TVP 1
06:30 Moda na sukces; odc. 2065; serial prod. USA
06:50 Europa bez miedzy; magazyn
07:40 Papirus; - Ciemne słońce Seta; (Papyrus); serial animowany prod. francuskiej (stereo)
08:05 W cztery oczy; widowisko
08:35 W świecie mitów; - Minotaur; (Myth Quest); 2001  serial prod. kanadyjskiej
09:25 Lippy & Messy
09:30 W-SKERSI; magazyn dla niepełnosprawnych
10:00 Gamebox; program poświęcony grom komputerowym i konsolowym [stereo]
10:25 Songowanie na ekranie
10:55 Myślisz o kimś? - Wybierz teledysk!; program muzyczny
11:25 Smak życia; magazyn Małgorzaty Snakowskiej
12:00 Anioł Pański; transmisja modlitwy Ojca św. z wiernymi
12:15 Książki na jesień
12:25 Tydzień
13:00 Wiadomości
13:10 Co Pani na to?
13:35 Kochamy polskie seriale; teleturniej
14:05 Sprawa się rypła; 1985  komedia prod. polskiej (85'); reż: Janusz Kidawa; wyk: Franciszek Pieczka, Anna Miesiączek, Roch Sygitowicz, Wawrzyn Pytlarz
15:40 Czas na dokument - BBC w Jedynce; Spotkania z rekinem; (Shark Encounters); 1999  film dokumentalny prod. angielskiej; reż: Jenny Jones
16:30 Trop sekret; magazyn (stereo)
17:00 Teleexpress
17:20 Sportowy Express
17:25 Dziennik telewizyjny - program Jacka Fedorowicza
17:35 Śmiechu warte
18:00 Lokatorzy; - Moralny niepokój; serial TVP [stereo]
18:30 Jaka to melodia?; quiz muzyczny [stereo]
19:00 Wieczorynka; Kubusiowe opowieści; - Gra w patyczki; (The Book of Pooh); serial animowany prod. USA
19:30 Wiadomości
19:50 Sport
20:01 Pogoda
20:10 Tak czy nie? - podsumowanie głosowania
20:15 Tak czy nie?; 2003  serial TVP; reż: Ryszard Bugajski; wyk: Bogusław Linda, Maciej Marczewski, Agnieszka Warchulska, Małgorzata Zajączkowska
21:15 Spełniamy marzenia; magazyn [stereo]
21:50 Czas na dokument; Ballada o lekkim zabarwieniu erotycznym; odc. 8; telenowela dok.TVP /za zgodą rodziców/
22:20 Uczta kinomana; JFK; (JFK); 1991  dramat polityczny prod. USA (182') [za zgodą rodziców]; reż: Oliver Stone; wyk: Kevin Costner, Sissy Spacek, Joe Pesci, Tommy Lee Jones, Gary Oldman
01:20 Uczta kinomana; "JFK": Teoria spisku czy spiskowa teoria dziejów; (Beyond JFK - The Question of Conspiracy); film dokumentalny prod. USA (90'); reż: Barbara Kopple, Dany Schechter
03:00 Zakończenie programu

TVP 2
06:55 Film dla niesłyszących; Białe tango; odc. 4 - Choroba serca; 1981  serial TVP
07:55 Słowo na niedzielę; [dla niesłyszących]
08:05 M jak miłość; odc. 148; serial TVP (STEREO)
08:55 Nie tylko dla komandosów; Inteligentna broń; reportaż
09:20 Smak Europy; /1/; reportaż Alicji Albrecht-Mroziewicz
09:30 Bogusław Kaczyński zaprasza; Moje spotkania z Krzysztofem Pendereckim
10:15 Smak Europy; /2/; reportaż Alicji Albrecht-Mroziewicz
10:30 Podróże w czasie i przestrzeni; Mrówki - zabójcy; (Killer Ants); 2002  film dokumentalny prod. angielskiej
11:25 Podróże kulinarne Roberta Makłowicza; - Wesela smak
11:55 Gwiazdy w Dwójce - Russell Crowe i Peter Weir
12:05 Protokół; (Protocol); 1984  komedia prod. USA (92'); reż: Herbert Ross; wyk: Goldie Hawn, Chris Sarandon, Richard Romanus, Andre Gregory
13:40 Smak Europy; /3/; reportaż Alicji Albrecht-Mroziewicz
13:50 Gwiazdy w Dwójce - Russell Crowe i Peter Weir
14:00 Familiada - odc. 1014; teleturniej
14:30 Złotopolscy; odc. 546 - Skandal; telenowela TVP (STEREO)
15:00 Szansa na sukces; Kukiz i Borysewicz; program rozrywkowy (STEREO)
16:00 Na dobre i na złe; odc. 156; serial prod. TVP
17:00 Święta wojna; - Szkoła języka polskiego; serial prod. TVP; wyk: Krzysztof Hanke, Zbigniew Buczkowski, Joanna Bartel
17:30 7 dni świat; program publicystyczny
18:00 Program lokalny
18:30 Panorama
18:56 Pogoda
19:05 Tygodnik Moralnego Niepokoju
19:35 Tylko futbol; magazyn
20:00 Kraj się śmieje; - Komplementy i inwektywy (2); program rozrywkowy
20:55 Tylko tato; telenowela dokumentalna Lidii Dudy
21:30 Zwierzenia kontrolowane; - Krzysztof Penderecki; (stereo)
22:00 Panorama
22:20 Sport-telegram
22:28 Pogoda
22:40 Studio Teatralne Dwójki; Fantom; 2003  autor: Ingmar Villqist (40') (STEREO); reż: Łukasz Barczyk; wyk: Maja Ostaszewska, Wojciech Kalarus, Maciej Kozłowski, Urszula Grabowska
23:20 Studio Teatralne Dwójki; 51 minut; 2003  autor: Ingmar Villqist (54') [stereo]; reż: Łukasz Barczyk; wyk: Stanisława Celińska, Adam Woronowicz, Bogusław Sochnacki
00:15 Kocham kino na bis; Osiem i pół kobiety; (8 1/2 Women); 1999  komediodramat prod. angielskiej (116') /tylko dla dorosłych/; reż: Peter Greenaway; wyk: John Standing, Matthew Delamere, Vivian Wu, Toni Collette
02:15 Zakończenie programu

Polsat
6.00 Mopman
7.00 4x4
7.30 Magazyn redakcji programów religijnych
8.00 Lochy i smoki [4] - serial animowany
8.30 Piesek Poochini [17] - serial
9.00 Hugo - program dla dzieci
9.30 Poplista
10.25 Słoneczny patrol 8 [140]
11.25 Podaruj Dzieciom Słońce
11.35 Młody Indiana Jones: Podróże z ojcem - film USA
13.40 Wyjście awaryjne - film, Polska
15.35 Podaruj Dzieciom Słońce
15.45 Informacje
16.05 Buffy, postrach wampirów 2 [23] - serial przygodowy
17.00 Z kamerą wśród ludzi [16]
17.55 Rodzina zastępcza [151] - serial
18.30 Informacje i Sport
19.05 Uwaga Hotel [14]
20.05 Idol
21.30 Studio LOTTO
21.40 24 godziny [12] - serial USA
22.35 Idol, wyniki
22.55 Kuba Wojewódzki [53] - talk-show
0.00 Niezła sztuka [15]
0.30 Buffy, postrach wampirów [22]
1.25 Magazyn sportowy
3.25 Muzyka na BIS

TVN
6.05 Telesklep
7.45 Szczenięce lata Toma i Jerry'ego [5, 6] - serial anim.
8.35 Zdrowie - magazyn
9.05 Jenny i dzieciaki II - film USA
11.00 Gala Boksu w Belfaście
12.20 Twoja droga do gwiazd - program rozrywkowy
13.45 Co za tydzień - magazyn
14.10 Akademia policyjna VII - Misja w Moskwie - komedia USA
15.55 Zielone drzwi - prog. Fundacji TVN
16.25 Kropek - finał
16.45 Ale plama - prog. rozrywkowy
17.15 Usterka - serial fab.-dok.
17.45 Jak łyse konie - prog. rozrywk.
19.00 TVN Fakty
19.25 Sport, Pogoda
19.40 Uwaga!
20.00 Kasia i Tomek [77] - serial kom.
20.30 Dla Ciebie wszystko - prog. rozrywk.
21.55 Pod napięciem - talk-show
22.25 Superwizjer - magazyn
22.55 Nie do wiary - opowieści niesamowite
23.25 Miasto zbrodni [11] - serial fab.-dok.
23.55 Ale plama - prog. rozrywkowy
0.25 Nikita [51] - serial USA
1.20 Nic straconego

TVP 3 Regionalna
6.50 Trójka dzieciom - Przygód kilka wróbla Ćwirka
7.00 Tajemnica szyfru Marabuta [7/10]
7.10 Plastusiowy pamiętnik
7.20 Książka dla dzieci
7.30 Kurier
7.45 OTV
8.30 Kurier
8.45 OTV
9.00 Teleplotki
9.30 Kurier
9.40 Prognoza pogody
9.45 Gwiazdy Hollywoodu [24/60]
10.10 Szpital Holby City [6/16]
11.00 Witaj, to my  
11.30 Kurier
11.45 Z Wałęsą na rybach [19]
12.00 Telemotor sport
12.30 Kurier
12.45 Program lokalny
14.30 Kurier
14.35 Era Basket Liga: mecz Polonia Warszawa - Gipsar Stal Ostrów
15.40 Prognoza pogody
15.45 Program lokalny
16.30 Kurier
16.45 Teleturniej - Mowa polska [15]
17.15 To jest temat
17.30 Kurier
17.35 Teleplotki
18.00 Program lokalny
18.30 Kurier
18.35 Regiony kultury
18.50 Czterdziestolatek [8/21] - serial TVP
19.40 Sport
20.30 Kurier
20.45 Studio pogoda
20.55 Od niedzieli do niedzieli
21.20 Książka tygodnia
21.30 Kurier
21.45 Program lokalny
22.30 Kurier
22.45 Kurier sportowy
23.00 Studio pogoda
23.05 Telekurier nocą
0.00 Klub filmowy trojki - Dekalog [8/10] - film prod. polskiej
1.00 Osobliwości X muzy

TV 4
6.20 Na topie - wywiad z...
6.45 KINOmaniaK - odjazdowy magazyn filmowy
7.10 Przygody Sindbada Zegłarza (42) - serial przygod. USA (powt.)
8.10 Droga do Avonlea (12) - serial obycz. kanad. (powt.)
9.10 W Prosiaczkowie - serial anim.
9.40 Psotny Bill - serial anim.
10.10 Eryk wiking - kom szwedz.-bryt. (powt.)
12.00 KINOmaniaK - odjazdowy magazyn filmowy
12.30 Modna moda - magazyn
13.00 KOT, czyli Ktoś Ogromnie Tajemniczy - program rozrywkowy
14.00 Przygody Sindbada Zeglarza (42) - serial przygod . USA
15.00 Polska Liga Siatkówki - mecz Skra Bełchatów - Pamapol AZS Częstochowa
17.00 Rozbitkowie (12) - serial przygod. kanad.-niem. (powt.)
18.00 W ostatniej chwili (11) - serial sens. USA (powt)
19.00 Livin' for Love - The Natalie Cole Story · film biogr. USA, 2000 ( S min)
21.00 Dziennik
21.20 Informacje sportowe i Prognoza pogody
21.30 Idol 3 Extra - program rozrywkowy
22.00 Drogówka - magazyn
22.30 Nuklearna walizka -thriller USA, 2000 (91 min)
0.15 Papuga szczęścia - film sens. hong., 1989 (86 min)
1.55 Reporter - magazyn
2.20 VIP  -wydarzenia i plotki
2.45 Zakończenie programu

TVN 7
5.45 Telesklep
7.45 Na osi
8.15 Kawaler do wzięcia : Extra - program rozrywkowy
8.45 Twoja droga do gwiazd: Extra
9.15 (na żywo) Trele morele
10.15 Gwiazdkowy dar - film obycz. USA (powt.)
12.10 Co za noc - magazyn
12.40 Pół­noc - Południe (9/24) - serial obycz. USA (powt.)
13.40 Jack i Jill 2 (8/13) - serial obycz. USA
14.40 Kochane kłopoty (22-ost.) - serial obycz. USA (powt)
15.40 Agent (7 /10) - reality show
16.40 Był sobie łajdak - western USA, 1970 (145 min)
19.05 Mortal Kombat (10/22) - serial sens. USA
20.00 Martwa cisza - film sens. austral. , 1988 (120 min)
22.00 Prezydencki poker (6/22) - serial obycz. USA (powt.)
23.00 Co za tydzień
23.25 Gala boksu w Belfaście
0.45 Bracia krwi - film sens. USA, 1993 (95 min)
2.20 Zakończenie programu 

TV Polonia
07:55 Eurofolk Sanok 2003; - Turnioki; występ zespołu
08:25 M jak miłość; odc. 116; serial TVP
09:10 Słowo na niedzielę
09:15 Zaolzie; magazyn
09:30 Simba, król zwierząt; odc. 51 - Przepowiednia; serial animowany dla dzieci
09:55 Książki z górnej półki; - Książka dla dzieci; magazyn
10:05 Bajki polskie; program dla dzieci
10:30 Zaproszenie; W Kozim Grodzie /cz.1; program krajoznawczy Wojciecha Nowakowskiego
10:50 Kurier z Warszawy; program z udziałem Jana Nowaka Jeziorańskiego
11:05 Złotopolscy; odc. 527 - Uśmiech komunisty; telenowela TVP
11:30 Złotopolscy; odc. 528 - Depilacja gratis; telenowela TVP
12:00 Anioł Pański; transmisja modlitwy Ojca św. z wiernymi
12:20 Niedzielne muzykowanie; "Te Deum" Krzysztofa Pendereckiego pod batutą kompozytora
13:00 Transmisja Mszy Świętej; z kościoła Wszystkich Świętych w Golejewku
14:05 Crimen; odc. 6; 1988  serial historyczno - przygodowy prod. polskiej; reż: Laco Adamik; wyk: Bogusław Linda, Marek Walczewski, Jan Frycz, Jerzy Gudejko i inni
15:05 Co nam w duszy gra; - przeboje filmowe (1); program rozrywkowy [stereo]
16:00 Biografie; Tyle jest muzyki; portret Krzysztofa Pendereckiego - film dok. Anny Górnej i Lubomira Zająca
17:00 Teleexpress
17:20 Sportowy Express
17:25 Dziennik telewizyjny - program Jacka Fedorowicza
17:40 M jak miłość; odc. 116; serial TVP (STEREO)
18:25 Salon Kresowy; Król Jagiełło z ulicy 3-go Maja nr 9; film dokumentalny Jerzego Janickiego
18:40 Zaproszenie; W Kozim Grodzie /cz.1; program krajoznawczy Wojciecha Nowakowskiego
19:15 Dobranocka; Noddy; - Noddy i czary; serial animowany prod. angielskiej
19:30 Wiadomości
19:51 Sport
20:01 Pogoda
20:05 Na zdrowie: Jagielski; talk show (STEREO)
20:45 Zajęcia dydaktyczne; 1980  film fabularny prod. polskiej (57'); reż: Ryszard Bugajski; wyk: Krzysztof Gordon, Anna Nehrebecka, Marek Bargiełowski, Stanisław Frąckowiak
21:45 Herbatka u Tadka; talk show (STEREO)
22:35 Wieczór Cygański - Gorzów 2003
23:20 Misja księdza Piotra; reportaż Grzegorza Szuplewskiego
23:35 Panorama
23:55 Sport-telegram
23:59 Pogoda
00:10 M jak miłość; odc. 116; serial TVP (STEREO)
01:00 Simba, król zwierząt; odc. 51 - Przepowiednia; serial animowany dla dzieci
01:30 Wiadomości
01:49 Sport
01:57 Pogoda
02:00 Na zdrowie: Jagielski; talk show (STEREO)
02:40 Biografie; Tyle jest muzyki; portret Krzysztofa Pendereckiego - film dok. Anny Górnej i Lubomira Zająca
03:35 Zaproszenie; W Kozim Grodzie /cz.1; program krajoznawczy Wojciecha Nowakowskiego
03:55 Crimen; odc. 6; 1988  serial historyczno - przygodowy prod. polskiej; reż: Laco Adamik; wyk: Bogusław Linda, Marek Walczewski, Jan Frycz, Jerzy Gudejko i inni
04:55 Kurier z Warszawy; program z udziałem Jana Nowaka Jeziorańskiego
05:10 Pamiętaj o mnie...; koncert życzeń
05:45 Zaolzie; magazyn
06:00 Zakończenie programu


Europa Europa
10.00 Z cyklu: Randez-vous z Marią Callas: Medea (Medea) dramat, Włochy/Niemcy/Francja, 1970, 110 min
12.00 I Bóg stworzył kobietę (Et Dieu Crea La Femme) komedia, Francja, 1956, 90 min
13.35 Podróż Alberta (Alberto Express) komedia, Francja, 1990, 90 min
15.10 Biały Bim Czarne Ucho (Biełyj Bim - Cziornoje Ucho) dramat, ZSRR, 1977, 182 min
18.10 Eline Vere (Eline Vere) dramat, Francja / Belgia / Holandia, 1991, 79 min
20.00 Terapia (Therapy) film krótkometrażowy - dramat, Irlandia, 2000, 15 min
20.30 Z cyklu: Randez-vous z Marią Callas: Medea (Medea) dramat, Włochy/Niemcy/Francja, 1970, 110 min
22.25 Ostatnie metro (Le Dernier Metro) dramat, Francja, 1980, 128 min
00.35 Twin Peaks: Ogniu krocz ze mną (Twin Peaks - Fire Walk With Me) dramat, USA / Francja, 1992, 135 min
02.50 Obca w Wiedniu (The Stranger) thriller, Austria, 2000, 95 min.

Club
06:00    Medycyna alternatywna
06:25    Miasta Świata
06:55    Weekendowi Wojownicy
07:20    Super Dieta
07:45    Hello Helou
08:10    Szalone Panny Młode
09:00    Kulisy Hollywood
09:55    Spotkania z Roseanne
10:40    Swatka
11:10    Szkoła Yogi
11:35    Świat Fitnessu
12:00    Medycyna alternatywna
12:30    Miasta Świata
12:55    Weekendowi Wojownicy
13:20    Super Dieta
13:45    Hello Helou
14:10    Szalone Panny Młode
15:00    Kulisy Hollywood
15:55    Spotkania z Roseanne
16:40    Swatka
17:10    Szkoła Yogi
17:35    Świat Fitnessu
18:00    Medycyna alternatywna
18:30    Miasta Świata
18:55    Weekendowi Wojownicy
19:20    Super Dieta
19:45    Swatka
20:10    Szalone Panny Młode
21:00    Kulisy Hollywood
21:55    Swatka
22:20    Potyczki Jerrego Springera
23:00    Potyczki Jerrego Springera
23:40    Randka z EX
00:10    Rozmowy o seksie
01:00    Sextaza
01:50    Weekendowi Wojownicy
02:15    Kulinarne Podróże 
02:40    Szkoła Gotowania
03:05    Podróże Loyda
03:30    Restauracje od kuchni
04:00    Szkoła Gotowania
04:30    Podróże Loyda
05:00    Super Dieta
05:30    Hello Helou

Romantica
06.00    (Premiere) Kiedy będziesz moją (Cuando Seas Mia) (część 56) - telenowela, Meksyk 2001, reż. Rafael Gutierrez, wyk. Silvia Navarro, Sergio Basanez, Anette Michel, (55 min.).
06.55    (Premiere) Kiedy będziesz moją (Cuando Seas Mia) (część 57) - telenowela, Meksyk 2001, reż. Rafael Gutierrez, wyk. Silvia Navarro, Sergio Basanez, Anette Michel, (55 min.).
07.50    (Premiere) Kiedy będziesz moją (Cuando Seas Mia) (część 58) - telenowela, Meksyk 2001, reż. Rafael Gutierrez, wyk. Silvia Navarro, Sergio Basanez, Anette Michel, (60 min.).
08.50    (Premiere) Kiedy będziesz moją (Cuando Seas Mia) (część 59) - telenowela, Meksyk 2001, reż. Rafael Gutierrez, wyk. Silvia Navarro, Sergio Basanez, Anette Michel, (60 min.).
09.50    (Premiere) Kiedy będziesz moją (Cuando Seas Mia) (część 60) - telenowela, Meksyk 2001, reż. Rafael Gutierrez, wyk. Silvia Navarro, Sergio Basanez, Anette Michel, (60 min.).
10.50    (First Kiss) Edgemont (Edgemont) (część 29) - telenowela, Kanada 2001, reż.Anthony Atkins, wyk. Myles Ferguson, Kristin Kreuk, Vanessa Kind, Sarah Lind, (30 min.).
11.20    (First Kiss) Edgemont (Edgemont) (część 30) - telenowela, Kanada 2001, reż.Anthony Atkins, wyk. Myles Ferguson, Kristin Kreuk, Vanessa Kind, Sarah Lind, (30 min.).
11.50    (First Kiss) Edgemont (Edgemont) (część 31) - telenowela, Kanada 2001, reż.Anthony Atkins, wyk. Myles Ferguson, Kristin Kreuk, Vanessa Kind, Sarah Lind, (30 min.).
12.20    (First Kiss) Edgemont (Edgemont) (część 32) - telenowela, Kanada 2001, reż.Anthony Atkins, wyk. Myles Ferguson, Kristin Kreuk, Vanessa Kind, Sarah Lind, (30 min.).
12.50    (First Kiss) Edgemont (Edgemont) (część 33) - telenowela, Kanada 2001, reż.Anthony Atkins, wyk. Myles Ferguson, Kristin Kreuk, Vanessa Kind, Sarah Lind, (30 min.).
13.20    (Premiere) Miłość inna niż mówią (El Amor No Es Como Lo Pintan) (część 127) - telenowela, Meksyk 2000, reż. Antulio Jimenez Pons, wyk. Vanessa Acosta, Arturo Beristain, Rosenda Montero, Manuel Valdez, (60 min.).
14.20    (Premiere) Miłość inna niż mówią (El Amor No Es Como Lo Pintan) (część 128) - telenowela, Meksyk 2000, reż. Antulio Jimenez Pons, wyk. Vanessa Acosta, Arturo Beristain, Rosenda Montero, Manuel Valdez, (55 min.).
15.15    (Premiere) Miłość inna niż mówią (El Amor No Es Como Lo Pintan) (część 129) - telenowela, Meksyk 2000, reż. Antulio Jimenez Pons, wyk. Vanessa Acosta, Arturo Beristain, Rosenda Montero, Manuel Valdez, (60 min.).
16.15    (Premiere) Miłość inna niż mówią (El Amor No Es Como Lo Pintan) (część 130) - telenowela, Meksyk 2000, reż. Antulio Jimenez Pons, wyk. Vanessa Acosta, Arturo Beristain, Rosenda Montero, Manuel Valdez, (55 min.).
17.10    (Premiere) Miłość inna niż mówią (El Amor No Es Como Lo Pintan) (część 131) - telenowela, Meksyk 2000, reż. Antulio Jimenez Pons, wyk. Vanessa Acosta, Arturo Beristain, Rosenda Montero, Manuel Valdez, (55 min.).
18.05    (Premiere) Fortuna i miłość (Fortuna de Amor) (Część 123) - telenowela, Argentyna 2002, reż. Gaita Aragona, Diana Alvarez, wyk. Araceli Gonzales, Gustavo Bermudez, Romina Gaetani, Fabian Mazzei, (60 min.).
19.05    (Premiere) Fortuna i miłość (Fortuna de Amor) (Część 124) - telenowela, Argentyna 2002, reż. Gaita Aragona, Diana Alvarez, wyk. Araceli Gonzales, Gustavo Bermudez, Romina Gaetani, Fabian Mazzei, (55 min.).
20.00    (Premiere) Fortuna i miłość (Fortuna de Amor) (Część 125) - telenowela, Argentyna 2002, reż. Gaita Aragona, Diana Alvarez, wyk. Araceli Gonzales, Gustavo Bermudez, Romina Gaetani, Fabian Mazzei, (60 min.).
21.00    (Premiere) Fortuna i miłość (Fortuna de Amor) (Część 126) - telenowela, Argentyna 2002, reż. Gaita Aragona, Diana Alvarez, wyk. Araceli Gonzales, Gustavo Bermudez, Romina Gaetani, Fabian Mazzei, (55 min.).
21.55    (Premiere) Fortuna i miłość (Fortuna de Amor) (Część 127) - telenowela, Argentyna 2002, reż. Gaita Aragona, Diana Alvarez, wyk. Araceli Gonzales, Gustavo Bermudez, Romina Gaetani, Fabian Mazzei, (55 min.).
22.50    (First Kiss) Edgemont (Edgemont) (część 29) - telenowela, Kanada 2001, reż.Anthony Atkins, wyk. Myles Ferguson, Kristin Kreuk, Vanessa Kind, Sarah Lind, (30 min.).
23.20    (First Kiss) Edgemont (Edgemont) (część 30) - telenowela, Kanada 2001, reż.Anthony Atkins, wyk. Myles Ferguson, Kristin Kreuk, Vanessa Kind, Sarah Lind, (30 min.).
23.50    (First Kiss) Edgemont (Edgemont) (część 31) - telenowela, Kanada 2001, reż.Anthony Atkins, wyk. Myles Ferguson, Kristin Kreuk, Vanessa Kind, Sarah Lind, (30 min.).
00.20    (First Kiss) Edgemont (Edgemont) (część 32) - telenowela, Kanada 2001, reż.Anthony Atkins, wyk. Myles Ferguson, Kristin Kreuk, Vanessa Kind, Sarah Lind, (30 min.).
00.50    (First Kiss) Edgemont (Edgemont) (część 33) - telenowela, Kanada 2001, reż.Anthony Atkins, wyk. Myles Ferguson, Kristin Kreuk, Vanessa Kind, Sarah Lind, (30 min.).
01.20    (Classica) W sidłach namiętności (Sol de Tentacion) (Część 43) - telenowela, Wenezuela 1996, reż. Rafael Gomez, wyk. Natalia Streignard, Miguel de Leon, Ana Karina Manco, Fabiola Colmenares, (55 min.).
02.20    (Classica) W sidłach namiętności (Sol de Tentacion) (Część 44) - telenowela, Wenezuela 1996, reż. Rafael Gomez, wyk. Natalia Streignard, Miguel de Leon, Ana Karina Manco, Fabiola Colmenares, (55 min.).
03.15    (Classica) W sidłach namiętności (Sol de Tentacion) (Część 45) - telenowela, Wenezuela 1996, reż. Rafael Gomez, wyk. Natalia Streignard, Miguel de Leon, Ana Karina Manco, Fabiola Colmenares, (55 min.).
04.10    (Classica) W sidłach namiętności (Sol de Tentacion) (Część 46) - telenowela, Wenezuela 1996, reż. Rafael Gomez, wyk. Natalia Streignard, Miguel de Leon, Ana Karina Manco, Fabiola Colmenares, (55 min.).
05.05    (Classica) W sidłach namiętności (Sol de Tentacion) (Część 47) - telenowela, Wenezuela 1996, reż. Rafael Gomez, wyk. Natalia Streignard, Miguel de Leon, Ana Karina Manco, Fabiola Colmenares, (55 min.).

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA, o ile nie zaznaczono inaczej.