Program 1
7:00 Witamy o siódmej
7:20 Notowania
7:45 Po gospodarsku - mag. spraw wiejskich
8:15 Tydzień
8:55 Program dnia
9:00 Teleranek - mag. dla dzieci
10:00 Kino Teleranka: Janka (5) - serial prod. polsko-RFN
10:30 DT - Wiadomości
10:35 Zwierzęta Europy (2) - film przyrod. prod. francuskiej
11:05 Kraj za miastem
11:35 Telewizyjny koncert życzeń
12:20 Teatr dla dzieci: T. Kijonka i K. Gaertner Do góry nogami (2)
13:05 Sportowa niedziela
14:05 Magazyn Morze
14:25 Pieprz i wanilia - Z wiatrem przez świat: W drogę
15:10 Antena
15:35 Panna dziedziczka (24) - serial prod. brazylijskiej
17:15 Teleexpress
17:30 Muzyczna telewizja - Video Top
19:00 Wieczorynka: Siostrzeńcy kaczora Donalda
19:30 Dziennik Telewizyjny
20:05 Tanamera (1) - serial prod. angielskiej
21:00 7 dni - świat
21:30 Sportowa niedziela
21:50 Go, gąski w amfiteatrze - recital zespołu Go, Go's
22:20 Premiery po latach: Był taki teatr w Warszawie
22:40 Telegazeta
Program 2
9:50 Przegląd tygodnia (dla niesłyszących)
10:25 Film dla niesłyszących: Tanamera (1) - serial prod. angielskiej
11:15 Dopóki serce bije - pr. wojskowy
11:45 Jutro poniedziałek
12:15 Powitanie
12:20 Polska Kronika Filmowa
12:30 100 pytań do... Daniela Olbrychskiego
13:10 Kino familijne: Niebezpieczna zatoka - serial prod. kanadyjskiej
14:05 Aktualności kulturalne: Wokół rock and rolla
14:20 Polacy
15:00 Być tutaj - gawęda prof. Wiktora Zina
15:15 Podróże w czasie i przestrzeni: Baka - ludzie z dżungli (1) - film dok. prod. angielskiej
16:10 Studio Sport
16:30 Godzina z... Przemysławem Gintrowskim
17:30 Bliżej świata - przegląd telewizji satelitarnych
19:00 Wywiady Ireny Dziedzic
19:30 Galeria Dwójki: Zdzisław Beksiński
20:00 Studio Sport: Piłka w grze
21:00 Od Koluszek aż do Wiednia - recital Martyny Jakubowicz
21:30 Panorama dnia
21:45 Wojna i pamięć (9) - serial prod. USA
22:45 Rozmowa z Danem Curtisem - reżyserem serialu Wojna i pamięć
23:00 Komentarz dnia
DDR 1
09.25 Aktuelle Kamera
10.00 Das Sonnenkind (DEFA-Trickfilm)
10.40 Der Bär und die Vögel (Trickfilm)
11.00 logo
11.45 Prinz und Bettelknabe (Ballett)
12.50 Nachrichten
13.00 Showkolade [Show mit Gunther Emmerlich, Wdh.]
15.00 Mit dem Fahrrad durch Kuba (Film)
15.30 Zu Besuch im Märchenland
16.00 Der Wunschbriefkasten
17.00 Nachrichten
17.10 Sport aktuell
18.30 Gewinnzahlen
18.50 Sandmännchen
19.00 Tele-Lotto
19.30 Aktuelle Kamera
20.00 Die gläserne Fackel (3.) [DDR-Fernsehmehrteiler 1989]
21.35 Grazie, Schwung und heiße Rhythmen
22.20 Wir stellen vor
22.55 Aktuelle Kamera
23.10 Sport am Sonntag
DDR 2
13.35 Du und dein Garten [mit Erika Krause]
14.00 Sport spezial
17.00 Biber (Finnischer Tierfilm)
17.45 Nachrichten
17.50 Sandmännchen
18.30 Alles Trick
18.55 Nachrichten
19.00 Sport am Sonntag
19.30 Wennschon, dennschon
21.15 Show-Nachlese
21.30 Aktuelle Kamera
22.00 Das Wetter und Gewinnzahlen
22.15 Mit Diabetes leben...
23.00 Sonderabteilung (4.)