FANDOM



04:00 Galeria - odc. 173; serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
04:25 Galeria - odc. 174; serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
04:50 Klan - odc. 3397 -  txt. str. 777; telenowela TVP; Dla małoletnich od lat 12
05:15 Klan - odc. 3398 -  txt. str. 777; telenowela TVP; Dla małoletnich od lat 12
05:40 Klan - odc. 3399 -  txt. str. 777; telenowela TVP; Dla małoletnich od lat 12
06:05 Słownik polsko@polski - talk - show prof. Jana Miodka; Bez ograniczeń wiekowych
06:40 wojsko - polskie.pl - odc. 24; reportaż; Dla małoletnich od lat 12
07:00 Transmisja Mszy Świętej z Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach; STEREO, 16:9, Transmisja
08:00 Tydzień; Bez ograniczeń wiekowych
08:35 Las bliżej nas s.II - odc. 8; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
09:00 Ziarno - Pan Jezus rodzi się w naszych domach; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
09:35 Weterynarze z sercem - /56/; Dla małoletnich od lat 12
10:05 Zakochaj się w Polsce - odc. 77 Zamość; magazyn; Dla małoletnich od lat 7
10:30 Leśniczówka - odc. 68 -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:55 Leśniczówka - odc. 69 -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:25 Leśniczówka - odc. 70 -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:55 Między ziemią a niebem; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
12:00 Anioł Pański (Anioł Pański) kraj prod.Watykan (2018); STEREO, 16:9, Transmisja
12:15 Między ziemią a niebem; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
12:45 Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:15 BBC w Jedynce - Mój renifer i ja (Reindeer Family and me) -  txt. str. 777; film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2017); reż.:Anwar Mamon; Dla małoletnich od lat 12
14:10 Polska pomaga; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
14:15 Sonda 2 - (99) - Ryby; program popularnonaukowy; Bez ograniczeń wiekowych
14:45 Spis treści - Stanisław Pigoń; felieton; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:50 Polska pomaga; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
15:00 Mój przyjaciel orzeł (Brothers of the Wind); dramat kraj prod.Austria (2015); Dla małoletnich od lat 12
16:45 Polska pomaga; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
17:00 Teleexpress -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
17:20 Pogoda; STEREO, 16:9
17:30 The Wall. Wygraj marzenia - /50/; teleturniej; Dla małoletnich od lat 12
18:30 Gintrowski - ... a jednak coś po nas zostanie; koncert; Dla małoletnich od lat 12
19:20 Sport - zapowiedź -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
19:30 Wiadomości -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
20:00 Pogoda -  txt. str. 777; STEREO, 16:9
20:10 Sport -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
20:15 Blondynka - odc. 82 (seria VII, odc. 4) - Pomyłka? -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
21:15 Zakochana Jedynka - Zostań, jeśli kochasz (If I Stay) -  txt. str. 777  102'; dramat kraj prod.USA (2014); reż.:R.J. Cutler; wyk.:Chloe Grace Moretz, Jamie Blackley, Mireille Enos, Joshua Leonard; Dla małoletnich od lat 12
23:15 Speed Racer (Speed Racer) -  txt. str. 777  129'; film akcji kraj prod.USA (2008); reż.:Lilly Wachowski, Lana Wachowski; wyk.:Emile Hirsch, Chrstina Ricci, Matthew Fox; Dla małoletnich od lat 12
01:35 Carrie (Carrie)  95'; horror kraj prod.USA (2013); reż.:Kimberly Peirce; wyk.:Julianne Moore, Chloë Grace Moretz, Gabriella Wilde; Dla małoletnich od lat 16
03:20 Jaka to melodia? - odc. 3965; teleturniej muzyczny; Bez ograniczeń wiekowych
03:50 Spis treści - Stanisław Pigoń; felieton; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:55 Zakończenie dnia
05:15 Dla niesłyszących - Słowo na niedzielę - Miejsce w uchu -  JM; Bez ograniczeń wiekowych
05:25 Barwy szczęścia - odc. 1966 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
05:55 Barwy szczęścia - odc. 1967 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
06:25 Barwy szczęścia - odc. 1968 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
07:00 M jak miłość - odc. 1408 -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
07:55 Pytanie na śniadanie - w tym: Pogoda Flesz; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
10:50 Rodzinne oglądanie - Planeta lasów. Świat tętniący życiem (Jungle Planet. Life Awakens. Intro) -  txt. str. 777; film dokumentalny kraj prod.Hiszpania (2017); reż.:Juan Antonio Rodriguez Llano; Dla małoletnich od lat 7
11:35 Gwiazdy w południe - Kleopatra cz.2 (Cleopatra)  126'; film historyczny kraj prod.Szwajcaria, Wielka Brytania, USA (1963); reż.:Joseph L. Mankiewicz, Rouben Mamoulian, Darryl F. Zanuck; wyk.:Michael Hordern, John Hoyt, Marne Maitland, Carroll O'Connor, Richard O'Sullivan, Gwen Watford, Michael Gwynn, Elizabeth Taylor, Richard Burton, Rex Harrison; Dla małoletnich od lat 12
14:00 Familiada - odc 2504; teleturniej; Bez ograniczeń wiekowych
14:30 Bake off - Ale ciacho! s. 5 - kulisy - (3); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:35 Na sygnale - odc. 208 "Skrawki pamięci" -  txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP; Dla małoletnich od lat 12
15:15 Bake off - Ale ciacho! - (1) ed. 5; widowisko; Bez ograniczeń wiekowych
16:10 Bake off - Ale przepis - (1) ed. 5; Bez ograniczeń wiekowych
16:20 Merlin - odc 1/2 Rozczarowany Czarodziej (Merlin ep. L'enchanteur desenchante)  93' kraj prod.Francja (2012); reż.:Stphane Kappes; wyk.:Gerard Jugnot, Josephine de Meaux, Marilou Berry, Cristiana Capotondi; Dla małoletnich od lat 12
18:00 Panorama -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
18:20 Pogoda; STEREO, 16:9
18:30 Sport Telegram; STEREO, 16:9, Na żywo
18:35 Na dobre i na złe - odc. 725 Po nitce do kłębka -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
19:30 Na sygnale - odc. 209 "Aż po grób" -  txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP; Dla małoletnich od lat 12
20:05 Dla ciebie wszystko (Best of Me, The); film obyczajowy kraj prod.USA (2014); Dla małoletnich od lat 12
22:10 Kino bez granic - Dwa tygodnie (Two weeks); Komedia obyczajowa kraj prod.USA (2006); Dla małoletnich od lat 16
24:00 Miara człowieka (La Loi du marche); dramat kraj prod.Francja (2015); Dla małoletnich od lat 12
01:40 Dla ciebie wszystko (Best of Me, The); film obyczajowy kraj prod.USA (2014); Dla małoletnich od lat 12
03:45 Tylko ty (Only You (z Marisą Tomei))  104'; komedia kraj prod.USA (1994); reż.:Norman Jewison; wyk.:Marisa Tomei, Robert Downey Junior, Billy Zane; Dla małoletnich od lat 12
05:35 Zakończenie dnia
06:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:25 Rączka gotuje - Ośrodek Narciarski Złoty Groń; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:05 Wiatr od morza - odc. 138; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:25 Pogoda - 23.12 - 1
07:35 Kobieta manekin (HUMAN MANNEQUIN, THE); film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:20 Nie inaczej...; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:35 Agape; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:00 Wyspy Kanaryjskie. Życie na krawędzi (The Canary Islands / Die Kanarischen Inseln); cykl dokumentalny kraj prod.Austria (2016); reż.:Michael Schlamberger, Rita Schlamberge; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
10:00 OTV - PASMO LOKALNE
12:05 Głos Regionów; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
13:00 Zakochaj się w Polsce - odc. 94 Augustów -  txt. str. 777; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
13:30 Pogoda - 23.12 - 2
13:40 Ukryte skarby - Chęciny - Góry Świętokrzyskie; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:10 Bośniackie konie górskie - na skraju zagłady (Bośniackie konie górskie - na skraju zagłady); film dokumentalny kraj prod.Słowenia (2018); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:15 Sekrety ojca - odc. 11 (Babam ve Ailesi (Family secrets), bolum 11) -  txt. str. 777; serial kraj prod.Turcja (2016); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:10 Kamień, nożyce, papier - Wielka Sala Rady; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
16:20 Departament dobra; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:45 Dziennik regionów - tematy dnia; STEREO, 16:9
17:00 Nożem i widelcem - odc. 223 - Pieczony kurczak z warzywami, czosnkiem i śliwkami; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:15 e - dukacja przyszłości - odc. 7; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:30 OTV - PASMO LOKALNE
20:00 Ocaleni; reality show; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
21:00 OTV - PASMO LOKALNE
21:35 Ballada o szczęściu; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:00 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
22:25 Pogoda - 23.12 - 3
22:35 Sądy, przesądy - W powiększeniu; magazyn publicystyczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:25 Sądy, przesądy - Wstęp do filmu; magazyn publicystyczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:35 Cioteczka Hania; film dokumentalny; reż.:Wojciech Szulczyński; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:30 Nie inaczej...; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:40 e - dukacja przyszłości - odc. 7; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:55 Wigry zimą; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:10 Zakochaj się w Polsce - odc. 94 Augustów -  txt. str. 777; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
01:40 Ocaleni; reality show; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
02:45 Sądy, przesądy - W powiększeniu; magazyn publicystyczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:30 Wigry zimą; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:45 Wyspy Kanaryjskie. Życie na krawędzi (The Canary Islands / Die Kanarischen Inseln); cykl dokumentalny kraj prod.Austria (2016); reż.:Michael Schlamberger, Rita Schlamberge; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
04:40 Nie inaczej...; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:00 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9
05:35 Agape; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:25 Rączka gotuje - Ośrodek Narciarski Złoty Groń; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:05 Wiatr od morza - odc. 138; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:25 Pogoda - 23.12 - 1; STEREO, 16:9
07:35 Kobieta manekin (HUMAN MANNEQUIN, THE); film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:20 Nie inaczej...; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:35 Agape; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:00 Wyspy Kanaryjskie. Życie na krawędzi (The Canary Islands / Die Kanarischen Inseln); cykl dokumentalny kraj prod.Austria (2016); reż.:Michael Schlamberger, Rita Schlamberge; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
10:04 Rączka gotuje; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:30 CREDO. Magazyn ekumeniczny; program religijny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
10:47 Z kulturą; magazyn kulturalno-społeczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:13 Zgadnij! Napisz! Wygraj!; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
11:25 POGODA; STEREO, 16:9, Na żywo
11:30 Aktualności Flesz; STEREO, 16:9, Na żywo
11:38 To je Borowicz. Podróże ze smakiem. - odc (5); magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:05 Głos Regionów; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
13:00 Zakochaj się w Polsce - odc. 94 Augustów -  txt. str. 777; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
13:30 Pogoda - 23.12 - 2; STEREO, 16:9
13:40 Ukryte skarby - Chęciny - Góry Świętokrzyskie; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:10 Bośniackie konie górskie - na skraju zagłady (Bośniackie konie górskie - na skraju zagłady); film dokumentalny kraj prod.Słowenia (2018); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:15 Sekrety ojca - odc. 11 (Babam ve Ailesi (Family secrets), bolum 11) -  txt. str. 777; serial kraj prod.Turcja (2016); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:10 Kamień, nożyce, papier - Wielka Sala Rady; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
16:20 Departament dobra; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:45 Dziennik regionów - tematy dnia; STEREO, 16:9
17:00 Nożem i widelcem - odc. 223 - Pieczony kurczak z warzywami, czosnkiem i śliwkami; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:15 e - dukacja przyszłości - odc. 7; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:31 POGODA; STEREO, 16:9, Na żywo
17:36 Niedzielny fajer; program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:12 Mamy sposoby; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:30 Aktualności; STEREO, 16:9, Na żywo
18:53 Wieczorne wiadomości sportowe; STEREO, 16:9, Na żywo
19:08 Magazyn Meteo; STEREO, 16:9, Na żywo
19:13 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:40 Zgadnij! Napisz! Wygraj!; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
19:49 Śląsk znany i nieznany - Muzeum Miejskie w Starym Zamku w Żywcu; STEREO, 16:9
19:57 POGODA; STEREO, 16:9, Na żywo
20:00 Ocaleni; reality show; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
21:00 Aktualności Wieczorne; STEREO, 16:9, Na żywo
21:16 Wiadomości sport weekend
21:28 POGODA; STEREO, 16:9, Na żywo
21:35 Ballada o szczęściu; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:00 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
22:25 Pogoda - 23.12 - 3
22:35 Sądy, przesądy - W powiększeniu; magazyn publicystyczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:25 Sądy, przesądy - Wstęp do filmu; magazyn publicystyczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:35 Cioteczka Hania; film dokumentalny; reż.:Wojciech Szulczyński; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:30 Nie inaczej...; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:40 e - dukacja przyszłości - odc. 7; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:55 Wigry zimą; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:10 Zakochaj się w Polsce - odc. 94 Augustów -  txt. str. 777; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
01:40 Ocaleni; reality show; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
02:45 Sądy, przesądy - W powiększeniu; magazyn publicystyczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:30 Wigry zimą; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:45 Wyspy Kanaryjskie. Życie na krawędzi (The Canary Islands / Die Kanarischen Inseln); cykl dokumentalny kraj prod.Austria (2016); reż.:Michael Schlamberger, Rita Schlamberge; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
04:40 Nie inaczej...; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:00 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9
05:35 Agape; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
4:55 Disco Gramy - program muzyczny
5:40 Telezakupy TV Okazje - magazyn reklamowy
6:00 Nowy dzień - program informacyjny
8:40 Jeźdźcy smoków na końcu świata (38) - serial animowany
9:10 Dzwoneczek - film animowany, USA 2008
10:45 Artur i Minimki 3. Dwa światy - film przygodowy, Francja 2010
12:55 Opowieści na dobranoc - film familijny, USA 2008
15:10 Książę Persji: Piaski czasu - film przygodowy, USA 2010
17:35 Nasz nowy dom: Odcinek specjalny (1) - reality show
18:50 Wydarzenia - magazyn informacyjny
19:20 Sport - magazyn sportowy
19:25 Pogoda - magazyn informacyjny
19:30 Państwo w państwie - program publicystyczny
20:05 Życie Pi - dramat przygodowy, Tajwan/Wielka Brytania/USA 2012
23:05 Ślad (27) - serial kryminalny
0:05 Ślad (28) - serial kryminalny
1:05 Pociąg z forsą - film sensacyjny, USA 1995
3:35 Tajemnice losu - program rozrywkowy
5:15 Uwaga! - magazyn reporterów
5:40 Mango - telezakupy
7:50 Jak Mikołaj (5) - felieton
8:00 Dzień Dobry TVN - magazyn
11:00 Domowe rewolucje (2) - program rozrywkowy
12:00 Co za tydzień - magazyn informacyjny
12:40 Drzewo marzeń (3) - reality show
13:40 Wracajcie, skąd przyszliście (3) - serial dokumentalny
14:45 Zaplątani - film animowany, USA 2010
16:50 Zaczarowana - komedia fantasy, USA 2007
19:00 Fakty - magazyn informacyjny
19:25 Sport - magazyn sportowy
19:35 Pogoda - magazyn informacyjny
19:44 Raport smogowy - poznaj kolory powietrza - program informacyjny
19:45 Uwaga! - magazyn reporterów
20:00 Tu się gotuje! (2) - magazyn kulinarny
20:05 Mumia: Grobowiec Cesarza Smoka - film przygodowy, Niemcy/USA 2008
22:25 Mama - horror, Kanada/Hiszpania 2013
0:30 MasterChef (2) - program rozrywkowy
2:05 MasterChef (3) - program rozrywkowy
3:35 Uwaga! - magazyn reporterów
3:55 Moc magii - interaktywny program rozrywkowy
5:10 Kuchenne rewolucje: Styrnol, Zawoja (4) - program rozrywkowy
6:00 Galileo (724) - program popularnonaukowy
7:05 Jeźdźcy smoków na końcu świata (18) - serial animowany
7:35 Jeźdźcy smoków na końcu świata (19) - serial animowany
8:05 Flintstonowie (7) - serial animowany
8:30 Dzielna Mysz (23) - serial animowany
8:50 Flintstonowie: Niech żyje Rock Vegas - komedia, USA 2000
10:40 Galileo (725) - program popularnonaukowy
11:40 Galileo (694) - program popularnonaukowy
12:45 Park jurajski 3 - film przygodowy, USA 2001
14:45 Piłki z jajami - komedia, USA 2007
16:40 Twister - film katastroficzny, USA 1996
19:00 Galileo (695) - program popularnonaukowy
20:00 Predator 2: Starcie w miejskiej dżungli - film sensacyjny, USA 1990
22:20 Oko za oko (13) - serial obyczajowy
23:20 Oko za oko (14) - serial obyczajowy
0:20 Tuż przed tragedią (13) - serial dokumentalny
1:25 Tuż przed tragedią (1) - serial dokumentalny
2:30 Making of: Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny - felieton, Polska 2018
2:45 Interwencja - magazyn reporterów
3:00 Disco Polo Life - program muzyczny
4:00 Top 10 - lista przebojów - program muzyczny
5:00 Top 10 - lista przebojów - program muzyczny
5:20 Ukryta prawda: Korporacyjny reżim (425) - serial paradokumentalny
6:30 Mango - telezakupy
8:35 Brzydula (117) - serial komediowy
9:10 Brzydula (118) - serial komediowy
9:45 Brzydula (119) - serial komediowy
10:20 Brzydula (120) - serial komediowy
10:55 Zabójcza broń (9/18) - serial sensacyjny
11:55 Zabójcza broń (10/18) - serial sensacyjny
12:55 Zabójcza broń (11/18) - serial sensacyjny
13:55 Trzej muszkieterowie - film przygodowy, Wielka Brytania/USA 1973
16:15 Historia Kopciuszka - komedia romantyczna, Kanada/USA 2004
18:15 Kung Fu Panda - film animowany, USA 2008
20:00 Superseans: Wydział pościgowy - film sensacyjny, USA 1998
22:45 Kod nieśmiertelności - thriller SF, Francja/USA 2011
0:35 Sposób na morderstwo 2 (13/15) - serial kryminalny
1:40 Moc magii - interaktywny program rozrywkowy
3:50 Druga strona medalu: Izabela Sokołowska (8) - talk-show
4:20 Druga strona medalu: Otylia Jędrzejczak (4/8) - talk-show
4:50 Zakończenie programu
6:00 Flash (22) - serial akcji
6:55 Flash (23-ost.) - serial akcji
7:50 Flash 2 (1/23) - serial akcji
8:45 Przygody Merlina 4 (8) - serial fantasy
9:40 Przygody Merlina 4 (9) - serial fantasy
10:40 Klejnot Nilu - film przygodowy, USA 1985
12:45 Najpiękniejsze baśnie braci Grimm: Śnieżka i Różyczka - baśń filmowa, Niemcy 2012
14:00 Najpiękniejsze baśnie. Błękitny książę i wróżka Lupina - baśń filmowa, Niemcy 2016
15:25 Biały Kieł - film przygodowy, USA 1991
17:35 Król Artur - film przygodowy, Irlandia/Wielka Brytania/USA 200
20:00 Niedziela z gwiazdami: Holiday - komedia romantyczna, USA 2006
22:50 Tunel - thriller, USA 1996
1:10 Skorpion 3 (3) - serial sensacyjny
2:00 Zobacz to!: Z archiwum policji (13-ost.) - serial dokumentalny
2:30 Dyżur 2 (25) - serial dokumentalny
3:05 Taki jest świat 3 (90) - program informacyjny
3:55 Menu na miarę (1/11) - program kulinarny
4:35 Z archiwum policji (7) - serial dokumentalny
5:00 Niesamowite!: Prawo jazdy jak z koszmaru (4/25) - serial dokumentalny
5:50 Łowcy okazji 4 (5) - serial dokumentalny
6:20 Wojciech Cejrowski. Boso - Karaiby: Luksus (5) - serial dokumentalny
6:55 Wojciech Cejrowski. Boso - Karaiby: W dzicz (6) - serial dokumentalny
7:40 Gwiazdka Eloise - komedia kryminalna, Kanada 2003
9:30 Barbie i Tajemnicze Drzwi - film animowany, USA 2014
11:15 Piękna i Bestia: Zaczarowane Święta - film animowany, Kanada/USA 1997
12:35 Lis i pies - film animowany, USA 1981
14:05 Świąteczny konsultant - film familijny, Kanada 2012
16:00 Wielka zabawa TV Puls w Dolinie Charlotty (1) - program rozrywkowy
17:00 Wielka zabawa TV Puls w Dolinie Charlotty (2) - program rozrywkowy
18:00 Lombard. Życie pod zastaw 2 (60) - serial obyczajowy
19:00 Lombard. Życie pod zastaw 2 (61) - serial obyczajowy
20:00 Lombard. Życie pod zastaw 2 (62) - serial obyczajowy
21:00 Lombard. Życie pod zastaw 2 (63) - serial obyczajowy
22:00 Lombard. Życie pod zastaw 2 (64) - serial obyczajowy
22:55 Agenci NCIS 5: Była żona (3) - serial sensacyjny
23:50 Agenci NCIS 5: Sprawa tożsamości (4) - serial sensacyjny
0:45 Lekarze na start (14) - serial obyczajowy
1:20 Niesamowite!: Dar losu (20) - serial dokumentalny
1:45 Niesamowite!: Podwójne życie studentki (21/25) - serial dokumentalny
2:10 Niesamowite!: Czy ja to wszystko zrobiłem? (23/25) - serial dokumentalny
2:35 Niesamowite!: Bezdomny Zenek (24/25) - serial dokumentalny
3:00 Niesamowite!: Syn marnotrawny (25) - serial dokumentalny
3:25 JRG w akcji (9) - serial dokumentalny
3:50 Biesiada na cztery pory roku: Garncarska (8/10) - serial dokumentalny
4:10 Biesiada na cztery pory roku: Biesiada wiślana: Wiśnia nadwiślanka (9/10) - serial dokumentalny
4:40 Biesiada na cztery pory roku: Biesiada noce i dnie: Andruty kaliskie (10) - serial dokumentalny
5:05 Na jedwabnym szlaku: Huang He - Żółta Rzeka (1/10) - serial dokumentalny
5:35 Na jedwabnym szlaku: Punkt zero (2/10) - serial dokumentalny
05:55 Powitanie - Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
05:59 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:21 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
06:29 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:52 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
06:59 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:21 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
07:29 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:52 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
07:59 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:21 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
08:29 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:52 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
08:59 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:21 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
09:29 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:41 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
09:50 Woronicza 17; STEREO, 16:9, Na żywo
10:50 Kobiecym okiem; magazyn; STEREO, 16:9
11:15 Serwis Info Dzień weekend; STEREO, 16:9, Na żywo
11:29 Serwis Info Dzień weekend; STEREO, 16:9, Na żywo
11:52 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
11:59 Serwis Info Dzień weekend; STEREO, 16:9, Na żywo
12:29 Serwis Info Dzień weekend; STEREO, 16:9, Na żywo
12:52 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
12:59 Serwis Info Dzień weekend; STEREO, 16:9, Na żywo
13:29 Serwis Info Dzień weekend; STEREO, 16:9, Na żywo
13:52 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
13:59 Serwis Info Dzień weekend; STEREO, 16:9, Na żywo
14:29 Dla niesłyszących - Serwis Info Dzień weekend - JM; STEREO, 16:9, Na żywo
14:52 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
15:00 To jest temat; magazyn; STEREO, 16:9, Na żywo
15:30 Kościół z bliska; STEREO, 16:9, Na żywo
16:00 Serwis Info Dzień weekend; STEREO, 16:9, Na żywo
16:25 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
16:29 Serwis Info Dzień weekend; STEREO, 16:9, Na żywo
16:50 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
17:00 Teleexpress - txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
17:15 Teleexpress Extra - txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
17:47 Serwis Info Dzień weekend; STEREO, 16:9, Na żywo
18:00 Panorama - txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
18:16 Serwis Info Wieczór weekend; STEREO, 16:9, Na żywo
18:30 Studio Zachód; magazyn; STEREO, 16:9, Na żywo
19:00 Z bliska - Najgorsza jest... samotność; magazyn; STEREO, 16:9
19:12 Serwis Info Wieczór weekend; STEREO, 16:9, Na żywo
19:30 Wiadomości - txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
19:58 Gość Wiadomości - txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
20:13 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Na żywo
21:00 W pełnym świetle; magazyn; STEREO, 16:9
21:24 Flesz Info Wieczór; STEREO, 16:9, Na żywo
21:40 STUDIO LOTTO
21:49 Strefa starcia; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Na żywo
23:00 INFO Wieczór; STEREO, 16:9, Na żywo
23:21 Nie da się ukryć; STEREO, 16:9
24:00 Serwis Info Wieczór weekend; STEREO, 16:9, Na żywo
00:20 Woronicza 17; STEREO, 16:9
01:20 Kobiecym okiem; magazyn; STEREO, 16:9
01:55 Wiadomości - txt. str. 777; STEREO, 16:9
02:23 Gość Wiadomości - txt. str. 777; STEREO, 16:9
02:50 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO, 16:9
03:50 W pełnym świetle; magazyn; STEREO, 16:9
04:14 Flesz Info Wieczór; STEREO, 16:9
04:40 Światowiec - Światowiec z Wiednia na Boże Narodzenie; magazyn turystyczny; STEREO, 16:9
05:14 Agrobiznes - podsumowanie; STEREO, 16:9 07:10 25 LAT TVP POLONIA - kulisy - Racja stanu + życzenia; Dla małoletnich od lat 7
07:15 Opowieści weekendowe: Dusza śpiewa; film TVP; Bez ograniczeń wiekowych
08:15 25 LAT TVP POLONIA - kulisy - Słownik Polsko - Polski + życzenia; Dla małoletnich od lat 7
08:20 Lajk!; STEREO, 16:9
08:35 25 LAT TVP POLONIA - kulisy - Kapitał Polski + życzenia; Dla małoletnich od lat 7
08:45 Gwiezdny Pirat - odc. 5/7 - Pościg - w tym: Panorama i Pogoda txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
09:15 Gwiezdny Pirat - odc. 6/7 - Na ratunek - w tym: Panorama i Pogoda txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
09:40 Król Maciuś Pierwszy s. I - odc. 1 - Nowi przyjaciele (ep. 1 - Les nouveau amis); serial animowany kraj prod.Francja, Polska (2003); Bez ograniczeń wiekowych
10:00 Baw się słowami - Kolędowanie s. IV; magazyn; Dla małoletnich od lat 7
10:10 Baw się słowami - Ale mróz s. IV; magazyn; Dla małoletnich od lat 7
10:25 Ziarno - Pan Jezus rodzi się w naszych domach; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
10:50 25 LAT TVP POLONIA - kulisy - Polonia 24 + życzenia; Dla małoletnich od lat 7
11:00 Wolny Ekran - (124); magazyn; Dla małoletnich od lat 7
11:15 25 LAT TVP POLONIA - kulisy - Krótka historia + życzenia; Dla małoletnich od lat 7
11:25 Moda na rodzinę - odc. 80 - w tym: Panorama i Pogoda txt. str. 777; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
11:55 Między ziemią a niebem; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
12:00 Anioł Pański (Anioł Pański) kraj prod.Watykan (2018); STEREO, 16:9, Na żywo
12:15 Między ziemią a niebem; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
12:45 Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom cz. 3; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:00 Transmisja Mszy Świętej - z kościoła pw. Nawrócenia św. Pawła Apostoła w Sandomierzu; STEREO, 16:9, Transmisja
14:25 Krótki film o Warszawie - "Warszawskie Zwierzęta"; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
14:40 Opowieści weekendowe: Dusza śpiewa; film TVP; Bez ograniczeń wiekowych
15:40 Lajk!; STEREO, 16:9
16:00 Zakochaj się w Polsce - odc. 77 Zamość; magazyn; Dla małoletnich od lat 7
16:30 Leśniczówka - odc. 15 -  txt. str. 777; Dla małoletnich od lat 12
16:55 Leśniczówka - odc. 16 -  txt. str. 777; Dla małoletnich od lat 12
17:20 Portrety niepodległości - /4/ Walerian Czuma (1890 - 1962),; felieton; Dla małoletnich od lat 7
17:30 Teleexpress -  txt. str. 777; STEREO, 16:9
17:50 Nad Niemnem - odc. 2/4 -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
18:50 Oczy w oczy - (97) Henryk Talar; Dla małoletnich od lat 7
19:30 Polacy zmieniający świat - Kompozytorzy; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
19:45 Dobranocka - Mami Fatale, seria 1 - Dawno temu, odc. 9; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
20:30 Pogoda; STEREO, 16:9
20:35 Sport; STEREO, 16:9
20:45 Pensjonat nad rozlewiskiem - odc. 1 -  txt. str. 777  45'; serial TVP; reż.:Adek Drabiński; wyk.:Joanna Brodzik, Olga Frycz, Joanna Fertacz, Antoni Królikowski, Piotr Grabowski, Jerzy Schejbal, Agnieszka Castellanos - Pawlak, Norbert Kaczorowski, Julia Pogrebińska, Jarosław Borodziuk; Dla małoletnich od lat 12
21:40 Mała Moskwa -  AD; dramat; Dla małoletnich od lat 12
23:25 Muzeum Polskiej Piosenki - /42/ - "Zacznij od Bacha" - Zbigniew Wodecki; Bez ograniczeń wiekowych
23:40 Nad Niemnem - odc. 2/4 -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
00:45 Wiadomości 19.30 - w tłumaczeniu na język angielski; STEREO, 16:9
01:20 Zakochaj się w Polsce - odc. 77 Zamość; magazyn; Dla małoletnich od lat 7
01:45 Dobranocka za oceanem - Mami Fatale, seria 1 - Dawno temu, odc. 9; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Wiadomości -  txt. str. 777; STEREO, 16:9
02:30 Sport; STEREO, 16:9
02:35 Pensjonat nad rozlewiskiem - odc. 1 -  txt. str. 777  45'; serial TVP; reż.:Adek Drabiński; wyk.:Joanna Brodzik, Olga Frycz, Joanna Fertacz, Antoni Królikowski, Piotr Grabowski, Jerzy Schejbal, Agnieszka Castellanos - Pawlak, Norbert Kaczorowski, Julia Pogrebińska, Jarosław Borodziuk; Dla małoletnich od lat 12
03:25 Oczy w oczy - (97) Henryk Talar; Dla małoletnich od lat 7
04:05 Mała Moskwa -  AD; dramat; Dla małoletnich od lat 12
06:00 Muzeum Polskiej Piosenki - /42/ - "Zacznij od Bacha" - Zbigniew Wodecki; Bez ograniczeń wiekowych
06:10 Działo się w Krakowie - 23.12.2017; felieton; Bez ograniczeń wiekowych 6:00 Śląska karuzela - program muzyczny
7:00 Koncert życzeń - magazyn muzyczny
8:20 Spotkanie z balladą - program rozrywkowy
9:20 Stary Testament - serial animowany
9:55 Mała lista TVS - program muzyczny
10:35 Propozycje do "Małej listy TVS" - program muzyczny
10:55 Muzyczne podróże - program muzyczny
11:55 Śląska Gala Biesiadna - program rozrywkowy
13:05 U Bacy na cacy - program kulturalny
13:25 Spotkanie z balladą - program rozrywkowy
14:30 Święta wojna - serial komediowy
15:00 Śląska karuzela - program muzyczny
16:00 Koncert życzeń - magazyn muzyczny
17:15 My wam to zagramy - program muzyczny
17:50 Święta wojna - serial komediowy
18:20 Spotkanie z balladą - program rozrywkowy
19:25 Szlagierowa lista TVS - zapowiedź - program muzyczny
19:50 Top 5 newsów tygodnia silesia flesz - program informacyjny
20:00 Szlagierowa lista TVS - program muzyczny
22:00 Koncert życzeń - magazyn muzyczny
23:20 Śląska karuzela - program muzyczny
0:10 My wam to zagramy - program muzyczny
0:45 Koncert w TV - program muzyczny
2:45 Księgowa w kuchni - magazyn kulinarny
5:55 Powitanie Poranka TVN 24 - program informacyjny
6:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody - magazyn informacyjny
6:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody - magazyn informacyjny
7:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody - magazyn informacyjny
7:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody - magazyn informacyjny
8:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody - magazyn informacyjny
8:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody - magazyn informacyjny
9:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody - magazyn informacyjny
9:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody - magazyn informacyjny
10:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody - magazyn informacyjny
10:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody - magazyn informacyjny
10:45 Kawa na ławę - magazyn
11:50 Loża prasowa - program publicystyczny
12:45 Ewa Ewart poleca
14:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody - magazyn informacyjny
14:30 Pamięć absolutna - program publicystyczny
15:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody - magazyn informacyjny
16:00 Fakty po południu - program informacyjny
17:30 Teleserwis - magazyn informacyjny
18:00 Serwis informacyjny - magazyn informacyjny
18:15 Ranking Mazura - program informacyjny
19:00 Serwis informacyjny - magazyn informacyjny
19:20 Fakty po Faktach - program informacyjny
20:00 Kawa na ławę - magazyn
21:00 Loża prasowa - program publicystyczny
22:00 Ewa Ewart poleca: Smog Wars - film dokumentalny, Polska 2018
23:00 Dzień po dniu - magazyn publicystyczny
0:00 Fakty po Faktach - program informacyjny
0:45 Drugie śniadanie mistrzów - magazyn kulturalny
1:40 Szkło kontaktowe - program rozrywkowy
2:40 Maja w ogrodzie - magazyn ogrodniczy
3:10 Pamięć absolutna - program publicystyczny
3:45 Dokument
4:55 Maja w ogrodzie - magazyn ogrodniczy
5:25 Xięgarnia - magazyn kulturalny
6:00 Tydzień na rynkach - magazyn ekonomiczny
6:30 Temat tygodnia - program publicystyczny
6:50 Horyzont - magazyn międzynarodowy
7:15 Biznes dla ludzi
7:45 Drugie śniadanie mistrzów - magazyn kulturalny
8:50 Legendary Cities (7) - serial dokumentalny
9:20 Legendary Cities (8) - serial dokumentalny
10:00 Serwis informacyjny - magazyn informacyjny
10:25 Pokaż nam świat - magazyn
10:55 Największe miasta świata: Hong Kong - serial dokumentalny
11:55 Serwis informacyjny - magazyn informacyjny
12:30 Świat w południe - magazyn
13:05 Kawa na ławę - magazyn
14:25 Serwis informacyjny - magazyn informacyjny
15:00 Loża prasowa - program publicystyczny
16:00 Świat o czwartej - program informacyjny
16:30 Pokaż nam świat - magazyn
17:00 Serwis informacyjny - magazyn informacyjny
17:30 Epicentrum - magazyn
18:00 Świat technologii - program popularnonaukowy
18:25 24 godziny po południu - program informacyjny
19:00 Fakty - magazyn informacyjny
19:25 Fakty po Faktach - program informacyjny
20:00 Ewa Ewart poleca: Plastik: Plaga oceanów - film dokumentalny
21:00 Ewa Ewart poleca: Niewidzialny wróg (1) - film dokumentalny, Szwajcaria/Brazylia/Niemcy/USA/Wielka Brytania/Tajlandia/Singapur/Chiny
22:00 Ewa Ewart poleca: Niewidzialny wróg (2-ost.) - film dokumentalny, Szwajcaria/Brazylia/Niemcy/USA/Wielka Brytania/Tajlandia/Singapur/Chiny
23:00 Zagrożona Wenecja - film dokumentalny
0:35 Xięgarnia - magazyn kulturalny
1:00 Biznes dla ludzi
1:25 Temat tygodnia - program publicystyczny
2:00 Drugie śniadanie mistrzów - magazyn kulturalny
2:55 Tydzień na rynkach - magazyn ekonomiczny
3:30 Biznes dla ludzi
4:00 Temat tygodnia - program publicystyczny
4:30 Tydzień na rynkach - magazyn ekonomiczny
5:00 Drugie śniadanie mistrzów - magazyn kulturalny
6:00 Nowy dzień - program informacyjny
9:00 Śniadanie w Polsat News - program publicystyczny
10:00 Cztery strony prasy - program informacyjny
11:00 W rytmie dnia - program informacyjny
11:30 W rytmie dnia - program informacyjny
11:45 Pogoda - program informacyjny
11:50 Angelus - program religijny
12:35 W rytmie dnia - program informacyjny
12:55 Pogoda - program informacyjny
13:00 W rytmie dnia - program informacyjny
13:30 Wystarczy chcieć - magazyn
14:00 W rytmie dnia - program informacyjny
14:30 W rytmie dnia - program informacyjny
14:55 Pogoda - program informacyjny
15:00 W rytmie dnia - program informacyjny
15:25 Sport - program informacyjny
15:30 W rytmie dnia - program informacyjny
15:55 Pogoda - program informacyjny
16:00 W rytmie dnia - program informacyjny
16:25 Pogoda - program informacyjny
16:30 W rytmie dnia - program informacyjny
17:00 W rytmie dnia - program informacyjny
17:20 Sport - program informacyjny
17:25 Pogoda - program informacyjny
17:30 W bliskim planie - magazyn
18:00 Obraz dnia - program informacyjny
18:15 Pogoda - program informacyjny
18:20 Agropasja - magazyn
18:50 Wydarzenia - magazyn informacyjny
19:15 Więcej Wydarzeń - program informacyjny
19:30 Państwo w państwie - program publicystyczny
21:00 Prezydenci i premierzy - program publicystyczny
21:50 Wydarzenia - magazyn informacyjny
22:30 Dzień na świecie - program informacyjny
23:00 Obraz dnia - program informacyjny
23:35 Sportowy obraz dnia - program sportowy
23:50 Pogoda - program informacyjny
0:00 Państwo w państwie - program publicystyczny
1:30 Top wtop - magazyn
1:50 Wydarzenia - magazyn informacyjny
6:00 Niania w wielkim mieście (3) - serial obyczajowy
7:00 Pozytywka SuperMagazyn (4) - magazyn
7:30 Nowy Scooby i Scrappy Doo (7) - serial animowany
8:00 Nowy Scooby i Scrappy Doo (8) - serial animowany
8:30 Nowy Scooby i Scrappy Doo (9) - serial animowany
9:00 Uratować Mikołaja! - film familijny, USA 2013
10:55 SuperLudzie (17) - serial dokumentalny
11:35 Northpole - miasteczko Świętego Mikołaja - film fantasy, Kanada 2014
13:10 Kabaretowa Ekstraklasa - program rozrywkowy
14:45 Sport w Super Polsacie - magazyn sportowy
17:00 Świat według Kiepskich: Ferdydurka (419) - serial komediowy
17:30 Święta z gwiazdami - reportaż
18:00 Nie ma mocnych - komedia, Polska 1974
20:00 Spadaj na ziemię  - komedia obyczajowa, Kanada/Niemcy/Australia/USA 2001
21:55 Polsat SuperHit Festiwal 2017: Radiowy Przebój Roku (3) - koncert
0:30 Gliniarze (183) - serial paradokumentalny
1:30 Gliniarze (184) - serial paradokumentalny
2:30 Malanowski i partnerzy (708) - serial fabularno-dokumentalny
3:00 Malanowski i partnerzy (709) - serial fabularno-dokumentalny
3:30 Malanowski i partnerzy (710) - serial fabularno-dokumentalny
4:00 Malanowski i partnerzy (711) - serial fabularno-dokumentalny
4:30 SuperLudzie Extra (19) - magazyn
4:45 SuperLudzie Extra (20) - magazyn
5:00 SuperLudzie Extra - magazyn
5:15 SuperLudzie Extra - magazyn
5:30 Wystarczy chcieć - magazyn
6:00 Pszczółka Maja: Pisklę (31) - serial animowany
6:30 Pszczółka Maja: Maja gigant (32) - serial animowany
7:00 Byli sobie wynalazcy: Robert Stephenson (13) - serial animowany
7:30 Byli sobie wynalazcy: Faraday i elektryczność (14) - serial animowany
8:00 Pszczółka Maja: Wacek - brat Filipa (35) - serial animowany
8:30 Pszczółka Maja: Pchła i pies (36) - serial animowany
9:05 Mamma mia! The Best of (19) - magazyn poradnikowy
10:30 Msza święta dla dzieci (9) - program religijny
11:30 Mamma mia! Felieton (8) - cykl felietonów
11:50 Angelus - program religijny
12:35 Anno Domini: Biblii ciąg dalszy (7) - serial religijny
13:30 Anno Domini: Biblii ciąg dalszy (8) - serial religijny
14:30 Mamma mia! The Best of (18) - magazyn poradnikowy
16:00 Wszystko, co chcielibyście wiedzieć. The Best of (18) - program publicystyczny
17:00 Były sobie Ameryki: Czasy konkwistadorów (13) - serial animowany
17:30 Były sobie Ameryki: Champlain (14) - serial animowany
18:00 Pszczółka Maja: Żaba, ryba i ptak (33) - serial animowany
18:30 Pszczółka Maja: Pucek (34) - serial animowany
19:00 Anno Domini: Biblii ciąg dalszy (7) - serial religijny
20:00 Anno Domini: Biblii ciąg dalszy (8) - serial religijny
21:05 Wszystko, co chcielibyście wiedzieć. The Best of (19) - program publicystyczny
22:00 Mamma mia! The Best of (19) - magazyn poradnikowy
0:00 Wszystko, co chcielibyście wiedzieć. The Best of (18) - program publicystyczny
1:00 Nasz nowy dom (80) - reality show
2:00 SuperLudzie (18) - serial dokumentalny
2:30 SuperLudzie (19) - serial dokumentalny
3:00 Ewa gotuje (273) - magazyn kulinarny
3:30 Nasz nowy dom (79) - reality show
4:30 Ewa gotuje (274) - magazyn kulinarny
5:00 Byli sobie wynalazcy: Robert Stephenson (13) - serial animowany
5:30 Byli sobie wynalazcy: Faraday i elektryczność (14) - serial animowany
6:00 Dlaczego ja?: Zmęczona życiem (802) - serial paradokumentalny
7:00 Awantura o kasę (34) - teleturniej
8:00 Nasz nowy dom (128) - reality show
9:00 Dzień, który zmienił moje życie: Niewdzięczność. Niewierny (26) - serial paradokumentalny
10:00 Dzień, który zmienił moje życie: Przyrodnia siostra. Ostatni taniec (27) - serial paradokumentalny
11:00 Dzień, który zmienił moje życie: Uwodzicielka. Nawiedzone mieszkanie (28) - serial paradokumentalny
12:00 Dzień, który zmienił moje życie: Intryga. Ja, mój kochanek i jego dwie kochanki (29) - serial paradokumentalny
13:00 Dzień, który zmienił moje życie: Głos niezgody. Sprawa rodzinna (30) - serial paradokumentalny
14:00 Przyjaciółki (125) - serial obyczajowy
15:00 Nasz nowy dom (98) - reality show
16:00 W bliskim planie - magazyn
17:00 SuperLudzie (30) - serial dokumentalny
17:30 Oblicza Ameryki - magazyn turystyczny
18:00 Malanowski i partnerzy: Niemy świadek (688) - serial fabularno-dokumentalny
18:30 Malanowski i partnerzy: Okup (689) - serial fabularno-dokumentalny
19:00 Ewa gotuje (313) - magazyn kulinarny
19:40 Święta z gwiazdami - reportaż
20:05 Wydarzenia - magazyn informacyjny
20:45 Terminator 3: Bunt maszyn - film SF, Niemcy/Wielka Brytania/USA 2003
23:00 Maruderzy - thriller, Kanada 2016
1:10 Kabaretowa Ekstraklasa - program rozrywkowy
1:40 Wydarzenia - magazyn informacyjny
2:20 Magicy z ulicy (2) - program rozrywkowy
2:50 Wystarczy chcieć - magazyn
3:20 Echo lasu - program dla dzieci
3:50 'Niech mówią, że... ' - koncert Piotra Rubika w Siedlcach (3) - koncert
5:10 Drwale (6) - serial dokumentalny
5:35 Ciemna strona miasta: Udusiłem żonę (3) - serial dokumentalny 6:00 Disco Gramy - program muzyczny
7:00 TV Okazje - magazyn reklamowy
7:30 Ewa gotuje (309) - magazyn kulinarny
8:00 Ewa gotuje (310) - magazyn kulinarny
8:30 5 o'Clark (22) - program rozrywkowy
9:00 Pierwsza miłość (2773) - serial obyczajowy
9:40 Pierwsza miłość (2774) - serial obyczajowy
10:20 Pierwsza miłość (2775) - serial obyczajowy
11:05 Pierwsza miłość (2776) - serial obyczajowy
11:50 Pierwsza miłość (2777) - serial obyczajowy
12:35 Na rybę (26) - magazyn wędkarski
13:00 Małolaty: Mój pierwszy raz (54) - serial paradokumentalny
14:00 Małolaty: Głębokie wody (55) - serial paradokumentalny
15:00 Imiona Wolności (1/3) - koncert
16:00 Imiona Wolności (2) - koncert
17:00 Słoiki: Zatopieni przez franka (51) - serial paradokumentalny
18:00 Słoiki: Poza sceną (52) - serial paradokumentalny
19:00 Almanya - Witajcie w Niemczech - komediodramat, Niemcy 2011
21:00 Imiona Wolności (2) - koncert
22:00 Imiona Wolności (3-ost.) - koncert
23:00 Grubasy - komediodramat, Hiszpania 2009
1:20 Na krawędzi (10) - serial kryminalny
2:25 Słoiki: Biuro podróży (11) - serial paradokumentalny
3:30 Czas na kulturę (2) - program kulturalny
4:00 Disco gramy - program muzyczny
5:00 Disco gramy - program muzyczny
6:00 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga - mecz: PGE Skra Bełchatów - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
8:30 Boks: MB Boxing Night w Radomiu - waga półciężka: Dariusz Sęk - Robert Parzęczewski
11:00 Cafe Futbol - wydanie świąteczne
12:30 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga - mecz: Trefl Sopot - TBV Start Lublin
14:45 Siatkówka kobiet: Liga Siatkówki Kobiet - mecz: Chemik Police - ŁKS Commercecon Łódź
17:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga - mecz: Chemik Bydgoszcz - ONICO Warszawa
20:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga - mecz: Jastrzębski Węgiel - GKS Katowice
23:00 Sporty walki: UFC 205: Alvarez vs. McGregor - waga słomkowa: Joanna Jędrzejczyk - Karolina Kowalkiewicz
0:00 Sporty walki: UFC on Fox: Lawler vs. Brown - walka: Joanna Jędrzejczyk - Juliana Lima
0:40 Sporty walki: UFC Fight Night: Nelson vs. Story - waga półciężka: Jan Błachowicz - Ilir Latifi
1:00 Siatkówka kobiet: Liga Siatkówki Kobiet - mecz: Chemik Police - ŁKS Commercecon Łódź
3:00 Sporty walki: Gala KSW 43 - walka: Roberto Soldić - Dricus Du Plessis
5:00 Zakończenie programu
6:00 Trans World Sport - magazyn sportowy
7:00 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga - mecz: Jastrzębski Węgiel - GKS Katowice
9:00 Biatlon: Zawody Pucharu Świata w Nowym Mieście na Morawach - bieg na dochodzenie mężczyzn
11:35 Biatlon: Zawody Pucharu Świata w Nowym Mieście na Morawach - bieg ze startu wspólnego mężczyzn
12:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga - mecz: MKS Będzin - Trefl Gdańsk
14:20 Biatlon: Zawody Pucharu Świata w Nowym Mieście na Morawach - bieg ze startu wspólnego kobiet
15:10 Boks: MB Boxing Night w Radomiu - waga półciężka: Dariusz Sęk - Robert Parzęczewski
18:00 Siatkówka mężczyzn: Liga włoska - mecz: Top Valley Latina - Kioene Padwa
20:00 Cafe Futbol - wydanie świąteczne
22:00 Biatlon: Zawody Pucharu Świata w Nowym Mieście na Morawach - bieg na dochodzenie kobiet
0:00 Piłka nożna: Liga holenderska - mecz: PSV Eindhoven - AZ Alkmaar
2:00 Cafe Futbol - wydanie świąteczne
3:30 7. strefa - magazyn siatkarski
5:00 Zakończenie programu
6:00 E-sport: Mistrzostwa Świata League of Legends w Korei Południowej 2018 (7) - półfinały
8:00 One Piece (46) - serial anime
8:30 One Piece (47) - serial anime
9:00 One Piece (48) - serial anime
9:30 One Piece (49) - serial anime
10:00 One Piece (50) - serial anime
10:30 Monster Hunter Stories: Ride On (46) - serial anime
11:00 Monster Hunter Stories: Ride On (47) - serial anime
11:30 Monster Hunter Stories: Ride On (48) - serial anime
12:00 Monster Hunter Stories: Ride On (1) - serial anime
12:30 Monster Hunter Stories: Ride On (2) - serial anime
13:00 Po Lekcjach (7) - magazyn komputerowy
13:30 Po Lekcjach (8) - magazyn komputerowy
14:00 Po Lekcjach (9) - magazyn komputerowy
14:30 Po Lekcjach (10) - magazyn komputerowy
15:00 E-sport: Ultraliga - finał
20:00 LoLek i Kawunia (8) - magazyn komputerowy
21:00 Deja Vu (10) - magazyn komputerowy
21:40 Level 7 (12) - magazyn komputerowy
22:00 Nowa Gra + (1) - magazyn komputerowy
22:30 Nowa Gra + (2) - magazyn komputerowy
23:00 Bleach (229) - serial anime
23:30 Bleach (230) - serial anime
0:00 Bleach (231) - serial anime
0:30 Bleach (232) - serial anime
1:00 E-sport: Ultraliga (25) - sport elektroniczny
6:00 Kombinacja norweska: Zawody Pucharu Świata w Ramsau
6:30 Biatlon: Zawody Pucharu Świata w Nowym Mieście na Morawach - bieg na dochodzenie mężczyzn
7:00 Biatlon: Zawody Pucharu Świata w Nowym Mieście na Morawach - bieg na dochodzenie kobiet
7:30 Narciarstwo alpejskie: Zawody Pucharu Świata w Courchevel - 1. przejazd slalomu kobiet
8:00 Narciarstwo alpejskie: Zawody Pucharu Świata w Courchevel - 2. przejazd slalomu kobiet
8:30 Narciarstwo alpejskie: Zawody Pucharu Świata w Madonna di Campiglio - 2. przejazd slalomu mężczyzn
9:00 Biatlon: Zawody Pucharu Świata w Nowym Mieście na Morawach - bieg na dochodzenie mężczyzn
9:30 Biatlon: Zawody Pucharu Świata w Nowym Mieście na Morawach - bieg na dochodzenie kobiet
10:00 Kombinacja norweska: Zawody Pucharu Świata w Ramsau
10:30 Kombinacja norweska: Zawody Pucharu Świata w Ramsau
11:45 Biatlon: Zawody Pucharu Świata w Nowym Mieście na Morawach - bieg ze startu wspólnego mężczyzn
12:30 Kombinacja norweska: Zawody Pucharu Świata w Ramsau
13:45 Biatlon: Zawody Pucharu Świata w Nowym Mieście na Morawach - bieg ze startu wspólnego mężczyzn
14:15 Biatlon: Zawody Pucharu Świata w Nowym Mieście na Morawach - bieg ze startu wspólnego kobiet
15:15 Kombinacja norweska: Zawody Pucharu Świata w Ramsau
16:00 Kombinacja norweska: Zawody Pucharu Świata w Ramsau
16:30 Narciarstwo dowolne: Zawody Pucharu Świata w Innichen
17:30 Biatlon: Zawody Pucharu Świata w Nowym Mieście na Morawach - bieg ze startu wspólnego mężczyzn
18:00 Biatlon: Zawody Pucharu Świata w Nowym Mieście na Morawach - bieg ze startu wspólnego kobiet
18:30 Kombinacja norweska: Zawody Pucharu Świata w Ramsau - kombinacja norweska
19:15 Kombinacja norweska: Zawody Pucharu Świata w Ramsau - kombinacja norweska
19:45 Watts Top 10 - magazyn sportowy
19:55 Wiadomości Eurosportu - magazyn informacyjny
20:00 Biatlon: Zawody Pucharu Świata w Nowym Mieście na Morawach - bieg ze startu wspólnego mężczyzn
20:30 Biatlon: Zawody Pucharu Świata w Nowym Mieście na Morawach - bieg ze startu wspólnego kobiet
21:00 Kombinacja norweska: Zawody Pucharu Świata w Ramsau
21:45 Kombinacja norweska: Zawody Pucharu Świata w Ramsau
22:15 Narciarstwo dowolne: Zawody Pucharu Świata w Innichen
23:00 Narciarstwo alpejskie: Zawody Pucharu Świata w Madonna di Campiglio - 2. przejazd slalomu mężczyzn
23:25 Wiadomości Eurosportu - magazyn informacyjny
23:30 Biatlon: Zawody Pucharu Świata w Nowym Mieście na Morawach - bieg ze startu wspólnego mężczyzn
0:00 Biatlon: Zawody Pucharu Świata w Nowym Mieście na Morawach - bieg ze startu wspólnego kobiet
0:30 Kombinacja norweska: Zawody Pucharu Świata w Ramsau - kombinacja norweska
1:00 Narciarstwo dowolne: Zawody Pucharu Świata w Innichen
1:30 Biatlon: Zawody Pucharu Świata w Nowym Mieście na Morawach - bieg ze startu wspólnego mężczyzn
2:00 Biatlon: Zawody Pucharu Świata w Nowym Mieście na Morawach - bieg ze startu wspólnego kobiet
2:30 Kombinacja norweska: Zawody Pucharu Świata w Ramsau
3:00 Kombinacja norweska: Zawody Pucharu Świata w Ramsau
3:30 Kombinacja norweska: Zawody Pucharu Świata w Ramsau
4:00 Biatlon: Zawody Pucharu Świata w Nowym Mieście na Morawach - bieg ze startu wspólnego kobiet
4:30 Biatlon: Zawody Pucharu Świata w Nowym Mieście na Morawach - bieg ze startu wspólnego mężczyzn
5:00 Skoki narciarskie: Turniej Czterech Skoczni - best of
6:15 Osaka Funny Wrestling - program sportowy
6:30 WUSHU Championship - program sportowy
6:40 Cage Ring Championships 8 - program sportowy
8:30 NEW Internet Wars - program sportowy
10:40 FightBox King of Kings Heroes Series Kaunas 21.09.2018 - program sportowy
12:40 King of Kings Heroes Grand Prix - program sportowy
15:00 Taekwondo - program sportowy
15:20 Osaka Funny Wrestling - program sportowy
15:40 WUSHU Championship - program sportowy
15:50 Explosion Fight Night - program sportowy
16:35 NEW Extreme 4 - program sportowy
17:30 World Karate Federation 2016 - program sportowy
19:00 Colosseum Tournament - program sportowy
22:00 Hip Show - program sportowy
23:05 Fighting Rookies - program sportowy
0:55 All Japan Pro Wrestling - AJPW - program sportowy
2:05 Thunderstrike Fight League 15 - program sportowy
4:20 - Bangkok Fight Night program sportowy
6:00 Nie przegap - magazyn informacyjny
6:10 Łapu-capu - chochliki telewizyjne
6:25 Papież. Najpotężniejsze narzędzie Kościoła (3) - serial dokumentalny
7:05 Romantik - film krótkometrażowy, Francja/Polska 2016
7:30 Co ludzie powiedzą - dramat obyczajowy, Francja/Niemcy/Dania/Szwecja/Norwegia 2017
9:15 Kapitan Majtas: Pierwszy wielki film - film animowany, Kanada/Indie/Francja/USA/Wielka Brytania 2017
10:45 Hollywood Buzz - magazyn filmowy
11:15 W stronę Słońca - film SF, Wielka Brytania/USA 2007
13:00 Premiera: Medyceusze: Władcy Florencji 2 (7) - serial historyczny
14:00 Premiera: Medyceusze: Władcy Florencji 2 (8) - serial historyczny
15:00 Oko w oko z grizli: Jak pokonać głód (1) - serial dokumentalny
16:00 Na pokuszenie - thriller, USA 2017
17:30 Nie przegap - magazyn informacyjny
17:40 W imię prawdy - dramat kryminalny, USA 2016
19:10 Premiera: Żegnaj, Christopher Robin - dramat biograficzny, Wielka Brytania 2017
21:00 Premiera: Złe mamuśki 2: Jak przetrwać święta - komedia, Chiny/USA 2017
22:40 Bodyguard Zawodowiec - komedia sensacyjna, Hongkong/Bułgaria/Holandia/USA 2017
0:35 Ach śpij, kochanie - film kryminalny, Polska 2017
2:10 Dług - dramat sensacyjny, Polska 1999
3:50 Witaj w klubie - serial dokumentalny
4:20 Mój Nikifor - film biograficzny, Polska 2004
6:00 Temple Grandin - dramat biograficzny, USA 2010
7:45 Moje wakacje z Rudym - film familijny, Australia 2016
9:15 Odlot - film animowany, USA 2009
10:50 Niezwykłe życie Timothy'ego Greena - film familijny, USA 2012
12:35 LEGO. Przygoda - film animowany, Australia/Dania/USA 2014
14:15 Thor - film przygodowy, USA 2011
16:10 Thor: Mroczny świat - film przygodowy, USA 2013
18:00 Thor: Ragnarok - film przygodowy, USA 2017
20:10 Niedzielna megapremiera: Avengers: Wojna bez granic - film przygodowy, USA 2018
22:40 Tarzan: Legenda - film przygodowy, Kanada/Wielka Brytania/USA 2016
0:30 Déja vu - thriller SF, USA 2006
2:35 Fala uderzeniowa - film sensacyjny, Hongkong/Chiny 2017
4:35 Podróż powrotna - dramat wojenny, USA 2009
6:00 Kroniki portowe - dramat obyczajowy, Kanada/USA 2001
7:50 Raport mniejszości - film SF, USA 2002
10:15 Rozbaw mnie - komedia, USA 2017
11:50 Miś Brigsby - dramat obyczajowy, USA 2017
13:30 Vanilla Sky - dramat psychologiczny, Hiszpania/USA 2001
15:45 Kroniki portowe - dramat obyczajowy, Kanada/USA 2001
17:35 Raport mniejszości - film SF, USA 2002
20:00 Niedzielna premiera: Baby Driver - film sensacyjny, Wielka Brytania/USA 2017
21:55 Pork Pie - komedia, Nowa Zelandia 2017
23:40 Wyprawa twardzieli - film przygodowy, Australia 2017
1:40 Czasem w kwietniu - dramat wojenny, Francja/Rwanda/USA 2005
4:10 Hannah i jej siostry - komedia, USA 1986
5:45 Muzyczna pobudka - program muzyczny
7:45 Telezakupy
10:50 Spełnione marzenia (8) - program rozrywkowy
11:20 Remont na 5 - program rozrywkowy
11:50 LOL - śmiech na tysiąc sposobów - program rozrywkowy
12:20 Uliczni magicy - program rozrywkowy
13:00 Wakacje w domu - komediodramat, USA 1995
15:05 Pamiętny kwiecień - dramat wojenny, USA 1999
17:00 Czynnik PSI 2 (8/20) - serial SF
18:00 Teoria Miłości Einstein - serial sensacyjny
19:00 Rodzinna sielanka - komedia romantyczna, Kanada 2006
21:00 Gorzki upadek - dramat obyczajowy, USA 2000
23:00 Żądło namiętności - film erotyczny, Niemcy 2008
0:30 Na osi (207) - magazyn motoryzacyjny
1:10 Superancellator - film sensacyjny, Kanada/Bułgaria 2013
3:00 LOL - śmiech na tysiąc sposobów - program rozrywkowy
4:00 Królowa Południa (44) - telenowela
4:50 10 Extra Mocnych - program rozrywkowy
5:00 Nocny patrol - program rozrywkowy
6:00 Kolory świętości: Św. Jan Kanty - serial dokumentalny
6:05 Król Dawid (26) - serial biograficzny
7:00 Ogrody papieskie - film dokumentalny, Włochy 1993
7:30 Spotkania z ekologią (40) - magazyn ekologiczny
7:45 Ocalić od zapomnienia - cykl felietonów
7:50 Rekolekcje adwentowe (22) - program religijny
7:55 Kartka z kalendarza - program edukacyjny
8:00 Słowo życia - rozważanie Ewangelii dnia
8:05 Polski punkt widzenia - program publicystyczny
8:25 Święty na każdy dzień
8:30 Z Parlamentu Europejskiego - program publicystyczny
9:00 Myśląc Ojczyzna: Prof. Mieczysław Ryba - cykl felietonów
9:10 Spotkanie z Magdą Buczek - program religijny dla dzieci
9:15 Katecheza ks. bp. Antoniego Długosza - program religijny
9:30 Msza święta z kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej na Jasnej Górze
10:35 Przegląd katolickiego tygodnika "Niedziela" - magazyn informacyjny
10:40 Cuda Jezusa: Opętany z Gerazy (5) - serial religijny
11:35 Królewna Śnieżka: Nadzieja na miłość (5) - serial animowany
12:00 Anioł Pański z Ojcem Świętym Franciszkiem - transmisja z Watykanu
12:20 Wieś - to też Polska - program rolniczy
13:30 Papież Polak do rodaków: 7. pielgrzymka Jana Pawła II do Ojczyzny (5-17 czerwca 1999) pod hasłem: 'Bóg jest miłością' - film dokumentalny, Polska 1999
13:55 Kartka z kalendarza - program edukacyjny
14:00 Siedem - cztery - film dokumentalny, Polska 2017
14:55 Święty na każdy dzień
15:00 Kosmos - film dokumentalny, Polska 2006
16:00 Informacje dnia - magazyn informacyjny
16:10 Koncert życzeń - program muzyczny
17:00 Tam, gdzie Bóg płacze - serial dokumentalny
17:30 Okiem kamery - cykl reportaży
18:00 Anioł Pański
18:05 Informacje dnia - magazyn informacyjny
18:15 Rozmowy niedokończone - program publicystyczny
19:25 Retrospekcja - program publicystyczny
19:30 Moja katolicka rodzina: Święta Teresa od Jezusa: Wartość modlitwy i pracy - serial animowany
20:00 Informacje dnia - magazyn informacyjny
20:20 Różaniec
20:50 Myśląc Ojczyzna: Prof. Mirosław Piotrowski - cykl felietonów
21:00 Apel Jasnogórski - transmisja z kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej na Jasnej Górze
21:20 Informacje dnia - magazyn informacyjny
21:40 Święty Franciszek i brat Leon - fabularyzowany dokument, Włochy 2011
22:20 W góreckim domku ogrodnika - reportaż
22:35 Kartka z kalendarza - program edukacyjny
22:40 Tydzień z Ziemi Świętej - przegląd wydarzeń
23:00 Jak my to widzimy - z daleka widać lepiej - program publicystyczny
23:30 Legendy klasyki niepodległości - magazyn motoryzacyjny
23:50 Chingola - film dokumentalny, Polska 2010
0:00 Programy powtórkowe
6:00 Pułapki umysłu 3: Dobra strona uzależnień (13) - serial dokumentalny
6:30 MiłośćKropka.pl: Próba uczuć (11) - serial paradokumentalny
7:30 Komisarz Rex 4: Niebezpieczne zadanie (55) - serial kryminalny
8:30 Komisarz Rex 4: Lista śmierci (56) - serial kryminalny
9:30 Komisarz Rex 4: Straszliwa prawda (57) - serial kryminalny
10:30 Klara i wszystko jasne 2: Śmierć na działce (4) - serial kryminalny
11:30 Przygody Merlina: Zatruty kielich (4) - serial fantasy
12:25 Przygody Merlina: Lancelot (5) - serial fantasy
13:30 Ostatni Mohikanin - film przygodowy, USA 1992
15:45 Mamuśka - dramat obyczajowy, USA 1998
18:10 Świąteczna wiadomość - film familijny, USA 2010
20:00 Premiera: Fenomen - komediodramat, USA 1996
22:40 Przebudzenia - dramat psychologiczny, USA 1990
1:05 Kickbokser - film sensacyjny, USA 1989
3:10 Niania 7: Zaręczyny (105) - serial komediowy
3:40 Niania 8: Pierścionek zaręczynowy (106) - serial komediowy
4:45 Niania 8: Praca ziomowa (107) - serial komediowy
5:59 Zakończenie programu
6:05 Wielkie konstrukcje: Kanał Sueski - film dokumentalny, Francja 2017
7:20 Skandaliczny magazyn historyczny (4) - magazyn
7:45 Sąsiedzi: Modelarze (76) - serial animowany
7:55 Sąsiedzi: Windsurfing (77) - serial animowany
8:05 Sąsiedzi: Dekarze (1) - serial animowany
8:10 Sąsiedzi: Domowe grillowanie (2) - serial animowany
8:25 Sąsiedzi: Huśtawka (3) - serial animowany
8:30 Sąsiedzi: Kłopoty z podłogą (4) - serial animowany
8:40 Sąsiedzi: Meble na kółkach (5) - serial animowany
8:50 Sąsiedzi: Psia buda (6) - serial animowany
9:00 Sąsiedzi: Puzzle (7) - serial animowany
9:10 Polowanie na wodne potwory (2) - serial przyrodniczy
10:05 Premiera: Najgroźniejsze zwierzęta świata: 7 grzechów głównych: 7 grzechów głównych (1/2) - film dokumentalny, USA 2012
11:10 Premiera: Starożytni kosmici: Bliskie spotkania (2) - serial dokumentalny
12:05 Premiera: Tornado od środka - film dokumentalny, USA 2015
13:20 Gwiazdy lombardu (7) - reality show
13:40 Gwiazdy lombardu (8) - reality show
14:00 Gwiazdy lombardu (9) - reality show
14:20 Gwiazdy lombardu (10) - reality show
15:00 Kryptonim szef (7) - serial dokumentalny
15:55 Pokonać dziki Jukon (6) - serial dokumentalny
16:55 Drwale: Szaleniec z gór (4) - reality show
17:55 Najniebezpieczniejsze drogi Europy (4) - serial dokumentalny
18:55 Wielkie przeprowadzki: Gigant z drewna (2) - serial dokumentalny
20:00 Działaj albo giń!: Pożar na niebie (15) - serial dokumentalny
20:20 Działaj albo giń!: Lawina błotna (16) - serial dokumentalny
21:00 Cała prawda o rybach - film dokumentalny, Francja 2013
22:05 Zabójcze obżarstwo - film dokumentalny, USA 2013
23:10 Sala operacyjna: waga ciężka (3) - serial dokumentalny
23:50 Sala operacyjna: waga ciężka (4) - serial dokumentalny
0:10 Straż przybrzeżna - reality show
1:10 Pod lupą (4) - program rozrywkowy
2:05 OSP. Na ratunek! (6) - serial dokumentalny
3:05 Tomasz Sekielski. TEORIA SPISKU: Tajemnice Gauleitera Kocha (5) - serial dokumentalny
4:00 Tomasz Sekielski. TEORIA SPISKU: Miejsca, których nie było (6) - serial dokumentalny
5:00 Wspaniały świat wędkarskich przygód: Wędkarskie eldorado (33) - serial dokumentalny
5:35 Wspaniały świat wędkarskich przygód: W królestwie łososia (1) - serial dokumentalny
6:00 Federacja (4) - program rozrywkowy
6:10 Wszyscy zginiemy (24) - program publicystyczny
6:30 Disco Landia - nutki do pobudki (7) - program muzyczny
6:50 Disco Landia - nutki do pobudki (8) - program muzyczny
7:20 Wszyscy zginiemy (24) - program publicystyczny
7:25 Federacja (4) - program rozrywkowy
7:40 Tygrys - cudowne zwierzę (2) - serial przyrodniczy
8:20 Józefinka: Czarodziejskie dni cz. 1 (15) - serial obyczajowy
9:20 Józefinka: Czarodziejskie dni cz. 2 (16) - serial obyczajowy
10:10 Robota na weekend: Pokój Maćka (7) - program rozrywkowy
10:40 Robota na weekend: Salon Magdy (8) - program rozrywkowy
11:10 Jukon - dom na odludziu (7) - program rozrywkowy
11:40 Jukon - dom na odludziu (8) - program rozrywkowy
12:10 Fabryka jedzenia: Oczy szatana, przekąska zombie, jabłko kandyzowane, cukierki z melasy (5) - serial dokumentalny
12:40 Fabryka jedzenia: Czekoladowe czarownice, lizaki, czaszki owocowe (6) - serial dokumentalny
13:15 Bywanie na dywanie (17) - program rozrywkowy
13:40 Świąteczna wyprawa - komediodramat, USA 2013
15:30 Wszyscy zginiemy (24) - program publicystyczny
15:35 Matka Królów - dramat polityczny, Polska 1982
18:00 Marcowe migdały - dramat obyczajowy, Polska 1989
19:55 Wszyscy zginiemy (25) - program publicystyczny
20:00 Premiera: Miłość w Seattle - melodramat, Kanada/Wielka Brytania/USA 2009
22:10 Hamburger Hill - dramat wojenny, USA 1987
0:25 Słynne teorie spiskowe: Nalot na Pearl Harbour (10) - serial dokumentalny
1:25 Żony za kółkiem (3) - program rozrywkowy
2:25 Modowa sprawa narodowa (23) - program rozrywkowy
3:20 Moje szalone włoskie wesele (4) - reality show
3:55 Redakcja: Dział Śledczy: Niebezpieczna gra (23) - serial paradokumentalny
4:55 Słynne teorie spiskowe: Fałszywe lądowanie na Księżycu (9) - serial dokumentalny
6:00 Bliżej! Magazyn reporterów (4)
6:30 Król Maciuś I: Pole ryżowe (7) - serial animowany
6:50 Wojownicze żółwie ninja 3: Śmieciowy mściciel (15) - serial animowany
7:15 Legenda Korry 2: Jad Czerwonego Lotosu (13) - serial animowany
7:45 Legenda Korry 2: Po latach (14) - serial animowany
8:15 Pippi Langstrumpf: Ucieczka Pippi cz. 4 (21) - serial familijny
8:50 Pippi Langstrumpf: Pippi wprowadza się do willi Śmiesznotki (1/13) - serial familijny
9:25 Tajemniczy Dolny Śląsk (11) - serial dokumentalny
9:55 Świąteczne życzenia - komedia romantyczna, Kanada 2016
11:40 Hity polskiego kabaretu (3) - program rozrywkowy
12:45 Hity polskiego kabaretu (18) - program rozrywkowy
13:45 Ich własna liga - komediodramat, USA 1992
16:25 Hity polskiego kabaretu (8) - program rozrywkowy
17:20 Hity polskiego kabaretu (9) - program rozrywkowy
18:25 Zaślubiny - komedia, USA 2008
20:05 Hity polskiego kabaretu (37) - program rozrywkowy
21:05 Hity polskiego kabaretu (5) - program rozrywkowy
22:15 Spisek w New Hope - film sensacyjny, USA 2008
23:55 Enen - thriller, Polska 2009
1:55 TV Okazje - magazyn reklamowy
2:25 Posłańcy - horror, Kanada/USA 2007
4:10 Obywatel Kuźniar - część 1 (44) - program informacyjny
4:45 Obywatel Kuźniar - część 2 (44) - program informacyjny
5:10 Na drogach (26) - magazyn motoryzacyjny
5:30 Sportmania (3) - program informacyjny
6:00 Rozmowy w toku: Jestem samotnym ojcem! Szukam matki dla swoich dzieci! - talk-show
6:55 PytANIA 3 (25/35) - magazyn filmowy
7:05 Salon sukien ślubnych: Polska (5/8) - program rozrywkowy
7:35 Salon sukien ślubnych: Polska (6/8) - program rozrywkowy
8:05 Prawo Agaty (5) - serial obyczajowy
9:05 Prawo Agaty (6) - serial obyczajowy
10:05 Królowe lombardu: Czas do południa (7/10) - reality show
10:35 W sieci eksperymentów (4/14) - serial dokumentalny
11:40 Green Hornet - komedia sensacyjna, USA 2011
14:10 Kupiec czy głupiec - serial dokumentalny
15:10 NASA - archiwum tajemnic: Śledzący Apollo 12 (4/6) - serial dokumentalny
16:05 Łowcy staroci - serial dokumentalny
17:00 Bear Grylls: szkoła przetrwania: Fan w dziczy (6/10) - serial dokumentalny
18:00 Megaładunki - serial dokumentalny
19:00 Ed Stafford poza cywilizacją (4/6) - serial dokumentalny
20:00 Jack Frost - film familijny, USA 1998
22:10 Nie do uwierzenia! (5/10) - serial dokumentalny
23:10 Niezapomniane zbrodnie - serial dokumentalny
0:10 Przystanek Bieszczady (2/6) - serial dokumentalny
1:10 Wypad z kraju 2 (6) - magazyn
1:55 Wyspa - film dokumentalny, Polska 2012
2:30 Kocham. Enter: Dobre chęci (16/44) - serial paradokumentalny
3:30 Wędkarstwo nasze hobby 2: Wyprawa na sandacze 1 (24/25) - magazyn wędkarski
4:00 Wędkarstwo nasze hobby: Z gruntówką na suma, cz. 1 (28/30) - magazyn wędkarski
4:30 Wędkarstwo nasze hobby: Z gruntówką na suma, cz. 2 (29/30) - magazyn wędkarski
5:00 Wędkarstwo nasze hobby: Sum po polsku (30) - magazyn wędkarski
5:30 Wędkarstwo nasze hobby 2: 60 mil od Grenlandii - cz. 1 (1/25) - magazyn wędkarski
6:00 Money. To się liczy (6) - program publicystyczny
6:20 Mikołaju, ratuj! - film familijny, USA 2015
8:20 Pokochaj lub sprzedaj Vancouver 4 (8) - serial dokumentalny
9:30 Tydzień na dom (9) - serial dokumentalny
10:00 Pokochaj lub sprzedaj Vancouver 4 (9) - serial dokumentalny
11:00 Pokochaj lub sprzedaj Vancouver 4 (10) - serial dokumentalny
12:00 Tydzień na dom (5) - serial dokumentalny
12:25 Kapitan Szablozęby i skarb piratów - film familijny, Wielka Brytania/Norwegia 2014
14:30 Gwiazdkowy konkurs - komedia, USA 2006
16:15 Renifer Niko ratuje święta - film animowany, Finlandia/Niemcy/Irlandia/Dania 2008
17:50 Świąteczna randka - komedia romantyczna, USA 2012
19:40 W poszukiwaniu Boga z Morganem Freemanem (1) - serial dokumentalny
20:40 Rezydencja surykatek: Początek opowieści - film przyrodniczy, Wielka Brytania/USA 2008
22:10 Dzieci, które zabijają (8) - serial dokumentalny
23:05 Nikczemne zbrodnie 3 (6) - serial dokumentalny
0:00 Uwolnić Mikołaja! - film familijny, Wielka Brytania/USA 2014
2:05 Zemsta Christie - thriller, Kanada/USA 2007
4:05 Catfish: Fałszywa miłość online (8) - seria reality
4:55 Milioner na stażu (9) - serial dokumentalny
04:10 Bolek i Lolek wyruszają w świat - Na tropach Yeti, odc. 17; serial animowany; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
04:20 Bolek i Lolek wyruszają w świat - Przemytnik, odc. 18; serial animowany; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
04:30 Nela Mała Reporterka - odc. 37 Indiańskie skarby -  txt. str. 777 AD; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
04:45 Nela Mała Reporterka - odc. 38 Podróż do plemienia Galeb -  txt. str. 777 AD; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
05:00 Zwierzaki Czytaki - odc. 36 - Stefan; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
05:20 Smerfy - Piżamowa impreza Śpiocha, odc. 105 (Lazy’s Slumber Party); serial animowany kraj prod.Belgia (1988); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
05:50 Reksio - Reksio sadownik, odc. 33; serial animowany; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
06:00 Sara i kaczorek - Wełniana muzyka, odc. 13 (WOOLLEN MUSIC); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2013); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
06:05 Sara i kaczorek - Tenisowy Debel, odc. 14 (DOUBLES); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2013); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
06:15 Baśnie i bajki polskie - odc. 33 - Warszawska Syrenka; film animowany; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
06:35 Nasze zwierzaki: psy husky (My Pet and Me: Huskies); serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2015); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
06:55 Rescue Bots, seria 2 - Przyjaciel czy rywal, odc. 23 (Odd Bot Out); serial animowany kraj prod.Kanada, USA (2014); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
07:20 Shimmer i Shine - Maskowa zagadka/Utrata głosu, odc. 35 (Masquerade Charade/The Silent Treatment); serial animowany kraj prod.USA (2015); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
07:50 Kasia i Mim - Mim - Świąteczne życzenie, odc. 29 (A Christmas Wish); serial animowany kraj prod.Kanada (2014); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:15 Strażak Sam, seria 7 - Pies pasterski, odc. 11 (Sheep Dog Trials); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:25 Rodzina Treflików - Na tropie skarbu, odc. 23; serial animowany; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:40 Super Wings - Gwiazdy Mongolii, odc. 10 (Mongolian Stars) -  AD; serial animowany kraj prod.Korea Połudn. (2015); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:55 Masza i niedźwiedź - Hit sezonu, odc. 29 (One Hit Wonder) -  AD; serial animowany kraj prod.Rosja (2014); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:05 Masza i niedźwiedź - Raz w roku, odc. 44 (Once in a year) -  AD; serial animowany kraj prod.Rosja (2015); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:15 Tupcio Chrupcio - Hokus Pokus, odc. 2 (Shazam!); serial animowany kraj prod.Niemcy (2014); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:25 Domisie - Koźlątka; program dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:55 Teleranek - odc. 71 - Od drewna do papieru -  txt. str. 777; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:15 Tomek i przyjaciele, seria 13 - Sodor w Śniegu, odc. 17 (Snow Tracks); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:30 Reksio - Reksio i sroka, odc. 51; serial animowany; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:40 Sara i kaczorek - Fairground, odc. 15 (FAIRGROUND); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2013); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:45 Sara i kaczorek - Przeziębienie, odc. 16 (SARAH GETS A COLD); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2013); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:00 Baśnie i bajki polskie - odc. 34 - Kobiałka z rozumem; film animowany; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:15 Nasze zwierzaki: Arktyka (My Pet and Me Winter Special: Arctic Animal); film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2016); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:35 Dinotrux - Ty i Trybek, odc. 1 (Ty and Revvit); serial animowany kraj prod.USA (2015); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
12:00 Shimmer i Shine - Uwięzione w dżungli/Tajemnicza wieża, odc. 39 (Bungle in the Jungle/The Mysterious Tower); serial animowany kraj prod.USA (2015); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:30 Heidi - Podróż w góry, odc. 1 (UP TO THE MOUNTAIN); serial animowany kraj prod.Niemcy (2015); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
13:00 Strażak Sam, seria 7 - Duch Normana, odc. 12 (Norman’s Ghost); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:10 Rodzina Treflików - Kura, odc. 16; serial animowany; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:20 Super Wings - Domek dla ptaków, odc. 89 (Barcelona Birdhouse); serial animowany kraj prod.Korea Połudn. (2015); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:35 Masza i niedźwiedź - Ślady zwierząt niewidzianych, odc. 4 (.) -  AD; serial animowany kraj prod.Rosja (2012); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:45 Sąsiedzi - Pszczoły, odc. 75 (Bees); serial animowany kraj prod.Czechy (2018); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:00 Księga Ksiąg - Dziesięć przykazań (The Ten Commandmets); serial animowany kraj prod.USA (2013); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
14:30 Świnka Peppa, seria V - Hałaśliwa noc, odc. 23 (The noisy night, ep. 23); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2009); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:35 Dzień, w którym Heniś poznał... - Dzień, w którym Heniś poznał... gitarę, odc. 4 (The Day Henry Met... a Guitar); serial animowany kraj prod.Irlandia (2017); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:45 My Little Pony, seria V - Żartowniś Discord, odc. 22 (What About Discord); serial animowany kraj prod.USA (2017); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:10 Zwierzaki Czytaki - odc. 45 - Niespodzianka; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:30 Tomek i przyjaciele, seria 15 - Niech pada śnieg, odc. 10 (Let it Snow); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2013); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:45 Rodzina Rabatków - Królikozaur, odc. 46 (The Bunnyosaurus); film animowany kraj prod.Francja (2005); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:10 Nela Mała Reporterka - odc. 67 Pędząc w psim zaprzęgu -  txt. str. 777 AD; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:30 Tree Fu Tom - Psikusy Grzybiaków, odc. 69 (Red Musha Mischief); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2016); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:00 A Scooby Doo Show - Smolny Potwór, odc. 31 (The Tar Monster); serial animowany kraj prod.USA (1977); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
17:30 Baśnie i bajki polskie - odc. 35 - Kamień na dnie jeziora; film animowany; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:45 Nasze zwierzaki - Kogucik, odc. 30 (Cockerel); serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2016); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:05 Dinotrux - Złomodaktyle, odc. 2 (Scrapadactyls); serial animowany kraj prod.USA (2015); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
18:30 Go Jetters: Christmas Special - Go Jetters: Christmas Special 1 (Go Jetters: Christmas Special); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2016); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:00 Wieczorynka - Heidi - Pierwszy dzień w górach, odc. 2 (FIRST DAY IN THE MOUNTAINS); serial animowany kraj prod.Niemcy (2015); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
19:20 Wieczorynka - Strażak Sam, seria 7 - Biedna Penny, odc. 13 (Poorly Penny); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wieczorynka - Rodzina Treflików - Sami w domu, odc. 25; serial animowany; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:40 Wieczorynka - Super Wings - Gwiazdka w Australii, odc. 80 (Christmas Down Under); serial animowany kraj prod.Korea Połudn. (2015); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:50 Wieczorynka - Czytanie przed spaniem - Sznurówki; widowisko kameralne; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
20:05 Masza i niedźwiedź - Święto na lodzie, odc. 10 (.) -  AD; serial animowany kraj prod.Rosja (2012); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
20:10 Masza i niedźwiedź - Nie budzić do wiosny!, odc. 2 (.) -  AD; serial animowany kraj prod.Rosja (2012); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
20:15 Sąsiedzi - Kamera, odc. 76 (Kamera); serial animowany kraj prod.Czechy (2018); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
20:30 Supa Strikas - Nogi z ołowiu, odc. 14 (Led Steppin`); serial animowany kraj prod.Republika Południowej Afryki (2008); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
21:00 Jak uratować mamę -  txt. str. 777  86'; baśń; reż.:Danil Zduńczyk, Marcin Męczkowski; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
22:30 W pustyni i w puszczy - odc. 3 - Ucieczka -  txt. str. 777; serial przygodowy TVP; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
23:25 Jak to działa - odc. 161 Płaska Ziemia -  txt. str. 777; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
23:55 Zakończenie dnia
07:00 Dzika muzyka - Pieśń o rzece; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
07:55 Zbrodnia i kara; film animowany; Dla małoletnich od lat 12
08:40 W sumie rodzina (The Amazing Catfish/Los Insólitos peces gato); dramat kraj prod.Meksyk (2013); Dla małoletnich od lat 12
10:25 We wnętrzu organów Katedry Notre Dame (In the Organ's Stomach); film dokumentalny kraj prod.Niemcy (2015); reż.:Isabelle Julien; Bez ograniczeń wiekowych
11:25 Trzeci punkt widzenia; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:55 Bilet do kina - Wiek niewinności (The Age of Innocence) 132'; dramat kraj prod.USA (1993); reż.:Martin Scorcese; wyk.:Daniel Day-Lewis, Michelle Pfeiffer, Winona Ryder, Geraldine Chaplin; Dla małoletnich od lat 12
14:15 Chuligan Literacki; magazyn o książkach; Dla małoletnich od lat 12
14:50 Jezioro Łabędzie (Swan Lake) 133'; film baletowy kraj prod.Niemcy (2015); Bez ograniczeń wiekowych
17:15 Niedziela ze... Stanisławem Radwanem; Dla małoletnich od lat 12
18:05 Niedziela ze... Stanisławem Radwanem - Dziewczyna i gołębie - txt. str. 777 46'; film TVP; reż.:Barbara Sass - Zdort; wyk.:Leszek Herdegen, Jadwiga Jankowska - Cieślak, Andrzej Seweryn, Karol Gruza, Andrzej Mellin; Bez ograniczeń wiekowych
19:05 Niedziela ze... Stanisławem Radwanem - Z biegiem lat, z biegiem dni - Kraków 1901 - txt. str. 777 56'; serial TVP; reż.:Andrzej Wajda, Edward Kłosiński, Anna Polony, Krystyna Grochowicz; wyk.:Mieczysław Grąbka, Ewa Kolasińska, Monika Niemczyk, Juliusz Grabowski, Jan Kochanowski, Anna Polony, Izabella Olszewska, Bolesław Nowak, Stanisław Gronkowski, Wiesław Wójcik; Dla małoletnich od lat 12
20:20 Panorama kina polskiego - Wenecja - txt. str. 777 AD 114'; dramat; reż.:Jan Jakub Kolski; wyk.:Magadlena Cielecka, Agnieszka Grochowska, Julia Kijowska, Grażyna Błęcka-Kolska, Marcin Walewski; Dla małoletnich od lat 12
22:20 Trzeci punkt widzenia; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:55 Dokument.pl - W międzyczasie; film dokumentalny; reż.:Paweł Brzenczek, Agnieszka Błaszczyk; Dla małoletnich od lat 12
00:05 Scena alternatywna - Oxford Drama; Dla małoletnich od lat 12
00:40 Kino nocne - Withnail i ja (Withnail & I) 102'; komedia kraj prod.Wielka Brytania, USA (1987); reż.:Bruce Robinson; wyk.:Michael Elphick, Ralph Brown, Paul McGann, Richard E. Grant, Una Brandon-Jones; Dla małoletnich od lat 16
02:30 Teraz animacje! - Leo (L 3.0); film animowany kraj prod.Francja (2014); reż.:Alexis Decelle, Cyril Declercq, Vincent Defour, Pierre Jury; Dla małoletnich od lat 12
02:35 Teraz animacje! - Więź (Link); film animowany kraj prod.Niemcy (2017); reż.:Robert Löbel; Dla małoletnich od lat 12
02:45 Teraz animacje! - Wiatr (Wind); film animowany kraj prod.Niemcy (2013); reż.:Robert Löbel; Dla małoletnich od lat 12
02:55 Currentzis - Buntownik wśród klasyków (Currentzis - The Classical Rebel); film dokumentalny kraj prod.Niemcy (2016); reż.:Christian Berger; Dla małoletnich od lat 12
04:05 Teatr TV Wujek 81. Czarna ballada. Making off; reportaż; Dla małoletnich od lat 7
04:20 Biesiada z Gombrowiczem; felieton; Dla małoletnich od lat 12
04:45 Moloch 32'; film krótkometrażowy; reż.:Szymon Kapeniak; wyk.:Daniil Mireschkin, Oleg Scherbina, Evgeny Yaroschuk, Natalia Terlecka, Vlad Bokatov, Oksana Stepchuk; Dla małoletnich od lat 16
05:25 Teledyski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:50 Zakończenie dnia 06:50 Był taki dzień - 23 grudnia; felieton; Bez ograniczeń wiekowych
06:55 Wszystkie kolory świata - Holandia. Bez pośpiechu (Flavors); serial dokumentalny kraj prod.Francja (2008); reż.:Eric Bacos; Dla małoletnich od lat 7
08:05 Dominum montes - góry Jana Pawła II; film dokumentalny; reż.:Adam Kraśnicki; Dla małoletnich od lat 12
09:05 Janosik - odc. 11/13 - Trudno - miłość! - txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
10:00 Okrasa łamie przepisy - Zdrowe tradycje wigilijne - txt. str. 777; magazyn kulinarny; Bez ograniczeń wiekowych
10:35 Transsyberyjska wyprawa Joanny Lumley - odc. 2/3 (odc. 2/3); esej dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2017); Dla małoletnich od lat 12
11:35 Perły Adriatyku (Secrets of the Adriatic); film dokumentalny kraj prod.Francja (2013); reż.:Michael Schlamberger; Dla małoletnich od lat 12
12:40 Lodowa planeta - cz 6. Ostatnia granica (Frozen Planet 6 The Last Frontier) - txt. str. 777; cykl dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2011); Bez ograniczeń wiekowych
13:40 Archiwum zimnej wojny - Dezinformacja - oręż wojny; magazyn; reż.:Jan Sosiński; Dla małoletnich od lat 12
14:20 Znachor - txt. str. 777 AD 100'; reż.:Michał Waszyński; wyk.:Kazimierz Junosza Stępowski, Elżbieta Barszczewska, Marian Wyrzykowski, Witold Zacharewicz, Wojciech Brydziński, Wanda Jarszewska, Józef Węgrzyn, Mieczysława Ćwiklińska, Romuald Gierasieński, Stefan Hnydziński; Dla małoletnich od lat 12
16:15 Bard; film dokumentalny; reż.:Katarzyna Koscielak; Dla małoletnich od lat 12
17:55 13 pierwszych dni - 23 grudnia 1981; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
18:15 Zmiennicy - odc. 4/15 - Typowa logika damsko - męska - txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
19:25 Rzeczpospolita Zakopiańska - txt. str. 777; film dokumentalny; reż.:Piotr Jaworski; Dla małoletnich od lat 12
20:25 Pearl Harbor - Cała prawda 2/2 (Pearl Harbour the Untold Story); film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2016); Dla małoletnich od lat 12
21:25 Prawdziwe męstwo (True Grit) 122'; western kraj prod.USA (1969); reż.:Henry Hathaway; wyk.:John Wayne, Glen Campbell, Darby Kim, Jeremy Slate, Robert Duvall, Strother Slate, Dennis Hopper; Dla małoletnich od lat 12
23:40 Koncert dla Niepodległej; koncert; Dla małoletnich od lat 12
02:10 Cicha noc, święta noc; film krótkometrażowy; reż.:Marek Piestrak; Dla małoletnich od lat 12
02:45 Przyjęcie na dziesięć osób plus trzy - txt. str. 777; film TVP; reż.:Jerzy Gruza; Dla małoletnich od lat 12
03:50 wojsko - polskie.pl - odc. 40; reportaż; Dla małoletnich od lat 12
04:15 Zakończenie dnia
05:50 Czas Starszych Panów; film dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
06:45 Zakochaj się w Polsce - odc. 67 Ciechanów -  txt. str. 777; magazyn; Dla małoletnich od lat 7
07:15 Zakochaj się w Polsce s.I - odc. 14 Warszawa Chopina; magazyn; Dla małoletnich od lat 7
07:45 Podróże z historią s.V - odc. 51 Z życia wyższych sfer; cykl dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
08:20 Podróże z historią s.IV - odc. 36 Jak powstaje papier?; cykl dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
08:55 Gwiazdozbiór TVP Rozrywka - Krzysztof Cugowski /cz. 1/; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
09:20 Gwiazdozbiór TVP Rozrywka - Krzysztof Cugowski /cz. 2/; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
09:50 Andre Rieu: Witaj w moim świecie s. 1 /10/ - Moje rodzinne miasto (Andre Rieu: Welcome To My World); cykl dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2013); Dla małoletnich od lat 12
10:40 Andre Rieu: Witaj w moim świecie s. 2 /7/ - Jak to się wszystko zaczęło (Andre Rieu: Welcome To My World); cykl dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2017); Dla małoletnich od lat 12
11:30 Gwiazdozbiór TVP Rozrywka - Krzysztof Cugowski /cz. 1/; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
12:00 Gwiazdozbiór TVP Rozrywka - Krzysztof Cugowski /cz. 2/; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
12:25 Okrasa łamie przepisy - Jak jeść by dłużej żyć -  txt. str. 777; magazyn kulinarny; Bez ograniczeń wiekowych
12:55 Podróże z historią s.V - odc. 47 Skarb polskich pól -  txt. str. 777 AD; cykl dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
13:40 Prywatne życie zwierząt - (odc. 11) - Mówić ludzkim głosem; reportaż; Dla małoletnich od lat 12
14:15 Pejzaż bez Ciebie - Zbigniew Wodecki; koncert; Dla małoletnich od lat 12
15:00 Muzeum Polskiej Piosenki - /42/ - "Zacznij od Bacha" - Zbigniew Wodecki; Bez ograniczeń wiekowych
15:10 Muzeum Polskiej Piosenki - /68/ - "Tyle wdzięku" - Danuta Rinn; Bez ograniczeń wiekowych
15:25 Zakupy pod kontrolą s.II - (4); reality show; Dla małoletnich od lat 12
15:50 Andre Rieu: Witaj w moim świecie s. 1 /10/ - Moje rodzinne miasto (Andre Rieu: Welcome To My World); cykl dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2013); Dla małoletnich od lat 12
16:45 Andre Rieu: Witaj w moim świecie s. 2 /7/ - Jak to się wszystko zaczęło (Andre Rieu: Welcome To My World); cykl dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2017); Dla małoletnich od lat 12
17:40 Pejzaż bez Ciebie - Kalina Jędrusik; Dla małoletnich od lat 12
18:45 Wielki Test o Powietrzu; Bez ograniczeń wiekowych
20:15 Kierunek Kabaret - Czy ich pamiętacie? /20/; Dla małoletnich od lat 12
21:20 Sen o Warszawie; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
23:20 Pejzaż bez Ciebie - Zbigniew Wodecki; koncert; Dla małoletnich od lat 12
00:10 Podróże z historią s.IV - odc. 39 Reguły Templariuszy; cykl dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
00:45 Kabaret POTEM - Wygrzebane z popiołów /1/; program rozrywkowy; Dla małoletnich od lat 12
01:50 Kabaret POTEM - Wygrzebane z popiołów /2/; program rozrywkowy; Dla małoletnich od lat 12
02:50 Kabaret POTEM - Wygrzebane z popiołów /3/; program rozrywkowy; Dla małoletnich od lat 12
03:50 Czas Starszych Panów; film dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
04:45 Zakończenie dnia
06:00 Piłka nożna - Klubowe Mistrzostwa Swiata - 3 miejsce: KASHIMA ANTLERS – RIVER PLATE BUENOS AIRES (Klubowe Mistrzostwa Swiata - 3 miejsce) kraj prod.Szwajcaria (2018); STEREO, 16:9
08:00 Łyżwiarstwo figurowe - Grand Prix Final: Vancouver - program dowolny solistów (Grand Prix Final: Vancouver - program dowolny solistów) kraj prod.Szwajcaria (2018); STEREO, 16:9
09:00 Łyżwiarstwo figurowe - Grand Prix Final: Vancouver - program dowolny solistek; STEREO, 16:9
09:55 Łyżwiarstwo figurowe - Grand Prix Final: Vancouver - program dowolny par sportowych; STEREO, 16:9
10:55 Piłka nożna - Klubowe Mistrzostwa Swiata - FINAŁ: REAL MADRYT –  AL–AIN FC (Klubowe Mistrzostwa Swiata - FINAŁ) kraj prod.Szwajcaria (2018); STEREO, 16:9
13:15 Skoki Narciarskie - Puchar Świata - Engelberg - Podsumowanie (Puchar Świata - Engelberg - Podsumowanie) kraj prod.Szwajcaria (2018); STEREO, 16:9
14:45 IO Pjongczang 2018 - skoki narciarskie M - NH (skoki narciarskie M - NH); relacja kraj prod.Wielka Brytania (2018); STEREO, 16:9
16:30 Łyżwiarstwo figurowe - Grand Prix Final: Vancouver - program dowolny par tanecznych (Grand Prix Final: Vancouver - program dowolny par tanecznych) kraj prod.Szwajcaria (2018); STEREO, 16:9
17:25 100 lat polskiego sportu; film dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
18:35 Hokej na lodzie - NHL 2017/18 (40): New Jersey Devils - Columbus Blue Jackets (NHL 2017/18 (40): New Jersey Devils - Columbus Blue Jackets) kraj prod.Szwajcaria (2018); STEREO, 16:9, Na żywo
21:30 Sportowy Wieczór -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
22:00 Gol Ekstra -  JM; felieton; STEREO, 16:9
23:40 Gol - magazyn piłkarski; STEREO, 16:9
00:10 Piłka nożna - Klubowe Mistrzostwa Swiata - FINAŁ: REAL MADRYT –  AL–AIN FC (Klubowe Mistrzostwa Swiata - FINAŁ) kraj prod.Szwajcaria (2018); STEREO, 16:9
02:30 Boks - Gala w Manchesterze cz. 1; STEREO, 16:9
04:00 Boks - Gala w Manchesterze cz. 2 - walka wieczoru: Warrington - Frampton; STEREO, 16:9
05:05 Sportowy Wieczór -  JM; STEREO, 16:9
05:35 Zakończenie dnia
06:25 Komisarz Alex s.V - odc. 59 (seria V, odc. 7) - Testament; serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
07:20 Ojciec Mateusz s.VIII - odc. 96 (seria VIII odc. 1) - Wybory serca - AD; serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
08:10 Ojciec Mateusz s.VIII - odc. 97 (seria VIII odc. 2) - Bieg - AD; serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
08:55 Komisarz Alex s.V - odc. 60 (seria V, odc. 8) - Gra pozorów; serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
09:55 Komisarz Alex s.V - odc. 61 (seria V, odc. 9) - Bestia; serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
10:50 Komisarz Alex s.V - odc. 62 (seria V, odc. 10) - Śmiertelny wyścig; serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
11:50 Na sygnale - odc. 206 "Bez odbioru"; serial fabularyzowany TVP; Dla małoletnich od lat 12
12:20 Na sygnale - odc. 207 "Nieprawda"; serial fabularyzowany TVP; Dla małoletnich od lat 12
12:50 Na sygnale - odc. 208 "Skrawki pamięci"; serial fabularyzowany TVP; Dla małoletnich od lat 12
13:25 Ojciec Mateusz s.VIII - odc. 98 (seria VIII odc. 3) - Święta Rodzina - txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
14:25 Ojciec Mateusz s.XX - odc. 252 - Vistula Beach (Ojciec Mateusz XX, odc. 1) - AD; serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
15:25 Ojciec Mateusz s.XX - odc. 253 - Ufo (Ojciec Mateusz XX, odc. 2) - AD; serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
16:20 Ogniem i mieczem - odc. 3/4; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
17:25 Ogniem i mieczem - odc. 4/4 - txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
18:30 Komisarz Alex s.V - odc. 63 (seria V, odc. 11) - Lincz; serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
19:20 Na sygnale - odc. 210 "Bieg Patrioty" - txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP; Dla małoletnich od lat 12
19:50 Na sygnale - odc. 211 "Pojedynek" - txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP; Dla małoletnich od lat 12
20:30 Ojciec Mateusz s.VIII - odc. 99 (seria VIII odc. 4) - Trująca orchidea - txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
21:25 Ojciec Mateusz s.VIII - odc. 100 (seria VIII odc. 5) - Sklep z zabawkami - txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
22:20 Ojciec Mateusz s.VIII - odc. 101 (seria VIII odc. 6) - Tajemnica cmentarza - AD; serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
23:05 Ojciec Mateusz s.VIII - odc. 102 (seria VIII odc. 7) - Pani sierżant - AD; serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
23:55 Korona królów - odc 82 - txt. str. 777; telenowela historyczna TVP; Dla małoletnich od lat 12
00:35 Korona królów - odc 83 - txt. str. 777; telenowela historyczna TVP; Dla małoletnich od lat 12
01:15 Wojenne dziewczyny s.II - odc. 16 (seria II odc. 3) - txt. str. 777 AD; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
02:05 Ratownicy - odc. 10/13 - txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
02:55 Glina - odc. 9/25 - txt. str. 777; serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 16
04:00 Komisariat - odc. 51Kolekcjoner - txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
04:30 Komisariat - odc. 52 Prawdziwy policjant - txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
05:00 Zakończenie dnia
5:00 Sporty ekstremalne: Red Bull Air Race - podsumowanie sezonu
6:00 Piłka nożna: 2. liga niemiecka - skrót meczu: FC St. Pauli - 1. FC Magdeburg
7:00 Piłka nożna: Liga włoska - skrót meczu: Juventus FC - AS Roma
8:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska - skrót meczu: FC Barcelona - Celta Vigo
9:00 Piłka nożna: Liga niemiecka - skrót meczu: Borussia Dortmund - Borussia Mönchengladbach
10:00 Eleven Gol - magazyn piłkarski
11:00 Piłka nożna: Puchar Ligi Angielskiej - skrót meczu ćwierćfinałowego: Leicester City FC - Manchester City FC
11:55 Piłka nożna: Liga hiszpańska - mecz: Valencia CF - SD Huesca
14:00 Piłka nożna: Liga włoska - skróty
15:00 The Best of Eleven - magazyn sportowy
15:25 Piłka nożna: Liga niemiecka - mecz: FC Augsburg - VfL Wolfsburg
17:30 The Best of Eleven - magazyn sportowy
17:55 Piłka nożna: Liga niemiecka - mecz: TSG 1899 Hoffenheim - 1. FSV Mainz 05
20:00 Piłka nożna: Liga włoska - mecz: Juventus FC - AS Roma
22:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska - mecz: FC Barcelona - Celta Vigo
0:00 Piłka nożna: Liga niemiecka - mecz: FC Augsburg - VfL Wolfsburg
2:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska - skrót meczu: Valencia CF - SD Huesca
3:00 Piłka nożna: Liga niemiecka - skrót meczu: TSG 1899 Hoffenheim - 1. FSV Mainz 05
4:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska - skróty
6:00 La Liga Docs - magazyn piłkarski
7:00 Season Reviev Magazine - magazyn
8:00 Piłka nożna: 2. liga niemiecka - skrót meczu: FC St. Pauli - 1. FC Magdeburg
9:00 Piłka nożna: Liga włoska - skrót meczu: SSC Napoli - SPAL 2013
10:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska - skrót meczu: Real Betis Balompie - SD Eibar
11:00 Piłka nożna: Liga niemiecka - skrót meczu: VfB Stuttgart - FC Schalke 04 Gelsenkirchen
12:00 Eleven Gol - magazyn piłkarski
13:00 Piłka nożna: Liga włoska - skrót meczu: Juventus FC - AS Roma
14:00 The Best of Eleven - magazyn sportowy
14:25 Piłka nożna: 2. liga angielska - mecz: Aston Villa FC - Leeds United FC
16:30 FIFA Football - magazyn piłkarski
17:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska - skrót meczu: FC Barcelona - Celta Vigo
18:00 Piłka nożna: Liga włoska - skrót meczu: Genoa CFC - Atalanta BC
19:00 Piłka nożna: 2. liga angielska - skrót meczu: Aston Villa FC - Leeds United FC
20:00 Magazyn ligi włoskiej - magazyn piłkarski
21:00 Piłka nożna: Liga włoska - skrót meczu: SSC Napoli - SPAL 2013
22:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska - skrót meczu: Real Betis Balompie - SD Eibar
23:00 Piłka nożna: Liga niemiecka - mecz: TSG 1899 Hoffenheim - 1. FSV Mainz 05
0:00 Magazyn ligi hiszpańskiej - magazyn piłkarski
1:00 Piłka nożna: 2. liga angielska - skrót meczu: Aston Villa FC - Leeds United FC
2:00 Piłka nożna: 2. liga niemiecka - skrót meczu: FC St. Pauli - 1. FC Magdeburg
3:00 Piłka nożna: Liga włoska - skrót meczu: Juventus FC - AS Roma
4:00 Magazyn ligi niemieckiej - magazyn piłkarski
5:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska - mecz: Atletico Madryt - RCD Espanyol
7:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska - mecz: Girona FC - Getafe CF
9:00 Magazyn ligi hiszpańskiej - magazyn piłkarski
10:00 Piłka nożna: 2. liga niemiecka - mecz: FC Sankt Pauli - 1. FC Magdeburg
12:00 La Liga Docs - magazyn piłkarski
13:00 FIFA Football - magazyn piłkarski
13:25 Piłka nożna: 2. liga niemiecka - mecz: Holstein Kiel - Hamburger SV
15:30 Piłka nożna: Liga włoska - mecz: Chievo Werona - Inter Mediolan
17:30 FIFA Football - magazyn piłkarski
18:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska - mecz: Real Betis Balompie - SD Eibar
20:00 Piłka nożna: Liga niemiecka - mecz: VfB Stuttgart - FC Schalke 04 Gelsenkirchen
22:00 Piłka nożna: 2. liga niemiecka - mecz: FC Sankt Pauli - 1. FC Magdeburg
0:00 Piłka nożna: Liga włoska - mecz: SS Lazio - Cagliari Calcio
2:00 La Liga Docs - magazyn piłkarski
3:00 Piłka nożna: 2. liga niemiecka - mecz: 1. FC Köln - VfL Bochum
5:00 Piłka nożna: Puchar Ligi Angielskiej - mecz ćwierćfinałowy: Chelsea FC - AFC Bournemouth
7:00 Piłka nożna: Liga włoska - mecz: SS Lazio - Cagliari Calcio
9:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska - mecz: Atletico Madryt - RCD Espanyol
11:00 Magazyn ligi hiszpańskiej - magazyn piłkarski
11:55 Piłka nożna: Liga hiszpańska - mecz: Valencia CF - SD Huesca
14:00 FIFA Football - magazyn piłkarski
14:30 Full Impact Serie A - magazyn piłkarski
15:00 Bundesliga Weekly - magazyn piłkarski
15:25 Piłka nożna: Liga niemiecka - mecz: FC Augsburg - VfL Wolfsburg
17:30 Koncert Armina Van Buurena
17:55 Piłka nożna: Liga niemiecka - mecz: TSG 1899 Hoffenheim - 1. FSV Mainz 05
20:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska - mecz: Atletico Madryt - RCD Espanyol
22:00 Piłka nożna: Liga włoska - mecz: Chievo Werona - Inter Mediolan
0:00 La Liga Docs (1) - magazyn piłkarski
1:00 Piłka nożna: 2. liga niemiecka - mecz: 1. FC Köln - VfL Bochum
3:00 Piłka nożna: Liga włoska - mecz: SS Lazio - Cagliari Calcio
5:00 Piłka nożna: 2. liga niemiecka - piłka nożna
23:00 Schadzka - film erotyczny
0:30 Bracia & siostry - film erotyczny
2:30 Święta z rodzinką - film erotyczny
4:15 Eurotico - film erotyczny
5:00 Przerwa w programie
6:05 Pobudka dla maluchów - program dla dzieci
6:35 Sonic Underground - serial animowany
7:05 Troskliwe Misie - serial animowany
7:30 Dennis Rozrabiaka - serial animowany
7:55 Traszka Neda - serial animowany
8:20 Malusińscy - serial animowany
8:50 Bob Budowniczy - serial animowany
9:10 Telesprzedaż - magazyn reklamowy
9:40 Babar - serial animowany
10:10 BCRec on tour - serial dokumentalny
10:35 Telesprzedaż - magazyn reklamowy
14:45 Dzika kuchnia - serial dokumentalny
15:20 Myśliwiec z PL - magazyn
15:40 Celnicy - serial dokumentalny
16:10 Wędkarska pasja - magazyn wędkarski
16:30 Wędkarskie przygody Babe'a Winkelmana - magazyn wędkarski
16:55 Kołowrotek - magazyn wędkarski
17:25 Zew natury - magazyn
17:55 Ezo TV - interaktywny program ezoteryczny
20:55 Projekt Zambezi - magazyn
21:30 Na osi - magazyn motoryzacyjny
22:10 Niesławne kobiety Biblii - magazyn
22:40 Tajne Akta UFO - magazyn
23:40 Darz Bór - magazyn myśliwski
0:00 Strefa muzyki - program muzyczny
05:50 Czasem śnię, że latam; film dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
06:50 Makłowicz w podróży. Austria. Wiedeń cesarski.; magazyn kulinarny; Bez ograniczeń wiekowych
07:30 Makłowicz w podróży. Austria. Wiedeń współczesny.; magazyn kulinarny; Bez ograniczeń wiekowych
08:05 Podróże z historią s.V - odc. 49 Baśń o wodzie - txt. str. 777; cykl dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
08:40 Podróże z historią s.V - odc. 50 Jak powstały nasze nazwiska? - txt. str. 777; cykl dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
09:15 Mapa ginącego świata - odc. 2 Madagaskar. Parkiet na wagę złota i łez - txt. str. 777; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
09:45 Mapa ginącego świata - odc. 3 Wietnam. Tradycyjna Medycyna Wschodu - txt. str. 777; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
10:20 Mapa ginącego świata - odc. 4 Sri Lanka. Pamiątki pułapki - txt. str. 777; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
10:50 Okrasa łamie przepisy - Karp czy jesiotr - txt. str. 777; magazyn kulinarny; Bez ograniczeń wiekowych
11:20 Okrasa łamie przepisy - Ryby na talerzu Kopernika - txt. str. 777; magazyn kulinarny; Bez ograniczeń wiekowych
11:55 Pejzaż bez Ciebie - Kalina Jędrusik; Dla małoletnich od lat 12
12:55 Pejzaż bez Ciebie - Zbigniew Wodecki; koncert; Dla małoletnich od lat 12
13:55 Ojciec Brown - odc. 2 (Father Brown - The Flying Stars); serial kryminalny kraj prod.Wielka Brytania (2013); Dla małoletnich od lat 12
14:55 Okrasa łamie przepisy - Wigilijne ryby w nowej odsłonie - txt. str. 777; magazyn kulinarny; Bez ograniczeń wiekowych
15:35 Makłowicz w podróży. Austria. Wiedeń współczesny.; magazyn kulinarny; Bez ograniczeń wiekowych
16:10 Makłowicz w podróży. Austria. Dolina Dunaju; magazyn kulinarny; Bez ograniczeń wiekowych
16:40 Makłowicz w podróży. Austria. Krems i Dolina Wachau.; magazyn kulinarny; Bez ograniczeń wiekowych
17:20 Ojciec Mateusz s.XIX - odc. 251 - Jaki ojciec... (Ojciec Mateusz XIX odc. 13) - txt. str. 777; serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
18:15 Ojciec Mateusz s.XX - odc. 252 - Vistula Beach (Ojciec Mateusz XX, odc. 1) - txt. str. 777; serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
19:10 Ojciec Mateusz s.XX - odc. 253 - Ufo (Ojciec Mateusz XX, odc. 2) - txt. str. 777; serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
20:10 Błąd (DISPATCH) 82'; thriller kraj prod.USA (2016); reż.:Craig Moss; wyk.:Fiona Gubelmann, Drew Fuller, Scott Bailey; Dla małoletnich od lat 12
21:50 Krew z krwi - odc. 2/8 - txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 16
22:55 Ekstremalne podróże Brenta Owensa - odc. 1 (Brent Owens: Extreme, authentic & unwrapped); magazyn kulinarny kraj prod.Wielka Brytania (2016); Dla małoletnich od lat 12
23:30 Prokurator - odc. 5/10 - txt. str. 777; serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
00:25 Okrasa łamie przepisy - Karp nie tylko na Wigilię - txt. str. 777; magazyn kulinarny; Bez ograniczeń wiekowych
00:55 Okrasa łamie przepisy - Wigilia u leśników - txt. str. 777; magazyn kulinarny; Bez ograniczeń wiekowych
01:35 Podróże z historią s.V - odc. 49 Baśń o wodzie - txt. str. 777; cykl dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
02:10 Podróże z historią s.V - odc. 50 Jak powstały nasze nazwiska? - txt. str. 777; cykl dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
02:45 Makłowicz w podróży - Podróż 26 Włochy - Piemont (99) Asti; magazyn kulinarny; Bez ograniczeń wiekowych
03:20 Makłowicz w podróży - Podróż 26 Włochy - Piemont (100) Alba; magazyn kulinarny; Bez ograniczeń wiekowych
05:40 Zakończenie dnia
06:30 Televendite associati ai dipinti sono guidati da Gianluca Gaudio / Relazioni delle mostre d'arte di Gianluca Gaudio
10:00 Televendite associati ai dipinti sono guidati da Gianluca Gaudio / Relazioni delle mostre d'arte di Gianluca Gaudio
13:30 Televendite associati ai dipinti sono guidati da Gianluca Gaudio / Relazioni delle mostre d'arte di Gianluca Gaudio
17:00 Televendite associati ai dipinti sono guidati da Gianluca Gaudio / Relazioni delle mostre d'arte di Gianluca Gaudio
20:30 Televendite associati ai dipinti sono guidati da Gianluca Gaudio / Relazioni delle mostre d'arte di Gianluca Gaudio
00:00 Televendite associati ai dipinti sono guidati da Gianluca Gaudio / Relazioni delle mostre d'arte di Gianluca Gaudio
03:30 Televendite associati ai dipinti sono guidati da Gianluca Gaudio / Relazioni delle mostre d'arte di Gianluca Gaudio
06:00 Game presentation of Miki Ariyama on mobile devices with orange / red / white studio
12:00 Game presentation of Miki Ariyama on mobile devices with orange / red / white studio
18:00 Game presentation of Miki Ariyama on mobile devices with orange / red / white studio
00:00 Game presentation of Miki Ariyama on mobile devices with orange / red / white studio
06:00 Films / reportages / spots / programs devoted to the theme for Christmas
12:00 Films / reportages / spots / programs devoted to the theme for Christmas
18:00 Films / reportages / spots / programs devoted to the theme for Christmas
00:00 Films / reportages / spots / programs devoted to the theme for Christmas
06:00 Films / reportages / spots / programs devoted to the theme for Christmas
10:00 Films / reportages / spots / programs devoted to the theme for Christmas
14:00 Films / reportages / spots / programs devoted to the theme for Christmas
18:00 Films / reportages / spots / programs devoted to the theme for Christmas
22:00 Films / reportages / spots / programs devoted to the theme for Christmas
02:00 Films / reportages / spots / programs devoted to the theme for Christmas
06:00 Broadcasts from image snapshots in 3D or 4K quality
10:00 Broadcasts from image snapshots in 3D or 4K quality
14:00 Broadcasts from image snapshots in 3D or 4K quality
18:00 Broadcasts from image snapshots in 3D or 4K quality
22:00 Broadcasts from image snapshots in 3D or 4K quality
02:00 Broadcasts from image snapshots in 3D or 4K quality
06:00 Poker broadcasts
10:00 Poker broadcasts
14:00 Poker broadcasts
18:00 Poker broadcasts
22:00 Poker broadcasts
02:00 Poker broadcasts
05:00 Kde bydlely princezny
05:20 Etiketa
05:30 Z metropole
06:00 Zajímavosti z regionů
06:25 Po stopách hvězd
06:55 C. a. K. polní Maršálek
08:25 Velká kočičí pohádka
09:05 Úsměvy vánoční
09:45 Kalendárium
10:00 Toulavá kamera
10:30 Objektiv
11:00 Dynastie Nováků
11:50 Z Televarieté
13:00 Zprávy
13:05 O dívce, která šlápla na chléb
14:00 O kominickém učni a dceři cukráře
15:05 Boháč a chudák
16:20 Kotva u přívozu
17:55 Adventní koncerty České televize
18:55 Události za okamžik a počasí
19:00 Události
19:45 Branky, body, vteřiny
19:57 Losování Sportky a Šance
20:00 Anděl Páně
21:35 Noc na Karlštejně
22:59 Výsledky losování Šťastných 10
23:00 Vánoce
00:00 Poklad
00:15 O Vánocích už nechci slyšet ani slovo
01:30 Barevné Vánoce
02:00 Žiješ jenom 2x
02:25 Sváteční slovo spirituála Teologického konviktu Petra Vrbackého
02:35 Bydlení je hra
02:55 Chalupa je hra
03:20 Zahrada je hra
03:45 Strejda Čtvrtek
04:35 Pod pokličkou
05:20 Kašpar Maria hrabě Šternberk
05:30 František Josef hrabě Šternberk
05:45 Cestou za chutěmi - pečivo
06:00 Raníček
06:05 Rytíř Zrezlík
06:15 Garfieldova show II
06:30 Trpaslíci a Štědrý večer
06:55 Sněhová královna
07:20 Pat a Mat se vrací
07:30 Studio Kamarád
09:00 Mr. Bean opět jezdí
09:25 Československý filmový týdeník 1968
09:40 Hledání ztraceného času
10:00 Glenn Miller: Jak zmizel?
11:00 Alžběta II. - královna rekordů
11:50 Kde se vzaly betlémy?
12:15 Folklorika: Svatá Helena, Štědrý den
12:40 Sváteční slovo spirituála Teologického konviktu Petra Vrbackého
12:45 Uchem jehly
13:10 Cesty víry: Advent Simony Postlerové
13:40 Žirafy: Zapomenutí obři
14:30 Někdo to rád horké
16:25 Sto divů světa (3/13)
17:20 Útěk na Tahiti a jeho ostrovy
18:15 Veselé Vánoce, pane Beane
18:45 Večerníček
18:55 Na cestě po Kokořínsku
19:20 Zajímavosti z regionů
19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce
20:00 Nebožtíci přejí lásce
22:25 Bosé nohy v parku
00:10 Casanova, geniální svůdník
00:55 Krásy evropského pobřeží
01:05 Na kávě u Kamily
01:55 Tajemství jeskyně
02:25 Vzkaz Jindřicha Štreita
02:40 Když čerti nosí štěstí
03:35 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie
04:00 Folklorní magazín
04:30 Jistebničtí rybníkáři
04:45 Pojďme spolu za betlémy
05:45 Správy RTVS
06:35 Góly - body - sekundy
06:55 Počasie
07:05 Prasiatko Peppa
07:10 Albi zachraňuje Vianoce
07:25 Hádaj, ako veľmi ťa mám rád
07:40 Sofia Prvá
08:05 Snehuliak a psík
08:30 Zázračný ateliér
08:55 Zlatá podkova, zlaté pero, zlatý vlas
10:15 Film o filme: "Když draka bolí hlava"
10:40 Kováč z Podlesia
12:15 Remeslo má zlaté dno
13:20 Najkrajší vianočný darček
15:00 Zázračný nos
16:55 Princ a Večernica
18:15 Tajomstvo mojej kuchyne
19:00 Správy RTVS
19:55 Góly - body - sekundy
20:20 Počasie
20:30 Kráľovná Viktória
22:00 Bezsenné noci v Seattli
23:45 Kráľovná Viktória
01:15 Bezsenné noci v Seattli
03:00 Správy RTVS
03:50 Góly - body - sekundy
04:10 Kováč z Podlesia
06:00 Podzemné krásavice
06:20 Podzemné krásavice
06:40 Maľované spomienky Zuzany Vaňousovej
07:10 Tak prišli Vianoce
07:40 Trpaslíci - Adventný Smajlikalendár
07:50 Živá panoráma
08:20 Betlehemský večný salaš
08:55 Gazdočku gazdočku dovolite koledočku
09:25 Čas vianočný
10:05 Noc pred Kračúnom
10:55 Moje obľúbené omyly: Vianoce
11:40 Príbehy spod Karpát
12:10 Mimi a Líza - film o filme
12:20 Vianoce Adama Boronču
13:40 Televízny posol
14:20 Biatlon - SP 2018/19
15:45 Hokej - Tipsport liga
18:45 Mimi a Líza - Záhada vianočného svetla
19:10 Večerníček
19:20 Myška Tilda
19:25 Trpaslíci - Adventný Smajlikalendár
19:30 Laurina vianočná hviezda
19:40 Slovo
19:50 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku
20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35
20:08 Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35
20:10 Slovensko Advent 2018
21:30 Trochu inak s Adelou
22:45 Všetko alebo nič
00:50 Slovo
00:55 Správy RTVS
Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.