FANDOM


Program 1
8.35 „Domator" - Nasza poczta - „Spróbuj... potrafisz
8.50 Domowe przedszkole"
9.15 DT - Wiadomości
9.25 „Śmierć utalentowanego szewca" - film fab. prod. CSRS
10.45 „Domator" - To się może przydać - „As bierze raz- - Nauka gry w brydża
16.00 Program dnia DT - Wiadomości
16.05 „Polskie zdroje" - Iwonicz Zdrój
16.25 Dla młodych widzów: „Kwant" - „Superdrużyna" - finał teleturnieju
17.15 Teleexpress
17.30 Wojskowy program historyczny
17.55 „Być reporterem" - Krzysztof Wójcik
18.20 „Sonda" - „Promień nadziei"
18.50 „10 minut"
19.00 Dobranoc: „Cypisek, syn rozbójnika Rumcajsa"
19.10 „Teraz" - tyg. gospodarczy
19.30 Dziennik
20.00 XXVI. Krajowy Festiwal Polskiej Piosenki - Opole'89 Debiuty
21.10 Kroniki PAT - tak było...
21.25 „Czas" - mag. publ.
21.55 „Pegaz"
22.45 DT - Wiadomości

Program 2
17.25 Program dnia
17.30 „Do szkoły pod górkę"
18.00 Telerama
18.30 Festiwal Muzyki - Łańcut'89 - „Bisy Katii Ricciarelli" program z udziałem Pipo Baudo
19.20 Gombrowicz po raz pierwszy - rep.
19.30 „Puls" - „Warto zapamiętać" - film med.
20.00 „Defekt- - film fab. prod. węgierskiej
21.05 „Ekspres reporterów"
21.30 Panorama dnia
21.45 Studio Teatralne: Egon Erwin Kisch _Wniebowzięcie szubienicznej toni", reż. Laco Adamik wyk.: Iga Cembrzyńska, Joanna Zółkowska, Bogdan Baer, Włodzimierz Saar, Franciszek Pieczka i inni
22.40 Komentarz dnia

Sky Channel
7.00 Animacja Gyármtkmüáor
9.30 Pokazuje programu
11.00 Sulllvinék - Cliffhanger
11.30 Magazyn utwór
12.30 Troska Forum
13.00 Więc Maalik amtrlkai serię świat
13.55 Landicipe Chanall
14.50 Zmieniający się świat - Cliffhanger
15.45 Love - seria filmowa
16.15 Lucy Show - vigjéléKaoreiét
16.45 Wee - serial animowany
17.00 Vlaazaizémláláa - skała
18.00 Eurosport
19.00 AA Auto Motor Apor hlreí!
19.30 Surf własny ninja
20.00 Irorazégl otwarty golfbajnokatg
22.00 Samochód sportowy
23.00 Aussie Rules
00.00 Męska koszykówka Európabajnokiig

Super Channel
8.00 Składanka
15.30 Siágariiate
16.30 Hot Orot - prośba pokaż telefon
18.30 Slágarllati-kűrkáp
19.30 Richard Diamond - aoroiat przestępca
20.00 Turlatamagazin
20.28 Hollywood od wewnątrz
20.50 Tranamlaslon - aenal brytyjskiego życia klubu
21.45 Világhírado
22.00 Chart Attack
00.00 Aktualności

TV 5
16.10 Eüteményklhordó Noh - 5, część
16.30 Smaki wiejskie
16.45 Okres odpoczynku
17.30 Liczba liter LU
17.55 Aktualności
18.00 Nie jest to najlepszy - film
19.30 Błyszczące peplroe
20.00 Magazyn wspinaczy
20.30 Okna na podwórze
21.25 Muzyka
21.40 Kanapa
22.00 Aktualności TV
22.30 Idojáráe
22.35 Ocáeniques magazyn kulturalny
23.00 Sport LU aisbedIdö
00.00 Vendágeágben freon
01.00 Zamknięcie programu

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.