FANDOM


TVP 1
05:10 Przysięga - odc. 259 (Yemin) -  (N); serial obyczajowy kraj prod.Turcja (2019); Dla małoletnich od lat 12
06:00 Elif - odc. 818 (Elif) -  (N); serial kraj prod.Turcja (2017); Dla małoletnich od lat 12
06:50 Spisz się rolniku - odc. 39; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:00 Transmisja Mszy Świętej z Sanktuarium Matki Bożej na Jasnej Górze; STEREO, 16:9, Transmisja
07:30 Agape; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
08:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
08:10 Pogoda poranna; STEREO, 16:9, Na żywo
08:15 Kwadrans polityczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
08:40 Korona królów - odc 389 -  (N); telenowela historyczna TVP; Dla małoletnich od lat 12
09:15 Leśniczówka - odc. 249 -  (N); Dla małoletnich od lat 12
09:40 Ta jedyna - odc. 67 (A unica mulher, ep. 67); serial obyczajowy kraj prod.Portugalia (2015); Dla małoletnich od lat 12
10:15 Komisarz Alex s.XIII - odc. 160 - (seria XIII. odc. 9) - Zbrodnia prawie doskonała -  (N); serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
11:05 Ojciec Mateusz s.XI - odc. 142 (Ojciec Mateusz XI odc. 8) - Cudowne dziecko -  (N) (AD); serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
12:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
12:10 Agrobiznes; STEREO, 16:9, Na żywo
12:30 Agropogoda; magazyn; STEREO, 16:9
12:40 Magazyn Rolniczy; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:55 Greckokatolickie uroczystości odpustowe w cerkwi pw. Narodzenia NMP w Białym Borze; relacja; STEREO, 16:9
14:00 Elif - odc. 819 (Elif) -  (N); serial kraj prod.Turcja (2017); Dla małoletnich od lat 12
15:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
15:10 Pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
15:15 ALARM!; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
15:35 Gra słów. Krzyżówka - /219/ -  (N); teleturniej; Dla małoletnich od lat 12
16:05 Przysięga - odc. 260 (Yemin) -  (N); serial obyczajowy kraj prod.Turcja (2019); Dla małoletnich od lat 12
17:00 Teleexpress -  (N); STEREO, 16:9, Na żywo
17:20 Pogoda; STEREO, 16:9
17:25 Jaka to melodia? - odc. 4396; teleturniej muzyczny; Bez ograniczeń wiekowych
18:00 Klan - odc. 3660 -  (N); telenowela TVP; Dla małoletnich od lat 12
18:30 Korona królów - odc 390 -  (N); telenowela historyczna TVP; Dla małoletnich od lat 12
18:55 Jeden z dziesięciu - 7/120; teleturniej; Bez ograniczeń wiekowych
19:25 Sport -  (N); STEREO, 16:9, Na żywo
19:30 Wiadomości -  (N); STEREO, 16:9, Na żywo
20:05 Pogoda -  (N); STEREO, 16:9
20:10 ALARM!; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
20:30 Leśniczówka - odc. 250 -  (N); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:00 Magazyn kryminalny 997; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
21:55 Magazyn Ekspresu Reporterów; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
22:55 Ocaleni; reality show; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
00:05 Chinatown (Chinatown)  125'; film sensacyjny kraj prod.USA (1974); reż.:Roman Polański; wyk.:Jack Nicholson, Faye Dunaway, John Houston, Perry Lopez, John Hillerman; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
02:20 Muszę cię mieć (Wedding Stalker, The)  88'; film obyczajowy kraj prod.Kanada (2018); reż.:David Langlois; wyk.:Heather Morris, Fiona Vroom, Jason Cermak; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
04:05 Magazyn Ekspresu Reporterów; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:55 Zakończenie dnia

TVP 2
04:55 Cafe piosenka; talk-show; Dla małoletnich od lat 12
05:20 Cafe piosenka; talk-show; Dla małoletnich od lat 12
05:55 Doktor z alpejskiej wioski - nowy rozdział - odc. 115 Oczekiwanie, część 1 (MOUNTAIN MEDIC - DER BERGDOKTOR ep. Zehn Jahre Ewigkeit, Teil 1); serial kraj prod.Niemcy (2016); Dla małoletnich od lat 12
06:45 Otwarte umysły, otwarte serca; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
07:10 Spiszmy się jak na rolników przystało! - odc. 73; magazyn rolniczy; Dla małoletnich od lat 12
07:20 Familiada - odc. 2577; teleturniej; Bez ograniczeń wiekowych
07:55 Pytanie na śniadanie - w tym: Panorama Flesz i Pogoda Flesz; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
10:40 Panorama; STEREO, 16:9, Na żywo
10:45 Pytanie na śniadanie; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
11:10 Spisz się rolniku - odc. 38; felieton; Bez ograniczeń wiekowych
11:20 Rodzinka.pl - odc. 244 "Zabawa w chowanego" sezon 13 -  (N) (AD); serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
11:50 Barwy szczęścia - odc. 2289 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
12:25 Koło fortuny - odc. 674 ed. 8; teleturniej; Bez ograniczeń wiekowych
13:00 Va Banque - odc. 92; teleturniej; Dla małoletnich od lat 12
13:35 Uzdrowisko - odc. 16 - -  (N); telenowela dokumentalna TVP; Dla małoletnich od lat 12
14:10 Dla niesłyszących - M jak miłość - odc. 1526 -  (N) (JM); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
15:10 Doktor z alpejskiej wioski - nowy rozdział - odc. 124 Czas, jaki mamy, część 2 (MOUNTAIN MEDIC - DER BERGDOKTOR ep. Die Zeit, die bleibt, Teil 2); serial kraj prod.Niemcy (2016); Dla małoletnich od lat 12
16:00 Koło fortuny - odc. 805 ed. 8; teleturniej; Bez ograniczeń wiekowych
16:35 Familiada - odc. 2578; teleturniej; Bez ograniczeń wiekowych
17:15 Więzień miłości - odc 393 (Adini Sen Koy) kraj prod.Turcja (2018); Dla małoletnich od lat 12
18:00 Panorama -  (N); STEREO, 16:9, Na żywo
18:20 Pogoda; STEREO, 16:9
18:30 Va Banque - odc. 93; teleturniej; Dla małoletnich od lat 12
19:00 Uzdrowisko - odc. 17 -  (N); telenowela dokumentalna TVP; Dla małoletnich od lat 12
19:35 Barwy szczęścia - odc. 2289 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
20:10 Barwy szczęścia - odc. 2290 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
20:45 Kulisy serialu "M jak miłość" - odc. 1260; Dla małoletnich od lat 12
20:55 M jak miłość - odc. 1527 -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
21:50 Czerwona królowa - odc. 3 (Krasnaya koroleva); serial kraj prod.Ukraina, Rosja (2015); Dla małoletnich od lat 12
23:00 Lubię patrzeć jak wschodzi słońce -  (N); film dokumentalny; reż.:Paulina Guzik; Bez ograniczeń wiekowych
24:00 O mnie się nie martw s.XII odc. 11/13 -  (N) (AD); serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
00:55 Rodzinka.pl s.VI - odc. 134 "Miłosne manewry" sezon 6 -  (N) (AD); serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
01:30 Paradoks - odc. 8 Profil -  (N); serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
02:15 Paterson (Paterson)  113'; komediodramat kraj prod.Niemcy, Francja, USA (2016); reż.:Jim Jarmusch; wyk.:Adam Driver, Golshifteh Farahani, Barry Shabaka Henley; Dla małoletnich od lat 16
04:15 Potentat - Kariera Arystotelesa Onassisa (The Tycoon - the rise of Aristotele Onassis); film dokumentalny kraj prod.Niemcy (2018); reż.:Sandra Papadopoulos, Gabriele Wengler; Dla małoletnich od lat 12
05:10 Zakończenie programu

TVP 3
06:05 Dla niesłyszących - Telekurier -  (JM); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:30 Spiszmy się jak na rolników przystało! - odc. 76; magazyn rolniczy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:35 Wiadomości rolnicze; program rolniczy; STEREO, 16:9
07:00 OTV - PASMO LOKALNE
09:00 Dla niesłyszących - Co niesie dzień -  (JM); STEREO, 16:9, Na żywo
09:10 Pogoda - 22.09 - 1
09:15 Turystyczna Jazda - odc. 121 Jastrzębie - Zdrój - Żelazny Szlak Rowerowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12; W tym tygodniu Turystyczna Jazda na...rowerze! Odwiedzimy miasto Jastrzębie - Zdrój, przez które przebiega Żelazny Szlak Rowerowy. Sprawdzimy jak wygląda nowy odcinek jastrzębskiej części tego szlaku. Poznamy też miejsca związane z dawnym śląskim uzdrowiskiem.
09:30 To je Borowicz. Podróże ze smakiem. - odc. 13; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:00 Wymarzona miłość - odc. 10 (Erkenci Kus) -  (N); serial obyczajowy kraj prod.Turcja (2018); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:55 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:25 Spiszmy się jak na rolników przystało! - odc. 76; magazyn rolniczy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:35 Wiadomości rolnicze; program rolniczy; STEREO, 16:9
12:15 Dla niesłyszących - Co niesie dzień -  (JM); STEREO, 16:9, Na żywo
12:30 Kościół z bliska; STEREO, 16:9
13:00 Moda na rodzinę - odc. 143 -  (JM); magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
13:35 Agrobiznes; STEREO, 16:9
13:55 Agropogoda; magazyn; STEREO, 16:9
14:00 OTV - PASMO LOKALNE
15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego; STEREO, 16:9, Na żywo
15:20 Łzy Cennet - odc. 83 (Cennet'in Gözyalar) -  (N); serial obyczajowy kraj prod.Turcja (2017); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:05 Dla niesłyszących - Telekurier -  (JM); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
16:30 Kryminalna Siódemka; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:45 Dziennik Regionów; STEREO, 16:9, Na żywo
17:00 Tygodnik polityczny; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:30 OTV - PASMO LOKALNE
20:00 Ta jedyna - odc. 45 (A unica mulher, ep. 45); serial obyczajowy kraj prod.Portugalia (2015); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:30 Słodka kuchnia Pszczółek; magazyn kulinarny
20:50 Spiszmy się jak na rolników przystało! - odc. 76; magazyn rolniczy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:00 Twój Wybór; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
21:30 OTV - PASMO LOKALNE
21:50 STUDIO LOTTO; STEREO
22:00 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  (JM); STEREO, 16:9, Na żywo
22:20 Echa dnia; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:40 Pogoda - 22.09 - 3
22:45 Kryminalna Siódemka; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:00 ALARM!; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:20 Uzdrowisko - odc. 16 - -  (N); telenowela dokumentalna TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:50 Piosenka dla Ciebie; koncert życzeń; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:55 To je Borowicz. Podróże ze smakiem. - odc. 13; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:20 Moda na rodzinę - odc. 143 -  (JM); magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
01:45 Łzy Cennet - odc. 83 (Cennet'in Gözyalar) -  (N); serial obyczajowy kraj prod.Turcja (2017); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:30 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:00 Kryminalna Siódemka; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:15 Wiadomości rolnicze; program rolniczy; STEREO, 16:9
03:30 Judyciaki; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:45 Echa dnia; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:05 Agrobiznes; STEREO, 16:9
04:20 Szlakiem miejsc niezwykłych - Pomniki Historii - Szlakiem miejsc niezwykłych - Pomniki Historii - Stary Sącz - reportaż; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:30 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  (JM); STEREO, 16:9
04:50 Turystyczna Jazda - odc. 121 Jastrzębie - Zdrój - Żelazny Szlak Rowerowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12; W tym tygodniu Turystyczna Jazda na...rowerze! Odwiedzimy miasto Jastrzębie - Zdrój, przez które przebiega Żelazny Szlak Rowerowy. Sprawdzimy jak wygląda nowy odcinek jastrzębskiej części tego szlaku. Poznamy też miejsca związane z dawnym śląskim uzdrowiskiem.
05:00 To je Borowicz. Podróże ze smakiem. - odc. 13; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
05:30 Kościół z bliska; STEREO, 16:9

TV Polonia
06:10 Polonia 24; STEREO, 16:9
06:35 Anna Dymna - spotkajmy się - Beata Poprawa; Dla małoletnich od lat 7
07:00 Gra słów. Krzyżówka - /195/ -  (N); teleturniej; Dla małoletnich od lat 12
07:25 Zrób to ze smakiem; Bez ograniczeń wiekowych
07:55 Pytanie na śniadanie - w tym: Panorama Flesz i Pogoda Flesz; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
10:40 Panorama; STEREO, 16:9, Na żywo
10:45 Pytanie na śniadanie; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
11:20 Powstanie Warszawskie dzień po dniu - odc. 53; felieton; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
11:30 Barwy szczęścia - odc. 2255 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
12:00 Pod Tatrami - Muzyka na szczytach; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
12:15 Co niesie dzień -  (JM); STEREO, 16:9, Na żywo
12:30 Wiedźmin - odc. 12/13 Falwick -  (N); serial fantastyczno-przygodowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:20 Nad Niemnem - Magazyn Polaków na Białorusi odc. 351; Dla małoletnich od lat 12
13:40 Radio SIRIRI; Dla małoletnich od lat 12
14:20 W rytmie disco - /7/ Krzysztof Jaryczewski; magazyn muzyczny; Dla małoletnich od lat 7
14:45 Uzdrowisko - odc. 11 -  (N); telenowela dokumentalna TVP; Dla małoletnich od lat 12
15:15 Zrób to ze smakiem; Bez ograniczeń wiekowych
15:45 Prywatne życie zwierząt - sezon 2 - (odc. 5) - Haremy nie tylko męskie -  (N); reportaż; Dla małoletnich od lat 12
16:15 Przyjaciele Misia i Margolci - odc. 7 - NUDA; widowisko; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:40 Margolcia i Miś zapraszają dziś - odc. 124 Lato w słoikach; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Lepsza połowa - odc. 16 -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
17:30 Dziennik Regionów; STEREO, 16:9
17:50 Gra słów. Krzyżówka - /196/ -  (N); teleturniej; Dla małoletnich od lat 12
18:20 Rok 2020 - odc. 12; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
18:50 Barwy szczęścia - odc. 2255 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
19:20 Magazyn z Wysp - /106/ (Magazyn z Wysp); magazyn kraj prod.Wielka Brytania (2020); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:40 ALARM!; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:00 Polonia 24; STEREO, 16:9, Na żywo
20:20 Pogoda; STEREO, 16:9
20:30 Sport; STEREO, 16:9
20:35 Ojciec Mateusz s.XXIII - Odc. 293 (Ojciec Mateusz S. XXIII, odc. 3) - Ryzykowna teoria -  (N) (AD); serial kryminalny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:30 Mocne Kino Nocne - Oficer - odc. 10/13 - Zdrada -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 16
22:30 Uzdrowisko - odc. 12 -  (N); telenowela dokumentalna TVP; Dla małoletnich od lat 12
23:00 Warto rozmawiać; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:55 Focus on Poland - (435); STEREO, 16:9
00:10 Lepsza połowa - odc. 16 -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
00:40 Gra słów. Krzyżówka - /196/ -  (N); teleturniej; Dla małoletnich od lat 12
01:00 Przyjaciele Misia i Margolci - odc. 7 - NUDA; widowisko; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:25 Margolcia i Miś zapraszają dziś - odc. 124 Lato w słoikach; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:40 ALARM!; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:00 Polonia 24; STEREO, 16:9
02:20 Pogoda; STEREO, 16:9
02:25 Sport; STEREO, 16:9
02:30 Ojciec Mateusz s.XXIII - Odc. 293 (Ojciec Mateusz S. XXIII, odc. 3) - Ryzykowna teoria -  (N) (AD); serial kryminalny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:15 Barwy szczęścia - odc. 2255 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
03:45 Mocne Kino Nocne - Oficer - odc. 10/13 - Zdrada -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 16
04:40 Ocaleni; reality show; Dla małoletnich od lat 16
05:40 Focus on Poland - (435); STEREO, 16:9
05:50 Magazyn z Wysp - /106/ (Magazyn z Wysp); magazyn kraj prod.Wielka Brytania (2020); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12

TVP ABC
04:30 Nela Mała Reporterka - odc. 44 Sierociniec dla zwierząt na Kostaryce. -  (N) (AD); magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
04:45 Zagadki zwierzogromadki - odc. 4 Lemury; program edukacyjny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
05:00 Domisie - Domisiowa olimpiada -  (N) (AD) (JM); program dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
05:30 Rodzina Treflików - Śmieci, odc. 32 -  (JM); serial animowany; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
05:45 Tata Lew - Pan Chorobek, odc. 1 (Das Krankmannchen); serial animowany kraj prod.Niemcy, Polska (2002); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
06:00 Jeż Kleofas - odc. 4 - Egzamin; serial animowany; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
06:15 Reksio - Reksio i świerszcz, odc. 50; serial animowany; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
06:25 My Little Pony, seria V - Kuce w wielkim mieście, odc. 16 (Made in Manehattan); serial animowany kraj prod.USA (2017); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
06:50 Mia i ja - Pod księżycem, odc. 22 (Under the Moon); serial animowany kraj prod.Niemcy (2010); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
07:20 Nauka literek z Żużu - Literka Y; felieton; Bez ograniczeń wiekowych
07:25 Bracia Koala - Szymek i pszczoła, odc. 19 (Sammy and the bee); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2003); Bez ograniczeń wiekowych
07:55 Gigantozaur - Dinosia, odc. 23 (Dinozja); serial animowany kraj prod.Francja (2019); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:10 44 koty - Ambroży, koci stylista, odc. 25 (Ambrogio, the cat stylist); serial animowany kraj prod.Włochy (2019); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:25 Super Wings - Surfujący rekin niespodzianka, odc. 127 (Shark Surf Surprise) -  (AD); serial animowany kraj prod.Korea Połudn. (2019); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:40 Masza i niedźwiedź - Jak kot i mysz, odc. 58 (.) -  (AD); serial animowany kraj prod.Rosja (2016); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:50 Piosenki Maszy - Każdy umie śpiewać, odc. 1 (Italy); serial animowany kraj prod.Rosja (2019); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:55 Niespodzianka Poranka - Martin w miejskich kanałach, odc. 38 (Martin and the Drip Drop of the Sewers); serial animowany kraj prod.Francja (2018); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:10 Jak borsuk z lisem - Co za pokaz!, odc. 23 (What a performance); serial animowany kraj prod.Francja (2018); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:30 Domisie - Awantura -  (N) (AD) (JM); program dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:00 Świnka Peppa, seria VI - Cyrk Pepy, odc. 23 (Peppa's Circus); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2017); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:10 Zagadki zwierzogromadki - odc. 4 Lemury; program edukacyjny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:25 Clifford - wielki, czerwony pies - T - Bone, romantyk/Walentynka Clifforda, odc. 23 (T - Bone, Dog About Town/Clifford’s Big Heart); serial animowany kraj prod.USA (2017); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:55 Bajki Bolka i Lolka - Lampa Aladyna, odc. 8; serial animowany; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:10 Baśnie i bajki polskie - odc. 10 - Smok Wawelski -  (N); film animowany; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:25 Super Wings - Błąd bermudzki, część 1, odc. 75 (The Bermuda Blunder Part1) -  (AD); serial animowany kraj prod.Korea Połudn. (2015); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:40 Yakari - Najświętszy tomahawk, odc. 23 (Sacred Tomahawk); serial animowany kraj prod.Francja (2016); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:00 Domisie - Domisiowa olimpiada -  (N) (AD) (JM); program dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:30 Przyjaciele z podwórka - Potwór, boję się, odc. 23 (Backyardigans // Scared of you, ep. 23); serial animowany kraj prod.Kanada (2005); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:00 Teleranek - odc. 98 - Rodzinne pamiątki; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
13:15 Świnka Peppa, seria III - Złota rybka, odc. 23 (Goldie the Fish); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2008); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:25 Kroniki Zorro - Wygnany, odc. 23 (Banished); serial animowany kraj prod.Francja (2016); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
13:55 Inazuma Eleven - Decydujące Starcie - część druga!, odc. 62 (THE FINAL BATTLE - PART 2) kraj prod.Japonia (2008); Dla małoletnich od lat 7
14:25 Dinotrux - Błyskawica, odc. 23 (Lightning); serial animowany kraj prod.USA (2015); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
14:50 Metalions - W oczekiwaniu na słońce, odc. 45 (Waiting for the Sun); serial animowany kraj prod.Hiszpania (2018); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
15:05 Metalions - Niech zapłonie, odc. 46 (Fires Rekindled); serial animowany kraj prod.Hiszpania (2018); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
15:25 Zagadki zwierzogromadki - odc. 13 Sarny; program edukacyjny; Bez ograniczeń wiekowych
15:45 Robot Trains - Kay i Duke, odc. 23 (Kay and Duke); serial animowany kraj prod.Korea Połudn. (2017); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
16:00 Teledysk ABC - Figu Migu - Prawa - lewa -  (JM); Bez ograniczeń wiekowych
16:05 Marta mówi! - Marta nie mówi po małpiemu, odc. 17 (Martha Speaks no Monkey); serial animowany kraj prod.Kanada (2008); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:30 Jak da się myszy ciasteczko - Pies ma zadanie / Kolonie pod Psem, odc. 15 (Dog’s Day Out / Doggie Day Camp); serial animowany kraj prod.USA (2019); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Sara i kaczorek - Rainbow's niece, odc. 59 (RAINBOW’S NIECE); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2013); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:10 Wissper - Sposób małpki, odc. 97 (Catchy Monkey); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania, Niemcy, Irlandia (2015); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:15 Wissper - Wygląd tygrysa, odc. 98 (The Tiger Look); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania, Niemcy, Irlandia (2015); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:25 Pszczółka Maja - Dino zdobywa przyjaciół, odc. 23 (No Friends For Dino); serial animowany kraj prod.Niemcy, Polska (2013); Bez ograniczeń wiekowych
17:40 Kosmoloty - Punkt równowagi, odc. 23 (The Sweet Spot); serial animowany kraj prod.USA (2014); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
17:55 Magiczny autobus znów rusza w trasę - Magnetyczne mambo, odc. 7 (The Magnetic Mambo); serial animowany kraj prod.Kanada, USA (2017); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:25 Mia i ja - Wybór stron, odc. 23 (Choosing Sides); serial animowany kraj prod.Niemcy (2010); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
18:50 Halo halo! - odc. 24; program edukacyjny; Bez ograniczeń wiekowych
19:00 Wieczorynka - Bracia Koala - Długie pożegnanie Lory, odc. 20 (Lolly's long good bye); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2003); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:20 Wieczorynka - Rev and Roll - Urodziny mamy, odc. 23 (A Gift for Molly); serial animowany kraj prod.Kanada (2018); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:35 Wieczorynka - Daisy i Ollie - Ile na niebie jest gwiazd?, odc. 23 (How many stars are there in the sky?); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2017); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:40 Wieczorynka - Ricky Zoom - Kapsuła czasu, odc. 23 (Time Capsule); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2017); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:50 Wieczorynka -  Czytanie przed spaniem - Chrzest Polski; widowisko kameralne; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
20:05 Masza i niedźwiedź - Konfiturki, odc. 6 (.) -  (AD); serial animowany kraj prod.Rosja (2012); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
20:10 Piosenki Maszy - Pewnego razu na dzikim zachodzie, odc. 10 (USA); serial animowany kraj prod.Rosja (2020); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
20:20 Mój rycerz i ja - Ronny i Kamienny Potwór, odc. 23 (Ronny And The Rock Monster); serial animowany kraj prod.Belgia, Francja (2019); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
20:35 Anatane ratuje dzieci z Okury - Zakazane miasto, odc. 23 (La cite interdite); serial animowany kraj prod.Kanada (2018); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
21:05 Mister Twister - , odc. 5 (Hond / Dog) kraj prod.Niderlandy (Holandia), Niemcy (2016); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
21:35 Siódme niebo, seria X - Boże Narodzenie, odc. 210 (Xmas); serial kraj prod.USA (2006); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
22:25 Okrasa łamie przepisy - Kuchnia łowicka w Bednarach -  (N); magazyn kulinarny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
22:55 Jak to działa - odc. 139 Skąd bierze się prąd w naszych domach -  (N) (JM); magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
23:25 Słoneczna włócznia - odc. 3 - Magiczna moc -  (N) (JM); serial TVP; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
04:30 Zakończenie dnia

TVP HD
05:55 Wieczna miłość s.II - odc. 215 (seria 2. odc. 101) (Wieczna miłość) -  (N); serial kraj prod.Turcja (2015); Dla małoletnich od lat 12
06:55 Ranczo s.X - odc. 118 (seria X, odc. 1) - Kto tu rządzi -  (N)  44'; serial obyczajowy TVP; reż.:Wojciech Adamczyk; wyk.:Artur Barciś, Ilona Ostrowska, Cezary Żak, Paweł Królikowski, Marta Lipińska, Franciszek Pieczka, Agnieszka Pawełkiewicz, Dorota Chotecka - Pazura, Grzegorz Wons, Katarzyna Żak; Dla małoletnich od lat 12
07:55 Rodzinka.pl s.XI - odc. 211 "Dominujesz nad facetami" sezon 11 -  (N) (AD); serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
08:25 Rodzinka.pl s.XI - odc. 212 "Coś za coś" sezon 11 -  (N) (AD); serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
08:55 Ojciec Mateusz s.XV - odc. 188 (Ojciec Mateusz XV odc. 2) - Przeznaczenie -  (N) (AD); serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
09:50 Ojciec Mateusz s.XV - odc. 189 (Ojciec Mateusz XV odc. 3) - Przemiana -  (N) (AD); serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
10:45 Gra słów. Krzyżówka - /213/ -  (N); teleturniej; Dla małoletnich od lat 12
11:20 Na sygnale - odc. 140 "Dla ciebie, mamo" -  (N); serial fabularyzowany TVP; Dla małoletnich od lat 12
11:45 Na sygnale - odc. 141 "Dr Hans" -  (N); serial fabularyzowany TVP; Dla małoletnich od lat 12
12:25 Ojciec Mateusz s.XI - odc. 137 (Ojciec Mateusz XI odc. 3) - Tajemnica Możejki -  (N) (AD); serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
13:15 O mnie się nie martw s.VI - odc. 12/13 -  (N) (AD); serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
14:15 Ranczo s.X - odc. 125 (seria X, odc. 8) - Polityczny zombie -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
15:15 Ranczo s.X - odc. 126 (seria X, odc. 9) - Edukacyjne dylematy -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
16:15 Komisarz Alex s.XIII - odc. 156 - (seria XIII odc. 5) - Pośród wilków -  (N); serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
17:10 Ludzie i bogowie - Odc. 2 - Pierwszy wyrok -  (N) (AD); serial; Dla małoletnich od lat 12
18:05 Ojciec Mateusz s.XIX - odc. 240 (Ojciec Mateusz XIX odc. 2) - Bezpieczna odległość -  (N) (AD); serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
18:55 Ranczo s.X - odc. 119 (seria X, odc. 2) - Partyzancka dola -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
19:55 Rodzinka.pl s.XI - odc. 213 "Jak myśmy się postarzeli" sezon 11 -  (N) (AD); serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
20:35 Rodzinka.pl s.XI - odc. 214 "Muszę rozgrzać Achillesa" sezon 11 -  (N) (AD); serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
21:05 Komisarz Alex s.XIV - Odc. 172 - (seria XIV. odc. 8) - Śmiertelna układanka -  (N); serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
22:00 Niesłusznie oskarżona (The Trials of Cate McCall)  89'; dramat kraj prod.USA (2013); reż.:Karen Moncrieff; wyk.:Kate Beckinsale, Nick Nolte, James Cromwell, Mark Pellegrino; Dla małoletnich od lat 16
23:40 Hotel Vidago Palace odc. 3 (Vidago Palace, ep. 3); serial obyczajowy kraj prod.Portugalia (2016); Dla małoletnich od lat 12
00:45 Hotel Vidago Palace odc. 4 (Vidago Palace, ep. 4); serial obyczajowy kraj prod.Portugalia (2016); Dla małoletnich od lat 12
05:55 Zakończenie dnia

TVP Historia
06:50 Był taki dzień - 22 września; felieton; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
06:50 Polska Kronika Filmowa 1990 - Wydanie 31; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 7
07:10 Stulecie Winnych s.I - odc. 6 -  (N) (AD); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
08:00 Flesz historii - odc. 507; cykl reportaży; Dla małoletnich od lat 7
08:20 Twarze Solidarności - Stanisław Fudakowski; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
08:40 Historia Polski - Akcja Żywiec; reż.:Rafał Geremek; Dla małoletnich od lat 12
09:15 Wojna Polska 1939. Dzień po dniu - odc. 22; magazyn historyczny; Dla małoletnich od lat 12
09:40 Sensacje XX wieku - Pojedynek w Venlo -  (N); Dla małoletnich od lat 12
10:45 Giganci historii - odc. 6 Władysław Łokietek; teleturniej; Dla małoletnich od lat 12
11:40 Wojownicy czasu - Gwiaździsta eskadra, czyli Lwów 1919 - 1920; cykl reportaży; reż.:Grzegorz Gajewski; Dla małoletnich od lat 7
12:15 Wojenne dziewczyny s.II - odc. 14 (s. II odc. 1) -  (N) (AD)  44'; serial TVP; reż.:Michał Rogalski; wyk.:Aleksandra Pisula, Marta Mazurek, Vanessa Aleksander, Michał Czernecki, Józef Pawłowski, Tomasz Włosok, Maria Dębska, Katrin Buhring, Marek Ślosarski, Sebastian Jasnoch; Dla małoletnich od lat 12
13:05 Ci cholerni Polacy. Lotnictwo polskie 1939 - 1945 - odc. 2 Wielka wędrówka; Dla małoletnich od lat 7
13:25 Ekspertyza - Badanie szczątków generała Sikorskiego; reż.:Tomasz Kamiński, Piotr Litka; Dla małoletnich od lat 12
13:50 Dowódcy AK - "Bór" - gen. Dywizji Tadeusz Komorowski; cykl dokumentalny; reż.:Andrzej Krzysztof Kunert, Zofia Kunert; Bez ograniczeń wiekowych
14:25 Historia w postaciach zapisana - Cesarzowa Sissi - miłość, chwała i tragedia (Sissi Empress of Austria); cykl dokumentalny kraj prod.Francja (2013); reż.:Laure Delalex; Dla małoletnich od lat 12
16:10 Kuchnia Jagiellonów - odc. 6. W stolicy państwa krzyżackiego kuchnia fusion najlepsza w Europie.; Dla małoletnich od lat 7
16:40 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii. - Lublin R - XIII na lotnisko nie wrócił.; Dla małoletnich od lat 7
17:10 Twarze Solidarności - Krzysztof Gosiewski; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
17:35 Tu wszystko jest Polską - odc. 3 Ołtarz i tron; program historyczny; Dla małoletnich od lat 12
18:00 Historia Polski - Historia Dominika Szajnera; reż.:Magdalena Kołodziejczyk, Rafał Kołodziejczyk; Dla małoletnich od lat 12
18:25 Polska i świat z historią w tle - Dzieje jednej bojówki; cykl reportaży; Dla małoletnich od lat 12
18:45 Polska Kronika Filmowa 1991 - Wydanie 35; Dla małoletnich od lat 7
19:00 Stulecie Winnych s.I - odc. 7 -  (N) (AD); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
19:50 Historia na ten czas - Prymas Stefan Wyszyński. Izolacja; Dla małoletnich od lat 12
20:00 Tajemnice III Rzeszy - odc. 3/6 Kobiety Hitlera (Last secrets of the Third Reich. Hitler’s women); cykl dokumentalny kraj prod.Niemcy (2011); Dla małoletnich od lat 12
21:00 Niezależni; film dokumentalny; reż.:Jacek Talczewski; Dla małoletnich od lat 16
22:05 Po PRLu - Ile jest PRL - u w III RP?; Dla małoletnich od lat 12
22:40 Mała Moskwa -  (N) (AD)  113'; dramat; reż.:Waldemar Krzystek; wyk.:Lesław Żurek, Svetlana Khodchenkova, Dimitrij Uljanov, Elena Leszczyńska, Andrzej Grabowski, Artem Tkachenko, Jurij Itskov; Dla małoletnich od lat 12
00:50 Sensacje XX wieku - Pojedynek w Venlo -  (N); Dla małoletnich od lat 12
01:50 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii. - Lublin R - XIII na lotnisko nie wrócił.; Dla małoletnich od lat 7
02:20 Encyklopedia II wojny światowej - Japonia -  (N); Bez ograniczeń wiekowych
02:40 Powstanie Warszawskie dzień po dniu - odc. 53; felieton; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
02:55 Zakończenie dnia

TVP Info
05:35 Powitanie - Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
05:39 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
05:57 Agropogoda - poranek; STEREO, 16:9
05:59 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:05 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
06:08 Wstaje dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
06:15 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:20 Wstaje dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
06:30 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:36 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
06:39 Wstaje dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
06:45 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:50 Felieton TVP INFO - EMITEL S. A.; felieton; STEREO, 16:9
06:53 Wstaje dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
07:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:12 Jedziemy; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Na żywo
07:50 Agrobiznes - poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:55 Agropogoda; STEREO, 16:9
08:00 Jedziemy dalej; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Na żywo
08:15 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:18 Minęła 8; STEREO, 16:9, Na żywo
09:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:11 Minęła 9; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Na żywo
10:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
10:22 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
10:29 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
10:52 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
10:59 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
11:29 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
11:51 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
12:00 INFO Raport -  (N); STEREO, 16:9, Na żywo
13:29 Serwis Info Dzień -  (N); STEREO, 16:9, Na żywo
13:51 Pogoda Info; STEREO, 16:9
13:59 Serwis Info Dzień -  (N); STEREO, 16:9, Na żywo
14:29 Serwis Info Dzień -  (N); STEREO, 16:9, Na żywo
14:50 Pogoda Info; STEREO, 16:9
14:59 Dla niesłyszących - Serwis Info Dzień -  (JM); STEREO, 16:9, Na żywo
15:29 Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
15:53 Pogoda Info; STEREO, 16:9
15:59 Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
17:00 Dla niesłyszących - Teleexpress -  (N) (JM); STEREO, 16:9, Na żywo
17:15 Dla niesłyszących - Teleexpress Extra -  (N) (JM); STEREO, 16:9, Na żywo
17:30 Dla niesłyszących - O co chodzi -  (N) (JM); magazyn publicystyczny; STEREO, 16:9, Na żywo
18:00 Dla niesłyszących - Panorama -  (N) (JM); STEREO, 16:9, Na żywo
18:20 Serwis Info Wieczór -  (N); STEREO, 16:9, Na żywo
18:37 O tym się mówi; magazyn; STEREO, 16:9, Na żywo
19:19 Raport z Białorusi; STEREO, 16:9, Na żywo
19:30 Dla niesłyszących - Wiadomości -  (N) (JM); STEREO, 16:9, Na żywo
19:58 Dla niesłyszących - Gość Wiadomości -  (N) (JM); STEREO, 16:9, Na żywo
20:13 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Na żywo
21:00 Nie da się ukryć; magazyn; STEREO, 16:9, Na żywo
21:24 Serwis Info Wieczór; STEREO, 16:9, Na żywo
21:42 Spiszmy się jak na rolników przystało! - odc. 66; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
21:50 W tyle wizji; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Na żywo
22:25 Serwis Info Wieczór; STEREO, 16:9, Na żywo
22:30 W tyle wizji; STEREO, 16:9, Na żywo
23:00 INFO Wieczór; STEREO, 16:9, Na żywo
23:30 W akcji; STEREO, 16:9, Na żywo
23:55 Serwis Info Wieczór; STEREO, 16:9, Na żywo
00:03 Wiadomości -  (N); STEREO, 16:9
00:31 Gość Wiadomości -  (N); STEREO, 16:9
00:56 Pogoda Info; STEREO, 16:9
01:00 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO, 16:9
01:50 Pogoda Info; STEREO, 16:9
01:56 W tyle wizji; program publicystyczny; STEREO, 16:9
02:31 Serwis Info Wieczór; STEREO, 16:9
02:36 W tyle wizji; STEREO, 16:9
03:00 Serwis dla Polonii; STEREO, 16:9
04:01 Pogoda Info; STEREO, 16:9
04:05 Taśmy bezpieki - odc. 20 Stosunki polsko - arabskie cz. 1; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:31 Taśmy bezpieki - odc. 21 Stosunki polsko - arabskie cz. 2; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:56 wojsko - polskie.pl - odc. 119; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:17 Agrobiznes; STEREO, 16:9

TVP Kultura
06:55 Teledyski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:00 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9
08:25 Filmoteka Małopolska - Ślady mojego istnienia; film dokumentalny; reż.:Paulina Ibek; Dla małoletnich od lat 12
09:30 Prawo Archimedesa -  (N)  75'; film TVP; reż.:Mariusz Walter; wyk.:Jan Gałązka, Alicja Wyszyńska, Wiesław Drzewicz, E. Jędrzejczyk, Józef Kalita, Jarosław Kopaczewski, Bohdan Tomaszewski, Mieczysław Waśkowski; Dla małoletnich od lat 12
11:00 Dom - odc. 16/25 - Przed miłością nie uciekniesz -  (N); serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:35 Autor wychodzi  40'; film TVP; reż.:Dominika Montean; wyk.:Kamilla Baar, Olgierd Łukaszewicz, Marcin Bosak, Jan Nowicki, Tadeusz Bradecki, Bodo Kox; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:30 Tego się nie wytnie; talk-show; Dla małoletnich od lat 12
14:55 List -  (N)  48'; film TVP; reż.:Denijal Hasanovic; wyk.:Aldin Bakal, Boro Stjepanovic, Zaim Muzaferija, Amina Begovic, Dżehwa Hadzic, Aldin Mrso; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:00 Wakacje z Madonną -  (N)  81'; film obyczajowy; reż.:Jerzy Kołodziejczyk; wyk.:Marta Klubowicz, Krzysztof Kiersznowski, Marta Stebnicka, Maria Stokowska, Ewa Leśniak, Ryszard Sobolewski, Andrzej Zieliński, Jerzy Kołodziejczyk, Lidia Bienias; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:30 Co dalej? - Wymazywanie kultury; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:50 Kronos - Chaos; magazyn kulturalno-społeczny; Dla małoletnich od lat 12
18:25 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9, Na żywo
18:55 Anna Karenina - odc 2 (Anna Karenina) -  (N); serial kostiumowy kraj prod.Rosja (2017); Dla małoletnich od lat 12
19:45 Muzeum Polskiej Piosenki - /5/ - "Augustowskie noce" - Maria Koterbska; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Staatsoper Unter den Linden - Król Artur (Staatsoper Unter den Linden - King Arthur)  170'; opera kraj prod.Francja (2017); reż.:Sven - Eric Bechtolf; Dla małoletnich od lat 16
23:05 Lekkie obyczaje - Mów mi Vincent (St. Vincent)  98'; komedia kraj prod.USA (2014); reż.:Theodore Melfi; wyk.:Bill Murray, Naomi Watts, Melissa McCarthy, Jaeden Lieberher, Chris O'Dowd; Dla małoletnich od lat 16
00:55 Co dalej? - Wymazywanie kultury; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:15 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9
01:35 Młoda Polska - Techno; film krótkometrażowy; reż.:Tadeusz Łysiak; Dla małoletnich od lat 12
02:05 Panorama kina polskiego - Excentrycy, czyli po słonecznej stronie ulicy -  (N) (AD)  107'; film obyczajowy; reż.:Janusz Majewski; wyk.:Maciej Stuhr, Sonia Bohosiewicz, Natalia Rybicka, Anna Dymna, Wojciech Pszoniak, Marian Dziędziel, Wiktor Zborowski, Adam Ferency, Jerzy Szejbal; Dla małoletnich od lat 12
03:55 Kino nocne - Gabinet doktora Caligari (Kabinett des Doktor Caligari)  73'; horror kraj prod.Niemcy (1920); reż.:Robert Wiene; wyk.:Werner Krauss, Conrad Veidt, Friedrich Feher, Lil Dagover; Dla małoletnich od lat 12
05:10 Amerykański sen; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
05:40 Zakończenie dnia

TVP Rozrywka
06:15 Zakochaj się w Polsce - odc. 107 Krynica - Zdrój -  (N); magazyn; Dla małoletnich od lat 7
06:45 Okrasa łamie przepisy - W neolitycznym garnku -  (N); magazyn kulinarny; Bez ograniczeń wiekowych
07:15 Makłowicz w podróży - Podróż 20 (80) Indie "Trivandrum" -  (N) (AD); magazyn kulinarny; Bez ograniczeń wiekowych
07:50 Familiada - odc. 2604; teleturniej; Bez ograniczeń wiekowych
08:20 Gra słów. Krzyżówka - /168/ -  (N); teleturniej; Dla małoletnich od lat 12
08:50 Koło fortuny - odc. 672 ed. 8; teleturniej; Bez ograniczeń wiekowych
09:30 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - Nowa Gwinea, 1969 cz 1 (46) -  (N); cykl reportaży; Dla małoletnich od lat 12
10:00 Kabaretowe Lato Dwójki (32); program rozrywkowy; Dla małoletnich od lat 12
10:55 Va Banque - odc. 28; teleturniej; Dla małoletnich od lat 12
11:25 Muzeum Polskiej Piosenki - /71/ - "Aleja gwiazd" - Zdzisława Sośnicka; Bez ograniczeń wiekowych
11:35 Familiada - odc. 2605; teleturniej; Bez ograniczeń wiekowych
12:15 Postaw na milion - odc. 199; teleturniej; Bez ograniczeń wiekowych
13:15 Życie to Kabaret - Kraj się śmieje - Wady; Dla małoletnich od lat 12
14:20 Życie to Kabaret - Kraj się śmieje - Przywary; Dla małoletnich od lat 12
15:30 Kabaretowa Mapa Polski - Płocka Noc Kabaretowa - Jestem Gwiazdą! (1); program rozrywkowy; Dla małoletnich od lat 12
16:30 Kabaretowa Mapa Polski - Płocka Noc Kabaretowa - Jestem Gwiazdą! (2); program rozrywkowy; Dla małoletnich od lat 12
17:35 Kabaretowe Lato Dwójki (35); program rozrywkowy; Dla małoletnich od lat 12
18:25 Okrasa łamie przepisy - Przy wspólnym stole -  (N); magazyn kulinarny; Bez ograniczeń wiekowych
18:55 Makłowicz w podróży - Podróż 20 (81) Indie "Skarby Kerali" -  (N) (AD); magazyn kulinarny; Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Gra słów. Krzyżówka - /169/ -  (N); teleturniej; Dla małoletnich od lat 12
19:55 Va Banque - odc. 29; teleturniej; Dla małoletnich od lat 12
20:35 Postaw na milion - odc. 200; teleturniej; Bez ograniczeń wiekowych
21:35 Latający Klub 2, czyli wieczór kabaretowy - (8); program rozrywkowy; Dla małoletnich od lat 12
22:30 Anything goes. Ale jazda! - (3); program rozrywkowy; Dla małoletnich od lat 12
23:30 Kabaretowe Lato Dwójki (25); program rozrywkowy; Dla małoletnich od lat 12
00:35 Koło fortuny - odc. 671 ed. 8; teleturniej; Bez ograniczeń wiekowych
01:10 Niezapomniane Koncerty - Wielki koncert nocy letniej - Muzyka filmowa cz. 2; koncert; Dla małoletnich od lat 12
02:05 Życie to Kabaret - Lubię to - kabaret Hrabi (1); widowisko; Dla małoletnich od lat 12
02:55 Życie to Kabaret - Lubię to - kabaret Hrabi (2); widowisko; Dla małoletnich od lat 12
03:50 Zakończenie dnia

TVP Seriale
05:50 Rodzinka.pl s.I - odc. 14 "Marzenia Kacperka" -  (N) (AD); serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
06:20 Na sygnale - odc. 161 "Królowa śniegu" -  (N); serial fabularyzowany TVP; Dla małoletnich od lat 12
06:50 Na sygnale - odc. 162 "Wesele" -  (N); serial fabularyzowany TVP; Dla małoletnich od lat 12
07:30 Ojciec Mateusz s.V - odc. 61 (seria V, odc. 5) - Krowy tłuste, krowy chude -  (N) (AD); serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
08:20 Złotopolscy - odc. 102 - Prywatny nieprzyjaciel; telenowela TVP; Dla małoletnich od lat 12
08:50 Złotopolscy - odc. 103 - Propozycja; telenowela TVP; Dla małoletnich od lat 12
09:20 Klan - odc. 16 -  (N); Dla małoletnich od lat 12
09:50 Klan - odc. 17 -  (N); Dla małoletnich od lat 12
10:25 M jak miłość - odc. 1393 -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
11:20 Ranczo s.II - odc. 25 (seria II, odc. 12) - Plan awaryjny -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
12:20 Rodzinka.pl s.I - odc. 15 "Hazard" -  (N) (AD); serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
12:50 Rodzinka.pl s.I - odc. 16 "O miłości.." -  (N) (AD); serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
13:30 Ojciec Mateusz s.XXII - Odc. 280 (Ojciec Mateusz XXII, odc. 3) - Lepsza przyszłość -  (N) (AD); serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
14:25 Ojciec Mateusz s.XXII - Odc. 281 (Ojciec Mateusz XXII, odc. 4) - Piąta taryfa -  (N) (AD); serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
15:25 Na dobre i na złe - odc. 628 - Czyje na wierzchu -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
16:20 Na sygnale - odc. 163 "Pierwsza krew" -  (N); serial fabularyzowany TVP; Dla małoletnich od lat 12
16:50 Ranczo s.II - odc. 26 (seria II, odc. 13) - Zgoda po polsku -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
17:50 Ranczo s.III - odc. 27 (seria III, odc. 1) - Płomień duży i mały -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
18:50 Rodzinka.pl s.I - odc. 17 "Człowiek uczy się całe życie" -  (N) (AD); serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
19:30 Ojciec Mateusz s.XXII - Odc. 282 (Ojciec Mateusz XXII, odc. 5) - Pokój z widokiem -  (N) (AD); serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
20:25 Ojciec Mateusz s.V - odc. 62 (seria V, odc. 6) - Paragraf 23 -  (N) (AD); serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
21:25 Ranczo s.III - odc. 28 (seria III, odc. 2) - Powrót demona -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
22:25 Ranczo s.III - odc. 29 (seria III, odc. 3) - W kleszczach terroryzmu -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
23:30 Ojciec Mateusz s.XXII - Odc. 283 (Ojciec Mateusz XXII, odc. 6) - Okup -  (N) (AD); serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
00:25 Na dobre i na złe - odc. 780 Nikt nie chce być sam -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
01:20 Stulecie Winnych s.I - odc. 7 -  (N) (AD); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
02:05 Stulecie Winnych s.I - odc. 8 -  (N) (AD); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
02:55 Ludzie i bogowie - Odc. 1 - Duet -  (N) (AD)  40'; serial; reż.:Bodo Kox; wyk.:Dawid Dziarkowski, Jacek Feliks Knap, Adam Wietrzyński, Aleksandra Justa, Marianna Zydek, Dorota Landowska, Wiktoria Wolańska, Maja Rybicka, Julian Świeżewski, Krzysztof Szekalski; Dla małoletnich od lat 12
03:35 Ludzie i bogowie - Odc. 2 - Pierwszy wyrok -  (N) (AD); serial; Dla małoletnich od lat 12
04:20 Złotopolscy - odc. 102 - Prywatny nieprzyjaciel; telenowela TVP; Dla małoletnich od lat 12
04:40 Klan - odc. 16 -  (N); Dla małoletnich od lat 12
05:05 Ja to mam szczęście! - odc. 49 -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
05:35 Zakończenie dnia

TVP Sport
05:25 Sportowy Wieczór -  (JM); STEREO, 16:9
06:00 Piłka nożna - Eliminacje Ligi Europy,. 2 runda: Piast Gliwice - TSV Hartberg.; STEREO, 16:9
08:05 4-4-2 - magazyn piłkarski; magazyn piłkarski; STEREO, 16:9
09:05 Boks - Gala KnockOut Boxing Night #13 - Tarnów - podsumowanie; STEREO, 16:9
11:05 Tenis ziemny - Turniej WTA - Rzym: Finał: S.Halep – K.Pliszkova (Turniej WTA - Rzym: Finał) kraj prod.Szwajcaria (2020); STEREO, 16:9
13:15 Skoki Narciarskie - Letni Puchar Kontynentalny, Wisła - konkurs indywidualny (Letni Puchar Kontynentalny, Wisła - konkurs indywidualny) kraj prod.Szwajcaria (2020); STEREO, 16:9
15:25 GOL; felieton; STEREO, 16:9
17:30 Piłka nożna - kobiet eliminacje ME 2021: Polska - Czechy (studio); STEREO, 16:9, Na żywo
17:55 Piłka nożna - kobiet eliminacje ME 2021: Polska - Czechy; STEREO, 16:9, Na żywo
20:20 RETRO TVP SPORT - siatkówka - Liga Światowa: Polska - Kuba -  (N); magazyn; STEREO, 16:9
22:00 Sportowy Wieczór -  (JM); STEREO, 16:9, Na żywo
22:40 Boks - Gala KnockOut Boxing Night #13 - Tarnów cz. 2 (walka wieczoru: Mateusz Masternak - Taylor Mabika); STEREO, 16:9
23:40 Piłka nożna - kobiet eliminacje ME 2021: Polska - Czechy; STEREO, 16:9
01:50 Boks - Gala Bokserska: Paul William vs. Kermit Citron (FIGHT SPORTS MEGAFIGHTS) kraj prod.USA (2014); STEREO, 16:9
03:50 Boks - Gala Tymex Boxing Night - 12 w Pionkach - podsumowanie; STEREO, 16:9
05:30 Zakończenie dnia

TVP Wilno
06:00 Info Wilno - Info Wilno odc. 254; STEREO, 16:9
06:15 Notacje - Bernard Ładysz. Ze śpiewem przez życie; cykl dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
06:30 Polonia 24; STEREO, 16:9
06:50 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9
07:15 Nad Niemnem - Magazyn Polaków na Białorusi odc. 351; Dla małoletnich od lat 12
07:30 Wielcy Polacy, wielkie historie - Kobieta walcząca - Senator Helena Jaroszewicz; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
08:20 Smaki polskie - Kurczak z grilla; magazyn kulinarny; Bez ograniczeń wiekowych
08:35 Domisie - Nie lubię tego, czyli grymaszenie przy stole; program dla dzieci; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:00 Gra słów. Krzyżówka - /153/; teleturniej; Dla małoletnich od lat 12
09:25 Słownik polsko@polski - o kulturze języka polskiego /4/; Bez ograniczeń wiekowych
09:50 Zakochaj się w Polsce s.I - odc. 4 Zamek w Baranowie Sandomierskim; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
10:15 Dzika Polska - Skrzydlate zaloty; serial dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
10:40 Korona królów - odc 3; telenowela historyczna TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:05 Leśniczówka - odc. 2; Dla małoletnich od lat 12
11:30 To je Borowicz. Podróże ze smakiem. - odc. 16; magazyn kulinarny; Bez ograniczeń wiekowych
11:55 Szansa na sukces. Opole 2020 s.II - odc. 1; widowisko muzyczne; Bez ograniczeń wiekowych
12:50 Polskie Ślady - /1/; reportaż; Dla małoletnich od lat 12
13:15 Giganci historii - odc. 1 Bitwa Warszawska; teleturniej; Dla małoletnich od lat 12
14:00 Notacje - Bernard Ładysz. Ze śpiewem przez życie; cykl dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
14:15 Teściowe i synowe. Kto tu rządzi? - (4); reality show; Dla małoletnich od lat 12
14:40 Astronarium - (1) - "Radioastronomia"; magazyn; Dla małoletnich od lat 7
15:05 Z pamięci - /4/; felieton; Dla małoletnich od lat 12
15:10 1920. Wojna i miłość - odc. 1/13 - Powrót -  (AD)  45'; serial TVP; reż.:Maciej  Migas; wyk.:Jakub Wesołowski, Wojciech Zieliński, Tomasz Borkowski, Lesław Żurek, Michał Żurawski, Marek Bukowski, Eryk Lubos, Mirosław Baka, Marek Lewandowski, Marek Kalita; Dla małoletnich od lat 12
15:55 Klan - odc. 4; Dla małoletnich od lat 12
16:20 Domisie - Nie lubię tego, czyli grymaszenie przy stole; program dla dzieci; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:45 Czy wiesz, że... - /4/; program edukacyjny; Bez ograniczeń wiekowych
16:50 Krótka historia - (4) Marszałek i... artysta; felieton; Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Teleexpress; STEREO, 16:9, Na żywo
17:15 Powroty - /9/; magazyn; Dla małoletnich od lat 7
17:35 Zakochaj się w Polsce s.I - odc. 5 Twierdza Modlin; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
18:00 Info Wilno - Info Wilno odc. 255; STEREO, 16:9
18:15 Studio Wilno 13; STEREO, 16:9
18:25 Zaczarowany świat... - odc. 1; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:40 M jak miłość s.I - odc. 3; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
19:20 Polska z Miodkiem - (51) Nysa i Kalety; felieton; Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
20:00 Sport; STEREO, 16:9
20:05 Korona królów - odc 4; telenowela historyczna TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:30 Leśniczówka - odc. 3; Dla małoletnich od lat 12
20:55 Dzikie serca - Lot do wolności; film dokumentalny; reż.:Grzegorz Linkowski; Dla małoletnich od lat 12
21:45 Muzeum Polskiej Piosenki - /93/ - "Moja i Twoja nadzieja" - Hey; Bez ograniczeń wiekowych
22:00 Polonia 24; STEREO, 16:9
22:20 Gra słów. Krzyżówka - /154/; teleturniej; Dla małoletnich od lat 12
22:45 Słownik polsko@polski - o kulturze języka polskiego /5/; Bez ograniczeń wiekowych
23:10 Z pamięci - /4/; felieton; Dla małoletnich od lat 12
23:15 Info Wilno - Info Wilno odc. 255; STEREO, 16:9
23:30 Studio Wilno 13; STEREO, 16:9
06:00 Zakończenie dnia

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.