FANDOM


TVP 1
05:10 Pierwszy krzyk odc.14; cykl dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
05:35 Wstaje dzień; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
05:40 Rolnictwo na świecie; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
06:00 Kawa czy herbata? - w tym:  Wiadomości skrót 6:30,7:00,7:30; Pogoda 6:32,7:05,7:33 oraz Biznesowa piątka 6:18; Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Wiadomości
08:10 Pogoda
08:15 Kwadrans po ósmej; Dla małoletnich od lat 12
08:35 Nastoletni geniusze odc.9; serial kraj prod.Australia (2003); DOLBY SURROUND, Dla małoletnich od lat 7
09:00 Budzik - Sen, spanie; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:30 Tom - Tom w krajach arabskich; serial animowany kraj prod.Hiszpania (2005); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:00 Jaka to melodia? - wydanie specjalne ; teleturniej; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:50 Wielki świat małych odkrywców - Nie udaje mi się...; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
11:05 ZUS dla ciebie ; program poradnikowy; Bez ograniczeń wiekowych
11:15 Rue Wiertz 60 - Praca dla Polaków w Parlamencie; cykl reportaży; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:45 Agrobiznes
12:00 Wiadomości
12:10 Moda na sukces odc.3295; serial kraj prod.USA (2001); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:30 Moda na sukces odc.3296; serial kraj prod.USA (2001); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:55 Klan odc.1253; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
13:20 Plebania odc.864; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
13:45 Jaka to melodia?; teleturniej muzyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:10 Sopot na bis - Laureaci krajowego konkursu "Przeboje Lata Jedynki"; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:25 Przed Eurowizją odc.10; Bez ograniczeń wiekowych
14:40 Zwierzowiec - Budowa ciała; Bez ograniczeń wiekowych
15:00 Wiadomości
15:10 Sprawiedliwi - Miłość była jego siłą; cykl dokumentalny kraj prod.Polska (2006); reż.:Małgorzata Imielska; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:35 Łossskot!; magazyn kulturalny; Dla małoletnich od lat 12
16:05 Moda na sukces odc.3297; serial kraj prod.USA (2001); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
16:30 Moda na sukces odc.3298; serial kraj prod.USA (2001); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:00 Teleexpress - (TXT - str. 777)
17:20 Na celowniku; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
17:30 Klan odc.1257 - (TXT - str. 777); telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
18:00 Jaka to melodia?; teleturniej muzyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:30 Plebania odc.868; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
19:00 Wieczorynka - Pani Pająkowa i jej przyjaciele ze Słonecznej Doliny-Tama; serial animowany kraj prod.Kanada (2004); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości
19:55 Sport
20:05 Pogoda
20:20 Na własne oczy - Kim Ki Dok; film dokumentalny kraj prod.Polska (2006); reż.:Jolanta Krysowata; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
21:05 Zaproszenie do Teatru Telewizji; Bez ograniczeń wiekowych
21:15 Teatr Telewizji - Dobry adres; spektakl teatralny; reż.:Waldemar Krzystek; wyk.:Danuta Stenka, Agnieszka Krukówna, Paweł Burczyk, Mariusz Kiljan, Krzesisława Dubielówna, Edwin Petrykat, Jan Blecki, Sergiej Motenko, Ewelina Paszke-Lowitsch, Krzysztof Dracz; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
22:45 Z refleksem; program publicystyczny; Dla małoletnich od lat 12
23:05 Regał; magazyn literacki; Dla małoletnich od lat 12
23:40 Rzeźnie; dramat kraj prod.Francja, Belgia, Szwajcaria, Hiszpania (2002); reż.:Delphine Gleize; wyk.:Chiara Mastroianni, Angela Molina, Lucia Sanchez, Feodor Atkine; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
01:45 Piasek jest drapieżnikiem-Słowiński Park Narodowy; film dokumentalny kraj prod.Polska (2004); reż.:Krystian Matysek, Dorota Adamkiewicz; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
02:40 Zakończenie programu

TVP 2
05:40 Ocean Avenue odc.2/130; telenowela kraj prod.USA, Szwecja (2002); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
06:25 Ocean Avenue odc.3/130; telenowela kraj prod.USA, Szwecja (2002); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
07:10 TELEZAKUPY
07:25 Przystanek praca; Bez ograniczeń wiekowych
07:40 Dwójka Dzieciom - Globert przedstawia niezwykły świat natury odc.45/52; serial dokumentalny kraj prod.Niemcy, Wielka Brytania (2004); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:05 Na dobre i na złe odc.208-Ślubna diagnoza; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
09:00 Pytanie na śniadanie - w tym Panorama: 10:00, 10:35 i Pogoda: 9:25,10:40; Bez ograniczeń wiekowych
10:45 Codzienna 2 m. 3 - odc. 47; serial komediowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:15 Magnum - Wielkie nieba!; serial kraj prod.USA (1983); Dla małoletnich od lat 12
12:10 Przygody Tarzana - odc 24/75 (Tarzan  ep. 120  The Test of Friendship); serial przygodowy kraj prod.Francja, Meksyk (1991); Dla małoletnich od lat 7
12:35 Niesforne aniołki odc.17; cykl dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2005); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
13:10 Jesteś tym, co jesz ; serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2005); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:40 Znaki czasu ; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
14:05 Smaczne Go! ; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:50 Dr Quinn s.IV odc.13/28; serial obyczajowy kraj prod.USA (1995); Dla małoletnich od lat 12
15:45 Dla niesłyszących - Na dobre i na złe odc.292; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:45 Jak się nie ubierać - Grzechy mężczyzn ; serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2005); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:15 Z Dwójką bezpieczniej; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:30 Anna Dymna - spotkajmy się; Dla małoletnich od lat 7
18:00 Program lokalny
18:30 Sport Telegram
18:35 Pogoda; STEREO
18:45 Panorama; STEREO
19:05 Zakręcony tydzień; widowisko; Dla małoletnich od lat 12
19:40 Starter - magazyn aktualności; Dla małoletnich od lat 12
20:05 M jak miłość - odc. 490; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:55 Kulisy serialu "M jak miłość" - odc. 249; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:05 Pogoda na piątek odc.14; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:00 Panorama; STEREO
22:20 Pogoda; STEREO
22:25 Sport Telegram
22:30 Biznes; STEREO
22:35 Warto rozmawiać - Kłamstwo Katyńskie; Bez ograniczeń wiekowych
23:35 Kryminalne zagadki Las Vegas s.V odc.7/25; serial sensacyjny kraj prod.USA, Kanada (2004); STEREO, Dla małoletnich od lat 16
00:20 Kryminalne zagadki Las Vegas s.V odc.8/25; serial sensacyjny kraj prod.USA, Kanada (2004); STEREO, Dla małoletnich od lat 16
01:05 Wieczór artystyczny - Radość soboty; film dokumentalny kraj prod.Polska (2004); Dla małoletnich od lat 12
01:55 Zakończenie programu

TVP 3 Regionalna
06:00 Kurier - oraz 06:15, 06:30, 06:45, 07:00, 07:15, 07:30; Pogoda 06:17, 06:47, 07:17, Przegląd prasy 06:10, 06:22, 06:40, 06:52, 07:10, 07:22, 07:39; Serwis ekonomiczny 06:19, 06:49, 07:19; Serwis sportowy 06:13, 06:43, 07:13, 07:42; STEREO
07:45 OTV - PASMO LOKALNE
07:55 Kurier flesz; STEREO
08:00 Kurier Gość; STEREO
08:15 Kurier flesz; STEREO
08:18 Pogoda; STEREO
08:22 Serwis ekonomiczny; STEREO
08:25 Przegląd prasy; STEREO
08:29 Kurier; STEREO
08:38 Przegląd prasy; STEREO
08:40 Serwis sportowy; STEREO
08:45 OTV - PASMO LOKALNE
09:00 Kurier; STEREO
09:09 Przegląd prasy; STEREO
09:10 Serwis sportowy; STEREO
09:15 Kurier flesz; STEREO
09:17 Pogoda; STEREO
09:19 Przegląd prasy; STEREO
09:20 Serwis ekonomiczny; STEREO
09:30 Kurier; STEREO
09:50 Pogoda; STEREO
09:55 Serwis ekonomiczny; STEREO
10:00 Kurier flesz; STEREO
10:03 Serwis sportowy; STEREO
10:05 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:13 Kurier Gość; STEREO
10:30 Kurier; STEREO
10:48 Pogoda; STEREO
10:51 Serwis sportowy; STEREO
10:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:00 Kurier flesz; STEREO
11:03 Kurier Biznes; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:30 Kurier; STEREO
11:46 Pogoda; STEREO
11:49 Serwis ekonomiczny; STEREO
11:52 Serwis sportowy; STEREO
11:57 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:00 Kurier flesz; STEREO
12:06 Kurier Świat; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:22 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:30 Kurier; STEREO
12:46 Pogoda; STEREO
12:48 Serwis ekonomiczny; STEREO
12:52 Serwis sportowy; STEREO
12:57 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:00 Kurier flesz; STEREO
13:05 Kurier Komentarze; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:22 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:30 Kurier; STEREO
13:47 Pogoda; STEREO
13:49 Serwis ekonomiczny; STEREO
13:52 Serwis sportowy; STEREO
13:57 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:00 Kurier flesz; STEREO
14:08 Kurier Świat; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:24 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:30 Kurier; STEREO
14:45 Pogoda; STEREO
14:49 Serwis ekonomiczny; STEREO
14:50 Serwis sportowy; STEREO
14:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:00 Kurier flesz; STEREO
15:06 Kurier Komentarze; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:22 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:30 Kurier; STEREO
15:55 Pogoda; STEREO
15:56 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:00 Kurier flesz; STEREO
16:04 Serwis ekonomiczny; STEREO
16:08 Serwis sportowy; STEREO
16:15 Rozmowa dnia; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:30 Kurier; STEREO
16:42 Pogoda; STEREO
16:45 OTV - PASMO LOKALNE
17:15 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:30 Kurier; STEREO
17:55 Pogoda; STEREO
18:00 OTV - PASMO LOKALNE
20:00 Telekurier - .; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:30 Kurier; STEREO
20:49 Pogoda; STEREO
20:56 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:30 Kurier; STEREO
21:40 Pogoda; STEREO
21:45 OTV - PASMO LOKALNE
22:15 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
22:30 Kurier; STEREO
22:40 Pogoda; STEREO
22:42 16/16 - Wzajemnik; cykl reportaży; Dla małoletnich od lat 12
23:00 Kurier flesz; STEREO
23:05 Sportowy Wieczór; STEREO
23:30 Kurier; STEREO
23:50 Pogoda; STEREO
23:55 Mydło z ludzi; film dokumentalny kraj prod.Polska (2005); reż.:Mariusz Olbrychowski, Jarosław Olbrychowski; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
00:52 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:05 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:34 Kurier; STEREO
01:54 Pogoda; STEREO
01:57 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:09 Mydło z ludzi; film dokumentalny kraj prod.Polska (2005); reż.:Mariusz Olbrychowski, Jarosław Olbrychowski; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
03:03 Zakończenie dnia

TVP 3 Warszawa
06:00 Kurier - oraz 06:15, 06:30, 06:45, 07:00, 07:15, 07:30; Pogoda 06:17, 06:47, 07:17, Przegląd prasy 06:10, 06:22, 06:40, 06:52, 07:10, 07:22, 07:39; Serwis ekonomiczny 06:19, 06:49, 07:19; Serwis sportowy 06:13, 06:43, 07:13, 07:42; STEREO
07:46 Telewizyjny Kurier Warszawski godz.; STEREO
07:55 Kurier flesz; STEREO
07:57 Pogoda dla Warszawy i Mazowsza; STEREO
08:00 Kurier Gość; STEREO
08:15 Kurier flesz; STEREO
08:18 Pogoda; STEREO
08:22 Serwis ekonomiczny; STEREO
08:25 Przegląd prasy; STEREO
08:29 Kurier; STEREO
08:38 Przegląd prasy; STEREO
08:40 Serwis sportowy; STEREO
08:45 Qadrans qltury; magazyn; STEREO
08:56 Pogoda dla Warszawy i Mazowsza; STEREO
09:00 Kurier; STEREO
09:09 Przegląd prasy; STEREO
09:10 Serwis sportowy; STEREO
09:15 Kurier flesz; STEREO
09:17 Pogoda; STEREO
09:19 Przegląd prasy; STEREO
09:20 Serwis ekonomiczny; STEREO
09:30 Kurier; STEREO
09:50 Pogoda; STEREO
09:55 Serwis ekonomiczny; STEREO
10:00 Kurier flesz; STEREO
10:03 Serwis sportowy; STEREO
10:05 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:13 Kurier Gość; STEREO
10:30 Kurier; STEREO
10:48 Pogoda; STEREO
10:51 Serwis sportowy; STEREO
10:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:00 Kurier flesz; STEREO
11:03 Kurier Biznes; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:30 Kurier; STEREO
11:46 Pogoda; STEREO
11:49 Serwis ekonomiczny; STEREO
11:52 Serwis sportowy; STEREO
11:57 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:00 Kurier flesz; STEREO
12:06 Kurier Świat; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:22 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:30 Kurier; STEREO
12:46 Pogoda; STEREO
12:48 Serwis ekonomiczny; STEREO
12:52 Serwis sportowy; STEREO
12:57 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:00 Kurier flesz; STEREO
13:05 Kurier Komentarze; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:22 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:30 Kurier; STEREO
13:47 Pogoda; STEREO
13:49 Serwis ekonomiczny; STEREO
13:52 Serwis sportowy; STEREO
13:57 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:00 Kurier flesz; STEREO
14:08 Kurier Świat; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:24 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:30 Kurier; STEREO
14:45 Pogoda; STEREO
14:49 Serwis ekonomiczny; STEREO
14:50 Serwis sportowy; STEREO
14:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:00 Kurier flesz; STEREO
15:06 Kurier Komentarze; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:22 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:30 Kurier; STEREO
15:55 Pogoda; STEREO
15:56 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:00 Kurier flesz; STEREO
16:04 Serwis ekonomiczny; STEREO
16:08 Serwis sportowy; STEREO
16:15 Rozmowa dnia; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:30 Kurier; STEREO
16:42 Pogoda; STEREO
16:46 Wiadomości Kuriera; STEREO
16:49 Pogoda dla Warszawy i Mazowsza; STEREO
16:51 Wywiad Kuriera - Wywiad Kuriera - 23.04.2007 godz.; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
16:58 E - lementarz ; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
17:15 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:30 Kurier; STEREO
17:55 Pogoda; STEREO
18:00 Telewizyjny Kurier Warszawski godz.; STEREO
18:11 Raport na gorąco; STEREO
18:13 Pogoda dla Warszawy; STEREO
18:15 Telewizyjny Kurier Mazowiecki; STEREO
18:24 Wiadomości sportowe - (23.04.2007 - 1; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:30 Qadrans qltury; magazyn; STEREO
18:45 Za zamkniętymi drzwiami; magazyn
19:00 Teraz Mazowsze ; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:24 Mój pies i inne zwierzaki - Mój pies i inne zwierzaki - PREM. 22.04.; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:34 Kontr-o-wersje - Kontr - o - wersje - prem 19.04.; program publicystyczny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:00 Telekurier - .; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:30 Kurier; STEREO
20:49 Pogoda; STEREO
20:56 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:30 Kurier; STEREO
21:40 Pogoda; STEREO
21:45 Kurier Warszawy i Mazowsza; STEREO
21:57 Raport na gorąco; STEREO
22:00 Wiadomości sportowe - (23.04.2007 - 2; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
22:04 Pogoda dla Warszawy i Mazowsza; STEREO
22:05 Wywiad Kuriera - Wywiad Kuriera - 23.04.2007 godz.; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
22:15 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
22:30 Kurier; STEREO
22:40 Pogoda; STEREO
22:42 16/16 - Wzajemnik; cykl reportaży; Dla małoletnich od lat 12
23:00 Kurier flesz; STEREO
23:05 Sportowy Wieczór; STEREO
23:30 Kurier; STEREO
23:50 Pogoda; STEREO
23:55 Mydło z ludzi; film dokumentalny kraj prod.Polska (2005); reż.:Mariusz Olbrychowski, Jarosław Olbrychowski; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
00:52 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:05 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:34 Kurier; STEREO
01:54 Pogoda; STEREO
01:57 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:09 Mydło z ludzi; film dokumentalny kraj prod.Polska (2005); reż.:Mariusz Olbrychowski, Jarosław Olbrychowski; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
03:03 Zakończenie dnia

Polsat
06:00     Wstawaj! Gramy! - program muzyczny
06:50     Sidła miłości - telenowela Argentyna 2006
07:45     TV Market - magazyn reklamowy
08:00     Halo! Kasa! - teleturniej
08:55     Roseanne - serial komediowy USA 1988
09:25     Rodzina zastępcza - serial komediowy reż. Wojciech Adamczyk/Michał Kwieciński, Polska
10:00     Sekret Laury - telenowela reż. Federico Palazzo , Gabriel de Ciancio, Argentyna 2004
11:00     Metamorfozy - reality show
11:30     Samo życie - serial obyczajowy reż. Wojciech Nowak/Wojciech Pacyna, Polska 2003
12:00     Dom nie do poznania - reality show
13:00     Jesteś moim życiem - serial obyczajowy reż. Rodolfo Antúnez, Jorge Bechara, Argentyna 2006
14:00     Pierwsza miłość - serial obyczajowy reż. Okił Khamidov, Paweł Chmielewski, Polska 2004
14:45     Świat według Bundych - serial komediowy reż. Linda Day, Amanda Bearse, USA 1987
15:15     Rodzina zastępcza - serial komediowy reż. Wojciech Adamczyk/Michał Kwieciński, Polska
15:50     Wydarzenia
16:15     Prognoza pogody
16:25     Interwencja - magazyn reporterów
17:00     Gra w ciemno - teleturniej
18:00     Pierwsza miłość - serial obyczajowy reż. Okił Khamidov, Paweł Chmielewski, Polska 2004
18:50     Wydarzenia
19:20     Sport
19:25     Prognoza pogody
19:30     Samo życie - serial obyczajowy reż. Wojciech Nowak/Wojciech Pacyna, Polska 2003
20:00     Z archiwum X - serial sensacyjny reż. Rob Bowman, USA 1998
21:00     Maska Zorro - film przygodowy reż. Martin Campbell, wyk. Antonio Banderas,Anthony Hopkins,Catherine Zeta Jones,Stuart Wilson,Matthew Letscher,Maury Chaykin,Tony Amendola USA 1998
21:55     Studio LOTTO (w przerwie filmu)
00:05     Nieustraszeni - reality show
01:05     Bumerang - program publicystyczny
01:45     Magazyn sportowy
03:45     Dziewczyny w bikini - program rozrywkowy
04:45     Music Spot - program muzyczny
05:55     Zakończenie programu

TVN
05:35     Uwaga! - magazyn reporterów
05:55     Telesklep
06:45     Życie na fali - serial obyczajowy odc. 10/25 reż. Daniel Attias, David Barrett i inni, USA 2003
07:35     Usterka - serial fabularno-dokumentalny Polska
08:05     Sędzia Anna Maria Wesołowska - serial fabularno-dokumentalny Polska 2006
09:05     Wykręć numer - teleturniej
10:05     Fabryka gry - interaktywny program rozrywkowy
11:05     Detektywi: Aktorzy - serial fabularno-dokumentalny Polska 2005
11:40     Rozmowy w toku - talk show
12:50     Maraton uśmiechu - program rozrywkowy
13:20     W11 - Wydział Śledczy - serial fabularno-dokumentalny Polska
14:00     Życie na fali - serial obyczajowy odc. 11/25 reż. Daniel Attias, David Barrett i inni, USA 2003
15:00     Prawo pożądania - telenowela odc. 51/143 reż. David Posada, USA/Kolumbia/Meksyk 2005
16:00     Fakty - wydanie popołudniowe
16:15     Sędzia Anna Maria Wesołowska - serial fabularno-dokumentalny Polska 2006
17:15     Rozmowy w toku - talk show
18:25     Detektywi - serial fabularno-dokumentalny Polska 2005
19:00     Fakty
19:30     Sport - program informacyjny
19:40     Pogoda
19:50     Uwaga! - magazyn reporterów
20:15     W11 - Wydział Śledczy - serial fabularno-dokumentalny Polska
20:55     Na Wspólnej - serial obyczajowy odc. 798 Polska 2003
21:30     Szymon Majewski Show - program rozrywkowy
22:35     Taniec z gwiazdami - kulisy - program rozrywkowy
23:05     Hela w opałach: Kochana Hela - serial komediowy odc. 22 Polska 2006
23:35     Firma - magazyn
00:05     Wydanie drugie, poprawione - magazyn kulturalny
00:35     Multikino - magazyn filmowy
01:00     Co za tydzień
01:25     Uwaga! - magazyn reporterów
01:45     Nocne igraszki - program interaktywny
02:45     Telesklep
03:05     Nic straconego - programy powtórkowe

TV 4
05.45 V-max - mag. motoryzacyjny
06.05 FIFA Futbol Mundial - mag.
06.30 VIP - wydarzenia i plotki
06.55 Muzyczne listy - magazyn muzyczny
08.00 TV Market - mag. reklamowy
08.30 Australijskie oceanaria (13) - serial dokumentalny
09.00 TiVi Sekcja - talk show
10.00 Jesteś moim życiem (165) - telenowela
11.05 Łowcy skarbów (34) - serial przygodowy
12.05 Gram.tv - mag. komputerowy
12.35 Kinomaniak - mag. filmowy
13.05 VIP - wydarzenia i plotki
13.40 Wygraj fortunę - program interaktywny
15.20 Król szamanów (8) - serial animowany
15.50 Łowcy skarbów (35) - serial przygodowy
16.50 Klinika samotnych serc (9) - serial obyczajowy
17.50 Lingo - teleturniej
18.55 Jesteś moim życiem (166) - telenowela
20.00 Winny czy niewinny (5): The case of Emily Reasonover - serial dokumentalny
21.00 Świat według "Gwiezdnych wojen" (3) - serial dok.
22.05 Włoski dla początkujących - komedia obyczajowa, Dania 2000
00.30 Wydarzenia, Sport, Pogoda
01.05 Talk2Szok - pr. rozrywkowy
02.00 Muzyczne listy - program muzyczny
02.50 Kinomaniak - mag. filmowy
03.15 Sztukateria - magazyn kulturalny
03.35 Ja tylko pytam - talk show
04.20 Zakońaenie programu

TV Polonia
06:00 Kawa czy herbata? - w tym:  Wiadomości skrót 6:30,7:00,7:30; Pogoda 6:32,7:05,7:33 oraz Biznesowa piątka 6:18; Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Wiadomości
08:10 Pogoda
08:15 Kwadrans po ósmej; Dla małoletnich od lat 12
08:35 Jedyneczka - Papużki ; Bez ograniczeń wiekowych
09:00 My Wy Oni ; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
09:25 Menhiry pamięci; reportaż; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
09:45 Mój pierwszy raz; talk-show; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:35 Lwów - Tam i u mnie; film dokumentalny kraj prod.Polska (1998); reż.:Jerzy Janicki; Dla małoletnich od lat 12
11:30 Plebania odc.668; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:00 Wiadomości
12:10 Klan odc.1205; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:35 Odwiedziny na końcu świata; reportaż kraj prod.Australia (2007); Dla małoletnich od lat 12
13:05 M jak miłość odc.444; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:45 Nie tylko o ... - Rozmowa z  Sławkiem Pałacem i Martą Usiekniewicz (Izraelsko - Polskie Forum Dialogu); Bez ograniczeń wiekowych
14:00 Chłopi odc.6/13-Ogień; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
14:55 Porozmawiajmy; Dla małoletnich od lat 7
15:45 Jedyneczka - Papużki ; Bez ograniczeń wiekowych
16:15 Między Odrą a Renem; Bez ograniczeń wiekowych
16:30 My Wy Oni ; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
17:00 Teleexpress
17:15 Kinematograf; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
17:40 Jest takie miejsce - Wisła; cykl dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:00 Z archiwum IPN - Konspiracyjne Wojsko Polskie; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
18:30 Kościół i świat; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
18:35 Parnas literacki - Marian Hemar; felieton; Bez ograniczeń wiekowych
18:50 Plebania odc.668; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
19:15 Dobranocka - Wyprawa profesora Gąbki-Śladem wielkiej rzeki; Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości
19:55 Sport
20:05 Pogoda
20:10 Klan odc.1205; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:35 Czerwony kościół; reportaż kraj prod.Polska (2004); Dla małoletnich od lat 12
21:05 Sportowy tydzień; Bez ograniczeń wiekowych
21:35 Warto kochać odc.8; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
22:20 Nie tylko o ... - Rozmowa z  Sławkiem Pałacem i Martą Usiekniewicz (Izraelsko - Polskie Forum Dialogu); Bez ograniczeń wiekowych
22:30 Ostatni świadek; film dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
23:30 Panorama; STEREO
23:45 Pogoda; STEREO
23:48 Sport Telegram
23:50 Biznes; STEREO
23:53 Galeria malarstwa polskiego - Czesząca się - Władysława Ślewińskiego; Bez ograniczeń wiekowych
24:00 Jest takie miejsce - Wisła; cykl dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
00:15 Z archiwum IPN - Konspiracyjne Wojsko Polskie; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:40 Architektura Warszawy - Fin de Siecle (1890-1905); Bez ograniczeń wiekowych
00:50 Plebania odc.668; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:15 Dobranocka za oceanem - Wyprawa profesora Gąbki-Śladem wielkiej rzeki; Bez ograniczeń wiekowych
01:30 Wiadomości
01:55 Sport
02:00 Klan odc.1205; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:25 Czerwony kościół; reportaż kraj prod.Polska (2004); Dla małoletnich od lat 12
02:55 Sportowy tydzień; Bez ograniczeń wiekowych
03:25 Warto kochać odc.8; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
04:10 Nie tylko o ... - Rozmowa ze Sławkiem Pałacem i Martą Usiekniewicz (Izraelsko - Polskie Forum Dialogu); Bez ograniczeń wiekowych
04:20 Ostatni świadek; film dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
05:15 Zacisze gwiazd - Piotr Cyrwus; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
05:40 Salon kresowy - Geofizyk z Kulikowa; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12

NRK1
10.00 Siste nytt
10.05 Med hjartet på rette staden
10.50 Creature Comforts: hvordan har vi det?
11.00 Siste nytt
11.05 Kulturprofilen
11.30 Migrapolis: Begrenset frihet
12.00 Siste nytt
12.05 Sjalusiens makt
13.00 Siste nytt
13.05 Schrödingers katt
13.30 Viten om
14.00 Siste nytt
14.05 Norge rundt
14.30 Åpen himmel
15.00 Siste nytt
15.05 Sinbads fantastiske reiser
15.30 Sketsj
15.40 Sketsj
16.00 Siste nytt
16.03 Totalt genialt!
16.30 Fabrikken
17.00 Siste nytt
17.10 Oddasat - Nyheter på samisk
17.25 Tid for tegn
17.40 Mánáid-TV - Samisk barne-tv
17.55 Nyheter på tegnspråk
18.00 Mikkes klubbhus
18.25 Sauer
18.40 Distriktsnyheter
19.00 Dagsrevyen
19.30 Puls: Bedre Puls
19.55 Faktor: Drømmefotball
20.25 Redaksjon EN
20.55 Distriktsnyheter
21.00 Dagsrevyen 21
21.40 Livets porto
22.30 Landeplage
23.00 Kveldsnytt
23.15 Store Studio
23.55 Dalziel og Pascoe
00.35 No broadcast

NRK2
14.05 Svisj hiphop
15.15 Frokost-tv
17.30 Veterinær på safari
18.00 Siste nytt
18.10 Livet begynner
19.00 Fiskelykke
19.30 Skikk og bruk for hunden
20.00 Siste nytt
20.05 Autofil
20.35 Usett: Mina
21.00 Løvebakken
21.25 Fredsmeglerne
22.30 Dagens Dobbel
22.35 Miami Vice
23.20 Dagdrømmeren
23.45 Rotta stjal kjolen min
00.15 Svisj chat
03.00 Svisj


MiniMini
06:00     Małe zoo Lucy - serial animowany odc. 26     
06:10     Małe zoo Lucy - serial animowany odc. 27     
06:20     Małe zoo Lucy - serial animowany odc. 28     
06:30     Tabaluga - serial animowany odc. 20     
06:55     Krecik - serial animowany odc. 21     
07:05     Pszczółka Maja - serial animowany odc. 14     
07:30     Witaj, Franklin - serial animowany odc. 51     
07:55     Pingu - serial animowany odc. 23     
08:00     Noddy - serial animowany odc. 46     
08:10     Powiedz to z Noddym - kurs języka angielskiego dla dzieci     
08:15     Pomysłowy Dobromir - serial animowany odc. 16     
08:25     Pingu - serial animowany odc. 100, 101     
08:35     Listy od Feliksa - serial animowany odc. 19     
08:50     Rumcajs - serial animowany odc. 5     
09:00     Zdjęciaki: Micha¶ - program dla dzieci odc. 66     
09:05     Listonosz Pat - serial animowany odc. 26     
09:20     NiedĽwiedĽ w dużym niebieskim domu - program dla dzieci odc. 23     
09:45     Bracia koala - serial animowany odc. 34     
10:00     ¦wiat Elmo - serial animowany odc. 5     
10:15     Bawmy się, Sezamku - serial animowany odc. 27     
10:40     Globtroter Grover - serial animowany odc. 14     
10:45     Sesame English - serial animowany odc. 46     
11:00     Noddy - serial animowany odc. 45     
11:10     Powiedz to z Noddym - kurs języka angielskiego dla dzieci     
11:15     Pomysłowy Dobromir - serial animowany odc. 15     
11:25     Pingu - serial animowany odc. 98, 99     
11:35     Listy od Feliksa - serial animowany odc. 18     
11:50     Rumcajs - serial animowany odc. 4     
12:00     Mój mały kucyk - serial animowany     
12:30     Kacze opowie¶ci - serial animowany odc. 14     
12:55     Dziwny ¶wiat kota Filemona - serial animowany odc. 9     
13:05     Pippi - serial animowany odc. 18     
13:30     Clifford - serial animowany odc. 14     
14:00     Małe zoo Lucy - serial animowany odc. 23     
14:10     Małe zoo Lucy - serial animowany odc. 24     
14:20     Małe zoo Lucy - serial animowany odc. 25     
14:30     Tabaluga - serial animowany odc. 19     
14:55     Krecik - serial animowany odc. 20     
15:05     Pszczółka Maja - serial animowany odc. 13     
15:30     Witaj, Franklin - serial animowany odc. 50     
15:55     Pingu - serial animowany odc. 22     
16:00     Zdjęciaki: Karolinka - program dla dzieci odc. 65     
16:05     Listonosz Pat - serial animowany odc. 25     
16:20     NiedĽwiedĽ w dużym niebieskim domu - program dla dzieci odc. 22     
16:45     Bracia koala - serial animowany odc. 33     
17:00     ¦wiat Elmo - serial animowany odc. 4     
17:15     Bawmy się, Sezamku - serial animowany odc. 26     
17:40     Globtroter Grover - serial animowany odc. 13     
17:45     Sesame English - serial animowany odc. 45     
18:00     Mój mały kucyk - serial animowany odc. 25     
18:30     Kacze opowie¶ci - serial animowany odc. 15     
18:55     Dziwny ¶wiat kota Filemona - serial animowany odc. 10     
19:05     Pippi - serial animowany odc. 19     
19:30     Clifford - serial animowany odc. 1

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.