TVP 1
05:25 TELEZAKUPY
06:00 Tysiąc i jedna noc - odc. 8 (Binbir Gece (1001 Nights) ep. 8); serial obyczajowy kraj prod.Turcja (2006); 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:55 Co było a nie jest -  txt. str. 777  45'; film dokumentalny kraj prod.Polska (1998); reż.:Włodzimierz Kuligowski; Dla małoletnich od lat 12
08:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
08:10 Pogoda poranna; STEREO, 16:9, Na żywo
08:15 Polityka przy kawie; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
08:30 Cztery kąty, anioł piąty - Sosnowiec; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
09:00 Blondynka - odc. 6/13 - Narzeczona samobójcy -  txt. str. 777; serial TVP; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:55 W sercu oceanu - odc. 2 (Corazón del oceano - cap. 2) -  txt. str. 777; serial kostiumowy kraj prod.Hiszpania (2011); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:00 Drużyna A [ser. III] - odc. 24, Małe piwo (The A - Team III, ep. 24, Trouble Brewing); serial kraj prod.USA (1984); 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
12:10 Agrobiznes; STEREO, 16:9, Na żywo
12:30 Smaki polskie - Terrina z indyka; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:55 Natura w Jedynce - Tańczący z naturą - Susły jak nowe -  txt. str. 777  24'; cykl dokumentalny kraj prod.Polska (2015); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:20 Natura w Jedynce - Tańczący z naturą - O bobrach bez zalewania -  txt. str. 777  24'; cykl dokumentalny kraj prod.Polska (2015); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:00 Tysiąc i jedna noc - odc. 9 (Binbir Gece (1001 Nights) ep. 9); serial obyczajowy kraj prod.Turcja (2009); 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
15:10 Pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
15:20 Teo - ria smaku Teo Vafidisa - odc. 9 -  txt. str. 777; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:45 Opole 2016 na bis /10/; koncert; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:55 Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem - odc. 34/72 (Muhtesem Yüzyil. Kösem, bolum 34) -  txt. str. 777; serial kostiumowy kraj prod.Turcja (2015); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:00 Teleexpress -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
17:15 Pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
17:30 Komisarz Alex - odc. 8 (seria I, odc. 8) - Pierwsza nagroda -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:20 Opole 2016 na bis /13/; koncert; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:35 Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem - odc. 35/72 (Muhtesem Yüzyil. Kösem, bolum 35) -  txt. str. 777; serial kostiumowy kraj prod.Turcja (2015); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:30 Wiadomości -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
20:00 Sport -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
20:05 Biało - czerwoni do Rio; felieton; STEREO, 16:9
20:09 Biało - czerwoni; felieton; STEREO, 16:9
20:15 Pogoda -  txt. str. 777; STEREO, 16:9
20:30 Ojciec Mateusz - odc. 144 - Poker (Ojciec Mateusz XI odc. 10) -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:25 Sprawa dla reportera -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:20 Był piękny, słoneczny dzień...; reportaż; reż.:Ewa Żmigrodzka, Krzysztof Zwoliński; Dla małoletnich od lat 12
22:45 Chodzi o pieniądze - /6/; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:40 Szepty przeszłości - odc. 3/12 (Nouvelle Maud, La, ep. 3) -  txt. str. 777; serial kraj prod.Francja (2010); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:45 Szepty przeszłości - odc. 4/12 (Nouvelle Maud, La, ep. 4) -  txt. str. 777; serial kraj prod.Francja (2010); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:55 Oszustwo - odc. 4/11 (ep. 4/11, One, two, three.. , One two, three); serial kraj prod.USA (2013); STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
02:40 Naszaarmia.pl - odc. 219; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:10 Lato z dokumentem - Droga do wojny (The Road to War)  51'; film dokumentalny kraj prod.Szwajcaria (2014); reż.:Robert Gokl, Helmut Wimmer; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:10 Sprawa dla reportera -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:00 Oszustwo - odc. 4/11 (ep. 4/11, One, two, three.. , One two, three); serial kraj prod.USA (2013); STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
05:45 Zakończenie dnia

TVP 2
06:10 M jak miłość - odc. 1089; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:05 M jak miłość - odc. 1090; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:00 Pytanie na śniadanie - w tym: 8.50 Panorama; 9.35, 10.15 Pogoda ; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
10:55 O mnie się nie martw - odc. 9 -  txt. str. 777 AD; serial TVP; STEREO/5.1/AD, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:50 Barwy szczęścia - odc. 1430 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:30 Na dobre i na złe - odc. 177 Złote gody; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
13:35 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - Kava - a nie kawa -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:05 Herkules - odc. 45 Książę Herkules (Hercules: The Legendary Journeys ep. Prince Hercules); serial kraj prod.USA (1996); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
14:55 Na sygnale - odc. 54 "Superbohater" -  txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:30 Rodzinka.pl - odc. 131 "Dziadkowie kontratakują" sezon 6 -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO/5.1/AD, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:05 M jak miłość - odc. 1195 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:00 Imperium miłości - odc 11 (Kurt Seyit ve Sura); serial kostiumowy kraj prod.Turcja (2014); 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:00 Panorama; STEREO, 16:9, Na żywo
18:30 Sport Telegram; STEREO, 16:9, Na żywo
18:40 Pogoda; STEREO, 16:9
18:50 Jeden z dziesięciu - odc. 5/90; teleturniej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Jeden z dziesięciu - odc. 6/90; teleturniej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:10 Kabaret pod gruszą - The best of Ani Mru Mru; program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:30 Jak rozpętałem II wojnę światową, cz. 1 - Ucieczka -  txt. str. 777 AD  82'; komedia kraj prod.Polska (1970); reż.:Tadeusz Chmielewski; wyk.:Marian Kociniak, Wojciech Brzozowicz, Czesław Magnowski, Stanisław Milski, Elżbieta Starostecka, Emil Karewicz; MONO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
23:10 Blue Valentine (Blue Valentine)  107'; dramat kraj prod.USA (2010); reż.:Derek Cianfrance; wyk.:Michelle Williams, Ryan Gosling, Mike Vogel, John Doman; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
01:10 Uroczystość (Ceremony)  86'; komedia kraj prod.USA (2010); reż.:Max Winkler; wyk.:Uma Thurman, Lee Pace, Rebecca Mader; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:50 Ukraina - Beczka prochu (The Ukrainian Powder Keg)  50'; film dokumentalny kraj prod.Francja (2014); reż.: Nieznany; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:55 Art Noc: WORLD ORCHESTRA Grzecha Piotrowskiego (2); koncert; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:55 Zakończenie dnia

TVP 3
06:00 Sto tysięcy bocianów - odc.2; serial dokumentalny TVP; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
06:30 Plebania - odc. 638; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
07:00 OTV - PASMO LOKALNE
08:15 Dla niesłyszących - Co niesie dzień -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
08:45 Dla niesłyszących - Telekurier -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:15 Przygody ekokonsumenta - odc. 2; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
09:35 Czarny serial - Śmierć pod gruzami; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
10:05 Dla niesłyszących - Co niesie dzień -  JM; STEREO, 16:9
10:35 Psi psycholog - odc. 8; telenowela dokumentalna TVP; Bez ograniczeń wiekowych
11:05 Przechodzień codzienny -; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
11:15 Fundusze europejskie - jak to działa? - odc. 1; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:30 AgroSzansa - odc. 81; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
11:45 EKOkonsument 2); felieton; STEREO, 16:9
11:45 Kultowe rozmowy - odc. 71 Tomek Lipiński; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:15 Okazja - odc. 9/19 - Wigilia zastępcza; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:45 Zapiski Łazęgi - Jomsborg wrota pomorza; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:00 TELEZAKUPY
13:20 Dziennik regionów - tematy dnia; STEREO, 16:9
13:25 Pogoda - 23.06 - 1; STEREO, 16:9
13:30 Agrobiznes; STEREO, 16:9
13:55 Plebania - odc. 639; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
14:25 Dziennik regionów - tematy dnia; STEREO, 16:9
14:35 Krystyna - Ostatnia klasówka  51'; film dokumentalny kraj prod.Polska (2011); reż.:Grażyna Ogrodowska, Bożena Klimach; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
15:30 ...jeden dzień w Гродек - osadzie widmo; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:45 Dziennik regionów - tematy dnia; STEREO, 16:9
15:55 Zastępy aniołów; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:05 TELEZAKUPY
16:25 Pogoda - 23.06 - 2; STEREO, 16:9
16:30 Sto tysięcy bocianów - odc.2; serial dokumentalny TVP; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Szlakiem podkarpackiej przyrody - Odc. 2 - Bobrowa Dolina; felieton; STEREO, 16:9
17:10 Turystyczna jazda - odc. 31 - Manchester i Leeds; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:20 Przechodzień codzienny -; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
17:25 Dziennik regionów - tematy dnia; STEREO, 16:9
17:30 OTV - PASMO LOKALNE
22:15 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
22:45 Echa dnia; STEREO, 16:9, Na żywo
23:15 Dla niesłyszących - Telekurier -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:45 Krystyna - Ostatnia klasówka  51'; film dokumentalny kraj prod.Polska (2011); reż.:Grażyna Ogrodowska, Bożena Klimach; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
00:55 Czarny serial - Śmierć pod gruzami; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
01:15 Lato nad Biebrzą; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:25 Kultowe rozmowy - odc. 71 Tomek Lipiński; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:00 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9
02:20 Pogoda - 23.06 - 3; STEREO, 16:9
02:25 Echa dnia; STEREO, 16:9
02:45 Pogoda - 23.06 - 4; STEREO, 16:9
02:55 Dla niesłyszących - Telekurier -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:25 Krystyna - Ostatnia klasówka  51'; film dokumentalny kraj prod.Polska (2011); reż.:Grażyna Ogrodowska, Bożena Klimach; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
04:25 Lato nad Biebrzą; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:40 Psi psycholog - odc. 8; telenowela dokumentalna TVP; Bez ograniczeń wiekowych
05:10 Przechodzień codzienny -; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
05:20 Okazja - odc. 9/19 - Wigilia zastępcza; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:45 ...jeden dzień w Гродек - osadzie widmo; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:55 Zakończenie dnia

Polsat
5:00 Disco gramy - program muzyczny
6:00 Nowy dzień z Polsat News - program informacyjny
7:45 Trudne sprawy (132) - serial paradokumentalny
8:45 Malanowski i partnerzy (585) - serial fabularno-dokumentalny
9:15 Malanowski i partnerzy (586) - serial fabularno-dokumentalny
9:45 Dzień, który zmienił moje życie (9) - serial paradokumentalny
10:45 Dlaczego ja? (206) - serial paradokumentalny
11:45 Pielęgniarki (231) - serial paradokumentalny
12:45 Trudne sprawy (472) - serial paradokumentalny
13:45 Małolaty (6) - serial paradokumentalny
14:45 Słoiki (6) - serial paradokumentalny
15:50 Wydarzenia - magazyn informacyjny
16:10 Pogoda - program informacyjny
16:15 Interwencja - magazyn reporterów
16:45 Dlaczego ja? (472) - serial paradokumentalny
17:45 Trudne sprawy (536) - serial paradokumentalny
18:50 Wydarzenia - magazyn informacyjny
19:20 Sport - magazyn sportowy
19:25 Pogoda - program informacyjny
19:30 Świat według Kiepskich (353) - serial komediowy
20:00 Wysmakowani (14) - magazyn kulinarny
20:10 Moja dziewczyna wychodzi za mąż - komedia romantyczna, Wielka Brytania/USA 2008
22:15 Niebiańska plaża - film przygodowy, Wielka Brytania/USA 2000
1:00 Sekret - dramat obyczajowy, Francja 2007
3:00 Tajemnice losu - program rozrywkowy

TVN
5:40 Uwaga! - magazyn reporterów
6:15 Mango - telezakupy
7:20 Detektywi: Daleko stąd (854) - serial fabularno-dokumentalny
7:50 Doradca smaku (33) - magazyn kulinarny
8:00 Dzień Dobry TVN - magazyn
10:55 Kuchenne rewolucje: Restauracja Do Syta, Łódź (2) - program rozrywkowy
12:00 Szkoła (110) - serial paradokumentalny
13:00 Szpital (52) - serial paradokumentalny
14:00 Ukryta prawda (81) - serial paradokumentalny
15:00 Kuchenne rewolucje: Restauracja Feniks, Kobiór (11) - program rozrywkowy
16:00 Szkoła (111) - serial paradokumentalny
17:00 Ukryta prawda (82) - serial paradokumentalny
18:00 Szpital (53) - serial paradokumentalny
19:00 Fakty - magazyn informacyjny
19:35 Sport - magazyn sportowy
19:45 Pogoda - magazyn informacyjny
19:50 Uwaga! - magazyn reporterów
20:10 Doradca smaku (34) - magazyn kulinarny
20:15 Na Wspólnej (2296) - serial obyczajowy
20:55 Kuchenne rewolucje: Warszawa, Tbilisi (2) - program rozrywkowy
21:55 Footloose - film muzyczny, USA 2011
0:15 Wyspa - thriller SF, USA 2005
3:00 Uwaga! - magazyn reporterów
3:25 Klub Magii (168)
4:45 Kuchenne rewolucje: Restauracja Feniks, Kobiór (11) - program rozrywkowy

TV 4
6:00 Nie igraj z aniołem (83) - serial obyczajowy
7:05 Jake i piraci z Nibylandii: Piórko do kapelusza (6) - serial animowany
7:35 Szczenięce lata Toma i Jerry'ego 3: Zabójcza gosposia, taka ryba, biały nosorożec (7) - serial animowany
8:05 Jake i piraci z Nibylandii: Laguna kapitana Hook's (9) - serial animowany
8:35 Szczenięce lata Toma i Jerry'ego 3: S.O.S. ninja, Samochód wyścigowy 'różowy puszek', Droopy z myjni samochodowej (10) - serial animowany
9:05 Gwiezdne wojny: Wojny klonów 3: Duch Mortis (17) - serial animowany
9:35 Gwiezdne wojny: Wojny klonów 3: Cytadela (18) - serial animowany
10:00 Kosmos (9) - serial dokumentalny
11:00 Moja nadzieja (86) - telenowela
12:00 Detektywi w akcji: Palenie szkodzi zdrowiu. Wandale (28) - serial fabularny
13:00 Policjantki i Policjanci (144) - serial obyczajowy
14:00 STOP Drogówka - magazyn policyjny
15:00 Sekrety sąsiadów: Zbyt idealna opiekunka (5) - serial obyczajowy
15:30 Sekrety sąsiadów: Zaginiona narzeczona (6) - serial obyczajowy
16:00 Dom nie do poznania (98) - reality show
17:00 Moja nadzieja (87) - telenowela
18:00 Detektywi w akcji: Pilot (29) - serial fabularny
19:00 Policjantki i Policjanci (145) - serial obyczajowy
20:00 Na pewno, być może - komediodramat, Francja/Wielka Brytania/USA 2008
22:15 W pułapce - film sensacyjny, USA 2013
0:20 Spadkobiercy (25) - program rozrywkowy
1:20 Mega Chichot (48) - program rozrywkowy
1:50 Interwencja - magazyn reporterów
2:10 Graffiti - program publicystyczny
2:30 Tak czy nie? - magazyn
3:00 Disco Polo Life (345) - program muzyczny
4:00 Top 10 - lista przebojów - program muzyczny
5:00 Top 10 - lista przebojów - program muzyczny

TV Polonia
06:05 Ojciec Mateusz - odc. 9 - Aktor; serial kryminalny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:55 Chiny - kraj możliwości; reportaż; 16:9, Dla małoletnich od lat 7
07:25 Słoneczna włócznia - odc. 13 - Najważniejszy mecz -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
08:00 Pytanie na śniadanie - w tym: 8.50 Panorama; 9.35, 10.15 Pogoda ; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
10:55 Krótka historia - (11) Znak pojednania; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:05 Polonia 24; STEREO, 16:9
11:30 Halo Polonia; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:35 Wiadomości; STEREO, 16:9
12:50 Barwy szczęścia - odc. 1412 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:25 M jak miłość - odc. 1201 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:20 Egzamin z życia - odc. 77; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:15 Wilnoteka; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:40 Gry wojenne - cz. 2 -  txt. str. 777  41'; cykl dokumentalny kraj prod.Polska (2008); reż.:Dariusz Jabłoński; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:25 Moje sekrety. Jadwiga Barańska; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:55 Galeria - odc. 32; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:20 Krótka historia - (12) Generał od Kedywu; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Teleexpress -  txt. str. 777; STEREO, 16:9
17:50 Polska z Miodkiem - (67) Ełk, Elbląg; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:55 Saga rodów - Ród Sieradzkich; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
18:25 Sonda 2 - (3) -  txt. str. 777; program popularnonaukowy; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:55 Barwy szczęścia - odc. 1412 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:25 Informacje kulturalne ekstra - Marcel Łoziński; informator kulturalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
19:45 Dobranocka - Pies, kot i .. - Dom; film animowany; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
20:25 Sport; STEREO, 16:9
20:35 Pogoda; STEREO, 16:9
20:50 Paradoks - odc. 1* Czat -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; reż.:Greg Zgliński; wyk.:Karolina Kominek, Andrzej Deskur, Bogusław Linda, Anna Grycewicz, Cezary Łukaszewicz, Arkadiusz Jakubik, Witold Dębicki, Jakub Dmochowski, Ewa Skibińska, Gabriela Muskała; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:35 Muzeum Polskiej Piosenki - /56/ - "Cicha woda" - Zbigniew Kurtycz; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
21:50 Polonia 24; STEREO, 16:9, Na żywo
22:20 Halo Polonia; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
23:25 Pamiętnik Andrzeja Kondratiuka  61'; film dokumentalny kraj prod.Polska (2006); reż.:Andrzej Kondratiuk; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
00:35 Polska z Miodkiem - (67) Ełk, Elbląg; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:45 Galeria - odc. 32; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:15 Słoneczna włócznia - odc. 13 - Najważniejszy mecz; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
01:45 Dobranocka za oceanem - Pies, kot i .. - Dom; film animowany; Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
02:25 Sport; STEREO, 16:9
02:30 Pogoda; STEREO, 16:9
02:45 Paradoks - odc. 1* Czat; serial kryminalny TVP; reż.:Greg Zgliński; wyk.:Karolina Kominek, Andrzej Deskur, Bogusław Linda, Anna Grycewicz, Cezary Łukaszewicz, Arkadiusz Jakubik, Witold Dębicki, Jakub Dmochowski, Ewa Skibińska, Gabriela Muskała; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:35 Krótka historia - (12) Generał od Kedywu; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:45 Barwy szczęścia - odc. 1412; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:20 Polonia 24; STEREO, 16:9
04:45 Halo Polonia; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:40 Saga rodów - Ród Sieradzkich; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
06:00 Polska z Miodkiem - (67) Ełk, Elbląg; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:05 Zakończenie dnia

TVP ABC
05:20 Supa Strikas - Opanowanie piłki, odc. 13 (Ball Control); serial animowany kraj prod.Francja, Republika Południowej Afryki (2008); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
05:45 Jedynkowe Przedszkole - odc. 50; program dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
06:15 Świnka Peppa, seria III - Wakacje na kempingu, odc. 6 (Camping Holiday); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2008); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:25 Masza i niedźwiedź - Okrzyk zwycięstwa, odc. 47 (Victory cry) -  AD; serial animowany kraj prod.ROSJA (2014); STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
06:35 Peg + kot - Problem ze zmarzniętym wielbłądem, odc. 36 (The Cold Camel Problem); serial animowany kraj prod.Kanada (2014); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:50 Charlie i Lola, seria 1 - To nie ja!, odc. 13 (It Wasn't Me); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2006); STEREO
07:05 Kłopoty Pogodziaków - odc. 7; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:25 Dlaczego? Po co? Jak? - odc. 12; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:40 Littlest Pet Shop - Jeż i folia bąbelkowa, odc. 49 (The Hedgehog In The Plastic Bubble); serial animowany kraj prod.Kanada, USA (2012); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:05 Mały Miś s. III - Nocowanie u misia, odc. 44 (Sleep over); serial animowany kraj prod.Kanada (1998); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:30 Noksu - W domu na plaży, odc. 44 (.); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:35 Domisie - Co dwie domisiowe głowy, to nie jedna; program dla dzieci; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:05 Smerfy - Nicpoń i wielka księga zaklęć, odc. 179 (Scruple and the Great Book of Spells); serial animowany kraj prod.Belgia (1988); Bez ograniczeń wiekowych
09:35 Strażak Sam, seria 6 - Podwójne zagrożenie, odc. 25 (Danger by the Double); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:45 Tabaluga - Dzień Kaktusa, odc. 36 (The day of the cactus); serial animowany kraj prod.Niemcy (1997); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:15 O czym one mówią - odc. 88; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:20 Świnka Peppa, seria III - Wakacje na kempingu, odc. 6 (Camping Holiday); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2008); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:30 Masza i niedźwiedź - Okrzyk zwycięstwa, odc. 47 (Victory cry) -  AD; serial animowany kraj prod.ROSJA (2014); STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
10:40 Peg + kot - Problem ze zmarzniętym wielbłądem, odc. 36 (The Cold Camel Problem); serial animowany kraj prod.Kanada (2014); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:55 Charlie i Lola, seria 1 - To nie ja!, odc. 13 (It Wasn't Me); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2006); STEREO
11:10 Kłopoty Pogodziaków - odc. 7; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:25 Przyjaciele lasu - odc. 37 -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:40 Noksu - Zabawna skrzynka, odc. 45 (.); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:45 Littlest Pet Shop - Jeż i folia bąbelkowa, odc. 49 (The Hedgehog In The Plastic Bubble); serial animowany kraj prod.Kanada, USA (2012); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:10 Domisie - Co dwie domisiowe głowy, to nie jedna; program dla dzieci; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:40 Mały Miś s. III - Nocowanie u misia, odc. 44 (Sleep over); serial animowany kraj prod.Kanada (1998); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:05 Noksu - Cichy dzień, odc. 46 (.); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:10 Smerfy - Nicpoń i wielka księga zaklęć, odc. 179 (Scruple and the Great Book of Spells); serial animowany kraj prod.Belgia (1988); Bez ograniczeń wiekowych
13:40 Strażak Sam, seria 6 - Podwójne zagrożenie, odc. 25 (Danger by the Double); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:50 Tabaluga - Dzień Kaktusa, odc. 36 (The day of the cactus); serial animowany kraj prod.Niemcy (1997); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:20 O czym one mówią - odc. 88; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:30 Świnka Peppa, seria III - Kompost, odc. 7 (Compost); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2008); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:35 Masza i niedźwiedź - Okrzyk zwycięstwa, odc. 47 (Victory cry) -  AD; serial animowany kraj prod.ROSJA (2014); STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
14:45 Mama i ja - Zwierzęta na wsi; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
15:05 Lista Przebojów TVP ABC - odc. 6; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:20 Misja w kosmosie - odc. 5; program dla dzieci; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:30 ABC wszystko wie - odc. 62; program dla dzieci; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:50 Nela Mała Reporterka - odc. 52 Przygoda w Delcie Mekongu -  txt. str. 777; magazyn; STEREO, 16:9
16:05 Dlaczego? Po co? Jak? - odc. 12; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:20 Domisie - Wyprawa po kwiat paproci; program dla dzieci; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:50 O czym one mówią - odc. 88; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Supa Strikas - Opanowanie piłki, odc. 13 (Ball Control); serial animowany kraj prod.Francja, Republika Południowej Afryki (2008); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
17:20 Reksio - Reksio detektyw, odc. 21; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Peg + kot - Problem z krainą czarów, odc. 37 (The Wonderland Problem); serial animowany kraj prod.Kanada (2014); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:50 Charlie i Lola, seria 1 - To tajemnica, odc. 14 (It's A Secret); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2006); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:05 Littlest Pet Shop - Komik Pepper, odc. 50 (Standup Stinker); serial animowany kraj prod.Kanada, USA (2012); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:30 Mały Miś s. III - Modropiórek, odc. 48 (Blue feather); serial animowany kraj prod.Kanada (1998); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:00 Wieczorynka - Smerfy - Smerfetka odmieniona, odc. 180 (Smurfette Unmade); serial animowany kraj prod.Belgia (1988); Bez ograniczeń wiekowych
19:20 Wieczorynka - Strażak Sam, seria 6 - Gorączka złota, odc. 26 (When Fools Rush In); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wieczorynka - Tabaluga - Wielkie zmiany, odc. 37 (The big change); serial animowany kraj prod.Niemcy (1997); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wieczorynka - Cała Polska Czyta dzieciom - Czytanie przed spaniem, czyli cała Polska czyta dzieciom; widowisko kameralne; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:05 Masza i niedźwiedź - Moje drzewo genealogiczne, odc. 48 (.) -  AD; serial animowany kraj prod.ROSJA (2015); STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
20:15 Bolek i Lolek na wakacjach - Autostopowicze, odc. 12; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
20:25 Reksio - Reksio i dzięcioł, odc. 58; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
20:40 Supa Strikas - Nogi z ołowiu, odc. 14 (Led Steppin`); serial animowany kraj prod.Francja, Republika Południowej Afryki (2008); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
21:05 Na kłopoty... ABC - odc. 34; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
21:40 Klimaty i smaki; program poradnikowy; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
21:55 Klimaty i smaki; program poradnikowy; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:15 Jak to działa - odc. 30 Woda -  txt. str. 777; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:45 Saga rodów - Ród Curie - Skłodowskiej cz. 1; magazyn; 16:9, Dla małoletnich od lat 7
23:10 Zakończenie dnia

TVP HD
06:30 Ja to mam szczęście! - odc. 17; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
07:10 Komisarz Alex - odc. 4 (seria I, odc. 4) - W potrzasku -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:00 Rodzinka.pl - odc. 127 "Kryzys" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:35 Rodzinka.pl - odc. 128 "Używki są dla mądrych" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:05 Ranczo - odc. 46 (seria IV, odc. 7) - Dzieci śmieci -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:05 Ojciec Mateusz - odc. 95 (seria VII, odc. 13) - Ikona -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:00 Skutki noszenia kapelusza w maju -  txt. str. 777  78'; film obyczajowy kraj prod.Polska (1995); reż.:Krystyna Krupska-Wysocka; wyk.:Wiesław Michnikowski, Barbara Krafftówna, Marek Kondrat, Sławomira Łozińska, Ola Rosińska, Katarzyna Chrzanowska; 16:9, Dla małoletnich od lat 7
12:35 Ja to mam szczęście! - ulubione skecze - odc. 8; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
12:55 Okrasa łamie przepisy - Z ziemi włoskiej do Polski -  txt. str. 777; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:25 Okrasa łamie przepisy - Złota dynia na talerzu -  txt. str. 777; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:00 O mnie się nie martw - s. IV odc. 1/13 -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:55 Ranczo - odc. 48 (seria IV, odc. 9) - Bohaterski strajk -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:55 Ranczo - odc. 49 (seria IV, odc. 10) - Debata -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:55 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - (86) Znachor -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Domy przyszłości - 9; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:05 Ojciec Mateusz - odc. 96 (seria VIII odc. 1) - Wybory serca -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:00 Ranczo - odc. 47(seria IV, odc. 8) - W samo południe -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:55 Rodzinka.pl - odc. 129 "Wigilia" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:30 Rodzinka.pl - odc. 130 "Czyżby koniec?" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:00 Kryptonim Szef - /2/; reality show; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:55 Rodzinka.pl - odc. 182 "Przeprowadzka" sezon 8 -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:25 Rodzinka.pl - odc. 116 "Dzieci nas wyprzedzają" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:05 Stawka większa niż życie - odc. 15/18 - Oblężenie -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
00:05 Rodzinka.pl - odc. 121"Wakacje w Grudziądzu" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:40 Rodzinka.pl - odc. 122 "Bo ja jestem perfekcyjna" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:15 Pułapka  115'; film sensacyjny kraj prod.Polska (1997); reż.:Adek Drabiński; wyk.:Marek Kondrat, Joanna Benda, Bogusław Linda, Zbigniew Zamachowski, Anita Lipnicka, Dorota Pomykała, Małgorzata Potocka, Ewa Sałacka, Jerzy Bończak, Zygmunt Malanowicz; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
03:20 Podróże z historią - odc. 2 Jak zostać husarzem?; cykl dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
03:50 Strefa 3D - Meksyk - Cenoty; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:00 Zakończenie programu

TVP Historia
06:50 Makłowicz w podróży - Podróż 6 Friuli - Wenecja Julijska. Via Julia - Augusta (23); magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:20 Polska i świat z historią w tle - Wracam za dwa tygodnie; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:55 Ginące cywilizacje - Prośba o deszcz. Szamani w Burkina Faso odc. 14 (Enddangered civilisations)  51'; cykl dokumentalny kraj prod.Francja, Polska (1996); reż.:Alain Bourillon; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
09:00 Nicolas Le Floch - Kolacja żebraków cz. 2 (Nicolas Le Floch / Le diner des gueux ep. 2); serial kraj prod.Francja (2012); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:00 Historia żywa - Ludzie Średniowiecza; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
10:35 Polscy bohaterowie wojenni cz 3. Cichociemni. Niewidzialni żołnierze (Heroes of War: Poland) -  txt. str. 777  46'; serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2014); reż.:Joshua Whitehead; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:35 Jedna wojna (One war)  84'; dramat kraj prod.ROSJA (2009); reż.:Vera Glagoleva; wyk.:Aleksander Bułajew, Michael Khmurov, Natalia Surkowa; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:10 Feldpost Osten 1942 - 44  16'; film dokumentalny kraj prod.Polska (1968); Dla małoletnich od lat 12
13:30 Ex Libris - odc. 254; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
14:10 Pułapka Stalina (One Way Ticket to The USSR)  52'; film dokumentalny kraj prod.Francja (2005); reż.:Xavier Dellu, Nicolas Jallot; Dla małoletnich od lat 12
15:10 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii.; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
15:40 Sensacje XX wieku - Rok 1941, odc. 1 -  txt. str. 777; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
16:15 Sensacje XX wieku - Rok 1941, odc. 2 -  txt. str. 777; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
16:45 Marsz wyzwolicieli -  txt. str. 777  56'; film dokumentalny kraj prod.Polska (2009); reż.:Grzegorz Braun; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:55 Nicolas Le Floch - Zbrodnia z ulicy Francs - Bourgeois cz. 1 (Nicolas Le Floch / L’affaire de la rue Francs - Bourgeois ep. 1); serial kraj prod.Francja (2012); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:00 Był sobie człowiek - Wojna stuletnia 13/26 (Il etait une fois... L'homme / La guerre de 100 ans); serial animowany kraj prod.Francja (1978); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:40 Polscy bohaterowie wojenni cz 4. Żegota. Na pomoc Żydom (Heroes of War: Poland) -  txt. str. 777  46'; serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2014); reż.:Stuart Rose; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:45 Sensacje XX wieku - Rok 1941, odc. 3 -  txt. str. 777; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
21:15 Sensacje XX wieku - Oddział specjalny -  txt. str. 777; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
21:45 Deyna -  txt. str. 777  36'; film dokumentalny kraj prod.Polska (2003); reż.:Jarosław Stypa, Beata Dzianowicz; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
22:35 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii.; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
23:10 Szerokie tory - Jeden dzień z życia szalikowca na Ukrainie; reportaż; Dla małoletnich od lat 12
23:40 PRL de Luxe -  AD  15'; film dokumentalny kraj prod.Polska (2007); reż.:Edyta Wróblewska; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
24:00 Miejsca Przeklęte; cykl dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:35 Miejsca Przeklęte; cykl dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:10 Pułapka Stalina (One Way Ticket to The USSR)  52'; film dokumentalny kraj prod.Francja (2005); reż.:Xavier Dellu, Nicolas Jallot; Dla małoletnich od lat 12
02:10 Wspaniałe stulecie - odc. 23 (Muhtesem Yüzyil (Magnificent Century), ep. 23); serial kostiumowy kraj prod.Turcja (2011); 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:05 Wspaniałe stulecie - odc. 24 (Muhtesem Yüzyil (Magnificent Century), ep. 24); serial kostiumowy kraj prod.Turcja (2011); 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:05 Historia faszyzmu - odc. 8 (La storia del fascismo/ History of Fascism); serial dokumentalny kraj prod.Włochy (2006); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
04:55 Zakończenie dnia

TVP Info
05:55 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:07 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
06:13 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:15 Flesz Info - Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:17 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:19 Przegląd Prasy Info; STEREO, 16:9, Na żywo
06:23 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:28 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
06:30 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:38 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:45 Flesz Info - Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:47 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:50 Przegląd Prasy Info; STEREO, 16:9, Na żywo
06:54 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:57 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
07:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:08 Przegląd Prasy Info; STEREO, 16:9, Na żywo
07:12 Flesz Info - Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:17 Wschodnia Flanka; cykl reportaży; STEREO, 16:9
07:30 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:39 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:43 Flesz Info - Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:45 Gość poranka; STEREO, 16:9, Na żywo
08:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:08 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:15 Flesz Info - Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:17 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:28 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
08:30 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:38 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:45 Flesz Info - Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:47 Info Poranek - Gość; STEREO, 16:9, Na żywo
08:57 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
09:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:11 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:12 Info Poranek - Gość; STEREO, 16:9, Na żywo
09:30 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
10:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
10:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
11:00 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
11:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
11:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9
12:00 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
12:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
12:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9
13:00 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
13:22 Pogoda Info; STEREO, 16:9
13:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
14:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
14:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9
15:00 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
15:25 Pogoda Info; STEREO, 16:9
15:30 Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
16:30 Puls Polski; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
16:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
16:58 Flesz Info; STEREO, 16:9, Na żywo
17:15 Teleexpress Extra -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
17:32 Extra świat; magazyn; STEREO, 16:9, Na żywo
17:40 To jest temat; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
18:00 Dla niesłyszących - Twoje Info -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
18:26 Po przecinku; rozmowa; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
18:50 Wschodnia Flanka; cykl reportaży; STEREO, 16:9
19:02 Serwis Info Wieczór; STEREO, 16:9, Na żywo
19:10 Cztery strony; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Na żywo
19:30 INFObiznes; STEREO, 16:9, Na żywo
19:39 Felieton TVP INFO - Bezpieczne finansowanie rozwoju; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:46 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
19:57 Dziś wieczorem; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
20:12 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
20:51 Pogoda Info; STEREO, 16:9
21:00 Panorama Info; STEREO, 16:9, Na żywo
21:33 Pogoda Info; STEREO, 16:9
21:40 STUDIO LOTTO
21:50 W tyle wizji; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Na żywo
22:25 Być albo nie być; debata; STEREO, 16:9, Na żywo
23:16 Na pierwszej stronie; STEREO, 16:9
23:20 Brexit; debata; STEREO, 16:9, Na żywo
00:05 Sportowy Wieczór; STEREO, 16:9
00:20 Teleexpress Extra; STEREO, 16:9
00:41 Dziś wieczorem; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:56 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:40 W tyle wizji; program publicystyczny; STEREO, 16:9
02:15 Być albo nie być; debata; STEREO, 16:9
03:11 Brexit; debata; STEREO, 16:9
03:51 Pogoda Info; STEREO, 16:9
04:05 Dziś wieczorem; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:20 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:58 To jest temat; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:23 W tyle wizji; program publicystyczny; STEREO, 16:9
05:54 Zakończenie dnia

TVP Kultura
07:30 Afisz kulturalny - 23 - 26 czerwca; Dla małoletnich od lat 12
07:45 Kultura fizyczna - Anna i Adam Witkowscy - cz. 4; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:50 Studio Kultura - Rozmowy - Dorota Groyecka; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:05 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9
08:15 TVP Kultura na Festiwalu Młodzi i Film 2016 - Dzień drugi; felieton; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:20 Tristan i Izolda według Trelińskiego; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:50 Design - Pufa Sacco (Le Sacco); cykl dokumentalny kraj prod.Francja (2008); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:20 Ja, twój syn (Apa)  85'; film fabularny kraj prod.Węgry (1966); reż.:Istvan Szabo; wyk.:Miklos Gabor, Andras Balint, Daniel Erdelyi; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:50 Święta polskie - Długi weekend -  txt. str. 777 AD  71'; film TVP; reż.:Robert Gliński; wyk.:Joanna Żółkowska, Krzysztof Globisz, Leszek Piskorz, Bogusław Kierc, Maciej Damięcki; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:05 Święta polskie - Królowa chmur -  txt. str. 777 AD  75'; film TVP; reż.:Radosław Piwowarski; wyk.:Danuta Szaflarska, Wojciech Malajkat, Anna Przybylska, Bogdan Kalus, Zdzisław Kuźniar, Adam Cywka, Wojciech Kuliński, Joanna Jeziorna, Robert Kowalski, Bolesław Abart; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, Dla małoletnich od lat 12
13:30 Koniec wakacji  74'; film fabularny kraj prod.Polska (2004); reż.:Marcin Krzyształowicz; wyk.:Anna Szymczak, Beata Fudalej, Roman Gancarczyk, Adam Ferency, Leszek Zdybał, Dariusz Starczewski, Rafał Maćkowiak, Adam Ciołek, Krzysztof Jędrysek, Iwona Bielska; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
14:50 Legendy Rocka - Green Day (Green Day)  22'; cykl dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2013); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:15 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9
15:25 TVP Kultura na Festiwalu Młodzi i Film 2016 - Dzień drugi; felieton; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:35 O północy w Paryżu (Midnight in Paris) -  txt. str. 777  90'; komediodramat kraj prod.USA, Hiszpania, Francja (2011); reż.:Woody Allen; wyk.:Owen Wilson, Rachel McAdams; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:10 Ja, twój syn (Apa)  85'; film fabularny kraj prod.Węgry (1966); reż.:Istvan Szabo; wyk.:Miklos Gabor, Andras Balint, Daniel Erdelyi; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:50 Teraz animacje! - Kinematograf  12'; film animowany kraj prod.Polska (2009); reż.:Tomasz Bagiński; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:05 Świat w dokumencie - Z Moskwy do Pietuszek z Wieniediktem Jerofiejewem (From Moscow to Pietushki)  42'; film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (1990); reż.:Paweł Pawlikowski; Dla małoletnich od lat 12
20:00 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9
20:10 TVP Kultura na Festiwalu Młodzi i Film 2016 - Dzień trzeci; felieton; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:20 Filmy, które zmieniły Amerykę - Burza lodowa (The Ice Storm) -  txt. str. 777  108'; dramat kraj prod.USA (1997); reż.:Ang Lee; wyk.:Tobey Maguire, Katie Holmes, Christina Ricci, Elijah Wood, Kevin Kline; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:20 Informacje kulturalne ekstra - Brigitte Lacombe; informator kulturalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:40 Kino francuskie - Tata, mama, moja żona i ja (Papa, maman, ma femme et moi...)  104'; komedia kraj prod.Francja (1955); reż.:Jean-Paul Le Chanois; wyk.:Robert Lamoureux, Gaby Morlay, Fernand Ledoux, Nicole Courcel; Dla małoletnich od lat 12
00:25 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9
00:35 TVP Kultura na Festiwalu Młodzi i Film 2016 - Dzień trzeci; felieton; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:40 Brakujące zdjęcie (L'image manquante/The Missing Picture)  91'; film dokumentalny kraj prod.Francja, Kambodża (2013); reż.:Rithy Panh; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:15 Pokolenie VHS - Harry Angel (Angel Heart)  108'; thriller kraj prod.USA, Wielka Brytania (1987); reż.:Alan Parker; wyk.:Robert De Niro, Mickey Rourke, Lisa Bonet, Charlotte Rampling; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
04:10 Miłość zaaranżowana w gwiazdach (A Match Made in Heaven)  57'; film dokumentalny kraj prod.Izrael (2014); reż.:Ronnie Kay; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:10 Zakończenie dnia

TVP Rozrywka
05:55 Humor w odcinkach - Święta wojna - (270) Rower górski; serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
06:25 Tylko jeden skecz - "Kebab w Londynie" - Kabaret Moralnego Niepokoju; program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:40 Makłowicz w podróży - Podróż 34 Chorwacja (129) - Rab; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:15 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - Gambia odc. 10 -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:45 Okrasa łamie przepisy - Polska wieprzowina na trzy sposoby -  txt. str. 777; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:20 KabareTOP czyli kabaretowa lista przebojów - (59); program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:50 Kabaretowy Klub Dwójki - (1) - Ani Mru Mru / Kabaret Moralnego Niepokoju; widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:50 Śpiewające fortepiany - (90); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:50 Muzeum Polskiej Piosenki - /73/ - "Czerwony jak cegła" - Dżem; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:10 Kabaretowy Klub Dwójki - BRACIA (68); widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:10 Życie to Kabaret - Kabaret Hrabi - Savoir vivre. Bon ton (1) -  txt. str. 777; program kabaretowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:15 Życie to Kabaret - Kabaret Hrabi - Savoir Vivre. Pardon (2) -  txt. str. 777; program kabaretowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:10 Humor w odcinkach - Tygodnik Moralnego Niepokoju - 5; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
14:45 Kabaretowa Mapa Polski - Kabaretowa Noc Listopadowa 2014 - Bohater potrzebny od zaraz. Złe pomniki (1); widowisko; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:45 Kabaretowa Mapa Polski - Kabaretowa Noc Listopadowa 2014 - Bohater potrzebny od zaraz. Kim był Andrzej Celiwa? (2); widowisko; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:50 Kabaretowa Mapa Polski - Kabaretowa Noc Listopadowa 2014 - Bohater potrzebny od zaraz. Orły, cokoły (3); widowisko; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:50 Okrasa łamie przepisy - Lekko i dietetycznie z królikiem -  txt. str. 777; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:25 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - Wyspy Zielonego Przylądka odc. 11 -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:55 Makłowicz w podróży - Podróż 34 Chorwacja (130) - Rijeka; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:35 KabareTOP czyli kabaretowa lista przebojów - (59); program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:15 Śpiewające fortepiany -  odc. 91; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:15 Kabaretowy Klub Dwójki - Hobby (69); widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:10 Piosenki z Komediowej Sceny Dwójki /9/; widowisko; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:20 Olga Lipińska zaprasza - (10); talk-show; 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
23:05 Komediowa Scena Dwójki - (2); program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
24:00 Kabaretowa Mapa Polski - 35. Wieczory Humoru i Satyry Lidzbark 2014 - Neo - Nówka i goście /1/; widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12; .
00:55 Kabaretowa Mapa Polski - 35. Wieczory Humoru i Satyry Lidzbark 2014 - Neo - Nówka i goście /2/; widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12; .
01:50 Kabaretowa Mapa Polski - Opole 2006 - Kabareton /2/; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:50 Rozrywka Retro - Studio Gama; Bez ograniczeń wiekowych
04:00 Zakończenie dnia

TVP Seriale
05:55 Rodzinka.pl - odc. 174 "Nie chcę być babcią" sezon 8 -  AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:30 O mnie się nie martw - odc. 8 -  AD; serial TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:25 Wspaniałe stulecie (s. 4) - odc. 247 (s. 4, odc. 28) (Muhtesem Yüzyil (Magnificent Century), ep. 247 (s. 4, ep. 28)) -  txt. str. 777; serial kostiumowy kraj prod.Turcja (2014); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:25 M jak miłość - odc. 322; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
09:25 Czterdziestolatek - odc. 16/21 - Gdzie byłaś, czyli Szekspir -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
10:20 Rodzinka.pl - odc. 175 "Zarządzanie kryzysowe" sezon 8 -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:55 Rodzinka.pl - odc. 176 "Kwestia perspektywy" sezon 8 -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:30 Ranczo - odc. 99 (seria VIII, odc. 8) - Los pogorzelca -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:30 Ranczo - odc. 100 (seria VIII, odc. 9) - W blasku fleszy -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:25 Ojciec Mateusz - odc. 124 - Rezydencja (seria X odc. 3) -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:20 Ojciec Mateusz - odc. 125 - Zielony zakątek (seria X odc. 4) -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:20 Na dobre i na złe - odc. 264 Bolesna nieśmiałość; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:15 Rodzinka.pl - odc. 177 "Życie nie jest nudne" sezon 8 -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:45 Ranczo - odc. 101 (seria VIII, odc. 10) - Grecy i Bułgarzy -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:45 Ranczo - odc. 102 (seria VIII, odc. 11) - Jedźmy, nikt nie woła -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:40 Rodzinka.pl - odc. 178 "Mimo wszystko miłość" sezon 8 -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:20 Ojciec Mateusz - odc. 126 - Słowo faceta (seria X odc. 5) -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:15 Wspaniałe stulecie (s. 4) - odc. 248 (s. 4, odc. 29) (Muhtesem Yüzyil (Magnificent Century), ep. 248 (s. 4, ep. 29)) -  txt. str. 777; serial kostiumowy kraj prod.Turcja (2014); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:15 Ranczo - odc. 103 (seria VIII, odc. 12) - Nie rzucaj ziemi, skąd twój ród -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:10 Ranczo - odc. 104 (seria VIII, odc. 13) - Wielkie otwarcie -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:05 Ojciec Mateusz - odc. 127 - Dzień papieski (seria X odc. 6) -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:55 O mnie się nie martw - odc. 9 -  txt. str. 777 AD; serial TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:50 Paradoks - odc. 3 Wolność -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:45 Paradoks - odc. 4 Tajemnica spowiedzi; serial kryminalny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:40 Czterdziestolatek - odc. 16/21 - Gdzie byłaś, czyli Szekspir; serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
03:40 M jak miłość - odc. 322; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
04:35 Święta wojna - (299) Żyd Alojz; serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
04:55 Zakończenie dnia

TVP Sport
08:00 Rywale - EURO 2016 - odc. 15; magazyn; STEREO, 16:9
08:35 Piłka nożna - Copa America: 1/2 F (2): Kolumbia - Chile; STEREO, 16:9
10:45 ENERGA Basket Cup 2016; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:15 Krakowskie Spotkania Biegowe 2016; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:25 Polskie Gwiazdy Piłkarskie - Bartosz Salamon; cykl reportaży; STEREO, 16:9
12:00 ( set 1, gem 1-3 )Tenis ziemny - Turniej WTA - Eastbourne: 1/4 F (1); STEREO, 16:9, Na żywo
14:00 ( set 1, gem 1-3 )Tenis ziemny - Turniej WTA - Eastbourne: 1/4 F (2); STEREO, 16:9, Na żywo
15:50 Pełnosprawni - odc. 161 -  JM; magazyn dla niepełnosprawnych; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:20 Kolarstwo - Tour de Suisse - 9 etap: Davos - Davos; STEREO, 16:9
17:15 Zwarcie - .; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:40 Team Polska - tradycja (9); felieton; STEREO, 16:9
17:50 Szermierka - Mistrzostwa Europy - Toruń 2016: dzień 4 - Finały; STEREO, 16:9, Na żywo
20:25 Piłka nożna - Copa America: 1/2 F (1): USA - Argentyna; STEREO, 16:9
22:25 Minął dzień we Francji; STEREO, 16:9
23:00 Sportowy Wieczór; STEREO, 16:9
23:20 Tenis ziemny - Turniej WTA - Eastbourne: 1/4 F (2); STEREO, 16:9
00:50 Memoriał Grundmanna i Wizowskiego 2016; STEREO, 16:9
01:15 Zakończenie dnia

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA, o ile nie zaznaczono inaczej.