: 58
11:10 Reksio Odcinek: 59
11:15 Bolek i Lolek wyruszają w świat Odcinek: 2
11:40 Bolek i Lolek wyruszają w świat Odcinek: 3
11:50 Bolek i Lolek wyruszają w świat Odcinek: 4
12:00 Tomek i przyjaciele Odcinek: 9 Sezon: 18
12:20 Tomek i przyjaciele Odcinek: 10 Sezon: 18
12:35 Lucky Luke Odcinek: 6
13:00 Lucky Luke Odcinek: 7
13:30 Sylwester i Tweety na tropie Odcinek: 9 Sezon: 3
14:00 Chip i Dale Odcinek: 56
14:35 Chip i Dale Odcinek: 57
15:00 Nowe przygody Kubusia Puchatka Odcinek: 40 Sezon: 3
15:35 Nowe przygody Kubusia Puchatka Odcinek: 41 Sezon: 3
16:00 Alvinnn!!! I wiewiórki Odcinek: 134
16:10 Alvinnn!!! I wiewiórki Odcinek: 135
16:35 Alvinnn!!! I wiewiórki Odcinek: 136
16:45 Alvinnn!!! I wiewiórki Odcinek: 137
17:15 SpongeBob Kanciastoporty Odcinek: 138
17:40 SpongeBob Kanciastoporty Odcinek: 139
18:00 Pingwiny z Madagaskaru Odcinek: 6 Sezon: 3
18:40 Pingwiny z Madagaskaru Odcinek: 7 Sezon: 3
19:05 Niech żyje król Julian Odcinek: 16
19:40 Niech żyje król Julian Odcinek: 17
20:00 Agenci NCIS Odcinek: 10 Sezon: 9
21:00 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas Odcinek: 107
22:00 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas Odcinek: 108
23:00 Hellraiser VIII: Hellworld
1:00 Rewir Odcinek: 11
2:00 Niesamowite! Odcinek: 8
2:30 Niesamowite! Odcinek: 9
3:00 JRG w akcji Odcinek: 13
3:25 No problem! Odcinek: 11
3:50 W blasku fleszy Odcinek: 6
4:15 Na jedwabnym szlaku Odcinek: 1
4:40 Na jedwabnym szlaku Odcinek: 2
5:10 Na jedwabnym szlaku Odcinek: 3
5:35 Na jedwabnym szlaku Odcinek: 4

Discovery Channel
6:00 Domy na aukcji Odcinek: 27 Sezon: 1
6:30 Domy na aukcji Odcinek: 28 Sezon: 1
7:00 Traktory na start Odcinek: 4 Sezon: 2
8:00 Gorączka złota Sezon: 2
9:00 Przetrwać nad Jukonem Sezon: 4
10:00 Na krańcu Alaski Odcinek: 1 Sezon: 1
11:00 Bimbrownicy Odcinek: 5 Sezon: 6
12:00 Survival we dwoje Odcinek: 1 Sezon: 1
13:00 Stacja Alaska Sezon: 3
14:00 Ekstremalna Alaska Odcinek: 16 Sezon: 6
15:00 Złomowisko PL Odcinek: 5 Sezon: 4
16:00 Auto-reaktywacja Odcinek: 2 Sezon: 3
17:00 Najniebezpieczniejszy zawód świata Sezon: 11
18:00 Klan z Alaski Odcinek: 1 Sezon: 1
19:00 Polscy truckersi Odcinek: 5
20:00 Złomowisko PL Odcinek: 9 Sezon: 4
21:00 Ocalić dom
22:00 Zagadki Ziemi Sezon: 3
23:00 Złomowisko PL Odcinek: 8 Sezon: 4
24:00 Fani czterech kółek Sezon: 8
1:00 Kosmiczna mapa skarbów
2:00 Niechciani w Gas Monkey Odcinek: 2
2:48 Kosmiczna mapa skarbów
3:36 Dorwać tuńczyka Odcinek: 1 Sezon: 1
4:24 Brytyjscy truckersi Odcinek: 2
5:12 Fani czterech kółek Odcinek: 1
5:36 Zgubione - sprzedane Odcinek: 3

TV Trwam
6:00 Mojżesz - 10 przykazań
6:50 Kruszynka
7:30 Ziemia Święta - Piąta Ewangelia
7:55 Świat w obrazach
8:00 Informacje dnia
8:15 Polski punkt widzenia
8:35 Słowo życia - rozważanie Ewangelii dnia
8:40 Świadkowie
9:10 Papież Polak do Rodaków
9:25 Betafo
9:50 Przypowieści Jezusa
10:00 Informacje dnia
10:15 Jak my to widzimy - z daleka widać lepiej
10:45 Zofia Czeska - błogosławiona na nasze czasy
11:05 Mocni w wierze
11:35 Śladami historii
11:40 Gol dla Ghany
12:00 Anioł Pański
12:03 Informacje dnia
12:20 Pupil pupila. Komedia w jednym akcie
12:55 Święty na każdy dzień
13:00 "Będę jej głównym Patronem" - Andrzej Bobola 1809 r.
14:00 Mojżesz - 10 przykazań
14:50 Młodzi Światu
15:00 Misericordia. Głos Boga
15:45 Słowo życia - rozważanie Ewangelii dnia
15:50 Pytasz i wiesz
16:00 Informacje dnia
16:10 Jestem mamą
16:25 Święty na każdy dzień
16:30 "Od Oceanu do Oceanu" z Ikoną Częstochowską przez świat w obronie życia
16:50 Express studencki
17:00 Życie monastyczne
17:30 Okiem kamery
17:55 Kartka z kalendarza - Powstanie Warszawskie
18:00 Anioł Pański
18:05 Informacje dnia
18:15 Rozmowy niedokończone
19:25 Święty na każdy dzień
19:30 Każdy maluch to potrafi
19:45 Modlitwa z telefonicznym udziałem dzieci
20:00 Informacje dnia
20:20 Różaniec
20:50 Śladami historii
21:00 Apel Jasnogórski z kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej na Jasnej Górze
21:20 Informacje dnia
21:40 Polski punkt widzenia
22:00 Głos serca
22:40 Lato marzeń
24:00 Słowo życia - rozważanie Ewangelii dnia
0:05 Świat w obrazach
0:10 Informacje dnia
0:30 Okiem kamery
0:55 Kartka z kalendarza - Powstanie Warszawskie
1:00 Anioł Pański
1:05 Pytasz i wiesz
1:15 Rozmowy niedokończone
2:25 Święty na każdy dzień
2:30 Każdy maluch to potrafi
2:45 Modlitwa z telefonicznym udziałem dzieci
3:00 Informacje dnia
3:20 Różaniec
3:50 Śladami historii
4:00 Apel Jasnogórski z kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej na Jasnej Górze
4:20 Informacje dnia
4:40 Polski punkt widzenia
5:00 Jestem mamą
5:15 "Od Oceanu do Oceanu" z Ikoną Częstochowską przez świat w obronie życia
5:35 Życie monastyczne

13 Ulica
6:00 Napisała: Morderstwo Odcinek: 17 Sezon: 6
7:00 Napisała: Morderstwo Odcinek: 18 Sezon: 6
8:00 Prawo i porządek: UK Odcinek: 12 Sezon: 3
9:00 Prawo i porządek: UK Odcinek: 13 Sezon: 3
10:00 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas Odcinek: 19 Sezon: 12
11:00 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas Odcinek: 20 Sezon: 12
12:00 Dowody zbrodni Odcinek: 19 Sezon: 7
13:00 Dowody zbrodni Odcinek: 20 Sezon: 7
14:00 Prawo i porządek: UK Odcinek: 1
15:00 Prawo i porządek: UK Odcinek: 2
16:00 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas Odcinek: 21 Sezon: 12
17:00 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas Odcinek: 22 Sezon: 12
18:00 Dowody zbrodni Odcinek: 21 Sezon: 7
19:00 Dowody zbrodni Odcinek: 22 Sezon: 7
20:00 Hawaii 5.0 Odcinek: 24 Sezon: 7
21:00 Hawaii 5.0 Odcinek: 25 Sezon: 7
22:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku Odcinek: 14 Sezon: 7
23:00 Prawo i porządek: sekcja specjalna Odcinek: 2 Sezon: 15
24:00 Prawo i porządek: sekcja specjalna  Odcinek: 3 Sezon: 15
1:00 Hawaii 5.0 Odcinek: 24 Sezon: 7
2:00 Hawaii 5.0 Odcinek: 25 Sezon: 7
3:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku Odcinek: 14 Sezon: 7
4:00 Napisała: Morderstwo Odcinek: 17 Sezon: 6
5:00 Napisała: Morderstwo Odcinek: 18 Sezon: 6

Mango 24
6:00 Mango to wygoda kupowania w Twoim domu
23:30 Blok programów erotycznych
1:30 Mango to wygoda kupowania w Twoim domu

Planete +
6:45 Naturalnie Polska Odcinek: 3
7:15 Naturalnie Polska Odcinek: 4
7:45 Daleko od miasta Odcinek: 3
8:15 Daleko od miasta Odcinek: 4
8:45 Niezwykłe podróże koleją Odcinek: 3
9:45 Niezwykłe podróże koleją Odcinek: 4
10:45 Niezwykłe podróże koleją Odcinek: 23
11:00 Skandymania Odcinek: 1
11:55 Skandymania Odcinek: 2
12:50 Skandymania Odcinek: 3
13:40 Express Planete+ Odcinek: 23
13:50 My Life in France
15:30 Polska z góry Odcinek: 1
16:00 Historia wynalazków Odcinek: 1
17:00 Motorowerem przez świat Odcinek: 13
17:30 Motorowerem przez świat Odcinek: 14
18:00 Świat z góry Odcinek: 7 Sezon: 7
18:30 Świat z góry Odcinek: 8 Sezon: 7
19:00 Sekrety Księżyca Odcinek: 1
20:00 Sekrety Księżyca Odcinek: 2
21:05 Co nauka wie o śnie
22:00 Jak ewoluował człowiek Odcinek: 1
23:00 Rak - nowe terapie
24:00 Moja bioniczna ręka
1:00 Nasze Jutro
3:00 Duje - wiatr halny

To!TV
6:00 Disco karaoke
7:00 Disco budzik
8:00 Discostacja
12:00 Top Disco
13:00 TO Disco Trendy
14:00 Discostacja
18:00 DISCOteka
20:00 Ezo TV
24:00 Hot TV
4:00 Disco karaoke

TTV
5:10 Sędzia Anna Maria Wesołowska Odcinek: 526
6:05 Express
6:25 Uwaga!
6:45 DeFacto Odcinek: 9 Sezon: 6
7:15 Szkoła Odcinek: 103
8:10 Ukryta prawda Odcinek: 249
9:10 DeFacto - flesz Odcinek: 9 Sezon: 2
9:25 Gogglebox. Przed telewizorem Odcinek: 8 Sezon: 5
10:10 Sąd rodzinny Odcinek: 36
11:05 Sędzia Anna Maria Wesołowska Odcinek: 527
12:00 Kartoteka Odcinek: 4 Sezon: 10
13:00 Detektywi. Na zlecenie Odcinek: 2
13:45 Remontowy biznes braci Scott Odcinek: 6
14:40 Damy i wieśniaczki. Ukraina Odcinek: 5 Sezon: 2
15:45 Express
16:00 Pogoda
16:05 Milionerzy Odcinek: 35
16:40 Takie numery tylko u nas Odcinek: 16
17:10 DeFacto Odcinek: 6 Sezon: 3
17:45 Express
18:00 Pogoda
18:05 Łowca smaków Odcinek: 8
19:10 Kossakowski. Nieoczywiste Odcinek: 9
19:45 Express
20:00 Pogoda
20:05 Wojny magazynowe Odcinek: 11 Sezon: 8
20:35 Wojny magazynowe Odcinek: 12 Sezon: 8
21:00 Królowe życia Odcinek: 10 Sezon: 2
21:45 Express
21:57 Pogoda
22:00 Usterka Odcinek: 13 Sezon: 6
22:30 Usterka Odcinek: 16 Sezon: 6
23:00 Damy i wieśniaczki. PL Odcinek: 9
24:00 Ostre cięcie Odcinek: 1 Sezon: 7
0:45 DeFacto Odcinek: 15 Sezon: 4
1:15 DeFacto Odcinek: 16 Sezon: 4
1:45 Tabu Polska Odcinek: 9
2:45 Testerzy Odcinek: 3 Sezon: 3
3:15 Blisko ludzi
4:10 Ukryta prawda Odcinek: 249
5:10 Sędzia Anna Maria Wesołowska Odcinek: 527

Eska TV
6:00 Z pamiętnika lekarki Odcinek: 23
6:45 Z pamiętnika lekarki Odcinek: 24
7:30 Hity na czasie
8:00 Dzień dobry
9:00 Summer City
15:00 Co się słucha na wakacjach
16:00 10 hitów 1 po 2
17:00 Hity na czasie
18:00 BeachBar Lista
19:00 ImprESKA
20:00 Prognoza pogody
20:05 ImprESKA
23:00 Prognoza pogody
23:05 ImprESKA
24:00 Polska noc

4fun.tv
6:00 4fun budzi ludzi
9:00 Słoneczny patrol
11:00 Chcesz? Masz!
12:00 Najwięcej muzyki na lato
15:00 Słoneczny patrol
18:00 Ulubiona 20
20:00 Hity na czacie
21:00 Najwięcej muzyki na lato
24:00 Ulubiona 20
2:00 Najwięcej muzyki nocą

Fashion TV
6:00 Swimwear
8:00 Fashion Films
10:00 Photographers
12:00 Swimwear
14:00 Fashion Films
16:00 Photographers
18:00 Swimwear
19:00 Designers
20:00 Photographers
21:00 Swimwear
22:00 Lingerie
23:00 Midnite Haute
4:00 Lingerie

Metro TV
6:00 WideoNews Odcinek: 16
6:05 Złote przeboje na dzień dobry Odcinek: 34
7:10 Bolek i Lolek Odcinek: 13
7:20 Wielka podróż Bolka i Lolka Odcinek: 13
7:35 Przygody Bolka i Lolka Odcinek: 46
7:45 Bolek i Lolek na wakacjach Odcinek: 5
7:55 WideoNews Odcinek: 57
8:05 Spożywczaki i bazary Odcinek: 9 Sezon: 3
9:05 15 minut Jamiego Odcinek: 36
9:35 Szkoła przetrwania Odcinek: 8 Sezon: 6
10:35 Pomysł za milion Odcinek: 1
11:20 WideoNews Odcinek: 47
11:25 Rekiny auto-biznesu Odcinek: 6 Sezon: 2
12:00 Pogromca katastrof Odcinek: 2
13:00 Detektyw Monk Odcinek: 11 Sezon: 1
14:00 Detektyw Monk Odcinek: 12 Sezon: 1
15:00 Na granicy ryzyka Odcinek: 2
16:00 Rekiny auto-biznesu Odcinek: 2
16:40 Wielkie przeprowadzki Odcinek: 10 Sezon: 1
17:05 Szkoła przetrwania Odcinek: 5 Sezon: 5
18:00 Wyspa Odcinek: 16
18:30 Wyspa Odcinek: 17
19:00 Najciekawszy zawód świata Odcinek: 3
19:30 Najciekawszy zawód świata Odcinek: 4
20:00 Cicha umowa
21:50 Agenci NCIS: Nowy Orlean Odcinek: 10 Sezon: 2
22:45 Agenci NCIS: Nowy Orlean Odcinek: 11 Sezon: 2
23:40 Pod kopułą Odcinek: 11 Sezon: 3
0:35 Przemek Saleta: najcięższe zadania Odcinek: 12
1:35 Kenia
2:15 Indie
3:15 Twarze historii
4:00 Wędkarstwo nasze hobby Odcinek: 3
4:30 Wędkarstwo nasze hobby Odcinek: 4
5:00 Wędkarstwo nasze hobby Odcinek: 5
5:30 Wędkarstwo nasze hobby Odcinek: 6

Tele 5
5:50 Disco Bandżo Mix
6:50 Nieźle kliknięci
7:30 Telezakupy
12:00 Klejnot TV
17:10 Władca zwierząt Odcinek: 15 Sezon: 3
18:00 SAF3 - oddział ratunkowy Odcinek: 20
19:00 Pokolenie mutantów Odcinek: 18 Sezon: 2
20:00 Bąbelkowy biznes
21:40 Extra mocne light
22:10 Na osi
22:45 Nieźle kliknięci
23:05 Siódma trzydzieści
0;50 10 Extra Mocnych
1:30 Telezakupy

Zoom TV
6:00 Zoom na pogodę
8:00 Tajemniczy Dolny Śląsk Odcinek: 15
8:30 Tajemniczy Dolny Śląsk Odcinek: 16
9:00 Bitwa na suknie ślubne Odcinek: 4
9:30 Widziane z Polski - Niesamowite historie Odcinek: 16
9:55 Szeptunka Odcinek: 8 Sezon: 3
10:30 Wiedźmy Odcinek: 16 Sezon: 2
11:05 Mania chomikowania Odcinek: 6 Sezon: 2
12:00 Mania chomikowania Odcinek: 5 Sezon: 2
13:00 Cesar Millan na ratunek Odcinek: 11 Sezon: 3
13:55 Coś tu się kroi Odcinek: 4
14:55 Wiedźmy Odcinek: 17 Sezon: 2
15:30 Wiedźmy Odcinek: 15 Sezon: 2
16:05 Szeptunka Odcinek: 9 Sezon: 3
16:35 Szeptunka Odcinek: 7 Sezon: 3
17:10 Mania chomikowania Odcinek: 7 Sezon: 2
18:05 Widziane z Polski - Niesamowite historie Odcinek: 14
18:35 Na drogach
18:55 Poirot Odcinek: 1 Sezon: 6
20:00 Wiedźmy Odcinek: 22 Sezon: 2
20:35 Wiedźmy Odcinek: 23 Sezon: 2
21:05 Sąsiad mój wróg Odcinek: 4 Sezon: 1
22:10 Sąsiad mój wróg Odcinek: 5 Sezon: 1
23:05 Przeklęci Odcinek: 4
24:00 Ostatnia szansa Odcinek: 12 Sezon: 10
1:00 Pigalle nocą Odcinek: 8 Sezon: 1
2:10 Ezel Odcinek: 31 Sezon: 1
3:10 Pan i Pani Murder Odcinek: 1
4:15 Widziane z Polski - Niesamowite historie Odcinek: 9
4:40 Na drogach
4:55 Ezel Odcinek: 31 Sezon: 1

Viva Polska
6:00 VIVA Power Dance
8:00 VIVA Dance
10:00 100% Dance
12:00 VIVA Dance
14:00 100% Dance
16:00 VIVA Dance
18:00 100% Dance
20:00 VIVA Power Dance
22:00 VIVA Dance Mix
24:00 VIVA Dance
2:00 VIVA Dance Mix

Eleven
5:00 Paris Saint-Germain - Toulouse FC
7:00 Stoiczkow
7:30 Best
8:00 While the World Watched
8:30 Ain't Got No Quarrel Ali
9:00 Girona FC - Atlético Madryt
11:00 VFL Wolfsburg - Borussia Dortmund
13:00 Arsenal World
13:30 Arsenal 360
14:00 Valencia CF - UD Las Palmas
16:00 FC Metz - AS Monaco
18:00 Juventus FC - Cagliari Calcio
19:00 Serie A TIM Show
19:30 LaLiga World
20:00 Serie A TIM
20:40 Sheffield United - Leicester City
22:45 The Best of Eleven
23:00 KŻ Orzeł Łódź - Grupa Azoty Unia Tarnów
1:30 FIFA Football
2:00 FC Barcelona - Real Betis
4:00 Arsenal World
4:30 Arsenal 360
5:00 FC Metz - AS Monaco

Eleven Sports
5:00 Sevilla FC - RCD Espanyol
7:00 Seedorf
7:30 Swindon Robins - King's Lynn Stars
10:00 Inter Mediolan - ACF Fiorentina
12:00 FC Barcelona - Real Betis
14:00 FC Schalke 04 - RB Lipsk
16:00 Juventus FC - Cagliari Calcio
18:00 Ligue 1
19:00 Elitserien
21:00 #ElevenF1 Odcinek: 22
22:00 LaLiga Santander
23:00 Francja 1998-2000
23:30 Holandia 1974
24:00 Deportivo La Coruña - Real Madryt
2:00 Juventus FC - Cagliari Calcio
4:00 Ligue 1
5:00 FC Barcelona - Real Betis

Eleven Extra
5:00 Hellas Werona - SSC Napoli
7:00 Deportivo La Coruna - Real Madrid
9:00 Baresi
9:30 Kaká
10:00 Paris Saint-Germain - Toulouse FC
12:00 Weah
12:30 Giggs
13:00 Atalanta BC - AS Roma
15:00 1. FC Nürnberg - Union Berlin
17:00 Pirlo
17:30 Hagi
18:00 Valencia CF - UD Las Palmas
20:00 M-1 Challenge 81 w Nazraniu
23:00 Weah
23:30 Giggs
24:00 Juventus FC - Cagliari Calcio
2:00 Pirlo
2:30 Hagi
3:00 Fortuna Düsseldorf - 1. FC Kaiserslautern
5:00 Atalanta BC - AS Roma

Extreme Sports
6:00 World of X Games Odcinek: 4
6:30 World of X Games Odcinek: 10
7:00 X Games - Aspen Odcinek: 2
8:00 Shakalaka Odcinek: 6
8:30 Shakalaka 2017
9:00 Sports Adventure Odcinek: 23
9:30 Sports Adventure Odcinek: 24
10:00 World of X Games Odcinek: 4
10:30 World of X Games Odcinek: 10
11:00 Fantasy Factory Odcinek: 1
11:30 Fantasy Factory Odcinek: 2
12:00 Fantasy Factory Odcinek: 3
12:30 Drift Allstars: Bust Ups & Burn Outs Odcinek: 1
13:00 X Games - Aspen Odcinek: 2
14:00 Shakalaka Odcinek: 6
14:30 Shakalaka 2017
15:00 Sports Adventure Odcinek: 23
15:30 Sports Adventure Odcinek: 24
16:00 World of X Games Odcinek: 4
16:30 World of X Games Odcinek: 10
17:00 X Games - Aspen Odcinek: 2
18:00 WWE - NXT Odcinek: 405
19:00 This is Hot 97 Odcinek: 5
19:30 This is Hot 97 Odcinek: 6
20:00 The Crew Odcinek: 1
20:30 The Crew Odcinek: 2
21:00 Robbie Lawler - Tyron Woodley
23:45 Ultimate Fighter Odcinek: 12
0:45 Monster Knock Outs Odcinek: 3
1:10 Monster Knock Outs Odcinek: 4
1:40 IMMAF European Open Odcinek: 5
2:35 Pro Bull Riders Odcinek: 20
3:25 Pro Bull Riders Odcinek: 21
4:15 X Games - Aspen Odcinek: 2
5:05 Blood, Sweat & Gears Odcinek: 5

TVN Style
5:45 66 - walka płci Odcinek: 4
6:15 66 - walka płci Odcinek: 5
6:45 Co za tydzień
7:15 Afera fryzjera Odcinek: 10 Sezon: 5
8:00 Niezwykłe przypadki medyczne Odcinek: 5 Sezon: 3
8:30 Sekrety chirurgii Odcinek: 8 Sezon: 3
9:30 Afera fryzjera Odcinek: 3 Sezon: 4
10:15 Sablewskiej sposób na modę Odcinek: 5 Sezon: 5
11:00 Perfekcyjna pani domu Odcinek: 6 Sezon: 4
12:00 Kuchenne rewolucje Odcinek: 11 Sezon: 3
13:00 Pani gadżet Odcinek: 1 Sezon: 11
13:30 Pani gadżet - extra Sezon: 2
13:55 Pani gadżet Odcinek: 8 Sezon: 6
14:25 Wszystko o jedzeniu Odcinek: 6
14:55 Eksperci domowego budżetu Odcinek: 3 Sezon: 2
16:10 Zabójcy długów Odcinek: 4
16:40 Niezwykłe przypadki medyczne Odcinek: 5 Sezon: 3
17:10 Mój gruby trener Odcinek: 8
18:10 Kuchenne rewolucje Odcinek: 12 Sezon: 4
19:10 Sablewskiej sposób na modę Odcinek: 9 Sezon: 7
19:55 Afera fryzjera Odcinek: 7 Sezon: 2
20:40 36,6 °C Odcinek: 7
21:40 Wiem, co jem i wiem, co kupuję Odcinek: 4 Sezon: 6
22:25 Sablewskiej sposób na modę Odcinek: 1 Sezon: 7
23:10 I nie opuszczę Cię aż do ślubu Pdcinek: 1 Sezon: 4
23:55 Apetyt na miłość Odcinek: 4 Sezon: 2
0:55 Sens pożądania
2:05 W roli głównej Odcinek: 5
2:30 W roli głównej Odcinek: 2
3:20 W roli głównej Odcinek: 3
3:45 Wiem, co jem Odcinek: 1 Sezon: 5
4:10 Wiem, co jem Odcinek: 10 Sezon: 4
4:35 Wiem, co jem Odcinek: 11 Sezon: 2
5:00 Wiem, co jem Odcinek: 1 Sezon: 3
5:30 Wiem, co jem i wiem, co kupuję Odcinek: 9

WP
6:00 Z pamiętnika położnej Odcinek: 9 Sezon: 2
7:00 Z pamiętnika położnej Odcinek: 10 Sezon: 2
8:00 Mój koszmarny tatuaż Odcinek: 8
8:30 #dziejesię 16:50 Odcinek: 229
9:00 Mistrzowie kabaretu Odcinek: 7
10:00 Mały dom, duże możliwości Odcinek: 1
11:00 Jak zarobić na remoncie Odcinek: 6 Sezon: 2
12:00 Pokochaj lub sprzedaj - Vancouver Odcinek: 8
13:00 Pudelek Show Odcinek: 84
13:30 Mistrzowie kabaretu Odcinek: 4
14:00 Wirtualne Przemyślenia Kabaretu pod Wyrwigroszem Odcinek: 1
14:30 Niszcząca siła natury Odcinek: 1
15:00 Niszcząca siła natury Odcinek: 2
15:30 Dzień zagłady: odliczanie Odcinek: 2
16:45 Pogoda Odcinek: 218
16:50 #dziejesię 16:50 Odcinek: 230
17:05 Pokochaj lub sprzedaj - Vancouver Odcinek: 9
18:00 Pudelek Show Odcinek: 85
18:30 Mój koszmarny tatuaż Odcinek: 9
19:00 Mały dom, duże możliwości Odcinek: 2
20:00 Dzień zagłady: odliczanie Odcinek: 3
21:00 Gdy bogowie każą zabić Odcinek: 3
22:00 Most nad Sundem Odcinek: 3 Sezon: 2
23:20 Pudelek Show Odcinek: 85
23:50 Mistrzowie kabaretu Odcinek: 7
0:50 Mistrzowie kabaretu Odcinek: 2
2:00 Kocham, ale kłamię Odcinek: 7
3:05 #dziejesię 16:50 Odcinek: 230
3:30 Pudelek Show Odcinek: 85
4:00 Mistrzowie kabaretu Odcinek: 5
5:00 Mistrzowie kabaretu Odcinek: 3

CBS Reality
6:00 Kradzież kontrolowana Odcinek: 6 Sezon: 8
6:30 Kradzież kontrolowana Odcinek: 7 Sezon: 8
7:00 Dog - łowca przestępców Odcinek: 10 Sezon: 8
8:00 Dog - łowca przestępców Odcinek: 11 Sezon: 8
9:00 Złapani na gorącym uczynku Odcinek: 16 Sezon: 2
9:30 Złapani na gorącym uczynku Odcinek: 18 Sezon: 2
10:00 Złapani na gorącym uczynku Odcinek: 19 Sezon: 2
10:30 Złapani na gorącym uczynku Odcinek: 20 Sezon: 2
11:00 Koszmarni lokatorzy, gospodarze z piekła rodem Odcinek: 15
12:00 Hardcorowy lombard Odcinek: 11 Sezon: 12
12:30 Hardcorowy lombard Odcinek: 12 Sezon: 12
13:00 Hardcorowy lombard Odcinek: 1 Sezon: 8
13:30 Hardcorowy lombard Odcinek: 2 Sezon: 8
14:00 Na straży prawa Odcinek: 18 Sezon: 6
14:30 Na straży prawa Odcinek: 19 Sezon: 6
15:00 Na straży prawa Odcinek: 20 Sezon: 6
15:30 Na straży prawa Odcinek: 21 Sezon: 6
16:00 Koszmarni lokatorzy, gospodarze z piekła rodem Odcinek: 15
17:00 Hardcorowy lombard Odcinek: 11 Sezon: 12
17:30 Hardcorowy lombard Odcinek: 12 Sezon: 12
18:00 Hardcorowy lombard Odcinek: 1 Sezon: 8
18:30 Hardcorowy lombard Odcinek: 2 Sezon: 8
19:00 Na straży prawa Odcinek: 18 Sezon: 6
19:30 Na straży prawa Odcinek: 19 Sezon: 6
20:00 Na straży prawa Odcinek: 20 Sezon: 6
20:30 Na straży prawa Odcinek: 21 Sezon: 6
21:00 Na miejscu zbrodni Odcinek: 1 Sezon: 5
22:00 Fatalne zaproszenie Odcinek: 5 Sezon: 3
23:00 Zabójcze pary Odcinek: 10 Sezon: 3
24:00 Medycyna sądowa Odcinek: 1 Sezon: 6
0:30 Medycyna sądowa Odcinek: 2 Sezon: 6
1:00 Hardcorowy lombard Odcinek: 13 Sezon: 12
1:30 Hardcorowy lombard Odcinek: 1 Sezon: 13
2:00 Test Odcinek: 49
2:40 48 godzin Odcinek: 9 Sezon: 25
3:30 48 godzin Odcinek: 10 Sezon: 25
4:20 Excused: odpadasz Odcinek: 91
4:45 Excused: odpadasz Odcinek: 92
5:10 Excused: odpadasz Odcinek: 93
5:35 Excused: odpadasz Odcinek: 94

AXN
6:15 Detektyw Monk Odcinek: 3 Sezon: 4
7:15 Detektyw Monk Odcinek: 4 Sezon: 4
8:15 Agenci NCIS Odcinek: 10 Sezon: 10
9:15 Skorpion Odcinek: 9 Sezon: 3
10:10 Agenci NCIS: Los Angeles Odcinek: 4 Sezon: 8
11:10 Detektyw Monk Odcinek: 5 Sezon: 4
12:10 Detektyw Monk Odcinek: 6 Sezon: 4
13:10 Skorpion Odcinek: 9 Sezon: 3
14:05 Agenci NCIS Odcinek: 10 Sezon: 10
15:05 Agenci NCIS: Los Angeles Odcinek: 4 Sezon: 8
16:05 A.P.B. Odcinek: 11
17:05 Skorpion Odcinek: 10 Sezon: 3
18:00 Agenci NCIS Odcinek: 11 Sezon: 10
19:00 A.P.B. Odcinek: 12
20:00 Agenci NCIS: Los Angeles Odcinek: 5 Sezon: 8
21:00 Kości Odcinek: 2 Sezon: 12
22:00 Grimm Odcinek: 5 Sezon: 3
23:00 Grimm Odcinek: 6 Sezon: 3
24:00 Częstotliwość Odcinek: 1
1:00 Kości Odcinek: 2 Sezon: 12
2:00 Grimm Odcinek: 4 Sezon: 3
2:45 Grimm Odcinek: 5 Sezon: 3

Fokus TV
6:00 Życie Bałtyku Odcinek: 11 Sezon: 1
6:35 Wspaniały świat wędkarskich przygód Odcinek: 12
7:00 Wehikuł czasu
7:05 Redakcja: Dział Śledczy Odcinek: 28 Sezon: 2
8:05 Fabryka jedzenia Odcinek: 1 Sezon: 1
8:35 Wehikuł czasu
8:45 Sąsiedzi Odcinek: 9
8:50 Sąsiedzi Odcinek: 11
9:00 Sąsiedzi Odcinek: 12
9:10 Wszechświat: Zagadki starożytności Odcinek: 6 Sezon: 2
10:05 Akcja renowacja USA Odcinek: 6 Sezon: 1
10:35 Weterani. Wyrwani śmierci Odcinek: 4
11:10 Szef jak szpieg - USA Odcinek: 2 Sezon: 2
12:05 Rekiny atakują
13:05 Człowiek i dzika przyroda Odcinek: 5
14:05 Ekstremalne loty Odcinek: 1
15:05 Geniusz Odcinek: 6
16:05 Ciężarówką po antypodach Odcinek: 7 Sezon: 2
17:10 Szef jak szpieg - USA Odcinek: 3 Sezon: 2
18:00 Zbuduj sobie chatę Odcinek: 1
19:00 Akcja renowacja USA Odcinek: 7 Sezon: 1
19:30 Weterani. Wyrwani śmierci Odcinek: 5
20:00 Najniebezpieczniejsze drogi Europy Odcinek: 4 Sezon: 1
21:00 Straż przybrzeżna na Alasce Odcinek: 13 Sezon: 3
21:55 Prognoza pogody
22:00 Czy leci z nami pilot?
23:05 Hell on Wheels - Witaj w piekle Odcinek: 8 Sezon: 4
24:00 Prognoza pogody
0:05 Prepersi - gotowi na wszystko Odcinek: 2
0:40 Tajemnice historii Odcinek: 2
1:05 Weterani. Wyrwani śmierci Odcinek: 2
1:40 Tajemnice historii Odcinek: 1
2:00 Życie Bałtyku Odcinek: 27 Sezon: 1
2:30 Pod lupą  Odcinek: 3 Sezon: 2
3:00 Dzika Polska: Wpłyń na wodę Odcinek: 7
3:40 Dzika Polska: Wpłyń na wodę Odcinek: 8
4:00 Redakcja: Dział Śledczy Odcinek: 1 Sezon: 2
5:00 Wędkarz na tropie Odcinek: 11
5:35 Kołowrotek Odcinek: 12 Sezon: 1

TLC
6:00 Mieszkanie na pniu Sezon: 3
6:50 Zyskowny remont Odcinek: 8 Sezon: 2
7:40 Salon sukni ślubnych Sezon: 12
8:05 Salon sukni ślubnych - Atlanta Odcinek: 22 Sezon: 2
8:30 Salon sukni ślubnych: Wielka Brytania Odcinek: 23
9:00 Stylowe metamorfozy Stacy London Sezon: 2
9:30 Słodki biznes Sezon: 7
10:00 Włoska kuchnia Benedetty Odcinek: 35 Sezon: 2
10:30 Mistrzyni makijażu Odcinek: 37
11:00 Przyjaźń, seks i małżeństwo
12:00 Salon sukni ślubnych - Atlanta Odcinek: 112 Sezon: 7
12:30 Projekt: Panna młoda Sezon: 1
13:00 Salon sukni ślubnych Sezon: 12
13:30 Salon sukni ślubnych - top 10
14:00 Megasknery Sezon: 3
14:30 Megasknery Sezon: 3
15:00 Mała piękność Sezon: 5
16:00 Mała piękność Sezon: 5
17:00 Historie wielkiej wagi Sezon: 3
18:00 Salon sukni ślubnych Odcinek: 7 Sezon: 15
19:00 Salon sukni ślubnych - Atlanta Odcinek: 45 Sezon: 3
19:30 Salon sukni ślubnych - Atlanta Odcinek: 46 Sezon: 3
20:00 Salon sukni ślubnych - Atlanta Odcinek: 47 Sezon: 3
20:30 Salon sukni ślubnych Odcinek: 7 Sezon: 15
21:30 Salon sukni ślubnych - Atlanta Odcinek: 143 Sezon: 9
22:00 Salon sukni ślubnych - Atlanta Odcinek: 150 Sezon: 9
22:30 Testerzy leków - tragedia na oddziale
23:30 Odnaleźć się w chorobie
0:30 Wstydliwe choroby Odcinek: 1
1:30 Widok za milion Odcinek: 10
2:00 Seks-wypadki Odcinek: 18 Sezon: 1
2:48 Izba przyjęć Sezon: 7
3:36 Historie wielkiej wagi - dalsze losy
4:24 Tatuaż do poprawki Odcinek: 7 Sezon: 3
5:12 Wielkie wesela amerykańskich Romów Sezon: 4

SportKlub
6:00 TV Okazje
7:00 World of Freesports 2017 Odcinek: 33
7:45 Alpine Rally
8:00 TV Okazje
8:30 Mobil 1 The Grid 2017 Odcinek: 13
9:30 TV Okazje
10:30 Gillette World Sport Odcinek: 31
11:30 TV Okazje
12:00 Bundesliga
14:00 TV Okazje
15:00 RZ Pellets WAC - FC Flyeralarm Admira
17:15 BWF Unlimited Odcinek: 189
18:00 International Billiards Festival w Kielcach
19:15 LASK Linz - Cashpoint SCR Altach
21:30 SK Rapid Wiedeń - SK Puntigamer Sturm Graz
23:45 PGA Europro Tour Golf 2017
2:15 Carolina Duer - Cecilia Román
4:45 International Billiards Festival w Kielcach

FightKlub
6:00 TV Okazje
7:00 Fighting Rookies Odcinek: 26
8:00 TV Okazje
8:30 Hard Knocks Fighting Odcinek: 25
9:00 Hard Knocks Fighting Odcinek: 25
9:30 TV Okazje
10:00 Hard Knocks Fighting Odcinek: 34
10:30 Hard Knocks Fighting Odcinek: 8
11:30 Floyd Mayweather jr - Robert Guerrero
13:00 Hard Knocks Fighting Odcinek: 32
13:30 TV Okazje
14:00 Fighting Spirit Odcinek: 21
15:00 TV Okazje
16:00 Fighting Rookies Odcinek: 26
17:00 Carolina Duer -Cecilia Román
19:30 Hard Knocks Fighting Odcinek: 8
20:00 Floyd Mayweather jr - Robert Guerrero
21:30 Hard Knocks Fighting Odcinek: 33
22:00 Hard Knocks Fighting
22:30 Hard Knocks Fighting Odcinek: 8
23:00 Fighting Spirit Odcinek: 8
24:00 Carolina Duer - Cecilia Román
2:30 Hard Knocks Fighting Odcinek: 31
3:00 Floyd Mayweather jr - Robert Guerrero
4:30 Hard Knocks Fighting Odcinek: 34
5:00 Fighting Spirit Odcinek: 21

CBS Action
6:00 Detektyw w sutannie Odcinek: 13 Sezon: 3
7:00 Gliniarz i prokurator Odcinek: 9 Sezon: 4
8:00 Gliniarz i prokurator Odcinek: 10 Sezon: 4
9:00 Łowcy koszmarów Odcinek: 9 Sezon: 2
10:00 Łańcuch poleceń
12:00 Detektyw w sutannie Odcinek: 14 Sezon: 3
13:00 Gliniarz i prokurator Odcinek: 11 Sezon: 4
14:00 Gliniarz i prokurator Odcinek: 12 Sezon: 4
15:00 Łowcy koszmarów Odcinek: 10 Sezon: 2
16:00 Tajne akcje CIA Odcinek: 22
17:00 Agenci NCIS Odcinek: 5 Sezon: 4
18:00 J.A.G. - Wojskowe Biuro Śledcze Odcinek: 14 Sezon: 3
19:00 Dinotopia
21:00 Czarna lista
23:00 Współczesny gladiator II
1:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku Odcinek: 2 Sezon: 4
2:00 Beaver Falls Odcinek: 3
2:50 Świeżaki Odcinek: 8
3:35 Jezioro wilków Odcinek: 4
4:25 Chaos Odcinek: 5
5:10 Piątek trzynastego Odcinek: 13 Sezon: 3

Travel Channel
6:00 Ekstremalne kampery Odcinek: 1
7:00 Alaska w budowie Odcinek: 3
8:00 Dziwaczne potrawy Ameryki Odcinek: 12
9:00 Poszukiwacze przygód Odcinek: 1
10:00 Dziwaczne potrawy: Smakowite miasta Odcinek: 2
10:30 Dziwaczne potrawy: Smakowite miasta Odcinek: 3
11:00 Walka o bagaż Odcinek: 9
11:30 Walka o bagaż Odcinek: 10
12:00 Międzynarodowi poszukiwacze domów Odcinek: 4
12:30 Międzynarodowi poszukiwacze domów Odcinek: 6
13:00 Międzynarodowi poszukiwacze domów Odcinek: 10
13:30 Międzynarodowi poszukiwacze domów Odcinek: 11
14:00 Hotelowe rewolucje Odcinek: 7
15:00 Alaska w budowie Odcinek: 4
16:00 Dziwaczne potrawy: Smakowite miasta Odcinek: 4
16:30 Dziwaczne potrawy: Smakowite miasta Odcinek: 5
17:00 Dziwaczne potrawy: Smakowite miasta Odcinek: 1
18:00 Ekstremalne jachty Odcinek: 2
19:00 Ekstremalne jachty Odcinek: 3
20:00 Wakacje z niespodzianką Odcinek: 10
20:30 Wakacje z niespodzianką Odcinek: 11
21:00 Podróżnik na gazie - najlepsze bary Odcinek: 11
21:30 Podróżnik na gazie - najlepsze bary Odcinek: 12
21:55 Dziwaczne potrawy: Smakowite miasta Odcinek: 21
22:25 Dziwaczne potrawy: Smakowite miasta Odcinek: 22
22:55 Dziwaczne potrawy: Smakowite miasta Odcinek: 1
23:55 Dziwaczne potrawy Ameryki Odcinek: 5
0:55 Podróżoholicy Odcinek: 6
1:25 Podróżoholicy Odcinek: 1
1:55 Podróżnik na gazie - najlepsze bary Odcinek: 11
2:20 Podróżnik na gazie - najlepsze bary Odcinek: 12
2:45 Na ratunek kurortom Odcinek: 6
3:35 Dziwaczne potrawy: Smakowite miasta Odcinek: 1
4:20 Monumentalne zagadki Odcinek: 8
5:05 Dziwaczne potrawy: Smakowite miasta Odcinek: 13
5:30 Dziwaczne potrawy: Smakowite miasta Odcinek: 14

Paramount Channel
5:00 Król Kreol
7:20 Nowy rodzaj miłości
9:50 Agenci bardzo specjalni
12:20 Niedyskrecja
14:40 Zwykli ludzie
17:35 Frankie i Johnny
20:00 Raport mniejszości
23:00 Ona
1:35 Wykonać wyrok
5:25 Dziewczyny, dziewczyny, dziewczyny

TVS
6:00 Muzyczny poranek
6:45 Przegląd prasy
7:00 Telezakupy
8:05 Bajkowa TVS
8:40 Muzyczny budzik
8:55 Muzyczne wakacje
9:25 Propozycje do małej listy TVS
9:55 Bajkowa TVS
10:25 Don Matteo
11:30 Szpital na peryferiach
12:45 Telezakupy
14:50 Przegląd prasy
15:00 Program kulinarny
15:20 Bonanza
16:20 Robin z Sherwood
17:30 Schlesien Journal
17:45 Bajkowa TVS
19:55 Propozycje do szlagierowej listy
20:20 Don Matteo
21:25 Szpital na peryferiach
22:35 Don Matteo
23:45 Kalejdoskop regionów
0:15 Bonanza
1:15 Robin z Sherwood
2:25 Bonanza
3:25 Program kulinarny
3:50 Emisja nocna

National Geographic Channel
6:00 Katastrofy w przestworzach Odcinek: 5
7:00 Supersamochody w megaprodukcji Odcinek: 5
8:00 Megafabryki Sezon: 3
9:00 Wielkie konstrukcje Odcinek: 48 Sezon: 3
10:00 Mistrz wędki Odcinek: 1
11:00 Wytapiacze fortuny Odcinek: 5
11:30 Wytapiacze fortuny Odcinek: 6
12:00 Wytapiacze fortuny Odcinek: 7
12:30 Wytapiacze fortuny Odcinek: 8
13:00 Car S.O.S. Odcinek: 7
14:00 Megafabryki: Supersamochody Odcinek: 7
15:00 Apokalipsa. Siła Hitlera
16:00 Tajna broń Hitlera
17:00 Katastrofy w przestworzach Odcinek: 6
18:00 Katastrofy w przestworzach Odcinek: 7
19:00 Katastrofy w przestworzach Odcinek: 9
20:00 Jerzy Popiełuszko - posłaniec prawdy
22:00 Najniebezpieczniejsze gangi świata
23:00 Sprawa dla explorera Odcinek: 15 Sezon: 2
24:00 Bestia
1:00 Sprawa dla explorera Odcinek: 15 Sezon: 2
2:00 Wielkie konstrukcje Odcinek: 1
3:00 Katastrofy w przestworzach Odcinek: 2
4:00 Megalotnisko w Dubaju Odcinek: 1
5:00 Katastrofy w przestworzach Odcinek: 4

nSport +
6:00 Piast Gliwice - Korona Kielce
8:30 FOGO Unia Leszno - ROW Rybnik (skrót)
9:00 Ekstraklasa po godzinach
10:05 Ekstrapaka
11:00 Motogamia Odcinek: 25
11:45 Magazyn PGE Ekstraliga
13:20 Get Well Toruń - MrGarden GKM Grudziądz
16:00 KGHM Zagłębie Lubin - Wisła Kraków
17:55 FK Astana - Celtic FC
20:05 Magazyn FIM Enduro GP
20:40 NK Maribor - Hapoel Beer Szewa
22:45 Sevilla FC - Istanbul Basaksehir
0:50 FOGO Unia Leszno - ROW Rybnik (skrót)
1:25 Motogamia Odcinek: 25

Discovery Life
6:00 Drugie życie wiejskich posiadłości Sezon: 3
6:50 Projekt "Akwarium" Sezon: 2
7:40 Kot z piekła rodem Sezon: 5
8:30 Łowcy promocji Sezon: 3
9:00 Włoskie zdrady Odcinek: 9 Sezon: 2
9:30 Włoskie zdrady Odcinek: 10 Sezon: 2
10:00 Masterchef: Australia Odcinek: 13 Sezon: 6
11:00 Nietypowe ciąże
12:00 Ekstremalne odchudzanie Sezon: 5
13:00 Ostry dyżur: Niezwykłe przypadki Sezon: 8
14:00 Masterchef: Australia Odcinek: 53 Sezon: 6
15:00 Kot z piekła rodem Sezon: 4
16:00 Łowcy promocji Odcinek: 3 Sezon: 1
16:30 Łowcy promocji
17:00 Młodzi kontra emeryci: Pojedynek na formę Odcinek: 5 Sezon: 1
18:00 Mała schizofreniczka
19:00 Czysty zysk Sezon: 2
20:00 Obcy wewnątrz nas Sezon: 7
21:00 Seks-wypadki Sezon: 2
22:00 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas Sezon: 6
23:00 Duchy Sezon: 8
24:00 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas Sezon: 6
1:00 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas Sezon: 6
2:00 Włoskie zdrady Odcinek: 35
2:24 Włoskie zdrady Odcinek: 36
2:48 Drugie życie wiejskich posiadłości Sezon: 2
3:36 LA Ink Odcinek: 65 Sezon: 4
4:24 Policja dla zwierząt w Houston Sezon: 14
5:12 Salon sukni ślubnych Sezon: 7
5:36 Salon sukni ślubnych Sezon: 7

Universal Channel
6:00 Świry Odcinek: 6 Sezon: 8
7:00 Świry Odcinek: 7 Sezon: 8
8:00 Ostatni gliniarz Odcinek: 11 Sezon: 4
9:00 Ostatni gliniarz Odcinek: 12 Sezon: 4
10:00 Zaprzysiężeni Odcinek: 7 Sezon: 7
11:00 Zaprzysiężeni Odcinek: 8 Sezon: 7
12:00 Nowe gliny Odcinek: 2 Sezon: 6
13:00 Nowe gliny Odcinek: 3 Sezon: 6
14:00 Ostatni gliniarz Odcinek: 13 Sezon: 4
15:00 Ostatni gliniarz Odcinek: 1 Sezon: 5
16:00 Świry Odcinek: 8 Sezon: 8
17:00 Zaprzysiężeni Odcinek: 9 Sezon: 7
18:00 Zaprzysiężeni Odcinek: 10 Sezon: 7
19:00 Nowe gliny Odcinek: 4 Sezon: 6
20:00 Nowe gliny Odcinek: 5 Sezon: 6
21:00 Arrow Odcinek: 23 Sezon: 3
22:00 Ekstrakt
24:00 Arrow Odcinek: 23 Sezon: 3
1:00 Świry Odcinek: 6 Sezon: 8
2:00 Świry Odcinek: 7 Sezon: 8
3:00 Świry Odcinek: 8 Sezon: 8
4:00 Zaprzysiężeni Odcinek: 9 Sezon: 7
5:00 Zaprzysiężeni

Eurosport 2
5:30 Letnia Uniwersjada w Tajpej
6:30 Letnia Uniwersjada w Tajpej
7:15 Vuelta a España
8:00 Letnia Uniwersjada w Tajpej
10:00 Letnia Uniwersjada w Tajpej
11:00 Vuelta a España
12:00 Watts
13:00 Mistrzostwa Świata w Klettwitz
13:30 China Championship w Kantonie
16:30 Letnia Uniwersjada w Tajpej
17:30 Letnia Uniwersjada w Tajpej
18:45 Vuelta a España
20:00 Letnia Uniwersjada w Tajpej
20:55 Wiadomości Eurosportu
21:00 China Championship w Kantonie
22:00 Vuelta a España
23:30 Mistrzostwa Świata w Paryżu
24:00 China Championship w Kantonie
1:25 Wiadomości Eurosportu
1:30 Vuelta a España
3:00 China Championship w Kantonie
4:30 Vuelta a España
5:30 Letnia Uniwersjada w Tajpej

Polsat Sport Extra
7:00 Turniej ATP w Cincinnati
9:10 Górnik Łęczna - Stal Mielec
11:20 Liga Diamentowa w Birmingham
13:30 Turniej ATP w Cincinnati
15:40 Mistrzostwa Europy w Jurmali
17:50 Magazyn ligi holenderskiej
18:20 Liga chińska
20:20 Magazyn ligi rosyjskiej
21:00 Liga rosyjska
23:10 Nice 1. Liga Żużlowa
1:20 Polska 2017

E! Entertainment
6:00 Tak bardzo Cosmo
7:00 Stylowe ewolucje celebrytów
7:30 Stylowe ewolucje celebrytów
8:00 Klub drugich żon Odcinek: 2 Sezon: 1
9:00 Klub drugich żon
10:00 Klub drugich żon Odcinek: 4 Sezon: 1
11:00 Tak bardzo Cosmo
12:00 Tak bardzo Cosmo
13:00 Stylowe ewolucje celebrytów
13:30 Stylowe ewolucje celebrytów
14:00 Wags z Miami
15:00 Wags z Miami
16:00 Stylowe ewolucje celebrytów
16:30 Stylowe ewolucje celebrytów
17:00 Tak bardzo Cosmo Odcinek: 1
18:00 Życie Kylie
18:30 Życie Kylie
19:00 Plastyczna fuszerka
20:00 Plastyczna fuszerka
21:00 Plastyczna fuszerka
22:00 Życie Kylie
22:30 Życie Kylie
23:00 Stylowe ewolucje celebrytów
23:30 Stylowe ewolucje celebrytów
24:00 E! Wiadomości
1:00 Doskonali single
2:00 Doskonali single
3:00 E! Wiadomości
4:00 Stylowe ewolucje celebrytów
4:30 Styl gwiazd
5:00 Tak bardzo Cosmo

ID
6:00 Medium z Long Island Sezon: 5
6:50 Prywatne śledztwa Tamron Hall
7:40 Zaginieni Sezon: 4
8:30 Detektyw do zadań specjalnych Sezon: 2
9:00 Zbrodnie, które wstrząsnęły Ameryką Sezon: 6
10:00 Prywatne śledztwa Tamron Hall
11:00 CSI: Kryminalne zagadki Miami Sezon: 6
12:00 CSI: Kryminalne zagadki Miami Sezon: 6
13:00 Zabójcza miłość
14:00 Medium z Long Island Sezon: 4
15:00 Morderstwo na bagnach Sezon: 4
16:00 CSI: Kryminalne zagadki Miami Sezon: 6
17:00 Doktor G - lekarz sądowy
18:00 Medium z Long Island Sezon: 2
18:30 Medium z Long Island Sezon: 2
19:00 Zabójcza miłość
20:00 CSI: Kryminalne zagadki Miami Sezon: 6
21:00 Mój sąsiad morderca
22:00 W sieci kłamstw Sezon: 4
23:00 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas Sezon: 6
24:00 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas Sezon: 6
1:00 Duchy Sezon: 8
2:00 Tożsamość ofiary
2:48 Scena zbrodni
3:36 Doktor G - lekarz sądowy
4:24 Plan zbrodni
5:12 Mroczne sekrety małżeńskie
5:36 Detektyw do zadań specjalnych Sezon: 2

MTV Polska
6:00 Operacja: Stylówa - edycja polska Odcinek: 1 Sezon: 2
6:30 Operacja: Stylówa - edycja polska Odcinek: 2 Sezon: 2
7:00 Catfish - Fałszywa miłość online Odcinek: 19 Sezon: 5
7:55 Niemożliwe PL Odcinek: 6
8:25 Niemożliwe PL Odcinek: 7
8:55 Strefa "P" Odcinek: 7
9:25 Strefa "P" Odcinek: 8
9:55 Kodeks dziewczyny Odcinek: 15 Sezon: 2
10:25 Kodeks dziewczyny Odcinek: 16 Sezon: 2
10:50 Kodeks dziewczyny Odcinek: 17 Sezon: 2
11:20 Kodeks dziewczyny Odcinek: 18 Sezon: 2
11:50 Kodeks dziewczyny Odcinek: 19 Sezon: 2
12:20 Kodeks dziewczyny Odcinek: 20 Sezon: 2
12:45 Kodeks dziewczyny Odcinek: 6 Sezon: 2
13:15 Taki lajf Odcinek: 7
14:05 Catfish - Fałszywa miłość online Odcinek: 20 Sezon: 5
15:00 Strefa "P" Odcinek: 9
15:30 Strefa "P" Odcinek: 10
16:00 Teen Mom UK Odcinek: 5 Sezon: 2
16:55 Ex na plaży Odcinek: 5 Sezon: 5
17:25 Ex na plaży Odcinek: 6 Sezon: 5
18:00 Teen Mom OG Odcinek: 25 Sezon: 6
18:55 Niemożliwe PL Odcinek: 7
19:25 Niemożliwe PL Odcinek: 8
19:55 Ex na plaży Polska Odcinek: 6 Sezon: 2
20:25 Ex na plaży Polska Odcinek: 7 Sezon: 2
20:55 Ex na plaży Odcinek: 7 Sezon: 5
21:25 Ex na plaży Odcinek: 8 Sezon: 5
22:00 Ekipa z Newcastle Odcinek: 12 Sezon: 14
23:00 Ex na plaży Odcinek: 7 Sezon: 7
24:00 Ex na plaży Odcinek: 8 Sezon: 7
0:55 Ekipa z Warszawy Odcinek: 17 Sezon: 4
2:00 Night Videos

Mezzo
6:00 Intermezzo
8:30 Jalil
10:20 Festiwal w Ambronay 2012
11:00 Intermezzo
12:00 Orkiestra Paryska wykonuje utwory Musorgskiego, Szostakowicza, Ravela i Strawinskiego
13:30 Festiwal Luna Classics 2014
15:20 Śpiewacy norymberscy
20:00 Intermezzo
20:30 WieBo
21:55 "Messe pour le Temps Présent" Maurice'a Béjarta i "Grand Remix" Hervé Robbe'a
22:35 Ô Sensei...
23:10 Intermezzo
23:30 Festiwal Détours de Babel 2015
0:30 Festiwal Jazz à Foix 2012
1:25 Becca Stevens w klubie Moods
2:20 Skoda Jazz Festival 2012
3:30 Ed Motta w klubie New Morning
4:30 Intermezzo

Discovery Science
6:00 Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki Odcinek: 14 Sezon: 12
6:25 Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki Odcinek: 14 Sezon: 13
6:50 Jak to jest zrobione? Sezon: 10
7:15 Jak to jest zrobione? Sezon: 23
7:40 Fabryki smaku
8:05 Fabryki smaku USA
8:30 Od destrukcji do produkcji
9:00 Od destrukcji do produkcji
9:30 Jak to jest zrobione? Sezon: 24
10:00 Prawda czy fałsz - pogromcy mitów Sezon: 8
11:00 Zagadki wszechświata z Morganem Freemanem
12:00 NASA - archiwum tajemnic Sezon: 2
13:00 Jak działa wszechświat? Sezon: 5
14:00 Jak to jest zrobione? Sezon: 18
14:30 Jak to jest zrobione? Sezon: 18
15:00 Prawda czy fałsz - pogromcy mitów
16:00 Wielka piątka Sezon: 5
17:00 Od destrukcji do produkcji
17:30 Od destrukcji do produkcji
18:00 Zagadki Ziemi Odcinek: 1 Sezon: 1
19:00 Dogonić tornado Odcinek: 35 Sezon: 5
20:00 Jak to jest zrobione? Sezon: 22
20:30 Jak to jest zrobione? Sezon: 21
21:00 Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki Odcinek: 19 Sezon: 13
21:30 Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki Odcinek: 18 Sezon: 14
22:00 Fabryki smaku USA
22:30 Fabryki smaku Sezon: 3
23:00 Zagadki Ziemi Sezon: 3
24:00 Jak to jest zrobione? Sezon: 24
0:30 Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki Odcinek: 16 Sezon: 11
1:00 Patent na gadżet Sezon: 2
2:00 Eksperyment. Wersja 2.0. Odcinek: 7 Sezon: 1
2:48 Opcje przetrwania
3:36 Jak działa wszechświat?
4:24 Wiadomość z kosmosu Sezon: 3
5:12 Zdecyduj i przeżyj Odcinek: 7
5:36 Co było dalej? Odcinek: 5 Sezon: 2

Polsat Sport News
7:00 Pro Bull Riding 2017 Odcinek: 10
8:00 Spartak Moskwa - Lokomotiw Moskwa
10:00 Dynamo Kijów -Stal Kamieńskie
13:00 Sport Flash
13:07 Shanghai Greenland Shenhua FC - Guangzhou Evergrande Taobao FC
15:00 Sport Flash
15:07 Liga Diamentowa w Birmingham
17:00 Sport Flash
17:07 Polska 2017
19:00 Sport Flash
19:07 Turniej ATP w Cincinnatl
21:00 Mistrzostwa Europy w Jurmali
23:00 Pro Bull Riding 2017 Odcinek: 15
0:10 Mistrzostwa Europy w Jurmali
2:20 Polsat Boxing Night

Canal + Film
6:00 Nowe przygody Aladyna
7:45 Nie przegap Odcinek: 234
8:05 Basen
8:45 Szyk!
10:30 Aktualności filmowe+ Odcinek: 24
11:00 Rocky Horror Picture Show: Zróbmy to jeszcze raz
12:30 Nie przegap Odcinek: 234
12:45 Statyści
14:45 Hollywood Buzz Odcinek: 15 Sezon: 9
15:20 Matka jest tylko jedna
16:50 Legenda Złotej Palmy
17:55 Rycerz pucharów
19:50 Nie przegap Odcinek: 234
20:00 Więzienie w ogniu
21:00 Ederly
23:05 Knives out
0:40 Gwizdek
1:00 Zabójcze ciało
2:45 Zjednoczone stany miłości
4:30 Słońce, to słońce mnie oślepiło
5:45 Siedmiu mężczyzn w różnym wieku

Polsat Sport Fight
5:10 Ricky Burns - Julius Indongo
7:00 Khalid Yafai - Suguru Muranaka
10:05 Gala boksu zawodowego w Lipsku
13:35 Konfrontacja Sztuk Walki 28: Fighters' Den w Szczecinie
17:15 Óscar Valdez - Miguel Marriaga
20:00 Marco Huck - Mairis Briedis
22:50 Anthony Joshua - Władimir Kliczko
2:20 Mariusz Pudzianowski - Marcin Najman
5:15 Adam Balski - Taras Ołeksijenko

Sundance TV
6:00 They Look Like People
7:20 Banksy w Nowym Jorku
8:40 Christmas, Again
10:00 The Strongest Man
11:40 Rift
11:55 Mary is Happy, Mary is Happy
14:00 They Look Like People
15:20 Banksy w Nowym Jorku
16:40 Christmas, Again
18:00 Deep Web
19:30 Detroit Unleaded
21:00 Kod Odcinek: 4
22:00 Chorus
23:35 Halley
0:55 Isabella Rossellini's Green Porno Live
2:00 Deep Web
3:30 Detroit Unleaded
5:00 Kod Odcinek: 4

FilmBox
5:55 TV Okazje - nowa jakość telezakupów
7:00 Powrót do raju Odcinek: 5 Sezon: 2
7:55 TV Okazje - nowa jakość telezakupów
8:25 Przebaczyć sercu
10:35 TV Okazje - nowa jakość telezakupów
11:05 Sindbad Odcinek: 3
12:05 Sindbad Odcinek: 4
13:05 TV Okazje - nowa jakość telezakupów
13:25 112 - na każde wezwanie Odcinek: 56
14:05 Poirot Odcinek: 10
15:15 TV Okazje - nowa jakość telezakupów
15:40 Tajemnicza kobieta: Tajemniczy weekend
17:35 TV Okazje - nowa jakość telezakupów
18:10 112 - na każde wezwanie Odcinek: 57
18:50 Poirot Odcinek: 4
19:55 Poirot Odcinek: 3 Sezon: 3
21:00 Nadkomisarz Banks Odcinek: 1 Sezon: 3
22:00 Nadkomisarz Banks Odcinek: 2 Sezon: 3
23:00 25 karatów
0:55 Sekretarka
2:55 Cała prawda o mężczyznach
5:40 TV Okazje - nowa jakość telezakupów

TVN Fabuła
6:00 Prawo Agaty Odcinek: 1 Sezon: 2
7:05 Prosto w serce Odcinek: 63
7:35 Prosto w serce Odcinek: 64
8:05 Przepis na życie Odcinek: 3 Sezon: 4
9:05 Zaklinaczka duchów Odcinek: 22 Sezon: 4
10:05 Zagubieni Odcinek: 15 Sezon: 2
11:05 Dziewczyny z Hollywood Odcinek: 3
11:15 Plan w plan Odcinek: 1
11:25 Numerek z Dorotą Odcinek: 14
11:35 Na Wspólnej Odcinek: 940
12:10 Na Wspólnej Odcinek: 941
12:40 Prawo Agaty Odcinek: 2 Sezon: 2
13:40 Teraz albo nigdy! Odcinek: 11
14:45 Przeminęło z wiatrem
17:15 Plan w plan Odcinek: 3
17:25 ShortStory Odcinek: 5
17:30 Duma i uprzedzenie
20:00 Olimp Odcinek: 12
21:00 Seks w wielkim mieście II
24:00 Blade - wieczny łowca
2:30 Detektywi Odcinek: 1032
3:05 Ukryta prawda Odcinek: 320
4:05 Ukryta prawda Odcinek: 321
5:05 Kocham. Enter Odcinek: 23

History
6:00 Wykute w ogniu Odcinek: 7
7:00 Gwiazdy lombardu Odcinek: 6 Sezon: 14
7:30 Gwiazdy lombardu Odcinek: 7 Sezon: 14
8:00 Gwiazdy lombardu Odcinek: 8 Sezon: 14
8:30 Wojny magazynowe Odcinek: 3 Sezon: 7
9:00 Łowcy aligatorów Odcinek: 4 Sezon: 6
10:00 Drwale Odcinek: 8 Sezon: 8
11:00 Gwiazdy lombardu Odcinek: 4 Sezon: 17
11:30 Gwiazdy lombardu Odcinek: 5 Sezon: 17
12:00 Gwiazdy lombardu Odcinek: 6 Sezon: 17
12:30 Gwiazdy lombardu Odcinek: 7 Sezon: 17
13:00 Wojny magazynowe Odcinek: 4 Sezon: 8
13:30 Wojny magazynowe Odcinek: 5 Sezon: 8
14:00 Wojny magazynowe Odcinek: 6 Sezon: 8
14:30 Wojny magazynowe Odcinek: 7 Sezon: 8
15:00 Wykute w ogniu Odcinek: 11 Sezon: 3
16:00 Warsztat Danny'ego Odcinek: 3 Sezon: 6
16:30 Warsztat Danny'ego Odcinek: 4 Sezon: 6
17:00 Alone: Przetrwać najdłużej Odcinek: 5 Sezon: 3
18:00 Wojny magazynowe: Najlepsze zakupy Barry'ego Odcinek: 6
19:00 Wykute w ogniu Odcinek: 7
20:00 Wykute w ogniu Odcinek: 11 Sezon: 3
21:00 Starożytni kosmici Odcinek: 8 Sezon: 7
22:00 Ludzie gór Odcinek: 2 Sezon: 6
23:00 Klątwa gór złota Odcinek: 5
24:00 Gwiazdy lombardu Odcinek: 12 Sezon: 16
0:30 Wojny magazynowe Odcinek: 8 Sezon: 8
1:00 Starożytni kosmici Odcinek: 8 Sezon: 7
2:00 Ludzie gór Odcinek: 2 Sezon: 6
3:00 Klątwa gór złota Odcinek: 5
4:00 Gwiazdy lombardu Odcinek: 12 Sezon: 16
4:30 Wojny magazynowe Odcinek: 8 Sezon: 8
5:00 Australijscy zbieracze Odcinek: 1

DTX
6:00 Kraksa TV Odcinek: 8
6:25 Kraksa TV Odcinek: 9
6:50 Sekundy grozy Odcinek: 16
7:20 Fail Army - parada wypadków Odcinek: 15 Sezon: 4
7:45 Fail Army - parada wypadków Odcinek: 16 Sezon: 4
8:10 Walka o bagaż Odcinek: 13 Sezon: 3
8:35 Walka o bagaż Sezon: 4
9:00 Mr. T i granice głupoty Odcinek: 12
9:30 Mr. T i granice głupoty Odcinek: 11
10:00 Kraksa TV Odcinek: 14 Sezon: 2
10:30 Kraksa TV Odcinek: 13 Sezon: 2
11:00 Jak to jest zrobione - samochody marzeń
11:30 Jak to jest zrobione - samochody marzeń
12:00 Warsztat retro Sezon: 3
13:00 Fani czterech kółek Odcinek: 1 Sezon: 4
13:30 Fani czterech kółek Odcinek: 2 Sezon: 4
14:00 Fani czterech kółek Odcinek: 1 Sezon: 3
14:30 Fani czterech kółek Odcinek: 2 Sezon: 3
15:00 Łowcy okazji Sezon: 4
15:30 Łowcy okazji Sezon: 4
16:00 Fail Army - parada wypadków Odcinek: 24
16:30 Fail Army - parada wypadków Odcinek: 25
17:00 Kraksa TV Odcinek: 1
17:30 Kraksa TV Odcinek: 2
18:00 Sekundy grozy Odcinek: 11
18:30 Sekundy grozy Odcinek: 12
19:00 Auto Castro Sezon: 2
20:00 Wojny magazynowe: Kanada Sezon: 2
20:30 Wojny magazynowe: Kanada Sezon: 2
21:00 Fail Army - parada wypadków Odcinek: 15
21:30 Fail Army - parada wypadków Odcinek: 16
22:00 Królowie asfaltu Odcinek: 3 Sezon: 5
23:00 Łowcy okazji Sezon: 2
23:30 Łowcy okazji Sezon: 2
24:00 Sekundy grozy Odcinek: 47
0:30 Sekundy grozy Odcinek: 48
1:00 Zapuszkowani w Teksasie Odcinek: 17
1:30 Zapuszkowani w Teksasie Odcinek: 18
2:00 Auto-reaktywacja: seans grozy Odcinek: 22 Sezon: 1
2:48 New York Ink Sezon: 2
3:36 poTURBOwani Sezon: 6
4:24 Amerykański chopper Sezon: 6
5:12 Ekstremalny off-road

H2
6:00 Krytyczne decyzje Odcinek: 9
6:30 Krytyczne decyzje Odcinek: 10
7:00 Zaginieni na Alasce Odcinek: 9
8:00 Starożytni kosmici Odcinek: 15 Sezon: 3
9:00 Podziemne miasta Odcinek: 7
10:00 Wszechświat Odcinek: 11 Sezon: 2
11:00 Piraci i templariusze Odcinek: 2
12:00 Krytyczne decyzje Odcinek: 9
12:30 Krytyczne decyzje Odcinek: 10
13:00 Zaginieni na Alasce Odcinek: 9
14:00 Starożytni kosmici Odcinek: 15 Sezon: 3
15:00 Podziemne miasta Odcinek: 7
16:00 Wszechświat Odcinek: 11 Sezon: 2
17:00 Piraci i templariusze Odcinek: 3
18:00 Starcie wojowników Odcinek: 1
19:00 Zaginieni na Alasce Odcinek: 10
20:00 Starożytni kosmici Odcinek: 16 Sezon: 3
21:00 Hangar nr 1: akta UFO Odcinek: 7
22:00 W zakamarkach mózgu Odcinek: 3
23:00 Piraci i templariusze Odcinek: 3
24:00 Starcie wojowników Odcinek: 1
1:00 Zaginieni na Alasce Odcinek: 10
1:50 Starożytni kosmici Odcinek: 16 Sezon: 3
2:40 Hangar nr 1: akta UFO Odcinek: 7
3:30 W zakamarkach mózgu Odcinek: 3
4:20 Piraci i templariusze Odcinek:
5:10 Wszechświat Odcinek: 14 Sezon: 2

Lifetime
6:00 Małżeństwo od pierwszego wejrzenia: Pierwszy rok Odcinek: 2
7:00 Małżeństwo od pierwszego wejrzenia: Pierwszy rok Odcinek: 3
8:00 Zeswatani Odcinek: 16
9:00 Zeswatani Odcinek: 1 Sezon: 2
10:00 Zeswatani Odcinek: 2 Sezon: 2
11:00 Zeswatani Odcinek: 3 Sezon: 2
12:00 Zeswatani Odcinek: 4 Sezon: 2
13:00 Sprawa wielkiej wagi Odcinek: 1
14:00 Bardzo ciężka miłość Odcinek: 7
15:00 Wojny magazynowe Odcinek: 29 Sezon: 9
15:30 Wojny magazynowe Odcinek: 30 Sezon: 9
16:00 Zamieszkajmy nad wodą Odcinek: 11 Sezon: 2
16:30 Wielkie poszukiwania małych domów Odcinek: 11 Sezon: 3
17:00 Remont w stylu Vegas Odcinek: 6
18:00 Nowe życie starych domów Odcinek: 1
19:00 Wojny magazynowe Odcinek: 1 Sezon: 6
19:30 Wojny magazynowe Odcinek: 2 Sezon: 6
20:00 Mania chomikowania Odcinek: 13 Sezon: 3
21:00 Poligamia: uciec z sekty Odcinek: 5
22:00 Poligamia: uciec z sekty Odcinek: 6
23:00 Mój nawiedzony dom Odcinek: 12 Sezon: 2
24:00 Mój nawiedzony dom Odcinek: 13 Sezon: 2
1:00 Kocham, ale kłamię Odcinek: 1
2:00 Mania chomikowania Odcinek: 9 Sezon: 8
3:00 Mania chomikowania Odcinek: 10 Sezon: 8
4:00 Pojedynek na życie Odcinek: 12 Sezon: 2
5:00 Zeswatani Odcinek: 3 Sezon: 2

Nat Geo Wild
6:00 Czepiaki: podniebni akrobaci
7:00 Polowanie na wodne potwory Odcinek: 5
8:00 Drapieżnik kontra rekin
9:00 Superwiewiórki
10:00 Zwierzaki w amoku Odcinek: 3
11:00 Dziwolągi Odcinek: 23 Sezon: 7
12:00 Raj rekinów
13:00 Prehistoryczne drapieżniki
14:00 Planeta mięsożerców
15:00 Urodzeni mordercy Odcinek: 33 Sezon: 3
16:00 Rekiny z Wyspy Wielkanocnej
17:00 Drapieżnik kontra rekin
18:00 Rekiny u brzegu
19:00 Polowanie na wodne potwory Odcinek: 5
20:00 Najgroźniejsze zwierzęta świata Odcinek: 2
21:00 Rekiny u brzegu
22:00 Prehistoryczne drapieżniki
23:00 Planeta mięsożerców
24:00 Urodzeni mordercy Odcinek: 33 Sezon: 3
1:00 Rekiny u brzegu
2:00 Superwiewiórki
3:00 Czepiaki: podniebni akrobaci
4:00 Polowanie na wodne potwory Odcinek: 5
5:00 Najgroźniejsze zwierzęta świata Odcinek: 2

Kino Polska Muzyka
6:00 Przeboje na dzień dobry
8:00 Kultowe przeboje
10:00 Młoda Polska
11:00 Nastrojowe
12:00 Historia jednego przeboju
12:30 Najlepsza polska muzyka
14:00 Młoda Polska
15:00 Kultowe przeboje
18:00 Młoda Polska
19:00 Historia jednego przeboju
19:30 Prywatka
21:00 Kochamy lata 90!
22:00 Kochamy lata 80!
23:00 Nastrojowe
24:00 Kultowe przeboje
2:00 Polskie przeboje nocą

Trace Urban
5:00 Playlist
16:00 Trace Request
17:00 Playlist
17:15 Urban Hit 10
19:00 Trace Rewind
20:00 Pop 10
21:00 Tropical 10
21:45 Playlist
23:00 Hit US
24:00 Hit 2 Rue
1:00 Playlist
5:00 Playlist

Polsat Cafe
6:00 Aleja sław Odcinek: 144
6:30 Zdrowie na widelcu Odcinek: 78
7:00 Walka z (nad)wagą Odcinek: 4
8:00 Superniania Odcinek: 16
9:00 Małolaty Odcinek: 16
10:00 Szpital dziecięcy Odcinek: 8
11:00 Shopping Queen - Królowa zakupów Odcinek: 30
12:00 Plotka Odcinek: 10
12:30 Style gwiazd Odcinek: 34
13:00 Operacje plastyczne do poprawki Odcinek: 15
14:00 Rozpieszczone dzieci? Odcinek: 4
15:00 Superniania podbija świat Odcinek: 4
16:00 Kolacja z szefem Odcinek: 12
17:00 Nasz nowy dom Odcinek: 46
18:00 Oszukane Odcinek: 13
19:00 Dzień, który zmienił moje życie Odcinek: 25
20:00 Zdrady Odcinek: 92
21:00 Szpital dziecięcy Odcinek: 17
22:00 Demakijaż
22:30 Gwiazdy na dywaniku Odcinek: 237
23:00 Operacje plastyczne do poprawki Odcinek: 26
24:00 Z kamerą u Kardashianów Odcinek: 10
1:00 Zdrady Odcinek: 15
2:00 Aleja sław Odcinek: 86
2:30 Plotka Odcinek: 4
3:00 Szpitalny oddział ratunkowy Odcinek: 6
4:00 Goło naokoło Odcinek: 6
4:30 Gwiazdy na cenzurowanym Odcinek: 8
5:00 Zakupowe wpadki gwiazd
5:30 Ból za kulisami sławy Odcinek: 21

FOX
6:00 Z Archiwum X Odcinek: 10 Sezon: 9
6:55 Dr House Odcinek: 11 Sezon: 4
7:50 Dr House Odcinek: 12 Sezon: 4
8:50 Kości Odcinek: 10 Sezon: 3
9:45 Kości Odcinek: 11 Sezon: 3
10:40 Rosewood Odcinek: 1
11:40 Rosewood Odcinek: 2
12:35 Z Archiwum X Odcinek: 11 Sezon: 9
13:30 Z Archiwum X Odcinek: 12 Sezon: 9
14:25 Dr House Odcinek: 13 Sezon: 4
15:20 Dr House Odcinek: 14 Sezon: 4
16:15 Kości Odcinek: 12 Sezon: 3
17:10 Kości Odcinek: 13 Sezon: 3
18:10 Kości Odcinek: 14 Sezon: 3
19:05 Kości Odcinek: 15 Sezon: 3
20:05 Zabójcze umysły Odcinek: 12 Sezon: 5
21:00 Agenci T.A.R.C.Z.Y. Odcinek: 10 Sezon: 4
22:00 Agenci T.A.R.C.Z.Y. Odcinek: 11 Sezon: 4
23:00 Egzorcysta Odcinek: 10
23:55 Zabójcze umysły Odcinek: 9 Sezon: 5
0:50 Zabójcze umysły Odcinek: 10 Sezon: 5
1:50 Zabójcze umysły Odcinek: 11 Sezon: 5
2:45 Zabójcze umysły Odcinek: 12 Sezon: 5
3:45 Z Archiwum X Odcinek: 16 Sezon: 9
5:05 Rosewood Odcinek: 1

Nat Geo People
6:00 Zaklinacz psów Odcinek: 10 Sezon: 9
7:00 Cesar Millan na ratunek Odcinek: 12 Sezon: 2
8:00 Współcześni kanibale Odcinek: 1
9:00 Moja restauracja w Indiach Odcinek: 3
9:30 Moja restauracja w Indiach Odcinek: 4
10:00 David Rocco po włosku w Indiach Odcinek: 7 Sezon: 2
10:30 David Rocco po włosku w Indiach Odcinek: 8 Sezon: 2
11:00 Najsmaczniejsze miasta świata Odcinek: 1
11:30 Najsmaczniejsze miasta świata Odcinek: 2
12:00 Weterynarz z powołania Odcinek: 5 Sezon: 3
13:00 Weterynarz z sercem Odcinek: 9 Sezon: 2
14:00 Krótki wypad Odcinek: 13
14:30 Krótki wypad Odcinek: 14
15:00 Krótki wypad Odcinek: 15
15:30 Krótki wypad Odcinek: 16
16:00 Niezwykły dr Pol Odcinek: 5 Sezon: 6
17:00 Niezwykły dr Pol Odcinek: 6 Sezon: 6
18:00 Cesar Millan: Psia federacja Odcinek: 1
19:00 Cesar Millan: Psia federacja Odcinek: 2
20:00 Największy statek pasażerski Odcinek: 1
21:00 Rejsy w luksusie Odcinek: 3 Sezon: 2
21:30 Rejsy w luksusie Odcinek: 4 Sezon: 2
22:00 Rejsy w luksusie Odcinek: 5 Sezon: 2
22:30 Rejsy w luksusie Odcinek: 6 Sezon: 2
23:00 Niezwykły dr Pol Odcinek: 14 Sezon: 5
24:00 Ratownicy dzikich zwierząt Odcinek: 5 Sezon: 2
1:00 Zaklinacz psów Odcinek: 6 Sezon: 9
2:00 Rejsy w luksusie Odcinek: 5 Sezon: 2
2:30 Rejsy w luksusie Odcinek: 6 Sezon: 2
3:00 Rejsy w luksusie Odcinek: 3 Sezon: 2
3:30 Rejsy w luksusie Odcinek: 4 Sezon: 2
4:00 Zakazana miłość Odcinek: 2
5:00 Największy statek pasażerski Odcinek: 1

Discovery Historia
6:00 Broń przyszłości Sezon: 3
6:50 Samochody - klasyka gatunku Sezon: 5
7:15 Łowcy staroci Odcinek: 5 Sezon: 6
8:05 Militaria na warsztat Odcinek: 5 Sezon: 3
9:00 Wojenne miesiące Odcinek: 1
9:30 Wojenne miesiące Odcinek: 2
10:00 Ameryka: prawda i mity
10:30 Ameryka: prawda i mity
11:00 Tajemnicze samochody Odcinek: 5 Sezon: 2
11:30 Tajemnicze samochody Odcinek: 6 Sezon: 2
12:00 Tajemnicze samochody Odcinek: 7 Sezon: 2
12:30 Tajemnicze samochody Odcinek: 8 Sezon: 2
13:00 Tajemnicze samochody Odcinek: 9 Sezon: 2
13:30 Tajemnicze samochody Odcinek: 10 Sezon: 2
14:00 Tajemnicze samochody Odcinek: 11 Sezon: 2
14:30 Tajemnicze samochody Odcinek: 12 Sezon: 2
15:00 Broń przyszłości Sezon: 3
16:00 Militaria na warsztat Odcinek: 1
17:00 Łowcy staroci Odcinek: 6 Sezon: 8
18:00 Jedwabnym szlakiem
19:00 Hitler - Nieznane fakty
20:00 Broń przyszłości Sezon: 3
21:00 Nieznane oblicza wielkich polityków
22:00 Amerykański ranking drani Odcinek: 4 Sezon: 1
23:00 Anatomia wojny
24:00 Maszyny śmierci
1:00 Broń przyszłości Sezon: 3
2:00 Fabryka militariów Odcinek: 3
2:24 U źródeł wynalazków Odcinek: 26
2:48 Łowcy staroci Odcinek: 6 Sezon: 6
3:36 Samochody - klasyka gatunku Sezon: 6
4:00 Samochody - klasyka gatunku Sezon: 6
4:24 Broń przyszłości Sezon: 3
5:12 Jak powstało dzisiaj
5:36 U źródeł wynalazków Odcinek: 9

Fox Comedy
5:40 M.A.S.H. Odcinek: 6 Sezon: 7
6:10 M.A.S.H. Odcinek: 7 Sezon: 7
6:40 Hoży doktorzy Odcinek: 3 Sezon: 8
7:05 Hoży doktorzy Odcinek: 4 Sezon: 8
7:35 Czarno to widzę Odcinek: 13 Sezon: 2
8:05 Czarno to widzę Odcinek: 14 Sezon: 2
8:35 Czarno to widzę Odcinek: 15 Sezon: 2
9:00 Jim wie lepiej Odcinek: 7 Sezon: 7
9:30 Jim wie lepiej Odcinek: 8 Sezon: 7
9:55 Jim wie lepiej Odcinek: 9 Sezon: 7
10:25 Jim wie lepiej Odcinek: 10 Sezon: 7
10:50 Jak poznałem waszą matkę Odcinek: 5 Sezon: 5
11:20 Jak poznałem waszą matkę Odcinek: 6 Sezon: 5
11:45 Jak poznałem waszą matkę Odcinek: 7 Sezon: 5
12:15 Jak poznałem waszą matkę Odcinek: 8 Sezon: 5
12:40 Jak poznałem waszą matkę Odcinek: 9 Sezon: 5
13:10 Jak poznałem waszą matkę Odcinek: 10 Sezon: 5
13:35 Simpsonowie Odcinek: 5 Sezon: 22
14:05 Simpsonowie Odcinek: 6 Sezon: 22
14:30 Simpsonowie Odcinek: 7 Sezon: 22
15:00 Simpsonowie Odcinek: 8 Sezon: 22
15:25 Ostatni prawdziwy mężczyzna Odcinek: 11 Sezon: 3
15:55 Ostatni prawdziwy mężczyzna Odcinek: 12 Sezon: 3
16:20 Ostatni prawdziwy mężczyzna Odcinek: 13 Sezon: 3
16:50 Ostatni prawdziwy mężczyzna Odcinek: 14 Sezon: 3
17:15 Will i Grace Odcinek: 4 Sezon: 8
17:45 Will i Grace Odcinek: 5 Sezon: 8
18:15 Will i Grace Odcinek: 6 Sezon: 8
18:40 Jak poznałem waszą matkę Odcinek: 11 Sezon: 5
19:10 Jak poznałem waszą matkę Odcinek: 12 Sezon: 5
19:35 Jak poznałem waszą matkę Odcinek: 13 Sezon: 5
20:05 Współczesna rodzina Odcinek: 9 Sezon: 3
20:30 Współczesna rodzina Odcinek: 10 Sezon: 3
21:00 Współczesna rodzina Odcinek: 11 Sezon: 3
21:30 Współczesna rodzina Odcinek: 12 Sezon: 3
22:00 Dzień świstaka
24:00 Family Guy: Głowa rodziny Odcinek: 16 Sezon: 10
0:30 Family Guy: Głowa rodziny Odcinek: 17 Sezon: 10
0:55 Family Guy: Głowa rodziny Odcinek: 18 Sezon: 10
1:25 Family Guy: Głowa rodziny Odcinek: 19 Sezon: 10
1:50 Hoży doktorzy Odcinek: 1 Sezon: 8
2:20 Hoży doktorzy Odcinek: 2 Sezon: 8
2:45 Hoży doktorzy Odcinek: 3 Sezon: 8
3:15 Hoży doktorzy Odcinek: 4 Sezon: 8
3:40 M.A.S.H. Odcinek: 5 Sezon: 7
4:10 M.A.S.H. Odcinek: 6 Sezon: 7
5:05 M.A.S.H. Odcinek: 7 Sezon: 7
5:40 M.A.S.H. Odcinek: 8 Sezon: 7

Canal + Discovery
6:00 Wynalazcy przyszłości Odcinek: 1 Sezon: 2
6:45 Mistrzowie sportów ekstremalnych Odcinek: 4
7:40 O co biega? Odcinek: 10
8:10 Nie przegap
8:20 Życie na podium Odcinek: 3
9:10 Koleją przez świat Odcinek: 3 Sezon: 3
10:00 Bazary świata Odcinek: 12 Sezon: 2
11:00 Tajemnice podwodnych światów Odcinek: 2
11:45 Nanga Parbat - ekstremalna wyprawa
13:00 Pokolenie mistrzów Odcinek: 9
13:25 Pokolenie mistrzów Odcinek: 10
13:50 Sekrety Mony Lisy
15:00 Życie bez happy endu Odcinek: 8
16:00 Poznaj uroki Paryża
17:00 Święte miejsca Odcinek: 3
18:00 Eko-misje Odcinek: 8
18:50 Nie przegap
19:00 Alpine Wall Tour
19:55 Wielkie szustwa XX wieku Odcinek: 2
20:50 Przemierzając Amerykę Odcinek: 1
21:40 Komiks - Superbohater PRL Odcinek: 7
22:05 Walt Disney Odcinek: 3
23:00 Indianie, którzy zatrzęśli rockiem
0:50 Na fali odwagi Odcinek: 3
1:50 Pasja - sposób na życie Odcinek: 8
2:40 O co biega? Odcinek: 16
3:10 Niezapomniane lata 90. Odcinek: 7
4:00 Zaćma

FightBox
6:00 Journey Fight
7:00 Taekwondo
7:15 Osaka Funny Wrestling
7:30 Japan Queen Tournament
7:40 Ultimate First League
8:00 Fightbox King of Kings Heroes Series
10:05 Explosion Fight Night
11:05 Taekwondo
11:20 Osaka Funny Wrestling
11:35 Japan Queen Tournament
11:45 New Extreme Iv
14:05 World Series of Boxing - WSB
15:00 Taekwondo
15:15 Osaka Funny Wrestling
15:30 Japan Queen Tournament
15:40 Ultimate First League
16:00 Superkombat Fighting Championship
17:40 Ultimate First Leagu
18:00 New Extreme Iv
19:00 OZ Academy
19:30 Japan Queen Tournament
19:40 Ultimate First League
20:00 Ultimate Fightbox Armageddon
21:00 Art of fighting - AOF
21:45 New York Wrestling Connection - NYWC
23:40 Reality Cage of Combat
0:30 Fighting Rookies
1:20 Cage Contender
4:35 Japan Queen Tournament
4:45 Ultimate First League
5:15 Taekwondo
5:30 Osaka Funny Wrestling
5:45 Japan Queen Tournament

Food Network
6:00 Posiekani: Kanada Odcinek: 11
7:00 Tajemniczy klient Odcinek: 5
7:30 Tajemniczy klient Odcinek: 1
8:00 Kobieta na Dzikim Zachodzie Odcinek: 8
8:30 Kobieta na Dzikim Zachodzie Odcinek: 5
9:00 Ekstremalny szef kuchni Odcinek: 6
10:00 Ewa gotuje Odcinek: 2
10:30 Ewa gotuje Odcinek: 3
11:00 Człowiek kontra jedzenie Odcinek: 11
11:30 Człowiek kontra jedzenie Odcinek: 12
12:00 Zasadzka na restaurację Odcinek: 1
13:00 Lokalne smaki według Amy Odcinek: 5
13:30 Lokalne smaki według Amy Odcinek: 1
14:00 Kuchnia chińska dla każdego Odcinek: 6
14:30 Kuchnia chińska dla każdego Odcinek: 7
15:00 Rewolucja na talerzu Odcinek: 1
15:30 Rewolucja na talerzu Odcinek: 2
16:00 Ewa gotuje Odcinek: 2
16:30 Ewa gotuje Odcinek: 3
17:00 Kobieta na Dzikim Zachodzie Odcinek: 9
17:30 Giada we Włoszech Odcinek: 12
18:00 Kuchnia chińska dla każdego Odcinek: 8
18:30 Kuchnia chińska dla każdego Odcinek: 9
19:00 Człowiek kontra jedzenie Odcinek: 13
19:30 Człowiek kontra jedzenie Odcinek: 14
20:00 Ewa gotuje Odcinek: 4
20:30 Ewa gotuje Odcinek: 5
21:00 Proste gotowanie z Kelsey Odcinek: 3
21:30 Proste gotowanie z Kelsey Odcinek: 4
22:00 Posiekani Odcinek: 4
23:00 Człowiek kontra jedzenie Odcinek: 13
23:30 Człowiek kontra jedzenie Odcinek: 14
24:00 Zasadzka na restaurację Odcinek: 2
1:00 Teraz kuchnia Odcinek: 7
1:30 Ocalić piekarnię
2:30 Na ratunek restauracjom Odcinek: 7
3:20 Posiekani Odcinek: 12
4:10 Ewa gotuje Odcinek: 4
4:35 Ewa gotuje Odcinek: 5
5:00 Kobieta na Dzikim Zachodzie Odcinek: 9
5:25 Kobieta na Dzikim Zachodzie Odcinek: 5

CI Polsat
6:00 Łowca zbrodni Odcinek: 11 Sezon: 5
7:00 Łowca zbrodni Odcinek: 12 Sezon: 5
8:00 Zbrodnie, które wstrząsnęły Australią Odcinek: 2 Sezon: 2
9:00 Z archiwum 997 Odcinek: 1 Sezon: 2
9:30 Z archiwum 997 Odcinek: 2 Sezon: 2
10:00 Z archiwum 997 Odcinek: 3 Sezon: 2
10:30 Z archiwum 997 Odcinek: 4 Sezon: 2
11:00 Z archiwum 997 Odcinek: 5 Sezon: 2
11:30 Z archiwum 997 Odcinek: 6 Sezon: 2
12:00 Z archiwum 997 Odcinek: 7 Sezon: 2
12:30 Z archiwum 997 Odcinek: 8 Sezon: 2
13:00 Zbrodnie, które wstrząsnęły Australią Odcinek: 2 Sezon: 2
14:00 Łowca zbrodni Odcinek: 5 Sezon: 5
15:00 48 godzin Odcinek: 4 Sezon: 19
16:00 Dowody zbrodni Odcinek: 1
17:00 Dowody zbrodni Odcinek: 2
18:00 Dowody zbrodni Odcinek: 3
19:00 Zbrodnie, które wstrząsnęły Australią Odcinek: 2 Sezon: 2
20:00 Bezwzględni zabójcy Odcinek: 2 Sezon: 3
21:00 Taśmy grozy Odcinek: 7
21:30 Taśmy grozy Odcinek: 8
22:00 Nocny patrol Odcinek: 2
22:30 Cała prawda o zbrodni Odcinek: 1
23:00 60 dni w więzieniu Odcinek: 7 Sezon: 3
24:00 O krok od śmierci Odcinek: 1
1:00 Taśmy grozy Odcinek: 7
1:30 Taśmy grozy Odcinek: 8
2:00 Nocny patrol Odcinek: 2
2:30 Cała prawda o zbrodni Odcinek: 1
3:00 60 dni w więzieniu Odcinek: 7 Sezon: 3
4:00 O krok od śmierci Odcinek: 1
5:00 Zbrodnie, które wstrząsnęły Australią Odcinek: 2 Sezon: 2

FilmBox Premium
5:15 Żółte cytrynki
6:50 Kółko i krzyżyk
8:25 Street Run
9:55 Wojenne siostry
11:35 Nasz bezlitosny świat
13:00 Kółko i krzyżyk
14:35 Dunya i Desie
16:15 Kochankowie z Księżyca
17:50 Weekend z królem
19:25 Chlor
21:00 Nadkomisarz Banks Odcinek: 1 Sezon: 3
21:50 Nadkomisarz Banks Odcinek: 2 Sezon: 3
22:40 Fala
0:25 Anthony Zimmer
1:55 Pan Pip
4:00 Siostrzyczka
5:35 Kółko i krzyżyk

Canal + Family
6:00 +De Lux Odcinek: 58
6:30 Tashi Odcinek: 22
6:45 Tashi Odcinek: 23
7:00 Tashi Odcinek: 24
7:15 Sawa. Mały wielki bohater
8:40 Nie przegap Odcinek: 234
8:55 Kacperiada Odcinek: 1
9:05 Kacperiada Odcinek: 2
9:15 Kacperiada Odcinek: 3
9:25 Kacperiada Odcinek: 4
9:35 Kacperiada Odcinek: 5
9:40 Kacperiada Odcinek: 6
9:45 Kacperiada Odcinek: 7
9:50 Kacperiada Odcinek: 8
9:55 Kacperiada Odcinek: 9
10:00 Kacperiada Odcinek: 10
10:05 Kacperiada Odcinek: 11
10:10 Kacperiada Odcinek: 12
10:15 Kacperiada Odcinek: 13
10:25 Łapu-Capu Extra Odcinek: 7
10:55 Sekretne życie kangura Odcinek: 2
11:45 W tonacji+ Odcinek: 31
12:35 Szczęśliwy dzień
14:25 Nie przegap Odcinek: 234
14:45 Ave Maria
15:05 Heidi
17:00 Łapu-Capu Extra Odcinek: 7
17:30 Nowe przygody Piotrusia Pana Odcinek: 16 Sezon: 2
18:00 Nowe przygody Piotrusia Pana Odcinek: 17 Sezon: 2
18:30 Mali mężczyźni
20:00 Mama
21:50 Królowa pustyni
23:55 Król życia
1:30 Job, czyli ostatnia szara komórka
3:05 Łapu-Capu Extra Odcinek: 3
3:35 Jasminum
5:25 O co biega? Odcinek: 24

SciFi Universal
6:00 Gwiezdne wrota: Atlantyda Odcinek: 19 Sezon: 4
7:00 Gwiezdne wrota Odcinek: 20 Sezon: 6
8:00 Łowcy skarbów Odcinek: 4 Sezon: 2
9:00 Xena: Wojownicza księżniczka Odcinek: 9 Sezon: 5
10:00 Xena: Wojownicza księżniczka Odcinek: 11 Sezon: 5
11:00 Herkules Odcinek: 18 Sezon: 3
12:00 Herkules Odcinek: 19 Sezon: 3
13:00 Gwiezdne wrota: Atlantyda Odcinek: 19 Sezon: 4
14:00 Gwiezdne wrota Odcinek: 20 Sezon: 6
15:00 Xena: Wojownicza księżniczka Odcinek: 9 Sezon: 5
16:00 Xena: Wojownicza księżniczka Odcinek: 11 Sezon: 5
17:00 Łowcy skarbów Odcinek: 4 Sezon: 2
18:00 Herkules Odcinek: 18 Sezon: 3
19:00 Herkules Odcinek: 19 Sezon: 3
20:00 Gwiezdne wrota: Atlantyda Odcinek: 19 Sezon: 4
21:00 Gwiezdne wrota Odcinek: 20 Sezon: 6
22:00 Zajazd pod duchem
24:00 Rekinado III: O rybia płetwa
2:00 Hipotermia
4:00 Herkules Odcinek: 18 Sezon: 3
5:00 Herkules Odcinek: 19 Sezon: 3

Kuchnia +
6:00 Akcja Improwizacja Odcinek: 3
6:30 Be Active. Ewa Chodakowska Odcinek: 3 Sezon: 3
7:00 David w Europie Odcinek: 15 Sezon: 3
7:30 Telezakupy
8:00 ABC GOTOWANIA Odcinek: 14 Sezon: 5
8:30 Smaki Indii według Davida Rocco Odcinek: 1
9:00 Zielona rewolucja Marty Dymek Odcinek: 2 Sezon: 3
9:30 Telezakupy
10:35 Wypieki i desery Paula Hollywooda Odcinek: 7
11:30 Telezakupy
12:30 Desery Dekera Odcinek: 11 Sezon: 2
13:00 30 minut Jamiego Odcinek: 35
13:30 30 minut Jamiego Odcinek: 36
14:00 Cook news Odcinek: 152
14:05 Teksańska kuchnia Haylie Duff Odcinek: 2
14:35 Darren Robertson gotuje na węglach Odcinek: 8
15:05 Czy na pewno umiesz gotować? Odcinek: 8 Sezon: 4
15:35 Jedzenie, picie, tatuaże - Życie Odcinek: 8
16:05 The Taste Odcinek: 4 Sezon: 3
17:00 30 minut Jamiego Odcinek: 37
17:30 30 minut Jamiego Odcinek: 3
18:00 Kulinarne safari Sary Graham Odcinek: 10
18:30 Wypieki i desery Paula Hollywooda Odcinek: 9
19:25 Pieprz, chilli, sól Odcinek: 2
19:35 Żołądek czy rozsądek? Odcinek: 14 Sezon: 4
20:05 Anthony Bourdain - Miejsca nieznane Odcinek: 3 Sezon: 5
21:00 David w Europie Odcinek: 3 Sezon: 5
21:30 Tom Kerridge - dania prosto z pubu Odcinek: 2
22:05 Doskonały tercet Odcinek: 3
23:00 River Cottage: Australia Odcinek: 4 Sezon: 3
23:55 Wypieki i desery Paula Hollywooda Odcinek: 8
0:45 Czy na pewno umiesz gotować? Odcinek: 8 Sezon: 4
1:15 Anthony Bourdain - Miejsca nieznane Odcinek: 2 Sezon: 5
2:00 Jakubiak lokalnie Odcinek: 12 Sezon: 5
2:30 Basia Ritz. Kuchnia z sercem Odcinek: 6
3:00 Desery Dekera Odcinek: 3
3:30 Koszer macher Odcinek: 5
4:00 Ugotuj mi mamo! Odcinek: 3 Sezon: 2
4:30 ABC GOTOWANIA Odcinek: 1
5:00 Zielona rewolucja Marty Dymek Odcinek: 10 Sezon: 2
5:30 Ugotowani, czyli bitwa na noże i widelce Odcinek: 5

Domo +
6:00 Wakacyjne domy z Marią Semczyszyn Odcinek: 3 Sezon: 2
6:30 Domy gwiazd Odcinek: 7 Sezon: 6
7:00 Telezakupy
7:40 Wielkie marzenia w małych przestrzeniach Odcinek: 8
8:45 Ucieczka na wieś Odcinek: 28 Sezon: 12
9:40 Cudotwórcy Odcinek: 25 Sezon: 3
10:30 Telezakupy
11:40 Ucieczka na wieś Odcinek: 7 Sezon: 11
12:30 Wyzwanie - nowe mieszkanie Odcinek: 2 Sezon: 5
13:00 Telezakupy
14:05 Podzielić M2 Odcinek: 11 Sezon: 3
14:35 Wielkie projekty: Nowa Zelandia Odcinek: 4
15:25 Małe i wspaniałe Odcinek: 9 Sezon: 4
16:15 Meblokreacje Odcinek: 6
16:45 Daleko od miasta Odcinek: 12 Sezon: 3
17:15 EXPRESS DOMOWY Odcinek: 149
17:25 Wielkie projekty Odcinek: 5 Sezon: 9
18:20 Cudotwórcy Odcinek: 26 Sezon: 3
19:10 Ucieczka na wieś Odcinek: 29 Sezon: 12
20:00 Remont w 48h Odcinek: 2 Sezon: 7
20:30 Twój kawałek ogrodu Odcinek: 10 Sezon: 2
21:00 Cudotwórcy: Brat kontra brat Odcinek: 1
21:45 Pokochaj lub sprzedaj - Wielka Brytania Odcinek: 1
22:40 Daleko od miasta Odcinek: 12 Sezon: 3
23:10 Wakacyjne domy z Marią Semczyszyn Odcinek: 3 Sezon: 2
23:40 Wyzwanie - nowe mieszkanie Odcinek: 2 Sezon: 5
0:10 Wielkie projekty Odcinek: 4 Sezon: 9
1:05 Najlepszy projektant wnętrz Odcinek: 12 Sezon: 2
2:05 Ucieczka na wieś Odcinek: 6 Sezon: 11
2:50 Podzielić M2 Odcinek: 1 Sezon: 3
3:15 Home staging - mieszkania do sprzedania Odcinek: 10 Sezon: 5
3:40 Domy gwiazd Odcinek: 6 Sezon: 5
4:05 Twój kawałek ogrodu Odcinek: 5
4:30 Remont w 48h Odcinek: 6 Sezon: 6
5:00 Daleko od miasta Odcinek: 9 Sezon: 3
5:30 Wyzwanie - nowe mieszkanie Odcinek: 1 Sezon: 4

TVN Turbo
5:45 Repliki filmowych gwiazd Odcinek: 2
6:15 Jazda polska, czyli jak przetrwać na polskich drogach Odcinek: 10 Sezon: 11
6:45 Jazda polska, czyli jak przetrwać na polskich drogach Odcinek: 4 Sezon: 10
7:15 Jak z niczego zrobić coś Odcinek: 4
7:45 Wstęp wzbroniony Odcinek: 8 Sezon: 2
8:15 W sieci monitoringu Odcinek: 10
8:45 W sieci monitoringu Odcinek: 11
9:15 Wszystko co chcielibyście wiedzieć o samochodach Odcinek: 3
9:45 Wszystko co chcielibyście wiedzieć o samochodach Odcinek: 4
10:15 Polak potrafi Odcinek: 2 Sezon: 12
10:45 Polak potrafi Odcinek: 3 Sezon: 12
11:15 Bryki z Detroit Odcinek: 8
12:15 Megatransporty Odcinek: 9 Sezon: 2
13:00 Megatransporty Odcinek: 10 Sezon: 2
13:45 Będzie pan zadowolony Odcinek: 4 Sezon: 4
14:15 Będzie pan zadowolony Odcinek: 5 Sezon: 4
14:45 Będzie pan zadowolony Odcinek: 6 Sezon: 4
15:15 Samochód marzeń - kup i zrób Odcinek: 8 Sezon: 3
16:00 Samochód marzeń - kup i zrób Odcinek: 9 Sezon: 3
16:45 Uwaga! Pirat Odcinek: 9 Sezon: 16
17:30 Legendy PRL Odcinek: 10 Sezon: 14
18:00 Raport Turbo Odcinek: 2782
18:15 Uwaga! Pirat Odcinek: 14 Sezon: 18
19:00 Rodacy w akcji Odcinek: 9 Sezon: 4
19:30 Rodacy w akcji Odcinek: 9 Sezon: 3
20:00 Debeściaki Odcinek: 2
20:45 Absurdy drogowe Odcinek: 9 Sezon: 6
21:15 Wyburzacze Odcinek: 7
22:00 Raport Turbo Odcinek: 2782
22:15 Wypad z kraju Odcinek: 2 Sezon: 2
23:00 Będzie pan zadowolony Odcinek: 11 Sezon: 7
23:30 Megatransporty Odcinek: 9 Sezon: 2
0:15 Megatransporty Odcinek: 10 Sezon: 2
1:00 Najlepsze maszyny bojowe Odcinek: 8
2:05 Telezakupy erotyczne
3:10 Zakup kontrolowany Odcinek: 2 Sezon: 20
4:10 Automaniak Odcinek: 7 Sezon: 16
4:55 Automaniak Odcinek: 4 Sezon: 16
5:45 Nie ufaj magikowi Odcinek: 13

MTV Rocks
6:00 Biggest! Hottest! Loudest!
8:00 Rockin' New Vids!
8:30 Liam Gallagher: In Rotation
9:00 UK Vs the World: Mosh Off!
14:00 Top 50 Festival Favourites!
19:00 Rockin' New Vids!
19:30 Liam Gallagher: In Rotation
20:00 Greatest Rock Videos of the 21st Century
1:00 Kasabian: In Rotation
2:00 Rock Solid Playlist
3:00 Teleshopping

Cartoon Network
6:00 Angelo rządzi
6:25 Niesamowity świat Gumballa
7:10 Clarence
8:15 Młodzi Tytani: Akcja!
9:30 Clarence
11:40 Wyspa totalnej porażki
13:00 Niesamowity świat Gumballa
13:45 Młodzi Tytani: Akcja!
14:40 Magiczne magiimiecze
15:05 Clarence
15:35 Między nami, misiami
16:00 Ninjago - mistrzowie spinjitzu
16:30 Nexo Knights
16:55 Niesamowity świat Gumballa
17:50 Ben 10
18:15 Młodzi Tytani: Akcja!
19:15 Magiczne magiimiecze
19:40 Atomówki
20:10 Pora na przygodę!
20:35 Zwyczajny serial
21:05 Laboratorium Dextera
21:40 Ninjago - mistrzowie spinjitzu
22:35 Niesamowity świat Gumballa
23:55 Robotboy
0:45 Niesamowity świat Gumballa
1:30 Kung-fu kurczaki
2:15 Niesamowity świat Gumballa
3:00 Ninjago - mistrzowie spinjitzu
3:45 Niesamowity świat Gumballa
5:20 Angelo rządzi

TVN 24
6:00 Serwis informacyjny, pogoda
12:00 Fakty w południe
13:00 Serwis informacyjny, pogoda
15:03 15 na żywo
16:00 Fakty po południu
17:30 Teleserwis
18:00 Tak jest
19:00 Serwis informacyjny, pogoda
19:26 Fakty po Faktach
20:00 Serwis informacyjny
20:30 Teleserwis
21:00 Polska i świat
22:00 Szkło kontaktowe
23:00 Dzień po dniu
23:45 Bilans dnia
24:00 Fakty po Faktach
0:40 Polska i świat
1:37 Szkło kontaktowe
2:40 Maja w ogrodzie
3:10 Czarno na białym
3:41 Dokument / Inny punkt widzenia
4:51 Maja w ogrodzie
5:28 Fakty po Faktach
5:55 Serwis informacyjny, pogoda

Superstacja
00:00 Telesprzedaż
12:00 Raport
12:15 Informacje dnia, pogoda
12:45 Raport
13:15 Informacje dnia, pogoda
13:45 Raport
14:15 Informacje dnia, pogoda
14:45 Raport
15:15 Informacje dnia, pogoda
15:40 Na tapecie
16:15 Informacje dnia, pogoda
16:40 Na tapecie
17:15 Informacje dnia, pogoda i sport
17:45 Wojtek Jagielski na żywo
18:15 Informacje dnia, pogoda i sport
18:45 Polska w kawałkach Grzegorza Jankowskiego
19:15 Informacje dnia, pogoda i sport
19:45 Rozmowa dnia
20:15 Informacje dnia, pogoda i sport
20:45 Nie ma żartów
21:15 Informacje dnia, pogoda i sport
21:45 Krzywe zwierciadło
22:15 Finał dnia
23:00 Bez ograniczeń
24:00 Telesprzedaż

Polsat Play
6:00 Gliniarze Odcinek: 29
6:30 Stołeczna drogówka Odcinek: 39
7:00 Polska w monitoringu Odcinek: 13
7:30 Polska w monitoringu Odcinek: 14
8:00 Emil - Pogromca mandatów Odcinek: 32
8:30 Emil - Pogromca mandatów Odcinek: 8
9:00 Hardkorowy lombard Odcinek: 128
9:30 Hardkorowy lombard Odcinek: 129
10:00 Malanowski i Partnerzy Odcinek: 787
10:30 Malanowski i Partnerzy Odcinek: 788
11:00 Malanowski i Partnerzy Odcinek: 789
11:30 Malanowski i Partnerzy Odcinek: 790
12:00 Top 20 - Szokujące i komiczne Odcinek: 11
13:00 Top 20 - Umrzesz ze śmiechu Odcinek: 44
14:00 Hardkorowy lombard Odcinek: 149
14:30 Hardkorowy lombard Odcinek: 150
15:00 Idioci na drogach Odcinek: 29
15:30 Idioci na drogach Odcinek: 30
16:00 Malanowski i Partnerzy Odcinek: 730
16:30 Malanowski i Partnerzy Odcinek: 731
17:00 Łowca aut na zamówienie Odcinek: 7
17:30 Łowca aut na zamówienie Odcinek: 8
18:00 Cuda współczesnej techniki: Zdumiewająca broń
19:00 Chłopaki do wzięcia Odcinek: 131
19:30 Chłopaki do wzięcia Odcinek: 132
20:00 Hardkorowy lombard Odcinek: 140
20:25 Prostytutki na wojnie
21:40 Poszukiwacze historii Odcinek: 44
22:05 Poszukiwacze historii Odcinek: 58
22:30 Śmierć na 1000 sposobów Odcinek: 5
23:00 Chłopaki do wzięcia Odcinek: 53
23:30 Pierwsza orgia mojej żony
1:25 Zwierzenia seksownej studentki
2:45 Będziesz w szoku Odcinek: 10
3:45 Stołeczna drogówka Odcinek: 41
4:15 Stołeczna drogówka Odcinek: 42
4:45 997 - Fajbusiewicz na tropie Odcinek: 56
5:15 997 - Fajbusiewicz na tropie Odcinek: 62

Polsat News
6:00 Nowy dzień z Polsat News
8:50 Graffiti
9:00 Nowy dzień z Polsat News
10:00 Informacje
10:55 Pogoda
11:00 Informacje
11:55 Pogoda
12:00 Informacje
12:55 Pogoda
13:00 Informacje
13:55 Pogoda
14:00 Informacje
14:55 Pogoda
15:00 Newstelegraf
15:35 Światowidz
15:50 Wydarzenia
16:10 Rozmowa "Wydarzeń"
16:25 Pogoda
16:30 To jest dzień
18:25 Pogoda
18:30 Biznes informacje
18:50 Wydarzenia
19:15 Gość "Wydarzeń"
19:30 Informacje
19:55 Pogoda
20:00 To był dzień
21:00 Informacje
21:25 Pogoda
21:30 Tak czy nie
22:00 Wydarzenia
23:00 Informacje
23:55 Pogoda
24:00 Interwencja
0:20 Gość "Wydarzeń"
0:35 Wydarzenia
1:25 To był dzień
2:15 Biznes informacje

Boomerang
6:00 Tom i Jerry Show
6:25 Nowe Zwariowane Melodie
6:35 Grizzy i lemingi
6:55 Mój rycerz i ja Odcinek: 16 Sezon: 1
7:25 Koko Smoko
7:50 Jaś Fasola
8:20 Tom i Jerry Show
9:15 The Happos Family Odcinek: 17
9:20 Zwariowane melodie: maluchy w pieluchach
10:00 Scooby-Doo i maska Błękitnego Sokoła
11:30 Skrzynia skarbów Boomeranga: Co nowego u Scooby'ego?
13:35 Wyluzuj, Scooby-Doo! Odcinek: 31 Sezon: 2
14:05 Garfield Show
14:35 Koko Smoko
15;05 Inspektor Gadżet Odcinek: 29 Sezon: 2
15:15 Inspektor Gadżet
15:30 Jaś Fasola
15:55 Różowa Pantera i przyjaciele
16:25 Nowe Zwariowane Melodie
16:50 Wyluzuj, Scooby-Doo! Odcinek: 40 Sezon: 2
17:15 Wyluzuj, Scooby-Doo! Odcinek: 52
17:45 Tom i Jerry Show
18:10 Całkiem nowe przygody Toma i Jerry'ego
18:25 Grizzy i lemingi
18:40 Inspektor Gadżet
19:10 Mój rycerz i ja Odcinek: 3 Sezon: 1
19:35 Jaś Fasola
20:00 Nowe Zwariowane Melodie
20:15 Tom i Jerry Show
20:45 Królikula
21:10 Co nowego u Scooby'ego? Odcinek: 9 Sezon: 1
21:35 Co nowego u Scooby'ego? Odcinek: 11 Sezon: 1
22:00 Garfield Show
23:00 Flintstonowie
24:00 Sowa i spółka
0:15 Kumple z dżungli - na ratunek!
0:35 Leniuchowo
1:25 Garfield Show
2:15 Sowa i spółka
2:35 Kumple z dżungli - na ratunek!
2:55 Leniuchowo
3:45 Garfield Show
4:35 Sowa i spółka
4:50 Kumple z dżungli - na ratunek!
5:10 Leniuchowo

CNN
6:00 CNN Newsroom
9:30 Inside Africa
10:00 Amanpour
10:30 Mainsail
11:00 New Day
12:00 CNN Newsroom
12:30 World Sport
13:00 News Stream (with World Sport)
14:00 CNNMoney with Maggie Lake
15:00 International Desk (with World Sport)
16:00 Connect the World with Becky Anderson
17:00 Quest Express
17:30 Inside the Middle East
18:00 Wolf
19:00 Amanpour
19:30 State of America with Kate Bolduan
20:00 The World Right Now with Hala Gorani
21:00 Quest Means Business
22:00 Amanpour
22:30 World Sport
23:00 State of America with Kate Bolduan
23:30 CNN Today (with World Sport)
1:00 Anderson Cooper 360
3:00 CNN Tonight with Don Lemon
5:00 CNN Newsroom

TVN 24 BiS
5:58 Reportaż w TVN24 BiŚ
7:00 Otwarcie dnia
12:00 Dzień na świecie
17:00 Bilans
17:25 Biznes dla ludzi
17:55 Serwis informacyjny
18:20 24 godziny po południu
19:00 Fakty
19:25 Fakty po Faktach
19:55 Fakty z zagranicy
21:00 24 godziny
21:50 Dzień na BiS
22:57 Fakty z zagranicy
24:00 Biznes dla ludzi
0:36 Bilans
1:39 Inny punkt widzenia
2:25 Biznes dla ludzi
3:23 Drugie śniadanie mistrzów
4:11 Xsięgarnia
4:39 Drugie śniadanie mistrzów
5:38 Biznes dla ludzi
5:58 Fakty z zagranicy

CNBC Europe
6:00 Squawk Box Europe
9:00 Street Signs
10:00 Europe Worldwide Exchange
11:00 US Squawk Box
14:00 US Squawk on the Street
16:00 Squawk Alley
17:00 Halftime Report
18:00 Power Lunch
20:00 Closing Bell
22:00 First Class Odcinek: 8
22:30 The Tonight Show Starring Jimmy Fallon
23:30 CNBC Nightly News
24:00 Asia Squawk Box
3:00 Street Signs
5:00 Capital Connection

Disney XD
6:00 Strange Hill High Odcinek: 5
6:25 Dzieciak kontra kot Odcinek: 10
6:50 Marvel's Rocket and Groot Odcinek: 7
6:55 Star Butterfly kontra siły zła Odcinek: 12
7:20 Fineasz i Ferb Odcinek: 77 Sezon: 3
7:45 Wodogrzmoty Małe Odcinek: 27 Sezon: 2
8:35 Mega Spider-Man Odcinek: 22
9:30 Mech-X4 Odcinek: 11
9:55 Z kopyta Odcinek: 75 Sezon: 4
10:20 Star Wars: Rebelianci Odcinek: 21 Sezon: 2
11:10 Supa Strikas: Piłkarskie rozgrywki Odcinek: 54 Sezon: 5
12:00 Pokémon - Seria: XY Odcinek: 21 Sezon: 17
12:50 Atomowy Pacyn Odcinek: 21
13:40 Wkręceni - Nakręceni Odcinek: 12
14:10 Mega Spiderman: Wojownicy sieci Odcinek: 62 Sezon: 3
14:40 Mech-X4 Odcinek: 6
15:05 Wodogrzmoty Małe Odcinek: 16
15:30 Główka pracuje Odcinek: 17
16:00 Star Butterfly kontra siły zła Odcinek: 27 Sezon: 2
16:25 Prawo Milo Murphy'ego Odcinek: 11
16:40 Wkręceni - Nakręceni Odcinek: 4
17:10 Kirby Buckets Odcinek: 32 Sezon: 2
17:35 Szczury laboratoryjne Odcinek: 19
18:00 Strażnicy galaktyki Odcinek: 28 Sezon: 2
18:30 Główka pracuje Odcinek: 17
18:55 Wkręceni - Nakręceni Odcinek: 12
19:20 Mech-X4 Odcinek: 6
19:45 Star Butterfly kontra siły zła Odcinek: 13
20:15 Dzieciak kontra kot Odcinek: 37
20:30 Strażnicy galaktyki Odcinek: 28 Sezon: 2
20:55 Wodogrzmoty Małe Odcinek: 16
21:20 Robal z przyszłości Odcinek: 11
21:50 Star Wars: Przygody Freemakerów Odcinek: 11
22:15 Marvel's Avengers: Secret Wars Odcinek: 76 Sezon: 3
22:40 Szczeżujski Odcinek: 5
23:05 Randy Cunningham: Nastoletni ninja Odcinek: 3
23:25 Randy Cunningham: Nastoletni ninja Odcinek: 33 Sezon: 2
23:50 Duch i nas dwóch Odcinek: 1
0:15 Duch i nas dwóch Odcinek: 12
0:40 Misja Lanfeusta Odcinek: 14
1:05 Szczeżujski Odcinek: 17
1:30 Randy Cunningham: Nastoletni ninja Odcinek: 3
1:50 Duch i nas dwóch Odcinek: 1
2:15 Misja Lanfeusta Odcinek: 14
2:35 Szczeżujski Odcinek: 5
3:00 Randy Cunningham: Nastoletni ninja Odcinek: 33 Sezon: 2
3:20 Duch i nas dwóch Odcinek: 12
3:45 Misja Lanfeusta Odcinek: 14
4:05 Strange Hill High Odcinek: 5
4:30 Szczeżujski Odcinek: 17
4:50 Randy Cunningham: Nastoletni ninja Odcinek: 3
5:15 Duch i nas dwóch Odcinek: 1
5:35 Misja Lanfeusta Odcinek: 14

BBC World News
6:00 BBC World News
6:30 World Business Report
6:45 BBC World News
7:45 World Business Report
8:00 BBC World News
9:00 Life in the Shadow of the Wall
9:30 HARDtalk
10:00 GMT
10:30 Life in the Shadow of the Wall
11:00 GMT
11:30 World Business Report
11:45 Sport Today
12:00 GMT
13:00 Impact
14:30 Talking Business with Aaron Heslehurst
15:00 Impact
15:30 HARDtalk
16:00 Global with Matthew Amroliwala
17:00 Global with Matthew Amroliwala
17:30 World Business Report
17:45 Sport Today
18:00 Global with Matthew Amroliwala
18:30 BBC Focus on Africa
19:00 BBC World News
19:30 World Sportsday
20:00 Outside Source
20:30 HARDtalk
21:00 Outside Source
22:00 BBC World News America
23:00 Newsday
23:30 Asia Business Report
23:45 Sport Today
24:00 Newsday
0:30 Asia Business Report
0:45 Sport Today
1:00 Newsday
1:30 Asia Business Report
1:45 Sport Today
2:00 BBC World News
2:30 Asia Business Report
2:45 Sport Today
3:00 BBC World News
3:30 The Travel Show
4:00 BBC World News
4:30 HARDtalk
5:00 BBC World News
5:30 World Business Report
5:45 BBC World News

Canal + Seriale
6:00 Nie przegap Odcinek: 234
6:15 Materiał nieemisyjny Odcinek: 4
6:30 Lucyfer Odcinek: 17 Sezon: 2
7:15 Lucyfer Odcinek: 18 Sezon: 2
8:00 W garniturach Odcinek: 11 Sezon: 6
8:45 W garniturach Odcinek: 12 Sezon: 6
9:30 Aktualności filmowe+ Odcinek: 25
10:00 W narożniku
10:20 Czym skorupka za młodu
10:30 Biuro szpiegów Odcinek: 9
11:30 Biuro szpiegów Odcinek: 10
12:25 Chryzantemy
13:00 Brooklyn 9-9 Odcinek: 5 Sezon: 4
13:25 Brooklyn 9-9 Odcinek: 6 Sezon: 4
13:50 Siedmiu mężczyzn w różnym wieku
14:00 Operacja: Komandos
14:20 Pożegnanie
14:50 Nadzieja
16:30 Biuro szpiegów Odcinek: 1 Sezon: 3
17:30 Biuro szpiegów Odcinek: 2 Sezon: 3
18:30 Lucyfer Odcinek: 17 Sezon: 2
19:15 Lucyfer Odcinek: 18 Sezon: 2
20:00 NSU: Brunatni zabójcy Odcinek: 3 Sezon: 1
21:35 Niekoniecznie o Jędrzeju
22:00 Złoto Gujany Odcinek: 1
22:55 Złoto Gujany Odcinek: 2
23:50 Czysta robota Odcinek: 4
0:55 Wszystko, co najważniejsze
2:40 Aktualności filmowe+ Odcinek: 25
3:10 Łapu-Capu Extra Odcinek: 7
3:40 Bez grzechu
5:00 Aktualności filmowe+ Odcinek: 25
5:30 Łapu-Capu Extra Odcinek: 1

Disney Channel
6:00 Lolirock Odcinek: 48 Sezon: 2
6:25 Star Darlings: Życzenia do spełnienia Odcinek: 7
6:30 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot Odcinek: 7
6:55 Cracke Odcinek: 1
7:00 Disney. Niezwykłe przygody wróżek Odcinek: 5
7:30 The ZhuZhus Odcinek: 20
8:00 Teen Beach Movie
9:40 Era Ronków Odcinek: 37
9:55 Rodzinka od środka Odcinek: 11
10:20 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot Odcinek: 15
10:45 Obóz Kikiwaka Odcinek: 7
11:10 Elena z Avaloru Odcinek: 14
11:35 Jessie Odcinek: 41 Sezon: 2
12:00 Bizaardvark Odcinek: 21
12:25 Wodogrzmoty Małe Odcinek: 9
12:50 The ZhuZhus Odcinek: 21
13:15 H2O - Wystarczy kropla wody Odcinek: 42 Sezon: 2
13:45 Falsyfikot Odcinek: 5
14:10 Fineasz i Ferb Odcinek: 16
14:35 Star Butterfly kontra siły zła Odcinek: 7
14:45 Era Ronków Odcinek: 44
15:00 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot Odcinek: 8
15:25 Wodogrzmoty Małe Odcinek: 27 Sezon: 2
15:55 Obóz Kikiwaka Odcinek: 7
16:20 Bizaardvark Odcinek: 5
16:50 Rodzinka od środka Odcinek: 17
17:15 The ZhuZhus Odcinek: 7
17:30 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot Odcinek: 6
18:00 Disney. Niezwykłe przygody wróżek Odcinek: 8
18:30 Elena z Avaloru Odcinek: 10
19:00 Soy Luna Odcinek: 66
20:00 11 Odcinek: 37
20:30 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot Odcinek: 10
21:00 Jessie Odcinek: 6
21:30 Alex i spółka Odcinek: 22 Sezon: 2
22:00 Soy Luna Odcinek: 72
23:00 Alex i spółka Odcinek: 13
23:30 Kroniki Evermoor Odcinek: 22
24:00 Lolirock Odcinek: 38 Sezon: 2
0:25 Alex i spółka Odcinek: 18 Sezon: 2
0:50 Lolirock Odcinek: 39 Sezon: 2
1:15 W.I.T.C.H. Odcinek: 18
1:40 Mój kumpel duch Odcinek: 6
2:05 Alex i spółka Odcinek: 19 Sezon: 2
2:25 Lolirock Odcinek: 40 Sezon: 2
2:50 W.I.T.C.H. Odcinek: 18
3:10 Mój kumpel duch Odcinek: 6
3:35 Do dzwonka Cafe Odcinek: 1
3:45 Alex i spółka Odcinek: 20 Sezon: 2
4:10 Lolirock Odcinek: 41 Sezon: 2
4:30 W.I.T.C.H. Odcinek: 18
4:50 Mój kumpel duch Odcinek: 6
5:15 Do dzwonka Cafe Odcinek: 1
5:25 Do dzwonka Cafe Odcinek: 3
5:35 Alex i spółka Odcinek: 10

Zest TV
23:00 Tour Girls
23:30 Wypad
24:00 Młodzieńcze igraszki
0:30 Grzeszni kochankowie
0:55 Dzikie party
2:00 Tour Girls
2:30 Wypad
3:00 Młodzieńcze igraszki
3:30 Grzeszni kochankowie
3:55 Dzikie party

4fun Dance
6:00 Dance budzi ludzi
10:00 Summer Dance
20:00 Electronic Beats
21:00 Najwięcej muzyki na imprezę
2:00 Najlepsza muzyka nocą

Polsat News 2
6:00 WidziMiSię
7:00 Prawy do Lewego, Lewy do Prawego
8:00 To był dzień na świecie
9:00 WidziMiSię
10:00 To był dzień na świecie
11:00 Rozmowa polityczna
11:30 Pogoda
11:35 Interwencja
12:00 Prawy do Lewego, Lewy do Prawego
13:00 To był dzień na świecie
14:00 WidziMiSię
14:55 Pogoda
15:00 Newstelegraf
15:30 Światowidz
15:50 To był dzień na świecie
16:35 Światowidz
16:50 WidziMiSię
17:00 Zoom na giełdę
18:00 Rozmowa polityczna
18:30 Biznes Informacje
18:50 Wydarzenia
19:15 Gość "Wydarzeń"
19:35 Serwis informacyjny
19:50 Pogoda
20:00 Prawy do Lewego, Lewy do Prawego
21:00 To był dzień na świecie
22:00 WidziMiSię
23:00 Rozmowa polityczna
23:30 Interwencja
24:00 Prawy do Lewego, Lewy do Prawego
1:00 Wydarzenia
2:00 To był dzień na świecie
2:50 Nie daj się fiskusowi

4fun Gold Hits
6:00 Hity na dobry dzień
9:00 Greatest Hits
12:00 Przeboje twojego życia
15:00 Hits Cafe
18:00 Versus
19:00 Przeboje twojego życia
22:00 Największe przeboje
24:00 Hits ballads
2:00 I love Poland

Canal + Sport 2
6:00 Huddersfield Town - Newcastle United
8:00 European Tour - Fiji International w Sigatoce
8:30 Jagiellonia Białystok - Śląsk Wrocław
11:00 Szczypiorniak: Wersja lato vol. 2
11:30 Swansea City - Manchester United
13:35 Ekstrapaka
14:30 Ekstraklasa po godzinach
15:30 European Tour - Fiji International w Sigatoce
16:00 Lechia Gdańsk - Sandecja Nowy Sącz
18:05 Cracovia - Górnik Zabrze
20:10 O co biega?
20:40 Multiliga Mistrzów UEFA
22:45 HNK Rijeka - Olympiakos SFP
1:00 Sport News+
1:15 Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Lech Poznań

TV Republika
5:35 Dokument w Republice
6:37 Za siódmą górą
7:00 Polska na dzień dobry
8:00 Wakacje z Telewizją Republika
10:07 Telezakupy
10:50 W punkt
11:12 Telezakupy
12:00 Wolne głosy wieczorem
12:20 Telezakupy
13:02 Starcie cywilizacji
13:38 Telezakupy
14:22 Kalendarz historyczny
14:30 Telezakupy
15:00 Republika po południu
15:20 Telezakupy
15:35 Republika po południu
15:55 Telezakupy
16:10 Republika po południu
16:30 Telezakupy
16:45 Republika po południu
17:05 Telezakupy
17:20 Republika po południu
17:40 Blogosfera
17:58 Wolne głosy
18:38 Magazyn wojskowy
19:00 Dzisiaj - serwis informacyjny
19:29 Sport w Republice
19:36 Prognoza pogody
19:42 Świat wieczorem
20:00 W punkt
20:24 Kulisy manipulacji - flesz
20:40 Wolne głosy wieczorem
21:07 Odkodujmy Polskę!
21:30 Koniec systemu
22:11 Ekonomia raport
22:50 Suma dnia
23:25 Wywiad z chuliganem
0:29 W punkt
1:12 Wolne głosy wieczorem
1:40 Dzisiaj - serwis informacyjny
2:11 Sport w Republice
2:20 Prognoza pogody
2:24 Dokument w Republice
3:13 Koniec systemu
4:00 Starcie cywilizacji
4:45 Dokument w Republice
5:40 Suma dnia

Motowizja
6:00 4x4 Odcinek: 58
6:40 Na osi Odcinek: 730
7:20 Motojazda Odcinek: 40
8:00 Isle of Man - TT 2016 Odcinek: 11
9:10 Wakhan Corridor Project Odcinek: 2
10:00 Motoślad Odcinek: 89
10:40 Na pełnym gazie Odcinek: 120
11:20 Tuning Odcinek: 48
12:00 Motorstories: Historie zza kierownicy Odcinek: 1
12:40 Kroniki sportu motorowego (1950-1975) Odcinek: 22
13:20 Motoikony Odcinek: 107
14:00 Klasyki motoryzacji Odcinek: 41
14:40 WRC 2013 Highlights
16:00 Motojazda Odcinek: 141
16:40 WRC 2017 Highlights
18:00 AutoSpeed Odcinek: 28
18:40 Formula E 2016/2017
20:00 Zmień bieg! Odcinek: 23
20:40 Magazyn Moto Odcinek: 3
21:00 Magazyn Moto Odcinek: 4
21:20 Formuła E - Kierowcy przyszłości Odcinek: 3
22:00 NASCAR 2017
23:20 Motoślad Odcinek: 38
24:00 Auta jak ze snu Odcinek: 14
0:40 Perfect Ride - Klejnoty szos Odcinek: 41
1:20 Magazyn Moto Odcinek: 4
2:00 Supersamochody Odcinek: 91
2:30 4x4 Odcinek: 40
3:00 Klasyki motoryzacji Odcinek: 106
3:30 Perfect Ride - Klejnoty szos Odcinek: 67
4:00 WRC 2016 Highlights
5:00 Isle of Man - TT 2016 Odcinek: 6

Nickelodeon
6:00 Zack i Kwak Odcinek: 25
6:15 Psi patrol Odcinek: 24
6:25 Blaze i megamaszyny Odcinek: 4 Sezon: 3
6:55 Alvinnn!!! I wiewiórki Odcinek: 29
7:05 Alvinnn!!! I wiewiórki Odcinek: 30
7:20 Alvinnn!!! I wiewiórki Odcinek: 31
7:30 Alvinnn!!! I wiewiórki Odcinek: 32
7:45 Inwazja kórlików Odcinek: 24 Sezon: 3
8:15 Wróżkowie chrzestni Odcinek: 15 Sezon: 9
8:40 Wróżkowie chrzestni Odcinek: 16 Sezon: 9
9:05 iCarly Odcinek: 2
9:30 iCarly Odcinek: 3
10:00 Sam&Cat Odcinek: 18
10:25 Sam&Cat Odcinek: 19
10:45 100 rzeczy do przeżycia przed liceum Odcinek: 18
11:10 Szkolny poradnik przetrwania Odcinek: 8 Sezon: 2
11:40 Szkoła rocka Odcinek: 7 Sezon: 2
12:05 Game Shakers. Jak wydać grę Odcinek: 21
12:35 SpongeBob Kanciastoporty Odcinek: 11 Sezon: 8
13:00 SpongeBob Kanciastoporty Odcinek: 12 Sezon: 8
13:30 Nicky, Ricky, Dicky i Dawn Odcinek: 11 Sezon: 2
13:55 Szkolny poradnik przetrwania Odcinek: 7
14:25 Szkoła rocka Odcinek: 11
14:45 Henio Dzióbek Odcinek: 16 Sezon: 2
14:55 Henio Dzióbek Odcinek: 16 Sezon: 2
15:15 Alvinnn!!! I wiewiórki Odcinek: 1 Sezon: 2
15:40 Harmidom Odcinek: 3 Sezon: 2
15:50 Harmidom Odcinek: 4 Sezon: 2
16:10 Sanjay & Craig Odcinek: 12
16:35 Świń, Koza, Banan, Robal Odcinek: 25
16:55 SpongeBob Kanciastoporty Odcinek: 7 Sezon: 5
17:20 SpongeBob Kanciastoporty Odcinek: 8 Sezon: 5
17:45 Niebezpieczny Henryk Odcinek: 21
18:15 Niebezpieczny Henryk Odcinek: 22
18:40 Grzmotomocni Odcinek: 20 Sezon: 2
19:05 Grzmotomocni Odcinek: 21 Sezon: 2
19:35 Szkolny poradnik przetrwania Odcinek: 13
19:55 Nicky, Ricky, Dicky i Dawn Odcinek: 14
20:25 iCarly Odcinek: 26 Sezon: 2
20:50 iCarly Odcinek: 27 Sezon: 2
21:20 iCarly Odcinek: 28 Sezon: 2
21:45 Sam&Cat Odcinek: 6
22:15 Sam&Cat Odcinek: 7
22:40 Hotel 13 Odcinek: 6
22:55 Hotel 13 Odcinek: 7
23:15 Hotel 13 Odcinek: 8
23:30 Cheeese Odcinek: 13 Sezon: 2
23:45 Cheeese Odcinek: 14 Sezon: 2
24:00 Cheeese Odcinek: 15 Sezon: 2
0:10 Rodzina zastępcza plus Odcinek: 1 Sezon: 3
0:55 Rodzina zastępcza plus Odcinek: 2 Sezon: 3
1:35 Rodzina zastępcza plus Odcinek: 3 Sezon: 3
2:20 Rodzina zastępcza plus Odcinek: 4 Sezon: 3
3:05 Rodzina zastępcza plus Odcinek: 6 Sezon: 2
3:45 Rodzina zastępcza plus Odcinek: 7 Sezon: 2
4:30 Rodzina zastępcza plus Odcinek: 8 Sezon: 2
5:15 Rodzina zastępcza plus Odcinek: 9 Sezon: 2

BBC Earth
6:00 Tygrysy w moim domu Odcinek: 3
7:00 Szpiedzy wśród zwierząt: Nasi agenci Odcinek: 1
8:00 Kulisy techniki Odcinek: 18
8:30 Kulisy techniki Odcinek: 19
9:00 Łowcy Odcinek: 5
10:00 W okowach mrozu Odcinek: 6 Sezon: 3
11:00 Jimmy i globalne zbiory Odcinek: 2
12:00 Trening na końcu świata Odcinek: 5
13:00 Surykatki: Zwierzęcy celebryci Odcinek: 377 Sezon: 32
14:10 Zabójcza sześćdziesiątka Odcinek: 16 Sezon: 3
14:50 W okowach mrozu Odcinek: 6 Sezon: 3
15:50 Trening na końcu świata Odcinek: 5
16:50 Jimmy i globalne zbiory Odcinek: 2
18:00 Gniewna Ziemia Odcinek: 1 Sezon: 2
18:30 Gniewna Ziemia Odcinek: 2 Sezon: 2
18:55 Ziemia 2050 Odcinek: 4
19:25 Kulisy techniki Odcinek: 4
19:55 Trening na końcu świata Odcinek: 5
20:55 Wędkarskie wyzwania Odcinek: 3
21:55 W okowach mrozu Odcinek: 7 Sezon: 3
23:00 Jak pozostać młodym? Odcinek: 1
24:00 Mięso - jeść czy nie jeść?
1:05 Chemia smaku Odcinek: 1
2:15 Gniewna Ziemia Odcinek: 1 Sezon: 2
2:45 Gniewna Ziemia Odcinek: 2 Sezon: 2
3:15 Szpiedzy wśród zwierząt: Nasi agenci Odcinek: 1
4:10 Surykatki: Zwierzęcy celebryci Odcinek: 377 Sezon: 32
5:05 Mięso - jeść czy nie jeść?

HGTV - Home & Garden
5:55 Maja w ogrodzie Odcinek: 44
6:05 Maja w ogrodzie Odcinek: 46
6:40 Maja w ogrodzie Odcinek: 47
7:10 Bitwa o dom Odcinek: 3
8:10 Miejskie ogrody Odcinek: 10
8:55 Nowa Maja w ogrodzie Odcinek: 6
9:25 Akademia ogrodnika Odcinek: 33
9:30 Nowe życie na wyspie Odcinek: 7
10:00 Szaleństwo minidomów Odcinek: 15
10:30 Szaleństwo minidomów Odcinek: 14
11:00 Poszukiwacze domów
11:30 Projekt balkon Odcinek: 2
12:00 Postaw na kolor Odcinek: 7
12:30 Pomysłowe domy Odcinek: 8
13:00 Pierwszy remont Odcinek: 10
13:30 Luksusowe minidomy Odcinek: 15
14:00 Kupujemy dom na plaży Odcinek: 7
14:30 Kupujemy dom na plaży Odcinek: 6
15:00 Kupujemy dom nad jeziorem Odcinek: 7
15:30 Kupujemy dom nad jeziorem Odcinek: 6
16:00 Poszukiwacze domów Odcinek: 6
16:30 Polowanie na kuchnie Odcinek: 3
17:15 Tu jest pięknie Odcinek: 1
18:00 Dom na ranczu Odcinek: 3
19:00 Szaleństwo minidomów Odcinek: 15
19:30 Szaleństwo minidomów Odcinek: 14
20:00 Poszukiwacze domów
20:30 Szaleństwo minidomów Odcinek: 2
21:00 Nowe życie na Karaibach Odcinek: 5
21:30 Nowe życie na Karaibach Odcinek: 4
22:00 Zarobić na remoncie Odcinek: 2
22:30 Zarobić na remoncie Odcinek: 1
23:00 Domy z potencjałem Odcinek: 6
24:00 Remontowy eksperyment Odcinek: 1
1:15 Musisz to mieć Odcinek: 1
2:15 Musisz to mieć Odcinek: 2
2:45 Maja w ogrodzie Odcinek: 35
3:15 Maja w ogrodzie Odcinek: 63
3:45 Maja w ogrodzie Odcinek: 22
4:15 Maja w ogrodzie Odcinek: 2
4:45 Maja w ogrodzie Odcinek: 39
5:10 Maja w ogrodzie Odcinek: 19

BBC Brit
6:00 Zabójcze nagrania Odcinek: 4 Sezon: 5
7:00 Top Gear Odcinek: 7 Sezon: 15
8:25 Top Gear Odcinek: 2 Sezon: 15
9:45 Top Gear Odcinek: 3 Sezon: 15
11:05 Top Gear Odcinek: 4 Sezon: 15
12:20 Top Gear Odcinek: 6 Sezon: 15
13:35 Top Gear Odcinek: 2 Sezon: 16
14:50 Top Gear Odcinek: 3 Sezon: 16
16:10 Top Gear Odcinek: 4 Sezon: 16
17:30 Alfabet Top Gear Odcinek: 1
18:50 Top Gear Odcinek: 6 Sezon: 16
20:10 Top Gear Odcinek: 7 Sezon: 16
21:25 Top Gear na Bliskim Wschodzie
23:00 W pogoni za przestępcami Odcinek: 1
24:00 Bractwo Aryjskie
1:00 Top Gear: Extra Gear Odcinek: 2 Sezon: 24
1:30 Top Gear Odcinek: 2 Sezon: 16
2:40 Top Gear Odcinek: 3 Sezon: 16
3:40 Top Gear Odcinek: 4 Sezon: 16
4:45 W pogoni za przestępcami Odcinek: 1
5:35 Top Gear: Extra Gear Odcinek: 2 Sezon: 24

Polsat Viasat History
5:10 Henryk i Anna: Kochankowie, którzy zmienili historię Odcinek: 2
6:10 II wojna światowa: Cena imperium Odcinek: 10
7:00 Destrukcyjne żywioły Odcinek: 1
7:35 101 najważniejszych postaci XX wieku Odcinek: 2
8:40 Muzealne tajemnice Odcinek: 3 Sezon: 2
9:35 Konspiracje Odcinek: 4
10:35 Zakazana historia Odcinek: 5 Sezon: 4
11:35 Sześć królowych Henryka VIII Odcinek: 1
12:30 Sześć królowych Henryka VIII Odcinek: 2
13:30 Sześć królowych Henryka VIII Odcinek: 3
14:30 Muzealne tajemnice Odcinek: 11 Sezon: 3
15:20 II wojna światowa: Cena imperium Odcinek: 11
16:25 Odlotowe wynalazki Odcinek: 22 Sezon: 2
17:00 Muzealne tajemnice Odcinek: 3 Sezon: 2
17:55 DNA sławy Odcinek: 1
19:00 Tajemnice brytyjskich zamków Odcinek: 3
19:55 Zakazana historia Odcinek: 6 Sezon: 4
21:00 Imperium carów: Rosja Romanowów Odcinek: 1
22:15 Henryk i Anna: Kochankowie, którzy zmienili historię Odcinek: 1
23:20 Sześć królowych Henryka VIII Odcinek: 1
0:15 Zagłada europejskich Żydów Odcinek: 2
1:20 Łowcy mitów Odcinek: 3 Sezon: 3
2:15 Katarzyna Wielka Odcinek: 6
3:05 Zmarli średniowiecza Odcinek: 1 Sezon: 2
3:50 Muzealne tajemnice Odcinek: 20 Sezon: 2
4:35 Destrukcyjne żywioły Odcinek: 2
5:00 Imperium carów: Rosja Romanowów Odcinek: 2

Comedy Central
6:00 Pingwiny z Madagaskaru Odcinek: 37 Sezon: 2
6:30 Pingwiny z Madagaskaru Odcinek: 38 Sezon: 2
7:00 Teoria wielkiego podrywu Odcinek: 4 Sezon: 10
7:30 Teoria wielkiego podrywu Odcinek: 5 Sezon: 10
8:00 Teoria wielkiego podrywu Odcinek: 6 Sezon: 10
8:30 Teoria wielkiego podrywu Odcinek: 7 Sezon: 10
9:00 Teoria wielkiego podrywu Odcinek: 8 Sezon: 10
9:30 Teoria wielkiego podrywu Odcinek: 9 Sezon: 10
10:00 Zwariowany świat Malcolma Odcinek: 2
10:30 Zwariowany świat Malcolma Odcinek: 3
11:00 Dwóch i pół Odcinek: 4 Sezon: 4
11:30 Dwóch i pół Odcinek: 5 Sezon: 4
12:00 Przyjaciele Odcinek: 21 Sezon: 9
12:35 Przyjaciele Odcinek: 22 Sezon: 9
13:00 Przyjaciele Odcinek: 23 Sezon: 9
14:00 Przyjaciele Odcinek: 1 Sezon: 10
14:30 Przyjaciele Odcinek: 2 Sezon: 10
15:00 Dwóch i pół Odcinek: 4 Sezon: 4
15:30 Dwóch i pół Odcinek: 5 Sezon: 4
16:00 Teoria wielkiego podrywu Odcinek: 10 Sezon: 10
16:30 Teoria wielkiego podrywu Odcinek: 11 Sezon: 10
17:00 Teoria wielkiego podrywu Odcinek: 12 Sezon: 10
17:30 Teoria wielkiego podrywu Odcinek: 13 Sezon: 10
18:00 Teoria wielkiego podrywu Odcinek: 14 Sezon: 10
18:30 Teoria wielkiego podrywu Odcinek: 15 Sezon: 10
19:00 Przyjaciele Odcinek: 3 Sezon: 10
19:30 Przyjaciele Odcinek: 4 Sezon: 10
20:00 Przyjaciele Odcinek: 5 Sezon: 10
20:30 Przyjaciele Odcinek: 6 Sezon: 10
21:00 Przyjaciele Odcinek: 7 Sezon: 10
21:30 Przyjaciele Odcinek: 8 Sezon: 10
22:00 Teoria wielkiego podrywu Odcinek: 16 Sezon: 10
22:30 Teoria wielkiego podrywu Odcinek: 17 Sezon: 10
23:00 Teoria wielkiego podrywu Odcinek: 18 Sezon: 10
23:30 Teoria wielkiego podrywu Odcinek: 19 Sezon: 10
24:00 Teoria wielkiego podrywu Odcinek: 20 Sezon: 10
0:30 Teoria wielkiego podrywu Odcinek: 21 Sezon: 10
1:00 Włatcy móch Odcinek: 5 Sezon: 2
1:30 Włatcy móch Odcinek: 6 Sezon: 2
2:00 Camera Café Odcinek: 5 Sezon: 2
2:35 Camera Café Odcinek: 6 Sezon: 2
2:55 Rodzina zastępcza Odcinek: 133
3:20 Rodzina zastępcza Odcinek: 134
3:45 Graczykowie, czyli Buła i spóła Odcinek: 6
4:10 Graczykowie, czyli Buła i spóła Odcinek: 7
4:35 Graczykowie, czyli Buła i spóła Odcinek: 8
5:00 Czego się boją faceci, czyli seks w mniejszym mieście
5:25 Synowie

FilmBox Extra HD
5:45 Zaczarowany staw
7:05 Delikatność
8:55 Tygrys i śnieg
10:45 Aktorki
12:30 Zostańmy przyjaciółmi
14:05 Pan Coco
15:40 Zaczarowany staw
17:00 Droga do raju
18:30 Pan Batignole
20:10 Godzina duchów Odcinek: 5 Sezon: 3
20:35 Godzina duchów Odcinek: 6 Sezon: 3
21:00 Smak życia II
23:05 Kolejny rok
1:10 Bazyl. Człowiek z kulą w głowie
2:55 Panna Nikt
5:05 Pan Coco

BBC HD
6:00 Planeta ludzi: za kulisami Odcinek: 5
6:10 Nowe triki Odcinek: 6 Sezon: 11
7:05 Scott i Bailey Odcinek: 1
7:50 Z pamiętnika położnej Odcinek: 1
8:35 Ojciec Brown Odcinek: 7
9:20 Śmierć pod palmami Odcinek: 5
10:15 Nowe triki Odcinek: 6 Sezon: 11
11:10 Z pamiętnika położnej Odcinek: 1
11:55 Scott i Bailey Odcinek: 1
12:40 Ojciec Brown Odcinek: 7
13:30 Z pamiętnika położnej Odcinek: 1
14:15 Nowe triki Odcinek: 7 Sezon: 11
15:05 Śmierć pod palmami Odcinek: 5
16:00 Ojciec Brown Odcinek: 7
16:50 Z pamiętnika położnej Odcinek: 1
17:35 Scott i Bailey Odcinek: 2
18:20 Nowe triki Odcinek: 7 Sezon: 11
19:15 Śmierć pod palmami Odcinek: 6
20:10 Ojciec Brown Odcinek: 8
21:00 Milczący świadek Odcinek: 3 Sezon: 15
21:50 Milczący świadek Odcinek: 4 Sezon: 15
22:45 Śmierć pod palmami Odcinek: 6
23:40 Scott i Bailey Odcinek: 2
0:25 Milczący świadek Odcinek: 3 Sezon: 15
1:20 Milczący świadek Odcinek: 4 Sezon: 15
2:10 Nadkomisarz Banks Odcinek: 1 Sezon: 4
3:00 Nadkomisarz Banks Odcinek: 2 Sezon: 4
3:45 Nadkomisarz Banks Odcinek: 3 Sezon: 4
4:30 Obłędna nauka Odcinek: 1
5:20 Kuchnia Billa: Notting Hill Odcinek: 6
5:50 Planeta ludzi: Za kulisami Odcinek: 6

BBC Lifestyle
6:00 Wielkie brytyjskie wypieki Odcinek: 5 Sezon: 5
7:00 Graham Norton Show Odcinek: 5 Sezon: 18
8:00 Kuchnia Billa: Notting Hill Odcinek: 9
8:30 Kulinarny notatnik Rachel Khoo: Londyn Odcinek: 5
9:00 Masterchef: Gwiazdy Odcinek: 14 Sezon: 6
10:00 Pogotowie remontowe: Wielka przebudowa Odcinek: 4 Sezon: 25
11:00 Nie mówcie pannie młodej Odcinek: 4 Sezon: 8
12:00 Puszyści kontra szczupli Odcinek: 2 Sezon: 6
13:00 Czekoladomania Odcinek: 6 Sezon: 5
14:00 Zapraszam do stołu - RPA Odcinek: 4 Sezon: 2
15:00 Nie mówcie pannie młodej Odcinek: 10 Sezon: 8
16:00 Dom w słońcu Odcinek: 19 Sezon: 6
16:55 Nowy kraj, nowe życie Odcinek: 10
17:55 Kuchenne koszmary Odcinek: 2 Sezon: 6
18:55 Kolacja dla dwojga Odcinek: 20 Sezon: 4
19:55 Zapraszam do stołu - Wielka porcja Odcinek: 24 Sezon: 9
21:55 Czy to zaraźliwe? Odcinek: 1
22:25 Czy to zaraźliwe? Odcinek: 2
22:55 Wstydliwe choroby Odcinek: 1 Sezon: 2
23:55 Puszyści kontra szczupli Odcinek: 3 Sezon: 6
0:55 Wstydliwe choroby Odcinek: 2 Sezon: 2
2:00 Pogotowie remontowe: Wielka przebudowa Odcinek: 9 Sezon: 26
3:00 Graham Norton Show Odcinek: 5 Sezon: 18
4:00 Nie mówcie pannie młodej Odcinek: 3 Sezon: 8
5:00 Masterchef: Gwiazdy Odcinek: 14 Sezon: 6

TVR
6:00 Pobudka dla maluchów
6:20 Traszka Neda
6:45 Malusińscy
7:15 Troskliwe misie
7:40 Babar
8:10 Małgosia i buciki
8:40 Pole Position
9:10 Zwariowana szkoła Latającego Nosorożca
9:35 Sonic Underground
10:10 Telesprzedaż
11:45 Ezo TV
13:55 Telesprzedaż
17:55 Ezo TV
20:05 Wędrówki z wędką
20:35 Autostopem przez Rosję
21:05 Przepis na ogród
21:15 Kołowrotek
21:45 Strzeleckie ABC
22:05 Celnicy
22:35 Rybalizacja
23:05 Patrol drogówki
23:35 Tajemnice przyrody
23:50 Wodny świat
0:15 Strefa muzyki

Comedy Central Family
6:00 Frasier Odcinek: 17 Sezon: 4
6:30 Frasier Odcinek: 18 Sezon: 4
7:00 Niania Odcinek: 5 Sezon: 4
7:30 Niania Odcinek: 6 Sezon: 4
8:00 Mike i Molly Odcinek: 14 Sezon: 5
8:30 Mike i Molly Odcinek: 15 Sezon: 5
8:55 Cudowne lata Odcinek: 8 Sezon: 4
9:30 Cudowne lata Odcinek: 9 Sezon: 4
10:00 Frasier Odcinek: 17 Sezon: 4
10:30 Frasier Odcinek: 18 Sezon: 4
11:00 Dzidzitata Odcinek: 4 Sezon: 3
11:30 Dzidzitata Odcinek: 5 Sezon: 3
11:55 Dwie spłukane dziewczyny Odcinek: 21 Sezon: 3
12:25 Dwie spłukane dziewczyny Odcinek: 22 Sezon: 3
13:00 Tak, kochanie Odcinek: 12 Sezon: 3
13:30 Tak, kochanie Odcinek: 13 Sezon: 3
14:00 Niania Odcinek: 7 Sezon: 4
14:30 Niania Odcinek: 8 Sezon: 4
15:00 Frasier Odcinek: 19 Sezon: 4
15:30 Frasier Odcinek: 20 Sezon: 4
16:00 Przyjaciele Odcinek: 15 Sezon: 9
16:30 Przyjaciele Odcinek: 16 Sezon: 9
17:00 Przyjaciele Odcinek: 17 Sezon: 9
17:30 Przyjaciele Odcinek: 18 Sezon: 9
18:00 Przyjaciele Odcinek: 19 Sezon: 9
18:30 Przyjaciele Odcinek: 20 Sezon: 9
19:00 Dwie spłukane dziewczyny Odcinek: 23 Sezon: 3
19:30 Dwie spłukane dziewczyny Odcinek: 24 Sezon: 3
20:00 Seks w wielkim mieście Odcinek: 11 Sezon: 2
20:35 Seks w wielkim mieście Odcinek: 12 Sezon: 2
21:25 Seks w wielkim mieście Odcinek: 13 Sezon: 2
22:00 Dwie spłukane dziewczyny Odcinek: 1 Sezon: 5
22:30 Dwie spłukane dziewczyny dcinek: 2 Sezon: 5
23:00 Mike i Molly Odcinek: 16 Sezon: 5
23:30 Mike i Molly Odcinek: 17 Sezon: 5
24:00 Tak, kochanie Odcinek: 12 Sezon: 3
0:30 Tak, kochanie Odcinek: 13 Sezon: 3
1:00 Niania Odcinek: 7 Sezon: 4
1:30 Niania Odcinek: 8 Sezon: 4
2:00 Daleko od noszy Odcinek: 13 Sezon: 4
2:25 Daleko od noszy Odcinek: 14 Sezon: 4
2:50 Rodzina zastępcza Odcinek: 87
3:15 Rodzina zastępcza Odcinek: 88
3:45 Rodzina zastępcza Odcinek: 89
4:10 Rodzina zastępcza Odcinek: 90
4:35 Graczykowie Odcinek: 9
5:05 Graczykowie Odcinek: 10
5:30 Graczykowie Odcinek: 11

Da Vinci Learning
6:00 Była sobie Ziemia Odcinek: 7
6:30 Magija
7:00 Kuchmistrzostwo
7:30 Sportowe laboratorium
8:00 Wymyśl to!
8:30 Nauka na maksa
8:55 Przedziwna nauka
9:25 Co, jak, gdzie? Dowiedz się!
9:55 Wszystko dla małych
10:25 W zwierciadle nauki
10:50 Zręczne pomysły
11:30 Artzooka
12:00 Obłędne zwierzaki
12:30 Marvi Hammer
13:00 Była sobie Ziemia
13:30 Magija
14:00 Kuchmistrzostwo
14:30 Sportowe laboratorium
15:00 Obłędne zwierzaki
15:30 Marvi Hammer
16:00 Artzooka
16:30 Gra z głową
17:00 Teatr wynalazków Barona Munchhausena
17:30 Mati, Dada i sztuka
17:50 Co, jak, gdzie? Dowiedz się!
18:15 Wymyśl to!
18:40 Sekretne laboratorium Thomasa Edisona
19:10 Co wy wiecie o zabawkach?
19:30 GEOlino
20:00 Wielcy marzyciele
21:00 Wszystko i nic
22:00 Detektywi skamielin
22:30 Naukowa chata
23:00 Gatunki zagrożone
24:00 Brzydkie piękno
1:00 Życie za królową
1:50 Futuris
2:00 Płótno Hubble'a
2:30 Tajemnice kolorów
2:50 Futuris
3:00 Wielcy marzyciele
4:00 Szyfr
5:00 Detektywi skamielin
5:30 Naukowa chata

Polsat Viasat Explore
5:15 Australijscy poszukiwacze złota Odcinek: 8
6:15 Nefrytowa gorączka Odcinek: 5
6:35 Nefrytowa gorączka Odcinek: 6
7:00 Wielka dzika Północ Odcinek: 8
8:00 Odlotowe wynalazki Odcinek: 3 Sezon: 2
8:25 Odlotowe wynalazki Odcinek: 4 Sezon: 2
9:00 Kierowcy wielkich ciężarówek Odcinek: 5
10:00 Mistrzowie drewna Odcinek: 1 Sezon: 3
11:00 Mistrzowie drewna Odcinek: 2 Sezon: 3
12:00 Poszukiwacze fortuny Odcinek: 4 Sezon: 4
13:00 Poszukiwacze fortuny Odcinek: 5 Sezon: 4
14:00 Kowboje z zimnych wód Odcinek: 1 Sezon: 2
15:00 Wielka dzika Północ Odcinek: 1
16:00 Mistrzowie drewna Odcinek: 3 Sezon: 3
17:00 Odlotowe wynalazki Odcinek: 3 Sezon: 2
17:25 Odlotowe wynalazki Odcinek: 4 Sezon: 2
18:00 Taaaki karp! Odcinek: 4
19:00 Kowboje z zimnych wód Odcinek: 1 Sezon: 3
20:00 Australijscy poszukiwacze złota Odcinek: 1
21:00 Przetrwać na Alasce Odcinek: 4
22:00 Wojny robotów Odcinek: 3 Sezon: 9
23:20 Ekipa od wielkich dźwigów Odcinek: 2
0:30 Ekipa od wielkich dźwigów Odcinek: 3
1:35 Zamieszkać w dziczy Odcinek: 7 Sezon: 2
2:20 Wojny robotów: powrót klasyków Odcinek: 17 Sezon: 7
3:10 Taaaki karp! Odcinek: 4
4:00 Miasto pełne nafciarzy Odcinek: 5
4:45 Przewoźnicy domów Odcinek: 1
5:10 Australijscy poszukiwacze złota Odcinek: 1

TV 5 Monde
6:00 Journal TV 5
6:10 Météo
6:14 Le journal de l'économie
6:18 L'invité
6:26 Merci Professeur
6:30 Journal TV 5
6:40 Météo
6:43 Le journal de l'économie
6:48 L'invité
6:57 Domino a kaz Sezon: 2
7:00 Journal Radio Canada
7:30 Télématin
7:55 Tendance XXI
8:00 Télématin
8:27 Goût de France: Good France
8:30 Journal TV 5
8:42 Une brique dans le ventre
9:07 Embarquement
9:21 Animalis
9:22 Typique Sezon: 2
9:30 Magasin général
9:53 Expédition, passage du nord-ouest
9:59 Embarqué
10:51 Sentinelles de la nature
11:00 Journal TV 5
11:14 Tout le monde veut prendre sa place
11:59 Péché gourmand
12:27 Cut Odcinek: 55 Sezon: 3
12:55 Questions pour un champion
13:30 Journal belge
14:03 Si tu meurs, je te tue
15:34 Embarqué
16:33 Une saison au zoo
17:09 Partir autrement en famille Sezon: 3
17:56 Merci Professeur
18:00 64 minutes, le monde en français, 2e partie
18:23 Le journal de l'économie
18:27 Météo
18:30 64 minutes, le monde en français, 2e partie
18:51 L'invité
19:00 64 minutes, l'essentiel
19:06 Épicerie fine: Terroirs gourmands
19:34 Tendance XXI
19:43 Tout le monde veut prendre sa place
20:30 Journal France 2
20:58 Le temps d'Anna
22:32 Journal suisse
22:59 Météo
23:03 D6bels Music Awards
1:14 Journal Afrique
1:33 Météo
1:36 Le Point
2:26 Danser!
2:48 C'est pas le bout du monde
3:00 Journal TV 5
3:20 Météo
3:24 Passe-moi les jumelles!
3:51 Matière grise express
5:55 Merci Professeur

HBO 2
6:00 Mustang
7:40 Tata kontra tata
9:15 Manglehorn
10:50 Filmy i gwiazdy Odcinek: 33
11:20 Sushi z East Side
13:05 Królestwo
14:45 Chłopiec w pasiastej piżamie
16:20 Gracze Odcinek: 5 Sezon: 3
16:50 Niepewne Odcinek: 5 Sezon: 2
17:25 Tadż Mahal
19:00 Wieżowiec
21:00 Kill Bill 2
23:15 Gra o tron Odcinek: 6 Sezon: 7
0:30 Przegląd tygodnia: Wieczór z Johnem Oliverem Odcinek: 21 Sezon: 4
1:00 Bez zobowiązań Odcinek: 7 Sezon: 3
1:30 Twin Peaks Odcinek: 15
2:35 Narodziny
4:15 Ofiara

HBO 3
6:00 Jak być normalną
7:25 Agnieszka
9:00 Arcyoszust
11:10 Body/Ciało
12:40 Współczesna rodzina Odcinek: 4 Sezon: 8
13:00 Współczesna rodzina Odcinek: 5 Sezon: 8
13:20 Współczesna rodzina Odcinek: 6 Sezon: 8
13:45 Piotruś. Wyprawa do Nibylandii
15:35 Kraina lodu
17:15 Ghostbusters. Pogromcy duchów
19:10 Ray Donovan Odcinek: 5 Sezon: 4
20:00 Ray Donovan Odcinek: 6 Sezon: 4
21:00 The Affair Odcinek: 1 Sezon: 2
21:55 The Affair Odcinek: 2 Sezon: 2
22:55 Kapitan Ameryka: Zimowy żołnierz
1:10 Gorejący krzew Odcinek: 2
2:25 Układ Odcinek: 5
3:25 Ray Donovan Odcinek: 5 Sezon: 4
4:15 Ray Donovan Odcinek: 6 Sezon: 4
5:20 Filmy i gwiazdy Odcinek: 27

Animal Planet
6:00 Projekt "Akwarium" Sezon: 3
6:45 Weterynarz z antypodów Odcinek: 7 Sezon: 6
7:30 Kot na drzewie Odcinek: 9 Sezon: 1
8:00 Kot z piekła rodem Sezon: 4
9:00 Bahamy: Wielki błękit Odcinek: 6
10:00 Strażnicy Teksasu Odcinek: 12 Sezon: 1
11:00 Kłopotliwe zwierzaki Sezon: 3
12:00 Z życia weterynarzy Sezon: 2
13:00 Ratownicy psów Odcinek: 1 Sezon: 3
14:00 Wybryki ewolucji
15:00 Mieszkanie na pniu Odcinek: 5 Sezon: 1
16:00 Projekt "Akwarium" Sezon: 6
17:00 Na straży przyrody Sezon: 2
18:00 Pokochaj koty Odcinek: 2
19:00 Kot z piekła rodem Sezon: 6
20:00 Mieszkanie na pniu Sezon: 2
21:00 Mój przyjaciel grizzly Odcinek: 2 Sezon: 1
22:00 Człowiek w roli ofiary Odcinek: 1
23:00 Strażnicy Teksasu Sezon: 2
24:00 Baseny z rozmachem Sezon: 2
1:00 Mój przyjaciel grizzly Odcinek: 2 Sezon: 1
2:00 Bear Grylls: Szkoła przetrwania Sezon: 3
2:48 Dzikość bez cenzury Odcinek: 12 Sezon: 1
3:36 Policja dla zwierząt w Houston Sezon: 5
4:24 Weterynarz z antypodów Odcinek: 7 Sezon: 7
5:12 Mieszkanie na pniu Odcinek: 1 Sezon: 1

Cinemax 2
6:00 Studnia i wahadło
7:20 Kalifornia
8:50 Andriej Rublow
11:50 Gattaca - Szok przyszłości
13:35 Spalone
15:35 Walka żywiołów
16:55 Kalifornia
18:25 Leadbelly
20:30 Szukając Kelly
22:15 Czasem w kwietniu
0:35 Alojzy
2:05 Cudowny świat
3:35 Giulietta i duchy

Polsat Viasat Nature
5:25 Psi patrol Odcinek: 1 Sezon: 6
6:05 Zoo bez tajemnic Odcinek: 2
6:55 Zabawne wybryki zwierząt Odcinek: 5
7:30 Zabawne wybryki zwierząt Odcinek: 6
8:05 Najlepszy przyjaciel psa Odcinek: 3
8:30 Najlepszy przyjaciel psa Odcinek: 4
9:00 Najdziksze miasto Alaski Odcinek: 10
9:35 Planeta Europa i reszta świata Odcinek: 1 Sezon: 2
10:40 Nowe życie Odcinek: 3
11:50 Supervet - Na pomoc zwierzakom Odcinek: 4 Sezon: 3
12:50 Supervet - Na pomoc zwierzakom Odcinek: 5 Sezon: 3
13:50 Supervet - Na pomoc zwierzakom Odcinek: 6 Sezon: 3
14:50 Supervet - Na pomoc zwierzakom Odcinek: 7 Sezon: 3
15:55 Najdziksze miasto Alaski Odcinek: 10
16:30 Paul O'Grady: Z miłości do psów Odcinek: 5 Sezon: 4
16:55 Paul O'Grady: Z miłości do psów Odcinek: 6 Sezon: 4
17:25 Supervet - Na pomoc zwierzakom Odcinek: 1 Sezon: 4
18:25 Groźne bestie Odcinek: 2
19:25 Groźne bestie Odcinek: 3
20:30 Niewiarygodne zmysły zwierząt Odcinek: 2
21:35 Sirga: Powrót do natury Odcinek: 4
22:45 Anatomia gigantów natury Odcinek: 8 Sezon: 3
23:50 Anatomia gigantów natury Odcinek: 9 Sezon: 3
1:15 Najdziksze miasto Alaski Odcinek: 9
1:40 Najdziksze miasto Alaski Odcinek: 10
2:05 Miasto niedźwiedzi polarnych Odcinek: 2
2:35 Paul O'Grady: Z miłości do psów Odcinek: 5 Sezon: 4
2:55 Paul O'Grady: Z miłości do psów Odcinek: 6 Sezon: 4
3:20 Zabawne wybryki zwierząt Odcinek: 5
3:45 Zabawne wybryki zwierząt Odcinek: 6
4:15 Chris Humfrey: Zwierzęcy instynkt Odcinek: 4
4:40 Najlepszy przyjaciel psa Odcinek: 3
5:05 Najlepszy przyjaciel psa Odcinek: 4
5:30 Psi patrol Odcinek: 3 Sezon: 7

FilmBox Family
7:00 Svein, szczur i UFO
8:10 Długie podanie
9:45 Kijanka i wieloryb
11:20 Dom kamiennych małp
12:45 T.I.M.
14:10 Klub Winx - Tajemnica zaginionego królestwa
15:40 Pippi wchodzi na pokład
17:00 Wodną bombą w kota
18:15 W krainie zabawek
19:30 Regina - Śpiewająca czarodziejka
21:00 The Beatles - Eksplozja
22:45 Projekt Dinozaur

Bloomberg
6:00 Bloomberg Daybreak: Europe
7:30 Bloomberg Markets: European Open
9:00 Bloomberg Surveillance
12:00 Bloomberg Daybreak: Americas
15:00 Bloomberg Markets: Americas
16:00 Bloomberg Markets: European Close
17:00 Bloomberg Markets: Americas
18:00 Charlie Rose
19:00 Bloomberg Markets: Americas
20:30 What'd You Miss?
22:00 Bloomberg Technology
23:00 Bloomberg Daybreak: Australia
24:00 Bloomberg Daybreak: Asia
2:00 Bloomberg Markets: Asia
5:00 Bloomberg Markets: Middle East

FilmBox Action
5:35 Czarownik i biały wąż
7:10 Uczeń czarnoksiężnika
9:10 Jack Hunter i zaginiony skarb Ugaritu Odcinek: 1 Sezon: 1
10:45 Jack Hunter i grobowiec Akenatena Odcinek: 2
12:20 Jack Hunter i Gwiazda Niebios Odcinek: 3
13:55 Bonanza Odcinek: 22
14:45 Młode lwy Odcinek: 20
15:30 Krasnoludki i trolle
16:50 Czarownik i biały wąż
18:25 Ostatni wróg Odcinek: 2
19:25 Bonanza Odcinek: 22
20:15 Młode lwy Odcinek: 20
21:00 Twardzielka Odcinek: 5
21:50 Twardzielka Odcinek: 6
22:40 Ucieczka z Kandaharu
0:15 Rodzinna klątwa
2:15 Cabaret Desire
3:30 Głębokie pragnienia
5:50 Mandie i skarb Czerokezów

ETV
6:00 Język angielski
6:45 Rock time
7:05 Herosi
7:30 Cites
7:55 Park technologiczny MMC Brainville
8:06 Papa Stamm
8:26 Targi medyczne 2013
8:44 Polskie rozdroża
9:19 Klub Backpackera
9:48 Sport w 3D
9:54 Klub Backpackera
10:23 Eureka
10:25 Filmy z klasą
11:31 Gotuj z Giancarlo
12:21 X Pawilon Cytadeli Warszawskiej Odcinek: 1
12:56 Od A do Z
13:00 Wiatr i woda 2013
13:44 Gość Edusatu
13:51 X Pawilon Cytadeli Warszawskiej Odcinek: 2
14:31 X Pawilon Cytadeli Warszawskiej Odcinek: 3
15:15 Korfball
15:36 Moralność Pani Dulskiej
16:58 Trendy w modzie ślubnej
17:15 Targi czystości 2013
17:36 Eureka
17:40 Centaury Warszawa
17:58 Jak być piękną
18:30 Moja pasja
19:13 Eureka
19:16 English Off Course
19:53 Radio Kampus
20:09 Od A do Z
20:11 Filmy z klasą
22:16 Na Maxa
22:36 Nowy Sącz - Szansa na biznes
22:57 Studenckie talenty
23:15 Gość Edusatu
23:21 Targi medyczne 2013
23:40 Rada Pań dla dzieci
0:04 Eureka Odcinek: 6
0:06 Polski golf
0:22 ESL Pro Series
0:50 Jerzy Hoffman - Hetman Kina Polskiego
2:08 Eureka
2:10 II Międzynarodowy Festiwal Pieśni i Poezji W. Wysockiego
3:27 Eureka
3:30 Elipsa - Nieuchronna przyszłość
3:40 Rock time

VH 1 Classic
5:00 Wake Me Up Before You Go Go
7:00 Nothing But Classics
9:00 Guess the Year
10:00 We Are the 80s
12:00 15 Years Since …
13:00 Smells Like the 90s
15:00 90s vs 00s
16:00 Timeless Tuesdays
20:00 Guess the Year
21:00 Classic Power Ballads
22:00 The Rock Show
23:00 All Night Long!
5:00 Wake Me Up Before You Go Go

FilmBox Arthouse
6:00 Faust
7:50 Gumka to niebywały instrument
10:05 Nazarin
11:45 Duch ojca
13:20 Przyjaciółki
15:05 Żyć!
17:25 39 kroków
18:50 Na brzegu
20:10 Convento
21:05 Ostatni dzień sierpnia
22:15 Światło z nieba
23:40 Gumka to niebywały instrument
1:55 Powróż mi z ręki
3:20 Odosobnienie
4:40 Generał

MCM Top
6:00 Top Mix
21:00 Top Mix
22:30 Top Night

Euronews
6:00 All News Edition
9:00 News of the Day
18:00 Prime Edition
24:00 Late Edition
3:00 All News Edition

Deutsche Welle
6:00 DW News
6:03 The Day
6:30 Tomorrow Today
7:00 DW News
7:03 Business
7:15 Close up
7:45 Shift
8:00 DW News
9:30 Kick off!
10:00 DW News
10:30 Global 3000
11:00 DW News
11:15 Abu Bakr Al Baghdadi - The Caliph of Terror
12:00 DW News
12:30 euromaxx
13:00 DW News
13:15 Business
13:30 Kick off!
14:00 DW News
14:30 Tomorrow Today
15:00 DW News
15:15 Business
15:30 euromaxx
16:00 DW News
17:15 Close up
17:45 Shift
18:00 DW News
18:30 Kick off!
19:00 DW News
19:15 Business
19:30 Global 3000
20:00 DW News
21:15 Mundiya Kepanga - The Voice of the Forest
22:00 DW News
22:30 The Day
23:00 DW News
23:15 Treasures of the World - Heritage of Mankind
23:30 Made in Germany
24:00 DW News
0:03 The Day
0:30 euromaxx
1:00 DW News
1:03 Business
1:15 Kino
1:30 Drive it!
2:00 DW News
2:03 The Day
2:30 euromaxx
3:00 DW News
3:03 Business
3:15 Mundiya Kepanga - The Voice of the Forest
4:00 DW News
4:03 The Day
4:30 Drive it!
5:00 DW News
5:03 Business
5:15 Close up
5:45 Shift

Adventure TV
6:00 Focused
6:35 1000 dni dla Ziemi
7:30 Lasy Dolnego Śląska
7:50 Dzikie ścieżki Afryki
8:25 W świecie motocykli
8:50 Rybalizacja
9:25 Zanurzenie
9:50 Pamiętniki Ziemi
10:20 Celnicy
10:50 Projekt Zambezi
11:20 Wędrówki z wędką
11:50 Kołowrotek
12:25 Kraina Karoo
13:25 Tajne akta UFO
14:25 Niesławne kobiety Biblii
14:50 Transsyberyjska odyseja
15:25 Strzeleckie ABC
15:45 Wyścig ze sztuką
16:25 Zbieracze z dzikiego zachodu Sezon: 2
17:15 Hardkorowe wędkowanie Sezon: 3
17:45 Celnicy Sezon: 2
18:15 Eko podróże
18:50 Łowcy zaginionych skarbów
19:35 Tajemnice przyrody
19:50 Dzikie ścieżki Afryki
20:25 Super fabryki
21:30 Zanurzenie
21:50 Kraina Karoo
22:50 Projekt Zambezi
23:20 Hardkorowe wędkowanie
23:50 Rybalizacja
0:20 W świecie motocykli
0:50 Darz Bór HD
1:25 Film dokumentalno-przyrodniczy
2:35 Bazary świata
3:20 Film dokumentalno-przyrodniczy
4:20 Golf - Pasja i sport
4:35 Tajemnice przyrody
4:50 Strzeleckie ABC
5:10 BCRec on tour
5:30 Wodny świat
5:50 Bez komentarza

AXN Spin
6:00 Wzór Odcinek: 4 Sezon: 4
7:00 Wzór Odcinek: 5 Sezon: 4
8:00 Grand Hotel Odcinek: 9 Sezon: 3
9:00 Grand Hotel Odcinek: 10 Sezon: 3
10:00 Jazda próbna Odcinek: 6 Sezon: 3
10:30 Jazda próbna Odcinek: 7 Sezon: 3
11:00 Wzór Odcinek: 4 Sezon: 4
12:00 Wzór Odcinek: 5 Sezon: 4
13:00 Grand Hotel Odcinek: 9 Sezon: 3
14:00 Grand Hotel Odcinek: 10 Sezon: 3
15:00 Detektyw Monk Odcinek: 5 Sezon: 4
16:00 Detektyw Monk Odcinek: 6 Sezon: 4
17:00 Grand Hotel Odcinek: 11 Sezon: 3
18:00 Grand Hotel Odcinek: 12 Sezon: 3
19:00 Wzór Odcinek: 6 Sezon: 4
20:00 Wzór Odcinek: 7 Sezon: 4
21:00 Justified: Bez przebaczenia Odcinek: 3 Sezon: 6
22:00 Justified: Bez przebaczenia Odcinek: 4 Sezon: 6
23:00 Gliniarze z Southland Odcinek: 6 Sezon: 3
23:55 Gliniarze z Southland Odcinek: 7 Sezon: 3
0:50 Justified: Bez przebaczenia Odcinek: 3 Sezon: 6
1:50 Justified: Bez przebaczenia Odcinek: 4 Sezon: 6
2:35 Gliniarze z Southland Odcinek: 6 Sezon: 3

AXN Black
6:20 Flash Odcinek: 14 Sezon: 3
7:20 Skorpion Odcinek: 18
8:15 Conan Odcinek: 12
9:15 Agenci NCIS Odcinek: 18 Sezon: 9
10:15 Hawaii 5.0 Odcinek: 15 Sezon: 3
11:15 Flash Odcinek: 14 Sezon: 3
12:15 Skorpion Odcinek: 18
13:10 Hawaii 5.0 Odcinek: 15 Sezon: 3
14:10 Conan Odcinek: 12
15:10 Agenci NCIS Odcinek: 18 Sezon: 9
16:10 Hawaii 5.0 Odcinek: 16 Sezon: 3
17:10 Flash Odcinek: 15 Sezon: 3
18:10 Skorpion Odcinek: 19
19:05 Conan Odcinek: 13
20:05 Agenci NCIS Odcinek: 19 Sezon: 9
21:05 Grimm Odcinek: 10
22:05 Jurassic Park
0:30 Grimm Odcinek: 10
1:25 Rewir Odcinek: 19
2:15 Rewir Odcinek: 20

AXN White
6:00 Zemsta Odcinek: 16
7:15 Zemsta Odcinek: 17
8:25 Medium Odcinek: 8
9:20 Intelligence Odcinek: 6
10:15 Agenci NCIS: Nowy Orlean Odcinek: 7 Sezon: 2
11:10 Zemsta Odcinek: 16
12:25 Zemsta Odcinek: 17
13:35 Medium Odcinek: 8
14:30 Intelligence Odcinek: 6
15:25 Agenci NCIS: Nowy Orlean Odcinek: 7 Sezon: 2
16:20 Zemsta Odcinek: 18
17:30 Zemsta Odcinek: 19
18:30 Medium Odcinek: 10
19:25 Intelligence Odcinek: 7
20:15 Agenci NCIS: Nowy Orlean Odcinek: 8 Sezon: 2
21:05 Zemsta Odcinek: 21
23:20 Mroczne zagadki Los Angeles Odcinek: 2
0:20 Zabójcze umysły Odcinek: 10 Sezon: 11
1:20 Zabójcze umysły Odcinek: 11 Sezon: 11
2:15 Zemsta Odcinek: 21

BBC CBeebies
6:00 Teletubisie Odcinek: 23
6:10 Kręciołki Odcinek: 39
6:25 Pokaż mi, pokaż Odcinek: 19 Sezon: 6
6:50 Sara i Kaczorek Odcinek: 8 Sezon: 3
7:00 Kotek Gapcio Odcinek: 16
7:10 Hotel Furchester Odcinek: 3
7:20 Odlotowcy Go Jetters! Odcinek: 42
7:35 Nasze zwierzaki Odcinek: 1 Sezon: 3
7:55 Kucharz duży, kucharz mały Odcinek: 31, 32 Sezon: 3
8:40 Zagadkoboty Odcinek: 21, 22
9:15 Pan Robótka Odcinek: 11
9:40 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne Odcinek: 11
9:55 Andy i zwierzątka Odcinek: 16
10:05 Andy i zwierzęta świata Odcinek: 17
10:20 Hotel Furchester Odcinek: 21, 22
10:50 Nasze zwierzaki Odcinek: 8, 9
11:25 Pirackie potyczki Odcinek: 22, 23
12:15 Odlotowcy Go Jetters! Odcinek: 21, 22
12:45 Sara i Kaczorek Odcinek: 10, 11 Sezon: 3
13:10 Katie Morag Odcinek: 11 Sezon: 2
13:25 Zagadkoboty Odcinek: 19
13:40 Hau hau, Ćwirka i Panda Dave Odcinek: 27, 28
14:05 Andy i zwierzątka Odcinek: 17
14:20 Kręciołki Odcinek: 25
14:35 Nelly i Nora Odcinek: 18
14:40 Jupisie Odcinek: 3
14:50 Kotek Gapcio Odcinek: 12
14:55 Sara i Kaczorek Odcinek: 17
15:05 Odlotowcy Go Jetters! Odcinek: 42
15:15 Zagadkoboty - Zagadkujmy! Odcinek: 2
15:20 Hej, Duggee! Odcinek: 24 Sezon: 2
15:30 Hotel Furchester Odcinek: 8
15:40 Nadjeżdża Pan Robótka Odcinek: 4 Sezon: 2
16:05 Andy i zwierzęta świata Odcinek: 21
16:20 Zagadkoboty - Zagadkujmy! Odcinek: 1
16:25 Andy i zwierzęta świata Odcinek: 22
16:45 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne Odcinek: 16
17:05 Pirackie potyczki Odcinek: 10 Sezon: 4
17:35 Łódka starego Jacka: Opowieści z wodnego oczka Odcinek: 6 Sezon: 2
17:45 Zagadkoboty - Zagadkujmy! Odcinek: 15
17:55 Andy i zwierzęta świata Odcinek: 16
18:10 Hau hau, Ćwirka i Panda Dave Odcinek: 16
18:20 Pajączek Woolly i mała Tig Odcinek: 16
18:35 Zagadkoboty Odcinek: 3
18:50 Tosia i Tymek Odcinek: 23
19:05 Sara i Kaczorek Odcinek: 1 Sezon: 3
19:15 Świnka Wibbly Odcinek: 23
19:30 Teletubisie Odcinek: 10 Sezon: 6
20:00 Dobranocny ogród Odcinek: 96
20:30 Brzękusie Odcinek: 29
20:45 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne Odcinek: 19
21:05 Nina i Neuronki: Ciekawe ciała Odcinek: 3 Sezon: 6
21:20 Planeta małych ludzi Odcinek: 5
21:25 Katie Morag Odcinek: 7
21:40 Łapkozaury Odcinek: 33
22:00 Tosia i Tymek Odcinek: 30
22:15 Teletubisie Odcinek: 31
22:25 Ogródek Pana Warzywko Odcinek: 20 Sezon: 2
22:55 Pajączek Woolly i mała Tig Odcinek: 12 Sezon: 2
23:00 Odlotowcy Go Jetters! Odcinek: 43
23:15 Pirackie potyczki Odcinek: 17 Sezon: 3
23:40 Brzękusie Odcinek: 25
23:55 Nadjeżdża Pan Robótka Odcinek: 19 Sezon: 2
0:15 Pirackie potyczki Odcinek: 2 Sezon: 2
0:40 Jupisie Odcinek: 1
0:45 Świnka Wibbly Odcinek: 49
1:00 Nina i Neuronki: Ciekawe ciała Odcinek: 1 Sezon: 6
1:20 Nasze zwierzaki Odcinek: 21
1:35 Kucharz duży, kucharz mały Odcinek: 23 Sezon: 3
2:00 Kieszonkowy dziadek Odcinek: 10 Sezon: 2
2:15 Teletubisie Odcinek: 25
2:30 Ogródek Pana Warzywko Odcinek: 20 Sezon: 2
2:55 Odlotowcy Go Jetters! Odcinek: 37
3:05 Sara i Kaczorek Odcinek: 3 Sezon: 3
3:15 Pokaż mi, pokaż Odcinek: 11 Sezon: 3
3:40 Brzękusie Odcinek: 25
3:50 Nadjeżdża Pan Robótka Odcinek: 13 Sezon: 2
4:10 Pirackie potyczki Odcinek: 21
4:35 Świnka Wibbly Odcinek: 49
4:45 Nina i Neuronki: Ciekawe ciała Odcinek: 1 Sezon: 6
5:00 Nasze zwierzaki Odcinek: 20
5:15 Kucharz duży, kucharz mały Odcinek: 22 Sezon: 3
5:35 Łapkozaury Odcinek: 30
5:45 Kieszonkowy dziadek Odcinek: 11 Sezon: 2

Al Jazeera
6:00 News Live
6:30 Counting the Cost Odcinek: 33
7:00 Al Jazeera World
8:00 News Live
8:30 Inside Story Odcinek: 232
9:00 News Live
9:30 The Stream Odcinek: 133
10:00 News Live
10:30 Science in a Golden Age
11:00 Newshour
12:00 News Live
12:30 Inside Story Odcinek: 232
13:00 The Big Picture
14:00 Newshour
15:00 News Live
15:30 The Stream Odcinek: 133
16:00 Newsgrid
17:00 News Live
17:30 Rebel Education
18:00 News Live
18:30 Inside Story Odcinek: 233
19:00 Newshour
20:00 News Live
20:30 The Stream Odcinek: 134
21:00 Al Jazeera World
22:00 Newshour
23:00 News Live
23:30 Artscape - Poets of Protest
24:00 Newshour
1:00 News Live
1:30 Inside Story Odcinek: 233
2:00 The Big Picture
3:00 Newshour
4:00 News Live
4:30 Science in a Golden Age
5:00 News Live
5:30 The Stream Odcinek: 134

Arte HD
5:00 PJ Harvey aux Nuits de Fourvière
6:20 Arte Reportage
7:10 Arte journal junior
7:20 X:enius
7:45 Enquête d'ailleurs Odcinek: 7
8:15 Invitation au voyage
8:50 La vie sur le récif Odcinek: 2
9:35 Sucre, le doux mensonge
11:00 L'Australie sauvage Odcinek: 2
11:45 Les superpouvoirs des animaux Odcinek: 9 Sezon: 1
12:15 Chemins d'école, chemins de tous les dangers
12:50 Arte Journal
13:00 Arte regards
13:35 Terre battue
15:10 Opération Barbie
16:30 Invitation au voyage
17:05 X:enius
17:30 Enquête d'ailleurs Odcinek: 14
18:05 Aux portes de la mer Odcinek: 3
19:00 Drôles de plantes Odcinek: 2
19:45 Arte Journal
20:05 28 minutes
20:50 Une aventurière en Irak
22:20 100 ans de guerre au Moyen-Orient
23:15 Enfants-soldats hier, mercenaires aujourd'hui
0:10 Luise et Mohamed
1:15 Félix et Meira
2:55 Les demi-sel
4:35 Fin des programmes
5:00 Brahms
5:50 X:enius

ONTV
6:00 Wake up man
8:00 Video jogging
9:30 Stop klatka VDJ
9:45 VJ JAGO
11:45 Stop klatka VDJ
12:00 Nice day
15:00 VJ JAGO
17:00 By KAMYK
19:00 Stop klatka VDJ
19:15 Video jogging
22:45 Stop klatka VDJ
23:00 VJ JAGO
3:00 VJ KAMYK

MiniMini +
6:00 Przeboje Rybki MiniMini Odcinek: 76
6:02 Mali odkrywcy Odcinek: 16, 12
6:05 Przeboje Rybki MiniMini Odcinek: 99, 94, 77
6:15 Dzielny lew Eryk Odcinek: 3, 4 Sezon: 3
6:25 Peg + kot Odcinek: 40 Sezon: 2
6:40 Wissper Odcinek: 37, 38
6:55 Piratka i Kapitano Odcinek: 22, 23
7:20 Mali odkrywcy Odcinek: 25, 26
7:45 Bing Odcinek: 56
7:55 Trojaczki Odcinek: 63, 64
8:10 Oktonauci Odcinek: 15, 16 Sezon: 2
8:35 Astrozwierzaki Odcinek: 37
8:50 Strażak Sam Odcinek: 9 Sezon: 10
9:00 Bob Budowniczy Odcinek: 12 Sezon: 20
9:10 Tomek i przyjaciele Odcinek: 17, 18 Sezon: 20
9:35 Kosmiczny Jet Odcinek: 45, 46
10:00 Kot Prot na wszystko odpowie w lot Odcinek: 1 Sezon: 2
10:25 Nawet nie wiesz jak bardzo cię kocham Odcinek: 8
10:35 Stacyjkowo: Małe ciuchciaki Odcinek: 36
10:40 Rysuj z Myszką w Paski Odcinek: 73, 74
10:45 Małe i duże przygody Miffy Odcinek: 43, 44
10:55 Molang Odcinek: 43, 44 Sezon: 2
11:10 Bing Odcinek: 57, 58
11:20 Wissper Odcinek: 24, 25
11:40 Lalaloopsy Odcinek: 45
12:05 My Little Pony: Przyjaźń to magia Odcinek: 11, 12 Sezon: 4
12:50 Piratka i Kapitano Odcinek: 22
13:00 Oktonauci Odcinek: 21, 22
13:25 Dzielny lew Eryk Odcinek: 5, 6 Sezon: 2
13:35 Molang Odcinek: 29, 30 Sezon: 2
13:45 Marta mówi! Odcinek: 42
14:10 My Little Pony: Przyjaźń to magia Odcinek: 5, 6 Sezon: 5
14:55 Tęczowa Rubinka Odcinek: 37, 38
15:20 Peg + kot Odcinek: 14 Sezon: 2
15:35 Kot Prot na wszystko odpowie w lot Odcinek: 1 Sezon: 2
16:00 Kosmiczny Jet Odcinek: 45, 46
16:25 Astrozwierzaki Odcinek: 38
16:35 Mali odkrywcy Odcinek: 1, 2
17:00 Piratka i Kapitano Odcinek: 22, 23
17:25 Rysuj z Myszką w Paski Odcinek: 73, 74
17:30 Bing Odcinek: 59
17:35 Stacyjkowo: Małe ciuchciaki Odcinek: 51
17:45 Strażak Sam Odcinek: 7 Sezon: 8
17:55 Tomek i przyjaciele Odcinek: 5, 6 Sezon: 19
18:20 Bob Budowniczy Odcinek: 14 Sezon: 20
18:30 Oktonauci Odcinek: 4, 5 Sezon: 4
18:55 Trojaczki Odcinek: 57, 58
19:10 Wissper Odcinek: 5, 6
19:25 Tęczowa Rubinka Odcinek: 36, 37
19:50 Lalaloopsy Odcinek: 17
20:10 My Little Pony: Przyjaźń to magia Odcinek: 6 Sezon: 6
20:35 Rysuj z Myszką w Paski Odcinek: 73, 74
20:40 Bing Odcinek: 60, 61
20:55 Kołysanka
4:00 Dzieciaki MiniMini Odcinek: 13, 14
4:55 Czytanki Rybki MiniMini Odcinek: 6
5:00 Meme i przysłowia Odcinek: 2 Sezon: 6
5:05 Zagadki Myszki w Paski Odcinek: 85, 86
5:15 Czytanki Rybki MiniMini Odcinek: 12
5:20 Zagadki Myszki w Paski Odcinek: 49, 50 Sezon: 2
5:25 Opowieści Kota Śpiocha Odcinek: 7 Sezon: 2
5:30 Chcę umieć! Odcinek: 7
5:35 Kochane zwierzaki Odcinek: 2
5:45 Przeboje Rybki MiniMini Odcinek: 78-85

TeleTOON +
6:00 Brejk Odcinek: 5
6:30 teleTOON+ play Odcinek: 16 Sezon: 7
6:40 Triki Tiki Odcinek: 8
6:50 Deserownia Odcinek: 11 Sezon: 3
6:55 Nasze zwierzaki Odcinek: 31
7:00 Littlest Pet Shop Odcinek: 21 Sezon: 4
7:25 Nina Patalo Odcinek: 46
7:30 Bajgiel i Becia Show Odcinek: 41, 42
8:00 Paka z Pniaka Odcinek: 38
8:10 Petz Klub
8:40 Mirette na tropie Odcinek: 44, 45
9:05 Pound Puppies: Psia paczka Odcinek: 15, 16
9:50 Kuu Kuu Harajuku Odcinek: 42, 43
10:15 K3 Odcinek: 36
10:30 Jamie Mamacki Odcinek: 5, 6 Sezon: 2
10:55 Dorwać Asa Odcinek: 37
11:10 Pan Peabody i Sherman Show Odcinek: 13
11:35 Super 4 Odcinek: 15 Sezon: 2
11:50 Transformers: Misja Autobotów Odcinek: 6 Sezon: 4
12:15 Turbo Fast Odcinek: 4 Sezon: 2
12:35 Pac-Man i upiorne przygody Odcinek: 16
13:00 Angry Birds Toons Odcinek: 16 Sezon: 3
13:03 Piggy Tales Odcinek: 19
13:05 Sonic Boom Odcinek: 35
13:15 Baranek Shaun Odcinek: 19 Sezon: 5
13:30 Księga dżungli Odcinek: 28
13:40 Bystry Bill Odcinek: 33
13:55 Biały delfin Um Odcinek: 13, 14
14:20 Ranczo Leny Odcinek: 16 Sezon: 2
14:50 Kuu Kuu Harajuku Odcinek: 44, 45
15:20 K3 Odcinek: 37, 38
15:45 Mia i ja Odcinek: 16
16:10 Nina Patalo Odcinek: 47, 48
16:25 Paka z Pniaka Odcinek: 39
16:40 Titeuf Odcinek: 58 Sezon: 4
16:50 Bajgiel i Becia Show Odcinek: 43, 44
17:15 Petz Klub
17:40 Mirette na tropie Odcinek: 46, 47
18:10 Littlest Pet Shop Odcinek: 22 Sezon: 4
18:30 Pound Puppies: Psia paczka Odcinek: 22 Sezon: 3
18:55 Mia i ja Odcinek: 16 Sezon: 3
19:20 Ranczo Leny Odcinek: 15 Sezon: 2
19:45 Jamie Mamacki Odcinek: 21, 22
20:15 Pan Peabody i Sherman Show Odcinek: 3 Sezon: 2
20:35 Nasze zwierzaki Odcinek: 32
20:45 Radiowęzeł 13 i pół Odcinek: 5 Sezon: 2
20:55 Radiowęzeł po szkole Odcinek: 6
21:00 Akademia tańca Odcinek: 12 Sezon: 3
21:20 Przygody Kota w butach Odcinek: 16
21:40 Baranek Shaun Odcinek: 25, 26 Sezon: 2
22:00 Titeuf Odcinek: 4 Sezon: 2
22:25 Triki Tiki Odcinek: 7, 8
22:45 teleTOON+ play Odcinek: 9-11 Sezon: 6
23:15 Deserownia Odcinek: 1-3 Sezon: 2
23:45 Triki Tiki Odcinek: 5-7
0:10 teleTOON+ sport Odcinek: 5-8, 1 Sezon: 2
0:40 teleTOON+ gry Odcinek: 19-21
4:50 Brejk Odcinek: 6, 7
5:00 Radiowęzeł 13 i pół Odcinek: 22-24, 1-4
5:55 Brejk Odcinek: 8

Disney Junior
6:00 Jej Wysokość Zosia Odcinek: 61
6:25 Złotowłosa i Miś Odcinek: 20
6:50 Lwia straż Odcinek: 21
7:15 Miki i raźni rajdowcy Odcinek: 3
7:40 Klinika dla pluszaków Odcinek: 37
8:05 Jake i piraci z Nibylandii Odcinek: 73
8:30 Pidżamersi Odcinek: 14
8:45 Miles z przyszłości Odcinek: 16
9:10 Mała syrenka Odcinek: 12
9:35 Miki i raźni rajdowcy Odcinek: 9
10:00 Pidżamersi Odcinek: 13
10:25 Moi przyjaciele: Tygrys i Kubuś Odcinek: 7
10:50 Złotowłosa i Miś Odcinek: 21
11:15 Jej Wysokość Zosia Odcinek: 18
11:40 Miles z przyszłości Odcinek: 17
12:10 Jake i piraci z Nibylandii Odcinek: 74
12:35 Pidżamersi Odcinek: 12
13:00 Moi przyjaciele: Tygrys i Kubuś Odcinek: 27
13:30 Lwia straż Odcinek: 27
13:55 Harry i Bip Odcinek: 7 Odcinek: 45
14:30 Miki i raźni rajdowcy Odcinek: 9
15:00 Jej Wysokość Zosia Odcinek: 19
15:25 Złotowłosa i Miś Odcinek: 22
15:50 Klinika dla pluszaków Odcinek: 38
16:15 Lwia straż Odcinek: 21
16:40 Jake i piraci z Nibylandii Odcinek: 75
17:05 Pidżamersi Odcinek: 8
17:35 Miki i raźni rajdowcy Odcinek: 4
18:05 Jej Wysokość Zosia Odcinek: 66
18:35 Szeryf Kaja na Dzikim Zachodzie Odcinek: 45
19:05 Lwia straż Odcinek: 28
19:35 Klub przyjaciół Myszki Miki Odcinek: 61
20:00 Złotowłosa i Miś Odcinek: 1
20:25 Klinika dla pluszaków Odcinek: 41
20:50 Harry i Bip Odcinek: 2
21:00 Mała syrenka Odcinek: 12
21:30 Klub przyjaciół Myszki Miki Odcinek: 62
21:55 Pidżamersi Odcinek: 13
22:20 Henio Tulistworek Odcinek: 36
22:35 Ul Odcinek: 73
22:45 Lupdidu Odcinek: 11
23:00 Henio Tulistworek Odcinek: 36
23:15 Calimero Odcinek: 33
23:30 Art Attack Odcinek: 1
23:55 Zou Odcinek: 62
0:05 Lupdidu Odcinek: 11
0:20 Henio Tulistworek Odcinek: 36
0:35 Calimero Odcinek: 33
0:50 Zou Odcinek: 62
1:05 Art Attack Odcinek: 1
1:30 Ul Odcinek: 73
1:40 Lupdidu Odcinek: 11
1:55 Henio Tulistworek Odcinek: 36
2:10 Art Attack Odcinek: 1
2:35 Lupdidu Odcinek: 11
2:50 Calimero Odcinek: 33
3:05 Art Attack Odcinek: 1
3:30 Henio Tulistworek Odcinek: 11
3:45 Zou Odcinek: 62
4:00 Art Attack Odcinek: 1
4:30 Henio Tulistworek Odcinek: 11
4:45 Lupdidu Odcinek: 12
5:00 Zou Odcinek: 62
5:15 Calimero Odcinek: 32
5:30 Lupdidu Odcinek: 10
5:45 Henio Tulistworek Odcinek: 11

Polsat Jim Jam
6:00 Pingu Odcinek: 89
6:05 Bob Budowniczy Odcinek: 1, 2 Sezon: 9
6:30 Zwierzyniec Zuzi Odcinek: 22
6:35 Roztańczona Angelina Odcinek: 27. 28
7:00 My Little Pony: Przyjaźń to magia Odcinek: 5
7:25 Tropiciele zagadek Odcinek: 3
7:50 Ty i wszechświat Odcinek: 4
7:55 W rytmie dżungli Odcinek: 1
8:00 Hugo, co to znaczy? Odcinek: 12-14
8:20 Dzieciaki-zwierzaki: Podwodna misja Odcinek: 17, 18 Sezon: 3
8:50 Znajome kształty Odcinek: 22
9:00 Strażnicy miasta Odcinek: 21, 22
9:25 Strażak Sam Odcinek: 7 Sezon: 2
9:35 Strażak Sam Odcinek: 16 Sezon: 5
9:50 Kot James Odcinek: 42
9:55 Ty i wszechświat Odcinek: 11
10:00 Yaya i Zouk Odcinek: 73, 74
10:15 Messy jedzie do Okido Odcinek: 21, 22
10:40 Kit i Kate Odcinek: 9, 10
10:55 Ranger Rob Odcinek: 31, 32
11:20 Tropiciele zagadek Odcinek: 22
11:45 Ćwierkające historie Odcinek: 47, 48
12:10 Barney i przyjaciele Odcinek: 17 Sezon: 7
12:40 Tomek i przyjaciele Odcinek: 20 Sezon: 9
12:50 Tomek i przyjaciele Odcinek: 11 Sezon: 5
13:00 Usypianki Odcinek: 22
13:05 DJ Miki Odcinek: 7
13:10 Zwierzyniec Zuzi Odcinek: 22
13:15 Chmurkowe opowieści Odcinek: 1, 2
13:35 Nouky i przyjaciele Odcinek: 27, 28
13:50 Usypianki Odcinek: 24
13:55 Zwierzyniec Zuzi Odcinek: 24
14:00 Strażnicy miasta Odcinek: 1, 2
14:25 Strażak Sam Odcinek: 15, 16 Sezon: 5
14:50 W rytmie dżungli Odcinek: 22
14:55 DJ Miki Odcinek: 11
15:00 Tropiciele zagadek Odcinek: 22
15:25 Ty i wszechświat Odcinek: 22
15:30 Dinopociąg Odcinek: 30
16:00 Hugo, co to znaczy? Odcinek: 9-11
16:20 Dzieciaki-zwierzaki: Podwodna misja Odcinek: 15, 16 Sezon: 3
16:50 Znajome kształty Odcinek: 21
17:00 Bob Budowniczy Odcinek: 3 Sezon: 3
17:10 Strażak Sam Odcinek: 11, 12 Sezon: 5
17:35 Roztańczona Angelina Odcinek: 27, 28
18:00 My Little Pony: Przyjaźń to magia Odcinek: 4
18:25 Kropka Odcinek: 1
18:40 Usypianki Odcinek: 1
18:45 Zwierzyniec Zuzi Odcinek: 21, 22
18:55 Chmurkowe opowieści Odcinek: 51, 52
19:15 Nouky i przyjaciele Odcinek: 77, 78
19:30 Usypianki Odcinek: 4
19:40 DJ Miki Odcinek: 15
19:45 Dziki świat braci Kratt Odcinek: 13
20:10 Ranger Rob Odcinek: 41, 42
20:35 Transformers: Misja Autobotów Odcinek: 4
21:00 Strażnicy miasta Odcinek: 24, 25 Sezon: 2
21:25 Strażak Sam Odcinek: 16, 17 Sezon: 5
21:50 Ty i wszechświat Odcinek: 17, 18
21:55 DJ Miki Odcinek: 8
22:00 Dinopociąg Odcinek: 32
22:30 Transformers: Misja Autobotów Odcinek: 5
22:55 Kot James Odcinek: 48
23:00 Pingu Odcinek: 11
23:05 Bob Budowniczy Odcinek: 10, 11 Sezon: 8
23:30 Ty i wszechświat Odcinek: 22
23:35 Roztańczona Angelina Odcinek: 27, 28
24:00 Barney i przyjaciele Odcinek: 13 Sezon: 7
0:30 Strażak Sam Odcinek: 1 Sezon: 5
0:45 Tomek i przyjaciele Odcinek: 1 Sezon: 9
0:55 Pingu Odcinek: 79
1:00 Strażnicy miasta Odcinek: 26, 1 Sezon: 2
1:30 Strażak Sam Odcinek: 15, 16 Sezon: 5
1:50 Przygody Kleo Odcinek: 22
1:55 Pingu Odcinek: 22
2:00 Usypianki Odcinek: 1
2:05 Noksu Odcinek: 22
2:10 Chmurkowe opowieści Odcinek: 1, 2
2:35 Nouky i przyjaciele Odcinek: 27, 28
2:45 Zwierzyniec Zuzi Odcinek: 23
2:50 Usypianki Odcinek: 4
2:55 DJ Miki Odcinek: 15
3:00 Yaya i Zouk Odcinek: 27, 28
3:10 Fit dzieciaki Odcinek: 1
3:15 Kit i Kate Odcinek: 9, 10
3:30 Messy jedzie do Okido Odcinek: 1, 2
3:55 Nouky i przyjaciele Odcinek: 56
4:00 Pingu Odcinek: 131
4:05 Bob Budowniczy Odcinek: 11, 12 Sezon: 3
4:30 Roztańczona Angelina Odcinek: 29, 30
4:55 Barney i przyjaciele Odcinek: 13 Sezon: 7
5:20 Strażak Sam Odcinek: 8
5:35 Tomek i przyjaciele Odcinek: 1 Sezon: 4
5:40 Kacper Odcinek: 1 Sezon: 4
5:50 Pingu Odcinek: 53, 54

TVE
6:00 Noticias 24H
10:05 La mañana de La 1
13:20 Torres en la cocina
13:55 Aquí la Tierra
14:25 Ajustes
14:30 Corazón
15:00 Telediario 1
16:00 El tiempo
16:05 Saber y ganar
16:45 Servir y proteger
17:40 Acacias 38
18:35 Centro médico
19:10 Zoom net
19:30 España directo
20:30 Aquí la Tierra
21:00 Telediario 2
22:10 Viaje al centro de la tele
22:35 Comando al sol
23:35 Comando Actualidad
0:30 ¡Buen camino!
1:25 La patrulla
3:10 España directo
4:05 Viaje al centro de la tele exprés
4:30 Noticias 24H

ZDF
5:30 ARD-Morgenmagazin Odcinek: 80
9:00 heute Xpress
9:05 Volle Kanne - Service täglich
10:30 Notruf Hafenkante Odcinek: 5 Sezon: 3
11:15 SOKO Wismar Odcinek: 21 Sezon: 3
12:00 heute
12:10 drehscheibe
13:00 ARD-Mittagsmagazin
14:00 heute - in Deutschland
14:15 Die Küchenschlacht Odcinek: 2161
15:00 heute Xpress
15:05 Bares für Rares Odcinek: 191 Sezon: 6
16:00 heute - in Europa
16:10 Die Rosenheim-Cops Odcinek: 62 Sezon: 5
17:00 heute
17:10 hallo deutschland
17:45 Leute heute
18:00 SOKO Köln Odcinek: 261 Sezon: 12
19:00 heute
19:20 Wetter
19:25 Die Rosenheim-Cops Odcinek: 324 Sezon: 15
20:15 Bratmaxe, Bruzzzler & Co. Odcinek: 27
21:00 Frontal 21 Odcinek: 586
21:45 heute-journal
22:15 Rentnerglück am Goldstrand Odcinek: 915
22:45 Markus Lanz Odcinek: 1026
24:00 heute+
0:15 Gätjens großes Kino Odcinek: 11 Sezon: 1
0:35 American Hustle
2:40 SOKO KölnOdcinek: 261 Sezon: 12
3:25 Frontal 21 Odcinek: 586
4:10 Die Rosenheim-Cops Odcinek: 62 Sezon: 5
4:55 hallo deutschland
5:30 ARD-Morgenmagazin Odcinek: 81

Sat 1
5:30 Sat.1-Frühstücksfernsehen
6:00 Café Puls mit Puls 4 News
9:00 Teletip Austria
9:45 Teleshopping
10:00 Klinik am Südring Odcinek: 115 Sezon: 1
11:00 Im Namen der Gerechtigkeit - Wir kämpfen für Sie! Odcinek: 188
12:00 Anwälte im Einsatz Odcinek: 190 Sezon: 2
13:00 Auf Streife - Die Spezialisten Odcinek: 113 Sezon: 3
14:00 Auf Streife Odcinek: 140 Sezon: 4
15:00 Auf Streife - Berlin Odcinek: 109 Sezon: 2
16:00 Klinik am Südring Odcinek: 116 Sezon: 1
17:00 Schicksale - und plötzlich ist alles anders Odcinek: 239
17:30 Schicksale - und plötzlich ist alles anders Odcinek: 980
18:00 Auf Streife - Die Spezialisten Odcinek: 114 Sezon: 3
19:00 Die Ruhrpottwache
19:55 Sat.1 Nachrichten
20:00 PULS 4 News mit PULS 4 Wetter
20:15 Rockstars zähmt man nicht
22:15 Promi Big Brother Odcinek: 12 Sezon: 5
23:55 akte 20.17 Odcinek: 34
0:55 Promi Big Brother Odcinek: 12 Sezon: 5
2:20 So gesehen
2:25 Auf Streife - Die Spezialisten Odcinek: 343
3:10 Auf Streife - Berlin Odcinek: 233
3:50 Auf Streife Odcinek: 140 Sezon: 4
4:45 Die Ruhrpottwache Odcinek: 132
5:15 PULS 4 Musiktipp - Onk Lou
5:30 Sat.1-Frühstücksfernsehen
5:35 Schicksale - und plötzlich ist alles anders

ARD
5:30 ARD-Morgenmagazin Odcinek: 80
9:00 Tagesschau
9:05 Rote Rosen Odcinek: 2487
9:55 Sturm der Liebe Odcinek: 2750
10:44 Tagesschau
10:45 Meister des Alltags Odcinek: 70
11:15 Wer weiß denn sowas? Odcinek: 153
12:00 Tagesschau
12:15 ARD-Buffet
13:00 ARD-Mittagsmagazin
14:00 Tagesschau
14:10 Rote Rosen Odcinek: 2488
15:00 Tagesschau
15:10 Sturm der Liebe Odcinek: 2751
16:00 Tagesschau
16:10 Gefragt - Gejagt Odcinek: 163
17:00 Tagesschau
17:15 Brisant
18:00 Wer weiß denn sowas? Odcinek: 182
18:50 Alles Klara Odcinek: 32
19:45 Wissen vor acht - Natur Odcinek: 14
19:50 Wetter vor acht
19:55 Börse vor acht
20:00 Tagesschau
20:15 Um Himmels Willen Odcinek: 177
21:00 In aller Freundschaft Odcinek: 782
21:45 FAKT
22:15 Tagesthemen
22:45 Das Glück an meiner Seite
0:20 Nachtmagazin
0:40 Nora Roberts: Mitten in der Nacht Odcinek: 7 Sezon: 2
2:13 Tagesschau
2:15 Das Glück an meiner Seite
3:50 Im Fadenkreuz der Extremisten Odcinek: 31
4:20 Brisant
4:58 Tagesschau
5:00 FAKT
5:30 ARD-Morgenmagazin Odcinek: 81

RTL
6:00 Guten Morgen Deutschland Odcinek: 1005
8:30 Gute Zeiten, schlechte Zeiten Odcinek: 6323
9:00 Unter uns Odcinek: 5674
9:30 Betrugsfälle
10:00 Die Trovatos - Detektive decken auf
12:00 Punkt 12
14:00 Der Blaulicht-Report
15:00 Verdachtsfälle
17:00 Betrugsfälle
17:30 Unter uns Odcinek: 5675
18:00 Explosiv - Das Magazin Odcinek: 194
18:30 Exclusiv - Das Star-Magazin
18:45 RTL aktuell Odcinek: 10703
19:03 Wetter
19:05 Alles was zählt Odcinek: 2753
19:40 Gute Zeiten, schlechte Zeiten Odcinek: 6324
20:15 Bones - Die Knochenjägerin Odcinek: 10, 69 Sezon: 4
22:15 CSI: Vegas Odcinek: 1, 2 Sezon: 8
24:00 RTL Nachtjournal
0:27 RTL Nachtjournal - Das Wetter
0:30 Bones - Die Knochenjägerin Odcinek: 10, 69 Sezon: 4
2:20 CSI: Vegas Odcinek: 1, 2 Sezon: 8
3:50 CSI: Miami Odcinek: 1 Sezon: 6
4:35 Verdachtsfälle
5:30 Der Blaulicht-Report

RTL 2
5:55 Privatdetektive im Einsatz Odcinek: 257-259
8:55 Frauentausch Odcinek: 238
10:50 Die Wollnys - Eine schrecklich große Familie! Odcinek: 62
11:55 Die Geissens - Eine schrecklich glamouröse Familie! Odcinek: 73
12:55 Köln 50667 Odcinek: 1175
13:55 Berlin - Tag & Nacht Odcinek: 1504
14:55 Hilf mir! Jung, pleite, verzweifelt ... Odcinek: 173, 175
17:00 Die Straßencops Ruhrgebiet - Jugend im Visier Odcinek: 128
18:00 Köln 50667 Odcinek: 1176
19:00 Berlin - Tag & Nacht Odcinek: 1505
20:00 RTL II News Odcinek: 8709
20:14 RTL II Wetter Odcinek: 6421
20:15 Hartz und herzlich - Die Eisenbahnsiedlung von Duisburg Odcinek: 2 Sezon: 1
22:15 Der Tod - Ein gutes Geschäft Odcinek: 36
23:05 Der Knast - Schwerverbrecher am Limit Odcinek: 2
0:05 Autopsie - Mysteriöse Todesfälle Odcinek: 90, 126
2:00 The Suspects - Wahre Verbrechen Odcinek: 6
2:40 Autopsie - Mysteriöse Todesfälle Odcinek: 171, 90, 126
5:15 Privatdetektive im Einsatz Odcinek: 260, 261

Super RTL
5:55 Olivia Odcinek: 3
6:05 Calimero Odcinek: 40
6:35 Die Oktonauten Odcinek: 37, 38
7:00 Bob der Baumeister
7:30 Caillou Odcinek: 6 Sezon: 1
8:00 Barbie als Rapunzel
9:25 Tom und Jerry
10:20 Angelo! Odcinek: 64, 66, 70, 72, 74, 76
13:10 Zig & Sharko - Meerjungfrauen frisst man nicht! Odcinek: 3
13:40 Lexi & Lottie - Detektive im Doppelpack Odcinek: 22
14:10 Bugs Bunny & Looney Tunes
14:35 Ritter hoch 3 Odcinek: 10
14:55 DINOTRUX Odcinek: 36
15:25 Mr. Bean - Die Cartoon-Serie Odcinek: 26
15:55 Dragons - Die Reiter von Berk Odcinek: 2
16:20 Coop gegen Kat Odcinek: 33
16:45 Die Nektons - Abenteurer der Tiefe Odcinek: 22
17:15 Ninjago - Luftpiraten Odcinek: 67
17:45 5 Freunde - Für alle Fälle Odcinek: 14
18:10 Zig & Sharko - Meerjungfrauen frisst man nicht! Odcinek: 4
18:45 Woozle Goozle Odcinek: 35
19:15 Bugs Bunny & Looney Tunes
19:45 Ritter hoch 3 Odcinek: 11
20:15 Looney Tunes - Back in Action
22:00 Cats and Dogs: Die Rache der Kitty Kahlohr
23:35 Go On Odcinek: 21
0:15 Infomercials
5:45 Olivia Odcinek: 6, 7

Kabel 1
5:40 The Mentalist Odcinek: 6 Sezon: 1
6:30 Detektiv Rockford Odcinek: 57, 58 Sezon: 3
8:30 Castle Odcinek: 18 Sezon: 4
9:25 Navy CIS: L.A. Odcinek: 4 Sezon: 5
10:20 Navy CIS Odcinek: 1 Sezon: 3
11:15 Without a Trace - Spurlos verschwunden Odcinek: 96 Sezon: 5
12:05 Cold Case - Kein Opfer ist je vergessen Odcinek: 118 Sezon: 6
13:00 Castle Odcinek: 19 Sezon: 4
14:00 The Mentalist Odcinek: 7 Sezon: 1
14:55 Navy CIS: L.A. Odcinek: 5 Sezon: 5
15:50 News
16:00 Navy CIS Odcinek: 2 Sezon: 3
16:55 Abenteuer Leben täglich Odcinek: 2735
17:55 Mein Lokal, dein Lokal - Wo schmeckt's am besten? Odcinek: 529
18:55 Achtung Kontrolle! Einsatz für die Ordnungshüter
20:15 Achtung Abzocke - Urlaubsbetrügern auf der Spur Odcinek: 16 Sezon: 3
22:15 K1 Magazin
23:15 Abenteuer Leben
1:05 Late News
1:10 Mein Revier
2:40 Late News
2:45 Achtung Kontrolle! Einsatz für die Ordnungshüter
5:50 The Mentalist Odcinek: 7 Sezon: 1

3sat
6:22 Kulturzeit
7:01 nano
7:30 Alpenpanorama
9:00 ZIB
9:06 Kulturzeit
9:45 nano
10:16 Hart aber fair Odcinek: 343
11:32 Universum
12:13 Liebesg'schichten und Heiratssachen Odcinek: 7
13:00 ZIB
13:15 Wein - ein Kulturgut Frankreichs
13:22 Traumland Kanada Odcinek: 1, 2
14:49 Expedition Erde Odcinek: 1-5
18:29 nano
19:00 heute
19:20 Kulturzeit
20:00 Tagesschau
20:16 Die vierte Gewalt
21:47 Update für die Demokratie
22:33 Die Demokratie ist los
23:57 Menschen und Mächte Odcinek: 127
0:52 Nervöse Republik
2:23 Wenn Populisten regieren ... Odcinek: 36
3:07 Gefährliche Verbindungen
3:52 Putins geheimes Netzwerk - Wie Russland den Westen spaltet Odcinek: 12
4:36 Free Speech - Fear Free

Pro 7
5:50 New Girl Odcinek: 22 Sezon: 2
6:00 Café Puls mit Puls 4 News Teletip (1:00 Std.)
6:10 Mike & Molly Odcinek: 10 Sezon: 2
6:35 2 Broke Girls Odcinek: 18, 113 Sezon: 5
7:30 The Big Bang Theory Odcinek: 54, 14, 15 Sezon: 3
8:50 Two and a Half Men Odcinek: 24 Sezon: 4
9:00 Werbesendung
9:15 Two and a Half Men
10:10 The Middle Odcinek: 19, 20 Sezon: 3
11:05 Mike & Molly Odcinek: 11 Sezon: 2
11:30 How I Met Your Mother Odcinek: 12, 13 Sezon: 8
12:30 2 Broke Girls Odcinek: 20, 21 Sezon: 5
13:25 Two and a Half Men Odcinek: 4, 5, 7 Sezon: 5
14:40 The Middle Odcinek: 21, 22 Sezon: 3
15:35 The Big Bang Theory Odcinek: 16-17, 59 Sezon: 3
17:00 taff
18:10 Die Simpsons Odcinek: 8, 9 Sezon: 19
19:05 Galileo
20:15 Die Simpsons Odcinek: 3, 5-7 Sezon: 26
22:10 Family Guy Odcinek: 260 Sezon: 14
22:40 Family Guy Odcinek: 3 Sezon: 13
23:05 The Flash Odcinek: 11 Sezon: 3
24:00 Gotham Odcinek: 59 Sezon: 3
0:50 Legends of Tomorrow Odcinek: 32 Sezon: 2
1:40 Fringe - Grenzfälle des FBI Odcinek: 16 Sezon: 3
2:25 Supernatural Odcinek: 22 Sezon: 6
3:05 ProSieben Spätnachrichten
3:10 Malcolm mittendrin Odcinek: 16, 17 Sezon: 2
3:50 Are You There, Chelsea? Odcinek: 8 Sezon: 1
4:10 Watch Me - das Kinomagazin Odcinek: 83
4:25 Malcolm mittendrin Odcinek: 18, 19 Sezon: 2
5:10 How I Met Your Mother Odcinek: 12, 13 Sezon: 8
5:45 New Girl Odcinek: 23 Sezon: 2

Vox
5:55 CSI: NY Odcinek: 23 Sezon: 5
6:50 Verklag mich doch! Odcinek: 292, 372, 444, 477
10:45 vox nachrichten
10:55 4 Hochzeiten und eine Traumreise Odcinek: 682
11:55 Shopping Queen Odcinek: 1168
13:00 Zwischen Tüll und Tränen Odcinek: 212
14:00 Mein Kind, dein Kind - Wie erziehst du denn? Odcinek: 172 Sezon: 5
15:00 Shopping Queen Odcinek: 1169
16:00 4 Hochzeiten und eine Traumreise Odcinek: 683
17:00 Zwischen Tüll und Tränen Odcinek: 213
18:00 Die Immobilienjäger Odcinek: 22 Sezon: 2
19:00 Das perfekte Dinner Odcinek: 2884
20:00 Prominent!
20:15 Hot oder Schrott - Die Allestester Odcinek: 25 Sezon: 3
22:15 Goodbye Deutschland! Die Auswanderer
23:20 Detlef muss reisen Sezon: 2
0:20 vox nachrichten
0:40 Medical Detectives - Geheimnisse der Gerichtsmedizin Odcinek: 68 Sezon: 3
1:30 Medical Detectives - Geheimnisse der Gerichtsmedizin Odcinek: 127 Sezon: 4
2:15 Medical Detectives - Geheimnisse der Gerichtsmedizin Odcinek: 39 Sezon: 2
3:05 Medical Detectives - Geheimnisse der Gerichtsmedizin Odcinek: 69 Sezon: 3
3:55 Medical Detectives - Geheimnisse der Gerichtsmedizin Odcinek: 86 Sezon: 4
4:45 Medical Detectives - Geheimnisse der Gerichtsmedizin Odcinek: 10 Sezon: 1
5:10 CSI: NY Odcinek: 19, 24 Sezon: 5

Rai Uno
6:00 RAInews24
7:00 TG 1
7:10 Unomattina Estate
7:30 TG 1 - L.I.S.
8:00 TG 1
9:30 TG 1 - FLASH
10:00 TG 1
10:05 Quelle brave ragazze...
11:00 TG 1
11:05 Pick Up - Storie a 45 giri
11:45 Don Matteo Odcinek: 24 Sezon: 8
13:30 Telegiornale
14:00 Cecelia Ahern
15:35 La vita in diretta
16:30 TG 1
16:40 TG 1 Economia
16:50 La vita in diretta
18:45 Reazione a catena
20:00 Telegiornale
20:30 TecheTecheTe
21:25 L'Ambasciata
23:20 I Nostri Angeli
0:45 TG 1 Notte
1:15 Che tempo fa
1:20 Sottovoce
1:50 Italia - Viaggio nella bellezza
2:45 Cinematografo Estate
3:45 Da Da Da
4:40 Quark Atlante
5:15 RAInews24

Rai Due
6:00 Ugly Betty Odcinek: 18, 19 Sezon: 4
7:25 Streghe Odcinek: 167 Sezon: 8
8:10 Le sorelle McLeod Odcinek: 22 Sezon: 7
8:55 Summer Voyager
9:45 TG 2 - Lavori in corso
10:30 TG 2 Flash
10:35 Un ciclone in convento Odcinek: 12 Sezon: 4
11:20 Amore tra i fiordi: Ritorno alle origini Odcinek: 7 Sezon: 4
13:00 TG 2 Giorno
13:30 TG 2 E...state con Costume
13:50 Medicina 33
14:00 Omicidi nell'alta società - Morte nel bosco Odcinek: 2 Sezon: 1
15:35 Squadra speciale Cobra 11 Odcinek: 174, 177 Sezon: 12
17:10 Ultima Traccia: Berlino
18:10 TG 2 Flash L.I.S.
18:15 TG 2
18:30 Rai TG Sport
18:50 Castle - Detective tra le righe Odcinek: 118 Sezon: 6
19:40 N.C.I.S. - Unità anticrimine Odcinek: 3 Sezon: 13
20:30 TG 2
21:05 LOL :-)
21:15 MacGyver
22:50 Hawaii Five-0 Odcinek: 22 Sezon: 5
23:30 Emozioni Hit Parade Anni '80
0:50 Rabbit Hole
2:15 Appuntamento al cinema
2:20 La piovra Odcinek: 6 Sezon: 6
4:15 Il commissario Rex Odcinek: 5 Sezon: 10
4:55 Videocomic
5:15 Pasión Prohibida

Nick Jr.
6:00 Max i Ruby Odcinek: 6 Sezon: 5
6:05 Małe królestwo Bena i Holly Odcinek: 40
6:20 Dora poznaje świat Odcinek: 5 Sezon: 6
6:45 Blaze i megamaszyny Odcinek: 17
7:10 Psi patrol Odcinek: 6 Sezon: 2
7:30 Rycerka Nella Odcinek: 9
7:55 Shimmer i Shine Odcinek: 17
8:20 Psi patrol Odcinek: 13 Sezon: 3
8:35 Rafcio Śrubka Odcinek: 12
8:50 Bąbelkowy świat gupików Odcinek: 12
9:15 Małe królestwo Bena i Holly Odcinek: 25, 26
9:40 Fresh Beat Band. Kapela detektywów Odcinek: 16
10:05 Shimmer i Shine Odcinek: 14, 15
10:50 Zack i Kwak Odcinek: 10 Sezon: 2
11:15 Blaze i megamaszyny Odcinek: 3, 4
12:05 Bąbelkowy świat gupików Odcinek: 7, 8 Sezon: 2
12:50 Dzień, w którym Heniś poznał... Odcinek: 7, 8 Sezon: 2
13:00 Umizoomi Odcinek: 5 Sezon: 4
13:25 Rafcio Śrubka Odcinek: 15
13:50 Psi patrol Odcinek: 20, 21
14:45 Dora poznaje świat Odcinek: 2 Sezon: 8
15:10 Max i Ruby Odcinek: 12 Sezon: 6
15:30 Dzień, w którym Heniś poznał... Odcinek: 13, 14 Sezon: 2
15:45 Fresh Beat Band. Kapela detektywów Odcinek: 3
16:10 Shimmer i Shine Odcinek: 20 Sezon: 2
16:30 Rycerka Nella Odcinek: 2
16:55 Psi patrol Odcinek: 21 Sezon: 2
17:20 Blaze i megamaszyny Odcinek: 17
17:45 Rafcio Śrubka Odcinek: 14
18:00 Zack i Kwak Odcinek: 21
18:20 Dora poznaje świat Odcinek: 8 Sezon: 5
18:45 Shimmer i Shine Odcinek: 18
19:10 Psi patrol Odcinek: 15 Sezon: 2
19:35 Psi patrol Odcinek: 3 Sezon: 3
19:50 Dzień, w którym Heniś poznał... Odcinek: 7, 1-3 Sezon: 2
20:05 Małe czarodziejki Odcinek: 18
20:25 Dora i przyjaciele Odcinek: 8
20:50 Bąbelkowy świat gupików Odcinek: 7, 8 Sezon: 2
21:40 Małe królestwo Bena i Holly Odcinek: 25, 26
22:00 Fresh Beat Band. Kapela detektywów Odcinek: 16
22:25 Umizoomi Odcinek: 12
22:50 Max i Ruby Odcinek: 1 Sezon: 6
23:15 Blaze i megamaszyny Odcinek: 3, 4
23:55 Rafcio Śrubka Odcinek: 14
0:10 Bąbelkowy świat gupików Odcinek: 12
0:30 Zack i Kwak Odcinek: 10 Sezon: 2
0:55 Umizoomi Odcinek: 10, 11 Sezon: 2
1:40 Dzień, w którym Heniś poznał... Odcinek: 15-17 Sezon: 2
1:55 Psi patrol Odcinek: 20, 21
2:45 Dora poznaje świat Odcinek: 2 Sezon: 8
3:05 Max i Ruby Odcinek: 25 Sezon: 5
3:30 Małe królestwo Bena i Holly Odcinek: 38
3:40 Fresh Beat Band. Kapela detektywów Odcinek: 3
4:05 Shimmer i Shine Odcinek: 1
4:25 Rycerka Nella Odcinek: 2
4:50 Psi patrol Odcinek: 10 Sezon: 2
5:15 Blaze i megamaszyny Odcinek: 17
5:35 Dora poznaje świat Odcinek: 8 Sezon: 5

Nickelodeon HD
5:55 Psi patrol Odcinek: 23, 24 Sezon: 1
6:20 Blaze i megamaszyny Odcinek: 10 Sezon: 2
6:50 SpongeBob Kanciastoporty Odcinek: 181 Sezon: 9
7:15 Alvinnn!!! I wiewiórki Odcinek: 7, 9 Sezon: 2
7:45 Bunsen, ty bestio! Odcinek: 10 Sezon: 1
8:10 Sanjay & Craig Odcinek: 19, 20 Sezon: 3
9:00 Wojownicze żółwie ninja Odcinek: 21, 22 Sezon: 3
9:50 Wróżkowie chrzestni Odcinek: 33, 34 Sezon: 9
10:45 SpongeBob Kanciastoporty Odcinek: 144, 145, 135 Sezon: 7
11:55 Grzmotomocni Odcinek: 8, 9 Sezon: 1
12:45 Nicky, Ricky, Dicky i Dawn Odcinek: 9, 10 Sezon: 3
13:40 Game Shakers. Jak wydać grę Odcinek: 3, 4 Sezon: 2
14:20 SpongeBob Kanciastoporty Odcinek: 167, 168 Sezon: 8
15:10 SpongeBob Kanciastoporty Odcinek: 203 Sezon: 9
15:25 Bunsen, ty bestio! Odcinek: 9 Sezon: 1
15:55 Niebezpieczny Henryk Odcinek: 2 Sezon: 3
16:20 Bella i Buldogi Odcinek: 10 Sezon: 1
16:45 Czarownica Emma Odcinek: 16 Sezon: 2
17:15 Game Shakers. Jak wydać grę Odcinek: 6 Sezon: 2
17:40 SpongeBob Kanciastoporty Odcinek: 146 Sezon: 7
18:10 Alvinnn!!! I wiewiórki Odcinek: 5 Sezon: 1
18:35 Henio Dzióbek Odcinek: 9, 22 Sezon: 1
19:10 Wróżkowie chrzestni Odcinek: 58, 72, 71 Sezon: 10
19:50 Nicky, Ricky, Dicky i Dawn Odcinek: 12 Sezon: 1
20:20 Czarownica Emma Odcinek: 17 Sezon: 2
20:45 SpongeBob Kanciastoporty Odcinek: 184, 185 Sezon: 9
21:40 Wojownicze żółwie ninja Odcinek: 25, 26 Sezon: 4
22:25 100 rzeczy do przeżycia przed liceum Odcinek: 10, 11 Sezon: 1
23:15 Nawiedzeni Odcinek: 19, 20 Sezon: 1
0:05 Bella i Buldogi Odcinek: 4, 5 Sezon: 2
0:50 100 rzeczy do przeżycia przed liceum Odcinek: 8, 9 Sezon: 1
1:35 Klub Winx Odcinek: 26 Sezon: 6
1:55 Klub Winx Odcinek: 1 Sezon: 7
2:20 Bella i Buldogi Odcinek: 1, 3 Sezon: 2
3:00 Nawiedzeni Odcinek: 17, 18 Sezon: 1
3:45 Klub Winx Odcinek: 24-26 Sezon: 6
4:50 Henio Dzióbek Odcinek: 1 Sezon: 1
5:00 Dora poznaje świat Odcinek: 5 Sezon: 7
5:20 Shimmer i Shine Odcinek: 7 Sezon: 1
5:45 Psi patrol Odcinek: 24, 25 Sezon: 1

Baby TV
6:00 Poranne przeciąganie
7:00 Zacznij dzień z przyjaciółmi Baby TV
7:30 Mice builders i inne historie.
8:00 Wspaniały świat
8:30 Czas sztuki i muzyki
9:00 Pierwsze magiczne odkrycia
9:30 Plac zabaw wyobraźni
10:00 Poznaj świat z Drużyną Bejbisiów
10:30 Mice builders i inne historie.
11:00 Wspaniały świat
11:30 Czas sztuki i muzyki
12:00 Pierwsze magiczne odkrycia
12:30 Plac zabaw wyobraźni
13:00 Poznaj świat z Drużyną Bejbisiów
13:30 Mice builders i inne historie
14:00 Wspaniały świat
14:30 Czas sztuki i muzyki
15:00 Pierwsze magiczne odkrycia
15:30 Plac zabaw wyobraźni
16:00 Poznaj świat z Drużyną Bejbisiów
16:30 Poznaj owady z warzyw
17:00 Baw się i ucz z piosenkami i rymowankami
17:30 Zgadywanki z Tulli i przyjaciółmi
18:00 Rodzinny czas zabawy i rymowania
19:00 Sztuka, wyobraźnia i muzyka w Baby TV
19:30 Muzyka poważna i wyciszające opowieści
20:00 Relaks i odprężenie
21:00 Słodkich snów
22:00 Nocne sny
0:30 Księżyc i gwiazdy
1:00 Nocne melodie w Baby TV
1:30 Słodkich snów
2:00 Przytulanie na dobranoc
2:30 Nocne sny
3:00 Księżyc i gwiazdy
3:30 Spokojne dźwięki
4:00 Od nocy do dnia
5:00 Słoneczny poranek z Baby TV

ČT1
6:00 Bez ženské a bez tabáku Odcinek: 4
6:59 Studio 6
9:00 To je vražda, napsala Odcinek: 13 Sezon: 4
9:45 Bakaláři
10:00 Neznámý známý Miloš Kopecký
10:55 Sanitka Odcinek: 9
12:00 Zprávy ve 12
12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
12:30 Horákovi Odcinek: 31 Sezon: 2
13:20 Bez práce nejsou koláče
13:50 Smrt černého krále
15:40 To je vražda, napsala Odcinek: 14 Sezon: 4
16:25 Cestománie
16:55 AZ-kvíz
17:25 Všechnopárty
18:00 Události v regionech
18:25 Kde domov můj?
18:55 Události za okamžik a počasí
19:00 Události
19:50 Branky, body, vteřiny
20:00 Vyprávěj Odcinek: 17 Sezon: 1
20:55 Nemocnice na kraji města Pdcinek: 17, 18
22:54 Výsledky losování Šťastných 10 Euromiliony
22:55 Kriminalista
23:55 Otec Brown Odcinek: 43 Sezon: 4
0:45 AZ-kvíz
1:25 Zajímavosti z regionů
1:50 Hobby naší doby
2:20 Dobré ráno
4:50 Žiješ jenom 2x
5:15 Etiketa
5:30 Události v regionech

France 2
6:00 Le 6h info
6:25 Journal 06h25
6:30 Télématin
7:00 Journal 07h00
7:10 Télématin
8:00 Journal 08h00
8:10 Télématin
9:00 Journal 09h00
9:10 Télématin
9:27 Dans quelle éta-gère
9:30 Top Models Odcinek: 7180-7182
10:46 Météo outremer
10:55 Motus
11:25 Les z'amours
12:00 Tout le monde veut prendre sa place
12:52 Météo 2
13:00 Journal 13h00
13:43 Météo 2
13:46 Consomag
13:49 Expression directe
14:00 Castle Odcinek: 15-17 Sezon: 5
16:15 Affaire conclue, tout le monde a quelque chose à vendre
17:05 Chéri(e), c'est moi le Chef !
18:05 Tout le monde a son mot à dire
18:45 N'oubliez pas les paroles OU Rugby : Coupe du monde féminine
19:20 N'oubliez pas les paroles!
19:58 Météo 2
20:00 Journal 20h00
20:35 Rugby
22:40 Les pouvoirs extraordinaires du corps humain
0:35 Vu
0:43 Météo outremer
0:50 Complément d'enquête
1:50 Tout compte fait
2:35 Affaire conclue, tout le monde a quelque chose à vendre
3:20 Les délires magiques
4:05 Pays et marchés du monde
4:10 Le fleuve de l'espoir
4:35 Tout le monde veut prendre sa place
5:27 Dans quelle éta-gère
5:30 Les z'amours

TF1
2:45 Programmes de la nuit
6:30 Tfou
8:25 Météo
8:30 Téléshopping
9:15 Météo
9:20 Petits secrets entre voisins
10:25 Demain nous appartient Odcinek: 26 Sezon: 1
11:00 Les feux de l'amour Odcinek: 7256
11:55 Petits plats en équilibre été
12:00 Les douze coups de midi
12:55 L'affiche du jour
13:00 Journal
13:30 Petits plats en équilibre été
13:35 Météo
13:45 Météo des plages
13:55 L'ombre de la peur
15:40 L'ombre du harcèlement
17:10 Quatre mariages pour une lune de miel
18:15 Bienvenue à l'hôtel
19:20 Demain nous appartient Odcinek: 27 Sezon: 1
19:55 Météo
20:00 Journal
20:30 My Million
20:35 Météo
20:40 Petits plats en équilibre été
20:45 Nos chers voisins
21:00 Camping Paradis Odcinek: 37 Sezon: 6
22:45 Tirage de l'Euro Millions
22:50 New York, unité spéciale Odcinek: 20 Sezon: 11
23:30 New York, unité spéciale Odcinek: 7, 8 Sezon: 7
1:10 Tirage de l'Euro Millions
1:15 Programmes de la nuit

TVP 3 Białystok
07:00 Obiektyw poranny - Obiektyw
07:10 Prognoza pogody
07:11 Gość Obiektywu; Bez ograniczeń wiekowych
07:22 Zapiski Łazęgi - Most Europejski; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:28 U źródeł wiary; program religijny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:57 Warto tam być
08:00 Dla niesłyszących - Co niesie dzień -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
08:10 Pogoda - 22.08 - 1; STEREO, 16:9
08:15 Nożem i widelcem - odc. 134 - Potrawka z szynki z dynią, ciasto z dyni ze skórką pomarańczową; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:30 TELEZAKUPY
08:55 Dla niesłyszących - Telekurier -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:30 Tańczący z naturą - Marsz na barszcz; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:55 Pogoda - 22.08 - 2; STEREO, 16:9
10:00 Dla niesłyszących - Co niesie dzień -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
10:25 Plebania - odc. 932; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:50 Drewniane czary - mary; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:05 Ludzkie sprawy - odc. 3; telenowela dokumentalna TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
11:40 Ziharon - koncert pamięci Żydów Lublina; transmisja; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:25 Mój pies i inne zwierzaki; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:45 Dla niesłyszących - Co niesie dzień -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
13:05 TELEZAKUPY
13:20 Agrobiznes; STEREO, 16:9
13:40 Agropogoda; magazyn; STEREO, 16:9
13:45 Muzykochanie; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:15 Klamra; dokument fabularyzowany; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:15 Nożem i widelcem - odc. 134 - Potrawka z szynki z dynią, ciasto z dyni ze skórką pomarańczową; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:35 Z Andrusem po Galicji - Limanowa; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:00 Dla niesłyszących - Telekurier -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
16:20 Pogoda - 22.08 - 3; STEREO, 16:9
16:30 Był sobie kurort...; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:45 Dziennik regionów - tematy dnia; STEREO, 16:9, Na żywo
17:00 TELEZAKUPY
17:30 Szlachetne zdrowie - odc.  2; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:44 Szlakiem miejsc niezwykłych - Pomniki Historii -  Biskupin, Gniezno, Kórnik; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:59 Przegląd Suwalski
18:22 Warto tam być
18:30 Obiektyw Główny
18:54 Prognoza pogody
18:58 Gość Obiektywu; Bez ograniczeń wiekowych
19:08 Legendy regionalne - Tajemnice Karolinki cz. 1; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:17 Szlakiem miejsc niezwykłych - Pomniki Historii - Frombork; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:25 U źródeł wiary; program religijny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:54 Święty Spirydon; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:13 Errata do biografii - Roman Palester; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:38 Wyklęci - niepokonani Lubelszczyzny - odc. 3 Zapora; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:05 Nożem i widelcem - odc. 153 - Polędwiczki w sosie pomarańczowym z nutą wanilii; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
21:20 Gość Obiektywu; Bez ograniczeń wiekowych
21:30 Obiektyw Wieczorny
21:51 Prognoza pogody
21:56 Warto tam być
22:00 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
22:20 Echa dnia; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:40 Pogoda - 22.08 - 4; STEREO, 16:9
22:45 Był sobie kurort...; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:05 Dla niesłyszących - Telekurier -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:35 Klamra; dokument fabularyzowany; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:40 Z Andrusem po Galicji - Limanowa; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:20 Ziharon - koncert pamięci Żydów Lublina; transmisja; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:05 Mój pies i inne zwierzaki; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
02:20 Nożem i widelcem - odc. 134 - Potrawka z szynki z dynią, ciasto z dyni ze skórką pomarańczową; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
02:40 Klamra; dokument fabularyzowany; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:45 Echa dnia; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:05 Agrobiznes; STEREO, 16:9
04:30 Był sobie kurort...; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:50 Muzykochanie; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:10 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9
05:35 Dla niesłyszących - Telekurier -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:00 Plebania - odc. 932; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:20 Nożem i widelcem - odc. 134 - Potrawka z szynki z dynią, ciasto z dyni ze skórką pomarańczową; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:30 Tańczący z naturą - Marsz na barszcz; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:55 Zakończenie dnia

TVP 3 Bydgoszcz
07:00 Region pełen lata; widowisko; Bez ograniczeń wiekowych
07:50 Skarby prowincji; cykl reportaży
08:00 Dla niesłyszących - Co niesie dzień -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
08:10 Pogoda - 1
08:15 Nożem i widelcem - odc. 134 - Potrawka z szynki z dynią, ciasto z dyni ze skórką pomarańczową; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:30 TELEZAKUPY
08:55 Dla niesłyszących - Telekurier -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:30 Tańczący z naturą - Marsz na barszcz; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:55 Pogoda - 2
10:00 Dla niesłyszących - Co niesie dzień -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
10:25 Plebania - odc. 932; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:50 Drewniane czary - mary; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:05 Ludzkie sprawy - odc. 3; telenowela dokumentalna TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
11:40 Ziharon - koncert pamięci Żydów Lublina; transmisja; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:25 Mój pies i inne zwierzaki; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:45 Dla niesłyszących - Co niesie dzień -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
13:05 TELEZAKUPY
13:20 Agrobiznes; STEREO, 16:9
13:40 Agropogoda; magazyn; STEREO, 16:9
13:45 Muzykochanie; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:15 Klamra; dokument fabularyzowany; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:15 Nożem i widelcem - odc. 134 - Potrawka z szynki z dynią, ciasto z dyni ze skórką pomarańczową; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:35 Z Andrusem po Galicji - Limanowa; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:00 Dla niesłyszących - Telekurier -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
16:20 Pogoda - 3
16:30 Był sobie kurort...; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:45 Dziennik regionów - tematy dnia; STEREO, 16:9, Na żywo
17:00 TELEZAKUPY
17:31 Zbliżenia flesz; STEREO, 16:9, Na żywo
17:35 Region pełen lata; widowisko; Bez ograniczeń wiekowych
18:30 Zbliżenia - wyd. główne; STEREO, 16:9, Na żywo
18:56 Pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
19:00 Zwykłe - niezwykłe - ZWYKŁE - NIEZWYKŁE ODC. 1; cykl reportaży; Dla małoletnich od lat 7
19:15 Magazyn nakielski; magazyn
19:30 Ahora espanol - nauka języka hiszpańskiego; cykl edukacyjny
19:45 Zrób sobie dom
20:10 Pianobus Tomka Stroynowskiego
20:40 Załoga Eko; magazyn
21:00 Woda bydgoska - kampania informacyjno - edukacyjna
21:05 W ZOO dookoła świata; magazyn
21:15 Księga obyczaju; magazyn; Magazyn przedstawiający dawne, regionalne obyczaje i ich przenikanie się ze współczesnymi zaręczynami, ślubami czy innymi uroczystościami.
21:30 Zbliżenia; STEREO, 16:9, Na żywo
21:47 Sport; STEREO, 16:9, Na żywo
21:55 Pogoda wieczorna; STEREO, 16:9
22:00 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
22:20 Echa dnia; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:40 Pogoda - 4
22:45 Był sobie kurort...; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:05 Dla niesłyszących - Telekurier -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:35 Klamra; dokument fabularyzowany; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:40 Z Andrusem po Galicji - Limanowa; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:20 Ziharon - koncert pamięci Żydów Lublina; transmisja; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:05 Mój pies i inne zwierzaki; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
02:20 Nożem i widelcem - odc. 134 - Potrawka z szynki z dynią, ciasto z dyni ze skórką pomarańczową; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
02:40 Klamra; dokument fabularyzowany; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:45 Echa dnia; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:05 Agrobiznes; STEREO, 16:9
04:25 Pogoda -4
04:30 Był sobie kurort...; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:50 Muzykochanie; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:10 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9
05:35 Dla niesłyszących - Telekurier -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:00 Plebania - odc. 932; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:20 Nożem i widelcem - odc. 134 - Potrawka z szynki z dynią, ciasto z dyni ze skórką pomarańczową; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:35 Tańczący z naturą - Marsz na barszcz; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:55 Zakończenie dnia

TVP 3 Gdańsk
07:00 Pogoda
07:05 Forum Panoramy
07:20 Tede jo; Bez ograniczeń wiekowych
07:30 TV Okazje - Nowa Jakość Telezakupów
08:00 Dla niesłyszących - Co niesie dzień -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
08:10 Pogoda - 22.08 - 1; STEREO, 16:9
08:15 Nożem i widelcem - odc. 134 - Potrawka z szynki z dynią, ciasto z dyni ze skórką pomarańczową; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:30 TELEZAKUPY
08:55 Dla niesłyszących - Telekurier -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:30 Tańczący z naturą - Marsz na barszcz; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:55 Pogoda - 22.08 - 2; STEREO, 16:9
10:00 Dla niesłyszących - Co niesie dzień -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
10:25 Plebania - odc. 932; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:50 Drewniane czary - mary; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:05 Ludzkie sprawy - odc. 3; telenowela dokumentalna TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
11:40 Ziharon - koncert pamięci Żydów Lublina; transmisja; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:25 Mój pies i inne zwierzaki; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:45 Dla niesłyszących - Co niesie dzień -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
13:05 TELEZAKUPY
13:20 Agrobiznes; STEREO, 16:9
13:40 Agropogoda; magazyn; STEREO, 16:9
13:45 Muzykochanie; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:15 Klamra; dokument fabularyzowany; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:15 Nożem i widelcem - odc. 134 - Potrawka z szynki z dynią, ciasto z dyni ze skórką pomarańczową; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:35 Z Andrusem po Galicji - Limanowa; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:00 Dla niesłyszących - Telekurier -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
16:20 Pogoda - 22.08 - 3; STEREO, 16:9
16:30 Był sobie kurort...; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:45 Dziennik regionów - tematy dnia; STEREO, 16:9, Na żywo
17:00 TELEZAKUPY
17:30 TV Okazje - Nowa Jakość Telezakupów
18:00 Panorama Flesz
18:03 Pogoda
18:05 Kwadrans w ogrodzie; Magazyn popularnonaukowy; Dla małoletnich od lat 7
18:30 Panorama
18:55 Panorama Sport
18:58 Pogoda
19:00 Forum Panoramy
19:15 Dama; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
20:35 Droga -  JM; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
20:58 Pogoda
21:00 Naturalni turyści; film dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
21:15 Forum Panoramy
21:30 Panorama
21:55 Panorama Sport
21:58 Pogoda
22:00 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
22:20 Echa dnia; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:40 Pogoda - 22.08 - 4; STEREO, 16:9
22:45 Był sobie kurort...; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:05 Dla niesłyszących - Telekurier -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:35 Klamra; dokument fabularyzowany; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:40 Z Andrusem po Galicji - Limanowa; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:20 Ziharon - koncert pamięci Żydów Lublina; transmisja; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:05 Mój pies i inne zwierzaki; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
02:20 Nożem i widelcem - odc. 134 - Potrawka z szynki z dynią, ciasto z dyni ze skórką pomarańczową; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
02:40 Klamra; dokument fabularyzowany; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:45 Echa dnia; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:05 Agrobiznes; STEREO, 16:9
04:30 Był sobie kurort...; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:50 Muzykochanie; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:10 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9
05:35 Dla niesłyszących - Telekurier -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:00 Plebania - odc. 932; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:20 Nożem i widelcem - odc. 134 - Potrawka z szynki z dynią, ciasto z dyni ze skórką pomarańczową; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:30 Tańczący z naturą - Marsz na barszcz; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:55 Zakończenie dnia

TVP 3 Gorzów Wielkopolski
07:00 Informacje lubuskie - wydanie główne 21.08.2017; Dla małoletnich od lat 7
07:22 SPORT 21.08.2017; magazyn; Dla małoletnich od lat 7
07:26 Szkoła po reformie; STEREO
07:28 Szkoła po reformie; STEREO
07:31 Wakacyjny drogowskaz; magazyn
08:00 Dla niesłyszących - Co niesie dzień -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
08:10 Pogoda - 22.08 - 1; STEREO, 16:9
08:15 Nożem i widelcem - odc. 134 - Potrawka z szynki z dynią, ciasto z dyni ze skórką pomarańczową; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:30 TELEZAKUPY
08:55 Dla niesłyszących - Telekurier -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:30 Tańczący z naturą - Marsz na barszcz; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:55 Pogoda - 22.08 - 2; STEREO, 16:9
10:00 Dla niesłyszących - Co niesie dzień -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
10:25 Plebania - odc. 932; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:50 Drewniane czary - mary; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:05 Ludzkie sprawy - odc. 3; telenowela dokumentalna TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
11:40 Ziharon - koncert pamięci Żydów Lublina; transmisja; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:25 Mój pies i inne zwierzaki; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:45 Dla niesłyszących - Co niesie dzień -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
13:05 TELEZAKUPY
13:20 Agrobiznes; STEREO, 16:9
13:40 Agropogoda; magazyn; STEREO, 16:9
13:45 Muzykochanie; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:15 Klamra; dokument fabularyzowany; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:15 Nożem i widelcem - odc. 134 - Potrawka z szynki z dynią, ciasto z dyni ze skórką pomarańczową; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:35 Z Andrusem po Galicji - Limanowa; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:00 Dla niesłyszących - Telekurier -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
16:20 Pogoda - 22.08 - 3; STEREO, 16:9
16:30 Był sobie kurort...; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:45 Dziennik regionów - tematy dnia; STEREO, 16:9, Na żywo
17:00 TELEZAKUPY
17:30 Informacje lubuskie - flesz 22.08.2017 -  txt. str. 777; Dla małoletnich od lat 7
17:33 SPORT 22.08.2017; magazyn; Dla małoletnich od lat 7
17:37 Pogoda; STEREO
17:39 Wieprza pieprzem - odc. 9; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
18:03 Łódzkie jakiego nie znacie odc. 9; Bez ograniczeń wiekowych
18:17 Drewnianym szlakiem; cykl reportaży
18:30 Informacje lubuskie - wydanie główne 22.08.2017 -  txt. str. 777; STEREO, Dla małoletnich od lat 7, Na żywo
18:53 SPORT 22.08.2017; magazyn; Dla małoletnich od lat 7
18:57 Pogoda; STEREO
19:00 Załoga Eko - Skarby polskiej przyrody - odc. 3 - Z zieloną energią; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:21 W obiektywie wojewody; magazyn; Dla małoletnich od lat 7
19:36 Wakacyjny drogowskaz; magazyn
19:49 Informacje lubuskie - flesz 22.08.2017 -  txt. str. 777; Dla małoletnich od lat 7
19:52 SPORT 22.08.2017; magazyn; Dla małoletnich od lat 7
19:56 Pogoda; STEREO
20:28 Informacje lubuskie - flesz 22.08.2017 -  txt. str. 777; Dla małoletnich od lat 7
20:32 SPORT 22.08.2017; magazyn; Dla małoletnich od lat 7
20:36 Pogoda; STEREO
20:38 Wieprza pieprzem - odc. 9; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
21:01 Łódzkie jakiego nie znacie odc. 9; Bez ograniczeń wiekowych
21:17 Drewnianym szlakiem; cykl reportaży
21:30 Informacje lubuskie - wydanie główne 22.08.2017 -  txt. str. 777; Dla małoletnich od lat 7
21:52 SPORT 22.08.2017; magazyn; Dla małoletnich od lat 7
21:56 Pogoda; STEREO
22:00 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
22:20 Echa dnia; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:40 Pogoda - 22.08 - 4; STEREO, 16:9
22:45 Był sobie kurort...; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:05 Dla niesłyszących - Telekurier -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:35 Klamra; dokument fabularyzowany; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:40 Z Andrusem po Galicji - Limanowa; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:20 Ziharon - koncert pamięci Żydów Lublina; transmisja; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:05 Mój pies i inne zwierzaki; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
02:20 Nożem i widelcem - odc. 134 - Potrawka z szynki z dynią, ciasto z dyni ze skórką pomarańczową; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
02:40 Klamra; dokument fabularyzowany; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:45 Echa dnia; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:05 Agrobiznes; STEREO, 16:9
04:30 Był sobie kurort...; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:50 Muzykochanie; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:10 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9
05:35 Dla niesłyszących - Telekurier -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:00 Plebania - odc. 932; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:20 Nożem i widelcem - odc. 134 - Potrawka z szynki z dynią, ciasto z dyni ze skórką pomarańczową; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:30 Tańczący z naturą - Marsz na barszcz; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:55 Zakończenie dnia

ČT2
5:59 Dobré ráno
8:30 Potomci slavných
9:00 Těžký život predátorů predátorů (2/3) Ulov nebo ukradni Ne vždy jde v přírodě vše podle plánu. Kořist se někdy ze spárů lovce vyvlíkne. Jak úspěšní jsou třeba varani komodští, hyeny, orli nebo levharti? Americký cyklus
9:45 Duše v moři
10:40 Madagaskar - laboratoř Země
11:05 Krásy evropského pobřeží
11:15 Světozor
11:45 Na pomoc životu
12:00 Cesty víry
12:25 Ztráta paměti Odcinek: 4
13:25 Samoty Zikmunda Reacha (TV film)
14:20 Klášterní říše
14:50 Nejvýznamnější operace 2. světové války Odcinek: 8
15:50 Neobyčejné ženy
16:45 Podivnosti světa
17:30 Hirošima - počátek atomového věku
18:15 Tajemství železnic
18:45 Večerníček Žížaláci
18:55 Na cestě
19:20 Recyklační architektura
19:40 Postřehy odjinud
19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce
20:00 Letadlová loď Enterprise Odcinek: 6
21:00 Vyšetřování leteckých neštěstí ráji
21:50 Knoflíkáři
23:35 Sestřička Jackie Odcinek: 2
0:05 Dům z karet Odcinek: 8
0:50 Malá bílá lež
1:40 Expominuty 2017 Odcinek: 6
1:50 Z očí do očí
2:20 Folklorika
2:45 Náš venkov
3:10 Počesku
3:20 Základy
3:45 Cesty víry
4:10 Vzkaz Růženy Ostré
4:25 Náš venkov
4:40 Ochránce
5:05 Zapomenuté výpravy
5:30 Na vrcholky hor s Vladimírem Čechem Čechem (13/13) Chata Gírová - nenáročná vycházka s výhledy na Roháče (Opakování 21.8./ČT2 a 22.8./ČT2)
5:50 Postřehy odjinud
5:59 Dobré ráno

TV Nova
5:55 Snídaně s Novou
8:45 Novashopping
9:00 Ulice Odcinek: 3281
9:55 Specialisté Odcinek: 9
10:55 Co na to Češi
11:45 Tescoma s chutí
12:00 Polední televizní noviny
12:25 Správná dvojka Odcinek: 1
12:50 Ordinace v růžové zahradě Odcinek: 26 Sezon: 2
14:00 Dr. House Odcinek: 18 Sezon: 3
15:00 Dr. House Odcinek: 19 Sezon: 3
15:55 Námořní vyšetřovací služba Odcinek: 7 Sezon: 11
16:57 Odpolední Počasí
17:00 Odpolední Televizní noviny
17:25 Co na to Češi
18:25 Ulice Odcinek: 3282
19:30 Televizní noviny
20:20 Ordinace v růžové zahradě Odcinek: 747 Sezon: 2
21:40 Víkend
22:45 Námořní vyšetřovací služba Sezon: 13
23:40 Vražedná čísla Odcinek: 14 Sezon: 3
0:35 Dr. House Odcinek: 18 Sezon: 3
1:30 Dr. House Odcinek: 19 Sezon: 3
2:10 Tělo jako důkaz Odcinek: 10 Sezon: 3
3:00 Správná dvojka
3:20 Co na to Češi
4:00 Ordinace v růžové zahradě Odcinek: 26
4:55 Novashopping
5:55 Snídaně s Novou

TVP 3 Katowice
07:00 Dokument w obiektywie; magazyn; STEREO, 16:9; W kolejnym odcinku cyklu "Dokument w obiektywie" omówiony zostanie reportaż Antoniego Halora - "Małe niespodziewane odkrycie Śmierci"
08:00 Dla niesłyszących - Co niesie dzień -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
08:10 Pogoda - 22.08 - 1; STEREO, 16:9
08:15 Nożem i widelcem - odc. 134 - Potrawka z szynki z dynią, ciasto z dyni ze skórką pomarańczową; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:30 TELEZAKUPY
08:55 Dla niesłyszących - Telekurier -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:30 Tańczący z naturą - Marsz na barszcz; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:55 Pogoda - 22.08 - 2; STEREO, 16:9
10:00 Dla niesłyszących - Co niesie dzień -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
10:25 Plebania - odc. 932; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:50 Drewniane czary - mary; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:05 Ludzkie sprawy - odc. 3; telenowela dokumentalna TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
11:40 Ziharon - koncert pamięci Żydów Lublina; transmisja; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:25 Mój pies i inne zwierzaki; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:45 Dla niesłyszących - Co niesie dzień -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
13:05 TELEZAKUPY
13:20 Agrobiznes; STEREO, 16:9
13:40 Agropogoda; magazyn; STEREO, 16:9
13:45 Muzykochanie; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:15 Klamra; dokument fabularyzowany; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:15 Nożem i widelcem - odc. 134 - Potrawka z szynki z dynią, ciasto z dyni ze skórką pomarańczową; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:35 Z Andrusem po Galicji - Limanowa; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:00 Dla niesłyszących - Telekurier -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
16:20 Pogoda - 22.08 - 3; STEREO, 16:9
16:30 Był sobie kurort...; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:45 Dziennik regionów - tematy dnia; STEREO, 16:9, Na żywo
17:00 TELEZAKUPY
17:32 POGODA; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
17:35 Świadkowie czasu - Obraz z wojennego szlaku; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:50 Łąki i murawy - Trawnik; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:00 EkoAgent; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
18:30 Aktualności; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
18:51 Wieczorne wiadomości sportowe; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
19:05 Magazyn Meteo; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
19:10 Piłkarska 3; magazyn; Dla małoletnich od lat 7
20:30 Kalejdoskop dobrych miejsc - Hospicjum Królowej Pokoju; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
20:45 Zgadnij! Napisz! Wygraj!; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
20:55 POGODA; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
21:00 EkoAgent; magazyn; Dla małoletnich od lat 7
21:30 Aktualności Wieczorne; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
21:45 Wieczorny magazyn sportowy TVP Katowice; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7, Na żywo
21:55 POGODA; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
22:00 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
22:20 Echa dnia; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:40 Pogoda - 22.08 - 4; STEREO, 16:9
22:45 Był sobie kurort...; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:05 Dla niesłyszących - Telekurier -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:35 Klamra; dokument fabularyzowany; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:40 Z Andrusem po Galicji - Limanowa; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:20 Ziharon - koncert pamięci Żydów Lublina; transmisja; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:05 Mój pies i inne zwierzaki; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
02:20 Nożem i widelcem - odc. 134 - Potrawka z szynki z dynią, ciasto z dyni ze skórką pomarańczową; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
02:40 Klamra; dokument fabularyzowany; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:45 Echa dnia; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:05 Agrobiznes; STEREO, 16:9
04:30 Był sobie kurort...; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:50 Muzykochanie; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:10 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9
05:35 Dla niesłyszących - Telekurier -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:00 Plebania - odc. 932; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:20 Nożem i widelcem - odc. 134 - Potrawka z szynki z dynią, ciasto z dyni ze skórką pomarańczową; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:30 Tańczący z naturą - Marsz na barszcz; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:55 Zakończenie dnia

TVP 3 Kielce
07:01 Pogoda w regionie
07:32 Pogoda w regionie
07:33 W obiektywie - reportaż; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:47 Sekrety świata - Wyspa Wielkanocna; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:50 Głos Dnia - publicystyka; rozmowa; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
07:58 Pogoda w regionie
08:00 Dla niesłyszących - Co niesie dzień -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
08:10 Pogoda - 22.08 - 1; STEREO, 16:9
08:15 Nożem i widelcem - odc. 134 - Potrawka z szynki z dynią, ciasto z dyni ze skórką pomarańczową; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:30 TELEZAKUPY
08:55 Dla niesłyszących - Telekurier -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:30 Tańczący z naturą - Marsz na barszcz; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:55 Pogoda - 22.08 - 2; STEREO, 16:9
10:00 Dla niesłyszących - Co niesie dzień -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
10:25 Plebania - odc. 932; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:50 Drewniane czary - mary; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:05 Ludzkie sprawy - odc. 3; telenowela dokumentalna TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
11:40 Ziharon - koncert pamięci Żydów Lublina; transmisja; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:25 Mój pies i inne zwierzaki; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:45 Dla niesłyszących - Co niesie dzień -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
13:05 TELEZAKUPY
13:20 Agrobiznes; STEREO, 16:9
13:40 Agropogoda; magazyn; STEREO, 16:9
13:45 Muzykochanie; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:15 Klamra; dokument fabularyzowany; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:15 Nożem i widelcem - odc. 134 - Potrawka z szynki z dynią, ciasto z dyni ze skórką pomarańczową; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:35 Z Andrusem po Galicji - Limanowa; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:00 Dla niesłyszących - Telekurier -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
16:20 Pogoda - 22.08 - 3; STEREO, 16:9
16:30 Był sobie kurort...; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:45 Dziennik regionów - tematy dnia; STEREO, 16:9, Na żywo
17:00 TELEZAKUPY
17:32 Pogoda w regionie
17:33 Portrety - Dokumentalista Janusz Buczkowski - reportaż; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:45 Sekrety świata - Agadir - odc. 38); felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:48 Pogoda w regionie
17:49 Wielka Piłka Ręczna w Kępnie; transmisja; STEREO, 16:9, Transmisja
18:37 Informacje; STEREO, 16:9, Na żywo
18:47 Wielka Piłka Ręczna w Kępnie; transmisja
19:38 Głos Dnia - publicystyka; rozmowa; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7, Na żywo
19:45 Pogoda w regionie
20:17 Pogoda w regionie
20:20 Prosto z lasu - program przyrodniczy; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:33 Sekrety świata - Ogród Majorelle - odc. 42); felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:35 Zrób sobie dom - program poradnikowy; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:59 Pogoda w regionie
21:00 Kreatywni - publicystyka kulturalna; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
21:13 Z indexem w podróży - odc. 27; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:30 Informacje; STEREO, 16:9, Na żywo
21:45 Pogoda w regionie
21:46 Głos Dnia - publicystyka; rozmowa; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
21:56 Pocztówki z Kielc - program historyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
21:58 Pogoda w regionie
22:00 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
22:20 Echa dnia; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:40 Pogoda - 22.08 - 4; STEREO, 16:9
22:45 Był sobie kurort...; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:05 Dla niesłyszących - Telekurier -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:35 Klamra; dokument fabularyzowany; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:40 Z Andrusem po Galicji - Limanowa; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:20 Ziharon - koncert pamięci Żydów Lublina; transmisja; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:05 Mój pies i inne zwierzaki; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
02:20 Nożem i widelcem - odc. 134 - Potrawka z szynki z dynią, ciasto z dyni ze skórką pomarańczową; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
02:40 Klamra; dokument fabularyzowany; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:45 Echa dnia; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:05 Agrobiznes; STEREO, 16:9
04:30 Był sobie kurort...; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:50 Muzykochanie; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:10 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9
05:35 Dla niesłyszących - Telekurier -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:00 Plebania - odc. 932; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:20 Nożem i widelcem - odc. 134 - Potrawka z szynki z dynią, ciasto z dyni ze skórką pomarańczową; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:30 Tańczący z naturą - Marsz na barszcz; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:55 Zakończenie dnia

TVP 3 Kraków
07:00 Pogoda; STEREO, 16:9
07:01 Działo się w Krakowie; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych; O wydarzeniach jakie odbywały się w Krakowie 22 sierpnia opowiada Wojciech Górny z Muzeum Historycznego Miasta Krakowa.
07:04 Zakamarki Przeszłości - Cienie polskiego września cz. I; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:25 Jedź bezpiecznie; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:35 TELEZAKUPY
07:50 Kwartet - Podhalańskie nuty; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:56 Zakopiańska Apteczka Informacyjna - Spotkania z filmem górskim; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Dla niesłyszących - Co niesie dzień -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
08:10 Pogoda - 22.08 - 1; STEREO, 16:9
08:15 Nożem i widelcem - odc. 134 - Potrawka z szynki z dynią, ciasto z dyni ze skórką pomarańczową; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:30 TELEZAKUPY
08:55 Dla niesłyszących - Telekurier -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:30 Tańczący z naturą - Marsz na barszcz; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:55 Pogoda - 22.08 - 2; STEREO, 16:9
10:00 Dla niesłyszących - Co niesie dzień -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
10:25 Plebania - odc. 932; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:50 Drewniane czary - mary; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:05 Ludzkie sprawy - odc. 3; telenowela dokumentalna TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
11:40 Ziharon - koncert pamięci Żydów Lublina; transmisja; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:25 Mój pies i inne zwierzaki; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:45 Dla niesłyszących - Co niesie dzień -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
13:05 TELEZAKUPY
13:20 Agrobiznes; STEREO, 16:9
13:40 Agropogoda; magazyn; STEREO, 16:9
13:45 Muzykochanie; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:15 Klamra; dokument fabularyzowany; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:15 Nożem i widelcem - odc. 134 - Potrawka z szynki z dynią, ciasto z dyni ze skórką pomarańczową; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:35 Z Andrusem po Galicji - Limanowa; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:00 Dla niesłyszących - Telekurier -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
16:20 Pogoda - 22.08 - 3; STEREO, 16:9
16:30 Był sobie kurort...; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:45 Dziennik regionów - tematy dnia; STEREO, 16:9, Na żywo
17:00 TELEZAKUPY
17:30 Kronika - zapowiedź; STEREO, 16:9
17:32 Działo się w Krakowie; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych; O wydarzeniach jakie odbywały się w Krakowie 22 sierpnia opowiada Wojciech Górny z Muzeum Historycznego Miasta Krakowa.
17:34 Pogoda; STEREO, 16:9
17:36 Raport pogodowy 2016/2017; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:40 Podróże z góralem seria IV - odc. 10; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:52 Nasza Małopolska - odc. 2 Liszki; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:55 Magazyn Aktywni 60+ - odc. 9 - dolnośląsk; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:03 Zakopiańska Apteczka Informacyjna - Spotkania z filmem górskim; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:04 Na rynku pracy - Krajowy Fundusz Szkoleniowy - Nowe możliwości; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych; Krajowy Fundusz Szkoleniowy jest stosunkowo nowym instrumentem rynku pracy, skierowanym do pracodawców. Pozwala na bezkosztowe podniesienie kompetencji zawodowych swoich pracowników na szkoleniach, warsztatach lub studiach.
18:15 Telewizja Małopolska - odc. 16; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:27 Pogoda; STEREO, 16:9
18:29 Kronika - program informacyjny; STEREO, 16:9, Na żywo
18:50 Zakopiańska Apteczka Informacyjna - Spotkania z filmem górskim; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:52 Pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
18:56 Tematy dnia; rozmowa; STEREO, 16:9, Na żywo
19:06 Działo się w Krakowie; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych; O wydarzeniach jakie odbywały się w Krakowie 22 sierpnia opowiada Wojciech Górny z Muzeum Historycznego Miasta Krakowa.
19:09 Wolę dokument - odc. 8 Indie Mała Polska w Indiach; dyskusja; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:12 Mała Polska w Indiach; film dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:03 Pogoda; STEREO, 16:9
20:05 TELEZAKUPY
20:35 Reportaż z regionu - 1200 Muzeów odc. 22 - Wawel; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:59 Pogoda; STEREO, 16:9
21:01 Działo się w Krakowie; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych; O wydarzeniach jakie odbywały się w Krakowie 22 sierpnia opowiada Wojciech Górny z Muzeum Historycznego Miasta Krakowa.
21:04 Raport pogodowy 2016/2017; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
21:06 Uwolnić Dobro - Anna Oleksy; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
21:14 Kraków.pl Dodaj do ulubionych - odc. 10; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
21:23 Nasza Małopolska - odc. 2 Liszki; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
21:30 Kronika - program informacyjny; STEREO, 16:9, Na żywo
21:44 Pogoda; STEREO, 16:9
21:46 Na Pogórzu; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
21:54 Omiń korki 2017 - odc. 9; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
21:58 Zakopiańska Apteczka Informacyjna - Spotkania z filmem górskim; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:00 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
22:20 Echa dnia; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:40 Pogoda - 22.08 - 4; STEREO, 16:9
22:45 Był sobie kurort...; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:05 Dla niesłyszących - Telekurier -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:35 Klamra; dokument fabularyzowany; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:40 Z Andrusem po Galicji - Limanowa; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:20 Ziharon - koncert pamięci Żydów Lublina; transmisja; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:05 Mój pies i inne zwierzaki; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
02:20 Nożem i widelcem - odc. 134 - Potrawka z szynki z dynią, ciasto z dyni ze skórką pomarańczową; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
02:40 Klamra; dokument fabularyzowany; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:45 Echa dnia; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:05 Agrobiznes; STEREO, 16:9
04:30 Był sobie kurort...; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:50 Muzykochanie; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:10 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9
05:35 Dla niesłyszących - Telekurier -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:00 Plebania - odc. 932; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:20 Nożem i widelcem - odc. 134 - Potrawka z szynki z dynią, ciasto z dyni ze skórką pomarańczową; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:30 Tańczący z naturą - Marsz na barszcz; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:55 Zakończenie dnia

TVP 3 Łódż
07:00 Czytanie Puszczy - Proces życia; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
07:24 Szlakiem miejsc niezwykłych - Pomniki historii; reportaż; Dla małoletnich od lat 12
07:40 Warto wiedzieć - Mazowiecki globtroter; magazyn; Dla małoletnich od lat 7
08:00 Dla niesłyszących - Co niesie dzień -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
08:10 Pogoda - 22.08 - 1; STEREO, 16:9
08:15 Nożem i widelcem - odc. 134 - Potrawka z szynki z dynią, ciasto z dyni ze skórką pomarańczową; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:30 TELEZAKUPY
08:55 Dla niesłyszących - Telekurier -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:30 Tańczący z naturą - Marsz na barszcz; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:55 Pogoda - 22.08 - 2; STEREO, 16:9
10:00 Dla niesłyszących - Co niesie dzień -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
10:25 Plebania - odc. 932; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:50 Drewniane czary - mary; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:05 Ludzkie sprawy - odc. 3; telenowela dokumentalna TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
11:40 Ziharon - koncert pamięci Żydów Lublina; transmisja; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:25 Mój pies i inne zwierzaki; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:45 Dla niesłyszących - Co niesie dzień -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
13:05 TELEZAKUPY
13:20 Agrobiznes; STEREO, 16:9
13:40 Agropogoda; magazyn; STEREO, 16:9
13:45 Muzykochanie; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:15 Klamra; dokument fabularyzowany; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:15 Nożem i widelcem - odc. 134 - Potrawka z szynki z dynią, ciasto z dyni ze skórką pomarańczową; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:35 Z Andrusem po Galicji - Limanowa; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:00 Dla niesłyszących - Telekurier -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
16:20 Pogoda - 22.08 - 3; STEREO, 16:9
16:30 Był sobie kurort...; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:45 Dziennik regionów - tematy dnia; STEREO, 16:9, Na żywo
17:00 TELEZAKUPY
17:30 Ścieżką przez las - Leśna rekreacja; cykl reportaży
17:50 Cztery Pory Roku - Wszyskie Smaki Lata; Bez ograniczeń wiekowych
17:55 Załoga Eko - Skarby polskiej przyrody - Król puszczy; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
18:15 Prosto z lasu; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
18:29 Łódzkie Wiadomości Dnia -  JM; Bez ograniczeń wiekowych
18:50 Sport; Bez ograniczeń wiekowych
18:57 Pogoda; Bez ograniczeń wiekowych
18:59 ROZMOWA DNIA; Bez ograniczeń wiekowych
19:13 Czas niedawno przeszły - Zapomniany artysta; Bez ograniczeń wiekowych
19:26 Współobecność - Antoni Starczewski; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
19:34 Autofan; magazyn motoryzacyjny; Bez ograniczeń wiekowych
19:47 Kulturalni w Łodzi i regionie; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Łódzkie Wiadomości Dnia -  JM; Bez ograniczeń wiekowych
20:19 Sport; Bez ograniczeń wiekowych
20:25 Pogoda; Bez ograniczeń wiekowych
20:27 Rody fabrykanckie - Biedermann i synowie; Bez ograniczeń wiekowych
20:50 Ziołowa apteka - Sekrety pyłku pszczelego; Bez ograniczeń wiekowych
21:00 Ziemniaki bez tajemnic; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
21:12 Henri Seroka - Odyssea - Teledysk; program muzyczny; Bez ograniczeń wiekowych
21:15 ROZMOWA DNIA; Bez ograniczeń wiekowych
21:30 Łódzkie Wiadomości Dnia wieczorne; Bez ograniczeń wiekowych
21:50 Sport; Bez ograniczeń wiekowych
21:56 Pogoda; Bez ograniczeń wiekowych
22:00 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
22:20 Echa dnia; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:40 Pogoda - 22.08 - 4; STEREO, 16:9
22:45 Był sobie kurort...; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:05 Dla niesłyszących - Telekurier -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:35 Klamra; dokument fabularyzowany; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:40 Z Andrusem po Galicji - Limanowa; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:20 Ziharon - koncert pamięci Żydów Lublina; transmisja; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:05 Mój pies i inne zwierzaki; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
02:20 Nożem i widelcem - odc. 134 - Potrawka z szynki z dynią, ciasto z dyni ze skórką pomarańczową; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
02:40 Klamra; dokument fabularyzowany; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:45 Echa dnia; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:05 Agrobiznes; STEREO, 16:9
04:30 Był sobie kurort...; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:50 Muzykochanie; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:10 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9
05:35 Dla niesłyszących - Telekurier -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:00 Plebania - odc. 932; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:20 Nożem i widelcem - odc. 134 - Potrawka z szynki z dynią, ciasto z dyni ze skórką pomarańczową; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:30 Tańczący z naturą - Marsz na barszcz; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:55 Zakończenie dnia

M6
6:00 M6 Music
7:20 90210 Odcinek: 15 Sezon: 5
8:10 90210 Odcinek: 16 Sezon: 5
9:00 M6 boutique
10:00 Desperate Housewives Odcinek: 3 Sezon: 1
10:55 Desperate Housewives Odcinek: 4 Sezon: 1
11:50 Desperate Housewives Odcinek: 5 Sezon: 1
12:40 Météo
12:45 Le 12.45
13:25 Météo
13:30 Scènes de ménages
14:35 Mon George à moi
16:15 Les reines du shopping
17:25 Chasseurs d'appart'
18:35 Les rois du gâteau
19:45 Le 19.45
20:10 Météo
20:25 En famille Sezon: 6
21:00 Le petit Nicolas
22:50 La famille à remonter le temps
0:30 Whispers Odcinek: 1 Sezon: 1
1:15 Whispers Odcinek: 2 Sezon: 1
2:10 Météo
2:15 M6 Music

RTP International
5:59 Manchetes 3
6:30 Bom Dia Portugal
10:00 A Praça (Compactos)
12:14 A Minha Mãe Cozinha Melhor Que a Tua
13:00 Jornal da Tarde
14:07 O Sábio
14:54 Bem-vindos a Beirais
15:45 Hora dos Portugueses - 2017 Best Of (Diários)
15:58 Agora Nós (Compactos)
18:00 Portugal em Direto
19:08 O Preço Certo
19:59 Telejornal
21:00 Filhos da Naçãs
21:31 Brainstorm
22:20 Visita Guiada A Branda de Santo António de Vale de Poldros
23:03 Madre Paula
24:00 24 Horas
1:00 Manchetes 3
1:31 Agora a Sério
1:57 Sei Quem Ele É Diogo Infante
2:29 Notícias do Atlântico Hora de Inverno: 01:34
3:30 O Sábio
4:15 Sociedade Civil
5:48 Hora dos Portugueses - 2017 Best Of (Diários)
5:59 Manchetes 3

VIVA
6:00 VIVA Wecker
9:00 Deutschstunde
10:00 VIVA Charts... 5 years ago
11:00 Music
12:00 VIVA Top 20 Singlecharts
13:00 Your Choice
2:00 Night Sounds

Rai Tre
6:00 RAInews24
6:30 Rassegna stampa italiana e internazionale
10:00 Rivediamoli
10:35 Abbasso la miseria!
12:00 TG 3
12:15 Doc Martin
13:05 1939-1945
14:00 TG Regione
14:20 TG 3
14:50 TGR Piazza Affari
14:55 TG 3 L.I.S.
15:00 Il commissario Rex Odcinek: 12 Sezon: 5
15:45 Tutti pazzi per amore Odcinek: 23 Sezon: 1
16:50 Tutti pazzi per amore Odcinek: 24 Sezon: 1
17:35 Geo Magazine 2017
18:55 Meteo 3
19:00 TG 3
19:30 TG Regione
20:00 Blob
20:30 FuoriRoma
21:15 McFarland, USA
23:30 TG Regione
23:35 TG3 Linea notte - Estate
0:10 Fuori orario. Cose (mai) viste
0:15 I tempi felici verranno presto
2:00 Zettel Debate - Fare filosofia
2:30 RAInews24

n-tv
6:00 Nachrichten
6:05 Telebörse
6:15 Nachrichten
6:20 Telebörse
6:30 Nachrichten
6:35 Telebörse
6:45 Nachrichten
6:50 Telebörse
7:00 Nachrichten
7:10 Telebörse
7:30 Nachrichten
7:40 Telebörse
8:00 Nachrichten
8:10 Telebörse
8:30 Nachrichten
8:40 Telebörse
9:00 Nachrichten
9:10 Telebörse
9:30 Nachrichten
9:40 Telebörse
10:00 Nachrichten
10:10 Telebörse
10:30 Nachrichten
10:40 Telebörse
11:00 Nachrichten
11:10 Telebörse
11:30 Nachrichten
11:40 Telebörse
12:00 Nachrichten
12:10 Telebörse
12:30 News Spezial
13:00 LIVE: Ankunft und Rundgang Merkel bei der Gamescom
13:30 News Spezial
14:00 Nachrichten
14:10 Telebörse
14:30 News Spezial
15:00 Nachrichten
15:10 Startup News
15:20 Ratgeber - Hightech
15:40 Telebörse
16:00 Nachrichten
16:10 Top Gear Odcinek: 126 Sezon: 15
17:00 Nachrichten
17:10 Top Gear Odcinek: 184 Sezon: 23
18:00 Nachrichten
18:20 Telebörse
18:35 Ratgeber - Steuern & Recht
19:00 Nachrichten
19:10 Inside Odcinek: 4 Sezon: 1
20:00 Nachrichten
20:15 Skurriles Amerika: Essen der Extreme
21:05 Battle Factory Odcinek: 13, 14 Sezon: 1
22:00 Nachrichten
22:05 Telebörse
22:10 Die ganze Wahrheit Odcinek: 3 Sezon: 1
23:00 Nachrichten
23:30 Klamroths Konter Odcinek: 7 Sezon: 1
24:00 Nachrichten
0:10 Fokus Deutschland - Prekäre Republik
1:00 Nachrichten
1:10 Battle Factory Odcinek: 13, 14 Sezon: 1
1:50 Skurriles Amerika: Essen der Extreme
2:30 Die ganze Wahrheit Odcinek: 3 Sezon: 1
3:15 Gefährliche Gangs: Die Bandidos Odcinek: 32 Sezon: 3
3:55 Gefährliche Gangs: Die MS-13 Odcinek: 81 Sezon: 7
4:35 Geheimnisse des Universums - Rätsel der Menschheit Odcinek: 48, 64 Sezon: 4, 5

TVP 3 Lublin
07:00 Astronarium - (9) - "Projekt OGLE"; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
07:20 Wypożyczalnia - Łukasz Marcińczak; felieton; Dla małoletnich od lat 12
07:30 Zasmakuj w Sienkiewiczu; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Dla niesłyszących - Co niesie dzień -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
08:10 Pogoda - 22.08 - 1; STEREO, 16:9
08:15 Nożem i widelcem - odc. 134 - Potrawka z szynki z dynią, ciasto z dyni ze skórką pomarańczową; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:30 TELEZAKUPY
08:55 Dla niesłyszących - Telekurier -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:30 Tańczący z naturą - Marsz na barszcz; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:55 Pogoda - 22.08 - 2; STEREO, 16:9
10:00 Dla niesłyszących - Co niesie dzień -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
10:25 Plebania - odc. 932; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:50 Drewniane czary - mary; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:05 Ludzkie sprawy - odc. 3; telenowela dokumentalna TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
11:40 Ziharon - koncert pamięci Żydów Lublina; transmisja; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:25 Mój pies i inne zwierzaki; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:45 Dla niesłyszących - Co niesie dzień -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
13:05 TELEZAKUPY
13:20 Agrobiznes; STEREO, 16:9
13:40 Agropogoda; magazyn; STEREO, 16:9
13:45 Muzykochanie; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:15 Klamra; dokument fabularyzowany; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:15 Nożem i widelcem - odc. 134 - Potrawka z szynki z dynią, ciasto z dyni ze skórką pomarańczową; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:35 Z Andrusem po Galicji - Limanowa; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:00 Dla niesłyszących - Telekurier -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
16:20 Pogoda - 22.08 - 3; STEREO, 16:9
16:30 Był sobie kurort...; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:45 Dziennik regionów - tematy dnia; STEREO, 16:9, Na żywo
17:00 TELEZAKUPY
17:30 Lublin 700 Plus - Lublin 700 Plus 7; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:00 Login: Nauka ODC. 119; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:30 Panorama Lubelska - wydanie główne; STEREO, 16:9, Na żywo
18:50 Prognoza pogody
18:55 To nas dotyczy; Dla małoletnich od lat 12
19:15 Kreatywni; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
19:30 PrzySTAŃ nad Wisłą; magazyn; Dla małoletnich od lat 7
20:00 Historie szczęśliwe - Historie szczęśliwe ODC. 41; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:15 Zwykłe - niezwykłe - ZWYKŁE - NIEZWYKŁE ODC. 1; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
20:25 Riese - Tajemnice wykute w skale; dokument fabularyzowany; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
21:30 Panorama Lubelska - wydanie wieczorne; STEREO, 16:9, Na żywo
21:50 Prognoza pogody
21:55 Lublin 700 Plus Flesz - Lublin 700 Plus Flesz 1 Dzielnica Czwartek; felieton; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:00 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
22:20 Echa dnia; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:40 Pogoda - 22.08 - 4; STEREO, 16:9
22:45 Był sobie kurort...; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:05 Dla niesłyszących - Telekurier -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:35 Klamra; dokument fabularyzowany; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:40 Z Andrusem po Galicji - Limanowa; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:20 Ziharon - koncert pamięci Żydów Lublina; transmisja; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:05 Mój pies i inne zwierzaki; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
02:20 Nożem i widelcem - odc. 134 - Potrawka z szynki z dynią, ciasto z dyni ze skórką pomarańczową; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
02:40 Klamra; dokument fabularyzowany; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:45 Echa dnia; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:05 Agrobiznes; STEREO, 16:9
04:30 Był sobie kurort...; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:50 Muzykochanie; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:10 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9
05:35 Dla niesłyszących - Telekurier -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:00 Plebania - odc. 932; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:20 Nożem i widelcem - odc. 134 - Potrawka z szynki z dynią, ciasto z dyni ze skórką pomarańczową; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:30 Tańczący z naturą - Marsz na barszcz; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:55 Zakończenie dnia

TVP 3 Olsztyn
07:00 Pogoda; STEREO, 16:9
07:01 Rodzinne ogrody działkowe na Warmii i Mazurach - odc. 2/17; STEREO, 16:9
07:15 Historie szczęśliwe - odc. 19; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:29 Pogoda; STEREO, 16:9
07:30 Pora na przyrodę - odc. 1/17 - Andrzej Zyśk; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:45 OPINIE  /powt./; STEREO, 16:9
07:58 Pogoda; STEREO, 16:9
08:00 Dla niesłyszących - Co niesie dzień -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
08:10 Pogoda - 22.08 - 1; STEREO, 16:9
08:15 Nożem i widelcem - odc. 134 - Potrawka z szynki z dynią, ciasto z dyni ze skórką pomarańczową; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:30 TELEZAKUPY
08:55 Dla niesłyszących - Telekurier -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:30 Tańczący z naturą - Marsz na barszcz; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:55 Pogoda - 22.08 - 2; STEREO, 16:9
10:00 Dla niesłyszących - Co niesie dzień -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
10:25 Plebania - odc. 932; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:50 Drewniane czary - mary; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:05 Ludzkie sprawy - odc. 3; telenowela dokumentalna TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
11:40 Ziharon - koncert pamięci Żydów Lublina; transmisja; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:25 Mój pies i inne zwierzaki; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:45 Dla niesłyszących - Co niesie dzień -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
13:05 TELEZAKUPY
13:20 Agrobiznes; STEREO, 16:9
13:40 Agropogoda; magazyn; STEREO, 16:9
13:45 Muzykochanie; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:15 Klamra; dokument fabularyzowany; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:15 Nożem i widelcem - odc. 134 - Potrawka z szynki z dynią, ciasto z dyni ze skórką pomarańczową; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:35 Z Andrusem po Galicji - Limanowa; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:00 Dla niesłyszących - Telekurier -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
16:20 Pogoda - 22.08 - 3; STEREO, 16:9
16:30 Był sobie kurort...; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:45 Dziennik regionów - tematy dnia; STEREO, 16:9, Na żywo
17:00 TELEZAKUPY
17:30 Kreatywni - odc. 22; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
17:45 Pora na przyrodę - odc. 1/17 - Andrzej Zyśk; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:00 Ziołowa apteka - Sekret mumii egipskiej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:15 Rolniczy raport - 17/17; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
18:30 Informacje - Wyd. główne; STEREO, 16:9, Na żywo
18:50 Pogoda z Prezenterem; STEREO, 16:9
19:00 OPINIE; STEREO, 16:9
19:15 L jak Las - 17/17; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Pora na przyrodę - odc. 1/17 - Andrzej Zyśk; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:45 Szlakiem miejsc niezwykłych - Pomniki historii - Kanał Augustowski; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:50 Pogoda z Prezenterem; STEREO, 16:9
19:55 Pomorze na weekend - Wiele; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:25 Talerz smaków - 16/17; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:40 OPINIE  /powt./; STEREO, 16:9
20:55 Pogoda z Prezenterem; STEREO, 16:9
20:58 TELEZAKUPY
21:30 Informacje; STEREO, 16:9
21:50 Pogoda z Prezenterem; STEREO, 16:9
22:00 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
22:20 Echa dnia; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:40 Pogoda - 22.08 - 4; STEREO, 16:9
22:45 Był sobie kurort...; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:05 Dla niesłyszących - Telekurier -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:35 Klamra; dokument fabularyzowany; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:40 Z Andrusem po Galicji - Limanowa; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:20 Ziharon - koncert pamięci Żydów Lublina; transmisja; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:05 Mój pies i inne zwierzaki; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
02:20 Nożem i widelcem - odc. 134 - Potrawka z szynki z dynią, ciasto z dyni ze skórką pomarańczową; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
02:40 Klamra; dokument fabularyzowany; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:45 Echa dnia; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:05 Agrobiznes; STEREO, 16:9
04:30 Był sobie kurort...; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:50 Muzykochanie; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:10 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9
05:35 Dla niesłyszących - Telekurier -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:00 Plebania - odc. 932; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:20 Nożem i widelcem - odc. 134 - Potrawka z szynki z dynią, ciasto z dyni ze skórką pomarańczową; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:30 Tańczący z naturą - Marsz na barszcz; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:55 Zakończenie dnia

TVP 3 Opole
07:00 Baśnie i bajki polskie - odc. 9 - Lodowa góra; film animowany; Bez ograniczeń wiekowych
07:15 Magiczne drzewo - odc. 8 B - Wędrówka; serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
07:40 Szlakiem miejsc niezwykłych - Pomniki Historii - Pomniki historii - Kruszyniany; reportaż; Dla małoletnich od lat 12
07:45 Polska z Miodkiem - (11) Wodzisław; felieton; Bez ograniczeń wiekowych
07:50 Muzeum Polskiej Piosenki - /12/ - "Prześliczna wiolonczelistka" - Skaldowie; Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Dla niesłyszących - Co niesie dzień -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
08:10 Pogoda - 22.08 - 1; STEREO, 16:9
08:15 Nożem i widelcem - odc. 134 - Potrawka z szynki z dynią, ciasto z dyni ze skórką pomarańczową; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:30 TELEZAKUPY
08:55 Dla niesłyszących - Telekurier -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:30 Tańczący z naturą - Marsz na barszcz; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:55 Pogoda - 22.08 - 2; STEREO, 16:9
10:00 Dla niesłyszących - Co niesie dzień -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
10:25 Plebania - odc. 932; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:50 Drewniane czary - mary; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:05 Ludzkie sprawy - odc. 3; telenowela dokumentalna TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
11:40 Ziharon - koncert pamięci Żydów Lublina; transmisja; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:25 Mój pies i inne zwierzaki; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:45 Dla niesłyszących - Co niesie dzień -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
13:05 TELEZAKUPY
13:20 Agrobiznes; STEREO, 16:9
13:40 Agropogoda; magazyn; STEREO, 16:9
13:45 Muzykochanie; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:15 Klamra; dokument fabularyzowany; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:15 Nożem i widelcem - odc. 134 - Potrawka z szynki z dynią, ciasto z dyni ze skórką pomarańczową; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:35 Z Andrusem po Galicji - Limanowa; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:00 Dla niesłyszących - Telekurier -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
16:20 Pogoda - 22.08 - 3; STEREO, 16:9
16:30 Był sobie kurort...; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:45 Dziennik regionów - tematy dnia; STEREO, 16:9, Na żywo
17:00 TELEZAKUPY
17:30 Magiczne drzewo - odc. 8 B - Wędrówka; serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
17:55 Prosto z lasu - program przyrodniczy - Prosto z lasu 11/17; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
18:10 Opolski Wehikuł Czasu - odc. 7; magazyn; Dla małoletnich od lat 7
18:20 Szlakiem miejsc niezwykłych - Pomniki Historii - Pomniki historii - Kozłówka; reportaż; Dla małoletnich od lat 12
18:30 Kurier Opolski; magazyn
18:47 Sport Opolski - Sport opolski
18:50 Pogoda
18:55 Polska z Miodkiem - (12) Włocławek, Inowrocław; felieton; Bez ograniczeń wiekowych
19:00 Legendy regionalne - Na tropie astronoma; cykl reportaży; Bez ograniczeń wiekowych
19:10 Zamki kresowe Rzeczypospolitej - Trembowla; Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Twarze TV Katowice - Józef Kopocz; felieton; Bez ograniczeń wiekowych
19:40 Wieść niesie Opole ma 800 - lecie - odc. 3 Katedra; felieton; Bez ograniczeń wiekowych; W 1024 roku Biskup Wrocławski Klemens przekazał nowemu kościołowi w Opolu relikwie Było to na tyle ważne wydarzenie, że spowodowało zmianę herbu miasta: do piastowskiego orła dodano połowę krzyża. To pokazuje, że opolska katedra to niezwykle ważny obiekt w historii Opola.
19:45 Schlesien Journal - odc. 190; magazyn; Dla małoletnich od lat 7
20:00 Astronarium - (7) - "Europejskie Obserwatorium Południowe"; magazyn; Dla małoletnich od lat 7
20:25 Słownik polsko@polski - talk - show prof. Jana Miodka (348); Bez ograniczeń wiekowych
20:50 Czas reportażu - odc. 71 Blechhammer 1944; Dla małoletnich od lat 7
21:05 Złote chwile opolskiego sportu - odc. 1 Mistrz z Grudzic; reportaż; Dla małoletnich od lat 7; Wspomnienie sukcesu Jerzego Szczakiela - pierwszego Polaka, który w 1973r. sięgnął po tytuł indywidualnego mistrza świata w żużlu. Wielki tryumf opolanina miał miejsce na wypełnionym po brzegi Stadionie Śląskim w Chorzowie.
21:20 Szlakiem miejsc niezwykłych - Pomniki Historii - Pomniki historii - Kozłówka; reportaż; Dla małoletnich od lat 12
21:30 Kurier Opolski - wydanie wieczorne
21:50 Sport Opolski - Sport opolski
21:53 Pogoda
22:00 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
22:20 Echa dnia; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:40 Pogoda - 22.08 - 4; STEREO, 16:9
22:45 Był sobie kurort...; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:05 Dla niesłyszących - Telekurier -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:35 Klamra; dokument fabularyzowany; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:40 Z Andrusem po Galicji - Limanowa; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:20 Ziharon - koncert pamięci Żydów Lublina; transmisja; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:05 Mój pies i inne zwierzaki; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
02:20 Nożem i widelcem - odc. 134 - Potrawka z szynki z dynią, ciasto z dyni ze skórką pomarańczową; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
02:40 Klamra; dokument fabularyzowany; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:45 Echa dnia; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:05 Agrobiznes; STEREO, 16:9
04:30 Był sobie kurort...; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:50 Muzykochanie; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:10 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9
05:35 Dla niesłyszących - Telekurier -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:00 Plebania - odc. 932; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:20 Nożem i widelcem - odc. 134 - Potrawka z szynki z dynią, ciasto z dyni ze skórką pomarańczową; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:30 Tańczący z naturą - Marsz na barszcz; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:55 Zakończenie dnia

TVP 3 Poznań
07:00 3 + JEDNA - KRÓLEWNA ŚNIEŻKA (KRÓLEWNA ŚNIEŻKA); film fabularny kraj prod.Czechosłowacja, Polska (1982)
07:30 Krótka historia
07:36 Pogoda
07:37 Wiadomości sportowe
07:46 Smaki tradycji; magazyn kulinarny
08:00 Dla niesłyszących - Co niesie dzień -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
08:10 Pogoda - 1
08:15 Nożem i widelcem - odc. 134 - Potrawka z szynki z dynią, ciasto z dyni ze skórką pomarańczową; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:30 TELEZAKUPY
08:55 Dla niesłyszących - Telekurier -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:30 Tańczący z naturą - Marsz na barszcz; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:55 Pogoda - 2
10:00 Dla niesłyszących - Co niesie dzień -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
10:25 Plebania - odc. 932; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:50 Drewniane czary - mary; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:05 Ludzkie sprawy - odc. 3; telenowela dokumentalna TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
11:40 Ziharon - koncert pamięci Żydów Lublina; transmisja; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:25 Mój pies i inne zwierzaki; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:45 Dla niesłyszących - Co niesie dzień -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
13:05 TELEZAKUPY
13:20 Agrobiznes; STEREO, 16:9
13:40 Agropogoda; magazyn; STEREO, 16:9
13:45 Muzykochanie; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:15 Klamra; dokument fabularyzowany; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:15 Nożem i widelcem - odc. 134 - Potrawka z szynki z dynią, ciasto z dyni ze skórką pomarańczową; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:35 Z Andrusem po Galicji - Limanowa; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:00 Dla niesłyszących - Telekurier -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
16:20 Pogoda - 3
16:30 Był sobie kurort...; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:45 Dziennik regionów - tematy dnia; STEREO, 16:9, Na żywo
17:00 TELEZAKUPY
17:31 Teleskop - flesz
17:35 Pogoda
17:40 Widziane po drodze
17:50 Wielka Piłka Ręczna w Kępnie; transmisja
18:38 Teleskop
18:51 Pogoda
18:56 Wielka Piłka Ręczna w Kępnie; transmisja
19:33 Krótka historia
19:45 Poza miastem - Europejska wieś; magazyn
20:00 Teleskop
20:17 Pogoda
20:22 Mistrz i mistrz; reportaż
20:55 Telekurier
21:17 Wielkopolska Warta Poznania - Temat Dnia; program publicystyczny
21:29 Teleskop Wieczorny
21:48 Pogoda
21:50 Wiadomości sportowe
22:00 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
22:20 Echa dnia; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:40 Pogoda - 4
22:45 Był sobie kurort...; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:05 Dla niesłyszących - Telekurier -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:35 Klamra; dokument fabularyzowany; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:40 Z Andrusem po Galicji - Limanowa; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:20 Ziharon - koncert pamięci Żydów Lublina; transmisja; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:05 Mój pies i inne zwierzaki; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
02:20 Nożem i widelcem - odc. 134 - Potrawka z szynki z dynią, ciasto z dyni ze skórką pomarańczową; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
02:40 Klamra; dokument fabularyzowany; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:45 Echa dnia; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:05 Agrobiznes; STEREO, 16:9
04:25 Pogoda -4
04:30 Był sobie kurort...; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:50 Muzykochanie; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:10 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9
05:35 Dla niesłyszących - Telekurier -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:00 Plebania - odc. 932; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:20 Nożem i widelcem - odc. 134 - Potrawka z szynki z dynią, ciasto z dyni ze skórką pomarańczową; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:35 Tańczący z naturą - Marsz na barszcz; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:55 Zakończenie dnia

XXL
22:30 Soft Block
23:10 Club libertin
24:00 Le journal d'une vierge
1:40 La comptable
3:10 Cuisses ouvertes pour voyeurs

Chasse & Peche
5:53 Québec à vol d'oiseau Odcinek: 5 Sezon: 6
6:17 L'art de la pêche Odcinek: 17
6:46 Mordu de la pêche Odcinek: 2 Sezon: 4
7:33 Mordu de la pêche Odcinek: 18 Sezon: 3
8:20 Québec à vol d'oiseau Odcinek: 13, 7
9:06 La test, royaume des moucheurs
9:58 L'art de la pêche Odcinek: 18
10:26 L'intégrale de la chasse Odcinek: 8
10:53 Québec à vol d'oiseau Odcinek: 11, 4
11:43 L'art de la chasse Odcinek: 7, 14, 5
12:58 L'intégrale de la pêche en mer
13:25 Québec à vol d'oiseau Odcinek: 23
13:49 Mordu de la pêche Odcinek: 5 Sezon: 3
14:36 Québec à vol d'oiseau Odcinek: 5 Sezon: 5
14:58 Chasse aux lièvres dans le Larzac
15:26 L'intégrale de la chasse Odcinek: 2
15:53 L'art de la pêche Odcinek: 19
16:21 Brochets aux leurres en lacs
17:32 L'intégrale de la chasse Odcinek: 6
18:00 L'intégrale de la pêche en mer Odcinek: 9, 10
19:00 L'art de la pêche Odcinek: 28
19:27 L'intégrale de la pêche en mer Odcinek: 7, 3
20:16 Pêcheurs en herbe
21:01 Mordu de la pêche Odcinek: 19 Sezon: 3
21:48 Une forêt pour 100.000 chasseurs
22:43 L'art de la chasse Odcinek: 23
23:10 L'intégrale de la pêche en mer Odcinek: 8
23:34 L'art de la pêche Odcinek: 13
0:01 Québec à vol d'oiseau Odcinek: 9 Sezon: 5
0:24 L'intégrale de la chasse Odcinek: 8
0:51 Québec à vol d'oiseau Odcinek: 11
1:17 Mordu de la pêche Odcinek: 15 Sezon: 3
5:00 Orignal & Marmelade Odcinek: 8
5:02 1000 pays en un Odcinek: 16
5:56 Les globe-pêcheurs en Islande

AB Moteurs
6:00 Automobiles de demain... branchez les moteurs
7:00 Des camions et des hommes Odcinek: 6 Sezon: 3
8:10 Rallycross
9:00 Euroshopping
10:00 Rallye-raid
11:00 Turn & Burn Odcinek: 3
11:50 Gearz
12:10 Crash Team Odcinek: 24, 25
13:00 Euroshopping
14:00 Monster Garage
15:00 Bullrun : la course infernale Odcinek: 7
15:50 Motocross
17:30 Dangerous Drives
18:20 Monster Garage
19:10 Mobsteel Odcinek: 7 Sezon: 1
20:00 Bullrun : la course infernale Odcinek: 8
20:50 NASCAR
21:40 Monster Jam 2016
22:30 Monster Jam 2015
23:10 Motocross
0:50 Rallycross
1:40 Crusty Demons : No Borders Odcinek: 5 Sezon: 1
2:00 Des camions et des hommes Odcinek: 6, 5 Sezon: 3
4:00 V6
5:00 Mini Story

Viasat History/Nature
6:00 Pomocne psy Odcinek: 5
6:25 Maleństwa w zoo Odcinek: 7 Sezon: 6
6:55 Weterynarz na peryferiach Odcinek: 8
7:45 Zabawne wybryki zwierząt Odcinek: 3, 4
8:40 Cztery łapy na służbie Odcinek: 5, 6
9:30 Władca dziczy Odcinek: 12 Sezon: 3
10:15 Weterynarze z afrykańskiego buszu Odcinek: 7, 8
11:05 Nadzieja na lepsze jutro Odcinek: 10 Sezon: 6
11:55 Cztery łapy na służbie Odcinek: 7, 8
12:45 Maleństwa w zoo Odcinek: 9, 10 Sezon: 6
13:45 Władca dziczy Odcinek: 13 Sezon: 3
14:30 Zabawne wybryki zwierząt Odcinek: 5, 6
15:30 Weterynarz na peryferiach Odcinek: 9
16:20 Paul O'Grady: Z miłości do psów Odcinek: 5, 6 Sezon: 5
17:10 Chris Humfrey: Zwierzęcy instynkt Odcinek: 13, 1
18:00 Wspaniałe szlaki kolejowe Europy Odcinek: 3 Sezon: 3
19:00 Zakazana historia Odcinek: 4 Sezon: 4
19:45 Dubrownik: Republika Raguzy Odcinek: 6
20:40 Kobiety wikingów Odcinek: 1
21:35 W mroku tajnych stowarzyszeń Odcinek: 5
22:25 Inspekcja katastrof lotniczych II wojny światowej Odcinek: 1
23:15 Wspaniałe szlaki kolejowe Europy Odcinek: 3 Sezon: 3
0:15 Dubrownik: Republika Raguzy Odcinek: 6
1:05 Kobiety wikingów Odcinek: 1
2:00 W mroku tajnych stowarzyszeń Odcinek: 5
3:40 Inspekcja katastrof lotniczych II wojny światowej Odcinek: 1
4:25 Zakazana historia Odcinek: 3 Sezon: 4
5:10 Łowcy mitów Odcinek: 3 Sezon: 3

N24
6:00 Nachrichten
12:45 Börse am Mittag
12:55 Eröffnung der Spielemesse Gamescom durch Angela Merkel
14:05 Mayday Odcinek: 1 Sezon: 14
15:00 Nachrichten
15:25 Auf Leben und Tod Odcinek: 2 Sezon: 1
15:55 Nachrichten
16:05 Die Wahrheit über die Mondlandung Odcinek: 78 Sezon: 7
17:00 Nachrichten
17:05 Die UFO-Akten Odcinek: 4 Sezon: 2
18:00 Nachrichten
18:15 Börse am Abend
18:25 N24 Drive Odcinek: 79 Sezon: 7
19:00 Nachrichten
19:10 Welt der Wunder
20:00 Nachrichten
20:05 Maschen - Europas größter Rangierbahnhof
21:00 Der ICE - Highspeed auf Schienen
22:00 Die Foodtruckerin Odcinek: 2 Sezon: 1
23:05 The Canadian - Der Transkontinental-Express Odcinek: 3 Sezon: 1
0:05 Superschiffe Odcinek: 32 Sezon: 6
1:00 Meilensteine der Technik Pdcinek: 2 Sezon: 1
1:40 Auf Feindfahrt Odcinek: 3 Sezon: 1
2:25 Kurios & tödlich - Waffen der anderen Art Odcinek: 1
3:05 B-2 - Unsichtbare Schwingen
3:45 Black Ops Odcinek: 3 Sezon: 2
4:30 Schwebezustand - Mission deutscher Senkrechtstarter Odcinek: 69 Sezon: 9
5:15 Raketenwerfer und Haubitzen - Die Artillerie der Bundeswehr

Love
6:00 Love-mix na dzień dobry
7:00 Ślubne kolekcje Odcinek: 6, 3
7:30 Śluby na wyspach marzeń Odcinek: 5
8:30 Projektanci mody ślubnej Odcinek: 19
9:00 Telesprzedaż
10:00 Ślubny salon marzeń Odcinek: 8
10:45 Ślubne kolekcje Odcinek: 9
11:00 I żyli długo i szczęśliwie Odcinek: 38, 20
13:00 Telesprzedaż
14:00 Ślub za milion dolarów Odcinek: 10, 11
15:00 Ślubny salon marzeń Odcinek: 10
15:45 Ślubne kolekcje Odcinek: 2
16:00 I żyli długo i szczęśliwie Odcinek: 39, 21
18:00 Telesprzedaż
19:00 I żyli długo i szczęśliwie Odcinek: 22
20:00 Ślubny salon marzeń Odcinek: 8
20:45 Ślubne kolekcje Odcinek: 9
21:00 I żyli długo i szczęśliwie Odcinek: 38
22:00 Rock'n'rollowe romanse Odcinek: 1
22:30 Śluby na wyspach marzeń Odcinek: 5, 7
23:30 Czy teraz mnie porzucisz? Odcinek: 5, 2 Sezon: 1, 2
0:30 Projektanci mody ślubnej Odcinek: 20
1:00 Ślub za milion dolarów Odcinek: 10
1:30 Torty weselne Odcinek: 5 Sezon: 2
2:00 Ślubny salon marzeń Odcinek: 10
2:45 Ślubne kolekcje Odcinek: 2
3:00 I żyli długo i szczęśliwie Odcinek: 39
4:00 Czy teraz mnie porzucisz? Odcinek: 4, 5, 2 Sezon: 1, 2
5:30 Ślubne kolekcje Odcinek: 6, 3

TVP 3 Rzeszów
07:02 Aktualności - Informacje z Podkarpacia; Bez ograniczeń wiekowych
07:24 Pogoda - prognoza dla Podkarpacia; Bez ograniczeń wiekowych
07:26 Kalejdoskop filmowy - informator filmowy; informator kulturalny; Bez ograniczeń wiekowych
07:30 PROWADZIMY NA STARCIE - Odc. 7; magazyn
07:45 Ziołowa apteka - Pokrzywa oczyszcza; Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Dla niesłyszących - Co niesie dzień -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
08:10 Pogoda - 22.08 - 1; STEREO, 16:9
08:15 Nożem i widelcem - odc. 134 - Potrawka z szynki z dynią, ciasto z dyni ze skórką pomarańczową; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:30 TELEZAKUPY
08:55 Dla niesłyszących - Telekurier -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:30 Tańczący z naturą - Marsz na barszcz; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:55 Pogoda - 22.08 - 2; STEREO, 16:9
10:00 Dla niesłyszących - Co niesie dzień -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
10:25 Plebania - odc. 932; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:50 Drewniane czary - mary; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:05 Ludzkie sprawy - odc. 3; telenowela dokumentalna TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
11:40 Ziharon - koncert pamięci Żydów Lublina; transmisja; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:25 Mój pies i inne zwierzaki; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:45 Dla niesłyszących - Co niesie dzień -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
13:05 TELEZAKUPY
13:20 Agrobiznes; STEREO, 16:9
13:40 Agropogoda; magazyn; STEREO, 16:9
13:45 Muzykochanie; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:15 Klamra; dokument fabularyzowany; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:15 Nożem i widelcem - odc. 134 - Potrawka z szynki z dynią, ciasto z dyni ze skórką pomarańczową; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:35 Z Andrusem po Galicji - Limanowa; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:00 Dla niesłyszących - Telekurier -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
16:20 Pogoda - 22.08 - 3; STEREO, 16:9
16:30 Był sobie kurort...; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:45 Dziennik regionów - tematy dnia; STEREO, 16:9, Na żywo
17:00 TELEZAKUPY
17:32 Popołudnie z TVP3 Rzeszów - Studio Lato; magazyn
18:02 Sportowe wydarzenia - Relacje
18:30 Aktualności - Informacje z Podkarpacia; Bez ograniczeń wiekowych
18:54 Pogoda - prognoza dla Podkarpacia; Bez ograniczeń wiekowych
19:00 Zwykłe - niezwykłe - ZWYKŁE - NIEZWYKŁE odc. 8; cykl reportaży; Dla małoletnich od lat 7
19:14 Miejsce do czytania - Odc. 16; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
19:31 Popołudnie z TVP3 Rzeszów - Studio Lato; magazyn
20:00 Aktualności - Informacje z Podkarpacia; Bez ograniczeń wiekowych
20:24 Pogoda - prognoza dla Podkarpacia; Bez ograniczeń wiekowych
20:29 Z życia regionu - Rzeszowskie janusze; reportaż; Dla małoletnich od lat 12
21:04 Z życia regionu - "Kraj rodzinny matki mej" - XVII ŚFPZF w Rzeszowie; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
21:30 Aktualności - Informacje z Podkarpacia; Bez ograniczeń wiekowych
21:52 Pogoda - prognoza dla Podkarpacia; Bez ograniczeń wiekowych
22:00 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
22:20 Echa dnia; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:40 Pogoda - 22.08 - 4; STEREO, 16:9
22:45 Był sobie kurort...; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:05 Dla niesłyszących - Telekurier -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:35 Klamra; dokument fabularyzowany; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:40 Z Andrusem po Galicji - Limanowa; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:20 Ziharon - koncert pamięci Żydów Lublina; transmisja; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:05 Mój pies i inne zwierzaki; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
02:20 Nożem i widelcem - odc. 134 - Potrawka z szynki z dynią, ciasto z dyni ze skórką pomarańczową; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
02:40 Klamra; dokument fabularyzowany; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:45 Echa dnia; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:05 Agrobiznes; STEREO, 16:9
04:30 Był sobie kurort...; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:50 Muzykochanie; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:10 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9
05:35 Dla niesłyszących - Telekurier -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:00 Plebania - odc. 932; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:20 Nożem i widelcem - odc. 134 - Potrawka z szynki z dynią, ciasto z dyni ze skórką pomarańczową; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:30 Tańczący z naturą - Marsz na barszcz; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:55 Zakończenie dnia

TVP 3 Szczecin
07:00 Kulisy - Hippika; magazyn kulturalno-społeczny; Bez ograniczeń wiekowych; Błękitek spodziewa się gościa, który opowie o hippice.
07:12 Pomorze Zachodnie z drona - Gmina Recz; felieton; Bez ograniczeń wiekowych
07:17 Menu Sportowe - Menu Sportowe 9; magazyn sportowy; Bez ograniczeń wiekowych
07:22 Wokół Nas - ...wyszło jak zwykle; Dla małoletnich od lat 12
07:31 Arka - Arka 810; cykl reportaży; Bez ograniczeń wiekowych
07:56 Menu kulturalne; Dla małoletnich od lat 7
08:00 Dla niesłyszących - Co niesie dzień -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
08:10 Pogoda - 22.08 - 1; STEREO, 16:9
08:15 Nożem i widelcem - odc. 134 - Potrawka z szynki z dynią, ciasto z dyni ze skórką pomarańczową; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:30 TELEZAKUPY
08:55 Dla niesłyszących - Telekurier -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:30 Tańczący z naturą - Marsz na barszcz; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:55 Pogoda - 22.08 - 2; STEREO, 16:9
10:00 Dla niesłyszących - Co niesie dzień -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
10:25 Plebania - odc. 932; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:50 Drewniane czary - mary; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:05 Ludzkie sprawy - odc. 3; telenowela dokumentalna TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
11:40 Ziharon - koncert pamięci Żydów Lublina; transmisja; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:25 Mój pies i inne zwierzaki; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:45 Dla niesłyszących - Co niesie dzień -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
13:05 TELEZAKUPY
13:20 Agrobiznes; STEREO, 16:9
13:40 Agropogoda; magazyn; STEREO, 16:9
13:45 Muzykochanie; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:15 Klamra; dokument fabularyzowany; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:15 Nożem i widelcem - odc. 134 - Potrawka z szynki z dynią, ciasto z dyni ze skórką pomarańczową; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:35 Z Andrusem po Galicji - Limanowa; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:00 Dla niesłyszących - Telekurier -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
16:20 Pogoda - 22.08 - 3; STEREO, 16:9
16:30 Był sobie kurort...; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:45 Dziennik regionów - tematy dnia; STEREO, 16:9, Na żywo
17:00 TELEZAKUPY
18:01 Arka - Arka 810; cykl reportaży; Bez ograniczeń wiekowych
18:27 Prognoza pogody; STEREO, 16:9
18:30 Kronika popołudniowa; STEREO, 16:9, Na żywo
18:43 Prognoza pogody; STEREO, 16:9
18:46 Wędrówki po regionie - Golczewo, pierwsze miasto III Rzeczpospolitej; cykl reportaży; Bez ograniczeń wiekowych
19:04 Wokół Nas - ...wyszło jak zwykle; Dla małoletnich od lat 12
19:12 Menu kulturalne; Dla małoletnich od lat 7
19:15 Teraz Ryby - odc. 9; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
20:01 Prognoza pogody; STEREO, 16:9
20:03 Kronika popołudniowa; STEREO, 16:9
20:16 Prognoza pogody; STEREO, 16:9
20:20 Warto wiedzieć - Mazowiecki globtroter; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
20:42 Paramedyk - Dogoterapia i taniec w kręgu; magazyn medyczny; Bez ograniczeń wiekowych
20:55 Reportaż w TVP3 Szczecin - Złota kolekcja - Dokerzy; cykl reportaży; Bez ograniczeń wiekowych
21:28 Prognoza pogody; STEREO, 16:9
21:30 Dla niesłyszących - Kronika wieczorna -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
21:49 Prognoza pogody; STEREO, 16:9
21:51 Wokół Nas - Przystań w ruinie; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:00 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
22:20 Echa dnia; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:40 Pogoda - 22.08 - 4; STEREO, 16:9
22:45 Był sobie kurort...; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:05 Dla niesłyszących - Telekurier -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:35 Klamra; dokument fabularyzowany; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:40 Z Andrusem po Galicji - Limanowa; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:20 Ziharon - koncert pamięci Żydów Lublina; transmisja; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:05 Mój pies i inne zwierzaki; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
02:20 Nożem i widelcem - odc. 134 - Potrawka z szynki z dynią, ciasto z dyni ze skórką pomarańczową; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
02:40 Klamra; dokument fabularyzowany; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:45 Echa dnia; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:05 Agrobiznes; STEREO, 16:9
04:30 Był sobie kurort...; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:50 Muzykochanie; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:10 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9
05:35 Dla niesłyszących - Telekurier -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:00 Plebania - odc. 932; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:20 Nożem i widelcem - odc. 134 - Potrawka z szynki z dynią, ciasto z dyni ze skórką pomarańczową; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:30 Tańczący z naturą - Marsz na barszcz; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:55 Zakończenie dnia

TVP 3 Warszawa
07:00 Pogoda; STEREO, 16:9
07:03 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii. - Wrześniowe echo; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
07:27 Pogoda; STEREO, 16:9
07:37 Porozmawiajmy o kulturze; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:58 Pogoda; STEREO, 16:9
08:00 Dla niesłyszących - Co niesie dzień -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
08:10 Pogoda - 22.08 - 1; STEREO, 16:9
08:15 Nożem i widelcem - odc. 134 - Potrawka z szynki z dynią, ciasto z dyni ze skórką pomarańczową; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:30 TELEZAKUPY
08:55 Dla niesłyszących - Telekurier -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:30 Tańczący z naturą - Marsz na barszcz; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:55 Pogoda - 22.08 - 2; STEREO, 16:9
10:00 Dla niesłyszących - Co niesie dzień -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
10:25 Plebania - odc. 932; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:50 Drewniane czary - mary; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:05 Ludzkie sprawy - odc. 3; telenowela dokumentalna TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
11:40 Ziharon - koncert pamięci Żydów Lublina; transmisja; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:25 Mój pies i inne zwierzaki; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:45 Dla niesłyszących - Co niesie dzień -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
13:05 TELEZAKUPY
13:20 Agrobiznes; STEREO, 16:9
13:40 Agropogoda; magazyn; STEREO, 16:9
13:45 Muzykochanie; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:15 Klamra; dokument fabularyzowany; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:15 Nożem i widelcem - odc. 134 - Potrawka z szynki z dynią, ciasto z dyni ze skórką pomarańczową; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:35 Z Andrusem po Galicji - Limanowa; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:00 Dla niesłyszących - Telekurier -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
16:20 Pogoda - 22.08 - 3; STEREO, 16:9
16:30 Był sobie kurort...; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:45 Dziennik regionów - tematy dnia; STEREO, 16:9, Na żywo
17:00 TELEZAKUPY
17:30 Pogoda; STEREO, 16:9
17:32 Zamki kresowe Rzeczypospolitej - Dubno; Bez ograniczeń wiekowych
18:00 Kurier Mazowiecki; STEREO, 16:9, Na żywo
18:21 Pogoda; STEREO, 16:9
18:30 Telewizyjny Kurier Warszawski; STEREO, 16:9, Na żywo
18:52 Raport na gorąco; STEREO, 16:9
18:54 Pogoda; STEREO, 16:9
18:58 Wywiad Kuriera; STEREO, 16:9, Na żywo
19:09 Powstanie warszawskie; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
19:20 Saga rodów - Ród Kłosowskich; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
20:10 Raport na gorąco; STEREO, 16:9
20:14 Pogoda; STEREO, 16:9
20:19 Radio powstańcze "Błyskawica"; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
21:16 Kronika Warszawska; film dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
21:30 Telewizyjny Kurier Warszawski - podsumowanie dnia; STEREO, 16:9, Na żywo
21:54 Raport na gorąco; STEREO, 16:9
21:57 Pogoda; STEREO, 16:9
22:00 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
22:20 Echa dnia; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:40 Pogoda - 22.08 - 4; STEREO, 16:9
22:45 Był sobie kurort...; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:05 Dla niesłyszących - Telekurier -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:35 Klamra; dokument fabularyzowany; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:40 Z Andrusem po Galicji - Limanowa; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:20 Ziharon - koncert pamięci Żydów Lublina; transmisja; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:05 Mój pies i inne zwierzaki; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
02:20 Nożem i widelcem - odc. 134 - Potrawka z szynki z dynią, ciasto z dyni ze skórką pomarańczową; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
02:40 Klamra; dokument fabularyzowany; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:45 Echa dnia; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:05 Agrobiznes; STEREO, 16:9
04:30 Był sobie kurort...; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:50 Muzykochanie; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:10 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9
05:35 Dla niesłyszących - Telekurier -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:00 Plebania - odc. 932; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:20 Nożem i widelcem - odc. 134 - Potrawka z szynki z dynią, ciasto z dyni ze skórką pomarańczową; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:30 Tańczący z naturą - Marsz na barszcz; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:55 Zakończenie dnia

TVP 3 Wrocław
07:16 Prosto z lasu - program przyrodniczy - Prosto z lasu 15/17; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:30 Gruby - odc. 5/7 Zasadzka; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
08:00 Dla niesłyszących - Co niesie dzień -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
08:10 Pogoda - 22.08 - 1; STEREO, 16:9
08:15 Nożem i widelcem - odc. 134 - Potrawka z szynki z dynią, ciasto z dyni ze skórką pomarańczową; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:30 TELEZAKUPY
08:55 Dla niesłyszących - Telekurier -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:30 Tańczący z naturą - Marsz na barszcz; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:55 Pogoda - 22.08 - 2; STEREO, 16:9
10:00 Dla niesłyszących - Co niesie dzień -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
10:25 Plebania - odc. 932; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:50 Drewniane czary - mary; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:05 Ludzkie sprawy - odc. 3; telenowela dokumentalna TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
11:40 Ziharon - koncert pamięci Żydów Lublina; transmisja; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:25 Mój pies i inne zwierzaki; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:45 Dla niesłyszących - Co niesie dzień -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
13:05 TELEZAKUPY
13:20 Agrobiznes; STEREO, 16:9
13:40 Agropogoda; magazyn; STEREO, 16:9
13:45 Muzykochanie; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:15 Klamra; dokument fabularyzowany; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:15 Nożem i widelcem - odc. 134 - Potrawka z szynki z dynią, ciasto z dyni ze skórką pomarańczową; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:35 Z Andrusem po Galicji - Limanowa; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:00 Dla niesłyszących - Telekurier -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
16:20 Pogoda - 22.08 - 3; STEREO, 16:9
16:30 Był sobie kurort...; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:45 Dziennik regionów - tematy dnia; STEREO, 16:9, Na żywo
17:00 TELEZAKUPY
17:33 Przez granice - Broumov; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:02 Studio Wschód - Strażnicy pamięci; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:30 Fakty - wydanie główne; STEREO, 16:9, Na żywo
18:46 Pogoda
18:48 Fakty Retro; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
18:57 EkoRegion - Owce; magazyn ekologiczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:12 Łódzkie jakiego nie znacie - Łódzkie jakiego nie znacie 20.11.2015 odc. 10; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:59 Polska z Miodkiem - (22) Klecko; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:06 Pogoda
20:09 Dolny Śląsk. Do zobaczenia - Dolny Śląsk. Do zobaczenia. Poza linią; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:33 Szlakiem miejsc niezwykłych - Pomniki Historii - Pomniki historii - Twierdza Srebrna Góra; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:41 Labirynty kultury - Dzieje Tewji Mleczarza; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
21:02 Słownik polsko@polski - talk - show prof. Jana Miodka (320); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
21:30 Fakty - wydanie wieczorne; STEREO, 16:9, Na żywo
21:47 Pogoda
21:50 Fakty Retro; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
22:00 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
22:20 Echa dnia; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:40 Pogoda - 22.08 - 4; STEREO, 16:9
22:45 Był sobie kurort...; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:05 Dla niesłyszących - Telekurier -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:35 Klamra; dokument fabularyzowany; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:40 Z Andrusem po Galicji - Limanowa; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:20 Ziharon - koncert pamięci Żydów Lublina; transmisja; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:05 Mój pies i inne zwierzaki; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
02:20 Nożem i widelcem - odc. 134 - Potrawka z szynki z dynią, ciasto z dyni ze skórką pomarańczową; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
02:40 Klamra; dokument fabularyzowany; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:45 Echa dnia; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:05 Agrobiznes; STEREO, 16:9
04:30 Był sobie kurort...; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:50 Muzykochanie; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:10 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9
05:35 Dla niesłyszących - Telekurier -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:00 Plebania - odc. 932; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:20 Nożem i widelcem - odc. 134 - Potrawka z szynki z dynią, ciasto z dyni ze skórką pomarańczową; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:30 Tańczący z naturą - Marsz na barszcz; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:55 Zakończenie dnia

TV Belsat
06:00 Studio Belsat - 21.08.2017
06:55 Obiektyw - 21.08.2017
07:25 Rozmowy Eksperta - odc. 86; Dla małoletnich od lat 12
07:40 Nieznana Białoruś - Nieznana Białoruś. - Amerykanka. All included.; cykl dokumentalny; reż.:Viktar Korzun; Dla małoletnich od lat 12
08:35 Ochotnicy; Dla małoletnich od lat 12
09:15 Bez retuszu. - Spotkać przeznaczenie; reportaż; Dla małoletnich od lat 12
09:30 Królowa Bona - odc. 11; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
10:20 Mova Nanova - odc. 84 (Browar); magazyn; Dla małoletnich od lat 12
10:45 Tehlirian w sądzie: Ormiański mściciel (TEHLIRIAN ON TRIAL: ARMENIA’S AVENGER); film dokumentalny kraj prod.Niemcy (2015); Dla małoletnich od lat 12
11:35 Studio Belsat - 21.08.2017
12:35 Obiektyw - 21.08.2017
13:00 Rozmowy Eksperta - odc. 86; Dla małoletnich od lat 12
13:15 Historia pod znakiem Pogoni - Antoni Tyzenhauz; dokument fabularyzowany; Dla małoletnich od lat 12
13:25 Zmruż oczy  86'; film obyczajowy; reż.:Andrzej Jakimowski; wyk.:Zbigniew Zamachowski, Ola Prószyńska, Małgorzata Foremniak, Andrzej Chyra, Andrzej Mastalerz, Agata Jurgaś, Agnieszka Gucajtis, Rafał Guźniczak, Jerzy Rogalski, Krzysztof Ławniczak; Dla małoletnich od lat 12
14:55 Czas honoru - odc. 67 "Prosty wybór"; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
15:40 Makłowicz w podróży - Podróż 28 Tunezja "U Berberów" (105); magazyn kulinarny; Bez ograniczeń wiekowych
16:05 Tehlirian w sądzie: Ormiański mściciel (TEHLIRIAN ON TRIAL: ARMENIA’S AVENGER); film dokumentalny kraj prod.Niemcy (2015); Dla małoletnich od lat 12
17:00 Nieznana Białoruś - Nieznana Białoruś. - Amerykanka. All included.; cykl dokumentalny; reż.:Viktar Korzun; Dla małoletnich od lat 12
17:55 Mova Nanova - odc. 84 (Browar); magazyn; Dla małoletnich od lat 12
18:15 Przewodnik Historyczny Bogusława Wołoszańskiego - Twierdza Dęblin; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
18:40 Zagadki białoruskiej historii. - Zamki nowogródzkie; Dla małoletnich od lat 7
19:00 Studio Belsat - 22.08.2017
19:30 Studio Belsat - 22.08.2017
20:00 Obiektyw - 22.08.2017
20:25 Ratownicy - odc. 12/13; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
21:10 Wciąż miłość (Love Still); film dokumentalny kraj prod.Urugwaj (2012); reż.:Guzmán García; Dla małoletnich od lat 12
22:10 Przybyli ułani  57'; film TVP; reż.:Sylwester Chęciński; wyk.:Zbigniew Zamachowski, Kinga Preis, Krystyna Feldman, Stefan Burczyk, Paweł Parczewski, Andrzej Zaborski, Joanna Kurowska, Artur Barciś; Dla małoletnich od lat 12
23:05 Dwóch na Dwóch - odc. 228 Vaidas Saldinas i Aleś Kirkievich; Dla małoletnich od lat 12
23:40 Studio Belsat - 22.08.2017
00:35 Obiektyw - 22.08.2017
01:00 Zakończenie dnia

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.