FANDOM


Logo TVP1 z lat 25 października 1952 - 23 grudnia 1985

8.05 Program dnia
8.10 Tydzień na działce
9.00 Dla młodych widzów: "Sobótka" i odc. hiszp. serialu "Niebieskie lato" - wznow.
10.30 DT – wiadomości
10.40 Teatr TV - J. Iwaszkiewicz: "Maskarado", z cyklu: "Historia dramatu polskiego"
12.10 "Pacynki, marionetki, i..."
12.30 Między młotem a kowadłem
12.45 "Człowiek dla człowieka" - magazyn PCK
12.55 Poradnik rolniczy
13.25 TV Koncert życzeń
13.55 "Świat z bliska"
14.30 Program wojskowy
15.00 DT – wiadomości
15.10 Trybuna Sejmowa
15.40 "W świecie ciszy" (dla niesłyszących)
16.10 "Królowa Bona" - odc. VIII histor. serialu TVP - wznowienie
17.10 Zielony eksport z cyklu: "Tak, czy nie"
18.10 Losowanie Toto lotka
18.20 "Pegaz" - aktualności kulturalne
19.00 Dla dzieci: "Bolek i Lolek"
19.10 Spotkanie z piosenką
19.30 Dziennik
20.00 "Długowieczna rodzinka" - film fab. ("czarna" komedia) prod. jugosłowiańskiej
21.35 "Czas"
22.05 DT – wiadomości
22.10 Piosenki San Remo 85 (II)
22.55 Wiadomości sportowe
23.25 Kino nocne: "Przekreślone rachuby" - odc. krymin. filmu TV RFN z serii - "Sprawa dla dwóch"
TP 2 81-87

12.05 NURT (powtórzenie wykładów)
12.30 NURT (powtórzenie wykładów)
13.00 NURT (powtórzenie wykładów)
Sobota w "Dwójce"
13.30 DT – wiadomości
13.40 Informator kulturalny
13.55 Dla dzieci: "Dzieci, legendy, piosenki"
14.50 "Mój Kraków"
15.00 "Tana" - dok. film RFN
15.40 "Mój Kraków"
15.50 "Wideoteka"
16.20 "Mój Kraków"
16.30 "Kraków leży nad Wisłą" - film dokumentalny
17.00 "Spektrum" - mag. nauki i techniki
17.30 Ze sztuką na ty
18.30 KRONIKA (Szczecin, Koszalin, Słupsk i Piła)
19.00 "Erotica" - świętojańskie spotkanie z prof. Krawczukiem
19.30 Dziennik
20.00 Krakowskie spotkania z balladą
20.40 ,Mój Kraków"
20.50 "Ze szkolnej scenki" (program studentów krakowskiej PWST)
21.20 Tydzień w polityce
21.30 Galeria 40-lecia "Przekroju"
22.00 "Mój Kraków"
22.10 DT – wiadomości
22.15 "Musoshi" - odc. I nowego serialu prod. japońskiej (historycznego) z cyklu: ,,Literatura i ekran"
23.00 "Ktokolwiek żyje" - film dok.
23.10 "Duch familijny" - widowisko artystyczne
Nederland 1 1984-1988

18.10 VARA: Niels Holgersson *
18.34 Coronation Street *
19.00 De jongen die de voetbalpool won *
19.26 Wijf tegen wijf *
20.00 NOS: Journaal
20.28 VARA: Tussen wal en schip *
21.20 Colditz *
22.10 Achter het nieuws *
22.40 Fontamara *
23.39 NOS: Journaal
23.44 Nieuws voor doven en slechthorenden
23.49 Zendersluiting
Nederland 2 1985-1988

18.15 NOS: Nieuws voor doven en slechthorenden
18.20 Zendersluiting
18.30 Sesamstraat
18.45 Jeugdjournaal
19.00 Journaal
19.12 AVRO: Montreux Golden Rose Popfestival 1984 *
20.10 Nationale Verkeersveiligheldsdag *
20.20 Nederlands Schaakkampioenschap 1985 *
20.45 Rita Reys: "Memoires of You" *
21.10 Lelystad Airshow 1985 *
21.30 Operette concert *
22.30 NOS: Journaal
22.40 AVRO: Carey's Ingreep (The Carey Treatment) *
00.15 Zendersluitng
RTP1 1984

11.02 «Tempo dos Mais Novos»
13.00 «Notícias»
13.05 «Tempo dos Mais Novos»
14.00 «O Pai Murphy»
14.50 «Revista de Toiros»
15.15 «Brincadeiras Loucas na Neve»
15.45 «Formiga Fenómeno»
16.05 «Notícias»
16.10 «Super Taça do Mundo de Danças Standards»
17.20 «História das Invenções»
18.10 «Notícias»
18.15 «A Semana que Vem»
19.15 «Cheers, Aquele Bar»
19.45 «Totoloto»
20.00 «Telejornal»
20.27 «Boletim Meteorológico»
20.40 «Concurso 1, 2, 3»
23.15 «Último Jornal»
23.35 «Sábado Especial»
RTP2 84-86

14.52 «Troféu»
20.00 «RTP/Brasil»
20.30 «Os Biscateiros»
21.30 «Ascensão e Queda do Reino Venturoso»
Orf1

9.00 Nachrichten
9.05 Italie nisch
9.35 Französisch
10.05 Russisch
10.35 Hilfe, der Doktor kommt! (1956)
12.10 Damals
12.15 In memoriam Jacob Weinbacher
13.00 Nachrichten
14.30 Bezaubernde Arabella (1959)
15.55 Jakob und Elisabeth
16.00 Pippi Langstrumpf
16.30 Wickie
16.55 Mini-ZiB
17.05 Baustelle
17.30 Die Fraggles
17.55 Betthupferl
18.00 Zwei x sieben
18.25 Conrads
19.00 Österreich heute
19.30 ZiB 1
19.55 Sport
20.15 Die tollkühnen Männer in ihren fliegenden Kisten (1965, Wh.)
22.20 Sport
23.00 Linzeer Musiknacht
1.00 Nachrichten
Orf2

14.55 Damals
15.00 Zwei x sieben
15.30 Konfrontationen und Begegnungen
17.00 Geschichten aus Shillingbury
17.45 Wer will mich?
18.00 Wochenschau
18.25 Fußball
19.00 Trailer
19.30 Julius Cäsar
22.35 Nachrichten
22.40 Fragen des Christen
22.45 Gewugtes Alibi *
0.10 Nachrichten
ARD logo old.svg

15.00 Mister Burgess,' Tour *
16.30 Ihre Melodie *
18.00 Tagesschau
18.05 Die Sportschau
19.00 Berichte vom Tage *
19.15 Die aktuelle Schaubude *
19.58 Heute im Ersten
20.00 Tagesschau
20.15 Gipfeltreffen *
22.00 Zeichnen der Lottozahlen *
Aansl.: Tagesschau, Aansl.: Das Wort Zum Sonntag
22.20 Das Madchen und der Kommisar (Max et les ferrailleurs) *
00.10 The Fog - Nebel des Grauens (The Fog) *
01.40 Tagesschau
01.45 Sendeschluß
ZDF 1962

14.30 Beschreibungen: Düsseldorf - Henkel und Hinkel, Beuys und Tante Berta
15.00 Gefragt - gewust - gewonnen! *
16.00 Reise in die Vergangenheit *
17.15 Danke schön. Die Deutsche Behindertenhillfe *
17.25 Heute
17.30 Länderspiegel *
18.20 Drei sind einer zuviel *
18.57 Programmübersicht
19.00 Heute
19.30 Günther Pfitzmann: Berliner Weisse mit Schuss *
20.15 Der Glückspilz (The fortune cookie) *
22.15 Heute
22.20 Das aktuelle Sport-Studio *
23.35 Verrat In Belfast (The Outsider) *
01.35 Heute
01.40 Sendeschluß
Sjónvarpið.svg

15.30 Sport
19.25 Kalli i sælgætisgeröin
19.50 Krótkie wiadomości w języku migowym
20.00 Wiadomości i pogoda
20.25 Program reklamowy
20.35 Konkubent
21.05 Serdecznie śpiewać i tańczyć II
23.10 Pastwiska
00.50 Harmonogram programu
TSR-1985-1990

11.00 Octo-puce
11.30 Tell quel
12.00 Midi-public
13.25 Les temps de l'aventure
13.50 Goupi-Mains rouges
15.30 Temps présent
16.35 Festival rock de la Rose d'ou de Montreux
17.35 Africa
18.35 L'esclave Isaura
19.15 Loterie suisse à numéros
19.20 Franc parler
19.30 Téléjournal
20.05 Le paria
21.10 Finale de la Grande chance
23.00 Téléjournal
23.15 Sport
23.35 La malédiction de la veuve noire
SRG old logo

10.00 Glück im Hinterhaus
11.35 Karussel
12.00 Katharina Sallenbach
13.00 Téléconcours
14.00 Umkehrungen
16.35 Nachrichten
16.40 Engel im weiss
17.10 Magazin für Gehörlose
17.30 Telesguard
17.55 Nachrichten
18.00 Käfi Stift
18.50 Verlosung
19.00 Samschtig-Jass
19.30 Sonntagsevangelium
20.05 Gala für die Stadt und die Landschaft
21.45 Nachrichten
21.55 Sport Panorama
22.55 Derrick
23.55 Hear we go! Backstage special
TSR tv 84

16.10 Tutto considerato
16.20 Nautilo
17.15 Blazer Stars
17.40 Il meraviglioso mondo di Disney
18.45 Telegiornale
18.50 Disegno Lotteria
19.00 Cartoni animati
20.00 Telegiornale
20.30 La spia che vide il suo cadavere
22.00 Telegiornale
22.10 Sabato-sport Telegiornale
Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.