FANDOM


Program 1
8.50 Domator — Borowiki, kurki i inne
9.00 Wakacje z Neptunem
9.30 Kino Teleferii: „Chłopcy z naszego osiedla" (5) „Wagon cudów" — serial prod. węgierskiej
10.00 Wiadomości
10.10 Dodatek gospodarczy
10.25 „Gdańsk’39" (2) — serial TP
17.10 Program dnia
17.15 Teleexpress
17.30 „Polskie drogi" (10) „Himmler- land" — serial TP
18.50 Bez granic
19.00 Dobranoc: „Przygody Bączka i Pączka"
19.10 Od „A" do „Z" — L — jak lekcja
19.30 Dziennik
20.05 „Gdańsk'39" — ode. 2 filmu: „Mourir pour Danzig"
21.00 Kroniki PAT —tak było...
21.15 „Narożny pokój" — widowisko artystyczne reż. Włodzimierz Gołaszewski, wyk: Dorota Kamińska, Ryszarda Hanin, Maciej Damięcki, Witold Pyrkosz, Jerzy Kryszak
21.55 Studio „Solidarność"
22.40 Echa dnia

Program 2
17.55 Program dnia
18.00 Telerama
18.30 „Wojna domowa" (15) „Siła wyobraźni" — serial TP
19.10 Kobieta jak kot— Hanna Bakuła
19.30 Blisko nieba — magazyn alpinistyczny
20.00 Non stop kolor „Woodstock" film muzyczny
21.30 Panorama dnia
21.45 Non stop kolor „Woodstock" (c-d.)
23.30 Komentarz dnia

Program 1 (ZSRR)
4.30 120 minut — pr. inf.-muz.
6.35 „Czy pamięta pan, maestro" — film muzyczny
7.05 „Teatr" — film tv (odc. 1 i 2)
9.20 Film dok. o hydroelektrowni katuńskiej (Nowosybirsk)
10.10 „To było, było..."
10.30 „Dookoła świata" — magazyn TV
13.35 „Zwykłe i niewiarygodne przygody Piętrowa i Waseczkina" — film dla dzieci (odc. 2)
14.45 „Witaj, muzyko"
15.25 „Dalekie-bliskie"
16.00 Występy zespołu folklorystycznego Filharmonii Białoruskiej
16.45 Dziś na świecie
17.00 „Kocham cię, życie" — telewizyjny konkurs fotograficzny
17.05 Poczta naszych dni — diagnoza: niegospodarność
17.40 Filmy i role W. Szukszyna. „Oni walczyli za ojczyznę" (odc. 1)
19.00 Dziennik „Wriemia"
19.40 Teatr i czasy
21.15 Dziś na świecie
21.30 „Oto i ty" — film muzyczny
22.10 „Krach inżyniera Garina" film fab. prod. radz. (odc. 2)
23.14 Wiadomości
23.19 Program sportowy
23.49 Gdy śpiewają żołnierze (cz. 2)

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.