TVP 1
05:55 Klan - odc. 3042 -  txt. str. 777; telenowela TVP; Dla małoletnich od lat 12
06:20 Jaka to melodia? - odc. 3451; teleturniej muzyczny; Bez ograniczeń wiekowych
06:55 Natura w Jedynce - Berlin miejska dżungla (Wild Berlin); film dokumentalny kraj prod.Niemcy (2015); reż.:Rosie Koch, Roland Gockel; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
08:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
08:10 Pogoda poranna; STEREO, 16:9, Na żywo
08:15 Kwadrans polityczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
08:35 Astronarium - (22) - "Planety pozasłoneczne"; magazyn; Dla małoletnich od lat 7
09:05 Grzech Fatmagül - odc. 116 (Fatmagul'un Sucu Ne? bolum 116) -  txt. str. 777; serial kraj prod.Turcja (2011); 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:10 Ranczo - odc. 14 (seria II, odc. 1) - Sztuka i władza -  txt. str. 777  53'; serial obyczajowy TVP; reż.:Wojciech Adamczyk; wyk.:Ilona Ostrowska, Cezary Żak, Paweł Królikowski, Grzegorz Wons, Jacek Kawalec, Artur Barciś; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:05 Złote serce - odc. 7 (Coracao d'Ouro, ep. 7) -  txt. str. 777; serial kraj prod.Portugalia (2015); Dla małoletnich od lat 12
12:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
12:10 Agrobiznes; STEREO, 16:9, Na żywo
12:35 Agropogoda; magazyn; STEREO, 16:9
12:40 Smaki polskie - Ciasteczka bez grzechu; magazyn kulinarny; Bez ograniczeń wiekowych
12:50 Święta od kuchni - /14/; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
13:00 Młodzi lekarze - odc. 1 -  txt. str. 777; telenowela dokumentalna TVP; reż.:Alina Mrowińska, Joanna Frydrych; Dla małoletnich od lat 12
13:55 Grzech Fatmagül - odc. 117 (Fatmagul'un Sucu Ne? bolum 117) -  txt. str. 777; serial kraj prod.Turcja (2011); 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
15:10 Pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
15:20 Serce dla dzieci - miniaudycje; Bez ograniczeń wiekowych
15:25 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:55 Płomień miłosierdzia - Płomień miłosierdzia - świadectwa (Żytnia); felieton; Bez ograniczeń wiekowych
16:00 Ojciec Mateusz - odc. 48 (seria IV, odc. 5) - Śmierć na żywo -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:00 Teleexpress -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
17:15 Pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
17:25 Jaka to melodia? - odc. 3452; teleturniej muzyczny; Bez ograniczeń wiekowych
17:55 Święta od kuchni - /15/; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
18:05 Klan - odc. 3043 -  txt. str. 777; telenowela TVP; Dla małoletnich od lat 12
18:35 Złote serce - odc. 8 (Coracao d'Ouro, ep. 8) -  txt. str. 777; serial kraj prod.Portugalia (2015); Dla małoletnich od lat 12
19:30 Wiadomości -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
20:05 Sport -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
20:10 Pogoda -  txt. str. 777; STEREO, 16:9
20:25 Poldark - Wichry losu - seria II, odc. 7 (Poldark II, ep. 7) -  txt. str. 777; serial kraj prod.Wielka Brytania (2016); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:35 Weekendowy Hit Jedynki - Karol. Papież, który pozostał człowiekiem (Karol, un Papa rimasto uomo) -  txt. str. 777; film fabularny kraj prod.Włochy (2005); reż.:Giacomo Battiato; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
00:15 Tajemnice Hotelu Adlon - odc. 4/6 (Das Adlon. Eine Familiensaga, teil. 4) -  txt. str. 777; film obyczajowy kraj prod.Niemcy (2013); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:15 Glina - odc. 14/25 -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
02:15 Śnieżne anioły (Angels in the Snow) -  txt. str. 777  86'; film obyczajowy kraj prod.USA (2015); reż.:George Erschbamer; wyk.:Kristy Swanson, Chris Potter, Colin Lawrence, Catherine Lough Haggquist; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:50 Notacje - Maria Iwaszkiewicz. Nasze Wigilie; cykl dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
04:10 Tajemnice Hotelu Adlon - odc. 4/6 (Das Adlon. Eine Familiensaga, teil. 4) -  txt. str. 777; film obyczajowy kraj prod.Niemcy (2013); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:55 Zakończenie dnia

TVP 2
05:55 Rodzinka.pl - odc. 150 "Kosmos" sezon 6 -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO/5.1/AD, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:30 Natura się o(d)płaca - Długosiodło odc. 6/11 seria 2; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:05 M jak miłość - odc. 1221 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:00 Pytanie na śniadanie - w tym: Panorama i Pogoda; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
10:50 Barwy szczęścia - odc. 1563 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
11:30 Na dobre i na złe - odc. 289 Nieodparty apetyt; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
12:35 Tylko z Tobą - odc 112 (Asla Vazgecmem); serial obyczajowy kraj prod.Turcja (2015); Dla małoletnich od lat 12
13:30 Rodzinka.pl - odc. 65 "Nowe zwierzątko domowe" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO/5.1/AD, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:00 Mamy w nim ojca -  txt. str. 777; film dokumentalny; reż.:Grzegorz Sadurski; Bez ograniczeń wiekowych
14:40 Imperium miłości - odc 15 (Kurt Seyit ve Sura); serial kostiumowy kraj prod.Turcja (2014); Dla małoletnich od lat 12
15:40 Panorama Kraj; STEREO, 16:9, Na żywo
16:00 Pogoda Kraj; STEREO, 16:9
16:05 Herbatka z kabaretem - (6); program rozrywkowy; Dla małoletnich od lat 12
16:30 Dachy Krakowa, czyli literatura jest rozmową (9); magazyn o książkach; Dla małoletnich od lat 12
17:05 Tylko z Tobą - odc 113 (Asla Vazgecmem); serial obyczajowy kraj prod.Turcja (2015); Dla małoletnich od lat 12
18:00 Panorama; STEREO, 16:9, Na żywo
18:30 Sport Telegram; STEREO, 16:9, Na żywo
18:35 Pogoda; STEREO, 16:9
18:50 Jeden z dziesięciu - odc. 18/94; teleturniej; Bez ograniczeń wiekowych
19:25 Barwy szczęścia - odc. 1563 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
20:05 Barwy szczęścia - odc. 1564 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
20:45 Kochaj albo rzuć -  txt. str. 777  116'; komedia; reż.:Sylwester Chęciński; wyk.:Władysław Hańcza, Wacław Kowalski, Anna Dymna, Halina Buyno - Łoza, Irena Karel, Duchyl Martin Smith, Maria Zbyszewska, Robert Lewandowski, Jan Pietrzak, Henryk Talar; Dla małoletnich od lat 12
22:55 Mów mi Mistrzu - (3); widowisko artystyczne; Dla małoletnich od lat 12
24:00 Kryminalne zagadki Las Vegas - s. XIV, odc. 14/22 (Crime Scene Investigation XIV ep. De Los Muertos); serial sensacyjny kraj prod.Kanada, USA (2013); 16:9, Dla małoletnich od lat 16
00:50 Zakonnica w przebraniu 2: powrót do habitu (Sister Act 2: Back in the Habit) -  txt. str. 777  102'; komedia kraj prod.USA (1993); reż.:Bill Duke; wyk.:Whoopi Goldberg, Kathy Najimy, Barnard Hughes, Mary Wickes; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:45 Diabeł (Devil)  76'; thriller kraj prod.USA (2010); reż.:John Erick Dowdle; wyk.:Bojana Novakovic, Logan Marshall-Green, Jenny O'Hara, Bokeem Woodbine, Geoffrey Arend; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
04:15 Kryminalne zagadki Las Vegas - s. XIV, odc. 14/22 (Crime Scene Investigation XIV ep. De Los Muertos); serial sensacyjny kraj prod.Kanada, USA (2013); 16:9, Dla małoletnich od lat 16
05:00 Strefa rozrywki - odc. 11; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
05:20 Zakończenie dnia

TVP 3
07:00 OTV - PASMO LOKALNE
08:00 Dla niesłyszących - Co niesie dzień -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
08:10 Pogoda - 23.12 - 1; STEREO, 16:9
08:15 Kreatywni odc. 32; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
08:55 Dla niesłyszących - Telekurier OPP -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:30 Relacje - odc. 131; magazyn ekonomiczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
09:55 Pogoda - 23.12 - 2; STEREO, 16:9
10:00 Dla niesłyszących - Co niesie dzień -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
10:15 Sport w Regionach - flash; STEREO, 16:9
10:25 Plebania - odc. 767; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
10:50 e - sport - odc. 3; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:15 Ślizg - odc. 2; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:45 Sprawa dla reportera; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:35 Pogoda - 23.12 - 3; STEREO, 16:9
12:45 Dla niesłyszących - Co niesie dzień -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
13:00 Sport w Regionach - flash; STEREO, 16:9
13:25 Agrobiznes; STEREO, 16:9
13:55 Historie szczęśliwe odc. 32; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:20 Wystawy na Boże Narodzenie (The Windows of Christmas); film dokumentalny kraj prod.Francja (2004); reż.:Didier Fassio; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
15:20 Ostrożnie! To butla z gazem! odc.1; felieton; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:35 Wstęp wolny - z kulturą - odc. 136; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
16:00 Dla niesłyszących - Telekurier -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
16:30 Atlas kultury; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
16:45 Dziennik regionów - tematy dnia; STEREO, 16:9, Na żywo
17:00 Pogoda - 23.12 - 4; STEREO, 16:9
17:00 Sport w Regionach - flash; STEREO, 16:9
17:30 OTV - PASMO LOKALNE
22:00 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
22:20 Echa dnia; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:40 Pogoda - 23.12 - 5; STEREO, 16:9
22:45 Sport w Regionach; STEREO, 16:9
23:05 Dla niesłyszących - Telekurier -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:35 Telewizja Nocą odc. 43; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
00:50 Wstęp wolny - z kulturą - odc. 136; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
01:25 Sprawa dla reportera; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:20 Atlas kultury; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
02:40 Telewizja Nocą odc. 43; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:55 Echa dnia; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:15 Sport w Regionach; STEREO, 16:9
04:30 e - sport - odc. 3; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:50 Historie szczęśliwe odc. 32; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:10 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9
05:40 Dla niesłyszących - Telekurier -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:05 Plebania - odc. 767; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
06:25 Zaczarowany Świat bombek; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:35 Wstęp wolny - z kulturą - odc. 136; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7

TVP 3 Olsztyn
07:00 Pogoda; STEREO, 16:9
07:01 Astronarium - (12) - "Polski przemysł kosmiczny"; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
07:29 Pogoda; STEREO, 16:9
07:30 Skarby prowincji - odc. 3; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:45 OPINIE  /powt./; STEREO, 16:9
07:58 Pogoda; STEREO, 16:9
08:00 Dla niesłyszących - Co niesie dzień -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
08:10 Pogoda - 23.12 - 1; STEREO, 16:9
08:15 Kreatywni odc. 32; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
08:55 Dla niesłyszących - Telekurier OPP -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:30 Relacje - odc. 131; magazyn ekonomiczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
09:55 Pogoda - 23.12 - 2; STEREO, 16:9
10:00 Dla niesłyszących - Co niesie dzień -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
10:15 Sport w Regionach - flash; STEREO, 16:9
10:25 Plebania - odc. 767; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
10:50 e - sport - odc. 3; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:15 Ślizg - odc. 2; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:45 Sprawa dla reportera; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:35 Pogoda - 23.12 - 3; STEREO, 16:9
12:45 Dla niesłyszących - Co niesie dzień -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
13:00 Sport w Regionach - flash; STEREO, 16:9
13:25 Agrobiznes; STEREO, 16:9
13:55 Historie szczęśliwe odc. 32; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:20 Wystawy na Boże Narodzenie (The Windows of Christmas); film dokumentalny kraj prod.Francja (2004); reż.:Didier Fassio; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
15:20 Ostrożnie! To butla z gazem! odc.1; felieton; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:35 Wstęp wolny - z kulturą - odc. 136; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
16:00 Dla niesłyszących - Telekurier -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
16:30 Atlas kultury; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
16:45 Dziennik regionów - tematy dnia; STEREO, 16:9, Na żywo
17:00 Pogoda - 23.12 - 4; STEREO, 16:9
17:00 Sport w Regionach - flash; STEREO, 16:9
17:30 Zakamarki Przeszłości - Halifax z Sadkowej Góry; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:50 Ziołowa apteka - Melisa; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:00 Talerz smaków - 24/16; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:15 Prosto z lasu - 25/16; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:30 Informacje - Wyd. główne; STEREO, 16:9, Na żywo
18:50 Flesz Sport; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:55 Pogoda z Prezenterem; STEREO, 16:9
19:00 OPINIE; STEREO, 16:9
19:15 Winda regionu - Uratować Święta; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
19:30 Banalnie naturalnie - odc. 7; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:45 Flesz Sport; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:50 Pogoda z Prezenterem; STEREO, 16:9
19:55 Zdarzyło się wczoraj - odc. 10/14; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:25 L jak Las - 12/16; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:40 OPINIE  /powt./; STEREO, 16:9
20:50 Flesz Sport; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:55 Pogoda z Prezenterem; STEREO, 16:9
20:58 TELEZAKUPY
21:30 Informacje; STEREO, 16:9
21:50 Flesz Sport; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
21:55 Pogoda z Prezenterem; STEREO, 16:9
22:00 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
22:20 Echa dnia; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:40 Pogoda - 23.12 - 5; STEREO, 16:9
22:45 Sport w Regionach; STEREO, 16:9
23:05 Dla niesłyszących - Telekurier -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:35 Telewizja Nocą odc. 43; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
00:50 Wstęp wolny - z kulturą - odc. 136; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
01:25 Sprawa dla reportera; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:20 Atlas kultury; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
02:40 Telewizja Nocą odc. 43; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:55 Echa dnia; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:15 Sport w Regionach; STEREO, 16:9
04:30 e - sport - odc. 3; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:50 Historie szczęśliwe odc. 32; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:10 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9
05:40 Dla niesłyszących - Telekurier -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:05 Plebania - odc. 767; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
06:25 Zaczarowany Świat bombek; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:35 Wstęp wolny - z kulturą - odc. 136; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7

Polsat
5.00 Disco Gramy
6.00 Nowy dzień z Polsat News
8.00 Trudne sprawy
9.00 Malanowski i Partnerzy
10.00 Dzień, który zmienił moje życie
11.00 Dlaczego ja?
12.00 Poznaj swoje prawa
13.00 Trudne sprawy
14.00 Pierwsza miłość
14.45 Dlaczego ja?
15.50 Wydarzenia, Pogoda
16.15 Interwencja
16.30 Na ratunek 112
17.00 Gliniarze
18.00 Pierwsza miłość
18.50 Wydarzenia, Sport, Pogoda
19.30 Świat według Kiepskich
20.05 Ralf Demolka - film animowany
22.15 Predator, cz. 1 - film akcji, USA, 1987
0.45 Wspaniały Buck Howard - komedia
2.45 Tajemnice losu

TVN
5.15 Uwaga! - program interwencyjny
5.45 Mango - Telezakupy
6.50 Kuchenne rewolucje
7.50 Doradca smaku
8.00 Dzień Dobry TVN
10.55 Ukryta prawda - program obyczajowy
12.00 Szkoła - serial
13.00 19 + - serial
13.30 Szpital - program obyczajowy
14.30 Kuchenne rewolucje
15.30 Szkoła - serial
16.30 19 + - serial
17.00 Ukryta prawda - program obyczajowy
18.00 Szpital - program obyczajowy
19.00 Fakty, Sport, Pogoda
19.50 Uwaga! - program interwencyjny
20.00 Harry Potter i Kamień Filozoficzny - film przygodowy, USA, Wielka Brytania 2001
23.10 Piekielna głębia - film sensacyjny, USA 1999
1.20 Kuba Wojewódzki - talk show
2.25 Ugotowani
3.25 Uwaga!
3.40 Klub Magii
5.00 Nic straconego

TV 4
6.00 Nieśmiertelny
7.05 Tom i Jerry
7.35 Klub przyjaciół Myszki Miki
8.05 Tom i Jerry
8.35 Klub przyjaciół Myszki Miki
9.00 Strażnik Teksasu
10.00 Dom nie do poznania
11.00 Detektywi w akcji
12.00 Big Box Little Box
13.00 Policjantki i Policjanci
14.00 STOP Drogówka
15.00 Dom nie do poznania
16.00 Po prostu Maria
16.55 Droga do szczęścia
17.55 Detektywi w akcji
18.55 Policjantki i Policjanci
19.50 Wysmakowani
20.00 Androidcop - film sci - fi, USA, 2014
21.50 Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny
22.50 Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny
23.50 Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny
0.50 Naznaczony - horror USA, Kanada, 2010
3.00 Disco Polo Life
4.00 Top 10 lista przebojów
5.00 Top 10 lista przebojów

TVN 7
5.15 Ukryta prawda - program obyczajowy
6.15 Szpital - program obyczajowy
7.15 Sąd rodzinny
8.15 Zagubieni III - serial
9.15 Magda M. - serial
10.15 Mango Telezakupy
11.55 Ukryta prawda - program obyczajowy
12.55 Sąd rodzinny
13.55 Szpital - program obyczajowy
14.55 Sędzia Anna Maria Wesołowska
15.55 Zagubieni III - serial
16.55 Gotowe na wszystko III - serial
17.55 Zaklinaczka duchów - serial
19.00 Ukryta prawda - program obyczajowy
20.00 Greystoke: Legenda Tarzana, władcy małp - film przygodowy, Wielka Brytania, USA 1984
22.50 Footloose - film obyczajowy, USA 2011
1.10 Skazany na śmierć - serial
2.10 Cztery Gwiazdki - komedia, USA, Niemcy 2008
3.50 Klub Magii
5.50 Koniec programu

TV Polonia
06:05 Ojciec Mateusz - odc. 124 - Rezydencja (seria X odc. 3) -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:00 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii. - Przeszłość z przyszłością; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
07:30 Domisie - odc. 307 Nie lubię tego, czyli grymaszenie przy stole; program dla dzieci; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Pytanie na śniadanie - w tym: Panorama i Pogoda; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
10:50 Halo Polonia - muzycznie.... - /3/; Bez ograniczeń wiekowych
11:10 Polonia 24; STEREO, 16:9
11:35 Halo Polonia; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:25 Krótka historia - (159) Struktura organizacyjna Armii Krajowej; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:35 Wiadomości; STEREO, 16:9
12:50 Na sygnale - odc. 114 "Dziecko" -  txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:25 M jak miłość - odc. 1253 -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
14:25 Komisarz Alex - odc. 79 (seria VII, odc. 1) - Śmierć przyszła dwa razy -  txt. str. 777  43'; serial kryminalny TVP; reż.:Krzysztof Lang; wyk.:Antoni Pawlicki, Magdalena Walach, Ireneusz Czop, Janusz Chabior, Agnieszka Warchulska, Alicja Juszkiewicz, Paweł Ciołkosz, Grzegorz Goch, Tojan Trocki; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:20 Warto rozmawiać; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:20 Okrasa łamie przepisy - Zdrowe tradycje wigilijne -  txt. str. 777; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:55 Domisie - odc. 307 Nie lubię tego, czyli grymaszenie przy stole; program dla dzieci; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:20 Krótka historia - (160) Wieś polska II Rzeczypospolitej; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Teleexpress -  txt. str. 777; STEREO, 16:9
17:50 Polacy Polakom z Nowej Borowej; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
18:25 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii. - Przeszłość z przyszłością; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
18:55 Na sygnale - odc. 114 "Dziecko" -  txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:25 Wolny Ekran - (31); magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
19:45 Dobranocka - Fortele Jonatana Koota - odc. 9 - Glac - plac; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
20:35 Sport; STEREO, 16:9
20:40 Pogoda; STEREO, 16:9
20:50 Na dobre i na złe - odc. 649 - Dobre serce -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:50 Polonia 24; STEREO, 16:9, Na żywo
22:15 Halo Polonia; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
23:15 Świąteczne życzenia z Krakowa - koncert; koncert; Bez ograniczeń wiekowych
00:35 Polacy Polakom z Nowej Borowej; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
01:05 Polska z Miodkiem - (108) Podhale, Podlasie; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:15 Domisie - odc. 307 Nie lubię tego, czyli grymaszenie przy stole; program dla dzieci; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:45 Dobranocka za oceanem - Fortele Jonatana Koota - odc. 9 - Glac - plac; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
02:30 Sport; STEREO, 16:9
02:35 Pogoda; STEREO, 16:9
02:45 Na dobre i na złe - odc. 649 - Dobre serce -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:45 Na sygnale - odc. 114 "Dziecko" -  txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:10 Krótka historia - (160) Wieś polska II Rzeczypospolitej; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:20 Polonia 24; STEREO, 16:9
04:50 Halo Polonia; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:30 Pod Tatrami - Mieczysław Król Łęgowski; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych

TVP ABC
05:20 Smerfy - Łasuch strajkuje, odc. 146 (Greedy Goes On Strike); serial animowany kraj prod.Belgia (1988); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
05:50 Nie ma jak Rosie - Problem z bańką, odc. 31 (Bubble Trouble); serial animowany kraj prod.USA (2013); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:05 Miś Kudłatek - Jesienna przygoda, odc. 6; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
06:20 Baśnie i bajki polskie - odc. 17 - Kozucha kłamczucha -  txt. str. 777; film animowany; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:35 Charlie i Lola, seria 1 - Ale ja jestem aligatorem, odc. 26 (But I Am An Alligator); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2006); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
06:50 Misiowanki - odc. 39 Misie na każdą porę roku (Bears for all season); serial animowany kraj prod.Kanada (2002); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
07:20 My Little Pony, seria I - Z kronik Znaczkowe Ligi, odc. 23 (The Cutie Mark Chronicles); serial animowany kraj prod.USA, Kanada (2011); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:50 Smerfy - Smerfmisja, odc. 136, cz. I (Smurfqest, part I (Smurf Quest 1)); serial animowany kraj prod.Belgia (1984); Bez ograniczeń wiekowych
08:15 Tomek i przyjaciele, seria 14 - Strzelające Korki, odc. 9 (Pop Goes Thomas); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:30 Tomek i przyjaciele, seria 14 - Wiktor się Zgadza, odc. 10 (Victor Says Yes); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:45 Miś Uszatek - Później, odc. 71; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
08:55 Masza i niedźwiedź - Uśmiech proszę, odc. 34 (.) -  AD; serial animowany kraj prod.ROSJA (2014); STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
09:00 Masza i niedźwiedź - Niełatwo być dzieckiem, odc. 35 (Kidding Around) -  AD; serial animowany kraj prod.ROSJA (2014); STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
09:15 Bolek i Lolek na wakacjach - Fałszywy dziadek, odc. 4; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
09:30 Domisie - Ruszaj się, Domisiaku; program dla dzieci; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:55 O czym one mówią - odc. 112; felieton; Bez ograniczeń wiekowych
10:05 Margolcia i Miś zapraszają dziś - odc. 88 Mruga gwiazdka; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:25 Świnka Peppa, seria III - Roboty drogowe, odc. 26 (Digging Up The Road); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2008); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:30 Świnka Peppa, seria V - Ziemniaczane miasteczko, odc. 1 (Potato city, ep. 1); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2009); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:40 Nie ma jak Rosie - Problem z bańką, odc. 31 (Bubble Trouble); serial animowany kraj prod.USA (2013); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:50 Miś Kudłatek - Jesienna przygoda, odc. 6; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
11:05 Baśnie i bajki polskie - odc. 17 - Kozucha kłamczucha -  txt. str. 777; film animowany; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:20 Charlie i Lola, seria 1 - Ale ja jestem aligatorem, odc. 26 (But I Am An Alligator); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2006); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:40 Misiowanki - odc. 39 Misie na każdą porę roku (Bears for all season); serial animowany kraj prod.Kanada (2002); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:10 My Little Pony, seria I - Z kronik Znaczkowe Ligi, odc. 23 (The Cutie Mark Chronicles); serial animowany kraj prod.USA, Kanada (2011); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:35 Ferie zimowe Kacpra i Emmy (Karsten og Petra pa vinterferie); Film familijny kraj prod.Norwegia (2014); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:55 Tomek i przyjaciele, seria 14 - Strzelające Korki, odc. 9 (Pop Goes Thomas); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:05 Przygody rozbójnika Rumcajsa - Jak Rumcajs wyleczył kukułkę, odc. 23 (.); serial animowany kraj prod.Czechosłowacja (1967); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:15 Tom and Keri - In the Rain, odc. 8; serial animowany; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:30 Andy i dinozaury - Celofyz i ryba, odc. 9 (Coelophysis and Fish); dokument fabularyzowany kraj prod.Wielka Brytania (2014); Bez ograniczeń wiekowych
14:45 Świnka Peppa, seria III - Delfina Osiołek, odc. 12 (Delphine Donkey); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2008); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:50 Budzik - Filmy; program dla dzieci; Bez ograniczeń wiekowych
15:20 Margolcia i Miś zapraszają dziś - odc. 89 Taka to nowina; Bez ograniczeń wiekowych
15:40 Świnka Peppa, seria V - Nowy dom, odc. 2 (The new house, ep. 2); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2009); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:45 Świnka Peppa, seria V - Koszykówka, odc. 3 (Basketball, ep. 3); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2009); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:55 Domisie - odc. 286 Nie mam czasu; program dla dzieci; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:25 Rescue Bots, seria 1 - Spieszmy do przyszłości, odc. 26 (Bot To the Future); serial animowany kraj prod.Kanada, USA (2012); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
16:50 O czym one mówią - odc. 112; felieton; Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Nela Mała Reporterka - odc. 24 Przygoda w lesie deszczowym -  txt. str. 777; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
17:15 Bolek i  Lolek na Dzikim Zachodzie - Obrońcy prawa, odc. 1; Bez ograniczeń wiekowych
17:25 Baśnie i bajki polskie - odc. 18 - Złota jabłoń -  txt. str. 777; film animowany; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:45 Charlie i Lola, seria 2 - Idę na przeszpiegi, odc. 1 (I Spy with My Little Eyes); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2008); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:05 Misiowanki - odc.  40 W górę i w dół (Go up and down); serial animowany kraj prod.Kanada (2002); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:30 My Little Pony, seria II - Wigilia serdeczności, odc. 13 (Hearth's Warming Eve); serial animowany kraj prod.Kanada, USA (2012); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:00 Wieczorynka - Smerfy - Kto nie marnuje temu smerfuje, odc. 31 (Waste not, Smurf not); serial animowany kraj prod.Belgia (1988); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:20 Wieczorynka - Tomek i przyjaciele, seria 15 - Niech pada śnieg, odc. 10 (Let it Snow); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2013); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:35 Wieczorynka - Tomek i przyjaciele, seria 14 - Tomek Dowodzi, odc. 11 (Thomas in Charge); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:45 Wieczorynka - Miś Uszatek - Kto zawinił, odc. 72; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
19:50 Wieczorynka - Czytanie przed spaniem  - Pan Kuleczka - Mgła; widowisko kameralne; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Masza i niedźwiedź - Dwie na jednego, odc. 36 (Two Much) -  AD; serial animowany kraj prod.ROSJA (2014); STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
20:10 Masza i niedźwiedź - Wielka podróż, odc. 37 (Bon Voyage) -  AD; serial animowany kraj prod.ROSJA (2014); STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
20:20 Gwiezdne Wojny (Lego) - Nowe Kroniki Yody, odc. 4: Ucieczka ze świątyni Jedi (The New Yoda Chronicles: Escape from the Jedi Temple); serial animowany kraj prod.USA (2014); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
20:45 Transformers: Robots in Disguise - Pilot - część 1, odc. 1 (Pilot Part 1); serial animowany kraj prod.USA (2015); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
21:15 Listonosz Pat zostaje klaunem (Postman Pat Clowns Around); film animowany kraj prod.Wielka Brytania (2003); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:45 Moda na rodzinę - odc. 45 -  txt. str. 777; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
22:05 Zakochaj się w Polsce - odc. 14 Warszawa Chopina -  txt. str. 777; magazyn; Dla małoletnich od lat 7
22:35 Jak to działa - odc. 118 Ciekawe urządzenia, cz. 3 -  txt. str. 777; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:05 Zakończenie dnia

TVP HD
07:00 Klan - odc. 2744 -  txt. str. 777; telenowela TVP; Dla małoletnich od lat 12
07:30 Klan - odc. 2745 -  txt. str. 777; telenowela TVP; Dla małoletnich od lat 12
08:05 Rodzinka.pl - odc. 25 "Kwestia zaufania" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; DOLBY SURROUND, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:35 Rodzinka.pl - odc. 26 "Wielka wyprzedaż" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; DOLBY SURROUND, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:10 Ranczo - odc. 86 (seria VII, odc. 8) - Droga na szczyt -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:05 Ojciec Mateusz - odc. 142 - Cudowne dziecko (Ojciec Mateusz XI odc. 8) -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
10:55 Klan - odc. 2746 -  txt. str. 777; telenowela TVP; Dla małoletnich od lat 12
11:25 Klan - odc. 2747 -  txt. str. 777; telenowela TVP; Dla małoletnich od lat 12
11:55 Dziewczyny ze Lwowa - odc. 1 "Raz kozie śmierć" -  txt. str. 777  44'; serial obyczajowy TVP; reż.:Wojciech Adamczyk; wyk.:Anna Maria Buczek, Anna Gorajska, Magda Wróbel, Katarzyna Ucherska, Marian Dziędziel, Marta Lipińska, Krzysztof Slemaszyk, Józef Pawłowski, Dorota Segda, Krzysztof Czeczot; Dla małoletnich od lat 12
12:55 Ranczo - odc. 118 (seria X, odc. 1) - Kto tu rządzi -  txt. str. 777  44'; serial obyczajowy TVP; reż.:Wojciech Adamczyk; wyk.:Artur Barciś, Ilona Ostrowska, Cezary Żak, Paweł Królikowski, Marta Lipińska, Franciszek Pieczka, Agnieszka Pawełkiewicz, Dorota Chotecka - Pazura, Grzegorz Wons, Katarzyna Żak; Dla małoletnich od lat 12
13:55 Ojciec Mateusz - odc. 201 - Myszka Miki (Ojciec Mateusz XVI odc. 2) -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:50 Ranczo - odc. 37 (seria III, odc. 11) - Zrozumieć kobietę -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:50 Ranczo - odc. 38 (seria III, odc. 12) - Złoty deszcz -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:55 Weterynarze z sercem - /5/; Dla małoletnich od lat 12
17:30 Zakochaj się w Polsce - odc. 1 Płock -  txt. str. 777; magazyn; reż.:Joanna Wiernik; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
18:05 Ojciec Mateusz - odc. 143 - Gorące rytmy (Ojciec Mateusz XI odc. 9) -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
18:55 Ranczo - odc. 87 (seria VII, odc. 9) - Ciężka ręka prawa -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:50 Rodzinka.pl - odc. 27 "Powrót do szkoły" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; DOLBY SURROUND, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:25 Rodzinka.pl - odc. 28 "Urocze nastolatki" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; DOLBY SURROUND, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:55 Okrasa łamie przepisy - Indyk na polskim stole -  txt. str. 777; magazyn kulinarny; Bez ograniczeń wiekowych
21:35 Janosik - odc. 2/13 - Zbójnickie prawa -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
22:30 Janosik - odc. 3/13 - W obcej skórze -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
23:30 Ranczo Wilkowyje -  txt. str. 777  94'; komedia; reż.:Wojciech Adamczyk; wyk.:Ilona Ostrowska, Paweł Królikowski, Cezary Żak, Artur Barciś, Radoslaw Pazura, Marta Lipińska, Franciszek Pieczka, Piotr Pręgowski, Katarzyna Żak, Sylwester Maciejewski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:15 Spełnione marzenie (Fast Freddie, the widow and me)  73'; komedia kraj prod.Wielka Brytania (2011); reż.:David Richards; wyk.:Jack McMullen, Laurence Fox, Sarah Smart, Tamzin Outhwaite; Dla małoletnich od lat 12
02:40 Weterynarze z sercem - /5/; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:30 Zakończenie dnia

TVP Historia
06:25 Telewizyjny Kurier Białostocki - 19.12.1968; Dla małoletnich od lat 7
06:45 Telewizyjny Kurier Białostocki - Felieton świąteczny 19.12.1972; Dla małoletnich od lat 7
06:50 Pamięć Polski. I edycja Polskiej Listy Krajowej Programu UNESCO Pamięć Świata - Złoty kodeks gnieźnieński odc. 2; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 7
07:00 Ojcowski Park Narodowy -  txt. str. 777; film dokumentalny; reż.:Dorota Adamkiewicz; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:05 Nicolas Le Floch - Warszawska łezka cz. 2 (Nicolas Le Floch / La larme de Varsovie ep. 2); serial kraj prod.Francja (2012); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:00 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - (84) Męska rzecz -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:35 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii. - Prostek historia tajemna; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
10:10 Zagadka chińskich mumii (Chinas Mystery Mummies); film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2008); reż.:Rod Houston; Dla małoletnich od lat 12
11:10 Nasz reportaż - Dzieci ukradzione przez Hitlera; reportaż; 16:9, Dla małoletnich od lat 7
11:45 Mój pierwszy dzień; cykl dokumentalny; reż.:Witold Świętnicki; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
12:10 Errata do biografii - Maciej Słomczyński; reż.:Maciej Gawlikowski; Dla małoletnich od lat 12
12:45 Skarby Watykanu - 1/2 (The Treasures of Vatican); film dokumentalny kraj prod.Francja (2013); reż.:Stephane Ghez; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:55 Sensacje XX wieku - Najwyższa stawka cz. I; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
14:25 Sensacje XX wieku - Najwyższa stawka cz. II -  txt. str. 777; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
14:50 Pamięć Polski. I edycja Polskiej Listy Krajowej Programu UNESCO Pamięć Świata - Pan Tadeusz Adama Mickiewicza odc. 9; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 7
15:00 Encyklopedia II wojny światowej - Generał Mróz -  txt. str. 777; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 7
15:30 Koło historii - Zatruta krew bratnia; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:20 Podróże z historią - odc. 16 Smak Torunia -  txt. str. 777 AD; cykl dokumentalny; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:55 Kardynał Bolesław Kominek - Strażnik "Gorącego żelaza"; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
17:30 Ścieżki pamięci - odc. 6/10 Likwidacja Przytułków Nowomiejskich; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
17:45 Wspaniałe stulecie (s. 4) - odc. 241 (s. 4, odc. 22) (Muhtesem Yüzyil (Magnificent Century), ep. 241 (s. 4, ep. 22)) -  txt. str. 777; serial kostiumowy kraj prod.Turcja (2014); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:40 13 pierwszych dni - 23 grudnia 1981; cykl dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
19:00 Sensacje XX wieku - Najwyższa stawka cz. III -  txt. str. 777; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
19:35 Sensacje XX wieku - Najwyższa stawka cz. IV -  txt. str. 777; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
20:10 Wojownicy czasu - odc. 5 Dębe Wielkie czyli zmarnowane zwycięstwo; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
20:40 Norymberga. Naziści wobec swoich zbrodni - Nazistowski spisek 2/2 (Nuremberg. The Nazis Facing their Crimes); film dokumentalny kraj prod.Francja (2006); reż.:Christian Delage; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
21:40 Czas honoru - odc. 73 "Sąd leśny" -  txt. str. 777 AD; serial TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:40 Szerokie tory - Jeden dzień z życia bezdomnego chłopca w Moskwie; reportaż; Dla małoletnich od lat 12
23:15 Prywatne śledztwa; cykl dokumentalny; reż.:Leszek Wasiuta, Paweł Łopaciński; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
23:45 Szwadrony śmierci - Proszę się ubierać; cykl dokumentalny; reż.:Sylwester Kiełbiewski; Dla małoletnich od lat 12
00:20 Żołnierze niezłomni - Ułan Batalionu Zośka. Jan Rodowicz Anoda; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 7
01:25 Czas honoru - odc. 73 "Sąd leśny" -  txt. str. 777 AD; serial TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:25 Wspaniałe stulecie (s. 4) - odc. 241 (s. 4, odc. 22) (Muhtesem Yüzyil (Magnificent Century), ep. 241 (s. 4, ep. 22)) -  txt. str. 777; serial kostiumowy kraj prod.Turcja (2014); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:25 Nicolas Le Floch - Warszawska łezka cz. 2 (Nicolas Le Floch / La larme de Varsovie ep. 2); serial kraj prod.Francja (2012); reż.:Edwin Baily, Nicolas Picard Dreyfuss, Philippe Berenger; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:25 Zakończenie dnia

TVP Info
05:55 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:10 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:12 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
06:17 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:30 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:35 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:37 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
06:41 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:45 Gość poranka; STEREO, 16:9, Na żywo
07:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:10 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:12 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
07:18 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:30 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:35 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:37 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
07:43 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:45 Gość poranka; STEREO, 16:9, Na żywo
08:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:10 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:12 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
08:17 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:30 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:35 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:37 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
08:42 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:10 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:12 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
09:18 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:30 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:35 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:37 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
09:42 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
10:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
10:15 Gość poranka; STEREO, 16:9, Na żywo
10:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
10:53 Pogoda Info; STEREO, 16:9
11:00 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
11:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
11:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9
12:00 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
12:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
12:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9
13:00 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
13:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
13:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9
14:00 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
14:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
14:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9
15:00 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
15:25 Pogoda Info; STEREO, 16:9
15:30 Dla niesłyszących - Info Dzień -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
16:30 Puls Polski; magazyn; STEREO, 16:9, Na żywo
16:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
17:00 Flesz Info; STEREO, 16:9, Na żywo
17:15 Teleexpress Extra -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
17:32 Extra świat; magazyn; STEREO, 16:9, Na żywo
17:50 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
18:00 To jest temat; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:24 Cztery strony; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Na żywo
18:50 Serwis Info Wieczór; STEREO, 16:9, Na żywo
19:00 INFO kraj - serwis regionalny; STEREO, 16:9, Na żywo
19:30 INFObiznes - podsumowanie; STEREO, 16:9, Na żywo
19:47 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
19:57 Gość Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
20:12 Forum; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Na żywo
20:51 Pogoda Info; STEREO, 16:9
21:00 Panorama Info; STEREO, 16:9, Na żywo
21:26 Pogoda Info; STEREO, 16:9
21:30 Puls Polski; magazyn; STEREO, 16:9, Na żywo
21:40 STUDIO LOTTO
21:50 W tyle wizji; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Na żywo
22:30 W tyle wizji; STEREO, 16:9, Na żywo
23:00 INFO Wieczór; STEREO, 16:9, Na żywo
23:45 Studio świat.; magazyn; STEREO, 16:9, Na żywo
24:00 Teleexpress Extra -  txt. str. 777; STEREO, 16:9
00:30 Gość Wiadomości; STEREO, 16:9
00:45 Forum; program publicystyczny; STEREO, 16:9
01:25 Puls Polski; magazyn; STEREO, 16:9
01:40 INFO Wieczór; STEREO, 16:9
02:32 INFO kraj - serwis regionalny; STEREO, 16:9
02:59 Pogoda Info; STEREO, 16:9
03:05 Extra świat; magazyn; STEREO, 16:9
03:25 Cztery strony; program publicystyczny; STEREO, 16:9
03:46 Magurski Park Narodowy -  txt. str. 777; film dokumentalny; reż.:Paweł Hertel; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:36 Puls Polski; magazyn; STEREO, 16:9
04:51 W tyle wizji; program publicystyczny; STEREO, 16:9
05:31 W tyle wizji; STEREO, 16:9

TVP Kultura
07:10 Afisz kulturalny; Dla małoletnich od lat 12
07:40 Studio Kultura - Rozmowy - Wojciech Engelking; Dla małoletnich od lat 12
07:50 Południk Wildsteina; program publicystyczny; Dla małoletnich od lat 7
08:30 Jest sprawa -  txt. str. 777  84'; komedia; reż.:Olaf Lubaszenko; wyk.:Joanna Kurowska, Leszek Malinowski, Krzysztof Kowalewski, Jarosław Gruda, Tomasz Sapryk, Michał Malinowski, Tadeusz Huk, Stefan Friedman, Bohdan Łazuka, Olaf Lubaszenko; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
10:15 Koty to dranie  58'; film obyczajowy; reż.:Henryk Bielski; wyk.:Janusz Paluszkiewicz, Janusz Kłosiński, Helena Dobrowolska, Adam Ferency, Joanna Jędryka, Gustaw Lutkiewicz, Bronisław Pawlik, Bolesław Płotnicki, Zdzisław Wardejn, Zbigniew Zapasiewicz; Dla małoletnich od lat 12
11:30 Żeniac -  txt. str. 777  72'; film TVP; reż.:Janusz Kidawa; wyk.:Edward Kusztel, Janusz Paździorko, Zuzanna Ptak, Władysław Pustelnik, Stanisława Bobek, Anna Miesiączek; Dla małoletnich od lat 12
12:50 Snępowina; film animowany; reż.:Marta Pajek; Dla małoletnich od lat 12
13:15 Spowiedź dziecięcia wieku -  txt. str. 777  96'; film kostiumowy; reż.:Marek Nowicki; wyk.:Hanna Mikuć, Marek Cichucki, Marzena Trybała, Grażyna Barszczewska, Elżbieta Anusik, Agnieszka Fatyga; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:10 Scena i ekran - koncert w hołdzie Leonardowi Bernsteinowi cz. 2 (Stage and screen - a tribute to Leonard Bernstein); koncert kraj prod.Niemcy, Wielka Brytania (2015); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:15 Dezerterzy - Jacek Cygan; rozmowa; Dla małoletnich od lat 12
16:50 Popiół i diament -  txt. str. 777  99'; dramat; reż.:Andrzej Wajda; wyk.:Zbigniew Cybulski, Ewa Krzyżewska, Wacław Zastrzeński, Adam Pawlikowski, Bogumił Kobiela, Jan Ciecierski, Stanisław Milski, Artur Młodnicki, Halina Kwiatkowska, Ignacy Machowski; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:40 Videofan - Portrety: Anna Baumgart; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:00 Świat w dokumencie - Wyspa Krym. Deja vu (Operation. Crimea); film dokumentalny kraj prod.Ukraina (2014); reż.:Akim Galimov; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:00 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9
20:20 Wieczór kinomana - Wstęp do filmu - Tlen; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:25 Wieczór kinomana - Tlen (KISLOROD)  73'; dramat kraj prod.ROSJA (2009); reż.:Iwan Wyrypajew; wyk.:Karolina Gruszka, Aleksey Filimonov, Varvara Voetskova; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
21:50 Pegaz - Scena alternatywna - Jerz Igor; Dla małoletnich od lat 12
22:30 Take this Waltz (Take this Waltz)  116'; film obyczajowy kraj prod.Kanada (2011); reż.:Sarah Polley; wyk.:Michelle Williams, Seth Rogen, Luke Kirby; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
00:40 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9
00:55 Amerykańskie kino nieme - Nietolerancja; felieton; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:00 Nietolerancja (Intolerance: Love's Struggle Throughout the Ages)  177'; film fabularny kraj prod.USA (1916); reż.:David Wark Griffith; Dla małoletnich od lat 12
04:15 Mamy, dzieci i prawo (Mamas, kids and the law)  54' kraj prod.ROSJA (2013); reż.:Kirill Sakharnov, Ksenia Sakharnov; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:45 Zakończenie dnia

TVP Rozrywka
05:55 Humor w odcinkach - Rodzina Trendych - Ślubu nie będzie (7); widowisko; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:30 Familiada - odc. 2295; teleturniej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:00 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - odc. 22 - Na południe -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:35 Okrasa łamie przepisy - Konkurs na najlepsze piersi -  txt. str. 777; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:05 Jeden z dziesięciu - odc. 9/93; teleturniej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:40 Kabaretowy Klub Dwójki - (39) Kicz -  txt. str. 777; widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:40 Śpiewające fortepiany - (82); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:35 Muzeum Polskiej Piosenki - /113/ - "Nim stanie się tak" - Voo Voo; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:50 Festiwal cyrkowy w Monte Carlo 2007 odc. 1 (31st International Circus Festival of Monte Carlo 2007); widowisko kraj prod.Monako (2007); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:50 Życie to Kabaret - Zagrajmy w kabaret - Pojedynek gigantów czyli Ani Mru Mru kontra Kabaret Moralnego Niepokoju (cz.1); program kabaretowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:15 Życie to Kabaret - Zagrajmy w kabaret - Pojedynek gigantów czyli Ani Mru Mru kontra Kabaret Moralnego Niepokoju (cz.2); program kabaretowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:10 Familiada - odc. 2295; teleturniej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:45 Kabaretowa Mapa Polski - OPOLE 2016 na bis - Waldemar Malicki i Filharmonia Dowcipu; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:45 Kabaretowa Mapa Polski - Lidzbarskie Wieczory Humoru i Satyry - Lidzbark 2015 - Kabareton pod gwiazdami /1/; widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12; ####################################################################
16:50 Kabaretowa Mapa Polski - Lidzbarskie Wieczory Humoru i Satyry - Lidzbark 2015 - Kabareton pod gwiazdami /2/; widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12; ####################################################################
17:55 Okrasa łamie przepisy - Zdrowy smak kiszonki -  txt. str. 777; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:25 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - - odc 23 - Corrida -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:55 Makłowicz w podróży - Makłowicz w podróży. Hiszpania (193) - Sierra Nevada; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:35 Muzeum Polskiej Piosenki - /97/ - "Jimmy Joe" - Karin Stanek; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:45 KabareTOP Story - "Song porzuconej" - kabaret Hrabi; Dla małoletnich od lat 12
20:15 Śpiewające fortepiany - (84); Bez ograniczeń wiekowych
21:20 Postaw na milion - odc. 131; teleturniej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:20 Kochanie, ratujmy nasze dzieci - (4) -  txt. str. 777; reality show; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
23:15 Sonda 2 - (28) -  txt. str. 777; program popularnonaukowy; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
23:50 Kabaretowa Mapa Polski - XVI Mazurska Noc Kabaretowa. Mrągowo 2014 - (1) Seks; widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:55 Kabaretowa Mapa Polski - XVI Mazurska Noc Kabaretowa. Mrągowo 2014 - (2) Sport; widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:55 Kabaretowa Mapa Polski - XVI Mazurska Noc Kabaretowa. Mrągowo 2014 - (3) Chwila relaksu; widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:00 Rozrywka Retro - Kabaret z telewizją w tle; program rozrywkowy; Dla małoletnich od lat 12
04:00 Zakończenie dnia

TVP Seriale
05:35 Statyści - odc. 4/6 -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
06:40 Statyści - odc. 5/6 -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
07:20 Kariera Nikodema Dyzmy - odc. 3/7 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:25 M jak miłość - odc. 451; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:25 Na dobre i na złe - odc. 657 - Nie jesteś sama -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
10:20 Rodzinka.pl - odc. 123 "Podróż" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:50 Rodzinka.pl - odc. 124 "Niebezpieczne sporty" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:30 Ranczo - odc. 113 (seria IX, odc. 9) - Konie trojańskie -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:25 Ranczo - odc. 114 (seria IX, odc. 10) - Zamrożony kapitał -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:25 Ojciec Mateusz - odc. 56 (seria IV, odc. 13) - Helena -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:20 Ojciec Mateusz - odc. 57(seria V, odc. 1) - Gwiazdeczka -  txt. str. 777 AD  43'; serial kryminalny TVP; reż.:Wojciech Nowak; wyk.:Artur Żmijewski, Piotr Polk, Michał Piela, Artur Pontek, Kinga Preis, Łukasz Lewandowski, Sławomir Orzechowski, Piotr Kozłowski, Rafał Cieszyński, Ludmiła Witkowska; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:15 Na dobre i na złe - odc. 393 Głuchy na słowa; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:10 Rodzinka.pl - odc. 125 "Pasje" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:45 Ranczo - odc. 115 (seria IX, odc. 11) - Brzytwa dla tonącego -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:40 Ranczo - odc. 116 (seria IX, odc. 12) - Grzechy miłości -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:40 Rodzinka.pl - odc. 126 "Rodzinna manipulacja" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:20 Ojciec Mateusz - odc. 58 (seria V, odc. 2) - Powódź -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:15 Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem - odc. 65 (Muhtesem Yüzyil. Kösem, bolum 65) -  txt. str. 777; serial kostiumowy kraj prod.Turcja (2015); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:15 Ranczo - odc. 117 (seria IX, odc. 13) - Złoty róg -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:10 Ranczo - odc. 118 (seria X, odc. 1) - Kto tu rządzi -  txt. str. 777  44'; serial obyczajowy TVP; reż.:Wojciech Adamczyk; wyk.:Artur Barciś, Ilona Ostrowska, Cezary Żak, Paweł Królikowski, Marta Lipińska, Franciszek Pieczka, Agnieszka Pawełkiewicz, Dorota Chotecka - Pazura, Grzegorz Wons, Katarzyna Żak; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:05 Ojciec Mateusz - odc. 59 (seria V, odc. 3) - Kryminał -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:55 Ojciec Mateusz - odc. 202 - Lotnisko (Ojciec Mateusz XVI odc. 3) -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:50 Ratownicy - odc. 5/13 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:45 Ratownicy - odc. 6/13 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:35 Kariera Nikodema Dyzmy - odc. 3/7 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:40 M jak miłość - odc. 451; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:40 Statyści - odc. 4/6 -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
05:10 Zakończenie dnia

TVP Sport
08:00 Hokej na lodzie - PHL: Comarch Cracovia Kraków - GKS Tychy; STEREO, 16:9
10:00 Piłka ręczna kobiet - Mistrzostwa Europy - Szwecja 2016: o 3 miejsce: Dania - Francja (Mistrzostwa Europy - Szwecja 2016: o 3 miejsce) kraj prod.Szwajcaria (2016); STEREO, 16:9
11:40 Piłka nożna - Barca TV FC Barcelona - RCD Espanol; STEREO, 16:9
14:15 Piłka nożna - Barca TV; STEREO, 16:9
14:50 Piłkarski diament; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:20 Piłkarski diament; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:55 Hokej na lodzie - PHL: Comarch Cracovia Kraków - GKS Tychy; STEREO, 16:9
18:00 Zwarcie - łyżwiarstwo szybkie; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:35 IO Rio 2016 - Polskie medale; relacja; STEREO, 16:9
20:20 Rio, miasto bez Boga; film dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:15 IO Rio 2016 - Piłka ręczna mężczyzn: 1/4 F (4): Polska - Chorwacja; relacja; STEREO, 16:9
23:00 Sportowy Wieczór; STEREO, 16:9, Na żywo
23:25 IO Rio 2016 - Piłka nożna mężczyzn - Finał: Brazylia - Niemcy; relacja; STEREO, 16:9
01:30 Hokej na lodzie - NHL: Florida Panthers - Detroid Red Wings (NHL: Florida Panthers - Detroid Red Wings) kraj prod.Szwajcaria (2016); STEREO, 16:9, Na żywo
04:15 Zakończenie dnia

Metro
6:00 WideoNews
6:05 Złote przeboje na dzień dobry
7:10 Kapitan Pyk-Pyk
7:20 Nasz dziadzio
7:40 WideoNews
7:45 Spożywczaki i bazary Odcinek: 2 Sezon: 2
8:45 Ekstremalne odchudzanie Odcinek: 5
9:40 Mr. T i granice głupoty Odcinek: 16
10:15 Cztery poziomo Odcinek: 4
10:45 Dochodowy remont Odcinek: 3 Sezon: 6
11:15 Przemek Saleta: najcięższe zadania Odcinek: 7
12:15 Ekstremalne odchudzanie Odcinek: 6
13:10 Apetyt na miłość Odcinek: 3
13:45 Apetyt na miłość Odcinek: 4
14:20 Cztery poziomo Odcinek: 5
14:50 Mr. T i granice głupoty Odcinek: 17
15:20 Maluchem przez Afrykę Odcinek: 6
15:55 Przemek Saleta: najcięższe zadania Odcinek: 8
16:50 Crash test Odcinek: 4
17:00 Wielkie przeprowadzki Odcinek: 3 Sezon: 2
17:30 Dochodowy remont Odcinek: 4 Sezon: 6
18:00 Wielkie, większe, największe Odcinek: 3 Sezon: 2
19:00 Wystrzałowe święta Jamiego Odcinek: 1
20:00 Nawiedzony
22:05 Czwarty protokół
0:25 Pod kopułą Odcinek: 3 Sezon: 2
1:15 Nocny konwój Odcinek: 4
2:00 Złote przeboje na dobranoc Odcinek: 2
5:00 Wędkarstwo nasze hobby Odcinek: 22
5:30 Wędkarstwo nasze hobby Odcinek: 23

Zoom TV
6:00 Obywatel Kuźniar Odcinek: 42
6:30 Obywatel Kuźniar Odcinek: 42
7:00 Bliżej! Magazyn reporterów Odcinek: 9
8:00 Nowy uśmiech, nowe życie Odcinek: 2
8:55 Kocha, lubi, prześladuje Odcinek: 8
9:55 Mania chomikowania Odcinek: 18 Sezon: 3
10:55 Duchy i ja Odcinek: 4
12:00 Obywatel Kuźniar Odcinek: 42
12:30 Obywatel Kuźniar Odcinek: 42
12:55 Szlagierowo Odcinek: 8
13:55 Świat według Jachimka Odcinek: 9
14:15 We love Poland Odcinek: 2
14:35 Kalejdoskop Polski Odcinek: 7
15:05 Król Maciuś Pierwszy Odcinek: 42 Sezon: 2
15:20 Pippi Langstrumpf Odcinek: 7
15:50 Mania chomikowania Odcinek: 19 Sezon: 3
16:55 Teściowie na głowie Odcinek: 5 Sezon: 2
17:30 Teściowie na głowie Odcinek: 6 Sezon: 2
18:00 Obywatel Kuźniar Odcinek: 43
18:30 Obywatel Kuźniar Odcinek: 43
18:55 Subiektywny Odcinek: 9
19:15 Tajemniczy Dolny Śląsk Odcinek: 10
19:45 Profesjonaliści Odcinek: 9
20:00 Świąteczna wiadomość
21:55 Wiadomość z zaświatów
23:50 Mania chomikowania Odcinek: 19 Sezon: 3
0:45 Obywatel Kuźniar Odcinek: 43
1:20 Obywatel Kuźniar Odcinek: 43
1:45 Świat według Jachimka Odcinek: 9
2:05 We love Poland Odcinek: 2
2:20 Kalejdoskop Polski Odcinek: 7
2:45 Subiektywny Odcinek: 9
3:05 Tajemniczy Dolny Śląsk Odcinek: 9
3:35 Tajemniczy Dolny Śląsk Odcinek: 9
4:10 Bliżej! Magazyn reporterów Odcinek: 9
5:05 Bliżej! Magazyn reporterów Odcinek: 9

Nowa TV
6:00 Videomix Odcinek: 33
7:00 24 godziny online.pl Odcinek: 44
7:30 Tu i teraz Odcinek: 26
7:50 Biało-czarne Odcinek: 3
8:00 Detektyw Cain Odcinek: 8 Sezon: 4
9:10 Redakcja: dział śledczy Odcinek: 32 Sezon: 2
10:10 Na lodowym szlaku - zabójcze drogi: Andy Odcinek: 6 Sezon: 1
11:20 Chleby Paula Hollywooda Odcinek: 1 Sezon: 1
12:00 Fabryka jedzenia Odcinek: 7 Sezon: 1
12:30 Trinny i Susannah ubierają Norwegię Odcinek: 32 Sezon: 1
13:00 Zranione uczucia Odcinek: 33
14:00 Mistrzowie drewna Odcinek: 7 Sezon: 1
15:00 Na lodowym szlaku - zabójcze drogi: Andy Odcinek: 7 Sezon: 1
15:55 Detektyw Cain Odcinek: 9 Sezon: 4
17:15 Świąteczne przepisy Nigelli
18:30 24 godziny online.pl Odcinek: 45
18:55 Tu i teraz Odcinek: 7
19:10 Ale o co chodzi? Odcinek: 7
19:30 Moda na sukces Odcinek: 6182
20:00 Zimowy domek
21:55 Dynastia Tudorów Odcinek: 3 Sezon: 1
23:00 Mercy Street Odcinek: 2
0:10 24 godziny online.pl Odcinek: 45
0:45 Tu i teraz Odcinek: 7
1:00 Ale o co chodzi? Odcinek: 7
1:15 Sala operacyjna Odcinek: 8 Sezon: 3
1:50 Prepersi - gotowi na wszystko Odcinek: 7
2:20 Videomix Odcinek: 33
3:05 Wajrak na tropie Odcinek: 11
3:30 Dzika Polska. Lasy pełne życia Odcinek: 5
3:55 Sensacje XX wieku Odcinek: 13
4:45 Pod lupą Odcinek: 1 Sezon: 2
5:10 Pod lupą Odcinek: 2 Sezon: 2
5:30 Pod lupą Odcinek: 6 Sezon: 2

WP
6:00 #dzieńdobryWP 09:00 Odcinek: 16
7:00 #dzieńdobryWP 10:00 Odcinek: 16
7:55 Młodzi lekarze Odcinek: 5 Sezon: 3
9:00 #dzieńdobryWP 09:00 Odcinek: 17
10:00 #dzieńdobryWP 10:00 Odcinek: 17
11:00 Sześć sióstr Odcinek: 17
11:55 Kobiety w czerni Odcinek: 17
12:55 World's Best Chefs Odcinek: 5
13:35 Milioner na stażu Odcinek: 3
14:40 Milioner na stażu Odcinek: 4
15:40 Młodzi lekarze Odcinek: 6 Sezon: 3
16:50 #dziejesię 16:50
17:05 Sześć sióstr Odcinek: 18
18:00 World's Best Chefs Odcinek: 6
18:50 #dziejesię 18:50
19:10 Pogoda
19:25 Kobiety w czerni Odcinek: 18
20:25 Z pamiętnika położnej Odcinek: 5
21:30 Z pamiętnika położnej Odcinek: 6
22:35 Connected - połączeni Odcinek: 18
23:40 Upadek Odcinek: 3
0:55 Więźniowie wojny Odcinek: 3
1:55 Connected - połączeni Odcinek: 18
2:55 #dzieńdobryWP 10:00 Odcinek: 16
3:50 Młodzi lekarze Odcinek: 5 Sezon: 3
4:55 Kobiety w czerni Odcinek: 17

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA, o ile nie zaznaczono inaczej.