FANDOM


Program 1
8.35 „Domator" - nasza poczta - aerobik z Mariolą
8.50 „Domowe przedszkole"
9.15 Wiadomości
9.25 „Zagrać na piszczałce" - film fabularny CSRS reż. Karel Smyczek - wyk.: Michał Sucha-nek, Pavel Kogut
10.45 „Domator - szkoła dla rodziców
12.00 Spotkanie z literaturą, kl. 8 - L. Kruczkowski „Niemcy"
12.50 Spotkania z literaturą, kl. 3 lic. - H. Ibsen - _Dzika kaczka"
13.30 TTR - Matematyka, sem. 1 -zbiory liczbowe, zbiór liczb naturalnych, całkowi-tych i wymiernych oraz
14.00- spotkanie z litera-turą, sem. 1 - pojedynek szybkonogiego Achilla z boskim Hektorem
15.10 „W szkole i w domu"
15.30 NURT - młode pokolenie - biografie - wzorce - perspektywy
16.20 Program dnia - Wiadomości
16.25 Dla młodych widzów: Niezwykła lekcja polskiego
16.50 Dla dzieci: „Okienko Pankracego"
17.15 Teleexpress
17.30 „Szkoła mistrzów - Stanisław Różewicz
17.50 „Polska walcząca 1939-1945" (3) - „Rząd generała Sikorskiego we Francji"- pro-gram dok.
18.50 „10 minut"
19:00 Dobranoc „Kret"
19.10 „Monitor Rządowy"
19.30 Dziennik
20.05 Akademia filmowa „W kręgu zła - film fabularny prod. francuskiej - reż. Jean-Pierre Melville wyk.: Alain Delon, Yves Montand, Bourvil
22.20 Kroniki PAT - tak było..
22.35 Otwarte Studio
23.35 Echa dnia
23.50 Otwarte Studio (c.d.)

Program 2
17.25 Program dnia
17.30 „Wzrockowa lista przebojów Marka Niedźwieckiego"
18.00 Telerama
18.30 „Z czego śmieją się sąsiedzi" - „Kolt czy nie kolt"
19.00 Spotkanie z Liv Ullmann
19.30 „Dookoła świata" - „W Bremie"
20.00 VII Międzynarodowy Studencki Festiwal Folklorystyczny
20.50 ,.Brawo dla Włodzimierza Nahornego" - mag.
21.30 Panorama dnia
21.45 „Ja, który byłem na wirażu" - reportaż
22.20 Filmy Paula Coxa ..Samotne serca" - film fabularny prod. australijskiej
23.55 Komentarz dnia

Program 1 (ZSRR)
4.30 „120 minut" — pr. inf. — muz.
6.35 Film o kulturze życia na wsi
7.00 „Człowiek i prawo"
8.30 „Do lat szesnastu i nie tylko..."
9.50 Program ekologiczny
10.45 Koncert z udziałem zespołu pantomimy pod dyrekcją O. Kiriuszkina
11.15 Filmy dokumentalne
13.35 Śpiewają Watriwczanie (program z Lwowa)
14.00 „Poszukuję sekundanta" — film dok.
14.20 Film dla dzieci: „Ścieżynka i niebo"
15.00 „Nauka: teoria, eksperyment, praktyka"
15.45 „Debiuty, poznania, odkrycia"
16.25 Magazyn humorystyczny dla dzieci
16.45 Dziś na świecie
17.00 „Intersygnał"
17.30 „Warneńskie lato—89" (Bułgaria)
17.45 „Były ojciec, były syn" film fab.
19.00 Dziennik „Wriemia"
19.40 „To było, było..."
20.00 „Spojrzenia"
21.45 Filmy anim. dla dorosłych
22.15 „Wieża" — film fab.
23.41 Wiadomości
23.46 „Sofija Rotaru zaprasza"
01.04 Film dok.

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.